Uitslagenlijst Chaamloop

Chaam - Zaterdag 7 juli 2007

M6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Jacobs
Alphen Nb
2:17
2
Janneke Mengerink
Baarle Hertog (BEL)
2:26
3
Iris Leyten
Chaam
2:34
4
Beau van Helmond
Rijen
2:40
5
Juliot Geppaard
Chaam
2:42
6
Joyce Roelen
Strijbeek
2:46
7
Veerle van Essen
Chaam
4:28
J6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Verzijlberg
Tilburg
2:08
2
Bas van Beckhoven
Chaam
2:15
3
Joep Havermans
Chaam
2:19
4
Camiel Teisman
Chaam
2:25
5
Thijs van der Wee
Chaam
2:30
6
Joep Streng
Chaam
2:33
7
Jaap Roelen
Chaam
2:34
8
Thomas Elst
Chaam
2:35
9
Henryc van Dongen
Chaam
2:38
10
Sven van Essen
Chaam
2:56
11
Sietse Nefs
Etten-Leur
3:00
12
Max de Bie
Chaam
3:03
13
Rick Laurijssen
Chaam
3:07
14
Maud Coremans
Breda
3:14
15
Tim Olieslagers
Baarle Nassau
3:15
16
Joris Havermans
Chaam
3:17
17
Wouter van Eil
Chaam
3:20
18
Mark Roelen
Strijbeek
3:49
M8, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
Rotterdam
4:00
2
Vera van Alphen
Meersel Dreef (BEL)
4:40
3
Danique Roelen
Strijbeek
4:49
4
Robin van Ommeren
Roosendaal
4:59
5
Emy Bluekens
Chaam
5:24
J8, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Rovers
Chaam
3:53
2
Jelle de Roon
's Gravenmoer
3:59
3
Bram Mergerink
Baarle Hertog (BEL)
4:07
4
Julian de Leeuw
Breda
4:19
5
Jules de With
Rijen
4:26
6
Max van Helmond
Rijen
4:34
7
Kas Mol
Zundert
4:37
8
Tonnie de Benis
Best
4:39
9
Max Jochems
Chaam
4:45
10
Nick Vreeven
Chaam
4:46
11
Dennis Olieslagers
Baarle Nassau
4:47
12
Rick van Beckhoven
Chaam
4:57
13
Joeri Teisman
Chaam
5:02
14
Owen Roelen
Chaam
5:09
M10, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinda van Es
Rotterdam
3:42
2
Kim Lahaije
Tilburg
3:47
3
Jaimy Geerts
Chaam
3:56
4
Annelot Staes
Baarle Nassau
3:58
5
Kim Verhoeven
Baarle Nassau
4:05
6
Noëlle Pijnenburg
Alphen Nb
4:06
7
Tessa de Rijk
Chaam
4:11
8
Denise Smetsers
Schijndel
4:20
9
Iris van Alphen
Meersel Dreef (BEL)
4:21
10
Tessa Lahaya
Tilburg
4:21
11
Maud Roelen
Chaam
4:24
12
Mellany van Vught
Chaam
4:29
13
Vera Olieslagers
Baarle Nassau
4:47
14
Anne Leijten
Chaam
4:50
15
Kim Roelen
Strijbeek
4:52
16
Kim Leyten
Chaam
5:25
17
Annedieke de Roy
Chaam
5:26
J10, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Ommeren
Roosendaal
3:32
2
Luuk de Kivit
Chaam
3:39
3
Thijmen Rovers
Chaam
3:41
4
Luuk Oomen
Strijbeek
3:50
5
Baukje Nefs
Etten-Leur
4:03
6
Niels Verzijlberg
Tilburg
4:05
7
Jarne Moeskops
Baarle Nassau
4:07
8
Koen Bosmans
Gilze
4:15
9
Niels Bosmans
Gilze
4:17
10
Jules Swagemakers
Chaam
4:24
11
Jan Schoenmakers
Chaam
4:26
12
Tom Bluekens
Chaam
4:26
13
Koen Leijten
Chaam
4:31
14
Stijn Coremans
Breda
4:39
15
Justin Rombouts
Tilburg
4:43
M12, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Staes
Baarle Nassau
5:50
2
Dominique Geerts
Chaam
5:54
3
Rowan van Dongen
Drimmelen
5:57
4
Ilse Bernaerts
Baarle Nassau
