Uitslagenlijst 20e Trompper Optiek Golden Ten

Delft - Donderdag 17 mei 2007

M-SEN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
1:23:05
1:22:46
2
Ruben Laros
Delft
1:27:05
1:26:33
3
Sander Lindemans
Fortuna
1:44:40
1:43:09
M-35, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Deen
De Koplopers
1:17:14
1:17:03
2
Hakim Ait Ali Yahia
De Koplopers
1:26:27
1:26:13
M-40, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter van Marrewijk
AV '40
1:11:31
1:11:28
2
Rik Bisschop
AV '40
1:12:56
1:12:53
3
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
1:13:58
1:13:53
4
T Troost
Voorne Atletiek
1:19:38
1:19:33
5
Jeroen Tuijn
AV '40
1:41:18
1:40:56
M-45, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frans Nieboer
Veteranen Nederland
1:15:24
1:15:19
2
Jos Brouwer
Veteranen Nederland
1:15:45
1:15:42
3
Ruud de Vette
Veteranen Nederland
1:16:51
1:16:38
4
Rinie van Marrewijk
Olympus '70
1:25:33
1:25:09
5
Ruud Wessels
Waterweg
1:31:56
1:30:46
6
Rob Gordijn
RWV
1:40:42
1:38:30
7
Chris Best
Suomi
1:42:28
1:39:48
M-50, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:16:38
1:16:31
2
Roel van Grootveld
Veteranen Nederland
1:17:01
1:16:57
3
Ronald Kollöffel
Waterweg
1:17:37
1:17:35
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
1:18:44
1:18:42
5
Kees Voogt
Tenaco
1:21:56
1:21:36
6
Rob Schuring
AV '40
1:26:16
1:26:11
7
Ari Borgstijn
Schiedam
1:26:31
1:26:16
8
Roel de Loomé
AV '40
1:41:51
1:41:43
M-55, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bert Gerritsma
's-Gravenhage
1:44:49
1:42:40
M-60, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo van Koppen
Olympus '70
1:27:28
1:27:14
2
Joop Raaphorst
Veteranen Nederland
1:35:20
1:34:37
3
Rob Brouwer
Veteranen Nederland
1:42:54
1:41:09
DAMES, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:19:38
1:19:33
2
Wilma Bakker
AV '40
1:25:02
1:24:57
3
Willeke vd Groep
Delft
1:33:12
1:32:34
MAN, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard van Galen
1:21:10
1:20:04
2
Thibald Holscher
Delft
1:23:06
1:22:49
3
Coen van Hal
's-Gravenhage
1:25:00
1:24:47
4
Tim Bett
Wassenaar
1:25:18
1:25:07
5
Jan Janse
Naaldwijk
1:25:30
1:25:09
6
Cock Hazeu
Delft
1:25:45
1:25:09
7
Marcel Schikhof
Leiden
1:26:20
1:25:00
8
Andre Dokman
Zoetermeer
1:26:24
1:26:04
9
Hans Steijger
Monster
1:27:39
1:27:12
10
Nasser Berrich
Delft
1:27:50
1:26:51
11
Rodney Mook
Rotterdam
1:28:13
1:25:32
12
Rene Bontje
Dordrecht
1:28:58
1:27:05
13
Jaap Renaud
Schipluiden
1:31:30
1:30:17
14
Anton Swart
Delft
1:31:48
1:30:39
15
Henk Oudshoorn
Delft
1:32:28
1:31:36
16
Jeroen Koldenhove
Delft
1:32:56
1:32:28
17
Sander van Driel
delfgauw
1:33:35
1:33:08
18
Steven van de Veire
Rotterdam
1:34:14
1:33:14
19
Jan Neutel
Delft
1:34:23
1:32:31
20
Joop Kwak
Delft
1:34:36
1:33:35
21
Henk de Witte
Delft
1:36:00
1:35:27
22
Wouter Arends
Voorburg
1:36:01
1:35:36
23
Gerard vd Meer
Rijswijk Zh
1:36:11
1:35:10
24
Paul Meulemans
1:36:44
1:35:47
25
Paolo Atzei
Delft
1:37:07
1:36:12
26
Johan Blank
Rijswijk Zh
1:37:12
1:36:13
27
Michel Beukers
Delft
1:37:44
1:36:12
28
Ben Bruijn
's-Gravenhage
1:38:26
1:36:52
29
Johan de Gelder
Den Hoorn Zh
1:38:31
1:36:26
30
Henk van Hagen
Nootdorp
1:38:53
1:38:14
31
Jos van Dorp
De Lier
1:39:19
1:39:08
32
Marco van der Lecq
1:39:54
1:39:27
33
Jacobus van der Wal
Delft
1:39:55
1:39:27
34
Roland van Velzen
Delft
1:40:33
1:39:37
35
Hans Susan
Zoetermeer
1:41:00
1:40:23
36
Ronald Vermeulen
Delft
1:41:43
1:41:25
37
Francesco de Stefano
Rijswijk Zh
1:42:01
1:41:06
38
Mario Jas
Delft
1:42:01
1:41:06
39
Peter Spoelstra
Maassluis
1:42:14
1:41:23
40
Aad vd Sman
Wateringen
1:42:18
1:40:28
41
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:42:41
1:41:02
42
Martin Hage
Delft
1:43:29
1:41:54
43
Michael Robers
's-Gravenhage
1:44:07
1:41:28
44
Peter Nolden
Rotterdam
1:44:14
1:42:21
45
Alfred vd Hulst
Delft
1:44:18
1:42:06
46
Perter Percot
Delft
1:44:43
1:43:07
47
Richard Goeman
Pijnacker
1:44:46
1:43:10
48
Robbert Kamphorst
Bergschenhoek
1:46:26
1:45:40
49
Dick Groeneveld
Delft
1:46:43
1:44:57
50
Joost Braam
Delft
1:47:01
1:45:00
51
Frank Busch
Delft
1:47:06
1:46:46
52
Joop vd Spek
Schipluiden
1:47:17
1:46:05
53
Chiel Rodenburg
De Lier
1:47:30
1:46:45
54
Joop Kok
Delft
1:47:43
1:45:48
55
Titus de Koning
Delft
1:47:57
1:46:16
56
Aad van Winden
Schipluiden
1:48:11
1:46:58
57
Jan vd Knaap
Wateringen
1:48:26
1:47:09
58
Kees van Zaanen
Rijswijk Zh
1:48:45
1:47:34
59
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:49:06
1:48:23
60
Gerard Schadenberg
Rijswijk Zh
1:49:27
1:47:53
61
Paul de Jong
Delfgauw
1:49:38
1:49:01
62
Rinus de Vreede
Delft
1:50:48
1:49:32
63
Ed van den Berg
Delft
1:51:53
1:51:37
64
Marius Zondag
Schipluiden
1:54:11
1:53:00
65
Ingo Hansen
Delft
1:55:25
1:54:00
66
Arre-Jan van Willigen
Renkum
1:57:31
1:54:50
67
Joop van Dorp
Delft
1:57:39
1:55:55
68
Joy Bindraban
's-Gravenhage
1:58:53
1:56:46
69
Humphry Chotoe
Rotterdam
1:59:52
1:57:58
70
Ed Betlehem
Delft
2:08:55
2:07:22
VROUW, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hester Andriesen
1:43:48
1:43:30
2
Ingrid Paling
Rijswijk Zh
1:43:49
1:42:59
3
Anette Meidert
Delft
1:47:06
1:46:47
4
Jeanette Koene
Schipluiden
1:47:17
1:46:05
5
Toos Duijndam
Delft
1:47:19
1:46:37
6
Corrie Hoogweg
De Koplopers
1:48:50
1:48:33
7
Janelle Lander
Den Hoorn Zh
1:51:27
1:49:54
8
Karin vd Meer
Delfgauw
1:54:29
1:53:06
9
Marja van Vliet
Leidschendam
1:57:47
1:57:21
M-SEN, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice van Veldhooven
Loopgroep PK
32:33
32:31
2
Morris Wols
Maasdijk
32:56
32:54
3
Willem Lenting
Loopgroep PK
33:23
33:21
4
Martin Ketellapper
Lionitas
34:09
34:05
5
Harmen Perk
EUR Roadrunners
34:40
34:31
6
Jelle Zwinkels
Olympus '70
34:46
34:42
7
Richard vd Knaap
Kwintsheul
34:54
34:52
8
Rolf de Jong
AV '40
34:55
34:51
9
Michael Groenewegen
Waterweg
36:10
36:05
10
Tim van Leeuwen
Olympus '70
36:22
36:19
11
Rutger Kramer
Haag Atletiek
36:28
36:24
12
Erwin Loots
De Koplopers
36:36
36:31
13
Marlon Voorn
Sparta
37:07
37:02
14
Erik van der Hoeven
AAV '36
37:13
37:10
15
Roy Eversteyn
Wateringen
37:14
36:56
16
Marco Medendorp
De Kieviten
37:45
37:38
17
Gertian Nijhoff
PAC
38:17
38:09
18
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
38:32
38:26
19
Michel Luk
AV '40
38:54
38:49
20
Frans van den Hoek
Waterweg
39:11
39:05
21
Marc Holierhoek
De Koplopers
39:22
39:06
22
Mark Stuurman
Loopgroep PK
39:49
39:44
23
Ralf van den Bos
Haag Atletiek
40:00
39:41
24
Erik Scheers
Sparta
40:45
39:14
25
Wouter Bruijs
Delft
41:12
39:17
26
Gerard Buitelaar
De Lier
41:28
40:38
27
Pcm Canteu
AV '40
41:49
41:13
28
Ralph Smits
Sparta
43:54
43:37
29
Jeroen vd Linde
Vlaardingen
45:20
44:56
30
Marcel van Mourik
Delfgauw
47:57
45:57
31
Stephan Jutte
Haag Atletiek
48:14
48:06
32
Nick Kuizenga
AV '40
49:34
49:03
33
Mario de Goede
PAC
49:46
47:04
34
Rob Steiger
AV '40
51:34
50:03
35
Tjeerd Visser
delft
54:33
52:51
36
Maarten van Hees
AV '40
55:48
54:14
M-35, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bas van Zijp
Loopgroep PK
34:22
34:18
2
Hans Middelburg
Olympus '70
34:53
34:45
3
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:09
35:07
4
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
36:37
36:28
5
Marco Poot
Waterweg
37:57
37:52
6
Chris Riede
Rijswijk Zh
38:01
37:43
7
Michel Verheezen
Fortuna
38:12
37:43
8
R Vergeer
Clytoneus
39:51
39:42
9
Richard Haastert
Fortuna
41:41
41:32
10
Bob Maltha
Pijnacker
56:53
54:21
M-40, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ron van den Berg
Waterweg
33:28
33:25
2
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
34:29
34:25
3
Nico van der Heiden
AV '40
34:55
34:52
4
Ferdi Welmer
AV '40
35:13
35:09
5
Henry Sunder
AV '40
35:35
35:34
6
Marius Schwartz
De Koplopers
35:59
35:54
7
Job van de Waal
Haag Atletiek
36:10
36:07
8
William van der Zalm
Olympus '70
36:34
36:30
9
Jan van der Meer
Olympus '70
36:39
36:36
10
Adrie Wenteler
De Koplopers
37:06
36:58
11
Rob Smit
De Koplopers
37:13
37:09
12
Paul Jansen
Olympus '70
37:16
37:13
13
Herbert Smit
Waterweg
37:32
37:27
14
Rob van Noordt
Olympus '70
37:36
37:30
15
Theo Timmermans
the Hague Road Runne
37:54
37:48
16
Joost Husslage
Waterweg
38:39
38:33
17
René Wisselo
Delft
38:47
38:35
18
Johan van Meurs
Fortuna
39:07
38:57
19
Jeroen Wit
De Koplopers
39:41
39:26
20
Johan van Velden
Honselersdijk
39:42
39:35
21
Chris Knape
PAC
39:44
39:39
22
M Wagemans
Wateringen
40:15
40:00
23
Piet van Hoeven
Waterweg
40:31
39:50
24
Hennie van Velzen
Loopgroep PK
40:39
40:15
25
Leon Vrij
Olympus '70
41:19
41:12
26
Ronald van Steeg
Fortuna
42:13
41:55
27
Bert Pellikaan
Waterweg
43:38
43:09
28
Jaco Sprong
Waterweg
43:38
43:09
29
Antonio Cannavacciuolo
Haag Atletiek
44:15
42:29
30
Andre Timmerman
Haag Atletiek
44:56
44:28
31
Wim van Weele
De Lier
45:17
44:47
32
Ricky Martens
RRZ
45:23
42:52
33
Paul Boeren
Voorburg
47:19
47:09
34
Sebastiaan Toet
Loopgroep PK
47:41
45:23
35
Andri Koostra
Haag Atletiek
53:05
52:49
36
Jan Geertrema
Haag Atletiek
53:06
52:26
M-45, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charles Timmermns
Voorne Atletiek
34:42
34:40
2
A P Oemraw
Rotterdam Atletiek
34:52
34:48
3
Hans Blokker
Rijswijk Zh
36:26
36:22
4
Lodewijk van Dongen
Haag Atletiek
36:49
36:43
5
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
36:58
36:52
6
Nico van de Berg
Olympus '70
37:11
37:07
7
P van Leeuwen
the Hague Road Runne
37:19
37:13
8
Siegfried Janzing
PAC
37:30
37:24
9
Max van Dorsten
Olympus '70
38:36
38:33
10
Adriaan Schipper
Olympus '70
38:43
38:37
11
Aad Tieleman
's-Gravenhage
39:04
38:59
12
Adrie Hoek
De Koplopers
39:12
39:00
13
Ties van Elst
De Koplopers
39:17
39:04
14
Wil Hol
PAC
39:21
39:07
15
Fred Vink
AV '40
39:25
39:21
16
John van Ruyven
Olympus '70
39:55
39:46
17
Chris de Vor
Haag Atletiek
39:57
39:50
18
Cor van Leeuwen
Olympus '70
41:02
40:39
19
Louis Hueber
Haag Atletiek
41:22
41:03
20
Cor van der Geest
Haag Atletiek
43:24
43:18
21
Leo Groenewegen
Veteranen Nederland
44:09
43:52
22
Arie de Jong
the Hague Road Runne
45:17
45:08
23
Henk Bodde
De Koplopers
45:33
43:41
24
Yusuf Yülker
Sparta
46:13
44:52
25
Dick Riedeman
Delfgauw
46:42
46:12
26
Harry Bleker
Sparta
49:33
49:25
27
Rob Bovelander
Rijswijk Zh
50:32
50:01
28
Ben Heezen
Loopgroep PK
51:03
49:30
29
Wim van Es
Haag Atletiek
51:47
50:12
30
Richard Paardekoper
Olympus '70
51:50
49:59
31
Petro Verheijen
Rotterdam
54:52
53:29
32
Arie Molendijk
Waterweg
56:19
54:51
33
Nigel Lehmann-Taylor
Rotterdam
