Uitslagenlijst Bridge to Bridgeloop

Arnhem - Zondag 9 september 2007

MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Orphan van Faassen
Ciko '66
54:24
54:24
2
Niels Staring
Nijmegen
56:08
56:07
3
Antoine Roes
Cifla
57:00
56:59
4
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
57:42
57:41
5
Carel Doreleijers
Athlos
59:29
59:29
6
Johan Kats
Deventer
59:38
59:34
7
André Pelgröm
Veluwe
59:53
59:52
8
Jöran van der Ploeg
Triathlon
1:01:20
1:01:18
9
Henk van der Meijde
Loopgroep PK
1:01:33
1:01:32
10
Hans Roodzant
Arnhem
1:01:46
1:01:46
11
Martijn Vergeer
AV Wijchen
1:02:07
1:02:06
12
Dick van den Broek
Loopgroep PK
1:02:12
1:02:10
13
Kasper Nijkamp
Arnhem
1:02:26
1:02:18
14
Louis Boumeester
Epe
1:02:47
1:02:46
15
Jos Bruens
Veteranen Nederland
1:02:50
1:02:48
16
Arjen Hoenselaar
Kleve (GER)
1:02:53
1:02:48
17
Andre Kooij
Didam
1:02:54
1:02:52
18
Jos Gerritsen
Loopservice.nl
1:03:07
1:02:27
19
Arjen Bax
Wijchen
1:03:12
1:03:02
20
Harry van Ginkel
Huissen
1:03:47
1:03:44
21
René Somon
Nijmegen
1:03:55
1:03:49
22
Dinand Woolschot
Zelhem
1:03:56
1:03:53
23
Ralph van Schendel
Arnhem
1:04:00
1:03:26
24
Paul Stam
Arnhem
1:04:08
1:04:08
25
Pieter Moedt
Ciko '66
1:04:28
1:04:26
26
Ronald Verstappen
Daventria
1:04:29
1:04:24
27
Paul van Schijndel
's-Hertogenbosch
1:04:40
1:04:35
28
Peter van der Geest
Driel
1:04:51
1:04:47
29
Edo Geurts
Westervoort
1:04:53
1:04:49
30
Hans Doornbos
Dieren
1:05:06
1:04:44
31
Jos Bergervoet
Eindhoven
1:05:51
1:05:48
32
Paul van Os
Climax
1:05:56
1:05:51
33
Sander Winkelhorst
Utrecht
1:06:02
1:05:40
34
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
1:06:03
1:05:53
35
Geo Boumann
Loopservice.nl
1:06:10
1:05:56
36
Robert Willemsen
Gendt
1:06:18
1:06:15
37
Paul Waalders
AVA '70
1:06:22
1:06:16
38
Roy Hennekes
Arnhem
1:06:26
1:06:24
39
Andries van der Wal
Velp Gld
1:06:35
1:06:16
40
Marcel Grob
Utrecht
1:06:35
1:06:30
41
Ferdy Lankwarden
Arnhem
1:06:41
1:06:38
42
Leon Schelfhout
Groesbeek
1:06:42
1:06:39
43
Theo Franchimon
Den Burg
1:06:44
1:06:42
44
Ron Höfte
LAAC Twente
1:06:48
1:06:47
45
Robby Ribbink
Zutphen
1:06:49
1:06:46
46
Ben Petersen
Voorthuizen
1:07:02
1:06:33
47
Stephan Hoegen
Elst Gld
1:07:04
1:06:55
48
Herbert Jonkman
Doesburg
1:07:14
1:06:12
49
Hans Boer
Arnhem
1:07:27
1:07:12
50
Paul Klarenbeek
Arnhem
1:07:36
1:07:28
51
Ivo Arentsen
Arnhem
1:07:46
1:07:07
52
Arnold Daals
Winterswijk
1:07:47
1:07:39
53
Gerrie Heijneman
Zevenaar
1:07:56
1:07:53
54
Dirk-Jan Boonstra
Achilles
1:08:03
1:07:55
55
Jan Oomkens
Tuil
1:08:10
1:08:00
56
Ali onder Samdereli
Arnhem
1:08:16
1:08:15
57
Gert Evers
Loenen Gld
1:08:32
1:08:29
58
Niels Siebelink
Arnhem
1:08:33
1:08:25
59
Theo van Bergen
Argo
1:08:33
1:08:29
60
Raymond Zeeman
1:08:37
1:08:33
61
Arjan Jansie
De Liemers
1:08:47
1:08:35
62
Taco Hanou
De Liemers
1:08:47
1:08:35
63
Edwin Castelein
Ciko '66
1:08:51
1:08:49
64
Toon Oos
Nijmegen
1:08:58
1:08:53
65
Roelf Werkman
Loopservice.nl
1:09:06
1:08:54
66
Chiel Ellenbroek
Pallas '67
1:09:09
1:09:06
67
Martin Janssen
Duiven
1:09:16
1:09:05
68
Rob Paijmans
Veluwe
1:09:20
1:09:19
69
Henk Bos
Ede Gld
1:09:23
1:08:34
70
R Pronk
Leiden
1:09:25
1:09:24
71
Peter van Ginkel
Woudenberg
1:09:25
1:09:21
72
Cor Ceelen
Voorthuizen
1:09:25
1:08:53
73
Willy Weijers
Argo
1:09:26
1:09:16
74
Jeroen Martens
Baarn
1:09:27
1:09:27
75
Benno Aversteeg
AVA '70
1:09:29
1:09:24
76
Daniel Kasberg
Arnhem
1:09:36
1:08:50
77
Armand Goossens
Arnhem
1:09:37
1:09:26
78
Stefan Beerepoot
Arnhem
1:09:39
1:09:33
79
Martin Gerritsen
Spankeren
1:09:41
1:08:47
80
Tom Nijkamp
Arnhem
1:09:45
1:09:37
81
Bert vd Saag
Eerbeek
1:09:53
1:09:51
82
Wim van der Linden
Ciko '66
1:09:55
1:09:45
83
Henk Bijsterbosch
Loopservice.nl
1:09:58
1:09:55
84
Jan Keijzer
Voorhout
1:10:03
1:09:59
85
Michiel van Vreeswijk
Deventer
1:10:04
1:09:57
86
Wim Olde
Arnhem
1:10:18
1:10:14
87
Erik Eijrond
Loopservice.nl
1:10:33
1:10:20
88
Martijn Mussche
Arnhem
1:10:35
1:10:27
89
Chris Hofs
Loopservice.nl
1:10:38
1:10:34
90
Victor Hooft
Almere
1:10:42
1:10:19
91
Sjef Welling
Arnhem
1:10:43
1:10:41
92
Frits de Vogel
Loopservice.nl
1:10:47
1:10:45
93
Gerrit te Lindert
AVA '70
1:10:49
1:10:40
94
Joris van Kessel
Nijmegen
1:10:49
1:09:48
95
Kasper Ritsema
Dieren
1:10:52
1:10:23
96
Jan Wammes
Nijmegen
1:10:56
1:10:44
97
Rutger Thung
Vlaardingen
1:10:58
1:10:56
98
Edwin den Exter
Loopservice.nl
1:11:05
1:10:56
99
Rene Moerland
Lycurgus
1:11:07
1:11:01
100
Remcocoolen
Hilversum
1:11:20
1:11:16
101
Jan van Roekel
Climax
1:11:23
1:11:17
102
Stefan Beljon
Arnhem
1:11:23
1:10:13
103
Peter van den Hooff
Aalten
1:11:27
1:11:18
104
Etienne Journee
Ciko '66
1:11:28
1:11:22
105
Herm Wijers
Nijmegen Atletiek
1:11:29
1:10:42
106
Leendert Vogel
Loopservice.nl
1:11:30
1:11:26
107
Michel Manintveld
Apeldoorn
1:11:32
1:11:30
108
Arjan Rigters
Zetten
1:11:35
1:10:57
109
Silvio Stark
De Liemers
1:11:40
1:11:37
110
Mark de Kort
Loopgroep PK
1:11:45
1:11:39
111
Wim Ritsema
Gelre
1:11:51
1:11:23
112
Hans Wemmers
Tolkamer
1:11:58
1:11:13
113
Irmo Emmaneel
Emmen
1:11:58
1:11:24
114
Acronius Hettinga
Arnhem
1:11:59
1:11:19
115
Richard ter Maat
Doetinchem
1:12:00
1:11:33
116
Toon van den Brink
Arnhem
1:12:04
1:12:02
117
Patrick Braam
Arnhem
1:12:05
1:11:24
118
Michiel Verbeek
Arnhem
1:12:06
1:12:01
119
Wilfried Gebbinck
Zeddam
1:12:08
1:11:56
120
Theo Verhogen
Huissen
1:12:18
1:12:11
121
Marcel Hendriks
AV '34
1:12:43
1:12:10
122
Kees Peerdeman
Drempt
1:12:47
1:12:43
123
Richard van Driel
Doornenburg
1:12:51
1:12:45
124
Henk Kinnaer
Zeddam
1:12:51
1:12:44
125
Jürgen Döppers
Rees (GER)
1:12:51
1:12:25
126
Gordon Abraham
Ciko '66
1:12:52
1:12:39
127
Arno Lodders
Huissen
1:12:57
1:11:48
128
Cas van Gompel
De Liemers
1:13:01
1:12:48
129
Jos Sanders
Eindhoven
1:13:04
1:12:29
130
Jan Pel
Loopgroep PK
1:13:17
1:13:16
131
Bert Wolters
Elst Gld
1:13:18
1:13:09
132
Paul Bus
Didam
1:13:20
1:13:12
133
Erwin Kroeze
Loopservice.nl
1:13:21
1:13:13
134
Philip Graat
Nijmegen
1:13:21
1:13:01
135
Lambert-Jan Koops
Bemmel
1:13:24
1:11:51
136
Kenneth Bouwman
Gendt
1:13:24
1:12:59
137
Henk Lammers
AVA '70
1:13:24
1:13:21
138
Bart Krechting
Westervoort
1:13:27
1:12:22
139
Albert Branderhorst
Diepenveen
1:13:29
1:12:44
140
Marcel Janssen
Gendt
1:13:29
1:13:02
141
Johan Plamont
Nijmegen Atletiek
1:13:31
1:13:30
142
Gerard Begieneman
De Liemers
1:13:40
1:12:54
143
Ger Kamstra
Amsterdam
1:13:45
1:13:35
144
Toon Hendriksen
Huissen
1:14:01
1:13:57
145
Bart van Gastel
Nijmegen
1:14:01
1:13:50
146
Pierre Tychon
Loopservice.nl
1:14:02
1:13:50
147
Maarten Nellestijn
Arnhem
1:14:07
1:13:59
148
Daan Appels
Velp Gld
1:14:09
1:13:08
149
Bart Weggemans
Duiven
1:14:14
1:13:29
150
Barend ten Have
Isala '96
1:14:20
1:14:13
151
Geert Bos
Elst Gld
1:14:25
1:14:06
152
Felix Helmink
Loopservice.nl
1:14:27
1:14:16
153
Gerrit Bosgoed
Ciko '66
1:14:36
1:14:26
154
Chris Gerretsen
Arnhem
1:14:42
1:14:37
155
Dirk Steens
Arnhem
1:14:43
1:14:11
156
Sjors Berns
Arnhem
1:14:47
1:14:34
157
Gerrit Mulderij
Loopgroep PK
1:14:49
1:14:48
158
Jan van Os
Doetinchem
1:14:52
1:14:28
159
Dirco de Vries
Veenendaal
1:14:54
1:13:59
160
Theo Janssen
Ciko '66
1:14:54
1:14:42
161
Kees-Jan Sanders
Elst Gld
1:14:54
1:14:16
162
Tom Wientjes
Arnhem
1:14:55
1:14:12
163
Fred Menkveld
Loopservice.nl
1:14:55
1:13:37
164
Peter van Eyck
Arnhem
1:15:02
1:15:01
165
Mark Bies
Elst Gld
1:15:03
1:13:29
166
Henk Brouwer
Arnhem
1:15:05
1:13:44
167
Koen Adolfs
Nijmegen
1:15:07
1:14:55
168
Benno Roelofsen
Zetten
1:15:09
1:14:38
169
Klaas Molenaar
STAP
1:15:11
1:14:24
170
Andre vd Burgh
Arnhem
1:15:15
1:13:47
171
Patrick Paal
Bemmel
1:15:21
1:15:07
172
Martin Ekhardt
Arnhem
1:15:23
1:14:51
173
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:15:26
1:15:12
174
Eddy Driessen
Arnhem
1:15:28
1:14:49
175
Tione van de Velde
Zwolle
1:15:29
1:14:44
176
Roy Wevers
Elst Gld
1:15:31
1:15:14
177
Dennis Zwart
Ede Gld
1:15:33
1:14:35
178
J Bergsma
Huissen
1:15:34
1:15:14
179
Rob Roelofsen
De Liemers
1:15:38
1:15:27
180
Martin Sterk
Westervoort
1:15:39
1:14:34
181
Jan van Lieshout
Loopservice.nl
1:15:44
1:15:40
182
Wim van Breukelen
De Meern
1:15:48
1:15:37
183
Michel Quint
Rucphen
1:15:50
1:14:55
184
Jeroen Quint
Veenendaal
1:15:50
1:14:54
185
Nol Janssen
Gendt
1:15:53
1:15:23
186
Arie Gijzen
Muiderberg
1:15:54
1:15:30
187
Laurens Bouw
Rheden
1:15:55
1:14:45
188
Wilco Vrijenhoeff
Harderwijk
1:15:57
1:15:37
189
Klaas Venema
Arnhem
1:16:03
1:15:01
190
Pieter de BOer
Leeuwarden
1:16:03
1:15:56
191
Bert Brendeke
1:16:08
1:15:46
192
Marc Jeuken
Wijchen
1:16:12
1:15:09
193
Marcel Janssen
Bemmel
1:16:14
1:15:45
194
Harald Beets
Haarlem
1:16:16
1:16:08
195
Michiel Beurskens
Arnhem
1:16:22
1:15:18
196
Adri Dijkema
Loopservice.nl
1:16:26
1:16:05
197
Rudi Overbeek
Arnhem
1:16:28
1:16:00
198
Erik Steenbergen
Babberich
1:16:31
1:15:38
199
Ben van der Werf
Arnhem
1:16:33
1:16:13
200
Ronald Moska
Ciko '66
1:16:34
1:16:28
201
Gerrit van Mourik
Statina
1:16:37
1:16:22
202
Teus Heikamp
Oosterbeek
1:16:41
1:15:52
203
Henk Lammers
Nijmegen
1:16:45
1:16:24
204
Koos Meinsma
Arnhem
1:16:46
1:15:54
205
Martijn Reurink
Vriezenveen
1:16:47
1:16:14
206
Läslo Brouwer
Arnhem
1:16:48
1:16:34
207
Chris Mulder
Hilversum
1:16:51
1:16:47
208
Alberto Palsgraaf
Zeddam
1:16:54
1:16:04
209
Henny Wijers
Nijmegen Atletiek
1:16:54
1:16:08
210
Guus van de Plasse
Almere
1:16:55
1:16:31
211
Theo Lemmens
Arnhem
1:16:56
1:16:40
212
Richard Folkers
Enschede
1:16:58
1:16:28
213
Carry Lebbink
Oosterhout Gld
1:16:58
1:16:27
214
Henk Heinen
Ede Gld
1:16:58
1:16:50
215
Martin van der Mije
Almere
1:16:59
1:16:15
216
Bert Wilk
Arnhem
1:17:04
1:16:18
217
Martijn van Beelen
Nieuw Vennep
1:17:05
1:16:51
218
Paul Claassen
Arnhem
1:17:06
1:15:49
219
Marco Lans
Nijmegen
1:17:12
1:16:00
220
Peter Lentjes
Elst Gld
1:17:13
1:16:44
221
Adrie Wolzak
Delft
1:17:14
1:16:54
222
Bert van de Werken
Rhenen
1:17:17
1:16:35
223
Charles Le Poole
Arnhem
1:17:22
1:15:56
224
Patrick Vledder
Arnhem
1:17:22
1:16:42
225
Halil Bulut
Loopservice.nl
1:17:25
1:16:44
226
Wim Bakker
Leusden
1:17:26
1:16:11
227
Eric Rietveld
Arnhem
1:17:27
1:17:01
228
Dirk Nusselder
Argo
1:17:29
1:17:22
229
Kehren Michael
Arnhem
1:17:35
1:16:21
230
Jody Javenaar
Arnhem
1:17:36
1:16:07
231
Rob Rabelinck
Doetinchem
1:17:37
1:16:42
232
Peter van der Kemp
Ermelo
1:17:39
1:17:22
233
Foppe Weijer
Prins Hendrik
1:17:39
1:17:17
234
Johan Aalenhuis
Arnhem
1:17:42
1:17:23
235
Hans Theunissen
Arnhem
1:17:44
1:17:25
236
Joost den Hertog
Angerlo
1:17:51
1:16:49
237
Koen Smits
Arnhem
1:17:51
1:16:37
238
Jos Austen
Arnhem
1:17:53
1:17:06
239
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:17:53
1:17:47
240
Kees Brusse
Ciko '66
1:17:58
1:17:46
241
Bas Jongenotter
Arnhem
1:18:02
1:17:51
242
Jos Muyres
Driel
1:18:05
1:17:13
243
Henk Jansen
Elst Gld
1:18:06
1:17:47
244
Nico Berghmans
Climax
1:18:08
1:18:01
245
Evert van Amerongen
Arnhem
1:18:10
1:17:09
246
Niek Verheyen
Arnhem
1:18:10
1:17:52
247
Arie de Vries
Arnhem
1:18:16
1:16:49
248
Ronald Weenk
Borculo
1:18:18
1:17:56
249
Tonnie Mol
Climax
1:18:18
1:17:20
250
Walter Arendsen
Hengelo Gld
1:18:21
1:17:29
251
Johan van Gerven
Duiven
1:18:21
1:17:40
252
Pieter van Alphen
Veteranen Nederland
1:18:26
1:18:09
253
Nico de Haan
Arnhem
1:18:31
1:17:10
254
Marc Zantinge
Rheden
1:18:36
1:17:48
255
Lambert van Rijswick
Geijsteren
1:18:36
1:17:55
256
Erik Renshof
Barneveld
1:18:36
1:18:14
257
Guido den Hertog
Doetinchem
1:18:37
1:17:35
258
Bob Sent
Deventer
1:18:39
1:17:15
259
Iwan te Brake
Arnhem
1:18:39
1:17:15
260
Willem Machielsen
Amsterdam
1:18:40
1:17:38
261
Markus Kemperman
Nijmegen
1:18:42
1:18:15
262
Han Sloetjes
Arnhem
1:18:44
1:17:30
263
Willem van den Hout
1:18:46
1:18:22
264
Jos Nijkamp
Arnhem
1:18:48
1:18:28
265
Cyril Emmaneel
De Sperwers
1:18:50
1:18:16
266
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
1:18:50
1:18:38
267
Marc Diepmaat
Warnsveld
1:18:56
1:18:06
268
René Lugtenberg
Barneveld
1:19:02
1:18:55
269
Roy Theunissen
Arnhem
1:19:07
1:18:54
270
Johan Derriks
Ede Gld
1:19:08
1:18:01
271
Jan Eskes
Argo
1:19:15
1:19:08
272
Patrick Peters
Bemmel
1:19:16
1:18:24
273
Albert Brouwer
Zwolle
1:19:21
1:19:10
274
Frans Kroesen
Amersfoort
1:19:22
1:18:35
275
Erik Zondag
Loopservice.nl
1:19:23
1:19:22
276
Fons Egging
Groesbeek
1:19:32
1:18:51
277
Marlon Visch
Ede Gld
1:19:33
1:19:24
278
Wim Derksen
Arnhem
1:19:37
1:19:22
279
Arno van der Aa
Wageningen
1:19:38
1:18:41
280
Gerrit Wensink
Doetinchem
1:19:40
1:18:48
281
