Uitslagenlijst ING Bank Enschede Marathon

Enschede - Zondag 22 april 2007

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomson Cherogony
Kenia
2:11:35
2:11:33
2
Jonathan Kipsaina
Kenia
2:13:55
2:13:54
3
Tekeste Nekatibebe
Ethiopië
2:14:17
2:14:16
4
Tessema Abshiro
Ethiopië
2:15:58
2:15:57
5
Raphael Njenga
Kenia
2:16:11
2:16:10
6
Eric Kiptoon
Kenia
2:18:40
2:18:38
7
Samuel Woldeamanuel
Ethiopië
2:19:00
2:18:58
8
Mehir Abdelmajid
Marokko
2:20:16
2:20:16
9
Dimitris Theodorakakos
Griekenland
2:26:56
2:26:55
10
Rens Dekkers
Nederland
2:27:16
2:27:15
11
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
2:29:55
2:29:54
12
Philip Kipkemboi
Kenia
2:30:51
2:30:50
13
Raymond van den Berg
Nederland
2:35:35
2:35:34
14
Michiel Otten
Nederland
2:41:53
2:41:52
15
Markus Ischner
Münster (GER)
2:42:26
2:42:24
16
Patrick Kuijken
Athlos
2:43:35
2:43:33
17
Michiel Snuverink
TION
2:51:13
2:51:11
18
Startnummer M1016
2:54:57
2:54:53
19
Jeroen Gelinck
ASV
2:55:24
2:55:22
20
Tommi Terho
POK Finland
3:20:35
3:20:03
21
Sebastiaan Veldhuizen
Atletics Nijverdal
3:58:45
3:58:30
22
Startnummer M7423
4:20:24
4:19:51
23
Jan Mogensen
Rudkøbing (DEN)
4:25:31
4:24:45
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
2:33:26
2:33:26
2
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
2:41:12
2:41:10
3
Jörg Amt
Bad Bentheim (GER)
2:45:30
2:45:28
4
Marco Vet
Duivendrecht
2:56:45
2:56:42
5
Arjan Hofs
Loopgroep PK
3:00:21
3:00:17
6
Jeroen Loskamp
Iphitos
3:01:34
3:01:30
7
Herman Hassing
LAAC Twente
3:05:47
3:05:43
8
Kurt Vlaardingerbroek
Aurich (GER)
3:07:07
3:06:56
9
Saco Hemstra
Friesland
3:09:30
3:09:17
10
Jorn Patzelt
TV GRONAU
3:23:40
3:23:32
11
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
3:23:46
3:23:33
12
T Braun
Huuster (GER)
3:51:09
3:50:09
13
Mika Laaksonen
POK Finland
4:08:20
4:07:51
14
Martin ten Bos
Avanti-Wilskracht
4:16:56
4:16:40
15
Salvatore Wijdenes
TION
4:20:45
4:19:45
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Oude Elferink
Dionysos
2:41:00
2:40:59
2
Wytze Muijzert
Ron Clarke
2:46:25
2:46:22
3
Hilko Doesburg
ASV
2:50:21
2:50:18
4
Benno Scharenborg
AV Haaksbergen
2:56:08
2:56:04
5
Dirk de Vries
Impala
2:57:12
2:57:09
6
Hans van Renselaar
De Gemzen
2:58:05
2:57:58
7
Frank van Eijk
't Jasper Sport
2:59:28
2:59:25
8
Hans van Langen
Sparta
3:01:38
3:01:34
9
Rob de Koning
GAC Hilversum
3:03:15
3:03:10
10
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
3:03:38
3:03:34
11
W Den Neste
Dwingeloo
3:03:47
3:03:44
12
Karl Gerlach
Balve (GER)
3:11:55
3:11:52
13
Ron Sloof
AV Rijssen
3:12:21
3:12:17
14
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
3:12:52
3:12:49
15
Han Wolsing
Triathlon
3:15:09
3:15:03
16
GUILBERT Dominique
Destelbergen (BEL)
3:15:24
3:15:12
17
Soeren Steffen
Svendborg (DEN)
3:16:47
3:16:13
18
Arie Fröberg
TION
3:21:02
3:20:59
19
Max Reinhard
Avantri
3:22:20
3:22:14
20
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
3:24:18
3:24:17
21
Jouke Jorritsma
Impala
3:24:21
3:24:09
22
Pekka Peltola
POK Finland
3:26:12
3:25:46
23
Eric Jan Weernink
ATC '75
3:26:14
3:26:06
24
Manfred Dierkes
Ibbenbüren (GER)
3:27:16
3:27:03
25
Jodi Kremer
Loopgroep Bedum
3:30:51
3:30:35
26
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:31:45
3:31:30
27
Ludger Fränkert
Legden (GER)
3:33:36
3:33:13
28
Meinco van der Haven
AAV '36
3:35:00
3:34:19
29
Ton Aker
't Jasper Sport
3:35:58
3:35:50
30
Morten Heitmann
Svendborg (DEN)
3:37:48
3:37:15
31
Ronnie van Alstede
TION
3:40:30
3:40:04
32
Hilbrand Alberts
SISU
3:41:51
3:41:00
33
Gerard Grobbink
Laac Twente
3:48:04
3:47:08
34
Richard Bottram
Lichtenvoorde
3:51:28
3:50:17
35
Michael Schubert
Lauf Team Unna
3:51:48
3:51:01
36
Johann Lengert
Südbrookmerland (GER
3:52:37
3:51:56
37
Lars Toonen
ATC '75
3:55:37
3:55:26
38
Michael Brockmann
Lingen (GER)
3:58:46
3:58:18
39
Gerard Halsema
Loopgroep Bedum
4:01:04
4:00:51
40
Berthold Stroick
Emmerich (GER)
4:01:22
4:00:38
41
Karl-Heinz
VFL AHAUS
4:02:53
4:01:36
42
Eric Klok
Waterweg
4:03:51
4:03:14
43
Emile Nales
Groningen Atletiek
4:14:45
4:14:28
44
Dennis Middel
PAC
4:18:07
4:17:51
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Günter Giehler
Steinfurt (GER)
2:50:52
2:50:50
2
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
2:59:56
2:59:49
3
Derk Jan Ten Harkel
Leiden Atletiek
3:00:28
3:00:22
4
Harry Jansen
AV Haaksbergen
3:07:00
3:06:56
5
Go Ruiter
TION
3:12:17
3:12:13
6
Teun van Bruggen
Isala '96
3:15:41
3:15:21
7
Arend Roseboom
Climax
3:23:52
3:23:37
8
Hans Hegeman
Salland
3:26:44
3:26:33
9
Hans-Jürgen Balke
Bottrop (GER)
3:26:45
3:26:17
10
Herman Boersma
TION
3:27:21
3:27:13
11
Martin Gelfuß
Lauf Team Unna
3:28:57
3:28:11
12
Marc van Gelder
Arena
3:29:46
3:29:32
13
Rob Michilsen
PAC
3:30:14
3:29:32
14
Guido Cuyckens
Destelbergen (BEL)
3:30:34
3:30:22
15
Ralf Brockmann
Lauf Team Unna
3:35:16
3:34:29
16
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
3:41:51
3:41:13
17
Titus Hensen
ATC '75
3:46:03
3:45:52
18
Harald Schultz
Lauf Team Unna
3:46:11
3:45:22
19
Steen Ascanius
Svendborg (DEN)
3:46:48
3:46:06
20
Arend Bremer
Stad Enschede
3:52:42
3:52:27
21
Albert van Duinen
LSV Invictus
3:53:38
3:53:28
22
Martin Kuipers
Laac Twente
3:55:24
3:54:29
23
Albert Meyer
Haarlemmermeer
3:57:37
3:57:12
24
Ben van den Hoogen
Climax
4:00:05
3:59:33
25
Harrie Haarman
Heino-Zwolle
4:02:37
4:02:23
26
Klaus Waschkewitz
Springe (GER)
4:02:56
4:02:01
27
Henry Wibberg
Salzkotten (GER)
4:04:52
4:04:03
28
Bé Meerman
LAAC Twente
4:20:02
4:18:38
29
Claus Ø Christensen
Rudkøbing (DEN)
4:20:39
4:19:53
30
Juha Partanen
POK Finland
4:22:08
4:21:37
31
Jan Gert Jansen
Climax
4:23:28
4:22:56
32
Kees Toet
KAV Holland
4:25:41
4:25:25
33
Ton Harmsen
ASV
4:26:54
4:25:49
34
J w h Pezy
AVV
4:33:41
4:33:21
35
Jan Helwig
Pijnenburg
4:41:33
4:41:23
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Vlaar
PAC
2:55:40
2:55:28
2
Harry Aalderink
Goor '75
2:56:05
2:55:48
3
Jan van der Meulen
LAAC Twente
2:57:40
2:57:36
4
J Vermeulen
Friesland
2:58:26
2:58:22
5
Jan Tommassen
Loopgroep PK
3:01:22
3:01:10
6
Manfred Neumann
Rheine (GER)
3:04:00
3:03:54
7
Harry Kloppenberg
Spartacus
3:05:02
3:04:56
8
Theo Boekema
Heino-Zwolle
3:07:27
3:07:15
9
André Somhorst
AV Haaksbergen
3:07:39
3:07:35
10
Rinus Groen
Veluwe
3:08:56
3:08:54
11
Hans Wilmink
Pallas '67
3:12:09
3:11:59
12
Jan Lammers
AV Haaksbergen
3:12:43
3:12:41
13
Carsten Andersen
Svendborg (DEN)
3:12:47
3:12:40
14
Dick Nijland
AV Rijssen
3:15:00
3:14:53
15
Eduard Tjarks
Aurich (GER)
3:17:43
3:17:17
16
Ian Richardson
Newcastle upon Tyne
3:18:19
3:18:07
17
Gerard Boink
AV Haaksbergen
3:18:24
3:18:07
18
Andre Koeslag
Triathlon
3:19:26
3:19:22
19
Ernst Daniel
AAV '36
3:21:17
3:20:58
20
Gerhard Kotman
Schüttorf (GER)
3:21:42
3:21:32
21
Adrie Louwers
AV Oirschot
3:22:15
3:21:37
22
Cees van Reemst
TION
3:27:21
3:26:54
23
Manfred Bernerf
Bad Münstereifel (GE
3:27:29
3:27:24
24
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
3:28:08
3:28:00
25
Ubel Dijk
Impala
3:34:18
3:33:51
26
Hans Oldenhof
Veteranen Nederland
3:35:09
3:34:43
27
Harry Weegerink
AV Haaksbergen
3:35:16
3:35:10
28
Jürgen Gersch
Moers (GER)
3:36:23
3:36:05
29
Johny Röwer
TION
3:36:45
3:36:39
30
Thomas Jordan
Dublin (IRL)
3:39:30
3:38:42
31
Henk Overmars
Heino-Zwolle
3:42:54
3:42:46
32
Wim Kruizinga
Vereniging test 22-0
3:44:59
3:44:47
33
André Boom
Kombijsport
3:49:29
3:48:54
34
Matti Partanen
POK Finland
3:50:40
3:50:10
35
Jo Hobert
Atletics Nijverdal
3:51:21
3:51:07
36
Jos Hendriks
TAS '82
3:51:37
3:51:23
37
Dirk Goldebeld
AC Waterland
3:52:29
3:52:22
38
John mc Evoy
Dublin (IRL)
3:55:19
3:54:29
39
Romke Smeman
De Sperwers
3:58:29
3:57:51
40
Jan van Donkelaar
De Kieviten
3:59:10
3:58:21
41
Klaas Schutter
Aquilo
4:01:35
4:00:36
42
Siegfried Witt
Hiddenhausen (GER)
4:09:20
4:09:11
43
Jan Homrighausen
ASV
4:13:20
4:12:22
44
Adrie van Dijk
ATC '75
4:15:09
4:13:46
45
Jouko Lindroos
POK Finland
4:21:44
4:21:11
46
Harri Arola
POK Finland
4:22:08
4:21:38
47
Gerrit Visser
SISU
4:25:09
4:24:04
48
Kees van den Berg
NSL
4:27:55
4:27:50
49
Mark van Bogaert
Lokeren (BEL)
4:29:41
4:28:13
50
Hans Kuper
Lingen (GER)
4:40:55
4:39:19
51
Brian Mills
Leominster (GBR)
4:42:29
4:42:00
52
Jukka Kaikko
POK Finland
4:44:13
4:43:42
53
Heinrich Schutte
Nordstemmen (GER)
4:52:08
4:51:14
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Maastricht
3:13:58
3:13:53
2
Alois Hesselink
Argo
3:15:35
3:15:21
3
Jan van Nuenen
Loopgroep PK
3:23:13
3:23:07
4
Jan Bogaard
De Gemzen
3:26:46
3:26:28
5
Hans Poell
Loopgroep PK
3:26:51
3:26:26
6
Menno de Jager
Marathon Pim Mulier
3:28:39
3:28:22
7
Daan Wever
Laac Twente
3:29:24
3:29:19
8
Jans Vincent
AV Rijssen
3:29:59
3:29:52
9
Eddy van Essen
LAAC Twente
3:30:00
3:29:57
10
Bennie Geelink
LVG
3:33:25
3:33:07
11
James Hyland
Dublin (IRL)
3:35:16
3:34:27
12
Jean-Pierre Gendrault
Veteranen Nederland
3:35:39
3:35:14
13
Dieter Stemme
Rinteln (GER)
3:38:16
3:37:36
14
Franz van Barneveld
Altis
3:38:49
3:38:25
15
Richard Lüttmann
Rheine (GER)
3:40:57
3:40:49
16
Ed Bouwman
De Liemers
3:43:56
3:43:18
17
Paul Heijnen
De Kieviten
3:47:35
3:47:14
18
Paul Knuvers
LVG
3:52:45
3:52:25
19
Erik Linde Jakobsen
Svendborg (DEN)
3:56:51
3:56:07
20
Jos Jansen
Marathon Pim Mulier
4:05:23
4:04:47
21
Ed Kronenburg
Loopgroep Aart Stigt
4:14:19
4:13:40
22
J Wevers
Loopgroep De Lutte
4:15:27
4:15:02
23
Thijm Konter
Salland
4:26:19
4:24:55
24
Lody Scheve
Heino-Zwolle
4:40:39
4:40:11
25
Herman Krage
Spelle (GER)
4:40:54
4:39:21
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frits Malcorps
Isala '96
3:22:25
3:22:18
2
Gottfried Schäfers
TV Münster
3:32:05
3:31:59
3
Creigh Kelley
Englewood (USA)
3:36:11
3:36:03
4
Erkens Henny
AV Weert
3:51:27
3:50:16
5
Kingal
Spelle (GER)
3:55:08
3:53:32
6
Kees Rutten
Veteranen Nederland
3:55:48
3:55:13
7
J Spieker
Laar (GER)
3:57:22
3:55:59
8
Fons Krabbe
LAAC Twente
3:57:50
3:57:14
9
Jac Jeurts
Horst
4:00:07
3:59:20
10
Rinus Jansink
Loopgroep PK
4:00:56
4:00:01
11
Egbert Lagerwey
SISU
4:07:27
4:06:19
12
Ted Ridout
Wayland, Massachuset
4:07:38
4:07:11
13
Wilhelm Deutsch
100 Marathonclub
4:11:29
4:10:08
14
Gerrit de Klein
Laac Twente
4:16:54
4:16:30
15
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
4:21:57
4:21:34
16
Thomas Behan
Dublin (IRL)
4:26:41
4:25:38
17
John Lambe
Dublin (IRL)
4:26:42
4:25:38
18
Joop Eevenaar
Loopgroep De Drentsc
4:35:21
4:33:52
19
Gijs Honing
Veteranen Nederland
4:42:34
4:41:04
20
Marc Hondeghem
Oudenburg (BEL)
4:50:46
4:49:15
21
Martin Bosman
Loopservice.nl
5:02:39
5:02:03
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
Nederland
2:42:31
2:42:29
2
Lydia Doornbos-Kremer
Loopgroep Bedum
3:40:34
3:40:18
3
Inge Scherpenisse
Ilion
3:49:25
3:48:44
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heidi Pedersen
Vesterskerninge (DEN
3:28:59
3:28:19
2
Ellen Tibbe
AV Haaksbergen
3:40:44
3:40:34
3
Annelies van Bentum
Phanos
3:52:03
3:51:39
4
Elvira Wiesenthal
Werl (GER)
3:54:20
3:53:43
5
Manon Meyer-Drijfhout
Haarlemmermeer
3:54:22
3:53:57
6
Annett Kleemann
steinfurt (GER)
4:05:21
4:04:48
7
Kristen Peterson
Apo-ae (USA)
4:25:40
4:24:44
8
Corine Dieterman
Aquilo
4:44:56
4:43:57
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Siekmans
LAAC Twente
3:25:58
3:25:54
2
Brigitte Langkamp
Neuenkirchen (GER)
3:26:35
3:26:26
3
Ellen Wopereis
LAAC Twente
3:28:26
3:28:07
4
Henk Harenberg
ASV
3:29:15
3:29:09
5
Veronie Bonke - Nijens
Heino-Zwolle
3:38:04
3:37:45
6
Irma Vijn
Pallas '67
3:44:07
3:43:42
7
Gerry Visser
LAAC Twente
4:00:37
3:59:33
8
Hanne Brogaard
Rudkøbing (DEN)
4:10:48
4:09:40
9
Marianne Leeuwen
SISU
4:20:55
4:19:50
10
Tuija Laaksonen
POK Finland
4:23:11
4:22:44
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klara Davina
LAAC Twente
3:13:50
3:13:44
2
Sylvie klein Goldewijk
Loopgroep PK
3:28:18
3:27:57
3
Josien Aveskamp
Dionysos
3:30:51
3:30:46
4
Annette Nassmacher
TV GRONAU
3:39:03
3:38:15
5
Aly Hendriksen
LAAC Twente
3:45:41
3:45:36
6
Joke Nijland
AV Holten
3:47:21
3:47:00
7
Alie van den Dries
Climax
4:00:05
3:59:34
8
Karin van Eck
Daventria
4:00:37
3:59:33
9
Gerlinde Langer
Menden (GER)
4:04:52
4:04:03
10
Ineke Scheffer
Friesland
4:15:08
4:13:45
11
Elise Elbert
LAAC Twente
4:15:50
4:15:03
V50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieskina Brouwer
De Spartaan
3:19:22
3:18:57
2
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:35:01
3:34:53
3
Nellie van Beers
AV Oirschot
3:38:34
3:38:01
4
Angelika Friedemann
Lauf Team Unna
3:45:50
3:45:02
5
Anny Vaneker
Iphitos
3:46:21
3:45:25
6
Edith Margadant
PAC
3:53:45
3:53:26
7
Bets Gerritsen
Ron Clarke
3:55:19
3:55:09
8
Iny Hobert-Winkels
Atletics Nijverdal
4:01:57
4:00:53
9
Els Strik
De Keien
4:08:13
4:07:56
10
Gisela Hertz
Steinfurt (GER)
4:15:38
4:14:14
11
Stijnie van Hees- de V
Heino-Zwolle
4:32:38
4:31:19
12
Christa Peifer
Konz (GER)
4:38:15
4:37:39
MREC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Gipmans
Venlo
2:49:01
2:48:50
2
Milan Perc
Cuijk
2:49:15
2:48:33
3
Antoni Kaspers
Markelo
2:53:39
2:53:35
4
Marcel Stoffers
Appingedam
2:54:57
2:54:50
5
Antonio Iniguez Macine
Arnhem
2:57:46
2:57:41
6
Jeroen Geerling
Rijssen
3:02:27
3:02:23
7
Franz Kalscheur
Bocholt (GER)
3:02:34
3:02:06
8
Oliver Schiele
Giengen (GER)
3:02:57
3:02:25
9
Arnoud Berkman
Amsterdam
3:04:27
3:04:20
10
Christian Lau
Rheine (GER)
3:09:07
3:08:33
11
Rob de Boer
Amsterdam Zuidoost
3:10:51
3:10:40
12
Michael Mohring
Ochtrup (GER)
3:11:34
3:11:17
13
William Kuijpers
Tilburg
3:12:40
3:12:13
14
Lars Pesch
Enschede
3:13:05
3:11:59
15
Heine van Maar
Zaltbommel
3:13:57
3:13:51
16
Siegfried Korbl
Rijssen
3:13:57
3:13:49
17
Marc Soggeberg
Reken (GER)
3:14:44
3:14:09
18
Henk-Jan Kooijman
Enschede
3:14:52
3:14:37
19
Hermann Penno
Südlohn (GER)
3:15:28
3:15:02
20
Andreas Wolters
Stadtlohn (GER)
3:15:28
3:14:46
21
Henry van der Dussen
Rotterdam
3:15:30
3:15:18
22
Daniel Siwon
Essen (GER)
3:16:38
3:15:42
23
Ryan Price
Boxmeer
3:17:22
3:16:39
24
Johan Smeulders
Lichtenvoorde
3:17:34
3:17:18
25
Rene Komduur
Rekken
3:18:37
3:18:05
26
Philipp John
Warendorf (GER)
3:19:11
3:17:55
27
Sven Jacobs
Leiden
3:19:14
3:18:34
28
Andre oude Vrielink
Vasse
3:19:26
3:19:06
29
Jaap Alberda van Ekens
Staphorst
3:20:04
3:19:42
30
Ulrich Frank
Gronau (GER)
3:20:38
3:20:27
31
Werner Gehling
Stadtlohn (GER)
3:21:27
3:20:54
32
John Peschier
Almelo
3:22:37
3:21:50
33
Ulrich Wilke
Haltern am See (GER)
3:22:46
3:21:50
34
Marco Pluijm
Weesp
3:22:58
3:22:18
35
Ralf Exeler
Rheine (GER)
3:23:13
3:22:39
36
Pim Nijhof
Borne
3:23:29
3:23:01
37
Werner Brümmer
Münster (GER)
3:23:40
3:23:17
38
Rob Laenen
Son
3:24:35
3:23:27
39
Rene' Davina
Oldenzaal
3:24:44
3:24:26
40
Hans-Georg Heinemann
Dortmund (GER)
3:25:43
1:39:27
41
Wim Oostra
Oss
3:25:55
3:25:23
42
Wim Schellekens
Boxtel
3:26:46
3:26:42
43
Frans Stevelink
Weerselo
3:27:20
3:27:07
44
Ralf Segbers
Stadtlohn (GER)
3:27:57
3:27:16
45
Marcel Steenwelle
Borne
3:28:32
3:28:06
46
Peter van der Lugt
Haaksbergen
3:28:57
3:27:25
47
Wilfried van Vuuren
Lievelde
3:28:59
3:28:40
48
Bert Huiskes
Borne
3:29:13
3:28:24
49
Holger Spiekermann
Greven (GER)
3:29:22
3:28:16
50
Hermann Ahlers
Oberlangen (GER)
3:29:25
3:28:46
51
Hans Kampen
Niederlangen (GER)
3:29:25
3:28:47
52
Wilbert Rothman
Enschede
3:29:27
3:29:08
53
Eric Philips
gent (zwijnaarde) (B
3:29:30
3:29:07
54
Rembert Schütte
Gronau (GER)
3:29:33
3:29:13
55
Jan van der Burgt
Overasselt
3:29:57
3:29:28
56
Gerrit jan de Jager
Almelo
3:30:02
3:29:43
57
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:30:27
3:30:01
58
Wim Kuipers
Sneek
3:30:42
3:30:21
59
Peter Noordzij
Amstelveen
3:30:54
3:30:01
60
Marcel de Vette
Oud Beijerland
3:31:03
3:30:50
61
Karsten Körner
Steinfurt (GER)
3:31:09
3:30:42
62
Dorus Gerrits
Harderwijk
3:31:18
3:29:58
63
Gerrit-Jan Wullings
Hengelo Ov
3:31:21
3:31:06
64
Willem Kruize
Gieten
3:31:52
3:31:36
65
Frits van Otterdijk
Asten
3:31:57
3:30:30
66
Joost Rinket
Enschede
3:32:52
3:32:06
67
Herbert Kösters
Ahaus Wessum (GER)
3:33:11
3:32:49
68
Dietmar Hampel
Gronau (GER)
3:33:21
3:33:06
69
Marius de Wilt
Driebergen-Rijsenbur
3:34:02
3:33:47
70
André Meier
Hattingen (GER)
3:34:12
3:32:38
71
Mark Gordijn
Nootdorp
3:34:20
3:33:59
72
Jan Schuurs
Den Ham Ov
3:34:28
3:33:29
73
Ronnie Wargers
De Lutte
3:34:46
3:34:17
74
Tom Tiehatten
Enschede
3:34:56
3:34:06
75
Dirk Platjes
Sibculo
3:35:01
3:34:02
76
Paulimo Pallas
Enschede
3:35:09
3:34:55
77
Martin Möllers
Stadtlohn (GER)
3:35:12
3:35:00
78
Gert Tadema
Zwolle
3:36:00
3:35:10
79
Enno Kähler
Osnabrück (GER)
3:36:04
3:35:48
80
Erik Dees
Maassluis
3:36:07
3:35:51
81
Manfred Parthe
Reken (GER)
3:36:37
3:35:35
82
Einte Elsinga
Gouda
3:36:43
3:36:23
83
Harry Bouwhuis
Breda
3:37:02
3:35:58
84
Klaus van Marwick
Delmenhorst (GER)
3:37:19
3:36:36
85
Paul Broens
Overasselt
3:37:30
3:37:01
86
Frits van der Hartt
Enschede
3:37:43
3:37:26
87
Henk Ruijters
Borne
3:38:00
3:37:12
88
Gerard Beernink
Hillegom
3:38:12
3:37:46
89
Jeroen Moser
Roden
3:38:52
3:38:39
90
Michael Graff
Gronau (GER)
3:38:54
3:38:34
91
Jeroen Visch
Rotterdam
3:39:20
3:39:13
92
Lennart Strik
Apeldoorn
3:39:27
3:38:53
93
Herman te Lindert
Sinderen
3:39:36
3:38:53
94
Klaus Knaack
Bocholt (GER)
3:40:41
3:39:58
95
Franz Franek
Sendenhorst-Albersl.
3:40:42
3:40:34
96
Andre Bergmann
Hude (GER)
3:40:47
3:40:04
97
Loek ten Pas
Enschede
3:41:06
3:40:44
98
Stephan Nottmeier
Greven (GER)
3:41:22
3:40:16
99
Tjeerd Tilkema
Hengelo Ov
3:41:35
3:41:07
100
André Gijsendorffer
Zwolle
3:41:42
3:40:16
101
Allard Nijhuis
Enschede
3:41:51
3:40:50
102
Ronald Verhoef
Dieren
3:42:13
3:41:40
103
Martin Braun
Telgte (GER)
3:42:36
3:42:18
104
Henk Jansen
Almelo
3:42:43
3:41:46
105
Frank Schemkes
Münster (GER)
3:43:49
3:42:47
106
Louie Christopher
Valencia, CA (USA)
3:44:26
3:43:52
107
Co Dooms
Ruurlo
3:44:32
3:44:06
108
Thomas Wesbuer
Ochtrup (GER)
3:44:37
3:43:41
109
Leo Voß
Warendorf (GER)
3:45:28
3:44:32
110
Bram van der Bijl
Halfweg Nh
3:45:45
3:44:50
111
Stefan Thiele
Steinfeld (GER)
3:45:45
3:44:53
112
Manfred Eissing
Coesfeld (GER)
3:45:53
3:45:36
113
Andrej Janzen
Hüllhorst (GER)
3:46:11
3:45:16
114
André Laarveld
Haaksbergen
3:46:35
3:45:59
115
Alex de Leeuw van Ween
Holten
3:47:19
3:46:23
116
Marco Willemsen
Hengelo Ov
3:47:28
3:46:01
117
Markus Dropmann
Münster (GER)
3:47:34
3:46:44
118
Jeroen Verkuyl
Bennekom
3:47:41
3:46:43
119
Martin Kampen
Niederlangen (GER)
3:48:15
3:47:36
120
Wilfried Klemm
Gronau (GER)
3:48:36
3:47:11
121
Kurt Gormanns
Bramsche (GER)
3:48:40
3:47:48
122
Anton Dechêne
Ede Gld
3:48:49
3:47:34
123
Jason Farley
Bramsche (GER)
3:49:01
3:48:09
124
Marco van der Haar
Gouda
3:49:03
3:48:40
125
Paul Meijer
Rotterdam
3:49:25
3:48:44
126
Lars Westphal
Dortmund (GER)
3:49:31
3:48:32
127
Marcel Vreriks
Enschede
3:50:08
3:49:22
128
Wouter Zondervan
Amersfoort
3:50:18
3:49:32
129
Roland Zintel
Emsbüren (GER)
3:50:19
3:49:21
130
Michael Klesse
Osnabrück (GER)
3:50:22
3:49:10
131
Andreas Ediger
Warendorf (GER)
3:50:35
3:49:19
132
Jeroen Nijhuis
Zwolle
3:50:39
3:49:40
133
Horst Kruse
Minden (GER)
3:50:42
3:50:15
134
Viktor Ermisch
Minden (GER)
3:50:42
3:49:47
135
Hans Westra
Voorburg
3:50:45
3:50:03
136
Martin Zwiers
Markelo
3:51:10
3:50:41
137
Tinus Kleverwal
Apeldoorn
3:51:13
3:50:36
138
Martin van Nieuwenhove
Buggenum
3:51:27
3:50:16
139
Henk Kosse
Wierden
3:51:30
3:49:53
140
Wim Gevers
Almelo
3:51:41
3:51:36
141
Ralf Püschel
Bramsche (GER)
3:51:48
3:50:56
142
Pieter Monné
Zeewolde
3:51:55
3:51:07
143
Jan Thibaudier
Ahaus (GER)
3:51:58
3:51:02
144
Henri Lankveld
Gaanderen
3:52:00
3:51:21
145
Klaas Alberda van Eken
Staphorst
3:52:01
3:51:37
146
Herbert Doeve
Gronau (GER)
3:52:09
3:51:27
147
Ruud Hankel
Enschede
3:52:18
3:51:56
148
Gerard Vrooyink
Son
3:52:53
3:52:42
149
Michael Caunter
Son
3:52:53
3:52:40
150
Andre Casteleijn
Son
3:52:53
3:52:40
151
Martin Inholte
Reken (GER)
3:52:58
3:52:33
152
Lars Ossenkoppele
Amersfoort
3:53:15
3:52:45
153
Jan Hollak
Heino
3:53:23
3:52:02
154
Richard Blankenvoort
Vasse
3:53:31
3:53:09
155
Hans Felkers
Wenum Wiesel
3:53:53
3:52:57
156
Martie Meester
Enschede
3:53:58
3:53:10
157
Markus Wallenhorst
Osnabrück (GER)
3:54:00
3:52:48
158
Jürgen Meyer
Osnabrück (GER)
3:54:00
3:52:49
159
Otger Doods
Gronau (GER)
3:54:02
3:52:48
160
Wouter Horstink
Winterswijk
3:54:16
3:53:22
161
Andreas Topf
Werl (GER)
3:54:20
3:53:43
162
Ludger Hill
Ahaus-Wessum (GER)
3:54:29
3:53:44
163
Jürgen Grieb
Sendenhorst (GER)
3:54:48
3:53:39
164
Fons Withag
Enschede
3:54:50
3:54:26
165
Thomas Hegemann
Saerbeck (GER)
3:54:53
3:53:38
166
Hubert Hörsting
Emsdetten (GER)
3:54:58
3:53:42
167
Henk van den Hengel
Enschede
3:55:22
3:54:38
168
Alex Hendriks
Wichmond
3:55:24
3:54:58
169
Jan Broeks
Bennekom
3:56:02
3:54:43
170
Hans-Peter Mohnberg
Münster (GER)
3:56:31
3:54:58
171
Thomas Meyer
Dortmund (GER)
3:56:49
3:56:09
172
Henk Vaarkamp
Enschede
3:57:04
3:56:44
173
Arjen van der Neut
Hengelo Ov
3:57:28
3:56:13
174
André Groot Zevert
Almelo
3:57:57
3:56:59
175
Ron Komduur
Amsterdam
3:58:07
3:57:17
176
Peter ten Dam
Hengelo Ov
3:58:09
3:57:49
177
Dieter Diekstall
Lohne (GER)
3:58:20
3:57:27
178
Paul R Eggert
Enschede
3:58:39
3:57:39
179
Peter Visser
Borne
3:58:41
3:57:43
180
Marcel Meijerink
Amersfoort
3:58:45
3:57:49
181
Dirk Heimes
Finnentrop (GER)
3:59:06
3:58:35
182
Reinhard Honerpeik
Albersloh (GER)
3:59:12
3:58:40
183
Henri Smolenaers
Weert
3:59:44
3:59:28
184
Vicente golin da Cunha
Maastricht
3:59:49
3:58:19
185
Hans Aarninkhof
Borne
3:59:50
3:58:53
186
Ed van Dijk
Zwolle
3:59:56
3:58:34
187
Nico Langeslag
Oldenzaal
4:00:00
3:58:44
188
Andreas Gramann
Münster (GER)
4:00:01
3:58:43
189
Adrie van Masbergen
Enschede
4:00:05
4:00:01
190
Gerard Heerink
Lemelerveld
4:00:06
3:59:57
191
Heinz Päsler
Neuenkirchen (GER)
4:00:14
3:59:01
192
Dietmar Schaaf
Gronau (GER)
4:00:20
3:59:07
193
Heinrich Dreier
Wadersloh (GER)
4:00:24
3:59:14
194
Rutger Tan
Hengelo Ov
4:00:33
3:59:17
195
Frank Meijer
Edam
4:00:36
3:59:05
196
Wolfgang Weitkämper
Edewecht (GER)
4:00:46
3:59:13
197
Herbert Voogsgeerd
Enschede
4:01:18
4:00:13
198
Eugene Gies
's-Hertogenbosch
4:01:49
4:00:43
199
Martin Aumann
Lohne (GER)
4:02:08
4:00:59
200
Hans werner Kerling
Lünen (GER)
4:02:20
4:01:39
201
Tom Grift
Nijelamer
4:02:20
4:01:23
202
Jan van Loenen
Hilversum
4:02:43
4:01:36
203
Hans Hevink
Enschede
4:02:57
4:02:08
204
Ton Spierings
Ede Gld
4:04:00
4:02:47
205
Jeffrey Severijn
Utrecht
4:04:05
4:02:57
206
Gerik Mik
Sint Annen
4:04:34
4:03:21
207
Joop Eekelder
Zieuwent
4:05:14
4:04:25
208
Roel ten Klooster
Wijhe
4:05:58
4:05:12
209
Bernd Harnacke
Dortmund (GER)
4:06:01
4:04:28
210
Dinant Bruiss
Enschede
4:06:07
4:05:20
211
Dick de Goede
Hengelo Ov
4:06:15
4:05:14
212
Saliba Ergün
Enschede
4:07:00
4:06:13
213
Olav de Leeuw
Almere
4:07:06
4:06:21
214
Johan Bomkamp
Haaksbergen
4:07:33
4:06:20
215
Gerd Junker
Wallenhorst (GER)
4:07:59
4:07:07
216
Tonnie Nordkamp
Enschede
4:08:31
4:07:51
217
Frits Staals
Enschede
4:08:47
4:07:09
218
Piet Egbers
Oldenzaal
4:09:12
4:07:48
219
Günter Meyer
Diepholz (GER)
4:09:31
4:08:21
220
Johan Schutte
Geesteren Gld
4:09:32
4:07:55
221
Lucien Sijtsma
Amersfoort
4:10:19
4:09:13
222
René Hup
Kampen
4:11:43
4:10:45
223
Duncan Elias
's-Gravenhage
4:12:01
4:11:31
224
Arno Nienhaus
Arnhem
4:12:38
4:11:49
225
Ard Agteresch
Garmerwolde
4:13:12
4:12:09
226
Harrie Jasper
Sibculo
4:13:15
4:12:16
227
Hans Groen
Raalte
4:13:38
4:12:18
228
Jos oude Booyink
Deurningen
4:13:48
4:12:32
229
Stijn van Butselaar
Alphen aan den Rijn
4:14:13
4:13:47
230
Roderick Ledeboer
Enschede
4:14:38
4:13:47
231
Erik Tomkötter
Münster (GER)
4:14:41
4:13:36
232
Albert Branderhorst
Diepenveen
4:14:49
4:14:15
233
Antoon van Olderen
Diemen
4:15:02
4:14:09
234
Gert van Bokhorst
Bennekom
4:15:15
4:14:44
235
Ad Fox
Haaksbergen
4:15:41
4:14:16
236
Gert Vos
Hengelo Ov
4:15:43
4:15:08
237
Kerry Hodgson
Emmen
4:15:44
4:14:14
238
Raschke Ludger
Ibbenbüren (GER)
4:16:15
4:15:33
239
Henk Feijen
Zwolle
4:16:26
4:16:06
240
Hermann Winkler
Oberlangen (GER)
4:16:45
4:16:08
241
Martijn Knook
Groningen
4:16:59
4:15:51
242
Norbert Wemmer
Dortmund (GER)
4:17:28
4:16:53
243
Rob Mommer
Enschede
4:17:34
4:16:16
244
Rob Aa
Raalte
4:17:36
4:16:16
245
Rohrmann
Hagen (GER)
4:18:07
4:16:43
246
Udo Förster
Herne (GER)
4:18:10
4:17:30
247
Henri Wolters
Hantumhuizen
4:18:26
4:17:01
248
Paul Nauta
Wijchen
4:18:27
4:17:07
249
Marcel Wagtelenberg
Heerde
4:18:36
4:17:11
250
Friedrich Sievert
Gronau (GER)
4:18:46
4:17:17
251
Werner Witt
Ibbenbüren (GER)
4:18:48
4:18:06
252
Benjamin Schmidt
Münster (GER)
4:19:06
4:18:01
253
Richard Uit het Broek
De Lutte
4:19:30
4:18:59
254
Henk Huzen
Nieuwleusen
4:19:52
4:18:31
255
Daan van Pelt
Arnhem
4:20:02
4:18:27
256
Roel de Vogel
Heemstede
4:20:58
4:20:04
257
Rikke Bouwhuis
Haaksbergen
4:21:19
4:19:37
258
Rudy Vermeulen
Zwolle
4:21:21
4:19:57
259
Jan Kloppenburg
Enschede
4:21:58
4:21:34
260
John Steffens
Enschede
4:22:00
4:22:00
261
Michaël van Knippenber
Enschede
4:22:19
4:21:34
262
Hermann Stoevesandt
Rinteln (GER)
4:22:28
4:21:46
263
Hans Hofmans
Almere
4:23:03
4:22:18
264
Ben Schotgerrits
Deventer
4:23:12
4:22:05
265
André M Reink
Enschede
4:24:54
4:24:30
266
Gies Stolze
Amersfoort
4:25:06
4:24:02
267
Albert Steffens
Coevorden
4:25:21
4:24:20
268
Lothar Schikorr
Marl (GER)
4:26:17
4:24:42
269
Günter Liegmann
Wallenhorst (GER)
4:27:33
4:27:03
270
Harry Nieman
Tienhoven Ut
4:28:00
4:27:16
271
Th Berendsen
Haarle gem Hellendoo
4:28:06
4:27:01
272
Antwan Terburg
Groeningen
4:28:16
4:26:54
273
Henny van Wezel
Hengelo Ov
4:28:17
4:27:11
274
Aldrik Bakema
Bilthoven
4:29:03
4:28:47
275
Cees Terlouw
Enschede
4:29:37
4:28:09
276
Frederik Kaman
Heiligerlee
4:29:41
4:29:33
277
Jules van Hessen
Amsterdam
4:29:50
4:28:40
278
Jacco Glerum
Bleiswijk
4:29:53
4:28:48
279
Aard Fekkes
Eibergen
4:29:56
4:28:27
280
Darrin Spel
Delft
4:30:13
4:29:28
281
Florian Franz
Reken (GER)
4:30:41
4:29:09
282
Willem van Baren
Woerden
4:30:55
4:30:16
283
Willem van Baren
Woerden
4:30:55
4:30:16
284
Cees Wijtmans
Hernen
4:31:33
4:30:50
285
Ad Zeeuwen
Amsterdam
4:32:37
4:31:12
286
Helmut Rosieka
Bremen (GER)
4:32:48
4:31:16
287
Jon Goosen
Zwolle
4:33:55
4:32:20
288
Jason Borch
Hagerstown, Maryland
4:34:08
4:32:47
289
Ben Eijkelhof
Rotterdam
4:34:56
4:33:37
290
Miguel A Mateos Timone
Enschede
4:35:00
4:33:24
291
Gé Boevink
Haaksbergen
4:35:53
4:34:37
292
Frans Wildenbeest
Spijkenisse
4:37:06
4:36:39
293
Henk de Boer
Enschede
4:38:02
4:36:34
294
Roy Roozendaal
Enschede
4:38:29
4:37:17
295
Jaap de Kam
Amstelveen
4:38:59
4:37:57
296
Johann Moser
Göttingen (GER)
4:39:36
4:38:04
297
Frank L M Schut
Roderwolde
4:40:08
4:38:37
298
Klaus Durschlag
Schüttorf (GER)
4:40:54
4:39:19
299
Uli Schnelting
Lingen (GER)
4:40:55
4:39:20
300
M Thinken
Lingen (GER)
4:40:55
4:39:17
301
Lourens Looijenga
Vledder
4:41:18
4:40:45
302
André Batenburg
Zoetermeer
4:41:42
4:40:50
303
Hans Elsebrock
Bocholt (GER)
4:42:10
4:40:44
304
Christian Heinrich
Forst (GER)
4:44:00
4:42:38
305
Harrie Koers
Raalte
4:44:00
4:44:00
306
Hindrik Waijer
Winschoten
4:44:56
4:43:57
307
Hans Wegman
Enschede
4:45:18
4:44:37
308
Andreas Lorenz
Vreden (GER)
4:45:28
4:43:49
309
Rogier Blanken
Hoogeveen
4:46:10
4:45:00
310
Martinus J R NOUT
Wageningen
4:46:51
4:45:22
311
Roelf Kleve
Harkstede
4:47:07
4:45:49
312
Michael Bauer
Almelo
4:47:08
4:45:34
313
Ingo Hellbusch
Wiefelstede (GER)
4:47:21
4:46:03
314
Wim van Kessel
Ede Gld
4:47:57
4:46:42
315
Reinhard Lohmann
Ahaus (GER)
4:48:23
4:47:05
316
Werner Arends
Stadtlohn (GER)
4:49:02
4:48:50
317
Charles Mooney
Dublin (IRL)
4:49:37
4:48:34
318
Benno Hermelink
Denekamp
4:50:49
4:49:49
319
Leon Wymwnga
Glimmen
4:52:39
4:51:34
320
Cees Bisschop
Uithuizen
4:52:47
4:51:23
321
Robert Beernink
Enschede
4:53:15
4:52:01
322
Peter Hoving
Enschede
4:53:39
4:52:15
323
Hans-Georg Heinemann
Dortmund (GER)
4:59:48
4:59:14
324
Dr Hans- Werner Rehers
Osnabrück (GER)
4:59:50
4:58:18
325
John Elschot
Wehl
5:03:03
5:01:54
326
Eddy Hullegie
Münster (GER)
5:04:20
5:03:57
VREC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monika Terbeck
Gronau (GER)
3:15:05
3:14:53
2
Ulrike Elsbernd
Gronau-Epe (GER)
3:32:12
3:31:52
3
Ans Lammertink
Enter
3:33:43
3:33:05
4
Kerstin Bongartz
Köln (GER)
3:33:46
3:33:02
5
Hella Greuell
Ede Gld
3:36:47
3:35:33
6
Mieneke van Even
Oosterbeek
3:51:21
3:50:26
7
Angelique Wolsing
Amersfoort
3:51:51
3:50:55
8
Maria Rolfes
Lohne (GER)
3:52:26
3:51:33
9
Mirjam Kern
Münster (GER)
3:53:50
3:53:15
10
Martine van Doeland
Maarssen
3:58:57
3:57:55
11
Rita Hummelink
Bathmen
4:00:21
3:59:07
12
Anja Ligthart
Enschede
4:00:33
3:59:17
13
Marlen Jänen
Oberlangen (GER)
4:02:03
4:01:23
14
Betsy de Vries
Oldenzaal
4:06:06
4:04:52
15
Ivon Berkley
Groningen
4:07:46
4:07:07
16
Lenie Winkler
Oberlangen (GER)
4:09:29
4:08:50
17
Monique van der Meij
Bathmen
4:12:29
4:11:14
18
Petra Visser
Hengelo Ov
4:14:29
4:13:18
19
Bonnie Visser
Middelburg
4:15:07
4:14:16
20
Nicole Jäger
Herne (GER)
4:18:06
4:17:26
21
Annelies Goedhart
Enschede
4:18:21
4:17:21
22
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
4:18:53
4:18:16
23
Anneke Aarten-Heukels
Hengelo Ov
4:20:30
4:19:06
24
Yvonne Neier
Gronau (GER)
4:21:54
4:20:25
25
Mirjam Tielen
Rotterdam
4:25:25
4:25:10
26
Niina Hurri
Amsterdam
4:28:55
4:27:37
27
Saila Huurinainen
Amsterdam
4:28:56
4:28:56
28
Anita Endeman
Almelo
4:29:29
4:27:55
29
Pauline Florie
Zeewolde
4:29:38
4:28:10
30
Rita Stratmann
Reken (GER)
4:33:25
4:31:54
31
Heike Ebbert-Brüggeman
Gescher (GER)
4:39:36
4:38:04
32
Angela Speet
Schüttorf (GER)
4:40:54
4:39:20
33
Beate Jürgensen
Lingen (GER)
4:40:55
4:39:19
34
Francien Hendriksen
Mander
4:44:06
4:43:30
35
Ine Roozendaal - Munni
Enschede
4:46:09
4:44:42
36
Anette Pels
Reken (GER)
4:47:20
4:45:50
37
Irmgard Hetmank
Lingen (GER)
4:56:34
4:54:58
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christophe Clyncke
N.P.S.B.
