Uitslagenlijst 56e Bommelasloop

Enschede - Zondag 20 mei 2007

M1, 7.400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Enschede
27:14
2
Huub van Langen
Oldenzaal
28:14
3
Jos Keulstra
Boekelo
30:06
4
Jeroen Paalman
Hengelo
30:40
5
John Hampsink
Oldenzaal
31:06
6
Harold Küthe
Enschede
31:50
7
Bjorn Ordelmans
Haaksbergen
32:25
8
Thijs Brilleman
Enschede
32:37
9
Robbert Olde Agterhuis
Enschede
33:05
10
Gerrit Hofte Koesveld
Boekelo
34:00
11
Paul Boer
Enschede
34:21
12
Joeri Bijleveld
Enschede
34:54
13
Robert ter Mors
Haaksbergen
35:49
14
André Spin
Denekamp
36:11
15
Jos Jansen
Hengelo
36:22
16
Gerald Broen
Enschede
36:29
17
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
36:42
18
Christian vd Berge
Enschede
36:55
19
Hans Smit
Hengelo
37:05
20
Wim Klein Poelhuis
Buurse
37:09
21
Edwin Beugelink
Glanerbrug
37:13
22
René Ruitink
Enschede
37:19
23
Hans Huismann
Enschede
37:26
24
Menno Oppedijk
Enschede
38:25
25
Jan Wennink
Hengelo Ov
38:31
26
Sven Hoomoedt
Enschede
39:04
27
Martijn Bekhuis
Enschede
39:22
28
Jous Ties
Enschede
39:45
29
Gerard van der Leeuw
Eibergen
39:49
30
Jan-Willem de Bruin
Enschede
40:07
31
Gert-Jan Kootstra
Enschede
40:08
32
Roy Hilderink
Haaksbergen
41:30
33
Fred Rosink
St. Isidorushoeve
41:30
34
Maarten Walhof
Hengelo
42:37
35
Jos Wennink
Enschede
42:45
36
Klaus Marrek
Rheine
43:02
37
Ab Koetsier
Holten
43:27
38
Bart van 't Ende
Enschede
43:34
39
Alfons Bekhuis
Enschede
44:39
40
Rob Roelofs
Enschede
45:12
41
Niek Roelofs
Enschede
45:12
42
Riske Dekker
Enschede
45:33
43
Martijn Scholten
Hengelo
45:34
44
Jurgen Jansen
Enschede
45:54
45
Henk van Ek
Enschede
46:58
46
Eelco Collou
Enschede
47:46
47
Rene Masselink
Enschede
49:21
V1, 7.400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Boekelo
30:12
2
Aly Hendriksen
Oldenzaal
32:42
3
Mieke Molthof
Borculo
34:53
4
Paulien Timmerije
Eibergen
39:08
5
Karin ten Brincke
Boekelo
40:21
6
Ellen Kleine Wiecherin
Enschede
41:01
7
Annie Pierik
Haaksbergen
41:53
8
Jan Derking
Enschede
42:36
9
Ineke Horstink
Borculo
42:44
10
Agnes Asbreuk
Enschede
42:47
11
Ilona Bijleveld
Enschede
42:48
12
Irma Koopman
Hengelo Ov
43:06
13
Gre Alink
Hengelo
43:20
14
Cathy Dupont
Enschede
43:35
15
Natasja Venneman
Enschede
44:23
16
Anouk Bijvank
Enschede
44:38
17
Finet Bijvank
Enschede
44:39
18
Annette Olde Agterhuis
Enschede
45:08
19
Mariëlle Slag
Enschede
46:59
20
Elma van der Leeuw
Eibergen
47:00
21
Rieneke van 't Ende
Enschede
47:42
22
Suzan Ogink
Zaandam
48:10
23
Miriam Ogink
Enschede
48:10
24
Sabine Westendorp
Haaksbergen
48:16
25
Miranda Wiggers
Haaksbergen
48:16
26
Marleen Kant
Enschede
49:15
27
Maaike Masselink
Enschede
49:21
28
Hedwig ten Beitel
Neede
49:37
29
Yvonne Geusendam
Hengelo Ov
49:46
30
Karin Jansen
Hengelo
49:56
31
Dianne Steenwelle
Borne
51:01
32
Ine Leferink
Haaksbergen
51:44
33
Henriëtte Bannink-Temm
Haaksbergen
51:44
M2, 12.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin de Haan
Culemborg
47:34
2
Dick Ramerman
Borne
48:29
3
Marco Vinke
Enschede
48:30
4
Jeroen Loskamp
Glane
48:45
5
Menno Pistorius
Enschede
48:49
6
Nico Bijl
Enschede
49:09
7
Erik Staijen
Enschede
49:39
8
Ben Boksebeld