Hans Haarbrink
Deventer
1:19:41
1:18:47
282
Frank Water
Loopservice.nl
1:19:41
1:19:10
283
Wouter K Vos
Oosterbeek
1:19:45
1:19:11
284
Martin Eimers
Oosterbeek
1:19:46
1:19:11
285
Peter Jesse
Arnhem
1:19:48
1:18:50
286
Fons Nieuwenhuis
Wehl
1:19:49
1:18:54
287
Stephan Oosterhoff
Arnhem
1:19:54
1:19:45
288
Marco Halman
Arnhem
1:19:56
1:19:13
289
Marcel Bertina
Arnhem
1:19:57
1:19:36
290
Michiel Brussee
Arnhem
1:19:57
1:18:48
291
Bert Duursma
Apeldoorn
1:19:58
1:19:11
292
Theo Driessen
Loopservice.nl
1:19:58
1:18:49
293
Arie Keldesman
Veenendaal
1:20:01
1:19:43
294
Wander Bod
Loopservice.nl
1:20:03
1:19:36
295
Robert van Boekel
Horst
1:20:08
1:19:49
296
Tom du Maine
Phanos
1:20:10
1:19:49
297
Bob Timmer
Doetinchem
1:20:17
1:19:26
298
Guus Bertholdt
Arnhem
1:20:18
1:18:44
299
Teun Rietman
Oosterhout gem Nijme
1:20:18
1:19:30
300
Dick van Regteren
Arnhem
1:20:20
1:19:16
301
Egbert Vrieling
Arnhem
1:20:24
1:19:18
302
Freddy Willemsen
Arnhem
1:20:28
1:20:12
303
Hans van Vliet
Arnhem
1:20:28
1:20:13
304
Ruud Loos
Ede Gld
1:20:32
1:20:23
305
Dick van Hilten
Climax
1:20:34
1:19:28
306
Alied van der Heijden
Arnhem
1:20:38
1:20:15
307
Dennis Bakker
Arnhem
1:20:39
1:19:11
308
Erik Hengstman
Atletics Nijverdal
1:20:42
1:20:08
309
Cees Cornelissen
Nijmegen
1:20:45
1:19:18
310
E Scholten
Wijchen
1:20:47
1:19:46
311
Niek Beikes
Amsterdam
1:20:50
1:19:37
312
Jan Baan
Arnhem
1:20:51
1:20:18
313
Jos Sistermans
Druten
1:20:54
1:20:11
314
Ilko Bosman
Arnhem
1:20:56
1:20:37
315
Edwin Meeuwsen
Barendrecht
1:20:58
1:20:05
316
Paul Oostveen
's-Hertogenbosch
1:20:59
1:20:36
317
Bart Bakker
Leusden
1:21:01
1:19:45
318
Gerhard Nijhof
Arnhem
1:21:05
1:20:21
319
F Hofmans
Zutphen
1:21:07
1:20:37
320
Amavel souto Maior
Amsterdam
1:21:07
1:20:21
321
Jasper van Amstel
Arnhem
1:21:08
1:20:11
322
Bert Hagemeier
AAA
1:21:09
1:20:59
323
Henri Karman
ImproveRoadRunners
1:21:10
1:21:06
324
Ruud Verbeek
Arnhem
1:21:15
1:20:47
325
Sander Grefte
Arnhem
1:21:15
1:19:49
326
Frans Assmann
Culemborg
1:21:19
1:20:06
327
Jo Egging
Loopservice.nl
1:21:21
1:20:04
328
Arie van Hal
Millingen aan de Rij
1:21:24
1:20:20
329
Wim Jonkers
Climax
1:21:26
1:20:20
330
Ferenc Vissers
Nijmegen
1:21:30
1:20:46
331
Max van der Vaart
Arnhem
1:21:30
1:21:16
332
Rene Zwiers
Elst Gld
1:21:31
1:20:34
333
Robert de Graaff
Duiven
1:21:32
1:20:33
334
SaĎd Soulane
Ciko '66
1:21:38
1:21:21
335
Teunis van der Poel
Kesteren
1:21:40
1:20:14
336
Jan Koolwijk
Pheidippides
1:21:41
1:21:01
337
Eli te Winkel
Westervoort
1:21:41
1:20:37
338
Ralf Karsenburg
Amsterdam
1:21:41
1:20:48
339
Rien Walk
Grave
1:21:42
1:20:52
340
Henk-Jan Marselje
Zevenaar
1:21:48
1:20:23
341
Ben Nieuwhof
Arnhem
1:21:48
1:20:29
342
Gerard Jansen
Rheden
1:21:50
1:21:05
343
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
1:21:52
1:21:06
344
Leon Stoffelen
Wijchen
1:21:55
1:21:04
345
Servie Timmermans
Arnhem
1:21:57
1:21:16
346
Evert Koolma
Veteranen Nederland
1:22:03
1:21:46
347
Agustín García
Arnhem
1:22:04
1:20:36
348
Merijn Scholten
Groningen
1:22:11
1:21:52
349
John Rance
Apeldoorn
1:22:11
1:21:11
350
Jos van Lavieren
Nijmegen
1:22:15
1:21:00
351
Jan de Block
Malden
1:22:15
1:21:01
352
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:22:17
1:21:46
353
Jeroen Jansen
Arnhem
1:22:21
1:20:50
354
Marijn Vonk
Arnhem
1:22:22
1:21:40
355
Jeroen van Mierlo
Elst Gld
1:22:37
1:21:54
356
Andre Voskuilen
Waalre
1:22:41
1:22:00
357
Peter Keeble
Westervoort
1:22:44
1:22:19
358
René van Arem
Ede Gld
1:22:45
1:22:39
359
Peter van Woensel
Boxmeer
1:22:47
1:21:45
360
Rob Jansen
Duiven
1:22:49
1:22:07
361
Cees Eikelboom
Zutphen
1:22:53
1:22:24
362
Jelle van den Berg
Nijmegen
1:22:55
1:22:44
363
Hielke Veltman
Amersfoort
1:22:56
1:22:19
364
Alan van Hoey
Cifla
1:23:03
1:22:50
365
Ruud Lammers
1:23:03
1:22:04
366
Gerard Beltman
Velp Gld
1:23:07
1:22:34
367
Gert Smallenburg
Ankeveen
1:23:09
1:21:59
368
Hareld Derksen
Duiven
1:23:16
1:21:58
369
Herry van Holland
VAV
1:23:18
1:22:59
370
Ferrie Isselmann
Ede Gld
1:23:22
1:23:08
371
Giel Stapelbroek
Arnhem
1:23:23
1:22:13
372
Cees van Beek
Arnhem
1:23:31
1:22:06
373
Henri Hendrixen
Doetinchem
1:23:36
1:22:45
374
Herman Krabbendam
Arnhem
1:23:39
1:22:56
375
Gerard Timmer
Loopservice.nl
1:23:39
1:22:21
376
Theo Smits
De Liemers
1:23:40
1:22:41
377
Willy Kloosterman
Groesbeek
1:23:43
1:23:05
378
Just Bennis
Randwijk
1:23:46
1:23:07
379
Hans van der Horst
Valburg
1:23:47
1:23:25
380
Sander Oosterim
Zelhem
1:23:48
1:22:47
381
Henry van Dijken
Arnhem
1:23:52
1:23:37
382
Ronald Leijzer
Emmerich (GER)
1:23:54
1:23:37
383
David Schlueter
Nijmegen
1:23:54
1:23:11
384
Jos Nabuurs
Ciko '66
1:23:56
1:22:57
385
Léon Matser
Westervoort
1:23:56
1:23:01
386
Floris van der Veen
Almere
1:23:58
1:23:35
387
Ger Eikmans
Nijmegen
1:24:01
1:23:35
388
Robert Vermeer
Rheden
1:24:04
1:23:54
389
Wim Treffers
Loopservice.nl
1:24:07
1:23:09
390
Frans van Ommeren
Zoelen
1:24:07
1:23:06
391
Van Ham
Ciko '66
1:24:11
1:22:40
392
Fred Lourens
Loopservice.nl
1:24:14
1:23:06
393
Leon Quint
Veenendaal
1:24:15
1:23:20
394
Albert Bosma
Leidschendam
1:24:24
1:22:57
395
Onno de Graaff
Rotterdam
1:24:25
1:23:34
396
Nick Wissink
Huissen
1:24:27
1:23:57
397
Anton de Vries
Schagen
1:24:28
1:23:32
398
Ab Hooyer
Utrecht
1:24:30
1:23:49
399
Eef de Wilde
Arnhem
1:24:33
1:24:18
400
Herman Bolwiender
Drempt
1:24:36
1:23:42
401
Frans Lomans
Arnhem
1:24:39
1:24:00
402
Harry Janssen
Huissen
1:24:45
1:23:37
403
Michel Vervaet
Arnhem
1:25:00
1:24:12
404
Herbert van Kraaij
Arnhem
1:25:01
1:24:18
405
Danny Boegheim
Ciko '66
1:25:03
1:23:47
406
Dirk de Vries
Loopgroep PK
1:25:07
1:24:32
407
Martin Seevinck
De Liemers
1:25:08
1:24:06
408
Theo van Moerkerk
Arnhem
1:25:09
1:24:02
409
Herman Albers
Apeldoorn
1:25:09
1:24:30
410
Erik Bolijn
Zeist
1:25:18
1:24:31
411
Peter Dousma
Climax
1:25:21
1:24:24
412
David Porcel
Uithoorn
1:25:22
1:25:07
413
Ger Bierstekers
Venlo
1:25:25
1:24:19
414
Ipe van der Deen
Arnhem
1:25:26
1:24:08
415
Rene Brouwer
Almelo
1:25:27
1:24:07
416
Jacco van der Vinne
Arnhem
1:25:31
1:25:17
417
Leo Hol
Veteranen Nederland
1:25:34
1:24:26
418
Richard Brohet
Arnhem
1:25:37
1:24:13
419
Frank Koelma
Bodegraven
1:25:37
1:24:34
420
Christ Berg
1:25:45
1:25:19
421
Frank A H van Aalten
Pheidippides
1:25:46
1:24:17
422
Rob Vonk
Arnhem
1:25:47
1:25:05
423
Mike Beke
Arnhem
1:25:51
1:24:37
424
Welmer Jagerman
Amsterdam
1:25:51
1:25:30
425
Casper Brasser
Utrecht
1:25:54
1:25:35
426
Wiliam Steenbakkers
Arnhem
1:26:08
1:24:53
427
Frits van Dam
Pheidippides
1:26:08
1:25:49
428
Richard Zwart
Arnhem
1:26:09
1:25:06
429
Rik Hagen
Arnhem
1:26:14
1:26:02
430
Jac Lamerichs
Huissen
1:26:15
1:25:02
431
Gabri van Aalten
Huissen
1:26:16
1:24:47
432
Peter van Yren
Arnhem
1:26:21
1:25:46
433
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:26:22
1:25:47
434
Patrick van Meeuwen
Ciko '66
1:26:26
1:25:25
435
Frank Huizinga
Oosterbeek
1:26:35
1:26:06
436
Harry de Vries
Oosterbeek
1:26:37
1:25:10
437
Bert Timmer
Duiven
1:26:37
1:25:26
438
Gerwin Winters
Vethuizen
1:26:41
1:25:54
439
Johan Voorhorst
Apeldoorn
1:26:41
1:26:06
440
Andries van Dijk
Lemmer
1:26:43
1:26:10
441
Kees van Roozendaal
Oosterbeek
1:26:53
1:26:18
442
Thijs Lavrijsen
Nijmegen
1:27:00
1:26:17
443
Ben Pas
Oosterbeek
1:27:10
1:25:50
444
Guido van Dieten
Velddriel
1:27:16
1:25:53
445
Robbert Janssen
Deest
1:27:19
1:26:37
446
Hans van der Veen
Almere
1:27:19
1:26:56
447
Maarten Pronk
Loopservice.nl
1:27:23
1:26:00
448
Arno van Westerhuis
Doesburg
1:27:24
1:26:09
449
Gerard Bergevoet
Veteranen Nederland
1:27:28
1:26:14
450
Rob Stevens
Duiven
1:27:29
1:26:10
451
Johan Roos
Venlo
1:27:32
1:27:22
452
Roel Admiraal
Harderwijk
1:27:32
1:26:25
453
Dirk van der Steenhove
Arnhem
1:27:37
1:26:18
454
Hans Toorens
Loopservice.nl
1:27:38
1:26:43
455
Barend de Haas
Oosterbeek
1:27:42
1:27:11
456
Bart Wiltink
Arnhem
1:27:44
1:27:29
457
Ewald Glezer
Lelystad
1:27:45
1:26:51
458
Luuk Schenk
Velp Gld
1:27:46
1:26:36
459
Ronald Wentink
Velp Gld
1:27:46
1:26:36
460
Berry Lansen
Tegelen
1:27:48
1:26:55
461
Wiskerke Ben
Arnhem
1:27:49
1:27:33
462
Ronald Koops
Arnhem
1:27:51
1:27:00
463
Gert van Kooten
Arnhem
1:27:56
1:26:39
464
Henk Kluver
Almere
1:28:00
1:27:40
465
Mischa Pegtel
Papendrecht
1:28:02
1:27:13
466
Bert Otten
Kampen
1:28:03
1:27:42
467
Michael ten Broeke
Loopservice.nl
1:28:07
1:28:07
468
Freddy Pelders
Arnhem
1:28:07
1:27:21
469
Ben Vink
De Steeg
1:28:08
1:27:45
470
Rene Exel
Utrecht
1:28:08
1:26:44
471
Cas van Rijsbergen
Almere
1:28:08
1:27:46
472
Edo Schilp
Zelhem
1:28:08
1:27:15
473
Dirk van de Peppel
De Liemers
1:28:08
1:27:20
474
Jan Wenmaekers
Apeldoorn
1:28:13
1:27:04
475
Paul Kusters
Loopservice.nl
1:28:14
1:27:30
476
Peter van der Mark
Arnhem
1:28:18
1:27:30
477
Sjaak Doornbosch
Velp Gld
1:28:27
1:27:03
478
Paul Kerkhoffs
Ede Gld
1:28:28
1:27:20
479
Marcel Zeldenthuis
AV Houten
1:28:29
1:28:17
480
Paul de la Combé
Doesburg
1:28:31
1:27:24
481
Wouter Smit
Bennekom
1:28:31
1:27:36
482
Nando van Rijnberk
Arnhem
1:28:34
1:28:19
483
Jan de Graaf
Apeldoorn
1:28:37
1:27:52
484
Martijn Brinxma
Hanzesport
1:28:39
1:27:26
485
Frans Teunissen
Bemmel
1:28:42
1:28:13
486
Harry van den Hoogen
Boxmeer
1:28:45
1:28:14
487
Jan van der Wielen
Arnhem
1:28:45
1:27:36
488
Piet Panis
Heteren
1:28:56
1:28:01
489
Ben Schuurmans
Arnhem
1:29:11
1:28:01
490
Rolf Frankvoort
Arnhem
1:29:13
1:28:04
491
Andre Kamphuis
Nijmegen Atletiek
1:29:15
1:28:10
492
Andries Welles
Friesland
1:29:15
1:28:01
493
John Gvnn
Doetinchem
1:29:20
1:28:28
494
Arjen Post
Dieren
1:29:20
1:28:15
495
Paul Elfferich
's-Gravenhage
1:29:20
1:28:28
496
Dick van Kleef
Loopservice.nl
1:29:23
1:28:15
497
Erik Plat
Nijmegen
1:29:25
1:28:53
498
Joep Baggen
Nijmegen
1:29:26
1:28:54
499
Michel Palan
Arnhem
1:29:26
1:27:49
500
Martin Staal
Almere
1:29:29
1:28:58
501
Ralf Tieken
Loopservice.nl
1:29:35
1:28:18
502
Herman Winnemuller
Arnhem
1:29:35
1:29:21
503
Jacques van Dijk
Beuningen Gld
1:29:36
1:29:10
504
Wimmie Heiwegen
Zeddam
1:29:44
1:28:56
505
Marcel Ekker
Enschede
1:29:45
1:29:16
506
Luc Froling
Veldhoven
1:29:46
1:28:46
507
Wilco Wortelboer
Arnhem
1:29:54
1:28:31
508
Robert Engel
Ciko '66
1:29:58
1:29:05
509
Pino Bruna
Zutphen
1:30:03
1:28:51
510
Norbert van de Graaf
Arnhem
1:30:05
1:28:45
511
Aalt Zwart
Ede Gld
1:30:08
1:29:12
512
Hoenselaar Gert
Driel
1:30:18
1:29:33
513
Tom van Zijl
Apeldoorn
1:30:21
1:29:00
514
Evert Klomp
Apeldoorn
1:30:22
1:29:14
515
Piet Wanrooij
Arnhem
1:30:24
1:29:47
516
Wilko Melenhorst
Ciko '66
1:30:30
1:29:31
517
Cor van Hal
Arnhem
1:30:31
1:29:29
518
Bert Peters
Argo
1:30:32
1:29:29
519
Gerrit Roessink
Argo
1:30:39
1:29:52
520
Ton van Werven
Arnhem
1:30:48
1:29:25
521
Ed Laar
Argo
1:30:49
1:30:01
522
René Berendsen
Westervoort
1:30:51
1:29:59
523
Andre van Swielten
Velp Gld
1:30:56
1:30:24
524
Leo van Elferen
Nijmegen Atletiek
1:31:00
1:30:09
525
Frak Simon
Arnhem
1:31:10
1:30:14
526
Fred vd Heuvel
Westervoort
1:31:18
1:30:28
527
Stephan Buitenhuis
Atletico '73
1:31:26
1:30:21
528
Edwin de Baay
Doetinchem
1:31:28
1:31:04
529
Bert Odendaal
Arnhem
1:31:38
1:30:22
530
Harm Evers
Almere
1:31:48
1:31:28
531
Maurice Selman
Elst Gld
1:31:49
1:30:43
532
Joey de Laat
Arnhem
1:31:52
1:31:44
533
Jan Westerhof
Veenendaal
1:32:05
1:31:48
534
Wieland Koenders
Eerbeek
1:32:10
1:30:59
535
Dik van Schagen
Loo Gld
1:32:21
1:31:11
536
Willem Koopman
Driel
1:32:26
1:31:46
537
Fritz van de Pol
Elst Gld
1:32:27
1:31:11
538
Henk Scholten
Doesburg
1:32:37
1:32:19
539
Ivo van Heijst
Velp Gld
1:32:38
1:31:16
540
Mŕrie van der Poel
Kesteren
1:32:39
1:31:13
541
René van Houwelingen
IJmuiden
1:32:39
1:31:53
542
Jeffrey Brangert
Loopservice.nl
1:32:51
1:31:47
543
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
1:32:54
1:32:00
544
Ruud Steen
Arnhem
1:32:59
1:31:37
545
Marco van Maaren
Ell
1:33:02
1:32:10
546
Jos Vankan
De Liemers
1:33:05
1:31:44
547
Bart Hubert
Utrecht
1:33:19
1:33:10
548
Bob van Hasselt
Arnhem
1:33:19
1:32:57
549
Walter de Bie
Arnhem
1:33:20
1:32:19
550
Bernd Doktor
Recklinghausen (GER)
1:33:25
1:32:54
551
Arjan de Raaf
Loopservice.nl
1:33:26
1:32:14
552
Gert van Espelo
Veenendaal
1:33:28
1:32:51
553
Pim Schneider
Climax
1:33:29
1:32:33
554
André Polman
Didam
1:33:35
1:32:44
555
Jeroen Rauwers
Loopservice.nl
1:33:45
1:32:26
556
Henk Heijting
Loopservice.nl
1:33:47
1:33:15
557
Wijnhold Nijmeijer
Arnhem
1:33:51
1:32:44
558
John Elschot
Wehl
1:33:58
1:32:32
559
Hans Wichers Schreur
Apeldoorn
1:34:00
