Uitslagenlijst 72e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 1 april 2007

2½KMM, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Morris Kouwenberg
Amsterdam
10:41
2
Gil Gilberto
Amsterdam Zuidoost
10:43
3
Tariq Burgler
Amsterdam
11:05
4
Leonard Hammond
Amsterdam
11:05
5
Tobie Umans
Amsterdam
11:16
6
Ammar Calbo
Amsterdam
11:29
7
Kevin Timman
Amsterdam
11:33
8
Idris Sprenger
Amsterdam
11:42
9
Paul Mulder
Amsterdam
12:26
10
Griffin de Haan
Amsterdam
12:34
11
Mitchel Ruinard
Amsterdam
12:43
12
Pepijn Garsten
Amsterdam
12:46
13
Tido Lindenhovius
Amsterdam
12:49
14
Rob Breed
Bussum
13:13
15
T Schuringa
Amsterdam
13:29
16
Florian van Zanden
Amsterdam
14:37
17
Arthur van Alten
Amsterdam
15:09
18
Enrique Ebbink
Amsterdam
15:15
19
Jens Ernst
Almere
15:24
20
Sjaak Leijsen
Almere
15:32
21
M Belmessaoud
Amsterdam
15:32
22
Lucas Bras
Amsterdam
16:14
23
Bert Bras
Amsterdam
16:14
24
Sandor Kiszer
Amsterdam
16:30
2½KMV, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jiska Vorstman
Amsterdam
11:26
2
Maike Edwards van Muij
Amsterdam
12:51
3
Tamar van Alten
Amsterdam
15:09
4
Fleur Schram
Amsterdam
15:56
5
Romy Kiszer
Amsterdam
16:29
6
Kisha Badu
Amsterdam
16:45
7
Priscilla vd Kluft
Amsterdam
17:39
8
Megan Timman
Amsterdam
17:42
9
Marieke Kruijssen
Amsterdam
17:54
10
Vera Bras
Amsterdam
18:29
5KMM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van Wechem
Amsterdam
16:51
2
Abdelkhalek Laouane
Amsterdam
17:52
3
Bjorn Vennema
Amsterdam
17:57
4
Jason vd Burgt
Amsterdam
17:58
5
Martijn Toering
Groningen
18:09
6
Piet de Reuver
Amsterdam
18:41
7
Koen Kouwenberg
Amsterdam
19:21
8
Jeroen Verhoeven
Amstelveen
19:52
9
Louis Herrema
Amsterdam
20:13
10
Frans Koop
Amsterdam
22:47
11
Hans Pamer
Amsterdam
22:54
12
Mats Thewessem
Amsterdam
23:08
13
Edmundus Schram
Amsterdam
23:29
14
N Laan
Amsterdam
24:24
15
R van Eekelen
Amstelveen
24:42
16
Niels van Dijk
Amsterdam
24:52
17
Danny Kunst
Amsterdam
24:57
18
Danial Khalesi
Amsterdam
24:57
19
M van Leeuwen
Amsterdam
25:00
20
N T Rigter
Badhoevedorp
25:16
21
Mohamed Salouli
Amsterdam
25:35
22
Jesse Rigter
Badhoevedorp
25:41
23
Ben van der Eijken
Amsterdam
26:18
24
Kees Verkerk
Uithoorn
26:26
25
J B Rellum
Amsterdam
26:31
26
A Mulder
Amsterdam Zuidoost
26:44
27
Tuur den Toonder
Amsterdam
27:24
28
Kees van der Woude
Amsterdam
27:27
29
Frank van Veen
Amsterdam
28:08
30
Rob Teeuwen
Haarlem
28:35
31
W F H van Es
Amstelveen
28:43
32
Jeroen Kranendonk
Amsterdam
30:29
33
F van Bronkhorst
Amsterdam
31:04
34
Ruud de Beer
Amsterdam
31:06
35
J vd Linden
Amsterdam
36:48
5KMV, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Bos
Amsterdam
