| | | | | Uitslagenlijst 24e AMC-LOOP
Amsterdam - Zaterdag 12 mei 2007
M, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
1:23:28
1:23:27
7
Eddie Bleijenberg
Loenen aan de Vecht
1:28:38
1:28:36
9
Paul den Hertog
Amsterdam Zuidoost
1:30:15
1:30:14
10
Carolus IJzerman
UWV Team 1
1:30:27
1:30:21
14
Jeroen Krommenhoek
Groesbeek
1:33:16
1:33:13
27
Pieter Servatius
Amsterdam
1:40:08
1:40:07
28
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
1:40:32
1:40:30
31
David Leinwand recte R
Amsterdam
1:42:03
1:42:00
35
Philip Friederich
Amsterdam
1:43:23
1:43:17
41
Jurienne Hollaar
's-Gravenhage
1:44:58
1:44:49
49
Gerard Wanrooij
Amstelveen
1:47:41
1:47:33
50
Ferry Dunnik
Amsterdam Zuidoost
1:47:45
1:47:34
53
Helgi H Helgason
Amsterdam
1:48:23
1:48:03
59
Charles van der Mark
Schagen
1:49:56
1:49:50
65
Frank van der Velde
Abcoude
1:52:12
1:52:04
66
Mascini
Amsterdam Zuidoost
1:52:56
1:52:25
68
Rob van 't Padje
Amsterdam
1:53:49
1:53:45
70
Thierry van Dessel
Oisterwijk
1:53:56
1:53:44
79
Pierre van den Ber
Amsterdam
1:56:38
1:56:36
87
Maarten Breggeman
Uithoorn
1:58:35
1:58:30
95
Toni Samallo
Alphen aan den Rijn
2:00:42
2:00:33
100
Walter Hollenkamp
Purmerend
2:01:58
2:01:54
103
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
2:02:40
2:02:27
106
Hans Burggraaff
Amsterdam Zuidoost
2:03:26
2:03:13
109
Nico Mastenbroek
Amstelveen
2:05:12
2:05:09
110
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
2:06:48
2:06:37
112
Frans be tjoen Swan
Amsterdam
2:12:07
2:11:58
113
Raymond van Lieshout
Almere
2:17:39
2:09:03
114
Manuel Hernandez
Hilversum
2:19:11
2:18:58
V, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernadette Simon
Monnickendam
1:37:07
1:37:06
5
Lies van der Weide
Amstelveen
1:51:16
1:51:09
6
Elizabeth van den Berg
Uithoorn
1:52:21
1:52:17
8
Atie van Oostveen-Vrol
Amstelveen
1:52:58
1:52:53
10
Caroline Penthum
Den Helder
1:55:18
1:55:12
15
Jolanda van der Veen-P
Amsterdam Zuidoost
2:03:30
2:03:17
17
A van Schaick
Loenen aan de Vecht
2:04:22
2:04:20
M, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Vincent Gouttebarge
Almere
38:22
38:20
14
Reginald Janki
Koog aan de Zaan
42:48
42:45
16
Joval Raymond
Amsterdam Zuidoost
43:25
43:16
18
Jan-Willem Oskam
Waddinxveen
43:36
43:23
22
Wim van Breukelen
De Meern
45:06
45:02
24
Sander Oldenburg
Hoofddorp
45:32
45:26
26
Rene Groenewoud
Badhoevedorp
45:53
45:48
29
John Oudeboon
Amsterdam Zuidoost
46:02
45:57
33
Renso E de Boer
Amsterdam Zuidoost
47:01
46:46
40
Wim van Zalinge
Badhoevedorp
47:51
47:33
43
HA Teunen
Amsterdam Zuidoost
48:22
47:46
44
Guus van Honschooten
Diemen
48:33
48:17
46
Jan Meertens
's-Gravenhage
48:41
47:36
49
Niek van der Heide
Volendam
48:57
48:57
52
J van Raanen
Broek in Waterland
49:16
49:12
55
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
49:22
48:48
61
Ton van der Kroon
Duivendrecht
49:57
49:55
62
Jimmy van Kempen
Velserbroek
50:09
49:43
63
Sander Oosterwijk
Santpoort-Noord
50:09
49:43
66
Bram van Overmeeren
Amsterdam
50:19
49:51
70
Ben van der Wilt
Amsterdam
50:33
50:05
74
Eric Jan Kwekkeboom
Hilversum
51:08
50:45
75
Franky Mandias
Ouderkerk aan de Ams
51:11
50:49
80
F J du Raan
Ouderkerk aan de Ams
51:37
50:57
85
M Hartenberg
Amsterdam Zuidoost
52:12
51:42
91
Theo van Teunenbroek
