Uitslagenlijst Marathon van Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 10 juni 2007

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Ketellapper
Leeuwarden
2:39:39
2:39:38
2
Hitoshi Komoto
Delft
2:45:59
2:45:57
3
Tido Tinga
Lemmer
2:58:22
2:58:20
4
Harry Wiersma
Marrum
3:02:41
3:02:39
5
Evert Jan Heringa
Marum
3:15:03
3:14:58
6
Rene Postema
Sint Annaparochie
3:20:06
3:19:34
7
Daniel Nagel
Utrecht
3:22:39
3:22:39
8
Stefan de Groot
Alphen aan den Rijn
3:26:20
3:25:35
9
Johannes Postma
Leeuwarden
3:32:38
3:32:33
10
Rob Kelder
Leeuwarden
3:45:46
3:45:22
11
Dirk Kuiken
Oentsjerk
3:49:28
3:47:54
12
Jaap de Vries
Bolsward
3:52:02
3:51:54
13
Bouwe Tichelaar
Leeuwarden
3:56:25
3:56:11
14
Erik Zwanenburg
Ryptsjerk
3:57:04
3:56:44
15
Arnout Slijkhuis
Leeuwarden
3:57:36
3:57:23
16
Kloosterman John-Paul
Leeuwarden
4:00:44
3:58:52
17
Hans Tijsma
Leeuwarden
4:04:10
4:04:04
18
Douwe-jan Douma
Burgum
4:06:07
4:05:19
19
Marco Bokkers
Tytsjerk
4:10:03
4:09:52
20
Maikel Egging
Arnhem
4:11:42
4:11:29
21
Stuart Mann
Johannesburg (RSA)
4:15:13
4:13:14
22
Daniel de Jong
Tzum
4:17:09
4:15:57
23
Watze J van der Meer
Leeuwarden
4:26:12
4:24:53
24
Kees ten Berge
Maarssen
4:47:09
4:47:06
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karst Anema
Stiens
3:14:03
3:14:01
2
Harry Keizer
Voorschoten
3:16:49
3:16:05
3
Cor Appelman
Wirdum Fr
3:26:31
3:26:27
4
Joop Liefrink
Leeuwarden
4:01:29
4:00:46
5
Auke van der Meer
Leeuwarden
4:08:18
4:08:18
6
Ben d'Hont
Donkerbroek
4:08:32
4:07:07
7
Jan Zondag
Leeuwarden
4:09:58
4:09:42
8
Jaap Roosjen
Leeuwarden
4:17:10
4:16:02
9
Meindert Dijk
Tytsjerk
4:19:53
4:19:07
10
Gerben Glas
Leeuwarden
4:21:55
4:20:13
11
Henri Wolters
Hantumhuizen
4:24:09
4:23:41
12
Wim van Oosten
Wolvega
4:25:59
4:25:54
13
Herman de Boer
's-Gravenhage
4:30:36
4:29:51
14
Jan van Maren
Woerden
4:31:44
4:31:26
15
Hans Buis
De Rijp
4:32:22
4:30:17
16
Gijs Honing
Blokker
4:38:59
4:37:48
17
Ben Mol
Almere
4:39:47
4:37:33
18
Otto Bruinsma
Leeuwarden
4:44:30
4:43:01
19
Maarten Groen
Bergen Nh
4:51:07
4:50:52
20
Andre Schaaper
Alkmaar
4:52:50
4:49:36
21
Edsel Sambro
Heerenveen
4:53:08
4:51:34
22
Eelke Wijnia
Drogeham
4:53:21
4:53:14
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Postma
Damwoude
2:58:09
2:58:07
2
Jacob vd Leij
Leeuwarden
3:05:11
3:05:09
3
Pieter Hoogenboom
Oudehaske
3:11:23
3:11:09
4
Ype de Boer
It Heidenskip
3:14:46
3:14:39
5
Hielke Klaas Schaper
Leeuwarden
3:15:44
3:15:42
6
Willie Kiewiet
Mantgum
3:16:09
3:16:06
7
Jasper Keizer
Sint Annaparochie
3:16:38
3:16:34
8
Ruud Kok
Apeldoorn
3:17:16
3:17:13
9
Hans van der Steen
Leeuwarden
3:17:37
3:17:35
10
Paul Koorn
Amsterdam
3:18:56
3:18:55
11
Theo Borawitz
Leeuwarden
3:24:37
3:24:33
12
Daan van der Geest
Stiens
3:25:37
3:25:34
13
Bouwe de Boer
Akkrum
3:25:44
3:25:25
14
Johannes van der Veen
Goutum
3:26:57
3:26:55
15
Laas Bonnema
Vrouwenparochie
3:30:11
3:30:08
16
Hans Nagtegaal
grou
3:33:26
3:33:03
17
Martin de Boer
Leeuwarden
3:35:28
3:34:24
18
Henk Toepoel
Noordwolde Fr
3:35:58
3:35:56
19
Nanne de Boer
Assen
3:37:09
3:36:52
20
Geert van der Veen
Wijnjewoude
3:39:10
3:39:07
21
Klaas de Haan
Steenwijk
3:39:16
3:39:03
22
Erik Kleppe
Franeker
3:51:19
3:51:13
23
Siebren j Jasper
Leeuwarden
3:54:56
3:54:41
24
Hans Breuker
Leeuwarden
3:55:32
3:54:41
25
Nick Deekens
Arnhem
3:56:07
3:54:53
26
Dirk Hoekstra
Oudehorne
3:57:56
3:57:26
27
Hans Westra
Leeuwarden
3:58:42
3:58:35
28
Roelof Houttuin
Leeuwarden
3:59:39
3:59:31
29
Wim Mulder
Stiens
4:00:16
3:58:58
30
Bert Horlings
Stiens
4:00:42
3:59:14
31
Hans Menninga
Franeker
4:02:31
4:02:25
32
Albert Algera
Hallum
4:03:11
4:02:16
33
Johnny Post
Leeuwarden
4:04:52
4:04:44
34
Paul Ijsselmuiden
Leeuwarden
4:04:52
4:04:44
35
Johan Huitema
Leeuwarden
4:05:38
4:05:34
36
Karel Kuitenbrouwer
Alkmaar
4:06:33
4:06:19
37
Peter de Jong
Leeuwarden
4:08:05
4:07:40
38
Aise Bouma
Kimswerd
4:09:29
4:07:52
39
Kees Hiemstra
Leeuwarden
4:11:44
4:11:37
40
Jurjen Stellingwerf
Ryptsjerk
4:12:19
4:11:52
41
Freddy Zwiggelaar
't Haantje
4:12:48
4:11:57
42
Ton Wever
Zuid-Scharwoude
4:13:07
4:12:52
43
Ubel Dijk
Drachten
4:13:56
4:13:50
44
Tjeerd Visser
Franeker
4:14:38
4:14:34
45
Dick Postema
Zuidhorn
4:17:03
4:13:27
46
Folkert Sonsma
Leeuwarden
4:17:40
4:17:13
47
Oane Rinkema
Oude Bildtzijl
4:19:09
4:17:53
48
Paul Neven
Leeuwarden
4:19:35
4:18:17
49
Willem Kramer
Apeldoorn
4:20:10
4:20:02
50
Piet Scholten
Leeuwarden
4:20:45
4:20:27
51
Jan Dijkstra
Beetgumermolen
4:21:22
4:19:28
52
Louis Bakker
Ryptsjerk
4:21:36
4:21:08
53
Teake Dijkstra
Harderwijk
4:21:42
4:20:45
54
Piet Streefkerk
Boelenslaan
4:24:44
4:23:13
55
Geek Slats
Mildam
4:25:29
4:24:09
56
Klaas Wijma
Leeuwarden
4:26:32
4:25:47
57
Piet van der Heide
Beetgumermolen
4:27:14
4:26:01
58
Hessel de Boer
Leeuwarden
4:27:35
4:27:04
59
Harke van der Wal
Reduzum
4:30:20
4:28:43
60
Meint Lei
Hempens
4:33:12
4:33:00
61
Wieger van Keulen
Leeuwarden
4:34:16
4:33:51
62
Jan Hooghiemstra
Oentsjerk
4:39:14
4:38:10
63
Willem Kalksma
Leeuwarden
4:40:30
4:39:10
64
Peter Sider
Leeuwarden
4:44:00
4:43:33
65
Adrie van Dijk
Paterswolde
4:48:13
4:48:07
66
Henk Sterk
IJlst
4:50:45
4:50:33
67
Toon Dickhoff
Beetsterzwaag
4:52:28
4:52:17
68
Jacob Dijkstra
Beetgumermolen
4:53:37
4:53:03
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remon van Lunzen
Leeuwarden
2:28:00
2:27:59
2
Saher Yousef
Heerenveen
2:37:00
2:36:59
3
Kosta Poltavets
Heerenveen
2:41:33
2:41:32
4
Stefan van der Pols
Vogelenzang
2:44:32
2:44:31
5
Paul Gillan
Woonona (AUS)
2:54:27
2:54:24
6
Klaas-Jan Elzinga
Landsmeer
2:58:46
2:58:44
7
Douwe peter Rijpstra
oentsjerk
3:01:48
3:01:46
8
Milan Perc
Cuijk
3:02:53
3:01:34
9
Peter Rutjes
Didam
3:06:39
3:06:22
10
Jacob Wieland
Heerenveen
3:13:52
3:13:39
11
Silvio Teunissen
Bolsward
3:15:09
3:15:04
12
Harmen Jorritsma
Joure
3:16:39
3:16:36
13
Klaas Kroese
Scharnegoutum
3:20:33
3:20:26
14
Eelco Salverd
Groningen
3:20:54
3:20:39
15
Egbert Top
Tolbert
3:25:29
3:25:28
16
Geert Keizer
Leeuwarden
3:27:33
3:27:25
17
Marcel Derksen
Loenen Gld
3:28:06
3:28:03
18
Gerrie Boersma
twyzel
3:28:20
3:28:16
19
Dimitri Ravensbergen
Grou
3:29:14
3:28:52
20
Henk Korteschiel
Steenwijk
3:33:34
3:33:29
21
Theo Boorsma
Sneek
3:33:44
3:33:27
22
Gerard van Smeerdijk
Zwanenburg
3:33:51
3:33:42
23
Richard Kienstra
Dronrijp
3:34:41
3:34:34
24
Hans van der Zalm
Assen
3:37:02
3:36:58
25
Henk Doorten
Assen
3:37:09
3:36:53
26
Hans de Jong
leeuwarden
3:37:48
3:37:39
27
Andre Hulsebus
Oude Pekela
3:42:26
3:42:15
28
Guus Hoekstra
Donkerbroek
3:42:43
3:42:30
29
Johannes de Boer
It Heidenskip
3:43:00
3:42:48
30
Jan Brinksma
Oppenhuizen
3:43:18
3:41:47
31
Alex van Zurk
Leeuwarden
3:43:47
3:43:37
32
Ronald Planting
Britsum
3:44:59
3:44:34
33
Ton Vlasveld
Almere
3:45:21
3:45:09
34
Tako Molanus
Meppel
3:49:03
3:48:31
35
Ben Hogers
Amsterdam
3:49:50
3:49:48
36
Frans van Vliet
Diemen
3:51:04
3:50:51
37
Régis van der Tweel
Diemen
3:55:10
3:54:05
38
Alwin Radstake
Zelhem
3:57:09
3:56:38
39
Egge-Jan Krijthe
Groningen
3:57:41
3:52:36
40
Sjouke Venema
Harlingen
3:58:12
3:58:06
41
Geert Jan Bosma
Leeuwarden
3:58:44
3:57:39
42
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
3:59:12
3:58:59
43
Edwin van Straten
Grou
3:59:48
3:58:19
44
Hans Groen
Raalte
3:59:53
3:57:51
45
Rudolf Das
Leeuwarden
4:00:48
4:00:37
46
Dirk Laverman
Sint Jacobiparochie
4:04:02
4:03:55
47
Rene Bakker
Hoensbroek
4:04:57
4:04:40
48
Thony van der Veen
Burgum
4:06:37
4:05:46
49
Nanne Heida
Mildam
4:07:34
4:05:23
50
Albert Reitsema
Mantgum
4:09:42
4:09:33
51
André Bär
Leeuwarden
4:10:53
4:10:30
52
Remko Vrijdag
Ilpendam
4:13:25
4:10:20
53
Jos van Es
Koedijk
4:15:44
4:14:54
54
Anno Zwerver
ijlst
4:15:46
4:15:35
55
Jacob Vriese
stiens
4:17:33
4:17:10
56
Focko Sinnema
nieuwebrug
4:17:44
4:16:14
57
Talko Dijkhuis
Groningen
4:18:09
4:17:07
58
Evert hoekstra
Drachten
4:20:03
4:19:47
59
Erik Bosma
Minnertsga
4:24:18
4:22:51
60
Donald Koster
Leeuwarden
4:28:11
4:27:20
61
Harry Bruining
Lekkum
4:31:14
4:30:59
62
Gerard Metz
Nes Ameland
4:31:41
4:31:18
63
Jan Ruiter
Delfzijl
4:32:23
4:30:51
64
Jan Bakker
Sneek
4:32:36
4:31:34
65
Kees Krijger
Leiderdorp
4:32:58
4:31:37
66
Maarten Küppers
Rotterdam
4:32:58
4:31:38
67
Piet Alkema
Hoogezand
4:37:18
4:37:08
68
Bouwe van der Meer
Jubbega
4:39:27
4:36:09
69
Edwin Douma
Appelscha
4:42:06
4:42:01
70
Jan Pieter van Oosten
Wirdum Fr
4:43:52
4:43:29
71
Cor Jansma
Rottevalle
4:46:01
4:45:41
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda Jansen
Leeuwarden
3:27:45
3:26:55
2
Lydia Doornbos-Kremer
Bedum
3:59:48
3:59:23
3
Elizabeth ten Hoeve
VEENWOUDEN
4:22:08
4:21:59
4
Anne Zijlstra
Leeuwarden
4:31:16
4:29:57
5
Christien Navis
Sint Nicolaasga
4:34:28
4:34:20
6
Roeleke Faber
leeuwarden
4:42:52
4:41:34
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Klessens
Leeuwarden
3:27:02
3:26:59
2
Majet Spoelder
Amersfoort
3:38:07
3:38:04
3
De Elles Vries
Leeuwarden
3:47:10
3:46:19
4
Berdina Seinstra
Leeuwarden
3:47:23
3:47:03
5
Gerry Visser
Borne
3:48:43
3:46:51
6
Nynke van der Kooij
Deventer
3:56:08
3:55:25
7
Wilma van Galen
Wolvega
4:02:33
4:02:27
8
Froukje Croeze
Haren Gn
4:05:56
4:05:51
9
Jolande Stilting
Haren
4:10:52
4:08:00
10
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
4:22:28
4:22:22
11
Carla Bakker-Pot
Sneek
4:32:36
4:31:32
12
Laura Sonnega
Leeuwarden
4:41:40
4:39:56
13
Annet Kienstra-Feenstr
Nes Ameland
4:42:10
4:41:49
14
Anna Siri
Franeker
4:51:20
4:50:07
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Leeuwarden
3:20:58
3:20:56
2
Aafke van der Wal
Leeuwarden
3:55:49
3:55:23
3
Nellie van der Made
Assen
3:58:16
3:57:50
4
Frouwkje Herder
Ravenswoud
3:58:17
3:58:13
5
Coby d'Hont - Kramer
Donkerbroek
4:02:25
4:01:05
6
Karin van Eck
Deventer
4:02:38
4:00:46
7
Rennie Talsma
Mantgum
4:04:24
4:04:20
8
Betty Osinga
Leeuwarden
4:04:34
4:04:05
9
Margot Baars
Houten
4:14:27
4:11:08
10
Mettje Elzinga
Hallum
4:25:15
4:24:56
11
Anke Peterson
Leeuwarden
4:31:59
4:31:32
12
Ineke Scheffer
Leens
4:32:21
4:30:08
13
Lies Mol
Almere
4:39:48
4:37:34
14
Reino Koopmans
IJlst
4:42:32
4:42:14
HVMAR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephen Day
Wellington (NZL)
1:14:28
1:14:26
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:14:35
1:14:33
3
Kees Keizer
Wellington (NZL)
1:15:24
1:15:21
4
Saco Hemstra
Weidum
1:19:59
1:19:52
5
Henk Sikma
Zwaagwesteinde
1:21:56
1:21:48
6
Harry Wijnja
Joure
1:22:53
1:22:47
7
Jan Boonstra
Sneek
1:23:35
1:23:29
8
Douwe Nauta
Oppenhuizen
1:23:37
1:23:31
9
Willi-Jan Veltman
Leeuwarden
1:25:34
1:25:26
10
Vincent Willebrand
Overschild
1:26:44
1:26:37
11
Roelof Burghoorn
Wijtgaard
1:26:56
1:26:48
12
Imre van Hijum
Sneek
1:27:21
1:27:07
13
Folkert Sinnema
Wergea
1:28:16
1:28:04
14
Edy Stuyts
Den Helder
1:28:18
1:28:10
15
Ritske Flootman
Menaldum
1:29:01
1:28:55
16
Ilja van Dam
Bussum
1:29:31
1:29:20
17
Henk Ruiter
Sneek
1:30:17
1:30:00
18
Elmar Otter
Leeuwarden
1:30:22
1:30:12
19
Frank Smidstra
Tietjerk
1:30:52
1:30:40
20
Anne Venema
Goutum
1:30:56
1:30:14
21
Edward Pechler
Groningen
1:31:04
1:29:58
22
Theo Holtus
Dinxperlo
1:31:58
1:31:14
23
Henk Pater
Oude Pekela
1:31:59
1:31:48
24
Yvonne Kassenberg
Burgum
1:32:00
1:31:50
25
Hisso Homan
De Bilt
1:32:19
1:32:11
26
Henk Kooijman
Den Helder
1:32:45
1:32:37
27
Johan Meinsma
Leeuwarden
1:32:54
1:32:28
28
Gerard Postma
Groningen
1:33:11
1:32:51
29
Roelof A Oostra
Weidum
1:33:38
1:32:42
30
Otto de Boer
Leeuwarden
1:34:07
1:32:34
31
Francis Helling
Wageningen
1:34:16
1:32:59
32
Johan van Noordenburg
Jubbega
1:34:57
1:34:31
33
Jan Wijnsma
Boksum
1:35:35
1:35:25
34
Gerrit Gerritsma
Leeuwarden
1:35:37
1:35:11
35
Jan Ulfman
Hurdegaryp
1:35:40
1:34:11
36
Edwin Slijkhuis
Groningen
1:35:50
1:34:43
37
Wibo Drenth
Oudwoude
1:36:04
1:35:28
38
Marco van der Laan
Leeuwarden
1:36:08
1:35:53
39
Geert Tjeerdsma
Jelsum
1:36:09
1:35:29
40
Folkert Botma
Tilburg
1:36:20
1:33:38
41
Tsjerk-Sake castelein
Grou
1:36:27
1:35:43
42
Klaas Miedema
Tzummarum
1:36:28
1:36:00
43
Chris Gerlagh
Haren Gn
1:36:30
1:36:04
44
Ylona Kruis
Ysbrechtum
1:36:38
1:35:17
45
Henk van der Meer
Gorredijk
1:36:51
1:36:31
46
Liesbeth Steenbergen
Sneek
1:37:12
1:37:03
47
Henk van Eldik
Leeuwarden
1:37:14
1:36:52
48
Lucien Dechesne
Utrecht
1:37:37
1:37:19
49
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:37:44
1:35:45
50
Hillebrand de Vries
Sint Jacobiparochie
1:37:46
1:36:19
51
René Vellinga
Franeker
1:37:55
1:37:33
52
Harm de Boer
Burgum
1:37:58
1:36:33
53
Genereux Sluiman
Drachten
1:38:02
1:36:39
54
Hans-Geert Mast
Drachten
1:38:02
1:36:39
55
Eduard v.d. Steeg
Veenwouden
1:38:11
1:37:59
56
Theo de vries
Leeuwarden
1:38:13
1:37:24
57
Hans Groenewoud
Menaldum
1:38:16
1:37:36
58
Ronald Brouwer
Apeldoorn
1:38:21
1:38:13
59
Anno Zwaan
Deinum
1:38:27
1:38:13
60
Hendrik Mink
Haaksbergen
1:38:31
1:37:04
61
Peter Wortman
Sneek
1:38:33
1:35:18
62
Peter Schrier
De Knipe
1:38:33
1:37:31
63
Rinie Scheutjens
Mantgum
1:38:44
1:38:02
64
Piet Boskma
Heerenveen
1:38:59
1:38:33
65
Robert Korte
Leeuwarden
1:39:00
1:38:45
66
Ivo van der Meer
Leeuwarden
1:39:03
1:37:42
67
Menno Cramer
Leeuwarden
1:39:18
1:38:36
68
Jacob Coens
Groningen
1:39:19
1:35:57
69
Yme Jongema
Drachten
1:40:06
1:39:39
70
Giorgio Delea
Leeuwarden
1:40:11
1:39:03
71
Peter Ruisch
Lekkum
1:40:13
1:40:05
72
Peter Klaver
Leeuwarden
1:40:19
1:40:04
73
Klaas de Graaf
Leeuwarden
1:40:23
1:39:07
74
Gerrit Bloem
Sneek
1:40:36
1:39:43
75
Remco Dijkstra
Sneek
1:40:38
1:40:19
76
Gerrit Jepma
Drachten
1:40:40
1:40:15
77
Jakob Pronk
Winschoten
1:40:59
1:40:34
78
Hans Oorthuis
Leeuwarden
1:40:59
1:40:37
79
Ronald van Haastregt
Goutum
1:40:59
1:39:27
80
Lars Wudich
Leeuwarden
1:41:03
1:40:53
81
Herman Groenwold
Warffum
1:41:04
1:40:21
82
Henk Piek
Drachten
1:41:06
1:39:45
83
Robert Hartholt
Groningen
1:41:07
1:39:27
84
Guus Dirksen
Drachten
1:41:14
1:40:29
85
Tom Rijpma
Leeuwarden
1:41:15
1:39:55
86
Michael Panzer
Oosterwolde Fr
1:41:24
1:40:39
87
Piet Boorsma
's-Gravenhage
1:41:26
1:40:11
88
Pieter Tolsma
Arum
1:41:32
1:41:05
89
Henk Muller
Marssum
1:41:36
1:41:04
90
Jelmer de Haan
Leeuwarden
1:41:39
1:41:02
91
Frank Sjaardema
Breda
1:41:53
1:41:31
92
Alle Sterk
Beetgum
1:41:54
1:41:48
93
Jesse van de Woestijne
Leeuwarden
1:41:59
1:41:23
94
Shaun Broers
's-Gravenhage
1:42:13
1:41:45
95
Henk Bos
Oudwoude
1:42:13
1:41:29
96
Foppe Jan Palsma
Leeuwarden
1:42:15
1:41:46
97
Kees Jan de Vries
Leeuwarden
1:42:20
1:40:38
98
Jan Lunshof
Leeuwarden
1:42:28
1:42:00
99
Oeds Stienstra
Sneek
1:42:37
1:42:05
100
Jeen Boringa
leeuwarden
1:42:42
1:41:44
101
Marten van der Meer
Augustinusga
1:42:47
1:41:55
102
Floris Boonstra
Leeuwarden
1:42:58
1:42:13
103
Arjen Boonstra
Leeuwarden
1:42:59
1:42:13