20:34
2
Hortense Nollet
Amsterdam
23:22
3
Marianne Klanker
Utrecht
24:55
4
Els Verholt
Amsterdam
25:17
5
K E Diemeer
Bloemendaal
25:36
6
Emma Boelhouwer
Amsterdam
26:19
7
Helen Howard
Amsterdam
26:54
8
Judith Baard
Huizen
27:08
9
Irene Sarneel
Amstelveen
27:15
10
Benedicte Viola
Amsterdam
27:27
11
Nanda Frankhuizen
Amstelveen
28:18
12
Carolien Koppen
Amsterdam
28:42
13
Inge Thonus
Amsterdam
29:08
14
Charlotte van der Grij
Amsterdam
29:11
15
Germaine van Zanten
Badhoevedorp
29:13
16
R Kraaijeveld
Amstelveen
29:17
17
Jacqueline Nijhof
Amsterdam
29:59
18
Leonore van Beem
Amsterdam
30:27
19
Berendien Bos
Amsterdam
30:28
20
Marga Beemsterboer
Huizen
30:54
21
Margreet Zwarts
Amsterdam
30:59
22
Marieke de Graaf
Amsterdam
31:27
23
M Rijkaard
Amsterdam
31:45
24
Myrthe Breedijk
Amsterdam
32:06
25
Lida van der Vliet
Amsterdam
32:14
26
Bharati Petter
Amsterdam
32:54
27
Yolande Vree
Purmerend
33:32
28
Elizabeth Manders
Amsterdam
34:17
29
Mieke Reijnders
Badhoevedorp
34:36
30
Sygol Khalesi
Amsterdam
36:05
31
Iris Posthouwer
Amsterdam
37:02
10REM, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
K Reedijk
Amsterdam
36:07
36:07
2
Ronald de Wit
Amsterdam
37:43
37:43
3
Carlo Kes
Volendam
37:48
37:48
4
John Hammond
Amsterdam
38:01
38:01
5
Hans Bouman
Amsterdam
38:13
38:13
6
Thomas Schuurman
Amsterdam
39:20
39:20
7
Henk van der Pijl
Amsterdam
39:22
39:22
8
Roeland Jansen
Vlaardingen
39:28
39:28
9
Hans Heppener
Amsterdam
39:48
39:48
10
Abderr Iziyi
Amsterdam
39:54
39:54
11
Sybien Ydema
Amsterdam
39:56
39:56
12
Niek Remijn
Amsterdam
39:58
39:58
13
Arnold Kok
Haarlem
40:00
40:00
14
Rob Ruiter
Hoorn Nh
40:02
40:02
15
Nico Duiker
Amsterdam
40:17
40:17
16
Johan Kok
Amsterdam
40:30
40:30
17
Joaquim Calbo
Amsterdam
40:46
40:46
18
Harald Boersma
Heemstede
40:50
40:50
19
E Kuil
Amsterdam
40:58
40:58
20
Harrie Brils
Amsterdam
41:01
41:01
21
Kasper van Veen
Amsterdam
41:16
41:16
22
Eric Verburgt
Amsterdam
41:35
41:35
23
Machiel Muiderman
Amsterdam
41:38
41:38
24
Chris Muis
Amsterdam Zuidoost
41:49
41:49
25
Janwillem Martijn
Amsterdam
41:55
41:55
26
Ben de Born
Amsterdam
41:58
41:58
27
Maarten Elands
Amsterdam
42:02
42:02
28
Jose Manuel Villalobos
Cádiz (ESP)
42:08
42:08
29
Ronald Nieuwenhuijse
Zaandam
42:13
42:13
30
Steef de Groot
Amsterdam
42:20
42:20
31
Jan Adema
Utrecht
42:22
42:22
32
Robert Selten
Amsterdam
42:30
42:30
33
Michiel Knopper
Amstelveen
42:37
42:37
34
Walther Hesselink
Amsterdam
42:41
42:41
35
David Leinwand recte R
Amsterdam
42:42
42:42
36
Boy Oudejans
Breukelen Ut
42:42
42:42
37
Ron Wijnands
Amstelveen
42:55
42:55
38
Johan van der Ploeg
Amsterdam
43:05
43:05
39
Arjan Vliegenhart