6:23
5
Karen Schoenmakers
Chaam
7:28
J12, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roaid Nefs
Etten-Leur
5:23
2
Dylan Rombouts
Tilburg
5:37
3
Jeroen Jacobs
Alphen Nb
5:38
4
Stein van Kuik
Made
5:40
5
Tom Bosmans
Gilze
5:47
6
Benno Snepvangers
Breda
6:17
7
Robin Vergoossen
Posterholt
6:35
8
Tim de Roon
's Gravenmoer
6:38
9
Romeo Stawicki
Alphen Nb
6:45
10
Toon van Engelen
Gilze
6:52
11
Ricardo van Vught
Chaam
7:26
12
Dirk-Hein Stoffelen
Chaam
7:31
13
Roy Vreeven
Chaam
7:38
14
Thijs Barten
Leidschendam
7:52
M-15, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
19:39
2
Karlijn van Es
Energie
21:47
3
Verna de Korte
Chaam
24:38
4
Manon Jochems
Chaam
24:38
5
Mandy Lardenoye
Swanson Auckland (NZ
25:00
6
Jannie van Merrienboer
THOR
25:39
J-15, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Heijnemans
THOR
18:14
2
Milan Stawicki
Gloria
18:48
3
Yelte Renders
Noorderwijk (BEL)
20:03
4
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
22:38
5
Jules Barten
Leidschendam
22:58
6
Tim Leyten
Chaam
23:18
7
Rik Mol
Zundert
23:39
8
Raoul Rombouts
Zundert
24:13
9
Thomas van Doormaal
Hilvarenbeek
24:38
10
Rene van Zon
Hilvarenbeek
24:42
11
Toon Schoenmakers
Chaam
25:16
12
Roy Spitzen
Gilze
27:28
13
Lars van Engelen
Gilze
27:28
V-SEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
19:33
2
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
19:42
3
Maud Knevels
Gloria
21:09
4
Kirsten Pals
Breda
23:33
5
Sanne Renders
Noorderwijk (BEL)
24:34
6
José Kuystermans
THOR
26:10
7
Ankie van Steen
Gilze
26:21
8
Ellen de Roover
Chaam
27:07
9
Ilse van Laerhoven
Nijmegen
28:07
10
Marloes Grauwmans
Rijsbergen
28:10
11
Tessie van Raak
Chaam
28:46
12
Evelinda Smit
Raamsdonk
31:00
13
Doortje Zwaanswijk
Ulvenhout
31:54
V-35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
18:23
2
Carla Bosmans
Gilze
21:46
3
Marian van Zon
Loopgroep Chaam
23:47
4
Corrie van Haperen
Achilles
25:03
5
Gerda Schutte
Chaam
25:36
6
Cilia Hense
DJA
25:47
7
Dinie Hoefnagels
Road Runners Etten-L
25:50
8
Jose Vincenten
Bavel
25:53
9
Lisette Stoopen
Gilze
25:54
10
Netty Mol
Road Runners Etten-L
26:02
11
Sjannie Aarts
Gilze
26:07
12
Yvonne Keusters
Gilze
26:22
13
Sijda den Dulk
Gilze
26:22
14
Miek Rooyackers
Gilze
26:22
15
Marian Mathijssen
DJA
26:23
16
Patricia Oonincx
Chaam
26:31
17
Sandra Vrijenhoek
Chaam
26:44
18
Anja de Koning
DJA
26:45
19
Anita Naalden
DJA
26:49
20
Marianne Mol
Etten-Leur
26:56
21
Marleen Coppens
Gilze
26:58
22
Maria van Dongen
Gilze
27:05
23
Renate Groothuis
Gilze
27:25
24
Ingrid van Engelen
Gilze
27:34
25
Ine Vermeer
Gilze
27:41
26
Sylvia Schaerlaeckens
Chaam
27:47
27
Barbara de Kivit
Chaam
27:53
28
Anita Peemen
DJA
28:41
29
Petra van Engelen
Gilze
29:02
30
Janetta Koenraad
Gilze
29:04
31
Jean Leijten
Gilze
29:55
32
Anjella van Swaemen
Best
30:06
33
Marjan van Bezouw
Rijen
30:08
34
Anja Bayens
