Uitslagenlijst 21e halve marathon

Burgh Haamstede - Zaterdag 25 augustus 2007

MSEN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Koole
Dynamica
1:15:57
2
Pieter Klem
Flakkee
1:25:15
3
Martijn de Kok
Dynamica
1:33:05
4
Benito Bostelaar
Dynamica
1:35:25
5
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:39:33
6
Barend de Lange
Dynamica
1:44:56
7
Niels de Water
Loopgroep Aart Stigt
2:04:32
M35, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:12:07
2
Miquel van Tongeren
Dynamica
1:17:56
3
Arjan Beye
Delta Sport
1:18:52
4
Franky Beljaars
Dynamica
1:19:58
5
Sjacco Joziasse
Dynamica
1:20:25
6
Mark Riemens
Dynamica
1:20:52
7
Erik Poppe
Dynamica
1:23:00
8
Erik Kok
Dynamica
1:23:32
9
Johnny Ravia
Delta Sport
1:23:48
10
Wilko de Vos
AV '56
1:24:48
11
Jos den Hollander
AV '56
1:27:21
12
Marc Augustijn
AV '56
1:27:29
13
Henk-Jan Joosse
Dynamica
1:27:40
14
Wim van Dijke
Dynamica
1:27:48
15
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:29:01
16
Arjo Verhage
Dynamica
1:29:38
17
Bruno Busschots
Willebroek (BEL)
1:31:07
18
Laurens van der Haven
AV '56
1:31:35
19
Archie Staal
Delta Sport
1:31:45
20
Jan Kweekel
Pallas '93
1:34:43
21
Boudewijn Nieuwenhuijs
AV '56
1:35:14
22
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
1:35:55
23
Dennis Plessius
AV '56
1:36:13
24
Chris Koole
AV '56
1:37:28
25
Leon de Munnik
Delta Sport
1:38:06
26
Jan Rombout
Dynamica
1:38:22
27
Jacco Schroevers
Dynamica
1:38:47
28
Jos Janse
Dynamica
1:39:54
29
Ronald de Rijke
Dynamica
1:40:14
30
Jack van Stel
AV '56
1:40:16
31
Ronald van den Berg
Vlissingen
1:40:32
32
Coen Bertijn
Dynamica
1:41:16
33
Peter Schurlein
Heidis Hasen (GER)
1:42:49
34
Rob Jongeneel
Veteranen Nederland
1:43:32
35
Co de Feijter
Delta Sport
1:46:49
36
Eric Hoondert
AV '56
1:48:41
37
Edwin van de Ven
Dynamica
1:49:38
M45, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
1:17:47
2
Jaap van der Bok
Flakkee
1:21:59
3
Jan de Wilde
AV '56
1:24:12
4
Jan Zuidweg
Flakkee
1:24:41
5
Rinus Witte
Dynamica
1:25:47
6
Rens Bostelaar
Dynamica
1:27:39
7
Rian van de Broeke
Dynamica
1:28:15
8
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:28:47
9
Fer Bouwens
Delta Sport
1:29:39
10
Marius Besuijen
Dynamica
1:30:45
11
Leo Dalebout
Dynamica
1:30:49
12
Theo ten Herder
AV '56
1:31:35
13
Ron Dijkhuizen
RRZ
1:33:05
14
Giel Joziasse
AV '56
1:33:17
15
Jon van Caspel
Dynamica
1:33:25
16
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:36:52
17
Wout Visser
Flakkee
1:37:23
18
Peter Vader
Delta Sport
1:38:29
19
Henk Lous
Veteranen Nederland
1:39:45
20
Bram Witte
Dynamica
1:39:46
21
Jack van Aspert
Dynamica
1:40:15
22
Max Matulessy
Dynamica
1:40:18
23
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
1:42:20
24
Piet Loeve
Delta Sport
1:42:43
25
Jack Smits