Amsterdam
43:42
43:42
40
Ed Teunissen
Amsterdam
43:55
43:55
41
A E Bungert
Amsterdam
43:58
43:58
42
Thom Fritschy
Amsterdam
44:02
44:02
43
Daan Muris
Amsterdam
44:05
44:05
44
Jethro van 't Hof
Purmerend
44:12
44:12
45
Hans Drenth
Amsterdam
44:29
44:29
46
Marco Bekker
Amstelveen
44:43
44:43
47
Nico Witteman
Amsterdam
44:44
44:44
48
Paul Hendrix
Amsterdam
44:47
44:47
49
Ben Tuit
Amsterdam
44:49
44:49
50
Ramon Derkhof
Purmerend
44:50
44:50
51
Juan Manuel Herrera
Cadiz (ESP)
44:50
44:50
52
Piet Vorst
Amsterdam
44:56
44:56
53
O L van Zweden
Amsterdam
44:56
44:56
54
Rob Landsbergen
Amsterdam
44:58
44:58
55
Martijn van Sliedregt
Heemstede
45:00
45:00
56
A Vural
Badhoevedorp
45:00
45:00
57
Tie Jeng Ang
Amsterdam
45:05
45:05
58
Rinus van Hall
Amsterdam
45:13
45:13
59
Ron de Waal
Dordrecht
45:13
45:13
60
G W H Blauwhof
Amstelveen
45:15
45:15
61
Jan Biels
Amsterdam
45:22
45:22
62
Aart Bastmeijer
Amsterdam
45:24
45:24
63
Abel Knipping
Amsterdam Zuidoost
45:27
45:27
64
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
45:32
45:32
65
Jeffrey van Schie
Amsterdam
45:37
45:37
66
Nico Mulder
Amsterdam
45:40
45:40
67
K Antwi Adjei
Amsterdam Zuidoost
45:41
45:41
68
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
45:42
45:42
69
Alan Constansia
Amsterdam
46:00
46:00
70
T de Ruijter
Amsterdam
46:04
46:04
71
Ton Engwirda
Amsterdam
46:05
46:05
72
Frans van de Visse
Ermelo
46:07
46:07
73
Wilco Zwennis
Amsterdam
46:17
46:17
74
Oscar Gonzalez
Amsterdam
46:19
46:19
75
D G Tittel
Amsterdam
46:19
46:19
76
Otto Hegeman
Amsterdam
46:20
46:20
77
Frans Bosman
Amsterdam
46:45
46:45
78
Bas Pfister
Amsterdam
46:47
46:47
79
Gerdt Kemper
Amsterdam
46:51
46:51
80
Gijs vd Pelt
Amsterdam
46:59
46:59
81
Adriaan Lindenhovius
Amsterdam
47:00
47:00
82
Peter Harkes
Amsterdam
47:00
47:00
83
Fred Moolenaar
Amsterdam
47:00
47:00
84
Erik Kluin
Amsterdam Zuidoost
47:04
47:04
85
Jack Krom
Amsterdam
47:05
47:05
86
Jorgo Tsovilis
Amsterdam
47:07
47:07
87
Pieter van Harmelen
Amsterdam
47:08
47:08
88
R RodriquesPereira
Amsterdam
47:09
47:09
89
Remco Kersting
Amsterdam
47:10
47:10
90
Rutger Burgers
Amsterdam
47:10
47:10
91
T J de Koff
Abcoude
47:11
47:11
92
Martin van Vugt
Hoorn Nh
47:19
47:19
93
Frans Mulder
Amsterdam
47:26
47:26
94
Jos Deen
Landsmeer
47:29
47:29
95
E Kuipers
Amsterdam
47:34
47:34
96
J Verhoeven
Diemen
47:39
47:39
97
Peter van Britsom
Duivendrecht
47:42
47:42
98
Lex Winkler
Amsterdam
47:44
47:44
99
W van Veen
Amsterdam
47:46
47:46
100
J A W van Olderen
Diemen
47:46
47:46
101
Jan Kooy
Amsterdam
47:47
47:47
102
Arie Bults
Amsterdam
48:08
48:08
103
Ben Diepstraten
Amsterdam
48:12
48:12
104
