Uitslagenlijst Rabobank Lichtstadloop

Gramsbergen - Maandag 27 augustus 2007

J-8, 1 KM J T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Heijnen
Dalen
4:18
2
Ferron Kroezen
Dedemsvaart
4:19
3
Chris Donkelman
Arrien
4:29
4
Sam Habers
Gramsbergen
4:32
5
Bas Hulzebosch
Ane
4:36
6
Floris Siekerman
Gramsbergen
4:42
7
Stef Reinders
Holtheme
4:48
8
Jesse Turkstra
De Akker
4:57
9
Bart Vos
Gramsbergen
5:03
10
Ron Kassies
De Akker
5:11
11
Dion van Rijswick
De Spreng-El
5:16
12
Evert-Jan Nijmeijer
De Spreng-El
5:16
13
Jorrit Westerhof
De Akker
5:20
14
Wouter Bril
De Akker
5:21
15
Pelle Vasse
Prinses Irene
5:24
16
Niels Reinders
Prinses Irene
5:25
17
Juan Oldehinkel
Hardenberg
5:26
18
Thomas Bekman
De Spreng-El
5:31
19
Jorick Kamphuis
Gramsbergen
5:34
20
Niels Wilpshaar
Gramsbergen
5:35
21
Niek Slot
De Akker
5:36
22
Arno van 't Holt
De Akker
5:36
23
Maik Molten
Prinses Irene
5:43
24
Stan Nijmeijer
De Akker
5:47
25
Marc Luisman
De Akker
5:49
26
Erik Beenen
De Akker
5:51
27
Maarten Timmer
De Akker
5:53
28
Daymon ter Wijlen
Gramsbergen
5:54
29
Ronald Wolters
De Spreng-El
5:58
30
Julian Dijk
De Akker
6:00
31
Brian Huisjes
De Akker
6:07
32
Henrik Willamo
Ommen
6:17
33
Robert Nijmeijer
De Spreng-El
6:21
34
Ramondo Führen
De Akker
6:30
35
Lucas Heinen
Dalen
6:32
36
Erwin Kosse
Prinses Irene
6:33
M-8, 1 KM M T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seda van Faassen
Wolfheze
4:25
2
Ilse Croezen
Prinses Irene
4:40
3
Heleen Spieker
Laar (GER)
4:46
4
Lotte Rougoor
De Akker
4:50
5
Annabel Kamphuis
Prinses Irene
5:01
6
Lotte Seinen
De Akker
5:03
7
Femke Assen
De Akker
5:03
8
An Spijkers
De Akker
5:06
9
Fleur Kaller
Balkbrug
5:07
10
Iris Meier
De Akker
5:10
11
Naomi Borgman
De Akker
5:13
12
Daisy de Vos
De Akker
5:14
13
Noëlla Sichler
De Akker
5:14
14
Carlijn Slot
Gramsbergen
5:17
15
Loes Kroezen
De Akker
5:18
16
Julia van Seventer
De Spreng-El
5:29
17
Manon Wilpshaar
De Akker
5:33
18
Maud Bouwman
De Akker
5:34
19
Angela Leemgraven
De Akker
5:37
20
Anouk Amsink
De Spreng-El
5:48
21
Esmee Timmer
De Akker
5:52
22
Kyra Muller
De Akker
5:52
23
Merel Kuiper
Holtheme
5:53
24
Yndya Breukelman
De Akker
5:54
25
Maré Muller
Holthone
5:58
26
Kim vd Haar
Prinses Irene
6:05
27
Marieke Ekkelenkamp
De Akker
6:06
28
Susan Donker
Gramsbergen
6:07
29
Dian Ester
De Akker
6:08
30
Jolijn Bosch
Prinses Irene
6:10
31
Anouk Westerman
De Akker
6:12
32
Lean Fokkert
Holthone
6:13
33
Marissa van 't Holt
Gramsbergen
6:15
34
Nicole Nijmeijer
Holtheme
6:18
35
Vera Logtenberg
Dedemsvaart
6:24
36
Arieke Slot
Gramsbergen
6:26
37
Saskia Altena
De Akker
6:35
38
Nikita Nijmeijer
De Spreng-El
6:36
39
Simone Altena
De Akker
6:48
40
Mirna vd Velde
De Akker
6:48
41
Babette Bosch
Prinses Irene
7:14
42
Marjolijn Drenthen
Prinses Irene
7:22
43
Daniek ter Haar
Prinses Irene
7:57
J-11, 1 KM J 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Bakker
Ommen
3:40
2
Stan Heijnen
Dalen
3:47
3
Elwin van der Veen