Ulvenhout AC
30:26
35
Ingrid van Ginneken
Road Runners Etten-L
31:07
36
Annie de Roover
Chaam
33:00
37
Sandra Hendriks
Chaam
33:48
38
Sandra de Jong
Chaam
33:51
39
Angeline Snoek
Ulvenhout AC
33:56
40
Ann Smout
Galder
33:56
M-SEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Halin
PSV
16:28
2
Tim van Dongen
Drimmelen
17:28
3
Kevin van Leusden
Energie
17:28
4
Ruud Fonken
Taxandria
17:29
5
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
17:40
6
Jeroen Nijland
Achilles
17:53
7
Martijn Nooren
Rijsbergen
18:27
8
Bas Grauwmans
Rijsbergen
19:44
9
Barry van Benthem
Etten-Leur
20:11
10
Pascal Viveen
Gorinchem
20:15
11
Niels Knevels
Chaam
20:20
12
Thijs Bekkers
Gilze
20:28
13
Aron de Bruyn
Chaam
20:33
14
Robert Meeuwissen
Bavel
21:02
15
Michel van den Berge
Tilburg
22:07
16
Bart ten Velden
Gilze
22:47
17
Bart Geerts
Chaam
23:25
18
Remco van Loon
Baarle Nassau
23:39
19
Sjoerd Diepstraten
Gilze
24:29
20
Kees-jan Stoffelen
Chaam
24:38
21
Willem Smulders
Chaam
24:52
22
Rob Goethals
Galder
25:13
23
Victor ten Cate
's-Gravenhage
31:00
M-35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin van de Lisdonk
Taxandria
16:58
2
Henk Beusink
Loopteam Ed Sligcher
17:33
3
Geert Abrahams
Achil '87
18:29
4
Tonie de Jong
Achilles
18:41
5
Maurice Janssens
Oudenbosch
19:17
6
Robert van Rijckevorse
Road Runners Etten-L
19:44
7
Leonard de Jong
Achilles
20:14
8
Haroldinio Abauna
PSV
20:17
9
Bert Vergoossen
Posterholt
20:26
10
Hans Coremans
Achilles
20:34
11
Frank Knevels
Chaam
21:09
12
Rob Bosmans
Gilze
21:46
13
Jerry Koenraad
Gilze
22:25
14
Adrie van Dongen
Chaam
23:08
15
Gerbert van Hoek
Chaam
23:08
16
Hans Haak
Road Runners Etten-L
23:35
17
Frans van Bezouw
Rijen
23:37
18
Bas Snoek
Ulvenhout AC
23:40
19
M Haanen
Chaam
24:07
20
Hans van Raamsdonk
Tilburg
24:48
21
Paul ten Zijthoff
Typhoon
25:50
22
Groothuis
Gilze
27:02
23
John Oonincx
Chaam
28:22
24
Henk van Sasse van IJs
Ulvenhout
33:21
M-45, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
16:46
2
Rini Mol
Road Runners Etten-L
18:26
3
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
18:58
4
Arie Verhoeven
Goirle
19:47
5
Kees van Opstal
Gilze
20:45
6
Toon Luijten
Road Runners Etten-L
20:53
7
Ton Heerkens
Leiden Atletiek
20:58
8
Kees Mol
Road Runners Etten-L
21:35
9
Leo Mouws
DJA
21:38
10
Piet Nooren
Rijsbergen
21:50
11
Gerard Veroude
Gilze
22:22
12
Mario van der Zande
Halsteren
22:22
13
Frank Philippart
Sprint
22:27
14
Ben van Loon
Achilles
22:32
15
Victor Willemse
Breda
22:39
16
Adrie van Bavel
AVR '90
22:42
17
Ward de Jong
Gilze
22:45
18
Nico van Heesch
Gilze
23:09
19
Hans Stoopen
Gilze
23:11
20
Theo Saman
Achilles
23:36
21
Ruud Berkeljon
Rijen
24:06
22
Pietro van Swaemen
Best
24:19
23
Toon van Gils
Road Runners Etten-L
24:27
24
Jan de Koning
Alphen Nb
25:46
25
Jan van de Broek
Chaam
25:58
26
Henk van Beckhoven
Chaam
26:01