Marco vd Valk
Amsterdam
48:12
48:12
105
Allard vd Pelt
Amstelveen
48:15
48:15
106
Martin van der Kint
Amsterdam
48:17
48:17
107
Frank van der Velde
Abcoude
48:24
48:24
108
Boudewijn van den Bree
Amsterdam
48:26
48:26
109
S P A Kok
Amsterdam
48:27
48:27
110
Rene Millenaar
Mijdrecht
48:35
48:35
111
Albert van der Meer
Amsterdam
48:38
48:38
112
Mathijs vd Wiel
Lelystad
48:40
48:40
113
Kamiel Schopmeijer
Huizen
48:43
48:43
114
Jan Oostenrijk
Amstelveen
48:46
48:46
115
Ronald Kleverlaan
Amsterdam
48:46
48:46
116
Jan van der Meer
Almere
48:51
48:51
117
Bob van den Berg
Amsterdam
48:52
48:52
118
Sybolt Boersma
Amsterdam
48:55
48:55
119
Frans van Kampenhout
Amsterdam
49:02
49:02
120
Ben Crum
Amsterdam
49:03
49:03
121
Michiel Heydeman
Amsterdam
49:12
49:12
122
Jorrit 't Hoen
Weesp
49:14
49:14
123
Gijs Toxopeus
Amsterdam
49:15
49:15
124
Adri Deijkers
Amsterdam
49:17
49:17
125
Eric Jozefzoon
Amsterdam Zuidoost
49:18
49:18
126
Jack Daniels
Amsterdam
49:19
49:19
127
Coen Terbrack
Amstelveen
49:20
49:20
128
Marc van Zijl
Amsterdam
49:31
49:31
129
Stephen Apawti
Zaandam
49:33
49:33
130
Thomas Vellinga
Amsterdam
50:00
50:00
131
Theo Wubs
Amsterdam
50:01
50:01
132
Jeroen van Ammers
Amsterdam
50:01
50:01
133
Mark Prins
Amsterdam
50:05
50:05
134
Nico de Bruijne
Diemen
50:09
50:09
135
Fons vd Wiel
Lelystad
50:17
50:17
136
Jan van Harten
Leiden
50:22
50:22
137
K E Pijloo
Amsterdam
50:30
50:30
138
Welmer Jagerman
Amsterdam
50:37
50:37
139
Thieu Engels
Amsterdam
50:52
50:52
140
Jeroen Kranendonk
Amsterdam
50:57
50:57
141
Rob Hofland
Assendelft
50:58
50:58
142
Wolf Vos
Amsterdam
51:21
51:21
143
Peter Becker
Amsterdam
51:35
51:35
144
H P van Arkel
Amsterdam
51:44
51:44
145
Evert Schuringa
Amsterdam
51:49
51:49
146
Coos van der Wolf
Amsterdam
51:52
51:52
147
Carlo Pedroli
Amsterdam
51:58
51:58
148
Marc Hoekstra
Amsterdam
51:59
51:59
149
Jeroen Gogewehr
Abcoude
52:10
52:10
150
Evert Schoenmaker
Amsterdam
52:11
52:11
151
Pieter Koolhaas
Amsterdam
52:11
52:11
152
W Purmer
Amsterdam
52:13
52:13
153
Margriet Looije
Amsterdam
52:13
52:13
154
Robin Troost
Amsterdam
52:17
52:17
155
W vd Wurff
Amsterdam
52:22
52:22
156
Jeroen van Kuijk
Amsterdam
52:24
52:24
157
Ferdy Boer
Amsterdam
52:25
52:25
158
J G de Boer
Amsterdam
52:45
52:45
159
Richard van Drimmelen
Diemen
52:55
52:55
160
Hans Neuhaus
Amsterdam
53:16
53:16
161
Bas Bosman
Alphen aan den Rijn
53:23
53:23
162
Guillermo Correa
Amsterdam
53:32
53:32
163
Joost Umans
Amsterdam
53:34
53:34
164
R Rikkert
Badhoevedorp
53:39
53:39
165
Wim Verra
Amsterdam
53:40
53:40
166
Charles Pietersz
Amsterdam
53:40
53:40
167
Robert Picauly
Almere
53:48
53:48
168
