Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 1 juli 2007

M-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen Spieken
Laar- Duitsland
4:21
2
Renske Zwart
Coevorden
4:30
3
Els Dijkstra
BWBschool
4:48
4
Lynn Ranters
Laar- Duitsland
4:52
5
Iris Velting
Dalen
5:03
6
Chanel Keen
Coevorden
5:04
7
Paulien
Theresiaschool
5:04
8
Eva Fissering
5:04
9
Manouk Vuuregge
Coevorden
5:12
10
Demi Frikken
Coevorden
5:13
11
Annet Fledderus
5:19
12
Janita Kruimink
Coevorden
5:21
13
Britt Scholten
Coevorden
5:24
14
Lynn Aasman
Aalden
5:27
15
Tessa Talens
Coevorden
5:29
16
Hendrikje Spijkerman
O.B.S. de Wilhelmina
5:29
17
Jorieke Lahues
Willibrordusschool
5:29
18
Ilse Kremer
Coevorden
5:30
19
Mirthe Lippold
Coevorden
5:31
20
Nienke van Lunen
O.B.S. Parkschool
5:32
21
Ilse Brill
Coevorden
5:34
22
Marlou Kolenbrander
Panta Rhei
5:43
23
Inge Evenhuis
5:47
24
Romy Grobbe
Panta Rhei
5:49
25
Eva ter Horst
Coevorden
5:55
26
Janoux Klaassen
Panta Rhei
5:57
27
Lotte Meijerink
Coevorden
5:57
28
Janna Drenth
Coevorden
5:57
29
Sam Hidding
Dalen
6:03
30
Manon Tinga
Coevorden
6:07
31
Sharon Langenberg
Coevorden
6:08
32
Anouk Kerssies
Coevorden
6:09
33
Beau Kardol
Coevorden
6:10
34
Marleen Kwant
Gramsbergen
6:11
35
Babette Luinge
Coevorden
6:12
36
Amke Klaren
Coevorden
6:20
37
Esmeralda Philips
6:24
38
Hanna Boes
Coevorden
6:28
39
Jamie Schlepers
Coevorden
6:31
40
Mirthe Monique Beenen
coevorden
6:57
41
Michelle XU
Coevorden
7:00
42
Esmee Muis
7:03
43
Melissa Kikkert
Coevorden
7:07
44
Laurien Hilbrands
Coevorden
7:08
45
Nancy XU
Coevorden
7:11
46
Hilde An Snijders
Dalen
7:18
47
Femke Soppe
Theresiaschool
7:33
48
Iris Mulder
Coevorden
7:47
49
Lisa van der Lippe
Coevorden
7:55
50
Sarah Krab
Coevorden
8:21
51
Fiore Gielen
Dr. Picardtschool
8:22
52
Isabel Redder
Willibrordusschool
8:27
53
Anouk Muis
Coevorden
8:33
54
Chanella Blaak
O.B.S. de Wilhelmina
8:41
J-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram Maes
Coevorden
4:18
2
Jesper Denen
Aalden
4:18
3
Jurre Sipma
Coevorden
4:23
4
Jo Ann Huzen
O.B.S. de Stidalscho
4:27
5
Daan Hinders
Coevorden
4:28
6
Daan Warming
Coevorden
4:29
7
Frank Schenkel
Coevorden
4:31
8
Quintijn Lukkien
Coevorden
4:32
9
Stijn Keen
Stieltjeskanaal
4:35
10
Jaimy Welink
Coevorden
4:41
11
Matthijs Stellingwerf
BWBschool
4:41
12
Bram
Theresiaschool
4:43
13
Max Kardol
Coevorden
4:44
14
Wouter Baljet
Oosthem
4:46
15
Sam Eisen
Coevorden
4:48
16
Pascal Wiegers
Coevorden
4:49
17
Jorick Ekkelenkamp
Coevorden
4:54
18
Bob Bolding
Oosterhesselen
4:56
19
Devon Smit
Coevorden
4:58
20
Rick IJdens
Coevorden
4:59
21
Mylan Plasman
Laar (GER)
5:01
22
Mart Meijerink
Steenwijksmoer
5:03
23
Stan
Theresiaschool
5:04
24
Bas Westinga
Coevorden
5:08
25
Roy van Ringen
Coevorden
5:09
26
Xander Wiersum
Coevorden
5:11
27
Tom Hilbink
O.B.S. Parkschool
5:13
28
Bart
Theresiaschool
5:14
29
Niels ten Hove
emmen
5:15
30
Bram Weerink
Coevorden
5:21
31
Jeroen Suk
Paul Krugerschool
5:23
32
Marco Jeroen Beenen
coevorden
5:26
33
Bas Dekker
5:26
34
Ryan Bosch
O.B.S. de Wilhelmina
5:27
35
Rayn Meijerink
Dalerveen
5:27
36
Bo Meijerink
Dalerveen
5:28
37
Olaf Hagel
5:28
38
Mark Greupink
Coevorden
5:28
39
Bram van Veen
Aalden
5:28
40
Ramon Barelds
Coevorden
5:30
41
Niels Santing
Coevorden
5:32
42
Jelle Krol
Coevorden
5:36
43
Maxx Hidding
Dalen
5:43
44
Tom Kruizenga
Dr. Picardtschool
5:46
45
Ghassan Bkry
Coevorden
5:48
46
Martijn van Oss
Coevorden
5:50
47
Xander Hogenberg
Willibrordusschool
5:51
48
Giovany van Groningen
De Krim
6:06
49
Joeri Fledderus
6:09
50
Bryan van der Graaf
Coevorden
6:14
51
Lucas Heijnen
Dalen
6:16
52
Milan Maatje
Coevorden
6:28
53
Jarne Pol
Coevorden
6:32
54
Bram Hinders
Coevorden
6:46
55
Yethro Pothof
Coevorden
6:52
56
Leroy Hilberink
Zweeloo
7:01
57
Michael Kuiper
Coevorden
7:09
58
Lucas Bruggink
De Krim
7:30
59
Oscar Spang
Dalen
7:56
60
Henrik Willamo
Ommen
8:16
61
Reno Visscher
Coevorden
8:21
8+, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Booij
Wierden
4:38
2
Danique Veenstra
Coevorden
5:39
3
Fleur Mettrop
Emlichheim
7:37
M-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inga Bakker
Ommen
3:49
2
Floor Buigel
Warffum
3:53
3
Judith Gubler
Panta Rhei
4:17
4
Brigit Beukeveld
Panta Rhei
4:17
5
Kristin Willamo
