Uitslagenlijst De 32 van Kampen

Kampen - Zaterdag 24 maart 2007

M 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manfred Malcorps
Isala '96
1:19:27
2
Lucas van der Veen
Isala '96
1:24:43
3
Wilco Westendorp
Isala '96
1:25:48
4
Michiel van Dellen
Zwolle
1:29:47
5
W. van Ravenhorst
Triathlon
1:29:56
6
Erwin van Dalen
Isala '96
1:30:36
7
Eltjo de Roos
Kampen
1:31:09
8
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
1:31:17
9
Elroy Brouwer
Isala '96
1:31:24
10
Willem Albers
Isala '96
1:33:11
11
Bert Wezenberg
Kampen
1:33:25
12
Hans Broshuis
Kampen
1:33:32
13
Willem de Vries
NOP
1:33:55
14
Chris-Jan Schaap
Kampen
1:34:14
15
Dion vincenzo Drenth
Kampen
1:35:21
16
Hans Bosch
Zwolle
1:35:34
17
Hans Koster
Isala '96
1:37:25
18
Roelof Pepping
Veteranen Nederland
1:37:32
19
Bouke van der Veen
Kampen
1:40:25
20
Dick Winkeler
Kampen
1:40:26
21
Thom Schrijer
Kampen
1:40:40
22
Mark van der Meer
Isala '96
1:41:14
23
Klaas Vrieswijk
Ijsselmuiden
1:41:24
24
Klaas Riezebos
Isala '96
1:41:26
25
Barend ten Hove
Isala '96
1:41:26
26
Huib Belksma
Klijndijk
1:41:59
27
Olaf Satink
Zwolle
1:42:14
28
Jos Revenberg
AV Zeewolde
1:42:14
29
Martijn Kijkuit
Dronten
1:42:23
30
Ed Ritsema
Kampen
1:42:25
31
Mark Spijker
Harderwijk
1:43:28
32
Dennis Veltmaat
Zwolle
1:43:38
33
Kok Edwin
Lelystad
1:43:40
34
Johannes Schuijn
Oldebroek
1:44:46
35
Henk Horst
Eemnes
1:45:08
36
Jan Konning
Kampen
1:45:52
37
Martin Boersma
Kampen
1:45:52
38
Hans Hilbrands
Flevo Delta
1:46:17
39
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:46:59
40
Frits Lautenbag
Hattem
1:47:10
41
Gerard de Jongh
Nijkerkerveen
1:47:16
42
Carel Diekerhof
Kampen
1:47:22
43
Willem van Klinken
Kampen
1:47:30
44
Rick Bruins
Kampen
1:48:15
45
Ronald Karel
Wilsum
1:48:23
46
Jaap de Vries
AV Zeewolde
1:48:26
47
Gerard Wieten
Flevo Delta
1:48:52
48
Martin Wierink
Soest
1:48:55
49
Harry Bakker
Kampen
1:49:15
50
Frans van der Velden
Steenwijk
1:49:21
51
Harald Bloemers
Kampen
1:49:26
52
Arnold Hoeve
Lelystad
1:49:33
53
Willy Berendsen
IJsselmuiden
1:49:41
54
Gerrit Riezebos
Isala '96
1:49:42
55
Henk Kattenberg
Kampen
1:50:10
56
Erik van de Poll
Kampen
1:50:21
57
Arnold van Bruggen
Soest
1:50:34
58
Randal Spaan
Kampen
1:50:43
59
Jacob D. Schaap
Kampen
1:51:24
60
Harrie Swarte
Leersum
1:51:38
61
Gerard Schievink
Zwolle
1:52:19
62
Onno Reehoorn
Zwolle
1:52:33
63
Joan Smit
Isala '96
1:52:46
64
Harry van Dieren
Wezep
1:52:49
65
Andries Brinkhuis
Utrecht
1:53:22
66
Jan Vrieswijk
IJsselmuiden
1:54:00
67
Herman Bottenberg
Kampen
1:54:02
68
Berend Brijder
Isala '96
1:54:19
69
Arend Lanser
Grafhorst
1:54:23
70
Nico van Putten
Goor
1:54:32
71
Johan van der Kolk
IJsselmuiden
1:54:32
72
Jan Rutger
1:54:46
73
Arjen Snoeijng
Zwolle
1:54:58
74
Roelof Plender
Isala '96
1:55:49
75
Gerrit Abrahamse
Kampen
1:56:19
76
André van der Kamp
Kampen
1:56:28
77
Klaas Christoffels
Kampen
1:57:06
78
Marinus Sijbesma
Isala '96
1:57:36
79
Douwe Abma