1:33:25
560
Piet Post
Arnhem
1:34:01
1:32:36
561
Rex Franzen
Ciko '66
1:34:22
1:33:07
562
Marco Steffen
Arnhem
1:34:24
1:33:35
563
Nico Spaans
Loopservice.nl
1:34:45
1:34:01
564
Jan Retel
Doesburg
1:34:50
1:33:28
565
Gerard `Zaagman
Babberich
1:35:04
1:33:46
566
Marcel Wieggers
De Liemers
1:35:32
1:34:32
567
Mikael Verhoef
Almere
1:35:35
1:35:10
568
Metin Bulbul
Arnhem
1:35:39
1:34:22
569
Henk Cobussen
AV Wijchen
1:35:50
1:35:14
570
AbdelHalim Yaaqobi
Arnhem
1:36:56
1:36:38
571
Remon te Boome
Arnhem
1:37:05
1:36:18
572
Ron Oei
Velp Gld
1:37:17
1:36:10
573
Bram Petri
Nijmegen
1:37:21
1:36:37
574
Edwin de Rooij
Nederweert
1:37:24
1:36:30
575
Roel Haverland
Arnhem
1:37:39
1:36:40
576
Mart van der Meijden
Leusden
1:37:43
1:37:12
577
Wil Kling
Duiven
1:37:43
1:37:11
578
Gert Noordhoek
Atverni
1:38:27
1:37:14
579
Gerard Peters
Nijmegen
1:38:37
1:37:14
580
Tom Wijman
Almere
1:38:38
1:38:16
581
Arno de Bont
Zutphen
1:38:49
1:37:31
582
Stephan Heijmans
Almere
1:38:51
1:38:29
583
Rob Slakhorst
Arnhem
1:38:59
1:38:12
584
Jasper de Klerk
Arnhem
1:39:13
1:37:48
585
Arnold Bos
Hoevelaken
1:39:17
1:38:35
586
Hans Gijsbers
Eindhoven
1:39:17
1:38:47
587
Roy Damen
AV Houten
1:39:19
1:38:03
588
Henk Stuurman
Harderwijk
1:39:20
1:37:56
589
Patrick Gerrist
Arnhem
1:39:22
1:39:07
590
Bob de Rijcke
Doetinchem
1:39:28
1:38:03
591
Joop van Koppenhagen
Ermelo
1:39:35
1:38:13
592
Gerrit Alink
Veenendaal
1:39:38
1:38:27
593
Edwin Spee
Rotterdam
1:39:56
1:38:35
594
Lex Paat
Doorn
1:40:13
1:38:49
595
Jan Cees Willemsen
Hoevelaken
1:40:21
1:39:39
596
Maarten Boschloo
1:40:25
1:39:52
597
Wim van Sint Annaland
Arnhem
1:40:38
1:39:25
598
Rik Sanders
Loopservice.nl
1:40:40
1:39:36
599
Rienk Coehoorn
Oostzaan
1:40:43
1:39:38
600
Tom Veder
Bilthoven
1:40:51
1:40:45
601
Han Berndsen
Eindhoven
1:41:03
1:40:12
602
Michel Rijnaarts
Arnhem
1:41:05
1:40:29
603
Martin Messing
Loopservice.nl
1:41:35
1:40:16
604
Roy Boesveld
Arnhem
1:41:36
1:41:00
605
Freerk Post
Arnhem
1:42:07
1:40:42
606
Janus Raaijmakers
Arnhem
1:43:55
1:43:16
607
Mark Hoenselaar
Arnhem
1:44:13
1:43:27
608
Richard Stam
Westervoort
1:44:17
1:42:59
609
Antoon van dn Dobbelst
Arnhem
1:44:17
1:42:48
610
Willem van der Wal
Nijmegen
1:44:18
1:43:03
611
Alex Wijsman
De Lat
1:44:49
1:43:59
612
Hans de Smit
Wijchen
1:45:32
1:45:16
613
Joop Scholte
Arnhem
1:47:21
1:46:17
614
Martin Pieterse
Arnhem
1:48:08
1:46:49
615
Arno Barten
Loopservice.nl
1:48:11
1:48:00
616
Henk Hofman
Loopteam Ed Sligcher
1:49:08
1:47:43
617
Carel Godec
Apeldoorn
1:57:05
1:55:49
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Philippens
Loopgroep Aart Stigt
1:05:58
1:05:54
2
Mariëtte ten Bokkel
Argo
1:08:34
1:08:30
3
Marly Kroef
Arnhem
1:09:54
1:09:39
4
Marije Dippel
Arnhem
1:10:11
1:09:57
5
Esme Moricke
Nijmegen
1:11:25
1:10:22
6
Corrie Nusselder
Hummelo
1:12:08
1:12:01
7
Jannemien Bosman
Ciko '66
1:12:26
1:12:24
8
Jeanette Langeberg
Ciko '66
1:13:44
1:13:34
9
Floor Perquin
Ciko '66
1:13:52
1:13:44
10
Jose van Vliet-Lok
Elst Gld
1:14:08
1:13:39
11
Cecilia Cattaneo
Amsterdam
1:14:43
1:14:33
12
Wendy Groener
Deventer
1:14:45
1:14:36
13
Gerda Damen
Veteranen Nederland
1:15:12
1:14:43
14
Henriet van Dalen
Zwolle
1:15:23
1:15:15
15
Bea van Daelen
Oosterhout Gld
1:16:01
1:15:44
16
Brigit Overveld
Atletico '73
1:16:49
1:16:19
17
Susan Zweers
Doetinchem
1:17:30
1:17:20
18
Aaffiena Moerland
Lycurgus
1:17:52
1:17:25
19
Diny Baakman
Atletico '73
1:18:43
1:18:29
20
Joyce Leidelmeijer
Wierden
1:18:46
1:18:40
21
Sabine Wigman
Berghem
1:18:49
1:18:35
22
Mieneke van Even
Oosterbeek
1:18:59
1:18:42
23
Gerrie Pasman
Arnhem
1:19:48
1:19:32
24
Henriette Klomp
Loopservice.nl
1:20:01
1:19:34
25
Kea Hartemink
Didam
1:20:19
1:20:04
26
Jacky Zegers
Arnhem
1:20:21
1:19:32
27
Anne Luchies
Ciko '66
1:20:47
1:20:03
28
Sandra Jacobs
Arnhem
1:21:15
1:20:19
29
Margreet vd Bijl
Ede Gld
1:21:52
1:21:46
30
Ursula Driessen
Ciko '66
1:22:00
1:21:48
31
Jos Kleijn
Arnhem
1:22:02
1:21:52
32
Ans Kruissen
Bemmel
1:22:11
1:21:42
33
Ester Gieles
Phoenix
1:22:18
1:21:53
34
Susanne Roseboom
De Liemers
1:22:26
1:22:14
35
Isabelle van Riet
Arnhem
1:22:35
1:22:24
36
Anja Hermsen
's-Heerenberg
1:22:44
1:22:17
37
Hendrien Minkhorst
Hummelo
1:22:54
1:22:32
38
Christel Vierdag
Ciko '66
1:23:03
1:22:45
39
Wiete de Vries
Amsterdam
1:23:12
1:22:19
40
Ine Smeets
Nijmegen
1:23:37
1:22:18
41
Jacqueline van Ham
Bemmel
1:23:37
1:23:00
42
Pauline Kats
Apeldoorn
1:23:57
1:23:18
43
Cindy Stienstra
Dutch Gay & Lesbian
1:24:12
1:23:25
44
Anne-pauline Jacobs
Millingen aan de Rij
1:24:26
1:23:14
45
Kim Hermsen
's-Heerenberg
1:25:17
1:24:49
46
Karin Berkhout
Nijmegen
1:25:25
1:24:41
47
Fenny van de Bovenkamp
AV Wijchen
1:25:36
1:24:51
48
Lonneke Koelma-Deltenr
Bodegraven
1:25:37
1:24:34
49
Gerda Huisman
Nijmegen Atletiek
1:25:54
1:25:00
50
Henin Dabrowski
1:25:59
1:24:45
51
Ellen Wilbers
Geijsteren
1:26:13
1:25:35
52
Carla Verhaaf
Huissen
1:26:37
1:25:29
53
Patricia de Vries
Loopservice.nl
1:27:01
1:25:54
54
Petra Broyl
Arnhem
1:27:04
1:26:02
55
Hanny Lok
Delden
1:27:19
1:27:13
56
Annie Engels-van Gils
Wanssum
1:27:21
1:26:43
57
Miranda Veenbergen
Doesburg
1:27:24
1:26:09
58
Tessa Hofman
Oosterbeek
1:27:26
1:27:08
59
Thea Schraets
Geijsteren
1:27:43
1:27:04
60
Marije Eleveld
Ede Gld
1:28:07
1:27:26
61
Jellie van der Meer
Ciko '66
1:28:18
1:27:57
62
Hella Martens
Eindhoven
1:28:26
1:28:00
63
Bianca Roelofs
LOGO
1:28:44
1:27:59
64
Margo Visser
Babberich
1:28:50
1:28:24
65
Maartje Harbers
Triathlon
1:28:54
1:27:42
66
Zwanie Kamminga
Elst Gld
1:29:04
1:28:09
67
Miranda Bak
Huissen
1:29:16
1:28:05
68
Willemien de Geit
Otterlo
1:29:23
1:28:15
69
Sofie Joore
Nijmegen
1:29:29
1:29:18
70
Judith Veldman
Arnhem
1:29:30
1:28:59
71
Ellen Bruijs
Utrecht
1:29:35
1:28:26
72
Dorine Ronteltap
Alphen aan den Rijn
1:29:40
1:29:27
73
Angela Bruijs
Ankeveen
1:29:48
1:28:39
74
Niki van Dreumel
Arnhem
1:30:09
1:29:20
75
Corry Vervoort
Velp Gld
1:30:10
1:29:12
76
Ivanna Westerhoek
Arnhem
1:30:14
1:29:56
77
Meriam Nijholt
Nijmegen
1:30:15
1:29:47
78
Elma Bos
Nijmegen
1:30:32
1:29:36
79
Sjoukje ten Broeke-Dee
Elst Gld
1:30:35
1:29:24
80
Iet van der Sluijs
Loopservice.nl
1:30:37
1:29:40
81
Christa Schenk
Velp Gld
1:31:03
1:29:53
82
Ans Hemmink
Beek gem Montferland
1:31:24
1:30:32
83
Wilma de Bie
's-Gravenhage
1:31:58
1:30:58
84
Esther Westerhof
Veenendaal
1:32:04
1:31:48
85
Paulien van der Ven
Westervoort
1:32:19
1:31:10
86
Angčlique van Schagen
Loo Gld
1:32:19
1:31:10
87
Liesbeth Roosen
Eindhoven
1:32:26
1:31:36
88
Willeke van Verseveld
Arnhem
1:32:51
1:31:41
89
Marion Foppele
Duiven
1:33:02
1:32:11
90
Karin Groot
Westervoort
1:33:06
1:31:45
91
Hennie van Megen
Bemmel
1:33:08
1:32:32
92
Saskia Overbeek
Maarssen
1:33:12
1:32:14
93
Annemieke Overbeek
Maarssen
1:33:14
1:32:17
94
Rixt Kamstra
Grubbenvorst
1:33:18
1:32:39
95
Jose van der Kamp
Westervoort
1:33:26
1:32:46
96
Lenny Berkhout
Climax
1:33:29
1:32:34
97
Juliette Klooken
Arnhem
1:33:48
1:32:37
98
Tenback Marlies
Amsterdam
1:34:18
1:33:05
99
Gerda Sollie
Loopservice.nl
1:34:23
1:33:02
100
Irma Wellink
AVA '70
1:34:50
1:34:02
101
Jochbeth Spartley-Wenn
Opheusden
1:35:09
1:34:02
102
Marianne Voets
Elst Gld
1:35:17
1:34:46
103
Katrina Dick
london (GBR)
1:35:19
1:34:36
104
Conny Ariaans
Oosterhout gem Nijme
1:35:32
1:35:01
105
Bianca de Nijs
Bergen op Zoom
1:35:42
1:35:07
106
Dianca Schoonen
Hoogerheide
1:35:42
1:35:07
107
Willemien Cobussen
Hernen
1:35:50
1:35:14
108
Dorine van Hooijdonk
Arnhem
1:36:11
1:35:15
109
Jeanneke van Wagenberg
De Keien
1:36:40
1:36:10
110
Ria Nijenhuis
Velp Gld
1:36:45
1:36:27
111
Ans van Eck
Argo
1:37:22
1:36:19
112
Jantine de Lange
Arnhem
1:37:25
1:36:35
113
M Buiting
Duiven
1:38:33
1:37:28
114
Nicole Smits
Loopservice.nl
1:38:36
1:37:13
115
Karen Nijhof
Apeldoorn
1:38:37
1:38:20
116
Heike Axmann
Ede Gld
1:38:55
1:37:46
117
Helmy Schouten de Jel
Heteren
1:39:46
1:38:32
118
Hennie Derksen
Heteren
1:39:46
1:38:33
119
Jacobs Patricia
Ede Gld
1:39:59
1:39:45
120
Bea van Santen
Ede Gld
1:39:59
1:39:46
121
Anita van den Hoogen
Boxmeer
1:40:25
1:39:53
122
Selma van den Brink
Arnhem
1:40:27
1:39:55
123
Elise Schnitzler
Arnhem
1:40:28
1:39:52
124
Adriana Boesveld
Arnhem
1:40:31
1:39:55
125
Marga Coehoorn
Oostzaan
1:40:44
1:39:39
126
Margreet van Dieten
Velddriel
1:40:53
1:39:31
127
Petra Schmitz
Eindhoven
1:41:21
1:40:11
128
Corinne van der Bijl
Leeuwarden
1:41:24
1:40:12
129
Corry den Rooyen
Loopservice.nl
1:41:35
1:40:18
130
Jolanda Hietbrink
Arnhem
1:42:10
1:41:32
131
Rikie Peters-Buunk
Argo
1:43:06
1:42:03
132
Ellen Hubers
Argo
1:43:27
1:42:25
133
Karen Huijsmans
's-Hertogenbosch
1:43:40
1:42:44
134
Katja Nass
Arnhem
1:44:12
1:43:27
135
Paula van Wyk
Apeldoorn
1:44:34
1:43:26
136
Paulien van der Plaats
Bilthoven
1:45:47
1:44:58
137
Katrijn Meijlink
De Bilt
1:45:47
1:44:58
138
Anneke Doornbos
AV Wijchen
1:46:06
1:45:25
139
Bianca van de Sluis
1:47:10
1:46:36
140
Laura Koppenberg
Hilversum
1:47:22
1:46:43
141
Kamonchanok Sansuk
Loopservice.nl
1:48:19
1:47:43
142
Inge Galenkamp
AV Houten
1:52:26
1:51:18
143
Evelyn van Heumen
Arnhem
1:52:42
1:52:00
144
Myriam Derksen
Doorwerth
1:53:25
1:52:42
145
Bertha Cholte
Arnhem
2:07:58
2:06:53
BUSS, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur Schramade
Run2Day 2
55:55
55:55
2
Paul van Rooijen
Run2Day 2
58:04
58:04
3
Ronald de Jonge
Run2Day 2
58:18
58:17
4
F Bekhuis
Provincie Gelderland
59:11
59:10
5
Eef Lijster
Run2Day 2
1:00:32
1:00:31
6
Vincent Horstink
Gemeente Arnhem
1:01:49
1:01:44
7
Albert de Bakker
Menzrunners sixteen
1:02:23
1:02:20
8
Michiel Noordanus
Gemeente Arnhem
1:03:21
1:03:20
9
Laurens Blommers
CITO
1:05:14
1:04:53
10
Hans van Santen
Corus Tubes 10 EM
1:05:46
1:05:00
11
Christian Lambert
Van Wijnen 3
1:07:30
1:07:05
12
B Boeckhout
Provincie Gelderland
1:08:11
1:08:05
13
Claas Hakkenberg
Siza Dorp Groep 1
1:09:22
1:09:03
14
E Cellamare
Provincie Gelderland
1:09:52
1:09:47
15
Gert Jan Last
Eiffel BV 10 EM
1:11:45
1:10:46
16
Henk Bruggeman
Run2Day 2
1:11:47
1:11:45
17
W Sloot
Provincie Gelderland
1:14:13
1:13:57
18
J Tigges
Provincie Gelderland
1:14:48
1:14:31
19
Jac van Santen
Corus Tubes 10 EM
1:15:15
1:14:17
20
Jarno van der Kamp
Albert Heijn Driesla
1:15:36
1:14:59
21
Lody Smeets
CITO
1:15:53
1:15:39
22
Raymond Aal
Albert Heijn Driesla
1:16:28
1:15:26
23
Steven de Haan
Eiffel BV 10 EM
1:16:48
1:15:47
24
Frank Eikenaar
Eiffel BV 10 EM
1:17:18
1:16:21
25
Petra Diederiks
Siza Dorp Groep 1
1:18:31
1:18:12
26
Freek Nabuurs
CITO
1:18:51
1:18:27
27
Arjan Wes
Siza Dorp Groep 1
1:18:53
1:18:33
28
Lourens Schipper
Gemeente Arnhem
1:18:58
1:18:49
29
Michiel Domingo
Albert Heijn Driesla
1:19:05
1:18:29
30
J C Notenboom
Provincie Gelderland
1:19:10
1:18:22
31
Marlies Heetebrij
Gemeente Arnhem
1:19:49
1:19:31
32
Ad van Oirschot
Gemeente Arnhem
1:20:42
1:20:04
33
Piet van Riel
Gemeente Arnhem
1:20:46
1:20:24
34
J Autsema
Provincie Gelderland
1:20:52
1:20:35
35
Th de Wit
Provincie Gelderland
1:22:42
1:22:26
36
Lucienne Vrijhoef
TempoTeam Uitzendbur
1:23:31
1:22:11
37
Hasib Sharifzada
Albert Heijn Driesla
1:23:48
1:22:46
38
Shelton de Gama
Albert Heijn Driesla
1:23:55
1:23:19
39
Rob Brugman
Menzrunners sixteen
1:24:13
1:23:02
40
Hugo de Zeeuw
Corus Tubes 10 EM
1:24:26
1:23:37
41
Frank Boogers
CITO
1:24:41
1:24:13
42
Pieterjan Willemse
Van Wijnen 3
1:25:00
1:23:57
43
Jetse Eringa
Menzrunners sixteen
1:25:01
1:24:20
44
Dieuwke Oudijk
Menzrunners sixteen
1:25:02
1:24:21
45
E van Beek
Provincie Gelderland
1:25:18
1:25:06
46
Jaap Kuijters
Eiffel BV 10 EM
1:25:20
1:23:58
47
Frank Hoog Antink
Van Wijnen 3
1:25:28
1:25:03
48
Rick Penninx
Siza Dorp Groep 1
1:25:28
1:24:51
49
Marc van Kempen
Gemeente Arnhem
1:25:50
1:25:25
50
Timon Haan
TempoTeam Uitzendbur
1:27:08
1:26:10
51
Rolf van der Kemp
CITO
1:27:22
1:26:06
52
Martijn Temmink
TempoTeam Uitzendbur
1:27:27
1:26:27
53
Gijsbert Diepeveen
TempoTeam Uitzendbur
1:27:53
1:26:54
54
Daniel Szöts-Pollak
Eiffel BV 10 EM
1:27:57
1:26:57
55
Ante de Wolf
CITO
1:28:59
1:28:33
56
Theo van der Staak
Albert Heijn Driesla
1:29:35
1:28:50
57
Andreas Kooistra
TempoTeam Uitzendbur
1:30:01
1:29:01
58
Henk Steenbruggen
Siza Dorp Groep 1
1:30:12
1:29:51
59
Toon Welbergen
Menzrunners sixteen
1:31:03
1:29:59
60
Rutger de Kroon
Eiffel BV 10 EM
1:31:03
1:30:05
61
Michel van Pijlen
Corus Tubes 10 EM
1:32:57
1:32:00
62
Hellen Mouws
Gemeente Arnhem
1:33:04
1:32:26
63
Umit Alkan
Albert Heijn Driesla
1:34:03
1:33:26
64
Stefan van der Pol
Van Wijnen 3