Dynamica
1:43:16
26
Wim Provoost
Delta Sport
1:43:55
27
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:44:05
28
Hans Griep
Spark
1:44:38
29
Jacky Luitwieler
Dynamica
1:45:20
30
Jaap Tanis
Flakkee
1:47:02
31
Eugene Louwerse
Veteranen Nederland
1:48:07
32
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:48:15
33
Hans Corbijn
Dynamica
1:49:36
34
Alex Heijnen
Delta Sport
1:49:52
35
Jan van Doorn
AV '56
1:50:03
36
Olaf Roske
Keulen (GER)
1:57:16
37
Herman Abink
AV '56
2:04:35
M55, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Besuijen
Dynamica
1:27:54
2
Arie van Dijk
Flakkee
1:30:14
3
Bert Martens
Delta Sport
1:32:26
4
Harry Kemperman
THOR
1:32:46
5
John Overweel
Dynamica
1:34:33
6
Jan Ars
Veteranen Nederland
1:42:07
7
Henk Vissers
Sprint
1:42:16
8
Karel van de Gruijter
Dynamica
1:42:54
9
Jan Bostelaar
Dynamica
1:43:18
10
Aad van Poppel
Delta Sport
1:43:23
11
Chris Strous
Sprint
1:44:10
12
Jack Bollaart
AV '47
1:44:41
13
Wim de Jonge
AV '56
1:44:53
14
Piet Jan Landegent
Delta Sport
1:45:28
15
Tonny de Ruijter
Dynamica
1:47:21
16
Piet Beijer
Dynamica
1:47:40
17
Cor Duinhouwer
Delta Sport
1:49:34
18
Ton Hoozemans
Rotterdam Atletiek
1:51:13
19
Peter Akerboom
LVA Plantaris
1:51:23
20
Joost Sprinkhuizen
AV '56
1:53:42
21
Carlos van den Berg
Dynamica
2:00:24
M65, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
1:34:38
2
Rinus Joosse
AV '56
1:40:49
3
C. Muller
Delta Sport
1:46:45
4
Henk van Meerten
PAC
1:55:08
5
Adri Noordijke
Veteranen Nederland
2:00:13
6
Bram de Rijke
Dynamica
2:03:02
VSEN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Delta Sport
1:32:14
2
Chantal Koole-Maat
Dynamica
1:38:13
3
Nicole Constandse
Dynamica
1:43:36
V35, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid IJsebaert
Delta Sport
1:32:51
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:33:15
3
Annet van der Linde
AV '56
1:36:06
4
Rifka Hesseling-Molman
Clytoneus
1:41:57
5
Petra Verhulst
Dynamica
1:48:54
6
Joyce Dijkhuizen- v Ve
RRZ
1:49:54
7
Janneke van der Linde
Delta Sport
1:50:03
8
Suzanne Geschiere
Dynamica
1:50:22
9
Wilma Polderdijk
Dynamica
1:50:26
10
Mariette Zoeteweij
AV '56
1:53:15
11
Michela van Stel
AV '56
1:56:46
12
Sandra Priemis
Delta Sport
2:13:36
V45, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaan Maartense
AV '56
1:39:22
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:43:15
3
Willemien de Nooijer
Dynamica
1:44:54
4
Lydia Bartkowiak-Geide
Atletico '73
1:51:22
5
Lenie van Kleven
Veteranen Nederland
1:53:55
6
Katrien Peeters
Dynamica
1:59:54
7
Igna Becks
Dynamica
2:03:21
8
Lenie Vonk
Waterweg
2:12:46
V55, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Des de Boer
DES
1:45:21
2
Huguette Declercq
Dynamica
2:02:11
MTRIM, TRIMLOOP 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
