Uitslagenlijst 29e Shell Ziedewij Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 9 april 2007

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
33:11
2
Maarten Klein
Sparta
37:24
3
Farin Oilan
Energie
37:37
4
Frans van den Hoek
Waterweg
39:48
5
Raymond van Welte
Dordrecht
46:56
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Willem Mennink
Parthenon
36:47
2
Leo van der Nat
PAC
41:53
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R vd Want
Rotterdam Atletiek
33:45
2
Martin Edelman
Energie
35:54
3
John van Amelsvoort
Parthenon
38:27
4
Ben Heezen
Loopgroep PK
50:51
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
32:54
2
Don Jassies
Rotterdam Atletiek
35:23
3
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
35:51
4
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
37:47
5
Frans de Raadt
Energie
42:39
6
Ed Molsbergen
Spirit Lelystad
45:44
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van Straaten
Energie
35:31
2
Harry Gerritse
Parthenon
38:49
3
Jan van Triet
Spark
40:32
4
Jan Bosch
Energie
45:35
5
Kok Groenenberg
Energie
48:48
6
Peter van Gils
Energie
51:38
7
Jan Lagendijk
Rotterdam Atletiek
51:53
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mulay Najib
Haag Atletiek
42:19
2
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
47:53
3
Jan van de Vijver
Veteranen Nederland
48:41
4
Jan Buitendijk
Parthenon
50:16
5
Piet Wijnsema
Energie
52:47
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Terlouw
Passaat
42:56
2
Alex Halter
Passaat
43:53
3
K Rutten
Veteranen Nederland
44:29
4
H Slijkhuis
Veteranen Nederland
44:51
5
Leen de Koning
Tenaco
45:09
6
Ton Kuhlmann
Energie
48:52
7
Jan Groeneveld
AVO 1983
52:21
8
Nico Lanser
Veteranen Nederland
53:25
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Budding
Fortuna
51:10
2
Marius van Zanten
PAC
52:30
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla van Ophorst
Haag Atletiek
37:35
2
C Groenveld
Energie
44:58
3
Esther Prooi
Energie
1:00:02
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Versteeg
PAC
44:01
2
A van Os-den Ouden
Energie
49:05
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Duk
Loopgroep PK
50:15
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Schurer
Energie
48:48
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Versluis
Passaat
52:58
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Smit
Delta Sport
48:14
HPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
33:34
2
Kirk Lusty
Rotterdam
38:07
3
Hans Blom
Numansdorp
38:33
4
Martin Weeda
Maassluis
39:05
5
Ronald van der Waarde
Barendrecht
39:33
6
Koca Sloot
Zwijndrecht
39:44
7
Martin Haring
Maasland
40:48
8
Marcel den Ouden
Bergschenhoek
40:55
9
Arco Moerkerken
Barendrecht
42:00
10
Jeroen van Hensbergen
Nieuw Vennep
42:18
11
Bert Delhaas
Rotterdam
42:20
12
Marco Onnink
Barendrecht
42:22
13
Martin Kleinjan
Rotterdam
42:25
14
Peter Vos
Deventer
42:40
15
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
43:00
16
Bert Langerak
Barendrecht
43:08
17
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
43:22
18
Robert Anderson
Zevenbergen
43:24
19
Ronal Storm
Rotterdam
43:29
20
Dick Kuikstra
Spijkenisse
43:48
21
Marcel de Koning
Barendrecht
44:02
22
Nico Renes
Barendrecht
44:15
23
Pieter Dorst
Hendrik Ido Ambacht
44:21
24
Joris van der Voet
Barendrecht
44:35
25
Jasper van der Voet
Barendrecht