Christiaan Luca
Amsterdam
53:52
53:52
169
Jorge Groen
Amsterdam
53:59
53:59
170
Lex Rebergen
Amsterdam Zuidoost
54:01
54:01
171
Albert Floridia
Almere
54:15
54:15
172
Edo Westerbeek
Almere
54:20
54:20
173
Kasan
Amsterdam
54:24
54:24
174
Bram Geerink
Amsterdam
54:27
54:27
175
René van Dijk
Amsterdam
54:29
54:29
176
Albert Slager
Amsterdam
54:32
54:32
177
Oscar Hefting
Amsterdam
54:48
54:48
178
Peter Doeswijk
Amsterdam
54:48
54:48
179
Koos van Tubergen
Noordwijk Zh
55:05
55:05
180
H G van Herk
Amsterdam
55:05
55:05
181
Klaas Jorritsma
Diemen
55:15
55:15
182
Nico Beumer
Amsterdam
55:41
55:41
183
A W Talman
Amsterdam
55:47
55:47
184
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
55:59
55:59
185
Roy Kooks
Amsterdam
56:01
56:01
186
Sjaak Leijsen
Almere
56:10
56:10
187
Bob Eisenberger
Amsterdam
56:12
56:12
188
Van Dam
Amsterdam
56:16
56:16
189
Bart Bulsing
Amsterdam
56:18
56:18
190
Ton Janmaat
Amsterdam
56:26
56:26
191
Edwin de Bruin
Amsterdam
57:01
57:01
192
Olmedo Correa
Amsterdam
57:06
57:06
193
Gerard den Heeten
Amsterdam
57:15
57:15
194
Mart Lacroix
Amsterdam
57:18
57:18
195
K Ozinga
Amsterdam
57:19
57:19
196
Pieter Egbers
Amsterdam
58:18
58:18
197
Niek Aarsman
Zwanenburg
58:22
58:22
198
Rene van Veen
Amsterdam
59:18
59:18
199
John Hartog
Amsterdam
59:57
59:57
200
Hans Arkenbout
Amstelveen
1:00:54
1:00:54
201
Ovi Henriquez
Amsterdam
1:01:19
1:01:19
202
Harry Ebbink
Amsterdam
1:02:01
1:02:01
203
Kees Gerbrands
Amsterdam
1:02:11
1:02:11
204
Erik Dirksen
Amsterdam
1:02:12
1:02:12
205
Karel Pieterson
Purmerend
1:02:25
1:02:25
206
Rein Brolsma
Amsterdam
1:02:25
1:02:25
207
S M Trenidad
Amsterdam
1:02:38
1:02:38
208
J J Blommestein
Amsterdam
1:03:34
1:03:34
209
Luuk Wieringa
Amsterdam
1:06:07
1:06:07
210
Eric Wahl
Amsterdam
1:08:07
1:08:07
211
Stefan la Rooij
Amsterdam
1:09:40
1:09:40
212
R Peereboom Voller
Amsterdam
1:12:59
1:12:59
213
Frans Douw
Hoorn Nh
1:14:15
1:14:15
214
L Douw
Amsterdam
1:14:15
1:14:15
10REV, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelica Esparza
Amsterdam
40:37
40:37
2
Wendy Baljet
Amsterdam
40:48
40:48
3
Yael de Haan
Amsterdam
42:23
42:23
4
Hester van de Kuilen
Amsterdam
42:51
42:51
5
Daphne Klooster-Dullaa
Amsterdam
45:05
45:05
6
Mariska Tijmstra
Amsterdam
45:18
45:18
7
Kim Frederiks
Zaandam
45:33
45:33
8
Sarah Mollink
's-Gravenhage
45:34
45:34
9
Judith Lammers
Amsterdam
46:03
46:03
10
Jolein de Bruin
Amsterdam
46:06
46:06
11
Joke Kummer
Amsterdam
46:09
46:09
12
Philemonne Jaasma
Eindhoven
46:14
46:14
13
Vera Oppedijk
Amsterdam
47:02
47:02
14
Lena Quist
Haarlem
47:09
47:09
15
Birkitt ten Tusscher
Amsterdam
47:11
47:11
16
Mieke van der Fluit
