Uitslagenlijst 26e Torenloop

Hilvarenbeek - Maandag 30 april 2007

JMPUP, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle de Roon
Atledo
4:01
2
Bas Smolders
Hilvarenbeek
4:49
3
Daan Verzijlberg
Tilburg
4:57
4
Tjerk Staring
Haaren
5:25
JPUPC, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Wijnen
Attila
5:24
JPUPB, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Verzijlberg
Attila
4:05
2
Coen Smit
Hilvarenbeek
4:34
3
Justin Rombouts
Tilburg
4:35
4
Jasper van Gemert
Diessen
4:50
5
Bart Smolders
Hilvarenbeek
5:08
JPUPA, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Gijsel
Hilvarenbeek
4:03
2
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
4:17
3
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
4:20
4
Stiijn van Eijk
Hilvarenbeek
4:26
5
Frank van Gestel
Hilvarenbeek
4:47
JJUND, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Willems
DES
3:21
2
Dylan Rombouts
Tilburg
3:41
3
Sander van Gemert
Diessen
4:14
4
Koen van Gestel
Hilvarenbeek
4:41
5
Stijn Bierkens
Hilvarenbeek
4:44
JJUNC, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Gloria
3:24
2
Benjamin Reinique
Tilburg
3:28
MMPUP, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van Eijk
Hilvarenbeek
5:05
2
Toop Nouwens
Diessen
6:00
MPUPC, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen de Groot
Hilvarenbeek
5:08
2
Fleur Abrahams
Hilvarenbeek
5:12
MPUPB, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Abrahams
Hilvarenbeek
4:54
2
Laura van Baar
Hilvarenbeek
4:56
3
Bente Scherders
Attila
5:16
MPUPA, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmay van de Laar
Attila
4:00
2
Danique Scherders
Attila
4:15
3
Nina Etman
Tilburg
4:23
4
Romy van Gijsel
Hilvarenbeek
4:37
5
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
4:47
6
Evie Abrahams
Hilvarenbeek
4:50
MJUND, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
3:35
2
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
4:07
MJUNC, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Etman
Attila
4:03
M5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
16:36
2
Edward Geertse
Achil '87
16:51
3
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
17:18
4
Mark Rijk
AVR '69
17:45
5
Arno Herrewegh
Sprint
18:53
6
Tom Moolenaar
Tilburg
19:19
7
Jeroen Simons
Attila
19:49
8
Martin Struijk
PSV
19:54
9
Arie Verhoeven
Goirle
20:26
10
Eric Kramer
Goirle
20:40
11
Jan Vermeer
Spiridon
20:51
12
Evert Webers
Tilburg Road Runners
20:54
13
Hans Veltman
Tilburg Road Runners
20:55
14
Robbert Kramer
Goirle
21:23
15
Harrie Verbon
Tilburg
21:57
16
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
22:00
17
Erwin Klessens
Oisterwijk
22:23
18
H B Ligtvoet
Loopgroep Goirle
22:45
19
Henk Knapen
DES
22:51
20
Rini op 't Hoog
Tilburg Road Runners
23:08
21
Joost van Dommelen
Hilvarenbeek
23:18
22
Jeroen de Laat
Tilburg
24:29
23
Ruud Hoogstad
Vlaardingen
25:10
24
Ad Vromans
Achil '87
28:33
25
Cees Helmink
Dordrecht
29:11
26
Frank van Eijk
Tilburg
30:33
27
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
30:35
V5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Attila
21:25
2
Annelie Verbon
Tilburg Road Runners
21:56
3
Ingrid Verheggen
Achil '87
24:52
4
Nicole Simons
Attila
24:58
5
Mirca Rath
Hilvarenbeek
25:00
6
Trudy Coopmans
Achil '87
25:47
7
Marijke van Hilst
Kaatsheuvel
28:22
8
