Uitslagenlijst Kidney-Run

Roosendaal - Maandag 9 april 2007

H-SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
32:03
2
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
32:32
3
Jean Pierre Hoeboer
Spado
34:30
4
Barry van Beers
AVO 1983
36:09
5
A.A. Rijsdijk
Diomedon
36:48
6
Corné Keijl
Spado
37:43
7
Rini Nefs
Olympia Halsteren
37:50
8
Jeroen De Jonge
Spado
38:18
9
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
38:25
10
Vincent van Haperen
Achilles
43:33
11
Erwin Kriesels
AVO 1983
44:45
12
Richard van Baal
THOR
52:33
D-SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigitte Nieuwlaat
Loopteam Ed Sligcher
40:54
2
Natasja Heeren
Spado
43:35
3
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
43:40
4
Annelies Postema
THOR
43:55
5
Marjolijn Linders
AVO 1983
45:32
6
Heidi Hereijgers
DJA
47:24
7
Patricia Goossens
Achilles
47:52
M-35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Hopmans
Spado
32:27
2
Richard Oosterhout
AVR '90
33:16
3
Niels Koole
Dynamica
34:11
4
Patrick van Meel
Spado
34:30
5
Bas de Graaf
THOR
34:56
6
Johan van Opstal
AVO 1983
35:36
7
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
36:49
8
Marc Gunter
THOR
36:51
9
Peter van Zundert
Scorpio
36:59
10
P.W.J. Woestenberg
AVR '90
37:01
11
Hans van der Horst
THOR
37:21
12
C.J.J. Lazeroms
Achilles
38:23
13
Nick Brand
THOR
38:28
14
Rene Machielse
THOR
39:15
15
Gerard Verbiest
THOR
39:22
16
Kees v.d. Riet
Achilles
39:42
17
John Goorden
THOR
39:44
18
Bert de Roon
Atledo
40:13
19
A. Aerts
AVO 1983
40:50
20
Haydar Kara
Achilles
41:08
21
John Sprenkels
DJA
41:10
22
Christiaan Klaverdijk
THOR
42:18
23
O. Simonse
SC Reeuwijk
42:58
24
Paul Jochems
DJA
45:34
25
Marco Goorden
THOR
45:53
26
Edwin Spangenberg
Achilles
46:10
V-35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
37:33
2
Liset van Oosterhout
AVO 1983
39:59
3
Ingrid van Linden
THOR
40:28
4
Florence van Rijsberge
THOR
40:30
5
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
41:36
6
Sonja van Hecke
THOR
44:14
7
Annick Heijnemans
THOR
45:08
8
Inge Sep
THOR
45:10
9
Ina Gommers-Frijters
DJA
46:21
10
Lee van Zunderd-Krijnt
Olympia Halsteren
46:30
11
Jose van der Linden
Achilles
46:56
12
Carien de Jong-Dekkers
THOR
48:36
13
Joke Vriends
DJA
49:47
14
Brigitte Kapiteijn
DJA
58:33
M-45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauricio Gonzalez
Dynamica
34:52
2
Jack van Ginneken
Spiridon
35:47
3
C. Haast
Spado
36:01
4
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
36:50
5
Cor Koetsenruyter
AVO 1983
36:55
6
F.M.M. Antonissen
Sprint
37:01
7
Wim Wagemakers
AVR '90
37:35
8
René Lambregts
THOR
37:53
9
Mark van Merrienboer
AVO 1983
38:29
10
J.C.M. Arnouts
Achilles
38:33
11
Jan van den Brand
THOR
39:33
12
Piet Vissers
Achilles
39:36
13
Adrie Baremans
AVO 1983
39:45
14
Hans Hoogveld
DJA
39:48
15
Peter Gulden
Achilles
40:38
16
Bertus van Ginneken