Amstelveen
53:18
52:38
92
L van Roon
Alphen aan den Rijn
53:23
52:53
93
Michael van Eck
Amstelveen
53:23
53:06
94
Arthur Breebaart
Hoofddorp
53:34
53:19
95
Richard van Drimmelen
Diemen
53:35
52:38
96
Lex Rebergen
Amsterdam Zuidoost
53:41
53:13
100
P A Bals
Amsterdam Zuidoost
54:01
53:22
105
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
54:32
54:12
106
HenkP Blok
Amsterdam Zuidoost
54:34
53:17
108
Smaling
Amsterdam Zuidoost
54:56
54:07
111
Van Leeuven
Amsterdam Zuidoost
55:19
55:02
115
O van Eijkelenburg
Amsterdam Zuidoost
55:35
54:46
117
Henk Keizer
Amsterdam Zuidoost
55:54
55:29
119
Mark Döderlein de Win
Purmerend
55:59
55:40
120
F J van Hemert
Amsterdam Zuidoost
56:00
55:54
121
Vincenzo Feilicetti
Wacerath (ITA)
56:09
55:10
126
Patrick Wielkens
Amsterdam Zuidoost
56:49
56:32
129
Con Molenaar
Amsterdam Zuidoost
57:03
56:08
136
Marinus Brouwer
Huis ter Heide Ut
57:51
57:44
145
Niek Sperna Weiland
Leusden
59:27
58:34
148
Dautzemberg
Amsterdam Zuidoost
1:00:01
59:02
149
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
1:00:07
59:29
150
Kc Chung
Amsterdam Zuidoost
1:00:10
59:43
153
A van Lier
Koog aan de Zaan
1:00:34
1:00:16
157
F Bakkenist
Alphen aan den Rijn
1:03:01
1:02:59
163
Wegewijs
Ouderkerk aan de Ams
1:04:51
1:04:13
164
Ruud Nassette
Amsterdam Zuidoost
1:05:02
1:04:22
166
Evert Perrels
Amsterdam Zuidoost
1:06:29
1:05:46
169
H Smit
Ouderkerk aan de Ams
1:07:53
1:07:27
170
Lilim van Werkhoven
Uitgeest
1:07:56
1:07:03
172
Ruud van den Brink
Amsterdam Zuidoost
1:10:27
1:09:50
173
Willem Smaling
Amsterdam Zuidoost
1:14:28
1:13:39
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Joke vd Poel
Amsterdam Zuidoost
51:11
50:59
9
A A G van den Brink
Leusden
51:17
51:11
11
M du Raan
Ouderkerk aan de Ams
51:37
50:57
14
Clementine van Zeijl
Amsterdam
53:05
52:22
15
Liesbeth Foekens
Amsterdam
53:07
52:33
16
Sonja van Zeelt
Assendelft
53:25
52:59
17
Milanda Vacher-Koopman
Hoofddorp
53:37
52:44
18
Ashna Mungra
Amsterdam Zuidoost
53:53
53:49
19
C Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
54:00
53:49
21
Yolanda Scherpenberg
Almere
54:42
54:09
23
Astrid Louhenapessy
Amsterdam Zuidoost
54:56
54:44
26
Bernadette Krans
Amsterdam Zuidoost
55:17
54:20
28
Mariska Hillebregt
Amsterdam
55:33
55:04
34
Gabrielle Franco Salin
Amsterdam
56:23
56:16
35
Linsey de Boer
Egmond-Binnen
56:31
55:56
40
Mariska Wahlen-Blonk
Amsterdam
58:03
57:19
43
Karen van der Weide
Amsterdam
58:20
58:09
44
Annelies van Bentum
Amsterdam
58:21
58:12
48
Machteld van Rijsingen
Amsterdam
58:37
58:27
52
Sylvia van de Watering
Amsterdam
59:10
58:19
59
Patricia van Sambeek
Amsterdam
1:00:15
58:09
60
Marjolein Riemersma
Amsterdam
1:00:15
58:10
61
Jacqueline Haarbrink
Zaandam
1:00:30
59:56
63
Bianca de Leeuw
Nijkerk Gld
1:02:08
1:01:39
68
Annamarie Nienkemper
Almere
1:03:50
1:03:15
69
Cynthia Dumfries
Amsterdam Zuidoost
1:04:13
1:03:34
70
Frida Hayatmahomed
Amsterdam Zuidoost
1:04:47
1:04:20
73
Carla Tichelaar
Amsterdam Zuidoost
1:05:02
1:04:23
74
Nanda Frankhuizen
Amstelveen
1:05:03
1:04:41
77
Brigitte Bont
Amsterdam Zuidoost
1:05:31
1:05:05
85
Esme Atell
Amsterdam Zuidoost
1:08:44
1:04:25
87
Paulien Rietveld
Amsterdam
1:11:10
1:10:36
88
Conny Slagboom
Duivendrecht
1:11:11
1:10:32