1:09:23
1:09:22
2
Neals Strik
GAC Hilversum
1:10:00
1:10:00
3
Remon van Lunzen
Lionitas
1:10:27
1:10:26
4
Christoph Hakenes
Plochingen (GER)
1:11:16
1:11:14
5
Addy de Kort
Veghel
1:11:42
1:11:42
6
Leon Sanderman
AV Rijssen
1:11:58
1:11:57
7
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
1:13:39
1:13:39
8
Jan Paalman
AV Rijssen
1:13:59
1:13:54
9
Mated Waechtes
Detmold (GER)
1:14:38
1:14:37
10
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
1:16:15
1:16:13
11
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
1:20:45
1:20:39
12
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
1:20:59
1:20:58
13
Mohamed Elmeaizi
TION
1:23:06
1:23:04
14
Andre Winkelhorst
Gronau-Epe (GER)
1:26:21
1:26:05
15
Paul Jeurink
WZK Tri Team Wassena
1:26:25
1:26:23
16
Lars Duistermaat
Archeus
1:26:29
1:26:26
17
Marcel Lücke
Stadtlohn (GER)
1:26:45
1:26:42
18
Uwe Kappelhoff
Südlohn (GER)
1:26:45
1:26:43
19
Sebastian Blecke
Berlin (GER)
1:28:35
1:28:31
20
Leon ten Elshof
Archeus
1:29:23
1:29:19
21
Marco Smulders
Alstatte (GER)
1:29:35
1:29:34
22
Paul van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
1:31:30
1:30:59
23
Ronny Leeftink
De Sperwers
1:35:03
1:34:04
24
Gerrit Wimmer
Bocholt (GER)
1:36:57
1:36:48
25
Daoud Hussein
Laac Twente
1:39:32
1:39:31
26
Edwin Merkestein
Loopgroep PK
1:40:20
1:40:03
27
Thorsten Bleich
MBH
1:41:22
1:38:40
28
Niels Duistermaat
Archeus
1:42:43
1:42:29
29
Roy Kolkman
LVG
1:43:24
1:41:14
30
Stephen Hyland
Dublin (IRL)
1:47:16
1:44:25
31
Grant Troxell
Amersfoort
1:49:53
1:49:07
32
Rene Strack
Krefeld (GER)
1:55:30
1:55:07
33
Uwe Kappelhoff
Südlohn (GER)
2:01:31
1:26:43
34
Daniel Möller
MBH
2:08:09
2:05:27
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:13:43
1:13:43
2
Jay Sauer
Cifla
1:13:47
1:13:46
3
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:16:05
1:16:04
4
Joop Vriend
LAAC Twente
1:23:34
1:23:33
5
Steven Hofenk
Cialfo
1:24:10
1:24:07
6
Merlijn Trouw
Phanos
1:24:24
1:24:22
7
Ter Wee
SISU
1:31:27
1:30:57
8
Jeroen Kemperink
Laac Twente
1:33:15
1:32:26
9
Martin Könning
Stadtlohn (GER)
1:33:38
1:33:16
10
Benno Diepenmaat
ASV
1:33:52
1:33:48
11
Ivar Sidler
Atverni
1:37:07
1:36:00
12
Andre Meuleman
Cialfo
1:37:26
1:37:18
13
Dr Thorsten Asche
Rheine (GER)
1:39:52
1:39:17
14
Andreas Breulmann
Rheine (GER)
1:40:06
1:39:29
15
Frits Heukers
AAC '61
1:41:04
1:41:02
16
Fernando Sequerra
Sao Paulo (BRA)
1:42:30
1:42:27
17
André Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:42:38
1:42:29
18
Ralf Jasniack
Münster (GER)
1:47:15
1:46:10
19
Dietmar Dependener
MBH
1:47:17
1:44:36
20
Egbert Jan Bouwhuis
Kronos
1:47:40
1:47:05
21
Ralf Hesping
MBH
1:53:17
1:50:26
22
Peter Waterham
Vereniging test 22-0
2:01:15
1:57:07
23
Loek Mensinga
Vereniging test 22-0
2:05:52
2:05:33
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:15:09
1:15:08
2
Rob de Bruin
Holten
1:21:35
1:21:32
3
Jan Jansen
Rijssen
1:21:43
1:21:41
4
Henk Lammers
Archeus
1:23:07
1:23:03
5
Bart Vos
LAAC Twente
1:26:37
1:26:30
6
Edo Elzenga
AAC '61
1:27:00
1:26:58
7
Stefan Hegemann
Neuenkirchen (GER)
1:27:09
1:27:02
8
René van Weezep
Atletics Nijverdal
1:27:48
1:27:44
9
René Wisselo
De Koplopers
1:30:42
1:30:32
10
Louis Boumeester
Cialfo
1:33:10
1:33:07
11
Jeroen Paalman
Laac Twente
1:33:45
1:33:29
12
Michael Döneke
Lauf Team Unna
1:34:02
1:33:47
13
Christiaan Kats
Cialfo
1:34:30
1:34:23
14
Marc Weeren
Triathlon
1:34:44
1:34:35
15
Riekus Lensen
Iphitos
1:34:45
1:34:40
16
Mark Stewart
Monchengladbach (GER
1:36:24
1:36:05
17
Rene Nijkamp
AV '34
1:37:44
1:37:08
18
Tonnie de Winter
Veluwe
1:41:43
1:41:16
19
Jan Lubbinge
Cialfo
1:42:24
1:42:16
20
Frank Schroer
Rheine (GER)
1:42:35
1:42:01
21
Hermen Grasman
ATC '75
1:44:04
1:43:18
22
Richard van Klooster
Triathlon
1:44:39
1:42:11
23
Torsten Schröder
Lauf Team Unna
1:45:23
1:42:59
24
Ludger Flucht
Gronau
1:46:10
1:44:50
25
Henry Lie
Phanos
1:46:24
1:45:37
26
Kevin Haines
Groningen
1:47:05
1:43:40
27
Raymond Verbruggen
Marathon Pim Mulier
1:47:49
1:47:40
28
Han Velthuis
LAAC Twente
1:48:54
1:48:50
29
André Spin
Dionysos
1:50:00
1:49:46
30
Heinz-Jürgen Kottig
Gronau (GER)
1:50:01
1:49:46
31
Jeroen Hooijer
BAV
1:50:17
1:47:49
32
Darren Geerdink
TION
1:51:26
1:48:41
33
René Heerink
Iphitos
1:52:48
1:49:49
34
Stephan Bartels
MBH
1:53:14
1:50:33
35
Michael Mannheim
Lauf Team Unna
1:56:08
1:54:25
36
Frank Hoog Antink
LVG
1:57:22
1:55:43
37
Paul Jordaan
PAC
1:57:49
1:56:22
38
Andre Bosgraaf
LAAC Twente
1:58:17
1:54:51
39
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
2:02:35
2:00:23
40
Rob de Beauvesier Wats
TION
2:03:49
2:02:59
41
Friedhelm Möllenkamp
MBH
2:04:09
2:01:16
42
Dirk Fehring
Lauf Team Unna
2:04:56
2:03:26
43
Simon IJskes
Zaanland
2:05:47
2:04:18
44
Paul Eidhof
Avanti-Wilskracht
2:12:19
2:09:21
45
Wolfgang Meis
Borken (GER)
2:12:31
2:07:35
46
Gerold Wanning
Schüttorf (GER)
2:33:43
2:31:27
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
N.P.S.B.
1:13:15
1:13:13
2
Adri Deemter
Spurt '88
1:16:57
1:16:57
3
Marcel Klamer
Dionysos
1:21:29
1:21:27
4
Jan Poortman
AV Rijssen
1:21:51
1:21:49
5
Tonnie Bruns
LAAC Twente
1:22:30
1:22:29
6
Tonnie Bruns
LAAC Twente
1:22:30
1:22:29
7
Wim Helmink
Archeus
1:24:27
1:24:24
8
Laurens Beerepoot
Climax
1:29:36
1:28:54
9
Jaap van Riet
Hanzesport
1:30:38
1:29:38
10
Evert Jan Kasteel
Cialfo
1:30:52
1:30:45
11
Frank Konings
Laac Twente
1:31:43
1:31:38
12
Benno Lutje Wagelaar
Laac Twente
1:32:11
1:32:07
13
R Vlutters
LAAC Twente
1:32:47
1:32:43
14
Theo van Bergen
Argo
1:32:56
1:31:25
15
Harry Pot
LAAC Twente
1:33:07
1:33:01
16
Jan Nijmeijer
ROC van Twente
1:34:55
1:34:23
17
Paul Ogden
Moenchengladbach (GE
1:37:03
1:36:44
18
Claus Carlsen
Svendborg (DEN)
1:37:26
1:37:13
19
Erik Bosman
TION
1:37:44
1:37:39
20
Thomas Schiereck
Münster (GER)
1:37:57
1:37:44
21
Jan de Nijs
the Hague Road Runne
1:38:54
1:36:43
22
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:40:04
1:39:33
23
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
1:41:36
1:40:59
24
Peter de Jong
SISU
1:42:04
1:41:45
25
Stoker Henk
Marathon Pim Mulier
1:43:06
1:42:59
26
Jan Peter de Vries
Marathon Pim Mulier
1:43:42
1:41:31
27
Rob Bernhard
LAAC Twente
1:43:42
1:42:45
28
Wim Pluygers
Dionysos
1:46:35
1:46:24
29
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
1:47:12
1:46:04
30
Ottmar Greiwe
Rheine (GER)
1:47:24
1:46:44
31
Stefan Offtkras
Osnabrück (GER)
1:47:51
1:47:42
32
Frank Brandsma
Statina
1:48:17
1:47:17
33
Andries Woltjer
Avanti-Wilskracht
1:48:59
1:48:50
34
Hermann Gebker
TV GRONAU
1:49:15
1:47:55
35
Tom Droz
East Amherst (USA)
1:49:31
1:49:18
36
Wim Molenberg
LAAC Twente
1:49:57
1:49:40
37
Jetze Rodenhuis
Hoevelaken
1:49:58
1:48:38
38
Henk Rottschäfer
Argo
1:50:03
1:48:37
39
Henk Lubberdink
Argo
1:52:40
1:52:05
40
Teddy Godschalk
Iphitos
1:55:23
1:54:59
41
René Weenink
LVG
1:55:47
1:54:08
42
Adriaan Aarden
Heino-Zwolle
1:56:12
1:52:58
43
Hans Punt
Oldenzaal
1:58:17
1:54:52
44
Gerard Keizer
Loopgroep De Lutte
2:03:30
1:59:44
45
Hans Koning ter Heege
Marathon Pim Mulier
2:04:06
2:03:56
46
Walter Koekkoek
Hengelo Ov
2:05:03
2:01:42
47
Heinz-Josef Hemling
VFL AHAUS
2:05:07
2:02:04
48
Herman Vredegoor
Iphitos
2:06:28
2:04:49
49
Helmut Ortlepp
Münster (GER)
2:08:01
2:05:00
50
Frederik erik Koetsier
TION
2:09:44
2:06:17
51
Jan Hoek
LVG
2:11:07
2:09:29
52
Benjamin Witvliet
Leuvenheim
2:13:46
2:13:13
53
Reinhard Böckers
Ahaus (GER)
2:24:23
2:20:03
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Dijk
Enschede
1:20:54
1:20:53
2
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
1:25:45
1:25:43
3
Alfred Atta
Laac Twente
1:27:27
1:27:17
4
Herman ten Hove
Goor '75
1:27:59
1:27:53
5
Hans Uittenhout
TION
1:31:12
1:30:59
6
Peter Kasprowiak
Gronau (GER)
1:32:34
1:32:26
7
Bertus van Elburg
Nijverdal
1:34:18
1:34:05
8
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
1:34:25
1:34:22
9
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
1:34:34
1:34:28
10
Jos Harleman
Vaassen
1:36:06
1:35:57
11
Fokke Wind
AV Vriezenveen
1:36:12
1:35:58
12
Theo Wegdam
LAAC Twente
1:36:25
1:36:06
13
Frans Reijnen
N.P.S.B.
1:36:47
1:36:31
14
Torben Sørensen
Ørbaek (DEN)
1:36:50
1:35:52
15
Henk Bruggeman
De Liemers
1:37:50
1:37:37
16
John Visser
PAC
1:38:47
1:38:30
17
Jan de Ruig
TION
1:39:30
1:36:33
18
Wilfried Oldenkotte
AV Haaksbergen
1:40:00
1:39:54
19
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
1:40:10
1:39:36
20
Dietrich Baumann
Wilsum (GER)
1:40:28
1:39:12
21
Jan van Roekel
Climax
1:40:39
1:40:28
22
Dick Vos
TION
1:40:58
1:37:56
23
Wilfred van Es
Running Athletic Poi
1:41:48
1:40:56
24
Bert Beumer
Veteranen Nederland
1:43:25
1:43:13
25
Per Krone Hansen
Svendborg (DEN)
1:44:21
1:44:00
26
Nico Berghmans
Climax
1:47:17
1:47:07
27
Jan Nijmeijer
Iphitos
1:47:23
1:44:51
28
Frans Wijlens
Iphitos
1:47:23
1:44:52
29
Ole Birch
Svendborg (DEN)
1:49:50
1:49:39
30
Evert Snetselaar
Ciko '66
1:50:24
1:49:46
31
Gerard Sander
LAAC Twente
1:50:55
1:48:22
32
Frits Daatselaar
Twents Carmel Colleg
1:52:36
1:51:30
33
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
1:53:47
1:53:27
34
Herman Rolleman
Wierden
1:53:49
1:49:05
35
Heinz Kammann
Senden (GER)
1:55:23
1:54:16
36
Jan Oosterhof
N.P.S.B.
1:55:38
1:55:26
37
Joseph Kielb
Alden (USA)
1:55:48
1:55:34
38
Tom Kersbergen
Climax
1:56:26
1:52:07
39
Dick Zeedijk
Laac Twente
1:57:03
1:52:48
40
Gerhard Henke
Schüttorf (GER)
1:57:43
1:55:29
41
Anton Stolte
Daventria
1:58:06
1:56:35
42
Coen Doeser
TION
2:03:44
1:59:56
43
Jan Folkers
Loopservice.nl
2:04:52
2:01:08
44
Jan Verhoeven
Enschede
2:05:24
2:03:07
45
Adri Albert de la Bruh
Laac Twente
2:08:19
2:08:00
46
Peter van der Tol
LAAC Twente
2:09:50
2:06:01
47
Herman Holterman
LAAC Twente
2:15:13
2:11:17
48
Herman van der Heijden
LVG
2:16:12
2:14:32
49
Gerard Kamp
Marathon Pim Mulier
2:18:41
2:15:25
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Mensink
PEC 1910
1:30:57
1:28:56
2
Willem de Looy
the Hague Road Runne
1:34:01
1:33:58
3
Benno Braamhaar
AV Rijssen
1:39:26
1:39:23
4
Harry Dessens
LAAC Twente
1:39:57
1:39:40
5
Theo Kosters
Goor '75
1:42:10
1:42:03
6
Onne Haitsma
Laac Twente
1:43:59
1:43:20
7
Paul van de Poel
AV Holten
1:44:27
1:43:24
8
Bert Siemerink
LAAC Twente
1:45:55
1:45:45
9
Ben van der Heide
Argo
1:46:04
1:44:36
10
Allan Legaard
Hesselager (DEN)
1:46:38
1:45:38
11
Dick van Hilten
Climax
1:47:06
1:46:23
12
Reinhard Wass
Lauf Team Unna
1:49:07
1:46:31
13
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:51:50
1:51:41
14
Willy Luetke Wissing
Heek-Nieuborg
1:51:58
1:48:44
15
Ton van Uem
LVG
1:52:04
1:51:43
16
Hans Holle
Iphitos
1:52:44
1:52:25
17
André De Paepe
SISU
1:53:02
1:51:26
18
Jan Nijenhuis
Athlon Loopgroep Hee
1:53:54
1:51:07
19
Roelof Admiraal
Harderwijk
1:58:30
1:58:25
20
Harrie Emmens
LAAC Twente
2:05:13
2:04:53
21
Ger Straathof
Prins Hendrik
2:06:55
2:03:09
22
Gerard Harbers
Oss '78
2:08:09
2:06:21
23
Gerard Kleinmeulman
Goor '75
2:13:16
2:09:17
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman ten Broeke
Iphitos
1:34:45
1:34:41
2
Hans Klomp
LAAC Twente
1:36:13
1:36:10
3
Anton Coertjens
N.P.S.B.
1:38:00
1:37:56
4
Willi van Miert
Kronos
1:38:20
1:38:18
5
Erling Hansen
Svendborg (DEN)
1:44:14
1:43:14
6
Joost Hammingh
ATC '75
1:45:39
1:44:52
7
Heinz Woltering
Ahaus (GER)
1:46:48
1:44:02
8
Tonny Mensink
AAA
1:47:30
1:46:16
9
Theo Ellenbroek
LAAC Twente
1:50:42
1:50:01
10
Franz Josef Wiemann
Lauf Team Unna
1:51:08
1:48:42
11
Paul Hantke
Gronau (GER)
1:53:21
1:52:01
12
Johan Nijland
Twents Carmel Colleg
1:57:49
1:56:34
13
Karl-Dieter Flormann
Lauf Team Unna
1:58:22
1:56:40
14
Leo Mahon
Dublin (IRL)
1:58:56
1:56:02
15
Valery Tutynin
Kraswyarsk
2:03:34
2:00:12
16
Ben j Grefte
LAAC Twente
2:10:13
2:09:35
17
René Selle
SV Heek
2:19:50
2:16:34
18
Simon vd Marel
Waterweg
2:33:24
2:30:33
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjon Hesselink
Nijmegen Atletiek
1:32:18
1:32:11
2
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:39:05
1:38:36
3
Karin te Vaarwerk
ASV
1:49:16
1:49:12
4
Marije Engels
Haag Atletiek
2:05:32
2:03:16
5
Elze Vat
Marathon Pim Mulier
2:05:52
2:05:33
6
Tina Herdemann
MBH
2:10:19
2:07:32
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
N.P.S.B.
1:23:29
1:23:27
2
Bianca van Marle
LAAC Twente
1:23:49
1:23:45
3
Marion van Oosten
Cialfo
1:33:09
1:33:06
4
Marlies Schoonhoven
LAAC Twente
1:37:04
1:36:42
5
Sabiena Feenstra
Gelre
1:37:35
1:37:24
6
Astrid Benerink
Dionysos
1:37:37
1:37:28
7
Willemijn van Lier
Daventria
1:38:11
1:37:54
8
Martine Roord
Dionysos
1:42:48
1:42:38
9
Lonneke van de Voort
Cifla
1:49:01
1:48:44
10
Anja Rosin
Lauf Team Unna
1:51:40
1:49:14
11
Esther van Duijnhoven
Uden
1:52:14
1:49:15
12
Adele Smits
LAAC Twente
1:52:17
1:49:45
13
Sabine de Boer
Iphitos
1:55:25
1:55:00
14
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
1:59:35
1:59:07
15
Agnes Matzeit
Lauf Team Unna
2:09:14
2:07:44
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Van Tongeren
STB
1:33:44
1:33:41
2
Wendy Baljet
N.P.S.B.
1:39:54
1:39:50
3
Marianne van Rossenber
Runners Stadskanaal
1:41:48
1:40:56
4
Els de Beauvesier Wats
TION
1:42:06
1:41:17
5
Bärbel Hemken
Ahaus (GER)
1:44:20
1:42:04
6
Henriette Klomp
N.P.S.B.
1:49:11
1:48:57
7
José Verlaan
Gelre
1:49:55
1:47:28
8
Mieke Hekkers
Daventria
1:50:42
1:50:23
9
Christiane Roters
TV GRONAU
1:51:01
1:46:47
10
Zerline de Boer
ASV
1:52:08
1:51:45
11
Gea Nusselder
Argo
1:52:39
1:52:04
12
Margo Heerink
Iphitos
1:52:46
1:49:46
13
Esther Bels
Dionysos
1:53:18
1:53:08
14
Susanne Döneke
Lauf Team Unna
1:55:01
1:53:31
15
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
1:55:15
1:54:48
16
Piet van der Steen
Oss
1:57:48
1:55:16
17
Renate Wiegers
Neuenkirchen (GER)
1:58:05
1:57:31
18
Andrea Mlynarek
MBH
2:00:09
1:57:16
19
Jolanda Gerritsen
TION
2:09:27
2:05:14
20
Riemke Wisse
LVG
2:15:18
2:13:34
21
Mechtild Boeckers
Ahaus (GER)
2:24:22
2:20:02
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Klamer
Dionysos
1:32:35
1:32:31
2
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
1:32:46
1:32:43
3
Attje Boom
Marathon Pim Mulier
1:33:46
1:33:38
4
Josien van den Berg
Cifla
1:37:33
1:37:17
5
Diana Luijrink
ASV
1:39:29
1:39:17
6
Dinie Pasman
AV Holten
1:43:25
1:42:45
7
Petra Delbrügger
Lauf Team Unna
1:43:25
1:41:03
8
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
1:44:20
1:44:00
9
Cornelia Mashiter
Lauf Team Unna
1:49:24
1:47:54
10
Froukje Visser
PAC
1:58:28
1:58:10
11
Pauline Martin
Svendborg (DEN)
1:59:44
1:58:52
12
Rika Etman
Assen
2:00:00
3:44:48
13
Marianne van Os
De Sperwers
2:00:28
2:00:13
14
Karin Ortlepp
Münster (GER)
2:02:41
1:59:40
15
Lisbeth Runager
Svendborg (DEN)
2:03:06
2:02:09
16
Corrie Bussing-Verschu
Climax
2:06:47
2:01:59
17
Gudrun Mannheim
Lauf Team Unna
2:08:40
2:06:57
18
Karin Heyser
Lauf Team Unna
2:08:56
2:07:13
19
Petra Kok
Statina
2:09:39
2:08:38
20
Annemie Vredegoor
Iphitos
2:17:51
2:16:10
21
Marjo Nijmeijer
Twents Carmel Colleg
2:21:46
2:21:19
22
Anette Ebert-Tilly
Lauf Team Unna
2:22:49
2:19:19
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda van de Kolk
Isala '96
1:42:26
1:42:18
2
Ineke Visser
ASV
1:43:26
1:43:14
3
Yvonne Barelds
Loopgroep De Lutte
1:45:00
1:44:28
4
Marianne Renckens-Klok
Cifla
1:45:59
1:45:43
5
Rieny Riezebos
Isala '96
1:49:05
1:48:58
6
Beate Lüschen
Lauf Team Unna
1:51:10
1:48:46
7
Regien de Paepe-Impens
SISU
1:53:02
1:51:26
8
Toos Minks
Daventria
1:53:06
1:50:04
9
Joyce Leidelmeijer
Marathon Pim Mulier
1:54:36
1:54:25
10
Bente Elsborg
Svendborg (DEN)
1:56:12
1:54:57
11
Gitte Jensen
Svendborg (DEN)
1:56:13
1:54:57
12
Marianne de Schipper
Loopgroep De Lutte
1:56:24
1:55:47
13
Ans Scholte
TION
1:56:27
1:56:04
14
Nelleke Evers
Veluwe
1:56:46
1:56:37
15
Els Brouwer
Heinenoord
1:57:56
1:57:46
16
Trudy Tanke
LAAC Twente
1:58:03
1:57:45
17
Annie Rouwhorst
LAAC Twente
1:59:15
1:57:53
18
Myung-Hi Boeckmann
Ahaus (GER)
2:00:40
1:56:43
19
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
2:02:33
1:58:47
20
Annemieke Vink
Daventria
2:03:43
2:01:59
21
Marian Ulrich
Svendborg (DEN)
2:08:20
2:07:24
22
Joke de Jong
Loopgroep Zeewolde
2:08:47
2:04:40
23
Lis Wilde
Svendborg (DEN)
2:14:14
2:13:13
24
Hariëtte van der Velde
Loopschool Slangenbe
2:14:18
2:10:07
25
Kirsten Bakkegaard
Svendborg (DEN)
2:14:22
2:13:22
26
Elisabeth Leitner
Lauf Team Unna
2:16:13
2:14:42
27
Nanny Møller
Svendborg (DEN)
2:16:46
2:15:50
28
Ute Wass
Lauf Team Unna
2:17:28
2:14:52
29
Anette Lassen
Svendborg (DEN)
2:20:12
2:19:15
30
Marianne van der Paard
LVG
2:22:32
2:20:53
31
Christa Weber
Lauf Team Unna
2:22:49
2:19:19
32
Josephien Snippert
Iphitos
2:25:52
2:25:24
33
Else Sass
Svendborg (DEN)
2:26:45
2:25:42
MREC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simon Vroemen
Utrecht
1:10:39
1:10:38
2
Marko Koers
Nijmegen
1:14:58
1:14:57
3
Robert Barel
Utrecht
1:17:00
1:16:58
4
Ronald de Jonge
Rozendaal
1:19:02
1:18:45
5
Gerrit Völker
Vreden (GER)
1:20:16
1:20:13
6
Johannes Link
Ahaus (GER)
1:23:35
1:23:25
7
Mouloud Abraik
Stein
1:25:31
1:25:28
8
Bennie Geerdink
Almelo
1:25:54
1:25:47
9
Roel van Esch
Delden
1:26:01
1:25:58
10
Friedhelm Böckermann
Neuenkirchen (GER)
1:26:28
1:26:21
11
Peter van Oosten
Zutphen
1:26:30
1:26:17
12
Marco Haselbekke
Almelo
1:26:48
1:26:23
13
Markus Hülsbusch
Lüdinghausen (GER)
1:27:12
1:26:55
14
Juergen Steinbach
Stadtlohn (GER)
1:27:45
1:27:23
15
Roy Hofstede
Erica
1:28:12
1:26:16
16
Simon Schilder
Losser
1:28:33
1:28:25
17
Stephan Lansink
Fleringen
1:28:44
1:26:58
18
Maurice Brandts
Elsloo
1:29:33
1:28:35
19
Daniel Helling
Münster (GER)
1:29:35
1:27:19
20
Ferdy Lankwarden
Enschede
1:29:56
1:29:46
21
Martin Steenbeeke
Hengelo Ov
1:30:29
1:28:19
22
Jan-Peter Sanderman
Rijssen
1:30:55
1:30:51
23
Wilhelm Nassmacher
Gronau (GER)
1:31:03
1:30:21
24
Robert Effing
Gronau-Epe (GER)
1:31:07
1:28:49
25
Jeroen Velthuis
Geesteren Ov
1:31:10
1:30:57
26
Jan Lohuis
Tilligte
1:31:10
1:30:53
27
Steffen Auerswild
Warendorf (GER)
1:31:13
1:29:21
28
Anton ter Elst
Hengelo Ov
1:31:20
1:30:49
29
Gerard Visschedijk
De Lutte
1:31:20
1:31:02
30
Martin Gotink
Wehl
1:31:30
1:29:35
31
Eric van Diepen
Helmond
1:31:45
1:31:12
32
Jorit Schmidt
Amsterdam
1:31:47
1:30:38
33
Marcel Jacobs
Almelo
1:31:49
1:29:34
34
Jan Jansen
Vroomshoop
1:32:01
1:31:38
35
Marcel Spek
Enschede
1:32:09
1:31:58
36
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:32:18
1:31:59
37
Mark Hakbijl
Enschede
1:32:26
1:32:19
38
Andre Janssen
Eindhoven
1:32:29
1:31:03
39
Bob Kraster
Neede
1:32:33
1:31:55
40
Tom Bruggink
Enschede
1:32:35
1:32:29
41
Marc van Haaren
Amsterdam
1:32:45
1:31:36
42
Theo Masselink
Beuningen Ov
1:32:46
1:32:19
43
Jos Nollen
Albergen
1:32:47
1:30:33
44
Peter Spijkerman
Kampen
1:32:59
1:30:34
45
Thijs Hulsbeek
Tubbergen
1:33:00
1:32:26
46
Hub Oberndorff
Eindhoven
1:33:08
1:32:34
47
Raymond Zeeman
Wijchen
1:33:11
1:31:13
48
Bas van der Zwan
Enschede
1:33:15
1:33:08
49
Eric Catz
Duiven
1:33:35
1:33:14
50
Klein Poelhuis
Enschede
1:33:37
1:33:18
51
Remco Pieper
Hengelo
1:33:39
1:32:51
52
Jos Geukers
Heerlen
1:33:40
1:33:16
53
Michael Lammers
Dortmund (GER)
1:33:45
1:33:15
54
Jos Dijkhuis
Hengelo
1:33:50
1:33:43
55
Joeri Jongeneel
Amsterdam
1:33:52
1:32:42
56
Ewald Oude Lashof
Oldenzaal
1:34:07
1:32:19
57
Paul Vos
Enschede
1:34:08
1:33:29
58
Jan Veltman
Apeldoorn
1:34:14
1:33:06
59
Theo van Maanen
Arnhem
1:34:26
1:33:21
60
Ruurd van Eck
Enschede
1:34:32
1:32:29
61
Clemens Weersink
Vasse
1:34:37
1:33:50
62
Gert Nijland
Enschede
1:34:41
1:34:05
63
Evert Bijsterbosch
Enschede
1:34:51
1:34:46
64
René Wennink
Oldenzaal
1:34:59
1:34:52
65
Ruud Wilkens
Heeten
1:35:03
1:34:57
66
Theo Boorsma
Sneek
1:35:35
1:33:40
67
René Oude Rengerink
Oldenzaal
1:35:42
1:34:16
68
Richard Evering
Enschede
1:35:51
1:35:48
69
Jaap Stiggelbout
Groningen
1:35:58
1:31:53
70
Clemens van der Logt
Steenderen
1:36:02
1:33:58
71
Abdi Hassan
Almelo
1:36:04
1:34:08
72
Janwillem Roos
Groningen
1:36:05
1:34:01
73
Roelof Schoppers
Enschede
1:36:16
1:36:05
74
Rob Hoekman
Enschede
1:36:16
1:31:55
75
Josef Peek
Ahaus (GER)
1:36:17
1:34:22
76
Uwe Peters
's-Gravenhage
1:36:19
1:35:32
77
Geert Dieperink
Borculo
1:36:25
1:33:18
78
Jeroen Meijerink
Enschede
1:36:30
1:35:16
79
Jan-Anne Woelders
Hengelo Ov
1:36:34
1:34:45
80
Coen Weerkamp
Soest
1:36:37
1:34:38
81
Herm Weijers
Enschede
1:36:42
1:36:25
82
Jan detert oude Weme
Weerselo
1:36:46
1:36:31
83
Geurt Hendriksen
ootmarsum
1:37:06
1:36:19
84
Richard Timmerman
Klazienaveen
1:37:07
1:34:56
85
Bart Riesewijk
Enschede
1:37:15
1:35:18
86
Erik Witteveen
Borne
1:37:16
1:34:47
87
Arjel de Vries
Vorden
1:37:17
1:34:09
88
Bert Kremer
Borne
1:37:28
1:37:16
89
W. Mastroom
Enschede
1:37:34
1:36:55
90
Rein de Boer
Tubbergen
1:37:41
1:34:31
91
Tony Ruiter
Den Ham Ov
1:37:43
1:35:42
92
Edwin Textor
Borculo
1:37:44
1:34:37
93
Wouter Eidhof
Rotterdam
1:37:54
1:32:45
94
Freddy Dekker
Lichtenvoorde
1:37:55
1:35:16
95
Frank Bouwman
Enschede
1:38:10
1:37:42
96
Henk ten Thije Boonkka
Hengevelde
1:38:14
1:37:33
97
Chester Marsman
Amersfoort
1:38:17
1:37:08
98
Frank Verschuuren
Venlo
1:38:17
1:35:50
99
Maico Lansink
Eibergen
1:38:18
1:35:54
100
Bart-Jan Harmsen
Den Ham
1:38:21
1:37:47
101
Bert Brassée
Doetinchem
1:38:23
1:36:26
102
Patrick Koopmeiners
Haarlem
1:38:27
1:36:25
103
Robert Vijn
Goor
1:38:33
1:35:46
104
Jan Rotman
Wierden
1:38:38
1:35:06
105
Arthur de Bruijn
Oldenzaal
1:38:42
1:36:11
106
Heiko Wolterink
Nordhorn (GER)
1:38:42
1:36:40
107
Johan Savenije
Erica
1:38:50
1:36:42
108
Charles Alcock
London (GBR)
1:38:52
1:38:35
109
Toni Jug
Stadtlohn (GER)
1:38:52
1:36:58
110
Jan Keijzer
Voorhout
1:39:00
1:36:47
111
Henk Tangenberg
Enschede
1:39:08
1:37:07
112
Hans Engbers
Oldenzaal
1:39:12
1:37:22
113
Frank Bolder
Ulft
1:39:14
1:39:07
114
Edwin Zwijnenberg
Enschede
1:39:17
1:37:21
115
Benny Beernink
Hengelo Ov
1:39:17
1:36:51
116
Jan Busstra
Hengelo Ov
1:39:22
1:37:30
117
Hendrik Hazenberg
Enschede
1:39:23
1:36:44
118
Raymond Kleinsman
Eibergen
1:39:30
1:39:30
119
Alfred Harmsen
Gölenkamp (GER)
1:39:33
1:39:11
120
Dennis Rijnbeek
Utrecht
1:39:34
1:38:25
121
Jeroen Preijde
HEEMSTEDE
1:39:34
1:38:46
122
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:39:36
1:36:36
123
Edgar Teuber
Gronau (GER)
1:39:39
1:38:58
124
Roland Just
Gladbeck (GER)
1:39:42
1:37:50
125
Bastiaan van der Star
Almere
1:39:44
1:37:42
126
Jan Holterman
Emmen
1:39:49
1:37:40
127
Jan Vugteveen
Vriezenveen
1:39:51
1:39:35
128
Menno Westra
Apeldoorn
1:39:52
1:36:19
129
Eelco Troost
UITHOORN
1:39:53
1:39:04
130
Hans oude Hendrikman
Denekamp
1:39:59
1:39:49
131
Dave Kessels
Tegelen
1:40:00
1:37:33
132
Jan oude Hengel
Ootmarsum
1:40:02
1:39:55
133
Tonny Smeenk
's-Heerenberg
1:40:05
1:39:52
134
Alex Venema
Hoogezand
1:40:07
1:39:20
135
Hans Peter Korendijk
Bathmen
1:40:07
1:37:25
136
Geert Dimmendaal
Enschede
1:40:07
1:38:00
137
Marcel Bellekom
Lochem
1:40:09
1:39:10
138
Hans Uijen
Holten
1:40:11
1:37:34
139
Ruben Jansen
Lichtenvoorde
1:40:13
1:37:24
140
Martin Hermes
Enschede
1:40:16
1:39:58
141
Marco Poos
Oldenzaal
1:40:21
1:40:12
142
Renier Timmerman
Borne
1:40:25
1:38:33
143
Jasper Vermeulen
Nijmegen
1:40:25
1:37:42
144
Harrie Nieters
Klazienaveen
1:40:28
1:38:20
145
Jeroen Kolbe
Kampen
1:40:29
1:36:11
146
Han Nusmeier
Utrecht
1:40:30
1:37:53
147
Frits Fölkner
Enschede
1:40:34
1:39:44
148
Andre Haafkes
Denekamp
1:40:40
1:40:33
149
Andrè Neerlaar
Beltrum
1:40:42
1:38:16
150
Holger Kiefer
Gronau (GER)
1:40:46
1:38:48
151
Ben Graven
ootmarsum
1:40:47
1:40:40
152
Matthijs Voschezang
Almelo
1:40:50
1:38:32
153
Martin Veldkamp
Bathmen
1:40:52
1:38:26
154
Frans Clignet
Apeldoorn
1:40:53
1:37:52
155
Hermann Rietfort
Stadtlohn (GER)
1:41:05
1:40:44
156
Maurice Roeterd
Schalkhaar
1:41:05
1:38:19
157
Gosse Visser
Winterswijk
1:41:05
1:40:35
158
Peter Hannink
Wierden
1:41:13
1:38:34
159
Rob Basten
Enschede
1:41:16
1:38:43
160
Bart Zweep
Hengelo Ov
1:41:17
1:37:48
161
René Poessé
Delden
1:41:22
1:40:41
162
Heinrich Engbers
Schüttorf (GER)
1:41:23
1:40:20
163
Rene Vaneker
Enter
1:41:25
1:40:52
164
Stef Spoelstra
Enschede
1:41:26
1:41:14
165
Rik Schulte
Enschede
1:41:32
1:40:47
166
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
1:41:38
1:41:27
167
Tom Verbraeken
Enschede
1:41:39
1:39:18
168
Sneekes H
Weesp
1:41:41
1:37:36
169
Eelko Lam
Haren Gn
1:41:42
1:39:30
170
Henk Koops
Wijk bij Duurstede
1:41:47
1:40:19
171
Herbert Jonkman
Doesburg
1:41:49
1:37:43
172
T Wissink
Wierden
1:41:56
1:39:42
173
Andre Geerdink
Hengelo Ov
1:41:56
1:39:05
174
Walter Pijnappel
Hengelo Ov
1:41:58
1:41:08
175
Nardus ten Buuren
Hengevelde
1:42:02
1:41:22
176
Ron Hofte
Borne
1:42:03
1:39:52
177
Rob van Eck
Hengelo Ov
1:42:04
1:39:44
178
Wim Verbrugge
