Uitslagenlijst 35e Pannekoekloop

Burgh Haamstede - Zaterdag 10 maart 2007

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
56:30
2
Michel Schrier
Dynamica
57:03
3
Niels Koole
Dynamica
1:00:08
4
Pieter Klem
Flakkee
1:00:49
5
Hannuel Kramer
Dynamica
1:03:04
6
Andre van Maldegem
Dynamica
1:03:10
7
Jurgen Danen
AVO 1983
1:03:35
8
Anne Ruijsink
Loopgroep PK
1:08:51
9
Mike Franken
Spado
1:10:36
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franky Beljaars
Dynamica
58:06
2
Erik Cappon
De Wielingen
59:15
3
Arjo Verhage
Dynamica
1:02:31
4
Erik Kok
Dynamica
1:02:45
5
Marco Geldof
Dynamica
1:03:06
6
Laurens v.d. Haven
AV '56
1:03:17
7
Wim van Dijke
Dynamica
1:03:42
8
Bart Verkaart
Delta Sport
1:04:39
9
Archie Staal
Delta Sport
1:05:09
10
Mart Meijboom
Typhoon
1:05:13
11
Piet van mourik
Delta Sport
1:07:04
12
René van der Pas
Scorpio
1:07:19
13
Jos Janse
Dynamica
1:08:10
14
Leon de Munnik
Delta Sport
1:09:14
15
J. Bervoets
Scorpio
1:09:46
16
Ronald de Rijke
Dynamica
1:09:49
17
Piet Wisse
Dynamica
1:10:14
18
Dennis Plessius
AV '56
1:11:07
19
Jan Rombout
Dynamica
1:14:47
20
Rob Jongeneel
Veteranen Nederland
1:15:53
21
Jeroen Hooijer
BAV
1:20:01
22
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
1:21:16
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Ginneken
Spiridon
59:07
2
Lion van Luijk
Dynamica
1:03:47
3
Fer Bouwens
Delta Sport
1:05:00
4
Ko Eversdyk
AV '56
1:06:58
5
Leo Dalebout
Dynamica
1:07:09
6
Jon van Caspel
Dynamica
1:08:39
7
Rens Bosselaar
Dynamica
1:09:20
8
Peter van der Ark
Scorpio
1:10:00
9
Wim wouters
AV '56
1:11:04
10
Henk Lous
Veteranen Nederland
1:11:12
11
Jan van de Linde
De Wielingen
1:12:02
12
Rien de Wilde
AV '56
1:13:10
13
Peter Vader
Delta Sport
1:13:36
14
Wim Provoost
Delta Sport
1:14:19
15
Piet Loeve
Delta Sport
1:14:36
16
Joop Plukkel
Sprint
1:15:06
17
Marc de Regt
Goes
1:18:30
18
Henk Barentsen
Dynamica
1:25:20
19
Jan van Doorn
AV '56
1:25:35
20
Henk Kortlever
Delta Sport
1:44:05
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Overweel
Dynamica
1:04:20
2
Wim Tempelaar
Dynamica
1:07:22
3
Joop Lasseur
Delta Sport
1:08:03
4
Han van Bueren
Scorpio
1:09:00
5
Wim Besuijen
Dynamica
1:09:56
6
Kobus Botman
Dynamica
1:15:20
7
Sytze Stins
Delta Sport
1:15:40
8
Wim Roose
Loopgroep Aart Stigt
1:15:46
9
Jan Ars
1:15:47
10
Piet Verhage
Dynamica
1:15:58
11
Jan Geluk
Delta Sport
1:18:51
12
Den Bostelaar
Dynamica
1:18:56
13
Jos Boogaard
Dynamica
1:19:34
14
Hans Klompe
Scorpio
1:21:59
15
Ab Heijboer
Delta Sport
1:22:04
16
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:22:10
17
Hans Bostelaar
Dynamica
1:23:28
18
Aad van Poppel
Delta Sport
1:24:02
19
Joop Scheijbeler
Delta Sport
1:29:31
20
Jan Roose
Loopgroep Aart Stigt
1:29:52
21
Machiel Sinke
