Uitslagenlijst 28e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 16 september 2007

JPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaro IJpelaar
Attila
4:37
2
Thomas van de Heijden
Oisterwijk
4:46
3
Rick van de Heijden
Oisterwijk
4:46
4
Floris van de Heuvel
Attila
4:53
5
Tjerk Staring
Taxandria
4:54
6
Zjef Moonen
Hilvarenbeek
5:06
7
Floris Kramers
RABO bank
5:24
8
Bart van Velzen
Honselersdijk
5:29
9
Coen den Boer
Hilvarenbeek
5:30
10
Michiel Kramers
RABO bank
5:32
11
Niels den Boer
Hilvarenbeek
5:32
12
Luc van der Meijs
RABO bank
6:02
13
Florian Wijnen
Attila
6:12
14
Stef van Dun
Tilburg
6:23
15
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
7:36
MPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke van der Meijs
RABO bank
4:48
2
Carmen de Groot
Hilvarenbeek
4:54
3
Nena de Bruijn
Hilvarenbeek
5:40
4
Jet Moonen
Hilvarenbeek
5:51
5
Pien Vroemen
's-Gravenhage
5:52
6
Eline Drinkenburg
RABO bank
6:31
7
Eva van Dun
Tilburg
6:48
8
Florine Hoefnagels
Hooge Mierde
7:00
9
Jet Vroemen
's-Gravenhage
7:03
10
Noor Vroemen
's-Gravenhage
8:13
JPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Verzijlberg
Attila
4:07
2
Luca Tramontina
AV Houten
4:12
3
Jelle van Ingen
Taxandria
4:19
4
Justin Rombouts
Tilburg
4:50
5
Nol Moonen
Hilvarenbeek
5:51
MPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Vromans
Biest Houtakker
5:03
2
Kristel van Herk
Valkenswaard
5:04
3
Laura van Baar
Hilvarenbeek
5:16
JPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijke Wentink
Attila
3:40
2
Robin van Gijsel
Hilvarenbeek
3:41
3
Kilian van de Wolf
Tilburg Road Runners
3:43
4
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
4:10
5
Rowan van de Wolf
Tilburg Road Runners
4:10
6
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
4:33
7
Piet van Herk
Valkenswaard
5:36
MPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milou Meeuwissen
THOR
4:06
2
Djely Bus
Roosendaal
4:13
3
Nina Etman
Tilburg
4:17
4
Denise Smetsers
Fortuna '67
4:27
5
Emma Moonen
Hilvarenbeek
4:33
6
Romy van Gijsel
Hilvarenbeek
4:33
MJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judi Becx
Attila
3:50
JJUNC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
3:37
5 KMM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Stawicki
Gloria
18:04
2
Rob Michels
Netersel
20:13
3
Roman Packbier
Roosendaal
20:44
4
Casper Kramers
RABO bank
22:47
5
Jeroen van den Ingh
RABObank
22:54
6
Kees Loose
Loopgroep Goirle
23:09
7
Joris Moonen
Geleen
23:26
8
Bart Drinkenburg
RABO bank
24:31
9
Tjeu van den Boorn
Geleen
24:34
10
Luuk van den Boorn
Geleen
24:34
11
Nigel van den Boorn
Geleen
25:31
12
Willem van de Berg
Moergestel
25:57
13
Gijs Hoefnagels
Hooge Mierde
26:06
14
Corné Kreeft
Gilze
26:20
15
Tim Uytdewilligen
Hilvarenbeek
26:36
16
Kaj Rouwenhorst
Hilvarenbeek
26:36
17
Thijs Post
Zwolle
27:36
18
Rick de Ruiter
RABO bank
28:07
19
Willem de Ruiter
RABO bank
29:20
20
Carleton Carbaat
Tilburg Road Runners
30:26
21
Franc van Eijk
Tilburg
30:36
22
Tony de Bruijn
Hilvarenbeek
32:33
5 KMV, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie Michiels
AVR '69
20:01
2
Henny Dekkers
