Uitslagenlijst Wim Hol Memorial

Papendrecht - Zaterdag 15 september 2007

MSEN, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Romeijn
Passaat
56:25
2
Paul Visser
Tilburg Road Runners
57:44
3
Ruben Verlangen
Statina
57:53
4
Barend Klein
Passaat
1:01:27
5
Robin Robart
Passaat
1:02:08
6
Ronald van Meurs
Clytoneus
1:05:27
7
Daan Gorlitz
Passaat
1:09:24
8
Erik Bouwsma
Parthenon
1:19:36
M35, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
53:11
2
Erik Klooster
Passaat
58:06
3
Henry Sunder
AV '40
58:11
4
Aart-Peter Baan
Energie
58:52
5
Steve Sommeling
Passaat
1:07:20
6
Bert Nuninga
Passaat
1:07:40
7
Cees Hartmans
Passaat
1:09:04
8
Frans Beijl
Passaat
1:19:16
9
Peter Beijl
Passaat
1:20:19
M45, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Faes
Dynamica
57:59
2
Jan van Heteren
Passaat
58:10
3
Aart Rietveld
Veteranen Nederland
58:56
4
Jan Prins
Passaat
59:19
5
Aart van Wijk
Passaat
1:01:42
6
Jaap van Dam
Passaat
1:07:22
7
Chris van Wijk
Passaat
1:07:38
8
Willem Overbeek
Passaat
1:11:12
9
Andre Leeuwis
Papendrecht
1:11:21
10
Leo Wasmus
Passaat
1:13:14
11
Kees Oomen
Altena Road Runners
1:15:07
12
Hans van Ginneken
Parthenon
1:16:30
13
Willem Zwart
Passaat
1:17:15
14
Ed Mulder
Passaat
1:17:17
15
Ed Molsbergen
Spirit Oud Beijerlan
1:17:27
16
Henk Verploegh
Haag Atletiek
1:17:28
17
Ric Janssen
Passaat
1:20:43
M55, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Bravenboer
Energie
1:02:07
2
Rob Kruis
Typhoon
1:02:35
3
Marlie Snijders
DAK
1:04:15
4
Arie van der Leun
Passaat
1:04:16
5
Albert Stehouwer
Passaat
1:07:43
6
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:08:42
7
Piet Wuijster
Avantri
1:10:07
8
Kees Damen
Passaat
1:10:18
9
Arie Sterk
Typhoon
1:15:01
10
Joop Sprong
Loopgroep PK
1:15:23
11
Thomas Prins
Passaat
1:16:45
12
Frans G. Bouter
Passaat
1:17:29
13
Ruud Grootenboer
Passaat
1:17:44
14
Sies Zuur
Passaat
1:19:51
15
Cor Terlouw
Passaat
1:20:05
16
Peter van Leeuwe
Passaat
1:23:37
17
Arie Kleijn
Passaat
1:24:08
18
Erik van den Berg
Typhoon
1:24:16
VSEN, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riane Verdouw
Clytoneus
1:18:53
V35, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
1:05:20
2
Jeannette Koene
Hercules
1:12:46
3
Cora Goudswaard
Passaat
1:13:37
4
Hilda Brak - van Muylw
Clytoneus
1:13:52
5
Marleen Jansen
Passaat
1:20:06
V45, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:17:53
2
Betty Polderman-Nap
Clytoneus
1:19:40
3
Jannie Westerhout
Passaat
1:22:05
4
Margreet Janssen
Passaat
1:30:41
5
Jose Spiertz
Parthenon
1:32:53
6
Lenie Vonk
Waterweg
1:34:54
7
Hanneke Donkersloot
Veteranen Nederland
1:34:55
8
Jacqueline Durinch-Boo
Parthenon
1:35:31
MREC, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
1:01:17
2
Jesper de Vos
Groot Ammers
1:04:44
3
Gert Maasland
Noordeloos
1:04:47
4
Arie Prins
Herwijnen
1:05:11
5
Carolus IJzerman
Giessenburg
1:05:25
6
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:06:38
7
Heero Spaan
Papendrecht
1:07:40
8
Henk Timmer
Sliedrecht
1:08:32
9
Sven Terhurne
Papendrecht
1:09:00
10
Rob van Nugteren
Ridderkerk
1:12:33
11
René Korevaar
Sliedrecht
1:13:21
12
Ron Jansen
Hoornaar
1:13:23
13
Maurice Melotto
Sliedrecht
1:13:35
14
Theo Verdooren
Nederland
