| | | | | Uitslagenlijst Dorpsloop
De Lutte - Zaterdag 30 juni 2007
M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Arne te Nijenhuis
MPM Hengelo
9:27
8
Martijn Wijnbergen
De Lutte
10:10
13
Cas van der Woning
Denekamp
10:26
15
Youri Oude Luttikhuis
Hengelo Ov
10:33
18
Thomas uit het Broek
De Lutte
10:51
22
Max van der Woning
Denekamp
11:03
29
Nick Engelbertink
De Lutte
11:17
41
Bram de Leeuw
Bad Bentheim
12:37
42
Jurran Visschedijk
De Lutte
12:43
46
Pjotr Oude Luttikhuis
Hengelo Ov
13:07
48
Kevin Edelkamp
Lattrop-Breklenkamp
13:57
57
Paul Schössler
Bad Bentheim
16:50
V, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Laurien te Nijenhuis
MPM Hengelo
11:24
6
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
11:34
13
Tess Oude Elferink
De Lutte
12:41
18
Femke oude Egberink
De Lutte
13:23
22
Janneke Visschedijk
De Lutte
13:30
24
Veronique Morsink
De Lutte
13:40
28
Gabrielle Bruggeling
Bad Bentheim
13:55
35
Aafke oude Egberink
De Lutte
14:23
39
Pauline Ringelkamp
Nordkirchen
14:52
48
Elleke Visschedijk
De Lutte
15:53
M SEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Melvin van de Voet
Enschede
17:04
10
Martin Steyer
Georgsmarienhütte (G
18:16
12
Holger Deifuss
Nordkirchen (GER)
18:31
18
Sander Schulenburg
AV-Rijssen
18:59
20
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
19:00
21
Thijs van Lenthe
Hengelo Ov
19:03
23
Roy Tyman op Smeyers
Losser
19:19
25
Johan van der Dennen
Enschede
19:54
27
Harald Schaffrick
Schuttorf
20:14
28
Gerke Meyer zu Rahden
Borgholzhausen (GER)
20:27
31
Matthijs Snijders
Oldenzaal
20:51
35
Niels uit het Broek
Weerselo
21:07
39
Hendry Snijder
Westerhaar-Vriezenv
21:20
42
Andrey Scheosslr
Bad Bentheim
21:35
43
Ronald van Tubbergh
Losser
21:37
50
Raimond Oude Egbrink
De Lutte
22:44
52
Marco van der Velde
Barneveld
22:59
54
Imre Huitink
Lichtenvoorde
23:06
59
Serge Hasperhoven
Hengelo Ov
24:23
67
Ronald van der Weijden
Almelo
25:46
76
Maarten van der Poel
Enschede
28:54
78
Lothar Rosenski
Gildehaus (GER)
30:14
79
Jules van Straaten
Wierden
30:52
80
Stephan van Dalen
De Lutte
31:05
M 40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van der Pol
Apeldoorn
16:16
4
Richard van der Weijde
Almelo
18:09
8
André Bosgraaf
Laac Oldenzaal
18:54
10
Gerard Veldscholten
Denekamp
20:06
12
Jos Oude Booyink
Deurningen
20:48
13
Juergen Brueggemann
Bad Bentheim
20:48
14
Ruud Hankel
Avanti Wilskracht
20:57
15
Martin Amersfoort
Enschede
21:04
16
Harry uit het Broek
Weerselo
21:08
18
Heine Bünder
Nordkirchen (GER)
21:42
20
Hans Koning ter Heege
Hengelo Ov
21:57
22
Jeannot Akono
Nordkirchen (GER)
22:30
23
Aldo Mulder
Avant Wilskracht
22:40
25
Ralf Tinkloh
Nordkirchen (GER)
22:57
27
Gerrit Lijkeldijk
Hoogeveen
23:16
28
Willi Wiedau
Nordkirchen (GER)
23:18
29
Detlef May
Borgholzhausen (GER)
23:29
31
Jeroen Schoolkate
Hengelo Ov
23:57
32
Jvergen Morsmann