Zaltbommel
1:42:04
1:38:42
179
Rene Spijkers
Klazienaveen
1:42:12
1:40:00
180
Gerard Schroer
Erica
1:42:13
1:40:05
181
Joachim Slüthmann
Gronau
1:42:14
1:39:25
182
David Kennedy
Stadtlohn (GER)
1:42:15
1:40:09
183
René Hoffard
Enschede
1:42:21
1:41:57
184
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:42:24
1:42:18
185
Lodewijk Hendriks
Zevenaar
1:42:29
1:39:13
186
Lucien Popma
Vriezenveen
1:42:33
1:42:16
187
Dinant Rossing
Markelo
1:42:34
1:40:37
188
Bert Feldman
Tubbergen
1:42:36
1:40:21
189
Wim Voorintholt
Enschede
1:42:40
1:40:48
190
Dietmar Vorloeper
Ochtrup (GER)
1:42:48
1:40:20
191
Stefan Plaisier
RIDDERKERK
1:42:48
1:41:33
192
Leo van het Bolscher
Beckum
1:42:49
1:42:08
193
Jan Stroet
Hengelo Ov
1:42:50
1:40:22
194
Daan Boermans
Losser
1:42:56
1:39:31
195
Harry Nusselder
Doetinchem
1:42:57
1:40:59
196
Joerg Wittke
Stadtlohn (GER)
1:42:57
1:39:58
197
Markus Trockels
Unna (GER)
1:42:59
1:40:34
198
Pim Willems
Utrecht
1:42:59
1:41:51
199
Bart Westerhof
Denekamp
1:43:00
1:41:46
200
Peter ten Zeldam
Hengelo Ov
1:43:00
1:39:04
201
Robert Rolink
Beuningen Ov
1:43:04
1:41:56
202
Henri Olthof
Hellendoorn
1:43:06
1:42:29
203
Frank Hering
Enschede
1:43:09
1:40:46
204
Sipko Schouten
Vessem
1:43:09
1:38:48
205
Sander Deterd Oude Wem
Enschede
1:43:10
1:41:56
206
Klaus Bühn
Münster (GER)
1:43:14
1:41:24
207
Marco Roling
Dorsten (GER)
1:43:17
1:39:55
208
Robert Horstman
Almelo
1:43:17
1:40:59
209
Stefan Bouwhuis
Enschede
1:43:20
1:40:48
210
Martin Diepenmaat
Haaksbergen
1:43:21
1:41:02
211
Marco Kwekkeboom
Enschede
1:43:28
1:43:11
212
Jos Sanderink
Oldenzaal
1:43:33
1:41:27
213
Richard ter Maat
Doetinchem
1:43:34
1:40:39
214
Simon Jonkman
Almelo
1:43:36
1:41:39
215
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
1:43:37
1:40:51
216
Tonnie Plas
Klazienaveen
1:43:37
1:41:24
217
Wilfried Kwiatkowski
Rheine (GER)
1:43:40
1:43:22
218
Gerard Geertjes
Emmen
1:43:43
1:41:36
219
Jan Broers
Nijkerkerveen
1:43:48
1:41:14
220
Paul Wirl
Lelystad
1:43:49
1:39:17
221
Jouhe Bakker
Enschede
1:43:52
1:39:59
222
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
1:43:54
1:42:02
223
Frans Overmaat
Almelo
1:43:54
1:43:14
224
Juan Ortega
Hengelo Ov
1:44:05
1:42:20
225
Carsten Hennekes
Nordhorn (GER)
1:44:05
1:42:17
226
Nick Palapessy
Apeldoorn
1:44:05
1:39:49
227
Ingo Kolhoff
Gronau (GER)
1:44:06
1:41:47
228
Niels Hoogervorst
Doorn
1:44:08
1:41:40
229
Marcel Ruhne
Gronau (GER)
1:44:09
1:39:51
230
Sjaak Swarthof
Almere
1:44:10
1:44:07
231
Tom Tiggeloven
Winterswijk
1:44:12
1:41:13
232
Albert Visser
Deventer
1:44:19
1:40:14
233
Frans Jannink
Haaksbergen
1:44:19
1:42:16
234
Allard Dijkstra
Enschede
1:44:19
1:41:32
235
Albert Zwaaneveld
Almelo
1:44:21
1:43:47
236
Peter te Koppele
Twello
1:44:26
1:44:16
237
Martin Jochheim
Gronau (GER)
1:44:30
1:40:12
238
Paul Brugman
Haaksbergen
1:44:32
1:40:29
239
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:44:37
1:41:30
240
René Bogaarts
Enschede
1:44:37
1:41:13
241
Dieter Hagemann
Hörstel (GER)
1:44:40
1:42:23
242
Gerard Weernink
Enschede
1:44:42
1:42:01
243
Marcel Brok
Amersfoort
1:44:48
1:43:32
244
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
1:44:50
1:42:11
245
Hans Nijhuis
Enschede
1:44:52
1:42:37
246
Alfred Ophuis
Oldenzaal
1:44:56
1:41:04
247
Martijn Dekkers
Amersfoort
1:44:57
1:41:58
248
Bennie Kosse
De Krim
1:45:01
1:43:00
249
Milan Olde Heuvelt
Hengelo Ov
1:45:02
1:41:17
250
Jasper Witteman
Enschede
1:45:07
1:40:55
251
Richard Biljardt
Olst
1:45:07
1:43:04
252
Harrie Ubbink
Borculo
1:45:08
1:44:55
253
Jeroen Straathof
Haarlo
1:45:08
1:41:34
254
Bas Tönis
Zwolle
1:45:10
1:41:49
255
Wout Schoevers
Schalkhaar
1:45:11
1:42:24
256
Guus Ferree
Enschede
1:45:17
1:44:45
257
Franz-Josef Hüls
Gronau (GER)
1:45:18
1:43:57
258
Alwy Mos
Enschede
1:45:20
1:45:10
259
Eric Traa
Rijsenhout
1:45:25
1:44:09
260
Gerrit Poorthuis
De Lutte
1:45:26
1:43:26
261
Paul Aarninkhof
Denekamp
1:45:27
1:44:20
262
Ad Bominaar
Nieuw Vennep
1:45:30
1:44:05
263
Jurgen Spekreijse
Hengevelde
1:45:32
1:42:40
264
Frans Hoeks
Sint-Michielsgestel
1:45:33
1:44:21
265
Erik Cornel
Delden
1:45:37
1:43:20
266
Theo de Kinkelder
Losser
1:45:40
1:42:15
267
Erik Buursema
Almelo
1:45:43
1:45:25
268
Markus Lammers
Heek (GER)
1:45:44
1:45:11
269
Erik Geerdes
Apeldoorn
1:45:46
1:44:31
270
Ronald Raadschelders
Klazienaveen
1:45:49
1:42:56
271
Jeroen Scheffer
Badhoevedorp
1:45:49
1:44:29
272
Mathieu Belt
Rotterdam
1:45:49
1:41:17
273
Daan Loohuis
Oldenzaal
1:45:52
1:43:37
274
Henk Nijhuis
Markelo
1:45:53
1:43:12
275
Henri Scholten
Enschede
1:45:54
1:43:49
276
René Bergschneider
Maarn
1:45:54
1:44:50
277
Erik oude Engberink
Borne
1:45:54
1:45:46
278
Olaf Dood
Losser
1:46:00
1:42:40
279
Erik de Rooij
Schoonebeek
1:46:03
1:42:01
280
Michael Overesch
Steinfurt (GER)
1:46:04
1:42:56
281
Theo Gomis
Enschede
1:46:05
1:45:40
282
Nilco Postma
Rotterdam
1:46:05
1:42:17
283
Hans Brouwers
Almelo
1:46:06
1:43:10
284
Herman Wennink
Enschede
1:46:06
1:44:00
285
Paul Slot
Enschede
1:46:08
1:45:46
286
Jan Poortman
Borger
1:46:08
1:43:54
287
Hans Bremmer
Wierden
1:46:09
1:43:03
288
Richard Sanders
Borne
1:46:11
1:43:45
289
Peter Visser
Goor
1:46:13
1:45:19
290
Günter Beckhuis
Uelsen (GER)
1:46:14
1:44:59
291
André Koehorst
Borne
1:46:19
1:43:43
292
Stefan van Leeuwen
Borne
1:46:19
1:43:43
293
Edwin Kampman
Heino
1:46:20
1:43:53
294
Christian Dan Pascu
Enschede (GER)
1:46:23
1:43:20
295
Markus Nelles
Enschede (GER)
1:46:23
1:43:19
296
Jac van Santen
Velp Gld
1:46:24
1:42:18
297
RAINER Haugwitz
Ahaus (GER)
1:46:25
1:43:22
298
Heiko Kaack
Gronau (GER)
1:46:27
1:42:09
299
Erik Besteman
Klazienaveen
1:46:29
1:42:27
300
Stefan Teusink
Stadtlohn (GER)
1:46:30
1:46:09
301
Eric Beijers
Winterswijk
1:46:30
1:44:28
302
Thomas Klein-Reesink
Vreden (GER)
1:46:30
1:44:06
303
Paul Sijtsma
ootmarsum
1:46:31
1:46:25
304
Joost Konter
Enschede
1:46:31
1:44:11
305
Jan ter Haar
Borne
1:46:34
1:45:41
306
Berto ten Brinke
Winterswijk
1:46:34
1:43:41
307
Markus Hauer
Braunschweig (GER)
1:46:35
1:42:30
308
Radboud Dood
Enschede
1:46:36
1:43:16
309
Freddie Geerts
Kampen
1:46:38
1:43:46
310
Rick Wildeman
Enschede
1:46:39
1:43:49
311
Remko Vrijdag
Ilpendam
1:46:39
1:41:47
312
Wouter Rouwhorst
Borculo
1:46:39
1:44:44
313
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
1:46:40
1:42:31
314
Stephan Lettang
Gronau (GER)
1:46:44
1:45:40
315
Jan Nijhof
Hengelo
1:46:50
1:44:21
316
Wim Ritsema
Dieren
1:46:55
1:42:25
317
Hans Wienk
Hengelo Ov
1:46:57
1:44:51
318
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
1:46:57
1:44:47
319
Bas Gilles
Tubbergen
1:47:01
1:44:59
320
Evert Dorregeest
Arnhem
1:47:08
1:45:05
321
Klaus Hennekes
Nordhorn (GER)
1:47:08
1:45:20
322
Thomas Heufekes
Vreden (GER)
1:47:11
1:44:33
323
Gephard van Wieren
Uelsen (GER)
1:47:14
1:45:59
324
Leendert Dokter
Enschede
1:47:16
1:46:02
325
Jan Overeem
Veenendaal
1:47:18
1:45:45
326
Harrie van der Horn
Hengelo Ov
1:47:18
1:45:24
327
Eric Schol
Enschede
1:47:21
1:43:58
328
Mark van Kooten
Oldenzaal
1:47:22
1:42:42
329
Paul Homan
Almelo
1:47:23
1:45:02
330
Hein van der Woerdt
Delden
1:47:23
1:47:14
331
Arnoud ter Doest
Delden
1:47:31
1:44:56
332
Gudo Hemeltjen
Denekamp
1:47:32
1:46:13
333
Ton Altink
Apeldoorn
1:47:38
1:45:54
334
Hans IJsseldijk
Deventer
1:47:38
1:42:59
335
Mark Althof
Hengelo Ov
1:47:39
1:45:57
336
Yordy Muller
Enschede
1:47:43
1:44:16
337
Stefan Gerdes
Münster (GER)
1:47:44
1:45:04
338
Kurt Egelwisse
Bocholt (GER)
1:47:44
1:46:31
339
Gerrie grote Punt
De Lutte
1:47:45
1:45:14
340
Martijn Kraijenbrink
Borne
1:47:45
1:44:47
341
Jan Boerman
Rijssen
1:47:46
1:46:11
342
Niels Crama
Nijmegen
1:47:47
1:45:09
343
Rob Lanting
Hengelo Ov
1:47:52
1:45:35
344
Marijn Hout
Teteringen
1:47:55
1:46:57
345
Jan Nijman
Sibculo
1:47:56
1:46:11
346
Toon Damen
Arnhem
1:47:57
1:45:32
347
Fred Groot Nibbelink
Haaksbergen
1:48:02
1:44:00
348
Ton Kippers
Grolloo
1:48:10
1:45:58
349
Jons Geerts
Enschede
1:48:15
1:47:51
350
Lucas Goldsteen
Harbrinkhoek
1:48:16
1:44:22
351
Hans Kaffener
Holten
1:48:17
1:45:40
352
Gerard Moraal
Enschede
1:48:23
1:47:06
353
Thomas Zorer
Gronau (GER)
1:48:27
1:46:12
354
Frank Meijer
Rheine (GER)
1:48:37
1:47:39
355
Raymond Aalderink
Ambt Delden
1:48:42
1:44:44
356
Chris van der Spek
Enschede
1:48:42
1:48:09
357
Bouke van der Veen
Enschede
1:48:42
1:45:40
358
Peter Wiebusch
Marl (GER)
1:48:49
1:44:43
359
Henk Waagenvoorde
Enschede
1:48:52
1:46:23
360
Hauke Rahnfeld
Emsdetten (GER)
1:48:53
1:46:28
361
Nick Lindenberg
Nederland
1:48:55
1:44:31
362
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:48:57
1:46:49
363
Dennis Geccerink
Neuenhaus (GER)
1:49:00
1:45:49
364
Rene Kreuwel
Harbrinkhoek
1:49:01
1:46:36
365
Mark Meijer
Woerden
1:49:06
1:45:59
366
Johan Aalpoel
Markelo
1:49:10
1:46:27
367
Benno Ramerman
Borger
1:49:12
1:47:00
368
Frank de Vries
Enschede
1:49:12
1:47:01
369
Robert Bult
Enschede
1:49:13
1:46:47
370
Peter Minderhoud
Enkhuizen
1:49:14
1:47:16
371
Jan van Goor
Enschede
1:49:14
1:46:05
372
René van Rijn
Zwolle
1:49:15
1:46:27
373
Ronnie van Dijk
Enschede
1:49:15
1:48:58
374
Grego Kamphuis
Vasse
1:49:16
1:47:24
375
Jörg Jungesbluth
Unna (GER)
1:49:16
1:48:55
376
Christian Boosman
Amsterdam
1:49:16
1:44:28
377
Fetze Sieberen Andring
Harderwijk
1:49:18
1:45:09
378
Marcel Koersma
Zwolle
1:49:18
1:45:09
379
Jos Oude Lohuis
Oldenzaal
1:49:18
1:48:09
380
Erik van der Kam
Goutum
1:49:24
1:46:39
381
Jörg Baumann
Nordhorn (GER)
1:49:25
1:45:32
382
Rene Warmerdam
Enschede
1:49:28
1:46:45
383
Gerrit Olimulder
Geesteren Ov
1:49:36
1:46:57
384
Ralf ter Beek
Gronau (GER)
1:49:36
1:46:36
385
Erwin Hendriks
Enschede
1:49:38
1:46:53
386
Patrick Brüggemann
Enschede
1:49:39
1:47:15
387
Christiaan Willem Nobb
Hengelo Ov
1:49:39
1:49:26
388
Patrick Jansen
Enschede
1:49:42
1:46:40
389
Frank Verwer
Hengelo Ov
1:49:42
1:49:11
390
Bert Kamp
Klazienaveen
1:49:45
1:47:42
391
Vincent Tijink
Reutum
1:49:51
1:49:44
392
Martijn Goeman
Groningen
1:49:52
1:46:56
393
Freek van Kreij
Groenlo
1:49:54
1:46:17
394
Han Grefte
Bentelo
1:49:54
1:49:07
395
Erik Hoogenkamp
Nijverdal
1:49:56
1:47:14
396
Fränk Voskuil
Enschede
1:49:58
1:45:54
397
Rene Vroling
Hengelo Ov
1:49:58
1:47:15
398
Martin Visser
Enschede
1:50:00
1:48:51
399
Rafael Fernandes
Senden (GER)
1:50:02
1:44:55
400
Arthur Selbach
Deventer
1:50:03
1:47:35
401
Gijs Elfrink
Enschede
1:50:04
1:49:20
402
P R K M Erkelens
Almelo
1:50:05
1:47:35
403
Gerard Koggel
Geesteren Ov
1:50:07
1:47:41
404
Bert van der Wal
Diepenveen
1:50:12
1:48:28
405
Jeroen van der Weegen
Arnhem
1:50:13
1:45:33
406
Gerald Voet
Nordhorn (GER)
1:50:14
1:49:08
407
Ben van Draanen
Zeist
1:50:15
1:48:41
408
William Lucassen
Utrecht
1:50:19
1:47:39
409
Diederik Vermeulen
Utrecht
1:50:20
1:45:51
410
Andre Heijnen
Klazienaveen
1:50:25
1:48:17
411
Rudy Verbeek
Apeldoorn
1:50:25
1:46:56
412
Laurens Grashof
Eibergen
1:50:27
1:47:20
413
Martijn Venema
Veenwouden
1:50:29
1:48:06
414
Theo Sanders
Losser
1:50:34
1:47:47
415
Ivo Vellekoop
Enschede
1:50:36
1:47:17
416
Jan Meijer
Haaksbergen
1:50:37
1:50:00
417
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:50:38
1:50:26
418
Rob van Rooijen
Hengelo Ov
1:50:39
1:49:52
419
Bas Schepers
Apeldoorn
1:50:40
1:46:27
420
Marcel Oude Geerdink
Hengelo Ov
1:50:40
1:48:57
421
Pieter Rustenburg
CASTRICUM
1:50:42
1:49:33
422
B.G.M. Bult
Enschede
1:50:46
1:48:46
423
Gerard Grimbergen
Nunspeet
1:50:46
1:49:30
424
Twan van Limpt
VELDHOVEN
1:50:47
1:49:16
425
Remon van de Straat
Gronau (GER)
1:50:50
1:50:21
426
Dirk Jan Beumer
Oene
1:50:54
1:48:03
427
M Onland
Buurse
1:50:57
1:47:04
428
Ingo Caserio
Gronau-Epe (GER)
1:51:00
1:48:44
429
Andre Westervoorde
Enschede
1:51:05
1:50:26
430
Cor Rensen
Hengelo Ov
1:51:06
1:49:21
431
Martin Tieman
Almelo
1:51:07
1:47:00
432
Christian Prinz
Recklinghausen (GER)
1:51:08
1:48:49
433
Peter Klaver
Bentelo
1:51:11
1:50:30
434
Paul Bilman
Enschede
1:51:14
1:47:38
435
Wim Kuipers
Losser
1:51:15
1:48:31
436
Saaltink Dinant
Haaksbergen
1:51:18
1:49:09
437
Bert Bouwman
Borne
1:51:19
1:47:22
438
Jos Boxelaar
Enschede
1:51:22
1:48:52
439
Marc Franzen
Borculo
1:51:28
1:47:41
440
Robert Wezenberg
Zwolle
1:51:29
1:48:16
441
Erwin Bloem
Hengelo Ov
1:51:31
1:49:30
442
Henk Ziethof
Hengevelde
1:51:32
1:50:51
443
Gerrit van Tilborg
Enschede
1:51:33
1:48:10
444
Marcel Jeunink
Dieren
1:51:35
1:49:08
445
Martin Reesink
Borne
1:51:36
1:50:43
446
F NIJhof
Hengelo Ov
1:51:38
1:50:37
447
Erny Veldt
Zwolle
1:51:38
1:50:08
448
Branko Godijk
Nijmegen
1:51:38
1:50:08
449
Gert Vossebelt
Enschede
1:51:39
1:47:02
450
Henk Beverdam
Hengelo Ov
1:51:39
1:49:11
451
Henry Otter
Oldenzaal
1:51:40
1:49:09
452
Roy Wasse
Zwolle
1:51:40
1:49:18
453
Henk Wientjes
Enschede
1:51:42
1:47:40
454
Markus Löckemann
Emsdetten (GER)
1:51:42
1:48:26
455
Matteus Atto
Enschede
1:51:45
1:50:27
456
Michel Keeler
Enschede
1:51:45
1:49:18
457
Danny Janssen
Elst
1:51:49
1:47:32
458
Johan Olthaar
Haarlo
1:51:52
1:48:16
459
Peter Vos
Almelo
1:51:54
1:48:21
460
Freek Keupink
Ootmarsum
1:51:56
1:51:49
461
Patrick Allen
London (GBR)
1:51:57
1:50:31
462
André Spin
Enschede
1:51:59
1:47:24
463
Collin Koop
Borne
1:52:00
1:47:56
464
Nico Haarman
Enschede
1:52:01
1:47:19
465
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
1:52:02
1:51:12
466
Jan Bouman
Haaksbergen
1:52:02
1:48:41
467
Teglat Chabou
Enschede
1:52:04
1:50:02
468
André Hertsenberg
Enschede
1:52:07
1:49:19
469
Andre Boerrigter
Hengelo Ov
1:52:08
1:49:09
470
Freek Starke
Rijssen
1:52:12
1:50:47
471
Koen Klieverik
Hengelo Ov
1:52:15
1:48:56
472
Marco Platvoet
Enschede
1:52:16
1:49:03
473
Rogier Hommels
Hengelo Ov
1:52:17
1:49:35
474
Hugo van Luling
Rijsenhout
1:52:18
1:50:40
475
Gerrit Zijlstra
Wijchen
1:52:19
1:51:45
476
Bob Hooijsma
Enschede
1:52:21
1:49:19
477
Martin Derkink
Veendam
1:52:23
1:49:27
478
Theo Sterenberg
Borne
1:52:24
1:49:39
479
Bernhard Falke
Senden (GER)
1:52:25
1:51:17
480
Karel van der Velden
Hengelo Ov
1:52:27
1:49:09
481
Frank Renia
Dieren
1:52:31
1:51:22
482
Andreas Olthoff
Düsseldorf (GER)
1:52:32
1:50:06
483
Joop Oude Bos
Goor
1:52:33
1:50:52
484
Bertil Tibbe
Delden
1:52:34
1:49:59
485
Tonnie Molenbroek
Borne
1:52:34
1:48:15
486
Niels Aan de Brugh
Beugen
1:52:35
1:48:21
487
Herbert Vollenbroek
Enschede
1:52:35
1:49:11
488
Berthold Deitermann
Gronau (GER)
1:52:36
1:49:16
489
Michel IJzerman
Enter
1:52:36
1:48:05
490
Arjan Konijn
Leeuwarden
1:52:40
1:51:11
491
Kees Ranke
Wierden
1:52:41
1:49:02
492
Harry Buderman
Hengelo Ov
1:52:41
1:48:54
493
Gert Jan Koppelman
Nijverdal
1:52:43
1:49:29
494
Hans Cornelisse
Enschede
1:52:46
1:49:22
495
Gerrit Kelder
Holtheme
1:52:47
1:48:55
496
Henk Winkelhuis
Oldenzaal
1:52:49
1:51:30
497
Wout Ensink
Oldenzaal
1:52:49
1:51:31
498
Robert Buescher
Gronau (GER)
1:52:50
1:49:30
499
Rob Toonen
Enschede
1:52:52
1:48:29
500
Carlo Foesenek
Breda
1:52:52
1:51:56
501
Karrie Veldhuis
Hengelo Ov
1:52:53
1:49:41
502
Kerry de Jager
Balsidon (GBR)
1:52:54
1:50:38
503
Martin Ekhardt
Arnhem
1:52:54
1:50:01
504
Arian Steunenberg
Apeldoorn
1:52:59
1:49:26
505
Fermino Porcu
Enschede
1:53:05
1:51:15
506
Herman Hekkert
Luttenberg
1:53:06
1:50:04
507
Peter Vrenken
Enschede
1:53:06
1:50:25
508
Joël Albert de la Bruh
Hengelo Ov
1:53:10
1:52:50
509
Maarten Witteveen
Enschede
1:53:11
1:49:34
510
Peter Gaebler
Nettetal (GER)
1:53:11
1:50:22
511
Frank Somberg
Nordhorn (GER)
1:53:11
1:50:32
512
John Prins
Wierden
1:53:15
1:51:11
513
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
1:53:17
1:51:04
514
Theo Pünt
De Lutte
1:53:18
1:50:47
515
Laurens Geerts
Hengelo Ov
1:53:22
1:49:52
516
Ludger Schröder
Osnabrück (GER)
1:53:24
1:50:11
517
André Vreeman
Borne
1:53:24
1:50:19
518
Hans ter Bruggen
Enschede
1:53:29
1:52:45
519
Rob Lindenberg
Hengelo Ov
1:53:32
1:49:09
520
Laurens Weeink
Haaksbergen
1:53:33
1:50:13
521
Klaus Opitz
Gronau (GER)
1:53:38
1:51:42
522
Tjakko de Jong
Tubbergen
1:53:38
1:51:38
523
Sjoerd van Groning
Enschede
1:53:39
1:49:15
524
Axel Bittmann
Bramsche (GER)
1:53:42
1:49:51
525
Thorsten Knief
Nordhorn (GER)
1:53:45
1:50:55
526
Tonny Punt
De Lutte
1:53:50
1:51:14
527
Hergert Menkhorst
Neede
1:53:51
1:50:52
528
Jan Grobben
Almelo
1:53:53
1:51:13
529
Gerwin Jansen
Oldenzaal
1:53:54
1:51:25
530
Johan Almekinders
Enschede
1:53:55
1:50:31
531
Richard Rikkert
Markelo
1:53:56
1:52:53
532
Eddy Golbach
Borne
1:53:57
1:53:04
533
Timber Haaker
Enschede
1:53:58
1:49:29
534
Eric Dilling
Hengelo
1:54:00
1:50:48
535
Wim Veurink
Enschede
1:54:00
1:49:46
536
Jan Vermue
Deventer
1:54:01
1:52:44
537
Jan Vermue
Deventer
1:54:01
1:52:44
538
Boudewijn Veenhuizen
Enschede
1:54:04
1:52:19
539
Van Aken
Hengelo Ov
1:54:05
1:50:38
540
Bert-Jan Nijhuis
Enschede
1:54:06
1:52:11
541
Herman Krisman
Enschede
1:54:08
1:51:36
542
Jan van Beveren
Hardenberg
1:54:09
1:50:02
543
Joris Eekhout
Enschede
1:54:09
1:50:20
544
René Huizing
Enschede
1:54:15
1:49:53
545
Jan-Willem Snippe
Zuidhorn
1:54:16
1:52:51
546
Martijn Kerkhof
Enschede
1:54:21
1:51:47
547
Gert Staarman
Vroomshoop
1:54:22
1:51:17
548
Willem van Dijk
Borne
1:54:23
1:53:29
549
Rick Wielens
's-Hertogenbosch
1:54:24
1:52:44
550
Cyriel Mintjens
UTRECHT
1:54:24
1:53:10
551
Peter Bakker
Hengelo Ov
1:54:25
1:53:24
552
Wim Klein Baltink
Kring van Dorth
1:54:25
1:51:46
553
Carel Horstink
Winterswijk
1:54:28
1:50:52
554
Stefan Kottig
Gronau (GER)
1:54:32
1:51:10
555
Paul Hubers
Laren Nh
1:54:32
1:53:26
556
René Belt
Gronau (GER)
1:54:33
1:52:41
557
Berry van den Berg
Enschede
1:54:33
1:50:04
558
Peter Lohmann
Oldenzaal
1:54:35
1:53:26
559
Jörg Hulshof
Enschede
1:54:39
1:52:38
560
Ben Weiden
Almelo
1:54:39
1:52:39
561
Norbert Poort
Oldenzaal
1:54:39
1:53:21
562
Theo van den Bolder
Enschede
1:54:40
1:51:26
563
Bart Huiskamp
Markelo
1:54:40
1:52:00
564
Richard Claus
Borne
1:54:41
1:53:46
565
Sander Grefte
Arnhem
1:54:45
1:50:21
566
Jan van der Steege
Enschede
1:54:45
1:51:24
567
Mauk Spierings
NOOTDORP
1:54:46
1:53:22
568
Rudy Weppelman
Oldenzaal
1:54:50
1:52:06
569
Ad Wieggers
Lichtenvoorde
1:54:50
1:50:57
570
Simon Engelberts
Enschede
1:54:51
1:50:02
571
Henk van Dijk
Vroomshoop
1:54:52
1:53:41
572
Herman Nieuwe Weme
Weerselo
1:54:54
1:52:21
573
Erwin Jansen
Vriezeveen
1:54:54
1:51:56
574
Peter Bos
Hengelo
1:54:55
1:52:25
575
Rick Haringa
Oosterhout
1:54:56
1:50:08
576
Henk Paulisse
Enschede
1:54:56
1:53:02
577
Ronald Weenk
Borculo
1:54:58
1:50:20
578
Frans Rosink
Enter
1:55:01
1:52:56
579
Jaap Westerik
Enschede
1:55:01
1:53:16
580
Flip de Granada
Markelo
1:55:05
1:52:17
581
Raymond Roovers
Oosteind
1:55:07
1:54:14
582
Rob Weekenstroo
Enschede
1:55:12
1:51:58
583
Henk Kok
Borculo
1:55:12
1:52:49
584
Giel Wijlens
Losser
1:55:13
1:51:48
585
Herman Hofman
Holten
1:55:15
1:51:55
586
Christoph Weigers
Neuenkirchen (GER)
1:55:17
1:54:42
587
Bernhard Dütz
Rheine (GER)
1:55:18
1:54:41
588
Ger Beernink
Enschede
1:55:18
1:52:27
589
Gerben Lammersen
Neede
1:55:22
1:52:57
590
Hans Tichlman
Enschede
1:55:23
1:51:02
591
Jos Hogeman
Heino
1:55:24
1:54:15
592
Werner Gerling
Rheine (GER)
1:55:25
1:54:23
593
Maurice Deunk
Groenlo
1:55:26
1:52:44
594
Wout Klok
Goor
1:55:26
1:52:37
595
Ferdinand Tuinstra
Lemmer
1:55:27
1:54:09
596
Roger Graus
Maarn
1:55:28
1:53:53
597
Marius Walters
Ahaus (GER)
1:55:31
1:51:37
598
Nico van Putten
Goor
1:55:32
1:54:38
599
Paul Walhof
Hengevelde
1:55:33
1:53:26
600
Bjorn Lukkien
Haaksbergen
1:55:33
1:50:51
601
Frank Westervoorde
Haaksbergen
1:55:34
1:51:36
602
Cor Molenaar
Doorwerth
1:55:35
1:54:23
603
Paul van Nuenen
Wierden
1:55:37
1:54:13
604
Elmer Wiemer
Hengelo Ov
1:55:38
1:53:20
605
Berto Somsen
Eibergen
1:55:39
1:53:54
606
Jaap Hos
Hengelo Ov
1:55:40
1:53:15
607
Raymond Andres
Enschede
1:55:49
1:53:36
608
Said Ennaoui
Enschede
1:55:52
1:55:02
609
Alex van Oosten
Epe
1:55:52
1:52:11
610
Benny Klieverik
Hengelo Ov
1:55:55
1:52:37
611
Gerrit van Dijk
Delden
1:55:57
1:52:03
612
Rein de Reus
Enschede
1:55:58
1:51:00
613
Jan Tieben
Hengelo
1:55:58
1:52:43
614
Joachim Kühlkamp
Gronau (GER)
1:55:59
1:54:01
615
Erik Smoes
Vriezenveen
1:56:01
1:51:36
616
Jan van Hannen
Oldenzaal
1:56:02
1:54:44
617
Mark Strootman
Borne
1:56:04
1:54:37
618
Frank Bastin
Borne
1:56:08
1:55:12
619
Maurice Tijink
Nordhorn (GER)
1:56:09
1:52:34
620
Adrie Rijk
Heeten
1:56:09
1:53:44
621
André Hendriks
Haaksbergen
1:56:10
1:53:20
622
Marcel Bergenhenegouwe
Voorburg
1:56:11
1:54:12
623
Rob Mentink
Hengelo Ov
1:56:13
1:53:59
624
Matthias Alfert
Heek-Nienborg (GER)
1:56:14
1:52:54
625
Frans Onland
Haaksbergen
1:56:17
1:52:24
626
Bert Mos
Enschede
1:56:18
1:51:48
627
Jan Maas
Losser
1:56:21
1:54:26
628
Robert Kroeze
Enschede
1:56:21
1:51:39
629
Nicky Konings
Groenlo
1:56:24
1:54:12
630
Gerrit Vinke
Hengelo Ov
1:56:25
1:52:57
631
Jan Krul
Ede Gld
1:56:26
1:52:06
632
Guido Kemper
Vreden (GER)
1:56:29
1:54:24
633
Wim te Wierik
Enschede
1:56:30
1:53:25
634
Arnoud Hassink
's-Gravenhage
1:56:30
1:51:37
635
Raymond Hassink
Deventer
1:56:30
1:51:37
636
Wilfried Wessels
Enschede
1:56:30
1:53:06
637
Gerard Timmer
Kootwijk
1:56:32
1:51:54
638
Tonnie Kortink
Denekamp
1:56:32
1:53:50
639
Harrie Essing
Hengelo Ov
1:56:35
1:55:47
640
Wim Voorhuis
Borne
1:56:36
1:53:32
641
Wouter Verberne
Enschede
1:56:37
1:52:24
642
Sander Wiegers
Enschede
1:56:37
1:52:24
643
Wim Gerritsen
Rijssen
1:56:40
1:52:58
644
Frank Gerdes
Rheine (GER)
1:56:41
1:54:01
645
Botho Preuß
Ochtrup (GER)
1:56:44
1:53:09
646
Rene ter Horst
Enschede
1:56:44
1:53:28
647
Piet van Riel
Holten
1:56:45
1:54:05
648
Ralph Baart
Bad Bentheim (GER)
1:56:45
1:52:31
649
Ron de Jong
Goor
1:56:46
1:53:47
650
Frans Engelbarts
Eibergen
1:56:48
1:54:11
651
Herman Fokkink
Borculo
1:56:50
1:54:05
652
Bertil Rob de Groot
Borne
1:56:51
1:52:52
653
Bas van de Goor
Nederland
1:56:55
1:55:42
654
Thorsten Nogli
Steinfurt (GER)
1:56:56
1:53:34
655
Bart Geerdink
Huis ter Heide Ut
1:57:00
1:53:49
656
Wilfred Willems
Enschede
1:57:01
1:52:45
657
René Steentjes
Enter
1:57:05
1:53:57
658
Jan Meijer
Lunteren
1:57:06
1:52:48
659
MB van Urk
Enschede
1:57:10
1:56:28
660
William Schothuis
Almelo
1:57:12
1:54:45
661
Sjabbo Smedes
Hengelo Ov
1:57:12
1:54:00
662
Arjan Haasjes
Almelo
1:57:12
1:53:41
663
Arjan Kortholt
Sappemeer
1:57:13
1:56:43
664
Paulos Budel
Enschede
1:57:15
1:53:08
665
Theo de Goede
Overdinkel
1:57:18
1:53:52
666
Wilfried ten Berge
Haaksbergen
1:57:22
1:54:32
667
Lars Eiben
Halle (GER)
1:57:23
1:53:18
668
Henk Groenhuis
Nijmegen
1:57:25
1:57:01
669
Bastiaan Niggebrugge
Ulft
1:57:25
1:54:33
670
Gijs van de Scheer
Soest
1:57:27
1:56:34
671
Wim Bijsterbosch
Oldenzaal
1:57:28
1:54:57
672
Michiel de Boer
Arnhem
1:57:31
1:56:00
673
Hans Kroeze
Weerselo
1:57:34
1:57:11
674
Frans Palmai
Enschede
1:57:34
1:53:21
675
Jan Oude Weme
Oldenzaal
1:57:37
1:54:22
676
Thijs Berger
Enschede
1:57:37
1:56:27
677
Marco Kurt
Enschede
1:57:37
1:55:44
678
Theo Lukkezen
Beneden Leeuwen
1:57:40
1:54:38
679
Stefan Hinners-Tobräge
Lohne (GER)
1:57:43
1:54:02
680
Peter van Oorschot
Venlo
1:57:44
1:54:43
681
John Eissink
Bentelo
1:57:45
1:55:38
682
Edwin Relker
Hengelo Ov
1:57:47
1:53:59
683
L S Snijders
Hengelo Ov
1:57:52
1:54:47
684
Marco Wisselo
Oldenzaal
1:57:53
1:54:25
685
Mick Lemmerman
Utrecht
1:57:53
1:54:09
686
Nino Rosenberg
Enschede
1:57:56
1:55:12
687
Jeroen van Hees
Culemborg
1:57:58
1:54:48
688
Hans Meijer
Almelo
1:57:58
1:54:23
689
Rob van der Donk
Groenlo
1:57:59
1:56:19
690
Leo Vreeswijk
Borne
1:58:00
1:55:39
691
Helmut Poggemann
Rheine (GER)
1:58:01
1:56:59
692
Jan van der Meij
Enschede
1:58:03
1:54:35
693
Franc Jurjus
Lichtenvoorde
1:58:06
1:54:46
694
Sander van der Velde
Ambt Delden
1:58:07
1:54:40
695
Hubert Böing
Velen-Ramsdorf (GER)
1:58:07
1:55:31
696
Jan Koster
Borne
1:58:08
1:54:56
697
Henk Wijers
Arnhem
1:58:08
1:55:42
698
Carlo Keuben
Enschede
1:58:09
1:54:37
699
Marcel ter Ellen
Enschede
1:58:10
1:55:28
700
Reinier de Groot
Groningen
1:58:12
1:53:31
701
Roger Snijders
Hengelo Ov
1:58:13
1:55:27
702
Egbert Altena
Hengelo Ov
1:58:14
1:55:11
703
Ralf Lebert
Münster (GER)
1:58:14
1:54:40
704
Hans Bijvank
Enschede
1:58:15
1:56:52
705
Henri Hofmeijer
Epe
1:58:15
1:54:44
706
Tom Meuleman
Haaksbergen
1:58:16
1:55:41
707
Alfred Schnippengerd
Rheine (GER)
1:58:16
1:54:10
708
Mike Gering
Hengevelde
1:58:18
1:54:31
709
Tom Hoeseler
Oldenzaal
1:58:18
1:55:13
710
Bertus van Beek
Enschede
1:58:24
1:54:07
711
Ronald Waanders
Enschede
1:58:24
1:55:16
712
Marcel Bührmann
Enschede
1:58:25
1:57:54
713
Antonius Möllers
Ahaus (GER)
1:58:27
1:55:24
714
Jürgen Grote
Itterbeck (GER)
1:58:32
1:57:17
715
Dr Ludwig Kiesel
Münster (GER)
1:58:33
1:55:45
716
Erik Koldewijn
Apeldoorn
1:58:37
1:55:11
717
Wilfried Schlätker
Gronau (GER)
1:58:41
1:53:59