104
Auke Wind
Sneek
1:43:27
1:40:47
105
Roel Verboom
Dordrecht
1:43:37
1:42:07
106
Wietse Jonker
Wommels
1:43:43
1:42:27
107
Tom Pietersma
Leeuwarden
1:43:47
1:42:15
108
Daniëlle van der Vijve
Oudehaske
1:43:48
1:43:14
109
Harmen Gerrit van Sind
Sint Jacobiparochie
1:43:48
1:42:19
110
Thys Tjalma
Veenwouden
1:43:57
1:43:44
111
Jacco Reitsma
Leeuwarden
1:44:02
1:43:12
112
Murk postma
Nijland
1:44:07
1:43:34
113
Michael Eversden
Schouwerzijl
1:44:09
1:42:39
114
Tonny Ronda
Haren Gn
1:44:10
1:43:57
115
Dick Alberts
Boksum
1:44:12
1:43:21
116
Arnold Nijp
Grou
1:44:15
1:42:30
117
Kees Afman
Zuidhorn
1:44:18
1:42:29
118
Pieter Joustra
Leeuwarden
1:44:18
1:42:51
119
Herman Wassens
Leeuwarden
1:44:27
1:41:02
120
Frits van Santen
Augustinusga
1:44:36
1:44:07
121
Guido Vermei
Schalsum
1:44:44
1:44:29
122
Sandra van Strien
Burgum
1:44:46
1:43:50
123
Johannes Alhuizes
Emmeloord
1:44:51
1:44:28
124
George-Jan Blok
Nieuwehorne
1:44:52
1:44:25
125
Frans Douwe Slot
Utrecht
1:45:06
1:44:12
126
Rixt Vollema
Oentsjerk
1:45:08
1:44:51
127
Rob Kuipers
Sneek
1:45:10
1:44:53
128
Jurjen van der Kooi
Ferwert
1:45:12
1:44:33
129
Jan Remery
Sneek
1:45:14
1:44:49
130
Taeke Jan Harkema
Delft
1:45:16
1:44:22
131
Hielke Nienhuis
Lekkum
1:45:21
1:45:11
132
Harry Schaafsma
Leeuwarden
1:45:23
1:45:14
133
Klaas Zwart
Snakkerburen
1:45:27
1:44:43
134
Olaf Kistenmacher
Sneek
1:45:30
1:44:29
135
Rients greidanus
Hilaard
1:45:47
1:45:06
136
Lou Rijk
Usquert
1:45:51
1:45:31
137
Inge de Boer
Franeker
1:45:53
1:45:10
138
Jos Tempelman
Goutum
1:45:55
1:45:31
139
Judith van der Meer
Dronrijp
1:45:56
1:45:22
140
Thierry van Groen
Drachten
1:45:59
1:42:55
141
Arjen Hoekstra
Leeuwarden
1:46:03
1:44:47
142
Remco Klinker
Leeuwarden
1:46:06
1:44:30
143
Henk Velkers
Leeuwarden
1:46:07
1:45:22
144
Kees de Vries
Hoogezand
1:46:14
1:44:23
145
Eldert Teijema
Heerenveen
1:46:14
1:45:40
146
Jacco van der Hert
Leeuwarden
1:46:27
1:45:04
147
Jan Piet Quarré
Berlikum Fr
1:46:29
1:45:38
148
Wilbert Veltman
Leeuwarden
1:46:33
1:45:47
149
Remco de Jong
Almere
1:46:36
1:45:00
150
Klaas Jan Huizing
Leeuwarden
1:46:36
1:46:25
151
Albert Molenaar
Nes Ameland
1:46:39
1:46:22
152
Jan Teernstra
Bolsward
1:46:43
1:45:27
153
Dani van de Weijer
Leeuwarden
1:46:43
1:43:33
154
Ineke Altenburg
Sneek
1:46:44
1:45:21
155
Nico Intema
Lutjewinkel
1:46:45
1:45:51
156
Barry Masclee
Stroe
1:46:52
1:43:31
157
Gerard Numan
Nuis
1:46:53
1:45:16
158
Sido Martens
Leeuwarden
1:46:55
1:46:50
159
Jan Bosgraaf
Drachten
1:46:56
1:46:12
160
Ritchie Limaheluw
Leeuwarden
1:46:59
1:45:35
161
Marco Westdijk
Leeuwarden
1:47:13
1:45:24
162
Siem Hiemstra
Appelscha
1:47:15
1:45:11
163
Einbert van Rees
Sneek
1:47:19
1:46:26
164
Eedse Nauta
wijnaldum
1:47:19
1:46:00
165
JEF Muhren
Leeuwarden
1:47:21
1:45:36
166
Robert Kaatee
Garyp
1:47:26
1:45:45
167
Wiebe Jongsma
Katlijk
1:47:27
1:46:00
168
Henk Jan Kooistra
Sint Jacobiparochie
1:47:29
1:44:24
169
Ko Streumer
Drachten
1:47:30
1:46:19
170
Nic Huhl
Sint Jacobiparochie
1:47:40
1:46:58
171
Johan bergsma
Huissen
1:47:41
1:46:28
172
Ton Heijnen
Rosmalen
1:47:46
1:47:28
173
Huub Rommers
Sneek
1:47:46
1:47:10
174
Heine Tienstra
Harlingen
1:47:49
1:44:44
175
Thomas Werkhoven
Dokkum
1:47:50
1:47:19
176
Rudmer van Hulzen
Leeuwarden
1:47:55
1:47:21
177
Evert Hettema
Leeuwarden
1:47:58
1:44:50
178
Jelle Kracht
Leeuwarden
1:48:01
1:47:51
179
Nico Geels
Westendorp
1:48:08
1:47:08
180
Erik van der Kam
Goutum
1:48:10
1:47:10
181
Ele Boskma
Leeuwarden
1:48:18
1:48:07
182
Janet Tromp
IJlst
1:48:18
1:47:54
183
Bas van Dijk
Roden
1:48:27
1:45:48
184
Sjoerd Tolsma
Drachten
1:48:28
1:47:34
185
Tiny Wouda1
Kollum
1:48:33
1:48:02
186
Kim Vogelzang
Leeuwarden
1:48:33
1:45:37
187
Henk Boonstra
Leeuwarden
1:48:38
1:47:49
188
Geert Luinstra
Leeuwarden
1:48:38
1:47:57
189
Deli reitsma
Sneek
1:48:42
1:48:04
190
Pieter Eisma
Delft
1:48:54
1:47:59
191
Yuri Bongenaar
Leeuwarden
1:48:55
1:48:31
192
Eddy Kuiper
Leeuwarden
1:48:58
1:47:28
193
Ben Douwes
Veenwouden
1:49:03
1:47:27
194
Bert van den Akker
Goutum
1:49:04
1:48:19
195
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:49:05
1:48:17
196
Holwerda Hein
Damwoude
1:49:05
1:47:42
197
Elly Koning
Enschede
1:49:07
1:47:56
198
Anton Gaastra
Zorgvlied
1:49:09
1:48:43
199
Tjerk Buma
Groningen
1:49:10
1:48:40
200
Bram de Boer
Leeuwarden
1:49:10
1:48:19
201
Heerke Schiphof
Sint Annaparochie
1:49:11
1:48:15
202
Derk Jan van der Laan
Oude Pekela
1:49:11
1:45:39
203
Peter Boersen
Leeuwarden
1:49:11
1:48:55
204
Johan Leistra
Franeker
1:49:18
1:47:50
205
Anne Dijkstra
Hardenberg
1:49:24
1:49:04
206
Menno Tuik
Leeuwarden
1:49:27
1:49:20
207
Karel Kiers
Leeuwarden
1:49:29
1:48:52
208
Arjen Lettinga
Leeuwarden
1:49:36
1:48:11
209
Wilma Sangers
Terschelling West
1:49:37
1:49:27
210
Jan Nijenhuis
Katlijk
1:49:42
1:46:56
211
Aimée van der Merk
Groningen
1:49:52
1:47:06
212
Gunnar Stebis
Assen
1:49:53
1:48:04
213
Rene van Wees
Surhuizum
1:50:07
1:49:29
214
Jeroen Fey
Leeuwarden
1:50:08
1:49:01
215
Bertus Blaauwbroek
Zandhuizen
1:50:10
1:49:26
216
Tjeerd Veenstra
Burgum
1:50:11
1:49:36
217
Marian Sijszeling
Leeuwarden
1:50:14
1:49:02
218
Jan Panhuis
Leeuwarden
1:50:18
1:49:58
219
Ronald Weemering
Assen
1:50:18
1:49:16
220
Johan Kuiphof
Burdaard
1:50:19
1:49:48
221
Jan ten Cate
Den Helder
1:50:21
1:48:38
222
Henk Lageweg
Munnekeburen
1:50:29
1:49:33
223
Harry Wiegersma
Harderwijk
1:50:32
1:49:23
224
Mathias Weppelmann
Leeuwarden
1:50:33
1:48:39
225
Hermanus Wever
Harlingen
1:50:34
1:49:35
226
Ron Fonville
Leeuwarden
1:50:36
1:49:54
227
Johan Terpstra
Wijtgaard
1:50:43
1:50:34
228
Arno eisma
Bolsward
1:50:46
1:49:32
229
Tinus Dijkstra
Bolsward
1:50:46
1:49:32
230
Hendrik Schokker
Eastermar
1:50:52
1:49:11
231
Tjalko Bouma
Franeker
1:50:54
1:47:24
232
Hessel Boersma
Boksum
1:51:16
1:50:39
233
Johan Steenstra
Groningen
1:51:18
1:50:22
234
Ido Pranger
Dokkum
1:51:18
1:50:31
235
Ricus Tiekstra
Made
1:51:19
1:50:23
236
Jaap Zwaagstra
Witmarsum
1:51:21
1:50:54
237
Mark ten Klooster
Zwolle
1:51:24
1:50:31
238
Jan Duim
Heerenveen
1:51:28
1:50:36
239
Harrie Roossien
Leeuwarden
1:51:30
1:50:28
240
Jaap Dijkstra
Franeker
1:51:36
1:51:04
241
Hielke Bijsma
Leeuwarden
1:51:37
1:51:15
242
Rien Diepenbroek
Grou
1:51:37
1:51:04
243
Jan Willem van der Plo
Leeuwarden
1:51:38
1:48:41
244
Rudmer Heerema
Alkmaar
1:51:38
1:48:38
245
Henk Koet
Buitenpost
1:51:41
1:51:11
246
Pieter Jellema
Leeuwarden
1:51:43
1:49:45
247
Johan Zwerver
Leeuwarden
1:51:48
1:50:48
248
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
1:51:52
1:49:00
249
Kerst Jonkman
Oudehorne
1:52:03
1:50:16
250
Martin Link
Grou
1:52:03
1:50:18
251
Bas de Boois
Leeuwarden
1:52:05
1:49:17
252
Hotze Brouwer
Rinsumageest
1:52:05
1:51:48
253
Loek Mensinga
Zuidhorn
1:52:08
1:50:37
254
Johnny van Zurk
Leeuwarden
1:52:09
1:50:57
255
Peter- Pranger
Dokkum
1:52:12
1:51:25
256
Pascal Kroone
Schagen
1:52:15
1:51:22
257
Marco van IJs
Leeuwarden
1:52:17
1:51:55
258
Arend de Haan
Jubbega
1:52:19
1:49:33
259
Jan van der Heide
Leeuwarden
1:52:24
1:51:38
260
Folkert Brijker
Leeuwarden
1:52:26
1:51:08
261
Armand Schreurs
Utrecht
1:52:33
1:50:54
262
Dijkstra J
Easterwierrum
1:52:40
1:51:43
263
Eeuwe Drijfhout
Leeuwarden
1:52:41
1:51:23
264
Hein de Jong
Joure
1:52:43
1:52:08
265
Laurens Kruize
Slochteren
1:52:45
1:52:14
266
Berend Snijder
Terschelling Hoorn
1:52:49
1:51:20
267
Symen van der Velde
Waaksens
1:52:52
1:52:28
268
Oscar Aarns
Venlo
1:52:57
1:51:09
269
Harrie Wetterhahn
Leeuwarden
1:52:59
1:52:17
270
Gerke Boekema
Franeker
1:52:59
1:52:16
271
Simke Talsma
de knipe
1:53:05
1:52:01
272
Henk Stienstra
Drachten
1:53:11
1:52:29
273
Heidi Derks
Wanroij
1:53:12
1:52:14
274
Afke Hekman
Haren Gn
1:53:14
1:52:07
275
Geert Bartsma
Sneek
1:53:15
1:50:04
276
Fokko Bosker
Lippenhuizen
1:53:17
1:52:17
277
Niels Overzet
Wijtgaard
1:53:23
1:53:13
278
Wim Oldhoff
Leeuwarden
1:53:25
1:52:55
279
Sytse Prins
Sneek
1:53:30
1:52:47
280
Klaas Geert Bos
Joure
1:53:38
1:51:09
281
Chris van der Voorn
Leeuwarden
1:53:41
1:52:13
282
Jacob Schaap
Leeuwarden
1:53:43
1:52:49
283
Johan Beintema
Leeuwarden
1:53:45
1:52:55
284
Rene Dijkstra
Drachten
1:53:45
1:52:52
285
Boate Engwerda
Amersfoort
1:53:46
1:51:49
286
Marcel Kuin
Olterterp
1:53:48
1:52:23
287
Piet van der Steeg
Hurdegaryp
1:53:49
1:52:14
288
Jan van der Veen
Hurdegaryp
1:53:49
1:52:14
289
Jaap van der Ley
Heerenveen
1:53:51
1:53:10
290
Alie Sinnema
Jelsum
1:53:51
1:53:13
291
John Vernooij
Heerenveen
1:53:52
1:52:47
292
Ulbe Bosch
Sint Annaparochie
1:53:52
1:53:12
293
Marc de Vos
Bussum
1:53:55
1:52:18
294
Thijs van der Vegt
Langelille
1:53:56
1:52:44
295
Wilma Hemstra
Weidum
1:53:58
1:53:42
296
Aleid Busser
Haren Gn
1:53:58
1:53:00
297
Van den Burg
Sneek
1:53:58
1:52:20
298
Robbert ter Steege
Winsum Gn
1:54:03
1:53:49
299
Wim Hospes
Balk
1:54:07
1:53:46
300
Jan Wolter Fonk
Bontebok
1:54:23
1:51:25
301
Baukje van der Burg
Cornjum
1:54:28
1:53:46
302
Ying Mellema
Joure
1:54:31
1:53:48
303
Klazien Jansma
Steenwijk
1:54:36
1:53:58
304
Alle-Jan Kruizinga
Joure
1:54:37
1:52:01
305
Jasper Kruizinga
Joure
1:54:37
1:52:14
306
Aad van der Burg
Easterlittens
1:54:38
1:53:01
307
Peter van Oosten
Nijmegen
1:54:48
1:53:30
308
Jitze Weber
Haaksbergen
1:54:54
1:53:32
309
Jurgen Woudwijk
Berlin (GER)
1:54:55
1:54:10
310
Gosse Koopmans
Dokkum
1:54:56
1:54:03
311
Mark Stuijt
Leeuwarden
1:55:00
1:53:56
312
Jurjen Ament
leeuwarden
1:55:01
1:53:30
313
Meint van der Galiën
Drogeham
1:55:02
1:54:10
314
Adrie Atsma
Leeuwarden
1:55:06
1:54:25
315
Peter Braakman
Burgum
1:55:08
1:54:30
316
Eeuwke Reidsma
leeuwarden
1:55:16
1:54:16
317
Peter de Ruiter
Goutum
1:55:19
1:54:16
318
Gerlof Berkhof
Leeuwarden
1:55:25
1:55:01
319
Erica Verdegaal
Leeuwarden
1:55:26
1:54:21
320
Cora van der Haar
Leeuwarden
1:55:31
1:54:26
321
Lina Pol
Leeuwarden
1:55:33
1:54:33
322
Rob Treffers
Leeuwarden
1:55:34
1:54:13
323
Rienk van der Veen
Leeuwarden
1:55:34
1:54:04
324
Alinda Kiel
Wolvega
1:55:40
1:55:05
325
Irma Brink
Apeldoorn
1:55:40
1:54:41
326
Frans Kienstra
Nes Ameland
1:55:41
1:52:53
327
Jan Lettinga
Terschelling West
1:55:47
1:55:39
328
Jelte Reitsma
Ryptsjerk
1:55:59
1:55:12
329
Soraya Zander
Sneek
1:56:00
1:54:34
330
Gaby de Vos
Leeuwarden
1:56:00
1:54:07
331
Edo Eisma
Goutum
1:56:04
1:54:01
332
Jan van der Kooi
Franeker
1:56:05
1:55:22
333
Freek Pasveer
Leeuwarden
1:56:05
1:55:20
334
Patrick Agterberg
Engelum
1:56:06
1:54:03
335
J. Wijtsma
Leeuwarden
1:56:08
1:54:14
336
Richard Strating
Assen
1:56:09
1:55:18
337
Timo van Buiten
Gorredijk
1:56:11
1:55:45
338
Martin Nijenhuis
Haren
1:56:14
1:55:06
339
Minne van Houten
Drachten
1:56:16
1:55:54
340
Jan-Willem Oudhof
Purmerend
1:56:17
1:54:08
341
Leo van der Laan
Leeuwarden
1:56:17
1:54:08
342
Wim Eizenga
Leeuwarden
1:56:22
1:56:06
343
Rogier den Heijer
Leeuwarden
1:56:23
1:55:06
344
Jan Jellema
IJlst
1:56:26
1:54:54
345
Lukas Heijs
Amersfoort
1:56:28
1:55:32
346
Gabrielle Limonard
Diemen
1:56:30
1:54:48
347
Feiko de Boer
Leeuwarden
1:56:31
1:55:18
348
Piet Noordenbos
Terschelling Hoorn
1:56:34
1:56:02
349
Eco Wagendorp
Stiens
1:56:42
1:56:04
350
Ronny de Groen
Zutphen
1:56:44
1:56:11
351
Jelle de Jong
Joure
1:56:45
1:55:43
352
Tycho Olgers
Leeuwarden
1:56:45
1:56:02
353
Tjalling de Vries
Leeuwarden
1:56:46
1:56:02
354
Harry de Ruyter
Franeker
1:56:47
1:53:23
355
Jan Koreman
Groningen
1:56:47
1:54:09
356
Wouter Hoogland
Dokkum
1:56:48
1:55:53
357
Trudy Sanders
Sneek
1:56:52
1:55:19
358
Jehannes Piebenga
Leeuwarden
1:57:02
1:55:18
359
Jan Kienstra
Nes Ameland
1:57:04
1:54:16
360
Marco Hollander
Oudemirdum
1:57:13
1:55:34
361
Arjen Bos
Leeuwarden
1:57:15
1:56:27
362
Lieuwe Hoekstra
Groningen
1:57:20
1:56:21
363
Nico Hettinga
Leeuwarden
1:57:20
1:56:21
364
Jan Nauta
Workum
1:57:23
1:57:13
365
Gerke van Dam
Saaksum
1:57:28
1:53:51
366
Johannes Lenes
Kimswerd
1:57:29
1:55:07
367
Hieke Postma
Oosterstreek
1:57:31
1:55:56
368
Marten Jager
Dronrijp
1:57:32
1:56:02
369
A. Kromkamp
Mildam
1:57:34
1:55:37
370
Lucia Hollander
Leeuwarden
1:57:36
1:56:22
371
Kevin Pekel
Franeker
1:57:36
1:56:30
372
Arjen Veninga
Leeuwarden
1:57:40
1:56:50
373
Annemarie Meiberg
Utrecht
1:57:43
1:57:09
374
Jeroen Meiberg
Leeuwarden
1:57:43
1:57:10
375
Bakker Klaas
Drachten
1:57:44
1:57:31
376
Martin Dijkstra
Sneek
1:57:47
1:55:00
377
Jelle Wolthuizen
Sneek
1:57:47
1:56:32
378
Koos Pietersma
Leeuwarden
1:57:48
1:57:25
379
Paul Riteco
Den Helder
1:57:54
1:56:42
380
Age Tolsma
Burgum
1:57:54
1:57:25
381
Barry Haas
Vriescheloo
1:57:57
1:56:24
382
Jan Brandsma
Sneek
1:58:03
1:57:19
383
Louise Meijering
Groningen
1:58:05
1:56:18
384
Rene Wijnstra
Dokkum
1:58:06
1:57:37
385
Sjoerd Jan Zwart
HURDEGARYP
1:58:08
1:57:11
386
Yvonne Hoekstra
Kollumerzwaag
1:58:11
1:57:53
387
Rene van Baal
Leeuwarden
1:58:13
1:57:38
388
Arjen Sipma
De Knipe
1:58:17
1:57:13
389
Leo Hermans
Stiens
1:58:18
1:56:16
390
Jan Zwerver
Dronrijp
1:58:20
1:57:42
391
Dieneke de Groot
Leeuwarden
1:58:21
1:57:18
392
Femme de Bruin
Leeuwarden
1:58:21
1:57:59
393
Mirko van Meerlant
Leeuwarden
1:58:22
1:54:52
394
Sander Nijhof
Leeuwarden
1:58:23
1:56:32
395
Jeep de Jong
Leeuwarden
1:58:25
1:57:39
396
Henk Betten
Leeuwarden
1:58:34
1:57:29
397
Symen Bouma
Stiens
1:58:35
1:58:18
398
Peter Nijholt
Leeuwarden
1:58:36
1:57:37
399
John Diepenmaat
Leeuwarden
1:58:37
1:58:09
400
Johan Wolthuizen
Sneek
1:58:45
1:57:29
401
Jan post
Stiens
1:58:47
1:58:08
402
Garmt-Jan Nijborg
Hoogezand
1:58:54
1:57:58
403
Marten Jan vd Ploeg
Burgum
1:58:57
1:58:40
404
Linde Hartman
Leeuwarden
1:58:58
1:58:36
405
Douwe Jan Krol
Mantgum
1:58:58
1:56:14
406
Fernand Tuinstra
Lemmer
1:58:58
1:57:16
407
Mirjam Houtop-van der
Nederhorst den Berg
1:59:00
1:58:38
408
Olaf Estoppey
Amsterdam
1:59:01
1:58:28
409
Jildert Visser
Assen
1:59:02
1:58:13
410
Sietse Wiersma
Groningen
1:59:09
1:56:00
411
Alastair Wright
stiens
1:59:16
1:57:21
412
Adrie Rijk
Heeten
1:59:18
1:58:57
413
Klaas kooij van Der
damwoude
1:59:23
1:58:38
414
Everardus Kleefstra
Leeuwarden
1:59:32
1:58:23
415
Etty Wiersma
Hoogeveen
1:59:37
1:58:29
416
Erik van der Veen
Menaldum
1:59:39
1:58:51
417
Yde de Boer
Bolsward
1:59:39
1:58:39
418
Abe Gietema
Heerenveen
1:59:39
1:56:14
419
Henk de Vries
joure
1:59:41
1:59:28
420
Johan Tamminga
Jelsum
1:59:41
1:56:45
421
Douwe Hokwerda
Zutphen
1:59:46
1:58:44
422
Geertje Kuijper
Nijland
1:59:49
1:59:31
423
Wilco Schijff
Loenen Gld
1:59:50
1:58:39
424
Frida de Boer
Loenen
1:59:50
1:58:39
425
Phuoc Lam
Leeuwarden
1:59:52
1:58:02
426
Rob Platteel
Akkrum
1:59:53
1:59:20
427
Marten Heijs
Deventer
1:59:55
1:58:59
428
Trees van der Wal
Leeuwarden
1:59:55
1:59:24
429
Jan Koster
Drachten
2:00:03
1:58:29
430