57:14
55:49
34
Fred Lautiuga
Maassluis
1:40:01
1:38:51
M-50, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Olsthoorn
PAC
36:52
36:49
2
Doeke de Jong
Olympus '70
37:35
37:32
3
Leo van Leeuwen
AV '40
37:56
37:43
4
Wim Wubben
Olympus '70
38:35
38:28
5
Willem van den Beukel
Veteranen Nederland
39:40
39:26
6
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
40:14
40:00
7
Aad vd Knaap
Honselersdijk
40:48
40:25
8
Anton van Spronsen
Olympus '70
41:28
41:14
9
Dick Lam
AV '40
42:17
42:05
10
Willem van Zijl
Olympus '70
42:30
42:16
11
Jan Noordam
Olympus '70
42:34
42:21
12
John van Zwol
Sparta
44:02
43:53
13
Cees Rip
the Hague Road Runne
45:32
44:34
14
Kees Stam
Fortuna
46:27
45:21
15
Ben groot Hemmink
Ron Clarke
47:02
46:12
16
Jaap Kraijenbosch
De Koplopers
48:09
47:25
17
André Bovelander
AV '40
49:17
49:01
18
Reni van den Burg
Antilope
49:45
48:27
M-55, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
38:58
38:53
2
Peer van Dijk
Avantri
40:41
40:35
3
Mulay Najib
Haag Atletiek
42:51
41:55
4
Bert Wentink
Haag Atletiek
44:09
43:50
5
Aad Gankema
Olympus '70
44:20
44:06
6
Hans van Wensen
Olympus '70
44:23
44:14
7
Henny Karreman
De Koplopers
51:22
50:49
8
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
53:31
51:39
9
Wim van Leeuwen
De Koplopers
54:51
53:19
10
Arie Booy
Loopgroep PK
58:36
58:07
M-60, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Piet van Schie
Olympus '70
40:49
40:37
2
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
41:47
41:45
3
Jan Zuurmond
Olympus '70
41:48
41:43
4
Luc Dumont
Fortuna
42:26
41:56
5
Leen de Koning
Tenaco
44:05
43:53
6
Theo Lupker
De Koplopers
44:13
43:45
7
Peter Bregman
Veteranen Nederland
44:52
44:41
8
Henk Breugom
the Hague Road Runne
44:59
44:01
9
W J M Hartman
Haag Atletiek
45:41
45:20
10
Barrie Henson
Leiden Atletiek
47:14
46:56
11
Henk Moesman
's-Gravenhage
49:33
48:24
12
Marius van Zanten
PAC
51:21
51:17
13
Siem Pleijsier
Waterweg
51:30
51:15
14
Geert van den Berg
Loopgroep PK
56:18
53:30
DAMES, 10 KM WEDSTIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wendy vd Spijker - de
Haag Atletiek
36:14
36:11
2
Carla Ophorst
Honselersdijk
37:01
36:57
3
Carlien Harms
Loopgroep Aart Stigt
38:03
38:01
4
Corina Voorn
AV '40
38:14
38:10
5
Daniéle Huikeshoven
Rotterdam
39:29
39:18
6
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
40:17
40:12
7
Jose Willemse
the Hague Road Runne
40:23
40:16
8
Annemiek Peet
Leiden Atletiek
41:05
40:59
9
Carin van der Ende
Olympus '70
41:28
41:23
10
Monique Weening
Veteranen Nederland
42:15
41:58
11
Marjolein Goos
Fortuna
42:23
42:14
12
Marieke van Loon
De Koplopers
42:59
42:51
13
Marjanne Nelisse
Ilion
43:07
42:45
14
S Dingenmans
Haag Atletiek
43:41
43:30
15
Karin van Gorp
Haag Atletiek
45:09
44:09
16
Rijnvis- van Wirdum
De Delvers
45:24
45:07
17
Tres Duijndam
Olympus '70
45:29
45:06
18
Cora Mooijman-Valstar
Haag Atletiek
45:43
45:24
19
Pam Smid
Hoek van Holland
47:01
46:21
20
Fatima de Goey
Wateringen
47:15
46:55
21
Ank Michels
Haag Atletiek
47:20
47:01
22
Astrid Rosenboom
Delft
47:54
45:57
23
Simone Krijger
's-Gravenzande
48:36
47:41
24
Marion Holtmark
Antilope
48:42
47:24
25
Hilda Oostema
RRZ
49:12
48:54
26
Margreet Schouten
's-Gravenhage
49:36
48:27
27
Toke van Ruijven
Olympus '70
50:46
50:27
28
Harmanda Post
's-Gravenhage
50:56
49:24
29
Marjolein Damon
De Koplopers
52:56
52:05
30
Tineke Baron
Olympus '70
53:29
52:46
31
Evelien Kobessen
PAC
54:41
53:03
32
Jeannette Kuijvenhoven
De Kieviten
54:51
53:45
33
Tineke Schaap
's-Gravenzande
55:07
54:25
34
Margret Marrewijk
Kwintsheul
55:56
54:09
35
Likia Moerenhout
Olympus '70
56:06
54:30
36
Astrid Groot Zevert
's-Gravenhage
56:19
55:57
37
Sylvia van Oudenaarden
Waterweg
56:54
54:38
38
Irma Linden
PAC
59:04
57:39
39
Lucy Schouten-Jansen
PAC
59:51
58:17
40
Bos
De Koplopers
1:00:45
59:49
41
Cijnthia Morijn
Rotterdam
1:03:43
1:02:17
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter van Winden
's-Gravenhage
34:35
34:26
2
Gerard de Lange
Maassluis
35:53
35:48
3
Jeroen Bonnes
Delft
36:41
35:54
4
Gregory Bazalgette
Delft
36:44
36:37
5
Rr Kruijskamp
delft
37:03
36:46
6
Reinout Polders
Delft
37:19
36:38
7
Maarten Prins
Delft
37:44
37:31
8
Marcel Vonk
Wateringen
38:18
38:11
9
Henk Vollebregt
Rijswijk Zh
38:20
38:14
10
Tobias Plaumann
Delft
38:21
37:56
11
Floris Kneefel
's-Gravenhage
38:39
38:34
12
Marcel van Dijk
Barendrecht
39:05
38:48
13
Robert Ferning
Maassluis
39:15
38:49
14
Dennis van Kampen
delft
39:20
39:06
15
Eric van der Does
Schipluiden
39:22
39:17
16
Hans Overbeek
Polsbroek
39:31
39:22
17
Daniel Hamerslag
De Koplopers
39:34
39:09
18
Arco Timmermans
Delft
39:39
39:33
19
Hugo vd Ende
Schipluiden
39:41
39:24
20
Martin Weede
Maassluis
39:46
39:39
21
Ronald van Mil
Maasland
39:53
39:34
22
Simon Pleijsier
Maassluis
39:59
39:17
23
Bart Daman
Den Hoorn Zh
40:02
39:45
24
Bert Mostert
Delfgauw
40:09
39:57
25
Paul Polders
Delft
40:13
39:32
26
Stijn Jonkhart
Rijswijk Zh
40:16
40:05
27
Lennart Middel
Delft
40:17
39:19
28
Andre Droppert
Rijswijk Zh
40:19
40:06
29
Bart Bordes
Delft
40:21
38:23
30
Herman van de Stok
De Lier
40:25
40:13
31
Anton van Amerongen
Leidschendam
40:25
40:16
32
Salvatore Dessi
Maasland
40:27
40:08
33
Frank de Ruijter
's-Gravenhage
40:29
40:22
34
Nick Bel
Delft
40:34
40:23
35
Emile Cammeraat
Naaldwijk
40:36
40:07
36
Vincent van Aalst
Den Hoorn Zh
40:37
39:57
37
Leenert de Groot
40:39
40:24
38
Frans Louter
Maasland
40:42
40:22
39
Dirk-Jan Dekker
Delft
40:43
40:33
40
Fred van Berkum
40:45
40:30
41
Andy Visser
De Lier
40:45
40:35
42
Rene de Haan
Brielle
40:45
40:15
43
Cohn Itai
's-Gravenhage
40:46
40:35
44
Guus van der Meer
Delft
40:52
39:31
45
Ferdi Dokman
mon3aan
40:57
40:47
46
Matt Gelens
Leiden
41:01
40:33
47
Roland Klees
Pijnacker
41:06
40:35
48
Rob Olsthoorn
Wateringen
41:08
40:51
49
Arjen Stroo
Rotterdam
41:10
40:35
50
Frans vd Meer
Nootdorp
41:11
40:45
51
Peter Hoogendoorn
Delft
41:12
40:57
52
Fred Rodewijk
Rijswijk Zh
41:15
40:59
53
Nijs de Graaff
Delft
41:22
41:07
54
Martin Haring
Maasland
41:23
41:05
55
Vincent Eijt
Zoetermeer
41:31
40:19
56
Rick Stam
mon3aan
41:32
41:25
57
Tim van der Horst
Delfgauw
41:35
41:01
58
Zeeg Brienen
's-Gravenzande
41:42
41:19
59
Johan Stolze
De Lier
41:48
41:37
60
Laurens Kok
Delft
41:52
41:21
61
Nabil el Battioui
Maassluis
41:54
41:52
62
Uco Sobering
Voorburg
41:57
41:38
63
Rene Ambrus
's-Gravenhage
42:03
41:34
64
Ronald Overdijk
's-Gravenhage
42:07
41:59
65
Bas Meeuwissen
Delft
42:10
41:55
66
Eelco Tammens
's-Gravenhage
42:12
41:51
67
Patrick Huijding
Vlaardingen
42:16
42:08
68
Ad van Benten
Delfgauw
42:17
41:50
69
Evert Wallien
42:20
41:53
70
Martin Westerhof
Delfgauw
42:26
40:48
71
Fred Govaart
De Lier
42:27
41:35
72
Jeroen Voogt
mon3aan
42:32
40:26
73
Han van den Boogaard
Delft
42:33
42:26
74
Jos Toth
Delft
42:40
42:23
75
Justin Schut
mon3aan
42:45
40:39
76
Niels Persoon
mon3aan
42:47
40:23
77
Rutger Thung
Vlaardingen
42:47
42:09
78
Rene van Geest
Delft
42:48
42:42
79
Rud Kalter
Delft
42:52
41:45
80
Steven Bos
Delfgauw
42:54
42:41
81
Peet Jansen
Maasland
42:54
42:42
82
Rodger Abdoellakhan
Delft
42:58
41:40
83
Jelle Heins
42:59
42:40
84
Jeroen Vijverberg
Berkel en Rodenrijs
43:02
42:28
85
Ronald Slingerland
Delfgauw
43:04
42:39
86
Peter Tetteroo
Delft
43:11
42:38
87
Edwin Bleidrecht
Leidschendam
43:15
42:36
88
Marcel Blokland
Nootdorp
43:16
42:52
89
Cock Peterse
Delft
43:18
43:00
90
J Klijsen
Delft
43:23
41:35
91
Cor vd Wijden
De Lier
43:26
43:13
92
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runne
43:28
42:50
93
Jan Sikkema
De Koplopers
43:34
43:03
94
Nino l'Amie
Delft
43:35
42:54
95
Kenny Koster
43:37
41:33
96
John Dotters
De Lier
43:40
43:10
97
Maurits Prins
PAC
43:41
43:10
98
Vincent Mos
Delft
43:43
42:41
99
Kees de Hoog
Monster
43:48
43:38
100
Raoul Mulder
's-Gravenhage
43:51
42:38
101
Bjorn Snelders
Delft
43:52
42:24
102
Ron Holling
Delfgauw
43:52
43:43
103
Peter Bos
Pijnacker
43:56
43:28
104
Arie Postma
Capelle aan den IJss
43:57
43:01
105
Wim Haket
Pijnacker
43:58
43:33
106
Ton van Leeuwen
Delft
43:59
42:44
107
Cor Bontje
Kwintsheul
44:01
43:07
108
Barry Baak
Wateringen
44:08
42:58
109
Oscar Laguna
Delft
44:18
42:58
110
Michel Krul
's-Gravenhage
44:21
43:45
111
R Schoenmakers
Delft
44:23
44:12
112
Roland Brand
Pijnacker
44:25
43:48
113
Paul den Dulk
Vlaardingen
44:25
43:19
114
Jan van der Wal
Delft
44:27
44:06
115
Math Paping
Maassluis
44:27
44:07
116
Eelke de Boer
Delft
44:28
43:19
117
Rene van der Stap
Honselersdijk
44:29
43:58
118
Ruud Schrijver
Schipluiden
44:32
44:16
119
Koert Kouwenhoven
Pijnacker
44:32
43:56
120
Cor Olsthoorn
Delft
44:33
43:49
121
Anton Kneppers
Pijnacker
44:35
44:00
122
Arthur Somers
Delft
44:37
44:03
123
Ton Berkien
Delft
44:39
44:08
124
Aad de Bruin
Maassluis
44:41
44:30
125
Marcel Lupker
Delfgauw
44:43
44:15
126
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
44:46
44:16
127
Richard Woutensen
Pijnacker
44:46
44:37
128
Jan Verbey
Hoofddorp
44:48
44:15
129
Ruud Raijmakers
's-Gravenhage
44:49
44:23
130
Sander van Wijngaarden
Delft
44:51
44:28
131
Jan Koornneef
Pijnacker
44:54
44:33
132
Max Borger
Voorburg
44:54
44:17
133
Roy Remeeus
Delft
44:57
43:38
134
Thijs Strobos
Delft
45:02
44:34
135
Sjaak de Vreede
Nootdorp
45:04
44:41
136
Ruud van Zwet
Maasdijk
45:04
43:59
137
Theo Nass
De Lier
45:05
43:37
138
Jan Moraal
Delfgauw
45:05
43:13
139
Gerard Tuk
Delft
45:05
44:54
140
Ed Peelen
Delft
45:06
43:52
141
Jan Massar
Delft
45:08
44:41
142
Tommie Dijkhuizen
mon3aan
45:10
44:12
143
Frans van Oosterom
Delft
45:12
44:55
144
Vincent de Bruin
Den Hoorn Zh
45:12
44:42
145
Leo Heijdra
Schipluiden
45:13
44:51
146
Edwin Valkenburg
Pijnacker
45:14
44:49
147
Gerwin Guichelaar
Delft
45:17
44:47
148
Pim Timmers
Schipluiden
45:17
44:55
149
Henk Noorman
Delft
45:18
43:58
150
Jeroen Hoornweg
mon3aan
45:23
43:19
151
H Verdijsseldonk
Delft
45:27
44:57
152
Eef de Vos
Rotterdam
45:27
43:04
153
Maarten Jung
's-Gravenzande
45:27
44:51
154
Frans van Welzen
Pijnacker
45:28
44:09
155
Maicol van der Voort
Delfgauw
45:28
44:22
156
Hans van de Berg
Naaldwijk
45:28
44:45
157
Ronald Wessels
Delft
45:29
45:12
158
Edward Bordewijk
Spijkenisse
45:30
43:48
159
Perry Windmeijer
Delft
45:31
44:23
160
Gerard van den Berg
's-Gravenzande
45:32
44:47
161
Mario Campolattano
Nootdorp
45:32
45:03
162
Johan Dijkhuizen
Delft
45:34
44:51
163
Claus Reich
Rijswijk Zh
45:34
45:18
164
Edwin van Rijn
Delfgauw
45:38
44:52
165
Ruud van Geest
De Lier
45:40
44:35