1:34:58
1:34:30
65
Robbert Bos
TempoTeam Uitzendbur
1:35:59
1:34:59
66
Bas van der Linden
TempoTeam Uitzendbur
1:36:00
1:35:00
67
Gerrit Kamers
Van Wijnen 3
1:36:10
1:35:45
68
Theo Frits
CITO
1:37:33
1:37:08
69
Kristel van Zonneveld
Gemeente Arnhem
1:39:02
1:38:32
70
Radjan Hanoeman
Albert Heijn Driesla
1:39:52
1:38:52
71
Bart Lieste
Eiffel BV 10 EM
1:42:18
1:41:18
72
Marcel Mouton
Menzrunners sixteen
1:51:46
1:50:39
73
Micheels
Corus Tubes 10 EM
1:51:48
1:50:59
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelmer van Leeningen
Veluwe
35:45
35:44
2
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
36:56
36:55
3
Bas Hermsen
Olympus Land van Cui
37:06
37:02
4
Jeroen Gelinck
Eibergen
37:16
37:13
5
Rogier Wezeman
Groningen
37:28
37:27
6
Bert Jansen
Arnhem
38:09
38:07
7
Henk Peters
Cifla
38:38
38:38
8
Christian Bakker
Nijmegen
38:51
38:49
9
Ivar Rood
Apeldoorn
39:00
38:58
10
Gerbert Vossers
Hengelo Gld
39:00
38:53
11
Dreeuwes Dijkstra
Duiven
39:01
38:57
12
Jan Provoost
Arnhem
39:11
39:09
13
Philip Roebroeck
Cifla
39:26
39:22
14
Jork Muyres
Driel
40:52
40:50
15
Hanno de Boer
Nijmegen
41:04
40:56
16
Berry Turk
Velp Gld
41:13
41:08
17
Bob Takken
Loopservice.nl
41:20
41:05
18
Marco Davelaar
Veenendaal
41:26
41:17
19
Peter van de Pol
Arnhem
41:28
41:24
20
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
41:33
41:30
21
Jeroen Driessen
Arnhem
41:39
40:57
22
Edwin van der Nat
Duiven
41:40
40:10
23
Floris van Amerongen
Arnhem
41:41
41:35
24
Kees van Lopik
Hardinxveld Giessend
41:46
41:17
25
M Kroes
Nijmegen
42:00
37:42
26
Ben Langelaan
Arnhem
42:20
41:59
27
Joep Jillings
Ciko '66
42:20
42:14
28
Tjalling Letterie
Amsterdam
42:23
42:09
29
Wout Nijhoving
Arnhem
42:48
41:19
30
Coen Kuiper
Ciko '66
43:15
40:23
31
Rob Rosmulder
Arnhem
43:22
43:19
32
Marco Liberto
De Liemers
43:37
43:34
33
Jeroen Luckers
Nijmegen
43:39
43:15
34
Mark van der Drift
Arnhem
43:39
43:12
35
Roel de Hondt
Arnhem
43:43
43:26
36
Laurens van Waardenbur
Rheden
43:47
43:40
37
Arthur Kratz
Veenendaal
43:51
43:42
38
Leendert Dijkhuis
Arnhem
43:54
43:17
39
Branko Laheij
Arnhem
43:56
40:44
40
Marco Karremans
Sparta
44:04
43:58
41
Vincent Brom
Elst Gld
44:07
43:44
42
Jorrit Talsma
Duiven
44:09
44:02
43
Gijs de Graaf
Arnhem
44:16
43:56
44
Maurice Bosscher
Arnhem
44:18
42:48
45
Peter van Steen
Bennekom
44:37
44:20
46
Jos Bogaarts
Arnhem
44:43
44:34
47
George Terenstra
Arnhem
44:46
44:20
48
Mart de Mooij
Doorn
45:00
44:50
49
Mark Leemans
Velp Gld
45:23
44:55
50
Renco Hatenboer
Hoenderloo
45:26
45:23
51
Pepijn van der Aa
45:34
45:17
52
Eric de Waal
Beek Ubbergen
45:38
42:24
53
Marcel de Heer
Hardinxveld Giessend
45:41
43:57
54
Marc van der Loo
Apeldoorn
45:49
45:26
55
Arthur van der Windt
Arnhem
45:50
44:02
56
Roland Raayen
Duiven
45:56
45:06
57
Niek Meijer
Hengelo Ov
46:06
45:43
58
Robert Marchal
BAV
46:19
45:16
59
Arjan Ooms
Amsterdam
46:23
44:30
60
Rob van Huissteden
Duiven
46:31
45:40
61
JC Bierens de Haan
46:32
45:50
62
Jan Fossen
Arnhem
46:33
44:32
63
Arnaud Paagman
Enschede
46:35
43:07
64
Cees de Kramer
Loopservice.nl
46:35
44:47
65
Raymond Krijgsman
Vught
46:35
44:22
66
Mark Kok
Arnhem
46:37
46:08
67
Wim Koerhuis
Dalfsen
46:42
43:15
68
Peter van Uden
Biddinghuizen
46:43
46:21
69
Peters Jeroen
Arnhem
46:58
45:47
70
Serge Nijhuis
Arnhem
47:09
45:24
71
Rene Artz
Arnhem
47:12
46:36
72
Jens Dekker
Rheden
47:16
46:14
73
Peter van der Aa
47:18
47:00
74
Robin Truyens
Arnhem
47:21
43:27
75
Ivan Bartkolomeus
Nijmegen
47:22
45:44
76
Rido Sinc
Arnhem
47:28
42:07
77
Vincent Mandemaker
Ciko '66
47:31
44:04
78
Bert Nijhoff
't Harde
47:34
47:05
79
Norbert Mulder
Rheden
47:44
43:37
80
Oscar Mathijssen
Tiel
47:50
47:46
81
Henry van Dijk
Veenendaal
47:59
47:26
82
Chiel Burgers
Wijchen
48:06
47:26
83
Charles Ratelband
JOKAN
48:08
48:06
84
Lammert Wezeman
Groningen
48:09
47:20
85
Gerard van Dijk
Amsterdam
48:10
46:17
86
Mark Boskamp
Beuningen Gld
48:12
45:46
87
Leon Span
Deventer
48:15
48:00
88
Hans Arentsen
Arnhem
48:18
47:39
89
Ger Oosterbaand
Ciko '66
48:34
47:34
90
Bart Schoenaker
Arnhem
48:56
48:17
91
Jan van Groningen
Bemmel
49:02
48:35
92
Raymon Hageman
Delft
49:03
46:32
93
Gossen Luidenga
Terschelling Midslan
49:08
48:19
94
Marius van Regteren
Arnhem
49:11
48:36
95
Henri van de Pol
Voorthuizen
49:14
47:29
96
Niels Veurman
Arnhem
49:15
48:29
97
Jos Ruiter
Arnhem
49:15
49:06
98
Erik de Leeuw
Zetten
49:16
45:48
99
Fred Rosmalen
Oosterhout gem Nijme
49:30
49:07
100
John Mölenberg
Gelre
49:30
48:51
101
Erik Janssen
Oosterhout gem Nijme
49:30
49:08
102
Eric Timmers
Vaassen
49:34
46:38
103
Frano Bebseler
Oosterbeek
49:37
48:51
104
Nico Remijn
Arnhem
49:44
48:05
105
Niels van den Hooff
Arnhem
49:50
49:14
106
Patrick Stoteler
Nijmegen
49:57
49:51
107
Ben Huiskamp
Arnhem
49:59
48:52
108
Huib Evers
Duiven
49:59
49:12
109
Amdry Bultman
Zevenaar
50:00
49:16
110
Frank Beunder
Arnhem
50:07
49:20
111
Huub Pollmann
Arnhem
50:10
49:08
112
Herman Wools
Arnhem
50:15
48:48
113
Wouter Verweij
Wadenoijen
50:21
49:52
114
Jan Kooy
Doorwerth
50:21
50:01
115
Mark Boggess
Bennekom
50:22
50:08
116
Albert Jansen
Arnhem
50:22
49:52
117
Frank Deenen
Westervoort
50:24
45:15
118
Hans Freriksen
Hengelo Ov
50:26
49:29
119
Thomas Hensel
Rotterdam
50:29
46:34
120
Hans ten Have
Pheidippides
50:29
47:43
121
Bert Docter
Arnhem
50:33
49:37
122
Jesse Taat
Arnhem
50:37
48:18
123
Marco Brouwers
Heteren
50:43
49:11
124
Erik Schoenmaker
Arnhem
50:44
48:15
125
Koos Verloop
Doornenburg
50:49
49:45
126
Ids Hoogland
Apeldoorn
50:50
48:14
127
Marcel de Jonge
Deventer
50:57
49:27
128
Mark Leppink
Arnhem
51:06
50:41
129
Kees Kerssies
Arnhem
51:06
50:42
130
Bob Janssen
Huissen
51:08
47:48
131
Rene Dingermans
Bemmel
51:15
45:58
132
Cees Appels
Nijmegen
51:17
47:53
133
Nico de Kluijver
Alphen aan den Rijn
51:32
50:49
134
Robert Loeff
Arnhem
51:40
46:22
135
Jeroen Wildeman
Groesbeek
51:40
46:19
136
Ronald Cheung
Arnhem
51:48
51:40
137
Han Polman
Nijmegen
51:51
49:02
138
Carlo Roelofs
Nijmegen
51:56
48:28
139
Paul Klarenbeek
Arnhem
51:57
51:04
140
Onno van Zelst
Arnhem
51:57
48:29
141
Bertjan van der Eem
Huissen
51:59
47:09
142
Dick Kroon
Hardinxveld Giessend
51:59
50:03
143
Peter Hafkamp
Arnhem
52:00
50:34
144
Ben aan den Boom
Nijmegen
52:07
48:01
145
Ken Arentsen
Maastricht
52:09
49:10
146
Oscar Becker
Eemnes
52:13
52:00
147
René Derksen
Elst Gld
52:15
48:37
148
Chios Slijkhuis
Westervoort
52:19
47:47
149
Maikel Acosta
Hoevelaken
52:19
50:16
150
T Bloemzaad
Oosterbeek
52:22
48:37
151
Glenn Ecodirect
Arnhem
52:25
51:17
152
Francis Goes
Arnhem
52:27
49:13
153
Gerrit Jansink
's-Gravenhage
52:31
47:16
154
Remy Manuel
Nijmegen
52:33
48:26
155
Joop Spijker
Wageningen
52:34
50:51
156
Jeroen van der Weegen
Arnhem
52:36
48:48
157
Hendrik van Prooje
Oosterbeek
52:36
52:16
158
Edwin Bonsma
Huissen
52:37
50:52
159
Dennis Fortuin
Zoetermeer
52:42
51:22
160
Chris Pit
Arnhem
52:48
50:28
161
Eric Sanders
Westervoort
52:53
50:41
162
Bjorn Jansen
Arnhem
52:59
50:29
163
Gijs Jansen
Ede Gld
53:03
52:49
164
Fred Kleinee
Arnhem
53:03
52:05
165
Rob Bonsma
Dieren
53:10
51:26
166
Mark Derksen
Duiven
53:15
49:55
167
Willem Brugman
Westervoort
53:22
49:09
168
Gert Emmens
Arnhem
53:24
53:13
169
H Buitelaar
Arnhem
53:27
53:23
170
Ferdinand Snijtsheuvel
Arnhem
53:30
52:25
171
Roel Groenendaal
Arnhem
53:33
49:11
172
Arie Kooiman
Arnhem
53:34
49:02
173
Richard Stoelinga
Velp Gld
53:36
53:09
174
Gillis Geschiere
Schottheide (GER)
53:38
50:53
175
Ronald Tijhuis
Arnhem
53:38
49:15
176
Evert Snetselaar
Arnhem
53:40
50:22
177
Hein Klarenbeek
Arnhem
53:42
52:50
178
Remko Mathijssen
Elst Gld
53:45
49:59
179
Startnummer 2837
53:49
51:01
180
Luc Jansen
Sleen
53:50
50:04
181
Jacques de Vries
Doorwerth
53:51
53:30
182
Mart Bruil
Doetinchem
53:54
49:57
183
Jaime Smal
Arnhem
53:56
53:33
184
Michel Hondong
Ciko '66
53:59
51:18
185
Joost Kleinen
Arnhem
54:00
52:34
186
Van Eekert
Schalkhaar
54:02
52:31
187
Joseph Follender
Arnhem
54:10
50:53
188
Harry Jansen
Duiven
54:14
49:02
189
Bart Elburg
Zwolle
54:15
50:31
190
Wijnand Klaassen
Eck en Wiel
54:15
49:06
191
Henk van den Berg
Otterlo
54:20
49:27
192
Frank van de Ven
Arnhem
54:22
53:21
193
Rob van der Vlies
Arnhem
54:28
53:24
194
Gerrit Nusteen
Huissen
54:28
49:15
195
Marco Klaassen
Utrecht
54:28
49:12
196
Eelco Jansen
Arnhem
54:29
53:45
197
Leo van den Steen
Arnhem
54:30
53:45
198
Marc Barends
Oosterbeek
54:34
54:12
199
Jelle Brouwer
Almelo
54:34
53:01
200
Laurens Beijen
Leiden Road Runners
54:35
51:39
201
Sander Jordans
Arnhem
54:36
54:30
202
Hans Evers
Huissen
54:39
53:55
203
Martijn Boers
Zevenaar
54:46
54:11
204
Cor Janssen
Renkum
54:46
54:03
205
Cor van Bavel
Westervoort
54:47
50:02
206
Renout Robbertz
Arnhem
54:47
50:22
207
Pieter Peters
Arnhem
54:50
53:43
208
Gerard Metz
Nijmegen
54:55
52:42
209
Tonnie Bleumink
Arnhem
54:59
53:53
210
Jacob Bierens de Haan
55:03
54:23
211
Paul Kuijten
Driel
55:07
53:05
212
Luuk Dopper
Arnhem
55:09
53:17
213
Thijs Patist
De Meern
55:11
52:38
214
Patrick van Duinen
Nijmegen Atletiek
55:11
52:42
215
Ron Molle
Arnhem
55:11
53:50
216
Gerrit Nauta
Elst Gld
55:13
52:42
217
Marco Onstenk
Huissen
55:14
53:56
218
Startnummer 1757
55:16
52:45
219
Bas van Osenbruggen
Arnhem
55:17
51:14
220
Walter Veerman
Arnhem
55:22
51:22
221
David Sonntag
Aalten
55:26
50:30
222
Edwin Schenk
Veldhoven
55:27
50:48
223
Georgie Surilatu
Barneveld
55:27
55:24
224
Frank van Zwieten
Wijchen
55:30
54:00
225
Sietze Bergsma
Heerenveen
55:32
53:48
226
Werner Bergsma
Drachten
55:32
53:48
227
Peter Schaart
Arnhem
55:36
51:20
228
Joost Jansen
Arnhem
55:37
52:34
229
Gert-Jan Jochoms
Arnhem
55:37
51:30
230
Lodi Wigman
Huissen
55:39
50:25
231
Ronald Rademaker
Wolfheze
55:39
54:26
232
Bastiaan Burggraaf
Zeist
55:41
51:33
233
Willem Visser
Zoetermeer
55:50
54:31
234
Harry van der Zanden
Nijmegen Atletiek
55:50
53:25
235
Joop Lemmens
Elst Gld
55:56
53:24
236
Paul van der Kaaden
Oosterbeek
55:57
54:07
237
Johan Poels
Heijen
55:58
51:59
238
Hans Falter
Wolfheze
56:03
51:06
239
Peter van der Steege
Hanzesport
56:04
54:22
240
Sven Wolffers
Ede Gld
56:04
54:01
241
Toon Rutjes
Arnhem
56:06
51:50
242
Jaap Snijders
Dinxperlo
56:12
54:51
243
Theodoris Frans Loriau
Arnhem
56:14
55:53
244
Maarten Glaser
Arnhem
56:14
52:12
245
Arjan Konings
Arnhem
56:17
51:40
246
Berry Kok
Arnhem
56:17
54:58
247
Rogé Roebroeks
Wyler (Kranenburg) (
56:23
54:13
248
Henk Tukker
Arnhem
56:23
54:13
249
Reichard Ad
Arnhem
56:29
54:36
250
Jan Tanls
Arnhem
56:30
53:52
251
Kees Baars
De Liemers
56:31
51:34
252
Raymon Blondel
Eindhoven
56:34
51:53
253
Herman Futselaar
Westervoort
56:35
55:00
254
Patrick Schumaker
Arnhem
56:35
53:52
255
André Bosveld
Velp Gld
56:37
53:42
256
Fred Karpschroer
westervoort
56:39
54:17
257
Marco van Putten
Arnhem
56:39
52:39
258
Peter Seinen
Arnhem
56:40
55:44
259
Ard Bonekamp
Arnhem
56:41
51:59
260
Wim Harrewijn
Venray Regio
56:44
52:44
261
Ben Mac Intosh
Amsterdam
56:49
51:43
262
Jeroen Broerse
Arnhem
56:50
54:21
263
Jean Pierre
Huissen
56:51
52:36
264
Sjaak van Os
Ridderkerk
56:51
51:31
265
Niels Pfrommer
Arnhem
56:51
55:37
266
Geet Assink
Arnhem
56:55
51:51
267
Jan de Bruin
Ede Gld
57:00
53:57
268
Arien Veenhuizen
Ede Gld
57:05
51:51
269
Jean-Paul Kurris
Ede Gld
57:12
53:52
270
Pim Kwaaitaal
Amsterdam
57:16
57:08
271
Paul Janssen
Venray Regio
57:21
52:40
272
Gerrit Elbertsen
Oosterbeek
57:21
52:49
273
Tom Kampschreur
Arnhem
57:24
52:55
274
Olaf Bos
Zwolle
57:26
52:12
275
Sander Bos
Oosterbeek
57:26
52:12
276
Ron van Laar
Loo Gld
57:27
52:57
277
Remco Timmermans
Nijmegen
57:28
55:07
278
Karel Oomens
Arnhem
57:29
52:58
279
Jeroe Dijkstra
Oosterhout gem Nijme
57:31
54:14
280
Robin Willemsz
Amsterdam
57:47
55:30
281
Jack van Oijhuizen
Arnhem
57:52
55:33
282
Kenneth Sonntag
Aalten
57:53
53:18
283
Martin Fransen
Dieren
57:55
54:50
284
Gé Velders
Deventer
57:57
56:43
285
Erwin Anneveldt
Apeldoorn
57:58
53:53
286
Rob van der Hulst
Axel
58:02
52:43
287
Raymond Spenkelink
Huissen
58:03
53:11
288
Ward van der Dries
Tilburg
58:07
56:35
289
Engelbert Sanntoy
Aalter
58:08
53:12
290
Jacco van de Velden
Arnhem
58:10
53:14
291
Willem Duthler
Arnhem
58:12
55:19
292
Frank Abbenhuis
Arnhem
58:20
53:23
293
Cor Vaags
Arnhem
58:22
54:14
294
Toon Verkerk
Nijmegen
58:23
57:14
295
Geert Caniels
Wijchen
58:23
53:49
296
Rink van Rijswijk
Groningen
58:27
57:50
297
Erwin Wigbold
Hengelo Ov
58:28
58:05
298
Rob Dulk
Oosterhout gem Nijme
58:28
57:16
299
Marc de Waal
Beek Ubbergen
58:30
57:38
300
Michel Helmink
Giessenburg
58:30