Ommen
4:26
6
Jet Bosch
4:28
7
Lisa Bonkes
Coevorden
4:29
8
Chantal Scholten
BWBschool
4:41
9
Romee Meppelink
4:42
10
Esmé
Theresiaschool
4:45
11
Anoek Hagel
Coevorden
4:45
12
Ilona Bakker
Coevorden
4:48
13
Merel Welink
Coevorden
4:50
14
Kim Dekker
Coevorden
4:56
15
Jane Alberts
O.B.S. de Wilhelmina
4:56
16
Chermaine Tijsma
Coevorden
4:57
17
Kim Garming
Dalen
4:58
18
Mariel Beugels
Benneveld
4:59
19
Anouk Goris
Hoogeveen
5:00
20
Demi Arkes
Coevorden
5:00
21
Roos Gielen
Coevorden
5:01
22
Anne-Lynn Maes
Coevorden
5:01
23
Julia Kiers
Coevorden
5:01
24
Michelle Tuls
Coevorden
5:02
25
Ilse Tinga
Coevorden
5:05
26
Vera de Haas
Dalen
5:06
27
Mirna Wolters
Coevorden
5:07
28
Romy Luttmer
5:07
29
Maxime
Theresiaschool
5:08
30
Anique de Lange
Coevorden
5:11
31
Jip van Groningen
coevorden
5:12
32
Babet Berends
coevorden
5:13
33
Mignon Cokart
Coevorden
5:13
34
Jip Hoekman
Wachtum
5:14
35
Gwen van der Schaaf
Dalen
5:15
36
Celine te Velde
Coevorden
5:16
37
Marloes
Theresiaschool
5:20
38
Lauran de Ridder
Dalen
5:23
39
Kim Beekman
Coevorden
5:24
40
Joyce Koezen
Coevorden
5:24
41
Evelien Heyne
Panta Rhei
5:27
42
Isa Beukeveld
Coevorden
5:28
43
Laura de Boer
Dalen
5:28
44
Anne-Roos Meppelink
Coevorden
5:30
45
Maxime Bergman
Coevorden
5:32
46
Danique Marissen
Coevorden
5:32
47
Emma Reekers
Hamilton (NZL)
5:35
48
Danielle Talens
Coevorden
5:36
49
Manon Boes
Coevorden
5:37
50
Bodien Vos
Theresiaschool
5:44
51
Sanne Hobers
Coevorden
5:44
52
Britt Withaar
O.B.S. de Stidalscho
5:49
53
Sharon Sewüster
O.B.S. de Stidalscho
5:49
54
Sacha ten Hove
Emmen
5:50
55
Maartje
Theresiaschool
5:51
56
Rosan
Theresiaschool
5:51
57
Romee Hiemstra
Emmen
5:52
58
Iris Hofstede
Coevorden
5:57
59
Anouk de Lange
Coevorden
6:03
60
Tessa Luinge
Coevorden
6:03
61
Inge Bruins
Klazienaveen
6:03
62
Melissa Wiese
Coevorden
6:04
63
Ilsa Westinga
Coevorden
6:06
64
Lynn Huisman
Coevorden
6:08
65
Jeltje Blokland
Meppen
6:24
66
Lisanne Waardenburg
Coevorden
6:36
67
Rebecca Nijboer
Coevorden
6:45
68
Maxime Plasman
Coevorden
6:50
69
Nathaly Kruk
Coevorden
6:56
J-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonas Spang
Laar (GER)
3:42
2
Thomas Verra
Langedijke
3:44
3
Jurgen Hoorn
Ruinen
3:44
4
Jesse Keen
Stieltjeskanaal
3:55
5
Chaquille Arends
Panta Rhei
4:02
6
Rien Meppelink
O.B.S. de Stidalscho
4:08
7
Stan Heijnen
Dalen
4:09
8
Lars Hoving
coevorden
4:12
9
Julian Ekkelenkamp
Coevorden
4:13
10
Remco Bos
Coevorden
4:15
11
Vincent Wiese
Coevorden
4:17
12
Beau Guttink
Holsloot
4:19
13
Axel Meulenbelt
Emmen
4:21
14
Patrick Zwiers
Aalden
4:21
15
Ardian Veldhuis
Coevorden
4:22
16
Niel ten Hoonte
Coevorden
4:22
17
Shawn Kuipers
Paul Krugerschool
4:23
18
Max Kregmeier
Coevorden
4:24
19
Dennis Pen
Oosterwolde Fr
4:24
20
Justin Bergman
Coevorden
4:25
21
Donavon van Groningen
De Krim
4:27
22
Rick Muis
Coevorden
4:29
23
Kevin Booij
Wierden
4:30
24
Jaron Maatje
Coevorden
4:31
25
Yannick Habing
Coevorden
4:32
26
Ivar Dijkstra
Coevorden
4:32
27
Yoran Groote
Buitenvree School
4:34
28
Milko Warming
Coevorden
4:39
29
Melvin Bruinink
Coevorden
4:40
30
Daan
Theresiaschool
4:40
31
Stefan Jutstra
Coevorden
4:41
32
Thijmen van der Wielen
Coevorden
4:42
33
Jaron Buisman
O.B.S. de Wilhelmina
4:43
34
Harjan
Theresiaschool
4:45
35
Bas Mulder
Coevorden
4:45
36
Daan Smit
Coevorden
4:46
37
Davey Palaster
Coevorden
4:46
38
Thijmen Krol
Coevorden
4:46
39
Peter Jan Snijders
Dalen
4:48
40
Jorn ten Cate
Coevorden
4:50
41
Ryan Morren
O.B.S. de Wilhelmina
4:51
42
Rémon Smit
Coevorden
4:51
43
Ton Punter
Coevorden
4:52
44
Yannick Wiegers
Coevorden
4:56
45
Jordie Huzen
O.B.S. de Stidalscho
4:56
46
Marissa Suk
Laar (Dld)
4:57
47
Kevin Kok
Coevorden
4:58
48
William Naaktgeboren
Coevorden
4:59
49
Ivar Brink
de krim
5:03
50
Mike Welink
Coevorden
5:03
51
Wesley Klaassen
Panta Rhei
5:03
52
Vincent Beugelink
Coevorden
5:04
53
Rubin Reuvers
Coevorden
5:04
54
Julian Veenstra
Coevorden
5:07
55
Lars Eggen
coevorden
5:08
56
Thomas Berg
Coevorden
5:09
57
Rogier Groenewold
Coevorden
5:11
58
Michel Löhr
Coevorden
5:13
59
Lorenzo Blaak
Coevorden
5:15
60
Jordy Gruppen
Laar
5:16
61
Tom Dijkstra
BWBschool
5:19
62
Jimi Dorhout
Harlingen
5:21
63
Tijmen Bruggink
De Krim
5:21
64
Thom Kerssies
Coevorden
5:22
65