1:14:04
15
Adrie v.d. Meiden
Heukelum
1:14:29
16
Nico Baas
Bleskensgraaf
1:14:45
17
Marc Deetman
Rotterdam
1:14:50
18
Adrie Schrijver
Hoornaar
1:14:58
19
Lambrecht van Dijk
Dordrecht
1:15:25
20
Walter Bos
Dordrecht
1:15:33
21
Martin Bos
Papendrecht
1:15:41
22
Frans Keizer
Dordrecht
1:15:42
23
Piet Michiels
Nieuw Lekkerland
1:15:45
24
Michel Ooijen
Papendrecht
1:15:50
25
Cees Reinhoud
Biggekerke
1:15:55
26
Wim van Erk
Oud Alblas
1:16:32
27
Pieter-Jan van der Po
Vianen Ut
1:16:32
28
Gerard Morsink
Papendrecht
1:16:46
29
Jacques Bonewit
Papendrecht
1:16:50
30
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
1:16:51
31
Gerwin Mimpen
Sliedrecht
1:16:57
32
Jan Matthijs Vaal
Sleeuwijk
1:17:04
33
Jan Molsbergen
Rotterdam
1:17:27
34
Jos van de velde
's-Gravendeel
1:17:43
35
Peter van Gelder
Ridderkerk
1:17:55
36
Lex van Gool
Zwijndrecht
1:18:15
37
Gerrit Koerting
Heukelum
1:18:30
38
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
1:19:21
39
Peter van Oosterhout
Made
1:20:17
40
Bernd Struys
Oosterhout Nb
1:20:18
41
Frank Rotteveel
Alphen aan den Rijn
1:20:59
42
Arjan Slob
Giessenburg
1:21:09
43
Michel van der Sanden
Made
1:21:44
44
Paul ten Zijthoff
Gorinchem
1:22:06
45
Alexander Blokland
Hardinxveld Giessend
1:22:14
46
Marcel Louis van Eck
Papendrecht
1:22:24
47
Casper Koerting
Gorinchem
1:22:35
48
Aart Versluis
Zwijndrecht
1:22:48
49
Ane van der Heiden
Langerak Zh
1:23:01
50
Ruud van Balkon
Dordrecht
1:23:10
51
Aart Goedhout
Zwijndrecht
1:23:12
52
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:23:51
53
Cees Sins
Oosterhout Nb
1:24:34
54
Arie van Donk
Hoornaar
1:25:12
55
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:25:12
56
Leo Stolk
Sliedrecht
1:25:18
57
Bert Salij
Kinderdijk
1:25:34
58
Jaap Bouw
Sliedrecht
1:25:56
59
Arthur R. van Cool
Zwijndrecht
1:25:56
60
Gerard van Vugt
Papendrecht
1:26:35
61
Frans Bruurmijn
Kaatsheuvel
1:27:05
62
Mischa Pegtel
Papendrecht
1:27:05
63
Aad van der Poel
Schoonhoven
1:27:10
64
Richard Schmitt
Papendrecht
1:27:13
65
Bart Peeters
Barendrecht
1:27:49
66
Gerrit de Jong
Oud Alblas
1:28:25
67
Niek Al
Dordrecht
1:28:42
68
Rob Groffen
Papendrecht
1:28:53
69
Daniel de Koeijer
Papendrecht
1:28:55
70
Gerrit Janse
Nieuw Lekkerland
1:29:30
71
Jan Hillenga
Hellevoetsluis
1:31:06
72
Adri van der Linden
Breda
1:32:09
73
Dick Piket
Dordrecht
1:32:10
74
Bas Belder
Leerdam
1:32:11
75
Rob Scheenloop
Dordrecht
1:32:30
76
Jeroen de Vries
Papendrecht
1:33:51
77
Gezinus Buter
Zwijndrecht
1:33:59
78
Jaco de Waard
Dordrecht
1:34:35
79
Arjan van der Zande
Papendrecht
1:35:13
80
Johannes A.A. de Ruite
Papendrecht
1:36:00
81
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
1:36:03
82
Jako Sterrenburg
Alblasserdam
1:36:20
83
Dick Markesteijn
Papendrecht
1:37:30
84
Van den Dungen
Dordrecht
1:38:21
85
Ton van Meeteren
Hardinxveld Giessend
1:38:39
86
Jack van Eersel
Barendrecht
1:39:33
87
Kees Donkersloot
Rotterdam
1:39:50
88
Marius Lodder
Dordrecht
1:40:43
VREC, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Versteeg
Hoornaar
1:13:17
2
Frauke van Boekel
Gorinchem
1:18:54
3
Danielle van Beusekom
Papendrecht
1:20:33
4
Jolanda den Haan
Giessenburg
1:22:27
5
Susanne Fels
Amsterdam
1:23:26
6
Jeannette Schepers