Gildehaus
24:02
40
Richard Koertshuis
De Lutte
25:57
43
Richard Blankenvoort
Vasse
26:46
49
Marco Oude Alink
Oldenzaal
28:36
52
Wolfgang Lehmann
Nordkirchen (GER)
30:05
54
Gertjan Melching
Hengelo Ov
30:18
56
Paul Meulenbroek
Deurningen
31:35
M 50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josef Hagemann
Nordkirchen (GER)
18:22
2
Peter Flaswinkel
Nordkirchen (GER)
18:35
6
Hans-Jürgen Klein
Nordkirchen (GER)
19:20
7
Werner Schröder
Nordkirchen (GER)
19:20
14
Bernhard Veelders
Gildehaus
21:21
16
Frits Daatselaar
Hengelo Ov
24:02
20
Henk Snijder
Westerhaar-Vriezenv
25:44
M 60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Manfred Burger
Nordkirchen
23:29
6
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
27:12
8
Manfred Langhammer
Bad Bentheim (GER)
28:22
V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Astrid van Velden
Hardenberg
20:46
8
Alison de Rooij
Hengelo Ov
21:15
9
Isabel Dickob
Borgholzhausen
21:38
10
Christine Jücker-Deifu
Nordkirchen (GER)
22:06
11
Marijke Oldenhof
Hengelo Ov
22:44
13
Maaike Ebbekink
Hengelo Ov
23:19
15
Annemarie Elmers
Hengelo Ov
24:11
16
Pauline van Bruggen
Enschede
24:11
21
Gerinda Schulenburg
AV Rijssen
24:58
23
Leonique ten Elzen
Bad Bentheim (GER)
25:16
25
Anita Vos - Oude Dubbe
Oldenzaal
25:18
27
Kitty Oosterbroek
Oldenzaal
25:41
28
Noor Oosterbroek
Oldenzaal
25:49
32
Wendy Diepenmaat
Hengelo Ov
26:02
34
Charelle Rikkert
AV Rijssen
26:02
35
Mathilde Lansink
Deurningen
26:05
39
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
26:25
42
Jacqueline Wiefferink
De Lutte
26:46
43
Marita Pisano-Lubbers
Deurningen
26:49
45
Linda Reuvekamp
Hengelo Ov
26:55
46
Hildegard Redmann
Bad Bentheim (GER)
27:01
48
Brigitte Scholten
Hengelo Ov
27:28
49
Gertrud Rosenski
Gildehaus (GER)
27:33
51
Elke Cobbenhagen
Oldenzaal
27:34
52
Richelle Venneman
Enschede
27:38
53
Patty van Sitteren
Enschede
27:47
54
Rosi Kloss
Borgholzhausen (GER)
27:50
61
Petra Engberink
Hengelo Ov
28:47
62
Els Egberink
Loopgroep De Lutte
28:47
63
Margreet van Harsselaa
Haaksbergen
28:47
64
Millie Frankot-Janssen
Hengelo Ov
28:49
68
Annemarie Verheijen
Losser
29:03
74
Heike Morsmann
Bad Bentheim
29:25
81
Nelleke Koedijk
Loopgroep Deurningen
30:02
82
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
30:12
84
Marietje Hulsegge
Hengelo Ov
30:30
86
Annemarie ten Hoopen
Enschede
30:38
91
Irene van Deuveren
Hengelo Ov
30:50
93
Christine Dortmans-Rod
Losser
31:11
95
Irma Uittenbosch
Deurningen
31:33
97
Diny oude Booyink
Deurningen
31:34
98
Jacqueline Amersfoort
Enschede
31:36
100
Tony van der Ploeg
Enschede
31:38
103
Marike Smedinga
Hengelo Ov
31:42
109
Angelika Waaiboer
Hengelo Ov
32:17
110
Colinda in het Veld
Hengelo Ov
32:18
111
Marion Reinders
Hengelo Ov
32:28
116
Jacqueline Daatselaar
Hengelo Ov
34:23
117
Jolande Evertzen
Hengelo Ov
34:35
M SEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Theo van den Abbeel
België
32:17
9
Peter Bruinsma
AV Atletics
33:15
11
Jörn Strothmann
Borgholzhausen (GER)
33:23
15
Gerard Cornelissen
Phoenix
34:36
16
Tim-Henning Förster
Nordhorn (GER)
34:53
17
Philipp Gröner
Dortmund (GER)
35:00
20
Elmar Remus
Borgholzhausen (GER)
36:07
21
Tobias Limberg
Borgholzhausen
36:14
22
Jelmer van Leeningen
Beekbergen
36:30
24
Kai Leuteritz
Borgholzhausen (GER)
36:48
28
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
38:53
35
Pascal Kolkman
Winterswijk
41:33
37
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
41:59
43
Tom Verbraeken
Avanti-Wilskracht
43:50
45
Herman Hassing
LAAC Twente
43:55
47
Theo de Winter
Kring van Dorth
45:34
51
Melcher Groenendijk
Enschede
46:54
52
Michel Olde Benneker
Enschede
46:58
53
Clemens Meuleman
Hengelo Ov
47:17
61
Janis Löffeld
Borgholzhausen (GER)
49:58
67
Gert-Jan Koppelman
Enschede
51:23
73
Marc olde Scholtenhuis
Oldenzaal
52:21
78
Rutger Beverdam
Bad Bentheim (GER)
53:38
79
Mischa Hooghuis
PAC-Atletiek
54:21
81
Edwin Oude Ophuis
oldenzaal
55:43
85
Theo Doetawihardja
Deventer
58:18
86
Robert Cruiming
Loopservice.nl
1:01:33
87
Jurgen Jansen
Loopservice.nl
1:08:48
M 40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Melchior van de Pol
AV '34
33:32
3
Andre oude Elferink
Dionysos
34:15
4
Adri Deemter
HAC Hoogeveen
34:42
6
Jens-Erik Bermann
Borgholzhausen (GER)
35:27
8
Gert-Jan Tichelaar
Oldebroek
36:02
11
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
38:32
13
Huub van Langen
LAAC Twente
38:48
15
Marcel Lucassen
LAAC Twente
39:28
16
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
39:42
19
Hans Te Nijenhuis
LAAC Twente
40:16
20
Guido Schneider
Borgholzhausen (GER)
40:25
23
Jeroen Paalman
LAAC Twente
41:46
24
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
41:51
27
Simon Schilder
Loopgroep De Lutte
42:28
28
Dieter Szpadzinski
Hilter (GER)
42:33
29
Hans Oude Hendrikman
Dionysos
42:47
32
Gerard Veger
Marathon Pim Mulier
43:06
33
Emile van der Zande
Iphitos
43:32
34
Fons Nijmeijer
LAAC Twente
43:33
38
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
43:53
43
Eugen Schmidt
Tus Gildehaus
45:07
44
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
45:20
46
Albert ten Brinke
Oldenzaal
45:26
48
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
45:27
50
Stephen Arnoldus
Glanerbrug
45:36
53
Heinz Jurgen Kottig
TV Gronau
46:17
54
Hermann Holtfester
Bad Bentheim (GER)
46:37
55
Herman Oude Nijeweme
Enschede
46:38
64
Henny van Wezel
MPM Hengelo
47:52
70
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
49:00
71
Theo Pünt
Loopgroep De Lutte
49:07
72
Herbert Bouwhuis
Oldenzaal
49:17
75
Vincent Nijhuis
Loopgroep De Lutte
49:58
76
Gerrit Bultman
LAAC Twente
50:12
80
Alphons Polman
LAAC Twente
50:41
88
Michel Teunissen
Hengelo (Ov)
54:17