Christiaan Nijs
Coevorden
5:24
66
Kelvin Naaktgeboren
Coevorden
5:27
67
Brandon Smit
Coevorden
5:32
68
Meike Rasink
Coevorden
5:35
69
Berend
Theresiaschool
5:37
70
Tim Barelds
Coevorden
5:39
71
Teun van der Ploeg
O.B.S. Parkschool
5:42
72
George Bolding
Oosterhesselen
5:42
73
Menno Hamelink
Coevorden
5:44
74
Teu Goote
Buitenvree School
5:55
75
Marcan Timmermans
Coevorden
6:01
76
Jeffrey Karsten
Coevorden
6:15
77
Wim Prins
Coevorden
6:16
78
Mike Bos
O.B.S. de Wilhelmina
6:31
79
Xaviza Hendricks
Benneveld
6:55
10+, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurrien Lohues
Coevorden
5:33
2
Dayman van Eijk
5:37
3
Levi Jansen
Coevorden
5:53
M-12, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Stroeve
Emlichheim
7:31
2
Fleur Baljet
Oosthem
7:57
3
Renée Bos
Dalen
8:02
4
Anna de Haas
Dalen
8:23
5
Els Gubler
Panta Rhei
8:43
6
Odette Wesseling
Coevorden
8:46
7
Myriam Stellingwerf
BWBschool
8:51
8
Laura Ranters
Laar- Duitsland
8:56
9
Naomi Habing
Coevorden
8:59
10
Nienke Jager
Coevorden
9:08
11
Iris Bouwman
Theresiaschool
9:10
12
Jolinde Nijenkamp
BWBschool
9:11
13
Maaike de Vries
Coevorden
9:14
14
Emelie Wesselink
Coevorden
9:17
15
Vera Fledderus
9:29
16
Hilde
Theresiaschool
9:42
17
Lisanne de Roo
Coevorden
9:42
18
Kirsten Ophof
Bergentheim
9:44
19
Melissa Kruimink
Coevorden
9:46
20
Marloes Roelofs
Nieuw Amsterdam
9:49
21
Lisa Wemeyer
Panta Rhei
9:54
22
Bodien Bakker
Panta Rhei
9:56
23
Sharon Talens
Coevorden
10:02
24
Angela de Jong
Coevorden
10:04
25
Eline Smits
dalen
10:09
26
Danielle Telkamp
Panta Rhei
10:14
27
Janneke Even
Steenwijksmoer
10:21
28
Marije Hilbrands
Coevorden
10:28
29
Edmee Schippers
Panta Rhei
10:31
30
Maaike Hofstede
Coevorden
10:43
31
Mariska Posthuma
O.B.S. de Wilhelmina
10:45
32
Sanne Wessel
Buitenvree School
10:53
33
Rianne van der Linde
dalen
10:55
34
Laura Mepschen
Coevorden
11:01
35
Sharina Veldhuis
Coevorden
11:12
36
Sarkawt M K Hamad
O.B.S. de Wilhelmina
11:14
37
Isabelle Schipper
Buitenvree School
11:16
38
Jolien
Theresiaschool
11:17
39
Marsha Beukeveld
Panta Rhei
11:21
40
Anne Lammers
coevorden
11:24
41
Esmee Smit
O.B.S. de Wilhelmina
11:25
42
Elisa Hagel
coevorden
11:25
43
Jessie Veenstra
Theresiaschool
11:28
44
Melissa Kremer
Coevorden
11:30
45
Alissa Lohues
Coevorden
11:39
46
Brigitte Rooseboom
Coevorden
11:52
47
Leonie Tuls
Coevorden
11:58
48
Telma van Dúnem
Coevorden
12:29
49
Jamie Gruppen
Laar
12:36
50
Jennyfer Kruk
Coevorden
12:38
51
Sharon Hogenberg
Willibrordusschool
12:40
52
Lisa Suhlman
12:43
53
Roshell Assen
Willibrordusschool
12:44
54
Danielle Nijs
Coevorden
12:45
55
Michelle Luinge
Coevorden
12:45
56
Annelie van der Molen
Stieltjeskanaal
12:52
57
Cherin Mittendorff
Coevorden
13:04
58
Kim Bos
Coevorden
13:11
59
Shirley van Wiel
Coevorden
13:11
60
Sencan Eski
Coevorden
13:59
61
Johanna Hendriks
Panta Rhei
14:03
62
Saskia Alberts
O.B.S. de Wilhelmina
15:30
63
Annemarie van Dalen
Coevorden
15:58
64
Larissa Kannegieter
Coevorden
16:09
65
Natasja Beerling
O.B.S. de Wilhelmina
16:09
66
Linxia Chen
Coevorden
16:16
J-12, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Smits
Coevorden
6:55
2
Bram Buigel
Warffum
6:59
3
Alwin Hoorn
Ruinen
7:07
4
Milan van der Weide
Coevorden
7:31
5
Feddrik Soer
Gramsbergen
7:33
6
David van Zantwijk
De Krim
7:35
7
Floris-Jan van den Hou
Coevorden
7:37
8
Erik Schoemaker
Gramsbergen
7:42
9
Marix Woertink
Ane
7:46
10
Stan Wijkel
O.B.S. de Stidalscho
7:47
11
Tony von der Weide
Coevorden
7:57
12
Robin Bos
Coevorden
8:19
13
Ruben Hoving
Coevorden
8:21
14
Carlo Wolters
Coevorden
8:31
15
Emile van Beek
Emmen
8:34
16
Stan Meppelink
O.B.S. de Stidalscho
8:37
17
Colin van den Berg
Coevorden
8:39
18
Florian Bobbe
Aalden
8:41
19
Mark
Theresiaschool
8:43
20
Mark Smit
Coevorden
8:45
21
Thomas Meppelink
Coevorden
8:46
22
Guido van der Graaf
Schoonebeek
8:48
23
Dennis Folgerts
Coevorden
8:48
24
Jaron Smit
Coevorden
8:50
25
Danny Bos
Coevorden
8:55
26
Jelmer Wolters
Coevorden
8:57
27
Julian de Haan
Coevorden
8:58
28
Twan Wolbers
Coevorden
9:00
29
Wesse Hoekman
Wachtum
9:01
30
Pascal Rooseboom
Coevorden
9:04
31
Jarice Veenstra
BWBschool
9:04
32
Tom Meijerink
Coevorden
9:05
33
Han Vuuregge
Coevorden
9:08
34
Royon Cacabain
Meppen
9:12
35
Laurens Meppelink