Veteranen Nederland
1:48:50
M65, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Noordijke
Veteranen Nederland
1:24:45
2
Kees Zuydervelt
Veteranen Nederland
1:26:51
3
Han Reijnhout
Delta Sport
1:37:17
4
Bram de Rijke
Dynamica
1:47:14
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Delta Sport
1:07:23
2
Annelieke Grootswagers
Scorpio
1:13:05
3
Nicole Constandse
Dynamica
1:19:06
4
Elna Wisse-verhage
Dynamica
1:29:21
V35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje Wisse
Dynamica
1:12:20
2
Juliette Visser
AV '56
1:23:07
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lena de Wilde
Veteranen Nederland
1:16:24
2
Lenie van Kleven
Veteranen Nederland
1:26:46
3
Joke De Kock
Diomedon
1:31:30
4
Henny de Jonge
Delta Sport
1:43:38
V55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huquette Declercq
Dynamica
1:24:18
2
Ineke van Poppel
Delta Sport
1:31:01
MTR15, 15 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Theune
Westkapelle
35:19
2
Schippers
Strijen
42:38
3
N. Schilders
Spijkenisse
46:41
4
Peter Jansen
Breda
1:02:12
5
Aart Rietveld
's Gravenpolder
1:05:00
6
Bert Hederik
Barendrecht
1:05:37
7
Gert vd Vinden
Biggekerke
1:05:44
8
Lourens-Jan Hengst
Aagtekerke
1:05:56
9
Peter Balkenende
Goes
1:06:20
10
Ronnie Krocke
Oost-Souburg
1:06:46
11
Peter Schepens
Heusden
1:07:16
12
van de Burg
Nieuwe Tonge
1:08:29
13
Jos Boot
Zoutelande
1:08:46
14
Sjaak Baas
Oost-Souburg
1:08:50
15
Frans Heijboer
Poortvliet
1:08:52
16
Robert Carol
Middelburg
1:09:28
17
Coen Nieuwenhuyzen
Middelburg
1:09:39
18
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
1:09:41
19
Wim van Dijke
Poortvliet
1:10:15
20
Dave Ruissen
Oost-Souburg
1:10:46
21
Johan Huigh
Schoondijke
1:10:57
22
Martijn van der Want
Middelburg
1:11:00
23
Henk van der Poel
Westkapelle
1:11:13
24
Kees de Nooijer
Aagtekerke
1:11:43
25
Ton Feddes
Brouwershaven
1:12:10
26
Roel Zwier
Zierikzee
1:12:14
27
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:12:39
28
Ronald van Velzen
Oostkapelle
1:12:43
29
Marcel Engel
Sommelsdijk
1:12:47
30
Floris Jansen
's-Gravenhage
1:12:53
31
Frans van Zijderveld
Numansdorp
1:13:06
32
Heinz-Peter Lauret
Schoondijke
1:13:20
33
Charles Vermeulen
Kapelle
1:13:39
34
Daniël Zuiddam
Middelburg
1:14:13
35
Andre Crucq
Vlissingen
1:14:21
36
Johan Dekker
Middelburg
1:14:30
37
Jaap Janse
Middelburg
1:14:38
38
Ron Franken
Oosterhout
1:14:45
39
Peter Schildmeijer
Barendrecht
1:15:09
40
Hans van der Welle
Middelburg
1:15:41
41
Rein Swint
Vlissingen
1:16:00
42
Aarnout Huibregtse
Westkapelle
1:16:29
43
Willian Boot
Serooskerke
1:16:35
44
Gerard Schouten
Poortugaal
1:16:45
45
M. Bliek
Goes
1:16:46
46
Ronald van den Berg
Vlissingen
1:16:52
47
Maurice Eppings
Middelburg
1:17:00
48
Lein de Kraker
Middelburg