56:34
301
Jurgen Immink
Arnhem
58:33
54:11
302
Herbert Martin
Huissen
58:37
53:57
303
Muammer Akdag
Arnhem
58:41
54:08
304
Marco Delwig
Arnhem
58:43
57:46
305
Maarten Arentsen
Arnhem
58:49
55:50
306
Otto B G Meijering
Ciko '66
58:50
56:28
307
Erik Arts
Nijmegen Atletiek
58:54
57:53
308
Wilfried Röth
Kleve (GER)
58:57
55:10
309
Sander Smit
De Liemers
58:57
57:42
310
Jan-Willem Hoogakker
Arnhem
58:58
56:15
311
Jeroen Sibon
Amsterdam
58:59
53:56
312
Startnummer 2808
59:00
54:39
313
Heimen van Andel
Vaassen
59:02
55:30
314
Theo Corbeek
Rheden
59:04
58:00
315
Pim Schouten
Huissen
59:05
56:04
316
Guido Tan
Elst Gld
59:06
57:39
317
Maarten Clardij
Arnhem
59:13
55:16
318
Jim Holman
Arnhem
59:16
56:15
319
Arnoud Tuinstra
Ede Gld
59:16
56:06
320
Startnummer 1779
Arnhem
59:23
58:02
321
Paul Koetsier
Veenendaal
59:26
54:48
322
Sander Weijde
Ede Gld
59:29
55:59
323
Harrie van de Sande
Rosmalen
59:31
55:11
324
Jan Baake
Devente
59:32
58:46
325
Hans van den Berg
Zevenaar
59:37
55:48
326
Victor Willemse
Nijmegen
59:38
55:47
327
Bert Beuzenberg
Deventer
59:41
55:48
328
Wijnand Askamp
Arnhem
59:45
55:19
329
Roy Koenen
Arnhem
59:47
56:41
330
Ramon Ahuluheluw
Arnhem
59:48
56:09
331
Helmuth ter Braack
Neede
59:52
57:51
332
Kees Mulder
Arnhem
59:57
56:54
333
Marcel Meijer
Oosterbeek
1:00:01
56:54
334
Martiu Derks
Arnhem
1:00:03
56:53
335
Chris van Gurp
Nijmegen
1:00:05
55:34
336
Ruud Korsten
Venray Regio
1:00:11
55:30
337
Gijs van de Top
Barneveld
1:00:12
55:50
338
Ronald
Arnhem
1:00:14
59:34
339
Arnoud van Os
Doorn
1:00:18
59:02
340
Arthur Adriaensen
Oosterhout Nb
1:00:26
56:57
341
Gilbert Sneep
Arnhem
1:00:34
55:44
342
Robat Tache
Duiven
1:00:39
57:56
343
Guido Naezer
Arnhem
1:00:41
56:31
344
A Westen
Arnhem
1:00:41
1:00:00
345
Paul Bussink
Arnhem
1:00:43
59:05
346
Jeroen Kroes
Deventer
1:00:43
56:48
347
Twan Wouters vd Oudenw
Elst Gld
1:00:46
58:19
348
Jelle Zijlstra
Arnhem
1:00:52
56:15
349
Danny Salakory
Elst Gld
1:00:57
55:54
350
Hans Verwillisen
Arnhem
1:01:03
56:34
351
Ab Lam
Barneveld
1:01:04
56:42
352
Willem Jan Langeveld
Huissen
1:01:12
56:21
353
Hans Bodd
Arnhem
1:01:16
58:53
354
Arjaan Landman
Heeten
1:01:22
57:27
355
Albert Veurman
Arnhem
1:01:26
1:00:41
356
Gerard Arts
Wijchen
1:01:27
1:00:26
357
Winston Burgzorg
Driel
1:01:33
56:10
358
Henk van der Meer
Arnhem
1:01:37
57:02
359
Peter Broere
Nijmegen
1:01:48
1:00:39
360
Berry Eimers
Arnhem
1:01:49
59:37
361
Marcel Hinssen
Loopservice.nl
1:01:51
59:17
362
Jos Löwik
Arnhem
1:01:56
57:07
363
Paul Admiraal
Hardinxveld Giessend
1:02:03
1:00:14
364
Ron van Brussel
Arnhem
1:02:05
58:01
365
Mark Vissers
Milsbeek
1:02:07
58:29
366
Arjan Goosen
Eibergen
1:02:09
57:08
367
Frank van Cronenberg
Arnhem
1:02:09
56:57
368
Jos Zonneveld
griethausen (GER)
1:02:10
58:23
369
Fred Driesse
Arnhem
1:02:11
58:25
370
Ben Schipper
Dieren
1:02:14
57:19
371
Jan Hermsen
Arnhem
1:02:21
59:53
372
Wim Janssen
Ellecom
1:02:28
1:00:34
373
Hans Schell
Nijmegen Atletiek
1:02:29
1:00:01
374
Richard van de Dolder
Arnhem
1:02:38
1:02:22
375
Louis van Disseldorp
Atverni
1:02:48
58:31
376
Ard Heusinkveld
Amersfoort
1:02:49
58:32
377
Kees Afman
Arnhem
1:03:06
57:41
378
Luis Alfredo Alvarado
Lisserbroek
1:03:06
59:44
379
Jos Stokkel
Huissen
1:03:11
58:11
380
Paul Theijn
Arnhem
1:03:42
59:15
381
A vd Donk
Wageningen
1:04:04
1:03:16
382
Pierre Schreuder
Nijmegen
1:04:06
59:01
383
Harold van Kraaij
AAA
1:04:16
1:00:49
384
Sam kwesi bekoe Berbic
Nijmegen
1:04:53
1:01:23
385
Solomon Berbicks
Amsterdam
1:04:54
1:01:24
386
Johan Wijnstra
Arnhem
1:05:00
1:00:49
387
Matthy Versteeg
Ede Gld
1:05:01
1:01:52
388
Jon de Vries
Arnhem
1:05:11
1:01:05
389
Johan Menig
Atverni
1:05:24
1:00:19
390
Eugčne Lekatompessy
Ede Gld
1:05:37
1:02:13
391
Flip van Meeteren
Arnhem
1:05:38
1:04:04
392
Willem Hooftman
Braamt
1:05:47
1:02:40
393
Hans Abbenhuis
Arnhem
1:05:52
1:00:52
394
Guno Burgzorg
Driel
1:05:53
1:00:31
395
Roger Charite
Nijmegen
1:05:57
1:01:33
396
Prins A S
Gelre
1:06:01
1:02:06
397
Robert de Jong
Huissen
1:06:02
1:02:54
398
Henk Meussen
Elst Gld
1:06:02
1:01:46
399
Bas Dekker
Barneveld
1:06:15
1:02:25
400
Machteld Jansen
Doetinchem
1:06:54
1:01:37
401
Bob de Vries
Apeldoorn
1:06:54
1:01:37
402
Peter van Gijzen
Argo
1:06:57
1:04:28
403
Janjaap Zollinger
Huissen
1:07:03
1:01:49
404
Cees Cornegé
Hardinxveld Giessend
1:07:30
1:05:34
405
Rob Vos
Neede
1:07:30
1:05:33
406
Max Krol
Gendt
1:08:14
1:03:05
407
Jan Raaijmakers
Veghel
1:08:20
1:04:44
408
Antonin de Waard
Wijchen
1:08:52
1:04:38
409
Bas van de Sande
Rosmalen
1:09:16
1:04:56
410
Emiel Mathijssen
Kekerdom
1:10:07
1:06:21
411
Jan Bos
Ede Gld
1:10:21
1:06:59
412
Joost Kappers
Arnhem
1:10:24
1:05:53
413
Johan Krafft
Arnhem
1:10:26
1:05:15
414
Jessie Feiken
Arnhem
1:10:44
1:10:44
415
Marco Meijerink
Apeldoorn
1:10:58
1:05:51
416
Hans van den Berg
Ciko '66
1:11:14
1:08:58
417
Paul Meertens
Zevenaar
1:11:57
1:08:08
418
Hans Tiekstra
Arnhem
1:12:16
1:07:41
419
Jan Jansen
Arnhem
1:12:39
1:10:57
420
Jordan Jansen
Arnhem
1:12:39
1:10:57
421
Mitchell Jansen
Arnhem
1:12:40
1:10:57
422
Jeggen Gomes
Arnhem
1:13:25
1:08:56
423
John Janssen
Arnhem
1:13:26
1:08:57
424
Richard Dorland
Arnhem
1:13:26
1:08:56
425
Chris Piéta
Arnhem
1:14:12
1:09:38
426
Marco Borman
Utrecht
1:14:43
1:10:38
427
Arjan Gerritsen
Arnhem
1:14:45
1:09:29
428
Rufly Camonier
Arnhem
1:22:27
1:20:39
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Derks
Nijmegen Atletiek
41:39
41:32
2
Marjon Hesselink
Doetinchem
43:08
43:06
3
Mirte Leloup
Nijmegen
44:08
43:58
4
Maria Oppel-Verkade
Ciko '66
46:49
46:37
5
Lea van de Ven
Oosterbeek
47:19
47:13
6
Esmee Schilp
Nijmegen
47:41
47:29
7
Yvonne Gesink
Arnhem
48:29
48:03
8
Karen Wezeman
Terschelling Midslan
49:08
48:19
9
Heidi Derks
49:11
49:06
10
Barbara van den Broek
Loopgroep Aart Stigt
49:29
49:02
11
Marieke van ded Geyn
Arnhem
49:35
49:08
12
Aukje Otten
Velp Gld
49:40
49:01
13
Hanneke van Doorn
Arnhem
49:40
49:22
14
Astrid Damstra
Nijmegen
49:47
49:06
15
Korrie Hoekstra
49:56
49:46
16
Marleen Otten
NSAV 't Haasje
51:04
47:54
17
Anouschka Ben-Shitrit
Arnhem
51:17
48:59
18
Chantal Janssen
Arnhem
51:17
50:30
19
Odette Zonnenberg
Oosterhout gem Nijme
51:32
48:10
20
Ouahiba Ouadfel
Arnhem
52:44
51:16
21
Ina Tollenaar
Veenendaal
52:47
52:28
22
Dina Jansen
Arnhem
53:17
53:13
23
Sabina Svensek
Duiven
54:12
53:47
24
Nelly Galama
Arnhem
54:48
52:55
25
Elske Barkman
TION
54:49
54:21
26
Ingrid Hanou
De Liemers
55:12
53:57
27
Judit van Dael
Herveld
55:20
52:37
28
Debby Drost
Nijmegen
55:38
51:16
29
Irene Platjé
Arnhem
55:41
53:06
30
Linda Naus Verhoeckx
Reuver
55:42
51:55
31
Monique Neuteboom Spij
Voorst gem Voorst
55:44
51:13
32
Rita Busch
Twello
55:46
55:10
33
Jessica Lentjes
Beuningen Gld
55:47
54:42
34
Joke van den Hooff
Aalten
55:51
55:16
35
Ina Brouwer
Almelo
55:56
54:23
36
Ingeborg van der Linde
Arnhem
55:59
53:23
37
Mia Willemsen
Elst Gld
56:02
55:34
38
Marieke Bosma
Utrecht
56:03
52:40
39
Bethy Ligtenberg
Arnhem
56:10
56:00
40
Monique Blankvoort
ASV
56:11
55:20
41
Jose Jagerman
Arnhem
56:14
55:18
42
Gerjanne ter Beest
Arnhem
56:16
55:23
43
Wenda Tieman
Deventer
56:32
52:03
44
Gerda Peeters
Venray
56:36
52:48
45
Susan Hartsuiker
Amersfoort
56:40
53:03
46
Mattie Simons
Deventer
56:47
54:08
47
Janet Driessen
Ciko '66
56:49
55:31
48
Suzanne Heijmans
Arnhem
56:52
52:22
49
Esmee Freriks
Arnhem
56:52
52:21
50
Martien Hofman
Elst Gld
57:05
55:11
51
Gerrie Kurris
Ede Gld
57:11
53:52
52
Coba Eefting
Arnhem
57:13
52:09
53
Reinou Thijssen
De Liemers
57:18
53:55
54
Renate de Ridder
Arnhem
57:26
55:18
55
Karin Leidelmeijer
Nijmegen
57:32
56:19
56
Marga Scholten
Gendt
57:35
56:54
57
Margriet Boink
Pallas '67
57:36
54:31
58
Laura Gelauf
Arnhem
57:37
54:37
59
Sue-ellen de Nijs
Bergen op Zoom
57:38
57:32
60
Renate Oosterik
Holten
57:46
53:15
61
Lilian Aben
AVV
57:47
53:08
62
MGM Dikken-Lensink
Nijmegen
57:53
56:42
63
Monique Eijgenberger
Druten
57:53
56:36
64
Louise Honie
Arnhem
57:56
55:38
65
Ellen van Wolde
Nijmegen
58:04
57:38
66
Petra Schans
Arnhem
58:09
52:51
67
Hanneke ter Beest
Arnhem
58:15
57:22
68
Monique Croes
Pheidippides
58:18
55:33
69
Hava Korkmaz
Arnhem
58:20
54:41
70
Sanne Korthuis
Velp Gld
58:21
54:42
71
Maranka Verkerk
Nijmegen
58:22
57:12
72
Hanneke Burgers
Oosterhout gem Nijme
58:29
57:17
73
Saskia Husken
Zevenaar
58:29
55:38
74
Wendy Helmink
Giessenburg
58:30
56:33
75
Desiree Derksen
Velp Gld
58:33
55:34
76
Joan van Aar
Nijmegen
58:38
53:29
77
Annemieke Hartjesveld
Velp
58:41
56:32
78
Annemieke Heffels
GAC Hilversum
58:43
58:39
79
Renske Blotenburg
Wekerom
58:44
56:40
80
Jenny Mac Intosh
Atverni
58:51
53:46
81
Lisa Röth
Kranenburg (GER)
58:57
55:08
82
Annet Hofstede
Arnhem
58:59
56:24
83
Solveigh Sleeuwenhoek
Maarsbergen
59:00
55:35
84
Esther Renes
Maarsbergen
59:00
55:35
85
Marianne Kesseleef
Bemmel
59:03
58:26
86
Jacqueline Reijers
Groessen
59:08
56:20
87
Rosemarijn van Andel
Nijmegen
59:10
55:38
88
Liesbeth Gerritsen
Rozendaal
59:12
55:24
89
Nicole Thoonen
Middelaar
59:12
56:22
90
Yvonne Dijkstra
Apeldoorn
59:13
58:36
91
Anja van Kleef
Arnhem
59:14
54:04
92
Verhoeven Anja
Arnhem
59:16
57:20
93
Annet Driessen
TION
59:20
58:02
94
A Damen
Oosterbeek
59:23
58:02
95
Godie Vierbergen
Deventer
59:28
58:43
96
Brenda 't Hart
Arnhem
59:31
55:18
97
Claudia van Nistelrooi
Arnhem
59:32
57:37
98
Wendy Uland
Nijmegen
59:37
55:48
99
Matha Voncken
Elst Gld
59:41
57:47
100
Michelle Veugelers
Nijmegen Atletiek
59:45
54:34
101
Brigitte Ecodirect
Arnhem
59:49
58:43
102
Wilma Beuzenberg
Loopservice.nl
59:53
56:01
103
Astrid Siegers
Arnhem
1:00:02
58:40
104
Marjette van der Linde
Arnhem
1:00:02
57:52
105
Ellen Freriksen
Hengelo Ov
1:00:10
59:09
106
Loes van Keimpema
NSAV 't Haasje
1:00:13
57:03
107
Marga Freiksen
Hengelo Ov
1:00:16
59:14
108
Jolande Freriksen
Hengelo Ov
1:00:18
59:18
109
Yvonne Fransman
Venray Regio
1:00:30
55:51
110
Annetta Leenders
Loopservice.nl
1:00:32
56:50
111
Ingeborg Keereweer
Velp Gld
1:00:39
59:24
112
Marinke Goosen
Eindhoven
1:00:40
55:40
113
Ingrid Boerstoel
Arnhem
1:00:43
59:05
114
Karlijn Vendel
Huissen
1:00:52
59:35
115
Minke Kleinen
Arnhem
1:00:55
59:31
116
Jacqueline Oud
Sneek
1:00:56
59:21
117
Monique Versluis
Driebergen-Rijsenbur
1:00:57
57:29
118
Susanne Willemsen
Heteren
1:01:01
1:00:32
119
Ellen Kleinlein
Arnhem
1:01:13
59:16
120
Marijke Wiegers
Arnhem
1:01:27
1:00:12
121
Rieke Celebi
Ede Gld
1:01:29
58:06
122
Hanneke Elema
Wageningen
1:01:31
56:48
123
Carin Oostendorp
Arnhem
1:01:32
1:00:08
124
Sytske van de Akker
krotenhoet
1:01:34
59:28
125
Mieke Koppelman
Heelsum
1:01:36
58:19
126
Carlijn van Gend
Doetinchem
1:01:36
58:19
127
Audrie Fransen
Dieren
1:01:45
58:40
128
Zinzi van Duijnhoven
Elst Gld
1:01:46
59:12
129
Esther van Weerde
Duiven
1:01:48
58:37
130
Judith Rozijn
Lathum
1:01:49
59:31
131
Marit Koekkoek
Hilversum
1:01:49
1:01:43
132
Annemiek de Kramer
Amsterdam
1:01:49
59:56
133
Startnummer 1780
1:02:06
1:00:04
134
Lia Patist
De Meern
1:02:12
59:37
135
Annemiek de Moor
Arnhem
1:02:17
58:34
136
Ria Bouwens
Gendt
1:02:28
59:44
137
Miriam Kobussen
Huissen
1:02:29
1:00:37
138
Roos Jansen
Duiven
1:02:31
59:12
139
Denise van Lopik
Hardinxveld Giessend
1:02:34
1:00:36
140
Bianca den Hartog
Hardinxveld Giessend
1:02:35
1:00:36
141
Annemiek Maaswinkel
Hillegom
1:02:39
1:01:27
142
Toos de Groot
Arnhem
1:02:41
57:15
143
Tamara Harmsen
Doetinchem
1:02:46
1:00:32
144
Linda Kampschreur
Utrecht
1:02:54
58:25
145
Ivonne Bod
Velp Gld
1:02:58
59:07
146
Daphne Willems
Arnhem
1:02:58
58:33
147
Kim Freriks
Nijmegen
1:03:00
58:30
148
Barbara Luttikhuis
Nijmegen Atletiek
1:03:00
57:50
149
Anke Kampschreur
Amsterdam
1:03:04
58:35
150
Mireille ter Berg
Elst Gld
1:03:07
58:51
151
Brenda ten Have
Pheidippides
1:03:10
1:00:24
152
Marijke Cornelissen
Druten
1:03:21
1:01:30
153
Swopke Swagemakers
Druten
1:03:23
1:01:32
154
Annette van der Laan
Wageningen
1:03:23
1:02:11
155
Lucina Hut
Giesbeek
1:03:34
59:55
156
Annemarie Salis
Arnhem
1:03:43
59:44
157
Ite van Til
Arnhem
1:03:44
1:02:09
158
Eef van Druyten
Arnhem
1:03:58
1:01:24
159
Annette Poels
Arnhem
1:04:02
1:00:04
160
Sabine van Amerongen
Reuver
1:04:07
1:01:00
161
Conny van de Spreng
Eerbeek
1:04:07
1:03:19
162
Inge Boers
Nijmegen
1:04:24
1:03:39
163
Marielle Bodd
Arnhem
1:04:25
1:02:02
164
Femke Tache
Duiven
1:04:26
1:01:42
165
Hilda Mulder-Suichies
Apeldoorn
1:04:40
1:00:19
166
Jurien Buschers
AV Haaksbergen
1:04:40
1:01:49
167
Eijken Van
Achterveld
1:04:46
1:04:40
168
Anita de Wit
Arnhem