Christel Abrahams
Hilvarenbeek
28:23
9
Susan Smolders
Hilvarenbeek
28:24
10
Marie-Christine Leerma
Achil '87
28:30
11
Marianne Timmermans
Achil '87
28:40
12
Katrien Koppers
Gorinchem
29:02
13
Patty Helmink
Dordrecht
29:11
14
Vienne van Trier
Hilvarenbeek
29:53
15
Sandra de Bruijn
Hilvarenbeek
31:02
16
Anja Simons
Tilburg
33:04
17
Angelique Senders
Achil '87
35:12
18
Anna van Puijenbroek
Ravels (BEL)
35:12
19
Ingrd Pelssers
Dilbeek (BEL)
35:12
M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Gool
PSV
34:44
2
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
35:15
3
Thomas Putters
Stadskanaal
36:05
4
Erwin vd Lisdonk
Taxandria
36:28
5
Bert de Roon
Atledo
38:56
6
Herman van Haaren
Achil '87
39:23
7
Joop Bolck
Hilvarenbeek
39:41
8
Hans van den Hout
Attila
40:21
9
Henk Gallé
Attila
40:34
10
Paul van der Heijden
Achil '87
40:39
11
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
41:57
12
Arno Dingemans
Tilburg Road Runners
42:00
13
Gerton Heyne
Tilburg
42:28
14
Wil de Klerk
Tilburg
43:09
15
Marco de Lege
Tilburg
43:29
16
Arie Meijers
Tilburg
44:03
17
Joost de Swart
Attila
44:09
18
Johan van Iersel
Tilburg
44:42
19
Pedro Marcelissen
Tilburg Road Runners
44:57
20
Jeroen van Haasteren
Hilvarenbeek
46:06
21
Edward Nijhuis
Hilvarenbeek
46:25
22
Ger vd Broek
Diessen
46:45
23
Wim van Hout
Berkel-Enschot
46:51
24
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
46:53
25
Ronald Cunee
Tilburg
47:04
26
Sander Smit
Achil '87
47:05
27
Jack Meijs
Hilvarenbeek
47:20
28
Will van Dijk
Hilvarenbeek
47:39
29
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
47:50
30
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
48:02
31
Jasper Schoonhoven
Tilburg
48:22
32
Jan Klessens
Diessen
48:22
33
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
48:52
34
Stan Favier
Achil '87
49:08
35
Wim Fase
THOR
49:17
36
Peter J vd Bogaart
Achil '87
49:24
37
Jan Dirksen
Waalwijk
49:50
38
Hans van Limpt
AVR '69
50:32
39
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
50:41
40
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
50:48
41
John Verhoeven
Tilburg
51:47
42
Harrie Bullens
Oost West en Middelb
51:51
43
Hans van Gestel
Oosterhout gem Nijme
52:09
44
Mart Renique
Tilburg
52:16
45
Rob Senden
Tilburg
52:25
46
Peter de Vries
Hilvarenbeek
52:28
47
Lucien van Groenendael
Achil '87
52:40
48
Cees de Bra
Dongen
52:43
49
Jozef van der Maas
Hilvarenbeek
53:11
50
Johan Smit
Tilburg
53:11
51
Hareld Stads
Achil '87
53:15
52
Marco Kramer
Achil '87
53:16
53
Lars Davids
Breda
53:18
54
Ivar Davids
Driebergen
53:19
55
Frans Kools
Moergestel
53:21
56
Coen van Hees
Achil '87
53:30
57
Pieter Wijnsema
Energie
53:39
58
Martin van de Ven
Scorpio
54:13
59
H van Veen
Hilvarenbeek
54:36
60
Jan Hoosen
AV Oirschot
59:01
61
Eric Hoosemans
Achil '87
59:12
62
René Staps
Diessen
1:00:41
63
Sjon Oppier
Voorburg
1:00:59
64
Johan Dortmans
GVAC
1:01:22
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Oonincx
Attila
43:46
2
Loes Verhoeven-Dieker
Diessen
46:43
3
Edith van Aarle
Achil '87
47:56
4
Anke de Groot
Achil '87
49:24
5
Jeannette Dirksen
Waalwijk
49:51
6
Helma van Eijk
Hilvarenbeek
49:57
7
Astrid de Brouwer
Achil '87
51:16
8
Caroline van Hees
Achil '87
51:29
9
Joke Bullens
AV Oirschot
51:50
10
Mirjam Zevenbergen
Tilburg Road Runners
52:29
11
Engeline Mutsaers