1:17:08
49
Ivo Steverink
Breda
1:17:09
50
Wilco de Schipper
Westkapelle
1:17:32
51
Piet van Vaardegem
Westkapelle
1:17:50
52
Car Visser
Monster
1:18:04
53
Cor de Jonge
Rotterdam
1:18:13
54
Rob Duym
Vlissingen
1:18:24
55
Hans de Jonge
Goes
1:18:30
56
Kees van den Broek
Schiedam
1:19:01
57
Raas
Lewedorp
1:19:03
58
Cor Labruyere
Nieuwdorp
1:19:57
59
Peter Kersten
Middelburg
1:20:06
60
Kees Marcusse
Middelburg
1:20:22
61
Lex beije
Poortugaal
1:20:46
62
Peter Paul Stokvis
Kortgene
1:20:56
63
Peter van Stee
Lewedorp
1:20:58
64
Fluijt
Zierikzee
1:21:30
65
Rik Duijm
Vlissingen
1:21:47
66
Leendert van de Ven
Zoutelande
1:21:51
67
Steef Berrevoets
Bruinisse
1:21:56
68
Cemes van Ham
Oosterhout
1:21:57
69
Aad Winkelman
Oosterhout
1:21:58
70
John de Bont
Raamsdonksveer
1:21:58
71
John van Veen
Middelburg
1:21:58
72
André van der Ende
Nisse
1:22:20
73
Rowan Timmermans
Burgh Haamstede
1:22:24
74
Marcel Richard
Zoutelande
1:22:42
75
van Hulken
Groede
1:22:49
76
Guus Picavet
Oostburg
1:23:03
77
John Anijs
Oosterhout
1:23:06
78
Harry Aarnoudse
Kerkwerve
1:23:26
79
Leo Francke
Oostkapelle
1:23:30
80
Paul Elstak
Koudekerke
1:24:33
81
Dick Boone
Kruiningen
1:24:52
82
Jaap de Ridder
Arnemuiden
1:25:27
83
Rinus Paardekooper
Goes
1:26:42
84
Daan Fonteine.
Dreischor
1:26:43
85
Hans Lang
Noordgouwe
1:26:52
86
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:26:55
87
John Heil
Zoetermeer
1:27:17
88
Rudy de Maayer
Zierikzee
1:27:52
89
Laming
Rijen
1:28:10
90
Nico Verheul
Oostburg
1:28:22
91
Jan Zevenbergen
Numansdorp
1:28:26
92
Jaap Hage
Tholen
1:28:27
93
Ab van de Vijver
Zierikzee
1:28:42
94
Ko Kouwijzer
Hellevoetsluis
1:28:49
95
Hans Scheffer
Vlissingen
1:29:14
96
Rinus Vermue
Lewedorp
1:30:09
97
Dick de Boer
Nieuwerkerk
1:30:13
98
Struys
Oosterhout
1:30:14
99
Roset Oche
Breskens
1:30:15
100
Mischa Luykenaar
Ettenleur
1:30:40
101
Peter van Ast
Brouwershaven
1:30:58
102
Arjan de Vos
Zierikzee
1:31:00
103
Marco van 't Westeinde
Arnemuiden
1:31:00
104
Ype Starreveld
Zierikzee
1:32:29
105
Frank Claessens
1:34:20
106
John Kommer
Kerkwerve
1:34:46
107
Janus Karelse
Kamperland
1:35:13
108
L. de Jong
Zierikzee
1:35:21
109
Frits Gebhardt
Bodegraven
1:37:29
110
Cok Duivenvoorden
Goes
1:39:01
111
Marco van 't Westeinde
Arnemuiden
1:39:15
112
Theo Kootstra
Waarde
1:40:10
VTR15, 15 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
B. Tullenaar
Vlissingen
1:15:30
2
Cobi Louwerse
Veere
1:21:06
3
Elien Jobse
Vlissingen
1:22:47
4
Angela Deleij
Oosteind
1:23:07
5
Irene Janse
Zoutelande
1:24:19
6
Heleen van Vlaardingen
Middelburg
1:26:55
7
Hannie de Nooijer
Aagtekerke
1:28:47
8
Truus de Gaaij
Middelburg
1:30:51
9
Lian Gebhardt
Bodegraven
1:31:16
10
Marleen van Sighem
Renesse
1:31:56
11
Liesbeth van der Pol