Veteranen Nederland
40:51
17
Kees de Hoon
Achilles
41:09
18
Toon Paulissen
Groene Ster
41:13
19
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
41:18
20
Jos Jochems
Achilles
41:34
21
Ger Dam
THOR
41:38
22
Rien Bastiaansen
THOR
42:07
23
C.A.J.M. Lambregts
Achilles
42:39
24
Laurens Verheggen
Sprint
42:42
25
Leen Gelijns
Achilles
43:52
26
Cees van Opstal
DJA
44:38
27
Jan Jacobs
THOR
45:09
28
A.L.M. Oomen
Sprint
45:56
29
Jan Kiewit
Achilles
46:12
30
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
46:21
31
Sjaak Beyer
Olympia Halsteren
46:33
32
Robert Vermeiren
DJA
46:33
33
Will van Sundert
AVO 1983
46:41
34
P.C.H.J. IJpelaar
Achilles
49:54
35
Wil Goossens
Achilles
50:19
36
G.A.J.M. Buermans
Roosendaal
51:11
V-45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Schepers
Sprint
41:42
2
José Nouws
THOR
42:15
3
Gerda Nouws-Verheijen
DJA
43:41
4
Marjan de Wild-Schijve
THOR
44:17
5
Phily Brooymans
Groene Ster
44:43
6
Maria van Laerhoven
DJA
46:27
7
M. de Heer
Achilles
47:58
8
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
48:00
9
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
48:33
10
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
51:20
11
Carla van der Eijken
THOR
52:19
M-55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jac Beekers
Achilles
38:35
2
Harry Reynaers
THOR
38:40
3
Kees de Crom
Spado
39:07
4
M. van Koulil
DJA
41:20
5
Toon van Peer
THOR
41:31
6
Piet Oomen
AVO 1983
41:37
7
Jan Brouwers
THOR
42:08
8
Herman in 't Veen
THOR
42:23
9
Rene de Kok
THOR
43:11
10
Robin Britton
DJA
43:21
11
Rini Marijnissen
THOR
43:29
12
Tom Hessels
Veteranen Nederland
43:37
13
Cees Rijpers
AVR '90
43:59
14
Toine Damen
AVO 1983
44:13
15
Kees van Dijk
THOR
46:00
16
Jack Stuifmeel
Sprint
46:39
17
Ben Sanders
AVO 1983
46:42
18
Jan Kerketiend
AVO 1983
47:38
19
Christ Machielsen
Achilles
47:53
20
Wim Ambagts
AVO 1983
49:41
21
Kees Faes
Sprint
51:04
22
Johan van Meer
AVR '90
53:36
V-55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Ossenblok-Frijters
THOR
49:58
2
Rosemary Britton
DJA
50:20
3
J.C.W. van Oijen
DJA
50:59
4
Gerry Buckens
Achilles
57:45
M-65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
H. den Boer
Spado
44:54
2
Jack de Bont
AVR '90
47:33
3
Gilles Bosman
THOR
47:51
4
Martin van Kaam
THOR
1:01:12
MTRIM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Beek
Etten-Leur
35:34
2
Jurgen van Laerhoven
Bergen op Zoom
36:28
3
Johan Kokke
Hoeven
37:57
4
Frank van Loon
Roosendaal
38:42
5
Leon Paelinck
Roosendaal
39:36
6
Addy van den Broek
Roosendaal
39:40
7
Emiel Kerstens
39:47
8
Marc Castenmiller
39:52
9
Ronald Wolthuis
39:56
10
Peter van Wesel
Nispen
40:29
11
Marc van 't hoofd
40:35
12
Rinus van Unen
40:47
13
Toon Kleindop
Teteringen
40:57
14
Christiaan van Caam
Oud-Gastel
41:01
15
Jac Schetters
41:03
16
Jan Keijzers
41:11
17
Erik van Doorne
41:15
18
Patrick Marien
Roosendaal