Isala '96
1:57:44
80
Wim van der Kolk
Zwolle
1:58:35
81
Bert van Dijk
IJsselmuiden
1:58:48
82
Wout Slob
Kampen
1:58:56
83
E. Duitman
Kampen
1:59:08
84
Wim Mossel
Zwolle
1:59:13
85
Rob Kooiker
Spirit Lelystad
1:59:39
86
Bouwen de Vries
Lelystad
1:59:43
87
K. van Dijk
Kampen
1:59:46
88
Robert Wijs
Kampen
1:59:47
89
Lambert Grolleman
Genemuiden
2:00:23
90
Henk Grolleman
Genemuiden
2:00:23
91
J. van Duinen
Wezep
2:00:55
92
Harrie van der Worp
Kampen
2:00:57
93
Bart Kamman
Enschede
2:01:13
94
Hans de Kimpe
Kampen
2:01:16
95
Theo Sieberichs
Kampen
2:02:36
96
Geert Mattelé
Kampen
2:06:40
97
Peter de Wilde
Kampen
2:06:56
98
Jan Kees Wieringa
Kampen
2:10:41
99
J.A. van Koppenhagen
Athlos
2:12:07
100
J. Bosch
Zwolle
2:13:56
V 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:24:50
2
Irene Kalter
Daventria
1:39:37
3
Marietje Bolle
Emmeloord
1:43:55
4
Sandra van de Linde
Lelystad
1:46:08
5
Corrienne Meijberg
Harderwijk
1:49:12
6
Aurora Lieske
Zwolle
1:50:33
7
Sylvia Talen
De Sprinter
1:50:41
8
Elize Brijder
Atos
1:53:34
9
Leonie van de Beek
Amsterdam
1:55:21
10
Hettie Plender
Isala '96
1:55:48
11
Anita Siemerink
AV Zeewolde
1:56:01
12
Judith Hoevenberg
Kampen
1:56:44
13
Janny Westendorp
Isala '96
1:57:20
14
Jolanda Hogenhuis
IJsselmuiden
1:58:03
15
Ineke van Amelsfort
Kampen
1:59:02
16
Netty Huijberts
Harderwijk
1:59:06
17
Ingrid Sellis
IJsselmuiden
1:59:38
18
Rosanne Vrieswijk
Kampen
2:01:12
19
Patricia Echeverri
Amsterdam
2:01:15
20
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:01:40
21
Annemarie Landstra
Kampen
2:02:10
22
Coby Vos
Kampen
2:02:35
23
Anet van den Berg
De Sprinter
2:04:52
24
Manon Bosch
Zwolle
2:05:07
25
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:05:18
26
Beppie Fixe
Kampen
2:06:56
27
Jennie Spielhagen
Isala '96
2:06:56
28
Erna van den Berg
Isala '96
2:06:56
29
Marijke Knol
Dronten
2:09:18
30
Gerda Schilder
Isala '96
2:11:40
31
Joke Helsloot
Daventria
2:15:08
32
Cobie Malcorps
Isala '96
2:15:37
33
Janny Koetsier
Isala '96
2:15:38
34
Margreet vd Hurk
De Sprinter
2:20:23
M 32, 32 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David de Graaf
Amsterdam
2:00:37
2
Andre Plette
Isala '96
2:03:01
3
Willem de Weerdt
Cialfo
2:03:35
4
Tjeerd Popkema
NOP
2:03:44
5
Ronald op de Heijde
Amersfoort
2:04:56
6
Tonnie Kaspers
Markelo
2:08:45
7
Harry Kloppenberg
Lierderholthuis
2:09:53
8
Jos Bruens
Veteranen Nederland
2:10:15
9
Erik Kuijer
Deventer
2:10:20
10
Bas Pieterse
AV Zeewolde
2:14:18
11
Klaas Zijlstra
AV '55
2:14:23
12
Arjan Stegeman
Triathlon
2:14:33
13
Roy Hennekes
Veteranen Nederland
2:15:06
14
Eelco Visserman
Genemuiden
2:15:23
15
Theo Boekema
Zwolle
2:15:30
16
Arjan Hofs
Amersfoort
2:15:35
17
Erik van Zeggen
AV '55
2:20:42
18
Erik Smeele
Zwolle
2:20:43
19
W. Hofstede
Vollenhove
2:21:38
20
Andre Koeslag
Triathlon
2:21:48
21
Frits Malcorps
Isala '96
2:22:47
22
Frits Bouwkamp
PEC 1910
2:23:18
23
Johannes Hemelrijk
NOP
2:23:43