89
Hetty Hoek-Schuitemake
Almere
1:11:37
1:10:47
92
G Winfield
Amsterdam Zuidoost
1:16:45
1:16:22
M, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Casper Brasser
Amsterdam Zuidoost
25:29
25:27
8
Oliver Lemmer
Amsterdam Zuidoost
26:04
26:01
17
Jasper Heemskerk
Amsterdam Zuidoost
31:13
31:06
20
Rufus van Barneveld
Almere
32:39
32:29
28
Kees 't Hoenderdal
FNV Bondgenoten Here
34:47
34:41
32
Menno Kluft
SWA-Groep Running 2
36:41
36:34
35
Van der Bijl Robert
Leiderdorp
37:21
37:15
38
O Wielingen
Dubois & Co Team 1
40:43
36:52
39
M Belkadi
Dubois & Co Team 1
40:43
36:53
42
D L Fileman
Amsterdam Zuidoost
42:06
42:02
43
Sunil kumar Konduru
Amsterdam
42:53
42:45
46
Frits van Vuuren
Amsterdam Zuidoost
47:26
47:16
V, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcha van Glaanenweij
Amsterdam Zuidoost
25:58
25:55
2
Annemieke den Admirant
Weesp
26:44
26:43
4
Van Schaick-Post
Loenen aan de Vecht
27:03
27:02
5
M Mamunatu - Abubakari
Aerdenhout
28:06
28:02
6
Jasmijn Antonisse
Amsterdam
29:53
29:51
8
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
31:17
31:15
10
Klaartje Verhoeven
Utrecht
32:49
32:46
12
HENSEN B V -Ilona Alde
Hoofddorp
33:36
33:32
14
S vd Brom
Amsterdam Zuidoost
34:46
34:41
15
Mariette Ackermans
Ouderkerk aan de Ams
34:51
34:49
16
Wendy van der Meide
's-Gravenhage
35:43
35:34
17
Paula van Rossen
Amsterdam
36:00
35:51
21
Debbie Simons
Loenen aan de Vecht
36:19
36:15
22
E Post
Ouderkerk aan de Ams
36:29
36:25
24
Mariëlle J van Breemen
Bussum
36:37
36:31
25
Jacqueline Nijhof
Amsterdam
36:56
36:51
27
Agnes Pique-Gersie
Amsterdam Zuidoost
37:19
37:08
29
Mariëlla Hoogendoorn
Breukelen Ut
37:41
37:37
32
Maredith van Aerde
Duivendrecht
38:18
38:07
34
F van den Brom
Amsterdam Zuidoost
38:40
38:35
36
I R I S Benjamins
Amsterdam
38:57
38:51
39
Anouk Vogelzang
's-Gravenhage
39:47
39:41
41
Helen Biharie
Amsterdam Zuidoost
40:00
39:58
42
Dorothy Pique
Amsterdam Zuidoost
40:23
40:12
43
L van der Wingerden
Hoofddorp
41:10
41:07
47
Sandra van Meijel
Amsterdam
42:42
42:33
52
SM Griep
Amsterdam Zuidoost
43:58
43:47
53
RSF van Boxel-Ogenia
Diemen
44:41
44:37
54
Annie van Rossum
Vianen Zh
45:25
45:23
BEDRM, BEDRIJVENLOOP M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
SWA-Groep Running 1
33:31
33:29
4
Startnummer B456
SWA-Groep Running 1
36:21
36:19
5
Ingmar Knobbe
AMC Co-Assistenten
36:50
36:50
8
Paul van Haaren
AMC Radiotherapie Te
39:12
39:10
9
Willem van Weperen
Genzyme
40:19
40:14
11
Maurice Maas
Universiteit van A'd
40:42
40:35
14
Lodewijk Brosens
AMCGlycocalyx
41:18
41:17
15
Leonard van Boven
AMC Radiologie Heren
41:21
41:18
16
A C Verhaar
AMC Co-Groep 10
41:22
40:05
17
P van 't Woudt
OLVG team 1
41:31
41:30
18
Pieter Bloemberg
AMC Radiotherapie Te
41:32
41:29
19
Mart Hoogeland
Oliecentrale Nederla
42:01
41:53
20
Inge Dijkman
Scan Modul Medi-Math
42:11
42:08
22
Hans-Peter Ligthart
BT Global Services 1
42:34
42:19
23
Winston van Gemd
BT Global Services 1
42:34
42:19
25
Leontien Coelen
Amstelring
42:55
42:53
26
Jan Brantjes
Albert Heijn Team 1
42:56
42:50
29
Joris van Kessel
Oliecentrale Nederla
43:27
43:21
30
Marcel van den Hoek
Universiteit van A'd
43:29
43:17
31
Rogier Jansen
AMC Ziekenhuishygien
43:35
42:50
32
Janine Stutterheim
Sanquin Bloedvoorz.