Gaatse Westra
Leeuwarden
2:00:03
1:58:17
431
Johan Dragtsma
Leeuwarden
2:00:07
1:59:32
432
Richard Weel
Leeuwarden
2:00:12
1:59:58
433
Fokke Veninga
Leeuwarden
2:00:18
1:59:28
434
Arjen Nijboer
Leeuwarden
2:00:21
1:59:39
435
Joop Boonstra
Leeuwarden
2:00:25
1:59:49
436
Henk Arends
Oude Pekela
2:00:26
1:57:03
437
Bert Kleen
Workum
2:00:27
1:59:36
438
Koos Flikkema
Briltil
2:00:29
1:57:33
439
Robert van der Hilst
Groningen
2:00:38
2:00:14
440
Wybrand de Groot
Veenwouden
2:00:43
1:59:16
441
Fennie Homan-Veenstra
LEEUWARDEN
2:00:52
2:00:12
442
Acronius Hettinga
Deinum
2:00:55
2:00:07
443
John van Eijndhoven
Leeuwarden
2:00:58
2:00:29
444
Hanneke Stam
Heerenveen
2:00:59
2:00:27
445
Folkert Postma
Buitenpost
2:01:03
2:00:03
446
Johnny de Jonge
Groningen
2:01:06
1:59:08
447
Eltjen Reitsema
Schettens
2:01:07
2:00:05
448
Jaap Sikkema
Jubbega
2:01:12
1:59:29
449
Wibby Sittrop
Rottum Fr
2:01:15
2:00:55
450
Marie Haisma
Harlingen
2:01:17
2:00:00
451
Christien Stedehouder
Sappemeer
2:01:17
2:01:02
452
Hans Schol
Bierum
2:01:22
2:00:00
453
Elly van Es
Leeuwarden
2:01:24
2:00:18
454
Mirjam Ganzinga-Sutman
Leeuwarden
2:01:26
2:00:12
455
Alie Albronda
Eelderwolde
2:01:29
2:00:22
456
Paul Kromhout
Wergea
2:01:29
1:59:38
457
Cor kooistra
Deinum
2:01:33
1:59:39
458
Piet Deem
Leeuwarden
2:01:40
2:00:29
459
Marco van Schaik
Leeuwarden
2:01:41
2:00:11
460
Ingo Bengel
Leeuwarden
2:01:44
1:59:46
461
Jorn Boringa
tietjerk
2:01:47
2:01:13
462
Gjalt Klijnstra
De Knipe
2:01:53
2:00:36
463
Johan Veninga
Hurdegaryp
2:01:57
2:00:59
464
Sandra Paulette van Hu
Arum
2:02:00
2:00:44
465
Peter van der Meeren
Jutrijp
2:02:02
2:00:57
466
Gerben Dijkstra
Leeuwarden
2:02:07
2:00:47
467
Guus van den Heuvel
Hoorn Nh
2:02:08
1:59:09
468
Trudy Postma
Sneek
2:02:13
2:00:23
469
Wijnand Helfrich
Zuidhorn
2:02:21
1:59:20
470
Erik Bax
Soest
2:02:24
1:59:24
471
Piety Feenstra
Leuwarden
2:02:25
2:01:45
472
Roelof Hettema
Lelystad
2:02:33
2:00:52
473
Teun van der Meij
Tzum
2:02:37
2:02:04
474
Douwe Gerlof Heeringa
Deinum
2:02:37
2:01:36
475
Klaske Prosé-Romkes
Leeuwarden
2:02:38
2:01:20
476
Siska Bongenaar
Leeuwarden
2:02:43
2:02:16
477
Mark Dijkstra
Leeuwarden
2:02:46
2:01:24
478
Lucille Dijkstra
Drachten
2:02:48
2:02:26
479
Gabe Postma
Mûnein
2:02:48
2:01:48
480
Bob Waage
Nes
2:02:53
2:01:52
481
Heico Visser
Oranjewoud
2:02:54
2:01:59
482
Peter Raap
Dokkum
2:02:59
2:01:59
483
Willem Klompstra
Leeuwarden
2:03:00
2:02:47
484
Agnes van der Meulen
Leeuwarden
2:03:05
2:02:36
485
Rene Swart
Leeuwarden
2:03:06
2:02:34
486
Jildou Oosterhof
Leeuwarden
2:03:14
2:02:05
487
Antje Breeuwsma
Bolsward
2:03:14
1:59:42
488
Bertha Breeuwsma
Bolsward
2:03:18
2:02:57
489
Mark Brouwer
Blije
2:03:19
2:02:25
490
Kees Halma
Leeuwarden
2:03:20
2:02:42
491
Rense Buimer
Leeuwarden
2:03:20
2:02:16
492
Fokke van der Veen
Leeuwarden
2:03:21
2:02:58
493
Kerst Heida
Harlingen
2:03:22
2:02:53
494
Lian Geuze
Oudemirdum
2:03:25
2:01:46
495
Rients Koster
Jirnsum
2:03:26
2:02:58
496
Lex van Houte
Leeuwarden
2:03:28
2:02:14
497
Wim Ypma
Hilaard
2:03:29
2:01:37
498
Anja Popma
Leeuwarden
2:03:31
2:02:29
499
Arjen Van Antwerpen
Leeuwarden
2:03:31
2:02:55
500
Anton Spinder
Drachten
2:03:38
2:02:22
501
Marcus Postuma
Harlingen
2:03:40
2:00:05
502
Bennie Mous
Deinum
2:03:43
2:02:18
503
Martin Blom
Leeuwarden
2:03:46
2:02:52
504
Reno Wouters
Leeuwarden
2:03:50
2:01:41
505
Alco de Jong
Sint Annaparochie
2:04:02
2:03:21
506
Jacqueline Dijkstra
Midlum
2:04:02
2:02:45
507
Thijs Hoekstra
Leeuwarden
2:04:04
2:03:11
508
Doreen Gjaltema de Jon
Leeuwarden
2:04:06
2:02:41
509
Christiaan Fahner
Leeuwarden
2:04:08
2:00:33
510
Milan Grijmans
Parrega
2:04:12
2:03:43
511
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:04:15
2:03:37
512
Arjen Vonk
Leeuwarden
2:04:20
2:02:08
513
Johan Rodenhuis
Leeuwarden
2:04:24
2:02:42
514
Raymond Wolthers
's-Gravenhage
2:04:27
2:02:35
515
Plantinga Renie
Heerenveen
2:04:28
2:02:36
516
Jannie Jongsma
Jubbega
2:04:29
2:02:38
517
Jan de Vries
Nijeholtpade
2:04:30
2:03:00
518
Symen Sipma
De Knipe
2:04:31
2:03:23
519
Marieke Ploegh
Groningen
2:04:33
1:59:41
520
Jan Volbeda
Franeker
2:04:33
2:02:50
521
Holger Bakker
Lollum
2:04:37
2:03:52
522
Sipke Jan Sangers
Leeuwarden
2:04:43
2:03:44
523
Dick Siersema
Heerenveen
2:04:44
2:01:07
524
Rijk van Elteren
Leeuwarden
2:04:53
2:03:27
525
Harmke Wiersma
Tietjerk
2:04:59
2:04:25
526
Hanna Copini
Leeuwarden
2:05:00
2:04:23
527
Patrick Vink
Wargea
2:05:05
2:03:12
528
Peter Meinderts
Wergea
2:05:05
2:03:15
529
Carel Brugman
Leeuwarden
2:05:06
2:03:55
530
Sander Reerink
Hilversum
2:05:27
2:04:08
531
Sjoerd van der Wijk
Surhuisterveen
2:05:36
2:03:59
532
Olav Bosma
Leeuwarden
2:05:37
2:04:59
533
Nico Witteveen
Dokkum
2:05:39
2:04:50
534
Jacob Munneke
Leeuwarden
2:05:44
2:03:27
535
John Vermolen
Sneek
2:05:45
2:05:16
536
Wilco Hiemstra
Leeuwarden
2:05:46
2:04:07
537
Jantine Tilstra
Leeuwarden
2:05:46
2:04:09
538
Jakob Libbe de Haan
Rottevalle
2:05:50
2:05:14
539
Feike Politiek
Leeuwarden
2:05:52
2:04:17
540
Rudy Veen
Slochteren
2:05:53
2:05:05
541
Geert Vogelzang
Leeuwarden
2:05:58
2:05:20
542
Peter Van der Geest
Franeker
2:06:04
2:04:29
543
Afke Groen
Franeker
2:06:04
2:04:31
544
Siep Vellinga
Franeker
2:06:04
2:04:32
545
Ellis Miedema
Leeuwarden
2:06:04
2:04:29
546
Pieter van der Veer
Dronrijp
2:06:05
2:04:15
547
Klaske van Lunzen
Leeuwarden
2:06:08
2:04:53
548
Sible van der Meer
Wijtgaard
2:06:10
2:05:55
549
Ineke Veninga
Oudehaske
2:06:10
2:05:55
550
Jos Meeuwsen
Burgum
2:06:14
2:05:21
551
Keimpe Heslinga
Hijum
2:06:17
2:04:07
552
Roelof Falkena
Goutum
2:06:20
2:05:41
553
Gerbrant Westra
Kollum
2:06:22
2:05:34
554
Jan Hubers
Goutum
2:06:27
2:05:46
555
Ronald Buyteweg
Amersfoort
2:06:34
2:05:32
556
Jan Deelstra
Leeuwarden
2:06:37
2:05:53
557
Arjen Douma
Sneek
2:06:39
2:06:26
558
Monique Medema
Leeuwarden
2:06:41
2:05:14
559
Hans de Knijff
Dokkum
2:06:42
2:05:22
560
Gerrit Jan Luth
Leeuwarden
2:06:42
2:05:38
561
Foeke Idzenga
De Wilgen
2:06:43
2:05:56
562
Renate de Boer-Bies
Nijega
2:06:44
2:05:19
563
Karin Woldringh
Leeuwarden
2:06:47
2:06:25
564
Perry Dizij
Sneek
2:06:54
2:05:10
565
Esther Dizij
Sneek
2:06:54
2:05:10
566
Ronald Flapper
Buitenpost
2:06:55
2:04:05
567
Yntze Jongsma
Katlijk
2:07:07
2:03:29
568
Hans Buys
Sintjohannesga
2:07:07
2:05:28
569
Pieter Vanderplaats
harlingen
2:07:09
2:05:53
570
Ria Schrale
Boksum
2:07:10
2:05:23
571
Regina de Jong
Harkema
2:07:15
2:06:39
572
Jelte van der Berg
Sneek
2:07:17
2:06:29
573
Siebren Jasper
Aldeboarn
2:07:18
2:05:21
574
André van der Graaf
Leeuwarden
2:07:23
2:06:46
575
Arend Dijkstra
Hurdegaryp
2:07:28
2:06:45
576
Sandra Bruinsma
Leeuwarden
2:07:30
2:06:26
577
Hester van Cruijsen
Amsterdam
2:07:34
2:02:41
578
Oscar Dros
Appelscha
2:07:40
2:07:10
579
Henk Blaauw
Franeker
2:07:41
2:05:48
580
Wietse Blaauw
Franeker
2:07:42
2:05:07
581
Jolanda Blaauw
Franeker
2:07:42
2:05:06
582
Tineke Blaauw
Franeker
2:07:43
2:05:49
583
Jetske Zijlstra
Leeuwarden
2:07:43
2:06:44
584
L.E. Schotanus
Heerenveen
2:07:43
2:05:47
585
Vanessa Wuijster
Groningen
2:07:43
2:06:34
586
Cindy Ras
Stiens
2:07:44
2:06:21
587
Petra Heida-Tolsma
Harlingen
2:07:44
2:07:15
588
Peter Rijpstra
Franeker
2:07:48
2:06:12
589
Toon Schaap
Zuidwolde Dr
2:08:13
2:06:50
590
Lia Haijtema
Warns
2:08:15
2:07:08
591
Geertje Bekkema
Warns
2:08:15
2:07:08
592
Robert Tolsma
Sneek
2:08:16
2:07:46
593
Margreet van der Meer
Sneek
2:08:20
2:07:17
594
Cees Kamminga
Leeuwarden
2:08:22
2:06:44
595
Matthijs de Korte
Montfoort
2:08:23
2:07:34
596
Jos Schouwenaars
Oosthem
2:08:25
2:06:03
597
Tjalling Westerhuis
Leeuwarden
2:08:26
2:07:32
598
Peter Sjoerdsma
Leeuwarden
2:08:27
2:07:11
599
Gauke Haagsma
Burgum
2:08:29
2:06:47
600
Simon theo Oevering
Sint Annaparochie
2:08:37
2:06:58
601
Mark van Krimpen
Leeuwarden
2:08:40
2:05:07
602
Jaap Abelen
goutum
2:08:41
2:08:03
603
Rense Zwerver
Leeuwarden
2:08:43
2:06:41
604
Jan Iedema
Leeuwarden
2:08:48
2:07:07
605
Arjen Berkhout
Sneek
2:08:48
2:05:19
606
Pieter Hania
Leeuwarden
2:08:49
2:05:16
607
Martha Thenu
Assen
2:08:50
2:07:56
608
Johannes Berger
Leeuwarden
2:08:51
2:08:00
609
Ton Hoogenbosch
Westerland
2:08:54
2:07:42
610
Marit Smit
Terschelling West
2:08:58
2:07:33
611
Liesbeth Roos
Terschelling Hoorn
2:08:59
2:07:31
612
Willie Muizer
Leeuwarden
2:09:10
2:08:02
613
Rieks Osinga
Leeuwarden
2:09:13
2:07:22
614
Hessel Bennett
Drachten
2:09:17
2:08:10
615
Melle Tilma
Wiuwert
2:09:17
2:08:21
616
Matthias Postmus
Dokkum
2:09:18
2:07:55
617
Bert Werkman
Leeuwarden
2:09:19
2:08:04
618
Emiel de Jong
Franeker
2:09:21
2:08:47
619
Maamke Aafjes
Amsterdam
2:09:23
2:08:14
620
Elbrig Hofstra
Haarlem
2:09:23
2:08:14
621
Brigitte Feenstra
Leeuwarden
2:09:27
2:08:26
622
Laurie Kranendonk
Leeuwarden
2:09:29
2:08:55
623
Ria van den Burg
Sneek
2:09:38
2:08:28
624
Mohammed Farmani
Leeuwarden
2:09:40
2:09:14
625
Djurre Joh van der Sch
Oentsjerk
2:09:47
2:09:11
626
Waling de Valk
Leeuwarden
2:09:49
2:09:14
627
Albert Kuurstra
Goutum
2:09:57
2:08:54
628
Leo Jouwsma
Dokkum
2:10:01
2:08:35
629
Roel Landman
Leeuwarden
2:10:02
2:09:00
630
Lucy de Vries
Groningen
2:10:04
2:08:26
631
Toon de Vries
Groningen
2:10:05
2:08:26
632
Pier van der Sluis
Leeuwarden
2:10:06
2:09:25
633
Willy Sikma
Geleen
2:10:07
2:09:09
634
Jelle Zijlstra
Tjalleberd
2:10:08
2:09:42
635
Frans Steegstra
Stiens
2:10:15
2:09:31
636
Klaas Peereboom
Heerenveen
2:10:16
2:08:35
637
Lambertha Busman
Wirdum Fr
2:10:18
2:07:25
638
Doed Damsma
Leeuwarden
2:10:20
2:08:50
639
Marian van Uffelen
Zutphen
2:10:22
2:09:50
640
Sonja Bemboom
Terschelling West
2:10:27
2:09:47
641
Felix Heeger
De Wilgen
2:10:28
2:10:04
642
Simone Dahmes
Terschelling Midslan
2:10:37
2:09:09
643
Durk van der Veen
Leeuwarden
2:10:38
2:09:23
644
Tineke Hoogland-Luinst
Gytsjerk
2:10:38
2:09:29
645
Grytsje Oosterhof
Gytsjerk
2:10:39
2:09:31
646
Jan van Dijk
Leeuwarden
2:10:43
2:10:02
647
Gert Schurer
Leeuwarden
2:10:50
2:10:14
648
Kristien Kappers
Leeuwarden
2:10:52
2:10:14
649
Tietie Niemarkt-Dijkst
Hallum
2:11:08
2:10:12
650
Farah Rastad
Weidum
2:11:09
2:10:50
651
Guus Vergnes
Leeuwarden
2:11:10
2:06:29
652
Mieke Siemensma
Leeuwarden
2:11:14
2:10:15
653
Karin Mous
Beetsterzwaag
2:11:19
2:10:14
654
Klaske v.d. Wal
Menaldum
2:11:20
2:10:05
655
Christiaan Werkhoven
Leeuwarden
2:11:21
2:10:14
656
Bart Krol
Leeuwarden
2:11:28
2:10:12
657
Jan Steunebrink
Heerenveen
2:11:29
2:10:26
658
Gosse Witteveen
Leeuwarden
2:11:31
2:11:11
659
Angela de Snaijer
Wapse
2:11:32
2:10:57
660
Douwe Plantinga
Heerenveen
2:11:42
2:09:50
661
John Bonnema
Leeuwarden
2:11:47
2:10:04
662
Jeanette Clemens
Wiuwert
2:12:01
2:11:21
663
Lia Haarman-vd Veer
Dronrijp
2:12:01
2:11:22
664
Hendrika den Breejen
Arum
2:12:03
2:10:42
665
Aukje Kooistra - Dries
Leeuwarden
2:12:04
2:11:49
666
Evelien Schoon-Buma
Nederhorst den Berg
2:12:10
2:11:48
667
Geja Hesseling
Noordhorn
2:12:16
2:08:41
668
Joan Wijbenga
Zuidhorn
2:12:16
2:08:49
669
Nynke Vollema
Beuningen Gld
2:12:20
2:12:03
670
Rinse Tichelaar
De Knipe
2:12:22
2:11:18
671
Ben van Tuinen
Heerenveen
2:12:23
2:11:46
672
Cor Zeemans
Goutum
2:12:26
2:12:09
673
Franciske de Vries
eagum
2:12:28
2:10:53
674
Bouke Wijbrandi
wergea
2:12:28
2:10:37
675
Jitze van der Meer
Hurdegaryp
2:12:31
2:11:14
676
Paulien de Bruijn
Lund (SWE)
2:12:32
2:10:36
677
José Baas-Zondag
Grou
2:12:34
2:10:38
678
Anne Berger
Sintjohannesga
2:12:35
2:10:56
679
José van Egmond
Leeuwarden
2:12:39
2:12:19
680
Marlies Hepkema
Leeuwarden
2:12:41
2:12:12
681
Nieske Brouwer
Zuidhorn
2:12:42
2:12:10
682
Alex van Dalen
Heerenveen
2:12:43
2:11:48
683
Eelje Dijk
Sneek
2:12:45
2:11:45
684
Marie Jose Bosma
Leeuwarden
2:12:50
2:11:42
685
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
2:12:51
2:11:15
686
Simone Nefkens
Venlo
2:12:53
2:11:06
687
Dominicus Mulder
Leeuwarden
2:12:57
2:11:49
688
Wimke Atema-Sprenger
Zuidhorn
2:12:59
2:09:56
689
Kuiper Anneke
Leeuwarden
2:12:59
2:09:58
690
Miriam Bouten
Utrecht
2:13:06
2:12:34
691
Wim Pitstra
Aldtsjerk
2:13:06
2:12:34
692
Matthijs Vleugel
Menaldum
2:13:08
2:12:21
693
Albert Beukema
Groningen
2:13:11
2:10:26
694
Gosse Reinsma
Leeuwarden
2:13:13
2:09:54
695
Erwin Siememsma
Leeuwarden
2:13:22
2:12:22
696
Hanny Algra
LEEUWARDEN
2:13:36
2:12:55
697
Wil Pijl
Dronrijp
2:13:44
2:12:28
698
Simon Vlas
Nes gem Boarnsterhim
2:13:45
2:12:20
699
Inkje Ozinga
Groningen
2:13:53
2:10:51
700
Ben de Graaf
Groningen
2:14:00
2:12:30
701
Patrick Rijkens
Zandpol
2:14:17
2:13:24
702
Anie Flisijn Roegies
Den Helder
2:14:19
2:13:08
703
Carin Kuiper
Leeuwarden
2:14:21
2:12:50
704
Hilde Brouwer
Leeuwarden
2:14:22
2:12:53
705
Paul-Richard Tielman
Assen
2:14:22
2:13:51
706
Rein Pieter van de Wit
Leeuwarden
2:14:23
2:12:51
707
Renetta Kistenmacher
Sneek
2:14:29
2:13:18
708
Ingrid Lamsma
Wergea
2:14:36
2:13:01
709
Elek Brouwer
Blije
2:14:37
2:13:41
710
Wieky Adler
Kollum
2:14:37
2:11:56
711
Kees Moltmaker
Beetsterzwaag
2:14:39
2:11:50
712
Fokkelien v.d. Meulen
Leeuwarden
2:14:43
2:14:16
713
Inge Tuinhof
Leeuwarden
2:14:43
2:13:15
714
Louis Verheij
Franeker
2:15:02
2:13:40
715
Henk Veninga
Broeksterwoude
2:15:12
2:14:47
716
Dirk Pieter Dotinga
Goutum
2:15:28
2:13:52
717
Jaap van Dalen
Wergea
2:15:32
2:13:47
718
Monique Pascha
Leeuwarden
2:15:37
2:14:24
719
Cees Muijskens
Terschelling-Hoorn
2:15:40
2:13:50
720
Selie Hummel
Zuidhorn
2:15:41
2:12:15
721
Anneke Sytsma
Leeuwarden
2:15:42
2:14:43
722
Bas Krikke
Wirdum Fr
2:15:51
2:15:28
723
A Piersma
SNEEK
2:15:54
2:14:19
724
Jippe Bokma
Leeuwarden
2:15:59
2:14:34
725
Trijntje Boersma
leeuwarden
2:16:01
2:14:30
726
Gerrit Hottinga
Sumar
2:16:05
2:13:41
727
Afke Brandenburg
Wirdum Fr
2:16:21
2:15:13
728
Jan Merkus
Veenwouden
2:16:28
2:15:31
729
Janny Postma
goutum
2:16:30
2:15:33
730
Petra Vijver
Franeker
2:16:31
2:15:50
731
Wikje de Roos
Burgum
2:16:31
2:14:37
732
Lies Braaksma
Leeuwarden
2:16:32
2:15:52
733
Bouke de Roos
burgum
2:16:32
2:14:38
734
Yvonne Groenendijk
Leeuwarden
2:16:33
2:16:06
735
Andrea Schubert
Dresden (GER)
2:16:50
2:14:54
736
Maaike van Deelen
Terschelling West
2:16:51
2:15:22
737
Bettie Koops
Leeuwarden
2:16:57
2:16:22
738
Brinkman Alex
Bakhuizen
2:17:02
2:16:35
739
Aly van Dijk
Heerenveen
2:17:07
2:15:14
740
Ada vd Plas van Breda
Den Helder
2:17:08
2:15:57
741
Philip Elmendorp
Leeuwarden
2:17:09
2:15:30
742
Hannie van der Feer
Bolsward
2:17:13
2:16:44
743
Stephan Rekker
Bolsward
2:17:13
2:16:30
744
Jannie Slof
Goutum
2:17:15
2:14:15
745
Hans Stroosma
Goutum
2:17:15
2:14:16
746
Pieke Dijkman
Leeuwarden
2:17:28
2:16:19
747
Irene Romers
Wommels
2:17:42
2:15:46
748
Truus Duisterwinkel
Harlingen
2:17:43
2:16:57
749
Annemarie Tuk
Mijnsheerenland
2:17:43
2:16:22
750
Corine de Jong