S.R.B. Thomas
Kloosterneuburg (AUT
1:14:30
2
Van Keulen
Middelburg
1:26:42
3
Arnoud Bijlsma
Amsterdam
1:27:26
4
Adriaan Coppoolse
Vlissingen
1:28:11
5
Rien Fase
Sint-Annaland
1:28:41
6
Martijn van der Want
Middelburg
1:29:03
7
Jan Guiljam
Wemeldinge
1:29:43
8
Jacco Schroevers
Arnemuiden
1:29:44
9
Lourens-Jan Hengst
Aagtekerke
1:30:11
10
Robert Carol
Middelburg
1:30:17
11
Bram Verhage
Aagtekerke
1:30:35
12
Marc Rommers
Vlissingen
1:30:37
13
Kees Joosse
Middelburg
1:31:30
14
Jurjen Swiers
Vlissingen
1:31:51
15
Kees Lindhoud
Sint-Annaland
1:32:34
16
Henk van der Poel
Westkapelle
1:33:58
17
Leon Loeve
Burgh-Haamstede
1:34:01
18
Ewoud Fase
Sint-Annaland
1:34:05
19
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:34:17
20
George Lobť
Rotterdam
1:34:24
21
Leo de Bruijn
Oostkapelle
1:34:28
22
Wim Huibregtse
Westkapelle
1:34:29
23
Rino van Oosten
Driewegen
1:34:57
24
M. Spijker
Koudekerke
1:35:09
25
George Taal
Oostkapelle
1:35:18
26
Gilles Geschiere
Meliskerke
1:35:38
27
Rob Lindeman
Leidschendam
1:35:58
28
Wilco Franken
Kapellebrug
1:36:01
29
Wilco de Schipper
Westkapelle
1:36:47
30
Jack van Oorschot
Halsteren
1:37:19
31
Robin Vogel
Vlissingen
1:37:32
32
Marcel Suurmond
Vlissingen
1:37:32
33
Andries Goeree
's-Gravenpolder
1:37:40
34
Bart Pouwer
Vlissingen
1:38:16
35
DaniŽl Zuiddam
Middelburg
1:38:48
36
Tom de Koster
Hulst
1:39:12
37
Ton Feddes
Brouwershaven
1:39:21
38
Edwin Davidse
Middelburg
1:39:29
39
Peter Uytdewilligen
Halsteren
1:39:40
40
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:39:54
41
Klaas Houterman
Westkapelle
1:40:06
42
Hans Vis
's-Gravenpolder
1:40:31
43
Harry Bouwhuis
Breda
1:40:34
44
Stan Nefs
Lepelstraat
1:40:36
45
Andrť Mol
Oud Gastel
1:40:40
46
Dennis Beijleveld
Maarssen
1:40:43
47
Bart Sterkenburg
Zwijndrecht
1:40:53
48
Peter Verhage
Goedereede
1:41:00
49
A. Jeras
Middelburg
1:41:06
50
Justin Schiewold
Vlissingen
1:41:15
51
Jaap de Blaeij
Wolphaartsdijk
1:41:21
52
Rudi Ravia
Zierikzee
1:41:34
53
Sjoerd Sanderse
Middelburg
1:41:52
54
Ronnie Overgaauw
Zoutelande
1:41:53
55
Peter van de Bosse
Grijpskerke
1:42:02
56
Peter Dekker
Koudekerke
1:42:09
57
Jan de Vries
Biggekerke
1:42:12
58
Albert Donkersteeg
Goes
1:42:24
59
Mark van Leijden
Goes
1:42:34
60
Jan Provoost
Kapelle
1:42:40
61
Willian Boot
Serooskerke Schouwen
1:43:02
62
Lein Lievense
Zoutelande
1:43:08
63
Sjaak Baas
Oost-Souburg
1:43:10
64
A. Davidse
Middelburg
1:43:21
65
Erwin van der Maas
Oudelande
1:43:31
66
Roel Zwier
Zierikzee
1:43:35
67
C.L. Schott
Dreischor
1:43:36
68
Dwight Maanster
Bruinisse
1:43:39
69
Ton van den Berg
Zoutelande
1:43:43
70
Ferry Goedhart
Oost-Souburg
1:43:45
71
S. Uijs
Oud Beijerland
1:43:50
72
Koen de Vries
Vlissingen
1:44:13
73
Jan Blom
Zierikzee