166
Leo Bevaart
Delft
45:41
45:15
167
Tim van den Berg
Leiden
45:41
43:04
168
Ruben Loef
Delft
45:42
44:38
169
Frank Rebel
's-Gravenhage
45:46
45:24
170
Robert Janssen
Delft
45:47
43:26
171
Jan Willem Mijderwijk
Alkmaar
45:49
44:23
172
Hendrik-Jan Bloemert
Delft
45:50
44:20
173
Roald Lemmens
Delft
45:51
45:25
174
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
45:51
44:33
175
Jan Knipmeyer
Fortuna
45:54
45:29
176
Aad vd Ende
Delfgauw
45:55
45:11
177
Wim van de Knaap
Naaldwijk
45:55
44:08
178
Bernhard Thieme
Delft
45:56
43:41
179
Eelco Beyl
Nieuwerkerk ad IJsse
45:58
45:37
180
Michiel Berendrecht
Delft
45:58
44:45
181
Ronald Wildschut
Delft
45:59
44:21
182
Paul Dekkers
Zoetermeer
45:59
45:43
183
Aad vd Voort
Naaldwijk
46:01
45:19
184
Paul Turion
's-Gravenhage
46:03
44:49
185
Daniel Roelfsema
46:08
45:16
186
Geert Willem Koenen
Nieuwerkerk ad IJsse
46:11
45:50
187
Bram Molenaar
Delft
46:15
45:42
188
Keke Stam
Monster
46:16
44:22
189
Sander Groen in 't Wou
Bleiswijk
46:17
45:38
190
Mark Zwinkels
mon3aan
46:19
44:26
191
Martin Pronk
Nootdorp
46:20
43:38
192
Richard van der Akker
Delfgauw
46:21
45:54
193
Aron Bout
mon3aan
46:23
44:15
194
Sebastiaan Bliemert
Delft
46:24
45:36
195
Frank Mokveld
Delft
46:25
45:59
196
Robert Breedveld
Delfgauw
46:27
45:18
197
Jan Siepelinga
Zoetermeer
46:29
45:03
198
Patrick Vermeulen
's-Gravenhage
46:32
45:49
199
Jan van Duinen
Delfgauw
46:33
45:57
200
Peter Elshout
Delft
46:34
45:56
201
Edwin Lohman
mon3aan
46:35
44:27
202
Erik Bakker
Delft
46:35
46:10
203
Paul Spaans
Monster
46:36
45:26
204
Rob Peeters
Bleiswijk
46:37
45:28
205
Marco vd Lans
De Lier
46:37
46:03
206
Arjan Boekestijn
Naaldwijk
46:39
45:53
207
Jeroen Ritz
Delft
46:40
44:21
208
Aad vd Sande
Nootdorp
46:40
44:33
209
Ed Arensman
`s gravenzande
46:40
46:28
210
Chris van Beekum
mon3aan
46:44
44:53
211
Wim Hoogerbrugge
Olympus '70
46:47
46:05
212
Jos de Gruijl
Delft
46:47
45:08
213
Henk van Vliet
Delft
46:48
45:29
214
Wim Heijblom
Maasland
46:49
45:43
215
Axel Kleyweg
Delft
46:51
45:32
216
Tim Schouten
's-Gravenhage
46:51
46:09
217
Steven Suiker
Delft
46:52
46:35
218
Marty Messerschmidt
's-Gravenhage
46:52
46:13
219
Johan Lamboo
Delft
46:55
45:52
220
Ger Meegdenburg
Rotterdam
46:56
46:24
221
Leo Boekstijn
De Lier
46:58
46:04
222
Peter Verleg
Delft
47:01
45:17
223
Gert-Jan van Pees
's-Gravenhage
47:01
45:17
224
Taco Vleesenbaak
Delfgauw
47:04
45:37
225
Kees Vreugdenhil
Maassluis
47:09
46:10
226
Andre Hoek
Delft
47:11
46:58
227
Ruud Smits
Delft
47:12
47:07
228
Corne van Zuijl
Kwintsheul
47:12
46:00
229
Axel Pel
Delft
47:14
46:43
230
Joachim Golliard
Delft
47:14
45:42
231
Martien Koene
Naaldwijk
47:14
45:27
232
Ron Switzar
naaldwijk
47:17
46:06
233
Frans Smits
Pijnacker
47:19
44:38
234
Marius Hartel
Delft
47:19
46:06
235
Leon Mooijman
Zoetermeer
47:20
46:27
236
Jan Bos
Delft
47:23
46:18
237
E J de Waardt
Delft
47:24
45:36
238
Lex Boers
's-Gravenzande
47:25
46:59
239
Sander Lepelaar
Leiden
47:25
47:12
240
Marc Dankloff
's-Gravenhage
47:25
46:36
241
Frits van der Horst
Delfgauw
47:26
46:51
242
W Konincks
Gouda
47:28
46:37
243
Jeffrey Beukenholdt
mon3aan
47:29
45:37
244
Jeroen vd Steuijt
Delft
47:30
46:11
245
Jeroen Paap
Delft
47:31
47:19
246
Remco Staak
mon3aan
47:33
45:33
247
Marc Kuijpers
Delft
47:33
47:21
248
Marcel Versteeg
Delft
47:34
46:43
249
Scott Bakker
mon3aan
47:35
45:44
250
Fred Driel
Den Hoorn Zh
47:37
46:26
251
Wim Meijer
Pijnacker
47:38
46:17
252
Bob van Steenwijk
Gouda
47:39
46:40
253
Patrick van Koppen
Maasdijk
47:42
46:53
254
Richard Holland
Delft
47:44
45:55
255
Bart Kamps
Delft
47:45
46:53
256
Kees van Paassen
Olympus '70
47:47
47:02
257
Stefan Olsthoorn
Delft
47:47
46:19
258
Ron Zwinkels
De Lier
47:48
46:42
259
Ron van Woudenberg
Delft
47:48
47:35
260
Ton Broch
De Lier
47:49
46:54
261
Alidin Niztayer
Delft
47:49
47:31
262
Dick van Velzen
Oegstgeest
47:53
47:38
263
Ronald in 't Veld
Voorburg
47:58
46:45
264
Jerome Wouters
Leusden
47:59
45:21
265
Arthur Gootjes
Dordrecht
48:02
46:47
266
Martin Appel
Rijswijk Zh
48:07
47:07
267
Wim Remmerswaal
Den Hoorn Zh
48:08
46:35
268
Bart Dankloff
's-Gravenhage
48:09
47:20
269
Wouter Gerritsma
Delft
48:11
47:19
270
Sjoerd de Groot
Delfgauw
48:11
47:29
271
Jeroen Mulder
Delft
48:15
48:05
272
Thomas de Bruijn
mon3aan
48:16
45:52
273
Robert Schmitz
Delfgauw
48:16
46:47
274
Theo Gelirts
Delft
48:19
47:33
275
Jose don Griot
's-Gravenhage
48:21
48:12
276
Rene van Erk
Hellevoetsluis
48:22
46:30
277
Gerard Hollestelle
Nootdorp
48:23
47:35
278
Bert van Beek
's-Gravenhage
48:23
48:16
279
Wim van Kester
Honselersdijk
48:24
47:34
280
Sven Thoen
mon3aan
48:24
46:19
281
Wouter van Dis
Delft
48:27
46:59
282
John Treffers
Delft
48:27
47:12
283
George Steentjes
Maasdijk
48:31
47:42
284
Otto Jager
Haarlem
48:32
46:35
285
Henk Westerdijk
Delfgauw
48:32
46:25
286
Oscar Vernooij
Voorburg
48:33
46:44
287
Jurgen Poelman
utrecht
48:35
47:43
288
Wim van Toor
Monster
48:37
48:21
289
Fred van der Wouden
Delft
48:37
47:25
290
Andre Pellikaan
s gravezande
48:39
47:24
291
Wouter Diephuis
's-Gravenhage
48:40
47:01
292
Giel Swager
gem. Delft
48:40
47:33
293
Jos Koop
Delft
48:44
47:13
294
Maurice de Bruijn
's-Gravenhage
48:44
47:16
295
Maarten de Kok
mon3aan
48:45
46:45
296
Henk Puylaert
Rijswijk Zh
48:46
47:15
297
Leo Suijker
Pijnacker
48:47
48:37
298
Wim de Kwant
Rotterdam
48:47
47:55
299
Willem vd Stok
De Lier
48:49
48:37
300
Jean-Pierre Bongaerts
Nootdorp
48:50
48:03
301
Hans vd Giessen
Zoetermeer
48:54
47:25
302
Hans Gielesen
Delft
48:54
48:22
303
Erik van Tuin
Delft
48:57
47:12
304
Jasper Attema
mon3aan
48:59
46:51
305
Frank Teunissen
mon3aan
48:59
46:23
306
Bert van Bommel
Naaldwijk
49:00
48:22
307
Toine Langeveld
Zoetermeer
49:01
48:16
308
Koos Wenneker
Schipluiden
49:03
48:37
309
Sam Leertouwer
Pijnacker
49:03
47:42
310
Ed Groen in 't Woud
Bleiswijk
49:07
48:28
311
Ton Loef
Tholen
49:09
48:04
312
Jaap Kester
Schipluiden
49:10
48:21
313
Arjan Wulff
Delft
49:12
49:01
314
Ronald van den Berg
Rijswijk Zh
49:13
48:07
315
Leo vd Korgt
Delft
49:13
47:31
316
Robin van Dam
mon3aan
49:14
47:23
317
Chris Streng
's-Gravenhage
49:14
48:01
318
Hans de Groot
Delfgauw
49:15
48:50
319
John Kamhues
Schipluiden
49:17
48:05
320
Koos van Derde
Zoetermeer
49:18
48:54
321
Theo vd Helm
Pijnacker
49:18
48:26
322
Marcel vd Stap
Delft
49:19
48:20
323
Harold Bosman
Delft
49:22
48:36
324
Dennis Rijnvis
Delft
49:22
47:33
325
Steven Wichhart
Delfgauw
49:23
46:53
326
Henk de Jong
Rijswijk Zh
49:24
49:00
327
Remco Vogel
Delft
49:25
48:09
328
Henk Pape
Monster
49:27
48:16
329
Roy van de Putten
mon3aan
49:27
47:03
330
Ben Simon
mon3aan
49:27
47:27
331
Jos Verberne
Delft
49:28
47:32
332
Nico vd Heer
Wateringen
49:28
47:48
333
Mike Waar
Naaldwijk
49:29
49:02
334
Frank Haring
Den Hoorn Zh
49:29
48:03
335
Niels Hamoen
Pijnacker
49:31
48:54
336
André van Wingerden
Poeldijk
49:33
48:03
337
Chris Elshof
Delfgauw
49:35
49:04
338
Jesper de Zoete
mon3aan
49:35
47:00
339
Gerard Buitelaar
Pijnacker
49:35
48:08
340
Jeroen Noort
Wateringen
49:36
49:16
341
Laurens van Vliet
's-Gravenhage
49:38
48:07
342
Paul Meijs
Delft
49:39
48:35
343
Marc Hondebrink
Rijswijk Zh
49:42
49:16
344
Nico van Rijn
Katwijk Zh
49:44
47:40
345
Ancient Mariner
Delft
49:44
48:37
346
Peter Hendriks
Pijnacker
49:44
47:34
347
Gerard vd Stok
De Lier
49:45
49:26
348
Niek Besuyen
mon3aan
49:49
47:43
349
Hans Gravesteyn
Pijnacker
49:49
48:56
350
Jaap bij de Vaate
Delft
49:50
47:44
351
Pieter Meeteren
Rijswijk Zh
49:51
48:29
352
Ton Hoeks
Voorburg
49:51
48:58
353
Maurice Piqullet
Delft
49:53
48:30
354
Thijs Langstraat
mon3aan
49:54
47:18
355
Leo Prins
Naaldwijk
49:57
49:14
356
Arno Nieuwpoort
Den Hoorn Zh
49:59
47:45
357
Fri Vink
Nootdorp
50:02
49:32
358
John Spoelstra
Delft
50:04
48:09
359
Joeri Hoogendoorn
mon3aan
50:06
48:14
360
Eric Meinen
Delfgauw
50:08
48:49
361
Pim Dekkers
mon3aan
50:09
48:17
362
Herman Mensen
Wateringen
50:10
48:57
363
Thomas Smolders
mon3aan
50:11
47:34
364
Adrie Windmeijer
Rijswijk Zh
50:12
49:01
365
Kommer van Trigt
Delft
50:13
48:23
366
J Timmermans
Schipluiden
50:16
49:54
367
Richard Poot
's-Gravenzande
50:16
49:17
368
Albert Kerklaan
50:17
49:19
369
Bert van Aller
Voorburg
50:17
49:27
370
Arjan Kraak
De Koplopers
50:19
47:38
371
Mathijs van Swieten
Delft
50:21
49:40
372
Michiel Koot
's-Gravenhage
50:22
48:37
373
Maarten vd Donk
Rotterdam
50:23
48:56
374
Peter van Leeuwen
Pijnacker
50:23
49:59
375
Ye Qinghua
Delft
50:23
50:01
376
Jia Wei
Delft
50:24
50:01
377
Gao Min
Delft
50:24
50:02
378
Ronald van Gend
's-Gravenhage
50:26
48:49
379
Erik Geskus
Delft
50:27
50:13
380
Cent Wagenveld
Naaldwijk
50:30
49:50
381
Peter Kuip
Pijnacker
50:30
48:20
382
Loek Gijben
Delft
50:33
48:42
383
Jaap Ottevanger
Amstelveen
50:35
49:43
384
Ted Bruggeling
Monster
50:35
49:25
385
Jop Oudshoorn
Breda
50:35
49:45
386
Kevin van der Poel
mon3aan
50:36
47:59
387
Ronald Storm
Rotterdam
50:38
48:48
388
Rien Middendorp
Schipluiden
50:38
49:16
389
Gerard Bilans
Delft
50:39
49:58
390
Jamie Visser
's-Gravenhage
50:39
49:59
391
Jeroen van Leeuwen
Pijnacker
50:41
50:07
392
Barend Broer
Delft
50:41
49:22
393
Pieter Overgaag
50:43
49:49
394
Benjamin Fischer
Delft
50:45
49:25
395
Ronald Teunissen
's-Gravenhage
50:45
49:56
396
Michel Bitter
mon3aan
50:45
48:42
397
Rexs Schomaker
Delft
50:48
49:27
398
Richard Lukassen
Delfgauw
50:48
49:11
399
Erik Kraaij
Delft
50:49
49:44
400
Harold Wichhart
Breda
50:52
48:22
401
Melchior Kerklaan
Delfgauw
50:53
48:41
402
Kees Huiberts
Delft
50:54
48:10
403
Hans Buys
's-Gravenhage
50:55
49:54
404
Aad Buitendijk
Delft
50:55
48:35
405
Andre Roosendaal
's-Gravenhage
50:56
49:38
406
Frans Metselaar
's-Gravenhage
50:56
48:55
407
R Kerkhof
Delfgauw
50:59
48:59
408
Rien van Swieten
Delft
51:01
48:46
409
Arie van Wouden
Schipluiden
51:03
49:21
410
Richard van Haagen
Delft
51:07
49:17
411
Karel Bevers
Eindhoven
51:08
50:38
412
Gijs van Oevelen
Den Hoorn Zh
51:08
50:05
413
Leo Pruijsers
Delft
51:10
50:04
414
Art van der Velden
Mon3aan
51:11
49:07
415
Kees Aarssen
Delft
51:11
50:07
416
Alex Hannewijk
Vlaardingen
51:14
49:06
417
Marvin van der Valk
mon3aan
51:15
49:07
418
Gerrit vd Lugt
De Lier
51:16
50:23
419
Jeroen Bakker
Delft
51:18
49:44
420
Koert Lakens
's-Gravenhage
51:19
50:12
421
Henri Wijnants
Delft
51:21
50:06
422
Paul Karlas
Delft
51:23
50:45
423
Cornelis Pleijsier
51:24
51:10
424
Ton vd Pol
's-Gravenhage
51:25
50:42
425
Joost van IJzendoorn
Delft
51:27
49:23
426
Ronald Kempke