Leeuwarden
2:17:45
2:16:23
751
Siebren Greidanus
Winsum Fr
2:17:46
2:15:00
752
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
2:17:51
2:16:46
753
Gert Jan Mondeel
Lemmer
2:17:58
2:17:38
754
Henk Jansen
Hurdegaryp
2:18:03
2:17:21
755
Jaap Liefting
Leeuwarden
2:18:26
2:17:39
756
Albert Schipper
Zuidhorn
2:18:27
2:15:04
757
Jenny Schipper
Zuidhorn
2:18:27
2:14:58
758
Oeds de Jager
Stiens
2:18:30
2:16:11
759
Neel van Mourik
Ravenswoud
2:18:36
2:17:36
760
Jakob van Huizen
Grou
2:18:43
2:15:15
761
Dawn Williams
Jelsum
2:18:45
2:15:29
762
Roelof Kemker
Jelsum
2:18:45
2:15:28
763
Chris Wind
Groningen
2:18:50
2:16:55
764
Hester Hageman
Terschelling West
2:18:52
2:17:20
765
Anne Wies Galema
Franeker
2:18:59
2:17:40
766
Arnold Klijnstra
Heerenveen
2:19:00
2:17:43
767
Gerwin Oenema
Burgum
2:19:02
2:17:07
768
Tineke van Reenen
Leeuwarden
2:19:04
2:18:51
769
Manon Riemersma
Gytsjerk
2:19:16
2:18:36
770
Lydia Ardjosoediro
Leeuwarden
2:19:18
2:17:51
771
Hendrikje de Groot
Leeuwarden
2:19:20
2:17:46
772
Tiny Posthumus
Leeuwarden
2:19:22
2:18:44
773
Anneke Zijlstra
Leeuwarden
2:19:23
2:18:00
774
Margriet Visser
Leeuwarden
2:19:46
2:18:46
775
Wim Kramer
Mantgum
2:19:56
2:18:49
776
Elisabeth Post
Broeksterwoude
2:19:57
2:18:32
777
Heidi te Slaa
Leeuwarden
2:19:58
2:18:32
778
Durk Tinga
Sneek
2:20:53
2:20:05
779
Peter van Sikkelerus
Hoornsterzwaag
2:20:53
2:19:56
780
Karin van der Wal
Heerenveen
2:20:57
2:19:55
781
Leen van Dorp
Schagen
2:21:05
2:20:11
782
Marga Gjaltema
Stiens
2:21:07
2:19:26
783
Jannet Bonnema
Zuidhorn
2:21:11
2:17:44
784
Marja de Boer
Zuidhorn
2:21:15
2:17:44
785
Yme Berend Kuiper
Heerenveen
2:21:35
2:20:08
786
Els de Boer
Leeuwarden
2:22:17
2:21:43
787
Loet Kemper
Leeuwarden
2:22:21
2:20:58
788
Anske Smit
Sneek
2:22:27
2:16:47
789
Corry den Rooyen
Maarssen
2:22:35
2:21:11
790
Rene de Haan
Leeuwarden
2:22:47
2:22:07
791
Berend de Rijber
Warffum
2:22:49
2:21:30
792
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:22:54
2:21:24
793
Hedwig van Eijkern
Stiens
2:23:02
2:21:22
794
Reinder Sinnema
Leeuwarden
2:23:17
2:22:39
795
Roel dijk Van
LEEUWARDEN
2:23:19
2:22:53
796
Rienk Onsman
Leeuwarden
2:23:28
2:22:37
797
Johan.h. Hoekstra
Leeuwarden
2:23:29
2:22:43
798
Caroline Coleman
Amsterdam
2:23:57
2:21:34
799
Geert Jan Strijker
Meeden
2:24:19
2:21:36
800
Martha Ament
Leeuwarden
2:24:19
2:22:48
801
Marc van Gelder
Leeuwarden
2:24:20
2:22:53
802
Elina Zeldenrust
Leeuwarden
2:24:21
2:23:23
803
Jan Zeldenrust
Koudum
2:24:22
2:23:22
804
Marthy Veen
Groningen
2:24:25
2:23:37
805
Janneke Smitstra
Harlingen
2:25:19
2:23:52
806
Bart van Duijvenvoorde
Leeuwarden
2:25:20
2:23:41
807
Gré van den Bergs
Heerenveen
2:25:21
2:25:04
808
Theo Lanser
Heerenveen
2:25:22
2:24:45
809
Klaas Zandberg
Goutum
2:25:22
2:22:16
810
Gosse Dijkstra
Leeuwarden
2:25:23
2:24:33
811
Erik Krikke
Leeuwarden
2:25:24
2:24:11
812
Jan Werkman
Usquert
2:26:07
2:24:53
813
Bertus Jaarsma
Heerenveen
2:26:08
2:24:58
814
Simona van den Bergs
Heerenveen
2:26:32
2:25:56
815
Dick Schrama
Heeg
2:26:51
2:25:29
816
Arnold Bischoff
Wiuwert
2:27:07
2:25:28
817
Frans Mentjox
Leeuwarden
2:27:18
2:26:46
818
Gytha Postma
Wergea
2:27:22
2:25:29
819
Henriette Westra
Leeuwarden
2:27:44
2:25:58
820
Jacqueline Nieman
Stiens
2:27:57
2:25:53
821
Hilda Herder
Sint Annaparochie
2:28:18
2:27:09
822
Klaas Herder
Sint Annaparochie
2:28:19
2:27:10
823
Edwin Fontein
's-Gravenhage
2:29:02
2:25:53
824
Evelien Walstra
Leeuwarden
2:29:09
2:27:50
825
Ida Flapper
Mildam
2:29:14
2:25:36
826
Hetty Hafkamp
Leeuwarden
2:29:24
2:27:57
827
Ineke Martijn-Guicheri
Dronrijp
2:29:25
2:27:58
828
Dietmar Stumpf
Burgum
2:29:29
2:26:02
829
Yntze R Hoekstra
Katlijk
2:29:38
2:27:46
830
Esther Baarda
Stiens
2:29:54
2:27:50
831
Petra Braaksma
menaldum
2:30:02
2:28:44
832
Nynke van der Wal
Heerenveen
2:30:08
2:29:06
833
Annette Oosterwijk
Oentsjerk
2:30:42
2:29:42
834
Erna Jansen
Leeuwarden
2:31:04
2:29:15
835
Hein Arendsen
't Waar
2:31:04
2:29:15
836
Shweta Boorsma
Leeuwarden
2:31:09
2:29:23
837
Siep Siesling
Leeuwarden
2:31:28
2:31:10
838
Jikke Elbert
Leeuwarden
2:31:39
2:30:11
839
Menno Postma
Franeker
2:31:46
2:29:02
840
Bettie Bloemsma
Franeker
2:31:47
2:29:03
841
Marjan Fijma
goutum
2:32:08
2:30:28
842
Karla de Roest
Groningen
2:32:09
2:31:54
843
Nanette Kalisvaart
Leeuwarden
2:32:20
2:31:10
844
Suzan Weinans
Wildervank
2:32:28
2:29:35
845
Choong Tjeng
Leeuwarden
2:32:44
2:31:46
846
Maarten Kwast
Leeuwarden
2:32:44
2:31:47
847
Froukje van Welie
Leeuwarden
2:33:11
2:31:22
848
Ans Sinnema - Gernaat
Stiens
2:33:11
2:31:26
849
Gerrit van der Wal
Katlijk
2:33:15
2:32:12
850
Cor de Rouwe
Leeuwarden
2:33:23
2:31:35
851
Pieter Kat
Zaandam
2:33:35
2:29:59
852
Grytsje Nicolaij
Leeuwarden
2:33:38
2:30:03
853
Gerard Balk
Leeuwarden
2:33:45
2:32:22
854
Henk Renting
Aldtsjerk
2:33:46
2:32:48
855
Arnold Zwart
Leeuwarden
2:33:48
2:32:31
856
Reinier Bletterman
Leeuwarden
2:35:04
2:33:28
857
Karin Berkenvelder
Mildam
2:35:51
2:34:42
858
Nina van der Weg
Mildam
2:35:52
2:34:42
859
Douwe van der Wal
IJlst
2:36:00
2:32:43
860
Gerrie Dijkstra
Wirdum Fr
2:36:08
2:35:19
861
Y. de Jong
Grou
2:36:23
2:34:39
862
Ton van der Mark
Sneek
2:36:32
2:34:31
863
Jannie van der Wal
Sneek
2:36:32
2:34:49
864
Jasja de Vries
Dokkum
2:36:41
2:35:46
865
Johanna Tiggelaar
Veendam
2:36:48
2:33:55
866
Anne Zwaga
Leeuwarden
2:37:46
2:35:45
867
Froukje van der Leeuw
Nij Beets
2:40:20
2:39:44
868
Martine Elsinga
Beetsterzwaag
2:40:20
2:39:44
869
Marten de Wind
Leeuwarden
2:40:21
2:38:58
870
Lies de Vries-groen
Broek Fr
2:40:21
2:37:02
871
Hylco van der Zwaag
Leeuwarden
2:41:02
2:40:14
872
Henk Smit
leeuwarden
2:41:31
2:39:56
873
Marisca Westra
Veenwouden
2:44:48
2:43:21
874
Ellie Jongsma
Katlijk
2:45:17
2:43:05
875
Geert van Everdink
Leeuwarden
2:45:37
2:44:49
876
Evert Wind
Sneek
2:50:33
2:48:36
877
Klaas N Feenstra
Leeuwarden
2:50:35
2:47:23
878
Sake Kampen
Leeuwarden
2:55:44
2:54:31
879
Emma Wever
Leeuwarden
2:57:00
2:54:49
10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Costeris
Wolvega
33:08
33:07
2
Jan Albert Veenema
Bolsward
34:59
34:58
3
Jaco van Mourik
Meppel
36:26
36:24
4
Teake Pier v.d. Werf
Dearsum
36:48
36:47
5
Martijn Toering
Groningen
36:59
36:57
6
Dirk de Vries
Buitenpost
37:04
37:03
7
Siep Nota
Sneek
37:16
37:14
8
Rudy Sinnema
Leeuwarden
37:56
37:56
9
Duco Zijlstra
Lekkum
38:09
38:07
10
Cor Wetting
Leeuwarden
38:20
38:19
11
Jelle Postma
Kollum
39:22
39:19
12
Jacob van der Ploeg
Damwoude
40:28
40:27
13
Andrew Guest
Sneek
40:42
40:41
14
Wouter Papenhove
Leeuwarden
40:48
40:45
15
Johan Timmerman
Leeuwarden
40:56
40:54
16
Jelte de Vries
Noordhorn
41:09
41:04
17
Wouter de Vries
Suwald
41:12
41:09
18
Davis Degen
Leeuwarden
41:20
41:01
19
Yannick Lunshof
Leeuwarden
41:30
40:00
20
Erik Nickolson
Utrecht
41:50
39:57
21
Jan Bijlsma
Cornjum
41:51
41:42
22
Elmer de Wit
Mantgum
42:00
41:49
23
Rene Beetsma
Bolsward
42:02
41:52
24
Keimpe de Vries
Gytsjerk
42:03
41:27
25
Anne Jan Visser
Leeuwarden
42:12
42:09
26
Erik Verdoorn
Leeuwarden
42:16
40:22
27
Maurits Oosterlaar
Franeker
42:30
41:32
28
Jan Pieter Baarsma
Leeuwarden
42:35
41:52
29
Edwin de Swart
lwd
42:51
41:54
30
Mark Paauw
's-Hertogenbosch
42:52
41:29
31
Dennis Dooren
Marssum
43:10
42:59
32
Cor van Sluis
Franeker
43:15
43:11
33
Fedde van Erk
Leeuwarden
43:25
41:11
34
Klaas Werkhoven
Franeker
43:26
43:14
35
Bauke van der Loon
Franeker
43:28
43:26
36
Jos Raymakers
Groningen
43:43
43:19
37
Kees van der Werff
Beetsterzwaag
43:46
41:49
38
Arthur Scheper
Groningen
43:49
43:44
39
Willem Radelaar
Bolsward
43:56
41:43
40
Fokko Smedema
Leeuwarden
43:57
43:33
41
Martijn Adema
Rinsumageest
44:28
44:20
42
Raimond de Lange
Harlingen
44:35
43:10
43
Nanne Pieter van der K
Sint Annaparochie
44:52
44:30
44
Liesbeth Andreae
Hilaard
44:58
44:23
45
Jan Gert Medendorp
Heerenveen
45:01
44:53
46
Dick Henkes
Leeuwarden
45:01
44:57
47
Johan van der Graaf
Berlikum Fr
45:10
44:58
48
Gert Van Asselt
Elspeet
45:10
45:06
49
Herman Veldman
Paasloo
45:17
44:37
50
Robin Boor
Leeuwarden
45:19
44:58
51
Allard Struiksma
Boksum
45:24
45:04
52
Jan Broekroelofs
Leeuwarden
45:35
44:08
53
Paul van der Zwam
Sneek
45:40
43:53
54
Wiebe Kootstra
Twijzelerheide
45:41
45:37
55
Roelof van der Heide
Oosterwolde Fr
45:46
44:52
56
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
45:50
45:40
57
Sandra Zijlstra
Leeuwarden
46:00
45:52
58
Auke Kuipers
Leeuwarden
46:03
45:49
59
Bastiaan Langhout
Leeuwarden
46:08
42:56
60
Arjen Terpstra
Drachten
46:09
45:56
61
Benno van der Heide
Leeuwarden
46:13
46:08
62
Almer van der Voorn
Ried
46:18
45:20
63
Merijn Dorenbos
Leeuwarden
46:21
44:11
64
Bertjan Tromp
Schiedam
46:21
46:10
65
Martijn Venema
Veenwouden
46:26
46:25
66
Hans Kuipers
Leeuwarden
46:30
45:47
67
Mink van der Weg
Sint Nicolaasga
46:36
46:31
68
Klaas Kempenaar
Zwagerbosch
46:38
46:28
69
Rindert Talsma
Leeuwarden
46:43
45:51
70
Gerard Jansma
Goutum
46:45
45:14
71
Durk Polet
Burgum
46:52
45:55
72
Janneke Nienhuis-Koetj
Oosterwolde Fr
46:52
46:36
73
Arjen de Ruiter
goutum
46:53
46:38
74
Stijn de Ruiter
Goutum
46:54
46:38
75
Alex Joustra
Leeuwarden
46:55
46:04
76
Jan Roelof Hofstra
Leeuwarden
47:00
45:16
77
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
47:04
45:58
78
Harold ten Dam
Leeuwarden
47:07
46:59
79
Rik Bruinsma
Leeuwarden
47:08
46:44
80
Harm Andringa
Leeuwarden
47:09
46:35
81
Veronica van der Pol
Leeuwarden
47:10
46:50
82
Joke Aldershoff
Terschelling-West
47:19
47:16
83
Bareld Kuilman
Eastermar
47:24
47:21
84
Edwin Tuininga
Gorredijk
47:33
46:40
85
Bert Scheper
Leeuwarden
47:33
47:30
86
Henne Regnerus
Drachten
47:39
46:57
87
André van der Linden
IJlst
47:41
47:38
88
Eric Boorsma
IJlst
47:47
46:39
89
Arend Berkenbosch
Leeuwarden
47:48
47:13
90
Chris Visser
Leeuwarden
47:49
46:50
91
Gerben Groenewoud
Leeuwarden
47:50
47:41
92
Meindert Mak
Berlikum
47:52
47:42
93
Ed Velderman
Gytsjerk
47:53
47:17
94
Margreet Poesiat
Nij Beets
47:54
47:31
95
David van der Gulik
Beetgumermolen
47:54
46:16
96
Gerben Engwerda
Tytsjerk
47:57
47:51
97
Gerard Zandkuil
Engelum
48:01
46:23
98
Dré Bartels
Wirdum Fr
48:01
47:52
99
Veldman Auke
Bakhuizen
48:02
46:11
100
Simon Andringa
Tytsjerk
48:05
48:04
101
Patricia Middendorp
Finkum
48:07
47:07
102
Farhad Ashouri
Leeuwarden
48:08
48:04
103
Geert Boesjes
Wergea
48:12
48:01
104
Rutmer Wijmenga
Veenwouden
48:12
48:04
105
Berend Harding
Grou
48:14
47:29
106
Cor van de Haar
Drachten
48:16
47:34
107
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
48:20
48:04
108
Robert Jan Speerstra
Leeuwarden
48:23
47:39
109
Bauke Miedema
Harlingen
48:25
48:15
110
Sander Roosjen
Enschede
48:30
46:41
111
Yntze Ponne
Leeuwarden
48:31
48:14
112
Roel Tiemessen
Leeuwarden
48:32
48:23
113
Wybren Broersma
Terband
48:40
48:36
114
Rob Bloemert
Leeuwarden
48:43
47:35
115
Rutger wagenaar
Leeuwarden
48:50
47:24
116
Robert ten Elsen
Haarlem
48:53
48:31
117
Arjen Middel
Leeuwarden
49:01
48:12
118
Jan Jissink
Menaldum
49:02
48:29
119
Heinrich Vogt
Stiens
49:04
48:02
120
Arie Smedinga
Tzum
49:09
48:50
121
Roel Hoekstra
Veenwouden
49:10
49:01
122
Klaas Jan de Boer
Leeuwarden
49:12
47:29
123
Lute Dikkerboom
Sneek
49:13
47:59
124
Johan van Kammen
Leeuwarden
49:19
49:15
125
Maurice Tax
Sneek
49:20
48:45
126
Iede Lodema
Leeuwarden
49:20
47:23
127
Jeroen Wels
Leeuwarden
49:20
47:46
128
Lars Pasman
Oudehaske
49:21
47:12
129
Hilda van der Veen
Franeker
49:25
48:37
130
Bart Jeurnink
Leeuwarden
49:29
47:54
131
Sipke Zijlstra
Heerenveen
49:33
47:24
132
Lucien van Uffelen
Rotterdam
49:34
48:46
133
Anne Jan Barkmeijer
Tytsjerk
49:35
47:58
134
Vishitra Benschop
Leeuwarden
49:40
49:19
135
Stephan Dijkstra
Leeuwarden
49:51
46:44
136
Finn Passchier
Leeuwarden
49:52
49:50
137
Hans Sterkenburgh
Nijeholtwolde
49:56
49:32
138
Gerlof Reitsma
Leeuwarden
50:02
48:38
139
Ingeborg Wortman
Leeuwarden
50:08
49:54
140
Douwe Boschma
Sneek
50:18
50:06
141
Sicco Lenderink
Hoogland
50:22
50:00
142
Margreet Brinksma
Sneek
50:26
49:35
143
Anno-Jaap Grondsma
Leeuwarden
50:26
48:07
144
Jan Bergsma
Leeuwarden
50:28
49:24
145
Pieter Wielinga
Leeuwarden
50:29
50:12
146
Janneke Wittebol
Leeuwarden
50:29
50:21
147
Paul Jacobs
Utrecht
50:29
48:34
148
Annet Everaarts
Leeuwarden
50:35
50:32
149
Dirk van Zon
Harlingen
50:37
50:31
150
John Bus
Leeuwarden
50:37
50:28
151
Marcel Bakker
Deinum
50:37
49:48
152
Dinie Nijman
Hollandscheveld
50:40
50:02
153
Tino Renkema
Leeuwarden
50:40
47:59
154
Erna van Houten
Leeuwarden
50:41
50:28
155
Sander van Lien
Leeuwarden
50:41
49:57
156
Max Jonker
Doesburg
50:44
48:02
157
Bauke Dijk
Leeuwarden
50:53
48:02
158
Johan van Ruiten
Bolsward
50:54
50:20
159
Anton Rolink
Leeuwarden
51:01
50:31
160
Arjen Spijkstra
Dronrijp
51:04
50:35
161
Marcel Adema
Akkrum
51:05
47:50
162
Wietse Elzinga
Leeuwarden
51:06
50:10
163
Peter Groothoff
Sneek
51:17
48:18
164
Siebren Landstra
Leeuwarden
51:17
50:44
165
Els Bos
Hurdegaryp
51:19
48:02
166
Tineke Bijker
Akkrum
51:22
50:19
167
Paul Roelvink
Leeuwarden
51:25
49:37
168
Harry Holterman
Leeuwarden
51:27
51:05
169
Niels Douma
Leeuwarden
51:31
49:45
170
Jan Douma
Menaldum
51:35
49:13
171
Sjoerd Hofma
Leeuwarden
51:36
51:31
172
Ronald Leystra
Ballum
51:41
51:20
173
Dick Bosman
Damwoude
51:42
48:23
174
Adrie Kluiver
Rottevalle
51:42
50:55
175
Rudie de Geus
Leeuwarden
51:48
51:07
176
Simon Regnerus
Marrum
51:50
51:05
177
Jan willem de Vries
Hallum
51:53
51:48
178
Sander Bergsma
Leeuwarden
52:00
50:56
179
Joost ten Berge
Utrecht
52:00
51:14
180
Luuk Jeeninga
Leeuwarden
52:02
51:19
181
Wouter Jacobs
Utrecht
52:03
50:14
182
Martin Nadema
Leeuwarden
52:07
49:27
183
Eric Rozema
Sneek
52:10
50:16
184
Hans Dijkstra
Stiens
52:11
50:03
185
Stephan Smeijers
Leeuwarden
52:12
50:48
186
Frank van Eerde
Heerenveen
52:14
50:42
187
Immo Haagsma
Soest
52:16
50:43
188
Elise C van der Velde
Gorredijk
52:17
52:03
189
Anton Wijkhuijs
Franeker
52:20
51:40
190
Emiel Wegman
Grou
52:23
52:15
191
Jeannet Huitema
Leeuwarden
52:25
52:21
192
Mario Diks
Leeuwarden
52:27
50:20
193
Kroes Jory
Balk
52:28
50:37
194
Minderhout van Tom
Balk
52:28
50:37
195
Welmoed van Seijen
Leeuwarden
52:29
51:03
196
André van der Meulen
Leeuwarden
52:30
49:31
197
Lydia Kuperus
Hallum
52:31
52:29
198
Gerard de Vries
Sneek
52:31
49:32
199
Hester Henstra
Leeuwarden
52:31
52:17
200
Johan Dijkstra
Bolsward
52:33
51:48
201
Theo Repkes
Harlingen
52:38
51:23
202
A. Dijkstra
Wergea
52:39
52:18
203
Dennis Wiersma
Leeuwarden
52:43
51:46
204
Harm Oppelaar
Leeuwarden
52:49
52:37
205
Wiebe Mulder
Amersfoort
52:49
50:07
206
Jan Dirk Sprokkereef
Hattem
52:50
51:56
207
Marco Florijn
Leeuwarden
52:50
50:08
208
Janneke Lammerts
Groningen
52:51
51:11
209
Jaap Faber
Leeuwarden
52:54
