Uitslagenlijst 24e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 20 juni 2007

800 V, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
ACO Van Elderen
3:02
2
Sahne Schra
Rouveen
3:18
3
Daniëlle Mijnheer
Rouveen
3:23
4
Ilona Compagner
Rouveen
3:41
5
Laura Akkerman
Staphorst
3:43
6
Dayna Schra
Rouveen
3:46
7
Janneke Knol
Rouveen
3:46
8
Dagmar Kleise
Vriezenveen
3:46
9
Ester Bloemert
Rouveen
3:46
10
Emmely Timmerman
Rouveen
3:48
11
Daphne Dikkers
Meppel
3:49
12
Iris van Veen
Rouveen
3:50
13
Ilona Veerman
Hasselt
3:53
14
Bijou Stam
Rouveen
3:55
15
Alissa Mulder
Punthorst
3:56
16
Ilse de Haan
Rouveen
3:58
17
Tamara vd Horst
Hasselt
4:02
18
Rachelle de Weerd
Rouveen
4:03
19
Mellanie Schra
Rouveen
4:04
20
Anne Jasper Sayer
Rouveen
4:06
21
Kirsten Mijnheer
Rouveen
4:06
22
Lode Lindeboom
Rouveen
4:11
23
Myron Buitenhuis
Rouveen
4:14
24
Vera Paarhuis
Rouveen
4:20
25
Laura Klomp
Rouveen
4:21
26
Sonja Wijnia
Hasselt
4:22
27
Iris Troost
Rouveen
4:23
28
Myron Korterink
Rouveen
4:30
29
Carmen Veldman
Rouveen
4:34
30
Vera Logtenberg
Dedemsvaart
4:36
31
Lotte Palland
Rouveen
4:39
32
Ilse Hulst
Rouveen
4:41
33
Esmee van Veen
Rouveen
4:42
34
Iris Harink
Rouveen
5:05
35
Avithal Veerman
Rouveen
5:08
36
Marijke Barthmuss
Rouveen
5:23
800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurgen Hoorn
Ruinen
2:59
2
Bram Inberg
AV De Sprinter
3:02
3
Elrik Schra
Rouveen
3:06
4
Hylke Tietsma
Rouveen
3:13
5
Lars Boldewijn
Rouveen
3:19
6
Ramon Mussche
Staphorst
3:23
7
Dylan Bisschop
Rouveen
3:24
8
Ferron Kroezen
Dedemsvaart
3:24
9
Daimon Schra
Rouveen
3:29
10
Milan Smit
Rouveen
3:30
11
Ronald Kin
Rouveen
3:30
12
Reijnoud Brakke
Staphorst
3:34
13
Jelle van Binsbergen
Rouveen
3:36
14
Kevin Naans
Rouveen
3:37
15
Melvin Bovenhuis
Rouveen
3:39
16
David Bouwmeester
Rouveen
3:42
17
Marcel Tiemes
Rouveen
3:45
18
Dennis Huls
Rouveen
3:46
19
Cristiaan Ritsma
Rouveen
3:49
20
Daan Kattenberg
Rouveen
3:49
21
Cas van Keulen
Rouveen
3:53
22
Sander Vos
Rouveen
3:54
23
Nick Laan
Rouveen
3:56
24
Christian Veijer
Rouveen
3:58
25
Julian Hamberg
Dedemsvaart
3:59
26
Julian Plette
Oldebroek
4:00
27
Mark Timmerman
Rouveen
4:04
28
Roy Buitenhuis
Rouveen
4:05
29
Tomas Slager
Rouveen
4:07
30
Bart Kattenberg
Rouveen
4:09
31
Arnoud Eenkhoorn
Rouveen
4:11
32
Leon Lindeboom
Rouveen
4:12
33
Frank Timmerman
Rouveen
4:18
34
Niek van der Veen
Rouveen
4:20
35
Mike Huslt
Rouveen
4:21
36
Thomas Harink
Rouveen
4:22
37
Silvan Kroezen
Dedemsvaart
4:26
38
Ramon Mijnheer
Rouveen
4:29
39
Christiaan Bril
Rouveen
4:33
40
Gerwin Veijer
Rouveen
4:35
41
Andries Knoll
Rouveen
4:37
42
Jaron Korterink
Rouveen
4:39
43
Arjen Palland
Rouveen
4:43
44
Erik Jan Compagner
Rouveen
4:50
45
Jochem de Weerd
Rouveen
5:03
1600V, 1600M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathilde Spitzen
Start '78
6:36
2
Tanja Reuvecamp
PEC 1910
7:04
3
Aranka Mussche