Gramsbergen
3:51
4
Arne Kootstra
Dalfsen
3:57
5
Brian Logtenberg
Prinses Irene
4:06
6
Hessel Bosman
Gramsbergen
4:07
7
Luuk Beenen
De Akker
4:08
8
Ferdi Snoeyink
De Spreng-El
4:10
9
David Houtman
De Spreng-El
4:17
10
Chiel ter Veen
De Krim
4:19
11
Daan Reinders
Prinses Irene
4:20
12
Robin Dijk
De Akker
4:22
13
Rolf Heijnen
Dalen
4:25
14
Bob Nijhuis
De Akker
4:25
15
Jur Kosters
De Spreng-El
4:28
16
Tim Jager
De Spreng-El
4:29
17
Mart Sibon
Prinses Irene
4:29
18
Jorian Lennips
De Spreng-El
4:30
19
Hugo Kwant
Gramsbergen
4:30
20
Menno Bouma
Bergentheim
4:30
21
Jeroen vd Berg
De Spreng-El
4:30
22
Jelle Assen
De Akker
4:30
23
Jesse Seinen
De Akker
4:35
24
Jari Lopers
Prinses Irene
4:36
25
Roy Hogenberg
Gramsbergen
4:37
26
Jelmer Reinders
De Akker
4:38
27
Mark Kiewiet
Gramsbergen
4:40
28
Sepp Kalter
Balkbrug
4:41
29
Siegfried Koopman
De Spreng-El
4:41
30
Matthijs Ranter
Hoogenweg
4:53
31
Bas Dommerholt
De Akker
4:54
32
Wilco Hagedoorn
De Akker
4:55
33
Janiek Jaspers
De Akker
4:55
34
Sem van Dijk
Prinses Irene
5:03
35
Steven Kwant
De Akker
5:04
36
Jeroen Supheert
Prinses Irene
5:05
37
Arjo Hoetman
Gramsbergen
5:06
38
Dennis Tempelman
Beerzerveld
5:07
39
Gerben Heerkes
De Akker
5:08
40
David Wolters
De Spreng-El
5:09
41
Renaldo van der Weide
Prinses Irene
5:12
42
Sander Mulder
De Akker
5:18
43
Koen Slot
Gramsbergen
5:20
44
Chiel Breukelman
De Akker
5:20
45
Henrik Slot
De Akke
5:29
46
Stefan Heijink
De Akker
5:29
47
Mike Sibon
Prinses Irene
5:34
48
Bas Hofmeier
De Akker
5:42
49
Patrick Lennips
De Spreng-El
5:48
50
Gerjan Vree Egberts
Prinses Irene
5:51
M-11, 1 KM M 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
3:59
2
Thirza van der Wal
Gramsbergen
4:02
3
Lianne vd Belt
De Akker
4:03
4
Lisanne Croezen
Prinses Irene
4:19
5
Mirthe Bouwmeester
De Spreng-El
4:20
6
Fleur Lefers
De Akker
4:25
7
Lisa Hulzebosch
Ane
4:25
8
Kristin Willamo
Ommen
4:26
9
Ymke de Vos
De Akker
4:28
10
Sanne Heinz
Gramsbergen
4:30
11
Britt Soer
De Akker
4:31
12
Simone Beenen
De Akker
4:33
13
Rachel Breukelman
De Akker
4:34
14
Kirsten Ophof
Bergentheim
4:38
15
Jenien Snoeijink
De Spreng-El
4:39
16
Anouk Borgman
De Akker
4:40
17
Judith Bouwhuis
De Akker
4:41
18
Renate Ramaker
De Spreng-El
4:45
19
Chantal Gossen
De Akker
4:47
20
Maxine Hutten
De Spreng-El
4:49
21
Jelmer Buit
Hoogeveen
4:50
22
Daphne Westerman
De Akker
4:50
23
Ingrid Gossen
De Akker
4:51
24
Romee Terpstra
Prinses Irene
4:53
25
Aniek vd Berg
De Spreng-El
4:55
26
Myrett Kootstra
Dalfsen
4:56
27
Ellen Nijhuis
De Akker
4:58
28
Daniek de Ruiter
De Akker
5:00
29
Sanne Engberts
De Spreng-El
5:04
30
Judith Tieman
De Akker
5:05
31
Babette Bouwmeester
De Spreng-El
5:05
32
Anna Amsink
De Spreng-El
5:08
33
Demi Heinz
De Akker
5:09
34
Tess Pouwels
De Akker
5:11
35
Cecile Fokkert
De Akker
5:17
36
Lobke Kosters
De Spreng-El
5:24
37
Lisanne Sturris
De Spreng-El
5:26
38
Anna van Seventer
De Spreng-El
5:29
39
Aniek vd Veen
De Akker
5:30
