| | | | | Uitslagenlijst Jan vd Velde Oranjeloop
Erica - Vrijdag 27 april 2007
D 5, DAMES 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wilma de Vries-Prijs
Erica
23:39
5
Elga Wesseling
Klazienaveen
28:09
7
Marion Witendorp
Klazienaveen
28:42
9
Marije Posthumus
Zwartemeer
29:09
13
Joukje Lubbers
Nieuw Dordrecht
29:56
14
Ryanne Heijtink
Schoonebeek
30:02
21
Karin Schepers
Klazienaveen
33:06
H 5, HEREN 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Thomas van der Wal
Klazienaveen
18:22
5
Maurice Bergsma
Zwartemeer
19:35
7
Marcel Hemme
Barger Oosterveld
19:46
8
Gerhard Stroeve
Emlichheim
20:16
25
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
24:12
26
Raimond Geerts
Stadskanaal
24:23
27
Niels Schuilin
Nieuw Amsterdam
24:25
30
Lyon Bruinsma
Klazienaveen
26:19
31
Martin Bruinsma
Klazienaveen
26:19
34
Bram Wittendorp
Klazienaveen
26:31
D 10, DAMES 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
44:10
4
Jorieke de Jonge
Coevorden
50:40
7
Judith Berens
Klazienaveen
54:12
H 10, HEREN 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Klaas Kreulen
Klazienaveen
41:27
25
Maurice Maatje
Klazienaven
49:55
26
Richard Boxem
Klazienaveen
50:17
DV 10, DAMES VET. 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Lubbers
Klazienaveen
43:33
5
Tineke Meijering
Klazienaveen
51:12
8
Liesbeth Hillebrand
Meppel
52:46
10
Wiesje Meeringa
Klazienaveen
53:50
11
Roelie Heijtink
Schoonebeek
54:09
13
Heide Besteman
Klazienaveen
54:55
HV 10, HEREN VET. 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Sije de Jonge
Klazienaveen
41:41
6
Lambert van Nuijl
Klazienaveen
42:16
10
Harrie Nieters
Klazienaveen
43:06
11
Gerrie Wendker
Klazienaveen
43:07
12
Ben Moorman
Bargercompascuum
43:26
13
Tonnie Schulte
Nieuw-Dordrecht
43:33
14
Erik Besteman
Klazienaveen
43:55
15
Rene Spijkers
Klazienaveen
44:01
18
Gert Siebring
Bargercompascuum
44:47
23
Ton Besselink
Nieuw-Amsterdam
46:11
30
Leo Wittendorp
Klazienaveen
47:38
31
Anton Hoffkamp
Klazienaveen
47:56
37
A. Oosting
Nieuw-Weerdinge
49:44
43
K. Schonewille
Klazienaveen
51:15
47
Tonnie Rolink
Klazienaveen
53:50
G, G-ATLETEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordin Kruit
Emmer Compascuum
3:58
9-10, JEUGD 9-10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Niels Griemink
Klazienaveen
4:55
11-13, JEUGD 11 T/M 13
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Dyan de Vries
Klazienaveen
8:26
17
Jeroen Berens
Klazienaveen
9:32
T/M 8, JEUGD T/M 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
47
Charita Griemink
Klazienaveen
5:59
49
Danique van der Heide
Erica
6:00
Uitslagen.nl
28-04-2007 12:16