GAC Gemert
21:55
3
Mireille Moonen
Geleen
24:20
4
Iris Etman
Attila
24:26
5
Kim de Ruijter
Attila
24:30
6
Paula van Dommelen
Haaren
26:02
7
Jolanda Kreeft
Tilburg Road Runners
26:16
8
Milou Uijtdewilligen
Hilvarenbeek
26:35
9
Annick Hoefnagels
Hooge Mierde
28:02
10
Roely Prenger
Domburg
28:05
11
Rian Verschuren
Oisterwijk
28:36
12
Kytha Rouwenhorst
Attila
29:14
13
Carla van den Nieuwenh
Tilburg
29:47
14
Willemijn van Baar
Hilvarenbeek
30:05
15
Kirsten Smolders
Biest Houtakker
30:16
16
Judith de Bruijn
Hilvarenbeek
32:31
17
Angelique Senders
Achil '87
36:19
18
Irene van den Berg
Moergestel
46:15
19
Nathalie Snoeren
Oisterwijk
46:21
10KMM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon van der Heijden
Taxandria
35:17
2
Rob Segeren
Scorpio
35:58
3
Erwin vd Lisdonk
Taxandria
36:32
4
Jan Struijcken
Prins Hendrik
39:15
5
Joop Bolck
Hilvarenbeek
39:57
6
Rogier van Oevelen
Haghorst
40:58
7
Jan van Dal
Achil '87
41:22
8
Ad de Jong
Atledo
41:42
9
Marcel Boonen
Attila
41:45
10
Jac Rombouts
Boxtel
41:53
11
Martijn de Kock
ABAB Tilburg
42:59
12
Marco Wanters
Bladel
43:07
13
Lex Raaijmaakers
Scorpio
43:36
14
Cocky de Brouwer
Achil '87
43:55
15
Kees Koppen
AV Oirschot
43:56
16
Jan Kooijman
Tilburg
44:15
17
Alex Moonen
Geleen
45:17
18
Gert Masschelein
's-Gravenhage
45:27
19
Bert Jansen
Scorpio
45:35
20
Rinie van Baast
Oisterwijk
45:39
21
Ralph Hallegraeff
AVR '69
46:12
22
Nico Scheffers
Scorpio
46:34
23
Hans van de Biggelaar
Veldhoven
46:38
24
Henk van Overveld
Rijen
46:47
25
Hans Cloo
Hilvarenbeek
47:12
26
John Visser
PAC
47:17
27
Eric Masthoff
Kelpen-Oler
47:18
28
Ad Kouwenberg
Attila
47:31
29
Marc van de Kam
Tilburg
48:34
30
Patrick Druijts
Tilburg
49:25
31
Marcel vd Wolf
Tilburg
49:27
32
Heinz Zanders
Moergestel
49:48
33
Maarten Jense
Hilvarenbeek
49:56
34
Peter-Jan vd Boogaart
Achil '87
50:06
35
Sjef van Gastel
Moergestel
50:08
36
Gijs van Dam
Eersel
50:11
37
Erik van Roovert
Diessen
50:16
38
Wim Nieuwenhuizen
Tilburg
50:23
39
Bob Michielsen
RABO bank
50:41
40
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
50:59
41
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
51:11
42
Ad de Vooght
Wintelre
51:19
43
Jan van Boxtel
Achil '87
52:07
44
Lars Cleijne
Tilburg
52:09
45
Luc Spiegels
Taxandria
52:33
46
Hennie de Graaff
Hilvarenbeek
52:56
47
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
53:00
48
Cees de Bra
Dongen
53:40
49
Frans Rommelse
Best
54:00
50
Jons van Hutten
Hilvarenbeek
54:06
51
René Kerstens
Hilvarenbeek
54:29
52
Ivo Beekers
ABAB Tilburg
55:01
53
Rini Grootjes
Tilburg Road Runners
55:17
54
Cees Stads
Achil '87
56:34
55
Huub van Veen
Hilvarenbeek
57:58
56
Gerard van der Heiden
Achil '87
58:10
57
René Uijtdewilligen
Achil '87
58:22
58
Bart Vriens
Tilburg
58:55
59
Erik-Jan van der Meijs
RABO bank
59:18
60
Ad Vromans
Achil '87
59:29
61
Frans van Hees
Achil '87
59:32
62
Johan Dortmans
GVAC
1:01:13
63
Jan Hoefnagels
AVR '69
1:01:16
64
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:03:47
10KMV, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke von Bergh
Attila
39:40
2
Tania Neppelenbroek
OSS-VOLO
41:34
3