44:35
26
Martijn van Oort
Hendrik Ido Ambacht
44:37
27
Jelle Gerritsen
Barendrecht
44:39
28
Jeroen Troost
Ridderkerk
44:40
29
Karel Boogert
Barendrecht
44:41
30
Hany de Wilt
Capelle aan den IJss
44:57
31
Gerard Floor
Rotterdam
44:58
32
Ivan Labrovic
Barendrecht
45:10
33
Niels Wolfers
Rotterdam
45:13
34
Frans Willemsteijn
Barendrecht
45:19
35
Maurice Hazelebach
Rotterdam
45:19
36
Peter Verweij
Rotterdam
45:21
37
Edwin de Groot
Rotterdam
46:21
38
Jaap de Waard
Spijkenisse
46:38
39
Wim Nienhuis
Barendrecht
46:44
40
Huib Uittenbogaart
Rotterdam
46:51
41
Ronald van Driel
Zwijndrecht
47:03
42
Robbin van Straaten
Barendrecht
47:04
43
Guus Visser
Barendrecht
47:05
44
Danny van Persie
Rotterdam Atletiek
47:10
45
Paul Potma
Zwijndrecht
47:14
46
Gerben den Boef
Barendrecht
47:25
47
Peter Nolden
Rotterdam
47:26
48
Martijn Bakker
Barendrecht
47:41
49
Arjaan Tholenaar
Ridderkerk
48:33
50
Wytze Schaap
Hoogvliet Rotterdam
48:41
51
Mario de Goede
Rotterdam
48:42
52
Gerard Legerstee
Bergschenhoek
48:43
53
Einar van Beek
Rotterdam
48:55
54
Aart Versluis
Zwijndrecht
49:09
55
Leo Messemaker
Poortugaal
49:11
56
Wim de Schipper
Ridderkerk
49:21
57
Esther Stutvoet
Ridderkerk
49:22
58
Advi van der Linden
Breda
49:38
59
Aart Goedhart
Zwijndrecht
49:45
60
Wim van de Boor
Rotterdam
49:47
61
Jan Prins
Barendrecht
50:04
62
Heico Kerkmeester
Rotterdam
50:44
63
Vincent van der Weijde
Rotterdam
50:50
64
Mike Vloemans
Rotterdam
50:50
65
GertJan Dekker
Dordrecht
50:51
66
Ramon Vink
Rotterdam
51:00
67
Koos Gouw
Barendrecht
51:01
68
Arthur van Gool
Zwijndrecht
51:27
69
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
51:37
70
Arjen Gerritsen
Rotterdam
51:54
71
Bert Benschop
Hendrik Ido Ambacht
52:12
72
Rene de Heer
Barendrecht
52:31
73
Yorick Roos
Barendrecht
52:47
74
Jacob Matahlumnal
Krimpen aan den IJss
52:48
75
Ruud Versluis
Papendrecht
52:56
76
Marco van Esch
Ridderkerk
53:10
77
Menno Sasker
Rotterdam
53:11
78
Hans Verhagen
Loopservice.nl
53:19
79
Martin Kroos
Barendrecht
53:22
80
Toon Rutjes
Rotterdam
53:31
81
Henk Lansbergen
Honselersdijk
53:32
82
Henri Nafzger
Barendrecht
53:40
83
Maarten den Boef
Ridderkerk
53:49
84
Goddin Lee
Barendrecht
54:57
85
Peter Luyendijk
Rotterdam
54:59
86
Marius Lodder
Dordrecht
55:01
87
Humphry Chotoe
Rotterdam
55:05
88
Cees Brouwer
Poortugaal
55:42
89
Tom Keijzer
Ridderkerk
56:02
90
Jan Molsbergen
Rotterdam
56:44
91
Edward Gagel
Barendrecht
58:07
92
Dik van Triet
Rotterdam
58:16
93
Edwin Verkic
Rotterdam
58:30
94
Jeffrey Scharloo
Barendrecht
58:31
95
Jan Hooimeijer
Mijnsheerenland
59:15
96
Koos van Holstein
Rotterdam
59:26
97
Bent Fijma
Barendrecht
1:00:52
98
Rob van Halm
Ridderkerk
1:02:36
99
Joop Storm
Wijk bij Duurstede
1:04:39
100
Theo van 't Hof
Barendrecht
1:06:50
101
Johan IJsselstijn
Hoogvliet Rotterdam
1:08:29
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Houweling
Berkel en Rodenrijs
43:31
2
Annette Cillari
Ridderkerk
45:36
3
Anneke Solognier
Maassluis
50:36
4
Nancy Dalton
Barendrecht
51:20
5
Marjolijn Westerink Ma
Barendrecht
51:32
6
Marjan de Knoop
Barendrecht
51:38
7
Angélique van der Put
's-Gravendeel
51:45
8
Marijke Hoedt
Energie
54:52
9
Ivonne Bronmans- Smit
Barendrecht
59:12
10
Wendeline Bakker
Barendrecht
59:42
11
Regina Rongen
Barendrecht
1:00:59
12
Luisa Bonanno
Barendrecht
1:08:28
29e Shell Ziedewij Oude Maasloop
www.uitslagen.nl
10-04-2007 16:06