Staphorst
7:29
4
Myrna Harink
Staphorst
7:29
5
Irene Wijnia
Hasselt
7:31
6
Marit Buitenhuis
Rouveen
7:39
7
Ashley Meulenbelt
AV De Sprinter
7:42
8
Thirza Wijnia
Hasselt
7:59
9
Ilse van Lente
Rouveen
8:19
10
Mirjam Poepe
Rouveen
8:57
11
Anne-Marije Engels
Staphorst
8:59
12
Chantal Compagner
Rouveen
9:01
13
Ellen Knol
Rouveen
9:04
14
Lysanne Korterink
Rouveen
9:37
1600M, 1600M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin van de Broeken
AV De Sprinter
5:52
2
Jesse Tiggelaar
Meppel
6:01
3
Vincent Spitzen
Start '78
6:05
4
Daan Kremer
AV De Sprinter
6:11
5
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
6:15
6
Simon Mussche
Rouveen
6:28
7
Joost Petter
Rouveen
6:28
8
Thomas Mulder
Rouveen
6:29
9
Stefan Vos
Rouveen
6:31
10
Dennis van de Horst
Hasselt
6:35
11
Melvin van Tiel
AV De Sprinter
6:36
12
Jaron Hooikammer
Rouveen
6:38
13
Rob Kooiker
Rouveen
6:57
14
Patrick Tiemens
Rouveen
7:00
15
Joran Schra
Rouveen
7:11
16
Jarik Eenkhoorn
Rouveen
7:32
17
Christian de Weerd
Rouveen
7:41
18
Julian Paarhuis
Rouveen
7:54
19
Remko Bovenhuis
Rouveen
8:03
2400V, 2400M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:50
2
Renate Akkerman
Staphorst
11:47
2400M, 2400M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Schraa
Rouveen
9:00
2
Robert Knoll
Rouveen
9:15
3
Frank Reuvecamp
PEC 1910
9:22
4
Daniël van Ommen
Coevorden
10:31
5D, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulkzebos
Zuidwolde Dr
19:08
2
Nynke de Lange
Start '78
19:36
3
Ivonne Wessels
Start '78
19:40
4
Hellen de Vries
PEC 1910
20:52
5
Carolien de Boer
Staphorst
21:07
6
Margje Timmerman
AG '85
21:43
7
Agnes Troost
AG '85
22:28
8
Henriët Kooiker
AG '85
22:29
9
Tamara de Vries
Meppel
22:54
10
Margreet Wagteveld
Start '78
22:55
11
Trea van Goor
HAC '63
23:07
12
Diny Gelderman
AG '85
23:09
13
Ada Folio
AV De Sprinter
23:15
14
Geja Kisteman
Rouveen
23:17
15
Renate Bosman
AV De Sprinter
23:30
16
Simone Westerbeek
Steenwijk
23:49
17
Gerda Akkerman
AG '85
24:13
18
Chantal Jansen
Staphorst
25:34
19
Hanneke Timmerman
AG '85
26:06
20
Ria Bruinz
Staphorst
26:08
21
Rosalie Kuiper
Rouveen
26:24
22
Hermien Kooiker
Rouveen
26:25
23
Bertha vd Wetering
IJsselmuiden
26:26
24
Femmy Troost
Staphorst
26:28
25
Carolien Post
Rouveen
26:57
26
Hennie Luten
Rouveen
27:32
27
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
27:40
28
Erika Balder
Rouveen
28:19
5H, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Brakke
AG '85
16:15
2
Gerrit Visser
Lionitas
16:49
3
Janoah Bovenhuis
Flevo Delta
16:55
4
Gerard Tuin
Staphorst
17:16
5
Erik Leusink
Punthorst
17:19
6
Willem Kreulen
AV De Sprinter
17:23
7
Jan Bloemert
Staphorst
17:56
8
Egbert Vink
Start '78
18:36
9
Carlo Koobs
Staphorst
18:56
10
Evert-Jan Dekens
Uffelte
18:58
11
Ronald de Weerd
Staphorst
19:02
12
Jan Bisschop
Staphorst
19:18
13
Bert de Boer
Staphorst
19:19
14