Anita Beekers
ABAB Tilburg
42:31
4
Lilian Moonen
Geleen
49:10
5
Mirjam van den Boorn
Geleen
49:10
6
Anne-Marie vd Schoot
Achil '87
52:06
7
Antoinette v. Doormaal
Achil '87
53:01
8
Angelique Evers
Attila
53:56
9
Erica Roozen
Achil '87
54:31
10
Karin de Jong
Achil '87
54:33
11
Lian de Kort
Achil '87
56:10
12
Marga Snoeren
Tilburg
56:34
13
Mieke van de Wassenber
Achil '87
56:45
14
Margareth Kluyt
Tilburg
57:40
15
Jacqueline Thijs
Achilles
58:01
16
Marie Christine Leerma
Hilvarenbeek
58:17
17
Koosje de Vries
Hilvarenbeek
58:20
18
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
58:21
19
Anne Klijn
Nijmegen
59:03
20
Ans Verhoeven
Hilvarenbeek
59:29
21
Sandra Stultiens
Prins Hendrik
59:31
22
Susanne Schapendonk
Achil '87
1:00:30
23
Karin de Laat
Hilvarenbeek
1:01:34
24
Cecile Scholten
Hilvarenbeek
1:01:35
25
Barbara v. Cartenbergh
Energie
1:04:34
26
Lotte Baijens
Eindhoven
1:08:46
27
Mientje Baijens
Moergestel
1:08:46
21KMM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Tramontina
PSV
1:17:01
2
Fons Liebregts
PSV
1:17:40
3
Arie van Houwelingen
PSV
1:19:29
4
Rudolf van Roo
Rijmenam (BEL)
1:20:53
5
Jos van Vlierden
Eindhoven
1:21:11
6
Bert van Anwersch
Achilles-Top
1:21:27
7
Stefan van Horen
Merksem (Antwerpen)
1:22:14
8
Geert Abrahams
Achil '87
1:25:16
9
Paul van Lieshout
Tilburg
1:28:19
10
Aart de With
Spiridon
1:29:24
11
Jan Holsteijn
AVR '90
1:30:11
12
Harry de Bruyn
Arnhem
1:30:11
13
Jan van Mechelen
DJA
1:30:15
14
Francois van Roey
Retie (BEL)
1:31:00
15
Michel Donckers
Ravels (BEL)
1:31:04
16
Henk Teesink
Eindhoven
1:31:36
17
Frits Claassens
Attila
1:31:40
18
Peter van Herk
AVV
1:33:10
19
Dennis Mollet
Tilburg
1:33:14
20
Ad Kieboom
Scorpio
1:34:01
21
Eric Sweens
Riel
1:34:09
22
Koen van Dijk
Tilburg
1:34:10
23
René de Rooij
Tilburg
1:37:04
24
Kees van Leeuwen
Tilburg
1:37:17
25
Jan Scholten
Oost West en Middelb
1:38:00
26
Hans Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:38:10
27
Frank van Meenen
Breda
1:38:47
28
Cris Simons
Haaren
1:39:11
29
Joep Vrenken
Tilburg
1:39:34
30
Marc Moonen
Geleen
1:40:11
31
Edward Nijhuis
Hilvarenbeek
1:40:36
32
Werner Giesbergen
Teteringen
1:40:55
33
Gerard van Boxtel
Haaren
1:40:56
34
Paul Verhees
Eersel
1:41:24
35
Ronald vd Vondervoort
AV Oirschot
1:41:44
36
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:42:50
37
Ron Scott
Goirle
1:42:58
38
Bart Pauwels
Tilburg
1:43:20
39
Koen Dockx
Antwerpen (BEL)
1:43:54
40
Ad Scholten
Oost West en Middelb
1:44:53
41
Albert Aalberts
Eindhoven
1:46:02
42
Jan Vriens
Tilburg
1:46:24
43
Albert van der Schans
Eindhoven
1:46:30
44
Toon van de Pol
Druten
1:46:47
45
Gerrit Heij
Attila
1:47:31
46
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:48:39
47
Harry Broekhoven
Leiderdorp
1:49:12
48
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:49:22
49
Paul van Rooijen
Hank
1:50:26
50
Kees Hess
Haaren
1:50:48
51
Jeroen Vermeulen
Tilburg Road Runners
1:50:57
52
Anton den Boer
Hilvarenbeek
1:51:00
53
Henk Lauwers
AVR '69
1:51:07
54
Leon Mulkens
Veteranen Nederland
1:51:32
55
Harrie Keusters
Tilburg
1:54:25
56
Martijn van Hulten
Sint Michielsgestel