's-Gravenhage
51:28
49:56
427
Arie de Jong
Den Hoorn Zh
51:28
49:43
428
Gijs Kemp
Pijnacker
51:28
49:40
429
Peter Reiherie
Den Hoorn Zh
51:36
51:24
430
Frank Wenkenbach
mon3aan
51:37
51:29
431
Martien de Koning
Delft
51:38
50:35
432
Jeroen Preuningen
mon3aan
51:39
49:35
433
Wouter van den Acker
's-Gravenhage
51:40
51:30
434
Rene Beyer
Vlaardingen
51:42
50:35
435
Michiel Bosch
Delft
51:42
49:48
436
Peter Becker
Delft
51:43
49:29
437
Leon Krznaric
mon3aan
51:43
49:18
438
Frans van Dun
Maassluis
51:43
49:35
439
Adiel Amakran
mon3aan
51:44
49:19
440
Miel le Coultre
's-Gravenhage
51:45
49:39
441
Otto Walter
Delft
51:47
49:06
442
Bert van der Schans
Den Hoorn Zh
51:48
50:03
443
Cees Rensen
Schipluiden
51:50
50:38
444
J van Putten
Delft
51:50
49:07
445
Kamal Abdulrahman
51:50
49:20
446
Pjotr Velema
51:51
51:27
447
Wim Lemmens
Delft
51:51
50:50
448
Nico Arkesteijn
Wateringen
51:51
50:05
449
Ton Middendorp
De Lier
51:51
50:57
450
Wang Zongzi
Delft
51:52
51:30
451
Hans Goris
Pijnacker
51:52
49:50
452
Geest Vijverberg
Delft
51:53
50:06
453
Robert Bonte
Voorburg
51:57
49:59
454
Marcel Lodenstijn
Delfgauw
51:58
50:54
455
Rob Tromper
Delft
52:02
49:50
456
Stefan Rosenmalen
Delft
52:04
51:22
457
Harm Prins
Delft
52:08
50:38
458
Ton Paardekooper
Pijnacker
52:08
50:16
459
Klaas Pakvis
Olympus '70
52:10
51:15
460
Willem Franken
Delft
52:11
51:10
461
Kees de Kok
naaldwijk
52:12
51:18
462
Amanda Meewisse
De Lier
52:15
51:32
463
Gert-Jan Krimp
Delft
52:15
50:55
464
Daniel van der Knijff
mon3aan
52:18
50:13
465
Pieter Breedveld
Delft
52:18
50:10
466
Joop van Koert
Pijnacker
52:19
51:43
467
Robert Mallee
's-Gravenhage
52:19
51:24
468
Dirk Velle
Delft
52:20
51:43
469
Leen Huisman
Delft
52:22
51:18
470
Paul van Dommelen
De Lier
52:24
50:47
471
Hans Kroon
Stolwijk
52:25
50:10
472
Gerard van der Ende
's-Gravenzande
52:26
50:44
473
Andri Schatteleijn
Delft
52:26
50:58
474
Mark van Dooren
Maasland
52:28
50:51
475
Daniel Hupkes
mon3aan
52:31
51:34
476
Richard Hoorn
Delft
52:31
51:47
477
Ed Post
52:31
51:41
478
Marien Hofman
Pijnacker
52:31
51:41
479
Ben van Beurden
Schipluiden
52:32
52:10
480
Jaap Suir
52:33
51:59
481
Leendert Stutvoet
Delft
52:34
51:54
482
Olaf Burgers
Alphen aan den Rijn
52:34
51:55
483
Marcel Bijkerk
's-Gravenhage
52:34
51:52
484
Martijn Visser
Leiden
52:34
51:33
485
Oscar Gleijm
Rijswijk Zh
52:37
50:49
486
Stefan Aarninkhof
Delft
52:37
51:13
487
A J van Debos
Delft
52:38
49:55
488
Leon de Graaff
's-Gravenhage
52:42
51:27
489
Theo Ardon
Rijswijk Zh
52:42
51:48
490
Bart Cuperus
Delft
52:43
49:57
491
Frans van Veen
's-Gravenhage
52:45
52:04
492
Frank Kenselaar
Delft
52:48
51:12
493
Ellen-Jane Bergrust
Zoetermeer
52:48
51:25
494
Bernard Allaart
Rijswijk Zh
52:48
51:25
495
Peter Bruijn
Haag Atletiek
52:50
51:12
496
Toine Stokbroeckx
Delft
52:50
51:26
497
P Bestebreur
Monster
52:52
51:52
498
Rens Allewelt
Schiedam
52:53
50:59
499
Koos Langstraat
Delft
52:54
51:27
500
Roy van der Bol
Eindhoven
52:55
50:20
501
Paul Bakker
's-Gravenhage
52:55
51:20
502
Peter Iping
's-Gravenhage
52:55
51:14
503
Dick Bakker
Delft
52:58
50:36
504
Rick Hermans
mon3aan
52:59
51:08
505
R C vd Sar
Naaldwijk
53:00
52:20
506
Roelant vd Putten
53:00
50:50
507
Rodney van Holstein
mon3aan
53:01
51:10
508
Sieto de Vreeze
's gravenzande
53:03
50:29
509
Niek van der Putten
Pijnacker
53:04
50:54
510
Koos Batist
Kwintsheul
53:04
50:54
511
Willem van Leeuwen
Delft
53:04
51:46
512
Maarten van de Vliet
Pijnacker
53:05
51:27
513
Gerard Meijer
Delft
53:06
50:46
514
Paul Woldendorp
Delft
53:06
51:36
515
Ben Roossenmaallen
Delft
53:09
52:27
516
P Zonneveld
Kwintsheul
53:10
52:50
517
Wim Quak
Rotterdam
53:11
51:56
518
Hugo Schwarz
Delft
53:12
51:27
519
Oscar de Kloe
's-Gravenhage
53:13
51:56
520
Youssef Bozalmad
mon3aan
53:15
50:49
521
Maurice Verhoeff
53:15
51:17
522
Stefan Raaf
Delft
53:19
50:34
523
Alexander Philipsen
Rotterdam
53:20
50:37
524
David Meijsing
Delft
53:21
50:58
525
Rene van Schmid
Delft
53:23
51:19
526
Robert Wehrmeijer
mon3aan
53:25
50:57
527
Ron van Dam
Den Hoorn Zh
53:25
51:59
528
Fred Stade
Rijswijk Zh
53:27
52:18
529
Bas Ketterman
's-Gravenhage
53:27
51:50
530
Gerard van Stam
Delft
53:28
52:50
531
Ron Schilperoort
Delft
53:28
51:31
532
Arthur van Oosten
Berkel en Rodenrijs
53:28
52:50
533
Hans Nieuwpoort
Delft
53:30
51:28
534
Peter-Paul Akkermans
Delft
53:33
51:35
535
Frank van Velzen
De Koplopers
53:36
51:56
536
Marcel Bierings
Pijnacker
53:37
53:09
537
Marcel Janson
Delft
53:43
52:59
538
Jaap Poot
's-Gravenhage
53:46
51:39
539
Ruud Diemers
Delft
53:47
51:28
540
Coert Eijgendaal
Delfgauw
53:48
52:08
541
Peter van Hemmen
Delft
53:49
52:22
542
Sander Barkhuysen
Pijnacker
53:51
52:43
543
Leonard Tamis
53:52
52:18
544
Maarten Suderee
mon3aan
53:52
51:25
545
Arthur Schaap
Maurik
53:57
52:46
546
Charles Imhann
's-Gravenhage
54:01
52:04
547
Jos Toetenel
Delft
54:03
51:39
548
Haaije Schreuder
Delft
54:04
51:51
549
Christian Poelma
's-Gravenhage
54:06
51:49
550
Michel Witmer
Den Hoorn Zh
54:11
54:03
551
Arjan Boers
mon3aan
54:12
51:47
552
Kees Brugman
Maassluis
54:14
51:33
553
Hans de Vries
Delft
54:14
52:19
554
Ton de Kok
Monster
54:15
53:14
555
Leo Pons
Stolwijk
54:15
53:28
556
Fernando Pons
Stolwijk
54:15
53:28
557
Maco Heijink
Delft
54:17
52:20
558
Ton van den Broek
Delft
54:17
52:02
559
Ard van Oosten
Delft
54:18
53:04
560
Erik Dierikx
Delft
54:19
51:56
561
Martin Onderwater
mon3aan
54:20
52:10
562
Martin Sosef
Delft
54:20
52:05
563
Attilio Fitshie
Schiedam
54:23
51:46
564
Leo van Holstein
Naaldwijk
54:25
53:38
565
Rob Verbeij
Delft
54:25
53:53
566
Keijzer
Den Hoorn Zh
54:26
53:24
567
Andri de Regt
Zoetermeer
54:26
53:49
568
Cor vd Gaag
AV '40
54:28
53:56
569
W Krosschell
Delft
54:30
52:48
570
Gino Puister
's-Gravenhage
54:30
52:53
571
Robin Korteling
mon3aan
54:31
52:30
572
Willem van Gemert
mon3aan
54:32
52:12
573
Alco Post
den haag
54:33
52:51
574
Ed Labordus
Zoetermeer
54:36
53:50
575
Marnix Kreuning
mon3aan
54:36
52:11
576
Wiljo Romijn
Nootdorp
54:37
52:39
577
Jan van Rijn
Katwijk Zh
54:37
54:19
578
Neil Hoorens van Heyni
mon3aan
54:38
54:20
579
Bas Schilperoort
Delft
54:39
52:33
580
Leo Harreman
Maasdijk
54:42
52:44
581
Jan Groenewegen
Schipluiden
54:44
53:02
582
Aram Boonstoppel
54:46
53:52
583
Jan Willem Pauptit
's-Gravenhage
54:47
52:31
584
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
54:48
54:24
585
Henk Segaar
Delft
54:49
52:31
586
Jim Boer
Barendrecht
54:50
54:27
587
John van Beek
Den Hoorn Zh
54:52
53:51
588
Hung Nguyen
Delft
54:56
53:40
589
Rob Braat
Delft
55:02
52:51
590
Benjamin Hillier
Delft
55:04
52:57
591
Colin van Loon
mon3aan
55:04
52:27
592
Rens Varekamp
Den Hoorn Zh
55:07
52:44
593
Hans van der Last
's-Gravenhage
55:10
53:59
594
Corstiaan de With
mon3aan
55:11
52:45
595
Sjef Kleyweg
Delft
55:11
53:50
596
Ron de Ruijter
Delft
55:17
54:30
597
Sander Roosendaal
's-Gravenhage
55:18
54:00
598
Rinus Krieger
Delft
55:18
54:21
599
Turap Coqlucena
55:20
53:16
600
Leon Jabben
's-Gravenhage
55:23
55:13
601
R van Velden
Wateringen
55:24
53:30
602
Luuk Jansen
Mon3aan
55:24
53:17
603
Frits Oosterveen
Delft
55:26
53:16
604
Kees Vermeer
Zwartewaal
55:26
55:22
605
Tom The
Delft
55:27
54:19
606
Rogier Staal
Delft
55:29
52:53
607
Jair Kishna
mon3aan
55:36
53:13
608
Hans ten Brinke
Lisse
55:36
54:13
609
Peter Berkelaar
Rotterdam
55:40
53:06
610
Guido Kaptein
Delfgauw
55:45
54:26
611
Mark Versteeg
mon3aan
55:48
53:11
612
Marten van der Laan
's-Gravenhage
55:49
54:01
613
Ton van Puffelen
Delft
55:49
54:50
614
Guido van Duinen
Delft
55:52
53:21
615
Martijn Tijssen
Delft
55:52
54:16
616
Loek van Santex
Voorburg
55:53
53:52
617
Fatin Yukler
Rijswijk Zh
55:54
54:31
618
Nico van den Berg
Naaldwijk
55:58
54:15
619
Ton Weerdenburg
Den Hoorn Zh
56:00
53:36
620
Nio Kral
's-Gravenhage
56:00
54:51
621
Derrick Verweij
mon3aan
56:01
53:57
622
Alain Duarte
Delft
56:02
54:39
623
Stephan Slee
Delft
56:03
54:06
624
Jan Pieter van Woerden
Schipluiden
56:06
54:26
625
Remco van Dun
mon3aan
56:07
53:42
626
Kevin van Holstein
mon3aan
56:07
53:31
627
Jan vd Vaart
Maasland
56:10
55:16
628
Haakon Huikeshoven
Rotterdam
56:12
53:54
629
Arie Solleveld
De Lier
56:12
54:57
630
Henk Oosting
's-Gravenhage
56:14
53:52
631
Koen van der Vlist
mon3aan
56:15
53:51
632
Henk van Terwisga
Delft
56:27
54:04
633
Richard Blokpoel
's-Gravenhage
56:28
53:42
634
Reni Cammeraat
Naaldwijk
56:35
55:17
635
Corne de Jonge
Zoetermeer
56:36
55:29
636
John Coolegem
Wateringen
56:38
55:25
637
Erik Leuwaade
Rijswijk Zh
56:40
54:58
638
Marleen Smeulers
Pijnacker
56:41
55:47
639
Wesley Willemsen
mon3aan
56:44
54:51
640
Ron den Dulk
Rijswijk Zh
56:47
54:59
641
Ed Roessen
Delft
56:49
55:22
642
Henk Nottrot
56:50
54:28
643
Wim Hanemaaijer
De Lier
56:50
54:28
644
Jan vd Burgh
Papendrecht
56:51
54:29
645
Wim vd Burgh
Delft
56:51
54:29
646
Michel Hoogendoorn
Delfgauw
56:53
55:08
647
Ton van der Steijt
Delfgauw
56:54
54:38
648
Bart de Reuver
Maassluis
56:57
55:26
649
Ruud Langeree
Delft
57:10
55:04
650
Ton Sosef
57:12
56:12
651
Aad Boer
Delft
57:14
55:28
652
Jeroen Boekenstein
mon3aan
57:15
55:20
653
Joost van der Hulst
Delft
57:18
56:42
654
Guo Guangming
Delft
57:30
57:08
655
Jules Hirs
Delft
57:36
56:02
656
Berend Hilberts
's-Gravenhage
57:39
56:14
657
Willem Ottevanger
Delft
57:40
56:47
658
Koos Blakland
Delft
57:41
56:24
659
Ruud van den Akker
Nootdorp
57:46
56:22
660
Jan de Blij
Schipluiden
57:49
56:53
661
Peet Kester
Schipluiden
57:49
56:53
662
Gert Riphagen
Delft
57:50
55:51
663
Jan Verkade
Maassluis
58:02
56:43
664
Wijnand Nouwels
Barendrecht
58:04
55:41
665
Dirk de Leeuw
Rotterdam
58:07
55:59
666
Gregory Claassen
mon3aan
58:07
56:07
667
Rob Kersbergen
Schipluiden
58:21
57:24
668
Ronald Smit
Nootdorp
58:21
56:52
669
Hans van de Arend
Spijkenisse
58:21
56:26
670
Hugo Driesse
Delft
58:22
56:04
671
Rob Bloot
's-Gravenhage
58:31
57:32
672
Lesley Robert
's-Gravenhage
58:32
56:14
673
Tim Christiaans
mon3aan
58:35
56:16
674
Theo Cenin
Delft
58:38
56:49
675
Rne Groenewold
Bergen op Zoom
58:41
57:24
676
Robby Tosasi
Delft
58:42
56:30
677
Dirk Holtkamp
Schipluiden
58:43
56:36
678
Erroll de la Croix
Delft
58:43
56:25
679
Jan van den Beek
Delft
58:47
56:23
680
Tristan Taal
Rijswijk Zh
58:49
56:56
681
Janwillem Witteveen
Delft
58:50
57:36
682
Hans Kouwenhoven
Delft
58:51
57:36
683
Raynond Bal
Oud Beijerland
58:53
56:10
684
Denis de Leeuw Duarte
Delft
58:55
57:32
685
Peter de Koning
Nootdorp
59:00
57:57
686
Aad de Koning
Nootdorp