Bert Veijer
Staphorst
19:19
15
Ronald Kruidhof
Staphorst
19:29
16
Carlo Dunnik
Rouveen
19:49
17
Patrick Kapojos
Zwolle
20:04
18
Willem Bloemert
Staphorst
20:07
19
Peter Schra
Staphorst
20:12
20
Mathijs Mulder
Joure
20:14
21
Harco van Ommen
Coevorden
20:15
22
Hein Poolman
Rouveen
20:20
23
Klaas Luten
Ruinerwold
20:22
24
Ronald Renvekamp
Dalfsen
20:23
25
Martijn van Tiel
AV De Sprinter
20:24
26
Lucel Witte
Staphorst
20:30
27
André Brakke
Staphorst
20:34
28
Dick Bloemert
Staphorst
20:41
29
Arno Knoll
Rouveen
20:43
30
Marnix Korterink
Staphorst
20:44
31
Joop Schra
Haren Gn
20:45
32
Willem Bloemert
Staphorst
21:03
33
Henri Schra
AG '85
21:14
34
Willem Vogelzang
Staphorst
21:20
35
Harry Brakke
Rouveen
21:24
36
Alfred Knoll
Rouveen
21:44
37
Wilco Knoll
Rouveen
21:45
38
Klaas Jan Kisteman
Rouveen
22:00
39
Wilfred Knoll
Rouveen
22:01
40
Ernst van Dijk
Zwolle
22:18
41
Okkejan Douma
Rouveen
22:24
42
Henk Schra
Rouveen
22:25
43
Oscar Bijvank
Meppel
22:29
44
Ronald Dienaar
AV De Sprinter
22:33
45
Albert Tuin
Staphorst
22:39
46
Egbert Kuiper
Nieuwleusen
22:43
47
Julian Lier
Staphorst
23:14
48
Albert Bisschop
Staphorst
23:19
49
Bennie Boldewijn
Staphorst
23:37
50
Wilrik Kuiper
Rouveen
23:39
51
Jan Carlo Bos
Staphorst
24:31
52
Theo van der Horn
AG '85
25:33
53
André Bloemert
Rouveen
26:09
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Jan Tichelaar
Veteranen Nederland
17:03
2
Jan Groot
Spurt '88
17:45
3
Jan Schra
AG '85
18:42
4
Ronnie Eilert
Lemelerveld
18:48
5
Jan Vos
AV De Sprinter
18:52
6
Jan Eikelboom
Lemelerveld
19:12
7
Jebbe Westerbeek
Start '78
19:45
8
Jan Mannes
Nieuwleusen
20:56
9
B. Krul
Nieuwleusen
21:36
10
Henk Hoeben
Meppel
22:02
11
Roel Poolman
AG '85
22:14
12
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
22:45
13
Egbert Koster
AG '85
23:01
14
Jan Otten
AG '85
23:30
15
Klaas Visscher
AV De Sprinter
23:47
16
Bertjan van Dijk
AG '85
23:50
17
Jan Halskele
Staphorst
23:56
18
Anne Bartelds
Start '78
24:04
19
Henk Vosmeijer
Meppel
25:00
20
Piet Elzinga
Nieuwleusen
25:38
21
Johannes Kuilder
OSM '75
25:40
22
Roelof Kuiper
Rouveen
25:45
23
Johan Santen
Veteranen Nederland
26:47
24
Kees van der Eide
AG '85
27:28
25
Jan Haagsma
Friesland
27:34
26
Jouk Knoll
Rouveen
28:47
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Spurt '88
43:05
2
Gerda Willems
ACO Van Elderen
43:43
3
Akkie Greijdanus
HAC '63
45:08
4
Bertha van 't Hul
De Gemzen
46:06
5
Hilda Paarhuis
Rouveen
46:46
6
Marianne Reuvecamp
PEC 1910
47:14
7
Toos de Vries
Start '78
47:27
8
Lianne Haarman
Salland
48:21
9
Annemiek Haarman
Broekland Ov
51:57
10
Geja Wanders
AV De Sprinter
53:10
11
Wilma Eisenga
LGR '88
54:33
12
Alie Eikenaar
PEC 1910
56:28
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Plette
Isala '96
33:29
2
Erwin Akkerman
AG '85
35:37
3
Gertjan de Haan
HAC '63
36:31
4
Harold Kruidhof
AG '85
37:02
5