Zierikzee
1:33:11
12
Ankie Kersten
Middelburg
1:33:52
13
Geertje Huurman
Goes
1:34:09
14
De Carpentier
Goes
1:35:39
15
Lyda Vos
Lewedorp
1:39:02
16
Liesbeth van Veen
Middelburg
1:46:12
17
Sarijke Aerts
Middelburg
1:47:24
MT7,5, 7,5 TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Burgh Haamstede
29:05
2
Lars Paardekooper
Goes
29:16
3
Wibo Verstraate
Westkapelle
31:20
4
Peter Verhage
Vlissingen
31:31
5
Jan Vermeulen
Rotterdam
32:19
6
Robin de Vos
Kattendijke
32:35
7
Arnold Siemons
Oosterhout
33:39
8
Kees de Kraker
Oost Souburg
34:09
9
Robin Botman
Vlissingen
34:38
10
Joost Geluk
Burgh Haamstede
35:30
11
Joris van de Vis
Amsterdam
35:52
12
Rinus Riemens
Biggekerke
36:10
13
Hugh Sala
Domburg
36:12
14
Arjan den Otter
Sliedrecht
37:50
15
Frank van de Vliet
Schuddebeurs
38:04
16
Joost Sprinkhuizen
Nisse
38:49
17
Marc van Waes
IJzendijke
39:07
18
Wim Janse
Oost-Souburg
39:23
19
Adrie van Bavel
Oud-Gastel
39:27
20
Rene Kramer
Serooskerke
39:42
21
N. Scheffers
Oosterhout
41:03
22
Rob van Luijn
Bergen op Zoom
41:54
23
Tonny van Mulken
Breskens
42:12
24
Thom van Mulligen
Zierikzee
42:17
25
Allon Kaat
Goes
42:30
26
Sjaan van Hoof
Oosterhout
42:41
27
Herman Knop
Bruinisse
43:15
28
Jan Minderhout
Oostkapelle
43:15
29
Erik Reijnhout
Vlissingen
43:16
30
Gilbert van 't Westend
Vlissingen
43:29
31
Wim van de Linde
Goes
44:00
32
Jan v.d. Gijp Barendre
Dordrecht
47:02
33
Erik Willemse
Zierikzee
47:27
34
Maurice Theune
Westkapelle
50:10
35
H. de Rooy
Oosterhout
50:23
36
Bernard Ruijsink
Goes
51:50
37
Rene Gutlich
Nieuwerkerk
52:11
38
Andre van den Dorpel
Yerseke
1:18:25
VT7,5, 7,5 TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Klaassen
Goes
33:18
2
Laurey Hey
Sommelsdijk
35:53
3
Nadine de Wilde
Wilhelminadorp
37:00
4
Eva Boonman-de Kraker
Middelburg
37:19
5
Ineke Tempelaar
Vlissingen
40:40
6
Carianne Heikoop
Zierikzee
41:33
7
Evelien Franken
Bergen op Zoom
41:38
8
D.M. van Millegen
Zierikzee
41:49
9
Christine Balkenende
Goes
42:08
10
Hilde Doeleman
Zierikzee
42:18
11
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
42:19
12
Janneke van der Linde
Zierikzee
42:26
13
Linda Canninga
Rhenen
42:28
14
Jeannette Gieles
Oosterhout
42:55
15
Jolanda de Kraker
Oost Souburg
43:52
16
Martine Kramer
Maassluis
44:29
17
Regina Verhage
Meliskerke
44:59
18
Hanny Adriaanse
Bergen op Zoom
46:15
19
Eva van der Have
Zierikzee
48:11
20
Mirjam Wijntjes
Wageningen
49:46
21
Jacqueline Krans
Den Haag
50:18
22
Adrie van Ham
Oosterhout
50:26
23
Eline Aerts
Middelburg
50:28
24
Hanna Aerts
Middelburg
50:29
25
Ruijsink Geke
Goes
51:49
26
Petra van Mourik
Ouwerkerk
51:59
27
AW van Donk-Riksman
Brouwershaven
51:59
28
Helma Bruning
Nieuwerkerk
52:14
29
Manon van Eijsden
Amsterdam
52:15
www.uitslagen.nl
10-03-2007 18:35