89
Peter Oude Groeneger
Enschede
55:01
93
Rik Sanders
Loopservice.nl
56:58
M 50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Dieter Grabowsky
Spelle (GER)
36:13
3
Albert Oldehinkel
Spurt '88
36:30
4
Herman Kemerink op Sch
LAAC Twente
36:37
8
Andre Somhorst
AV Haaksbergen
40:43
17
Adrie van Masbergen
Enschede
43:44
18
Günter Liegmann
TV Georgsmarienhütte
43:48
19
Menno de Jager
Marathon Pim Mulier
44:18
24
Willem Duenk
Lichtenvoorde
45:26
25
Herman Wennink
LAAC Twente
45:58
27
Harrie uit het Broek
Losser
46:26
28
Laurenz Altehülsing
Spelle (GER)
46:37
31
Theo B J Sanders
Loopgroep de Lutte
47:11
33
Jürgen Schönke
Borgholzhausen (GER)
47:21
34
Bert Siemerink
LAAC Twente
47:33
48
Eddy van Essen
LAAC Twente
51:48
50
Rolf Gottenströter
Borgholzhausen (GER)
52:06
53
Paul olde Monnikhof
Oldenzaal
52:30
59
Henk Schulenburg
AV Rijssen
54:33
60
Günther Fleege
Bad Bentheim (GER)
55:02
62
Ton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
57:52
M 60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Gunter Sparenberg
Lengerich
46:13
9
Gerrit Schuitema
Vlagtwedde
50:41
10
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen (GER)
51:01
14
Wilfried Hotger
Engen / Duitsland
56:00
V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Pfeiffer
Borgholzhausen (GER)
36:14
3
Mariya Vassyutina
Kazachstan
39:40
4
Monique Kropmans-Bloem
LAAC Twente
42:17
7
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
44:34
10
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
45:58
11
Bianca Menderink-Harin
Dionysos
45:59
12
Evelien Engbers
AV-Iphitos
46:20
13
Wendy Beernaert
Dendermonde
47:54
14
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
50:12
15
Harijati Rademaker
Enschede
50:41
16
Ingrid oude Egbrink
De Lutte
51:35
19
Kitty Oosterbroek
Oldenzaal
52:23
20
Heide Glasow
Nordkirchen (GER)
53:07
25
Petra Egbers
Bad Bentheim (GER)
54:27
26
Jutta Ringelkamp-Wieda
Nordkirchen (GER)
54:32
27
Nanda Siemerink
Haaksbergen
54:34
28
Marleen Kamphuis
Oldenzaal
55:21
30
Kirstie Oude Ophuis
Oldenzaal
55:35
31
Angelique Wolters
Oldenzaal
55:35
32
Anneke Olde Riekerink
Oldenzaal
55:39
37
Danielle Harink
Hengelo Ov
56:58
40
Milja Kleissen
Lattrop Breklenkamp
58:32
43
Brigitte Vlutters
Denekamp
59:13
45
Karina Keizer
Beuningen Ov
1:01:46
49
Babs oude Hampsink
Oldenzaal
1:05:00
54
Marlous Brouwer
Hengelo Ov
1:06:24
58
Mariëlle Slag
Loopservice.nl
1:10:09
V 45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marijke van Campen
Loopgroep de Lutte
43:40
4
Annegret Büscher
Borgholzhausen (GER)
47:19
5
Martha Laarmann
Spelle (GER)
49:20
7
Claudia Schönke
Borgholzhausen (GER)
50:40
9
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
51:37
13
Els Kreuger-Post
Nijverdal
55:25
18
Monika Haarkötter
Spelle (GER)
58:03
19
Gerda Bonenkamp
Marathon Pim Mulier
1:01:32
Uitslagen.nl
16-11-2007 10:38