718
Harrie Eidhof
Almelo
1:58:46
1:55:34
719
Ramon Kessen
Leusden
1:58:47
1:57:19
720
Bert Borkent
Ootmarsum
1:58:51
1:55:46
721
Hans Krijnsen
Hengelo Ov
1:58:52
1:54:08
722
Arjan Glandrup
Enschede
1:58:55
1:53:47
723
Andre Kiedel
Gelsenkirchen (GER)
1:58:59
1:54:19
724
Hans Kanger
Hengelo Ov
1:59:02
1:55:09
725
Henk Eertink
Enschede
1:59:04
1:57:08
726
Victor Ungerer
Enschede
1:59:06
1:54:41
727
Wim Sander
Hengevelde
1:59:09
1:55:27
728
Marinus Jasper
Kloosterhaar
1:59:09
1:57:07
729
Harry Maathuis
Haaksbergen
1:59:18
1:55:15
730
Marinus Tijken
Hengelo Ov
1:59:18
1:56:43
731
Erik Jan van de Vis
Enschede
1:59:19
1:55:30
732
Pieter de Wit
Beek en Donk
1:59:20
1:54:53
733
Nico Lubbers
Bussum
1:59:21
1:57:16
734
Laurens Büter
Enschede
1:59:22
1:55:07
735
Hans Schouten
Vriezeveen
1:59:22
1:54:30
736
Johan Wesselink
Almelo
1:59:24
1:55:45
737
Heinz Verwohlt
Vreden (GER)
1:59:25
1:56:09
738
Hans Zuilhof
Amersfoort
1:59:27
1:57:33
739
Arie de Jager
Borne
1:59:31
1:59:16
740
Anthonie Hendriksen
AMERSFOORT
1:59:34
1:58:00
741
Eddy Mangnus
Deventer
1:59:37
1:57:03
742
Johan Martinus
Almelo
1:59:39
1:54:56
743
Don Richardson
Deventer
1:59:43
1:55:57
744
Hugo Hollander
S-GRAVENHAGE
1:59:44
1:58:17
745
Ewout Naafs
Enschede
1:59:44
1:56:14
746
Richard Morskieft
Hengelo Ov
1:59:49
1:59:01
747
Edwin Pietersma
Oosterbeek
1:59:49
1:56:37
748
Wytze Feringa
Maarn
1:59:50
1:58:19
749
Dieter Teich
Vreden (GER)
1:59:53
1:57:57
750
FA Hoonberg
Beuningen Ov
1:59:54
1:58:44
751
Marco Huidink
Deventer
1:59:55
1:56:04
752
Martin Nanninga
Enschede
1:59:55
1:55:14
753
Dick van den Beld
Haarlo
1:59:56
1:56:19
754
Geert Visscher
Enschede
1:59:59
1:55:49
755
Koen van der Linden
Hengelo Ov
1:59:59
1:56:55
756
Rene Kunst
Almelo
2:00:03
1:57:14
757
Erik Mensink
Goor
2:00:04
1:55:48
758
Karim Chamoun
Enschede
2:00:08
1:58:49
759
Rob Paulussen
Enschede
2:00:08
1:55:50
760
Michel Olde Benneker
Enschede
2:00:12
1:56:30
761
Rochére Varenbrink
Gronau (GER)
2:00:13
1:56:32
762
Berthold Vorloeper
Metelen (GER)
2:00:16
1:57:49
763
André Kerkdijk
Enschede
2:00:23
1:56:01
764
Alberto Wessel
Losser
2:00:25
1:57:39
765
Rob te Boome
Groenlo
2:00:27
1:58:14
766
Geert Alers
Erica
2:00:29
1:58:34
767
Simon Kurt
Enschede
2:00:30
1:59:51
768
Henk Bos
Vriezenveen
2:00:31
1:56:06
769
Ottenschot Louis
Ambt Delden
2:00:32
1:57:03
770
Albert Hoeben
Oldenzaal
2:00:32
1:58:20
771
Gjalt Klijnstra
De Knipe
2:00:32
1:58:14
772
Oliver Thom
Steinfurt (GER)
2:00:32
1:55:40
773
Erik Bras
Laren Nh
2:00:33
1:59:26
774
Michael Mechtel
Nordhorn (GER)
2:00:33
1:59:30
775
Jan Wennink
Hengelo
2:00:35
1:57:21
776
Andreas Ulrich
Gronau (GER)
2:00:41
1:58:18
777
Dick Geisink
Oldenzaal
2:00:41
1:57:53
778
Hans Brons
Haaksbergen
2:00:42
1:57:07
779
Klaus Jakobus
Gladbeck (GER)
2:00:42
1:56:03
780
Bjorn Engbersen
Hengelo Ov
2:00:44
1:58:25
781
Paul Tolboom
Bemmel
2:00:47
1:57:49
782
Werner Bahrs
Gronau (GER)
2:00:48
1:59:01
783
Harold Bröking
Hengelo Ov
2:00:49
1:57:21
784
John Bruggink
Tubbergen
2:00:50
1:58:39
785
Jeroen Sanderman
Oldenzaal
2:00:56
1:57:43
786
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
2:00:57
1:57:38
787
Rob Hinten
Oosteind
2:00:59
1:56:50
788
Bernard Dekker
Vollenhove
2:01:01
2:00:03
789
Leo Jacobs
's-Hertogenbosch
2:01:02
1:57:16
790
Leo Derksen
Enschede
2:01:05
1:56:58
791
Thomas Strauß
Münster (GER)
2:01:05
1:57:48
792
Marc Wouters
Enschede
2:01:08
1:57:52
793
Mark Leppink
Arnhem
2:01:10
1:57:20
794
Alfons Mentink
Hengelo Ov
2:01:13
2:00:11
795
Gerard Nijhof
Enschede
2:01:14
1:58:29
796
Vincent van Dopperen
Enschede
2:01:16
1:57:41
797
Jörg Strobach
Osnabrück (GER)
2:01:18
1:58:05
798
Bernd Dolle
Ochtrup (GER)
2:01:18
1:58:17
799
Rokus Wijbrans
APELDOORN
2:01:18
1:59:56
800
Jochum van Krimpen
Utrecht
2:01:19
1:59:55
801
Diego Ortega
Enschede
2:01:20
1:59:34
802
Heinz Plietker
Gronau (GER)
2:01:20
1:56:38
803
Bekir Demiray
Apeldoorn
2:01:22
1:59:38
804
Rogier Scheinck
Groenlo
2:01:22
1:57:45
805
Lammert Folkerts
Hengelo
2:01:25
1:57:23
806
Ton Goeman
Houten
2:01:27
1:58:34
807
Jan Wieriks
Groenlo
2:01:29
1:59:51
808
Rob Sprakel
Enschede
2:01:30
1:59:00
809
Paul Engelbertink
Delden
2:01:35
1:57:50
810
Albert van Reeuwijk
Hoorn
2:01:38
1:56:48
811
Fons Woolderink
Deventer
2:01:39
1:58:33
812
Laurent Sockmann
Borne
2:01:40
2:00:44
813
Marco Schuringa
Amersfoort
2:01:41
2:00:20
814
Jos Ensink
Hengelo Ov
2:01:44
2:00:17
815
Jelle Zier
Badhoevedorp
2:01:44
2:00:19
816
Marcus van Spronsen
S GRAVENHAGE
2:01:48
2:00:23
817
Douwe Sikkes
Sint Nicolaasga
2:01:49
2:00:59
818
Martijn Kroese
Borne
2:01:51
1:56:54
819
Hans Schroots
Roermaond
2:01:54
1:57:07
820
Jochem Leuverink
Losser
2:01:54
1:57:07
821
Jan Roeterdink
Apeldoorn
2:01:58
1:57:01
822
Bennie Steggink
ootmarsum
2:01:59
1:58:53
823
Freddy Liebrand
Haaksbergen
2:02:00
1:58:12
824
Peter Haagen
Deventer
2:02:00
1:58:04
825
Dennis Huizinga
Enschede
2:02:01
1:57:57
826
Jan Timmerman
Vriezenveen
2:02:02
1:58:52
827
Aad Lindenberg
Zwolle
2:02:03
1:57:40
828
Arie Bijl
Enschede
2:02:06
1:58:47
829
Henk Jan Smedema
Wierden
2:02:07
1:58:31
830
Barry Miltenburg
Vriezenveen
2:02:07
1:59:32
831
Bernard Wennink
Hengelo Ov
2:02:07
1:58:24
832
Helmuth Hogenkamp
Hengevelde
2:02:10
2:00:06
833
Jan Smelt
Vriezenveen
2:02:11
1:57:45
834
Maarten Zier
Badhoevedorp
2:02:11
2:00:46
835
Gert Knook
Slochteren
2:02:15
2:00:34
836
Jos Wennink
Enschede
2:02:16
1:59:05
837
Henny Taken
Deurningen
2:02:16
1:58:24
838
Roel de Jong
Enschede
2:02:17
1:59:31
839
Ton Bertens
Hengelo Ov
2:02:17
1:59:18
840
Paulo Moekotte
Borne
2:02:19
2:01:27
841
Koos Lefevere
Almere
2:02:21
1:58:36
842
Christoph Simons
Gronau (GER)
2:02:24
1:59:02
843
Jellema Chris
Oldenzaal
2:02:25
2:01:37
844
Hubert Reimer
Tubbergen
2:02:27
2:00:26
845
Willy Elferink
Lichtenvoorde
2:02:29
1:58:39
846
Herman Wormgoor
Haaksbergen
2:02:33
1:58:35
847
Jack Penninkhof
Delden
2:02:35
1:59:28
848
Manfred Entrüp
Steinfurt (GER)
2:02:36
1:59:05
849
Andy Timmerman
Almelo
2:02:37
1:59:13
850
Sidney Nijeboer
Enschede
2:02:38
1:58:49
851
Bart Slot
Arnhem
2:02:43
1:58:44
852
Jeroen Hendriks
Enschede
2:02:45
1:58:44
853
Jeroen Franken
Enschede
2:02:48
2:00:11
854
Daan van Hoek
Hengelo Ov
2:02:49
1:58:16
855
Sjack klein Goldewijk
Lichtenvoorde
2:02:51
2:01:10
856
Remko Scholten
Hengelo Ov
2:02:56
1:58:51
857
Erik Kotte
Oldenzaal
2:02:57
1:58:40
858
Rob Diephuis
Enschede
2:02:58
1:59:16
859
Jan Kraesgenberg
Overdinkel
2:03:01
2:00:47
860
Jan Kamp
Hengelo
2:03:07
2:00:39
861
Richard Mensen
Geesteren
2:03:10
1:58:53
862
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
2:03:10
1:59:13
863
Peter Horsthuis
Oldenzaal
2:03:12
1:59:50
864
Guus Koorman
Dedemsvaart
2:03:12
1:58:26
865
W Roode
Losser
2:03:13
1:58:47
866
Ton Rijnders
Achterveld
2:03:17
1:59:53
867
Ben de Graaf
Groningen
2:03:17
2:02:58
868
Raimond Kuipers
Enschede
2:03:32
1:59:46
869
Jens Brill
Wietmarschen (GER)
2:03:32
1:59:55
870
Rene Masselink
Enschede
2:03:33
2:00:48
871
Richard Knol
Hoofddorp
2:03:33
1:59:41
872
Ids Hoogland
Apeldoorn
2:03:36
1:59:24
873
Ton Scheuten
Oldenzaal
2:03:37
1:59:22
874
Christiaan van Benthem
Ootmarsum
2:03:38
2:03:33
875
Joop Oosterlaken
Enschede
2:03:39
2:01:34
876
Jan van de Grootevheen
Hattem
2:03:42
1:58:48
877
Mink Baak
Winterswijk
2:03:43
1:59:56
878
Titus Olthof
Enschede
2:03:44
1:59:56
879
Gerd Mangold
Osnabrück (GER)
2:03:46
2:00:37
880
Wim During
Enschede
2:03:46
2:01:04
881
Rene Fiolet
Koedijk
2:03:47
1:58:59
882
Tonnie Bleumink
Enschede
2:03:50
2:03:21
883
Adrie Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:03:51
2:00:50
884
Mark Schuller
Hengelo Ov
2:03:52
1:58:48
885
Gerard Jenneboer
Borne
2:03:52
2:02:59
886
Yorck Eymelt
Münster (GER)
2:03:52
1:58:55
887
Christian Klöver
Münster (GER)
2:03:53
1:58:55
888
Willem Verdaasdonk
Raalte
2:03:53
2:02:43
889
Jaap Loman
Tubbergen
2:03:53
1:59:48
890
Hans Burggraaff
Amsterdam
2:03:53
2:02:27
891
Herold Ruigrok
Hoogeveen
2:03:53
2:00:08
892
Jos Meerman
Diepenveen
2:03:54
2:03:03
893
Ulrich Reimering
Münster (GER)
2:03:55
2:00:06
894
Cees van Kreij
Groenlo
2:03:56
2:00:09
895
Richard Poppe
Almelo
2:03:56
1:59:16
896
Edwin Bultman
Kampen
2:03:56
2:01:15
897
Eckart Deitermann
Nordhorn (GER)
2:03:59
2:02:54
898
Hans Glandrup
Enschede
2:04:00
1:58:53
899
Fons Knobben
Enschede
2:04:01
1:59:23
900
Fred Ruigrok
Ede Gld
2:04:02
1:59:15
901
Lex van Dorp
Hengelo Ov
2:04:02
2:02:52
902
Henry Oost
Zutphen
2:04:03
1:59:01
903
Rob Sessink
Winterswijk
2:04:09
1:59:36
904
Henk Hofstede
Hengelo Ov
2:04:12
2:02:05
905
Jappie Bakker
Burgum
2:04:13
2:01:34
906
Henk Maatman
Eibergen
2:04:15
2:01:37
907
Marco Bol
Huizen
2:04:16
1:59:18
908
Joost van der Heul
Schiedam
2:04:17
1:59:47
909
Gert Lantinga
Gronau-Epe (GER)
2:04:20
1:59:28
910
Harry Maatjes
Hengelo Ov
2:04:21
1:59:27
911
Martin Lanenga
Zwolle
2:04:22
1:59:28
912
Anton Hofkamp
Klazienaveen
2:04:23
2:02:17
913
Jeroen Koppenens
Lichtenvoorde
2:04:26
2:01:36
914
Dirk Mieseler
Dortmund (GER)
2:04:30
2:00:03
915
Matthias Vogel
Unna (GER)
2:04:30
2:00:03
916
George-Cem Sahut
Gronau (GER)
2:04:33
2:02:11
917
Jan van Alstede
Haaksbergen
2:04:34
2:03:50
918
Johan van Dijk
Malden
2:04:36
2:00:27
919
Werner Schwartke
Brummen
2:04:37
2:00:29
920
Ruud Burgers
Westervoort
2:04:39
2:01:24
921
Robin van Scheers
Naarden
2:04:42
2:03:36
922
Ben Scholten
Oldenzaal
2:04:42
2:00:40
923
Jan Feenstra
Hengelo Ov
2:04:43
2:02:13
924
Norbert ten Vregelaar
Hengevelde
2:04:52
2:01:25
925
Alex Heijnen
Groningen
2:04:53
1:59:45
926
Ben Buiting
Lochem
2:04:55
2:02:16
927
Gerrit Peters
Enschede
2:04:56
2:01:24
928
Wim Sprakel
Haaksbergen
2:05:03
2:00:53
929
Ruud Smit
Enschede
2:05:04
2:04:17
930
Joop Weenink
Enschede
2:05:05
2:01:05
931
Bert Loof
Emmeloord
2:05:09
2:01:43
932
Johan Gellekink
Ootmarsum
2:05:10
2:01:57
933
Gido de Bok
Made
2:05:12
2:04:16
934
Michel Geerdink
Lichtenvoorde
2:05:14
2:01:51
935
Maurice Wolters
Oldenzaal
2:05:15
2:01:16
936
Jelle Bakker
Enschede
2:05:18
2:01:27
937
Sjirk Thibaudier
Ruigahuizen
2:05:20
2:03:57
938
Govert Riksen
Oosterbeek
2:05:22
2:00:34
939
Gert Wolbrink
Schalkhaar
2:05:24
2:03:19
940
Remco Bloemkolk
S GRAVENHAGE
2:05:25
2:03:58
941
Frans Bouwmeesters
Haaksbergen
2:05:43
2:02:24
942
Sander Hogeweg
Goor
2:05:44
2:04:04
943
Harald Wiggers
Hengelo Ov
2:05:45
2:05:01
944
Paul de Heer
Enschede
2:05:47
2:01:19
945
Tim Tibo
Mainz (GER)
2:05:47
2:04:18
946
Ronald GERRITSEN
Groenlo
2:05:48
2:04:09
947
Ralf Eiffler
Altenberge (GER)
2:05:51
2:02:20
948
Michel van der Heijde
Eibergen
2:05:52
2:02:33
949
Martin Wijnen
Enschede
2:05:54
2:01:36
950
Gerard Maas
Oldenzaal
2:05:59
2:02:59
951
Pieter Koevoets
LANGBROEK
2:05:59
2:04:27
952
Friedhelm Giesbers
Uelsen (GER)
2:06:00
2:02:23
953
Klaas Kooy
Huizen
2:06:02
2:02:34
954
Ard Wesselink
Reutum
2:06:09
2:05:23
955
Frank Hannink
Enschede
2:06:22
2:01:21
956
Rudolf van Urk
Losser
2:06:24
2:02:53
957
Wim Nabuurs
Enschede
2:06:32
2:02:04
958
Gerard Koopman
Oldenzaal
2:06:34
2:05:28
959
Rene Wenneger
Weerselo
2:06:45
2:04:45
960
Benny Bokma
Enschede
2:06:48
2:05:40
961
Bas van Osenbruggen
Arnhem
2:06:48
2:02:07
962
Alejandro Rodil Swarbr
Wijchen
2:06:52
2:02:54
963
Ron Veen
Enschede
2:06:52
2:02:45
964
René Strootman
Enschede
2:06:54
2:03:32
965
André Smit
Oldenzaal
2:06:56
2:04:30
966
Eric PREVOT
's-Gravenhage
2:06:57
2:02:16
967
Ralf Nolte
Köln (GER)
2:06:57
2:02:57
968
Henri Boers
Enschede
2:07:07
2:05:40
969
Jos Wolbers
Weerselo
2:07:07
2:06:45
970
Harry Horstman
Weerselo
2:07:07
2:06:43
971
Henri Klein Tuente
Groenlo
2:07:09
2:05:29
972
Wibo Bultsma
Usingen (GER)
2:07:09
2:02:24
973
Vincent Schreur
Losser
2:07:11
2:05:08
974
L Roetman
Almelo
2:07:11
2:02:12
975
Gerard ten Bokum
Hengelo Ov
2:07:18
2:04:22
976
Karsten Lubbe
Münster (GER)
2:07:21
2:04:45
977
Gerard Brefeld
Haaksbergen
2:07:21
2:03:38
978
Theo Mulder
Zeist
2:07:25
2:04:12
979
Luco Post
Eibergen
2:07:26
2:03:29
980
Henning John
Warendorf (GER)
2:07:27
2:04:18
981
Louis Oosterik
Almelo
2:07:34
2:05:13
982
Maarten Oonk
Enschede
2:07:35
2:06:40
983
Jack Kaspers
Enschede
2:07:37
2:03:37
984
Marcel Hondeveld
Westervoort
2:07:43
2:02:55
985
Frank Blokhuis
Enschede
2:07:43
2:03:33
986
Roy van de Bosch
Enschede
2:07:44
2:04:42
987
Jan Lassche
Hengelo Ov
2:07:52
2:03:30
988
Gert Hendriks
Almelo
2:07:56
2:03:18
989
René Ros
Haaksbergen
2:08:05
2:05:22
990
Friedrich Kappelhoff
Ahaus (GER)
2:08:10
2:03:12
991
Leo Gollenbeek
Enschede
2:08:13
2:04:02
992
Thomas Pruim
Enschede
2:08:13
2:05:06
993
Joop Hengeveld
Hengelo
2:08:21
2:03:42
994
David Ebbrell
London (GBR)
2:08:24
2:06:56
995
Bent Takens
Drachten
2:08:26
2:04:11
996
Cor Versteeg
Enschede
2:08:27
2:04:49
997
Theo de Mooij
Kaag
2:08:28
2:04:57
998
Hartmut Kroll
Sprockhövel (GER)
2:08:32
2:03:48
999
Gerrit Strijbis
Enschede
2:08:40
2:05:35
1000
René Janssen
Enschede
2:08:40
2:04:59
1001
Carl Lange
Hengelo Ov
2:08:40
2:03:56
1002
Hendrik jan van Dassel
Harkstede
2:08:40
2:04:12
1003
Brian van Os
Enschede
2:08:42
2:03:16
1004
Raf Lintsen
Haaksbergen
2:08:45
2:03:48
1005
Bennie ten Berge
Enter
2:08:46
2:05:43
1006
Peter Drosdowski
Bochum (GER)
2:08:48
2:04:38
1007
Friedrich Gobrecht
Bochum (GER)
2:08:49
2:04:38
1008
Edwin Alfrink
Losser
2:08:57
2:04:12
1009
André Piëst
Uithoorn
2:08:57
2:04:09
1010
Nico Mensink
Oldenzaal
2:08:58
2:08:21
1011
Albert Klepper
Enschede
2:09:00
2:05:15
1012
Peter IJgosse
Enschede
2:09:04
2:05:04
1013
Wouter Dobbelaar
's-Hertogenbosch
2:09:05
2:05:25
1014
Ron J W Klein Tiessink
Maarssen
2:09:05
2:06:10
1015
Henk Snijder
Enschede
2:09:05
2:06:05
1016
Dirk van den Dijssel
Almere
2:09:13
2:06:02
1017
Fons Stege
Rossum Ov
2:09:14
2:05:18
1018
Willy Beld
Denekamp
2:09:14
2:04:31
1019
Richard Visscher
Enschede
2:09:14
2:06:08
1020
Bauke van Dijk
Hengelo Ov
2:09:15
2:05:52
1021
André Klein Gunnewiek
Borculo
2:09:18
2:06:53
1022
Reurink Johan
Hengelo Ov
2:09:25
2:05:12
1023
Eddie Veltman
Hengelo Ov
2:09:25
2:05:55
1024
Luc van Langen
Denekamp
2:09:26
2:05:53
1025
Raymond Bloemendaal
Enschede
2:09:26
2:06:17
1026
Peter Janssen
Hengelo Ov
2:09:30
2:05:40
1027
Frank Meijer
Enschede
2:09:32
2:07:07
1028
Hans Beumers
Enschede
2:09:35
2:06:06
1029
Bennie Winkelhorst
Hengelo Ov
2:09:37
2:06:35
1030
Eddy Frenay
Enschede
2:09:40
2:07:48
1031
Johan Douwenga
Enschede
2:09:46
2:05:19
1032
Hugo Schouwink
Enschede
2:09:48
2:07:54
1033
René ten Dolle
Winterswijk
2:09:48
2:05:40
1034
Ewald Poorthuis
Enschede
2:09:49
2:08:37
1035
Henry Ipskamp
Enschede
2:09:50
2:08:38
1036
Bouwen de Vries
Lelystad
2:09:52
2:04:55
1037
Erwin Hagels
Overdinkel
2:09:53
2:04:59
1038
Henri Bessembinder
Deventer
2:09:54
2:05:58
1039
Hans Spenkelink
Hengelo Ov
2:10:01
2:09:04
1040
Andreas Betka
Gladbeck (GER)
2:10:02
2:05:23
1041
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
2:10:08
2:05:46
1042
Gerard Oude Lansiink
Enschede
2:10:13
2:05:49
1043
Hamid Sohrabi
Hengelo Ov
2:10:16
2:05:27
1044
Erwin Kleise
Ambt Delden
2:10:17
2:07:58
1045
Jan Sotthewes
Enschede
2:10:19
2:07:25
1046
Luc Niggebrugge
Ulft
2:10:19
2:07:28
1047
Bert Holst
Hengelo Ov
2:10:24
2:06:03
1048
Marcel Berends
Enschede
2:10:27
2:07:53
1049
Joop Visscher
Enschede
2:10:28
2:06:37
1050
Paul Nijland
Geesteren Gld
2:10:32
2:06:24
1051
Jan Willem Ketelaar
Winschoten
2:10:32
2:05:32
1052
Filip Latour
Hengelo Ov
2:10:33
2:07:49
1053
Hans Rommelse
Capelle aan den IJss
2:10:34
2:07:19
1054
Alwy Roelofs
Deventer
2:10:35
2:07:22
1055
Jan Driesser
Hilvarenbeek
2:10:37
2:09:24
1056
Henny Letteboer
Almelo
2:10:43
2:07:38
1057
H J Damink
Deurningen
2:10:47
2:06:05
1058
Jurgen ten Dam
Bentelo
2:10:53
2:06:19
1059
Rik Nijkamp
Vriezenveen
2:10:56
2:10:39
1060
Erik Pigge
Almelo
2:10:56
2:06:33
1061
J Smit
Enschede
2:10:58
2:07:02
1062
Johnny Eertman
ootmarsum
2:11:00
2:08:33
1063
Jack van Mensvoort
Enschede
2:11:05
2:07:20
1064
Theo Ruiter
Nijverdal
2:11:08
2:06:15
1065
Bennie Geissler
Losser
2:11:08
2:07:36
1066
W Flim
Nijverdal
2:11:10
2:06:18
1067
Gert Jan Hilgersom
Enschede
2:11:10
2:06:39
1068
Andre Veenendaal
Enschede
2:11:10
2:07:21
1069
Pascal Mantiri
Amsterdam
2:11:12
2:06:50
1070
Luch Sleurink
Hengelo Ov
2:11:14
2:07:18
1071
Karel Nelissen
Enschede
2:11:15
2:09:00
1072
Nol Kouwenhoven
Enschede
2:11:17
2:06:57
1073
Richard Engelbertink
Oldenzaal
2:11:27
2:08:23
1074
Erik Smit
Borne
2:11:27
2:08:30
1075
John Huijzer
Elst Gld
2:11:32
2:08:06
1076
Jeroen van Dijk
RIDDERKERK
2:11:35
2:10:45
1077
Niels Vredenbregt
Enschede
2:11:42
2:09:08
1078
Joris van Grafhorst
Haaksbergen
2:11:45
2:07:43
1079
Bernard Weeink
Hengelo Ov
2:11:46
2:07:54
1080
Roel Pijl
Zutphen
2:11:48
2:07:11
1081
Wim Kooyman
Diepenveen
2:11:52
2:07:59
1082
Rainer Kauczor
Marl (GER)
2:11:52
2:08:16
1083
Danny van Hoogmoed
Enschede
2:11:52
2:08:56
1084
Jos Woesthuis
Nijverdal
2:11:54
2:07:36
1085
Gerrit Rotman
Eelde
2:12:01
2:08:29
1086
Alex Heijdens
Enschede
2:12:02
2:07:24
1087
Stephan Hietbrink
Hengelo Ov
2:12:06
2:08:06
1088
Daniël Mebius
Enschede
2:12:06
2:07:13
1089
Jörn Gunblach
Rheine (GER)
2:12:08
2:07:07
1090
Arjan Schotmeijer
Enschede
2:12:12
2:08:07
1091
Twan Spil
Haaksbergen
2:12:15
2:11:36
1092
Jurgen te Nijenhuis
Amsterdam
2:12:17
2:08:34
1093
Wim Kuiper
Enschede
2:12:22
2:09:51
1094
Marco Atto
Enschede
2:12:24
2:08:17
1095
Robert van de Steeg
Almelo
2:12:25
2:07:39
1096
Jochen Brinkheetker
Münster (GER)
2:12:28
2:07:46
1097
Rene Knap
Enschede
2:12:32
2:09:02
1098
David N Jansen
Aachen (GER)
2:12:33
2:07:47
1099
Aloys Rouweler
Zutphen
2:12:34
2:08:17
1100
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:12:46
2:09:12
1101
H G Oosterhold
Enschede
2:12:47
2:09:27
1102
Edwin Abbink
Almelo
2:12:48
2:08:26
1103
Raymond Bruins
Hengelo Ov
2:12:52
2:08:50
1104
Erik Boerkamp
Hengelo Ov
2:12:53
2:08:14
1105
Roelof de Lange
Deventer
2:12:54
2:09:42
1106
Peter Rondeel
Lichtenvoorde
2:13:01
2:09:28
1107
Gerard Schurink
Oldenzaal
2:13:03
2:08:14
1108
Adri van der Pol
Haaksbergen
2:13:08
2:08:04
1109
Benno Telgenhof
Groningen
2:13:09
2:09:18
1110
Leon Ducheine
Amersfoort
2:13:12
2:08:55
1111
Mario ter Bekke
Vroomshoop
2:13:20
2:08:54
1112
Ewald Bomers
Haaksbergen
2:13:23
2:11:16
1113
Jürgen Rotering
Münster (GER)
2:13:27
2:08:37
1114
Jan Paauwe
Enschede
2:13:34
2:10:58
1115
Raymond Buitink
Enschede
2:13:34
2:09:29
1116
Rob Kuipers
Hengelo Ov
2:13:45
2:09:45
1117
Rob Oude Weernink
Wierden
2:13:48
2:09:50
1118
Christoph Klas
Ahaus (GER)
2:13:50
2:10:01
1119
Bert Peters
Doetinchem
2:13:51
2:11:17
1120
Piet Beuker
Enschede
2:13:52
2:13:30
1121
Raymond Berkel
Enschede
2:14:00
2:10:25
1122
George Mantiri
Vriezenveen
2:14:02
2:09:41
1123
Ike Erritsen
's-Hertogenbosch
2:14:02
2:10:21
1124
Martin Leppers
Hengelo Ov
2:14:08
2:09:06
1125
Rolf Vogedes
Rheine (GER)
2:14:09
2:13:06
1126
Paolo Serra
Enschede
2:14:17
2:10:37
1127
Henk Buis
Alme
2:14:18
2:13:41
1128
Marinus Kwekkeboom
Enschede
2:14:20
2:10:40
1129
Sebastiaan Bosma
Oldenzaal
2:14:35
2:10:32
1130
Herman Ettema
Enschede
2:14:38
2:11:43
1131
Roy Jansen
Hengelo Ov
2:14:42
2:11:19
1132
Arjen Schippers
Enschede
2:14:43
2:12:13
1133
Philip Deumer
Hengelo Ov
2:14:46
2:10:50
1134
Dennis van den Ende
Tiel
2:14:53
2:10:56
1135
Hans Molenaar
Almelo
2:14:53
2:09:55
1136
Joop Timmer
Nijverdal
2:14:55
2:09:56
1137
Andreas Wensing
Ahaus (GER)
2:14:56
2:10:59
1138
Jos Kuijper
Goor
2:15:00
2:10:27
1139
Arjan Rudde
Enschede
2:15:02
2:11:21
1140
Paul Goolkate
Enschede
2:15:10
2:10:56
1141
Bart Dirkx
Hilvarenbeek
2:15:22
2:14:08
1142
Wim Travaille
Hengelo Ov
2:15:38
2:11:33
1143
Simon Voss
Enschede (GER)
2:15:42
2:12:35
1144
Jens Bachmann
Bramsche (GER)
2:15:43
2:11:33
1145
René Aalmoes
Hilversum
2:15:46
2:12:13
1146
Eberhard Felgenhauer
Reken (GER)
2:16:00
2:11:04
1147
Arjan Niezink
Wierden
2:16:00
2:12:21
1148
Tino Acito
Reken (GER)
2:16:00
2:11:04
1149
Jörg Thomas
Münster (GER)
2:16:08
2:13:31
1150
Benni Menke
Enschede (GER)
2:16:10
2:13:00
1151
Serkan Demirkol
Enschede
2:16:11
2:15:12
1152
Leo Waller
Enter
2:16:11
2:15:34
1153
Bert Bakhuis
Beerzerveld
2:16:14
2:14:14
1154
Chris Ketelaar
Winschoten
2:16:17
2:11:17
1155
Richard vd Haak
Beemte Broekland
2:16:18
2:14:54
1156
Gert Peddemors
Borne
2:16:20
2:13:16
1157
Maarten Hermanussen
Delden
2:16:32
2:13:22
1158
Gert Boer
Almelo
2:16:42
2:11:46
1159
Marco Krijnsen
Hengelo Ov
2:16:44
2:11:59
1160
Herman Herskamp
Enschede
2:16:45
2:12:53
1161
Ruud Gerrits
Enschede
2:16:55
2:15:10
1162
Albert Arends
Klazienaveen
2:16:58
2:13:03
1163
Jochen Lettang
Gronau (GER)
2:17:05
2:13:47
1164
Marco Lockhorst
Oldenzaal
2:17:07
2:12:10
1165
Edwin Konings
Winterswijk
2:17:10
2:12:41
1166
Leo Lemmers
Amsterdam
2:17:13
2:13:49
1167
Arjan Roesink
Ambt Delden
2:17:15
2:14:07
1168
Joop Scholten
Enschede
2:17:16
2:16:49
1169
Albert Genger
Enschede
2:17:17
2:14:19
1170
Pim Schneider
Bennekom
2:17:27
2:13:02
1171
Jörgen de Vries
Enschede
2:17:32
2:14:11
1172
Werner Selderbeek
Grootebroek
2:17:32
2:15:32
1173
Harry Stukker
Bovensmilde
2:17:34
2:16:32
1174
Wilko Melenhorst
Arnhem
2:17:36
2:13:22
1175
Tino Pampiermole
Winterswijk
2:17:46
2:13:38
1176
Oswald Blikman
Enschede
2:17:49
2:13:47
1177
Niez Bruins
Enschede
2:17:49
2:13:47
1178
Arie Fleerkate
Linschoten
2:17:52
2:13:35
1179
Edwin van Orsouw
Purmerend
2:17:56
2:13:05
1180
Eef Idema
Emmen
2:18:02
2:16:25
1181
J H Heutink
Enschede
2:18:02
2:16:15
1182
Lourens Meulink
Enschede
2:18:02
2:13:34
1183
Richard Engbers
Enschede
2:18:06
2:15:48
1184
Pascal Harmsen
Enschede
2:18:07
2:13:50
1185
Rik Jurjens
Oldenzaal
2:18:09
2:14:10
1186
Wouter Blokland
Zaandijk
2:18:11
2:13:54
1187
Robert Heino
Haaksbergen
2:18:16
2:13:32
1188
Jan de Koning
Bentelo
2:18:20
2:14:16
1189
Robert Hoitink
Winterswijk
2:18:31
2:14:01
1190
Gert-Jan Vonkeman
Haaksbergen
2:19:05
2:18:22
1191
Laurens Asbreuk
Haaksbergen
2:19:11
2:16:29
1192
Henk Stuurman
Harderwijk
2:19:15
2:15:23
1193
Günter Helle
Lingen (GER)
2:19:33
2:15:12
1194
Cliff Vaassen
Enschede
2:19:58
2:16:42
1195
Hans Pasman
Hengevelde
2:20:01
2:15:26
1196
Eddie Vlootman
Amsterdam
2:20:01
2:16:25
1197
Martin Tiggeloven
Winterswijk
2:20:02
2:15:33
1198
Wouter Rijnaerts
Retie (BEL)
2:20:08
2:18:42
1199
Bart van 't Ende
Enschede
2:20:14
2:16:22
1200
Derwin Vuurboom
Enschede
2:20:23
2:15:31
1201
Robert Cruiming
Enschede
2:20:36
2:17:14
1202
Sabrie Atman
Enschede
2:20:37
2:19:15
1203
Henk Vos
Apeldoorn
2:20:39
2:17:09
1204
Josef Pohlmann
Münster (GER)
2:20:49
2:16:47
1205
Richard Courant
Winterswijk
2:21:02
2:16:32
1206
Rik Sanders
Borne
2:21:13
2:17:15
1207
Stefan Faesing
Altenberge (GER)
2:21:26
2:17:55
1208
Harry Wagenaar
Enschede
2:21:36
2:19:13
1209
Arre-Jan van Willigen
Renkum
2:21:48
2:20:13
1210
Ko Stoker
Goor
2:21:50
2:17:15
1211
Hans-Maarten Parigger
CASTRICUM
2:21:57
2:20:37
1212
Steven Meijer
Goor
2:22:06
2:17:23
1213
Bennie Oude Heuvel
Delden
2:22:15
2:18:20
1214
William Jordan
Dublin (IRL)
2:22:20
2:19:25
1215
Henk Karselius
Enschede
2:22:22
2:18:20
1216
Martin Fleer
Hengelo Ov
2:22:33
2:18:07
1217
Roy Middelbos
Enschede
2:22:39
2:17:55
1218
Henk Vaanholt
Zenderen
2:22:55
2:18:25
1219
Marcel du Frenne
Enschede
2:22:58
2:18:33
1220
Ronald Otto
Enschede
2:22:58
2:18:33
1221
Rob Wagemaker
Rijssen
2:23:00
2:19:37
1222
Therese van Reewijk-Sc
Hoorn
2:23:03
2:18:12
1223
Rein van Londen
Enschede
2:23:22
2:19:35
1224
J H Bouwman
Enschede
2:23:39
2:19:48
1225
Tjitse Piek
Enschede
2:23:56
2:19:44
1226
Jan van Lanen
Borne
2:24:05
2:19:55
1227
Cees Landhuis
Almelo
2:24:07
2:20:17
1228
Marcel Roolvink
Almelo
2:24:08
2:20:18
1229
John Davis Röckl
Gronau (GER)
2:24:12
2:21:49
1230
Martien Kuiper
Enschede
2:24:17
2:19:51
1231
Bram Peter Buijse
Usingen (GER)
2:24:46
2:20:03
1232
Hans de Zee
Gronau (GER)
2:24:53
2:22:00
1233
Tanno Zuidema
Enschede
2:25:04
2:21:27
1234
Ko Lorist
Groenlo
2:25:05
2:21:11
1235
Johannes Jeuring
Enschede
2:25:09
2:22:06
1236
Erik Sloothaak
Zwolle
2:25:16
2:21:40
1237
Peter Westerveld
Enschede
2:25:21
2:21:02
1238
Klaas Boensma
Enschede
2:25:33
2:23:00
1239
Willem Jaap Zwart
Enschede
2:25:33
2:20:39
1240
Roy Sprakel
Haaksbergen
2:25:52
2:21:41
1241
Van Eck Yme
Hilversum
2:26:26
2:24:05
1242
Jack Rijnenberg
Enschede
2:26:28
2:23:04
1243
Ruben Civre
Enschede
2:27:02
2:23:47
1244
Harry Weenink
Groenlo
2:27:19
2:25:42
1245
Matthias Gehling
Ahaus-Alstätte (GER)
2:27:43
2:23:06
1246
Klaas Ketelaar
Winschoten
2:27:49
2:22:50
1247
Emile van der Linde
Voorschoten
2:27:54
2:23:07
1248
Marcel Schuite
Enschede
2:28:27
2:24:27
1249
Marco Derksen
Enschede
2:29:02
2:25:22
1250
Flip Breukers
Den Helder
2:29:36
2:25:02
1251
Henk Baalhuis
Tubbergen
2:29:46
2:25:43
1252
Theo Gelinck
Hengelo Ov
2:29:59
2:26:10
1253
Menno Lamers
Nuenen
2:30:57
2:26:06
1254
Edwin Wegenhuis
Dronten
2:31:19
2:27:55