52:35
210
Frits van Berge
Heerenveen
52:57
51:29
211
Frank Leijstra
Leeuwarden
52:59
52:44
212
Meije Bouten
Heerenveen
53:03
51:29
213
Ineke Radersma
Cornjum
53:04
52:09
214
Bert Jan van Brummelen
Leeuwarden
53:06
51:46
215
Marjolein Staal
Weidum
53:06
52:38
216
Tjesse Bijlsma
Gorredijk
53:07
52:13
217
Robert Koers
Ryptsjerk
53:09
51:20
218
Saskia Nummerdor
Leeuwarden
53:09
52:13
219
Marco Fuhner
Ryptsjerk
53:09
51:20
220
Nico Landstra
Burgum
53:12
52:39
221
Frank Burkels
Leeuwarden
53:13
52:04
222
Marjan Rodenhuis
Leeuwarden
53:14
50:03
223
Jitse Werkman
Sint Annaparochie
53:16
50:23
224
Wout Polder
De Bilt
53:18
50:25
225
Liesbeth Veltmans
Leeuwarden
53:18
52:12
226
Wieger Sinnema
Sneek
53:19
52:12
227
Lammert Odinga
Leeuwarden
53:20
51:43
228
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
53:20
51:33
229
Meindert van der Iest
Wergea
53:22
53:01
230
Dirk Faber
Ryptsjerk
53:23
51:37
231
Roel Adema
Goutum
53:24
52:26
232
Ronny Bruinsma
Leeuwarden
53:25
53:21
233
Maaike Duiker
Leeuwarden
53:26
50:46
234
Gerald van der Boon
Sint Annaparochie
53:26
52:06
235
Bernou Feringa
Waskermeer
53:27
51:57
236
Charles Guthrie
Leeuwarden
53:28
51:19
237
Eelco Dekkers
Leeuwarden
53:28
52:00
238
Eelco Draaisma
Akkrum
53:31
51:04
239
Tjalling Visser
Lemmer
53:31
51:38
240
Johan de Jong
Drachten
53:34
52:04
241
Alies van der Hoorn
Grou
53:38
51:20
242
Sandra Van Netten
Hommerts
53:40
53:31
243
Freddy Bosma
Tytsjerk
53:40
52:11
244
Arnold de Groot
Sneek
53:41
53:30
245
Jan Bal
Leeuwarden
53:41
52:11
246
Martin Rijpstra
Leeuwarden
53:42
52:39
247
Silvan Glas
Leeuwarden
53:43
53:38
248
Martijn Jasper
Amsterdam
53:43
52:27
249
Peter Vriesema
Leeuwarden
53:46
53:27
250
Eelkje Stegenga
Drachten
53:48
53:10
251
Janet Krooshof
Grou
53:50
53:36
252
Peter Dijkstra
Stiens
53:52
51:03
253
Geert Holtrop
Hurdegaryp
53:53
50:54
254
Martin Stellingwerf
Leeuwarden
53:55
52:50
255
Peter de Jong
Heerenveen
54:02
53:49
256
Yke van der Goot
Goenga
54:02
52:46
257
Herman Borger
Hallum
54:04
53:18
258
Rinse van der Wal
Deinum
54:05
53:35
259
Anne H. van der Zee
Workum
54:09
52:09
260
Rintje J. Mulder
Leeuwarden
54:10
51:59
261
Jaap Vos
Leeuwarden
54:13
53:36
262
Roel Woering
Lemmer
54:14
53:26
263
Eric Bron
Leeuwarden
54:17
53:07
264
Mark Wesseling
Leeuwarden
54:18
53:12
265
Rein van der Pijl
Leeuwarden
54:19
52:52
266
Jelmer Wolthuizen
Leeuwarden
54:20
53:09
267
Debora Peter
Leeuwarden
54:21
54:12
268
Sint Vogel
Mildam
54:21
52:31
269
Geert Nauta
Leeuwarden
54:26
54:08
270
Ingrid de Wit
Franeker
54:28
53:40
271
Alex Heitmeijer
Berlikum
54:28
54:16
272
Emilio Dokter
Opende
54:28
53:19
273
Rutger Bediers
Cornjum
54:30
53:33
274
Rene Handel
Schiedam
54:30
53:07
275
Ésther Derksen
Loenen Gld
54:31
54:27
276
Cor Steenstra
Dokkum
54:32
53:42
277
Joringel den Hoedt
Groningen
54:32
54:16
278
Klaas de Vries
Zutphen
54:33
53:56
279
Jelte van der Wal
Slappeterp
54:37
54:16
280
Jan Meindert Bron
Leeuwarden
54:39
53:30
281
Wim Haringsma
Balk
54:42
54:19
282
Annie Boermans
Wergea
54:45
54:25
283
Wiebe de Vries
Zutphen
54:45
54:11
284
Ralf Koffijberg
Leeuwarden
54:48
52:55
285
Henk Bles
Baarn
54:48
51:56
286
Carlos Kribben
Sneek
54:51
53:01
287
Klaas-Jan Regt
Leeuwarden
54:51
53:58
288
Jacqueline Berger
De Knipe
54:55
54:24
289
Wybe Sierksma
Marrum
54:55
54:09
290
Henk Overbosch
Burgum
54:56
52:36
291
Jelle Pranger
Dokkum
54:58
52:23
292
Ronald Lamsma
Mantgum
54:59
54:32
293
Hayo Smeltekop
Kimswerd
55:01
54:04
294
Rick Vermeulen
Leeuwarden
55:02
54:13
295
Lars van Tongeren
Kimswerd
55:08
54:12
296
Reimer Brouwer
Leeuwarden
55:12
52:21
297
Eddy Hoekstra
Leeuwarden
55:16
53:56
298
Jansje Bakker
Terschelling-West
55:17
55:15
299
Frans Jorritsma
Dronrijp
55:18
54:21
300
Thailda van der Zee
Heerenveen
55:19
54:48
301
Theo Soepboer
Hurdegaryp
55:19
54:23
302
Teake de Boer
Heerenveen
55:20
54:48
303
Marcel van IJs
Goutum
55:21
54:44
304
Jacob van der Ploeg
Leeuwarden
55:28
52:45
305
Alexander Honing
Utrecht
55:30
54:43
306
Afke Tadema
Marssum
55:36
54:34
307
Jan Bosma
Leeuwarden
55:37
55:23
308
Gea Huisman
drachten
55:43
55:39
309
Frouk Fröling
LEEUWARDEN
55:44
55:31
310
Andries van der Greft
Goenga
55:45
54:37
311
Petra Lok
Menaldum
55:48
54:33
312
Michael Crook
Leeuwarden
55:48
54:29
313
Jan Keyzer
Hempens
55:49
53:49
314
Johan Kuipers
Menaldum
55:50
53:50
315
Douwe Wietze
Joure
55:51
55:21
316
Anka v.d. Heide
Leeuwarden
55:53
55:43
317
Berry Miedema
Oude Bildtzijl
55:55
55:49
318
Eva Vriend
Emmeloord
55:56
52:56
319
Piet Boelens
Kollumerzwaag
55:57
52:41
320
Laurens van der Werf
Wergea
55:57
53:11
321
Marcel Zijlstra
Leeuwarden
55:58
52:50
322
Alie Scholten
Leeuwarden
55:58
53:15
323
Annemieke de Boer
It Heidenskip
56:00
55:13
324
Tom Mollinga
Makkum Fr
56:03
54:46
325
Jacob Mulder
Leeuwarden
56:04
55:42
326
Antje Bakker
Leeuwarden
56:08
55:59
327
Wia Koopmans
Leeuwarden
56:10
55:33
328
Fokje Grijpstra
Burgum
56:12
56:12
329
Siebe Tjalma
Leeuwarden
56:13
56:02
330
Luuk Westra
Leeuwarden
56:14
55:33
331
Anne van der Meulen
Leeuwarden
56:15
54:44
332
Michael Hoekstra
Leeuwarden
56:15
54:45
333
Gerrit Dijkstra
Leeuwarden
56:15
54:45
334
Mark Looijenga
Leeuwarden
56:16
54:46
335
Femke Hospes
Leeuwarden
56:16
56:02
336
Jelmer Hospes
Leeuwarden
56:17
56:03
337
Gilbert Kreyzer
Apeldoorn
56:20
53:56
338
Arie Namminga
Kollum
56:23
53:50
339
Anette Klaver
Dokkum
56:23
53:48
340
Bram Scholma
Hurdegaryp
56:25
54:37
341
David Tiesinga
Meppel
56:29
53:54
342
Tjitske van Lien
Leeuwarden
56:29
55:46
343
Arjan ten Hoeve
Boksum
56:29
55:52
344
Diana van Oort
Oude Willem
56:31
55:10
345
Erik Wijthoff
Burdaard
56:31
56:16
346
Yvonne Amels
Harlingen
56:32
55:41
347
Angela Amels
Franeker
56:32
55:42
348
Froukje Kingma
veenwouden
56:34
56:16
349
Tjitze Kijkstra
Leeuwarden
56:37
55:46
350
Sietse Bakker
Leeuwarden
56:38
55:57
351
Nienke de Vries
Leeuwarden
56:39
54:32
352
Bauke van Keulen
Leeuwarden
56:40
56:16
353
Rob van Nieuwland
Stiens
56:40
53:33
354
Catrinus Visser
Stiens
56:41
55:51
355
Stan van Dam
Leeuwarden
56:41
56:01
356
Jeroen Jansen
Leeuwarden
56:42
54:36
357
Marloes Post
Leeuwarden
56:43
56:01
358
Greetje Swart
Eastermar
56:45
56:41
359
Helga Hiemstra
Eastermar
56:45
56:41
360
Dick Stevens
Hoogeveen
56:47
56:08
361
Richard Heidinga
Stiens
56:48
55:20
362
Bert Jeeninga
Marrum
56:48
55:22
363
Hannah Zandbergen
Groningen
56:55
56:30
364
Ankie Hanzens
Sloten Fr
56:57
54:56
365
Marlies Ijntema
Grou
56:57
55:18
366
Kundien van Loo
Groningen
56:57
55:18
367
Titia Knip
Franeker
56:57
56:18
368
Anneke Jorritsma
Leeuwarden
56:59
55:53
369
Maaike Baakman
Sneek
57:01
55:46
370
Theunis Stienstra
Menaldum
57:02
54:40
371
Jeldau Bollema
Utrecht
57:06
56:16
372
Miriam van Keulen
Leeuwarden
57:08
56:44
373
Johannes Wiersma
Terkaple
57:08
55:08
374
Jelly Koopmans - de Vr
Marssum
57:09
57:04
375
Margreet Wortel
Leeuwarden
57:11
57:03
376
Linda Post
Leeuwarden
57:11
56:30
377
Johan Kuperus
Leeuwarden
57:14
55:12
378
Corinne van der Bijl
Leeuwarden
57:16
56:14
379
Willem Verheij
Leeuwarden
57:20
54:23
380
Roelof de Vries
Burgum
57:21
56:46
381
Sjoerd van der Bij
Goutum
57:21
56:35
382
Anja van den Broek
Nijmegen
57:22
56:33
383
Antje Hofman
Leeuwarden
57:23
55:56
384
Jacob Frölich
Leeuwarden
57:24
56:35
385
Ingrid de Jong
Sneek
57:26
56:09
386
Ingrid vd veen
Leeuwarden
57:26
57:08
387
Dorien Krijthe
Groningen
57:32
55:54
388
Jan Zaaijer
Leeuwarden
57:34
55:39
389
Anneke Zaaijer
Leeuwarden
57:34
55:39
390
Cor van Haren
Leeuwarden
57:36
57:22
391
Henk Nijdam
Leeuwarden
57:38
56:00
392
Floor Offinga
goutum
57:39
57:10
393
Hotze Offinga
goutum
57:39
57:09
394
Wilma Bottema
Leeuwarden
57:39
57:33
395
Gert-Jan Kingma
Leeuwarden
57:40
56:32
396
Jaap Bos
Burgum
57:43
54:59
397
Rick Afman
Franeker
57:44
55:34
398
Alie van der Werf
Drachten
57:45
55:42
399
Ernst Graff
goutum
57:47
56:04
400
Hayo v.d. Meer
Hurdegaryp
57:48
56:24
401
Kees Terwisscha
Gytsjerk
57:49
57:21
402
Coby de Jong
Pingjum
57:51
57:07
403
Gert Jan Kuipers
Leeuwarden
57:51
56:30
404
Eefje Venema
Workum
57:53
56:38
405
Mariette Wagenaar
Wergea
57:53
55:37
406
Petra Dijkstra
Workum
57:53
56:38
407
Coby de Jong
Langezwaag
57:53
55:36
408
Meindert de Koning
Leeuwarden
57:54
56:21
409
Sjoerdtje Keizer
Tzum
57:54
55:45
410
Cor Kloostra
Mantgum
57:55
56:00
411
Jan Pieters
Tytsjerk
57:57
56:31
412
Sandra Oude Wesselink
Sneek
57:57
57:50
413
Durk Tuinenga
Leeuwarden
57:59
54:44
414
Gerrit Jan Faber
Leeuwarden
58:00
56:37
415
Thijs Glass
Enschede
58:00
55:10
416
Tjalling Heeringa
Leeuwarden
58:07
57:32
417
Marianne Tanahatoe
Leeuwarden
58:07
57:02
418
Yco Huizinga
Oldekerk
58:08
54:49
419
Ellen Schenk
franeker
58:08
57:11
420
Siem Bolt
Terschelling Baaidui
58:10
55:44
421
Elly Bolt
Terschelling Baaidui
58:10
55:44
422
Sjirk Bouma
Sneek
58:10
54:57
423
Conny Lokman
Franeker
58:11
57:23
424
Peter Littooy
Goutum
58:12
57:04
425
Pieta Zijlstra-Abma
Wommels
58:12
57:26
426
Paul Ceasar
Stiens
58:13
56:18
427
Halbe Huitema
Dearsum
58:14
56:59
428
Gert van Hoenselaar
Hurdegaryp
58:15
57:02
429
Jan Wiebe Visser
Boksum
58:15
57:36
430
Wieko van den Bosch
Hurdegaryp
58:17
56:01
431
Paul Vesseur
Franeker
58:17
56:06
432
Arie Roest
Slappeterp
58:18
57:39
433
Anne Nijp
Dronrijp
58:18
57:28
434
Marlies Nieuwenhuizen
Snakkerburen
58:19
56:35
435
Anne ter Elst
Groningen
58:19
57:10
436
Suzanne de Boer
Franeker
58:19
57:53
437
Rob Jansma
Groningen
58:20
57:11
438
Daniel Polling
Sappemeer
58:21
55:14
439
Bauke Dijkstra
Harlingen
58:24
55:58
440
Martin Jepkes
Leeuwarden
58:24
55:51
441
Klaas Duits
Sneek
58:25
58:21
442
Sijtze Overdijk
Hantumhuizen
58:27
56:34
443
Aukje Koster
Leeuwarden
58:29
57:13
444
Mark van Eerde
Mantgum
58:29
57:15
445
Lieneke Bruggen
Terschelling Midslan
58:30
57:55
446
Mitch Verhoef
Drachten
58:30
55:53
447
Werner Vink
Leeuwarden
58:30
57:45
448
Liesbeth Lagerwey
Terschelling
58:32
57:58
449
Jacob de Jong
Swifterbant
58:32
56:47
450
Pieter van Dijk
Achlum
58:33
56:33
451
Dick Sanders
Sneek
58:35
57:01
452
Peter Baars
Leeuwarden
58:36
55:25
453
Jacoba Woudwijk
Terschelling West
58:38
58:03
454
Klaas Houtstra
Leeuwarden
58:39
57:35
455
Peter Hierman
Leeuwarden
58:40
56:15
456
Rones Pander
Leeuwarden
58:46
56:17
457
Hans Schell
Leeuwarden
58:48
56:08
458
Lammert Andy
Leeuwarden
58:48
56:16
459
Karin van der Honing
Grou
58:50
57:36
460
Annalies Rosier
Leeuwarden
58:53
58:37
461
Ben Suurmeijer
Assen
58:55
57:44
462
Jannie Post
Leeuwarden
58:56
57:57
463
Jurjen Beimers
Leeuwarden
58:57
58:36
464
Rudie Veenendaal
Drachten
58:58
58:30
465
Sien Saija
Assen
58:59
58:36
466
Gerrit Jousma
Schingen
59:00
57:31
467
Joan Boelens
De Wilgen
59:00
55:45
468
Frits de Munck
Leeuwarden
59:01
55:56
469
Michiel Wagenaar
Leeuwarden
59:01
55:49
470
Nanja Schiphorst
Heerenveen
59:01
57:38
471
Geert Jan Schiphorst
Heerenveen
59:01
57:38
472
Ines Jonker
Leeuwarden
59:03
56:22
473
Jan Rense Brouwer
Emmeloord
59:03
58:35
474
Anouk Hoekstra
Leeuwarden
59:04
58:10
475
Gisela Lukkes-Schöb
Weidum
59:05
56:01
476
Sake Bosma
Oranjewoud
59:08
59:04
477
Lex Gall
Leeuwarden
59:08
58:37
478
Piet Struiksma
Boksum
59:10
57:32
479
Antsje de Jong-Smeding
Sint Nicolaasga
59:11
57:12
480
Harry van der Velde
Eastermar
59:12
55:46
481
Richard Ooms
Heerenveen
59:13
57:23
482
Keimpe Wiersma
Leeuwarden
59:14
55:57
483
Antsje Heijmen
's-Gravenhage
59:15
58:30
484
Hayo Bootsma
Leeuwarden
59:16
57:03
485
Joost Hiemstra
Augustinusga
59:17
58:31
486
Anne van der Berg
Hurdegaryp
59:19
58:33
487
Remco Kindermann
Holwerd
59:23
57:37
488
Wilhelm Slagmann
Boornbergum
59:26
57:06
489
Frank Buikstra
Leeuwarden
59:27
56:29
490
Reit Nijp
Leeuwarden
59:27
58:28
491
Yda de Boer
Grou
59:27
58:29
492
Piet Bleeker
Leeuwarden
59:28
57:38
493
Sinnema Anne
Leeuwarden
59:29
56:32
494
K. E. van Hoeve
Lollum
59:33
59:22
495
Margreet Holwerda
Britsum
59:34
58:15
496
Theun Erik Holwerda
Britsum
59:34
58:15
497
Fokje van der Meer
Tytsjerk
59:35
57:27
498
Maike Hoekstra
Leeuwarden
59:38
58:14
499
Luit-Jan Lukkes
Weidum
59:38
56:35
500
Eefje Smit
Terschelling-West
59:39
59:25
501
Gealien Tromp
Balk
59:39
59:02
502
Vivian Veldman-Erlemey
Bilthoven
59:40
59:16
503
Albert Postma
Buitenpost
59:43
56:30
504
Carolien Telman
Leeuwarden
59:45
56:32
505
Jelle Veenma
Mantgum
59:45
59:07
506
Jappie van der Veen
Leeuwarden
59:46
57:44
507
Marloes Schreur
Leeuwarden
59:47
59:30
508
Patricia Schreur
Leeuwarden
59:48
59:30
509
Kim Bots- van Konghnet
Wergea
59:49
57:26
510
Alie Havinga Visser
Leeuwarden
59:49
59:13
511
Pieter Hoekstra
Goutum
59:49
59:13
512
Rinske van der Vliet
Beetsterzwaag
59:52
58:32
513
Annie Douma
Augustinusga
59:53
59:35
514
Priscilla Sharon Thé
Diemen
59:53
58:34
515
Dick Lont
Mantgum
59:57
57:35
516
Jeroen Bendijk
Marssum
59:58
57:35
517
Riety Dresselhuis
Stiens
59:59
58:29
518
Vallinga Age
Wommels
1:00:02
59:43
519
Petra Frissel
Stiens
1:00:03
58:26
520
Wim Tromp
Goutum
1:00:03
59:44
521
Ilona Zwanenburg
Heerenveen
1:00:04
57:49
522
Rixt Oenema
Wirdum
1:00:04
58:56
523
Nynke Bootsma
Balk
1:00:04
59:26
524
Gerrie Roos Blaauw
Terschelling-West
1:00:05
1:00:02
525
Annalies Woudstra
Easterlittens
1:00:06
1:00:00
526
Wilfried Flasch
Sneek
1:00:06
57:09
527
Sienette de Graaf
Groningen
1:00:10
59:37
528
Bert Posthumus
Grijpskerk
1:00:10
58:15
529
Astrid Dijkstra
Leeuwarden
1:00:12
59:25
530
Petra Veltman
Munein
1:00:12
57:33
531
Hans Wijma
Follega
1:00:13
59:57
532
Roelie Vogel
Mildam
1:00:13
58:23
533
Sybille Kroon
Leeuwarden
1:00:15
58:12
534
Betty Stellingwerf
Leeuwarden
1:00:15
59:11
535
Nanne de Vries
Menaldum
1:00:16
57:41
536
Andy Rijskamp
Groningen
1:00:17
57:07
537
Andre Talman
Mantgum
1:00:17
58:33
538
Bas Jong
Leeuwarden
1:00:21
58:12
539
Mark de Jager
Franeker
1:00:22
57:25
540
Folkert Knol
IJlst
1:00:22
57:56
541
Mickey Vlietstra
Leeuwarden
1:00:23
59:12
542
Nancy van Heerde
Goutum
1:00:23
59:26
543
Helga Weidema
Marssum
1:00:23
57:53
544
Erwin Huitinga
Sneek
1:00:24
58:51
545
Veronica Lilipaly
Leeuwarden
1:00:24
57:22
546
Judith Akkerman
Leeuwarden
1:00:25
59:43
547
Jeanette Nentjes
Hallum
1:00:26
59:31
548
Koen Vaassen
Soesterberg
1:00:27
58:04
549
Patricia Eijgelaar
Leeuwarden
1:00:27
58:05
550
Gerben Huizinga
Damwoude
1:00:28
57:09
551
Brenda Jeurissen
Leeuwarden
1:00:30
58:50
552
Margriet van der Weg -
SNEEK
1:00:30
59:15
553
Sjikkie De Boer
Sneek
1:00:31
59:16
554
Ramzy Abouhassan
Leeuwarden
1:00:32
1:00:10
555
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:00:32
59:09
556
Michaël Elias
Den Helder
1:00:33
57:18
557
Nicole Reuver
Amsterdam
1:00:35
58:42
558
Aukje Bijlsma
Cornjum
1:00:37
1:00:22
559
Mariet Buiter
Groningen
1:00:38
58:05
560
Mark Wittebol
Oudeschoot
1:00:39
1:00:19
561
Marijke Mosselaar
