Uitslagenlijst Runnersworldloop

Apeldoorn - Zaterdag 11 augustus 2007

5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
PIM GOUW
Blaricum
15:57
2
WERNER WESSELS
Markelo
16:43
3
ERWIN REIJMER
Wehl
16:51
4
GEORGE EICHHORN
's-Gravenhage
17:25
5
ERIK DEKKER
Ede Gld
17:37
6
BERT JANSEN
Arnhem
18:51
7
HERMAN AALBERTS
Apeldoorn
18:58
8
ERIC JANSEN
Zwolle
19:29
9
Maurice Vos
Zevenaar
20:10
10
MARTIN KRIJGSMAN
Markelo
21:02
11
MICHEL NOBEL
Reeuwijk
21:11
12
ROSAN GORTWORST
Apeldoorn
21:14
13
EDITH REIJMER
Wehl
21:28
14
Henk Bruggeman
Zevenaar
21:42
15
JOHAN GORTWORST
Apeldoorn
22:44
16
Anne de Munnik
Wolfheze
23:43
17
JOHNNY BENJAMINS
Apeldoorn
24:15
18
RYAN OOSTHOF
Apeldoorn
24:25
19
EUGENIO VAN MIERLO
Apeldoorn
25:17
20
Danny Bol
Beekbergen
25:33
21
N NOSTER
Apeldoorn
26:09
22
TIEMEN FIAT
Apeldoorn
26:18
23
Janet Granneman
Harderwijk
26:26
24
C WILLEMS
Apeldoorn
26:35
25
ANET BLANKE
Hoogeveen
27:00
26
MIRIAM VARKEVISSER
Apeldoorn
27:09
27
JOHAN SCHULTE
Apeldoorn
27:42
28
INGRID JANSEN
Vierhouten
28:11
29
YVONNE DIJKSTRA
Apeldoorn
28:23
30
Saskia Hoekman
Warnsveld
28:58
31
Eline van Manen
Lobith
28:59
32
MARIEKE GORIS
Apeldoorn
29:07
33
RONA ROESINK
Utrecht
29:18
34
THEO VAN DER SCHOOT
Apeldoorn
29:19
35
MARCO MEIJERINK
Apeldoorn
29:42
36
PETRA CASTELEIN
Apeldoorn
30:54
37
ESTHER BOS
Apeldoorn
31:27
38
Marien Bakker
Zutphen
31:31
39
GERRALDINE WALLET
Ermelo
31:44
40
LISA WELLERDIECK
Naaldwijk
31:45
41
N VAN SCHAIK
Apeldoorn
32:49
42
YVONNE HELMINK
Apeldoorn
33:45
43
FRITS DE BROUWER
Apeldoorn
40:00
V SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Plaatzer
NSAV 't Haasje
37:08
2
Sandra de Jonge-ter Ho
Ciko '66
38:50
3
DOROTHY DE KOM
Veluwe
59:45
V 35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janine Herweijer
Veluwe
51:59
2
PETRA KRAIMA
AV '34
55:07
3
Paula van Wijk
AVV
1:00:51
V 45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
INGE DIJKMAN
Ron Clarke
41:48
2
ANJA VAN VLIET
Loopgroep PK
43:08
3
ANNIE VAN ROSSUM
Veteranen Nederland
1:16:15
V 55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Dijkstra
Veluwe
48:56
M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
THIJS FEUTH
Leiden Atletiek
32:14
2
ERIC BATEN
Veluwe
34:38
3
Patrick Kuijken
Athlos
34:58
4
Ronald Derksen
Veluwe
35:08
5
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
35:09
6
Ruud van de Wal
AV '34
35:27
7
BAS VAN BEEK
Cialfo
35:57
8
Joris van de Meent
De Gemzen
37:05
9
HUGO SLOOT
Hattem
37:22
10
GERRIT ALKEMA
Veteranen Nederland
38:20
11
MARK STUURMAN
Loopgroep PK
39:21
12
Rico Huijsmans
Veluwe
41:07
13
HENK RUITER
Altis
42:22
14
ROB PAIJMANS
Veluwe
42:26
15
MICHEL MANINTVELD
Veluwe
42:39
16
K.C. YEUNG
Veluwe
48:57
M 40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carel Doreleijers
Athlos
35:41
2
Gert Jan Tichelaar
Veteranen Nederland
36:23
3
André Pelgröm
Veluwe
36:38
4
AART VAN BEEK
Athlos
36:47
5
HENK UITSLAG
Cialfo
37:12
6
ONNO POUW
Triathlon
37:31
7
JAN WILLEM NIEBOER
Triathlon
37:36
8
Louis Boumeester
Cialfo
38:06
9
LEX FRENTZ
AV '34
38:39
10
MARK GROOTE BROMHAAR
Veluwe
39:25
11
Harry Veldkamp
Cialfo
39:41
12
HAROLD BARMENTLOO
Veluwe
39:53
13
TON MULDER
Veluwe
40:46
14
Tonnie de Winter
Veluwe
42:37
15
JEROEN OOSTHOF
SV Putten
43:20
16
JOHN PELGROM
Daventria
43:32