59:01
57:59
687
Fred Rila
Rijswijk Zh
59:02
57:54
688
J P van Buren
Nootdorp
59:05
56:56
689
Awan Coster
Maasland
59:11
58:04
690
F J van de Wel
s gravenzande
59:12
58:23
691
Patrick Baggerman
Barendrecht
59:12
58:24
692
Dennis van Duijn
Rotterdam
59:12
58:25
693
Lucas van der Vossen
's-Gravenhage
59:13
57:48
694
Joop Dumay
Delft
59:13
57:00
695
Bob van Ravesteijn
Voorburg
59:18
56:43
696
Marco Heijink
Delft
59:21
57:22
697
Jos van Esschoten
Delft
59:32
58:11
698
Dennis Mollis
Delft
59:33
56:52
699
Sander van Nederveen
Delft
59:37
57:41
700
Kees vd Berg
Den Hoorn Zh
59:39
58:36
701
J van Holstein
Rotterdam
59:40
57:33
702
Lex Rutgers
Schipluiden
59:48
59:06
703
Rob Pronk
Rijswijk Zh
59:51
57:58
704
Ruud van Ooijen
Rotterdam
59:58
58:43
705
Alex Duizer
Rotterdam
1:00:07
57:32
706
Boudewijn Dede
's-Gravenhage
1:00:12
58:15
707
Maurits Ypma
1:00:14
57:58
708
Silvia vd Kaay
's-Gravenzande
1:00:15
57:59
709
Onno Verdonk
Delft
1:00:18
57:59
710
Andries Mak
Rijswijk Zh
1:00:20
59:49
711
Mario Hummeling
Delft
1:00:29
58:00
712
Marcel Gillemans
Delfgauw
1:00:31
58:49
713
Herman Jongman
Delft
1:00:46
58:50
714
Wim Kanij
Rijswijk Zh
1:00:47
58:11
715
Thomas Becker
Delft
1:00:52
58:38
716
Jos Bisschop
Maarssen
1:00:53
59:41
717
Peter van Teylingen
Vlaardingen
1:00:53
59:31
718
Peter de Haan
Delfgauw
1:00:58
58:43
719
Arthur Pronk
's-Gravenhage
1:01:03
59:38
720
Peter Willemse
Delft
1:01:06
58:36
721
Pim Boxmeer
Delft
1:01:11
59:34
722
Joos Werdekker
's-Gravenhage
1:01:14
59:20
723
Sjaak van den Bos
1:01:18
59:19
724
John Noordermeer
1:01:26
59:47
725
Wesley Sander
mon3aan
1:01:34
58:59
726
Jan W Albers
Zoetermeer
1:01:35
59:04
727
Thom Fest
Voorburg
1:01:37
1:00:33
728
Louis Zwarts
Delft
1:01:43
59:40
729
Jan Verbeek
Delft
1:01:45
1:01:24
730
Ger Budde
Delft
1:01:52
59:38
731
Cor Gijsbertsen
Rotterdam
1:02:15
1:00:28
732
Hans Suiker
Den Hoorn Zh
1:02:16
1:01:42
733
Ties Pangalila
Hellevoetsluis
1:02:23
1:01:26
734
Willem Overgaag
Delft
1:02:38
59:54
735
Peter Bijker
Delfgauw
1:02:45
1:01:01
736
Ad Prevosth
capelle a/d yssel
1:02:46
1:00:26
737
Samar Tarjim
mon3aan
1:02:55
1:00:27
738
Richard Jongeneelen
Delft
1:03:00
1:01:36
739
Robbert Stamper
Delft
1:03:09
1:01:32
740
Jaap Laaij
Delft
1:03:30
1:02:39
741
Roland Euwe
1:03:37
1:01:24
742
Rob Ruigrok
Den Hoorn Zh
1:03:42
1:02:57
743
Danny de Jel
mon3aan
1:03:44
1:01:34
744
Raymond Witvliet
mon3aan
1:03:44
1:01:35
745
Tom van der Horst
mon3aan
1:03:44
1:01:33
746
Marcel Portier
Delft
1:03:47
1:01:29
747
Joey Lems
mon3aan
1:03:48
1:01:38
748
Chris Raaphorst
Pijnacker
1:03:53
1:02:41
749
Edward Maloney
Hoofddorp
1:03:54
1:01:55
750
Ed Blijleven
Delft
1:04:11
1:01:55
751
Bart Duijndam
Delft
1:04:27
1:02:04
752
Mark Vonk
mon3aan
1:04:37
1:02:27
753
Leo Boedels
Rotterdam
1:04:46
1:03:25
754
Adri van Halem
Den Hoorn Zh
1:04:47
1:03:36
755
Michael Reyerse
mon3aan
1:05:17
1:03:12
756
Kees van Schijndel
Pijnacker
1:05:32
1:03:37
757
Paul Koopman
Pijnacker
1:05:32
1:03:37
758
Kees Zandbergen
Zoetermeer
1:05:53
1:04:13
759
John Lekkerkerker
Zoetermeer
1:05:55
1:04:15
760
Ruud van Heijningen
Delft
1:06:01
1:03:32
761
Peter van Dijk
Delfgauw
1:06:29
1:03:57
762
Reinier Kielema
Delft
1:06:36
1:03:53
763
Rob Taal
Rijswijk Zh
1:07:05
1:05:12
764
Albert Wolf
Delft
1:07:24
1:05:19
765
Pieter Nesty
mon3aan
1:07:36
1:05:11
766
Siem Paap
1:07:37
1:04:49
767
Roy Nazloomian
Leiderdorp
1:07:59
1:06:32
768
Vincent van Dijk
's-Gravenhage
1:07:59
1:06:32
769
Renee Fraterman
mon3aan
1:08:39
1:06:18
770
Raymon Meesters
mon3aan
1:09:25
1:06:59
771
Joop Storm
Rotterdam
1:09:39
1:06:52
772
Marco Kwanten
Delft
1:09:46
1:07:07
773
Simon de Jonge
Delft
1:09:47
1:07:23
774
Jan Heydeman
Rijswijk Zh
1:10:46
1:08:31
775
Itai Cohn
1:11:21
1:09:01
776
Hans van de Knaap
Delft
1:11:45
1:10:55
777
Anton Tichelaar
Zoetermeer
1:13:53
1:11:33
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaartje van Schie
Delfgauw
38:26
38:17
2
Nancy Kroon
Rijswijk Zh
42:39
42:31
3
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
43:08
43:02
4
Angeli de Koning
Maasland
43:43
43:24
5
Rachel Kok
Houten
44:18
43:01
6
Elke Jacobs
De Koplopers
44:28
44:13
7
Patricia Beyl
's-Gravenhage
44:44
44:30
8
Nicole Rensen
De Koplopers
44:55
44:31
9
Elleke Koornneef
Pijnacker
45:31
44:42
10
Marina Nederpel
Schipluiden
45:53
45:04
11
Patricia van Westervel
Rotterdam
46:27
45:51
12
Diana Gram
Naaldwijk
46:39
45:53
13
Gonne Golliard - v Maa
Delft
46:47
45:15
14
Janny vn Bommel
naaldwijk
47:24
46:47
15
Esther Souren
's-Gravenhage
47:32
46:50
16
Jacqel van Broeckhuijs
Delft
47:34
46:43
17
Ria van Wijk
Delft
47:37
46:40
18
Wilma van der Linde
47:39
47:15
19
Esther Lunter
47:40
46:24
20
Monique te Selle
's-Gravenhage
47:58
47:48
21
Paula Dangerman
Rijswijk Zh
48:05
47:12
22
Jacquline Molenaar
Naaldwijk
48:10
47:50
23
Sandra de Boer
Leidschendam
48:13
47:30
24
Jolanda Ammerlaan
Maasland
48:14
47:54
25
Monique Bos
Delft
48:20
47:45
26
Riet vd Enden
Delft
48:24
47:51
27
Sandra Verbeeten
Leusden
48:25
45:48
28
Christa Duk
Zwijndrecht
48:26
48:11
29
Pauline Valkenburg
Pijnacker
48:40
47:34
30
Keetie Fleur
Leiden
49:18
48:12
31
Annette Solleveld
De Lier
49:31
48:42
32
Sylvia Friebel-van Ble
Delfgauw
49:37
48:51
33
Joke Immerzeel
Naaldwijk
49:38
49:11
34
Willeke van Dil
De Lier
50:11
49:13
35
Hieka van Benten
Delfgauw
50:17
49:50
36
Han Jinping
Delft
50:23
50:01
37
Steffi Heimhold
Delft
50:40
48:39
38
Monique Lingsveld
Delft
50:43
49:23
39
Sandra Haeck
Rotterdam
50:44
50:08
40
Riet Ammerlaan
Pijnacker
50:47
49:51
41
Cees van Mourik
Delft
50:49
50:10
42
Hannie de Jong
50:50
50:01
43
Esther vd Spek
Den Hoorn Zh
51:04
50:13
44
Gerda Kloet-Huybers
's-Gravenhage
51:10
48:28
45
Frederika Welledonker
Delft
51:20
50:44
46
Mia van Zinnen
Delft
51:39
51:04
47
Wilma Wolve
Den Hoorn Zh
51:47
50:45
48
Fieke van der Valk
Kwintsheul
52:05
51:45
49
Andrea Boogaard
's-Gravenhage
52:06
49:40
50
Ingrid Hoya Martinez
Delft
52:08
50:19
51
Wilma Bisschop
Delft
52:20
51:43
52
Annemiek Bleumink
's-Gravenhage
52:22
50:36
53
Maaike Spaans
Delft
52:25
51:36
54
Ilona de Visser
Naaldwijk
52:28
51:44
55
Linda Kettmann
's-Gravenhage
52:31
50:53
56
Lilian Arts
Delft
52:32
49:59
57
Sanne Djojosoeparto
Delft
52:37
51:18
58
Daniëlle van Stekelenb
De Lier
52:38
51:10
59
Marielle van der Helm
Pijnacker
52:41
50:29
60
Karin Schrederhof
Delft
52:50
51:24
61
Paula Bentvelzen
De Lier
53:08
51:25
62
Aleksandra Zijlstra
Delft
53:14
51:24
63
Petra de Groot
Delfgauw
53:18
51:38
64
Karin Sikkema
De Koplopers
53:19
52:55
65
Ingvild Kraakman-Han
Vleuten
53:19
52:15
66
Ella Gijzenburg
Delfgauw
53:23
50:50
67
Linda van Oosten
Berkel en Rodenrijs
53:29
52:51
68
Donja Valkhoff
Delft
53:30
52:55
69
Winnie Volkhoff
Leiden
53:31
52:57
70
Ilonka Prins
Zoetermeer
53:35
52:02
71
Monique Kouwenhoven
Vijfhuizen
53:40
52:45
72
Claudia Slee
Delft
53:43
52:03
73
Mareille Konijn
Delft
53:43
53:19
74
Lotte Ernst
Delft
53:44
53:03
75
Anja van der Maaten
Delft
53:46
51:49
76
E M ten Bensel
Rotterdam
54:05
52:40
77
Kristy Baak
's-Gravenhage
54:05
51:23
78
Hannie Verbeij
Delft
54:10
53:39
79
Angela Fitskie
Schiedam
54:13
51:36
80
Leonie Ploemen
Monster
54:15
53:14
81
Tessa van Swieten
54:18
53:38
82
Dineke Pot
Delft
54:25
53:20
83
Janine Huiden
Zoetermeer
54:27
52:44
84
Reninca de la Combé
Barendrecht
54:32
53:11
85
Anja Boks
Naaldwijk
54:35
52:39
86
Joke Lock
Delft
54:35
53:53
87
Jaqueline van der Pol
Zoetermeer
54:36
53:50
88
Saskia van Hulst
Wateringen
54:41
53:31
89
Renate vd Horst
's-Gravenhage
54:41
53:03
90
Elly vd Spek
Delft
54:41
53:42
91
Lidy Warffemius
Maassluis
54:46
52:30
92
Diana de Bruijn
Rijswijk Zh
54:47
52:05
93
Mariska Schillemans
Delft
54:49
53:20
94
Lieke Heydeman
Den Hoorn Zh
54:49
53:51
95
Anjo Querido
Voorburg
54:50
52:52
96
Ria Lansbergen
's-Gravenzande
54:51
54:02
97
Yvonne Smit
Delfgauw
54:54
54:28
98
Petra van Hees
Delft
54:58
53:24
99
Marianne Snijders
Voorburg
55:00
54:46
100
Lone Heideman
's-Gravenhage
55:05
52:38
101
Marjan Aarnoutse
Delft
55:25
54:23
102
Maaike van Hilst
's-Gravenhage
55:27
53:16
103
Christine Vis
's-Gravenhage
55:27
53:17
104
Jessica Lagerberg
Delft
55:28
53:24
105
Kari Matta
Vlaardingen
55:36
54:13
106
Merijn van Pelt
mon3aan
55:40
53:13
107
Patty Schutte
's-Gravenhage
55:47
54:39
108
Marry Brienen
's-Gravenzande
55:53
55:26
109
Gretha Vijverberg
Naaldwijk
55:56
55:22
110
José Bentvelzen
Delfgauw
55:57
54:09
111
Sietske van Geemert
Rotterdam
55:58
54:42
112
Ineke Halve
Maasland
56:00
54:05
113
I Krul
's-Gravenhage
56:01
54:50
114
Linda Marcelis
's-Gravenhage
56:04
54:23
115
Mirjam van den Akker
Nootdorp
56:06
54:42
116
Ellen Voogt
Maassluis
56:13
54:20
117
Marjolein Beernink
Delft
56:14
53:57
118
Floor Toetenel
Delft
56:15
53:52
119
Quirin Tijssen
Amsterdam
56:20
54:46
120
Maartje Langeveld
Zoetermeer
56:25
55:40
121
Elles van den Boogert
Delfgauw
56:31
55:10
122
Annet van der Horn
Delft
56:31
53:52
123
Leontien van Wely
's-Gravenhage
56:37
54:28
124
Iris van der Voorde
Delft
56:39
55:44
125
Marja Valstar
Den Hoorn Zh
56:42
54:46
126
Inge Timmer
's-Gravenhage
56:54
55:13
127
Marieke Dekker
Delft
56:59
54:30
128
Monica van Zwol-de Vri
's-Gravenhage
57:04
56:30
129
Loes van Hees
Pijnacker
57:08
55:35
130
M Rieback
Delft
57:10
56:21
131
Manon Borgstijn
Schiedam
57:13
55:22
132
Christa van Dongen
Delft
57:18
55:48
133
Jose van der Zalm-Kuip
Den Hoorn Zh
57:19
55:33
134
Kelly van de Wetering
Mon3aan
57:20
55:26
135
Lies Suiker
Delft
57:28
56:55
136
Evelien Broch
Monster
57:29
55:00
137
Truus van Meegdenburg
Rotterdam
57:30
56:57
138
Ria Borgstijn
Schiedam
57:49
55:58
139
Margreth Wegman
De Koplopers
57:50
55:08
140
Sylvia de Ruiter
Delft
57:55
56:53
141
Marjolijn Haasnoot
Haarlem
58:02
56:44
142
Wan Taoping
Delft
58:03
57:41
143
Eraat Melissa Ca
Naaldwijk
58:12
56:53
144
Ryanne Segaar
mon3aan
58:13
56:54
145
Roxanne de Bruin
mon3aan
58:13
56:12
146
Patricia de Jager
Delft
58:31
56:26
147
Annelies Dessens
Delft
58:32
56:02
148
Henriette Booy-Koorn
Barendrecht
58:36
58:07
149
Amarins Vaartjes
mon3aan
58:41
56:14
150
Annette Groenewold
Bergen op Zoom
58:42
57:26
151
Corine Driesse
Delft
58:50
56:32
152
Yvonne Hupkens
Delft
58:55
57:56
153
Sander Graus
's-Gravenhage
58:57
56:19
154
Leonie van Zuijlen
's-Gravenhage
59:00
58:27
155
Josien Visser
Rijswijk Zh
59:02
57:54
156
Jeanette vd Lugt
De Lier
59:11
58:37
157
Ilse Rietveld
Rotterdam
59:12
58:23
158
Monique Baggerman
Barendrecht
59:12
58:24
159
Anne Hartman
