Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Maandag 30 april 2007

T/M 7, MEISJES T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Debora Jager
Meester Harm Smeenge
7:35
2
Pythia Nederhoed
De Eshorst
7:39
3
Iris Haveman
Meester Harm Smeenge
8:01
4
Jildou Smit
Beilen
9:14
5
Renate Jonkers
Pesse
9:34
6
Jaliyn Montero
Beilen
9:34
7
Liset Haveman
Meester Harm Smeenge
11:40
T/M 7, JONGENS T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jonathan Schans
OBS de Bosvlinder
5:58
2
Matthijs Boer
De Eshorst
6:12
3
Robert Haandrikman
De Eshorst
6:37
4
Simon Beijer
OBS G.A. de Riddersc
6:49
5
Dennis Hulsebos
Hilversum
7:38
6
Max ter Waarbeek
Dalen
8:22
7
Ullymar Belazani
Beilen
8:47
8
Julian Jager
Meester Harm Smeenge
8:58
9
Casper Stobbe
Meester Harm Smeenge
9:22
10
Melvin Bakker
Assen
10:02
M 8-9, MEISJES 8-9 J.
Plts
Naam
Tijd
1
Inez Duursma
De Eshorst
6:10
2
Marit van der Veen
Meester Harm Smeenge
6:31
3
Roxin de Jonge
Meester Harm Smeenge
7:11
4
Astrid Jonkers
Pesse
7:12
5
Ilse Smit
Beilen
7:59
6
Ivonne Gils
Beilen
8:03
7
Eva Krolis
Meester Harm Smeenge
8:45
8
Maura Padding
Meester Harm Smeenge
8:57
9
Joyce Enmontiro
Beilen
9:23
J 8-9, JONGENS 8-9 J.
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn Mulder
OBS De Lindelaar
5:48
2
Jacco Huising
De Eshorst
5:54
3
Jonas Dijkstra
Meester Harm Smeenge
6:29
4
Alex Bijmolt
OBS G.A. de Riddersc
6:44
5
Rick Hulsebos
Hilversum
6:55
6
Ivonne Gils
OBS G.A. de Riddersc
7:01
7
Casper ter Waarbeek
Dalen
7:23
8
Anne Jan Hepping
De Eshorst
7:32
9
Harjan Schutten
Beilen
8:39
10
Mirco Bakker
Assen
9:47
10-13, MEISJES 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Bouwmeester
OBS De Lindelaar
5:06
2
Britt Kuijpers
OBS De Lindelaar
5:37
3
Joanne Nederhoed
De Eshorst
5:37
4
Kim LŲhr
OBS De Lindelaar
5:37
5
Bente Paulis
Dalen
6:01
6
Ibse Pero
Zuiderenk
6:04
7
Marloes Griess
OBS De Lindelaar
6:20
8
Reinate Boer
De Eshorst
6:23
9
Sigrid van der Veen
Meester Harm Smeenge
6:30
10
Dianne Huising
De Eshorst
6:33
11
Marielle Nederhoed
De Eshorst
6:33
12
Martina Boer
De Eshorst
7:37
13
Lisa Swieringa
De Eshorst
7:38
10-13, JONGENS 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Mark Hollemans
OBS G.A. de Riddersc
4:55
2
DaniŽl Schans
OBS de Bosvlinder
5:05
3
Harro Kuyper
De Eshorst
5:12
4
Jaron Klaassens
OBS G.A. de Riddersc
5:13
5
Brent Tiersma
OBS G.A. de Riddersc
5:20
6
Robert Jan Koekoek
Hoogeveen
5:29
7
Barrie Aladji
OBS Op de Bres
5:29
8
Jeroen Mulder
OBS De Lindelaar
5:46
9
Bart Bouwmeester
OBS De Lindelaar
5:46
10
Lars Wolters
Meester Harm Smeenge
5:48
11
Luuk Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
6:16
12
Pieter Stadhouder
Hoogeveen
6:18
13
Lars Boerma
Meester Harm Smeenge
7:15
M 13+, MEISJES 13-16 J
Plts
Naam
Tijd
1
Eline Haandrikman
Beilen
15:03
J 13+, JONGENS 13-16 J
Plts
Naam
Tijd
1
Xavier Pero
Spier
10:21
2
Dann SChalk
PCBS De Schutkampen
10:33
3
Jurjen Boer
Beilen
10:55
4
Rick Boerma
Beilen
12:01
5
Mitchel Beyer
Beilen
12:22
6
Michael Booiman
Beilen
13:41
7
Gerald Haandrikman
Beilen
14:08
8
Andree Stadhouder
Hoogeveen
17:41
DA 5, DAMES SEN 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marrijtje Molenhuis
Assen
20:09
2
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
20:15
3
Ilse Paulis
Dalen
20:53
4
DaniŽlle Blomsma
Assen
21:18
5
Monique Koopman
Eerste Exloermond
22:23
6
Lisette Veltman
Beilen
25:33
7
Jacqueline van Dam
Eursinge gem De Wold
26:21
8
Marlous Tol
Beilen
27:11
9
Leonie Spijkman
Beilen
27:14
10
Liset Hamminga
Annen
27:31
11
Mirjam Kuipers
Beilen
28:54
12
Sandra Oosterloo
Hoogeveen
30:10
13
Yvonne Ruijs
Dalerpeel
30:17
14
Marinta Eggink
Dwingeloo
31:52
15
Jacolien Heslinga
Westerbork
31:58
16
Janine Ottenhof
Beilen
32:00
D40+, DAMES 40+ 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Gea Lamberts
Wijster
23:38
2
Marry Nederhoed Heppin