24
Bas Brust
Utrecht
2:24:46
25
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
2:25:58
26
Wout Westhuis
Zwartsluis
2:26:07
27
Bernard van den Berg
Triathlon
2:27:20
28
Teun van bruggen
Isala '96
2:27:24
29
Koen Kiestra
Lionitas
2:27:29
30
Wijnhoud
2:27:48
31
Marcel Walstra
Athlon Loopgroep Hee
2:28:01
32
Jouke Jorritsma
Impala
2:28:07
33
Kees Visser
AV '55
2:28:07
34
Jan Dunnink
Rouveen
2:29:30
35
Freddie Bouma
Start '78
2:29:31
36
Jan Paul Teuwen
Rotterdam
2:29:55
37
Gerrit van Hamersveld
2:30:11
38
Frens Luning
Zwolle
2:30:12
39
Richard Hoekman
Amstelveen
2:30:28
40
André Blok
Loopgroep PK
2:30:31
41
Marten Bolt
Veteranen Nederland
2:32:17
42
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
2:32:44
43
Johan van Noordenburg
AV '55
2:32:49
44
André van der Werf
Lionitas
2:32:50
45
Joost Korthof
AV Zeewolde
2:33:04
46
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
2:34:27
47
Gert Tadema
Zwolle
2:34:31
48
Wieger Vreeke
Emmeloord
2:34:47
49
Evert de Graaf
Altis
2:35:29
50
John de Jongh
NOP
2:36:09
51
Roel Vorsthof
Cialfo
2:36:32
52
Auke Schievink
Almere
2:37:08
53
J. Kerksloot
Ermelo
2:37:16
54
Kees van de Wetering
Isala '96
2:37:57
55
Wim van Kouteren
Almere
2:38:09
56
Erwin Spanhak
Zwolle
2:38:33
57
Henk Overmars
Heino
2:38:50
58
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
2:38:55
59
Frans van de Velde
NOP
2:38:56
60
Anne Stobbe
NOP
2:38:57
61
Hans Hevink
LAAC Twente
2:39:07
62
Paul van Elk
Amsterdam
2:39:17
63
Harold Coenders
Rotterdam
2:39:25
64
Jan Schuurs
AV Vriezenveen
2:39:29
65
Hans Harbers
Apeldoorn
2:39:39
66
H. Haagedoorn
PEC 1910
2:39:54
67
Cor Trompetter
Start '78
2:40:31
68
Richard Saalmink
Zwolle
2:40:40
69
Johan Verkuyl
Loopservice.nl
2:40:47
70
Piet Boskma
AV '55
2:41:02
71
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:41:32
72
Roelof Rekker
Zwolle
2:41:33
73
Henk Koopman
Hasselt
2:41:55
74
Jan Broers
Nijkerkerveen
2:42:03
75
E. Bisschop
Koekange
2:42:08
76
Gerrit Greven
Start '78
2:42:10
77
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
2:42:47
78
Erwin Booy
Zwolle
2:43:08
79
Dorus Gerrits
Athlos
2:43:18
80
Anton de Bruin
Kraggenburg
2:43:32
81
Jacob Visser
Athlon Loopgroep Hee
2:43:33
82
Peter Jansen
PEC 1910
2:44:12
83
Roelof de Vries
PEC 1910
2:44:12
84
Wouter Schelvis
Sprint
2:44:24
85
E.I. van Dijk
Zwolle
2:44:43
86
Jippe van Eynatten
Amsterdam
2:45:18
87
Philip de Groen
NOP
2:45:26
88
Henk van Dijk
's-Gravenhage
2:45:56
89
Gerrit Kramer
AV '55
2:46:46
90
W. de Jong
Barendrecht
2:47:40
91
Theo v Dijk
Kampen
2:47:54
92
Joop de Zwaan
Loopgroep PK
2:47:58
93
Richard Wonnink
Zwolle
2:48:14
94
Ronald Mulder
Hasselt
2:48:33
95
Peter Graumans
Biddinghuizen
2:48:53
96
Bram van den Berg
Amsterdam
2:48:54
97
Andre Piters
Dronten
2:49:36
98
Bas van de Lest
Breda
2:51:03
99
Herman Euverman
PEC 1910
2:51:09
100
Jelco Bosma
Hoogeveen
2:51:31
101
Bastiaanse
Arnhem
2:52:20
102
Dirk van de Ruit
Maarssen
