Uitslagenlijst Lokoloop-6 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 11 maart 2007

J6, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelvin Schrijnewerkers
Zeewolde
3:55
2
Him de Looper
Zeewolde
3:56
3
Tim van der Kuijl
Zeewolde
4:04
4
Simen van Herpt
Zeewolde
4:06
5
Laurens Revet
Zeewolde
4:13
6
Jelle Bos
Zeewolde
4:17
7
Maurits Kruizinga
Zeewolde
4:19
8
Nick Smit
Zeewolde
4:21
9
Mark Fledderus
Zeewolde
4:27
10
Luc van Engelen
Zeewolde
4:36
11
Stefan Zondervan
Amersfoort
4:41
12
Ralph van Schaik
Amersfoort
4:44
13
Sander Bruil
Zeewolde
4:54
14
Symen Korthof
Zeewolde
4:57
15
Mark Alebregtse
Zeewolde
5:07
16
Jonne Houtstra
Zeewolde
5:13
17
Lars Huijbregts
Zeewolde
5:21
J6V, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aniek Huijbregts
Zeewolde
4:23
2
Steffie Knaken
Zeewolde
4:25
3
Sanne den Hollander
Zeewolde
4:26
4
Myrthe Bonnema
Zeewolde
4:37
5
Mylou de Vries
Zeewolde
4:40
6
Marlina Peters
Zeewolde
4:45
7
Julia Dijkens
Zeewolde
5:18
8
Mylene Vis
Zeewolde
5:36
9
Maritte Florie
Zeewolde
7:46
J9, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Groeneveld
Zeewolde
3:23
2
Thomas van der Meer
Zeewolde
3:38
3
Mark van der Kuijl
Zeewolde
3:42
4
Michael van Peperzeel
Zeewolde
3:44
5
Koen Brouwer
Zeewolde
3:47
6
Chris van den Heuvel
Zeewolde
3:49
7
Tom Leijenaar
Zeewolde
3:51
8
Lennart Kruizinga
Zeewolde
3:52
9
Emiel Knaken
Zeewolde
4:00
10
Cyriel Gouw
Zeewolde
4:07
11
Melvin Vis
Zeewolde
4:12
J9V, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje van Gorkom
Zeewolde
3:39
2
Laura van der Horst
Zeewolde
3:48
3
Aniek Wolsing
Amersfoort
4:02
4
Vivian Fafiť
Zeewolde
4:05
5
Myrthe de Vries
Zeewolde
4:08
6
Mabel Korporaal
Zeewolde
4:08
7
Merel Revet
Zeewolde
4:25
8
Nynke Fledderus
Zeewolde
4:30
9
Kelly Berkenbosch
Zeewolde
4:33
10
Femke Florie
Zeewolde
5:02
11
Dara van Sloten
Zeewolde
5:19
12
Ayla Houtstra
Zeewolde
5:41
J13, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imze Dreuning
Zeewolde
21:50
2
Fokko van de Koppel
Zeewolde
22:07
3
Marnix Van Zetten
Zeewolde
23:51
4
Bart Stam
Zeewolde
24:54
5
Daan Jongeling
Zeewolde
24:54
6
Jasper Wolsing
Amersfoort
28:18
J13V, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna van Peperzeel
Zeewolde
24:54
2
Britta Schijff
Zeewolde
26:36
3
Roos Pon
Zeewolde
28:22
4
Desiree vd Veen
Zeewolde
31:57
M16, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aschwin Wijnands
Zeewolde
18:04
2
Rob Stuber
Zeewolde
19:19
3
Wouter Beijen
Zeewolde
21:37
4
Michiel Slot
Zeewolde
22:00
5
Steve Norton
Canada
22:34
6
Koen Emmens
Zeewolde
25:22
7
Andrew McLaughlin
Dronten
27:03
8
Wieger Heijenk
Zeewolde
43:53
9
Erik van der Veen
Biddinghuizen
46:30
M40, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teus Groenestein
Zeewolde
18:21
2
Rien Fokkens
Zeewolde
21:12
3
Ruud Kruizinga
Zeewolde
23:39
4
Gurbe Helbig
Zeewolde
25:44
M50, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Bijleveld
Zeewolde
27:30
2
Anton den Dunnen
Amersfoort
29:39
V16, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mascha Kok
Zeewolde
20:35
2
Jessica Geerts
Zeewolde
23:02
3
Sanne Kok
Zeewolde
27:00
4
Laura van Dijk
Amersfoort
28:02
V35, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frida Fafiť
Zeewolde
25:52
2
Sylvia Ris
Zeewolde
25:53
3
Rose Sitanala
Hilversum
26:13
4
Karin Gouw
Zeewolde
27:43
5
Lieke Bienfait
Zeewolde
28:39
6
Brenda Dogger
Amersfoort
1:00:20