's-Gravenhage
59:14
57:50
160
Judith Hazeu
mon3aan
59:18
56:58
161
Monique Pronk
Mon3aan
59:18
56:49
162
Jeanet de Vette
Den Hoorn Zh
59:26
57:11
163
Rita van Santen
Delft
59:37
57:25
164
Simone Grooters
Schipluiden
59:47
59:05
165
Anouk Derwort
Delft
1:00:07
59:19
166
Renee Ypma
1:00:14
57:58
167
Bianca Pieterse
Delft
1:00:16
58:16
168
Lies Jansen
rijswijk
1:00:27
58:44
169
Jolanda Roos
Delft
1:00:27
58:44
170
Anita te Lindert
Delft
1:00:29
57:55
171
Sandrine Henry
Delft
1:00:32
58:14
172
Ester Bos
mon3aan
1:00:32
58:30
173
Mireille Vrielink
Delft
1:00:34
59:28
174
Wilma Sluimer
's-Gravenhage
1:00:35
58:29
175
Ria van Paassen
Delft
1:00:36
59:05
176
Victoria Elles
mon3aan
1:00:38
59:08
177
Alies van der Groot-Go
Delft
1:00:38
58:16
178
Hanny Oosting
's-Gravenhage
1:00:38
58:17
179
Josine de Gelder
mon3aan
1:00:40
58:38
180
Marry Slee
Delft
1:00:45
59:03
181
Marja van Paasen
Den Hoorn Zh
1:00:45
58:49
182
Mila van Rijn
mon3aan
1:00:53
58:52
183
Joke Metzelaan
Delft
1:00:54
58:31
184
Tineke Bos
Pijnacker
1:01:02
1:00:34
185
Ank Hoogeveen
Delft
1:01:09
59:28
186
Maruth Altena
Haarlem
1:01:18
59:44
187
Joyce van Eijk
Delft
1:01:23
59:22
188
Henriette van Dam
's-Gravenhage
1:01:24
59:59
189
Marijke Goes
Rhoon
1:01:30
1:00:01
190
Arjenne Bastiaansen
Delft
1:01:38
1:00:04
191
Marleen Hallensleben-K
Wateringen
1:01:50
1:00:47
192
Marion de Vlieger
Delft
1:01:51
1:01:17
193
Karin Meijer
Pijnacker
1:01:52
1:00:05
194
Anja Kropmans
's-Gravenhage
1:01:54
1:00:05
195
Annet de Kan
Rotterdam
1:02:07
1:00:18
196
Inge Lammers
's-Gravenhage
1:02:27
1:00:01
197
Sacha Moesker
's-Gravenhage
1:02:29
1:00:28
198
Janny Gort
Delft
1:02:35
1:00:32
199
Marrie Solleveld
De Lier
1:02:41
1:01:25
200
Sylvia Sik
Rotterdam
1:02:48
1:01:22
201
Nathalie Schot
mon3aan
1:02:55
1:00:25
202
Petra Haring
1:02:56
1:02:09
203
Barbara Lannooij
Delft
1:02:56
1:02:08
204
Anouk Smit
mon3aan
1:03:00
1:02:13
205
Laura Zegwaard
mon3aan
1:03:00
1:01:42
206
Yvon Vreudenhil
mon3aan
1:03:02
1:01:02
207
Annemarie van Zaanen
's-Gravenhage
1:03:06
1:00:32
208
Susan Verheijen
Delft
1:03:12
1:01:33
209
Carla Donker
mon3aan
1:03:16
1:01:16
210
Leny de Vos
Naaldwijk
1:03:25
1:01:27
211
Suna de Bruin
Delft
1:03:27
1:02:32
212
Maartje Scholten
Delft
1:03:29
1:02:24
213
Agatha Stolze
De Lier
1:03:32
1:02:58
214
Marieke van der Werf
Delft
1:03:33
1:01:12
215
Lucinda Looijenga
mon3aan
1:03:35
1:01:27
216
Eline Groenenberg
Schiedam
1:03:36
1:01:23
217
Monique van Woggelum
Delft
1:03:53
1:02:50
218
Jessica Kroeze
Delft
1:03:54
1:01:55
219
Joyce Duyndam
mon3aan
1:03:55
1:01:28
220
Leontine Helmer
mon3aan
1:03:56
1:01:52
221
Toke Arkesteyn
Delft
1:03:57
1:01:53
222
Betty Hollander
Delft
1:03:59
1:02:30
223
Marja van Duinen
Delfgauw
1:04:00
1:02:18
224
Grecia Voerman
Delft
1:04:01
1:01:58
225
Saskia Meijeringh
's-Gravenhage
1:04:23
1:02:54
226
Linda Vollebregt
Honselersdijk
1:04:35
1:02:18
227
Lisette van Heulen
's-Gravenhage
1:04:54
1:02:13
228
Suze Verbeek
Delft
1:05:14
1:04:53
229
Sonja van Rijswijk
mon3aan
1:05:16
1:02:48
230
Inge Kool
utrecht
1:05:19
1:02:51
231
Bianca van Heyst
mon3aan
1:05:22
1:03:18
232
Angela Spaans
mon3aan
1:05:28
1:02:55
233
Sanne Kalter
mon3aan
1:05:28
1:02:55
234
Iris Diemers
Delft
1:05:33
1:02:54
235
Loes Hermans
Delft
1:05:48
1:04:15
236
Esther Diks
Vlaardingen
1:05:51
1:04:18
237
Lies Dumay
Delft
1:05:58
1:03:44
238
Carla Cazier
Leidschendam
1:06:00
1:03:59
239
Astrid Overvoorde
Delft
1:06:08
1:03:36
240
Astrid Budde
Delft
1:06:45
1:04:31
241
Olga Koning
Nootdorp
1:06:49
1:05:54
242
Laura Groenendijk
mon3aan
1:06:55
1:04:15
243
Merlijn Croes
mon3aan
1:06:55
1:04:16
244
Marielle van Santen
mon3aan
1:06:58
1:04:26
245
Ine Ruijgrok
Den Hoorn Zh
1:07:14
1:05:12
246
Corry Paap
1:07:36
1:04:49
247
Hilde Paap
1:07:36
1:04:49
248
Sandra van de Velden
mon3aan
1:07:36
1:05:05
249
Angela Kat
Delft
1:07:51
1:05:26
250
Arida Mars
PAC
1:08:34
1:06:02
251
Linda Schreuder
mon3aan
1:08:39
1:06:07
252
Priscilla vd Windt
Bleiswijk
1:09:03
1:07:34
253
Irene vd Zwet
Delft
1:09:14
1:07:12
254
Nadia Kohne
mon3aan
1:09:29
1:07:00
255
Petra Remijnse
mon3aan
1:09:31
1:07:11
256
Linda Kwanten
Delft
1:09:44
1:07:05
257
Miranda Dersjant
Delft
1:10:08
1:07:44
258
Margot van Dijck
Delft
1:10:26
1:08:08
259
Ann Schreiner-Meierdre
's-Gravenhage
1:10:34
1:09:48
260
Frans Dorjee
Rijswijk Zh
1:10:34
1:09:48
261
Henny de Bruyn
Nootdorp
1:10:46
1:08:31
262
Ans van Berkel
Delft
1:11:20
1:09:05
263
Joke Wesbeek
Delft
1:11:20
1:09:06
264
Ellis Slot
Den Hoorn Zh
1:11:31
1:09:11
265
Elles Ketting
mon3aan
1:13:05
1:10:34
266
Sanne Cramer
mon3aan
1:13:05
1:10:34
267
Karin vd Scher
Berkel en Rodenrijs
1:13:08
1:11:21
268
Vera Bosman
Zoetermeer
1:13:53
1:11:32
269
Liesbeth Crijns
Delft
1:14:31
1:12:28
270
Melanie Waardenburg
mon3aan
1:17:42
1:15:40
MAN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roche Silvius
15:45
15:42
2
Vincent Trinthamer
Rijswijk Zh
16:23
16:20
3
Frank Wiegman
Delft
16:37
16:35
4
Appie Beekhuizen
16:50
16:00
5
Jelle Enthoven
16:51
16:49
6
Huub Redegeld
's-Gravenhage
17:05
17:02
7
Marcel Mientjes
17:12
17:09
8
Wardie van Wouw
17:18
17:15
9
Berthold Flikkema
17:26
17:18
10
Peter Cranenbroek
17:31
17:26
11
Eddy Roodakker
17:33
17:30
12
Leon Sleurink
17:40
17:37
13
Frank Staal
17:42
17:39
14
Walter Korebrits
17:51
17:47
15
Rob Mulders
18:07
18:01
16
Bert Koster
18:11
18:08
17
Kees Olsthoorn
18:30
18:26
18
Marco Janssen
's-Gravenhage
18:37
18:29
19
Michel Out
19:00
18:54
20
Kor van Prooijen
19:01
18:44
21
Danny Elbers
19:02
18:52
22
Roeland van Egmond
's-Gravenhage
19:05
19:01
23
Jelle de Kleine
19:07
19:04
24
Timo Verroen
Rijswijk Zh
19:13
19:10
25
Jacob Oden
19:16
19:13
26
Paul vd Burg
19:21
19:17
27
Mel Kadaoui
19:28
18:45
28
Marius van Eck
19:31
19:27
29
Jan van Boheemen
Delft
19:33
19:28
30
Leonald
19:35
19:31
31
Andries Smit
19:38
19:34
32
Dirk Moerman
19:52
19:48
33
Jacques Merx
19:53
19:43
34
Pepijn van der Mast
20:01
19:57
35
Ronald Hofschreuder
20:04
20:00
36
Eric Melse
20:07
20:03
37
Rick van Dam
Den Hoorn Zh
20:10
19:51
38
Sjoerd-jan vd Pluym
20:18
20:10
39
Ton van Dijk
20:25
20:15
40
Jurn Bezemer
20:29
20:22
41
Eelco Arkesteijn
20:33
20:26
42
Eldert Both
20:38
20:31
43
Michiel Vroom
20:46
20:41
44
Gert-Jan Danenberg
20:47
20:29
45
Leo van Wouw
20:50
20:43
46
Martijn Verbeij
Delft
20:50
20:43
47
Edward Nijboer
20:53
20:41
48
Vincent Leenheer
Delft
20:58
20:49
49
Pepijn Versteeg
21:01
20:33
50
Robert Versteeg
21:01
20:57
51
Rene van Eekelen
21:03
20:57
52
Jan Passchier
21:06
20:59
53
Eric Aalbertsberg
De Koplopers
21:14
21:03
54
Michael Balm
Rijswijk Zh
21:19
21:13
55
Arja van Lenteren
21:19
21:11
56
Rudger 't Hart
21:24
21:18
57
Johan vd Harst
's-Gravenhage
21:24
21:13
58
Jack van der Pluijm
Delft
21:28
21:20
59
Jan Groeneveld
21:29
21:24
60
Gijs Rebel
's-Gravenhage
21:31
21:27
61
Tim Droppert
Rijswijk Zh
21:31
21:29
62
Kees de Groot
21:34
21:20
63
Thijs van Dam
21:39
21:33
64
Walter Verhaal
21:40
21:17
65
Hugh Kania
21:42
21:02
66
Daan Tromp
21:43
21:35
67
Marco van Dam
21:45
21:39
68
John van Zweeden
21:58
21:29
69
Sjoerd van der Sluis
22:00
21:30
70
Arnold van der Knaap
22:05
21:39
71
Ronald Schrier
Delft
22:05
21:51
72
Kasper Tempel
22:17
22:03
73
Rob Alfons
22:21
22:16
74
Leen Harteveld
22:26
22:18
75
Jorn Reedijk
22:29
22:17
76
Leo de Krom
22:32
22:24
77
Ger Hogervorst
22:36
22:06
78
Arthur van Opzeeland
Delft
22:49
22:20
79
Peter Rijnsburger
Nootdorp
22:52
22:40
80
Martijn van der Steuij
Total
22:54
22:27
81
Nick Vissers
Total
22:56
22:27
82
Henk van Leeuwen
22:59
22:24
83
Hans den Hollander
23:06
22:54
84
Kees Lukas
23:09
23:01
85
Peter van Duinen
23:16
23:03
86
Peter de Jong
23:21
23:08
87
Sean Ceasar
's-Gravenhage
23:23
22:45
88
Nico vd Wel
23:30
23:21
89
Marcel vd Deijl
23:34
23:26
90
Charles Chuck de Boer
23:34
23:11
91
Emmanuel Emeh
23:35
23:28
92
Cor Lander
23:38
23:26
93
Dick Voogd
23:41
23:32
94
Ruud Koops
23:43
23:17
95
Michel Roelofs
23:44
23:18
96
Thiadmer Sikkema
24:00
23:33
97
Bas Boelsma
24:00
23:22
98
Raymond de Jong
24:01
23:43
99
Leo Nootenboom
24:02
23:56
100
Jan van der Tuin
24:09
23:53
101
Dennis Pieterse
Delft
24:10
23:57
102
Max Brobbel
24:12
24:06
103
Johan de Hoop
Pijnacker
24:14
24:04
104
Ger Boelsma
24:14
24:05
105
Roeland Munning
Dordrecht
24:15
23:40
106
Erkelens
24:18
23:39
107
Robert Nowee
Delft
24:20
24:01
108
Menno van Leenen
24:21
24:16
109
Paul Heijdel
Delft
24:28
23:56
110
Pieter-Bas van Batenbu
24:35
24:29
111
Jelk van Hulst
24:36
23:56
112
Joost vd Heijden
24:37
24:15
113
Ricardo Lodder
24:38
24:20
114
Pascal van den Bosch
24:39
24:31
115
Jorre Sturm
24:39
24:08
116
Vincent Olsthoorn
24:40
24:30
117
Niels Tromp
24:44
24:37
118
Arnoud Volker
Total
24:45
24:16
119
Stephan Vonk
24:46
24:14
120
Killian Weltens
's-Gravenhage
24:54
24:44
121
Frans Massar
24:58
24:47
122
Bert Duin
25:11
24:39
123
Lem Boekestein
25:12
24:34
124
Cor vd Harst
25:13
24:36
125
Jan van Kleef
25:20
25:11
126
Joost Klaren
25:22
24:58
127
Marco Staak
25:24
24:53
128
Peter van Dijk
25:33
25:14
129
Gerard Bovendeert
25:35
25:28
130
Alex Doets
25:36
24:56
131
Chris van Eijnsbergen
25:36
24:56
132
Damy Duifhuis
25:39
25:08
133
Henk Nichting
25:39
25:25
134
Jan Duifhuis
25:39
25:08
135
Jurjen Buurmans
25:42
25:37
136
Sjors Massar
25:44
25:32
137
Dennis Lens
25:46
25:33
138
Theo vd Steuijt
Spijkenisse
25:47
25:36
139
Mike van Puffelen
Nootdorp
25:58
25:38
140
Willemjan van Liere
26:04
25:37
141
Jan Geers
26:10
26:00
142
Joost van Dijk
26:14
25:53
143
Peter Buitendijk
26:14
25:58
144
WJ Tempel
26:20
26:05
145
Auke Tempel
26:20
26:05
146
Frans Mokveld
26:31
26:22
147
Cor Dam
26:32
25:52
148
Wout Toet
26:35
26:06
149
Thijs Stuvoet
26:42
26:29
150
Emiel Meerhoff
26:43
26:30
151
Sjerd Teule
26:44
26:34
152
Henk-Jan Hangelbroek
Delft
26:47
26:21
153
Henk van Wijk
Delft
26:49
26:39
154
Ron Keyzer
26:50
26:10
155
Manuel Hamar Borrero
26:51
26:22
156
Klootwijk
26:54
26:18
157
Arjan Ruijgrok
26:59
26:35
158
Jaap Braan
Delft
27:04
26:45
159
Floor Goudriaan
27:21
26:55
160
Peter Teeuwen
27:21
26:55
161
Jos Brugman
27:23
27:02
162
R L T van Scheijndel
27:24
27:12
163
John Weltens
's-Gravenhage
27:25
26:54
164
Jos Westgeest
Total
27:29
27:02
165
Tukker Kuijpers
27:33
27:03
166
Jan Verhoeven
27:33
27:11
167
Aad van Oosten
Delft
27:34
26:56
168
Domino's Pizza
27:35
27:04
169
Marcel de Kok
27:37
27:19
170
Ton de Bue
27:39
27:17
171
John Korver
Delfgauw
27:48
27:15
172
Marcel Schotting