2:52:31
103
Louis Zandbergen
Zwolle
2:52:33
104
Klaas-Jan Boschma
Zwolle
2:52:48
105
Cor Vegterlo
NOP
2:52:49
106
Johan Bomkamp
Haaksbergen
2:53:04
107
Hans Geerts
Zwolle
2:53:56
108
Werner nijdam
Spirit Lelystad
2:54:16
109
Bert Kleiboer
PEC 1910
2:54:28
110
J. Rietvelt
Lelystad
2:54:37
111
Jon Goosen
PEC 1910
2:54:43
112
Jan van Beesten
Ommen
2:54:45
113
Willem Langendijk
Flevo Delta
2:55:41
114
Nico J. M. Ooteman
Lelystad
2:56:10
115
Henri Wolters
Loopservice.nl
2:56:31
116
Willem Top
NOP
2:57:06
117
Rene Vissers
Emmeloord
2:57:08
118
Cees Bottenberg
Isala '96
2:57:41
119
Eric Lassche
Vollenhove
2:57:57
120
Johan Knoester
Athlon Loopgroep Hee
2:58:46
121
Lody Scheve
PEC 1910
2:58:49
122
Louwe Smit
Dronten
2:58:57
123
Arjo van der Venen
Zwolle
3:00:00
124
Van Beek
Heerenveen
3:00:01
125
Rob Alfons
Schiedam
3:00:24
126
Pieter van Dijk
AV '55
3:00:53
127
Konter Thijm
Salland
3:01:32
128
Ben Kok
Isala '96
3:01:37
129
Ulco Parlevliet
Lelystad
3:02:12
130
Jos Nabuurs
Arnhem
3:02:26
131
Fred Moolenaar
Phanos
3:02:43
132
Mustafa Uzunhasnoglu
Kampen
3:02:53
133
Marinus de Groot
Kampen
3:02:54
134
Hengeveld
Kampen
3:02:57
135
Klaas Cloo
Lelystad
3:03:33
136
Geert Flinkert
De Sprinter
3:03:54
137
René Hup
Isala '96
3:04:56
138
Bertus Otten
Kampen
3:05:28
139
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
3:05:51
140
Gabri Verbeek
IJsselmuiden
3:05:55
141
Wim Scheve
PEC 1910
3:06:07
142
Jeroen Prent
Loopservice.nl
3:06:33
143
Harry de Meijer
Zeewolde
3:07:08
144
Dick Dreschler
Lemelerveld
3:07:20
145
Jan Doeksen
Dronten
3:07:25
146
Gertjan Dekkers
Houten
3:08:29
147
Nico Pluim
Zwolle
3:09:35
148
L. v.d. Berg
Flevo Delta
3:11:01
149
Johan van Maaren
Triathlon
3:13:09
150
Vincent van Yperen
Flevo Delta
3:13:52
151
Piet van Mierlo
Flevo Delta
3:15:00
152
Hans van der Veen
Almere
3:15:58
153
Jan Withaar
Almere
3:15:59
154
Rudy Vermeulen
Zwolle
3:17:26
155
Koos Vos
AV Zeewolde
3:20:28
156
Eddy de Boer
De Wijk
3:20:29
V 32, 32 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Wulffelé
Lionitas
2:35:28
2
Angeli Poppe
Zwolle
2:38:57
3
Gerda van der Kolk
Isala '96
2:39:28
4
Veronie Bonke
PEC 1910
2:42:47
5
Jantsje Lageveen
Impala
2:51:07
6
Tieneke de Jong
Zwolle
2:52:31
7
A. van Rijssen
PEC 1910
2:55:13
8
Y. Troost
Triathlon
2:55:55
9
Rieny Riezebos
Isala '96
2:57:40
10
Matty de Beer
Hellas
3:00:05
11
I. Boschot-Wever
AV Zeewolde
3:02:29
12
Inge Vaatstra
Zeewolde
3:02:29
13
Carin Lindeboom
Zeewolde
3:02:30
14
Els Moors
Salland
3:06:17
15
Martine van Doeland
Maarssen
3:06:17
16
Anna Wilczynska-Prent
Loopservice.nl
3:06:33
17
Willemien Bakker
Team 10
3:07:23
18
Renate Bosman
De Sprinter
3:08:32
19
Stijnie van Hees-de Vr
Loopgroep Aart Stigt
3:09:35
20
A. Wesselink Agnes
Dalfsen
3:12:47
21
Yvon Beke
Arnhem
3:13:44
22
Paula de Vries
AV Zeewolde
3:20:28
23
Saskia van Voorst
Zwolle
3:23:15
24
Hetty Gunters
Loopservice.nl
3:24:55
www.uitslagen.nl
26-03-2007 19:53