Sliedrecht
1:24:37
7
Karen van Willigen
Gorinchem
1:25:38
8
Gerda Oostveen
Meerkerk
1:26:07
9
A. Kooiman
Hendrik Ido Ambacht
1:27:11
10
Adri den Hartog
Asperen
1:27:12
11
Marion van Erv
Papendrecht
1:28:38
12
Thea Jansen-Rorije
's-Gravendeel
1:28:45
13
Mathilde Goudswaard
Dordrecht
1:28:48
14
Mirjam Faro
Krimpen aan de Lek
1:28:55
15
Alice Harrems
Gorinchem
1:29:59
16
Marlies Noldus
Papendrecht
1:30:40
17
Ingrid de Stigter
Arkel
1:31:35
18
Liesbeth van de Poel
Ameide
1:32:46
19
Marielle van der Meide
Heukelum
1:33:51
20
Nel Maat
Meerkerk
1:33:52
21
Brenda Andriese
Dordrecht
1:35:41
22
Alice Sigtermans
Papendrecht
1:37:29
23
Jolanda Buisman-Verwei
Papendrecht
1:37:30
24
Danielle Slomp
Hoornaar
1:37:58
25
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
1:39:28
26
Esther van den Berg
Rotterdam
1:39:48
27
Anna-Maria van Neijenh
Papendrecht
1:41:09
MREC, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John den Hartog
Zwijndrecht
30:16
2
Heero Spaan
Papendrecht
30:36
3
Dick Kuijsters
Breda
31:35
4
Aarnout Salwegter
Dordrecht
32:50
5
Eric Rennert
Papendrecht
33:03
6
Henk Garama
Dordrecht
34:16
7
Erwin Hoeve
Papendrecht
34:34
8
Dick Verhoef
Papendrecht
35:24
9
Sverre van Ginneken
Dordrecht
37:34
10
Wim Lammers
Bleskensgraaf
37:52
11
Arie Booy
Barendrecht
38:34
12
Mark Kamp
Papendrecht
39:19
13
Harm Kamp
Oud Beijerland
39:19
14
Ruud de Jong
Ridderkerk
39:21
15
Kees Barth
Papendrecht
39:47
16
Jan Kuchar
Dordrecht
40:49
17
Rob Poliste
Papendrecht
41:28
18
Emiel de Jager
Sliedrecht
42:10
19
Anthony Richardson
Dordrecht
43:42
20
Jacco Klootwijk
Hardinxveld Giessend
44:26
21
Albert Elderson
Rotterdam
44:41
22
Bas van Gool
Dordrecht
45:09
23
Peter Roeleveld
Papendrecht
45:30
24
Bernard Mollink
Gorinchem
46:01
25
Ron Melger
Papendrecht
47:50
26
Bijvank
Papendrecht
48:22
27
Harry de Lateronder
Papendrecht
48:36
28
Henk de Bokx
Alblasserdam
49:41
29
Peter Bosselaar
Papendrecht
53:22
30
Jan den Braanker
Sliedrecht
53:55
VREC, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merrienne Stamper
Dordrecht
35:23
2
Annemieke van der Waal
Dordrecht
36:33
3
Ilse Ros-Hofman
Sliedrecht
38:59
4
Christa Duk
Zwijndrecht
39:55
5
Wendy Kwikkers
Papendrecht
41:58
6
Monique Pagels
Dordrecht
42:39
7
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
43:58
8
Renate van de Giessen
Papendrecht
44:17
9
Wil Eldersen
Rotterdam
44:40
10
Jannie Duijzer
Hoornaar
45:33
11
Daina v Herwijnen-Vers
's-Gravendeel
45:49
12
Els den Otter
Hoornaar
47:31
13
Bianca Stevens
Papendrecht
47:58
14
Jetteken Jansen
Rotterdam
49:22
15
Anneke van Heiningen
Sliedrecht
51:34
16
Hester Erkelens
Papendrecht
52:26
17
Elise Meijers
Papendrecht
52:36
18
Noor Kelder
Papendrecht
53:41
19
Saskia de Vries
Papendrecht
53:58
20
Monique van der Stelt
Papendrecht
53:58
21
Anneke van Asperen
Alblasserdam
54:29
22
Esther Gruppen
Sliedrecht
54:38
23
Cindy Dingenouts
Papendrecht
54:42
24
Annette Spuij
Papendrecht
54:58
25
Monique van Dalen
Papendrecht
57:16
26
Bianca Stoele
Papendrecht
57:17
27
Yvette van Haren
Papendrecht
58:03
28
Marjolein van Dijk
Rotterdam
58:04
29
Marianne de Grijp
Brielle
59:35
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
www.uitslagen.nl
23-11-2007 20:50