Dordrecht
47:25
47:25
17
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
47:39
47:39
18
Marjan Hendriks
Eindhoven
47:52
47:52
19
A L Laumans
Amsterdam
48:01
48:01
20
Maja Groothuis
Amstelveen
48:16
48:16
21
Leoni Fohr
Amsterdam Zuidoost
48:23
48:23
22
Dia Sadaoui
Amsterdam
48:25
48:25
23
Saskia van der Valk
Amsterdam
48:29
48:29
24
Annette Orp
Amsterdam
48:56
48:56
25
Ciska Rob-Butter
Amsterdam
49:40
49:40
26
Yasmin Oentrich
Amsterdam
50:09
50:09
27
Angelique Bosman
Amsterdam
50:29
50:29
28
Rebekka van Hees
Amsterdam
50:33
50:33
29
Joke Hoed
Amsterdam
50:55
50:55
30
Barbara Duns
Amsterdam
51:27
51:27
31
Ellen Barbier
Amsterdam
51:29
51:29
32
Alice Elbertse
Weesp
52:04
52:04
33
Claudine Lamoth
Amsterdam
52:27
52:27
34
Jasmijn Antonisse
Amsterdam
52:29
52:29
35
A Toonen
Amsterdam
52:30
52:30
36
Donate Hofstra
Amsterdam
52:43
52:43
37
Margie Sahupala
Amsterdam
52:59
52:59
38
Franka de Zwart
Vinkeveen
53:28
53:28
39
Eva Heldeweg
Amsterdam
53:33
53:33
40
Inge van Been
Zwanenburg
53:39
53:39
41
Ina Bruns
Oostzaan
53:42
53:42
42
Monica Jonker
Amsterdam
53:42
53:42
43
Julia Baars
Amsterdam
53:42
53:42
44
Dania Vos
Zaandam
53:50
53:50
45
Machteld van Rijsingen
Amsterdam
53:51
53:51
46
Suzanne Elands
Amsterdam
54:07
54:07
47
Margriet van Amersfoor
Amsterdam
54:12
54:12
48
Ingrid Bulder
Amsterdam
54:24
54:24
49
Coco van Bueren
Amsterdam
54:34
54:34
50
Maxine Prins
Amsterdam
54:34
54:34
51
H Koopmanschap
Amsterdam
54:45
54:45
52
M W Riedek
Amsterdam
54:53
54:53
53
Sharon Nieuwstadt
Amstelveen
54:59
54:59
54
Daphne Bartels
Amsterdam
55:06
55:06
55
A J van Lamoth
Amsterdam
55:32
55:32
56
S T M Tamis
Amsterdam
55:35
55:35
57
Sonja Coenen
Amsterdam
55:37
55:37
58
Gea de Jong
Amsterdam
55:43
55:43
59
Carin Donk
Amsterdam
55:59
55:59
60
Katrien van den Eijnde
Amsterdam
56:05
56:05
61
Tiny Hessels-Kassing
Almere
56:06
56:06
62
T Tjoe-Fat
Amsterdam
56:21
56:21
63
Astrid Wouters
Amsterdam
57:19
57:19
64
Annelies de Klerk
Amsterdam
57:32
57:32
65
Sandra Vaanderig
Amsterdam
57:42
57:42
66
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
57:44
57:44
67
M J van Dijk
Badhoevedorp
57:52
57:52
68
T Snoens
Amsterdam
57:59
57:59
69
Saskia Middeldorp
Amsterdam
58:01
58:01
70
Nicolet Oostlievense
Amsterdam
58:11
58:11
71
Karin de Rooy
Amsterdam
58:28
58:28
72
Ria Post
Amsterdam
58:31
58:31
73
Annelies Sijmons
Weesp
58:56
58:56
74
Angela Wolbink
Amsterdam
58:59
58:59
75
M Reus
Amsterdam
59:23
59:23
76
Renske Luca
Diemen
59:31
59:31
77
Wiandy Balster
Weesp
59:32
59:32
78
Mies Deurwaarder
Amsterdam
59:37
59:37
79
Helena de Jong
Amsterdam
59:52
59:52
80
Maria Vitoloni
Amsterdam