1:55:04
57
Jan Schapendonk
Achil '87
1:55:22
58
Yvo Berden
Heerlen
1:55:32
59
Stan Favier
Achil '87
1:57:43
60
Wim van Hout
Berkel-Enschot
1:57:53
61
Patrick Damen
Dussen
2:02:07
62
Does Bartelds
DES
2:02:40
63
René van Dijk
Hapert
2:04:12
64
Marius Rovers
Oisterwijk
2:06:13
65
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
2:09:47
66
Wim Deenen
Achil '87
2:10:41
67
Eric Hoosemans
Achil '87
2:10:59
68
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
2:11:33
69
John Krol
Tilburg
2:13:03
21KMV, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jet Bles
Achil '87
1:37:47
2
Tinkel van der Linden
Attila
1:38:43
3
Froukje Visser
PAC
1:42:32
4
J A P van Mechelen-Mee
DJA
1:43:51
5
Loes Verhoeven
Achil '87
1:46:07
6
Marielle Hoefnagels
AVR '69
1:49:20
7
Anita Kuijpers
Achilles-Top
1:55:31
8
Tanja Lensvelt
Spiridon
1:58:11
9
Silvia Tempelman
AV Oirschot
1:58:53
10
Xandra Beckers
Hilvarenbeek
2:00:18
11
Hennie Legeland
No-Limits
2:00:55
30KMM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gino Steemans
Retie (BEL)
1:45:05
2
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
1:55:07
3
Edwin Roest
AVV
1:57:57
4
Joan Simon Artigas
Loopgroep Goirle
2:01:42
5
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
2:06:20
6
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
2:08:10
7
Max van Dorsten
Olympus '70
2:08:15
8
Berry Snoeren
Tilburg Road Runners
2:09:07
9
Frank Zigenhorn
AVR '69
2:09:40
10
Mark Moeskops
AVR '69
2:10:03
11
Wim den Otter
No-Limits
2:10:08
12
Bart Lavrijsen
AVR '69
2:10:25
13
Kees Timmermans
DES
2:10:59
14
Herman van Haaren
Achil '87
2:12:49
15
Henk Guise
THOR
2:13:15
16
Rean van Dommelen
Bakel
2:13:43
17
Hans de Korte
No-Limits
2:14:41
18
Robert van den Boom
No-Limits
2:15:09
19
Tjerk van Gelderen
Phanos
2:15:18
20
Frank Faes
Tilburg Road Runners
2:15:56
21
Johan Sperber
Loopgroep PK
2:16:58
22
J W Muller
Achilles
2:17:27
23
Jos van Laanen
LOGO
2:17:59
24
Arie Kant
Altena Road Runners
2:18:09
25
Edwin de Gouw
Drunen
2:19:04
26
Sjef Brouwers
Gilze
2:19:19
27
Richard van Kroonenbur
No-Limits
2:19:49
28
Frank Stieger
Tilburg
2:20:05
29
Adri Zagers
Eindhoven
2:20:47
30
Bert Lemmens
Rijen
2:21:28
31
Ad van Kempen
Achilles-Top
2:21:40
32
Jacques Kusters
Loopgroep Aart Stigt
2:21:43
33
Jeroen Vroemen
's-Gravenhage
2:21:50
34
Johan van Litsenburg
GVAC
2:21:51
35
Peter van de Kerkhof
AVR '69
2:22:04
36
Roel Martens
Schilde (BEL)
2:24:03
37
Carlo Buijs
GVAC
2:24:20
38
Jan Pater
Eindhoven
2:24:27
39
Mark van Beek
Sint Anthonis
2:24:55
40
Laurens van Ham
No-Limits
2:25:00
41
Marcel Jager
No-Limits
2:25:00
42
Ben Hermeler
Sprint
2:25:18
43
Walter Spangers
Kaatsheuvel
2:25:19
44
Jan van Drunen
Tilburg Road Runners
2:25:27
45
René van Oevelen
Achil '87
2:25:36
46
Lesley John Fens
Tilburg Road Runners
2:26:26
47
Erik Engel
Tilburg Road Runners
2:26:33
48
Harry Bouwhuis
Breda
2:26:59
49
Kees Schellekens
Haaren
2:27:17
50
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
2:27:20
51
Adrie Jansen
Galder
2:27:40
52
Jan Op 't Hoog
Loopservice.nl
2:27:42
53
Johan Monden
Etten-Leur
2:27:46
54
Dick de Vries
LOGO
2:27:48
55