1255
Jan Haak
Enschede
2:31:31
2:26:59
1256
Bernd Semik
Usingen (GER)
2:31:48
2:27:11
1257
Jan Timmerije
Eibergen
2:32:13
2:28:17
1258
Benno Holkenbrink
Enschede
2:32:20
2:29:47
1259
Eckhard Stücke
Lage (GER)
2:33:11
2:28:49
1260
Jelle Zijlstra
Enschede
2:34:40
2:30:29
1261
Arend Oosterveen
Enschede
2:35:24
2:31:07
1262
Eddie Reilly
Dublin (IRL)
2:37:17
2:33:05
1263
Michel Jonkers
Enschede
2:38:20
2:33:35
1264
Martin Flanagan
Dublin (IRL)
2:38:52
2:34:40
1265
Anthony Kelly
Dublin (IRL)
2:38:53
2:34:41
1266
Paul Schunselaar
Enschede
2:40:42
2:35:46
1267
Martin van den Worm
Ede Gld
2:41:02
2:36:38
1268
Anne Snippe
Vriezenveen
2:41:35
2:37:20
1269
Frans Mensink
Enschede
2:41:41
2:36:50
1270
Michel Bos
Lichtenvoorde
2:41:48
2:37:49
1271
Jacques Freij
Enschede
2:44:19
2:40:41
1272
Andre de Witte
Hengevelde
2:45:29
2:41:22
1273
Marco Kreder
Kampen
2:48:14
2:45:33
1274
Klaas Christoffels
Kampen
2:48:14
2:45:30
VREC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maxelle Keller
Enschede
1:34:08
1:33:43
2
Dorothé Vrieze
Zelhem
1:34:12
1:31:31
3
Carla Jager
Geesteren Gld
1:34:46
1:33:49
4
Marcel Bos
Nederland
1:36:28
1:35:50
5
Maria Parthe
Reken (GER)
1:37:29
1:35:30
6
Sabine Seiger
Oldenzaal
1:40:33
1:37:39
7
Anne Wildenbeest
Lichtenvoorde
1:41:05
1:40:35
8
Nicole Heming
Stadtlohn (GER)
1:41:05
1:40:44
9
Sandra Oude Veldhuis-J
Oldenzaal
1:41:12
1:39:20
10
Martine Withag
Enschede
1:42:30
1:40:18
11
Sonja Helincks
Nijmegen
1:42:31
1:42:02
12
Daphne Berends
Tubbergen
1:43:41
1:41:41
13
Angelika Werp
Muenster (GER)
1:44:07
1:43:32
14
Silke Lammers
Gronau (GER)
1:45:29
1:44:46
15
Joke Lubberink
Vriezenveen
1:45:37
1:45:23
16
Miranda Schenk
Bleiswijk
1:46:21
1:45:02
17
Herma Kats
Enschede
1:46:32
1:46:21
18
Erna Sleiderink-Hartma
Denekamp
1:46:35
1:44:42
19
Anita Greefhorst
Amersfoort
1:47:07
1:45:49
20
Ingrid Wolbrink
Schalkhaar
1:47:34
1:45:16
21
Rianne Vossers
Enschede
1:47:58
1:46:04
22
Emma Bijnen
Oosterbeek
1:48:19
1:47:40
23
Betsy Seiger
Oldenzaal
1:48:43
1:45:50
24
Inge de Boer
Franeker
1:49:15
1:46:54
25
Mieke Brouwer
Enschede
1:49:21
1:46:02
26
Danielle Schutte
Almelo
1:50:31
1:47:57
27
Elly Koning
Enschede
1:50:32
1:48:20
28
Maja Groothuis
Amstelveen
1:50:49
1:49:49
29
Carla Boekema
Zwolle
1:50:54
1:47:42
30
Alinda Bosman
Almere
1:51:10
1:55:47
31
Margriet Binnenmars
Den Ham Ov
1:51:19
1:48:44
32
Alien Kruize
Enschede
1:51:26
1:49:11
33
Evelien Leurs
Hengelo
1:51:30
1:51:12
34
Anneke Paus
Albergen
1:51:38
1:51:33
35
Anke Rotink
Haarlem
1:51:42
1:50:00
36
Marga Busscher-Wassink
Lattrop
1:51:44
1:51:39
37
Miranda Bruins
Oldenzaal
1:51:55
1:48:50
38
Mirjam Kop
Nunspeet
1:52:01
1:50:45
39
Mariola Dieperink
Enschede
1:52:04
1:50:54
40
Cindy Konninger-van de
Neede
1:52:29
1:51:31
41
Martina Möller
Ahaus (GER)
1:52:40
1:49:25
42
Chantal Luttikhuis
Losser
1:52:46
1:51:30
43
Christel ter Horst
Enschede
1:53:11
1:50:25
44
Gerdien Weis
Umkirch (GER)
1:53:21
1:51:59
45
Ellen Janssen
Almelo
1:53:25
1:51:36
46
Jolanda de Jong
Enschede
1:53:35
1:50:19
47
Maaike Jansen
Groningen
1:53:51
1:49:30
48
Edith Meijer
Haaksbergen
1:54:02
1:50:49
49
Vesna Iniguez Macineir
Arnhem
1:54:30
1:54:24
50
Esther Wesselink
Weerselo
1:54:39
1:52:05
51
Marion Titulaer
Groenlo
1:54:46
1:52:34
52
Jacqueline op de Weegh
Oldenzaal
1:55:04
1:53:56
53
Paulien van Bruggen
Enschede
1:55:04
1:52:05
54
Annet Hulshof
Groenlo
1:55:19
1:53:06
55
Anita Veldscholten
Wierden
1:55:26
1:54:40
56
Christa Braamhaar
Wierden
1:55:27
1:54:41
57
Lia Aarden
Zwolle
1:56:12
1:52:59
58
Agnes Wijnhoven
Nederland
1:56:12
1:54:58
59
Anke Willemsen
Lichtenvoorde
1:56:15
1:54:16
60
Manon Veldhuis
Haaksbergen
1:56:21
1:53:46
61
Helga Snaak
Zwolle
1:56:23
1:51:50
62
Jean-Louis Geutjes
AMERSFOORT
1:56:26
1:54:45
63
Yvonne Busscher
ootmarsum
1:56:27
1:56:23
64
Anita Vetketel
Zenderen
1:56:35
1:53:32
65
Anne-marie Kreuwel
Borne
1:56:35
1:53:33
66
Alinda Bosman
Almere
1:56:39
1:55:47
67
Andrea van der Sluijs
Den Bommel
1:56:53
1:53:42
68
Marjolein Bijvoets
Utrecht
1:57:07
1:53:20
69
Marietta Strickling
Ahaus (GER)
1:57:28
1:54:13
70
Anke Grimberg
Oldenzaal
1:57:30
1:54:27
71
Jeanet Reekers
Daarlerveen
1:57:32
1:53:03
72
Jolanda Heinink
Enschede
1:57:33
1:57:08
73
Andrea Dittrich-Wesbue
Ochtrup (GER)
1:57:33
1:53:58
74
Sonja Kruse
Borne
1:57:41
1:57:15
75
Rita Harbers
Groenlo
1:57:50
1:57:21
76
Marieke Heutinck
Zieuwent
1:57:57
1:55:58
77
Virginie Klunder
Hengelo
1:58:00
1:57:34
78
Elke Poggemann
Rheine (GER)
1:58:02
1:57:03
79
Rian Karnebeek
Delden
1:58:09
1:54:39
80
Anja van Kempen
Haaksbergen
1:58:12
1:54:04
81
Margaret Kroeze
Oldenzaal
1:58:13
1:56:04
82
Mechthild Nieweler
Neuenkirchen (GER)
1:58:14
1:57:39
83
Annelore Rorink
Enschede
1:58:17
1:57:55
84
Jacoline Huiskes-Flink
Hengelo
1:58:17
1:58:00
85
Jose Grefte-Exterkate
Bentelo
1:58:30
1:57:24
86
Sabine van Aalst
Groenlo
1:58:30
1:54:07
87
Danielle Busscher
ootmarsum
1:58:48
1:58:43
88
Esther Boksem
Zutphen
1:59:03
1:58:50
89
Jolanda Uitslag
Vriezenveen
1:59:07
1:58:36
90
Carla Koenderink
Hengevelde
1:59:09
1:55:43
91
Arline Werter
Hengelo Ov
1:59:29
1:58:30
92
Cindy Peters
Oldenzaal
1:59:29
1:56:35
93
Tony de Koning
Vlijmen
1:59:52
1:56:10
94
Ilse Boerhof
Enschede
2:00:07
1:56:48
95
Christel Hurenkamp-van
Velp
2:00:08
1:58:53
96
Mil Takens
Drachten
2:00:08
1:55:52
97
Baerbel Reinhardt
Münster (GER)
2:00:16
1:57:06
98
Ellen Kuipers
Nieuwegein
2:00:20
1:57:36
99
Anita Keupink
Ootmarsum
2:00:23
2:00:18
100
Enith Bouwmeesters
Enschede
2:00:26
1:57:07
101
Annette Harmelink
Oldenzaal
2:00:27
1:56:42
102
Ineke Alers-Beukers
Erica
2:00:28
2:00:13
103
Frieda van der Veen
Neuenhaus (GER)
2:00:30
1:59:50
104
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
2:00:38
1:56:59
105
Elke Deelen
Nordhorn (GER)
2:00:39
2:00:00
106
Corinne Visser
Enschede
2:00:40
1:59:30
107
Jolande Dam-Saris
Hengelo Ov
2:00:43
1:56:04
108
Tijske Blankestijn
Hengelo Ov
2:01:01
2:00:02
109
Annelies Lageschaar
Oldenzaal
2:01:03
1:56:51
110
Marije Blom
Oldenzaal
2:01:07
1:58:03
111
Silvia Pikkemaat
Hengelo
2:01:07
1:56:31
112
Mariël Rondeel
Enschede
2:01:24
1:57:55
113
Cora Mulder
Overberg
2:01:29
2:00:02
114
Nel Geerdink
Hengelo
2:01:29
1:56:54
115
Hendriks Boers
Almelo
2:01:36
1:58:20
116
Petra Holtkamp
Münster (GER)
2:01:36
1:58:27
117
Karin van der Giessen
Berkel & Rodenrijs
2:01:38
1:56:46
118
Bianka Kant-Los
Goor
2:01:38
1:57:56
119
Jose hofstede Hillen
Hengelo Ov
2:01:41
1:59:35
120
Diane Ran
Hengelo Ov
2:01:44
2:00:18
121
Wieteke Brocken
Rotterdam
2:01:47
2:00:28
122
Ineke Kosse
Amsterdam
2:01:48
2:00:30
123
Anja van der Ham-Derki
Hengelo Ov
2:01:53
1:58:26
124
Jeanine Koopman
Hengelo
2:01:55
1:57:18
125
Agnes Leewe
Enschede
2:01:58
1:58:47
126
Hanna Hohenthal
Enschede
2:02:00
1:58:51
127
Laura Naafs
Oldenzaal
2:02:06
1:58:14
128
Mirjam Kole- Meussen
Hengelo Ov
2:02:08
1:58:12
129
Traute Schareina
Nordhorn (GER)
2:02:11
2:01:06
130
Vera Oppedijk
Amsterdam
2:02:13
1:57:33
131
Cornelia Klas
Ahaus (GER)
2:02:16
1:58:29
132
Marga Adolfsen
Hengelo
2:02:18
1:58:50
133
Sandra Rouwhorst
Lichtenvoorde
2:02:19
1:58:57
134
Gitta Lansink
Enschede
2:02:26
2:00:27
135
Yvonne Olde Wolsink
Enkhuizen
2:02:27
2:00:29
136
Claire Declemy
Huizen
2:02:34
2:01:46
137
Petra Mensen
Klazienaveen
2:02:35
1:58:43
138
Maartje Harbers
Amersfoort
2:02:41
1:58:21
139
Mariëtte Wiegers
Enschede
2:02:43
2:00:06
140
Mascha van de Weer
Weerselo
2:02:47
1:58:40
141
Marian Brand
Borne
2:02:58
1:59:22
142
Maaike Ebbekink
Hengelo Ov
2:03:02
1:58:10
143
Diny Schutte
Dieren
2:03:04
1:59:59
144
Hester Wittebroek
Neede
2:03:17
1:59:50
145
Tanja Aanstoot
Hengelo Ov
2:03:20
1:59:19
146
Heike Schuette
Vreden (GER)
2:03:33
2:00:55
147
Rolina Meinders
Zevenaar
2:03:38
1:58:59
148
Harijati Rademaker
Enschede
2:03:40
2:00:12
149
Manon Balk-ten Bruggen
Haaksbergen
2:03:41
1:59:32
150
Ans van Eck
Doetinchem
2:03:44
2:01:10
151
Marlene Boriglione
Hengelo
2:03:45
1:59:35
152
Carla Senger
De Lutte
2:03:46
2:00:00
153
Judith Oosterholt-Kamp
Haaksbergen
2:03:47
2:01:42
154
Albertine Bos
Hengelo
2:03:50
2:00:03
155
Yvonne Roord-IJland
Oldenzaal
2:04:01
2:00:22
156
Saskia Kuipers
Hengelo
2:04:02
1:59:22
157
Dianne Fokke
Daarlerveen
2:04:03
2:00:12
158
Aziza Lütkenhorst
Vreden (GER)
2:04:08
2:01:30
159
Yildiz Gecer
Enschede
2:04:09
1:59:57
160
Patricia Blom
Enter
2:04:15
1:59:43
161
Ans Brinks
Enter
2:04:18
1:59:46
162
Magda Langendoen
Hekelingen
2:04:24
2:01:30
163
Elly Kotte
Oldenzaal
2:04:26
2:00:44
164
Marit Zomer
Markelo
2:04:38
1:59:56
165
Monique van Olffen
Oldenzaal
2:04:39
2:02:31
166
Emmy Peters
Hengelo Ov
2:04:48
2:01:15
167
Trees Grashof
Hengelo Ov
2:04:52
2:02:43
168
Nelly Schuurhuis
De Krim
2:04:53
2:01:09
169
Joke Kortenhorst
Wierden
2:04:53
2:01:37
170
Wilmien Jannink
Groenlo
2:05:00
2:02:51
171
Gerdie Rotink
Hengevelde
2:05:00
2:00:53
172
Ellen de Vries
Haaksbergen
2:05:11
2:01:36
173
Renate Jansen
Oldenzaal
2:05:13
2:01:06
174
Irma Straathof
Ede Gld
2:05:17
2:00:30
175
Hermine Luchtmeijer-Sc
Amersfoort
2:05:24
2:04:00
176
Rita Kolthof
Hengelo Ov
2:05:27
2:01:37
177
Willeke Boerrigter
Almelo
2:05:32
2:03:16
178
Kim Gritter
Slagharen
2:05:34
2:01:05
179
Carolien Steenbruggen
Hengelo
2:05:39
2:01:53
180
Paula Krooshoop
Bathmen
2:05:40
2:03:56
181
Margreet Jansen
Winterswijk
2:05:43
2:01:13
182
Miriam Vollenbroek-Hut
Geesteren Ov
2:05:48
2:05:32
183
Nicole Jongman
Hengelo Ov
2:05:49
2:01:13
184
Melanie Dierselhuis
Enschede
2:05:53
2:05:25
185
Wijnie Hop
Bunschoten Spakenbur
2:05:55
2:01:29
186
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
2:06:01
2:01:31
187
Bernadet Hottenhuis
Saasveld
2:06:03
2:02:35
188
Marie-José Jongman
Hengelo Ov
2:06:05
2:01:29
189
Bärbel Olbing
Münster (GER)
2:06:06
2:01:17
190
Bea Ankone-IJland
Oldenzaal
2:06:11
2:02:32
191
Erna Buijse
Usingen (GER)
2:06:16
2:01:33
192
Rianne Maas
Winterswijk
2:06:21
2:01:50
193
Harmelink
Oldenzaal
2:06:24
2:05:33
194
Karin ter Pelle
Enschede
2:06:35
2:02:59
195
Marian Wegdam
Hengevelde
2:06:37
2:02:29
196
Marijke Stiggelbout
Wierden
2:06:37
2:03:30
197
Marjon Breteler
Deventer
2:06:38
2:05:11
198
Veronique van Os
Haaksbergen
2:07:21
2:03:38
199
Annegret Rothkirch
Bocholt (GER)
2:07:35
2:06:21
200
Murel Klijnstra
Enschede
2:07:42
2:03:32
201
Tanja Vogt
Gronau (GER)
2:07:49
2:03:09
202
Mariëlle Lesscher
Hengelo
2:08:03
2:03:26
203
Sabine Sellbach
Wierden
2:08:07
2:04:29
204
Bea Penders
Borne
2:08:08
2:04:54
205
Hildegard Kappelhoff
Ahaus (GER)
2:08:09
2:03:12
206
Hermien Pasman
Hengevelde
2:08:11
2:04:29
207
Ulrike Richardt-Hagema
Hörstel (GER)
2:08:13
2:04:14
208
Rebekka van der Werff
Vlaardingen
2:08:26
2:04:44
209
Hanny Waarts
Delden
2:08:33
2:04:12
210
Karin Eilering
Suddendorf (GER)
2:08:37
2:04:47
211
Marianne Hulzink
Haarlo
2:08:48
2:05:12
212
Maria Bult-Blaauwgeers
Enschede
2:08:53
2:08:31
213
Aldi Dey
Zeewolde
2:08:54
2:04:47
214
Annette Westerink
Enschede
2:08:58
2:04:46
215
A S Elmers
Hengelo Ov
2:09:10
2:06:51
216
Wiesje Waanders
Winsum Gn
2:09:10
2:05:13
217
Karin Westra
Enschede/Aalsmeer
2:09:13
2:07:48
218
Marjolein Bax
Enschede
2:09:16
2:04:56
219
Wilma Beuzenberg
Deventer
2:09:18
2:05:20
220
Alice Sanders
Markelo
2:09:22
2:05:15
221
Gerie Rietveld
Ede Gld
2:09:36
2:05:14
222
Brigitte Scholten
Hengelo Ov
2:09:37
2:05:12
223
Ilse Waanders
Raalte
2:09:41
2:04:52
224
Ine Veldkamp-Gerritsen
Bathmen
2:09:42
2:05:41
225
Miranda ten Vregelaar
Hengevelde
2:09:49
2:05:42
226
Anita Bottger
Ruurlo
2:09:57
2:05:01
227
Lenny Berkhout
Bennekom
2:10:32
2:06:07
228
Wilma Nijkrake
Enschede
2:10:33
2:07:18
229
Hedwig ter Brake
Weerselo
2:10:38
2:06:07
230
Anique Velthof-Meijer
Haaksbergen
2:10:55
2:07:04
231
Henriette Olthof
Borne
2:10:55
2:08:18
232
Jannie Lubberts
Borne
2:10:55
2:08:19
233
Karin van de Vegte
Geesteren Ov
2:10:58
2:10:41
234
Andrea Eckelmann
Stadtlohn (GER)
2:10:58
2:07:32
235
Karin Janssen
Enschede
2:11:13
2:07:41
236
Steffi Schomaker
Lohne (GER)
2:11:15
2:08:33
237
Margriet de Wit
Enschede
2:11:28
2:07:06
238
Marion ten Voorde
Haaksbergen
2:11:29
2:06:29
239
Jolanda Huijzer
Elst Gld
2:11:33
2:08:06
240
Marchia Lammersen
Neede
2:11:39
2:08:11
241
Hedwig Engbers
Tubbergen
2:11:44
2:07:43
242
Marjo Slootjes
Enschede
2:11:46
2:07:24
243
Marja Pijl
Zutphen
2:11:48
2:07:11
244
Ria Plas
Klazienaveen
2:11:49
2:07:54
245
Akke Verhoeven-Krol
Holten
2:11:51
2:07:33
246
Charlotte Bekken
Zutphen
2:11:53
2:08:03
247
Hermien Vehof
Delden
2:11:55
2:08:44
248
Renate Loohuis
Hengelo Ov
2:12:06
2:07:31
249
Marieke Brink
De Krim
2:12:08
2:08:24
250
Ina van Zandwijk
De Krim
2:12:08
2:08:24
251
Monique Schumans
Amsterdam
2:12:17
2:08:34
252
Lidwien ten Brinke
Glane
2:12:19
2:09:20
253
Erna Brus
Enschede
2:12:22
2:09:51
254
Beek van Coby
Hoofddorp
2:12:39
2:08:42
255
Ine Pool
Oldenzaal
2:12:43
2:08:37
256
Yvonne Bax
Hengevelde
2:12:44
2:08:39
257
Nathasja Zwier
Hengelo
2:12:49
2:08:12
258
Jorien Kraijenbrink
Borne
2:13:01
2:10:04
259
Bonnie Nijhof
Hengelo Ov
2:13:04
2:08:23
260
Monique Dijksterhuis
Haaksbergen
2:13:21
2:10:07
261
Monika Baecker
Enschede
2:13:23
2:08:46
262
Rini Leverink
Borne
2:13:27
2:09:29
263
Yvonne Ottens-Franke
Hengelo Ov
2:13:28
2:09:29
264
Monika Greiwe
Münster (GER)
2:13:35
2:08:44
265
Antoinette Geerts
Haaksbergen
2:13:35
2:12:56
266
Wilma de Vries-Dijks
Jistrum
2:13:38
2:10:43
267
Yvon Hemmers
Enschede
2:14:00
2:09:56
268
Anja Baier
Bramsche (GER)
2:14:02
2:09:53
269
Maria Maatje
Enschede
2:14:09
2:10:06
270
Els Bosch
Enschede
2:14:14
2:10:23
271
Charlotte Verberne
Enschede
2:14:15
2:09:41
272
Haike Rikmanspoel
Albergen
2:14:17
2:09:58
273
Renee Hamilton
Denver, CO (USA)
2:14:20
2:10:22
274
Karin Duivenvoorde
Enschede
2:14:20
2:09:44
275
Lies van Langen
Oldenzaal
2:14:28
2:10:17
276
Caroline van de Mheen
Bunschoten Spakenbur
2:14:37
2:10:12
277
Gisela de Bruijn
Enschede
2:14:42
2:11:26
278
Maria Haagsma
Enschede
2:14:43
2:10:30
279
Ingrid Vloothuis
Albergen
2:14:46
2:10:47
280
Karin Schuurd
Enschede
2:14:47
2:11:48
281
Edith van der Velde
Ambt Delden
2:14:47
2:10:14
282
Hester-Meijer Jacqueli
Hardenberg
2:14:48
2:10:29
283
Pieternel van Krey
Groenlo
2:14:51
2:11:04
284
Vera Casteleijn
Zeewolde
2:14:52
2:10:53
285
Lucia Ruiter
Oldenzaal
2:14:53
2:10:56
286
Henny van Braam
Gramsbergen
2:15:00
2:11:17
287
Dionne Matel
Gramsbergen
2:15:01
2:11:18
288
Petra Beune-Corstjens
Enschede
2:15:03
2:10:51
289
Rita Vaneker-Spitters
Lichtenvoorde
2:15:06
2:13:07
290
Bettina Preuß
Ochtrup (GER)
2:15:08
2:11:11
291
Altine Bolte
Deventer
2:15:09
2:12:03
292
Hellen van der Valk
Hoofddorp
2:15:12
2:13:34
293
Aline van Luling
Rijsenhout
2:15:13
2:13:34
294
Ina Haasewinkel
Tubbergen
2:15:15
2:12:10
295
Hester Schip
Hengelo Ov
2:15:21
2:15:10
296
Alexandra Gesing
Enschede (GER)
2:16:09
2:12:59
297
Nienke van der Veen
Enschede
2:16:09
2:13:00
298
Anne Gerdener
Enschede
2:16:09
2:12:59
299
Aynur Zeyfi
Enschede
2:16:12
2:15:13
300
Marrietje Hulsegge
Hengelo Ov
2:16:34
2:11:57
301
Yvonne Soer-Baartman
Borne
2:16:36
2:13:06
302
Sabina van de Ree
Utrecht
2:16:43
2:15:18
303
Liesbeth Nijholt
Almelo
2:17:02
2:13:54
304
Marloes Snijders
Hengelo Ov
2:17:08
2:14:03
305
Wilma Boonk
Hengelo Ov
2:17:10
2:15:00
306
Christine Overbeek
Enschede
2:17:28
2:15:03
307
Yvonne Rakers-de Hoog
Hengelo Ov
2:17:28
2:14:55
308
Alie Stuut
Winschoten
2:17:58
2:12:59
309
Betty Blaauw
Enschede
2:17:58
2:12:59
310
Karen Fonferek
Enschede
2:18:23
2:13:23
311
Jorien Stijckel
Enschede
2:18:36
2:16:10
312
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
2:18:37
2:16:34
313
Saskia Vreeman
Borne
2:18:48
2:14:25
314
Danielle Vonkeman
Haaksbergen
2:19:05
2:18:22
315
José Vrooyink
Oldenzaal
2:19:20
2:18:20
316
Milly Frankot
Beckum
2:19:24
2:16:30
317
Marijn van Beek
Enschede
2:19:29
2:17:43
318
Marina Stap
Haaksbergen
2:19:29
2:15:01
319
Kerstin Rolfes
Gronau (GER)
2:19:35
2:17:13
320
Lilli Amshoff
Gronau (GER)
2:19:36
2:17:13
321
Annie Wortelboer
Dalen
2:20:02
2:15:26
322
Irma Timmerman
Borne
2:20:21
2:16:32
323
Joke van Bussel
Enschede
2:20:23
2:17:23
324
Renate Haan
gronau (GER)
2:20:25
2:15:45
325
Annemieke de Bruin
Enschede
2:20:42
2:17:38
326
Karin Hankel
Enschede
2:20:57
2:17:57
327
Hetty Naafs
Losser
2:21:01
2:20:33
328
Danielle Foekens
Enschede
2:21:07
2:16:47
329
Margreet van Harsselaa
Haaksbergen
2:21:08
2:16:40
330
Joke Steenberg
Hengelo
2:21:09
2:16:42
331
Trudi ten Thije Boonkk
Hengevelde
2:21:16
2:16:42
332
Jessica Schäper
Gronau (GER)
2:21:21
2:17:05
333
Marlies Visser
Haarlem
2:21:26
2:20:04
334
Bianca van Essen
Apeldoorn
2:21:31
2:17:59
335
Simone Raben
Groenlo
2:21:42
2:20:05
336
Marlies Roemaat-Tijhui
Hengelo Ov
2:22:12
2:17:37
337
Rikie Peters-Buunk
Doetinchem
2:22:16
2:19:42
338
Lotte van Wezel
Hengelo Ov
2:22:16
2:18:27
339
Irma Engbers
Tubbergen
2:22:26
2:18:25
340
Diny Cornelis
Hellendoorn
2:22:30
2:17:55
341
Sylvia-Jean Baaijens
Enschede
2:22:39
2:17:55
342
Weenk de Jonge
Borculo
2:22:44
2:18:01
343
Els Cozijnsen
Wierden
2:22:46
2:19:40
344
Bionda Kreeft
Enschede
2:22:50
2:18:29
345
Leonie Eektimmerman
Holten
2:22:51
2:17:56
346
Marloes Nooitgedagt
Enschede
2:22:57
2:18:22
347
Christiane Thomas
Münster (GER)
2:23:03
2:20:26
348
Arja ten Thije
Enschede
2:23:17
2:18:33
349
Tony van der Ploeg
Enschede
2:23:30
2:19:34
350
Marja van Graft
Enschede
2:23:32
2:18:37
351
Ida van Belle
LANGBROEK
2:23:35
2:22:12
352
Joke de Vries
Purmerend
2:23:36
2:21:29
353
Karin Houtzager
Veenendaal
2:23:41
2:19:30
354
Ellen Wegdam
Hengevelde
2:23:50
2:19:37
355
Marie-Cecile Legdeur
Enschede
2:24:02
2:19:07
356
Sylvia Hoffman
Groenlo
2:24:03
2:19:18
357
Barbara Resch
Münster (GER)
2:24:28
2:19:47
358
Marloes Gervink
Losser
2:25:13
2:24:46
359
Ingeborg Bikker
Enschede
2:26:35
2:23:48
360
Marion Lammertink
Enter
2:26:41
2:22:09
361
Aaltje Migchelbrink
Naarden
2:26:45
2:23:58
362
Lisette Pruim
Enschede
2:27:07
2:24:19
363
Kitty Oosterbroek
Oldenzaal
2:27:34
2:23:53
364
Mirande ter Woerds
Neede
2:28:11
2:23:57
365
Anita Bevers
Enschede
2:28:22
2:23:56
366
Annette Olde Agterhuis
Enschede
2:28:25
2:23:30
367
Karin Wes
Hengelo Ov
2:28:27
2:26:29
368
Barbara Huesmann
Gronau (GER)
2:28:28
2:23:48
369
Evelien Wensink
Borne
2:29:08
2:26:31
370
Mirjam Hoefman
Bredevoort
2:29:26
2:24:52
371
Monike Ebbers
Bredevoort
2:29:26
2:24:53
372
Ina ter Steege
Enter
2:30:04
2:25:31
373
H W Hendriks-Steenhuis
Enschede
2:30:46
2:25:46
374
Claudia Jasniack
Münster (GER)
2:31:14
2:27:56
375
Marlies Haak-Broek
Enschede
2:31:31
2:27:00
376
Ellis Elzenga-Wassenbu
Bovensmilde
2:31:45
2:27:26
377
Annabell Engles
Hoogland
2:32:04
2:27:11
378
Mariette Mensink
Oldenzaal
2:32:20
2:28:29
379
Arianne te Koppele-Vij
Twello
2:33:57
2:30:25
380
Kristel Atto
Enschede
2:34:04
2:29:57
381
José Roodenburg
Enschede
2:34:10
2:30:28
382
Jose Borgelink
Hengelo Ov
2:34:22
2:32:10
383
Anniek Stegeman
Enter
2:35:58
2:35:21
384
Inge Appelman
Hengelo Ov
2:37:12
2:35:01
385
Hennie van Kessel
Hengevelde
2:37:55
2:33:42
386
Vlok van Harten
Winterswijk Brinkheu
2:41:54
2:36:58
387
Henriëtte Schöpping
Enschede
2:41:55
2:36:59
388
Bente Falk Jensen
Svendborg (DEN)
2:42:20
2:41:19
389
Anneke Freij-Schaap
Enschede
2:44:19
2:40:41
390
Nicole Reimann
Emsdetten (GER)
2:45:29
2:40:33
391
Mirjam Kroeze
Enschede
2:46:46
2:41:52
392
Adelgunde Lichtenstein
Rheine (GER)
2:47:33
2:42:33
393
Hennie Witteveen
Kampen
2:48:15
2:45:31
394
Patricia Vorstenbos
Berkel en Rodenrijs
2:49:50
2:48:38
BED21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Tol
KIVO Plastic Verpakk
1:15:41
1:15:38
2
Michel Rietheide
Nederlandse Politie
1:15:45
1:15:44
3
Johan Matthijsse
Nederlandse Politie
1:16:20
1:16:19
4
Ricky Meylaars
Nederlandse Politie
1:16:42
1:16:40
5
Casper Koelma
Mediant GGZ
1:17:48
1:17:45
6
Peter Kelchtermans
Nederlandse Politie
1:18:51
1:18:49
7
Detmar Roessink
Grolsche Bierbrouwer
1:19:29
1:19:27
8
Herman Akkerman
Nederlandse Politie
1:19:59
1:19:58
9
Jeroen van der Markt
Nederlandse Politie
1:20:32
1:20:31
10
Hans Koier
Stad Enschede
1:21:32
1:21:27
11
Guido van Olffen
Mediant GGZ
1:21:38
1:21:37
12
Theo van der Wielen
Nederlandse Politie
1:22:34
1:22:32
13
Markus Götz
Stad Enschede
1:23:40
1:23:36
14
John Buikman
KIVO Plastic Verpakk
1:23:44
1:23:40
15
Erik Nijhof
Twents Carmel Colleg
1:23:44
1:23:42
16
Arjan Nieborg
Suwijn Notarissen
1:23:53
1:23:53
17
Klaas Ettema
KIVO Plastic Verpakk
1:24:33
1:24:25
18
Fred Smit
KIVO Plastic Verpakk
1:25:10
1:25:02
19
Karel Teunkens
Nederlandse Politie
1:25:51
1:25:50
20
Ronald Rumawatine
Mediant GGZ
1:26:46
1:26:45
21
Frans Wilbers
BAM Infratechniek No
1:27:05
1:26:42
22
Wilco Dunnewold
HumanCapitalCare B.V
1:27:23
1:27:13
23
Bas Germs
Nederlandse Politie
1:27:34
1:27:12
24
Iwan Smit
KIVO Plastic Verpakk
1:27:52
1:27:46
25
Maarten Meeuwsen
Nederlandse Politie
1:28:12
1:28:09
26
Menno Pistorius
Saxion Hogescholen
1:29:19
1:29:15
27
Rik Eertman
BAM Infratechniek No
1:29:25
1:29:00
28
Arjan Kuipers
BAM Infratechniek No
1:29:26
1:29:00
29
Marcel Vlutters
Stad Enschede
1:30:52
1:30:36
30
Richard Kerver
Roessingh Revalidati
1:31:37
1:31:27
31
Arthur Borggreve
Vredestein Banden BV
1:31:51
1:31:38
32
Jos Jans
HumanCapitalCare B.V
1:31:56
1:31:52
33
Robert Even
Dura Vermeer Bouw He
1:32:19
1:32:04
34
Rene Hermsen
Holland Casino Ensch
1:32:31
1:32:26
35
Hans Blekkenhorst
Roessingh Revalidati
1:32:43
1:32:27
36
Paul van der Tuuk
Mediant GGZ
1:32:59
1:32:56
37
Jeroen Kemperink
Countus
1:33:16
1:33:16
38
Wiljan Gijgink
Vredestein Banden BV
1:34:21
1:32:54
39
Aert Bakker
Saxion Hogescholen
1:34:32
1:34:32
40
Reserve Trebbe
Trebbe Bouwgroep B.V
1:34:32
1:34:22
41
Alphons Pross
Twents Carmel Colleg
1:34:56
1:34:48
42
Theo Kleizen
Siers Groep Oldenzaa
1:35:32
1:35:02
43
John Hampsink
HumanCapitalCare B.V
1:36:42
1:36:32
44
Roy Evers
Domijn Woongroep Twe
1:36:55
1:35:48
45
Gerben ter Horst
Eaton Electric nv
1:37:04
1:36:01
46
Gert Rotman
Holland Casino Ensch
1:37:10
1:36:45
47
ten Brink
Saxion Hogescholen
1:37:14
1:36:33
48
René Lehr
Trebbe Bouwgroep B.V
1:39:04
1:38:53
49
Johan Kroeze
Elementis Specialtie
1:39:05
1:38:52
50
Bennie Roetgerink
Grolsche Bierbrouwer
1:39:09
1:38:29
51
Gjalt Gjaltema
Stad Enschede
1:39:11
1:36:52
52
Achraf Riadi
Het Stedelijk Lyceum
1:39:11
1:36:28
53
Rob Holweg
Grolsche Bierbrouwer
1:39:38
1:39:28
54
Henri van Duist
Twents Carmel Colleg
1:39:41
1:39:28
55
Emiel Versteegen
Elementis Specialtie
1:39:53
1:37:27
56
Herman Stiggelbout
Countus
1:40:03
1:37:47
57
Roberto Grashof
Twents Carmel Colleg
1:40:13
1:39:59
58
Peter Meulenkamp
Dura Vermeer Bouw He
1:41:04
1:40:49
59
Mattijs Davids
Suwijn Notarissen
1:41:12
1:39:39
60
Gerard Pelle
Dura Vermeer Bouw He
1:41:56
1:41:41
61
Eric Joustra
Imtech
1:42:07
1:39:22
62
Jeroen Stegehuis
Temmink Groep B.V.
1:42:15
1:40:03
63
Ronald Ellenbroek
Domijn Woongroep Twe
1:42:22
1:41:10
64
Jan Baveld
HumanCapitalCare B.V
1:42:27
1:42:18
65
Theo Lansink
Saxion Hogescholen
1:42:27
1:41:10
66
Maarten Veeger
Stad Enschede
1:42:43
1:41:58
67
Mark Boers
Stad Enschede
1:43:34
1:43:12
68
Paul Eijkelenkamp
Vredestein Banden BV
1:44:44
1:43:12
69
Jan Baveld
Vredestein Banden BV
1:44:47
1:44:42
70
Jan Hölscher
Suwijn Notarissen
1:45:15
1:43:44
71
Rob Oldeman
Suwijn Notarissen
1:45:16
1:43:44
72
Martin Flierman
Roessingh Revalidati
1:45:44
1:44:43
73
Mark Pikkemaat
Dura Vermeer Bouw He
1:45:57
1:45:43
74
Emile Janssen
Roessingh Revalidati
1:46:18
1:43:21
75
Harry Baardink
Stad Enschede
1:46:39
1:44:14
76
Jan Willem Bos
Stad Enschede
1:46:41
1:46:29
77
Raimond Lubbers
Imtech
1:46:53
1:44:02
78
Carlus Veldhuis
TenCate Advanced Tex
1:46:55
1:46:13
79
Marcel Kuipers
Vredestein Banden BV
1:47:01
1:45:43
80
Henk van Oijen
HumanCapitalCare B.V
1:47:14
1:47:02
81
Diederik Tempert
Eaton Electric nv
1:47:15
1:46:12
82
Theo de Putter
Countus
1:47:22
1:45:05
83
Johan Aarts
HumanCapitalCare B.V
1:47:32
1:47:20
84
Hans oude Avenhuis
Siers Groep Oldenzaa
1:47:47
1:47:18
85
Victoria Kovacs
Holland Casino Ensch
1:48:00
1:47:34
86
Mark Wagt
Twents Carmel Colleg
1:48:14
1:47:58
87
Semir Zeyrek
Stad Enschede
1:48:21
1:45:58
88
Mayk Egbers
Imtech
1:48:59
1:46:04
89
Giljam Warten
Rabobank Enschede-Ha
1:49:01
1:46:09
90
Erik Winkelmann
Elementis Specialtie
1:49:37
1:47:18
91
Peter Huirne
Imtech
1:49:58
1:47:02
92
Gerda Scholten
Countus
1:50:05
1:47:33
93
Ko Kwakman
Vredestein Banden BV
1:50:11
1:47:19
94
Patrick van Riel
Holland Casino Ensch
1:50:14
1:49:46
95
Sander Elfering
Holland Casino Ensch
1:50:40
1:50:11
96
Hans Jannink
Stad Enschede
1:50:50
1:50:06
97
Werner Oude Avenhuis
HumanCapitalCare B.V
1:50:53
1:50:44
98
René Roelofs
Vredestein Banden BV
1:51:13
1:49:39
99
Maaike van Wijck
Het Stedelijk Lyceum
1:51:51
1:51:02
100
Gerrit Mulder
Temmink Groep B.V.