Coevorden
9:15
36
Milan Huisman
Coevorden
9:15
37
Pascal Cokart
Coevorden
9:17
38
Adnan Skopljak
O.B.S. de Wilhelmina
9:17
39
Jim Morren
O.B.S. de Wilhelmina
9:18
40
Tim
Theresiaschool
9:21
41
Edwin Gorris
Hoogeveen
9:24
42
Elwin Kikkert
Coevorden
9:27
43
Hassan Bkry
Coevorden
9:27
44
Stan Jansen
Coevorden
9:29
45
Yorick Stapel
Wachtum
9:29
46
Lars ten Cate
Coevorden
9:30
47
Giel Weerink
Panta Rhei
9:34
48
Rick Ziltener
Coevorden
9:35
49
Han
Theresiaschool
9:36
50
Arthur Groenewold
Coevorden
9:36
51
Dean van Eijk
9:39
52
Mensur Agovic
O.B.S. de Wilhelmina
9:41
53
Marco Jansen
Dalen
9:44
54
Erik Pronk
coevorden
9:45
55
Dustin Keen
Coevorden
9:47
56
Jasper van der Veen
Meppen
9:48
57
Rik Heikamp
9:53
58
Soeki Agovic
O.B.S. de Wilhelmina
9:53
59
Bart Hensen
Panta Rhei
9:55
60
Maarten Bijl
Zweeloo
9:57
61
Ayzoo Bunskoek
Coevorden
10:05
62
Joran de la Combe
Panta Rhei
10:05
63
Wouter van Dunem
Coevorden
10:06
64
Magnus Ziltener
Coevorden
10:08
65
Sani Kakar
O.B.S. de Wilhelmina
10:09
66
Gerco
Theresiaschool
10:13
67
Andre Geerts
dalen
10:16
68
Max van Veen
Aalden
10:18
69
Donné Meppelink
Coevorden
10:23
70
Kevin vd Hoek
O.B.S. de Wilhelmina
10:26
71
Maurice te Velde
Coevorden
10:34
72
Daan van Dijk
Coevorden
10:36
73
Roy Klaassen
Panta Rhei
10:41
74
Lourens Rooseboom
Coevorden
10:43
75
Thijs Meppelink
O.B.S. de Stidalscho
10:49
76
Kevin Boertien
Coevorden
10:49
77
Denise Oost
Hoogeveen
10:55
78
Frank Bruins
Klazienaveen
10:57
79
Jerio Hoegen
Coevorden
10:57
80
Alwin Kruimink
Coevorden
10:58
81
Ahmed Ahmed Mohamed
O.B.S. de Wilhelmina
11:01
82
Mike Krab
Coevorden
11:02
83
Niels
Theresiaschool
11:06
84
Jamey Guttink
Holsloot
11:09
85
Nino Visscher
Coevorden
11:14
86
Steven Kwant
Gramsbergen
11:16
87
Robin Buisman
O.B.S. de Wilhelmina
11:17
88
Laurens Gras
Dalen
11:23
89
Dave Moossdorff
O.B.S. de Wilhelmina
11:26
90
Carlos Drijfhout
O.B.S. de Wilhelmina
11:26
91
Stanley
Theresiaschool
11:33
92
Matthew
BWBschool
11:34
93
Hans
Theresiaschool
11:36
94
Paul Bakker
coevorden
11:37
95
Chris Bolding
Oosterhesselen
11:46
96
Willem Spijkerman
O.B.S. de Wilhelmina
11:54
97
Rowdy Pothof
Coevorden
12:34
98
Roy Koezen
Coevorden
12:42
99
Christiaan Provatoroff
Coevorden
12:45
100
Max Hiemstra
Emmen
13:19
101
Bas Punter
Coevorden
15:41
13+, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Desi Klein Gunnewiek
O.B.S. de Stidalscho
8:37
2
Robin Carabain
Meppen
9:58
3
Cynthia Ottens
O.B.S. de Wilhelmina
16:19
HEREN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijn van Brakel
Dalen
10:18
2
Arjo Koekoek
HAC '63
10:39
3
Jonathan Drijfhout
Emmen
10:52
4
Stef Smits
de Nieuwe Veste
11:07
5
Gerben Tiekstra
de Nieuwe Veste
11:14
6
Gideon Kuijpers
Emmen
11:29
7
Jaap ter Maat
Emmer Compascuum
11:30
8
Gijs-Peter Kuijpers
Coevorden
11:46
9
Roelof Kiupers
Utrecht
11:55
10
Gerwin Hilbink
de Nieuwe Veste
11:59
11
Rinse Bos
HAC '63
12:03
12
Rutger Valks
Coevorden
12:21
13
Robert Bos
Dalerveen
12:31
14
Harry Hurink
de Nieuwe Veste
12:44
15
Rolf Naber
de Nieuwe Veste
12:47
16
Nico Kottrik
Coevorden
12:56
17
Timor Sharif
de Nieuwe Veste
12:58
18
Matthijs Gras
Dalen
12:59
19
Jarko van Zandwijk
de Nieuwe Veste
12:59
20
Jan Kruk
de Nieuwe Veste
13:02
21
Koen Bakker
de Nieuwe Veste
13:03
22
Thomas Gerrits
de Nieuwe Veste
13:12
23
Bart van der Sleen
de Nieuwe Veste
13:25
24
Nick Gnodde
Dalen
13:28
25
Ben Plasman
de Nieuwe Veste
13:30
26
Jurgen Veenendaal
Codac
13:32
27
Bert Vermeij
de Nieuwe Veste
13:43
28
Matthijs Jager
de Nieuwe Veste
13:43
29
Wouter Engel
Coevorden
13:45
30
Jens Schepers
de Nieuwe Veste
13:47
31
Jan Huisman
Coevorden
13:48
32
Pieter Wattel
Coevorden
13:58
33
Rob Borgman
de Nieuwe Veste
14:02
34
Teun Bosch
de Nieuwe Veste
14:02
35
Daniel van Ommen
de Nieuwe Veste
14:07
36
Maurice de Jong
de Nieuwe Veste
14:09
37
Thijs Ambergen
de Nieuwe Veste
14:11
38
Robin de Boer
Assen
14:29
39
Jacco Rohling
de Nieuwe Veste
14:29
40
Carlo Wolters
Coevorden
14:31
41
Ruben Zuidema
Loon
14:33
42
Victor Nevels
de Nieuwe Veste
14:36
43
Rick Deuten
Dalen
14:38
44
Tom Spalink
de Nieuwe Veste
14:48
45
Stef Wolberg
de Nieuwe Veste
14:54
46
Rick Plas
14:57
47
Harold Ridderbos
Coevorden
14:58
48
Gijs Even *
Coevorden
14:58
49
Patrick van Eck