41:19
19
Hennie
Feskens
41:35
20
John Vette
Roosendaal
42:04
21
Dirk Danen
Oud-Gastel
42:13
22
Leon Nelen
Kruisland
42:34
23
Hans van der Velden
Breda
42:34
24
Briek van Waes
Breda
42:35
25
Hans Raaijmakers
42:41
26
Ton Harbrink
42:49
27
Rob Konings
Oudenbosch
42:53
28
Raymond Arnold
Roosendaal
43:13
29
Arnout Visschedijk
43:24
30
Coriné van Dorst
Etten-Leur
43:27
31
Paul Quik
Roosendaal
43:38
32
Sidney Wijnbergen
Roosendaal
43:38
33
Charles Hoeboer
Rotterdam
43:38
34
Robbert Veraart
43:40
35
Kees Jonkers
Oud-Gastel
43:48
36
Edwin Linders
Roosendaal
43:51
37
Piet Danen
Oud Gastel
44:00
38
Wim Ras
Roosendaal
44:08
39
Michel van der Weegen
Oud-Gastel
44:10
40
Wilbert Timmermann
Roosendaal
44:12
41
Peter Pelsma
Roosendaal
44:29
42
Wil Hectors
44:32
43
Kees Koevoets
Breda
44:41
44
Maurice Nooten
44:52
45
BertJan Bos
Breda
44:53
46
Dré Dekkers
Nispen
45:10
47
Tonny de Groen
45:14
48
Jack Wijckmans
45:22
49
Mario Goorden
Etten-Leur
45:22
50
Hans Matthijssen
Rijsbergen
45:23
51
Jan Franken
Wouw
45:33
52
Rob Bogers
Roosendaal
45:45
53
Toine Kerstes
Etten-Leur
45:48
54
Bas Kramer
45:57
55
Toon Huijbregts
Breda
45:59
56
Wouter de Heide
Roosendaal
46:01
57
Diederik van Hees
46:02
58
Kees Heirbaut
Roosendaal
46:05
59
Paul van Dongen
Etten-Leur
46:06
60
Kees Timmermans
Eten-Leur
46:13
61
Fokke Ypma
Breda
46:19
62
Mark Goorden
Oudenbosch
46:20
63
Ron Vergouwen
Hoeven
46:23
64
Geert Knook
Willemstad
46:24
65
Stan Nefs
46:32
66
Werner Lempers
Bergen op Zoom
46:35
67
Jos Ooms
Lepelstraat
46:37
68
Fransvan Laarhoven
46:40
69
Raymond van der Put
Breda
46:42
70
Wim de Vooght
46:43
71
Herman Gielen
46:49
72
Leo Koetsenruijter
Roosendaal
46:49
73
Jack Mulders
Wouw
46:57
74
Jeroen Bastianen
Roosendaal
47:05
75
Cees van Opstal
Wernhout
47:08
76
Rene Stander
47:10
77
Frank Bogers
Roosendaal
47:11
78
Guillaume Ernst
Breda
47:17
79
Wim van Hees
47:22
80
Johan Luysterburg
Roosendaal
47:24
81
Anton Nieuwenhuijzen
Roosendaal
47:32
82
Robbie Flikweert
Etten-Leur
47:43
83
Jack Borst
47:55
84
Sjef Oostvogels
Etten-Leur
48:05
85
Corne van der Wegen
48:24
86
Paul Peereboom
Roosendaal
48:24
87
Bertus van Eekelen
Chaam
48:33
88
Kris Vandendriessche
48:57
89
Henk Bellemakers
Roosendaal
48:59
90
Wim Nouws
Zundert
49:03
91
Jack Beerendonk
Roosendaal
49:09
92
Johan Visser
Roosendaal
49:11
93
Wil van Rijn
49:17
94
Antoon van Gurp
49:31
95
Klaas van Elburg
Roosendaal
49:44
96
Ad van Hooydonk
49:45
97
Johan Coremans
Etten-Leur
49:52
98
Ad de Beukelaer
Roosendaal
49:53
99
Peter Braspennig
50:01
100
Tone Helmons
Kruisland
50:09
101
Guus Heselmans
Roosendaal
50:14
102
Patrick Riviere
50:16
103
Jos Huijbrechts
Wouw
50:28
104
Lud van Kessel
Oudenbosch
50:28
105
Robin Schreur
Roosendaal
50:30
106
Ton Gommers
50:39
107
Toon Scheepers
Nispen
51:08
108
Ronald Bastiaensen
51:10
109
Henk Baselier
Nispen
51:22
110
Michel Buijs
Roosendaal
51:24
111
Jan Fase