40
Joy Sibon
Prinses Irene
5:31
41
Bojin Lopers
Prinses Irene
5:32
42
Nannet Luisman
De Akker
5:33
43
Kelly Timmer
De Akker
5:46
44
Nadie Willems
Bergentheim
5:49
J-15, 2 KM T/M 15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Willems
Bergentheim
7:18
2
Marc Bakker
Ommen
7:46
3
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
7:49
4
Robert Bos
Dalerveen
7:50
5
Jasper Stoeten
Gramsbergen
7:58
6
Bas Gase
Itterbeck (GER)
8:00
7
David van Zandwijk
De Krim
8:08
8
Feddrik Soer
Gramsbergen
8:18
9
Marnix Woertink
Ane
8:19
10
Erik Schoemakers
Gramsbergen
8:20
11
Merijn Winters
Ommen
8:30
12
Michiel Beenen
Gramsbergen
8:51
13
Tim Overweg
Bergentheim
8:51
14
Rick Koers
Gramsbergen
9:00
15
Glenn Sibon
Prinses Irene
9:11
16
Gerjan Oldehinkel
Gramsbergen
9:21
17
Sjon Gerrits
Gramsbergen
9:24
18
Jeffrey Logtenberg
Prinses Irene
10:20
19
Maurice Bolks
Prinses Irene
10:26
20
Wiebe Veldink
Loozen
10:38
21
Stefan Ranter
Hoogenweg
11:01
M-15, 2 KM T/M 15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Deemter
Hardenberg
7:59
2
Elin Wesselink
Dedemsvaart
8:09
3
Aline Kootstra
Dalfsen
8:10
4
Lynn Meier
Hardenberg
8:11
5
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
8:13
6
Hervinde Roke
Arrien
8:29
7
Anne Roos Enseman
Dalmsholte
8:35
8
Manon van der Veen
Gramsbergen
8:56
9
Tess Bosch
Bruchterveld
9:12
10
Tirza van Zandwijk
De Krim
9:19
11
Ariane Prins
Koekange
9:26
12
Melissa Bolks
Gramsbergen
9:46
13
Ellen Hulzebosch
De Spreng-El
10:08
14
Sorayma Kamerman
Bergentheim
10:14
15
Pauline Hulter
De Krim
10:14
16
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
10:31
17
Anne-Ruth Sturris
De Spreng-El
10:39
18
Jessica Lennips
Ane
11:05
19
Annabel Zweers
Ane
11:38
20
Anouk Odink
Bergentheim
12:13
MSEN, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdi Nageeye
Oldebroek
17:03
2
Harm Jan Martens
Hoogeveen
17:42
3
André Plette
Oldebroek
18:02
4
Leon van der Lans
Stuifzand
18:19
5
Gerben Franke
Borne
18:28
6
Martin Lunenborg
Erica
19:10
7
Gertin Roke
Arrien
19:39
8
Peter Kikkert
Hoogeveen
19:53
9
Marijn de Jonge
Vroomshoop
19:57
10
Jonathan Drijfhout
Emmen
20:03
11
Eddy Reinerink
Harbrinkhoek
20:03
12
Jeroen Kalter
Balkbrug
20:05
13
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:07
14
Reneé de Jager
Sibculo
20:32
15
Gerben Tirkstra
Dalen
20:39
16
Rick Willems
Bergentheim
20:46
17
Erwin Hutten
Hardenberg
21:27
18
Hermann Beckmann
Hoogstede (GER)
21:53
19
Bert Dekker
Hollandscheveld
22:19
20
Ron Willems
Bergentheim
22:24
21
Rik Hamberg
Gramsbergen
22:40
22
Willy Heijnen
Dalen
24:04
23
Feddrik Soer
Gramsbergen
24:23
24
Bertil Odink
Dedemsvaart
24:33
25
Geert Rottgers
Coevorden
24:41
26
Arjan Keuken
Gramsbergen
25:10
27
Onbekend
Hardenberg
25:19
28
Johan vd Weide
Gramsbergen
25:21
29
Arno Bosman
De Krim
25:22
30
Jan Hofsink
Bergentheim
25:32
31
Jan Busser
Radewijk
25:39
32
Arjan Lamberink
Hardenberg
25:41
33
Chris Hesselink
Laar (GER)
25:45
34
Marinus Jasper