1:04:58
1:02:03
169
Esther Willemsen
Duiven
1:05:02
1:03:12
170
Roelie van Wijngeeren
Vaassen
1:05:18
1:00:52
171
Laura Smeets
Arnhem
1:05:19
1:01:54
172
Nienke Brouwer
Hilversum
1:05:20
1:03:08
173
Anneke Landstra
Arnhem
1:05:21
1:03:09
174
Ellen van Lochem
Arnhem
1:05:21
1:03:10
175
Bernie Janssen
Venray Regio
1:05:24
1:01:33
176
Annette van Asselt
Apeldoorn
1:05:41
1:01:19
177
Marlies Jansen
Arnhem
1:05:48
1:02:04
178
José Kuipers
Pheidippides
1:05:53
1:04:06
179
Angelique Burgzorg-Sij
Driel
1:05:53
1:00:32
180
Irene Camonier
Pheidippides
1:05:54
1:04:07
181
Daphne Gijsbers van Wi
Westervoort
1:05:55
1:04:16
182
Petra de Smit
Arnhem
1:06:10
1:05:11
183
Esther Koonings
Venray Regio
1:06:13
1:02:22
184
Ingrid Eggink
ASV
1:06:22
1:04:24
185
Lisette Schiltmans
Amsterdam
1:06:25
1:01:14
186
Renate Kerkhof
Loopservice.nl
1:06:27
1:04:06
187
Anouk Meelhuysen
Arnhem
1:06:29
1:02:34
188
Annelies Stokkel
Huissen
1:06:32
1:01:41
189
Natasja van Wel
Culemborg
1:06:59
1:06:08
190
Heidy Breeschoten
Culemborg
1:06:59
1:06:09
191
Rosa Brouwer
Arnhem
1:07:16
1:05:29
192
Petra Cornege
Hardinxveld Giessend
1:07:33
1:05:32
193
Tonny van Noordenne
Hardinxveld Giessend
1:07:33
1:05:31
194
Danielle Raats
Utrecht
1:07:37
1:02:46
195
Cathelijne van de Sand
Rosmalen
1:07:45
1:02:28
196
Christel van den Hooge
Utrecht
1:07:49
1:03:52
197
Francien Kersten
Nijmegen
1:08:20
1:04:44
198
Jo-Anne Prins
Apeldoorn
1:08:30
1:08:04
199
Kim Kreeftmeijer
Arnhem
1:08:45
1:05:02
200
Trees Ravesloot
Groenlo
1:08:51
1:05:42
201
Annemarie Smeets
Nijmegen
1:08:52
1:04:37
202
Marit Rensink
NSAV 't Haasje
1:09:36
1:04:28
203
Annemieke van den Belt
Kampen
1:09:46
1:04:19
204
Liz Niesten
Nijmegen
1:10:04
1:06:35
205
Driel Van
Nijmegen
1:10:04
1:06:36
206
Marian Wensink
Arnhem
1:10:18
1:10:17
207
Ingeborg Venendaal
Ede Gld
1:10:21
1:06:59
208
Eefje Biemans
Nijmegen Atletiek
1:10:40
1:08:22
209
Lykke Sickenga
Nijmegen Atletiek
1:10:40
1:08:22
210
Gerrie ter Braack
ASV
1:10:45
1:08:47
211
Xandra Koster
Kampen
1:10:57
1:05:42
212
Aaf Schut
Driebergen-Rijsenbur
1:11:17
1:07:51
213
Herma Kielstra
Duiven
1:11:19
1:09:29
214
Antoinette Vogelzang
Argo
1:11:30
1:07:51
215
Louisa de Vries
Argo
1:11:59
1:08:19
216
Belinda Panka
Arnhem
1:12:16
1:07:40
217
Ingrid Vonk-Roelofsen
Dieren
1:13:02
1:08:14
218
Judith Kiezebrink
Arnhem
1:13:33
1:11:32
219
Sharon Geschiere
Arnhem
1:14:04
1:11:18
220
In t Veld
Heino
1:14:26
1:10:56
221
HMT Berends
Arnhem
1:14:43
1:10:38
222
Hetty Vos
ASV
1:14:45
1:12:46
223
Petra Visser
Zoetermeer
1:16:15
1:14:56
224
Gerda de Borst
Arnhem
1:16:51
1:16:43
225
Jelena Djordjevic
Helmond
1:22:01
1:17:23
226
Margot Abelskamp
Ede Gld
1:24:37
1:21:14
227
Evi Kroneraff
Arnhem
1:26:58
1:25:11
BUSS, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Elfrink
SAB Adviesgroep
37:14
37:13
2
Jan Konijnenburg
AREVO 1
39:17
39:05
3
Jozef Kersten
Gemeenteraad Arnhem
41:43
41:36
4
Alex van Tongeren
TempoTeam uitzendbur
42:42
42:40
5
Jeroen Lourens
JOKAN
43:02
42:42
6
Daniel Oostenbrink
JOKAN
43:36
43:11
7
Jan Lenferink
De Kempenaer Advocat
44:09
43:22
8
Cris Lenting
Gemeenteraad Arnhem
44:16
44:14
9
Wim Weterings
JOKAN
44:21
44:00
10
W Ribbink
Provincie Gelderland
45:02
44:48
11
Peter Tetteroo
Menzrunners ten
46:11
45:51
12
Johan Dorst
De Kempenaer Advocat
46:19
45:40
13
Rob Noppen
Colbond
46:22
45:55
14
Paul van Dijk
De Kempenaer Advocat
46:27
45:49
15
Hans Menting
De Kempenaer Advocat
46:48
46:10
16
Harry Verbakel
Colbond
46:58
46:24
17
Peter Waterkoort
De Kempenaer Advocat
47:09
46:26
18
Johan van der Burg
SAB Adviesgroep
47:25
44:04
19
J Gudden
Provincie Gelderland
47:41
46:48
20
Paul Wilmink
De Kempenaer Advocat
47:59
47:21
21
Hester Leendertz
Menzrunners ten
48:21
48:13
22
E Heijblom
Provincie Gelderland
48:23
47:13
23
Gerard van Onna
JOKAN
48:24
47:59
24
John Vos
De Kempenaer Advocat
48:31
47:49
25
Martien van Zuijlen
De Kempenaer Advocat
48:52
48:09
26
Henny Blanke
Siza Dorp Groep 2
49:23
48:11
27
Jos Jager
Barenbrug Holland B.
49:30
45:36
28
J Toepoel
Provincie Gelderland
49:37
46:54
29
Clementine van de Par
Siza Dorp Groep 2
49:40
49:30
30
Noud de Groot
De Kempenaer Advocat
49:48
49:04
31
Aalt
Theseus 10km
50:02
47:07
32
Joppe Moors
Barenbrug Holland B.
50:31
50:01
33
Michiel Deegens
Schreuderloopteam 20
50:32
48:10
34
Maarten Wernsen
RPC Tedeco Gizeh
50:53
48:17
35
Tim van Oosterbos
SAB Adviesgroep
50:55
47:17
36
A Buis
Provincie Gelderland
51:32
49:21
37
Alwin
Theseus 10km
51:36
48:50
38
Thijs Boevink
AREVO 1
51:53
49:39
39
Jan Vinkenberg
2R
51:55
48:13
40
Marc Mulders
Schreuderloopteam 20
52:15
49:50
41
Hans Cloosterman
Eiffel BV 10 km
52:17
51:39
42
Fred
Theseus 10km
52:26
49:29
43
Rien Bunk
AREVO 1
52:27
50:11
44
Leon Wielders
Barenbrug Holland B.
52:30
51:59
45
Guus Madern
AREVO 1
52:31
50:58
46
Chiel van Heerwaarden
Van Wijnen 2
52:35
51:10
47
Ruud Anema
Kinderopvang Skar 10
52:48
51:51
48
R Nordbeck
Provincie Gelderland
52:56
51:38
49
Ineke Vossers
Schreuderloopteam 20
52:57
50:34
50
Rutger Tollenaar
Barenbrug Holland B.
53:02
51:11
51
Jan Heikens
De Kempenaer Advocat
53:02
52:10
52
Gertjan van Dam
Siza Dorp Groep 2
53:12
51:49
53
M Spee
HAN Nijmegen
53:14
48:09
54
Jopie Langewisch
Siza Dorp Groep 3
53:17
53:07
55
G Muijrers
HAN Nijmegen
53:42
48:41
56
Henk Tollenaar
Barenbrug Holland B.
53:52
50:01
57
Johan van der Mee
De Kempenaer Advocat
54:04
53:20
58
Jorden Wessels
Siza Dorp Groep 3
54:05
52:46
59
G Pasman
Provincie Gelderland
54:15
51:25
60
W van Hoorn
Provincie Gelderland
54:15
51:27
61
P Hoogeveen
HAN Nijmegen
54:31
49:26
62
Joris Heus
2R
54:36
50:54
63
Arno Hoeve
2R
54:36
51:00
64
Peter Lindeman
SAB Adviesgroep
54:46
50:43
65
Diane Scheerder
De Kempenaer Advocat
54:48
54:06
66
Peter Jongebloed
Schreuderloopteam 20
55:00
52:37
67
Rob Hoogma
Siza Dorp Groep 2
55:08
53:44
68
Ruud van Megen
Siza Dorp Groep 2
55:13
50:06
69
Frank Doorenbosch
RPC Tedeco Gizeh
55:21
52:48
70
Sander van Gogh
AREVO 1
55:39
54:10
71
Reinhard
Theseus 10km
55:49
52:55
72
Simone Geurts
AREVO 1
55:53
53:38
73
Anita Bouwmeister
Kinderopvang Skar 10
56:02
55:06
74
Robert Rijpstra
JOKAN
56:06
56:03
75
Nicole Snijders
Siza Dorp Groep 2
56:11
54:49
76
Marco Roelofs
Kinderopvang Skar 10
56:18
55:20
77
Esther Davids
De Kempenaer Advocat
56:26
55:39
78
Vincent Straten
TempoTeam uitzendbur
56:36
51:29
79
Wieneke de Waard
Gemeenteraad Arnhem
56:49
56:14
80
Sem Jager
Barenbrug Holland B.
57:15
53:20
81
Jeroen Trynes
Schreuderloopteam 20
57:38
55:13
82
Daphne van Lieshout
Schreuderloopteam 20
57:38
55:16
83
Jeffrey Davidsz
2R
57:47
54:06
84
Karin Swinkels
2R
57:48
54:11
85
Joris Sonneveldt
Siza Dorp Groep 2
57:57
53:53
86
Merlyn Knoop
Siza Dorp Groep 2
58:02
56:44
87
Theo Op den Kamp
Barenbrug Holland B.
58:10
53:41
88
Nico Wiggers
Gemeenteraad Arnhem
58:21
58:18
89
Rick
Theseus 10km
58:23
55:29
90
Erik van Buuren
Eiffel BV 10 km
58:25
57:08
91
Gineke van Dijk
De Kempenaer Advocat
58:25
57:36
92
Maarten van Polen
RPC Tedeco Gizeh
58:37
56:04
93
Raoul Tutuarima
Siza Dorp Groep 3
58:49
57:50
94
Rieky Donkers
Siza Dorp Groep 2
58:50
57:50
95
Peter van Vught
Kinderopvang Skar 10
58:53
57:56
96
Godelieve Bredenbeek
Menzrunners ten
59:01
55:52
97
Michael Wörz
Colbond
59:05
55:50
98
Eddy Rosalina
Colbond
59:16
56:02
99
Ap Schouten
Barenbrug Holland B.
59:34
54:51
100
Aster Witteman
RPC Tedeco Gizeh
59:40
57:03
101
Karin van Dijk
Menzrunners ten
59:41
58:15
102
Annelies Kamers
Van Wijnen 2
59:46
58:55
103
Ingrid Scheepers
SAB Adviesgroep
59:53
55:40
104
Ronald Krumeich
Menzrunners ten
59:58
58:30
105
Bert Portier
Menzrunners ten
59:58
58:30
106
John Rijsdijk
Menzrunners ten
59:59
58:31
107
Suze Siebes
Colbond
1:00:49
57:29
108
Annemarieke Maltha
Colbond
1:01:10
57:54
109
Manfred Voß
Colbond
1:01:28
58:10
110
Sanne Elsman
AREVO 1
1:01:30
58:48
111
Thirza Snoek
TempoTeam uitzendbur
1:01:53
59:05
112
Mark Schipper
2R
1:01:58
58:21
113
Hans
Theseus 10km
1:02:41
59:44
114
Dick Tiemens
Gemeenteraad Arnhem
1:02:48
58:01
115
Anastasia van Kerkhof
De Kempenaer Advocat
1:03:28
1:01:37
116
P Loozen
Provincie Gelderland
1:03:49
1:01:07
117
G Taat
Provincie Gelderland
1:03:49
1:01:04
118
Peter Heerwaarden
Van Wijnen 2
1:04:01
1:02:25
119
Marcel Valenbrink
Van Wijnen 2
1:04:22
1:03:18
120
Tjinta Jacobs
Siza Dorp Groep 3
1:04:28
1:02:39
121
Meinie Naus
Van Wijnen 2
1:04:31
1:02:54
122
Hilly Heeroma
Siza Dorp Groep 3
1:04:42
1:03:13
123
Chantal Hafkamp
TempoTeam uitzendbur
1:05:03
1:02:14
124
Tanja Bron
RPC Tedeco Gizeh
1:05:24
1:02:45
125
Willemiek Pfaff
Eiffel BV 10 km
1:06:04
1:04:45
126
Elske Mouw
Eiffel BV 10 km
1:06:04
1:04:45
127
Mara Witteman
2R
1:07:34
1:03:58
128
Daniël van Helden
2R
1:07:34
1:03:58
129
Antoinet Barends
Colbond
1:09:56
1:06:38
130
Hannah Hübner
Colbond
1:15:47
1:12:28
131
J van Meegen
HAN Nijmegen
1:22:39
1:17:38
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
16:01
16:00
2
Koen Vossers
Argo
17:01
17:00
3
Brahim el Ouazzani
Veenendaal
17:02
17:02
4
Guido Engelen
De Liemers
17:03
17:02
5
Niels Weijers
Argo
17:04
17:04
6
Rob van Kooten
Pallas '67
17:22
17:22
7
Gerrit Dijkslag
Aalten
17:24
17:23
8
Jurgen Mesman
Ciko '66
17:35
17:35
9
Dick Leseman
Ciko '66
17:37
17:36
10
Erwin Wanders
Duiven
17:48
17:47
11
Coen de Wit
Doetinchem
18:01
17:54
12
Geert Wevers
AVA '70
18:06
18:04
13
Ton Berghout
Veluwe
18:07
18:05
14
Jan Keemink
Westervoort
18:19
18:16
15
Peter Wissing
Atletico '73
18:38
18:38
16
Simon Sanders
Arnhem
18:38
18:34
17
Roger Geurts
Arnhem
18:49
18:47
18
Caspar Wanders
Velp Gld
18:50
18:49
19
Jasper van Burken
VAV
18:53
18:52
20
Anton ter Elst
Hengelo Ov
18:57
18:56
21
Juriaan Scholten
Duiven
19:00
18:59
22
Erik Fransen
Loopgroep PK
19:04
19:03
23
Jelle Busscher
Huissen
19:23
19:18
24
Jeroen Meijer
Westervoort
19:26
19:26
25
Ruud Janssen
Arnhem
19:31
19:28
26
Remco Brouwer
Arnhem
19:33
19:27
27
Evert Dorregeest
Arnhem
19:36
19:34
28
Pim Bultman
Zevenaar
19:44
19:41
29
Kenny van Rekom
Arnhem
19:48
19:44
30
E Perrels
Arnhem
20:01
19:54
31
Thijs van de Ven
Arnhem
20:09
19:01
32
Willem Waalboer
Arnhem
20:21
20:17
33
Paul Buser
Arnhem
20:23
20:18
34
Willie Jansen
Veteranen Nederland
20:23
20:22
35
Paul van Driel
Bemmel
20:32
20:30
36
Fried Tuinte
Winterswijk Meddo
20:37
20:21
37
Bart Maas
Arnhem
20:47
20:43
38
Hans van den Brink
Arnhem
20:49
20:31
39
Robbert Jaspers
Hoogland
20:55
20:52
40
René Trieling
AV Wijchen
20:56
20:51
41
Gert Boer
Arnhem
20:59
20:41
42
Casper van Eijck
Arnhem
21:06
20:41
43
Bernhard Bade
Arnhem
21:08
21:01
44
Marc Op den Kamp
Arnhem
21:15
20:07
45
Gilbert Juliaans
Arnhem
21:25
21:12
46
Joar Timisea
Arnhem
21:44
21:15
47
Wim Hulshof
Hengelo Gld
21:50
21:41
48
Tjeerd Verveda
Arnhem
22:00
21:32
49
Daniël Renjaan-Kerssie
Arnhem
22:06
21:43
50
Theo Stronks
Aalten
22:08
22:03
51
Tris van der Veen
Veenendaal
22:14
22:02
52
Erik Schwartz
Nijmegen
22:18
19:05
53
Jan-Albert Verveda
Arnhem
22:22
21:49
54
Hasan Ozkan
Elst Gld
22:24
21:27
55
Fred de Vries
Duiven
22:35
22:19
56
Kees Rensen
Echteld
22:37
22:05
57
Denis de Vries
Nijmegen Atletiek
22:38
22:31
58
Jaques Lezex
Renkum
22:43
22:32
59
Antonio Manders
Veghel
22:53
22:20
60
Gijs Buddeke
Arnhem
23:02
22:52
61
Raphael Renjaan
Huissen
23:04
22:40
62
Jeroen Overschie
23:05
23:01
63
Patrick Willemsen
Arnhem
23:07
23:03
64
Dick Hofman
Oosterbeek
23:11
22:50
65
Alex Sons
Duiven
23:17
23:00
66
Sven Akkerman
Bergharen
23:23
23:20
67
Imme Verveda
Arnhem
23:29
22:58
68
Thijs Dubelaar
Loopservice.nl
23:30
23:10
69
Matthijs Holtman
Arnhem
23:33
23:23
70
Pim Hofs
Elst Gld
23:37
23:05
71
Remco van Rekum
Dodewaard
23:43
23:41
72
Wesley van IJzendoorn
elten brd (GER)
23:44
23:11
73
Dick Jansen
Woudenberg
23:51
22:53
74
Rob Hartemink
Westendorp
23:52
23:43
75
Robbert Janssen
Zetten
23:55
19:12
76
Wiljo van den Broek
Afferden Gld
23:59
21:06
77
Jan Kruitwagen
Velp Gld
24:00
21:49
78
Martijn Stappers
Arnhem
24:00
23:37
79
Koen van Ligten
Ciko '66
24:02
23:31
80
Michel Hermsen
Huissen
24:27
24:03
81
Tim Cuppen
Arnhem
24:33
23:44
82
Joost Sperber
Pheidippides
24:36
21:47
83
Albert Stoter
Arnhem
24:37
23:24
84
Ernest Middelbeek
Velp Gld
24:37
24:07
85
Marco van Onzen
Arnhem
24:54
23:04
86
Mias Veldhuis
Arnhem
24:56
24:49
87
Maicel Willemsen
Duiven
25:01
21:01
88
Marc Beekvelt
Wijchen
25:03
25:02
89
René Gijselhart
Eindhoven
25:03
22:45
90
Pieter van Rooij
Nijmegen
25:04
22:49
91
Herman Kleijn
Arnhem
25:07
24:16
92
John Huijzer
Loopservice.nl
25:12
24:50
93
John Palm
Rheden
25:16
24:01
94
Edwin Andreas van Leeu