de Nieuwe Veste
15:03
50
Rald Bruggink
De Krim
15:09
51
Willem Smid
Coevorden
15:10
52
Jan Elzinga
Dalerpeel
15:10
53
Vincent Akkerman
Coevorden
15:11
54
Vincent van Aggelen
Groningen
15:14
55
Sander Kolman
Amersfoort
15:22
56
Rick Scherp
Oldenzaal
15:25
57
Job Kropfeld
Aalden
15:26
58
Nick VuVan
de Nieuwe Veste
15:34
59
Fabian Greve
Coevorden
15:34
60
Jason Baak
Coevorden
15:37
61
Sander Karstenberg
Dalen
15:40
62
Jarno Wesselink
de Nieuwe Veste
15:49
63
Ewan Scholte
Coevorden
16:05
64
Elmar Mittendorf
Dalen
16:19
65
Thomas Oudhuis
de Nieuwe Veste
16:23
66
Camiel Sewüster
Coevorden
16:25
67
Arnout Nijenbanning
de Nieuwe Veste
16:33
68
Bas Muller
Coevorden
16:35
69
Wouter Bijen
Coevorden
16:50
70
Marco Weusthof
Hengelo Ov
16:51
71
Dylan Schlepers
de Nieuwe Veste
16:52
72
Peter Hermans
Codac
17:02
73
Rolf Heijnen
Dalen
17:05
74
Jurre van der Ploeg
Coevorden
17:08
75
Robbin Soetevent
de Nieuwe Veste
17:17
76
Robert de Jonge
Hockeyclub Coevorden
17:20
77
Herman Bijen
Hockeyclub Coevorden
17:42
78
Hans Verwij
Hockeyclub Coevorden
17:42
79
Meran Bosgraaf
Coevorden
18:09
80
Theo Bosgraaf
Coevorden
18:09
81
Leo Ridderbos
Coevorden
18:11
82
Jeffrey Drager
Kibbelveen
18:32
83
Wil Harmers
Adorf - duitsland
18:40
84
Jurrie de Groot
Nietap
18:42
85
A Bouwers
Dalerveen
19:20
86
Mark Regtop
de Nieuwe Veste
19:36
87
Nick Bakker
de Nieuwe Veste
20:01
88
Bertus Veenstra
Erica
20:12
89
Mitchel Foppen
de Nieuwe Veste
20:15
DAMES, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikki Bos
de Nieuwe Veste
12:46
2
Greet Vrijbloed
Kampen
13:04
3
Ellen Witlage
Dalen
13:10
4
Hilda Huizing
Emmen
13:13
5
Irena Koelemeijer
de Nieuwe Veste
13:49
6
Hesra Bijen
de Nieuwe Veste
14:18
7
Tess Assen
Coevorden
14:28
8
Marieke Smid
Coevorden
15:08
9
Iris Willems
Coevorden
15:16
10
Nienke IJdens
V.V. Dalen - team 1
15:17
11
Monika Joling
Codac
15:54
12
Tineke Bouwmeester
Dalerveen
16:00
13
Gerti Aasman
de Nieuwe Veste
16:01
14
Kelly Spruijt
de Nieuwe Veste
16:01
15
Marloes Lohues
Coevorden
16:02
16
Lanja Bosgraaf
Coevorden
16:07
17
Rose Assen
de Nieuwe Veste
16:12
18
Eline Heikamp
Emmen
16:29
19
Cato Hermans
Coevorden
16:35
20
Christa Weusthof
Emmen
16:49
21
Dastan Hamad
de Nieuwe Veste
16:50
22
Loes Snippe
V.V. Dalen - team 1
16:54
23
Moniek Snijders
V.V. Dalen - team 1
16:54
24
Yvonne Hagen
Hoogeveen
16:56
25
Laura Greve
coevorden
17:02
26
Marije Pragt
de Nieuwe Veste
17:11
27
Iris de la Combe
de Nieuwe Veste
17:11
28
Ria Bunskoek
Dalerveen
17:11
29
Pauline Jonker
Smilde
17:22
30
Jannie Zondag
Coevorden
17:24
31
Rochelle Beukeveld
de Nieuwe Veste
17:32
32
Anja Elling
Dalen
17:48
33
Herma Ridderbos
Coevorden
17:51
34
Janny Meijerink
Coevorden
17:54
35
Wilma Huisman
Coevorden
17:54
36
Kristel Welink
de Nieuwe Veste
18:07
37
Margriet Brockman
Coevorden
18:09
38
Martine Dekker
V.V. Dalen - team 1
18:09
39
Karin Jonker
Smilde
18:13
40
Marja Meulenbelt
Emmen
18:14
41
Tineke Hulzebos
Dalen
18:16
42
Miranda Grendelman
Ommen
18:29
43
Riet Muller
Dalen
18:31
44
Yasmin de Groot
Nietap
18:34
45
Trudy Klein
coevorden
18:40
46
Joke Mijnheer
Emmen
18:45
47
Annette Baarda
Dalen
18:46
48
J Remmelts-Berg
Gees
18:46
49
Joke Reekers
Hamilton (NZL)
18:48
50
Leanie Oudhuis
Coevorden
18:51
51
Karina Schonewille
Hollandscheveld
19:44
52
Inge Bilstra-Kluitenbe
Coevorden
20:16
53
Marloes Soetevent
de Nieuwe Veste
20:43
54
Elly poelman - Ottens
Coevorden
20:57
55
Karla Talens
Loon
21:06
56
Anja Bijkerk
Coevorden
21:15
57
Marianne ter Maat-Moes
Emmer Compascuum
21:32
58
Anita Zwiers
Emmen
21:33
59
Thea Bannink
Codac
21:58
60
Liset Krikken
de Nieuwe Veste
22:11
61
Roma Kakar
de Nieuwe Veste
22:14
62
Len Leyendekker
Coevorden
23:34
DSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Woertink
Ane
23:17
2
Alet Lingenaar
Zwartemeer
26:06
3
Laura Timmerman
Brucht
27:25
4
Marieke ten Brink
Westerhaar-Vriezenv
28:39
5
Leandra Tiekstra
Dalen
29:24
6
Sophie Mears
de Nieuwe Veste
29:46
7
Veronique Vasseur
Oostburg
30:12
8
Sara Hart
de Nieuwe Veste
30:16
9
Miranda van der Veen
Hoogeveen
31:36
10
Alisa Wubs
Erica
32:00
11
Sandra Smits
Noord Sleen
32:54
12
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
33:51
13
Lynn Kalkdijk
de Nieuwe Veste
34:13
14
Maud Veldman