43:38
43:28
33
Simon van der Eng
Albert Heijn Team 2
43:39
43:32
34
Pim Steeman
AMC Florence running
43:47
43:41
35
Frank Aarts
Universiteit van A'd
43:49
43:42
36
Jan van den Berg
Albert Heijn Team 3
43:52
43:47
37
Lysandre Berry
OLVG team 1
43:53
43:15
38
Alex Grootveld
Albert Heijn Team 1
43:55
43:17
39
Ronald van Eijgen
BT Global Services 1
43:57
43:51
40
Yael de Haan
Universiteit van A'd
44:41
44:34
42
M Huige
Boer & Croon Heren
44:54
44:27
43
Joost Ringeling
Albert Heijn Team 4
44:54
44:47
44
Toon Ligtenberg
ACTA Heren
44:59
44:51
45
Chris Bor
Scan Modul Medi-Math
45:05
45:01
46
Frans Woerden
SWA-Groep Running 1
45:15
45:14
47
Ad van Kessel
Oliecentrale Nederla
45:22
45:16
48
Erik van Dulmen
Albert Heijn Team 1
45:28
44:38
50
Jeffry Berghuis
Sanquin Bloedvoorz.
45:39
45:29
51
Fred Luider
Scan Modul Medi-Math
45:39
45:36
52
Dick Streefkerk
AMC ICU-Running 1
45:41
45:21
53
Tour van de Berg
AMC Ziekenhuishygien
45:48
45:06
55
Johan de Roos
Oliecentrale Nederla
46:00
45:51
59
Ron Knorren
Scan Modul Medi-Math
46:25
46:22
60
Jeroen Westermann
Albert Heijn Team 5
46:26
45:49
62
Rolf Soldaat
Universiteit van A'd
46:30
46:22
63
Milko de Jonge
AMC Radiologie Heren
46:32
46:29
64
Jeroen Burger
Albert Heijn Team 4
46:34
45:59
65
Ronald Zwarts
Albert Heijn Team 3
46:38
46:32
66
Tadeusz Litak
Universiteit van A'd
46:38
46:26
68
Marcel Korringa
SWA-Groep Running 2
46:44
46:26
69
Krijn van Lienden
AMC Radiologie Heren
46:52
46:50
70
Martin van der Esch
AMC ASN/AMPO
46:57
46:35
71
Jeroen Wester
De Hooge Waerder
47:01
46:47
73
Piet van der Pal
UWV Team 1
47:11
46:59
74
J Meijer
Boer & Croon Heren
47:16
46:52
75
Han Crielaart
Albert Heijn Team 4
47:20
47:11
76
Ruben Mogge
Albert Heijn Team 6
47:24
46:37
77
Dennis Rienstra
Albert Heijn Team 6
47:28
46:41
78
Vassilis Triantis
AMC Levercentrum
47:29
46:58
80
Lucas Wenniger
AMC Inw.Geneesk.Co-A
47:31
47:03
82
Niels van der Poel
Scan Modul Medi-Math
47:38
47:34
83
Theo Deur
Scan Modul Medi-Math
47:42
47:38
84
Uche Nnadi
Scan Modul Medi-Math
47:47
47:43
85
Wouter Weerkamp
Universiteit van A'd
47:50
46:55
86
Roland Jaspers
Albert Heijn Team 2
47:50
46:51
87
A J van Duinen
AMC Co-Groep 10
47:57
47:00
90
Coen Mulder
Albert Heijn Team 3
48:21
48:17
91
Marco Roselaar
AMC Logist. Diensten
48:27
47:40
92
Gerbrand van Bokhorst
Albert Heijn Team 4
48:32
48:03
93
A Hoogvelt
Accountingplaza
48:34
47:53
94
Angelique van Vliet
Albron Team 1
48:34
47:49
95
Jurrien Wind
Universiteit van A'd
48:35
48:20
96
Leonie van de Haak
Universiteit van A'd
48:52
48:21
97
Harry van Lienden
AMC Radiologie Heren
49:00
48:57
99
Marco Mooy
De Hooge Waerder
49:09
48:55
100
Femma Roschar
GGD-Voorzieningen Z.
49:11
48:13
101
Hilco Loman
Oliecentrale Nederla
49:14
49:04
102
Jelle Vonk
Sanquin Bloedvoorz.
49:15
48:57
103
Martijn Veldman
UWV Team 2
49:15
49:06
105
Chris Overdevest
Albron Team 2
49:17
48:33
107
Geertjan van Tienhoven
AMC Radiotherapie Te
49:23
49:18
108
Monique Dijksman
Sanquin Bloedvoorz.
