Uitslagenlijst 14e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 18 augustus 2007

J8, JEUGD 1120M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Daan Janssen
Siebengewald
4:59
2
Stef Boumans
Boxmeer
5:27
M8, JEUGD 1120M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Joeline Wiegandt
Xanten (GER)
4:43
2
Naomi Mols
Nijmegen
4:56
3
Tessa Hijnekamp
Siebengewald
5:41
4
Anne Jansen
Siebengewald
5:46
5
Pia Janssen
Siebengewald
6:24
6
Anouk Jansen
Heijen
6:38
7
Fenne Verstraten
Siebengewald
7:49
J12, JEUGD 1120M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Wesley Mols
Nijmegen
4:12
2
Gijs Creemers
Siebengewald
4:17
3
Patrick Toonen
Siebengewald
4:26
4
Sverre Arnold
Siebengewald
4:36
5
Joe Heaton
Siebengewald
4:39
6
Jordy Pouwels
Siebengewald
4:44
M12, JEUGD 1120M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Janne Jansen
Xanten (GER)
4:31
2
Alessa Reichmann
Xanten (GER)
4:34
3
Siri Ploemen
Mook
4:40
J16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Matthieu Kohl
Xanten (GER)
11:15
2
Marcel Bohmer
Xanten (GER)
11:36
3
Bram van de Pol
Mook
12:12
4
Karel van de Pol
Mook
12:47
5
Wessel van Bentem
Groesbeek
13:06
6
Tom Smits
Nijmegen
13:40
7
Luc Boumans
Molenhoek Lb
13:51
8
Joep van Oostrom
Nijmegen
14:27
M16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lisa Schmidtke
Xanten (GER)
12:00
2
Anne Hendricks
Winnekendonk (GER)
12:46
H3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Heinz van Dongen
Kevelaer (GER)
9:49
2
Hidde Behuis
Heilig Landstichting
10:57
3
Eric Corstjens
Gennep
11:22
4
Jan-Peter Ploemen
Mook
11:24
5
Hans van Leuven
Lullingen (GER)
15:04
D3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Erika Schoofs
Kervenheim (GER)
11:01
2
Annika van Huut
Xanten (GER)
11:29
3
Anne Iken
Valkenswaard
17:03
H6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Gijs vd Hurk
Beneden Leeuwen
20:50
2
Ron Vlenterie
Velden
21:00
3
Heinz van Dongen
Kevelaer (GER)
21:46
4
Werner van Dongen
Kervenheim (GER)
21:54
5
Mart van Rooij
Venray
22:20
6
Joop Zanders
Horst
22:52
7
Wolfgang Angenendt
Xanten (GER)
23:08
8
Guido Janssen
Weeze (GER)
23:15
9
Hennie van de Cruijsse
Gennep
23:19
10
Bjorn van Weegen
Weeze (GER)
23:27
11
Theo Toonen
Siebengewald
23:30
12
Hans Bulkens
Boxmeer
23:38
13
Ferry Vreede
Gennep
23:41
14
Roy Dennemans
Siebengewald
24:15
15
John Weijs
Veulen
24:19
16
Otto Verbruggen
Breda
24:24
17
Geert Emons
Horst
25:07
18
Wim Jacobs
Ottersum
25:11
19
Jochem Hoogen
Winnekendonk (GER)
26:26
20
Wim Simmelink
Boxmeer
26:31
21
Willem Toonen
Siebengewald
27:35
22
Ton van der Beek
Grave
27:50
23
Frans Beltjens
Bergen Lb
29:29
24
Joop Coolen
Wijchen
29:39
25
Andre Jansen
Venray
29:52
26
Eric Corstjens
Gennep
30:02
27
Jan Huurman
Nijmegen
30:23
28
Heinz-Herbert Gartner
Winnekendonk (GER)
30:27
29
Fred Janssen
Aalten
32:45
30
Theo Kuijpers
Westerbeek
37:35
D6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Karin Gielen
Tegelen
24:06
2
Jeanette Vlenterie
Velden
25:39
3
Jeannine Liebrand
Nijmegen
26:06
4
Sandra Brachten
Varsseveld