27:53
27:45
173
Gert Vogelaar
27:54
27:24
174
Rico Hulsker
28:02
27:41
175
John van Velzen
Delft
28:12
27:55
176
Peter van Straalen
28:31
27:54
177
Ronald van Houten
28:32
27:54
178
Ton Kempen
28:35
28:22
179
Jos van Wieringen
28:35
28:08
180
Michel van Osch
28:38
28:10
181
Henk Caesar
28:41
28:01
182
Peter Kleijn
28:44
28:11
183
Bart Spigt
28:45
28:26
184
Kees Boon
28:52
28:20
185
Rens Hilgersom
Voorburg
28:54
28:16
186
Jos van Heiningen
28:59
28:34
187
Jeroen van der Bijl
Leiden
29:00
28:24
188
Frans van de Zanden
29:07
28:27
189
Bas van Vliet
's-Gravenhage
29:12
28:54
190
Rens Allewelt
Schiedam
29:12
28:52
191
Ton van Luijn
Delft
29:28
28:54
192
J vd Ende
Den Hoorn Zh
29:28
29:11
193
Sven Cammeraat
Naaldwijk
29:36
29:13
194
Pascal Cammeraat
Naaldwijk
29:42
29:20
195
Albert Elderson
29:43
29:09
196
Joey van Rijn
29:45
29:22
197
Ronnie van Rijn
29:45
29:22
198
Eric de Gier
29:53
29:29
199
Piet de Knegt
29:56
29:26
200
Gerard van Vuuren
30:00
29:25
201
Frans van Antwerpen
30:07
29:40
202
Toon Boxmeer
30:14
30:01
203
Arthur Wijnen
30:16
29:42
204
Hennie Goené
Rotterdam
30:18
30:08
205
Rien Houtman
30:19
29:51
206
Anton Peltenburg
30:20
29:37
207
Jens Spigt
30:20
30:02
208
Maarten Zemann
30:22
30:02
209
Henk Kostier
30:27
29:47
210
Gerrit van der Struif
Delft
30:28
30:04
211
Maris van Marwijk
30:32
29:57
212
Raoul Guda
30:52
30:16
213
Jim vd Knaap
30:56
30:28
214
Gerard van der Gaag
Nootdorp
30:59
30:39
215
Jan Verberne
Delft
31:35
31:24
216
Marcel Davids
31:37
31:04
217
John Verhaar
32:12
31:50
218
Ron Middelkoop
Leiden
32:19
32:04
219
Hans Haak
32:36
32:10
220
Henk Oudshoorn
Voorburg
32:57
32:14
221
Ton Veldman
Delft
33:11
32:37
222
Wim van Velzen
33:13
32:31
223
Francis Benthem
33:56
33:41
224
Jos Metzelaar
34:07
33:46
225
Antoine Klootwijk
Delft
34:49
34:12
226
Arjan Droppert
34:57
34:29
227
Karel Marcus
34:58
34:36
228
Aad van Oosten
35:43
35:01
229
Boy Hendriksen
36:32
35:51
VROUW, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maureen Koster
18:11
18:08
2
Lindsey van Marrewijk
's-Gravenzande
18:48
18:44
3
Pauline Pleus
19:14
19:09
4
Lorito Ganpadlo
19:25
19:17
5
Merel van Steenbergen
19:50
19:48
6
Jasmijn Rost
21:08
21:03
7
Juriena de Vries
21:11
21:07
8
Anouk Kruiswijk
21:25
21:20
9
Louisse Vonk
21:52
21:20
10
Marianne Vonk
21:52
21:20
11
Marjolein van Marrewij
22:07
22:02
12
Janneke Hopman
Rijswijk Zh
22:22
22:15
13
Sylvia Ammerlaan
22:25
22:19
14
Saskia Zwaard
22:49
22:43
15
Ellen Melse
22:57
22:52
16
Rini Sunder
23:17
23:08
17
Marit Bakker
23:40
23:33
18
Laura vd Wel
23:40
23:31
19
Wietske vd Lans-Vreugd
23:50
23:38
20
Madeleine Plantagie
's-Gravenhage
23:53
23:47
21
René Zwaard
Delft
24:00
23:43
22
Sanne Oord
24:19
24:15
23
Isis van Wijk
Delft
24:25
24:19
24
Kelley Verweij
gem. Delft
24:31
24:06
25
Martina Rothfusz
's-Gravenhage
24:46
24:37
26
Tess van der Zanden
25:35
24:56
27
Ineke Lodenstijn
25:45
25:26
28
Lonneke vd Bergh
Delft
25:47
25:40
29
Jacqueline Leemkuil
's-Gravenhage
25:50
25:33
30
Simone Nell
25:50
25:39
31
Annelies Meijer
25:50
25:11
32
Dana Janssen
Total
25:55
25:27
33
Annelies van den Bosch
26:07
25:49
34
Erica Geers
26:10
26:00
35
Eva Jansen
26:23
25:48
36
Cynthia Wolters
26:25
26:10
37
Walja de Ruijter
26:29
25:51
38
Nathalie Oldenburger
26:37
26:15
39
Hanja Oldenburg
26:43
26:21
40
Ton Vrijenhoek
26:44
26:21
41
Aline van Marrewijk
26:46
26:09
42
Linda Wisselo
Delft
26:54
26:18
43
Dorine Prins
27:13
26:59
44
Hennie Buurmans
27:15
27:08
45
Connie Westerman
27:22
26:59
46
Linda Boymans
27:23
27:02
47
Wendy Dumay
Delft
27:33
27:19
48
Truus Sturm
Bodegraven
27:38
27:05
49
Annemieke Jansen
Pijnacker
27:45
27:22
50
Elina Kant
27:50
27:44
51
Charlotte Meyer
27:52
27:21
52
Fenneke van Doorninck
27:57
27:50
53
Alyssa Beyer
27:57
27:17
54
Ellen Nass
De Lier
27:57
27:39
55
Marga Sierkstra
gem. Delft
27:59
27:33
56
Marloes Keizer
28:01
27:46
57
Esther Wubben
28:03
27:46
58
Karen Vermeulen
28:07
27:31
59
Sonja van der Berg
28:11
27:52
60
Jolande Waaijer
28:12
27:57
61
Miranda van Velzen
Den Hoorn Zh
28:12
27:56
62
Lia Komen
Delft
28:14
27:50
63
Saskia Leertouwer
Pijnacker
28:16
27:48
64
Jolanda de Vreede
28:26
28:09
65
Anita Duyndam
28:33
28:21
66
Ingrid Kempen
28:35
28:22
67
Jouke Sturm
28:47
28:14
68
Anneke Kneppers
Delft
28:49
28:20
69
Gerard Esser
Delft
28:52
28:37
70
Anne Antonioli
28:53
28:26
71
Marian Kleijn
28:54
28:21
72
Doortje de Boer
Zuid-Beijerland
28:55
28:37
73
Lieveke Schram
Delft
28:57
28:39
74
Betty Hoekstra
29:12
28:56
75
Jose Houben
Schiedam
29:13
28:52
76
Lida Pieterse
29:15
29:01
77
Marieke Hoppenbrouwers
29:17
28:38
78
Conny Castelein
Rotterdam
29:20
29:04
79
Francis Simonis
29:30
29:01
80
Jolanda Messenschmidt
's-Gravenhage
29:34
29:24
81
Irene Thoknaars
29:36
29:25
82
Marianne Nieuwland
29:36
29:07
83
Esther Fortman
29:40
29:20
84
Wil Elderson
29:40
29:05
85
Jolanda Driessen
Pijnacker
29:41
29:23
86
Andrea Verleg
Delft
29:41
29:24
87
Anne-Marie van Beek
29:43
29:36
88
Marjolein Hooijmans
29:44
29:28
89
Lot Damen
29:47
29:36
90
Patricia Rust
Delft
29:50
29:30
91
Ria Westerdorp
29:52
29:36
92
Manon de Gier
29:53
29:29
93
Jilleke Rouwet
29:54
29:24
94
Diana Nieuwpoort
29:56
29:27
95
Nicoline Nennie
29:58
29:35
96
Ellen Boszhard
Delfgauw
30:01
29:25
97
Renee van Boheemen
30:06
29:34
98
Francoise Divanach
30:07
29:40
99
Aldy Hoogenberg-Averes
30:13
29:33
100
Elly Prins-Boxmeer
30:14
30:01
101
Els van Geldrop
Delft
30:14
29:58
102
Cathalijn Naafs
30:16
29:55
103
Martine van Aalst-Ebbe
30:16
29:56
104
Maria Peltenburg
30:19
29:38
105
Jane Latumanuwy
30:21
30:07
106
Mercedes Sweeb
Delfgauw
30:26
29:47
107
Yvonne Hake
30:28
30:04
108
Bianca Massar
30:33
30:21
109
Helma Winkler
30:33
29:58
110
Elly van der Scheer
Delft
30:37
30:12
111
Mariette Visser
30:39
30:17
112
Marianne Hoving
30:41
30:20
113
Jenneke van Mourik
30:48
30:26
114
Fennie van Osch
30:48
30:20
115
K M van Diepen
Den Hoorn Zh
30:49
30:31
116
Astrid Verweij
gem. Delft
30:51
30:25
117
Carla Dumay
Delft
30:51
30:37
118
Liesbeth Guda
Delft
30:51
30:16
119
Marline Wind
Delft
30:52
30:17
120
Kelly vd Krogt
30:52
30:27
121
Leoniek van Nielen
30:54
30:30
122
Annie vd Knaap
30:56
30:27
123
Anja Tazelaar-Averesch
30:58
30:17
124
Chantal Tekepuring
31:02
30:47
125
Cathy Droppert
31:03
30:34
126
Femke Stolker
gem. Delft
31:05
30:40
127
Ingrid Mahn
31:10
30:51
128
Gonny Poot
31:26
30:56
129
Jolanda van Peer
's-Gravenhage
31:34
31:05
130
Sanne Verberne
Leiden
31:35
31:24
131
Yvonne van Boheemen
31:44
31:12
132
Marijke Hopman - Rock
31:46
31:36
133
Patricia Kort
31:49
31:11
134
Patricia van Raaijen
Delft
31:49
31:11
135
Annet Manders
31:55
31:36
136
Aleida van de Akker
31:56
31:14
137
Marjolein Selles
32:08
31:52
138
Wilma Kneppers
32:21
31:44
139
Nicole de Groot
32:25
32:14
140
Marjo Haak
32:36
32:10
141
Rowien Jager
33:01
32:19
142
Petra Lukassen
33:12
32:43
143
Ineke Hoeke
33:13
32:31
144
Pauline van Vliet
33:13
32:35
145
Irma Zomerdijk
Delft
33:14
32:48
146
Jacqueline Cuhfus
Delft
33:14
32:48
147
Bibi van Dijk
33:21
33:00
148
Gerda van Dijk
33:29
32:56
149
Diane van Elten
33:36
33:02
150
Pauline van Soldt
33:54
33:29
151
Jacoba Nell
34:01
33:56
152
Maria Wensveen
34:04
33:49
153
Carla Jansen
34:08
33:46
154
Lia van Strien
34:16
33:52
155
Petra Haanebrink
34:21
33:57
156
Jolanda van Geenen
34:35
33:58
157
Marleen Brakel
Delft
34:47
34:10
158
Denise Klootwijk
Delft
34:48
34:12
159
Carolie Caminda
34:53
34:37
160
Vanessa Smits
Total
34:54
34:26
161
Ingrid Taal
's-Gravenhage
35:17
34:42
162
Ingeborg Levering
's-Gravendeel
35:18
34:42
163
Elise van Veen
Delfgauw
35:40
35:18
164
Clairette Buzzi
35:43
35:01
165
José Perlot
35:55
35:28
166
Tineke van Woudenberg
36:10
35:28
167
Fay Hendriksen
36:28
35:48
168
Nelleke Plomp
Delft
37:09
36:39
169
Kajsa van Overbeek
Delft
37:10
36:38
170
Desiree Jongste
37:42
37:04
171
Teja vd Wees
38:25
38:09
172
Kathleen Starrenburg
40:12
39:47
173
Saskia Duin
Delft
40:21
39:50
174
Frauke Brinkmann
Delft
40:21
39:50
MAN, 2,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wesley van der Harst
8:54
8:53
2
Walter Sleurink
9:02
9:00
3
Marwan Kwamkhami
9:10
9:08
4
Yonas Bakker
9:23
9:22
5
Robbert Feddema
9:28
9:27
6
Mark van Leeuwen
9:53
9:50
7
Ruben Versteeg
9:55
9:54
8
Ivo Zee
Rijswijk Zh
9:57
9:55
9
Karel Sleurink
10:06
10:03
10
Wander vd Wal
10:13
10:12
11
Dion vd Windt
10:14
10:11
12
Sven van Adrichem
10:17
10:15
13
Floris vd Heijde
10:30
10:28
14
Jordi Plantagie
10:33
10:30
15
Youri Schuurman
10:40
10:35
16
Stijn van Berkel
Vlaardingen
10:40
10:34
17
Daan Jeucken
10:46
10:45
18
Thomas van Klaveren
10:52
10:47
19
Bas Becker
10:55
10:52
20
David Kok
11:05
10:58
21
Olivier Gleijm
11:06
11:04
22
Lemar Bavelaar
11:09
11:04
23
Ties van Berkel
Vlaardingen
11:16
11:09
24
Stijn van Terwisga
Delft
11:17
11:09
25
Wouter Wessels
11:24
11:20
26
Joost Wessels
11:28
10:40
27
Milco Feijnenbuik
Delft
11:28
11:25
28
Robin Bergakker
11:31
11:29
29
Pim Nolte
11:39
11:37
30
Lody Thijsse
11:39
11:33
31
Jeroen Beek
11:40
11:34
32
Jurre Keizers
Delft
11:45
11:38
33
Joris Westerhuijs
11:53
11:48
34
Damien van der Laan
11:53
11:49
35
Debora Droppert
Rijswijk Zh
12:09
12:06
36
Erik van den Broek
12:13
12:08
37
Yoen Appel
12:31
12:27
38
Patrick Beek
12:34
12:27
39
Jelle Smit
12:35
12:31
40
Niels Eekhout
12:44
12:37
41
Sjors Peterse
Delft
12:47
12:45
42
Tom vd Zanden
12:49
12:45
43
Felix Kok
13:21
13:15
44
Jart Ligterink
Delft
13:29
13:21
45
Eva Boelsma
13:30
13:28
46
Brian Dyco van Veen
's-Gravenhage
13:39
13:36
47
Yordi vd Helm
Delft
13:51
13:43
48
Mark Overes
13:57
13:56
49
Tim van Lit
Delft
14:14
14:09
50
Bryan Roessen
14:44
14:37
51
Sam Orsel
14:56
14:48
52
Dylan vd Bosch
15:17
15:12
53
Jeroen Pepijn van Veen
's-Gravenhage
15:22
15:19
VROUW, 2,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karlijn van Es
Rotterdam
9:47
9:45
2
Nienke de Jong
10:00
9:59
3
Melanie de Krom
10:01
10:00
4
Corinde van Es
Rotterdam
10:10
10:10
5
Sjoera Tjin a Lin
10:19
10:17
6
Reinet van der Wal
Delft
10:23
10:22
7
Esmee Kroon
10:36
10:35
8
Maaike Schreurs
Delft
10:44
10:44
9
Pieternel Oden
10:46
10:42
10
Inge Mostert
10:47
10:44
11
Sarah vd Meer
10:48
10:44
12
Marloes Bak
10:56
10:53
13
Susanne Zee
Rijswijk Zh
10:56
10:55
14
Sandra Bakker
10:59
10:55
15
Bente van der Sman
11:00
10:56
16
Esther van Berkum
Delft
11:03
11:02
17
Linda van Steeg
11:17
11:09
18
Nicky Plantagie
11:19
11:16
19
Wies Rebel
's-Gravenhage
11:36
11:35
20
Bibi Rebel
's-Gravenhage
11:48