1:00:25
1:00:25
81
A M van Driest
Amsterdam
1:00:28
1:00:28
82
Claudia Wienema
Amsterdam Zuidoost
1:00:55
1:00:55
83
J H S van Brummelen
Amsterdam
1:01:03
1:01:03
84
Melly Duijndam
Amsterdam
1:01:38
1:01:38
85
Caroline van Dijk
Heemstede
1:01:52
1:01:52
86
Manon van Eijsden
Amsterdam
1:02:18
1:02:18
87
Rosa Prosee
Amsterdam
1:02:21
1:02:21
88
Saskia van Tooren
Amstelveen
1:02:30
1:02:30
89
Monique Koopman
Amsterdam
1:02:50
1:02:50
90
Carla Nagel
Amsterdam
1:03:11
1:03:11
91
Mona-Lisa Daniels
Amsterdam
1:07:02
1:07:02
92
Michelle Wahl
Amsterdam
1:08:04
1:08:04
93
Sophia Blom
Amsterdam
1:13:47
1:13:47
94
Anna-Selina de Jong
Amsterdam
1:13:59
1:13:59
10MSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Casper Dirks
Phanos
32:14
32:14
2
Jeroen Veldhuis
AAC
33:18
33:18
3
Niels Geise
Phanos
35:17
35:17
4
Sander Heesen
Atos
36:27
36:27
5
Zeljko Obrenovic
AV '23
37:41
37:41
6
Diede Jansen
PAC
37:50
37:50
7
Floris Solleveld
Loopgroep Aart Stigt
37:50
37:50
8
Demis Kniese
Phanos
37:52
37:52
9
Wiebe Bakker
Phanos
38:14
38:14
10
Michael Ligthart
Almere '81
38:33
38:33
11
Paul van der Nat
Phanos
40:27
40:27
12
F A Aarts
Loopgroep PK
40:45
40:45
13
Sander van Riessen
KAV Holland
43:33
43:33
14
Jorg Sauren
Phanos
44:18
44:18
15
Toer van den Berg
AV '23
44:40
44:40
16
Rick Wijnker
Amsterdam
48:26
48:26
10M35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Tol
AV Edam
33:41
33:41
2
Edwin van Dort
Phanos
33:46
33:46
3
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
33:51
33:51
4
Herman Leeman
Veteranen Nederland
34:05
34:05
5
Marco Grillo
Loopgroep PK
34:33
34:33
6
Jelte Kuijs
Phanos
35:11
35:11
7
Jan Hendrikse
Veteranen Nederland
36:06
36:06
8
Piotr Janmaat
Phanos
36:14
36:14
9
Marco Vet
Loopgroep Aart Stigt
37:00
37:00
10
Arjan Bogaard
AV '23
37:09
37:09
11
Andries Bosma
Loopgroep Aart Stigt
37:12
37:12
12
Jan Fidder
Atos
37:16
37:16
13
Cor Vonk
Phanos
37:34
37:34
14
Roel Carati
Dutch Gay & Lesbian
37:37
37:37
15
Bastiaan Hulsbosch
AV '23
37:44
37:44
16
A Looijenga
Phanos
39:05
39:05
17
Herman Verhaar
Kombijsport
39:12
39:12
18
Mimoun Yacoubi
Almere '81
39:14
39:14
19
Dennis van Tongeren
Amsterdam
40:11
40:11
20
Martin Geerders
Atos
40:15
40:15
21
Robert Vis
Loopgroep PK
40:31
40:31
22
Ton Tijssen
Loopgroep PK
41:20
41:20
23
Hans-Peter Ligthart
AAC
41:23
41:23
24
Ronald de Vogel
Phanos
41:43
41:43
25
Rob van den Bongaard
Veteranen Nederland
46:31
46:31
10M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
34:48
34:48
2
Kees Elsinga
AV '23
35:29
35:29
3
Ger Kragten
Atos
35:41
35:41
4
Duk Bekema
Startbaan
36:08
36:08
5
Gerard Smit
Statina
36:36
36:36
6
Piet Mossel