49:24
49:14
109
J B J Kortmann
AMC Co-Groep 10
49:26
48:09
110
Frank Schaap
AMC Levercentrum
49:28
48:57
111
Christopher Saxe
BT Global Services 1
49:30
49:08
112
Marcel Herwegh
Albert Heijn Team 1
49:31
48:45
113
Simon Visscher
Albert Heijn Team 3
49:32
49:26
114
Klaas Tromp
De Hooge Waerder
49:36
49:22
115
Peter van Veen
Albron Team 1
49:38
48:51
117
Kees van de Berg
AMC Ziekenhuishygien
49:41
48:57
118
Henk Voormolen
Albron Team 2
49:43
48:58
119
Ruud de Goede
Sanquin Bloedvoorz.
49:52
49:08
120
Jos de Krijger
Albron Team 1
49:52
49:07
121
Gabor Linthorst
AMC ARTSEN-Inw.Genee
49:56
49:33
122
Aart Bastmeijer
Stadsdeel A'dam Cent
50:02
49:28
124
Erik Jan van Lieshout
AMC ICU-Running 2
50:11
49:58
126
Gert Stroeve
Albert Heijn Team 3
50:12
50:08
127
Erik Tjong Kim Sang
Universiteit van A'd
50:13
49:02
128
Simon Klapwijk
BT Global Services 2
50:15
49:52
130
Alexander Vlaar
AMC ICU-Running 2
50:16
49:58
133
Martin Otto
Albert Heijn Team 6
50:23
49:36
134
D Braat
Dubois & Co Team 1
50:23
50:22
135
Erwin van Weely
Albert Heijn Team 2
50:24
49:25
136
Rick van Rijn
AMC Radiologie Heren
50:25
50:18
137
Bart Carboex
Universiteit van A'd
50:31
50:17
138
Kwok Wong
AMC Inw.Geneesk.Co-A
50:35
49:38
139
Anna Hulsebosch
Universiteit van A'd
50:39
50:05
140
Daryl Hoebe
Oliecentrale Nederla
50:41
50:31
141
G Boucherie
Accountingplaza
50:49
49:59
143
Hans Maarschalk
Amstelring
50:53
50:00
144
Stephan Smit
AMC ICU-Running 2
51:01
50:40
145
Max Nieuwdorp
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:02
50:39
146
Martin Fuijtier
BT Global Services 1
51:03
50:47
147
Rianne Gaffert
AMC Inw.Geneesk.Co-A
51:09
50:45
149
Joost Wiersinga
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:14
50:52
150
Leon Raijman
Universiteit van A'd
51:19
51:06
151
Jimmy Fanggiday
AMC Center for Exp.&
51:21
48:41
152
Jan Karel Schattenkerk
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:30
51:06
153
Michael da Costa
AMC Center for Exp.&
51:33
48:55
154
Barry Frowijn
Albert Heijn Team 3
51:41
51:36
155
Saskia Veluwenkamp
Universiteit van A'd
51:43
51:34
156
Daryll Coll
AMC ICU-Running 1
51:45
51:26
157
Miriam de Waart
Sanquin Bloedvoorz.
51:45
51:35
158
Gerwin Fransen
AMC Radiologie Heren
51:49
51:46
159
Marjolein van Valderen
BT Global Services 2
51:51
51:47
161
Dick Tuinier
Oliecentrale Nederla
52:03
51:54
162
Joop van Lom
AMC Logist. Diensten
52:04
51:16
163
Evert de Jonge
AMC ICU-Running 2
52:05
51:53
165
Ellen Lommerse
AMC Ziekenhuishygien
52:17
51:31
166
P Doodeman
GGD-Voorzieningen Z.
52:18
51:22
167
Tjitske Kooistra
AMC Ziekenhuishygien
52:19
51:32
168
Dick Eygenraam
Albert Heijn Team 6
52:20
52:12
169
Gijs Nollen
AMC Hartbewaking F3N
52:22
51:49
170
Martijn Meuwissen
AMC Hartbewaking F3N
52:22
51:50
171
Joop de Bie
Albert Heijn Team 4
52:28
51:58
174
Peter Lindenbergh
Albert Heijn Team 5
52:34
51:57
175
Janine Jadnanasing
Oliecentrale Nederla
52:36
52:27
176
R Hagendoorn
Boer & Croon Heren
52:39
52:11
178
Jos Vleugels
AMC Florence running
52:41
52:15
179
Joyce Wintershoven
OLVG team 1
52:45
52:15
182
Aad in 't Veld
FNV Bondgenoten Here
52:58
52:16
183
Jan van Galen
AMC Center for Exp.&
52:59
52:13
184
Janneke Horn
AMC ICU-Running 1
53:00
52:44
185
William van Zanen
Universiteit van A'd
53:01
52:47
186
Judith Vocks
GGD-Voorzieningen Z.
