Uitslagenlijst 7e Zwaluwse Zonzeelloop

Hooge Zwaluwe - Zaterdag 1 september 2007

J550, JEUGD 550 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Seegers
Lage Zwaluwe
2:05
2
Teun van de Water
Lage Zwaluwe
2:07
3
Thomas Clement
Hooge Zwaluwe
2:08
4
Glenn Voermans
Lage Zwaluwe
2:10
5
Guus ten Dolle
Lage Zwaluwe
2:21
6
Bastiaan v Hoorn
Lage Zwaluwe
2:22
7
Severijn Wiechers
Hooge Zwaluwe
2:24
8
Robert Clement
Hooge Zwaluwe
2:30
9
Johan de Laat
Hooge Zwaluwe
2:30
10
Daan ten Dolle
Lage Zwaluwe
2:31
11
Martijn Jochems
Hooge Zwaluwe
2:32
12
Ard Buijs
Hooge Zwaluwe
2:34
13
Mirsad Hrbatovic
Hooge Zwaluwe
2:35
14
Hendrik Bosma
Lage Zwaluwe
2:36
15
Milad Abdal Hosseini E
Hooge Zwaluwe
2:37
16
Nabodhi van der Lind
Hooge Zwaluwe
2:43
17
Jelle Hoogendijk
Lage Zwaluwe
2:49
18
Danny Reichart
Hooge Zwaluwe
2:51
19
Tobias Martinot
Etten-Leur
3:02
20
SEbastiaan Martinot
Etten-Leur
3:03
21
Calvin Watson
Hooge Zwaluwe
3:08
22
Mitchell Simons
Hooge Zwaluwe
3:08
23
Noah Schonegevel
Lage Zwaluwe
3:09
M550, JEUGD 550 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Watson
Hooge Zwaluwe
2:12
2
Kaya van Bree
Hooge Zwaluwe
2:14
3
Fenne Buijs
Hooge Zwaluwe
2:17
4
Sophie van Gageldonk
Hooge Zwaluwe
2:25
5
Danique Troost
Hooge Zwaluwe
2:27
6
Jenske Gosens
Hooge Zwaluwe
2:29
7
Carmen Merks
Lage Zwaluwe
2:33
8
Lisanne v Dijk
Made
2:38
9
Marloes Heijkoop
Lage Zwaluwe
2:40
10
Julia Schonegevel
Lage Zwaluwe
3:07
11
Sharona Simons
Hooge Zwaluwe
3:11
12
Wendy van Gils
Made
3:11
J750, JEUGD 750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Chartrér
Hooge Zwaluwe
2:37
2
Rick Botermans
Prinsenbeek
2:39
3
Martin de Laat
Hooge Zwaluwe
2:43
4
Jeroen Heijkoop
Lage Zwaluwe
2:47
5
Ralph van Gageldonk
Hooge Zwaluwe
2:56
6
Jur Buijs
Hooge Zwaluwe
3:05
7
Timo Merks
Lage Zwaluwe
3:08
8
Sebastiaan Wiechers
Hooge Zwaluwe
3:09
J1500, JEUGD 1500METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Alphen Nb
5:09
2
Dylan Rombouts
Tilburg
6:02
M1500, JEUGD 1500METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan van Dongen
Drimmelen
6:07
MTRIM, TRIMLOOP 5,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Janssens
Oudenbosch
22:23
2
John Koeken
Rijsbergen
23:58
3
Gerard van Schendel
Raamsdonksveer
24:02
4
Marcel Lievens
Hooge Zwaluwe
24:13
5
Johan Vos
Hooge Zwaluwe
25:12
6
Bert den Hartog
Terheijden
25:14
7
Niels Gijsen
Hooge Zwaluwe
25:49
8
John Lips
Breda
26:20
9
Jos Zegers
Zevenbergen
27:29
10
Richard Sins
Oosterhout Nb
27:33
11
Peter Verhoeven
Made
28:59
12
Louis de Koning
Rijsbergen
29:59
13
Simon Norbart
Wagenberg
33:35
14
Ton Norbart
Wagenberg
33:36
VTRIM, TRIMLOOP 5,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Martinot
Etten-Leur
26:22
2
Kirsten Pals
Breda
26:53
3
Caroline van Stokkom
Wagenberg
31:44
4
Jose van Breugel
Nieuwendijk Nb
31:57
5
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
32:20
6
Truus Snoeren
Terheijden
33:10
7
Inge v.d. Vorst
Terheijden
35:56
8
Corine Boterblom
Raamsdonksveer
35:57
9
Petra Hoevenaar
Lage Zwaluwe
36:53
10
Trea den Rooijen
Hooge Zwaluwe
36:53
M34, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Segeren
Oosterhout Nb
36:15
2
Martijn Nooren
Rijsbergen
38:10
3
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
41:36
4
Frank Sjaardema
Breda
45:04
5
Gijs Vugts
Breda
47:24
M44, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Lensvelt
Dussen
35:05
2
Kees van Helmond
Made
35:27
3
Ad van Beek
Etten-Leur
35:54
4
John Vette
Roosendaal
39:26
5
Frank v d Made
Made
40:10
6
Peter v Beurden
Prinsenbeek
40:35
7
Marc Oonincx
Breda
40:39
8
Perry van Schilt
Halsteren
42:55
9
Casper Versteegden
Hooge Zwaluwe
43:09
10
Bert Geilgens
Sprundel
44:03
11
Harald de Ruiter
Lage Zwaluwe
45:50
12
Theo Rosenbrand
Terheijden
47:03
13
Bernd Struys
Oosterhout Nb
48:27
14
Rob van der Klaasen
Breda
49:52
M54, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Feas
Oost-Souburg
35:24
2
Hans Vugts
Breda
36:34
3
Wout Graafmans
Gilze
36:59
4
Jos Karstanje
Utrecht
39:29
5
Jack Vissers
Prinsenbeek
42:07
6
Wim Burgers
Terheijden
44:45
7
Cornelis van den Ouwel
Wagenberg
44:48
8
Paul van Dongen
Etten-Leur
45:08
9
Cees van Opstal
Wernhout
45:12
10
Harrie Velthoven
Hank
45:44
11
Riens Tietstra
Made
48:12
12
Piet Okkers
Waspik
48:28
13
Sjak Wouters
Oosterhout Nb
49:43
14
Cornelis van den Ouwel
Wagenberg
56:41
M55, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansen
34:22
2
Marlie Snijders
Haarsteeg
38:35
3
Arie Kant
Giessen
38:42
4
Arnold Verschuren
Raamsdonksveer
42:04
5
Toon van Peer
Roosendaal
42:21
6
Tom Hessels
Hooge Zwaluwe
42:39
7
Piet van Kaam
Bavel
43:54
8
Frans Valkhof
Hooge Zwaluwe
46:42
9
Jos van Velthoven
Hank
47:15
10
Jan v Dijk
Made
48:53
11
Johan Havermans
Wagenberg
1:00:03
D34, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie Oudendijk
Lage Zwaluwe
47:17
D35, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien v Beek
Etten-Leur
38:15
2
Loes vd Biggelaar
Geertruidenberg
42:02
3
Jolanda Kanters
Moerdijk
47:35
4
Bep Tielemans
Halsteren
50:23
5
Ineke Verkuijl
Hooge Zwaluwe
52:44
www.uitslagen.nl
01-09-2007 18:58