1:52:00
1:49:45
101
Mago van Eeuwijk
NTP INFRA Enschede
1:52:13
1:51:19
102
Harry Bossink
Eaton Electric nv
1:52:24
1:51:29
103
Bertus Schutte
BAM Infratechniek No
1:52:27
1:51:59
104
Martin van der Ham
Stad Enschede
1:52:32
1:50:10
105
Arjan Konijn
Vredestein Banden BV
1:52:40
1:51:12
106
Peter Brouwer
Stad Enschede
1:52:49
1:49:24
107
Hester Leendertz
Menzis zorg en inkom
1:53:17
1:52:34
108
Marcel Verbeek
Stad Enschede
1:53:32
1:50:42
109
Ton Mars
Imtech
1:53:33
1:50:44
110
Koen Blanke
Temmink Groep B.V.
1:53:40
1:51:21
111
Bennie Krukkert
TenCate Advanced Tex
1:53:42
1:52:58
112
Gerrit Bultman
Elementis Specialtie
1:53:49
1:53:00
113
Henny Oost
Vredestein Banden BV
1:53:56
1:52:17
114
Wim Cobbenhagen
Siers Groep Oldenzaa
1:53:58
1:53:25
115
Sjef Olde Scholtenhuis
Domijn Woongroep Twe
1:53:58
1:52:51
116
Jeroen Goudt
Stad Enschede
1:54:01
1:52:25
117
Roy Schlosser
Grolsche Bierbrouwer
1:54:03
1:53:23
118
Peter Bemthuis
Imtech
1:54:22
1:51:27
119
Annelies van der Burg
Stad Enschede
1:54:26
1:53:34
120
Jan Wienk
Temmink Groep B.V.
1:54:28
1:52:11
121
Hans Alferink
TenCate Advanced Tex
1:54:32
1:51:03
122
Rob Romarck
Vredestein Banden BV
1:54:33
1:53:13
123
Frank Wolbert
Siers Groep Oldenzaa
1:54:37
1:54:05
124
Stephan Wevers
Brandweer Enschede
1:54:42
1:53:25
125
Toon Jongbloed
Stad Enschede
1:54:43
1:52:34
126
Hennie Reimert
Dura Vermeer Bouw He
1:55:08
1:53:46
127
Cor van der Weijden
Stad Enschede
1:55:11
1:53:36
128
Johan Leeuwenkuil
Het Stedelijk Lyceum
1:55:18
1:52:20
129
Charles Bax
Vredestein Banden BV
1:55:22
1:53:47
130
Karim Riadi
Het Stedelijk Lyceum
1:55:28
1:52:44
131
Martin Eshuis
Ten Hag
1:55:29
1:50:58
132
Edwin van Eijk
Grolsche Bierbrouwer
1:55:38
1:52:00
133
Jacco Smit
TenCate Advanced Tex
1:56:02
1:55:18
134
Herman Pruim
Vredestein Banden BV
1:56:18
1:54:42
135
Han Smeenk
Dura Vermeer Bouw He
1:56:34
1:56:19
136
Gerard van der Krogt
Stad Enschede
1:56:40
1:54:25
137
Jaap Hoekstra
Eaton Electric nv
1:57:11
1:54:54
138
Ria Meyerink
Roessingh Revalidati
1:57:17
1:56:56
139
Ilona Geerdink
Stad Enschede
1:57:20
1:55:06
140
Henny Loman
Stad Enschede
1:57:26
1:54:37
141
Theo Veldscholte
Brandweer Enschede
1:57:28
1:56:11
142
Frank Stol
Menzis zorg en inkom
1:57:33
1:54:05
143
Paul Peeters
Stad Enschede
1:57:45
1:53:29
144
Wim Lindenhovius
Brandweer Enschede
1:57:49
1:56:42
145
Richard Kienhuis
Eaton Electric nv
1:57:56
1:57:01
146
Carolien Bouhuis
Eaton Electric nv
1:57:56
1:55:39
147
Piet Geraets
Dura Vermeer Bouw He
1:58:04
1:57:49
148
Ben Brefeld
Ten Hag
1:58:05
1:53:34
149
Paul Zwetsbot
Rabobank Enschede-Ha
1:58:19
1:55:28
150
Ronnie Quaink
Eaton Electric nv
1:58:23
1:55:04
151
Christiaan Elferink
Stad Enschede
1:58:29
1:53:51
152
GAJ Mulder
HumanCapitalCare B.V
1:58:50
1:58:39
153
Wouter Assink
Stad Enschede
1:59:00
1:56:37
154
Theo Wesselink
BAM Infratechniek No
1:59:35
1:59:12
155
Alart Mulder
Elementis Specialtie
1:59:37
1:57:03
156
Bert Sweers
NTP INFRA Enschede
1:59:53
1:58:57
157
Gerben Boek
Stad Enschede
2:00:28
1:56:47
158
Alois Spit
Trebbe Bouwgroep B.V
2:00:31
1:57:59
159
Reinier Kreeft
Stad Enschede
2:00:36
1:57:35
160
Gerben Holtmaat
Imtech
2:00:42
1:57:53
161
Dirk Flokstra
Trebbe Bouwgroep B.V
2:01:20
1:58:47
162
Robby Kemerink op Schi
Brandweer Enschede
2:02:19
2:00:49
163
Teunis van der Lit
Dura Vermeer Bouw He
2:02:25
2:02:11
164
Berend Blokhuis
Vredestein Banden BV
2:02:52
2:01:18
165
Ruud de Jong
HumanCapitalCare B.V
2:02:53
2:02:48
166
Gerrit Altena
Stad Enschede
2:03:02
1:59:37
167
Rini Tanke
Het Stedelijk Lyceum
2:03:04
2:02:14
168
Jan Engbers
Roessingh Revalidati
2:03:17
2:00:27
169
Andre Assink
Stad Enschede
2:03:40
2:01:16
170
Dieuwke Oudijk
Menzis zorg en inkom
2:03:44
2:00:19
171
Pleun Pasman
Brandweer Enschede
2:04:10
2:02:39
172
Rinske ter Berg
Rabobank Enschede-Ha
2:05:06
2:02:06
173
Gerard Borggreve
NTP INFRA Enschede
2:05:47
2:04:53
174
Marcel Kroeze
Brandweer Enschede
2:05:52
2:04:45
175
Marcel Suszka
Eaton Electric nv
2:06:08
2:05:13
176
Hans Kamphuis
Domijn Woongroep Twe
2:06:36
2:05:23
177
Bote Sikkes
Dura Vermeer Bouw He
2:06:38
2:06:23
178
Ans Waleczek
HumanCapitalCare B.V
2:06:40
2:06:19
179
Gert Olijve
HumanCapitalCare B.V
2:06:42
2:06:30
180
Tom Fontein
NTP INFRA Enschede
2:06:52
2:05:56
181
Hermen Nijkamp
Brandweer Enschede
2:07:03
2:05:45
182
Erik Wippert
TenCate Advanced Tex
2:07:36
2:06:52
183
Jonathan Veenhuizen
KroeseWevers Bel.Adv
2:07:38
2:05:51
184
Rene Naafs
Roessingh Revalidati
2:08:16
2:05:26
185
Ellen Borggreve-Frerik
Rabobank Enschede-Ha
2:10:16
2:05:43
186
Arnold Vaneker
Brandweer Enschede
2:10:33
2:09:27
187
Ger van der A
Domijn Woongroep Twe
2:10:44
2:09:31
188
Matthijs Leeferink
Imtech
2:10:45
2:07:59
189
Jeanet de Jong
Vredestein Banden BV
2:11:07
2:09:33
190
Wies Kerbusch
HumanCapitalCare B.V
2:11:45
2:09:13
191
Jan Bakker
Brandweer Enschede
2:12:46
2:11:44
192
Joke Elferink
Vredestein Banden BV
2:13:32
2:09:47
193
Wilgo de Wit
Vredestein Banden BV
2:13:33
2:11:53
194
Joost Oortman
Imtech
2:14:14
2:11:25
195
Bert de Haas
Stad Enschede
2:14:15
2:13:23
196
René Kalsbeek
Domijn Woongroep Twe
2:14:21
2:12:03
197
Huib ter Horst
Brandweer Enschede
2:14:32
2:13:30
198
Frans Van der Loo
KroeseWevers Bel.Adv
2:14:41
2:12:54
199
Koen Groenewold
Temmink Groep B.V.
2:14:58
2:12:41
200
Chris Brusche
Imtech
2:15:18
2:12:20
201
Tom van Akkeren
Dura Vermeer Bouw He
2:15:20
2:15:04
202
Ria Geerdink
Menzis zorg en inkom
2:15:27
2:12:16
203
Gerard Jansink
Stad Enschede
2:15:57
2:13:08
204
Margriet van Otten
Rabobank Enschede-Ha
2:16:04
2:11:31
205
Tsong Ying Oostendorp
Stad Enschede
2:16:32
2:16:01
206
Marcel Kleindouwel
Vredestein Banden BV
2:16:48
2:15:09
207
Aaltjen Volbers
Stad Enschede
2:17:16
2:13:12
208
Robert Heino
Stad Enschede
2:18:16
2:13:32
209
Martin Boswinkel
Stad Enschede
2:20:46
2:16:41
210
Robert Stoel
Imtech
2:31:01
2:28:06
211
Edwin Hollander
Imtech
2:33:39
2:30:44
212
Mark Vrugteveen
Stad Enschede
2:38:55
2:35:14
213
Andries Woudstra
Vredestein Banden BV
2:39:38
2:37:08
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Detert Oude Weme
AV '34
31:54
31:53
2
David Stevens
N.P.S.B.
32:20
32:20
3
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
33:51
33:51
4
Frank Pol
Marathon Pim Mulier
34:20
34:19
5
Caimin Stevens
TION
34:46
34:46
6
Arjen Eggink
Haag Atletiek
37:04
37:03
7
Oscar Lammers
GAC Hilversum
39:42
39:24
8
Rob Giesselink
LAAC Twente
41:09
41:09
9
Sjoerd Geissler
Iphitos
44:25
44:23
10
Istvan Tiehuis
LAAC Twente
44:37
44:35
11
Tom Feminga
CIOS Enschede
46:31
46:01
12
Joost Lubbinge
Cialfo
46:47
46:44
13
Dennis Pieterson
Cialfo
47:38
47:38
14
Geert Tuinstra
SISU
48:03
47:58
15
Helge Grimm
Reken (GER)
48:38
48:30
16
Hans Smit
Marathon Pim Mulier
49:24
49:10
17
Michel van Sluijs
TION
49:48
49:23
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Kerkwijk
TION
39:31
39:29
2
Martijn Buijnink
TION
39:50
39:48
3
Peter Spink
Lauf Team Unna
40:17
40:10
4
Klein Poelhuis
AV Haaksbergen
42:57
42:56
5
Richard Leussink
AV Haaksbergen
43:34
43:34
6
Johan Wilgenhof
Delta Lloyd Running
47:27
47:21
7
Christopher Vocks
MBH
49:39
48:47
8
Ulrich Herbers
MBH
52:54
52:02
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Hoekman
AV Holten
35:47
35:46
2
Jens Pedersen
Vester Skerninge (DE
37:48
37:48
3
Savio Strik
39:08
39:07
4
Martin Amersfoort
TION
44:38
44:22
5
Axel Vogt
Lauf Team Unna
48:10
46:41
6
Kim Gerritsen
TION
48:17
47:30
7
Arnold Gerritsen
Vereniging test 22-0
49:22
48:34
8
Erik Smit
Twents Carmel Colleg
49:44
49:29
9
Mario van Essen
Marathon Pim Mulier
52:50
50:37
10
Dirk Hollensteiner
MBH
59:34
58:41
11
Michael Palmai
MBH
1:06:33
1:04:30
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van Driel
Veluwe
37:20
37:19
2
Maarten van Minnen
SISU
42:11
42:11
3
Per Jensen
Svendborg (DEN)
42:49
42:24
4
Erik Derkink
LAAC Twente
50:31
50:15
5
Tjerk Tuinstra
SISU
53:40
53:34
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Madsen
Svendborg (DEN)
39:27
39:27
2
Teije van der Velde
Loopschool Slangenbe
39:29
39:28
3
Rob Bruinsma
Veteranen Nederland
46:06
46:04
4
Gerhard Wessels
Veteranen Nederland
46:19
46:14
5
Theo Kok
LAAC Twente
46:25
46:13
6
Paul Vaneker
Iphitos
54:27
52:48
7
Toon Janssen
ROC van Twente
55:47
54:04
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Mol
Marathon Pim Mulier
43:08
43:07
2
Ubbo Lüschen
Lauf Team Unna
51:25
51:10
3
Johannes Klos
Veteranen Nederland
53:38
52:01
4
Josef Werthmöller
MBH
1:01:15
59:12
5
Mogens Rosenkilde
Veflinge (DEN)
1:03:05
1:02:36
6
Bert Voerman
Iphitos
1:06:06
1:04:04
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Overeem
Veteranen Nederland
42:14
42:14
2
Jørn-Iver Beck
Svendborg (DEN)
45:36
45:26
3
Heinz Lammert
Lauf Team Unna
57:03
56:53
4
Antonio Sanchez Martin
TION
58:28
58:23
5
Gerrit Kel
Avanti-Wilskracht
58:57
58:50
6
Roelof de Vos
TION
59:59
59:59
7
Klaus Hannig
Reken (GER)
1:01:55
1:01:14
8
Uwe Tiedemann
Lauf Team Unna
1:04:25
1:01:40
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reina Visser
ASV
39:29
39:28
2
Dione Scheuten
LAAC Twente
42:52
42:51
3
Karin Magnusson
TION
45:55
45:38
4
Evelien Engbers
Iphitos
47:43
47:27
5
Suzanne Dijkstra
N.P.S.B.
49:25
49:04
6
Maaike de Groot
Marathon Pim Mulier
57:17
55:56
7
Sandra Kuhne
Lauf Team Unna
59:20
57:36
8
Daniela Michalczyk
Lauf Team Unna
59:41
57:57
9
Ellen Ekelhof
Enschede
1:00:01
58:26
10
Annemarie Verheijen
Iphitos
1:00:05
59:14
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicolette van Lier
TION
46:05
46:03
2
Francisca Stefanon
N.P.S.B.
59:52
59:31
3
Janet Driessen
Ciko '66
1:04:37
1:01:56
4
Gaby Wilgenhof
Delta Lloyd Running
1:16:15
30:59
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Rose Mansholt
Hanzesport
45:55
45:50
2
Claudia Bönig
Lauf Team Unna
58:35
56:52
3
Annerie Dijks
TION
1:00:13
58:57
4
Lotte Rye Philipsen
Rudkøbing (DEN)
1:03:05
1:02:36
5
Wilma Leunge
SISU
1:05:08
1:03:33
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jantina Strangmann
NEA Volharding
51:03
50:57
2
Maija Korpela
POK Finland
1:09:41
1:08:07
3
Karin Franken
Marathon Pim Mulier
1:10:17
1:09:11
4
Tinka Klein Haarhuis
Triathlon
1:10:34
1:10:10
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Birthe Tangaa Hansen
Svendborg (DEN)
48:21
48:08
2
Lisbeth Beck
Svendborg (DEN)
51:19
51:06
3
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
53:16
52:09
4
Inge Flormann
Lauf Team Unna
59:24
57:47
5
Ingrid Wolter
Rheine (GER)
1:00:50
1:00:00
6
Gisela Michalczyk
Lauf Team Unna
1:03:07
1:01:24
7
Conni Pedersen
Vester Skerninge (DE
1:03:56
1:01:31
8
Edith Schnieders
Ibbenbüren (GER)
1:05:24
1:03:07
9
Karen Wengel
Svendborg (DEN)
1:07:00
1:07:00
10
Ulla Lönne-Wiemann
Lauf Team Unna
1:07:24
1:05:45
11
Jette Dissing
Svendborg (DEN)
1:08:53
1:06:28
12
Ineke van der Hoek
Friesland
1:11:50
1:11:41
13
Lis Sørensen
Ørbaek (DEN)
1:20:10
1:17:43
14
Annie Birch
Svendborg (DEN)
1:20:10
1:17:44
MREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Mellema
Enschede
35:39
35:39
2
Kevin Schaap
Enschede
35:54
35:54
3
Jeroen Bijker
Enschede
36:02
36:02
4
Remy van der Beek
Enschede
37:44
37:44
5
Barsoumo Atto
AJF
39:09
36:33
6
Jan Konijnenburg
Son
39:17
39:16
7
Arnold Klieverik
Deurningen
39:33
39:31
8
Peter de Haan
Almelo
39:38
39:36
9
Peter Rijk
Nijverdal
40:20
38:25
10
Ruben Westerink
Het Stedelijk Lyceum
40:44
40:39
11
Leon Schmitz
CIOS Enschede
40:50
40:28
12
Martijn Heskamp
Oldenzaal
41:09
41:06
13
Gert Berenst
Vroomshoop
41:23
41:23
14
Pieter Wolbers
Enschede
41:44
41:35
15
Erik Staijen
Enschede
41:59
41:51
16
Jan Ruesink
Winterswijk
42:16
42:16
17
Joris-joos Ormel
Enschede
42:16
40:05
18
Niek van Stralen
CIOS Enschede
42:23
41:53
19
Michael Pieper
CIOS Enschede
43:14
42:49
20
Paskal Hermanns
Borculo
43:20
43:02
21
Nick Fhij
CIOS Enschede
43:39
43:07
22
Dirk Beermeier
Minden (GER)
43:40
43:40
23
Martin Schepers
Hengelo Ov
43:40
42:04
24
Ridvan Tanriverdi
CIOS Enschede
43:48
43:27
25
Jasper Rekers
Enschede
43:50
43:44
26
Kay Borghuis
CIOS Enschede
43:56
43:48
27
Mike Bosman
Het Stedelijk Lyceum
43:57
42:07
28
Jeroen Kamp
Enschede
44:08
44:02
29
Tiglat Chamoun
Enschede
44:12
44:10
30
Sander ter Harmsel
Enschede
44:17
41:51
31
Remko Mulder
Het Stedelijk Lyceum
44:19
44:14
32
Bas Donker
Oldenzaal
44:22
44:11
33
Dion Leverink
Het Stedelijk Lyceum
44:28
42:52
34
Floriaan Wansink
CIOS Enschede
44:29
43:57
35
Wim Ruesink
Winterswijk
44:37
44:33
36
Volker Beyer
Reken (GER)
44:40
44:32
37
Frank Hasselerharm
LAAC Twente
44:44
44:44
38
Jan Vonck
Enschede
44:48
44:10
39
Thijs Reith
Hengelo Ov
44:48
43:41
40
Henk van der Donk
Vereniging test 22-0
45:05
44:56
41
Ben van Zuilekom
CIOS Enschede
45:08
44:46
42
Robbert Pots
Het Stedelijk Lyceum
45:09
45:05
43
Gijs Daalmijer
Utrecht
45:13
43:40
44
Roy Fiselier
ROC van Twente
45:21
43:01
45
Stephen van Tellingen
CIOS Enschede
45:36
42:55
46
Tom Bijker
Enschede
45:39
44:08
47
Lhurbea Malena
Borculo
45:40
44:09
48
Stan van Blanken
CIOS Enschede
45:44
45:19
49
Ninos Baysoy
CIOS Enschede
45:44
45:23
50
Job Ravelli
CIOS Enschede
45:44
45:22
51
Michel Dijksma
CIOS Enschede
45:48
45:13
52
Mart Kosterink
CIOS Enschede
45:55
45:21
53
Frans-Josef Kleene
Hasselunne-Lehrte (G
45:57
45:36
54
Koen Schukkink
CIOS Enschede
45:57
45:24
55
Mark Jansen
Borne
46:01
44:23
56
Willem-Jan Tanck
Enschede
46:01
45:21
57
Kees Kleinheerenbrink
CIOS Enschede
46:02
43:35
58
Niek Evers
Hengelo Ov
46:07
45:59
59
Maikel Snellink
Het Stedelijk Lyceum
46:14
46:09
60
Harold Küthe
TION
46:28
44:30
61
Timmy van Essen
Deventer
46:30
45:10
62
R Buijvoets
Oldenzaal
46:30
44:48
63
Jörg Siegler
Reken (GER)
46:30
46:22
64
Elkjaer Gortemaker
CIOS Enschede
46:39
45:50
65
Sven Binnenmars
CIOS Enschede
46:41
46:16
66
Jan Gert Gast
Almelo
46:41
45:53
67
Sayed Morad
CIOS Enschede
46:41
46:11
68
Ruben Buursen
CIOS Enschede
46:42
46:08
69
Stijn Strebers
Het Stedelijk Lyceum
46:42
46:38
70
Patrick Knol
Kottenpark
46:42
46:35
71
Colin Ottens
CIOS Enschede
46:45
46:11
72
Saad Abdullah
CIOS Enschede
46:53
46:08
73
Tiago da Costa
CIOS Enschede
46:53
44:26
74
Jesse Brandsma
Enschede
46:54
43:49
75
Dominic Blok
CIOS Enschede
46:56
46:22
76
Tom Fhij
CIOS Enschede
47:03
46:33
77
Gerrit van Tolij
Hengelo Ov
47:08
44:48
78
Mark Veldscholte
Enschede
47:10
44:57
79
Jasper Kampman
ROC van Twente
47:10
45:13
80
Anggar Kleene
Lingen (GER)
47:11
46:51
81
Maarten Bonenkamp
Borne
47:14
45:37
82
Marten van Sinderen
Enschede
47:16
45:41
83
Marten van Sinderen
Enschede
47:16
45:41
84
Henk Sterk
Enschede
47:20
47:13
85
Jan-Willem te Sligte
Enschede
47:23
45:17
86
Arnaud Velthoen
Vaassen
47:26
47:17
87
Arnold Rensen
Borne
47:28
45:59
88
Joram Hoekman
Enschede
47:28
46:22
89
Fabian ten Kate
Enschede
47:29
47:23
90
Lerouy Brummer
CIOS Enschede
47:41
45:05
91
Ben Kotterink
Stad Enschede
47:48
47:41
92
Kim Brouwer
CIOS Enschede
47:59
47:49
93
Kevin Konhuurne
CIOS Enschede
48:01
47:31
94
Huub Poell
Enschede
48:02
47:56
95
Alberto Kunst
Daarlerveen
48:06
47:44
96
Mark van Penderen
CIOS Enschede
48:06
47:37
97
Jos Kroon
Wijk bij Duurstede
48:14
46:55
98
Nima Kayvanfar
CIOS Enschede
48:14
47:30
99
Rico Gil
CIOS Enschede
48:22
45:40
100
Waldo Rhebergen
CIOS Enschede
48:24
48:00
101
Jasper ten Voorde
Kottenpark
48:25
47:47
102
Ilhan Sirin
Het Stedelijk Lyceum
48:26
48:00
103
Donny Leussink
CIOS Enschede
48:26
48:04
104
Dennis Pancras
Enschede
48:27
47:14
105
Gerrit Nijhuis
Dionysos
48:28
46:33
106
Andre Gorter
N.P.S.B.
48:33
48:12
107
Robert Goossens
Enschede
48:42
48:36
108
Martijn Rikkerink
N.P.S.B.
48:43
48:23
109
Eoin Shanaghy
Amsterdam
48:46
46:56
110
Han Hertsenberg
Enschede
48:46
48:46
111
Martin Langenfeld
Enschede
48:46
47:15
112
Nick Thoen
Leidschendam
48:47
47:39
113
Kars vd Velde
Het Stedelijk Lyceum
48:47
46:57
114
Sander Toebes
CIOS Enschede
48:56
48:08
115
Michel Blok
CIOS Enschede
48:57
48:32
116
Frederik Dokter
Enschede
48:57
48:49
117
Roy Wesselink
CIOS Enschede
48:58
48:29
118
Danny Uchtmann
CIOS Enschede
48:58
48:32
119
Gerald Broen
TION
49:06
47:12
120
Roald Bos
Hengelo Ov
49:22
48:32
121
Jos van Gisteren
Stad Enschede
49:23
49:13
122
Niek Molendijk
Aalten
49:24
47:36
123
Michel van der Linde
Hengelo Ov
49:30
49:13
124
Kevin Groothuis
ROC van Twente
49:31
47:01
125
Marc van Groen
N.P.S.B.
49:34
49:15
126
Pieter Wilms
Groningen
49:35
48:56
127
Michael Geesing
ROC van Twente
49:37
49:05
128
Gerard Kempers
Stad Enschede
49:38
49:31
129
Jos Kuipers
CIOS Enschede
49:45
49:37
130
Johan Krake
Wierden
49:46
48:58
131
Edward Ballast
Daarlerveen
49:46
47:30
132
Martijn Woeltjes
Groenlo
49:49
48:01
133
Harold Fraterman
Iphitos
49:50
48:10
134
Jop van 't Rood
ROC van Twente
49:53
49:16
135
Sybren Bouwsma
Marathon Pim Mulier
49:55
49:40
136
Maurice Krake
Wierden
49:56
49:04
137
Tino Ellenbroek
Heino
49:58
48:30
138
Erik Krommenhoek
Enschede
50:00
48:37
139
Ruud Reenalda
Borne
50:00
49:44
140
Xander Uiterlinden
Daventria
50:04
46:53
141
Bart Satink
Hengelo Ov
50:06
49:38
142
Justin Bosch
CIOS Enschede
50:08
49:32
143
Sander Smink
CIOS Enschede
50:08
49:58
144
Leon Silderhuis
Het Stedelijk Lyceum
50:12
48:18
145
Rick Buil
Tegelen
50:13
48:40
146
Axel Schaible
LG Epro Gronau
50:15
49:25
147
Robert Kievit
Nijverdal
50:20
48:15
148
Arco Kolken
Zwaagdijk
50:23
48:48
149
Rick Smit
CIOS Enschede
50:23
49:58
150
Chris van Calker
CIOS Enschede
50:23
49:55
151
Raymond Groenewegen
Enschede
50:24
48:04
152
Tom Assink
Hengelo Ov
50:37
48:53
153
Peter Vrielink
CIOS Enschede
50:38
48:11
154
Jeroen van Brouwershav
CIOS Enschede
50:40
50:02
155
Rob Reith
Hengelo Ov
50:43
49:30
156
Nick Smelter
CIOS Enschede
50:44
50:10
157
Vincent Buursink
CIOS Enschede
50:45
50:11
158
Arjen ter Heide
Argo
50:45
49:13
159
Adilson timoteo Afonso
Enschede
50:49
50:09
160
Lars Sijtsma
Denekamp
50:49
50:12
161
Hans Freriksen
Hengelo Ov
50:51
49:23
162
Ammar Eichouh
CIOS Enschede
50:53
50:16
163
Jan Willem Zweerink
Enschede
50:53
47:48
164
Willem Lammersen
Enschede
50:53
48:56
165
Toon van Haperen
Enschede
50:54
50:37
166
Jeffrey Russchenkamp
ROC van Twente
50:54
50:15
167
Wesley Geerink
CIOS Enschede
50:54
48:05
168
Rob Reuvekamp
Hengelo Ov
50:59
50:18
169
Mitchell de Koster
CIOS Enschede
50:59
48:10
170
Dennis Efftink
CIOS Enschede
51:02
50:16
171
Joost Weerkamp
CIOS Enschede
51:03
50:18
172
Jos Eeltink
CIOS Enschede
51:03
50:36
173
Bart Dost
CIOS Enschede
51:05
50:39
174
Miradet Mesic
Het Stedelijk Lyceum
51:07
51:01
175
Rogter Dommerk
Enschede
51:12
48:44
176
Reinier Ulderink
Enschede
51:18
51:08
177
Bart Seijger
Oldenzaal
51:19
48:51
178
Marcel Peterman
N.P.S.B.
51:22
50:58
179
Jos van der Veen
CIOS Enschede
51:22
50:58
180
Peter van der Voort
Bonhoeffer College
51:24
48:50
181
Gerard Rekers
Oldenzaal
51:31
49:11
182
Rini van Rooijen
Enschede
51:32
51:15
183
Jurre Nijhuis
ROC van Twente
51:33
49:41
184
Milan Leussink
ROC van Twente
51:33
50:55
185
Wouter Engelbertink
CIOS Enschede
51:35
51:13
186
Wolfgang Leitner
Unna (GER)
51:37
50:00
187
Dave Keizer
Hengelo Ov
51:43
51:25
188
Bart Peeters
Hengelo Ov
51:46
50:17
189
Martijn Westerhof
CIOS Enschede
51:50
51:17
190
Erik van den Berg
Enschede
51:51
51:36
191
Dirk Metschies
Enschede
51:52
49:25
192
Marc Woesthuis
Loopservice.nl
51:55
51:02
193
Stijn Voogsgeerd
Het Stedelijk Lyceum
51:55
51:29
194
Guus Basten
Berlicum Nb
51:57
51:19
195
Gerrit Stapper
Enschede
51:58
49:47
196
Nick Nijland
ROC van Twente
52:00
50:04
197
Bram Veldhuis
Het Stedelijk Lyceum
52:01
51:55
198
Joris Brums
Denekamp
52:03
52:03
199
Ramon Boekhorst
CIOS Enschede
52:04
49:37
200
Alex Deunk
Enschede
52:06
50:18
201
Jörg Krywkow
Enschede
52:07
50:43
202
Geraldo Leus
Enschede
52:07
50:11
203
Ronny Berlijn
Enschede
52:07
50:10
204
Cor Janssen
Hengelo Ov
52:12
50:47
205
Freddy Piek
Oldenzaal
52:14
50:07
206
Han Scholten
Haaksbergen
52:26
50:36
207
Tim Boers
Hengelo Ov
52:28
50:08
208
Eric Roelofsen
Diepenheim
52:30
50:40
209
Hubert Valeton
Enschede
52:32
50:50
210
Stafan Klootwijk
Enschede
52:33
51:23
211
Vincent Scholten
ROC van Twente
52:35
51:55
212
Sjef Burink
Enschede
52:35
49:43
213
Bryan ten Cate
CIOS Enschede
52:36
52:09
214
Marcel Ekker
Enschede
52:39
50:44
215
J Van Balen
Enschede
52:40
51:23
216
Martijn ten Kate
Het Stedelijk Lyceum
52:41
50:47
217
Edwin Bonsma
Huissen
52:42
52:17
218
Rob Bonsma
Dieren
52:42
52:17
219
Roy Spijk
Enschede
52:46
52:37
220
Jeroen van den Graven
Enschede
52:47
52:38
221
Zowie Gottenkieny
CIOS Enschede
52:48
52:20
222
Frits de Man
Enschede
52:50
50:37
223
Herjan Schukkert
Enschede
52:50
52:12
224
Vincent Bomers
Groenlo
52:52
51:56
225
Harold Zwiers
ROC van Twente
52:52
50:48
226
Rob Vergeer
Enschede
52:59
50:46
227
Jules Navis
Enschede
53:03
52:45
228
Tom Kroekenstoel
Groenlo
53:13
51:25
229
Bernd Kleene
Haselünne (GER)
53:14
52:56
230
Martin Gosenshuis
Hengelo Ov
53:19
53:08
231
Walter Foole
Hengelo Ov
53:21
51:55
232
Joost van der Hulst
Het Stedelijk Lyceum
53:23
53:18
233
Ton Zomerdijk
Heino
53:24
51:57
234
Sjaak Smit
Enschede
53:25
51:17
235
Henk-Jan Heetbrink
ROC van Twente
53:26
52:48
236
Giordy Maulany
CIOS Enschede
53:28
50:38
237
Tonny Nijhuis
TION
53:29
51:53
238
Jos Oosting
Almelo
53:30
52:09
239
Marcel van den Boogaar
ROC van Twente
53:33
51:10
240
Christian Odenbett
Reken (GER)
53:36
53:26
241
Eric Ligtenberg
Rijssen
53:50
51:06
242
Sander te Woerd
Haaksbergen
53:53
51:52
243
Emiel Huisken
CIOS Enschede
53:54
51:55
244
Mark Oude Engberink
Borne
53:54
52:13
245
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
53:55
51:03
246
Gideon Pattileamonia
N.P.S.B.
53:56
53:32
247
Niek Kotte
ROC van Twente
54:05
53:24
248
Leo Grooters
Enschede
54:08
52:43
249
Harm-Jan Bijdam
Zwolle
54:10
52:25
250
Hero Drenth
Zwolle
54:11
54:00
251
Rene van den Dikkenber
Utrecht
54:13
52:24
252
Bas Pierik
Enschede
54:13
52:26
253
Ivo Schouwink
Enschede
54:14
52:26
254
Martijn Meijer
Zwolle
54:15
52:46
255
Rene Huitink
Enschede
54:16
51:27
256
Tonnie Ankone
N.P.S.B.
54:16
53:58
257
Joost Freriksen
CIOS Enschede
54:16
53:44
258
Vincent Schutte
Almelo
54:17
53:32
259
Ton Franken
Almelo
54:17
54:00
260
Harry ter Braack
Haaksbergen
54:21
54:11
261
Lucas Bulut
ROC van Twente
54:21
53:42
262
Bruno de Vlaming
Kottenpark
54:25
54:15
263
Jan Polhuis
LAAC Twente
54:27
51:47
264
Marcel Klos
Enschede
54:28
52:52
265
Aalt Hofland
N.P.S.B.
54:29
52:37
266
Bert Venekamp
Stad Enschede
54:30
54:14
267
Menno Oppedijk
Enschede
54:30
53:40
268
Nicolas Lienesch
Gronau (GER)
54:31
52:38
269
Erik Veltkamp
Enschede
54:33
52:22
270
Marco Snoeyer
Enschede
54:33
53:54
271
Rob ter Hennepe
Hengelo Ov
54:33
54:17
272
Marcel Tiecke
Enschede
54:35
52:23
273
Wim Groot Kormelink
Rekken
54:35
53:39
274
Mischa Torchalski
Het Stedelijk Lyceum
54:35
54:29
275
Ge Noordzij
Haarlem
54:37
53:06
276
Jos Jochem
Oldenzaal
54:40
52:20
277
Paul Werter
Hengelo Ov
54:42
52:18
278
Tom Delien
Het Stedelijk Lyceum
54:43
54:37
279
Michiel van Eekelen
Het Stedelijk Lyceum
54:43
54:38
280
Edwin Beugelink
TION
54:45
52:41
281
Ronald Molendjk
TION
54:46
53:58
282
Frank Peters
Hengelo Ov
54:47
52:35
283
Maarten van Sinderen
Het Stedelijk Lyceum
54:52
54:47
284
Sjoerd Janssen
Kottenpark
54:54
54:44
285
André Weustink
Enschede
54:54
54:26
286
Remco Theben Tervile
Enschede
54:57
52:49
287
Steven van Bunnik
ROC van Twente
55:01
54:31
288
Ben Breukers
Losser
55:02
52:57
289
Wouter Voetdijk
Olst
55:04
52:36
290
Marco Ottink
Enschede
55:05
53:02
291
Renzo de Jonge
Enschede
55:06
53:08
292
Mark Ekelhof
Oldenzaal
55:14
52:11
293
Herman Grootelaar
Hengelo Ov
55:14
52:14
294
Remco de Back
Enschede
55:14
52:21
295
Bjorn Fikke
ROC van Twente
55:14
52:44
296
Jorn Oosterhof
ROC van Twente
55:15
52:41
297
Bennie Dost
Enschede
55:16
53:44
298
Bert Eggink
Neede
55:17
54:21
299
Eric van Ham
Enschede
55:24
53:54
300
Sander Leuftink
Enschede
55:26
52:33
301
Andries van Duinen
Ootmarsum
55:28
54:07
302
Martin van der Molen
Enschede
55:29
53:47
303
Rick Schreur
Vroomshoop
55:29
52:50
304
Gerrit Groot
Enschede
55:31
55:03
305
Mark Rolefes
ROC van Twente
55:31
53:40
306
Mathijs Dolron
Losser
55:34
53:13
307
Nico Bos
Iphitos
55:36
53:34
308
Thijs Schuler
N.P.S.B.
55:37
55:12
309
Henk Schuler
N.P.S.B.
55:37
55:12
310
Jimmy Steiger
Het Stedelijk Lyceum
55:41
55:11
311
Jordy Voerhuis
Het Stedelijk Lyceum
55:42
55:11
312
Kees Snippert
Hengelo Ov
55:47
55:34
313
Sjoerd Jansen
Het Stedelijk Lyceum
55:50
55:45
314
John van den Graven
Enschede
55:59
55:44
315
Raymond Bacas
Amstelveen
55:59
54:15
316
Bas Koopmans
N.P.S.B.
56:03
54:54
317
Wesley Coenraats
ROC van Twente
56:03
53:29
318
Kevin Rillman
ROC van Twente
56:06
54:10
319
Edwin Smook
Dalfsen
56:06
53:16
320
Jeroen Lange
Maastricht
56:07
53:58
321
Jeff Florentinus
ROC van Twente
56:08
53:34
322
Dick Webbink
ROC van Twente
56:09
55:32
323
Henk Freriksen
Hengelo Ov
56:11
56:06
324
Stephan Ticheler
Enschede
56:12
54:19
325
Jan-Willem Kokhuis
Enschede
56:12
53:53
326
Jan de Romph
Wierden
56:13
53:12
327
Tonnie Heuvels
Denekamp
56:15
55:20
328
Eddy Schottert
Bruchterveld
56:15
53:11
329
Erwin Kerkdijk
Hengelo Ov
56:18
55:37
330
Robert Mekkelholt
Eibergen
56:19
54:28
331
Henk Roeleveld
Stad Enschede
56:19
56:13
332
Henk van Tol
Stad Enschede
56:20
53:46
333
Floris Leijdekkers
CIOS Enschede
56:22
56:00
334
Jan Stevens
Enschede
56:23
54:42
335
Albert Lubberink
Haaksbergen
56:26
54:55
336
Johan Meenink
ASV
56:31
55:45
337
Frank Dokter
Stad Enschede
56:34
56:18
338
Jan Kamst
Almelo
56:35
55:53
339
Roy Krijthe
ROC van Twente
56:48
54:18
340
Jeroen G Tuin
PEC 1910
56:49
56:31
341
Gerald Timmerman
N.P.S.B.