17
JAN LUBBINGE
Cialfo
45:38
18
ZEGERS
AV '34
46:13
19
GEERT TER HEERDT
Veluwe
50:58
20
Jan Wenmaekers
AVV
52:35
M 50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willen de Weerdt
Cialfo
35:01
2
Cees Kraaijeveld
AV '34
37:29
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
38:22
4
CEES WEEDA
AV '34
38:46
5
WILLEM ROMIJN
Hanzesport
39:07
6
CEES TIEMENS
Veluwe
40:01
7
GERARD GERRITSEN
Daventria
40:04
8
JAAP KOOIMAN
Cialfo
40:12
9
Rinus Groen
Veluwe
40:15
10
KEES HEYDRA
De Gemzen
43:06
11
TOON WOERTMAN
Daventria
43:18
12
HENK JANSSEN
Veluwe
43:51
13
PIET WASSENAAR
Veteranen Nederland
45:19
14
CEES DE VRIES
Veteranen Nederland
45:35
15
JAN WILLEM DIJKGRAAF
Cialfo
51:03
16
BAS SCHIPPERS
Veluwe
51:55
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J VELTMAN
AV '34
39:49
10KMP, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ABDE NAGEEYE
Oldebroek
34:03
2
PIETER RONTELTAP
Nijmegen
36:32
3
ARJEN DE BOER
Oosterhout gem Nijme
37:41
4
HENRI HARMSEN
Woerden
39:39
5
THEO JACOBS
Apeldoorn
41:32
6
FR. ZANDERS
Dronten
41:43
7
MARK VAN TOL
Huizen
41:57
8
EDDIE VAANHOLT
Enschede
42:01
9
SMID
Apeldoorn
42:12
10
JAN DE BRUYN
Lochem
42:24
11
BART VAN VLIET
Oss
42:45
12
PETER TERVOORT
Hulshorst
42:46
13
TONNIE BERENDS
Apeldoorn
42:54
14
RUBEN ROBBERS
Apeldoorn
42:58
15
ERIK IMMERZEEL
Apeldoorn
42:58
16
JASPER LYFLOGT
Lichtenvoorde
43:07
17
ERIK GEERDES
APELDOORN
43:15
18
PETER BEELTJE
Apeldoorn
43:28
19
COR VAN DEN BRINK
Apeldoorn
43:36
20
GIANPIERO PEDONE
Apeldoorn
43:43
21
Willem Kramer
Apeldoorn
44:25
22
AP BLEUMINK
Teuge
44:30
23
WIM RITSEMA
Dieren
45:22
24
JEROEN VERHEUL
Apeldoorn
45:23
25
JEF AARTS
Meppel
45:28
26
THEO VAN HOEK
Apeldoorn
45:46
27
JAN STRIK
Hattem
45:54
28
RUDY TEN TUSSCHER
Elburg
45:56
29
RONALD KWINT
Deventer
46:24
30
EELCO VAN WAARDHUIZEN
APELDOORN
46:30
31
Ger Huijer
Renkum
46:43
32
KOUDENBURG
Heerde
47:01
33
CONNY LANKWARDEN
Apeldoorn
47:04
34
Henk Mossing Holsteijn
Ugchelen
47:08
35
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
47:27
36
Bert Duursma
Apeldoorn
47:30
37
H HUININK
Deventer
48:07
38
B PUT
Nijmegen
48:17
39
MARTIN WIERINK
SOEST
48:24
40
JOS ENGELBERT
Apeldoorn
49:16
41
DRIJSDAK
Apeldoorn
49:29
42
CORRIE VAN BEEK
Harderwijk
50:01
43
JOHAN VOORHORST
Apeldoorn
50:12
44
GERRIT MULDER
Harderwijk
50:26
45
ERIK HEIDEKAMP
Apeldoorn
51:10
46
AGNES WASSENAAR
Amersfoort
51:13
47
HANS CROMBEEN
Gouda
51:30
48
A DE RUITER
Elspeet
51:49
49
Jan de Graaf
Apeldoorn
52:00
50
HENK OVERBOSCH
Apeldoorn
52:08
51
JESSE OVERBOSCH
Apeldoorn
52:16
52
H BRUMMELMAN
Eefde
52:30
53
ASTRID BEERTEN
Apeldoorn
52:39
54
RUDI VAN ESSEN
Apeldoorn
52:50
55
FRED ZWEERE
Apeldoorn
52:50
56
EVERT KLOMP
Apeldoorn
53:19
57
GERT VAN DE BRINK
Apeldoorn
53:49
58
HENNY MEURS
Apeldoorn
53:59
59
MIKE WIENTJES
Apeldoorn
54:13
60
M.L. DE VOER
Huissen
54:22
61
J.W. SCHERPENZEEL
Apeldoorn
54:47
62
DINA JANSEN
Arnhem
54:48
63
Rita Busch
Twello
55:01
64
ALBER GIEZEN
Zutphen
55:20
65
JACK VAN OIJHUIZEN
Arnhem
57:19
66
J.H. KROL
Assendelft
57:48
67
A KOETSIER
Holten
57:50
68
SUZAN KOEKKOEK
Apeldoorn
59:31
69
HARMEN VAN DE MEULEN
Apeldoorn
59:31
70
ALIE KRAAL-ADEMA
Ugchelen
59:38
71
Janneke Boekhorst
Amersfoort
59:54
72
FIONA MARKUS
Apeldoorn
1:02:22
www.uitslagen.nl
11-08-2007 22:56