AV Edam
36:59
36:59
7
Bert Kamphorst
Phoenix
37:00
37:00
8
Kees Mossel
AV Edam
37:08
37:08
9
Rob Spijker
NEA Volharding
37:27
37:27
10
Oscar Smit
Veteranen Nederland
37:49
37:49
11
Rob de Vries
Loopgroep PK
39:23
39:23
12
Klaas van der Veen
Almere '81
39:33
39:33
13
Tom Melis
Leiden Atletiek
39:50
39:50
14
Fred Smit
Veteranen Nederland
39:56
39:56
15
Arie Post
Atos
40:33
40:33
16
J H R Koppelman
Almere '81
40:41
40:41
17
Theo de Haan
AAC
40:54
40:54
18
Albert Witteveen
Veteranen Nederland
41:56
41:56
19
Ritsert Haitsma
Phanos
42:08
42:08
20
Ronald Steenvoorden
Phanos
42:32
42:32
21
Hans Steinraht
AV '23
42:51
42:51
22
Rolf van der Meulen
Veteranen Nederland
43:09
43:09
23
Sjaak Smit
AV '23
43:15
43:15
24
Rene Sijmons
Phanos
43:26
43:26
25
Kees van den Berg
AV '23
46:16
46:16
26
Ralph Ferouge
Phanos
46:35
46:35
27
Peter Kamerling
Phanos
46:48
46:48
28
H A van Dijk
Kombijsport
47:18
47:18
29
Jan Harinck
Phanos
47:40
47:40
30
Reinout Koperdraat
AV '23
47:57
47:57
31
Ben Heijmeijer
Tempo
48:19
48:19
32
Alfons Knijn
Phanos
51:14
51:14
33
Erwin Arkenbout
AV Castricum
53:37
53:37
10M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
37:51
37:51
2
Bob Renkema
Phanos
39:21
39:21
3
Tom van Breukelen
Phanos
40:29
40:29
4
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
40:46
40:46
5
Henk Zentveld
Atos
40:55
40:55
6
Michiel Koorn
Veteranen Nederland
42:19
42:19
7
Cor van Hekken
Veteranen Nederland
42:30
42:30
8
Pieter Servatius
Phanos
43:21
43:21
9
G Blees
Veteranen Nederland
44:31
44:31
10
Pierre van den Berg
Startbaan
45:41
45:41
11
Jos Snel
NEA Volharding
48:31
48:31
12
Frans be tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
53:26
53:26
13
Herman Bosschert
NEA Volharding
53:36
53:36
14
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
57:54
57:54
10VSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kirsten ten Tusscher
Phoenix
40:59
40:59
2
Janine Stutterheim
Phanos
42:22
42:22
3
Sara Goudsmit
Loopgroep PK
42:33
42:33
10V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique arkenbout Andr
AV Castricum
38:51
38:51
2
Marijke Zeekant
Loopgroep Aart Stigt
40:44
40:44
3
Mildred Bertelkamp
Phanos
42:17
42:17
4
Ineke Kosse
Phanos
43:47
43:47
5
Mai Neijens
Atos
43:49
43:49
6
Ineke Luppers-Knijn
NEA Volharding
43:51
43:51
7
Aty Duin
NEA Volharding
46:02
46:02
8
Jantina Strangmann
NEA Volharding
47:38
47:38
9
Sandry Meerdink
Atos
48:04
48:04
10
Marianne IJnsen
Phanos
50:21
50:21
onderdeel van het TradeXchangeRondjeMokum, hoofdsponsor Run2Day Amsterdam
met bijzondere dank aan FINISH BOX Amsterdam Self Storage (Opslagruimte)
www.uitslagen.nl
19-07-2007 20:13