Klaas Compagner
AG '85
38:04
6
Jasper Mulder
Joure
38:25
7
Arend Jan vd Hoek
AG '85
38:33
8
Erik Smeele
Zwolle
38:34
9
Tjerk Koning
LGR '88
39:04
10
Albert Mussche
AG '85
39:21
11
Wout Westhuis
Zwartsluis
39:21
12
Arjan van Binsbergen
Rouveen
39:57
13
Peter Bood
Wapenveld
39:59
14
Arno Kruidhof
Staphorst
40:18
15
Freek van de Graaf
De Gemzen
40:53
16
Alfred Beens
Genemuiden
41:05
17
Klaas Brand
Staphorst
42:32
18
Arndrik Westenbrink
Reest Runners
43:11
19
Wim Viterwijk
AG '85
43:35
20
Johan Dunnink
Staphorst
43:35
21
Bas Glasbergen
AV De Sprinter
43:36
22
Jusjan Korterink
Rouveen
43:42
23
Jaco Schrauwen
Meppel
43:48
24
Herman Schra
Rouveen
45:18
25
Niels van Til
Zwolle
45:24
26
Klaasjan van Lenthe
AG '85
47:12
27
BertrikTempelman
Zwolle
48:06
28
Chris Blok
Reest Runners
48:17
29
Marcel Roo
Rouveen
48:26
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
HAC '63
32:33
2
Johnny Johnson
Triathlon
35:21
3
Henk Uitslag
Cialfo
35:48
4
Henk Hoekman
Friesland
36:48
5
Gerard Lugtenberg
Loopgroep Aart Stigt
37:36
6
Joop Wijnhoud
Zwolle
37:54
7
Geert Meijer
Loopgroep Aart Stigt
37:55
8
Klaas Spijker
AG '85
38:00
9
Harm Kooiker
AG '85
38:12
10
Ecert Bisschop
Reest Runners
38:31
11
Eelco Visserman
Genemuiden
38:33
12
Harry Velman
Cialfo
38:51
13
Henk Oosterveen
HAC '63
39:58
14
Willem Brinkman
Reest Runners
40:18
15
Stef Riemens
Zwolle
40:27
16
Gerard Inberg
Reest Runners
40:55
17
Ide Neumann
PEC 1910
41:09
18
Kees vd Wetering
Isala '96
41:25
19
Jan van Elp
AV De Sprinter
43:22
20
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
43:44
21
Klaas Witte
Blokzijl
43:54
22
Gert Reuvekamp
Zwolle
44:10
23
Jan Reuvekamp
Zwolle
45:02
24
Andre Snijder
Meppel
46:08
25
Jan Klomp
Meppel
47:52
26
Domien Mulder
Joure
48:11
27
Eddy de Boer
Reest Runners
48:17
28
Herman Schoemakers
Rouveen
49:00
29
Berend van Gelder
Staphorst
50:54
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Spurt '88
35:19
2
Jan de Lange
Start '78
35:45
3
Dirk Koning
LGR '88
38:09
4
Peter Mensink
PEC 1910
38:54
5
Lubbert Bovenhuis
Flevo Delta
39:58
6
Gerard Arends
AG '85
40:36
7
Jans Kikkert
Alteveer gem Zuidwol
40:59
8
Henk Akkerman
AG '85
42:13
9
Jan Bakker
Zwolle
42:37
10
Kees Regelink
Vollenhove
42:48
11
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
42:53
12
Harm Horstede
AG '85
43:09
13
Günter Runow
Reest Runners
43:20
14
Anton Schiphorst
Raalte
43:21
15
Jan Lip
Alteveer gem Zuidwol
43:25
16
Frank van 't Hul
De Gemzen
43:37
17
Jan Witte
Reest Runners
44:40
18
Dick van Voorst
Hasselt
44:50
19
Jan Fransen
Hasselt
45:29
20
Henk Wallinga
AG '85
45:52
21
Frits Lautenbag
Hattem
46:18
22
Peter Crediet
AG '85
46:30
23
Bernard Deklan
Vollenhove
46:48
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
48:19
25
Tjits de Jong
Reest Runners
50:32
Tot ziens bij de 11e Wiekloop op 23 augustus.
www.uitslagen.nl
20-06-2007 00:00