Kloosterhaar
25:58
35
Eddy Gerritsen
Gramsbergen
26:07
36
Jack vd Belt
Lutten
26:07
37
Harron Dekker
Coevorden
26:10
38
Robbin Timmermans
Hardenberg
26:24
39
Herald Veneman
Bergentheim
27:02
40
Jeremy Pater
De Krim
27:10
41
Mark Hamberg
Loozen
27:13
42
Gerwin Hakkers
Bergentheim
27:17
43
Xavier van Hiele
Hardenberg
28:53
44
Tobias Grobbe
Laar (GER)
29:00
45
Martijn Schonewille
Dalen
29:08
46
Herman Olsman
Hardenberg
29:26
47
Ben Kok
Kampen
30:14
48
Hermen Bolks
Hardenberg
30:18
49
Rick Koster
Coevorden
31:50
50
Marco Kroezen
Gramsbergen
37:19
M40, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
19:32
2
Evert Spijkerboer
Wezep
20:12
3
Savio Strik
Nijverdal
20:20
4
René van Weezep
Nijverdal
20:36
5
Henk Kappert
Daarle
20:50
6
Arie Reurink
Balkbrug
20:58
7
Jan Willem Martrijn
Nijverdal
21:26
8
Gerhard Stroeve
Emlichheim (GER)
21:28
9
Jacob Wietsma
Rijssen
21:30
10
Tony Ruiter
Den Ham Ov
21:34
11
René de Boer
Hoogenweg
21:40
12
Jan Kamphuis
Vroomshoop
21:50
13
Bert de Lange
Hardenberg
21:54
14
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
22:23
15
Gerrit Jurjens
Coevorden
22:49
16
Gerrit Jan Sturris
Ane
22:55
17
Jan Willem Martrijn
Nijverdal
23:15
18
Herman Weening
Hardenberg
23:27
19
Hennie Ploeg
Harbrinkhoek
23:32
20
Eddie Veenstra
Coevorden
23:37
21
Arno Jans
Dalen
23:40
22
Willy Zandbergen
Coevorden
24:10
23
Rob Somsen
De Krim
24:37
24
André van Dijk
Coevorden
25:14
25
Z van Braam
Gramsbergen
25:53
26
Jan Pezy
Vriezenveen
26:03
27
Martin de Jonge
Vroomshoop
26:23
28
Dirk Timmermans
Hardenberg
26:24
29
Hans Slot
Hardenberg
26:29
30
Dick van Elburg
Dedemsvaart
27:15
31
Henk Meier
Gramsbergen
27:20
32
Jan Knol
Gramsbergen
27:23
33
Albert Hutten
Hardenberg
27:39
34
Evert Westerhof
Gramsbergen
28:18
35
Dirk Kroezen
Dedemsvaart
28:36
36
Hans Kampherbeek
Gramsbergen
29:11
37
Hildo Veltink
Hardenberg
29:13
38
Johan Soer
Gramsbergen
30:13
39
Herman Supheert
Coevorden
31:09
40
Gerrit Jager
Anerveen
32:35
41
Han Mastebroek
De Krim
32:50
M50, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Hattem
20:01
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
20:02
3
Dirk Wigmans
Vaassen
20:53
4
Hennie Lensink
Dalen
21:55
5
Albert Horsman
Nijverdal
21:56
6
Flip Nijhoff
Elburg
23:00
7
Jans Koops
Dalen
23:03
8
Bertus van Elburg
Nijverdal
23:03
9
Roel Cremer
Coevorden
23:16
10
Jan Veldsink
Gramsbergen
24:25
11
Piet Finke
Dalen
24:43
12
Jan Folkers
De Krim
24:48
13
Bertus Schutte
Ommen
25:07
14
Evert Bos
Vriezenveen
25:22
15
Bernhard Herbert
Bergentheim
26:00
16
Gradus Meijering
Dalen
27:30
17
Jan Steinz
Coevorden
28:02
18
Koos Wolterink
Hardenberg
28:07
19
Ton Martens
Hardenberg
28:34
20
Nico Wassens
Dedemsvaart
28:57
21
Henk Haverkort
Coevorden
28:58
22
Freek IJzebrink
Ommen
29:11
23
Henny Biemans
Slagharen
29:19
24
Hans Veenema
Zwolle
29:47
25
Gerard Bolte
Hardenberg
33:34
VSEN, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
20:57
2