53:03
52:04
187
Michael Bosman
FNV Bondgenoten Here
53:06
52:23
188
Marleen Kemper
AMC Apotheek
53:08
52:50
189
Paul Doop
Universiteit van A'd
53:09
52:55
190
Ulrich Beuster
AMC Levercentrum
53:10
52:37
191
Alexander Verkaik
Albron Team 2
53:14
52:27
194
Arno Mank
AMC Florence running
53:30
53:04
195
Jeroen Smits
AMC Hartbewaking F3N
53:33
52:57
196
Geert Kop
AMC Hartbewaking F3N
53:50
53:18
197
Brooke Hansen
BT Global Services 1
53:59
53:45
198
Jeroen van Rijn
AMC Radiologie Heren
54:03
54:01
199
Robert Spierenburg
BT Global Services 2
54:06
53:42
203
M Val
AMC Operatiekamer He
54:18
53:47
204
Josef Obeng
AMC Logist. Diensten
54:20
53:34
205
Maarit Boks
Stadsdeel A'dam Cent
54:27
54:05
206
Jan Lamboo
GGD-Voorzieningen Z.
54:29
53:32
207
Simon Rumping
Dubois & Co Team 2
54:38
53:44
208
Erol Tan
Albert Heijn Team 1
54:41
53:58
209
Martijn de Greef
AMC Radiotherapie Te
54:49
53:55
210
Lisette Koot
De Hooge Waerder
54:50
54:37
211
Esther van Leeuwen
De Hooge Waerder
54:50
54:36
212
A Burgzorg
Albert Heijn Team 2
54:52
54:00
213
Gerard van Stam
AMC Radiotherapie Te
54:53
53:59
214
Martijn Jansen
BT Global Services 1
54:53
53:45
216
Laura Vedder
AMCGlycocalyx
54:56
54:44
217
Wouter Smaling
AMC Dialyse Centrum
54:56
54:07
218
Maud Grenies
Sanquin Bloedvoorz.
55:05
54:54
220
Jan Bosman
AMC Radiotherapie Te
55:08
54:49
222
Esther Hakvoort
Universiteit van A'd
55:17
55:04
223
Frank Greven
GGD-Voorzieningen Z.
55:20
54:23
225
Joost Hoekstra
AMC ARTSEN-Inw.Genee
55:28
55:04
226
Liliane van Heteren
Albert Heijn Team 6
55:31
55:23
227
Niek Mestrum
AMC Inw.Geneesk.Co-A
55:31
55:04
228
Anneke Nass
AMC Ziekenhuishygien
55:32
54:44
230
Peter van den Brink
Sanquin Bloedvoorz.
55:35
54:56
231
Nando Rensen
Universiteit van A'd
55:47
55:35
234
Iris Wentholt
AMC ARTSEN-Inw.Genee
55:59
55:33
235
Daphne Kraakman
De Hooge Waerder
56:01
55:48
237
Babs van Deutekom
Albert Heijn Team 1
56:04
55:58
238
Paul de Booy
Albert Heijn Team 1
56:09
55:11
239
Albert Blomberg
Sanquin Bloedvoorz.
56:10
55:43
240
Andre Rossen
Sanquin Bloedvoorz.
56:10
55:44
242
Peter Jellema
AMC ICU-Running 1
56:11
55:53
243
Nathalie Meyer
BT Global Services 2
56:38
56:07
244
Frank Jongen
FNV Bondgenoten Here
56:44
56:08
247
P Walter
Dubois & Co Team 1
56:55
56:13
248
Anthony de Waal
Stadsdeel A'dam Cent
57:05
56:47
249
Alex van den Doel
Oliecentrale Nederla
57:11
56:36
252
Mohamed el Mesaoudi
SWA-Groep Running 2
57:20
57:00
253
Masja Leendertse
AMC Center for Exp.&
57:25
56:40
254
Floor Goudriaan
ACTA Heren
57:32
57:20
255
Chantal Holvoet
Albert Heijn Team 2
57:37
56:47
256
Niels Koolhaas
SWA-Groep Running 2
57:39
57:20
257
Helga Birkhoff
AMC ICU-Running 1
57:41
57:21
258
Theo de Reijke
AMC Radiotherapie Te
57:44
57:35
259
Hennie Vendeville
AMC Hartbewaking F3N
57:49
57:15
260
Arjen Rijkens
Albert Heijn Team 3
57:50
57:42
261
Sandra Franken
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:43
262
Els de Ruyter
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:52
263
Joffrey de Voogt
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:45
264
Rob Derks
AMC Florence running
58:04
57:42
265
Esther van Bochove
Universiteit van A'd
58:12
57:59
266
Ellie van Tuyl
AMC Florence running
58:18
57:54
268
Irene Geerligs
AMC Apotheek
58:32
58:12
269
Lilian Eekhout
Albert Heijn Team 5
58:39
57:36
270
Wouter Kok
AMC Hartbewaking F3N
58:40
58:05
271
Karin Lohmeijer
Albert Heijn Team 6
58:51
58:43
272
Maartje Visser
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
273
Jacobien Smit
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
274
Suthesh Sivapairatnam
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
276
M Kley
AMC Operatiekamer He
59:08
58:05
277
G Beuken
AMC Operatiekamer He
59:26
58:25
278
Marina Brans
GGD-Voorzieningen Z.