Ton Peeters
RABO bank
2:28:05
56
André Menke
LOGO
2:28:43
57
Frank de Haan
Waalre
2:28:57
58
René Verdaasdonk
Scorpio
2:29:29
59
Jan Vermeer
Spiridon
2:29:46
60
Ronald den Ouden
Loopservice.nl
2:30:22
61
Jippe van Eynatten
Amsterdam
2:30:34
62
Edward Klunhaan
Veere
2:31:33
63
Edwin Prevoo
Boxtel
2:31:34
64
Pieter Vriens
Achil '87
2:31:37
65
Wouter Verwaard
Son
2:31:44
66
Jac op 't Hoog
Loopservice.nl
2:32:11
67
Tom Martens
Schilde (BEL)
2:32:54
68
Marc Staring
Haaren
2:32:56
69
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
2:33:07
70
Bas van Dun
Tilburg
2:33:13
71
Vincent Verstijnen
Haaren
2:33:21
72
Peter Rozen
Sprint
2:34:36
73
Fred Kroon
Achilles-Top
2:34:42
74
Eric Wouters
Hapert
2:34:48
75
Arno van Vliet
Utrecht
2:35:06
76
Paul Fransen
Lopersgroep Deurne
2:36:15
77
Ron de Koning
Nieuwegein
2:36:39
78
Jean Brakenhoff
AV Castricum
2:37:35
79
Ad van Alphen
Loopgroep Aart Stigt
2:37:42
80
Cor Vaessen
Achilles-Top
2:38:50
81
Jeroen van Hoorn
Loopservice.nl
2:39:02
82
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
2:39:36
83
Albert Maas
Griendtsveen
2:39:54
84
William van Dijk
Tilburg Road Runners
2:40:39
85
Johan Stroucken
Tilburg Road Runners
2:40:39
86
Arie Aarts
Moergestel
2:40:46
87
Leo van Dommelen
Veldhoven
2:40:47
88
Dirk Slaets
Geel (BEL)
2:41:23
89
Bart Vandecruys
Geel (BEL)
2:41:25
90
Ronald Schoo
Raamsdonksveer
2:41:28
91
Dré Soetens
Vessem
2:41:41
92
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
2:41:53
93
Harrie Hendrikckx
Meerle (Belgie) (BEL
2:43:53
94
Bas de Jong
Tilburg
2:44:00
95
Ronald Dorenbos
Culemborg
2:46:03
96
Toon Zigenhorn
Vessem
2:46:28
97
Theo Dirven
Achilles-Top
2:46:42
98
Rob Bosmans
Gilze
2:47:20
99
Bas Smits
Hank
2:47:29
100
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
2:48:05
101
Toine Theuns
Veldhoven
2:48:22
102
Marco Pluijm
Weesp
2:49:29
103
Jan Vlasblom
Achil '87
2:50:05
104
Norbert Piket
Olympia Eindhoven
2:51:05
105
Edwin van Loon
Attila
2:51:09
106
Joop Busmans
Tilburg Road Runners
2:51:31
107
Henk vd Ven
AV Oirschot
2:51:39
108
Johan Roovers
Bavel
2:51:50
109
Reinier Pol
Oisterwijk
2:52:03
110
Marcel van Oirschot
Tilburg
2:52:30
111
Bart Sijtenbeek
Oisterwijk
2:52:45
112
Cees van Vlokhoven
Marvel
2:52:47
113
Fernando Snoek
Breda
2:53:24
114
Jaap Bouwman
Beverwijk
2:53:27
115
Joris Campforts
Lichtaart (BEL)
2:53:37
116
Mari Oerlemans
AV Oirschot
2:54:00
117
Olivier van der Brugge
Olympia Eindhoven
2:54:29
118
Rob Baggerman
Waddinxveen
2:54:40
119
Jan Pullens
Helvoirt
2:54:48
120
Piet Thijssen
Lopersgroep Deurne
2:54:53
121
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
2:55:16
122
René Callot
Ekeren (Antwerpen) (
2:57:13
123
Gerrit vd Vondervoort
Achil '87
2:58:38
124
Jeroen van Tilburg
Moergestel
2:58:48
125
Peter Martens
Lopersgroep Deurne
2:58:58
126
Rolf Bertram
Alsdorf-Ost (GER)
2:59:50
127
Jan van Hasselt
Poppel (BEL)
3:02:08
128
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
3:05:40
129
Eric Peterse
Arena
3:05:59
130
Harry Sterken
Lopersgroep Deurne
3:06:13
131
Peter van Rooij
Fortuna '67
3:06:17
132
Ed van Rhijn
Vught
3:09:24
133
Bert Koopmans