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
21:58
3
Yoanneke Sanderman
Rijssen
23:44
4
Ilse Paulis
Dalen
24:02
5
Jorieke de Jong
Coevorden
25:47
6
Karina Willems
Bergentheim
26:18
7
Amrita Nijhoff
Elburg
26:46
8
Nanette Kiers
Coevorden
26:56
9
Karin Hutten
Hardenberg
28:30
10
Jorien Veltink
Bergentheim
29:05
11
Sharon Veltink
Hardenberg
29:13
12
Frida ter Wijlen
Gramsbergen
29:17
13
Erna Jasper Sturris
Kloosterhaar
29:20
14
Henrieke Reefhuis
Hardenberg
30:19
15
Sylvia Kroezen
Hardenberg
30:49
16
Doreen Mulder
De Krim
31:36
17
Mirjam Veltink
Bergentheim
32:42
18
Simone Hulter
De Krim
35:13
19
Lizette Smit
Bergentheim
35:29
20
Ingrid Schonewille
Dalen
36:27
21
Henriette Bosch
Gramsbergen
37:25
22
Margreet Nijman
Gramsbergen
37:25
23
Gretha Jonker
Dalen
39:18
24
Nadieh Mulder
De Krim
41:12
V35, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
23:46
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
24:16
3
Giny Dunnewind
Ommen
24:43
4
Lammie Lomulder Luis
Dalen
25:03
5
Eline Aasman-Louwissen
Dalerpeel
25:15
6
Antje van der Veen
Gramsbergen
25:50
7
Johanna Soer
Gramsbergen
26:05
8
Ineke Nawijn
Hardenberg
26:16
9
Linda Breukelman
Hardenberg
26:16
10
Thea Nijeboer
Gramsbergen
26:32
11
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
26:38
12
Ina Stegeman
Bergentheim
27:07
13
Janny Benjamins
Gramsbergen
27:21
14
Dianne Fokke
Daarlerveen
27:28
15
Gerry Meier
Hardenberg
27:48
16
Roelie Meijering
Dalen
28:03
17
Linda Roessink
Kloosterhaar
28:15
18
Anny Hoftijser
Hardenberg
28:24
19
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
28:44
20
Ankie Koops
Dalen
29:40
21
Aly Snijders
Dalen
29:43
22
Hennie Schans
Dalen
29:51
23
Annie Wortelboer
Dalen
29:51
24
Aly van Eeken
Bergentheim
30:00
25
Jeanette Veltink
Bergentheim
30:22
26
Desiree Olsman
Beerzerveld
30:22
27
Ria Poffer
Hardenberg
30:26
28
Erna Slot
Gramsbergen
30:27
29
Roelien Martens
Ommen
30:33
30
Ars Nijhoff
Elburg
31:05
31
Gerda Meilink
Hardenberg
31:19
32
Truus Wiersma
Dalen
32:15
33
Coos Moes
Balkbrug
32:15
34
Ria vd Berg
Bruchterveld
32:41
35
Jennie Scholten
Hardenberg
32:42
36
Giny Dunnewind
Ommen
32:43
37
Jolanda Olsman
Hardenberg
32:45
38
Jantje Veneman
Balkbrug
32:55
39
Tiny Tanke-Meijer
Dedemsvaart
33:29
40
Astrid Kieftenbelt
Dedemsvaart
33:29
41
Hennie Herbers
Gramsbergen
33:52
42
Janny Herbers
Gramsbergen
33:52
43
Monique Finke
Dalen
34:21
44
Linda op de Haar
Bruchterveld
35:29
45
Herma Snoeyink
Anerveen
36:35
46
Roekie Huisjes
Gramsbergen
36:41
47
Albertine Bosman
De Krim
37:35
48
Ria van Dijk
De Krim
37:35
49
Rianne Koert
Dalen
39:18
50
Karin Mulder
De Krim
41:16
51
Herma Olsman
De Krim
41:16
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
32:05
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
32:57
3
Jan van Ommen
Hattem
33:21
4
Ronald Derksen
Beekbergen
33:31
5
Pieter Mans
Almelo
33:45
6
Jan Paalman
Rijssen
33:58
7
Bert Kelder
Den Ham
34:13
8
Ruud vd Wal
Apeldoorn
34:15