59:27
58:32
280
Marieke A D van Zoelen
AMC Center for Exp.&
59:34
58:50
281
Albert Grevenstuk
FNV Bondgenoten Here
59:36
58:50
282
Hetty Blaauw
AMC Florence running
59:44
59:24
283
Saskia Middeldorp
AMC Florence running
59:45
59:25
286
Tessa Hoogendoorn
AMC Inw.Geneesk.Co-A
1:00:00
59:35
288
H Bouwens
AMC Operatiekamer He
1:00:04
59:02
289
Gijs Honing
SWA-Groep Running 1
1:00:10
59:26
290
Chris Wallner
AMC Levercentrum
1:00:31
59:58
291
Frank Bohnenn
FNV Bondgenoten Here
1:00:38
1:00:22
292
Robert Tepaske
AMC ICU-Running 1
1:00:47
1:00:24
293
Anniek Veltman
Albron Team 2
1:00:50
1:00:03
294
Anton Schuurman
SWA-Groep Running 1
1:00:53
1:00:12
295
Theo Eppinga
AMC Hartbewaking F3N
1:00:54
1:00:20
297
Maxim Bosboom
Albert Heijn Team 5
1:01:05
1:00:55
299
M van Dijk
AMC Operatiekamer He
1:01:08
1:01:00
300
Bibi Funke
AMC Co-Assistenten
1:01:18
1:00:15
301
Suzanne van de Wolfsha
AMC Logist. Diensten
1:01:42
1:00:55
303
Harry Herfs
GGD-Voorzieningen Z.
1:01:56
1:01:00
304
Jaap Rodenburg
AMC Radiotherapie Te
1:02:19
1:01:17
306
Annechien Loth
GGD-Voorzieningen Z.
1:02:41
1:01:40
307
Suzanne Knaap
Albert Heijn Team 4
1:02:55
1:02:45
308
Mirjam Goezinne
Albert Heijn Team 6
1:02:55
1:02:42
309
Nathalie Brendel
Albert Heijn Team 2
1:02:56
1:02:13
311
C Offerman
Dubois & Co Team 2
1:03:06
1:02:13
312
Eltjo Tiddens
Oliecentrale Nederla
1:03:09
1:03:00
313
C van Ginkel
AMC Operatiekamer He
1:03:16
1:03:09
314
Paula Jansen
AMC Levercentrum
1:03:22
1:02:50
315
Hans Dornseiffen
Amstelring
1:03:47
1:03:00
316
Marcel Pietersma
AMC Apotheek
1:04:01
1:03:01
317
Jeroen Pasman
AMC Radiotherapie Te
1:04:05
1:03:07
319
Alet van Ginkel
AMC Center for Exp.&
1:04:10
1:01:32
320
Lara de Jonge
Albert Heijn Team 5
1:04:26
1:03:49
322
Lia Vries
Albert Heijn Team 6
1:05:30
1:04:51
323
Heleen Kerkhoff
Universiteit van A'd
1:05:46
1:05:32
324
Francis van Hekelen
Universiteit van A'd
1:05:46
1:05:33
325
Wim de Wit
Albert Heijn Team 1
1:06:30
1:05:39
326
Gerard van Hees
FNV Bondgenoten Here
1:06:31
1:05:56
327
Irene Swart
Albert Heijn Team 5
1:07:07
1:06:05
328
Renee Wassenaar
Albert Heijn Team 5
1:07:14
1:07:03
331
Louise van de Wal
AMC ICU-Running 2
1:07:38
1:07:19
332
Marije Huijgen
AMC ICU-Running 2
1:07:38
1:07:19
333
Wil de Rond
AMC Ziekenhuishygien
1:08:07
1:07:20
334
Corrie van de Burgt
AMC ASN/AMPO
1:08:28
1:07:57
335
Jacqueline van der Lin
AMC ASN/AMPO
1:08:28
1:07:58
336
Rick Boetius
Stadsdeel A'dam Cent
1:08:50
1:08:33
337
Anatashia Kemnaad
Stadsdeel A'dam Cent
1:08:50
1:08:36
338
Linda Hofman
AMC Dialyse Centrum
1:09:25
1:08:52
339
Jolanda Wassenaar
Albert Heijn Team 5
1:10:33
1:10:22
340
Jolanda Speekenbrink
ETW Breda
1:10:47
1:09:48
341
Petra van Halteren
ETW Breda
1:10:48
1:09:48
342
Mirjam Christenhuis
Albert Heijn Team 4
1:12:23
1:11:50
343
O van Wely
Boer & Croon Heren
1:12:59
1:12:24
344
J van der Burg
AMC Co-Groep 10
1:14:10
1:13:13
345
F de Vries
GGD-Voorzieningen Z.