56:50
56:27
342
Philippe Kronenburg
Langbroek
56:51
56:34
343
Allan Roed
Svendborg (DEN)
56:52
54:28
344
Pieter ten Voorde
Borne
56:54
56:41
345
Paul Tempelaar
ROC van Twente
56:58
53:54
346
André Oude Weernink
Almelo
57:03
55:27
347
Olivier Baak
Enschede
57:04
55:48
348
Dennis Bakhuis
Enschede
57:04
54:53
349
Tim Kootstra
ROC van Twente
57:06
55:10
350
Martin van den Berg
Enschede
57:08
54:57
351
Dano Tuininga
ROC van Twente
57:13
55:18
352
Arno Hudepohl
Vroomshoop
57:14
54:35
353
F. Bussink
Wilp Gld
57:15
54:45
354
Johannes Ergun
AJF
57:21
54:43
355
Frank Bakker
Enschede
57:22
55:19
356
Wim Lasonder
Oldenzaal
57:26
57:22
357
Rik Brinkman
Enschede
57:28
55:36
358
Jochem ten Berge
Enter
57:29
54:48
359
Martijn Grintjes
Hengelo Ov
57:43
55:33
360
Ruud Weber
Enschede
57:48
56:30
361
Thomas van Schijndel
Elst Gld
57:50
55:43
362
Jan Monnink
Enschede
57:55
57:22
363
Harm Dijkema
Enschede
57:58
56:14
364
Josef Atalay
AJF
58:01
57:56
365
Tom Bijker
Enschede
58:07
55:50
366
Wim Hendriks
Hengelo Ov
58:07
55:23
367
Shridath Salikram
Stad Enschede
58:10
58:02
368
Tolga Kahraman
Kottenpark
58:12
57:30
369
Harry Boezelman
Borne
58:13
55:51
370
Hoan Pham
Kottenpark
58:13
57:32
371
Rob Smit
Enschede
58:14
55:18
372
Hennie Jongsma
Enschede
58:15
55:20
373
Han Brinkhuis
Enschede
58:17
55:24
374
Bert Heesink
Oldenzaal
58:18
56:08
375
Jacco Maat
Enschede
58:23
57:34
376
Rainaldo Vries
Enschede
58:25
56:06
377
Bouke Kroeze
Denekamp
58:32
57:08
378
Ron Bergsma
CIOS Enschede
58:32
55:56
379
Ray Huffenreuter
CIOS Enschede
58:35
57:45
380
Glenn Blouw
ROC van Twente
58:35
57:46
381
Johan Tigeke
Bathmen
58:38
56:26
382
Andries Nijholt
Enschede
58:38
57:40
383
Hermien Krake
Wierden
58:41
57:56
384
Jan Frankot
Hengelo Ov
58:45
57:39
385
Arnold Meijerink
Losser
58:47
56:49
386
Ton Slippens
Avanti-Wilskracht
58:48
57:11
387
Helmuth ter Braack
Neede
58:48
57:55
388
Ton Oude Hampsink
Oldenzaal
58:48
55:55
389
Bernard Voortman
Almelo
58:51
58:51
390
Laurens Landkroon
Enschede
58:52
56:29
391
Aart Wagelaar
Enschede
58:53
57:50
392
Marcel Veldhuis
Oldenzaal
58:55
56:03
393
Roelof Bakker
TION
58:55
56:52
394
Ronald van der Veen
ROC van Twente
58:59
56:28
395
Maarten Smidt
Oldenzaal
59:01
56:00
396
Gerrit Leusink
Oldenzaal
59:02
58:48
397
Frans Steenbergen
Twents Carmel Colleg
59:08
56:38
398
Nihad Mesevic
Stad Enschede
59:09
57:38
399
Gert Jan van Spijker
Enschede
59:10
56:53
400
Denise Gerritsen
ROC van Twente
59:14
58:27
401
Glenn Gerritzen
Het Stedelijk Lyceum
59:15
56:45
402
G. Vinke
Enschede
59:16
57:58
403
Frank van Dorp
Hengelo Ov
59:18
56:59
404
Jan Kamphuis
Hengelo Ov
59:19
56:39
405
Mirko Kamphuis
CIOS Enschede
59:20
56:40
406
Patrick Haveman
Stad Enschede
59:22
59:09
407
Hennie Bulthuis
Oldenzaal
59:23
58:23
408
Wim Koolenbrander
Stad Enschede
59:24
56:42
409
Harmen Visser
Enschede
59:25
56:43
410
Otger Hullegie
Enschede
59:32
59:25
411
Gooswijn Weis
Stad Enschede
59:32
56:53
412
Martin Druszkowski
Enschede
59:32
59:11
413
Mitch Kuipers
ROC van Twente
59:32
57:36
414
Johnny Lambers
Enschede
59:35
57:54
415
Ben Hofland
Twents Carmel Colleg
59:36
57:07
416
Bennie de Wit
Hengelo Ov
59:37
58:11
417
Ramon van Overveld
Stad Enschede
59:39
58:23
418
Gerard Borgerink
Oldenzaal
59:39
57:52
419
Tom Kolthof
ROC van Twente
59:42
57:16
420
Can Kozlu
Het Stedelijk Lyceum
59:44
57:54
421
René van Oers
Avanti-Wilskracht
59:47
59:10
422
Pascal van Oers
ROC van Twente
59:47
59:10
423
Stefan Penterman
ROC van Twente
59:53
58:01
424
Mart oude Groeniger
Hengelo Ov
59:55
57:36
425
Jules Warlich
Hengelo Ov
59:57
57:04
426
Eric Rakers
Hengelo Ov
59:57
59:05
427
Tom Schothuis
Hengelo Ov
1:00:01
57:26
428
Robert Oude Nijhuis
Oldenzaal
1:00:01
57:05
429
Arno van Lier
Enschede
1:00:03
57:39
430
Robin Heuving
ROC van Twente
1:00:06
57:40
431
Paul Kok
Hengelo Ov
1:00:07
57:52
432
Jacco Ring
Twents Carmel Colleg
1:00:10
57:39
433
Remco van Hogen
Enschede
1:00:11
57:14
434
Bram Zwiers
Losser
1:00:12
59:21
435
Paul ten Bruggencalo
Enschede
1:00:13
57:49
436
Robin Blaas
Hengelo Ov
1:00:13
58:27
437
Rein Tuininga
ROC van Twente
1:00:18
59:35
438
Eugene Wattimury
Leerdam
1:00:18
57:30
439
Henry Hoevers
Neede
1:00:25
57:33
440
Gerald Keizer
Enschede
1:00:32
57:29
441
Milan Juninck
Hengelo Ov
1:00:32
59:07
442
Jochen Bleckmann
Münster (GER)
1:00:39
59:11
443
Paul Grefte
Hengelo Ov
1:00:49
58:14
444
Roel ter Borg
Stad Enschede
1:00:54
58:13
445
Friedhelm Möllmann
Münster (GER)
1:00:54
59:26
446
Mark Leusink
Enschede
1:00:57
1:00:03
447
Gerben Kuitert
Enschede
1:01:03
59:22
448
Edde Wissenburg
Enschede
1:01:07
58:01
449
Frederik van der Veen
Enschede
1:01:10
58:42
450
Jordy Waalderbos
Enschede
1:01:11
59:11
451
Cristian ter Riet
Enschede
1:01:14
59:06
452
Egbert van Ek
Enschede
1:01:15
58:46
453
Gé Velders
Deventer
1:01:16
59:01
454
A P van Nieuwenhuizen
Hengelo Ov
1:01:18
59:11
455
Gerard van Kempen
Enschede
1:01:24
1:01:13
456
Ronald Hietbrink
Stad Enschede
1:01:25
58:47
457
Thijs Snelder
Enschede
1:01:34
59:56
458
Roy Kamst
CIOS Enschede
1:01:35
1:01:02
459
Theo Klein Gunnewiek
ROC van Twente
1:01:36
59:31
460
Ludwieg van der Valk
Enschede
1:01:37
59:01
461
Willie Grundel
Oldenzaal
1:01:37
59:21
462
Jan Minten
Stad Enschede
1:01:41
59:01
463
Coen Koetsier
ROC van Twente
1:01:42
59:09
464
Mark Boerrigter
ROC van Twente
1:01:43
59:09
465
Diederik de Bruijn
Enschede
1:01:44
1:00:50
466
Jan Lagerwey
Connexxion
1:01:49
59:02
467
Ron Poel
Enschede
1:01:53
59:58
468
Josè Calvo Movre
Reken (GER)
1:01:56
1:01:15
469
Ben Post
Nijverdal
1:01:57
59:16
470
Wolfgang Klar
LG Epro Gronau
1:01:59
59:37
471
Johnny ter Huerne
Enschede
1:02:04
1:00:03
472
Marcel Winters
Enschede
1:02:08
58:56
473
Eric Klement
Stad Enschede
1:02:11
59:34
474
Rob Roelofs
Enschede
1:02:15
1:00:14
475
Jan Ensink
Enschede
1:02:16
1:01:30
476
Marcel Firelier
LAAC Twente
1:02:20
1:00:18
477
Frank Vonkeman
Hengelo Ov
1:02:23
1:00:14
478
Peter Teussink
Enschede
1:02:25
1:00:02
479
Willem Havermans
Delden
1:02:26
59:35
480
Jan de Haan
N.P.S.B.
1:02:27
1:01:54
481
Hans Koenders
Stad Enschede
1:02:29
1:00:54
482
Robin Geerdink
Hengelo Ov
1:02:33
59:29
483
Simone Olthof
CIOS Enschede
1:02:35
1:02:17
484
Marcel Schepers
Enschede
1:02:49
1:00:39
485
Henny Breukers
Stad Enschede
1:02:54
1:00:48
486
Victor Lichtenberg
ASV
1:02:54
1:00:47
487
Berend Andries Huizing
Enschede
1:02:54
1:00:03
488
Mario Pereira
LG Epro Gronau
1:02:55
1:00:56
489
Sjaak van der Dijk
Connexxion
1:02:56
1:00:08
490
Frank Menkehorst
Haaksbergen
1:03:02
1:01:43
491
Ben Franke
Iphitos
1:03:06
1:00:09
492
Jurgen Jansen
Loopservice.nl
1:03:10
1:02:16
493
Jimmy van der Sleen
Enschede
1:03:11
1:00:06
494
Hans Meinders
Twents Carmel Colleg
1:03:13
1:00:38
495
Tom Deursen
Hengelo Ov
1:03:16
1:00:40
496
Thijmen Somhorst
Enschede
1:03:31
1:00:39
497
Ronald Scheer
Enschede
1:03:31
1:00:50
498
Caspar Branderhorst
Hengelo Ov
1:03:37
1:00:36
499
Mark Ankoné
Oldenzaal
1:03:43
1:02:28
500
Wim Geertman
Wierden
1:04:34
1:02:24
501
Jan Boonk
Enschede
1:04:34
1:02:48
502
G Koning
Enschede
1:04:36
1:02:12
503
Ronald Woldering
Avanti-Wilskracht
1:04:39
1:02:42
504
Jos Bonke
Enschede
1:04:44
1:01:47
505
Frank Evers
ROC van Twente
1:04:48
1:04:09
506
Rene Germes
ROC van Twente
1:04:48
1:02:52
507
Kelle Gönning
CIOS Enschede
1:04:51
1:04:19
508
Josef Dogan
AJF
1:04:54
1:02:21
509
Jan Groensmit
Hengelo Ov
1:04:54
1:03:13
510
Harold van Heerde
Enschede
1:04:55
1:03:03
511
Hans ter Mors
Hengelo Ov
1:05:00
1:02:02
512
Matthias Post
Enschede
1:05:04
1:02:10
513
Louwrens Moolhuizen
Haaksbergen
1:05:06
1:02:09
514
Gerard Endeman
Enschede
1:05:06
1:02:54
515
Tom Sloot
Het Stedelijk Lyceum
1:05:10
1:05:04
516
Karel Nihom
Het Stedelijk Lyceum
1:05:10
1:05:05
517
Watze Ruiter
Avanti-Wilskracht
1:05:29
1:03:53
518
Rob Vos
Neede
1:05:35
1:04:37
519
Sanharib Chamoun
AJF
1:05:38
1:05:33
520
Cor Migchielsen
Enschede
1:05:44
1:03:58
521
Remko de Vries
Enschede
1:05:45
1:02:48
522
George van Geelen
Enschede
1:05:45
1:03:59
523
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
1:05:46
1:04:16
524
Kevin Koster
Het Stedelijk Lyceum
1:05:51
1:05:45
525
Frank Voogsgeerd
Enschede
1:05:55
1:02:56
526
Justin van Poll
Het Stedelijk Lyceum
1:05:56
1:05:49
527
Arthur Prinsen
ROC van Twente
1:06:03
1:05:24
528
Ulku Mustafa
Connexxion
1:06:05
1:05:06
529
Tugberk Basaran
Het Stedelijk Lyceum
1:06:31
1:06:25
530
Stevie Haartmans
Het Stedelijk Lyceum
1:06:32
1:06:26
531
Gerard Besseling
Enschede
1:06:42
1:04:56
532
Niek Oonk
Haaksbergen
1:06:47
1:04:03
533
Hans Nijenmanting
Zaandam
1:06:49
1:04:31
534
Gerard Weegerink
Haaksbergen
1:07:06
1:06:47
535
Bertil van Eldik
Enschede
1:07:15
1:04:25
536
Hans Hoppe
Losser
1:07:53
1:06:12
537
Leonie Scholten
Stad Enschede
1:07:59
1:05:39
538
Alice Scholten
Stad Enschede
1:08:00
1:05:40
539
Andy Rosalia
Apeldoorn
1:08:02
1:04:59
540
Jules van Straaten
Wierden
1:08:04
1:07:13
541
Martin von Rotz
Enschede
1:08:05
1:05:04
542
Stefan Mol
Het Stedelijk Lyceum
1:08:18
22:28
543
Niels Polman
Het Stedelijk Lyceum
1:09:03
1:08:57
544
Gerard Wisselo
Stad Enschede
1:09:09
1:09:02
545
Marvin Naafs
Het Stedelijk Lyceum
1:09:17
1:07:27
546
Sean Drosten
Het Stedelijk Lyceum
1:09:22
1:07:31
547
Petrus Atalay
AJF
1:09:37
1:06:59
548
Rob Nobbenhuis
Enschede
1:09:41
1:08:12
549
H.J. Besseler
Enschede
1:09:52
1:09:19
550
Jack William Sleebos
Enschede
1:09:54
1:07:01
551
Wim Oonk
Haaksbergen
1:09:54
1:07:10
552
Herman Leussink
LAAC Twente
1:09:58
1:08:24
553
Jan Volbers
Enschede
1:10:05
1:08:57
554
Hennie Aarhelge
Amsterdam
1:10:18
1:10:10
555
Jaap Pol
LAAC Twente
1:10:28
1:08:56
556
Herman Hendrik Asbroek
Hengelo Ov
1:10:29
1:08:00
557
Resat Hasan Basarslan
Enschede
1:11:09
1:09:36
558
Mitch Stockentree
Het Stedelijk Lyceum
1:11:19
25:26
559
Mark de Bruin
Enschede
1:11:23
1:09:06
560
H J Hofstede
Enschede
1:11:59
1:08:59
561
Sipke Nieland
Bonhoeffer College
1:12:02
1:09:30
562
Eddie Bruins
Enschede
1:12:09
1:09:18
563
Erdi Yavuz
Het Stedelijk Lyceum
1:12:41
1:10:50
564
Wilbert Smolders
Enschede
1:12:43
1:12:28
565
John van de Geer
Zwolle
1:12:45
1:12:35
566
Marcel Krisman
Enschede
1:12:57
1:10:10
567
Rose Bult
Stad Enschede
1:13:12
1:10:37
568
Edgar Zimmermann
Almelo
1:14:05
1:13:13
569
Huub Snellen
Zwolle
1:14:08
1:13:19
570
Ceylan Demir
CIOS Enschede
1:14:27
1:13:41
571
Jan van Eeten
Vught
1:14:41
1:12:06
572
P J Oldenhof
Enschede
1:15:48
1:12:40
573
Cengizhan Akcay
Het Stedelijk Lyceum
1:15:58
30:53
574
Hennie de Goei
Hengelo Ov
1:16:08
1:14:12
575
Jeroen de Groot
Enschede
1:16:11
1:15:53
576
René Leemans
Holten
1:17:59
1:15:13
577
Mark Heupers
Het Stedelijk Lyceum
1:20:12
34:12
578
Ninib Grigo
AJF
1:23:20
37:38
VREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Koldewijn
Connexxion
44:30
43:31
2
Monique Kroeze
Rijssen
44:31
43:03
3
Anna van Gemert
Utrecht
44:38
44:32
4
Edeltraud Begemann
Porta Westfalica (GE
45:11
44:10
5
Jessy Holterman
CIOS Enschede
45:21
44:53
6
Stefanie John
Warendorf (GER)
45:37
44:09
7
Baudien de Boer
Horror
46:41
46:36
8
Siegrid Droste
Reutum
46:48
46:42
9
Tonnie van der Donk
Vereniging test 22-0
46:48
46:39
10
M Pen
Enschede
47:27
47:12
11
Margreet van der Veen
Nordhorn (GER)
47:40
47:20
12
Dorothee Hermes
Waalre
47:43
46:21
13
Evelien te Rietstap
Varsseveld
48:54
48:40
14
Lotte Nitert
St. Canisius Almelo
49:18
47:41
15
Sonja Muenzebrock
Enschede
49:37
49:28
16
Jacqueline van Egmond
N.P.S.B.
49:51
49:29
17
Mariska Dute
Borculo
50:10
48:06
18
Yvonne Ketelaar
Argo
50:44
49:12
19
Kitty de Jong
Hengelo Ov
51:12
49:11
20
Senaida Bron-Sambo
Enschede
51:37
51:26
21
Jorien Kleinsman
Bentelo
51:47
49:49
22
Anja Brinkhuis
Enschede
51:58
51:46
23
Ellen Venekamp
Stad Enschede
52:16
52:05
24
Ingrid Bargeman
Borne
52:32
51:05
25
Bert Kurz
Neede
52:51
50:50
26
Ankie Hofacker
LVG
52:52
51:57
27
Hedwig Booijink
Dionysos
53:01
51:21
28
Wobby Roolvink
Almelo
53:10
53:03
29
Jacqueline Ooink
ROC van Twente
53:15
52:00
30
Coni Yalsin
AJF
53:18
53:12
31
Sabine Veldhuis
LAAC Twente
53:19
50:20
32
Nicole Olbertz
N.P.S.B.
53:21
52:51
33
Hannie Jansen
N.P.S.B.
53:36
52:22
34
Rita Meerman
Gelselaar
54:07
52:44
35
Thea Nijhuis
TION
54:11
52:35
36
Annemarie Veldkamp
Heino
54:12
54:01
37
Linda Gelhever
Hengelo Ov
54:21
54:09
38
Merel Kok
Beuningen Ov
54:22
54:14
39
Katrien Wessel
Beuningen Ov
54:22
54:14
40
Esther ten Bos-Meddele
Avanti-Wilskracht
54:29
52:57
41
Floor Pothof
Lochem
54:46
52:42
42
Gijs Dijkstra-Jongerde
Borculo
54:46
52:43
43
Ghislaine van Egmond
Kottenpark
54:54
54:47
44
Annemiek Dikken
CIOS Enschede
54:54
54:26
45
Vera Verdult
CIOS Enschede
54:55
52:09
46
Marja Bosma
Stad Enschede
55:06
54:52
47
Mandy Kok
Beltrum
55:17
55:00
48
Sterre Olde Monnikhof
CIOS Enschede
55:25
54:42
49
Dina Rozema
Enschede
55:38
55:28
50
Winnie Poell
Enschede
55:38
53:32
51
Chantal Krake
Enschede
55:44
54:57
52
Judith Schepers
Enschede
55:51
54:55
53
Angele ten Berge-Leemr
Losser
55:53
55:46
54
Jacky Boksem-Kouwenhov
Enschede
55:56
53:13
55
Karin Holsink
Reutum
56:00
55:53
56
Vera Rutten
Loenen Gld
56:00
53:31
57
Ina Brouwer
Almelo
56:04
55:52
58
Pagory Mateo Villalona
CIOS Enschede
56:13
55:45
59
Marlies Oonk
ROC van Twente
56:13
53:10
60
Sandra Heidemann
Enschede
56:16
55:01
61
Mini Ensink-Wissink
Stad Enschede
56:17
56:11
62
Hanneke Nijland
Saasveld
56:19
54:07
63
Claar Grooten
Stad Enschede
56:25
54:56
64
Janet van Beek-Hietbri
Borculo
56:26
54:20
65
Silvia Postma-Striper
N.P.S.B.
56:36
54:44
66
Petra Lucassen
LAAC Twente
56:39
55:33
67
Brigitte Barelds
Enschede
56:40
54:39
68
Sandra Koster
Enschede
56:46
53:48
69
Bianca Menderink
Hengelo Ov
56:46
55:04
70
Daniëlle Harink
Hengelo Ov
56:46
55:04
71
Jessie Nijman
CIOS Enschede
56:47
55:23
72
Mary Eenink
Loopservice.nl
56:48
54:57
73
Marlies van der Linden
N.P.S.B.
56:51
56:38
74
Lotte Kleyssen
N.P.S.B.
56:52
56:39
75
Erna Kip
Losser
56:54
54:42
76
Esther Laurens
ROC van Twente
56:59
56:16
77
Marion Posthuma
Stad Enschede
57:00
56:50
78
Carla Pelle
AV Haaksbergen
57:03
55:34
79
Regien Tenhagen
AV Haaksbergen
57:04
55:34
80
Brigitte oude Kempers
Losser
57:07
57:00
81
Aafke Rensink
Loopservice.nl
57:14
55:02
82
Simone Wijlens
Hengelo Ov
57:14
56:39
83
Annette Ribbers
Deloitte
57:15
55:04
84
Diana de Groot
Enschede
57:18
55:57
85
Elly Neijland
Loopservice.nl
57:24
55:09
86
Danielle Weustink
CIOS Enschede
57:32
57:04
87
Romy van den Heuvel
CIOS Enschede
57:34
54:55
88
Erika Nijeboer
N.P.S.B.
57:34
57:11
89
Natasja van den Berg
Hengelo Ov
57:35
56:39
90
Sabine van den Bulk
LAAC Twente
57:48
55:48
91
Ingeborg de Graaf
Hengelo Ov
57:49
56:04
92
Marielle Beckers
Amsterdam
57:51
56:34
93
Trudy Reinshagen
N.P.S.B.
57:52
56:30
94
Martine Wijlens
Hengelo Ov
58:03
57:27
95
Evelien Rademaker
Losser
58:04
57:57
96
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
58:04
57:48
97
Jannet Bokxem
Bonhoeffer College
58:06
55:33
98
Annie Hagen
Deventer
58:06
55:51
99
Ellen Meinema
Hengelo Ov
58:06
56:21
100
José Punt
Oldenzaal
58:07
57:02
101
Marijke Egbers
Oldenzaal
58:09
57:50
102
Els Heuvels
Denekamp
58:11
57:16
103
Cunera Grootelaar-Beld
LAAC Twente
58:12
55:13
104
Natasja Venneman
Enschede
58:18
56:12
105
Jose Schulenburg
Wierden
58:26
55:26
106
Margot Hodes
Borne
58:37
56:40
107
Swenja Jongman
CIOS Enschede
58:41
57:58
108
Agnes Asbreuk
Enschede
58:44
55:50
109
Ilona Bijleveld
Enschede
58:44
55:50
110
Karien Bruns
N.P.S.B.
58:46
58:23
111
Nellie van Raamsdonk
Enschede
58:51
57:00
112
Ria Heuvels
Denekamp
58:56
58:00
113
Agnes Hemmer-Stamsnied
Geesteren Ov
58:59
58:47
114
Rianne Hulst
CIOS Enschede
59:00
58:21
115
Tanja Horsthuis
CIOS Enschede
59:00
58:16
116
Resy Hudepohl
CIOS Enschede
59:00
58:21
117
Ellen Meesters
Twents Carmel Colleg
59:08
56:38
118
Irma Onland
Markelo
59:12
56:07
119
Liselore Molema
Borculo
59:13
57:35
120
Adrienn Tarr
Heemskerk
59:14
56:26
121
Joyce Jannink
Hengevelde
59:14
56:22
122
Ellen Smit
Ambt Delden
59:16
56:24
123
Geertje Peeters
LAAC Twente
59:17
57:48
124
Jacqueline Onderdijk
Hengelo Ov
59:17
57:11
125
Sabine van Vugt
Enschede
59:19
59:11
126
Erna Eidhof-Brinkhuis
Enschede
59:22
56:28
127
Ninke van der Kooy
Stad Enschede
59:25
59:10
128
Jel van der Nagel
Enschede
59:35
58:38
129
Angelique Wentink
TION
59:39
58:23
130
Jeanet Nijland
Holten
59:39
57:35
131
Yasmery Hagedoorn
Het Stedelijk Lyceum
59:40
57:06
132
Gabrielle Hazewinkel
Hengelo Ov
59:46
59:28
133
Roxanne Coelman
Enschede
59:47
56:46
134
Suzan van Beijmerwerdt
CIOS Enschede
59:48
57:09
135
Ellen de Leeuw
Enschede
59:48
58:53
136
Jannienke Damhuis
Bonhoeffer College
59:49
57:17
137
Anita Poorthuis
Enschede
59:49
57:46
138
Jane Groenendijk
ROC van Twente
59:49
58:28
139
Manouck Ligtenberg
CIOS Enschede
59:51
57:12
140
Marlies Piek
Oldenzaal
59:56
57:45
141
Conny Slaghekke
Diepenheim
59:59
58:08
142
José van Ooijk
TION
1:00:04
59:02
143
Irma Meijer
Enschede
1:00:11
59:20
144
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
1:00:11
58:32
145
Carin Ytsma
N.P.S.B.
1:00:12
59:50
146
Christa Wiggers Brinkh
Hengelo Ov
1:00:18
58:22
147
Anne Lamers
Enschede
1:00:19
58:05
148
Monika Hovestad
Enschede
1:00:20
57:20
149
Nardy Teussink
Enschede
1:00:28
58:05
150
Simone Middelveld
Stad Enschede
1:00:29
58:01
151
Carla Tuijl
TION
1:00:32
59:30
152
Ter Waarbeek
Holten
1:00:33
57:50
153
Ine ten Tusscher
Hengelo Ov
1:00:36
58:42
154
Stiny Leferink
Enschede
1:00:37
58:31
155
Thessa de Vries
CIOS Enschede
1:00:41
1:00:05
156
G J Nijmanting
Weerselo
1:00:48
59:19
157
Ellen Lange
Hengelo Ov
1:00:49
58:40
158
Roosmarijn Wallenburg
CIOS Enschede
1:00:50
1:00:15
159
Eline van Brouwershave
CIOS Enschede
1:00:51
1:00:15
160
Jacomine Blokvoort
Neede
1:00:55
59:12
161
Sandra van der Valk
Arnhem
1:00:57
58:20
162
Janet Bosschieter
Enschede
1:01:01
59:35
163
Erna Biezenaar
Hengelo Ov
1:01:11
59:32
164
Ingrid van Esch
Enschede
1:01:16
58:46
165
Willemien Heijenk
Almelo
1:01:17
58:30
166
Annette Zwiep
Hengelo
1:01:22
59:47
167
Martino Veneman
Enschede
1:01:23
59:48
168
Annet Piek-Visser
Oldenzaal
1:01:24
59:13
169
Anita Hesselman
Hengelo Ov
1:01:28
1:00:03
170
Ellen Siebum
Zwolle
1:01:29
59:10
171
Michelle Bloemendal
CIOS Enschede
1:01:31
1:00:07
172
LéontinevanGeffen-Lame
Brummen
1:01:34
59:20
173
Estelle Römkens
Enschede
1:01:35
58:36
174
Cathy Dupont
Enschede
1:01:35
59:35
175
Mary Olar
Borculo
1:01:36
59:20
176
Aike Heuvelink
Enschede
1:01:36
1:00:55
177
Mirjam Bels
Enschede
1:01:37
59:23
178
Renate Ebbekink
Diepenheim
1:01:37
59:22
179
Saskia Hullegie
Het Stedelijk Lyceum
1:01:41
59:48
180
Hiltrud Decking
Münster (GER)
1:01:42
1:00:15
181
Fardau Blom
Oldenzaal
1:01:42
59:00
182
Marieke Hullegie
Het Stedelijk Lyceum
1:01:42
59:49
183
Anke van de Vegt
Enschede
1:01:44
59:31
184
Romy Nijhuis-Wekking
LAAC Twente
1:01:45
59:31
185
Ursula Miggelbrink
Groenlo
1:01:47
59:39
186
Tineke Poolman
Hengelo Ov
1:01:47
1:01:34
187
Martina Jager
Hengelo Ov
1:01:48
1:00:20
188
Fieke de Koning
Hilversum
1:01:55
1:01:48
189
Nicola Postma
CIOS Enschede
1:01:56
1:01:33
190
Jeanette Pots
Enschede
1:02:01
59:23
191
Sienette de Graaf
Vereniging test 22-0
1:02:02
1:00:24
192
G Meijer
Enschede
1:02:03
59:43
193
Ria Koppelman
ASV
1:02:04
59:45
194
Regina Mulder
Kombijsport
1:02:06
59:57
195
Brechtje de Bruin
Wageningen
1:02:07
1:00:16
196
Esther Bernadette Adam
Enschede
1:02:15
1:00:44
197
Jose Rooijers
N.P.S.B.
1:02:18
1:01:18
198
Marieke ten Vaarwerk
ROC van Twente
1:02:22
1:01:46
199
Melissa Vastenavond ev
N.P.S.B.
1:02:23
1:02:01
200
Monique Uhl
Borculo
1:02:24
1:00:08
201
Yvon Koch
Eibergen
1:02:25
1:02:05
202
Marie Jose Baake
Hengelo Ov
1:02:27
59:42
203
Marga Freriksen
Hengelo Ov
1:02:29
1:00:49
204
Erna ten Thije
Hengelo Ov
1:02:29
1:00:49
205
Jolanda Golbach
Borne
1:02:30
1:01:04
206
Marry Bijvank
Enschede
1:02:36
1:00:20
207
Annette Morsinkhof
TION
1:02:37
59:50
208
Marlies Semmekrot
Zenderen
1:02:41
59:40
209
Wil van Ulsen
Haaksbergen
1:02:42
1:00:23
210
Irmela Rietmann
Enschede
1:02:47
1:01:05
211
Suzanne Olde Riekerink
Borne
1:02:49
1:00:04
212
Annemarleen Ridder
Twents Carmel Colleg
1:02:49
1:00:14
213
Marloes Middelkamp
CIOS Enschede
1:02:50
1:02:15
214
Agnes van den Dijssel
Almere
1:02:50
1:00:54
215
Charlene Klunder
CIOS Enschede
1:02:51
1:02:06
216
Stefanie Wieffer
Borne
1:02:52
1:00:07
217
Jolanda Lammers
Archeus
1:02:52
1:00:53
218
Ans Breukers
Losser
1:02:53
1:00:47
219
Elke Huttenhuis
Oldenzaal
1:02:54
1:00:12
220
Joke van Leeuwen
Twents Carmel Colleg
1:02:57
1:00:24
221
Yvonne Damhuis
N.P.S.B.
1:03:01
1:01:40
222
Anouk Menkehorst
AV Haaksbergen
1:03:02
1:01:46
223
Marion Geisink
Oldenzaal
1:03:03
1:02:18
224
Désirée Hulsmeijer
CIOS Enschede
1:03:04
1:02:33
225
Annemarie Eeltink
Laac Twente
1:03:09
1:01:58
226
Irene Bakker Winters
TION
1:03:10
1:01:22
227
Ellen Kemerink
Hengelo Ov
1:03:12
1:01:43
228
Jurien Buschers
Eibergen
1:03:16
1:02:56
229
Jacqueline Paus
ROC van Twente
1:03:23
1:02:46
230
Jeannet Kuilder
Enschede
1:03:23
1:00:24
231
Elsbeth Meulink
Enschede
1:03:27
1:01:52
232
Evelijn Screever
Hengelo Ov
1:03:32
1:00:32
233
Joke Stevens
Enschede
1:03:34
1:01:50
234
Lotte Asma
CIOS Enschede
1:03:46
1:03:20
235
Marieke Rorink
Twents Carmel Colleg
1:03:49
1:01:21
236
Marjon Nijboer
Enschede
1:03:55
1:01:12
237
Louise Punte
CIOS Enschede
1:03:55
1:03:37
238
Annelies Hassink
Enschede
1:03:56
1:01:58
239
Nancy Stokkers
Haaksbergen
1:04:01
1:01:42
240
Liny Schoorlemmer
Enschede
1:04:07
1:01:53
241
Samantha Chamoun
AJF
1:04:15
1:04:10
242
Ilone Davina
Hengelo Ov
1:04:16
1:02:36
243
Brigitte Campos
LAAC Twente
1:04:17
1:02:17
244
Rieneke Ende - van 't
Stad Enschede
1:04:18
1:04:05
245
Jannie Haak
Geesteren Ov
1:04:27
1:01:40
246
Susan Willemsen
Denekamp
1:04:27
1:03:30
247
Annemarie ten Hoopen
Enschede
1:04:27
1:01:40
248
Jolanda Rommens
Markelo
1:04:29
1:01:24
249
Yvonne Verdriet
TION
1:04:31
1:01:37
250
Angelique Berlijn-Vosk
Enschede
1:04:31
1:02:34
251
Christine Weernink
Enschede
1:04:37
1:01:37
252
Monika Rademacher
Lennestadt (GER)
1:04:38
1:01:55
253
Stephanie Weernink
Enschede
1:04:39
1:01:39
254
Patricia Claassens
Enschede
1:04:43
1:03:25
255
Anouk Lassche
CIOS Enschede
1:04:54
1:04:11
256
Marita Geerdink
Hengelo Ov
1:04:56
1:03:16
257
Annet Driessen
TION
1:04:59
1:02:17
258
Marianne Witvoet - Swi
Stad Enschede
1:05:00
1:02:27
259
Margien Zieleman
Haaksbergen
1:05:00
1:02:42
260
Monique Schasfoort
De Lutte
1:05:03
1:02:18
261
Linda Tuinman
Enschede
1:05:03
1:02:29
262
Annemiek van der Meer
Enschede
1:05:04
1:02:10
263
Erna Eenink
N.P.S.B.
1:05:04
1:04:43
264
Wilma Hietbrink-Rueper
Stad Enschede
1:05:05
1:04:53
265
Christina Moolhuizen
Haaksbergen
1:05:06
1:02:10
266
Rian Olthof
Stad Enschede
1:05:09
1:04:56
267
Anneke Heerschop
Enschede
1:05:09
1:02:10
268
Ellen Kleine Wiecherin
Enschede
1:05:10
1:03:27
269
Sophie Tichelman
Het Stedelijk Lyceum
1:05:11
1:03:17
270
Heidi Verheul
Enschede
1:05:11
1:03:28
271
Irene Esselink
Borculo
1:05:11
1:02:55
272
Chantal van Os
Enschede
1:05:12
1:03:15
273
Desiree Buitink
Enschede
1:05:13
1:02:08
274
Kirsten Greven
Hengelo Ov
1:05:16
1:02:39
275
Grietje Braam
Enschede
1:05:19
1:05:05
276
Andrea van Schoot
Laac Twente
1:05:19
1:02:31
277
Marielle Gertner
CIOS Enschede
1:05:19
1:04:56
278
Bianca Durville
Avanti-Wilskracht
1:05:20
1:04:59
279
Monika Raschke
Ibbenbüren (GER)
1:05:24
1:03:08
280
Karin den Haan
Connexxion
1:05:25
1:02:37
281
Ans Veerbeek
Stad Enschede
1:05:29
1:05:23
282
Mieke van SteinCallenf
Hengelo Ov
1:05:32
1:03:52
283
Anke Vinke
CIOS Enschede
1:05:34
1:05:10
284
Ingrid Eggink
ASV
1:05:35
1:04:37
285
Hanneke Wielink
Enschede
1:05:36
1:02:53
286
Odette IJgosse
Enschede
1:05:42
1:03:14
287
Marieke Koerselman
Groningen
1:05:46
1:05:07
288
Dr Antje Bostedt-Kiese
Münster (GER)
1:05:47
1:03:49
289
Mariël Vosmer
CIOS Enschede
1:05:49
1:05:07
290
Eugenie Oukes
Emmen
1:05:50
1:02:55
291
Riet Schäning
Enschede
1:05:51
1:03:18
292
Samantha Jacobs-David
Stad Enschede
1:05:52
1:05:39
293
Elles Grootjans-Mekenk
Borne
1:05:58
1:03:34
294
Helene Boode
Diepenheim
1:06:00
1:04:09
295
Ella Wolff
Rekken
1:06:01
1:03:57
296
Suzan Hollink
Enschede
1:06:11
1:03:09
297
Jeannette Löbker
Enschede
1:06:17
1:03:42
298
Bea Bijkerk
Enschede
1:06:22
1:03:47
299
Antoinet Leusink-Vlask
Enschede
1:06:23
1:04:37
300
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
1:06:25
1:04:31
301
Kootje Koopmans
Stad Enschede
1:06:26
1:03:49
302
Ingrid Scheffer
Deurningen
1:06:35
1:03:51
303
Christel Pelle
Hengelo Ov
1:06:37
1:05:24
304
Ada de Weerd
TION
1:06:42
1:05:40
305
Christine van Ekeris
Enschede
1:06:46
1:03:50
306
Mariëlle Slag
Loopservice.nl
1:06:46
1:05:52
307
Sabrina Ossel
CIOS Enschede
1:06:47
1:04:00
308
Wendy Landewe
Utrecht
1:06:48
1:04:20
309
Judith Nijenhuis
Enschede
1:06:48
1:06:36
310
Chantal Vaarkamp
Enschede
1:06:52
1:06:32
311
Babs Oude Hampsink
CIOS Enschede
1:06:53
1:06:09
312
Saskia Mulder
Zeist
1:06:55
1:05:17
313
Geke Geesing-van Droge
ROC van Twente
1:07:03
1:06:26
314
Gerry van Eekelen
TION
1:07:09
1:04:21
315
Janine de Haan
TION
1:07:10
1:04:23
316
Janny Pelsma
Enschede
1:07:10
1:04:23
317
Astrid ter Meer
Enschede
1:07:15
1:04:26
318
Marianne Monfrooij
Borculo
1:07:21
1:05:07
319
Hanneke Weterholt
Enschede
1:07:23
1:06:21
320
Josta Hoenink
Enschede
1:07:24
1:05:52
321
Monique Leusink
Avanti-Wilskracht
1:07:25
1:05:52
322
Miranda Tiemens
Enschede
1:07:25
1:04:54
323
Josine Vriesen
Het Stedelijk Lyceum
1:07:30
1:06:42
324
Jutta Helle
Lingen (GER)
1:07:31
1:06:36
325
Wendy Ubbink
Lochem
1:07:35
1:05:21
326
Miriam Weegink
Marathon Pim Mulier
1:07:35
1:04:39
327
Hanneke Albers
Arnhem
1:07:37
1:04:46
328
Ina Westendorp
TION
1:07:51
1:04:57
329
Monique Ygosse
Stad Enschede
1:07:53
1:04:59
330
Andrea von Rotz
Enschede
1:08:06
1:06:57
331
Sanne ter Pelle
CIOS Enschede
1:08:10
1:07:26
332
Alma Molendijk
TION
1:08:12
1:07:24
333
Linda van der Veen
Enschede
1:08:13
1:07:25
334
Renate van Reijswoud
CIOS Enschede
1:08:19
1:07:45
335
An Rijk-Marquering
Nijverdal
1:08:36
1:06:42
336
Lara Westra
Enschede
1:08:41
1:06:16
337
Kirsten Ruël
Denekamp
1:08:42
1:06:25
338
Elly Wender
Oldenzaal
1:08:42
1:06:55
339
Corina Steenkamp
Enschede
1:08:43
1:07:12
340
Judith te Molder
Enschede
1:08:43
1:08:27
341
N Hofstede
Enschede
1:08:50
1:05:50
342
Mariska Klijnstra
Heerenveen
1:08:55
1:07:18
343
Neeltje Langenhoff
Velp Gld
1:09:03
1:06:14
344
Dianne Katgert-Gosseli
Hengelo Ov
1:09:06
1:06:01
345
Thea vd Werf
Hengelo Ov
1:09:06
1:06:02
346
Anita Redder
Stad Enschede
1:09:09
1:08:56
347
Yvonne Broekhuis
Iphitos
1:09:16
1:07:33
348
Marlies van den Heuvel
ROC van Twente
1:09:20
1:06:14
349
Donkers Wilma
Enschede
1:09:21
1:07:51
350
Iris Zuidema
Enschede
1:09:23
1:07:27
351
Connie Hoekstra
Hengelo Ov
1:09:24
1:06:16
352
Naomi Burnama
ROC van Twente
1:09:25
1:06:19
353
Diana Jonkman
Hengelo Ov
1:09:28
1:06:24
354
Sandra Atto
AJF
1:09:37
1:07:04
355
Judith Tiemens
Enschede
1:09:46
1:07:15
356
Nina Fröberg
Enschede
1:09:51
1:08:06
357
Leoni Oude Nijhuis
Oldenzaal
1:10:06
1:07:11
358
Sylvia ter Beek-Aarhel
Stad Enschede
1:10:18
1:10:10
359
Sharon Goering
Hengelo Ov
1:10:23
1:08:23
360
Anne Loskamp
ROC van Twente
1:10:25
1:09:39
361
Mandy Mensing
ROC van Twente
1:10:25
1:09:44
362
Marloes Bakker
ROC van Twente
1:10:26
1:09:39
363
Gytha Koller-Tijhaar
Zoetermeer
1:10:27
1:08:42
364
Suzanne Peters
Deloitte
1:10:34
1:08:27
365
Bianca Dorré
Deloitte
1:10:34
1:08:27
366
Anouk Bijvank
Enschede
1:10:40
1:08:20
367
Dunja Smeets
Hengelo Ov
1:10:41
1:09:18
368
Dymph Fiselier-Heppel
Enschede
1:10:43
1:08:41
369
Marjolijn Willems-Berk
Hengelo Ov
1:10:43
1:08:57
370
Jacqueline Blaas
Hengelo Ov
1:10:44
1:08:57
371
Ilona Oude Engberink
CIOS Enschede
1:10:44
1:10:10
372
Silvia Pasquadibiscegl
Enschede
1:10:48
1:10:48
373
Adriana Bosman
Enschede
1:10:52
1:07:58
374
Janine Elferink
Oldenzaal
1:11:03
1:09:28
375
Erika Kragt
LAAC Twente
1:11:09
1:09:34
376
Erna Leussink
LAAC Twente
1:11:10
1:09:35
377
Karin Kamphuis
LAAC Twente
1:11:10
1:09:35
378
Hetty Vos
ASV
1:11:20
1:10:21
379
Gerrie ter Braack
ASV
1:11:20
1:10:21
380
Priscilla ten Boske
CIOS Enschede
1:11:24
1:10:39
381
Gerda Valk-Schutte
Enschede
1:11:25
1:09:11
382
Marlous Brouwer
Hengelo Ov
1:11:26
1:08:36
383
Ine Leferink
AV Haaksbergen
1:12:31
1:10:30
384
Ilona Lensen
Iphitos
1:12:35
1:10:25
385
Christine Dortmans
Iphitos
1:12:35
1:10:25
386
Hilda Emmerich
TION
1:13:22
1:12:19
387
Elsbeth Ruumpol
Enschede
1:13:25
1:11:15
388
Christie Borg
Oosterwolde Fr
1:14:08
1:13:49
389
Silvya ten Tije
Enschede
1:14:10
1:13:19
390
Elsemiek Voogd
CIOS Enschede
1:14:22
1:13:51
391
Shirley Kienhuis
CIOS Enschede
1:14:24
1:13:43
392
Fenena Stam
Enschede
1:14:48
1:12:27
393
Ellie van de Geer
Zwolle
1:15:28
1:15:19
394
Renate Steffens
Stad Enschede
1:16:22
1:16:12
395
Mariska Ossel
CIOS Enschede
1:17:28
1:17:08
396
Annette Barenkamp
Enschede
1:18:51
1:16:27
397
Annette Weghorst
Oldenzaal
1:19:46
1:17:37
398
Marina Dorenbos
Enschede
1:20:54
1:18:08
BDR10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pedro de la Horra
Eaton Electric nv
48:42
48:26
BED10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
R Heilegers
Nederlandse Politie
34:17
34:17
2
Gert Claes
Nederlandse Politie
36:53
36:53
3
Sjoerd Cents
Nederlandse Politie
38:21
38:20
4
Ben Platier
Saxion Hogescholen
38:27
38:26
5
Ron Maalderink
Dura Vermeer Bouw He
39:44
39:43
6
Rob Peeters
Nederlandse Politie
41:00
40:02
7
Maik Voppen
Vernay Europa bv
41:13
41:12
8
Joris Roord
ROC van Twente
41:21
40:20
9
Gerard Veldscholten
Vernay Europa bv
41:31
41:29
10
Hans Gerritsen
I&O Research
42:03
42:01
11
Joost Kroeze
ROC van Twente
42:18
41:18
12
Olivier Wentink
Het Stedelijk Lyceum
43:30
42:24
13
Tom Hofman
ROC van Twente
43:38
42:38
14
Dirk Odink
Saxion Hogescholen
45:02
44:10
15
Piet Rutgers
Domijn Woongroep Twe
45:05
44:58
16
(G Veldscholten)
Vernay Europa bv
45:09
45:07
17
Arno van Akkeren
Dura Vermeer Bouw He
45:22
44:18
18
Kelvin Veensma
ROC van Twente
45:37
44:33
19
Diana Beverdam
Grolsche Bierbrouwer
46:03
44:58
20
Rob Nijland
Stad Enschede
46:16
45:20
21
Emiel Oude Wesselink
IAA Architecten
46:29
45:27
22
Jon Severijn
I&O Research
46:33
45:21
23
Herman Oude Nijeweme
Vernay Europa bv
46:39
46:32
24
Rene vd Kooi
Eaton Electric nv
46:39
45:49
25
Erik Garritsen
Eaton Electric nv
47:09
45:24
26
Peter Schutten
ICT Spirit
47:28
46:24
27
Jaques Frederiks
Domijn Woongroep Twe
47:40
46:20
28
Per Stenholm
IAA Architecten
47:54
46:53
29
Petra Jans
Eaton Electric nv
48:29
47:30
30
André Jekel
IAA Architecten
48:38
47:38
31
Niels Nijkamp
ROC van Twente
48:45
47:42
32
Wim Snellenberg
Grolsche Bierbrouwer
48:48
47:42
33
Erwin Leurink
ICT Spirit
49:13
47:54
34
Léon Scholten
Sg St Canisius
49:22
47:43
35
Ben Timmerman
Eaton Electric nv
49:23
48:23
36
Ronald Houpst
Vernay Europa bv
49:23
49:15
37
Solomon Abera
Timberland
49:26
48:23
38
Herman Davenschot
Van der Kolk kozijne
49:29
47:26
39
(H Doeve)
Brandweer Enschede
49:32
48:23
40
Eric Alferink
Eaton Electric nv
49:36
48:38
41
Edwin Heeremans
Stad Enschede
49:47
48:50
42
Jos Heidkamp
Vernay Europa bv
49:53
49:45
43
(C E G Thönissen)
Roessingh Revalidati
50:03
47:44
44
Patrick Verhoeven
I&O Research
50:07
48:39
45
Martin Reef
Vernay Europa bv
50:29
48:27
46
Walter Rijk
Sigmax ICT Specialis
50:37
49:29
47
Rob Groendijk
Menzis zorg en inkom
50:55
49:34
48
Gerard Davina
Roessingh Revalidati
51:00
49:37
49
Eric de Vries
Temmink Groep B.V.