9
Martijn van Goor
Hardenberg
35:50
10
Richard Lugies
Slagharen
36:27
11
Jan Dunnink
Rouveen
38:24
12
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:59
13
Johan Boom
Vriezenveen
39:00
14
Gert Berenst
Vroomshoop
39:07
15
Herjan Gerrits
Hoogenweg
39:09
16
Jaap ter Maat
Emmer Compascuum
39:12
17
Eric Benjamins
Ane
39:23
18
Arno Kruidhof
Staphorst
39:26
19
Pascal vd Zon
Oosterhout Nb
39:42
20
Jeroen Kemperink
Tubbergen
40:48
21
Gerald Gerrits
Daarlerveen
41:12
22
Lambert Guichelaar
Nieuwlande
41:20
23
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
41:21
24
Wim Hulleman
Dalfsen
41:55
25
Jurgen Veenendaal
Coevorden
42:06
26
Kevin Timmerman
Hardenberg
42:30
27
Leo Hulter
Gramsbergen
43:29
28
Bert Maathuis
Nijverdal
44:06
29
Erik-Jan Beenen
Gramsbergen
44:32
30
Henri Willems
Gramsbergen
44:54
31
Arjan Ramaker
Hoogenweg
45:13
32
Fons Cornelis Martens
Rotterdam
46:23
33
Peter Stokvis
Dalfsen
46:59
34
A A Hollegien
Dalmsholte
47:56
35
Richard Baas
Deventer
48:14
36
Henk Martens
Beerzerveld
48:33
37
Kelvin Ramaker
Gramsbergen
48:50
38
Jan Broekroelofs
Brucht
49:31
39
John Sikken
Erm
51:54
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
31:42
2
Eric Borg
Hengelo Ov
32:41
3
Tonnie Stouten
Apeldoorn
33:28
4
Marti ten Kate
Enschede
34:00
5
Bertil Krukkertt
Nijverdal
34:32
6
Jan Poortman
Rijssen
35:34
7
Arend Ramaker
Gramsbergen
35:45
8
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
36:10
9
Johan Hulzebis
Zuidwolde Dr
36:14
10
Jan ten Cate
Hollandscheveld
36:51
11
Johan Willems
Ommen
37:53
12
Han Stegeman
Giethmen
38:22
13
Willem Brinkman
De Schiphorst
39:06
14
Egbert Meilink
Hardenberg
39:06
15
Evert Bisschop
Koekange
39:20
16
Jan Schuurs
Den Ham Ov
39:39
17
Wim Matel
Ane
39:48
18
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
41:06
19
Albert Holtland
Staphorst
41:11
20
Martin Kappert
Dedemsvaart
41:26
21
Bennie Kosse
De Krim
41:40
22
Roelof Sondaar
Staphorst
41:43
23
Dick Aalderink
Ommen
41:52
24
Kolees Karl Heim
Emlichheim (GER)
42:03
25
Niels Paulis
Dalen
42:16
26
Andre Maes
Coevorden
43:15
27
Roel Otten
Bruchterveld
43:36
28
Jan Timmer
Gramsbergen
43:45
29
Jan Timmerman
Hardenberg
43:47
30
Hans Zandbergen
Hoogeveen
44:31
31
Alex Grootemarsink
Ommen
44:41
32
Aphons Schokker
Ommen
44:51
33
Gag Botter
Gramsbergen
44:56
34
Arie Veltink
Bergentheim
44:57
35
Wim Slotman
Ommen
45:05
36
Tik Olijve
Ommen
45:05
37
Erik Botter
Hardenberg
45:11
38
Henk Bos
Dalerveen
45:13
39
Jan Garming
Dalen
45:31
40
Bert Snijders
Gramsbergen
45:40
41
Jan Willem Davidse
Zwolle
45:42
42
Dick Lennips
Hardenberg
46:07
43
Eric Kremer
Hardenberg
46:09
44
Harm Folkers
De Krim
46:22
45
Gerrit Jan Surris
Ane
46:37
46
Simon Zoeteboer
Beerzerveld
46:50
47
Jan-Jaap Boessenkool
Hardenberg
46:58
48
Tonnis Bolks
Hardenberg
49:00
49
Aafko Jager
Gramsbergen
49:48
50
Han Jansen
Ommen
50:19
51
P Borgman
Dedemsvaart
50:21
52
Berend van Gelder
Staphorst
51:36
53
Spruyt
Coevorden