1:44:14
74
A. Jeras
Middelburg
1:44:15
75
Bert van der Wagt
Spijkenisse
1:44:17
76
Stefan de Jonge
Scharendijke
1:44:22
77
Renť Zweedijk
Kapelle
1:44:28
78
Rob Boogaard
Oostkapelle
1:44:31
79
Rein Swint
Vlissingen
1:44:32
80
Martijn Lindenberg
Middelburg
1:44:34
81
Jan-Joris Jooss
Goes
1:44:36
82
Marcel vd Driest
Vlissingen
1:44:55
83
Cornť Aarts
Bergen op Zoom
1:45:03
84
Joost Sturkenboom
Hoogvliet Rotterdam
1:45:07
85
Jochem Boschloo
Laren Gld
1:45:09
86
Izašk Dekker
Middelburg
1:45:15
87
Alexander Dekker
Oostkapelle
1:45:30
88
Sjaak Portegies
Middelburg
1:45:33
89
Doeke van der Molen
Senningerberg (LUX)
1:45:35
90
Jan Joosse
Kapelle
1:45:40
91
Marcel Richard
Zoutelande
1:45:58
92
Jos Meeuwse
Arnemuiden
1:46:01
93
W.L. van der Weel
Veere
1:46:19
94
Hans van der Peijl
Domburg
1:46:36
95
Bram de Blaeij
Heinkenszand
1:46:38
96
Dick Nebbeling
Nieuwegein
1:46:57
97
Remco Dekker
Grijpskerke
1:46:59
98
Adri Jakobsen
Biggekerke
1:47:10
99
Maurice Eppings
Middelburg
1:47:14
100
Alwin Oerlemans
Woerden
1:47:20
101
Lou Raas
Lewedorp
1:47:26
102
JurriŽn Hoogendoorn
Numansdorp
1:47:32
103
Leo Zuidweg
Middelburg
1:47:35
104
Jean-PiŽrre de Keijzer
Goes
1:47:37
105
Richard Polderdijk
Kortgene
1:47:47
106
Peter Schurink
Vlissingen
1:48:05
107
Isto Knaap
Goes
1:48:12
108
Johan Monden
Etten-Leur
1:48:16
109
Cor Schipper
Middelburg
1:48:39
110
Ronald Sparnaaij
Zierikzee
1:49:04
111
Pieter den Hollander
Serooskerke Walchere
1:49:11
112
Jock de Waal
Vlissingen
1:49:16
113
F.A. Vogel
Middelburg
1:49:32
114
Arthur Priem
Koudekerke
1:49:53
115
Joek Sloots
Hellevoetsluis
1:49:56
116
Ivo Steverink
Breda
1:50:18
117
Bram Dingemanse
Zoutelande
1:50:33
118
Ronald Bun
Middelburg
1:50:34
119
Anthony van den Berg
Vlissingen
1:50:46
120
Wim Oosse
Haelen
1:51:11
121
Vincent van Suylekom
Zwijndrecht
1:51:13
122
Frank van Boxtel
Vlissingen
1:51:20
123
Jan de Jonge
Scharendijke
1:51:25
124
Johan Treurniet
Middelburg
1:51:35
125
Ko Katsman
Wolphaartsdijk
1:51:46
126
Leo van Meel
Nieuwerkerk a/d IJss
1:51:56
127
Peter Stroo
Serooskerke Walchere
1:51:59
128
Ronald van Velzen
Oostkapelle
1:52:08
129
Jack Nuiten
Klundert
1:52:26
130
Daan van Mulligen
Zierikzee
1:52:32
131
Theo Zoontjens
Koudekerke
1:52:49
132
Joop Wijers
Leiden
1:52:55
133
Peter Rentmeester
Yerseke
1:52:59
134
Peter Stokvis
Kortgene
1:53:10
135
Aart van Mourik
Middelburg
1:53:42
136
R. Donker
Rotterdam
1:53:44
137
Rinus Davidse
Middelburg
1:53:45
138
Cees van den Bulck
Middelburg
1:53:51
139
Peter Kersten
Middelburg
1:54:02
140
Andre Kramer
Yerseke
1:54:25
141
Leendert van de Ven
Zoutelande
1:54:36
142
Ron de Leeu van Weenen
Zuidland
1:54:51
143
Jan Lindenberg
Middelburg
1:55:07
144
Aart van Luijk
Vlissingen
1:55:10
145
Henk Barentsen
Oost-Souburg
1:55:14
146
Coen Ingelse