51:14
50:01
50
Edwin Krijgsman
Brandweer Enschede
51:25
50:02
51
Willy Hoppen
TenCate Advanced Tex
51:41
50:38
52
Jeroen Bruyns
Temmink Groep B.V.
51:48
50:31
53
Wim Mulder
Temmink Groep B.V.
51:51
50:37
54
Herman Bos
Van der Kolk kozijne
52:02
49:26
55
Marnix Schippers
Saxion Hogescholen
52:08
51:04
56
Bert Hoogenkamp
TenCate Advanced Tex
52:11
51:06
57
Frank Mulder
Vernay Europa bv
52:17
52:09
58
Erwin Elfrink
Sg St Canisius
52:21
50:45
59
(P B J M Tetteroo)
Menzis zorg en inkom
52:24
52:03
60
Henk Vruggink
TenCate Advanced Tex
52:30
51:28
61
Rico M Steenberg
Radioth.Inst.Stedend
52:47
51:28
62
Ben Heuvelink
Dura Vermeer Bouw He
52:58
51:44
63
Marco de Pijper
IAA Architecten
52:59
51:57
64
Ozgur Demirkol
Het Stedelijk Lyceum
53:08
51:58
65
Geri Robers
Stad Enschede
53:18
53:13
66
Joris Versteeg
Dura Vermeer Bouw He
53:19
52:06
67
Carla Blokhuis
I&O Research
53:26
52:10
68
Theo Olsman
Van der Kolk kozijne
53:45
51:09
69
Richard van `t Oost
ICT Spirit
53:45
52:40
70
Dennis Kamphuis
Dura Vermeer Bouw He
54:10
52:56
71
René Delnooz
Sg St Canisius
54:16
52:37
72
Chris Schrik
Brandweer Enschede
54:24
53:15
73
Mark Leferink
ICT Spirit
54:38
53:34
74
Henk Eshuis
Sg St Canisius
54:41
53:03
75
Erwin Elferink
Dura Vermeer Bouw He
54:46
53:32
76
Edith Mulder
Timberland
54:49
53:43
77
Boudewijn Niers
Roessingh Revalidati
54:49
52:27
78
Martin Klinker
Rabobank Enschede-Ha
54:50
52:55
79
Hans Lubbers
Vernay Europa bv
55:00
54:52
80
John van der Veen
De Woonplaats
55:07
53:45
81
Gerry Meier
Van der Kolk kozijne
55:09
52:33
82
Marijke de Ruyter
Vernay Europa bv
55:28
55:22
83
Niels Poorthuis
Temmink Groep B.V.
55:32
54:16
84
Tineke Last
I&O Research
55:34
54:07
85
Patrick Meijer
ICT Spirit
55:34
54:31
86
Nico Freriksen
Roessingh Revalidati
55:36
53:22
87
Stefan Mues
Brandweer Enschede
55:43
54:20
88
Titus Ganzevles
ICT Spirit
55:43
54:24
89
Ton Hardick
Dura Vermeer Bouw He
55:46
54:37
90
Inge Reijmer
I&O Research
55:57
54:30
91
Edwin van `t Oost
ICT Spirit
56:00
54:54
92
Henri Lambers
Temmink Groep B.V.
56:08
54:50
93
Eric Pelle
Temmink Groep B.V.
56:10
54:58
94
Jos Brinkman
TenCate Advanced Tex
56:21
55:15
95
Jan Otten
Eaton Electric nv
56:22
54:33
96
Andries Toering
Domijn Woongroep Twe
56:24
54:59
97
Han Koning ter Heege
Domijn Woongroep Twe
57:12
55:46
98
Jan Engelbertink
Domijn Woongroep Twe
57:12
55:48
99
Johan Kuperus
Sigmax ICT Specialis
57:14
56:04
100
Peter van Gestel
Eaton Electric nv
57:29
55:40
101
Birgit Kesselaar
Sg St Canisius
57:32
55:54
102
Marieke van Rooij
ICT Spirit
57:39
56:34
103
Janneke Dijkers
I&O Research
57:52
56:25
104
Simon de Jong
De Woonplaats
57:56
56:35
105
Peter Oude Groeneger
Temmink Groep B.V.
57:59
56:42
106
Frank te Walvaart
Van der Kolk kozijne
58:04
56:51
107
Hennie IJseldijk
Eaton Electric nv
58:06
56:17
108
Bertine Scholten
Timberland
58:11
57:05
109
Kim Kinder
Timberland
58:11
56:40
110
Jessie Leusink
IAA Architecten
58:14
57:13
111
Harald Hendriks
Het Stedelijk Lyceum
58:34
57:24
112
Nico Hulsebos
Stad Enschede
58:55
56:15
113
Marc Kreuwel
ICT Spirit
58:56
57:37
114
Esmaralda Ziemerink
Temmink Groep B.V.
59:02
57:51
115
Rudi Teggeler
Temmink Groep B.V.
59:06
57:54
116
Marco Aelen
Rabobank Enschede-Ha
59:35
57:46
117
Marloes ten Brinke
Radioth.Inst.Stedend
59:38
59:09
118
Inge M Niehoff
Radioth.Inst.Stedend
59:38
59:09
119
(E Bulthuis)
ICT Spirit
59:41
58:36
120
Eduard Kooiker
De Woonplaats
59:43
58:21
121
Harold Heutink
Timberland
59:54
58:47
122
Marcel Hulshof
I&O Research
59:56
58:24
123
Henk Telman
Eaton Electric nv
1:00:08
58:19
124
Boukje Broekman
TenCate Advanced Tex
1:00:20
59:14
125
Rémi van der Heide
De Woonplaats
1:00:37
59:15
126
Dennis Vos
Dura Vermeer Bouw He
1:01:03
59:49
127
Hans Vlietstra
TenCate Advanced Tex
1:01:12
1:00:04
128
Wim Ruiterkam
Sigmax ICT Specialis
1:01:16
1:00:04
129
Hans Ruiterkamp
Sigmax ICT Specialis
1:01:16
1:00:05
130
Jermain Taylor
Timberland
1:01:17
59:59
131
René Schaap
De Woonplaats
1:01:21
1:00:00
132
Monique Klieverik
Temmink Groep B.V.
1:01:39
59:31
133
Kees Zuidema
Het Stedelijk Lyceum
1:02:13
1:00:54
134
Rob Roelofs
Grolsche Bierbrouwer
1:02:15
1:00:14
135
Erik Rijnders
Dura Vermeer Bouw He
1:04:13
1:02:59
136
Martha Leussink
Eaton Electric nv
1:06:11
1:04:23
137
Erik Coes
Roessingh Revalidati
1:06:24
1:04:01
138
Erik Smid
ICT Spirit
1:06:42
1:05:24
139
Grietje Zuidema
Het Stedelijk Lyceum
1:08:53
1:07:34
140
Gerard Wisselo
Brandweer Enschede
1:09:08
1:09:02
141
Annemarie Freriksen
Timberland
1:09:44
1:08:31
142
Esther Ridderhof
Roessingh Revalidati
1:10:00
1:06:56
143
Patrick de Haan
Roessingh Revalidati
1:10:01
1:06:55
144
Deniz Konus
ICT Spirit
1:11:30
1:10:11
145
Hester Hofstee
Roessingh Revalidati
1:11:38
1:08:34
146
Sandra Wiegman
I&O Research
1:12:30
1:10:23
147
Coby Helsloot-ten Kate
I&O Research
1:12:30
1:10:24
148
Reserve
Timberland
1:13:03
26:59
149
Arjan de Jager
Dura Vermeer Bouw He
1:13:28
1:12:16
150
Sandra Hoekstra
Het Stedelijk Lyceum
1:19:48
1:17:48
151
Myriam Kok
Het Stedelijk Lyceum
1:19:48
1:17:48
M5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper van der Wielen
Wijchen
16:12
16:10
2
Thijs Theunissen
Hengelo Ov
17:48
17:47
3
Marcus Kieslich
Raesfeld (GER)
17:54
17:53
4
Rick Noordink
Enschede
18:23
18:21
5
Marco Vinke
Enschede
18:43
18:42
6
Daniel Schürmann
LG-Rheine-Elte (GER)
18:45
18:40
7
Jimmy Ensink
Wooldrikspark
18:55
18:53
8
Mirko Zwiers
Het Stedelijk Lyceum
19:01
18:56
9
Ronnie Eilert
Lemelerveld
19:08
19:06
10
Marten Steenhuisen
Enschede
19:11
19:08
11
Gerald Bouwmeester
Bonhoeffer College
19:13
18:53
12
Alexander Bannink
Het Stedelijk Lyceum
19:21
19:16
13
Branco van Minnen
SISU
19:30
19:27
14
Hendri Dragt
Wierden
19:34
19:18
15
Onno van Teijens
Enschede
20:04
20:02
16
Fady Boulos
Bonhoeffer College
20:05
19:58
17
Sjors Meuleman
Bonhoeffer College
20:08
20:02
18
Kevin Siamina
De Wissel
20:08
20:06
19
Shujah Amiri
De Wissel
20:09
20:05
20
Festus Anthony
Wooldrikspark
20:33
20:31
21
Maarten de Groot
Hengelo Ov
20:38
20:36
22
Robin Greiser
Wooldrikspark
20:49
20:47
23
Ricky Wierink
Bonhoeffer College
20:53
20:47
24
Joeri Bijleveld
Enschede
20:54
20:50
25
Andy Sterken
Bonhoeffer College
21:01
20:54
26
Jordy Striezenau
Het Stedelijk Lyceum
21:03
21:01
27
Luke Verbeek
Bonhoeffer College
21:03
20:43
28
Jaro Bellekom
Lochem
21:04
21:03
29
Rinke Olthof
Bonhoeffer College
21:16
20:41
30
Nadim van Minnen
SISU
21:27
21:26
31
Maarten Goosink
Het Stedelijk Lyceum
21:31
21:22
32
Vincent Koehorst
Het Stedelijk Lyceum
21:32
21:31
33
Mike Kuipers
Bonhoeffer College
21:35
21:17
34
Tim Kamphuis
Bonhoeffer College
21:35
21:15
35
Daan Ties
Kottenpark
21:37
21:25
36
Dauda Kalokoh
De Wissel
21:39
21:37
37
Kevin Nijland
Oldenzaal
21:43
21:27
38
Robert Takak
Bonhoeffer College
21:44
21:20
39
Bas Pierik
Almelo
21:45
20:10
40
Matthijs Snijders
LAAC Twente
21:58
21:20
41
Jordy Wagenaar
Bonhoeffer College
22:00
21:37
42
Paul Boer
Enschede
22:08
22:07
43
Jelmer Woudstra
Enschede
22:12
21:30
44
Gerben ten Brocke
Lemelerveld
22:20
22:18
45
Bram Poppink
Het Stedelijk Lyceum
22:23
21:46
46
Rick Somberg
Het Stedelijk Lyceum
22:25
21:29
47
Bastiaan Budel
De Thij
22:35
21:23
48
Marco Heesink
Kottenpark
22:36
21:42
49
Joshua Ettiene
Kottenpark
22:38
21:28
50
Pascal Brand
Bonhoeffer College
22:39
22:35
51
Mitch Bos
Bonhoeffer College
22:39
22:15
52
Jordi Boer
Enschede
22:39
22:38
53
Lars Rumawatine
Het Stedelijk Lyceum
22:40
22:39
54
Hartmut Elfert
Nordhorn (GER)
22:40
22:19
55
Chris Quartey
Bonhoeffer College
22:41
22:26
56
Christian Pool
Kottenpark
22:43
21:30
57
Mathijs Budel
Bonhoeffer College
22:50
22:22
58
Gerco Kroeze
St. Canisius Almelo
22:56
22:49
59
Lex Schoemaker
Bonhoeffer College
22:57
22:41
60
René Niessen
Delden
22:59
22:00
61
Kees oude Alink
Oldenzaal
23:03
22:18
62
Mark Agterhorst
Kottenpark
23:14
22:06
63
Arjan Heinemans
LAAC Twente
23:21
23:17
64
Robin Reimerink
Bonhoeffer College
23:22
22:48
65
Jasper Sauer
Het Stedelijk Lyceum
23:23
22:49
66
Youri Berghuis
Oldenzaal
23:26
22:41
67
Robbert Mos
Kottenpark
23:27
22:49
68
Sharbel Saliba
AJF
23:39
23:34
69
Robin Dekter
Hengelo Ov
23:40
23:29
70
Joost Homrighausen
Bonhoeffer College
23:53
23:42
71
Mike Weegink
Bonhoeffer College
23:57
23:29
72
Maikel Demirdag
Bonhoeffer College
23:59
23:25
73
Piet van Hees
Het Stedelijk Lyceum
24:01
23:18
74
Adriano Sousa Padilha
De Wissel
24:03
24:01
75
Niels Kunst
Kottenpark
24:04
23:03
76
Rob Meester
Kottenpark
24:04
22:56
77
Serdar Topçil
Bonhoeffer College
24:07
23:40
78
Yorick de Wit
Enschede
24:07
23:17
79
Joost van Lier
Enschede
24:15
24:08
80
Willem Mooij
Enschede
24:31
24:01
81
Coen Telgenhof
Kottenpark
24:34
23:11
82
Tijl de Jonge
De Thij
24:37
24:36
83
Noud Jalink
Het Stedelijk Lyceum
24:51
24:13
84
Elmer P M Kaspers
Terschelling West
24:51
23:28
85
Manuel Kacmaz
Bonhoeffer College
24:56
24:27
86
Martijn Oosterloo
Bonhoeffer College
24:57
24:22
87
Mats Brouwer
Zwering
24:57
24:42
88
Taoufik Felhane
Zwering
24:58
24:37
89
Rick Bijkerk
Enschede
24:58
24:51
90
Martijn Bekhuis
Enschede
24:59
24:12
91
Tjerk Verbraaken
Hengelo Ov
25:03
23:58
92
Richard Tielman
Hengelo Ov
25:03
23:58
93
Zafer Bilgin
Bonhoeffer College
25:04
24:39
94
Jonne Groote
Bonhoeffer College
25:05
24:54
95
Thijs Slaghuis
Zwering
25:06
24:51
96
Justin Oldenbroek
St. Canisius Almelo
25:10
25:03
97
Ritchie Basseman
De Wissel
25:11
24:17
98
Michael Melis
Bonhoeffer College
25:19
24:55
99
Jozua Sibir
Bonhoeffer College
25:19
24:46
100
Jan Francois Basut
Bonhoeffer College
25:20
24:55
101
Sjoerd Nieuwenhuis
Bonhoeffer College
25:30
24:56
102
Jeffrey Beunhuis
Bonhoeffer College
25:32
24:56
103
Johan Somi
Bonhoeffer College
25:32
24:59
104
Henrie Kats
Enschede
25:38
25:14
105
Ton Konijn
Marathon Pim Mulier
25:45
24:52
106
Clint Hamar
Bonhoeffer College
25:53
25:49
107
Tolga Tumah
De Wissel
25:54
25:00
108
Roy van Ginkel
Zwering
25:55
24:46
109
Daan van Wessel
Kottenpark
26:14
26:02
110
Joey Sanchez
ISK
26:16
25:16
111
Nick Leverink
Hengelo Ov
26:17
24:58
112
Lesley Lammers
Zwering
26:17
24:54
113
Betto Nijland
Oldenzaal
26:18
26:00
114
Kasper van Zuilekom
Kottenpark
26:20
25:13
115
Koen Ties
Kottenpark
26:21
25:13
116
Bas van Os van den Abe
Bonhoeffer College
26:31
26:02
117
Frits Backelandt
Bonhoeffer College
26:39
26:05
118
Narek Grigoryan
Bonhoeffer College
26:43
26:38
119
Jeroen de Groot
Bonhoeffer College
26:43
26:13
120
Jan-Willem oud Ammerve
Terschelling West
26:44
25:22
121
Elie Kouroumelian
AJF
27:01
26:56
122
Niek Bent
Enschede
27:09
26:33
123
Redouan Anaia
Kottenpark
27:11
26:00
124
Peter Makaske
Enschede
27:11
27:06
125
Oliver Geesing
Kottenpark
27:12
25:57
126
Jorben Wolberink
Enschede
27:14
26:27
127
Luuk Reudink
Enschede
27:14
26:28
128
Harrie Meekelenkamp
Hengelo Ov
27:15
26:42
129
Peter Vervloet
Heino
27:15
25:58
130
Klaus Marrek
Rheine (GER)
27:18
27:05
131
Stijn Visser
Kottenpark
27:19
26:22
132
Hans Duijker
Enschede
27:31
26:55
133
Hylle de Beer
Enschede
27:39
26:47
134
Davey Ketzener
Bonhoeffer College
27:40
26:27
135
Mark Vrijs
Bonhoeffer College
27:44
27:15
136
Demis Moss
Bonhoeffer College
27:45
27:17
137
Shahid Mohammed
ISK
27:45
26:46
138
Christiaan Luttikhuis
Hengelo Ov
27:47
26:38
139
Nick Schubert
Kottenpark
27:53
26:56
140
Steven Peereboom
Kottenpark
27:54
26:46
141
Robert Vorgers
N.P.S.B.
28:02
27:35
142
Gerben de Bruin
Zwering
28:03
27:43
143
Kevin Oosterlaken
St. Canisius Almelo
28:07
27:52
144
Liam Kelly
Kottenpark
28:12
26:57
145
Marcel Cerny
De Wissel
28:13
27:13
146
Marco Glandrup
Enschede
28:13
27:08
147
Are Jilesen
Kottenpark
28:24
27:17
148
Daniël Berger
Zwering
28:26
28:05
149
Fabian Peeks
Kottenpark
28:34
27:18
150
Brian van Geerenstein
Bonhoeffer College
28:34
28:31
151
Kevin Acs
Het Stedelijk Lyceum
28:45
27:24
152
Tom Rutten
Het Stedelijk Lyceum
28:45
27:24
153
Ties Gaveel
Het Stedelijk Lyceum
28:48
28:45
154
Jan Meulenkamp
Oldenzaal
28:56
28:52
155
Jean Hanna
AJF
28:59
28:16
156
Afram Toma
AJF
29:01
28:17
157
Jan Jaap Janssen
Groningen
29:07
27:44
158
Dani Tecla
Zwering
29:08
27:41
159
Rauf Arshad
Kottenpark
29:21
27:57
160
Rik Scholte
Bonhoeffer College
29:24
29:15
161
Han Jansen
Enschede
29:27
29:19
162
Rob van den Berghe
Hengelo Ov
29:35
28:29
163
Alfons Bekhuis
Enschede
29:36
28:50
164
Jurjan Mannes
Het Stedelijk Lyceum
29:38
28:49
165
Dani Hanna
AJF
29:40
29:07
166
Timo Kirchjunger
Zwering
29:42
28:33
167
Roland Laurens
Bonhoeffer College
29:51
29:19
168
Stefano Schepers
Bonhoeffer College
29:52
29:23
169
Sander van Aken
Het Stedelijk Lyceum
29:52
29:03
170
Joost Cornelisse
Kottenpark
29:57
28:46
171
Willy Wolters
Stad Enschede
30:02
28:34
172
Rowan Kuipers
Bonhoeffer College
30:04
29:16
173
Kevin van Dijken
Bonhoeffer College
30:08
29:19
174
Victor Tenbergen
Bonhoeffer College
30:18
29:55
175
Tom Meijerink
Enschede
30:19
28:54
176
Itsara Nimmano
ISK
30:19
29:20
177
Milad Bahadi
Bonhoeffer College
30:21
29:32
178
Bart de Vries
Marathon Pim Mulier
30:23
29:18
179
Benjamin Yalcin
Bonhoeffer College
30:26
29:52
180
Maurice Gouriye
Bonhoeffer College
30:31
29:42
181
Eva Hoeksma
Kottenpark
30:34
29:30
182
Sanharib Chamoun
AJF
30:47
30:06
183
Teun Kalter
De Thij
30:55
30:39
184
Fatih Kartal
Het Stedelijk Lyceum
30:59
30:53
185
Martijn Odink
Borne
31:00
29:54
186
Paul Stinenbosch
Stad Enschede
31:04
29:37
187
David Noordman
De Thij
31:08
30:19
188
Klimis Ilyo
AJF
31:10
30:25
189
George Hanna
AJF
31:10
30:28
190
Banibal Chamoun
AJF
31:12
30:31
191
Ömer Dipi
Kottenpark
31:18
30:08
192
Louis Rodenstein
Almelo
31:46
30:36
193
Mario Klasens
Kottenpark
31:50
30:27
194
Bart Kuipers
Zwering
31:56
31:35
195
Jerry Jacobson
Enschede
32:52
32:23
196
David Zeyrek
Bonhoeffer College
33:10
32:35
197
Salim El-Moussaoui
Zwering
33:14
31:46
198
Lars Oonk
Haaksbergen
33:20
32:07
199
Mehdi Bouzian
Bonhoeffer College
33:22
33:19
200
Remco Woortman
Zwering
33:28
32:05
201
Jonathan van Dijk
Bonhoeffer College
33:44
33:10
202
Danique Rietman
Bonhoeffer College
33:52
33:01
203
Christian Rijnberg
Bonhoeffer College
33:54
32:40
204
Ablahad Marokki
AJF
33:57
33:13
205
Robin Boevink
Hengelo Ov
34:42
33:23
206
Dyon Planting
Hengelo Ov
34:51
33:33
207
Tomas Heldeweg
Kottenpark
34:55
33:52
208
Nehrin Ilik
Bonhoeffer College
34:57
34:30
209
Pieter Pen
Enschede
35:07
34:04
210
Steffan
De Wissel
35:15
34:16
211
Burak Tanriverdi
Zwering
35:34
34:07
212
Ben Kuiper
Borne
36:07
35:27
213
Saad El Gadgab
De Wissel
36:11
35:14
214
Gaby Ossef
AJF
36:15
35:33
215
Nabil Maraha
AJF
36:19
35:35
216
Danho Ilyo
AJF
36:20
35:37
217
Wim Timmerman
TION
36:50
35:43
218
Rogier Harmelink
Kottenpark
37:13
36:09
219
Leon Verkuijlen
Enschede
37:38
36:28
220
Bas Goossens
Eindhoven
37:44
36:47
221
Hannan Ossef
Bonhoeffer College
37:51
36:55
222
Ivo Veld
Het Stedelijk Lyceum
38:16
37:37
223
Derril de Wals
Het Stedelijk Lyceum
38:44
37:24
224
Ino vd Berg
Het Stedelijk Lyceum
38:44
37:22
225
Tim Brinker
Het Stedelijk Lyceum
38:45
37:24
226
Alen Youhanna
AJF
39:04
38:21
227
Jan van Gorsel
Bonhoeffer College
40:11
38:45
228
Jacob Jousef
AJF
42:57
42:15
229
Andre Loopstok
Het Stedelijk Lyceum
43:24
43:18
230
Rob de Vries
Het Stedelijk Lyceum
43:25
43:17
V5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel Klamer
De Thij
18:50
18:49
2
Chantal Oortgiese
Winterswijk
20:03
20:00
3
Rianne Toenhake
St. Canisius Almelo
21:34
21:31
4
Lonneke Boswinkel
St. Canisius Almelo
21:53
21:38
5
Justin Eenkhoorn
Bonhoeffer College
22:30
22:02
6
Charelle Rikkert
AV Rijssen
22:43
22:39
7
Janny Kuper - de Leeuw
Zwolle
22:53
22:50
8
Loes ter Bogt
Het Stedelijk Lyceum
23:28
22:52
9
Nynke de Boer
Het Stedelijk Lyceum
23:29
22:51
10
John Kamphuis
Bonhoeffer College
23:53
23:33
11
Romee Dammers
Almelo
24:09
24:05
12
Sophie Westerik
De Thij
24:11
24:09
13
Mygnon Rikkert
AV Rijssen
24:12
24:04
14
Mandy Wielens
St. Canisius Almelo
24:13
24:06
15
Hesho Ramzi
Het Stedelijk Lyceum
24:35
24:17
16
Pleuni de Boer
St. Canisius Almelo
24:54
24:41
17
Maureen Jutstra
Bonhoeffer College
24:58
24:36
18
Noor Tönis
Zwolle
25:01
24:32
19
Janneke Bolt
Bonhoeffer College
25:02
24:38
20
Sophie van Veldhoven
Enschede
25:05
24:13
21
Loes Sauer
Het Stedelijk Lyceum
25:06
24:31
22
Maud Evink
Het Stedelijk Lyceum
25:12
25:00
23
Jeanet Rouwenhorst
Lochem
25:23
25:17
24
Matia Kosters
Het Stedelijk Lyceum
25:31
25:18
25
Sharina Kort
Het Stedelijk Lyceum
25:32
25:13
26
Monique Roe of Re
Het Stedelijk Lyceum
25:45
25:09
27
Nienke Kerver
Bonhoeffer College
25:46
25:21
28
Femke van Donkelaar
's-Gravenhage
25:50
25:30
29
Charelle Smit
Bonhoeffer College
25:51
25:28
30
Astrid Varenhorst
Kottenpark
26:16
25:00
31
Carlijn Westerveld
Bonhoeffer College
26:32
26:08
32
Laura Moelard
Almelo
26:36
26:28
33
Nandine Mansveld
Het Stedelijk Lyceum
26:37
25:58
34
Linda Munsterhuis
De Thij
26:51
25:51
35
Celine Phijffers
Almelo
26:51
26:42
36
Sinan Tirsi
De Thij
26:51
25:56
37
Juul Tönis
Zwolle
26:53
26:23
38
Bahar Kara
Kottenpark
27:00
25:55
39
Iris Bonk
Bonhoeffer College
27:08
27:06
40
Melanie Hekwolter of H
St. Canisius Almelo
27:25
27:07
41
Marie van der Weff
Enschede
27:39
26:21
42
Martina Aras
AJF
27:41
27:08
43
Ilona Inan
Bonhoeffer College
27:50
27:46
44
Laura Hoek
St. Canisius Almelo
27:51
27:45
45
Sanne Hilberink
Kottenpark
27:55
26:50
46
Robien Klaase
Enschede
28:09
27:05
47
Chantal van der Aa
De Thij
28:12
27:16
48
Annemiek Metz
Enschede
28:15
27:35
49
Wendy Diepenmaat
Hengelo Ov
28:22
27:50
50
Lisanne Kortink
Bonhoeffer College
28:26
28:01
51
Chris Filippo
Hengelo Ov
28:27
28:17
52
Jeanet Büter
Enschede
28:30
27:55
53
Sharbel Goriya
Bonhoeffer College
28:32
27:59
54
Lieke Sterk
Het Stedelijk Lyceum
28:34
27:58
55
Bo Oude Breuil
De Thij
28:37
27:23
56
Irene Zeedijk
Laac Twente
28:39
28:32
57
Annemarie Nieuwmeijer
St. Canisius Almelo
28:40
28:35
58
Dyonne Nijhuis
De Thij
28:42
27:27
59
Nicole de Beer
Enschede
28:42
27:51
60
Annelin Pasveer
Het Stedelijk Lyceum
28:46
28:10
61
Amber van Duinen
De Thij
28:49
27:53
62
Marloes Wilmink
St. Canisius Almelo
28:51
28:38
63
Marlin Schroder
St. Canisius Almelo
28:51
28:38
64
Judith Petersen
Almelo
28:51
28:13
65
Andrea Slot
Kottenpark
28:53
27:41
66
Elisabeth Waanders
Kottenpark
28:54
27:42
67
Lotte Stemerding
Kottenpark
28:54
27:42
68
Maaike Kleissen
Kottenpark
28:54
27:42
69
Myrthe Smid
Het Stedelijk Lyceum
29:05
28:15
70
Daisy Seghers
Hengelo Ov
29:05
28:01
71
Willy Bekker
Bonhoeffer College
29:07
28:32
72
Milou Weghorst
Het Stedelijk Lyceum
29:12
29:03
73
Sally de Beauvesierwak
Het Stedelijk Lyceum
29:13
29:04
74
Susan Gijsberts
Het Stedelijk Lyceum
29:14
28:37
75
Ingrid Velthoen
Enschede
29:16
28:18
76
Ellen Grundel
SLO
29:18
28:26
77
Josephine Hekket
Kottenpark
29:19
28:15
78
Eva Vennink
Kottenpark
29:20
28:06
79
Brittany Ruyter
Wooldrikspark
29:23
29:21
80
Nina Snuiverink
Bonhoeffer College
29:27
29:10
81
Deala Betros
Bonhoeffer College
29:31
29:27
82
Lusanne Herbers
Het Stedelijk Lyceum
29:35
29:22
83
Afke Poppink
Het Stedelijk Lyceum
29:38
29:02
84
Therese Bos
De Thij
29:40
28:45
85
Agnes Jansen
Utrecht
29:41
28:31
86
Miranda Delizer
Marathon Pim Mulier
29:45
28:59
87
Esther Hoekstra
Hengelo Ov
29:45
28:59
88
Gré Alink
Hengelo Ov
29:48
28:53
89
Madelon Gerridzen
Bonhoeffer College
29:52
29:18
90
Lieke Cox
Het Stedelijk Lyceum
29:53
29:16
91
Jade Heister
Kottenpark
29:53
28:41
92
Anne Groeneveld
De Thij
29:55
29:05
93
Ilse Edskes
Bonhoeffer College
29:56
29:08
94
Tamara Nijhuis
Bonhoeffer College
29:57
29:09
95
Karlien Goosink
Het Stedelijk Lyceum
29:57
28:51
96
Iris Berger
Bonhoeffer College
29:58
29:41
97
Jet Wilderink
Het Stedelijk Lyceum
29:59
28:52
98
Lauret Voogsgeerd
Het Stedelijk Lyceum
29:59
29:23
99
Fieke Ettes
Kottenpark
29:59
28:46
100
Susanne Brasz
Bonhoeffer College
30:06
29:36
101
Melissa Broekhuis
De Thij
30:09
29:19
102
Diana Akman
Bonhoeffer College
30:14
30:11
103
Tiffany Blouw
Enschede
30:15
29:04
104
Natascha Nandpersad
Stad Enschede
30:16
28:51
105
Linda Nijland
Enschede
30:19
29:08
106
Sophie Tibben
St. Canisius Almelo
30:19
30:08
107
Lisa Bult
Kottenpark
30:23
29:01
108
Michelle Nijkrake
Kottenpark
30:23
29:01
109
Eva ter Denge
Kottenpark
30:26
29:10
110
Eva Klaase
Kottenpark
30:34
29:30
111
Lone Jakobsen
Svendborg (DEN)
30:37
29:46
112
Heike Elfert
Nordhorn (GER)
30:41
30:19
113
Hanimi Nergiz
AJF
30:47
30:04
114
Loes van Lier
Enschede
30:48
30:10
115
Maaike Masselink
Enschede
30:48
30:10
116
Tanja Boscu
Bonhoeffer College
30:49
30:26
117
Lisa Knol
Zwering
30:56
29:40
118
Nikki Roelofsen
Het Stedelijk Lyceum
30:58
29:57
119
Ellen Paulussen
Het Stedelijk Lyceum
30:59
30:04
120
Zoe de Frenne
Het Stedelijk Lyceum
31:00
30:12
121
Ozlem Turan
Wooldrikspark
31:01
30:59
122
Kimberley Pril
Enschede
31:05
30:01
123
Pricilla Ballast
Het Stedelijk Lyceum
31:19
31:10
124
Sanne ten Kley
Zwering
31:35
30:55
125
Lisan Wientjes
Bonhoeffer College
31:35
30:29
126
Stephanie Bouhuis
Bonhoeffer College
31:35
30:28
127
Francien van Dijk
Het Stedelijk Lyceum
31:35
30:46
128
Inez Bakker
Enschede
31:36
30:22
129
Robin Kreeft
TION
31:37
31:04
130
Stephanie Hulsbeek
Het Stedelijk Lyceum
31:42
31:32
131
Daphna Muller
Het Stedelijk Lyceum
31:44
31:34
132
Kristel Derkman
Het Stedelijk Lyceum
31:48
31:20
133
Jolijn Achterhuis
Het Stedelijk Lyceum
31:48
30:47
134
Nandine Boers
Het Stedelijk Lyceum
31:52
30:45
135
Iris Krimhout
Het Stedelijk Lyceum
31:53
30:59
136
Annemiek Meijerink
Enschede
31:56
30:28
137
Neeltje Peeters
Hengelo Ov
31:57
31:31
138
Linda Boonk
Marathon Pim Mulier
32:01
30:47
139
Marissa Oomens
Bonhoeffer College
32:03
30:56
140
Ingeborg van der Veen
Enschede
32:03
31:09
141
Kaylee Zijlstra
Bonhoeffer College
32:04
31:04
142
Linda Kamphuis
St. Canisius Almelo
32:04
31:50
143
Marél van der Wal
St. Canisius Almelo
32:04
31:50
144
Floor Raats
Het Stedelijk Lyceum
32:05
31:57
145
Maud van der Meij
Bonhoeffer College
32:06
31:06
146
Michella Goksun
Bonhoeffer College
32:10
31:47
147
Nancy van Rossum
Bonhoeffer College
32:12
31:54
148
Julia Varenkamp
Het Stedelijk Lyceum
32:14
31:20
149
Amina Hassan
Het Stedelijk Lyceum
32:15
31:52
150
Antoinette Visscher
Zwering
32:16
31:31
151
Maureen Mulder
Het Stedelijk Lyceum
32:24
31:57
152
Yvette Reinders
Het Stedelijk Lyceum
32:24
31:56
153
Marian Stokkers
Het Stedelijk Lyceum
32:31
31:24
154
Celeste Groot Bruineri
Het Stedelijk Lyceum
32:33
31:56
155
Monique Hakkenes
De Thij
32:41
31:51
156
Kelly Bent
Enschede
32:54
32:19
157
Miranda van Wijk-ten L
Stad Enschede
32:55
31:28
158
Tahirih Poolman
Hengelo Ov
33:04
31:39
159
Merve Altin
Zwering
33:06
31:40
160
Judith Helmhout
Enschede
33:06
31:41
161
Maxime van Ek
Het Stedelijk Lyceum
33:06
32:38
162
Bibian Brouwer
Zwering
33:06
31:40
163
Marloes Hidding
Stad Enschede
33:06
31:40
164
Heidi Polling
LG Epro Gronau
33:29
32:06
165
Alicia King
Het Stedelijk Lyceum