Uitslagenlijst 42e Rabo Pinksterloop Eersel - Maandag 28 mei 2007
HEREN, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
52:44
3
Bart Lieckens
AC Herentals
53:26
4
Peter Heusschen
GAC Gemert
53:28
5
Gert-Jan van Kessel
De Keien
58:36
HM35, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
56:43
4
Erwin v.d. Lisdonk
Taxandria
59:09
7
Willy Jonkers
Veteranen Nederland
1:16:21
HM45, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
59:25
4
Pim v.d. Wijst
Fortuna '67
1:00:23
8
Paul Peeters
Veteranen Nederland
1:04:10
15
Jaap van Dam
Passaat, Papendrecht
1:07:51
16
Hans van den Eerenbeem
Loopgroep PK
1:07:57
17
Marcel Nowee
Olympia Eindhoven
1:08:17
19
Piet van der Heijden
AVR '69
1:08:51
24
Anthony Conijn
AV Oirschot
1:27:09
HM55, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
1:12:15
5
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:14:19
6
Cees v.d. Schoot
AV Oirschot
1:15:44
7
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
1:16:07
9
Martin Strijbos
De Grenslaupers
1:21:03
DAMES, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nicole Smeets
Loopgroep PK
1:05:25
DM35, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nathalie Backer
Altena Road Runners
1:09:54
4
Christine van Dooren
AC Vosselaar
1:19:19
DM45, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rikie Huyberts
Fortuna '67
1:20:35
HRECR, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans de Korte
No Limits, Hapert
1:05:13
2
Dirk v.d.Wijdeven
Casteren
1:06:14
4
Wouter de Geijter
Netersel
1:06:35
8
Nico van Dijk
LOGO,Geldrop
1:07:05
9
Serge Caelers
Grensl., Weert
1:07:20
10
Alois Potters
Turnhout (B)
1:07:59
12
Frans Louwers
Gen.Mich., Best
1:08:41
13
Marcel Jager
No Limits, Bladel
1:09:05
14
Wouter Verwaard
Spring-B., Son
1:09:18
15
Frans Timmermans
GVAC, Veldhoven
1:09:30
19
Pieter Bierens
NoLimits, Bladel
1:10:17
23
Wil Dijkhuizen
LPK, Veldhoven
1:11:33
24
Piet van der Nat
AV DES, Valkenswaard
1:11:40
25
Jean-Paul Bierens
Eindhoven
1:11:58
30
Marc Brandsma
AV DES, Eersel
1:13:51
31
Laurens van Ham
No Limits,Waalre
1:13:52
34
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:14:17
39
Maurice van den Berge
PSV, Eindhoven
1:15:12
41
Wilbert van Kruijsdijk
Valkenswaard
1:15:58
45
Ralph Hallegraeff
AVR'69, Reusel
1:16:51
46
Eric Buitenwerf
GVAC, Veldhoven
1:16:54
48
Domine Leenaerts
AV DES, Riethoven
1:17:03
49
Allard van der Meer
Eindhoven
1:17:06
54
Henk Heijmans
Fortuna, St.-Oedenro
1:17:44
56
Jan-George Hezemans
GVAC, Veldhoven
1:18:32
57
Dick Blanken
GVAC, Veldhoven
1:18:33
59
Rudolf Buur
GVAC, Veldhoven
1:21:02
61
Bert Geboers
AV DES, Hapert
1:21:37
62
Yvar de Weerd
LOGO, Geldrop
1:21:47
63
Frans Dommelse
Gen.Mich., Best
1:22:54
64
Sjaak Verbeek
No Limits, Bladel
1:22:56
65
Peter van Gompel
AV DES, Eersel
1:23:00
67
Paul Gerrits
Logo, Geldrop
1:23:11
73
Eric Brunenberg
Kinrooi (B)
1:26:14
74
Jan van Engeland
AV DES, Eersel
1:26:18
77
Rens de Koning
AV DES, Duizel
1:28:03
78
Henk Huyskens
Gen.Mich., Best
1:29:22
79
Peter Krikken
AV DES, Eersel
1:32:04
82
Rob Neggers