Gytsjerk
1:00:39
59:39
562
Katja Springer
Leeuwarden
1:00:39
59:30
563
JA Reitsma
Leeuwarden
1:00:40
58:43
564
Aukje Veninga
Broeksterwoude
1:00:40
59:44
565
Wietse Leistra
Tzummarum
1:00:41
58:54
566
Karin Bouius
Leeuwarden
1:00:42
1:00:18
567
Andre Postma
Leeuwarden
1:00:45
58:59
568
Jaap Zijlstra
Oudehorne
1:00:45
58:23
569
Fred van Dijk
Leeuwarden
1:00:46
59:41
570
Berrie van Dijk
Leeuwarden
1:00:46
59:42
571
Uilke van der Meulen
Harkema
1:00:51
59:26
572
Aukje Meijer
Lippenhuizen
1:00:54
58:22
573
Anneke Postma
Drachten
1:00:55
58:22
574
Janny van der Weide
Leeuwarden
1:00:55
58:40
575
Margriet v.d. Meulen
Goutum
1:00:56
1:00:37
576
Marjolein van den Nieu
Leeuwarden
1:00:56
59:02
577
Maaike Sijbesma
Suawoude
1:00:57
59:35
578
Hillegonda Recourt
Leeuwarden
1:00:57
58:11
579
Anne van der Veen
Leeuwarden
1:01:01
59:32
580
Helga de Graaf
Leeuwarden
1:01:01
59:01
581
Griet de Vries
Buitenpost
1:01:02
59:09
582
Rob van Haften
Harlingen
1:01:03
59:28
583
Carin Heidstra
Leeuwarden
1:01:04
1:00:03
584
Ralph Lenior
Leeuwarden
1:01:05
58:28
585
Karel Boomsma
Goutum
1:01:06
58:02
586
Jose Teitsma
Stiens
1:01:08
59:25
587
Amarin Schirack
Leeuwarden
1:01:08
59:56
588
Gabi van Laerhoven
Leeuwarden
1:01:10
59:43
589
Hans Kort
Bolsward
1:01:10
58:09
590
Jannie Grotenboer
Harlingen
1:01:12
59:59
591
Nadia Amah Apedo
Leeuwarden
1:01:13
58:20
592
Nico Sikkes
Nieuwebrug
1:01:14
1:01:14
593
Jose van Breugel
Assen
1:01:14
1:01:04
594
Marja de Vries
Oude Bildtzijl
1:01:16
58:51
595
Tietie de Vries
Oude Bildtzijl
1:01:16
58:52
596
Inge Kools
Leeuwarden
1:01:16
1:00:31
597
Linda Dekker
Leeuwarden
1:01:17
58:53
598
Lenny Diepenmaat
Leeuwarden
1:01:19
1:01:15
599
Elske Minnema
Marssum
1:01:20
59:22
600
Agnes Onclin
Leeuwarden
1:01:20
59:27
601
Sonja Onclin
Leeuwarden
1:01:21
59:28
602
Johan Lieuwma
Leeuwarden
1:01:24
59:52
603
Edwin Muurling
Sneek
1:01:27
58:13
604
Rene Lont
Burgum
1:01:28
1:01:00
605
Henny Postma-Douma
Leeuwarden
1:01:31
59:45
606
Johan van der Schoot
Goutum
1:01:33
58:29
607
Thea van Keulen
Stiens
1:01:34
1:00:00
608
Kirsten Veenstra
Leeuwarden
1:01:35
59:24
609
Eddy Brouwer
Midlum
1:01:35
59:47
610
Anna de Jong
Oude Bildtzijl
1:01:35
58:58
611
Yttje Marieke Dijk
Utrecht
1:01:36
58:47
612
Egbert Melle Veenstra
Borne
1:01:38
59:29
613
Sjoerd Veenstra
Leeuwarden
1:01:39
59:29
614
Max van den Broek
Bolsward
1:01:40
59:35
615
Sierk de Jong
Stiens
1:01:41
1:00:20
616
Paul Cijntje
Den Helder
1:01:43
58:28
617
Tanja Luiten
Leeuwarden
1:01:43
59:20
618
Casper Zoete
Leeuwarden
1:01:44
59:27
619
Steven Rooks
Sint Annaparochie
1:01:44
59:04
620
Dina Visser-vd Veen
Boksum
1:01:46
1:01:07
621
Ingrid Giezen
Leeuwarden
1:01:52
1:01:32
622
H. Visser
Leeuwarden
1:01:54
59:47
623
Ariane Schuil
Leeuwarden
1:01:55
1:00:42
624
Minke Molenaar
Heerenveen
1:01:55
59:48
625
Willemien Kolhoff
Luinjeberd
1:01:55
59:48
626
Cora van Zwol
Leeuwarden
1:01:56
1:00:39
627
Baukje Tjeerdsma
Leeuwarden
1:01:56
1:00:39
628
Gea de Haan
Sneek
1:01:58
59:49
629
Rita Mastebroek
Hoogeveen
1:02:02
1:01:25
630
Ria Rozenboom
Leeuwarden
1:02:03
1:01:04
631
Monique Schilstra
Leeuwarden
1:02:04
1:00:01
632
Afke Slagmann
Boornbergum
1:02:06
59:46
633
Leentje Slagmann
Drachten
1:02:06
59:47
634
Anneke Bakker
Tietsjerk
1:02:07
59:39
635
Desiree de Boer
Katlijk
1:02:14
1:01:19
636
José van der Lijke
Leeuwarden
1:02:15
59:30
637
Anno Westra
Burgum
1:02:15
1:01:34
638
Maria Ambrosio
Sneek
1:02:16
1:00:59
639
David Savenije
Groningen
1:02:18
59:02
640
Jelle Post
Sneek
1:02:19
1:01:01
641
Jan Faber
Ryptsjerk
1:02:21
1:00:33
642
Petra Bekkema
Warns
1:02:21
1:01:35
643
Jacques Visser
Leeuwarden
1:02:22
1:00:39
644
Tineke Bootsma
IJlst
1:02:22
1:00:43
645
Vronie van Zanten-Foek
IJlst
1:02:22
1:01:49
646
Hennie Jongsma
Leeuwarden
1:02:23
1:01:20
647
Mirjam Apperloo
Leeuwarden
1:02:24
1:01:05
648
Margreet Jousma
Leeuwarden
1:02:25
1:00:27
649
Marleen Pennewaard
Witmarsum
1:02:26
59:25
650
Vera Keidel
Wirdum Fr
1:02:26
1:01:04
651
Ciske Koerts
Witmarsum
1:02:27
59:26
652
Bo Boersma
Leeuwarden
1:02:30
1:00:42
653
Wouter Horlings
Stiens
1:02:30
1:00:49
654
Marianne Weegenaar
Steenwijk
1:02:31
1:01:09
655
Daphne Cijntje
Den Helder
1:02:34
59:19
656
Tineke Dijkstra
Marssum
1:02:35
1:01:02
657
Alie Schokker
Aduard
1:02:38
1:00:41
658
Hette Blanksma
Veenwouden
1:02:38
1:00:39
659
Gauke Boonstra
Gorredijk
1:02:39
59:12
660
Roelie Zeilmaker
Marum
1:02:39
59:13
661
Alfred Knobbe
Leeuwarden
1:02:40
1:01:10
662
Ineke Bloemsma
Franeker
1:02:41
1:02:01
663
José Kooiker
Leeuwarden
1:02:43
59:57
664
Roel Luiten
Sneek
1:02:44
1:00:23
665
Ina Boskma
Boksum
1:02:47
1:02:26
666
Amerins Leijnaar
Zuidhorn
1:02:48
59:54
667
Jenneke Kalkdijk
Leeuwarden
1:02:49
1:02:36
668
Van den Broek
Leeuwarden
1:02:50
1:01:59
669
Regina Visser
Hardegarijp
1:02:51
1:02:09
670
Vries de Bennie
Workum
1:02:51
1:02:07
671
Herman Hoekstra
Leeuwarden
1:02:52
1:01:31
672
Nancy L Caviët
Dokkum
1:02:52
1:01:46
673
Brandsma AM
Leeuwarden
1:02:54
1:01:52
674
Nynke-rixt Jukema
Leeuwarden
1:02:57
1:00:15
675
Jacqueline Vissers
Witmarsum
1:02:58
59:57
676
Fokje Boers
Leeuwarden
1:02:58
1:01:47
677
Margriet Prinsen
Haarlem
1:02:59
1:00:38
678
Vincent van Aggelen
Groningen
1:03:00
1:00:40
679
Joke Heida
Koudum
1:03:03
1:00:58
680
Henk de Groot
Burgum
1:03:04
1:00:56
681
Tineke ten Brug
Leeuwarden
1:03:05
1:00:40
682
Berend van der Ploeg
Grou
1:03:05
1:01:41
683
Marianne Elzinga
Nij Beets
1:03:05
1:02:47
684
Margreeth Korten
Menaldum
1:03:06
1:02:09
685
Ans de Beer
Sneek
1:03:08
1:02:43
686
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
1:03:08
1:00:22
687
Gerrit Hooyenga
Leeuwarden
1:03:09
1:00:24
688
Woppie de Jong
Burdaard
1:03:10
1:00:41
689
Berend de Jong
Burdaard
1:03:11
1:00:42
690
Dries Sieses
Heerenveen
1:03:12
1:00:56
691
Jeroen Moesman
Heerenveen
1:03:12
1:00:57
692
Boukje v.d. Meer
Leeuwarden
1:03:15
1:01:41
693
Saban Bozlak
Franeker
1:03:17
1:00:24
694
Margriet Tolsma
Leeuwarden
1:03:18
1:01:07
695
Klaas Veldman
Sint Nicolaasga
1:03:24
1:00:31
696
Geertje van der Kooi
Dronrijp
1:03:25
1:01:11
697
Helga Boekhout
Leeuwarden
1:03:26
1:01:49
698
Jennie Steensma
Franeker
1:03:28
1:02:07
699
Anne Visser
Donkerbroek
1:03:28
1:01:36
700
Nicole Roossien-Cramer
Leeuwarden
1:03:29
1:03:05
701
Roos Rotsma
Sneek
1:03:30
1:02:39
702
Birgit Koster
Woudsend
1:03:30
1:02:39
703
Luut Veltman
Dronrijp
1:03:31
1:03:05
704
Jakob van der Laan
Leeuwarden
1:03:32
1:02:10
705
Nanne Kleefstra
Deinum
1:03:35
1:01:13
706
Marjan de Vries
Leeuwarden
1:03:35
1:01:11
707
Gerda Steneker
Haskerdijken
1:03:39
1:00:33
708
Cilia Marra
Dronrijp
1:03:39
1:00:28
709
Cora Maas
Leeuwarden
1:03:40
1:03:34
710
Visser Geeske
Stavoren
1:03:42
1:01:45
711
Hans Scholtanus
Wergea
1:03:43
1:01:30
712
Froukje Goudberg
Boksum
1:03:44
1:02:07
713
Maaike Offringa
Burgum
1:03:48
1:03:14
714
Nienke Pijper
Mantgum
1:03:48
1:03:36
715
Sieta Kleiterp
Makkum Fr
1:03:48
1:02:47
716
Marita Wesseling
Stiens
1:03:50
1:01:26
717
Wim van der Meer
Leeuwarden
1:03:51
1:01:45
718
Eise Cornelis Smit
Marssum
1:03:52
1:01:39
719
AME van der Schoot
Franeker
1:03:52
1:02:31
720
Saskia Siemensma
Leeuwarden
1:03:54
1:01:55
721
Federico Buma
Leeuwarden
1:03:54
1:00:43
722
Tialda Zwart
Hurdegaryp
1:03:55
1:03:13
723
Margriet van der Woude
Drachten
1:03:55
1:01:37
724
Ina van Dellen
Sint Annaparochie
1:03:57
1:01:38
725
Ery Sloots
Drachten
1:03:57
1:01:37
726
Mia Stumpf
Leeuwarden
1:03:58
1:02:48
727
Carla Niens
Groningen
1:03:59
1:01:42
728
Ina Kleefstra
Leeuwarden
1:04:00
1:02:23
729
Silvia Drentje- Sasabo
Drachten
1:04:00
1:02:37
730
Anita Dijkstra
Leeuwarden
1:04:13
1:02:55
731
Martijn de Boer
Groningen
1:04:15
1:02:11
732
Tjitske Anema
Sint Annaparochie
1:04:15
1:01:26
733
Marrit Bok
Ysbrechtum
1:04:16
1:01:27
734
Klaas Laansma
Sneek
1:04:17
1:01:28
735
Ivonne Hettinga
Wirdum Fr
1:04:17
1:02:27
736
Ruurd Braaksma
Menaldum
1:04:18
1:01:51
737
Rob Thé
Bolsward
1:04:18
1:02:59
738
Veronica de Roos
Heerenveen
1:04:21
1:02:47
739
Gert Jan Hulleman
Drachten
1:04:23
1:01:47
740
Anton Hartwig
Gytsjerk
1:04:24
1:03:20
741
Eppie Sinnema
Gytsjerk
1:04:24
1:03:20
742
Gerben Leijendekker
Leeuwarden
1:04:25
1:01:11
743
Julia van der Schoot
Franeker
1:04:26
1:03:05
744
Ronald van der Meulen
Groningen
1:04:30
1:02:48
745
Sytske Velsink
Leeuwarden
1:04:30
1:04:09
746
Tjerk de Vries
Zutphen
1:04:31
1:03:56
747
Gerda Del Grosso
Leeuwarden
1:04:33
1:03:56
748
Marjan Ottema
Groningen
1:04:36
1:04:20
749
Sonja Theissens
Beetgumermolen
1:04:40
1:01:37
750
Klazien Kuipers
Leeuwarden
1:04:41
1:03:50
751
Anita Boer
Nes gem Boarnsterhim
1:04:41
1:02:49
752
Gerda Hoff
leeuwarden
1:04:43
1:01:41
753
Martine Blumers
Leeuwarden
1:04:44
1:04:25
754
Maaike Bokma
Leeuwarden
1:04:45
1:04:26
755
Femke Postma
Leeuwarden
1:04:46
1:03:42
756
Tiny de Jong
leeuwarden
1:04:46
1:03:01
757
Joukje Kerkhof
Jubbega
1:04:47
1:02:32
758
Janita Oord
Gorredijk
1:04:48
1:02:33
759
Mettine van der Meulen
Leeuwarden
1:04:48
1:01:59
760
Linda Mud
Leeuwarden
1:04:55
1:03:12
761
Sandra Korsten- Terbra
Stiens
1:04:57
1:04:13
762
Marjan Alexandre
Leeuwarden
1:04:57
1:04:12
763
Elly Melles
Oosterwolde Fr
1:05:00
1:03:43
764
Corrie Harding
Leeuwarden
1:05:01
1:03:17
765
Jan Melles
Oosterwolde Fr
1:05:01
1:03:44
766
Cor Pijlman
Leeuwarden
1:05:02
1:02:58
767
Sigrid de Jong
Stiens
1:05:02
1:02:30
768
Jannechien Vreeling
Dronrijp
1:05:03
1:03:15
769
Wiep Visser
De Knipe
1:05:03
1:03:15
770
Jos Jansen
Oldemarkt
1:05:03
1:02:31
771
Jolanda Nijenhuis
Minnertsga
1:05:04
1:04:36
772
Gonny Bruinsma
Drachten
1:05:04
1:02:20
773
Janneke Eising
Groningen
1:05:08
1:03:49
774
Berend Bruinsma
Leeuwarden
1:05:13
1:04:23
775
Eric Boelens
Leeuwarden
1:05:13
1:03:01
776
Trientsje Wijbenga
Leeuwarden
1:05:14
1:02:05
777
Ingrid Nijp
Goutum
1:05:14
1:02:05
778
Jennifer Looijenga
Groningen
1:05:16
1:02:19
779
Nick Heim
Groningen
1:05:16
1:02:19
780
Linda Kuipers-Landskro
Arum
1:05:18
1:04:55
781
Patrick Dijkhuizen
SNEEK
1:05:19
1:05:05
782
Menno de Haan
's-Gravenhage
1:05:20
1:03:27
783
Vincent Jorna
Sneek
1:05:21
1:02:48
784
Tjerk de Jong
Buitenpost
1:05:22
1:02:44
785
Margriet Wissmann
Sexbierum
1:05:25
1:03:56
786
Joke Westerhof
Leeuwarden
1:05:26
1:03:57
787
Sieds Rienks
Leeuwarden
1:05:31
1:03:04
788
Sjoukje Hiemstra
Leeuwarden
1:05:32
1:03:07
789
Eke Poortinga
Groningen
1:05:32
1:03:07
790
Boukje Ybema
Workum
1:05:33
1:04:17
791
Liesbeth Minnema
Joure
1:05:36
1:04:43
792
Sybrand Kingma
Leeuwarden
1:05:38
1:03:45
793
Anja van Wigcheren
Workum
1:05:39
1:04:24
794
Adriana Siegersma
Leeuwarden
1:05:41
1:03:53
795
Wilma Klarenbeek
Leeuwarden
1:05:43
1:03:51
796
José van Vliet - Dront
Diemen
1:05:44
1:03:27
797
Tjitze Kooistra
Kollumerzwaag
1:05:49
1:03:53
798
Benny Kooistra
Kollumerzwaag
1:05:49
1:03:53
799
Nynke Visser
Leeuwarden
1:05:49
1:03:30
800
Ingrid Jansen
Leeuwarden
1:05:50
1:03:31
801
Fokelien Boschma
's-Gravenhage
1:05:50
1:05:37
802
Renata van der Heide
Grou
1:05:51
1:03:18
803
Jannet Kruisinga
Grou
1:05:51
1:03:18
804
Doetie van der Meij
Oude Bildtzijl
1:05:52
1:03:28
805
Vera Duiker
Bolsward
1:05:56
1:03:00
806
Geartsje Paulusma
Grou
1:05:59
1:03:47
807
Tiety Koonstra
Grou
1:05:59
1:03:47
808
Freya Hornyak
Drachten
1:06:01
1:03:14
809
Anne-Marie van Wijk
Franeker
1:06:01
1:04:35
810
Jacqueline Bolwerk-Sto
Franeker
1:06:02
1:04:35
811
Tea Bloemhof
Leeuwarden
1:06:03
1:05:31
812
Sijbrand Hamstra
Leeuwarden
1:06:07
1:05:25
813
Lenie Bloem
Sneek
1:06:07
1:04:12
814
Hilda van rees
Sneek
1:06:07
1:04:12
815
Ina Krops
Leeuwarden
1:06:09
1:03:50
816
Carla van Zanten
Nes Ameland
1:06:09
1:06:03
817
Rosalie de Konink
Stiens
1:06:09
1:04:37
818
Ingrid Wagendorp
Stiens
1:06:09
1:04:35
819
Sippie Zijlstra
Cornjum
1:06:11
1:04:09
820
Colina van der Heide
Leeuwarden
1:06:13
1:06:02
821
Ria van Dijk
Leeuwarden
1:06:15
1:04:35
822
George Huisman
Leeuwarden
1:06:20
1:04:19
823
Inno van den Berg
Leeuwarden
1:06:23
1:06:17
824
Marijke Keet
Sneek
1:06:24
1:03:11
825
Erna Jansen
Tzummarum
1:06:25
1:06:18
826
Naomi de Haan
Leeuwarden
1:06:26
1:05:31
827
Simone Nieuwenhuyzen
Parrega
1:06:28
1:03:50
828
Jeanette van der Vegt
Leeuwarden
1:06:28
1:03:16
829
Jouke van Langen
Franeker
1:06:31
1:05:36
830
Baukje de Jager
Leeuwarden
1:06:31
1:05:38
831
Hendrik-Piet Hiemstra
Franeker
1:06:34
1:05:49
832
Richard Lilipaly
Leeuwarden
1:06:36
1:03:32
833
Strikwerda Anne
Wergea
1:06:36
1:04:19
834
Werdina Brandsma
Wargea
1:06:36
1:04:46
835
Henny Harlaar
Wargea
1:06:37
1:04:21
836
Aebe Pronk
Leeuwarden
1:06:37
1:04:30
837
Gonda Woudstra
Leeuwarden
1:06:38
1:06:02
838
Leo Izeboud
Heerenveen
1:06:38
1:04:39
839
Annieke de Ruiter
Goutum
1:06:40
1:06:26
840
Alie van Keulen
Leeuwarden
1:06:43
1:05:50
841
Tineke de Jong
Stiens
1:06:44
1:05:24
842
Fransien Kuiken
Sint Annaparochie
1:06:44
1:05:24
843
Isabel Hoogwater
Wergea
1:06:46
1:04:22
844
Janny van Langen
Franeker
1:06:47
1:05:52
845
Willem Sirag
Leeuwarden
1:06:48
1:04:42
846
Richte Mulder
Leeuwarden
1:06:49
1:05:18
847
Ryanne Zwiers
Leeuwarden
1:06:50
1:05:18
848
Alfred Mulder
Leeuwarden
1:06:50
1:06:24
849
Marcelle Balk
Leeuwarden
1:06:50
1:05:40
850
Babette Faber
Leeuwarden
1:06:51
1:05:30
851
Juul Hettema
Hurdegaryp
1:06:52
1:03:42
852
Judith Zijlstra
Warstiens
1:06:59
1:06:03
853
Ype Tymersma
Goutum
1:07:03
1:06:11
854
Hiltje de Graaf
Leeuwarden
1:07:04
1:03:58
855
Alfons Huisintveld
Leeuwarden
1:07:04
1:03:58
856
Nolanda Dijkstra
Joure
1:07:04
1:05:22
857
Roskam Afke
Balk
1:07:05
1:05:05
858
Marja Dijkstra
Harlingen
1:07:08
1:04:41
859
Henk Hulscher
Leeuwarden
1:07:10
1:05:04
860
Dries Kalsbeek
Damwoude
1:07:12
1:03:54
861
Dukke Bosman
Damwoude
1:07:13
1:03:54
862
Bauke Overbosch
Leeuwarden
1:07:16
1:04:55
863
Hans Vogelzang
Leeuwarden
1:07:18
1:06:26
864
Alice Beimers
Sint Annaparochie
1:07:18
1:05:37
865
Frouke Rullmann
Leeuwarden
1:07:19
1:04:54
866
Sjoukje van der Velde
Leeuwarden
1:07:19
1:05:39
867
Frida Hettinga
Leeuwarden
1:07:21
1:06:56
868
Khadya Bouazza
Meppel
1:07:23
1:06:29
869
Jan Braaksma
Menaldum
1:07:27
1:04:59
870
Valerie Schor
Utrecht
1:07:28
1:06:00
871
Maarten Copini
Utrecht
1:07:29
1:06:00
872
Monique Timmermans
Anjum
1:07:30
1:06:41
873
Boon Wouter
Stiens
1:07:33
1:04:44
874
Jan Noordman
Bakkeveen
1:07:34
1:04:43
875
Albert Sliedrecht
Dokkum
1:07:38
1:07:21
876
Hanna van der Stok
Groningen
1:07:39
1:05:03
877
Bea Koerts de Vries
Dronrijp
1:07:39
1:06:02
878
Foky Vellinga
Wolvega
1:07:46
1:07:22
879
Silvia Rotteveel
Jirnsum
1:07:49
1:07:17
880
Joan Das - Miedema
Leeuwarden
1:07:49
1:05:32
881
Jan Pieter Popken
Deinum
1:07:53
1:05:53
882
Nynke Jellesma
Menaldum
1:08:00
1:06:38
883
Jenny Graansma
Suawoude.