V45, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Rademaker
Zeewolde
26:40
2
Vera Casteleijn
Zeewolde
27:12
3
Ellen Westland
Huizen
28:24
4
Marianne Hoefakker
Zeewolde
32:11
5
Monique Kuysten
Zeewolde
32:16
6
Yvonne Schouten
Zeewolde
32:21
7
Tineke Haak
Zeewolde
34:50
M16, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido Kwakkel
Zeewolde
39:28
2
Joost Korthof
Zeewolde
39:50
3
Jelmer de Jong
Zeewolde
42:43
4
Martijn Augustijn
Hoogland
43:29
5
Jan Fledderus
Zeewolde
44:00
6
Wouter Zondervan
Amersfoort
44:41
7
Eric Revet
Zeewolde
46:31
8
Robin Bruil
Zeewolde
47:29
M40, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Wolsing
Amersfoort
35:51
2
Mik Borsten
Amersfoort
37:21
3
Rene Korporaal
Zeewolde
37:33
4
Bas Pieterse
Zeewolde
37:49
5
Henk Groen
Dronten
39:43
6
Ron Gouw
Zeewolde
39:46
7
Gerco Pon
Zeewolde
40:37
8
Paul Lindeboom
Zeewolde
40:39
9
Johan van Peperzeel
Zeewolde
40:49
10
Valentijn van Gorkom
Zeewolde
43:26
11
Marco Rademaker
Zeewolde
43:33
12
Jos Revenberg
Zeewolde
43:38
13
Paul Hundscheidt
Zeewolde
43:40
14
Hans den Hollander
Zeewolde
43:45
15
Eduard Beekman
Zeewolde
44:03
16
Erwin Alebregtse
Zeewolde
44:23
17
Jan Berkenbosch
Zeewolde
44:27
18
Edwin Fafiť
Zeewolde
44:33
19
Jan Ris
Zeewolde
45:55
20
Rob Biemond
Lelystad
45:57
21
Edu van Schaik
Amersfoort
46:01
22
Niek Brumlief
Zeewolde
46:12
23
Ron Zange
Zeewolde
46:16
24
Frank van Schaik
Zeewolde
46:21
25
Frank Ellenbroek
Zeewolde
46:24
26
Jan Willem Tromp
Zeewolde
46:40
27
Peter Huijbregts
Zeewolde
47:04
28
Nico van Roden
Zeewolde
47:05
29
Lucien Sijtsma
Amersfoort
47:37
30
Jaap de Vries
Zeewolde
47:57
31
Fred van Rheenen
Zeewolde
48:01
32
Ron Knaken
Zeewolde
49:05
33
Ton van Schaik
Amersfoort
49:26
34
Ruud Poort
Zeewolde
49:42
35
Geert Jan Rijpstra
Zeewolde
50:21
36
Johan Bijvank
Zeewolde
50:39
37
Egbert Knorren
Zeewolde
50:45
38
Gerard-Jan Kramer
Zeewolde
50:51
39
Bas Dekkers
Zeewolde
52:10
40
Erik Stam
Zeewolde
54:30
41
Marcel Dinkelberg
Zeewolde
57:51
M50, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Elten
Swifterbant
36:23
2
Arnold Stoop
Biddinghuizen
41:22
3
Louis Doorn
Zeewolde
43:04
4
Roelof Pepping
Dronten
43:21
5
Rob Emmens
Zeewolde
46:37
6
Harry de Meijer
Zeewolde
46:57
7
Ton van Maarseveen
Zeewolde
46:59
8
Henk Hoogezand
Dronten
48:28
9
Kees Boertje
Zeewolde
49:46
10
Hans van Oort
Zeewolde
49:51
11
Peter van 't Veer
Zeewolde
51:44
12
Willem Verhaar
Zeewolde
53:11
13
Peter Wolff
Zeewolde
55:39
14
Theo Schouwenburg
Zeewolde
55:52
15
Rien Delhez
Zeewolde
57:45
V16, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorieke Casteleijn
Zeewolde
40:21
2
Marloes Brumlief
Zeewolde
49:01
3
Rian Postma
Biddinghuizen
50:20
4
Nicolette Leeuwerke
Zeewolde
1:00:55
5
Marry Ruitenbeek
Zeewolde
1:21:29
V35, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Wolsing
Amersfoort
48:08
2
Anita Siemerink
Zeewolde
50:56
3
Tineke Hollestelle
Dronten
55:30
4
Mattie Peters-Ruigrok
Zeewolde
57:58
V45, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tinka Mathijssen
Zeewolde
46:57
2
Hanneke Brumlief
Zeewolde
51:20
3
Marjolein Bos
Zeewolde
52:11
4
Erna Emmens
Zeewolde
53:10
5
Noortje Huiskens
Zeewolde
55:06
6
Marianne Hoogezand
Dronten
55:58
7
Willy vd Wel
Zeewolde
1:07:09
8
Kalja Groenendaal
Zeewolde
1:07:09
9
Els Ruitenbeek
Zeewolde
1:21:29
Met dank aan onze sponsors: Loko IT Specialisten, Run2Day Almere,
Fysiotherapie de Pyramide en Wolter Koops
www.uitslagen.nl
11-03-2007 17:30