Arnhem
3:10:43
134
Jan Driesser
Achil '87
3:12:14
135
Anton van den Broek
Arena
3:13:43
136
Erwin Kuijltjes
Noisy le Grand (FRA)
3:21:38
137
John Koolwijk
Achil '87
3:23:34
138
Pepijn Janssen
's-Hertogenbosch
3:24:47
30KMV, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
2:17:40
2
Pam Smid
Olympus '70
2:33:30
3
Willemien Gijsbers
Lopersgroep Deurne
2:35:41
4
Monique Haans
Tilburg Road Runners
2:36:22
5
Marielle Sprangers
Loopgroep PK
2:36:36
6
Anja Bouwman
Beverwijk
2:36:53
7
Sandra Douven
Achilles-Top
2:38:50
8
Andrea van der Sluijs
Flakkee
2:39:59
9
Ellis Burgers
Achilles-Top
2:40:54
10
Norma van Eijk
Tilburg Road Runners
2:41:53
11
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
2:43:29
12
Ria van Hoof
AVR '69
2:44:16
13
Alexandra Boecke
Brunssum
2:46:42
14
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
2:47:35
15
Annemieke Friesen
Attila
2:51:08
16
Leonie van de Beek
Amsterdam
2:52:15
17
Franca Driessen
Lopersgroep Deurne
2:52:38
18
Catherine Bolman
Bladel
2:52:41
19
Karine Laenen
Lichtaart (BEL)
2:53:37
20
Arja Oerlemans
AV Oirschot
2:53:59
21
Hanneke van de Voort
Vught
2:56:41
22
Chantal van Overvelt
Ekeren (Antwerpen) (
2:59:20
23
Maria Bertram
Baesweiler (GER)
2:59:48
24
Karin Polhuijs
Vught
3:03:42
25
Priscilla Haverhals
Kaatsheuvel
3:08:39
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Math Roberts
Unitas
2:58:42
2:58:42
2
Rudi VandenBerghe
Schoten (BEL)
3:13:28
3:13:28
3
Rudy van Daele
Sint-Niklaas (BEL)
3:27:32
3:27:32
4
Stephan Weinschenk
Tilburg
3:27:53
3:27:53
5
Willy Jonkers
Veteranen Nederland
3:37:58
3:37:58
6
René de Wert
Generaal Michaelis
3:39:12
3:39:12
7
Erik Boehlé
Energie
3:41:57
3:41:57
8
Markus Theisen
Aachen (GER)
3:50:40
3:50:40
9
Han Mathijssen
Haaren
3:51:10
3:51:10
10
Alfons Schoenmakers
Heibloem
3:52:45
3:52:45
11
Rinus van der Wal
Heemskerk
3:54:54
3:54:54
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
2:55:06
2:55:06
2
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:07:57
3:07:57
3
Jo Paaijmans
Taxandria
3:24:50
3:24:50
4
Jean-Pierre Merken
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:29:49
3:29:49
5
Edward Friedla
Aachen
3:42:30
3:42:30
6
Ed Mulder
Ron Clarke
3:52:35
3:52:35
7
Michael Sleiger
Biest Houtakker
3:53:57
3:53:57
8
Dré van den Bosch
Atledo
3:56:42
3:56:42
9
Willem de Ridder
Wolvertem (BEL)
4:14:04
4:14:04
10
Theo Kloosterman
GVAC
4:57:30
4:57:30
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leo Pardaens
Pellenberg (BEL)
3:24:29
3:24:29
2
Sjef Paaijmans
Taxandria
3:24:52
3:24:52
3
Jack vd Sande
Achil '87
3:43:57
3:43:57
4
Thijm Konter
Salland
4:19:02
4:19:02
5
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:42:17
4:42:17
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Linssen
's-Gravenhage
4:57:31
4:57:31
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tineke Mous
Fortuna '67
3:45:30
3:45:30
2
Gertie Theunissen
PSV
4:06:45
4:06:45
3
Anita Grootendorst
Clytoneus
4:10:04
4:10:04
Hartelijk dank voor uw deelname, tot de volgende loop, de Beekse Bosloop/
Run for Fun van zondag 11 november 2007
www.uitslagen.nl
22-09-2007 18:18