27
Jos van der Avoort
Gilze
26:22
28
Gerard Wouters
Gloria
27:29
29
Frans Bos
Road Runners Etten-L
27:49
30
Rinus Lauryssen
Chaam
32:04
V-SEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick Beckers
Kasterlee (BEL)
37:29
2
Felicitas Vielhaber
Essen (GER)
37:36
3
Marjolein van Diepstra
Teteringen
44:10
4
Caroline Vromans
Spiridon
46:07
5
Anne Jochems
Chaam
46:52
6
Judith Stevens
Breda
47:17
7
Eline Vree
Oud Beijerland
49:05
8
Irma Faes-Michielsen
Gilze
50:57
9
Patricia Goossens
Achilles
51:48
10
Marjan Martens
Gloria
52:47
11
Heleen van Exsel
Breda
54:36
12
Priscilla Haverhals
Kaatsheuvel
58:07
13
Liesbeth Habraken
Eindhoven
1:02:52
14
Dorien Habraken
Boxtel
1:04:05
V-35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
41:36
2
Nathalie Backer
Diessen
41:47
3
Anita Beekers
Scorpio
42:23
4
Marion van den Broek
Chaam
43:00
5
Annick Heijnemans
THOR
44:00
6
Ingrid Oonincx
Attila
44:19
7
Tineke Mous
Sint Oedenrode
45:35
8
Miranda Plas
Breda
45:38
9
Anja van Zon
Spiridon
47:02
10
Marlies Knevels
Chaam
47:12
11
Maria van Laerhoven
DJA
47:24
12
Hilda Schoenmakers
Loopgroep Chaam
47:26
13
Adrienne de Bie
Loopgroep Chaam
47:30
14
Loes van Gorp
Loopservice.nl
47:46
15
Margreet Roelen
Strijbeek
47:47
16
Ellen van den Broek
Meersel Dreef (BEL)
48:20
17
Ingrid Wirix-Gommers
THOR
48:23
18
Rian Stoffelen
Alphen Nb
49:12
19
Ria Vermeer
Sprint
49:37
20
Marianne Woestenberg
Alphen Nb
49:48
21
Lia Rops
Chaam
50:30
22
Ria Diepstraten
Gilze
50:53
23
Marian van Aert
Chaam
51:25
24
Kathy Guajardo
Waalre
51:47
25
Annie van Bavel
Gilze
52:52
26
Nicky Lahaije
Tilburg
52:55
27
Marian Otten
Achilles
54:27
28
Ella Bastiaansen
Achilles
54:34
29
Sabine Bluekens
Chaam
54:58
30
Sylvia Kustermans
DJA
55:25
31
Oomen
Meerle (BEL)
56:28
32
Anja Marijnissen
Gloria
56:54
33
Esmee Brand
Achilles
57:15
34
Toos van Dun
Galder
57:21
35
Jacqueline Thijs
Achilles
1:00:03
36
Ellis van Erp
Boxtel
1:04:05
M-SEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Steemans
Retie (BEL)
31:32
2
Niels van Haperen
Breda
33:05
3
Fouad Fertoute
Spirit Lelystad
33:19
4
John van der Vlist
Spirit Lelystad
33:24
5
Michiel van Nispen
Sprint
33:52
6
Frank Wouters
Typhoon
36:46
7
Tom Huijben
Vitalis
37:26
8
Frans Giebels
Sint Oedenrode
37:26
9
Mark Hoefnagels
Alphen Nb
40:21
10
Arno Herrewegh
Sprint
41:07
11
Marcel Koolwijk
Loopservice.nl
43:30
12
Stijn Kleemans
Breda
44:38
13
Joel Geunts
Sprint
45:07
14
Erik Patist
Chaam
45:22
15
Daniel den Hollander
Hendrik Ido Ambacht
45:48
16
Emiel van de Laar
Breda
45:58
17
Edwin Hendrickx
Road Runners Etten-L
45:59
18
Martijn Tissink
Tilburg
46:00
19
Rob Seegers
Baarle Nassau
48:12
20
Chris van der Akker
Tilburg
48:32
21
Ferry van der Donk
Eindhoven
1:04:04
M-35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Sint Willebrord
31:32
2
Marcel Laros
Scorpio
32:30
3
Fons Liebregts
PSV
33:37
4