Hengelo Ov
54:21
9
Marten van Sinderen
Enschede
54:28
10
Willem-Jan Tanck
Enschede
55:21
11
Herman Oude Nijeweme
Enschede
55:30
12
Jan Markslag
Hengelo
56:00
13
Wim Kuiper
Enschede
57:28
14
Guus Ferree
Enschede
57:59
15
Jan Engbers
Lonneker
58:09
16
Corneel van der Pol
Haaksbergen
58:43
17
Theo Kosters
Goor
59:04
18
Nico van Putten
Goor
59:04
19
Gerard Jenneboer
borne
59:15
20
Henk Nijman
Haaksbergen
59:21
21
Hans Buderman
Hengelo
59:25
22
Bob Doornweerd
Eibergen
1:00:39
23
Jeroen Dreierink
Haaksbergen
1:01:30
24
Ben Tenhagen
Haaksbergen
1:02:33
25
Reinier Kreeft
Enschede
1:02:39
26
Ter Brugge
Enschede
1:02:47
27
Dinant Bannink
Haaksbergen
1:02:54
28
Henny Leferink
Haaksbergen
1:02:56
29
Gert Jan Foks
Haaksbergen
1:02:59
30
Edwin Relker
Hengelo
1:03:00
31
Joop Oude Bos
Goor
1:03:18
32
Hans Glandrup
Enschede
1:03:20
33
Frans Bouwmeesters
Haaksbergen
1:03:43
34
Henk Eertink
Enschede
1:04:08
35
Jos Brinkman
Nijverdal
1:04:52
36
Geri Robers
Haaksbergen
1:05:03
37
Rob Diephuis
Enschede
1:05:35
38
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
1:05:57
39
Laurent Stockmann
Borne
1:06:22
40
Leo Derksen
Enschede
1:06:26
41
Jelle Bakker
Enschede
1:06:33
42
Johan Meenink
Neede
1:07:10
43
Epco Bos
Borne
1:07:42
44
Wout Broer
Hengelo
1:08:17
45
Frans Lasonder
Hengelo Ov
1:08:48
46
Harrie Busch
Buurse
1:10:47
47
Marcel Schepers
Enschede
1:10:54
48
Ramon van Overveld
Enschede
1:12:09
49
Mario Gelhever
Hengelo
1:12:14
50
Marc Gebbink
Haaksbergen
1:16:59
51
Henk van Lith
Hengelo
1:17:03
52
Gert Kant
Enschede
1:22:34
53
Jasper Imhof
Nijverdal
1:24:25
V2, 12.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carina Slingerland
Haaksbergen
55:36
2
Ineke Visser
Neede
55:46
3
Anne-José van Baaren
Enschede
57:47
4
Evelien Engbers
Lonneker
58:09
5
Sabine Veldhuis
Hengelo Ov
1:00:56
6
Sonja Muenzebrock
Enschede
1:01:02
7
Karin te Vaarwerk
Rekken
1:01:11
8
Paulien van Bruggen
Enschede
1:01:44
9
Jacoline Huiskes
Hengelo
1:02:20
10
Laura Hevink
Enschede
1:03:23
11
Veronique van Os
Haaksbergen
1:05:11
12
Tony de Koning
Vlijmen
1:05:36
13
Nanda Siemerink
Haaksbergen
1:05:43
14
Enith Bouwmeesters
Enschede
1:06:03
15
Anique Velthof
Haaksbergen
1:08:06
16
Esther Wiegerinck
Haaksbergen
1:08:26
17
Nicole Olde Heuvel
Haaksbergen
1:08:42
18
Elske Barkman
Enschede
1:10:19
19
Linda Gelhever
Hengelo
1:12:04
20
Angelique Wentink
Enschede
1:12:11
21
Harriëtte van der Veld
Hengelo Ov
1:13:57
22
Petra Lucassen
Hengelo
1:13:57
23
Liane Strijker
Enschede
1:14:13
24
Arja ten Thije
Enschede
1:16:09
25
Adrie Flöss
Haaksbergen
1:17:24
26
Helma Boll
Haaksbergen
1:17:26
27
Bionda Kreeft
Enschede
1:19:50
28
Ellen Bossink
Haaksbergen
1:22:33
M3, 16.400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:09:39
2
Mark Gerfen
Neede
1:13:09
3
Richard Poppe
Alemlo
1:13:16
4
Han ten Buuren
Haaksbergen
1:14:33
5
Erik Bosman
Enschede
1:16:30
6
Michel Olderbannneker
Enschede
1:18:05
7
Rudolf Nijhuis
Neede
1:18:22
8
Rudie van der Walle
De Lutte
1:19:23
9
Harm-Jan Bijdam
Zwolle
1:19:28
10
Jo Severijn
Hengelo
1:20:03
11
Marcel Middelhuis
Neede
1:20:09
12
Henrié Ploeg
Harbrinkhoek
1:20:15
13
Jan Grobben
Hengelo Ov
1:20:33