Middelburg
1:55:51
147
Simon Wattel
Serooskerke Walchere
1:55:52
148
Vincent van Dijk
Middelburg
1:56:04
149
Niels Jongepier
Middelburg
1:56:09
150
Martin van Overloop
Kapelle
1:56:13
151
Albert Heuvelman
Leerdam
1:56:18
152
Jack Klijs
Maassluis
1:56:21
153
Gerald Rozemeijer
Goes
1:56:30
154
Nico Meijer
Grijpskerke
1:56:42
155
Ed Rousseau
Maastricht
1:57:02
156
Henk Kasper
Wemeldinge
1:57:08
157
Rien Beije
Best
1:57:09
158
Eric van der Linden
Bergen op Zoom
1:57:16
159
Wim Janse
Oost-Souburg
1:57:36
160
Ivo Hage
Almere
1:57:44
161
Robert Eerland
Oost-Souburg
1:58:07
162
Wim Span
Rotterdam
1:58:57
163
Ruud Fredriks
's-Heerenhoek
1:59:23
164
Leon Verschuure
Kloetinge
1:59:46
165
Izaak van de Ketterij
Arnemuiden
1:59:51
166
Daan Fonteine
Dreischor
2:00:05
167
Uwe Agnes
Leverkusen (GER)
2:00:27
168
C. de Leeuw
Oost-Souburg
2:00:57
169
Aad Kooijman
Heinenoord
2:01:13
170
Arjan de Vos
Zierikzee
2:01:16
171
Hans Bek
Middelburg
2:02:00
172
Mastenbroek Paul
Spijkenisse
2:02:54
173
Jan van Duffelen
Vlaardingen
2:03:22
174
Jan Minderhoud
Oostkapelle
2:03:42
175
Jan van Dillen
Alblasserdam
2:03:48
176
Folkert Kasemier
Zierikzee
2:04:21
177
Hans de Groot
Nieuw- en Sint Joosl
2:05:45
178
Ernst Cysouw
Zierikzee
2:06:35
179
Ronnie de Nooijer
Oostkapelle
2:06:50
180
Marco bij de Vaate
Burgh Haamstede
2:08:12
181
Abby de Kam
Vlissingen
2:08:44
182
Ilco Koeman
Yerseke
2:11:33
183
Tonny Koole
Middelburg
2:13:07
184
Jan van Schagen
Goes
2:13:25
185
Rene Duinkerke
Yerseke
2:16:54
186
Hans Wijkhuys
Meliskerke
2:20:54
187
Arjan de Leeuw van Wee
Sommelsdijk
2:25:41
188
van Harten
Burgh-Haamstede
2:28:23
VTRIM, TRIMLOOP 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
L. Meershoek
Gouda
1:44:04
2
Renske Verbrugge
Goes
1:44:24
3
Beb Thijs
Middelburg
1:47:12
4
Cobi Louwerse
Veere
1:47:26
5
Shirley Dellebeke
Vlissingen
1:53:52
6
Ingrid Koene
Yerseke
1:54:24
7
Melanie Bos
Middelburg
1:55:51
8
Heleen van Vlaardingen
Middelburg
1:56:20
9
Dorien Coomans
Aagtekerke
1:57:17
10
Corina Lievense
Middelburg
1:57:33
11
Julia Paauwe
Oostkapelle
1:57:39
12
Anja Vogel
Middelburg
1:57:41
13
Eline Vree
Oud Beijerland
1:57:44
14
Wendy Koppejan
Middelburg
1:57:55
15
Ina Wattel - Gideonse
Serooskerke Walchere
2:00:12
16
Sylvia Verkaik
Ovezande
2:00:25
17
Majella Cysouw-van Sch
Zierikzee
2:00:37
18
Linda Blommers
Heinenoord
2:01:12
19
Emmy van Caspel
Vlissingen
2:01:33
20
Truus de Gaaij
Middelburg
2:02:19
21
Matty GabariŽlse
Westkapelle
2:03:42
22
Ankie Kersten
Middelburg
2:07:50
23
Debbie Schoe
Zierikzee
2:08:43
24
Riet Pouwelse
Vrouwenpolder
2:09:03
25
Margriet Weezepoel
Middelburg
2:09:48
26
Sarijke Aerts
Middelburg
2:09:48
27
Lenie Lievense
Zoutelande
2:13:35
28
Fifi Visser
Middelburg
2:15:25
www.uitslagen.nl
22-11-2007 09:40