Leo van Gent
Sprint
34:27
5
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:43
6
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
35:52
7
Bart Verberkt
Typhoon
36:13
8
Twan Adams
Loopgroep PK
36:28
9
Burkard Vielhaber
Essen (GER)
36:55
10
Arthur de Zoete
Breda
37:01
11
Ad Verboven
DJA
37:07
12
Peter Woenstenberg
AVR '90
37:45
13
Patrick de Bruijn
Rijsbergen
38:29
14
Hans Kruis
Typhoon
39:07
15
Bert de Roon
Atledo
39:18
16
John Sprenkels
DJA
39:49
17
Adriaan van Engelen
Gilze
39:53
18
Jack van de Wouw
Tilburg
39:56
19
Antoon Stoffelen
Alphen Nb
40:07
20
Edward Heijnemans
THOR
40:36
21
John de Leeuw
Breda
40:52
22
Joep Barten
Leidschendam
40:58
23
Haydar Kara
Achilles
41:27
24
Luuk Roelen
Strijbeek
41:33
25
Aart de With
Rijen
41:35
26
Erwin Jacobs
Breda
42:09
27
Rene van Strien
Dongen
42:29
28
Ronald van de Vondervo
AV Oirschot
42:41
29
Jacques Kusters
Loopgroep Aart Stigt
43:07
30
Peter Faes
Gilze
43:18
31
Patrick Dekkers
Spiridon
43:21
32
Michel de Jong
Etten-Leur
43:21
33
Jos van Rijswijk
Breda
43:23
34
Ton Bernaerts
Baarle Nassau
43:56
35
Jan Mol
Zundert
45:19
36
Stephan van Ginneken
Road Runners Etten-L
45:49
37
Hans Bras
Udenhout
46:00
38
Bert Geilgens
Road Runners Etten-L
46:10
39
Olaf Nooteboom
Oosteind
46:11
40
Sjef Schijven
Spiridon
46:40
41
Jorgen van Ginneken
Bavel
46:42
42
Guido van Heijning
Ulvenhout
46:45
43
Edgar Veer
Tilburg Road Runners
47:11
44
Bas Muskens
Tilburg
47:11
45
Peter van Rooij
Sint Oedenrode
47:50
46
Bert Pijpers
Oosterhout Nb
47:53
47
Johan Verhoeven
Baarle Nassau
48:37
48
Ard Teisman
Chaam
48:52
49
Jorgen Engel
Attila
50:37
50
Jeroen Verstegen
Prinsenbeek
52:06
51
Adri van der Linden
Breda
54:03
52
John Koolwijk
Achil '87
56:23
M-45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sus Renders
Noorderwijk (BEL)
33:48
2
Arie van Houwelingen
PSV
34:43
3
Henk Bruijns
Bavel
36:06
4
Jon Menssen
Cifla
36:22
5
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
36:58
6
Wout Graafmans
Spiridon
37:34
7
Rene Stam
Scorpio
37:53
8
Piet van Hooijdonk
DJA
38:47
9
Jan van Loenhout
Scorpio
38:50
10
Johan Rombouts
Zundert
38:52
11
Jan Arnouts
Achilles
39:03
12
Ad Embregts
Atledo
39:12
13
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
39:59
14
Jack Goossens
DJA
40:16
15
Hennie Feskens
Road Runners Etten-L
40:31
16
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
40:38
17
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
41:12
18
Peter van der Ark
Scorpio
41:22
19
Wil Poppelaars
Veteranen Nederland
41:30
20
Frans Vereijken
Best
41:33
21
Gust Huijben
Alphen Nb
42:12
22
Fons van de Heijning
Gilze
43:13
23
Paul Dussee
Loopservice.nl
43:25
24
Hans Veltman
Tilburg Road Runners
43:35
25
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
44:10
26
Jan van Rijckevorsel
Breda
44:19
27
Jac op 't Hoog
Moergestel
44:39
28
P H Admiraal
Loopgroep PK