1:08:02
1:06:32
884
Froukje Dijkstra
Leeuwarden
1:08:02
1:05:51
885
Marjanke Mulder
Oosterwolde Fr
1:08:03
1:05:59
886
Amanda Snijder
Leeuwarden
1:08:03
1:07:35
887
Vries de Wiebren
Hallum
1:08:05
1:08:04
888
Mathieu Boomsma
Leeuwarden
1:08:07
1:07:24
889
Simone Bruchner
Terschelling West
1:08:12
1:05:40
890
Auriske Vervloet
Leeuwarden
1:08:14
1:06:07
891
Grietje Kuipers
Heerenveen
1:08:15
1:07:44
892
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
1:08:15
1:05:46
893
Gepke Huizinga
Damwoude
1:08:16
1:04:58
894
Siepy huizinga-Pasveer
Oldekerk
1:08:17
1:04:58
895
GA de Schiffart-Kooist
Sexbierum
1:08:17
1:05:51
896
IEA vd Werf-Luchtmeyer
Sexbierum
1:08:17
1:05:51
897
Esther Heuzinkveld
Grou
1:08:19
1:06:55
898
Douwine Bom
Leeuwarden
1:08:21
1:06:19
899
Tineke Cats
Menaldum
1:08:21
1:07:21
900
Dorothea de Haas-Caste
Menaldum
1:08:22
1:07:20
901
Astrid de Jager
Leeuwarden
1:08:22
1:06:24
902
Mieky van der Werf
Leeuwarden
1:08:23
1:06:25
903
Marian Medina
Leeuwarden
1:08:23
1:06:21
904
Monique van Dijk
Franeker
1:08:23
1:07:50
905
Nynke van der Vegt
Winsum Fr
1:08:25
1:05:05
906
Roelofke Offringa
Sumar
1:08:27
1:07:53
907
Aafke van Welie
Leeuwarden
1:08:27
1:05:56
908
Heleen Bischoff
Wiuwert
1:08:31
1:07:38
909
Ellen Wouda
Workum
1:08:34
1:05:24
910
Aleid Velthuis
Leeuwarden
1:08:39
1:05:55
911
Helen Kat
Zaandam
1:08:41
1:06:17
912
Hans ten Houten
Leeuwarden
1:08:42
1:08:02
913
Lysbeth Wouda
Burgum
1:08:43
1:06:15
914
Jolijn Flasch
Leeuwarden
1:08:44
1:05:48
915
Angelique Vos
Sneek
1:08:47
1:07:15
916
Mettiena Leemeijer
Leeuwarden
1:08:48
1:07:10
917
Jannie Dijkstra
Sumar
1:08:49
1:06:36
918
Yvonne Käller
Leeuwarden
1:08:49
1:06:05
919
Renee Ruiten
Jirnsum
1:08:51
1:08:19
920
Lutske Dijkstra
Gytsjerk
1:08:52
1:06:40
921
Thékla van Oosten
Leeuwarden
1:08:57
1:06:12
922
Harma Emmens
Dronrijp
1:09:00
1:06:46
923
Joris van Dillen
Leeuwarden
1:09:02
1:07:18
924
Thea van Meerlant
Leeuwarden
1:09:07
1:08:24
925
Annechien Bult
Sneek
1:09:09
1:07:53
926
Priscilla van Kesteren
Leeuwarden
1:09:18
1:08:13
927
Winny Kemper-Blume
Leeuwarden
1:09:19
1:08:14
928
Gerben van Houten
Leeuwarden
1:09:22
1:06:30
929
Floris Poorte
Goutum
1:09:22
1:06:31
930
Jannie Idema
Leeuwarden
1:09:23
1:07:58
931
Minne van Wieren
Kollumerzwaag
1:09:24
1:08:14
932
Brenda van der Zee
Sneek
1:09:25
1:08:08
933
Marijke Bosma
Leeuwarden
1:09:26
1:08:00
934
Margriet van der Plaat
Beetgumermolen
1:09:27
1:07:04
935
Martijn van Maanen
Beetgumermolen
1:09:27
1:07:05
936
Ronald van Dijk
S.veen
1:09:29
1:07:20
937
Nico Hoffer
Zutphen
1:09:31
1:09:15
938
Wim Berkhoff
Joure
1:09:35
1:08:07
939
Arjette de Pree
Leeuwarden
1:09:35
1:08:01
940
Antsje de Jong
Leeuwarden
1:09:35
1:08:01
941
Karin Rijpstra
Franeker
1:09:37
1:07:19
942
Hanneke Kruiper
Goutum
1:09:40
1:07:42
943
Jeanice van der Burgh
Leeuwarden
1:09:40
1:07:39
944
Carolien Bouius
Leeuwarden
1:09:40
1:06:33
945
Hilly Olde Olthof
Leeuwarden
1:09:43
1:07:10
946
Rita Schambach
Leeuwarden
1:09:45
1:06:37
947
Joca van der Mee
Leeuwarden
1:09:55
1:09:19
948
Petra Hut
Wergea
1:09:57
1:07:41
949
Karin Westra
Leeuwarden
1:10:15
1:07:10
950
Miranda Overwijk
Leeuwarden
1:10:18
1:08:39
951
Rozita Hadizadehmoghad
Leeuwarden
1:10:19
1:08:16
952
Hans van Kouwen
Leeuwarden
1:10:20
1:09:18
953
Margriet Nauta
Leeuwarden
1:10:24
1:07:40
954
Arieke Sieben
Terschelling
1:10:25
1:07:53
955
Veronique Heidema
Leeuwarden
1:10:32
1:07:27
956
Colinda Popken
Deinum
1:10:33
1:08:34
957
Hilda de Ruiter
Leeuwarden
1:10:34
1:07:28
958
Marjon harkema
Joure
1:10:34
1:07:28
959
Sjoukje van der Velde
Leeuwarden
1:10:35
1:07:57
960
Geke de Haan
Warten
1:10:35
1:08:31
961
Jeannette Nijland
Grou
1:10:42
1:09:28
962
Anja Jongsma
Katlijk
1:10:46
1:08:22
963
Bob de Vries
Leeuwarden
1:10:46
1:09:53
964
Froukje Hietkamp
Leeuwarden
1:10:48
1:08:35
965
Mariska Klijnstra
Heerenveen
1:10:49
1:10:37
966
Hilly Poelstra-kinderm
Leeuwarden
1:10:50
1:08:51
967
Kees Bloem
Leeuwarden
1:10:51
1:08:16
968
Wilka Bramer
Leeuwarden
1:10:56
1:10:32
969
Geert H de Jong
Leeuwarden
1:10:56
1:09:10
970
Kor Poelstra
Heerenveen
1:10:58
1:09:30
971
Jeltje Visser-Bergsma
Stiens
1:10:58
1:10:07
972
Josina de Vries
Amsterdam
1:10:59
1:10:38
973
Anne vd Veen
Amsterdam
1:11:00
1:10:39
974
Hendrike Reitsma
Leeuwarden
1:11:00
1:10:02
975
Janny Yntema
Witmarsum
1:11:04
1:08:53
976
Sigrid Fekken
Mantgum
1:11:10
1:10:32
977
Jan Dejong
leeuwarden
1:11:28
1:11:04
978
Renate Reitsema
Mantgum
1:11:29
1:08:09
979
Hein de Haan
Leeuwarden
1:11:31
1:09:39
980
Pietie Dokter
Sint Annaparochie
1:11:32
1:09:20
981
Alie langerak van Dijk
Franeker
1:11:32
1:09:20
982
Bea Zwart
Leeuwarden
1:11:33
1:08:55
983
Corry van den Berg
Wiuwert
1:11:36
1:10:44
984
Jildou Boelens
Kollumerzwaag
1:11:43
1:08:27
985
Agnes de Groot
Wolvega
1:11:44
1:09:54
986
Evelyn Miedema
Leeuwarden
1:11:44
1:10:35
987
Douma Ymkje
Leeuwarden
1:11:44
1:10:37
988
Sietske Nijdam
Wommels
1:11:45
1:10:07
989
Paola van Smeden
Harlingen
1:11:47
1:09:13
990
Marian Langeland
Joure
1:11:48
1:10:05
991
Rita Boymans
Dronrijp
1:11:49
1:09:48
992
Nelly Dijkstra
Leeuwarden
1:11:50
1:09:51
993
Joke Koldijk
Mantgum
1:11:57
1:08:37
994
Aliza Visser
Zwaagwesteinde
1:11:59
1:11:30
995
Diane Ten Hage
Zwaagwesteinde
1:11:59
1:11:29
996
Lize Schuurmans
Wommels
1:12:01
1:10:23
997
Anka Bosma
Franeker
1:12:06
1:11:26
998
Sylvia Bakker
Leeuwarden
1:12:26
1:09:53
999
Desiree Tilma
Leeuwarden
1:12:32
1:09:29
1000
Ingrid Getkate-Braaksm
Leeuwarden
1:12:32
1:09:29
1001
Daniel Stefan Doorensp
Leeuwarden
1:12:35
1:09:58
1002
Appie Kuipers
Leeuwarden
1:12:41
1:11:11
1003
Rieneke Kooistra
Kortehemmen
1:12:43
1:12:12
1004
Harry Wenselaar
Leeuwarden
1:12:44
1:10:13
1005
Heleen Bierman
Amsterdam
1:12:46
1:12:02
1006
Ria Bruinsma
Bolsward
1:12:52
1:12:41
1007
Trieneke Dijkstra-de J
Bolsward
1:12:54
1:12:42
1008
Sita Groenveld
Bolsward
1:12:54
1:12:43
1009
Joke Stapensea
Leeuwarden
1:12:55
1:11:53
1010
Martin Bakker
Wolvega
1:13:03
1:11:07
1011
Martha Bruinsma
Ryptsjerk
1:13:10
1:11:47
1012
José Hulsing
Leeuwarden
1:13:11
1:10:58
1013
K.B. Hofman
Leeuwarden
1:13:18
1:13:09
1014
Fienke Benedictus
Groningen
1:13:21
1:11:18
1015
Marit Veenstra
Groningen
1:13:21
1:11:17
1016
Gerrie Riemersma
Leeuwarden
1:13:22
1:11:11
1017
Esther Oudshoorn-Wigge
Leeuwarden
1:13:26
1:10:48
1018
Gerda Goudberg
Leeuwarden
1:13:26
1:10:40
1019
Els Roosma
Franeker
1:13:32
1:13:32
1020
Jaap Wagenaar
tytsjerk
1:13:32
1:12:07
1021
Sjoukje Faber
Heerenveen
1:13:36
1:11:23
1022
Gosse Hepkema
Leeuwarden
1:13:47
1:13:11
1023
Danielle Dijkstra
Leeuwarden
1:13:48
1:12:09
1024
Manon de Boois
Leeuwarden
1:13:49
1:10:45
1025
Lydeke Zandbergen
Buitenpost
1:14:03
1:13:38
1026
Thea Jansen
Menaldum
1:14:06
1:13:03
1027
Annemarie Overbeek
Veenwouden
1:14:07
1:12:12
1028
Marjan Zijlstra
Buitenpost
1:14:09
1:11:32
1029
Rianne Vogelzang
Leeuwarden
1:14:25
1:11:50
1030
Corine van der Maden
Leeuwarden
1:14:28
1:13:06
1031
Jildau Visser
Leeuwarden
1:14:31
1:11:55
1032
Dirk Visser
Amsterdam
1:14:40
1:11:23
1033
Willem Bunte
leeuwarden
1:14:43
1:12:57
1034
Ype Steensma
Jirnsum
1:14:51
1:12:14
1035
Evelyn Ottema
Leeuwarden
1:14:51
1:12:15
1036
Vreeze de Sjoukje
Bakhuizen
1:14:52
1:12:45
1037
Mariska Boneschansker
Leeuwarden
1:15:06
1:12:12
1038
Renske van Welie
Leeuwarden
1:15:07
1:12:36
1039
Liesbeth Swart
Leeuwarden
1:15:07
1:12:36
1040
Anna Haan
Leeuwarden
1:15:24
1:13:58
1041
Marjan Pool
Leeuwarden
1:15:38
1:12:37
1042
Marijke Kortekaas
Beetgum
1:15:57
1:15:51
1043
Ines Grootel Van
Leeuwarden
1:16:17
1:15:04
1044
Cor Boorsma
Leeuwarden
1:16:37
1:14:31
1045
Jolanda Boorsma-Kooij
Leeuwarden
1:16:38
1:14:32
1046
Richtsje Appelman-de G
Wirdum Fr
1:17:02
1:16:53
1047
Jettie Zoodsma
Minnertsga
1:17:07
1:14:11
1048
Dirkje Houkes
Minnertsga
1:17:07
1:14:11
1049
Janet de Jong-van Esve
Garnwerd
1:17:15
1:14:05
1050
Jenny Klijnstra
Dearsum
1:17:32
1:15:27
1051
Heleen DeGroot
Mantgum
1:17:50
1:16:38
1052
Henry Vossen
Leeuwarden
1:17:50
1:16:38
1053
Marjan Veltman
Leeuwarden
1:17:51
1:17:19
1054
Jelly dantuma-de Jong
Leeuwarden
1:18:24
1:16:24
1055
Erna van Vliet - Leeuw
Leeuwarden
1:19:38
1:17:20
1056
Marja Wiersma
Leeuwarden
1:20:00
1:16:53
1057
Marjet Veltman
Leeuwarden
1:20:03
1:16:55
1058
Brechje Glass
Wolvega
1:20:04
1:17:05
1059
Miranda Silvius
Wolvega
1:20:05
1:17:06
1060
Janet Duinkerken
Heerenveen
1:20:46
1:18:33
1061
Joke Kramer
Leeuwarden
1:22:56
1:20:43
1062
Albertina Gerding
Sneek
1:23:20
1:22:03
1063
Margriet Meijer
Leeuwarden
1:23:21
1:22:32
1064
Hilda Haanstra
Langezwaag
1:28:37
1:25:57
1065
Jan Bosman
Leeuwarden
3:58:18
3:58:18
BEDRF, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joop Lusthof
Grou
37:52
37:51
2
Folkert Huisma
Drogeham
38:26
38:24
3
Erik Bakker
Nederland
38:56
38:53
4
Rein Schiphof
Nederland
42:24
41:50
5
David Elmendop
Nederland
42:54
42:51
6
Rob Moenandar
Nederland
43:04
42:47
7
Martijn Steenhuis
Nederland
43:14
39:45
8
Hung Pham
Nederland
43:15
42:39
9
Frans Feijen
Nederland
43:23
43:16
10
Bas Nieuwenhuis
Nederland
44:41
44:35
11
Barry Oudejans
Nederland
45:15
44:59
12
Bert Ipema
Nederland
45:17
45:09
13
Sven Slikkerveer
Nederland
45:37
43:33
14
Johan Veenstra
Amsterdam
45:56
44:58
15
Gerben Stallinga
Groningen
46:02
45:34
16
Mark Peereboom
Nederland
46:09
44:30
17
Pieter Jan van der Laa
Nederland
46:35
44:40
18
Folkert Blacquiere
Nederland
46:39
44:31
19
Volkert Mollema
Nederland
46:51
45:14
20
Esther Vis
Leeuwarden
47:02
46:57
21
Jan Jacob Hamstra
Buitenpost
47:18
47:11
22
Tjeerd de Jong
Groningen
47:28
47:21
23
Redmar Atsma
Nederland
47:44
44:31
24
Gerard Haitsma
Nederland
48:33
47:45
25
Jan Hoekstra
Nederland
48:33
47:16
26
Bram Bakker
Nederland
48:54
48:48
27
Friso van de Berg
Leeuwarden
48:56
47:44
28
Ibrahim Bouchaoui
Nederland
49:14
48:05
29
Reinout van Dam
Nederland
49:16
48:10
30
Gjalt Weistra
Nederland
49:17
49:06
31
Hester Groenveld
Nederland
49:24
49:17
32
Heiko Eckert
Nederland
49:28
47:04
33
Jan Belles
Nederland
49:39
48:32
34
Wiebe de Roos
Nederland
49:47
47:52
35
Koos Reitsma
Leeuwarden
49:57
49:14
36
Ton van Wijk
Nederland
49:57
49:51
37
Jochem Boonstra
Nederland
50:03
50:01
38
Rob Verver
Nederland
50:13
48:18
39
Martijn Buning
Goutum
50:18
48:43
40
Frans van der Berg
Steenwijk
50:19
48:44
41
Inge de Boer
Nederland
50:38
50:32
42
Yesid van de Weg
Nederland
50:47
50:29
43
Emil Bosloper
Nederland
50:59
49:22
44
Jasper Allema
Leeuwarden
51:02
50:34
45
Sita de Mare
Nederland
51:02
49:22
46
Edith van der Meulen
51:02
50:54
47
Johan Galama
Nederland
51:08
50:46
48
Koos Vogt
Nederland
51:20
49:51
49
Frank Bosveld
Nederland
51:33
51:24
50
Hugo Faber
Nederland
51:36
49:57
51
Rianne Wijbenga
51:46
51:37
52
Tjeerd van der Valk
Oudehaske
51:50
50:00
53
Erik de Mare
Nederland
51:54
50:14
54
Tamme Posthumus
Nederland
51:59
51:46
55
Ritske Boonstra
Nederland
52:15
50:33
56
Hubert Luymes
Nederland
52:23
50:08
57
Errit de Vries
Nederland
52:24
51:57
58
Robert Kliphuis
Nederland
52:31
52:03
59
Richard vd Vegt
Nederland
52:41
49:55
60
Lucien Davids
Nederland
52:46
49:43
61
Arnold van Oostrum
Nederland
52:52
51:46
62
Assuerus Jorna
Nederland
52:55
52:34
63
Boudewijn Caspari
Leeuwarden
52:56
51:44
64
Louise Bakker
Nederland
53:06
50:35
65
Erik Doornbos
Nederland
53:07
50:34
66
Jan van Zijverden
Nederland
53:30
51:14
67
Albert Schootstra
Nederland
53:35
52:52
68
Peter Bierenbroodspot
Nederland
53:47
52:52
69
Franco Bonasia
Nederland
53:53
52:45
70
Harm-Jan Meijer
Nederland
54:00
52:19
71
Jeroen Terpstra
Nederland
54:09
51:21
72
Annalie Osinga
Nederland
54:11
53:17
73
Maarten Scholtens
Nederland
54:19
53:02
74
Robert Lind
Groningen
54:22
53:43
75
Annemieke Docter
Nederland
55:07
53:56
76
Ellen Timminga
Nederland
55:14
54:20
77
Frans van der Molen
Herbaijum
55:18
55:02
78
Durk van der Meij
Nederland
55:23
52:05
79
Ilja van Diepen
Nederland
55:25
52:44
80
Henk Bijma
Nederland
55:32
52:49
81
Pieter Douma
Nederland
55:36
52:50
82
Paul Klarenbeek
Nederland
55:38
53:23
83
Annie Sibma-Gerritsma
Nederland
55:50
54:10
84
Hans Dekker
Leeuwarden
55:54
54:57
85
Marij Staps-Verschuure
Diever
56:07
55:42
86
Sjoukje Attema
Nederland
56:17
53:21
87
Jan Boersma
Nederland
56:18
54:26
88
Minke van Dam
Nederland
56:33
54:50
89
Hans-Henk Wolters
Leeuwarden
56:54
55:57
90
Gert Melinga
Zuidlaren
56:54
55:57
91
Jolanda van der Linden
Nederland
57:08
53:47
92
Gelske Lusthof
Grou
57:10
56:53
93
Liesbeth de Vries
Nederland
57:21
57:08
94
André Cnossen
Nederland
57:21
57:10
95
Florine Bax
Nederland
57:27
55:30
96
Jan Oudeboon
Nederland
57:31
56:37
97
Jos Schijven
Nederland
57:40
57:12
98
Johan Lettink
Leeuwarden
57:45
55:54
99
Marcel van den Hoeven
Nederland
57:58
56:33
100
Cor Praamstra
Nederland
58:05
56:01
101
Ritsko van Vliet
Leeuwarden
58:09
57:18
102
Gert van der Hoek
Nederland
58:26
56:21
103
Rene Scheltes
Nederland
58:36
58:30
104
Jos Preusting
Nederland
58:40
57:36
105
Tom Giliam
Nederland
58:40
57:39
106
Frits Hoogteijling
Nederland
58:59
57:27
107
Erna Elzinga-van der M
Nederland
59:07
58:55
108
Marco van der Heide
Nederland
59:17
57:52
109
Marc Plomp
Nederland
59:25
56:08
110
Erik de Vries
Nederland
59:56
56:53
111
Oscar Langevoord
Nederland
59:56
57:00
112
René van den Berg
Nederland
1:00:05
58:21
113
Jelle van der Zee
Nederland
1:00:05
58:23
114
Marleen Veenstra
Nederland
1:00:14
59:12
115
Perry Stokkel
Nederland
1:00:15
59:13
116
Silvia Krist
Nederland
1:00:18
58:21
117
Ellen van der Kooi
Nederland
1:00:23
58:57
118
Martine Smink
Nederland
1:00:23
58:59
119
Nancy Hertsenberg
Gorredijk
1:00:23
59:22
120
Herman Valk
Nederland
1:00:32
59:25
121
Linda Hermus
Groningen
1:00:43
1:00:03
122
Willem Flisijn
Nederland
1:00:49
59:25
123
Jolanda Muizer
Nederland
1:00:49
58:45
124
Paulien Roest
Leeuwarden
1:00:58
1:00:00
125
Otto van Diepen
Nederland
1:01:04
58:42
126
Hans den Hertog
Leeuwarden
1:01:06
1:00:07
127
Matthijs Sturms
Nederland
1:01:29
59:06
128
Aulina Luinstra
Nederland
1:01:37
1:00:30
129
Hijlko van der Meer
Nederland
1:01:43
58:30
130
Jan Remco Meijer
Nederland
1:01:43
58:25
131
Pieter de Vos
1:02:01
1:01:38
132
Sytse van Essen
Nederland
1:02:16
1:01:58
133
Almar van Keulen
Nederland
1:02:18
59:01
134
Annie Fabriek
Nederland
1:02:48
59:56
135
Griteke Preusting
Nederland
1:02:54
1:01:50
136
Martine Adema
Nederland
1:02:54
1:01:52
137
Soon Hee Terwee
Leeuwarden
1:03:01
1:02:35
138
Peter-Jan Hoogland
Nederland
1:03:13
1:00:00
139
Henri Mollenhorst
Nederland
1:03:36
1:00:44
140
Froukje Bijma-Striesen
Nederland
1:03:40
1:00:49
141
Ilona Teitsma
Nederland
1:03:42
1:02:35
142
Jan-Willem Poelma
Nederland
1:03:46
1:01:06
143
Wybertha Brouwer
Nederland
1:04:11
1:04:04
144
Marielke Nieuwerth
Nederland
1:04:35
1:04:26
145
Jan Moritz Sporbeck
Nederland
1:04:35
1:04:28
146
Jeanet Kolthof
Nederland
1:04:53
1:02:27
147
Riny van Nus
Nederland
1:04:53
1:02:27
148
Riekèlta Strijk
Nederland
1:05:04
1:03:53
149
Saar Sekewael
Nederland
1:05:10
1:03:28
150
Jelle Kalsbeek
Nederland
1:05:20
1:05:06
151
Gini Lettinga
Nederland
1:05:24
1:03:48
152
Corrie van Noort
Nederland
1:05:24
1:03:49
153
Harm van der Dong
Nederland
1:05:27
1:05:08
154
Liesbeth de Boer
Nederland
1:05:42
1:04:09
155
Marte Rinck de Boer
Nederland
1:05:42
1:04:09
156
Cora Duijndam
Franeker
1:05:52
1:04:01
157
Elly Kloosterman
Leeuwarden
1:06:06
1:04:56
158
Maria de Jong
Nederland
1:06:36
1:05:26
159
Saskia den Hollander
Drachten
1:07:03
1:05:15
160
Linda de Vos
Nederland
1:07:11