Taxandria
52:40
12
Mieke van de Wassenber
Achil '87
54:00
13
Antoinette van Doormaa
Achil '87
54:19
14
Miek Noordermeer
Diessen
54:20
15
P J Ligtvoet
Loopgroep Goirle
55:19
16
Patricia Dekkers
Oisterwijk
55:47
17
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
55:47
18
Bettie Heeffer
Achil '87
55:56
19
Mai van Limpt
Achil '87
55:57
20
Nel Adriaansen
Oost West en Middelb
56:00
21
Angelique Evers
Attila
56:33
22
Jeanne Bierens
Duizel
57:26
23
Denise Faber
Zoetermeer
57:47
24
Koos de Vries
Hilvarenbeek
58:16
25
Toos Swinkels
Moergestel
58:28
26
Elian Kools
Moergestel
58:34
27
Esther Dooren
Achil '87
58:47
28
Cecile Scholten
Hilvarenbeek
59:06
29
Karin de Laat
Hilvarenbeek
59:07
30
Yvon Meijer
Tilburg
1:01:47
MSEN, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Eijck
Loopgroep Goirle
1:14:39
2
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
1:19:37
3
Michael Marek
Oud Turnhout (BEL)
1:29:17
4
Koen Graat
Tilburg
1:33:28
5
Roel Kolman
Vught
1:38:02
M35, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos op 't Hoog
Haaren
1:11:48
2
Rintje Bosma
Friesland
1:27:09
3
Cris Simons
Haaren
1:32:35
4
Theo van der Steen
Haaren
1:32:57
5
Eric van de Loo
Goirle
1:34:39
6
Kees Schellekens
Haaren
1:39:07
7
Franklin Doos
Oisterwijk
1:39:10
8
Peter Hesselmans
Achil '87
1:39:12
9
Marc Staring
Haaren
1:40:44
M45, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Desmedt
Bredene (BEL)
1:23:44
2
Jos Bierens
Duizel
1:26:51
3
Jack Rombouts
Boxtel
1:27:42
4
Sjef van Beers
AVR '69
1:29:13
5
Frans Timmermans
Veldhoven
1:29:19
6
Peter van der Staak
Tilburg Road Runners
1:29:26
7
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:32:15
8
Gerard van Boxtel
Haaren
1:32:59
9
Cees Koppen
AV Oirschot
1:33:00
10
Johan Stroucken
Tilburg Road Runners
1:35:06
11
Peter Witlox
Haaren
1:36:15
12
Frank Jacobs
Loopservice.nl
1:36:56
13
Jan Vriens
Tilburg
1:37:27
14
Jan Rutten
Goirle
1:38:10
15
Wim vd Lichte
Almere
1:44:03
16
Marco Hout
Tilburg Road Runners
1:46:19
17
Jan Schapendonk
Achil '87
1:47:54
18
Jan Vlasblom
Achil '87
1:49:17
19
Patrick Fruneaux
Almere
1:52:00
20
Gerard Brekelmans
Goirle
1:53:43
21
Marcel Boonen
Attila
1:53:44
22
Frans Ghering
Tilburg
1:53:44
23
Peter van Gool
Achil '87
1:54:32
24
Seb de Groot
Achil '87
2:03:46
M55, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
1:22:11
2
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
1:22:39
3
Harrie van der Heijden
AVR '69
1:25:38
4
Frits Claassens
Attila
1:29:14
5
Wim Deenen
Achil '87
1:51:57
6
Jan van Boxtel
Achil '87
1:54:33
7
Jan Driesser
Achil '87
1:58:52
8
Addy van Seeters
Achil '87
2:03:47
9
Bart Dirks
Achil '87
2:03:47
VSEN, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Wiersma
Tilburg
1:53:43
2
Noortje Brekelmans
Attila
1:53:44
V35, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Backer
Achil '87
1:29:25
2
Nellie van Beers
AV Oirschot
1:33:12
3
Jet Bles
Achil '87
1:33:20
4
Jannemien Bosman
Arnhem
1:34:24
5
Ank Mouwen
Attila
1:35:59
6
Marion Kluijtmans
Achil '87
1:43:45
7
Loes Verhoeven
Achil '87
1:43:45
8
Ingrid Klop
Fortuna
2:02:06
9
Lies Smulders
Achil '87
2:03:47
10
Yvonne Koppelmans
Achil '87
2:03:47
Dank u wel voor uw deelname en tot onze volgende wedstrijd, de Vakantieloop
in Biest-Houtakker op woensdag 8 augustus 2007
www.uitslagen.nl
05-05-2007 11:43