V.V. Dalen - team 3
34:24
15
Henrike Bannink
Codac
34:37
16
Marian Klaassen
Beilen
34:43
17
Natasja Wehkamp
Erica
34:54
18
Nicolien Venhorst
V.V. Dalen - team 2
35:45
19
Annelie Brinks
V.V. Dalen - team 2
35:45
20
Irene Ellen
Erica
36:50
21
Petra V Duuren
Emmen
37:04
22
Linda Blaauwgeers
Schoonebeek
37:05
23
Marieke van Dijk
Coevorden
37:57
24
Susanne Bosma
Emmen
38:01
25
Lara Lubberman
V.V. Dalen - team 3
38:23
26
S Witte
Hoogeveen
38:49
27
Jannette Reijnen
V.V. Dalen - team 2
38:57
28
Anneke Beenen
V.V. Dalen - team 2
40:01
29
Carlijn Soppe
V.V. Dalen - team 3
40:14
30
Ilona Soppe
V.V. Dalen - team 3
40:15
31
D M G ten Bloemendaal
Hoogeveen
40:50
32
Mariëlle Schipper
Dalen
41:28
33
R B Zwiers
Dalen
42:12
34
Iris
Theresiaschool
42:47
35
Marleen
Theresiaschool
42:49
36
Annelies
Theresiaschool
42:49
DVET, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
25:09
2
Gerard Berg
Coevorden
26:15
3
Jelly Fledderus
De Sperwers
28:00
4
Gea Benjamins
Emmen
28:27
5
Heleen Coenen
Dalen
28:35
6
Anja Bennink
Hoogeveen
29:38
7
Esmaralda Maes
Coevorden
30:38
8
Gea Lange
Coevorden
30:48
9
Ria Bruinsma
Klazienaveen
31:17
10
Sandra de Goede
Kerkenveld
31:37
11
Heleen Talen
Klazienaveen
32:01
12
Rhea Wessemius
Emmen
32:15
13
Willeke Scholten
Coevorden
32:18
14
Marian Kruimink
Coevorden
32:29
15
Geeke Snijders
Dalen
32:29
16
Marja Euverman
Itterbeck
33:24
17
Annemieke Assen
Codac
34:02
18
Ina Wolbers
Emmen
34:45
19
Fissering
Noord Sleen
35:12
20
Wilma Meijerink
Coevorden
35:13
21
Lianne Zwaan
Schoonoord
36:19
22
Tineke Lokhorst
Coevorden
36:26
23
Sandra Moes
Wildervank
36:31
24
Bea Assen
Dalen
37:03
25
Annet Hiddink
Coevorden
37:05
26
Geke Veldhuis
Nijverdal
37:07
27
Rina Wesselink
Coevorden
37:07
28
Jantje Oosting
Emmen
37:33
29
Anja Groote-Hoveling
Coevorden
37:48
30
Riekie Nijhuis
Emmen
37:53
31
Astrid Landa
Coevorden
38:44
32
Els Beukeveld
Coevorden
39:17
33
Marian Veldhuis
Codac
39:19
34
Tanja Klip-Martin
Dalen
39:23
35
Harriette Wosten
Klazienaveen
39:34
36
Lia Gaikema-Stokker
Codac
42:45
37
Alie Foekens
Emmer Compascuum
43:28
38
A Hoogeveen
Coevorden
45:27
HSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon van der Lans
HAC '63
20:25
2
Rutger Timmer
Vitalis
20:29
3
Gert Jan de Haan
HAC '63
21:37
4
Michael Pit
Coevorden
23:01
5
Eddy de Vries
Emmen
23:15
6
Marijn de Jonge
Atletics Nijverdal
23:18
7
Thijs Engelage
Dalen
23:30
8
Ruud Weijer
Coevorden
24:40
9
Rob Kottrik
Coevorden
24:48
10
Harco van Ommem
Coevorden
24:55
11
Sander Zoer
Hardenberg
25:18
12
Davor Robric
Coevorden
25:20
13
Arnold Malkus
Coevorden
25:36
14
Arno Bosman
De Krim
25:42
15
Kevin Timmerman
Spurt '88
25:59
16
Harrie Jasper
Sibculo
26:16
17
Berry Weerink
Dalen
26:52
18
Timan van RIJN
De Sperwers
27:00
19
Tjeerd Fontijn
Raalte
27:12
20
Jasper Fieten
Ees
27:21
21
Bert Geerts
de Nieuwe Veste
27:40
22
Bennie Lippold
Coevorden
27:43
23
Jens Ahlers
de Nieuwe Veste
27:43
24
Hugo Groenewold
Coevorden
27:55
25
Rick Dorman
Hardenberg
28:12
26
Axel Gubler
Coevorden
28:19
27
Johnny Dolfing
Hoogeveen
28:27
28
Arwin Oosterhuis
Oosterhesselen
28:34
29
Jelle Mittendorff
Dalen
28:42
30
Sven Romkes *
Assen
28:45
31
Chris Hesselink
Laar (GER)
28:50
32
Arnaud Hoegen
Coevorden
29:05
33
Colin Pelleboer
Oosterwolde Gld
29:21
34
TOM Hermans
Coevorden
29:23
35
Robert Wortelboer
Dalen
29:35
36
Tom Wubbels
Weiteveen
29:40
37
Erikjan van den Hout
de Nieuwe Veste
29:42
38
Martijn Bosch
Coevorden
29:50
39
Dennis Riemeijer
Schoonoord
30:13
40
Ronald Braakman
Coevorden
30:22
41
Remko Meijeirnk
Dalen
30:29
42
Johannes Flim
Emmen
30:30
43
John Sikken
Erm
30:40
44
Nariette Kosse
De Krim
30:41
45
Michel Bosgraaf
Assen
30:53
46
Harron Dekker
Coevorden
31:15
47
Erik Tichelaar
Coevorden
31:22
48
Koen Rüwen
de Nieuwe Veste
31:32
49
Gertjan van den Hout
de Nieuwe Veste
32:32
50
Jody Kiewiet
Coevorden
32:36
51
Koen Bandsma
de Nieuwe Veste
32:46
52
Steven Venhorst
Dalen
32:51
53
Nils Meijerink
Coevorden
32:53
54
Nick Arends
de Nieuwe Veste
32:53
55
Arne Breman
C.S.V.C.
33:43
56
Johan Lambers
Emmen
33:50
57
Johan Scholten
Dalen
33:57
58
Wouter Hein
Coevorden
34:00
59
Lars Mulder
de Nieuwe Veste
34:12
60
Maurice Kleine
Hoogeveen
34:16
61
Arend Hein
C.S.V.C.
34:42
62
Geert Hein
C.S.V.C.
