Uitslagenlijst Waterland Halve Marathon
Monnickendam - Zondag 3 juni 2007
MSEN, HALVE KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:24:15
2
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
1:25:09
MVET, HALVE KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jim van Putten
Nijmegen Atletiek
1:23:55
3
Pim Steman
Veteranen Nederland
1:36:08
6
Cornelis Groot
NEA Volharding
1:55:34
7
Gijs Honing
Veteranen Nederland
2:10:55
V, HALVE KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, HALVE RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Maarten Veldhuizen
Tilburg
1:32:53
22
Arjan van Diepen
Purmerend
1:51:30
23
Arnaud van de Laken
Leiden
1:54:18
MVET, HALVE RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
1:19:40
17
Gunnar Bisschoff
Amsterdam
1:42:46
20
John Brandhoff
Bovenkarspel
1:43:40
30
Felix de Groot
Monnickendam
1:47:26
32
Peter Stevenhaagen
Purmerend
1:47:57
34
Raphael Grinbaum
Amsterdam Zuidoost
1:48:42
35
Ronald Kraaijenvanger
Oegstgeest
1:48:42
37
Maarten Witteveen
Enschede
1:50:09
40
Rudi de Waart
Monnickendam
1:51:26
42
Peter Lansbergen
Assendelft
1:51:55
49
Kees v. Rijn
Middenbeemster
1:56:17
59
Maarten Breggeman
Uithoorn
2:02:25
60
Willem de Boen
Monnickendam
2:03:31
62
Andries Jan Goedhart
Zaandam
2:04:25
63
Joop van der Putten
Nieuw Vennep
2:06:47
64
F. BE Tjoen Swan
Amsterdam
2:07:58
65
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:16:23
66
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:16:23
V, HALVE RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Barbara Douwes Dekker
Naarden
1:43:42
9
Angela van de Goorberg
Amsterdam
1:46:08
10
E. B. van de Berg
Uithoorn
1:46:21
11
Christel Brandhoff
Bovenkarspel
1:47:18
16
Marieke van der Putten
Leiden
1:59:30
17
Atie van Oostveen vrol
Nes aan de Amstel
2:00:19
19
Annemiek Knuwer
Monnickendam
2:05:28
21
Anita van de Heuvel
Monnickendam
2:05:48
23
Mirjan Horius Hinselaa
Monnickendam
2:08:52
24
Margriet Witteveen
Monnickendam
2:10:03
MSEN, 10 RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Rogier van de Camp
Amsterdam
46:15
12
Michel te Boekhorst
Broek in Waterland
48:50
17
Nico Voulgarakis
Purmerend
52:44
MVET, 10 RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Peter Verhoef
Monnickendam
41:08
9
Reginald Janki
Koog aan de Zaan
43:06
10
Theo Beemsterboer
Waarland
43:42
14
Reinoud Sluiters
Monnickendam
44:32
19
Marcel de Jong
Monnickendam
46:20
22
Laurence Herveille
Grootebroek
47:30
23
Willen Jan de Widt
Monnickendam
47:31
32
Adri Oosterbaan
Monnickendam
50:01
33
Jan van Zaanen
Broek in Waterland
50:19
34
Co van der Vliet
Sint Maarten
50:34
39
Willem van den Berg
Amsterdam
52:00
42
Paul Vloeijberghs
Purmerend
52:46
44
Piet van Zaanen
Broek in Waterland
53:20
45
Van Brederode Jack
Zaandam
53:45
46
Bart Bosschert
Wijdewormer
54:13
51
Rien Droomers
Monnickendam
55:34
52
Ben van der Laan
Broek in Waterland
55:43
53
Rob van Ravenswaaij
Monnickendam
55:51
56
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
57:02
68
Rini te Boekhorst
Broek in Waterland
59:02
69
Chris Reijnders
Monnickendam
1:04:09
72
Jeroen ruitenbeek
Purmerend
1:07:13
73
R. van Dijk
Middenbeemster
1:08:29
75
Richard van Hopken
Purmerend
1:08:59
76
R. van de Kruijf
Purmerend
1:09:01
V, 10 RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Tini Kolijn Zwarthoed
Edam
49:13
7
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
49:57
10
Marleen Stuurman
Monnickendam
52:27
14
Ineke van Boesschoten
Edam
53:10
15
Kathleen Mc Elligott
Amsterdam
53:22
18
Githa Mars
Koog aan de Zaan
53:50
19
Ingrid Schoemaker
Koog aan de Zaan
55:20
22
Joyce van den Berg
Amsterdam
56:33
25
Annemarie konecke
Broek in Waterland
57:44
27
Liselotte Kooijman
Koog aan de zaan
57:52
32
Louise de Widt-Levert
Monnickendam
59:22
33
Marielle Sluiters
Amsterdam
59:30
34
Loes Heesterman
Sliedrecht
1:00:53
35
Henny vd Vis de waart
Marken
1:01:46
38
Frida van Zijl
Monnickendam
1:02:16
41
Habiba Kanger
monnickendam
1:03:50
42
Jolanda Roth
Broek in Waterland
1:04:06
43
Irene Rietkerk
Monnickendam
1:06:19
BOYS, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Rietman
Monnickendam
5:10
2
Ruben Hageweg
Monnickendam
5:30
3
Patrick Camara
Monnickendam
5:31
5
Joris Stevens
monnickendam
5:57
6
Floris de widt
Monnickendam
6:00
8
Rowdy de Groot
Monnickendam
6:02
9
Remco van der zalm
Monnickendam
6:04
10
Stijn ter Wengel
Broek in Waterland
6:36
11
Wouter Hoonakker
Monnickendam
6:47
14
Jory de Groot
Monnickendam
7:59
19
Lucas Lageweg
Monnickendam
9:09
GIRLS, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Rietman
Monnickendam
6:04
3
Inger borghardt
Monnickendam
6:44
4
Janneke Wijman
Monnickendam
6:54
8
Willemijn de Widt
Monnickendam
10:58
10
Mendy de Groot
Monnickendam
11:26
Eventueel opmerkingen over de uitslag kunt je
mailen naar eduardl @ zonnet.nl
Uitslagen.nl
09-12-2007 16:54