Beilen
26:31
3
Petra Noorman
Beilen
26:56
4
Janny WeurdingJanssen
Beilen
27:55
5
Klaasje Faber
Westerbork
30:34
6
Hennie Bruggink
Smilde
32:17
7
Alberta Boerma Wiersma
Beilen
32:29
8
Marijke Pauw
Westerbork
32:30
HE 5, HEREN SEN 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
15:58
2
Caimin Stevens
Enschede
17:01
3
Martin Reinds
Beilen
17:13
4
Martijn Toering
Groningen
17:53
5
Arjan Kruyt
Assen
19:03
6
Geert Tuinstra
Almelo
19:40
7
Jorrit Pepping
Assen
19:57
8
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
20:00
9
Jasper Veltman
Ruinerwold
20:23
10
Pepijn van der Vinne
Assen
20:51
11
Ids Tuinstra
Almelo
21:51
12
Cors Onnes
Beilen
22:33
13
John Sikken
Erm
22:44
14
Steffen Raven
Hoogeveen
22:58
15
Alex van der Bos
Beilen
23:44
16
Alwin Haveman
Beilen
23:57
17
Martin Kolk
Dalen
24:04
18
DaniŽl van den Bos
Beilen
25:52
19
Roy Popping
Beilen
27:37
20
Selwin Correia Jalo
Aerdenhout
32:09
H40+, HEREN 40+ 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wolter Boer
Geesbrug
20:32
2
Niels Paulis
Dalen
20:39
3
Jan Kuipers
Borger
21:00
4
Klaas Mulder
Westerbork
21:15
5
Tjerk Tuinstra
Almelo
23:46
6
Anne Bartelds
Havelte
24:21
7
A vav Dijken
Beilen
25:41
8
Derk Kuipers
Beilen
26:20
9
Jan Haagsma
Hoogeveen
27:25
10
Wolter Schapelkouman
Steenwijk
29:03
DA 10, DAMES SEN 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Janna Brand
Rotterdam
43:15
2
Ria Winter
Beilen
43:40
3
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
45:38
4
Judith Ter Bork
Ruinen
48:15
5
Fardau Oosting
Westerbork
51:24
D40+, DAMES 40+ 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Hanneke Scholing
Orvelte
46:20
2
Alie Hamminga
Beilen
49:17
3
Marie Sterkenburgh
Katlijk
51:45
4
Dirkje Veltman
Smilde
52:19
5
Irma ter Veld Weerman
Assen
54:38
6
Anke Poelman
Westerbork
57:18
7
Maria Scheerooren
Westerbork
58:06
8
Irma Doeleman
Westerbork
58:25
9
Magreet Gort
Pesse
1:02:01
H 10, HEREN SEN 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
33:30
2
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
35:05
3
Martin Veenhuizen
Ekehaar
35:51
4
Edwin Mellema
Veendam
38:59
5
Jan Baron
Drijber
41:23
6
Arjen Jakobs
Wezup
42:01
7
Richard Kort
Zwiggelte
42:05
8
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
42:16
9
Marco Bakker
Assen
43:21
10
Philip Wildevuur
Hooghalen
46:47
11
Jeroen Stobbe
Beilen
46:53
12
Tammo Bijmolt
Beilen
46:58
13
Frank Ottenhof
Beilen
50:43
14
Berry Kompagnie
Beilen
51:44
15
Rene Hamminga
Annen
57:18
HE 40, HEREN 40+ 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Douwe Weima
Nijverdal
36:01
2
Gerald Kleiker
Vries
38:57
3
Gerwit Joling
Zuidwolde Dr
39:27
4
Jan Roeles
Beilen
40:27
5
Arend Enting
Orvelte
42:30
6
Folkert Sterkenburgh
Katlijk
43:26
7
John Oude Veldhuis
Beilen
43:34
8
Jaap Veltman
Ruinerwold
43:41
9
Klaas Haveman
Beilen
43:53
10
Jannes Bouwmeester
Beilen
44:00
11
Wierd Duursma
Beilen
44:33
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
44:38
13
Andre ter Veld
Assen
44:47
14
Martin Bolhuis
Dwingeloo
45:10
15
Harry van Os
Beilen
45:32
16
Nico Hazelhoff
Beilen
46:48
17
Giovanni Carta
Westerbork
47:01
18
Bert ten Hoff
Musselkanaal
47:09
19
Jan Sligter
Stadskanaal
47:21
20
Jan Faber
Westerbork
47:24
21
Jans Vrieling
Smilde
47:41
22
Geert Jan Pottjewijd
Beilen
49:13
23
Jento de Jong
Westerbork
49:37
24
Henk Willems
Beilen
49:42
25
Willem v.d. Linden
Hoogeveen
51:34
26
Anne Gietema
Assen
52:21
27
Wout Kok
Westerbork
52:52
28
Glenn Krijthe
Westerbork
52:54
29
Ben Renvers
Assen
53:28
30
Rien Lunshof
Beilen
53:34
31
Albertinus Jonkers
Hijken
53:50
32
Hilco Kwint
Assen
59:13

uitslagen: www.loopgroepbeilen.nl , www.uitslagen.
Sponsors:Gem. Midden Drenthe, NAM, Rabobank,Run2day Hoogeveen, Jan Voortman
Met dank aan:Korfbalver. Vitesse, G.A. de Ridderschool, C1000, Fysiocentrum
www.uitslagen.nl
30-04-2007 00:00