14
Richard Lansink
Haaksbergen
1:20:42
15
Herbert Veger
Losser
1:20:43
16
William Schaap
Enschede
1:21:18
17
Jos Dijkmans
Eindhoven
1:22:09
18
Andre Boerrigter
Hengelo Ov
1:22:46
19
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:23:12
20
Bertus van Beek
Enschede
1:23:28
21
Joop Hengeveld
Hengelo Ov
1:24:49
22
Jan Bouman
Haaksbergen
1:24:55
23
Martin Olijdam
Enschede
1:24:59
24
Harrie Essing
Hengelo Ov
1:27:06
25
Jeroen Franken
Enschede
1:27:08
26
Sander Hogeweg
Goor
1:27:26
27
Rene ter Horst
Enschede
1:28:01
28
Henk Snijders
Enschede
1:29:57
29
Hans Bijvank
Enschede
1:30:55
30
Ton Bertens
Hengelo Ov
1:31:19
31
Sjoerd Flappen
Haaksbergen
1:31:29
32
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
1:31:39
33
Erik Koetsier
Enschede
1:31:45
34
Gerrit Stapper
Enschede
1:32:17
35
Gerrit Wolffer
Enschede
1:36:33
V3, 16.400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Witbreuk
Haaksbergen
1:19:05
2
Herma Klein Poelhuis
Buurse
1:22:11
3
Annemiek Leppink
Haaksbergen
1:23:04
4
Edith Meijer
Haaksbergen
1:26:16
5
Ellen Tibbe
Boekelo
1:27:10
6
Francisca Nijhuis
Neede
1:29:30
7
Henriette Olthof
Borne
1:31:02
8
Hanny Woerts
Delden
1:35:10
9
Liesbeth Nijholt
Almelo
1:39:25
10
Jose Busch
Haaksbergen
1:39:50
11
Jacquelien Jacobs
Haaksbergen
1:39:51
12
Monique Dijksterhuis
Haaksbergen
1:39:52
M4, 21.100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Kuipers
Haaksbergen
1:22:13
2
Go Ruiter
Enschede
1:23:23
3
Jan Lammers
Haaksbergen
1:25:30
4
André Somhorst
Haaksbergen
1:27:16
5
Erik ten Siethof
Haaksbergen
1:28:59
6
Gertjan Brug
Haaksbergen
1:29:37
7
René Wennink
Oldenzaal
1:32:39
8
Johny Rower
Enschede
1:32:44
9
Hans Klomp
Hengelo Ov
1:33:49
10
Marcel Steenwelle
Borne
1:34:20
11
Marcel van Wilpe
Enschede
1:34:54
12
Herman Hassing
Enschede
1:35:04
13
Marcel van Tellegen
Enschede
1:35:04
14
Paul van der Vegt
Enschede
1:35:23
15
Martin ten Bol
Enschede
1:36:27
16
Tom Verbraeken
Enschede
1:36:47
17
Frits van der Hartt
Enschede
1:36:55
18
Andre Haafkes
Denekamp
1:38:31
19
Pascal Butterhoff
Enschede
1:39:32
20
Teije van der Velde
Hengelo Ov
1:41:41
21
Herman Wennink
Enschede
1:41:42
22
Hans Gerritsen
Enschede
1:41:42
23
Bertil Rob de Groot
Borne
1:41:43
24
Fons Nijmeijer
Oldenzaal
1:41:43
25
Marcel Lucassen
Hengelo
1:41:43
26
André Bosgraaf
Oldenzaal
1:41:44
27
Henk Offenberg
Hengelo
1:41:44
28
Jan Meyer
Haaksbergen
1:43:21
29
Benno Benneker
Oldenzaal
1:43:46
30
Frans Koevoets
Enschede
1:43:48
31
Jan Homrighausen
Eibergen
1:44:37
32
Alex Buurlage
Hengelo Ov
1:44:53
33
Loek ten Pas
Enschede
1:46:06
34
Theo Gomis
Enschede
1:50:13
35
Robert de Beauvesier
Glanerbrug
1:54:21
36
Leo Gollenbeek
Usselo
1:59:43
37
Rob Oude Weernink
Wierden
2:05:45
V4, 21.100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Betsy Meijer
Haaksbergen
1:46:21
2
Marca Luttje
Haaksbergen
1:47:17
3
Petra Jans
Borne
1:49:12
4
José Blanken
Haaksbergen
1:49:34
5
Petra Visser
Hengelo
1:50:13
6
Marjolein van der Salm
Heino
2:03:55
7
Anneke Sleper
Hengelo
2:13:40
Mede mogelijk gemaakt door: Jan Mulder Schuttingen, Bouwbedrijf Timmerman
en Running Center Enschede
www.uitslagen.nl
21-05-2007 23:27