44:41
29
Hennie Stoffelen
Baarle-Hertog (BEL)
44:57
30
Ton Kleemans
Breda
45:20
31
Ad Akkerman
Teteringen
45:26
32
Cees van Opstal
Wernhout
45:30
33
Thijs Derks
Breda
45:36
34
Andre Mol
Oud Gastel
45:44
35
Toine Dingemans
Breda
45:50
36
Theo van der Eerden
Fortuna '67
46:03
37
Julien Leemans
Gloria
46:09
38
Ton de Bruyn
Gilze
46:10
39
Henk van Gammesen
Road Runners Etten-L
46:10
40
Jan Kiewit
Achilles
46:12
41
Christ Bastiaansen
Scorpio
46:12
42
Toine Wouters
Spiridon
47:43
43
Peter Landerij
Achilles
48:05
44
Jack Beekers
Strijbeek
48:49
45
Jan Moeskops
Baarle Nassau
49:00
46
Derek Lardenoye
Auckland (NZL)
49:04
47
Nico Scheffers
Scorpio
49:05
48
Peter Bergeant
Sprint
50:07
49
Bertus van Eekelen
Achilles
50:15
50
Cees Voesenek
Meersel Dreef (BEL)
50:17
51
Jack van Oosterwijck
Achilles
50:26
52
Piet Vermeer
Gilze
50:53
53
IJsbrand van den Berg
Rijen
51:07
54
Wil Goossens
Achilles
51:49
55
Wim Oostdijk
Road Runners Etten-L
51:57
56
Erik Samkalden
Utrecht
52:03
57
Johan Geleijns
AVR '90
52:24
58
Harrie van Gestel
Gilze
53:35
59
Jan Daamen
Achilles
55:10
M-55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jac Beekers
Achilles
39:35
2
Gerard Wouters
Spiridon
40:12
3
Dre Brosens
Gloria
40:41
4
Robin Britton
DJA
41:42
5
Ton van Exsel
Ulvenhout
42:00
6
Kees van Endschot
Breda
42:20
7
Tom Hessels
Veteranen Nederland
42:32
8
Sjef Schellekens
Atledo
43:10
9
Rini Marijnissen
THOR
43:15
10
Harry Bouwhuis
Breda
43:27
11
Piet van Kaam
Veteranen Nederland
43:35
12
Cees van Leest
Etten-Leur
44:09
13
André Aarts
Scorpio
44:25
14
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
44:48
15
Toon Metsaars
Spiridon
45:04
16
Cees de Leeuw
Alphen Nb
45:26
17
Ad Kouwenberg
Attila
45:35
18
Mari Kastelijns
Scorpio
45:44
19
Tini Alewijn
Gloria
45:54
20
Kees Timmermans
Road Runners Etten-L
46:10
21
Jan Klaassen
Atledo
46:51
22
Jan Peeters
Achilles
47:08
23
Henk Heijmans
Fortuna '67
47:10
24
Jan Maaskani
Gloria
47:34
25
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
47:47
26
H Roodwijn
Veteranen Nederland
48:00
27
Jan van Dijk
Scorpio
48:26
28
Jack Stuifmeel
Sprint
48:34
29
Peter Gerdardts
Hoogstraten (BEL)
48:53
30
Pierre Geerts
Alphen Nb
48:57
31
Piet Hoogervorst
Sprint
49:46
32
Jan Oomen
Sprint
50:12
33
Bert Oomen
Gilze
50:39
34
Gerard Verboom
Oosterhout Nb
51:16
35
Frans Laurijssen
Raamsdonk
51:30
36
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
53:45
37
Cees de Bra
Dongen
54:40
38
Henk van der Donk
Veldhoven
56:03
39
A H Hoek
Krimpen aan den IJss
56:46
40
Jan de Witte
Alphen Nb
1:02:57
WHE, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raffaele Orru
31:12
2
Bart Pijs
31:14
3
Richard van de Pol
31:16
4
Angelique Aarden
35:50
Graag tot ziens op de 21e Chaamloop de eerste zaterdag van juli in 2008.
De uitslag is terug te vinden op uitslagen.nl
Uitslagen.nl
14-07-2007 14:22