1:06:09
161
René Hoekstra
Nederland
1:07:22
1:04:36
162
Katy Dikker
1:07:25
1:05:34
163
Sjoukje van der Veen
Nederland
1:08:20
1:06:22
164
Trudy Haan
Nederland
1:08:53
1:06:24
165
Marike Roelofsen
Nederland
1:10:51
1:08:16
166
Rita van Zurk
Nederland
1:11:07
1:07:55
167
Kim Boonstra
Nederland
1:11:07
1:07:56
168
Steven Muiser
Leeuwarden
1:14:31
1:13:11
169
Anita Waage
Nederland
1:16:39
1:15:04
170
Margriet Sprienstra
Leeuwarden
1:20:03
1:16:55
171
Ted Eijgenhuijsen
Nederland
1:20:12
1:20:03
172
Jo Honderd
Nederland
1:23:23
1:21:48
5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ydwine v/d Veen
Goutum
20:43
20:41
2
Lisanne Jager
Leeuwarden
20:50
20:48
3
Sybrand Adema
Leeuwarden
21:54
21:52
4
Wieke Bosma
Groningen
22:16
22:02
5
J.J. de Vos
Leeuwarden
22:36
20:37
6
Oryana van Daal
Grou
22:44
22:26
7
Maartje Eigenhuis
Leeuwarden
23:12
22:41
8
Flip Keuning
Sexbierum
23:13
22:38
9
Andre Jellema
Leeuwarden
23:14
23:01
10
Rutger van Aken
Leeuwarden
23:39
22:27
11
Simon Leeverink
Bolsward
24:07
24:03
12
Robbie Tiekstra
Made
24:19
23:40
13
Elsa Mulder
Leeuwarden
24:32
23:51
14
Lisanne Oegema
Hurdegaryp
24:41
24:39
15
Sander Rispens
Leeuwarden
24:42
24:39
16
Timo Jepkema
Lekkum
24:43
24:30
17
Sieto van der Heide
Leeuwarden
24:49
24:43
18
Petra Vlutters
Leeuwarden
25:00
24:19
19
Jan van der Veen
Balk
25:34
24:45
20
Brian Veldman
Bilthoven
25:38
25:14
21
Bas Janssens
Leeuwarden
25:42
25:38
22
Martine Bonnema
Leeuwarden
25:52
25:15
23
Ilse Ypma
Leeuwarden
26:00
25:18
24
Theo Metz
Leeuwarden
26:09
26:03
25
Jan Rienk Janssens
Leeuwarden
26:17
26:13
26
Sebatiaan Hartman
Leeuwarden
26:18
24:43
27
Tracy Wijnsma
Damwoude
26:23
26:13
28
Jan Jaap Dicke
Leeuwarden
26:37
25:29
29
Douwe Kamsma
Leeuwarden
26:53
25:14
30
Arno Reidsma
Leeuwarden
27:03
25:37
31
Marco Oosterhaven
Stiens
27:12
24:25
32
Dennis Hibma
Franeker
27:16
26:37
33
Nelleke Geenevasen
Leeuwarden
27:20
25:40
34
Haye van der Werf
Aduard
27:33
25:37
35
Jeldou Krol
Winsum Fr
27:40
26:09
36
Zwier Dijkhuis
Stiens
27:44
26:43
37
Axel Knip
Franeker
27:45
27:06
38
Gerian Sijsling
Joure
27:55
27:36
39
Inge Jenema
Tytsjerk
28:19
26:19
40
Dirk de Vries
Groningen
28:27
27:40
41
Gerard Hendriksma
Leeuwarden
28:29
26:02
42
Sita van der Wal
Tijnje
28:30
27:59
43
Ymie Kamsma
Leeuwarden
28:55
27:41
44
Jeanet de vries
Leeuwarden
28:57
28:42
45
Patrick Reitsma
Leeuwarden
29:03
27:39
46
Koos Spoelstra
Leeuwarden
29:22
26:53
47
Johan Postma
Leeuwarden
29:23
27:30
48
Jouke van der Meer
Leeuwarden
29:31
27:24
49
Marcel Hirs
Leeuwarden
29:31
27:52
50
Niels Caesar
Stiens
29:37
27:42
51
Ruth Tjepkema
Leeuwarden
29:40
26:36
52
Gerlof Zwaga
Heerenveen
29:42
26:23
53
Evira van den Oort
Leeuwarden
29:50
29:44
54
Roelie Louwsma
Britsum
29:52
28:50
55
Ilse Oenema
Bolsward
30:04
29:31
56
Hèlen Drijfhout
Zuidhorn
30:10
29:36
57
Corina Blom
Leeuwarden
30:13
28:11
58
Linda Timmer
Groningen
30:19
27:46
59
Maurice van Zoelen
Leeuwarden
30:23
27:14
60
Ciska Heidema
Leeuwarden
30:31
28:27
61
Greetje Fontein
Leeuwarden
30:34
27:26
62
Lia Dekker
Leeuwarden
30:44
29:25
63
Ingrid Alkema
Leeuwarden
30:47
29:41
64
Harmen Klamer
Niekerk Grootegast
30:47
28:12
65
Lida Bremer
Leeuwarden
31:00
28:21
66
Martin Dijkstra
Sint Annaparochie
31:03
29:20
67
Miriam Tiekstra
Made
31:06
30:26
68
Hille Leistra
Leeuwarden
31:07
30:27
69
Michael Eerhart
Leeuwarden
31:08
29:24
70
Rixt Baarsma
Leeuwarden
31:08
30:36
71
Wim Hodes
Wergea
31:17
28:57
72
Marieke Cruiming
Leeuwarden
31:24
30:58
73
Migchiel Kingma
Leeuwarden
31:26
29:44
74
Petra Nell
Groningen
31:32
29:44
75
Remko Bruinsma
Leeuwarden
31:32
30:45
76
Esther Algra
Berlikum
31:32
30:31
77
Marianne Haijma
Berlikum
31:33
30:31
78
Elly Groenia
Leeuwarden
31:35
31:03
79
Katharina Nijenhuis
Heerenveen
31:46
30:38
80
Julia Rijpma-Zijnstra
Luxwoude
31:59
31:33
81
Bianca Oosterhaven
Stiens
32:08
29:16
82
Harry Kuiper
Goutum
32:13
31:06
83
Annet Bakker
Leeuwarden
32:15
30:41
84
Tino Hoeksma
Leeuwarden
32:16
31:49
85
André Weistra
Leeuwarden
32:17
30:21
86
Nants Schilstra
Leeuwarden
32:22
31:52
87
Matty Kloosterman
Grou
32:27
31:02
88
Wolter van der Wal
Goutum
32:29
31:47
89
Pascalle Poelman
Groningen
32:29
30:45
90
Jantsje Visser
Kollum
32:33
30:04
91
Eline van Bostelen
Kollum
32:34
30:05
92
Steven van Aken
Leeuwarden
32:36
31:23
93
Giselle Blanksma
Den Helder
32:39
29:46
94
Jacob Teitsma
Blije
32:40
29:20
95
Ruychi Ben van Asten
Bakkeveen
32:41
30:49
96
Joke van der Kolk
Zuidhorn
32:42
31:50
97
Dick van der Kolk
Zuidhorn
32:42
31:50
98
Simone Bergsma
Terschelling-Midslan
32:45
32:26
99
Hilma Bruin
Leeuwarden
32:45
30:24
100
Petra Smids
Gytsjerk
32:46
32:27
101
Mariette van Denderen
Groningen
32:49
32:22
102
Koos Visser
Leeuwarden
32:54
31:54
103
Marleen Hogenberg
Leeuwarden
32:55
31:20
104
Sytske de Boer
Leeuwarden
32:56
29:51
105
Marian Dijkstra
Blije
33:01
29:56
106
Rudie van Ham
Tytsjerk
33:03
31:57
107
Corrie de Jong
Drachten
33:03
31:18
108
Geertje Reitsma
Drachten
33:03
31:18
109
Minke Irving
Harlingen
33:04
32:04
110
Ineke Smits
Drachten
33:04
31:19
111
Wout de Graaf
Leeuwarden
33:06
31:03
112
Sita Hoomans
Leeuwarden
33:08
31:50
113
Annika Tolsma
Sneek
33:13
30:52
114
Moniek Janse
Groningen
33:20
31:43
115
Albert Ruiter
Hurdegaryp
33:21
31:52
116
Petra Zijlstra
Groningen
33:22
31:45
117
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
33:22
33:06
118
Dorien Riedstra
Goutum
33:22
30:43
119
Marije Holwerda
Britsum
33:23
31:39
120
Ankie Mulder
Akkrum
33:23
31:20
121
Anton Buning
Leeuwarden
33:23
31:39
122
Klaske Grit
Leeuwarden
33:24
31:00
123
Ilse Schumacher
Leeuwarden
33:24
31:00
124
Jellie Sterk
IJlst
33:25
32:53
125
Lucie Tuinenga
Leeuwarden
33:28
32:55
126
Sifra Kempenaar
Leeuwarden
33:29
32:12
127
Esther Veldman
Leeuwarden
33:29
32:12
128
Nadi Modderman
Heerenveen
33:35
32:16
129
Jan Albert Abma
Goutum
33:36
31:05
130
Rik Gerritsen
Goutum
33:36
31:06
131
Sietske Tadema
Leeuwarden
33:38
31:58
132
Patricia Konings
Sneek
33:43
30:46
133
Wapstra Anna
Franeker
33:44
32:40
134
Margriet Postmus
Leeuwarden
33:46
33:29
135
Maaike van der Veen
Leeuwarden
33:47
31:22
136
Titia Keuning
Sneek
33:48
32:20
137
Ymie Hiemstra-braaksma
Goutum
33:48
31:55
138
Rudy van den Kolk
Zwolle
33:49
30:27
139
Manon miedema
Zuidwolde
33:50
30:42
140
Huub Rotert
Sint Annaparochie
33:50
32:09
141
Anneke Geertsma
Deinum
33:50
31:50
142
Marijke van Klinken
Leeuwarden
33:51
32:56
143
Jacolien Hamersma
Veenwouden
33:51
32:21
144
Tytsje van der Meer
Burgum
33:52
32:21
145
Diede Vogelzang
Kerkenveld
33:53
31:34
146
Gert-Jan Veenstra
Leeuwarden
33:56
31:27
147
Anja Thurkow
Beetsterzwaag
33:57
30:35
148
Marian de Jong
Sint Annaparochie
34:01
30:40
149
Hennie Papa
Leeuwarden
34:01
31:53
150
Roelie Kooistra
Heerenveen
34:03
31:22
151
Leonie Meinderts
Wargea
34:04
31:44
152
Marion Aarts
Leeuwarden
34:12
33:45
153
Marian van Vuuren
Leeuwarden
34:13
31:26
154
Debbie Arendz
Leeuwarden
34:13
33:48
155
Sytske Talma
Tzummarum
34:14
32:28
156
Heleen Jousma
Earnewald
34:15
33:39
157
Fokje Jonker
Goutum
34:17
33:27
158
Laura van der Kam
Goutum
34:17
33:28
159
Susan Vlietstra
Leeuwarden
34:18
32:14
160
Renate Nouta
Hurdegaryp
34:20
32:39
161
Janko Kuiper
Leeuwarden
34:22
30:57
162
Mirjam Wesselius
Wergea
34:22
32:49
163
Gerarda Wijbenga
Leeuwarden
34:23
32:46
164
Sharon de Graaf
Sneek
34:23
31:45
165
Ina Veenstra
Leeuwarden
34:26
32:28
166
Marianne Jager-Metz
Burgum
34:29
31:06
167
J. van der Woude
Leeuwarden
34:30
34:14
168
Berend Tuinstra
Sneek
34:32
33:04
169
Jildou Slofstra
Harlingen
34:34
33:59
170
Renske Kamminga
Leeuwarden
34:34
31:43
171
Leonie Visser
Leeuwarden
34:34
31:44
172
Hymke Zwaga
Heerenveen
34:34
31:13
173
Bob Kwant
Leeuwarden
34:35
31:17
174
Monique Albada
Stavoren
34:35
31:13
175
Jente Zwaga
Heerenveen
34:36
31:15
176
Eli Beeksma
Hurdegaryp
34:36
31:35
177
Bertha Kamstra
Noordbergum
34:37
34:11
178
Auxilia Vervloet
Leeuwarden
34:39
33:22
179
Jaimy Faber
Leeuwarden
34:40
34:36
180
Annie Regina Palstra
Leeuwarden
34:40
33:01
181
Mark de Jong
Leeuwarden
34:41
31:46
182
Frank van der Veer
Leeuwarden
34:41
31:46
183
Grace IJdema
Leeuwarden
34:41
32:36
184
Jacqueline van der Hor
Wirdum Fr
34:42
32:25
185
Coby v.d. Meer
Leeuwarden
34:50
32:52
186
Betty Bleijenberg
Leeuwarden
34:53
31:58
187
Linde Meijer
Dordrecht
34:54
34:10
188
Petra Kwakernaak
Dordrecht
34:55
34:10
189
Corrie Verbruggen
Leeuwarden
34:56
32:51
190
Mae Albada
Stavoren
34:56
31:33
191
Corrie Twijnstra
Leeuwarden
34:57
34:29
192
José Poog
Sneek
34:59
32:15
193
Sofie Middelhoff
Bergen Nh
35:00
33:02
194
Ineke Tjepkema
Leeuwarden
35:01
32:21
195
Jelmer Haanstra
Leeuwarden
35:01
32:21
196
Nadja Rijskamp
Hurdegaryp
35:03
33:50
197
Sari Dijkstra
Hurdegaryp
35:03
33:50
198
Jeroen Dijkstra
Harlingen
35:04
32:38
199
Tamara Kat
Zaandam
35:10
32:47
200
Sandra Wiggers
Leeuwarden
35:10
33:21
201
Margje Pars
Harlingen
35:12
31:52
202
Femke Borst
Leeuwarden
35:15
33:17
203
Nelleke Borst de Lange
Bergen Nh
35:15
33:18
204
André de Boer
Garyp
35:16
33:45
205
Nel Gjaltema
Leeuwarden
35:16
33:07
206
Miriam Krekel
Leeuwarden
35:28
34:48
207
Judith Cuperus
Terschelling-West
35:29
35:10
208
Ina Tersmette
Terschelling-West
35:29
35:10
209
Marjan Bakker
West-Terschelling
35:33
35:13
210
Ankie Annema
Leeuwarden
35:34
33:09
211
Siebe Annema
Leeuwarden
35:34
33:09
212
Foekje Dijkstra
Leeuwarden
35:35
34:03
213
Annie Faber
Hilaard
35:39
34:38
214
Lia Boree
Blije
35:39
33:09
215
Yvonne Bijman
Leeuwarden
35:40
32:31
216
Metz Bijman
Haarlem
35:40
32:32
217
Frans Boree
Blije
35:40
33:09
218
Ellen van Popta
Lollum
35:46
34:45
219
Harold Rakers
Leeuwarden
35:46
32:55
220
Gerrie Folkerts-Schils
Lollum
35:46
34:46
221
Minke Visser
Midlum
35:51
32:30
222
Grace Fukur
Drachten
35:53
33:34
223
Jelly van Spanning
Wergea
35:53
33:31
224
Chantal Teunissen
Leeuwarden
35:54
34:52
225
Thea Kuiper- Dijkstra
Leeuwarden
36:00
32:35
226
Saskia van Soest
Leeuwarden
36:01
33:14
227
Helga Krist
Leeuwarden
36:02
34:15
228
Ybel Hepkema
Leeuwarden
36:02
34:16
229
T.Visser
Leeuwarden
36:04
34:25
230
Laura Terpstra
Leeuwarden
36:04
35:38
231
Christine Godefrooi
Leeuwarden
36:05
32:40
232
Rennie Woudwijk
Beetgumermolen
36:06
34:21
233
Carolien Sloot
Leeuwarden
36:07
33:05
234
Henk Gevers
Franeker
36:08
33:14
235
Janny Lautenbag
Menaldum
36:08
33:14
236
Yfke Hoogland
Stavoren
36:09
33:31
237
Tina Hoekema
Leeuwarden
36:11
33:06
238
Heleen Kunnen
Beetsterzwaag
36:12
35:41
239
Ilse Prins
Leeuwarden
36:13
33:55
240
Jeannette Houwerzijl
Leeuwarden
36:13
33:56
241
Hermien Smit
Leeuwarden
36:14
33:57
242
Jurgen Spoelstra
Leeuwarden
36:15
33:38
243
Else Boekema
Harlingen
36:15
33:05
244
Marie-Louise Boree
Blije
36:16
33:45
245
Anne-Marie Krap
Heerenveen
36:24
35:14
246
Frederika Douma
Leeuwarden
36:27
33:26
247
Fenna Meijer
Lekkum
36:28
36:16
248
Marry van Oosten
Wolvega
36:29
36:11
249
Laura Bolscher
Leeuwarden
36:30
33:42
250
Albertha Helbig
Oenkerk
36:36
33:27
251
Sonja Schepel
Leeuwarden
36:43
33:37
252
Hendrik Gjaltema
Leeuwarden
36:44
34:34
253
Tryntsje Tjalma
It Heidenskip
36:46
33:47
254
Tine Hoekstra
Leeuwarden
36:51
34:15
255
Ilse Langerak
Leeuwarden
36:52
34:09
256
Iris Broertjes
Leeuwarden
36:52
34:09
257
Saskia Boom
Leeuwarden
36:58
35:37
258
Tinie Ronner
Dokkum
37:00
35:24
259
Romana Knol
Leeuwarden
37:00
35:25
260
Wendy Jorritsma
Wergea
37:03
34:43
261
Walter Kuhn
Leeuwarden
37:03
33:42
262
Alie Akkerman
Harlingen
37:04
33:42
263
Joke de Jong
Drachten
37:06
36:33
264
Anneke v.d.Meer
Leeuwarden
37:07
36:34
265
Sanet Bruinenberg
Hurdegaryp
37:07
34:32
266
Jitske Reinsma
Wargea
37:09
34:52
267
Martha Guthrie-Koopman
Leeuwarden
37:09
33:48
268
Truus Duiker
Leeuwarden
37:11
34:23
269
Pien Wertheim
Franeker
37:12
36:18
270
Elina Jansma
Leeuwarden
37:12
33:56
271
Liz Busch
London (GBR)
37:15
34:10
272
Rosa Bolten
Leeuwarden
37:15
34:09
273
Karin IJsselmuiden
Gytsjerk
37:18
35:38
274
Susan van der Ploeg
Damwoude
37:18
34:10
275
Jacqueline van Leeuwen
Leeuwarden
37:19
34:09
276
Janneke Visser
Leeuwarden
37:26
34:37
277
Karin van der Woude
Leeuwarden
37:26
34:37
278
Hanneke Verheij-wegman
Leeuwarden
37:28
34:29
279
Anja de Geus
Wons
37:31
35:22
280
Etty van der Veer
Leeuwarden
37:33
34:28
281
Alianne Sikkema
Sneek
37:45
35:12
282
Rinnie Slof
Leeuwarden
37:46
35:08
283
Loes de Wind
Leeuwarden
37:47
37:31
284
Loes Matthieu
Goutum
37:47
34:59
285
Djoke Hiemstra
Franeker
37:50
37:04
286
Joke Spaanderman
Franeker
37:53
36:58
287
Rikske Tijseling
Leeuwarden
37:55
35:47
288
Marleen Krijger
Leeuwarden
37:55
34:50
289
Marije Reinsma
Leeuwarden
37:56
34:33
290
Ingrid Poorte
Leeuwarden
37:57
34:33
291
Wybrich Bakker
Leeuwarden
37:58
34:51
292
Marita Braaksma
Stiens
38:02
36:14
293
Marian van der Woude
Leeuwarden
38:18
35:15
294
Léoni de Graaf
Sneek
38:24
35:46
295
Hottie de Graaf
Sneek
38:25
35:47
296
Geertsma Froukje
Balk
38:25
36:20
297
Ella van der Feer
Nijland
38:28
35:50
298
Vronie van der Veer
Leeuwarden
38:30
36:05
299
Ineke Jepkema
Lekkum
38:35
38:21
300
Anita de Graaf
Bunschoten Spakenbur
38:38
36:07
301
Wim Geuchies
Bunschoten Spakenbur
38:38
36:08
302
Marijke Jelsma
Leeuwarden
38:43
35:55
303
Rimke van Wieren
Wergea
38:51
36:32
304
Petra ten Hulscher
Leeuwarden
38:57
36:28
305
Dijkstra Cindy
Leeuwarden
38:57
36:28
306
Martine Brouwer
Arum
39:03
36:30
307
Lida Brameijer
Sneek
39:08
36:35
308
Marjan de Jong
Leeuwarden
39:09
36:10
309
Pietje Sijtsma
Dokkum
39:26
36:58
310
Jacqueline Voortman
Stiens
39:28
37:38
311
Sietske Zijlstra
Leeuwarden
39:34
36:24
312
Everdina Faber
Leeuwarden
39:34
36:24
313
Meta Jansma vd Weide
Leeuwarden
39:35
36:19
314
Marcella Eijer
Leeuwarden
39:43
36:18
315
Rob van der Meer
Itens
39:45
38:39
316
Nienke de Jong
Bakkeveen
39:46
37:54
317
Mark van Nunen
Tilburg
39:47
36:23
318
Meintje van der Veen
Hallum
39:47
36:24
319
Else Bahnen
Leeuwarden
40:03
37:15
320
Sonja Burgerjon
Leeuwarden
40:12
37:01
321
Catharina Atema
Leeuwarden
40:14
37:28
322
Diana Pronk
Leeuwarden
40:24
37:00
323
Alida Jasper-Feenstra
Berlikum
40:24
37:39
324
Margriet Dankert
Leeuwarden
40:29
37:07
325
Nienke Rinkema
Oude Bildtzijl
40:29
40:20
326
Nieske Ritter
Leeuwarden
40:35
37:12
327
Maureen Horlings
Stiens
40:40
37:49
328
Miriam Nip
Leeuwarden
40:43
36:55
329
Sanne Duyve
Leeuwarden
40:45
38:03
330
Lian Zigterman
Leeuwarden
40:45
38:03
331
Marjan Bijma
Leeuwarden
40:56
38:40
332
Sjoukje Pen
Leeuwarden
40:56
38:41
333
Hilda Tiezema
Leeuwarden
40:59
37:57
334
Karin van der Lijn
Leeuwarden
41:00
37:57
335
Rina Teernstra
Leeuwarden
41:14
37:48
336
Ellen Sienema
Leeuwarden
41:23
38:43
337
Bianca Wildervank
Leeuwarden
41:23
40:49
338
Yvonne van Asten
Bakkeveen
41:39
39:47
339
Sita Olijnsma
Gytsjerk
43:01
40:01
340
Hinke Mud
Poppenwier
44:14
42:42
341
Anneke Bosscha
Buitenpost
44:34
42:01
342
Gerdien Weitenberg
Leeuwarden
44:39
41:14
343
Tjitske Snapper-Wijnsm
Burgum
44:41
41:42
344
Rianne Nauta
Kollummerzwaag
44:43
42:10
345
Scott Copenhaver
Goutum
45:05
42:18
346
Anna Teitsma
Beetgum
45:40
42:20
347
Geertje Wijnsma
Leeuwarden
45:40
42:41
348
Astrid Jonker
Tijnje
45:53
42:41
349
Thea de Groot
Wytgaard
46:01
42:53
350
Joke Visser
Franeker
46:05
43:44
351
Jan Jorna
Harlingen
46:35
46:14
352
Marieke Poot
Leeuwarden
46:59
42:10
Een veel gestelde vraag.
Bruto tijd = tijdstip finish-tijdstip startschot
Netto tijd = tijdstip finish-tijdstip passage mat
Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl
www.uitslagen.nl
12-06-2007 19:00