35:53
63
Anne Hofman
Coevorden
36:22
64
C H Koster
Coevorden
39:42
HVET, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Atletics Nijverdal
20:37
2
Jan ten Cate
HAC '63
21:24
3
Savio Strik
Atletics Nijverdal
22:20
4
Hennie Lensink
Codac
24:51
5
Gerhard Stroeve
Emlichheim
24:57
6
Herman Ranters
Laar (Dld)
25:00
7
Erik Pepping
Zweeloo
25:15
8
Marinus Woertink
HAC '63
25:53
9
Jos van Veen
Aalden
26:11
10
G Kruimink
Coevorden
26:27
11
Wim Kuipers
Erica
26:38
12
Jan Wemijer
Coevorden
26:51
13
Gerrit Jurjens
Codac
26:59
14
G A Pit
Balkbrug
27:14
15
Ben Mars
Codac
27:21
16
Rob Somsen
De Krim
27:32
17
Harm Pieter Vellema
Coevorden
27:40
18
Roel Kleine
Hoogeveen
27:48
19
Werner Hoff
Pesse
27:54
20
Laurent Zeegers
Codac
28:21
21
Johan Bakker
Emlichheim (GER)
28:26
22
Raymond van Basten
Hoofddorp
28:35
23
Patrick Bobbe
Aalden
28:52
24
André van Dijk
Coevorden
28:54
25
Richt Hooiveld
Emmen
29:21
26
Peter Hermans
Codac
29:23
27
Martin Hagel
Dalen
29:52
28
Rudy Wolbers
Emmen
29:56
29
Hans Slot
Spurt '88
30:08
30
Peter Schepers
Coevorden
30:08
31
George Splinter
Codac
30:17
32
Jos Assen
Coevorden
30:19
33
Johan vd Veen
Dalerpeel
30:30
34
Peter Snijders
Dalen
30:43
35
Edwin ten Hove
Emmen
30:45
36
Ton Martens
Hardenberg
30:48
37
Henk Meijerink
Coevorden
30:55
38
Martin de Jonge
Vroomshoop
31:14
39
Zander van Braam
Gramsbergen
31:16
40
Jan Roelof Wesselink
Coevorden
31:55
41
Bart Meijerink
Coevorden
31:55
42
Gerard Oudhuis
Codac
32:03
43
Hennie Rüwen
Coevorden
32:21
44
Winfried Hamminga
Coevorden
33:12
45
Henk Nijland
Nieuw Dordrecht
34:45
46
Jan Vermeij
Dalen
34:46
47
Hans Kok
Codac
34:51
48
Hans Veldhuis
Dalerpeel
34:53
49
Willy Ronkes
Hoogeveen
35:24
50
Jan Heikamp
Emmen
35:24
51
Tony Hiemstra
Emmen
35:24
52
Harrie Boertien
Elim
35:25
53
Dick Groeneveld
Coevorden
35:30
54
Johan Spieker
Laar
36:03
55
Henk Savenije
Veenoord
36:21
56
Gerard Bolte
Hardenberg
36:35
57
Jos Soppe
Coevorden
36:53
58
Karst Schonewille
Klazienaveen
38:45
59
Han Massebroek
De Krim
39:13
60
Griettinus Assen
Dalen
39:23
61
Jan Bosch
Dalen
39:23
DSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Herbert
Bergentheim
41:17
2
Manon Herbert
Bergentheim
42:56
3
Heidi Derks
Olympus Land van Cui
43:34
4
Jody Elzinga
Erica
44:22
5
Jorien Bijen
Erica
44:23
6
Jorieke de Jonge
Codac
45:41
7
Judith Berens
Klazienaveen
46:40
8
Alice Bruning
Weiteveen
48:38
9
Claudia Blaauwgeers
Erica
49:50
10
Judith Assen
Hilversum
50:15
11
Ellen OOSTING
Emmen
50:47
12
Chantal Acda
Hoegaarden (BEL)
50:51
13
Sietske Boomsma
Coevorden
51:14
14
Annet Super
Sleen
52:20
15
Ingrid Jansen
Groningen
52:39
16
Nynke Visser
Leeuwarden
52:39
17
Brigitte Bruins
Emmen
53:37
18
Laura Meppelink
Spurt '88
53:53
19
Ryanne Heyting
Schoonebeek
54:05
20
Esmiralda Meeusen
Hoogeveen
54:19
21
Siva Langemaat
Emmen
55:01
22
Ilse Landa
Utrecht
57:59
23
Annelien Baarslag
Hardenberg
58:48
24
Ineke Cleveringa
Oosterhesselen
59:20
25
Yvonne Peijs Kleine
Dalerpeel
1:00:13
26
Rianne Wanders
Haag Atletiek
1:00:44
27
Daniëlle Bos
Sleen
1:03:55
DVET, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
J Rustidge
Kampen
33:21
2
Christa Benjamins
Coevorden
41:40
3
Rona Meijer
Lutten
41:45
4
Jeanet Reekers
Daarlerveen
44:02
5
Eline Aasman-Louwissen
Codac
45:07
6
Petra Mensen
Klazienaveen
46:38
7
L Klopman
Gees
47:22
8
Dianne Fokke
Daarlerveen
48:04
9
Roelie Heyting
Schoonebeek
48:36
10
Geke Overzet -de Leeuw
Schoonebeek
49:39
11
Geja Wanders
De Sprinter
50:00
12
Roelie Meijering
Codac
50:25
13
Hetty Vugteveen
Nieuw Amsterdam
50:40
14
Ellen Adema
Codac
50:41
15
Corry Heemskerk
Codac
51:14
16
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
51:19
17
Marieke Brink
De Krim
51:25
18
Henny van Braam
Gramsbergen
51:56
19
Aly Snijders
Dalen
52:46
20
Annie Wortelboer
Dalen
52:46
21
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
52:59
22
Annetta de Boer-Enting
Woldendorp
53:35
23
Roos de Boer
Zwolle
54:21
24
Hennie Schans
Dalen
54:22
25
Tineke van der Vinne
Apeldoorn
55:02
26
Monique Eijsvogel
Schuinesloot
55:26
27
Liv Willamo
Ommen
55:40
28
Ina van Zandwijk
De Krim
55:42
29
Karin de Vries
HAC '63
56:02
30
Tiny Kamerling-Slomp
Valthermond
58:20
31
Paula Laming
Sleen
59:21
32
Yvonne Verboeket
Emmen
59:21
HSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
29:28
2
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
29:43
3
Patrick Kuijken
Harderwijk
30:20
4
Jay Sauer
Nijmegen
30:53
5
Arjan van Klaveren*
Oude Pekela
31:49
6
Harrie Hartemink *
Dalen
32:08
7
Gilles Hainselin
Loopgroep PK
32:42
8
Hans Schepers
Nieuw Schoonebeek
33:31
9
Bas van Beek
Epe
33:36
10
Roy Hofstede
Erica
34:58
11
Jaco van Mourik
Meppel
35:33
12
Marijn van Brakel
Dalen
36:02
13
Klaas Kreulen
Klazienaveen
36:02
14
Gert Berenst
AV Twenterand
36:09
15
Henk Gerdes
Klazienaveen
36:47
16
Albert Mussche
Nieuwleusen
37:14
17
Klaas Compagner
Staphorst
37:15
18
Tom Scholten
Coevorden
37:46
19
Bob Schepers
Triathlon
38:01
20
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
38:41
21
Hermann Beckmann
Hoogstede- duitsland
40:34
22
John Lambers
Erica
40:52
23
Richard Kok
Coevorden
41:46
24
Harmen Wattel
Coevorden
42:01
25
Rene Diphoorn
Hoogeveen
42:17
26
Ariën Scheenstra
Coevorden
42:44
27
Ben Botterhuis
Coevorden
43:04
28
Willem Thijs
Emmen
43:13
29
Rutger Everts
HAC '63
43:27
30
Rene van Basten
Hoofddorp
43:39
31
Marinus Jasper
Kloosterhaar
43:58
32