AVV, Valkenswaard
1:33:25
83
Jos Hopman
Vet.Ned., Eindhoven
1:34:47
84
Jos Smeets
Grenslaupers, Rogge
1:35:00
DRECR, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marique Ruijs
GVAC, Veldhoven
1:18:12
3
Ine Heijnemans
AVV, Valkenswaard
1:19:19
4
Esther van der Vegt
Utrecht
1:20:47
7
Hilde van Diepen
Kinrooi (B)
1:26:12
8
Mirjam Buur
GVAC, Veldhoven
1:26:41
9
Ellen Verduin
AV DES, Eersel
1:27:13
11
Silvia Tempelman
AV Oirschot
1:31:20
14
Tineke van Boxmeer
Fortuna, St.-Oedenro
1:33:40
4200M, 4200M TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mike Willems
AV DES, Eersel
16:59
6
Sam de Looff
AV DES, Hapert
17:33
9
Henk Knapen
AV DES, Eersel
17:59
10
Stijn Hoek
GVAC, Veldhoven
18:59
11
Maik van de Pas
AVR, Reusel
19:00
14
Geert Hoek
GVAC, Veldhoven
19:27
21
Tonnie Beekmans
Wingerd 13
24:00
8500M, 8500M TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Eddy v.Steenbergen
Weelde (B)
31:14
7
Fons Essink
St.-Michielsgestel
34:11
9
Danny Vermeiren
Turnhout (B)
36:14
11
Paul Verhees
AV DES, Eersel
36:36
13
Jack van der Zanden
Eersel
38:20
16
Peter J. v.d.Bogaart
Hilvarenbeek
39:47
17
Ad v.d.Hout
AV DES, Eersel
39:49
18
Francien v.d.Ouweland
AVV, Valkenswaard
40:07
19
Pierre Lardenois
Fortuna, Son
40:12
20
Joeri Verheijden
AV DES, Eersel
40:17
24
Wim de Laat
No Limits, Hoogeloon
40:30
25
Karel Wubben
AV DES, Eersel
41:01
26
Monique Kruithof
AVV, Dommelen
41:14
27
Mariëtte Daniëls
No Limits, Bladel
41:35
28
Gerda van de Ven
PSV, Eindhoven
41:36
29
Hennie Legeland
No Limits, Bladel
41:38
30
Henk v. Aspert
PSV, Eindhoven
41:45
31
Kees van de Looy
Veldhoven
41:59
32
Anita Weststrate
AV DES, Hapert
42:07
34
Theo Roelofs
AVV, Valkenswaard
42:22
35
Theo van den Burgt
Veldhoven
42:35
36
Jim Dieterman
GVAC, Veldhoven
42:47
37
Jeannette Michielsen
Olympia, Eindhoven
42:55
38
Ad van Limpt
AV DES, Hapert
42:57
39
Rens Nieuwenhuizen
Ridderkerk
43:00
40
Hans Hurkmans
PSV, Eindhoven
44:08
41
Henk van der Donk
Veldhoven
44:10
44
Angelique Evers
Attila, Tilburg
44:26
46
Cor Holshuijsen
AV DES, Eersel
44:45
49
Walter Hompes
AV DES, Steensel
46:14
50
Hannie de Koning
AV DES, Duizel
46:24
51
Harrie Wouters
GVAC, Knegsel
46:59
52
Lisanne Leenaerts
AV DES, Riethoven
47:03
53
Greet Baselmans
No Limits, Netersel
47:08
56
Kees Nieuwenhuizen
Ridderkerk
47:11
57
Liesbeth Castelijns
Eindhoven
47:31
59
Caroline Scheijven
No Limits, Waalre
48:07
60
Ferry van der Donk
Eindhoven
48:30
62
Norbert Wagemans
Eindhoven
48:50
63
Piet van Engeland
Fortuna, St.-Oedenro
48:56
64
Peter Quaedvlieg
AV DES, Bergeijk
48:58
JNGNS, 700M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSJS, 700M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Esmée van de Bossche
AV DES, Hapert
3:06
JNGNS, 1400M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSJS, 1400M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze 42e Rabo Pinksterloop. Het was mooi weer: ca. 15 °C, Graag zien wij u terug bij onze 27e Halve Marathon 'Jan Kolenloop' op 1 maart 2008. Info uitslagverwerking: 0497-514077
Uitslagen.nl
28-05-2007 16:20