Wageningen
25:18
22:59
95
Christiaan Aagenborg
Arnhem
25:19
21:21
96
Yord Yedema
Arnhem
25:21
22:54
97
Theo Yedema
Arnhem
25:22
22:58
98
Mesaf Turdcak
Arnhem
25:23
24:29
99
Ron Camps
Wageningen
25:25
24:21
100
Coen Esmeijer
Arnhem
25:32
21:23
101
Constant Volmeijer
De Steeg
25:37
25:31
102
Jeroen van de Ven
Arnhem
25:38
24:30
103
Bert Schaart
Arnhem
25:46
24:21
104
Hans Garretsen
Winterswijk
25:49
24:51
105
Riny Jansen
Oosterbeek
25:49
23:11
106
Bart Achterhof
Vitalis
25:52
23:11
107
Gokhon Gucbuz
Arnhem
25:55
25:00
108
Rembrand Rietveld
Zetten
25:59
24:47
109
Gerrit Massen
Westervoort
26:05
23:37
110
Dick Mantel
Arnhem
26:06
22:23
111
Rick
Arnhem
26:09
25:23
112
Eduardo Roesink
Ubbena
26:10
25:07
113
Emiel Keultjes
Zevenaar
26:11
25:45
114
Milan Ratelband
De Liemers
26:14
25:41
115
Willem Hermsen
Arnhem
26:32
25:47
116
Gawan Fontijn
Winterswijk
26:33
24:03
117
Hennie van Diest
Bemmel
26:34
26:30
118
Tim Bussink
Arnhem
26:36
24:58
119
Bart Kroon
Gennep
26:36
25:25
120
Jochem van Rossum
Beneden Leeuwen
26:37
21:55
121
Peter Zwager
Gaanderen
26:38
23:31
122
Robbert van Tongeren
's-Gravenhage
26:50
26:48
123
Delano Verwey
Arnhem
26:56
26:52
124
Ruud Tuithof
Arnhem
27:01
23:27
125
Mannes Dreef
Arnhem
27:03
24:16
126
Niels van der Aa
27:04
24:08
127
Jeroen Janssen
Leuth
27:05
25:03
128
Cor van Rekom
Arnhem
27:18
27:14
129
Jan Hubbers
Duiven
27:23
27:18
130
Marco Fainelli
Arnhem
27:27
25:04
131
Ron Konig
Velp Gld
27:28
26:13
132
Edo Classen
27:30
26:22
133
Michael Ruseler
Arnhem
27:31
25:45
134
Bert van der Weg
Arnhem
27:31
25:52
135
Mark Bussink
Arnhem
27:35
25:55
136
Frank Berkelder
Arnhem
27:36
25:20
137
Frank van Strien
Bemmel
27:37
26:15
138
Reinier Blumenstein
27:40
27:36
139
Boelie van Groningen
Arnhem
27:41
26:53
140
Berry van Velzen
Arnhem
27:43
25:57
141
Henk Breel
Arnhem
27:44
24:18
142
Jan Kerssen
Arnhem
27:51
26:51
143
Matthijs Ulijn
27:51
24:54
144
Marcel Spykerman
Utrecht
28:02
26:04
145
Deimis Bohmer
Heteren
28:04
26:54
146
Dolf Peijnenburg
Arnhem
28:18
24:34
147
Gerhard Slik
Heteren
28:25
27:15
148
Fatih Okvmvs
Arnhem
28:31
27:35
149
Henk Jeuriens
Millingen aan de Rij
28:33
26:30
150
Ronald Taling
Oosterbeek
28:36
27:13
151
Bert-jan van der Eem
Huissen
28:38
23:51
152
Rob IJdo
Heteren
28:45
25:19
153
Rene Lucassen
Arnhem
28:49
24:01
154
Marc Loeven
Arnhem
28:54
27:33
155
Piet van der Veer
Zeist
28:55
27:47
156
Olaf van Ralen
Arnhem
28:56
24:00
157
Johan Spies
Apeldoorn
28:57
27:46
158
Hans Smits
Afferden Gld
28:57
25:59
159
Ivo Koehorst
Arnhem
28:58
25:17
160
Wim den Breejen
Varik
29:05
23:39
161
Erwin Ykema
Oosterbeek
29:11
24:07
162
Egon Baams
Arnhem
29:12
25:28
163
Marinus Schonk
Huissen
29:13
26:11
164
Wim Heerbaart
Enschede
29:13
27:40
165
Nico van Zand
Huissen
29:14
24:50
166
Theo Thijssen
Zevenaar
29:15
25:53
167
Tom Derksen
Duiven
29:16
25:56
168
Juril Bergonje
Wijchen
29:17
26:35
169
Jaap Davelaar
Arnhem
29:19
28:48
170
G Pel
Arnhem
29:21
27:40
171
Emery Prenen
Amsterdam
29:24
27:07
172
Carel Prenen
Wolfheze
29:24
27:18
173
Luc Verhees
Arnhem
29:25
24:48
174
Rick Pahn
Rheden
29:32
26:59
175
Camil Sinc
Arnhem
29:38
24:17
176
Herman Dreef
Arnhem
29:39
26:52
177
Terry Hendriks
Duiven
29:43
24:55
178
J Abma
Ede Gld
29:45
28:39
179
Marco Visser
Nijmegen Atletiek
29:46
24:47
180
Erik van den IJssel
Duiven
29:47
27:10
181
Jeroen Schwartz
Nijmegen
29:47
24:34
182
Chris van Horssen
Arnhem
29:47
25:42
183
Wout Visser
Arnhem
29:48
24:50
184
Jerel Lucas
Nijmegen
29:50
27:08
185
Frank Beijen
Utrecht
29:52
26:56
186
André Kooij
Arnhem
29:56
25:36
187
Jos Gitsels
Arnhem
29:58
26:08
188
Rob van Cingel
29:59
28:57
189
Sui Chung Willem Sham
Arnhem
29:59
25:45
190
Piet Hermsen
Arnhem
30:01
29:14
191
Jeroen Tolmeijer
Arnhem
30:05
25:41
192
Eduard Coblijn
Arnhem
30:10
25:26
193
Joris Derksen
Arnhem
30:11
24:43
194
Roy Milder
Heteren
30:17
26:42
195
Mathias Scheffer
Arnhem
30:21
26:49
196
Jered Heesters
Renkum
30:27
25:47
197
Marcel Koghee
Arnhem
30:30
25:28
198
Onno Vos
Zevenaar
30:34
28:56
199
Bert Janssen
Zetten
30:36
25:40
200
Diederik van Baal
Huissen
30:37
27:07
201
Eimert Fossen
Arnhem
30:38
28:38
202
SHC vd Sluis
Arnhem
30:41
28:07
203
Johan Teunissen
Arnhem
30:45
28:35
204
Max de Mey
Zevenaar
30:50
26:31
205
Joop Scholten
Arnhem
30:53
29:44
206
Timo van de Spreng
Eerbeek
30:58
30:09
207
Jelle Luijkx
Arnhem
31:02
26:15
208
Quirijn van der Mark
Arnhem
31:09
27:57
209
Hugo Van den Berg
Arnhem
31:14
28:05
210
Klaas Martens
Groningen
31:16
27:42
211
Marc Passet
Arnhem
31:16
28:01
212
Chris de Mey
Doetinchem
31:17
26:59
213
Michel Cotte
's-Gravenhage
31:22
26:38
214
Julien Cotte
's-Gravenhage
31:23
26:39
215
Andre van de Spreng
Eerbeek
31:26
30:36
216
Willy Burgerss
Heteren
31:31
31:11
217
Koen Stokkel
Huissen
31:34
26:43
218
Miko Cornelissen
Arnhem
31:36
29:00
219
Thomas Jansen
Arnhem
31:40
30:49
220
Herman de Lange
Velp Gld
31:41
29:17
221
Chiel Lukassen
Ulft
31:44
29:06
222
Niek van der Sluis
Arnhem
31:46
29:18
223
André Kuiper
Arnhem
31:49
26:59
224
Juul Wolff
Arnhem
31:51
29:13
225
Johan van Zand
Arnhem
31:51
27:27
226
Frank Lukassen
Ulft
31:51
29:13
227
George Brinkhoff
Arnhem
31:57
26:28
228
Gert-jan van de Broek
Uden
31:57
29:29
229
Raymen Gorter
Uden
31:57
29:29
230
Tim ter Beek
Ulft
31:58
27:25
231
Hans Dirksen
32:02
27:21
232
Olaf Heller
Arnhem
32:03
28:11
233
Gairo Timmer
Andelst
32:09
31:17
234
Robin Bos
Dedemsvaart
32:13
26:49
235
Lambert-Jan Koops
Bemmel
32:13
26:50
236
Nick Bugter
Arnhem
32:15
28:41
237
Mark van den Dolder
Arnhem
32:16
27:41
238
Frank Pouels
Bennekom
32:18
26:58
239
Hans Jansen
Herveld
32:19
28:20
240
Henck Kalter
De Liemers
32:22
27:28
241
Arno van Asselen
Wolfheze
32:28
30:47
242
Hans Smeele
Wolfheze
32:28
30:45
243
Jauko Bomer
Wolfheze
32:29
30:47
244
Luka Stojkov
Arnhem
32:29
27:55
245
Walter Tweehuijzen
32:30
28:36
246
Hendrik Huibers
Arnhem
32:31
30:50
247
Sander Dahlberg
Lent
32:31
28:33
248
Mark Lieskamp
Wolfheze
32:31
30:49
249
Arie Cornelis Huysman
Arnhem
32:32
29:42
250
Corné Jansen
32:33
28:39
251
Jaap Stramrood
Velp Gld
32:38
28:18
252
Joost van der Werff
Arnhem
32:39
27:30
253
John van Baal
Loopservice.nl
32:41
29:11
254
Anton Rooszandt
Wolfheze
32:42
30:59
255
Startnummer 890
32:44
28:42
256
Wim van den Dries
Loopservice.nl
32:53
28:13
257
Jan-Willem Huijssoon
Wageningen
32:54
27:33
258
Ronald Tolboom
Barneveld
32:55
30:03
259
Tomas Jansen
33:02
29:09
260
Jaap Wildeman
Arnhem
33:04
29:04
261
Tim Donders
Arnhem
33:05
28:32
262
Milan van Eijs
33:06
32:16
263
Bart Donders
Arnhem
33:09
28:34
264
Paul Tweehuijzen
33:10
29:16
265
Martien van Hoof
Helmond
33:12
28:12
266
Kevin van der Meer
Arnhem
33:16
28:41
267
Jaap Wildeman
Arnhem
33:23
29:22
268
Hans Klaassen
Arnhem
33:31
31:24
269
Roel Gerressen
Duiven
33:38
29:35
270
Henk Willemsen
Arnhem
33:44
29:37
271
Rik te Winkel
Westervoort
33:53
31:22
272
Ko Hermans
Arnhem
34:25
30:53
273
Bob Weeting
Arnhem
34:41
31:32
274
Dincer Dilaver
Zelhem
34:41
29:51
275
Dennis Schirick
Arnhem
34:41
29:49
276
Eric Driessen
Arnhem
34:47
31:34
277
Teun Driessen
Arnhem
34:47
31:34
278
Joop Raaphorst
Velp Gld
34:50
32:42
279
Bas Dabrowski
35:15
30:20
280
Rudy Pfaff
Arnhem
35:24
32:06
281
Jeroen Rouwenhorst
Totaalnet 1
35:31
32:29
282
Pascal Gödden
Arnhem
35:52
30:44
283
Erik Maier
35:56
30:55
284
Stefan Geijselaers
36:18
33:21
285
Epco Frentz
Arnhem
36:34
32:17
286
Johan Wouda
Arnhem
36:43
31:56
287
Gerrit-jan Souverijn
Netterden
36:49
32:48
288
Niklas van Cassel
Loopgroep Goirle
37:12
19:32
289
Mart van der Burgh
Arnhem
37:14
31:59
290
Jos Berndsen
Arnhem
39:13
34:29
291
Edwin van de Zanden
Arnhem
39:13
34:28
292
Rene Gerritsen
Arnhem
39:14
34:29
293
Leendert van 't Riet
Arnhem
40:00
36:20
294
Ricks Huis in 't Veld
Arnhem
1:01:27
1:00:12
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rense Leseman
Ciko '66
19:49
19:47
2
Edda Ellenbroek
Wolfheze
20:37
20:35
3
Anja Fransen van Eldik
Slijk Ewijk
21:07
21:06
4
Saskia van Bergen
Argo
21:07
21:03
5
Fransje Langers
Kesteren
21:12
21:07
6
Jannie Frenken
Venray Regio
21:12
20:46
7
Marina van Maanen
Loopgroep PK
21:12
21:10
8
Lucie Erinkveld
Loopservice.nl
21:22
21:15
9
Tamara Ruben
Veenendaal
21:53
21:52
10
Suzanne van Staveren
Nijmegen Atletiek
21:57
21:55
11
Sanne de Krijger
Velp Gld
22:12
22:07
12
Suzan van Amerongen
Arnhem
23:15
22:47
13
Anouk van Amerongen
Arnhem
23:26
22:58
14
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
23:31
23:28
15
Femke van Kessel
Veenendaal
23:35
23:23
16
Dorothe Ducro
Dodewaard
23:46
23:27
17
Floor Bos
Arnhem
23:50
23:23
18
Flora Kotenberg
Giesbeek
24:19
23:49
19
Froukje van Ligten
Ciko '66
24:20
23:50
20
Marion Doll
Zutphen
24:32
24:13
21
Franziska Hammeran
Arnhem
24:33
22:58
22
Nanette Rijnders
Loopservice.nl
24:34
24:24
23
Ilona Annema
Arnhem
24:34
23:52
24
Lilia Fontijn
Nijmegen
24:39
22:20
25
Vera van Staveren
Nijmegen Atletiek
24:55
24:53
26
Famke Mölenberg
Gelre
24:58
24:19
27
Carolina Speyers
Arnhem
25:00
24:07
28
Iris Hornes
Huissen
25:31
23:18
29
Frederieke Verbruggen
Nijmegen
25:55
25:14
30
Kristel van den Berg
Olympus Land van Cui
26:02
25:28
31
Elly Neijland
Loopservice.nl
26:25
25:12
32
Alet Ludwig
Arnhem
26:31
26:24
33
Floor Schonk
Huissen
26:43
23:43
34
Mirna Veldhuis
Arnhem
26:45
26:38
35
Esther van Loon
Arnhem
26:58
25:07
36
Gini Manting
Arnhem
27:00
23:27
37
Anke van Schaik
Rheden
27:07
26:05
38
Desiree Derriks
Ede Gld
27:09
26:05
39
Martine Glerum
De Liemers
27:12
26:39
40
Tonny Knaape
Ede Gld
27:17
26:12
41
Veze Konig
Velp Gld
27:24
26:53
42
Claartje Konig
Velp Gld
27:28
26:57
43
Isabel Janssen
Arnhem
27:41
26:53
44
Lysanne Turk
Ciko '66
27:43
27:12
45
Anjetka Komarek
Arnhem
27:58
26:05
46
Els Smeets
Nijmegen
28:03
26:27
47
Willeke Tjassens
Duiven
28:16
26:45
48
Carlijn Thuss
Beek gem Montferland
28:20
24:39
49
Yvonne Goselink
Utrecht
28:22
27:29
50
Ellen IJspeert
Arnhem
28:28
25:12
51
Carla Horstink
Hengelo Gld
28:29
25:37
52
Maria Thuss
Beek gem Montferland
28:31
24:51
53
Barbara Beijen
Arnhem
28:56
26:01
54
Andrea Toonen
's-Heerenberg
28:59
26:43
55
Ineke Brugman
Nijmegen
29:03
28:50
56
Ellen Brouwer
Arnhem
29:09
29:00
57
Annelies Veurman
Arnhem
29:10
28:18
58
Jill Schonk
Ciko '66
29:13
26:12
59
Jessica Pel
Arnhem
29:21
27:41
60
Marijke Weijers
Argo
29:38
28:28
61
Thea Maturbongs
De Liemers
29:39
29:06
62
Roos Verheugt
Arnhem
29:40
25:26
63
Jolanda Luimes
Arnhem
29:44
26:45
64
Petra Abma
Ede Gld
29:45
28:44
65
Marieke Peppelman
Doetinchem
29:47
25:48
66
Heleen Mandemaker
Wenum Wiesel
29:47
28:24
67
Nienke Tenniglo
Arnhem
29:48
25:34
68
Simone Klijntjes
Arnhem
29:48
25:34
69
Yvonne Vallen
Arnhem
29:50
27:48
70
Ester Evers
Duiven
29:51
29:34
71
Juliette Geijselaers
29:57
28:57
72
Noor van Clingel
29:58
28:57
73
Annelies Boonman
Nijmegen
30:09
25:13
74
Ineke Beks
Ciko '66
30:09
25:46
75
Astrid van de Laar
Arnhem
30:16
29:57
76
Sabine Premer-Brinxma
Nijmegen
30:19
29:15
77
Anneke Navis
Nijmegen
30:22
26:14
78
Ina Heijnen
Utrecht
30:23
26:10
79
Marit van Buijsen
Nijmegen
30:23
27:06
80
Hellen Dieleman
Arnhem
30:25
27:28
81
Monique Klein Kranenba
Elst Gld
30:27
27:36
82
Annet Steenbruggen
Groningen
30:28
26:55
83
Marga Visje-Canters
Elst Gld
30:33
27:43
84
Chantal Bolleman
Arnhem
30:33
28:24
85
Hedwig Fossen
Arnhem
30:38
28:38
86
Marike Verhage
Arnhem
30:42
28:08
87
Margo Wienk
Wageningen
30:42
29:11
88
Marianne van Braak-Obb
De Liemers
30:45
28:44
89
Eline van Manen
De Liemers
30:45
28:39
90
Daphne Huisman
Arnhem
30:46
26:55
91
Ciska Boshart
Bemmel
30:46
27:10
92
Iris Hakbijl
Arnhem
30:46
27:52
93
Floor Taaijke
Nijmegen
30:47
26:30
94
Lissy Hurkmans
Wageningen
30:52
29:19
95
Brecht van der Meer
Arnhem
30:52
27:58
96
Stephany Faber van Hue
Duiven
30:52
27:11
97
Ilonka de Gruijl
Veenendaal
30:53
29:33
98
Marieke Derks
Arnhem
30:53
26:00
99
Mariska Vlielanden
Ede Gld
30:55
28:59
100
Julia Wenno
Arnhem
30:58
26:22
101
Ina van Breeschoten
Veenendaal
30:59
28:50
102
Petra van den Brink
Arnhem
31:00
30:17
103
Yvonne L'Amie
Arnhem
31:00
26:22
104
Marloes Otten
Amsterdam
31:05
28:21
105
Ria Martens
Groningen
31:06
27:32
106
Jolanda Golembiewski
De Liemers
31:08
29:08
107
Monique Schiebergen
Westervoort
31:14
26:15
108
Anja Schot
Arnhem
31:15
30:18
109
Marjon van Klaveren
Elst Gld
31:17
28:01
110
Marga van der Voort
Westervoort
31:17
28:58
111
Milou Aarts
Arnhem
31:18
30:25
112
Rachel Risthaus
Arnhem
31:19
30:25
113
Dolinda Burgers
Nijmegen
31:20
30:13
114
Katrien Rutgers
Arnhem
31:20
29:00
115
Gerry vreman-Prinsen