Geert Rottgers
Coevorden
44:19
33
Ewan Scholte
Coevorden
44:56
34
Jurgen Veenendaal
Coevorden
45:20
35
Jelger Tuit
Assen
46:33
36
Richard Boxem
Klazienaveen
47:09
37
Erik Dokter
Emmer Compascuum
47:14
38
Sieto de Haan
de Nieuwe Veste
47:17
39
Raimond Geerts
Schoonebeek
48:21
40
Martin Kok
Dalen
49:19
41
Steven de Vries
Coevorden
49:36
42
Veneman
Hoogeveen
50:03
43
Martin Oost
Hoogeveen
50:07
44
Jan Stevens
Dalerpeel
50:43
45
Mark Bouwmeester
Hoegaarden (BEL)
52:43
46
Gido Neep
de Nieuwe Veste
52:50
47
Freddy Ziel
Coevorden
53:07
48
Rinze Stellingwerf
Dalen
53:49
49
Mark Schipper
Dalen
57:04
HVET, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
W Padmos
Rockanje
29:28
2
A Deemter
Hardenberg
31:43
3
Peter Rolink
Erica
32:05
4
Jean Pierre Dieteren
Meerssen
32:55
5
Evert Bisschop
Koekange
36:24
6
Henk Meppelink
Gramsbergen
36:27
7
Willem Brinkman
De Schiphorst
36:44
8
Tony Ruiter
Den Ham Ov
37:14
9
Richard Timmerman
Klazienaveen
37:54
10
Wim Matel
Spurt '88
37:55
11
Bennie Kossew
De Krim
38:02
12
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
38:08
13
Halus Hazen Heinz
Emlichheim Duitsland
38:08
14
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
38:16
15
Gerard Schroer
Erica
38:19
16
Riekus Kroesen
Dalerpeel
38:48
17
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
38:59
18
Henk Evers
Schagen
39:00
19
Heinz Stroeve
Emlichheim
39:11
20
André Maes
Coevorden
39:42
21
Henk Hartman
Dalen
39:52
22
Harrie Nieters
Klazienaveen
39:52
23
Jan Vogten
Coevorden
39:53
24
Alex Grootemarsink
Ommen
39:53
25
Johan Savenije
Erica
39:57
26
Albert Steffens
Coevorden
40:15
27
Hennie Lensink
Codac
40:38
28
Ronald Raadschilders
Klazienaveen
40:49
29
Jan Schuitemaker
Emmen
40:56
30
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
41:08
31
Gijs Llokhorst
Coevorden
41:20
32
Johan Kolker
Erica
41:22
33
Johan Kolker
Erica
41:22
34
Erik Kwant
Gramsbergen
41:26
35
Bennie Beerling
Schoonebeek
41:41
36
T Besselink
Klazienaveen
41:49
37
Gerrit Karstenberg
Nieuw Dordrecht
41:51
38
Jan Garming
Codac
41:56
39
Lodewijk Riemeijer
Schoonoord
41:57
40
Rick Bosma
Klijndijk
42:04
41
Richard Schepers
Coevorden
42:23
42
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
42:29
43
Henk Bos
Codac
42:36
44
Willem Langemaat
Emmen
42:36
45
Jan Folkers
De Krim
42:42
46
Joost Engel
de Nieuwe Veste
42:50
47
Willy Zandbergen
Codac
42:51
48
Roelof Beek
Codac
43:13
49
Jan Zweep
Dalen
43:13
50
Riekus Ziel
Sleen
43:38
51
Henk Diphoorn
Hollandscheveld
43:41
52
Hans Vlaar
Nieuw Amsterdam
43:41
53
Johan Spieker
Raamsdonk
43:43
54
Nico Eshuis
HAC '63
43:45
55
Klaas Nienhuis
HAC '63
43:49
56
Gerd Over
Meppen
44:10
57
Cees Pit
Coevorden
44:10
58
G H Maarman
Emmen
44:21
59
Hans Kroeze
De Sperwers
44:32
60
Harrie Kramer
Schoonebeek
44:34
61
Peter Leeuw
Oosterhesselen
44:46
62
Eric-Jan Jonker
Smilde
44:47
63
Wim Wolbers
HAC '63
44:55
64
Jan Bruins
Klazienaveen
45:13
65
Bakker Marcel
Hoogeveen
45:14
66
Mans Veldsink
Dedemsvaart
45:21
67
A Greupink
Coevorden
45:37
68
Thijs Likkel
Coevorden
45:38
69
Gerrit Lahuis
Aalden
45:39
70
Peter Hermans
Codac
45:45
71
Henk Schepers
Emmen
45:46
72
Peter Zuidema
Loon
45:52
73
Peter Wattel
Coevorden
45:54
74
Egbert Koster
Staphorst
46:07
75
Herman Schepers
Coevorden
46:42
76
Jaap de Haan
de Nieuwe Veste
47:24
77
Ronald Schlepers
Coevorden
47:58
78
Tjits de Jong
Koekange
48:11
79
Henk Manting
Meppen
48:17
80
Roel de Vries
Nieuw Amsterdam
48:56
81
Peter Mijnheer
De Sperwers
49:08
82
Herman Hemmen
Nieuw Amsterdam
49:24
83
G Niers
Schoonebeek
49:37
84
Henk van der Graaf
Schoonebeek
49:48
85
Johan van Schie
Stieltjeskanaal
50:30
86
Albert Eissen
Meppel
50:35
87
Henk Haverkort
Coevorden
51:03
88
Harry Zonderman
Assen
51:07
89
Eric Mensen
Klazienaveen
51:41
90
F Hoogenraad- Machiels
Coevorden
51:51
91
Geert Kuipers
Groningen
52:02
92
Dick Stevens
Hoogeveen
52:23
93
Jan Steinz
Codac
52:35
94
J Bults
Runners Stadskanaal
53:19
95
A Koetsier
AV Holten
53:32
96
Pieter Brouwer
Zwolle
53:33
97
Tonny Menke
Klazienaveen
54:16
98
Arie Kamman
Hoogeveen
54:21
99
Anton van Duuren
Emmen
54:54
100
Cor Hemme
Schoonebeek
55:54
101
Henk Engelage
Hoogeveen
56:03
102
Arend Thijmes
Schoonoord
56:16
103
Evert Moolhuijsen
IJhorst
56:42
104
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
1:03:56
G, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordin Kruit
De Sperwers
3:56
2
Jeffrey van Rijn
Emmen
4:04
3
Richard van Holten
HAC '63
4:05
4
Bertus Veenstra
De Sperwers
4:20
5
Gijs Timmerman
De Sperwers
4:50
6
Bas Jonkman
De Sperwers
5:18
7
Joyce Unij
De Sperwers
5:23
8
Liset Huizing
De Sperwers
5:47
9
Ralph Bruins
De Sperwers
5:54
10
Richard Heijnen
De Sperwers
6:08
11
Helga Bolsenbroek
De Sperwers
6:10
12
Mark Kleine
Coevorden
6:40
13
Marcus Hoelen
De Sperwers
6:50
14
Sharon van Putten
De Sperwers
7:08
15
Rik Bastiaan
AV ISALA 96
7:31
16
Ingrid van Holten
HAC '63
7:32
17
Janine Hutje
HAC '63
7:33
18
Anita Lautenbach
De Sperwers
7:47
19
Jurgen Nijenbanning
De Sperwers
8:23
20
Daan Pastoor
De Sperwers
8:24
21
Leroy Lasker
De Sperwers
8:53
22
Wijnold Dorgelo
AV ISALA 96
9:14
23
Marjan Lautenbach
De Sperwers
10:25
Deze loop wordt mede mogelijk gemaakt door:
Domesta Woonstichting en
Rabobank De Beek-Dal-Veste
De gemeente Coevorden/Coevorden beweegt.

* = Wheeler
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
www.uitslagen.nl
03-07-2007 19:36