52:11
54
Gertrud Wübben
Neuenhaus (GER)
52:48
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Hattem
34:30
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
35:14
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:24
4
Tjibbe de Vries
Oldebroek
36:42
5
Wim Liefers
Apeldoorn
38:02
6
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
38:07
7
Arie Prins
Koekange
38:12
8
Henk van Duuren
Hardenberg
41:10
9
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
41:12
10
Jan Kikkert
Alteveer gem De Wold
41:50
11
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:02
12
Gerard Beldman
Holten
43:23
13
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
43:31
14
Henk Veurink
Ommen
43:35
15
Gerhard Over
Meppen (GER)
45:15
16
Jan Nijland
Rijssen
45:22
17
Hans Hoekman
Ommen
46:23
18
Roelof Beek
Dalen
47:29
19
Johann Spieker
Laar (GER)
47:46
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
48:08
21
Thijs Likkel
Coevorden
48:23
22
Herman Martens
Ommen
48:33
23
Jan ten Brinke
Hardenberg
49:19
24
Ben Schrijver
Lemelerveld
50:02
25
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:38
26
Henk Timmer
Gramsbergen
50:48
27
Jan Buning
Arriën
50:54
28
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
52:20
29
Albert Breman
Emlichheim (GER)
52:24
30
Hermann Wübben
Neuenhaus (GER)
52:48
31
Gerrit Baas
Deventer
52:49
32
Jan Folkers
De Krim
53:47
33
Jaap vd Heuvel
Harderwijk
59:30
34
Clemens Boon
Apeldoorn
1:03:49
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith Thijs
Neuenhaus (GER)
42:41
2
Hellen de Vries
Zwolle
43:09
3
Marleen Herbert
Bergentheim
44:15
4
Manon Herbert
Bergentheim
44:33
5
Margje Timmerman
Staphorst
45:36
6
Josien Odink
Bergentheim
50:34
7
Laura Meppelink
Gramsbergen
51:49
8
Mariska Slotman
Groningen
57:26
9
Marijn Snoek
Loozen
57:26
10
Inge Veldman
Groningen
1:01:56
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Deemter
Hardenberg
44:41
2
Rona Meijer
Lutten
45:55
3
Anja Bennink
Hollandscheveld
46:30
4
Marry de Lange
Arriën
48:20
5
Esther Lukkien
Stegeren
48:51
6
Geke Tempelman
Beerzerveld
49:47
7
Herma Kollen
Ommen
51:06
8
Annemiek Bolks
Hardenberg
51:46
9
Marjolein vd Salm
Heino
52:23
10
Geertje Kluin
Laar (GER)
52:25
11
Greta Espeldoorn
Hardenberg
52:47
12
Marry Hooijer
Zwolle
52:51
13
Sandra de Goede
Kerkenveld
53:20
14
Carin Borgman
Dedemsvaart
53:22
15
Alida Jansma
Hoogeveen
53:25
16
Tineke Roberg
Beerzerveld
53:39
17
Marieke Brink
De Krim
53:47
18
Jeanet Westerman
Gramsbergen
54:04
19
Dja Oelen
Dedemsvaart
55:05
20
Hillegonde de Niet
Dedemsvaart
55:10
21
Geerts Bos
Beilen
55:59
22
Gerda Ramaker
Gramsbergen
57:03
23
Ina van Zandwijk
De Krim
57:24
24
Henny van Braam
Gramsbergen
58:00
25
Ina Zandman
Beerzerveld
58:09
26
Betsy Gelderman
Pesse
59:55
27
Anja Buisman
Gramsbergen
1:01:48
28
Liv Willamo
Ommen
1:01:53
29
Janine Eshuis
Bergentheim
1:03:14
30
Henny Gritter
Westerbork
1:03:34
www.uitslagen.nl
27-08-2007 21:48