28:43
5
Nell Albers-Hendrix
Rijkevoort
32:24
6
M Chatrou
Sint Anthonis
32:29
7
Heike Willems
Winnekendonk (GER)
34:25
8
Andrea Schlossarek
Winnekendonk (GER)
34:25
9
Riet Jacobs
Rijkevoort
34:45
10
Hennie Lelieveld
Siebengewald
37:21
11
Angerie Jacobs
Rijkevoort
37:34
12
Laura Mouse Arts
Eindhoven
38:49
13
Lenie Arts
Eindhoven
40:26
H, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
43:31
2
Piet Jonkers
Nijmegen
48:43
3
Marcel van Andel
Cuijk
50:47
4
Rudy vd Heijden
Grave
50:55
5
Mark van Beek
Sint Anthonis
51:09
6
Jeroen Wismans
Valburg
54:27
7
Harm Otten
Gennep
56:19
8
Nick Clabbers
Broekhuizen Lb
58:36
H40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
45:54
2
Jan Nabuurs
Stevensbeek
46:30
3
Pieter Classens
Oirlo
50:25
4
Klaus Rodermond
Kalkar (GER)
51:08
5
Ge Vermeulen
Belfeld
51:45
6
Mark Cleophas
Steijl
51:46
7
Evert Dorregeest
Arnhem
52:37
8
Ralph Sachs
Winnekendonk (GER)
52:45
9
Ludger Elting
Rees (GER)
53:23
10
Marcel Classens
Oirlo
54:11
11
Paul Classens
Oirlo
54:20
12
Joop Puntman
Nijmegen
54:27
13
Huub Helsen
Venlo
55:00
14
Rob Aerdts
Siebengewald
56:10
15
Rinie Munsters
Deurne
57:27
16
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
57:57
17
Rob Hendriks
Cuijk
1:05:14
18
Paul Brons
Siebengewald
1:06:23
H50, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
John de Rooij
Venray
44:54
2
Henk van der Meijde
Randwijk
45:05
3
Cees van de Velden
Ewijk
47:30
4
Leo Bartels
Weeze
50:43
5
Fred Pellen
Kranenburg (GER)
52:11
6
Leo Joosten
Boxmeer
53:49
7
Ben Janssen
Milsbeek
54:42
8
Piet Gerrits
Cuijk
54:50
9
Martin Toonen
Siebengewald
55:12
10
Harrie van der Laak
Deurne
55:59
11
Harrie Mathijsen
Oirlo
58:08
12
Eric Corstjens
Gennep
58:11
13
Sjaak van den Oever
Westerbeek
58:11
14
Lambert van Rijswick
Geijsteren
58:12
15
Weijters
Milsbeek
58:34
16
Jaap Hengeveld
Amersfoort
58:43
17
Piet Loverbosch
Deurne
59:17
18
Jan Melkert
Deurne
59:18
19
Jan Kusters
Vianen Nb
59:54
20
Harrie Stempher
Eindhoven
1:04:57
D, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Martina Nasz
Kranenburg (GER)
55:00
2
Beate Felgentraeger
Rees (GER)
1:06:45
D40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Maria Hendricks
Winnekendonk (GER)
50:57
2
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
56:35
3
Mieke Toorenaar
Molenhoek Lb
58:38
4
Marianne Renckens
Nijmegen
1:00:28
5
Ellen Wilbers
Geijsteren
1:03:49
6
Thea Schraets
Geijsteren
1:04:39
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Dayan Arnold
Siebengewald
0:56
2
Sam Claassen
Siebengewald
0:57
3
Jur Verstraten
Siebengewald
1:15
4
Renzo Koks
Siebengewald
1:20
5
Brandy Bindels
Siebengewald
1:37
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lisanne Pouwels
Siebengewald
1:06
2
Britt van Wissing
Groningen
1:10
3
Nina Janssen
Heijen
1:11
4
Lian Janssen
Siebengewald
1:11
5
Cilene Biermann
Siebengewald
1:13
6
Eefke Jansen
Siebengewald
1:14
7
Kyara Kwant
Gennep
1:45
8
Nora Kwant
Gennep
2:02
9
Fenna Kwant
Gennep
2:03
10
Emma van Wissing
Groningen
2:13
www.uitslagen.nl
18-08-2007 00:00