Halsteren
51:47
112
Toon van Wesel
Nispen
51:57
113
Adrie Elst
Nispen
52:10
114
Louis de Koning
Rijsbergen
52:10
115
Franz Bos
Etten-Leur
52:16
116
Wim Oostdijk
Eten-Leur
52:19
117
Maurice Havermans
Roosendaal
52:22
118
Markc Heijnen
52:31
119
Jeroen Schortemeijer
Breda
52:40
120
Marcel Schoonen
Etten-Leur
52:56
121
Willy Moerland
53:07
122
Peter Uijtdewilligen
53:18
123
Peter Ernest
Roosendaal
53:19
124
Mario van Nijnatten
Oudenbosch
53:22
125
Hans Rens
Oudenbosch
53:32
126
Arnoud Volker
53:50
127
Jaapjan de Vries
Roosendaal
53:57
128
David van Hest
54:13
129
Wilbert van Overveld
54:31
130
Wim Hopmans
Roosendaal
54:33
131
Eric de Been
54:36
132
Vincent Vennekens
54:38
133
Kees Monsieurs
Roosendaal
54:56
134
René van der Vliet
Roosendaal
55:32
135
Arie Spaans
Roosendaal
55:33
136
Jeroen van Bommel
Breda
55:38
137
Michael Kuystermans
Oudenbosch
56:03
138
Rob Goudman
Roosendaal
56:12
139
Piet Halters
56:31
140
Patrick van Lissum
Stampersgat
56:39
141
Fred Van Zoest
57:59
142
Leo Jansen
Roosendaal
58:57
143
Robert Buyle
59:25
144
Adrie Rockx
Stampersgat
59:55
145
Jos Lammerts
Roosendaal
1:01:51
146
Kees van Ineveld
Roosendaal
1:01:52
147
Jan Neelen
Stampersgat
1:04:11
VTRIM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Mol
47:09
2
Marita Castenmiller
47:11
3
Lea Bogers
Roosendaal
47:15
4
Helma Borlijn
47:59
5
Christine Reynders
48:44
6
Yvonne Nagtzaam
49:13
7
Irma Broos
Roosendaal
49:40
8
Wies van de Sande
51:42
9
Gerda van de Sanden
51:44
10
Thea van Bodegraven
51:47
11
Eliene Barbosa Coelho
52:45
12
Willy Besters
Roosendaal
52:52
13
Nanda Machielse
Roosendaal
53:42
14
Ineke Pieterse
Roosendaal
53:43
15
Mia van Extel
Volkel
53:58
16
Miranda Molenaar
54:07
17
Corinne van Gils
54:29
18
Dana Janssen
54:44
19
Lydia van der Borst
Sprundel
54:55
20
Karin Visschedijk
55:01
21
Mia Schepers
55:27
22
Carla van Wezel
Oud-Gastel
55:39
23
Joke van Wesel
Rucphen
55:39
24
Rina Naalden
Roosendaal
55:45
25
Sara Minnebo
55:49
26
Ewina Oomen
Oudenbosch
55:56
27
Iris Musters
Tilburg
56:26
28
Alexandra van Meer
Nispen
56:45
29
Dini Beekers
Etten-Leur
56:59
30
Jocelyn Bolluyt
Dinteloord
57:14
31
Jacqueline Mol
Wouwse Plantage
57:34
32
Yvette Stok
Tilburg
57:58
33
Liesbeth Beerendonk
Roosendaal
58:11
34
KarinMoerkens
58:17
35
Ramona Notenboom
Roosendaal
58:17
36
Ineke Rijnvos
Standdaarbuiten
58:25
37
Agnes v.d. Voet
58:38
38
Ursula Smeulders
58:39
39
Karin Jansen
Roosendaal
59:17
40
Nicole van Geel
59:19
41
Els Schuurmans
Etten-Leur
1:02:29
42
Patricia van der Wegen
1:04:24
43
Mylene van Bommel
Breda
1:07:58
44
Joke Nijssen
1:10:05
WHEEL, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van de Pol
Sprint
37:20
2
Raffaele Orru
Sprint
37:21
3
Bart Pijs
Sprint
42:24
Stralend wolkenloos weer, windkracht 3 ZZW, 16 gr.
AMGEN, Van Dijnsen Installatiewerken, De Nierstichting, , AB drukkerij
www.uitslagen.nl
14-08-2007 16:44