Heelweg
31:22
27:36
116
Joke Derks
Sporting Boxmeer
31:25
26:32
117
Marscha van Hoek
Huissen
31:29
26:40
118
Elsbeth Verdonk
Arnhem
31:31
27:58
119
Leah van Geerestein
Arnhem
31:32
29:32
120
Angela Nab-Megens
Huissen
31:32
29:39
121
Anja Oosterink
Zelhem
31:33
30:23
122
Sanne Seubers
Ede Gld
31:33
29:37
123
Petra jansen van Dis
Doorwerth
31:33
30:03
124
Rianne Koskamp
Doetinchem
31:35
30:20
125
Daphne Lemmens
Elst Gld
31:37
28:36
126
Heidi Vrieze-Klop
De Liemers
31:37
29:31
127
Hanneke Simmelink
Groningen
31:38
28:03
128
Mirjam Hinrichs
Arnhem
31:38
29:07
129
Fabien Waterman
arnhem
31:39
29:23
130
Jolanda Wijnenmuller
Arnhem
31:44
27:01
131
Suzan Eickhoff
Arnhem
31:46
28:39
132
Janet Granneman
Harderwijk
31:47
26:31
133
Anja IJzendoorn-Been
Arnhem
31:48
30:56
134
Mirjam Kerk
Arnhem
31:50
30:06
135
Marijke Zonneveld
Wijchen
31:55
28:07
136
Eilien Waegemaekers
Arnhem
31:56
27:14
137
Mayke Klaassen
Arnhem
31:58
29:44
138
Evelien de Kinder
Arnhem
31:58
29:44
139
Ans de Kleijn
Nijmegen
32:00
29:49
140
Kitty Wissink
Lengel
32:00
29:44
141
Rita Lemmens
Loopgroep Papendal
32:00
28:59
142
Monique Hommersom
Arnhem
32:00
30:25
143
Sandra Jansen
Herwen
32:04
30:02
144
Van den Dries
Arnhem
32:06
27:24
145
Marit van Weering
Almelo
32:12
28:39
146
Mariële van Bruggen
Nijmegen
32:13
28:42
147
Judith Körmeling
Arnhem
32:13
29:30
148
Matilde van der Zel
Nijmegen
32:14
30:41
149
Anouk Huijzer
Elst Gld
32:14
29:01
150
Astrid van Eechoud
Bemmel
32:15
27:16
151
Cora van Delden
Ciko '66
32:15
29:11
152
Helma Willemsen
Duiven
32:15
28:31
153
Sandra van de Kemp
32:18
29:13
154
Anja Statleu
Arnhem
32:23
29:19
155
Anna van Laake
Arnhem
32:26
27:54
156
Rita Brugman
Westervoort
32:27
28:15
157
Patty Heijnen
Arnhem
32:28
30:19
158
Richella Bolleman
Arnhem
32:28
30:19
159
Monique Derksen
Oosterhout gem Nijme
32:35
29:01
160
Hilda van der Weg
Arnhem
32:35
29:38
161
Inge Jaflaun
Arnhem
32:36
27:15
162
Marina van Laake
Terschelling Hoorn
32:37
28:05
163
Merel van Baal
Huissen
32:40
29:10
164
Kathy Becker-Goss
Westervoort
32:40
29:28
165
Laura de Winter
Arnhem
32:40
28:42
166
Jolanda Huijzer
Loopservice.nl
32:40
29:28
167
Margot Buijsse
Tiel
32:41
28:21
168
Dion Vreman
Arnhem
32:44
28:06
169
Mirjam van der Toorn
Nijmegen
32:44
29:39
170
Gerdie Kalter
32:45
27:50
171
Ildri van Regteren
Arnhem
32:47
32:13
172
Suzan van Lieshout
Nijmegen
32:51
30:43
173
Petra van Heeringen
Apeldoorn
32:52
31:27
174
Heleen Lameijer
Groningen
32:56
30:18
175
Chris Kerbusch
Arnhem
33:01
28:59
176
Elze Derksen
Arnhem
33:02
30:12
177
Elly van Dijk
Huissen
33:02
32:29
178
Mijke Verkamman
Zwolle
33:02
30:13
179
Margot van 't Riet
Arnhem
33:04
29:03
180
Judith Hofman
Oosterbeek
33:04
30:02
181
Erica Schipperen
Alphen Gld
33:05
27:44
182
Claudia Oerlemans
Nijmegen
33:05
32:00
183
Dagmar van Eijs
33:07
30:04
184
Nicole Osentoski
Arnhem
33:14
28:51
185
Mona Hiddink
Doetinchem
33:17
29:31
186
Jessica Derksen
Arnhem
33:20
32:21
187
Renkske ten Bosch
Arnhem
33:23
28:38
188
Renate Wolterinck
Elst Gld
33:24
27:58
189
Wieke ter Haar
Utrecht
33:32
28:56
190
Miranda Logtenberg
Arnhem
33:34
31:07
191
Aniek Roodzant
Arnhem
33:35
29:20
192
Nina Roodzant
Arnhem
33:35
29:21
193
Inge Kuiper
Arnhem
33:35
31:08
194
Ruth Fleuren
Arnhem
33:36
31:09
195
Dirkje Hofman
Oosterbeek
33:38
30:36
196
Edith Willemsen
Arnhem
33:44
29:37
197
Ihars Alberts ten Have
Renkum
33:46
29:34
198
Teresia Elsinga
Deventer
33:49
29:45
199
Gertie van Santen
Velp Gld
33:51
31:44
200
Marion Kemeling
Deventer
33:53
29:50
201
Eline Bouwmeister
Bemmel
33:56
30:20
202
Hanneke Albers
Arnhem
34:00
29:59
203
Marlies Wilbers
Lent
34:02
30:55
204
Marja Keuben
Doetinchem
34:03
31:12
205
Ans de Mulder
Venray Regio
34:08
30:13
206
Yvonne Arts
Venray Regio
34:08
30:13
207
Anneloes Odijk
Arnhem
34:09
30:01
208
Sarah Marx
Amsterdam
34:18
32:10
209
Isabel Jansen
Lent
34:21
31:14
210
Anita Elsjan
Elst Gld
34:22
29:10
211
Judith Marsman
Wapenveld
34:26
30:14
212
Els Water
Voorthuizen
34:30
31:09
213
Marjo danen Huijbers
Arnhem
34:41
32:37
214
Silvia Barendse
Herveld
34:41
29:49
215
Sanne Zewald
Nijmegen
34:42
30:23
216
Malou Zewald
Arnhem
34:44
30:25
217
Denia Pricken
Wijchen
34:44
31:29
218
Els Burgmeijer
Arnhem
34:47
30:36
219
Hellen Basari
Utrecht
34:47
30:34
220
Marloes Kos
Arnhem
34:49
30:39
221
Martine Gerritsen
Bemmel
34:49
32:22
222
Janneke Vermeent
Tonden
34:52
30:30
223
Femke Poort
Nijmegen
34:54
31:27
224
Sofieke de Wit
Arnhem
35:00
32:25
225
Petra van Beek
Veenendaal
35:02
33:11
226
Esther van Manen
Veenendaal
35:02
33:12
227
Niene Nijland
Arnhem
35:02
33:25
228
Saskia Kops
Bathmen
35:08
32:42
229
Sabine Heesters
Renkum
35:09
30:29
230
Gea Horlings
Arnhem
35:09
30:56
231
Sari Koppens
Nijmegen Atletiek
35:11
32:51
232
Lianne den Breejen
Loopservice.nl
35:13
30:27
233
Tessa Hazelaar
Arnhem
35:19
31:11
234
Anneke van Ling
Zoetermeer
35:27
34:53
235
Ingrid Westerbroek
Apeldoorn
35:31
34:07
236
Nicolette Hoefsloot
Arnhem
35:35
31:24
237
Rachelle Theunissen
Cuijk
35:37
31:52
238
Couive Boskamp
Beuningen Gld
35:39
33:12
239
TCM van Bon
Huissen
35:40
33:14
240
Saskia Steenweg
Ede Gld
35:41
31:57
241
Wilma Koghee-van Ommen
Arnhem
35:47
30:46
242
Petra Herrel
Arnhem
35:52
30:45
243
Rosa Spinola
Arnhem
35:52
32:31
244
Theresia Abdoel
Amsterdam
36:00
33:12
245
Joke Gijsbers
Arnhem
36:08
31:10
246
Jacquelien Kreule
Arnhem
36:09
31:52
247
Inge Kamerling
Arnhem
36:10
32:01
248
Lydia Alferink
Argo
36:19
32:17
249
Marjon Veenendaal
36:21
33:21
250
Corine Uittenbogerd
Nijmegen
36:33
32:29
251
Brenda Uittenbogerd
Nijmegen
36:33
32:29
252
Hilde Stringa
Waardenburg
36:47
34:54
253
Jeannette Jansen
Huissen
36:48
33:37
254
Evelien Palm
Arnhem
36:50
34:50
255
Annemiek van der Leer
Arnhem
36:51
32:59
256
Caroline Selman
Elst Gld
36:54
31:42
257
Dominque Goderis
Arnhem
37:19
33:28
258
Ingrid van Vlerken
Wageningen
37:20
32:21
259
Marcelia Noort
Gelre
37:24
32:37
260
Marion van Grootel
Arnhem
37:31
33:44
261
Anita Adema
Arnhem
37:32
33:44
262
Hester van der Wal
Utrecht
37:40
33:31
263
Nanda Lenior
Arnhem
37:42
32:29
264
Tineke Wagenaar
Arnhem
37:42
32:29
265
Inge Tinnemans
Arnhem
37:54
32:56
266
Brigitte Rikken
Arnhem
37:54
32:55
267
Esther Albers
Arnhem
37:55
36:14
268
Emilie Hendriks
Zetten
38:10
33:13
269
Esther Dauphin
Wijchen
38:11
34:56
270
Mirjam Heezen
Bathmen
38:17
35:51
271
Danielle van Reen
Nijmegen
38:34
34:16
272
Ivonne Kreule
Arnhem
38:35
34:17
273
Manuela Schuurman-Gode
Westervoort
38:40
35:14
274
Lisette Weustenenk
Nijmegen
38:41
33:38
275
Iris Swinkels
Nijmegen
38:41
33:38
276
Amarins Tasseron
Arnhem
39:13
34:25
277
Ida Blik
Arnhem
39:13
34:25
278
Carla Lehmann
Arnhem
39:13
34:30
279
Cindy Berends
Huissen
39:23
36:12
280
Wies Duits
Nijmegen
39:25
35:53
281
Ellen Krake
Arnhem
39:54
35:03
282
Maud Tolboom
Barneveld
40:23
37:31
283
Talitha Radema-Wiersem
Assen
41:11
41:06
284
Marga Groot Zwaaftink
's-Hertogenbosch
41:53
36:47
285
Berthe van Galen
's-Hertogenbosch
41:53
36:47
286
Helma van Amstel
Utrecht
42:06
41:27
287
Charley Smith
Arnhem
42:11
38:50
288
Manja van der Kreeft
Amersfoort
42:32
37:41
289
Linda Janse
Netterden
1:01:50
57:52
BUSS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Weijers
Run2Day 1
15:49
15:49
2
Patrick Weijers
Run2Day 1
16:20
16:20
3
Marcel Kuijntjes
Run2Day 1
16:36
16:36
4
Erwin Reijmer
Run2Day 1
16:41
16:41
5
Chris Henet
Run2Day 1
16:43
16:42
6
Manon Mensink
Run2Day 1
18:36
18:36
7
Edwin van Gastel
Sportbedrijf Arnhem
18:47
18:41
8
Dries Pluimers
Siza Dorp Groep 4
18:52
18:51
9
Geert Geurken
Sportbedrijf Arnhem
19:30
19:25
10
Giovanni Amato
Bewegen aan de Rijn
19:58
19:54
11
Dirk-Jan Kortschot
Rabobank Arnhem&Omst
20:19
20:10
12
Frank Druncks
Bewegen aan de Rijn
20:24
20:24
13
Dennis Overbeek
Rabobank Arnhem&Omst
21:56
21:47
14
Ralph Stolk
Sportbedrijf Arnhem
22:33
21:56
15
R Haverkamp
Provincie Gelderland
23:19
23:03
16
Wilbert Buijs
Corus Tubes 5km
24:08
22:51
17
Arne Snel
Sportbedrijf Arnhem
24:25
22:00
18
Nadiene Willems
Van Wijnen 1
24:35
24:06
19
Ruud van Dijk
Sportbedrijf Arnhem
24:48
24:07
20
Michel Simons
Eiffel BV 5 km
24:49
24:09
21
Edwin Rabat
Sportbedrijf Arnhem
24:54
22:48
22
Wielly Rasing
Sportbedrijf Arnhem
24:55
22:49
23
Hans Wahl
Rabobank Arnhem&Omst
25:06
24:54
24
Erik Oostrik
Corus Tubes 5km
25:09
23:28
25
Ruud Bot
Rabobank Arnhem&Omst
25:13
24:56
26
Edwin van der Velde
Sportbedrijf Arnhem
25:14
23:10
27
Falko Vieth
Eiffel BV 5 km
25:20
25:13
28
R Hendriks
Provincie Gelderland
25:22
23:10
29
Ronald Willemsen
Totaalnet 2
25:30
24:16
30
Arno van Geel
Siza Dorp Groep 4
25:33
24:12
31
Marcel Mooij
Siza Dorp Groep 5
25:34
24:09
32
Eugčne Bongers
Totaalnet 1
25:49
23:29
33
Pia Bremer
Siza Dorp Groep 4
25:56
24:35
34
Joost Klappe
Corus Tubes 5km
26:07
24:49
35
Jord
Theseus 5km
26:11
23:22
36
Gerrit van Ginkel
Eiffel BV 5 km
26:29
25:47
37
Pascal Heijnsdijk
Totaalnet 1
26:43
25:28
38
Falco van Soest
Totaalnet 2
26:45
24:25
39
Katinka Vons-de Boer
Sportbedrijf Arnhem
26:51
26:14
40
Arnold Janssen
Corus Tubes 5km
27:00
25:37
41
Tom Geurken
Sportbedrijf Arnhem
27:30
23:36
42
Marc van den Boom
Van Wijnen 1
27:33
25:45
43
Fred Vis
Corus Tubes 5km
27:35
27:30
44
Hanneke de Peuter
Siza Dorp Groep 4
27:38
24:06
45
Carlo van der Kraan
Sportbedrijf Arnhem
27:39
25:06
46
Michael Hodges
Bewegen aan de Rijn
27:42
27:31
47
Hans Keyzer
Rabobank Arnhem&Omst
28:12
27:58
48
Camillo Ponziani
Bewegen aan de Rijn
28:16
28:02
49
Jonathan Simonis
Kinderopvang Skar 5
28:26
27:20
50
Hanneke van der Oest
Bewegen aan de Rijn
28:34
28:20
51
Frank Myszka
Sportbedrijf Arnhem
28:38
26:14
52
Zita van Noordenburg
Siza Dorp Groep 5
28:38
27:12
53
Iris Stern
Kinderopvang Skar 5
28:46
27:50
54
Joke Elfrink
Kinderopvang Skar 5
28:55
28:01
55
Kalinka Verbaan
Kinderopvang Skar 5
29:02
28:07
56
Frank
Theseus 5km
29:03
26:12
57
Bern Lauriks
Sportbedrijf Arnhem
29:27
27:11
58
Joris van der Meer
Siza Dorp Groep 5
29:33
28:09
59
P Kuijper
Provincie Gelderland
29:34
24:10
60
Marjo Derksen
Siza Dorp Groep 4
29:53
28:23
61
Mohamed Bogiz
TempoTeam Uitzendbur
29:53
27:14
62
Tessa Murre
Kinderopvang Skar 5
30:01
29:03
63
M Besteman
Provincie Gelderland
30:43
27:18
64
Diana van Oijen
Van Wijnen 1
30:44
28:56
65
J Koster
Provincie Gelderland
30:44
28:36
66
Marieke Legtenberg
Van Wijnen 1
30:46
28:50
67
Martine Bleijenberg
Kinderopvang Skar 5
30:57
29:54
68
Ilse Houwink
Kinderopvang Skar 5
31:05
30:02
69
Hanneke Peelen
Van Wijnen 1
31:08
29:11
70
Christa Oude Vriekink
Siza Dorp Groep 5
31:11
29:41
71
R Frederiks
Provincie Gelderland
31:14
29:40
72
Paul Slotboom
TempoTeam Uitzendbur
31:16
28:36
73
Linda Jansen
Sportbedrijf Arnhem
31:55
29:23
74
Frans Hofman
Bewegen aan de Rijn
31:59
31:44
75
Ronnie Bomers
Van Wijnen 1
32:01
28:43
76
Henk-Jan Liet
Siza Dorp Groep 4
32:14
27:47
77
Albert Demont
Corus Tubes 5km
32:14
28:50
78
Mirjam Fokkens
Totaalnet 1
32:19
29:16
79
Peter Aarnink
Van Wijnen 1
32:30
29:12
80
Peter de Groot
TempoTeam Uitzendbur
32:35
29:55
81
B Neerincx
Provincie Gelderland
32:44
30:31
82
Annemarie Remmelink
Siza Dorp Groep 4
32:47
31:16
83
Roland Evers
Corus Tubes 5km
32:57
29:30
84
Aschwin van Osch
TempoTeam Uitzendbur
32:59
30:18
85
Gaya Strik
TempoTeam Uitzendbur
32:59
30:18
86
Leon de Wildt
Totaalnet 1
33:02
29:58
87
Mieke Hendrikse
Totaalnet 2
33:08
28:45
88
Carla Harmelink
Siza Dorp Groep 5
33:09
31:41
89
Marloes Groeneveld
Eiffel BV 5 km
33:13
31:57
90
Rolendis Stemerdink
Van Wijnen 1
33:32
30:14
91
Marthe van Goor
Totaalnet 1
33:33
30:36
92
Marjolein Molemaker
Totaalnet 2
33:38
29:13
93
Jurien Wichart
Corus Tubes 5km
33:39
33:20
94
Christian van Ekeris
Totaalnet 1
33:47
30:50
95
Lian van der Veen
Sportbedrijf Arnhem
33:48
31:43
96
Toon vd Wijst
Theseus 5km
33:57
31:15
97
Anouschka Vriesman
Totaalnet 1
34:01
31:00
98
A Smith
Provincie Gelderland
34:29
29:03
99
Marjolein Hoefsloot
Rabobank Arnhem&Omst
34:49
30:39
100
Sander Vinkenborg
Totaalnet 1
35:14
32:09
101
Marieke Raats-Gerritsc
Siza Dorp Groep 5
35:19
33:58
102
Linda
Theseus 5km
35:38
32:51
103
Sylvia Vrijhoef
TempoTeam Uitzendbur
36:04
33:25
104
Patricia
Theseus 5km
36:09
33:21
105
Ricard Roraag
Bewegen aan de Rijn
36:44
36:27
106
Gertrude Verhagen
Totaalnet 2
37:10
32:42
107
Manon Guldie
Totaalnet 2
37:10
32:43
108
Margo
Theseus 5km
37:18
34:25
109
Anouk Ooms
Eiffel BV 5 km
40:32
37:33
110
Raffaela Di Giacomo
Eiffel BV 5 km
40:32
37:34
111
Marian Snip
Siza Dorp Groep 5
42:25
40:59
www.bridgetobridge.nl
www.uitslagen.nl
20-09-2007 10:18