11:43
21
Charlotte Treffers
11:54
11:47
22
Juliette van Berkum
Delft
11:56
11:49
23
Inge Zonneveld
11:58
11:56
24
Lucas van Berkum
Delft
12:02
11:58
25
Nareen Draaisma
12:02
11:56
26
Soulia Moor
12:02
11:57
27
Hanna Beukers
12:03
11:58
28
Nienke Sosef
12:03
11:59
29
Maaike Zonneveld
12:04
12:01
30
Carina Bakker
12:10
12:04
31
Lisa Massar
12:16
12:11
32
Fleur van der Sluis
12:37
12:33
33
Aukje Veltmeijer
12:44
12:39
34
Berna Bologlu
12:45
12:40
35
Noah Bezemer
13:06
12:58
36
Kim van Meurs
13:06
12:58
37
Lonneke Verlaan
13:08
13:03
38
Annick Brauw
13:22
13:15
39
Naomi Bezemer
13:29
13:22
40
Wijtske van Eck
14:18
14:11
41
Anita Perlot
14:24
14:18
42
Linda Perlot
14:24
14:19
43
Marly Drevijn
14:44
14:39
44
Chantal Crijnen
14:45
14:39
45
Anita Huisman
14:45
14:40
46
Kim Boelsma
14:53
14:45
47
Fleur Eekhout
15:29
15:21
48
Julia van Hek
Delft
15:40
15:37
49
Dagmar Ruigrok
15:40
15:37
50
Denise Yildirim
15:40
15:35
51
Bente Winkelman
15:44
15:38
52
Romea van Rijt
15:45
15:39
53
Linda Vermeulen
15:46
15:40
54
Kristy van Rijn
15:56
15:49
JONG, 1 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bram Schlangen
3:16
3:15
2
Jurriaan de Rijk
3:38
3:37
3
Jesper Nijboer
3:40
3:37
4
Glenn Kunst
3:42
3:41
5
Kelvin Franken
Delft
3:43
3:40
6
Gijs Rutten
3:45
3:44
7
Jeroen Bergakker
3:45
3:45
8
Sjors van der Meer
3:46
2:55
9
Dennis Gelpke
3:47
3:45
10
Abel de Vroege
Delft
3:49
3:46
11
Nicholas Bett
Wassenaar
3:53
3:52
12
Luc Langenberg
3:54
3:53
13
Koen van Hengel
3:55
3:54
14
Siem Noorman
3:59
3:51
15
Pepijn van Hees
4:05
4:02
16
Merik Sliedrecht
4:09
4:06
17
Jasper Wilhelm
4:11
4:02
18
Bram Bos
4:12
4:09
19
Harm de Ruijter
4:12
4:09
20
Steyn Veltmeijer
4:14
4:13
21
Chris van Dijk
4:14
3:22
22
Nico de Gier
4:15
4:12
23
Koen Brouw
Delft
4:16
4:10
24
Marcel Riedeman
4:17
4:13
25
Taeke Pot
4:17
4:15
26
Marvin van Wijk
4:18
3:25
27
Casper Stienstra
4:19
4:15
28
Dorus Lieon
4:19
4:14
29
Kevin Voogt
4:23
4:21
30
Stan Meinders
4:25
4:15
31
Maarten de Boer
4:28
4:23
32
Frank Mostert
4:28
4:26
33
Coen vd Tol
4:31
4:29
34
Kaj Huisman
4:32
4:22
35
Jens Roethof
4:32
4:28
36
Sofyan Malal
4:33
4:30
37
Thijs Bril
4:36
4:32
38
Max Wessels
4:37
4:33
39
Ferran Castano
4:38
4:34
40
Pieter Blank
4:42
4:35
41
Tibo Appel
4:43
3:51
42
Niels den Haan
4:44
4:26
43
Geert Stutvoet
Delft
4:45
4:37
44
Thomas Bordewijk
4:45
4:38
45
Pepijn Boot
4:47
4:40
46
Jeffrey Gemissen
4:48
4:45
47
Bram van Beek
4:48
4:42
48
Robin Lotgering
4:52
4:46
49
Wouter Steentjes
4:55
4:37
50
Boris Nieboer
Delfgauw
4:56
4:39
51
Jesse Snip
4:56
4:32
52
Thijs de Gier
4:56
4:42
53
Jelle Postma
4:58
4:54
54
Hidde Keizers
5:01
4:57
55
Christiaan vd Heijde
5:01
4:58
56
Teije Ligterink
5:02
4:56
57
Brian Arkink
5:03
4:54
58
Stijn Hoving
5:07
5:04
59
Jasper Westerman
5:11
4:19
60
Joost Hoving
5:11
5:07
61
Jonathan Mulder
5:11
5:05
62
Bop van Puffelen
5:13
4:42
63
Leon ten Haaft
5:13
5:05
64
Roan Ketelaar
Delft
5:15
5:01
65
Daan Wisselo
Delft
5:15
4:50
66
Mischa Rozema
5:16
5:08
67
Arjen Pel
Delft
5:18
5:12
68
Joost van den Assum
5:19
5:01
69
Jord van Nederveen
5:20
5:18
70
David de Bruin
5:20
5:05
71
Quinty de Kok
5:21
5:13
72
Jonas Lieon
5:24
5:15
73
Menno Steentjes
5:24
5:05
74
Casper Wolf
5:25
4:57
75
Luca Jacobs
5:25
5:18
76
Floris van den Assam
5:28
5:05
77
Jurriaan Hulsker
5:28
5:06
78
Bart van Velzen
5:31
5:15
79
Tim Berenschot
Schiedam
5:31
5:22
80
Ot van der Last
5:31
4:39
81
Pepijn 't Mannnetje
5:33
5:11
82
Pepijn de Vroege
Delft
5:33
5:30
83
Lyam Bavelaar
5:34
4:42
84
Pepijn Smals
Delft
5:38
5:23
85
Tijn van Tongerloo
5:40
5:15
86
Tim Karsonopoero
5:40
5:20
87
Brian van der Hoek
5:40
5:10
88
Jason Voogt
5:40
5:36
89
Rens van Poppel
5:41
5:20
90
Lucas Spits
5:43
5:19
91
Ryan Staal
5:45
5:16
92
Felix Ruiter
5:46
5:38
93
Tomas Bisschop
5:47
5:30
94
Wouter de Boer
5:47
5:41
95
Dingeman Pel
Delft
5:47
5:41
96
Bo Benbouyd
5:49
5:39
97
Robin van Dijk
5:53
5:45
98
Jeremy Schuurman
5:54
5:36
99
Luuk Ammerlaan
5:54
5:05
100
Tijmen Zemann
6:00
5:07
101
Simon Spits
6:01
5:33
102
Jannieke Kitsos
Delft
6:03
5:46
103
Pepijn Hulsker
6:04
5:40
104
Felix Ammerlaan
6:05
5:16
105
Morris Flem
6:07
5:29
106
Thomas Noordzij
Delft
6:07
5:28
107
Michiel Romijn
6:08
5:34
108
Sem van Tongerloo
6:09
5:44
109
Jochem van Hees
6:10
6:01
110
Guido Ruigrok
6:11
5:28
111
Max Ruigrok
6:12
5:29
112
Noah van der Linden
Delft
6:13
5:51
113
Luuk Breedveld
6:14
5:53
114
Lars van den Berg
6:18
5:55
115
Thomas Bleicknodt
6:20
5:47
116
Bart de Groot
6:22
5:56
117
Simon de Vroege
Delft
6:23
5:43
118
Willem Ooink
6:23
5:41
119
Wouter van Pufflen
6:26
5:33
120
Tom Daman
6:27
5:55
121
Elian van der Linden
6:28
5:57
122
Sven Versteeg
6:29
6:05
123
Pascal Boot
6:31
5:53
124
Timo Blaauw
6:32
6:09
125
Maarten Spits
6:36
6:07
126
Sjors Bartels
6:40
6:02
127
Youri van Geldrop
6:43
6:19
128
Tijme Keizers
6:47
6:22
129
Frank van Tol
6:48
6:45
130
Ryan Willem Starrenbur
6:53
6:33
131
Jip Elders
6:56
6:42
132
Emiel van Velzen
7:03
6:35
133
Thomas ten Haaft
7:03
6:32
134
Joost Smals
Delft
7:03
6:50
135
Ian Rijnders
7:07
6:38
136
Simon Bleicknodt
7:14
6:40
137
Luuk Driesse
7:14
6:21
138
Mats Cuhfus
7:16
6:38
139
Roemer Vogel
7:16
6:27
140
Jesse Birnage
7:21
6:33
141
Stephan Kitsos
Delft
7:21
6:29
142
Didier van Geenen
7:26
6:41
143
Cas Versteeg
7:27
7:01
144
Iris Daman
Den Hoorn Zh
7:32
6:58
145
Max Elderson
7:35
6:53
146
Tom Elderson
7:35
6:53
147
Bart Aalbertsberg
7:39
7:01
148
Julian Vleesenbeek
7:40
7:17
149
Isaac Tyler-Street
7:41
7:21
150
Abe Pot
7:45
7:34
151
Jovry van Vuurde
7:47
7:37
152
Peter Ursem
7:52
7:26
153
Esra Voorde
Delft
7:54
7:21
154
Guust Bartels
7:57
7:18
155
Nils Zoutendijk
8:07
7:45
156
Steven van Heiningen
8:08
7:27
157
Justen van Koppen
8:08
7:15
158
Stefan Lotgering
8:17
7:52
159
Max Thieme
8:23
7:31
160
Axel Birnage
8:30
7:40
161
Roan Wuiff
8:36
8:06
162
Jorn Slot
8:46
8:25
163
Rik van Soldt
9:01
8:11
164
Tycho Postma
9:06
8:16
165
Victor Boersma
9:17
8:25
166
Laurens Boersma
9:17
8:27
167
Nick Brand
Pijnacker
9:19
9:00
168
Teun de Groot
9:26
8:58
169
Mats Treffers
Delft
9:35
8:49
170
Ruben Pruisken
9:55
9:35
MEIS, 1 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maayke tjin a-Him
3:36
3:34
2
Nanda de Jong
3:46
3:44
3
Eva Tetteroo
3:51
2:59
4
Diane van Es
Rotterdam
3:55
3:04
5
Mies Bos
4:00
3:57
6
Noa Primatesta
4:01
3:59
7
Qumaima Khamkkami
4:17
4:15
8
Janne Pot
4:20
4:20
9
Bente van Tol
4:20
4:19
10
Julia Labeur
4:28
4:19
11
Roby Kroon
4:28
4:24
12
Jet van der Last
4:29
4:25
13
Victoria Pelova
4:31
4:30
14
Anne Tromp
4:33
4:28
15
Amber Geurts
Delft
4:36
4:33
16
Milou van Nederveen
4:37
4:35
17
Annika Lieon
4:37
4:35
18
Janna Haisman
4:37
4:28
19
Dorenda Zwaard
Delft
4:38
4:32
20
Puck van der Last
4:46
4:42
21
Anouk Fransen
4:51
4:44
22
Veerle Ooink
4:53
4:12
23
Nok Plantagie
4:55
4:54
24
Inger Smit
4:56
4:51
25
Maartje Pel
Delft
4:59
4:53
26
Roos Broer
Gorinchem
5:00
4:08
27
Meike van Kit
5:04
5:00
28
Christy Chan
5:04
4:55
29
Daniëlle Tuk
5:05
4:59
30
Nienke Priem
5:05
4:46
31
Iris Harpmans
Delft
5:06
4:46
32
Eva Valk
Delft
5:07
4:57
33
Britt de Ruiter
5:07
5:04
34
Eline Wilmink
5:09
4:18
35
Hannah Molleman
's-Gravenhage
5:12
4:52
36
Elise van Berkum
5:17
5:07
37
Suzannah Cunnington
5:19
4:48
38
Lise van Heiningen
5:20
5:09
39
Magriet Klickhamers
5:20
4:55
40
Alisha Pruisken
5:20
5:11
41
Celine de Kok
5:21
5:13
42
Loes Jeucken
Delft
5:23
4:58
43
Merit Smit
5:24
5:19
44
Larissa Smit
5:25
5:24
45
Anne van Dijk
5:25
5:22
46
Geeske Gijben
5:25
5:04
47
Iris Klein-Bog
5:26
5:11
48
Willemijn Castenmiller
5:27
5:15
49
Amber Kroon
5:27
5:16
50
Lotte Wisselo
Delft
5:31
5:05
51
Kanea Blokland
5:32
5:13
52
Jamila Kerkmeester
5:35
5:30
53
Zoe Bazalgette
5:40
5:34
54
Ilja Feijembuik
Delft
5:43
5:37
55
Julia Kersbergen
5:44
5:39
56
Britt Arkink
5:46
5:39
57
Maaike Westerman
5:47
5:03
58
Joy de Bruijn
5:49
5:43
59
Demi Franken
Delft
5:50
5:32
60
Rene Wolf
5:50
5:22
61
Eline Ursem
5:52
5:28
62
Marit van Hees
5:53
5:46
63
Dorien Klickhamers
5:53
5:27
64
Hilde de Vos
5:53
5:02
65
Femke Besma
5:55
5:02
66
Sophie Rupp
5:55
5:41
67
Demi Wiegman
Delfgauw
5:56
5:42
68
Nikki de Man
5:59
5:54
69
Marit Stienstra
6:00
5:43
70
Mart Broer
Gorinchem
6:02
5:58
71
Britt van Driel
6:06
5:49
72
Kirsten van Dniel
6:09
5:51
73
Hannah van Velzen
6:13
6:09
74
Malissa vd List
6:14
5:59
75
Lauren Cunnington
6:14
5:43
76
Fleur Schotting
6:16
6:03
77
Zoe Chan
6:17
6:06
78
Fenne Snip
6:19
5:53
79
Camille Sliedrecht
6:19
6:05
80
Nadine Hake
6:21
5:36
81
Sterre Hinten
6:21
5:36
82
Mayra van de Werken
6:21
6:17
83
Wendel Postma
6:21
5:35
84
Vita Primatesta
6:21
5:55
85
Beau van Eeden
6:21
6:02
86
Stella ten Haaft
6:23
6:00
87
Nikki Flem
6:23
5:41
88
Annika van Megen
6:26
6:14
89
Femke Flem
6:26
5:34
90
Iris de Vos
6:27
6:17
91
Emma de Bruijn
6:33
6:25
92
Christie Bavelaar
6:35
6:08
93
Laura Gelpke
6:37
6:24
94
Roos Zonneveld
6:47
5:56
95
Wanders
6:48
6:36
96
Lisanne van Soldt
6:53
6:07
97
Sarah Meeder
6:55
6:09
98
Leiza Abokarim
6:58
6:53
99
Isabella van Geenen
6:59
6:15
100
Kim vd Maas
6:59
6:15
101
Joni Kwant
Delft
7:02
6:10
102
Maddy Windhorst
Zoetermeer
7:05
6:53
103
Hannah Tyler-Street
7:06
6:13
104
Fee Rijnders
7:07
6:38
105
Tanja Hake
7:13
6:28
106
Fleur Nederlof
7:16
6:45
107
Romy Pothof
Delft
7:20
6:38
108
Jill de Cock
7:20
6:37
109
Robin Beyer
7:23
6:36
110
Nooraini Bordewijk
7:25
7:12
111
Noa dax Bijl
7:33
7:04
112
Alyssa Heemskerk
7:34
7:09
113
Fleur Blank
7:41
7:12
114
Hayley Rupp
7:43
7:23
115
Britt de Cock
7:49
7:06
116
Myrthe de Vos
7:52
7:35
117
Clara Mediavilla
7:54
7:01
118
Dhilini Hanssen
7:56
7:18
119
Lisa Dekkers
Zoetermeer
7:58
7:43
120
Felice Hanssen
8:00
7:20
121
Aimie Henry
8:02
7:23
122
Merel Hellemans
Delfgauw
8:32
7:45
123
Gaya Starrenburg
8:34
8:12
124
Kiki Thieme
8:35
7:44
125
Janneke Robes
8:37
8:01
126
Nadia Abdikarim
8:43
8:32
127
Pippa van der Voort
Delfgauw
8:58
8:43
128
Myrthe Gijben
Delft
9:01
8:40
129
Cira Jager
9:02
8:14
130
Miranda Larson
9:03
8:16
131
Amy Driesse
9:05
8:24
132
Cato Bos
9:09
8:42
133
Elise Meeder
9:11
8:24
134
Dieuwke Pel
Delft
9:15
8:41
135
Noortje Nederlof
9:27
8:57
136
Sanne Treffers
9:35
8:50
137
Amy van der Meijden
9:42
9:12
138
Anna Aalbertsberg
9:52
9:03
139
Sanna Goeman
9:56
9:40
140
Lieke Zemann
10:21
9:46
Informatie en uitslagen: www.goldenten.nl
Inschrijving en uitslagverwerking door Studiehulp Delft (015-2622155)
in samenwerking met GatewaY Concepts bv (0183-627473)
www.uitslagen.nl
17-05-2007 00:00