1:14:18
1:13:16
346
Saskia Kuipers
AMC Center for Exp.&
1:15:10
1:12:32
347
Ingrid Valk
GGD-Voorzieningen Z.
1:15:16
1:14:19
348
Anneke de Valk
AMC ICU-Running 2
1:17:48
1:17:31
351
Jeroen Duijndam
Albert Heijn Team 2
1:24:01
1:07:37
352
Keltoum Alaoui
AMC Logist. Diensten
2:03:03
2:02:15
BEDRV, BEDRIJVENLOOP V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marjolijn Liedenbaum
AMC Radiologie Dames
48:38
48:17
3
Rachel Bosker
AMC Radiotherapie Da
49:12
48:50
4
S Wetering
Boer & Croon Dames
49:16
48:52
5
Roos Met
AMC Radiologie Dames
51:19
50:57
6
Nanette van Geloven
AMC Radiologie Dames
51:43
51:36
7
S Kaat
AMC Operatiekamer Da
51:45
51:37
9
Toke Huntjes
FNV Bondgenoten Dame
54:25
54:00
10
Fransien de Jong
FNV Bondgenoten Dame
54:37
54:12
11
Dorothee Stensinki
AMC Radiotherapie Da
54:47
54:28
12
Marry Jansen
AMC Radiotherapie Da
54:48
54:29
13
R Bartels
Boer & Croon Dames
54:51
54:23
14
Odeth van Bekerom
AMC Radiotherapie Da
55:39
54:58
15
Loes Mohringer
AMC Radiotherapie Da
55:42
55:23
16
J Staps
Boer & Croon Dames
55:56
55:30
17
Annemarie Verhoef
ACTA Dames
55:57
55:42
18
Sandra Ferns
AMC Radiologie Dames
55:57
55:35
19
Y van der Laan
AMC Operatiekamer Da
56:10
55:10
21
Mieke Ernst
SWA-Groep Running Da
56:57
56:11
22
Anna Ruizendaal
AMC Radiotherapie Da
57:25
57:04
23
Janneke Krikken
ACTA Dames
57:29
57:13
24
Ammy Paap
AMC Hartcatheterisat
58:48
58:10
25
Monique Snijders
FNV Bondgenoten Dame
58:59
58:13
26
Tineke Wagenaar
AMC Hartcatheterisat
59:11
58:32
27
Marij Langedijk
ACTA Dames
59:13
58:56
28
Linda ?
AMC Radiotherapie Da
59:27
58:47
29
M Wouters
AMC Operatiekamer Da
1:00:04
59:02
30
Joke Kelder
SWA-Groep Running Da
1:00:06
59:21
31
Veronique Brienen
SWA-Groep Running Da
1:00:07
59:29
32
Margriet Klees
AMC Hartcatheterisat
1:00:27
59:46
33
Marije Vis
AMC Hartcatheterisat
1:00:27
59:47
34
Martine Rijnsburger
ACTA Dames
1:01:24
1:01:10
35
Judith Dubbeld
AMC Radiotherapie Da
1:02:02
1:01:06
36
Babs Reichelt
AMC Radiotherapie Da
1:02:02
1:01:04
37
Therese Schets
FNV Bondgenoten Dame
1:02:18
1:01:54
38
Nathalie Kruithof
AMC Radiotherapie Da
1:02:20
1:01:24
39
Saskia Verduin
AMC Radiotherapie Da
1:02:20
1:01:24
40
Marije Vis
AMC Hartcatheterisat
1:02:35
1:01:55
41
Truus Verboom
AMC Hartcatheterisat
1:03:10
1:02:31
45
Marianne Wagenaar
SWA-Groep Running Da
1:04:27
1:03:41
46
Rianne de Bruin
AMC Hartcatheterisat
1:04:52
1:04:12
47
N Edelenbos
Boer & Croon Dames
1:05:00
1:01:52
48
Christina Stapper
FNV Bondgenoten Dame
1:05:01
1:04:00
49
Sabine Oldenborg
AMC Radiotherapie Da
1:05:38
1:04:40
50
Milene Bushoff
AMC Hartcatheterisat
1:06:35
1:05:54
51
Mariette Hogenbirk
ACTA Dames
1:06:51
1:06:36
52
S Binda
Boer & Croon Dames
1:10:05
1:09:33
53
Gerda Joosten
FNV Bondgenoten Dame
1:11:46
1:11:00
54
Edith Pouw
FNV Bondgenoten Dame
1:12:55
1:12:09
56
S Pos
AMC Operatiekamer Da
1:15:16
1:14:15
57
Carla Kiburg
SWA-Groep Running Da
1:17:35
1:16:53
58
Havva Ozyar
SWA-Groep Running Da
1:17:56
1:17:13
Uitslagen.nl
14-05-2007 08:38