| | | | | Uitslagenlijst 30e Brielse Maasloop
Brielle - Zondag 4 maart 2007
HSEN, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
1:34:36
2
Jeroen van der Linde
Fortuna
2:12:35
H35, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hans Berendsen
Loopgroep PK
1:35:56
H40, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Marcel Liefbroer
Papendrecht
2:03:03
H45, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Voorne Atletiek
1:33:01
3
Albert Corveleijn
Spijkenisse
1:41:55
9
Gert Jan van der End
Fortuna
2:05:49
H50, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:51:30
H55, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Benne
Veteranen Nederland
1:48:40
2
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:53:42
5
John Flattley
New Marske Harriers
2:01:38
6
Keith Hildorie
New Marske Harriers
2:08:52
9
Willem van der Winden
Fortuna
2:12:27
11
John Marshall
Voorne Atletiek
2:21:02
12
Barry Wells
New Marske Harriers
2:24:10
DSEN, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anne-Mieke Maurer
Herne, Duitsland
2:04:57
D40, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke van der Wal
Fortuna
2:26:35
D45, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wilma van der Linde
Fortuna
2:10:40
D50, 25 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norma Marshall
Voorne Atletiek
2:21:01
2
Huguette Declercq
Dynamica
2:23:39
HSEN, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed van Dijk
Veteranen Nederland
1:51:52
2
Youri Verolme
Voorne Atletiek
2:12:18
3
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
2:15:38
5
Erik de Winter
Stelle Runners
2:19:29
H35, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferhat Ozdemir
Voorne Atletiek
2:10:34
3
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
2:17:19
4
Jesus caeiro Mouzo
Loopgroep PK
2:18:21
5
Owen Thomas
Voorne Atletiek
2:25:12
6
Edward van der Raaf
Fortuna
2:38:01
H40, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:55:17
3
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
2:01:48
4
Theo Troost
Voorne Atletiek
2:03:43
7
Ronald Starink
Stelle Runners
2:19:08
9
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
2:25:39
H45, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud de Vette
Veteranen Nederland
1:58:07
2
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
2:01:06
3
Frans den Outer
Loopgroep PK
2:04:09
5
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
2:15:40
7
Corne Zwinkels
Voorne Atletiek
2:21:05
8
Clive Summersgill
New Marske Harriers
2:30:20
H50, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Blok
Voorne Atletiek
2:03:35
H55, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
Veteranen Nederland
2:02:28
2
Willem de Jong
Voorne Atletiek
2:12:16
3
Douglas Scott
New Marske Harriers
2:16:46
6
Willem Rosbergen
Voorne Atletiek
2:26:04
7
Wim Zoon
Veteranen Nederland
2:27:29
8
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:41:39
10
Piet van der Meer
Loopservice.nl
2:44:38
13
Bas Houweling
Voorne Atletiek
3:04:02
DSEN, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Thornton
New Marske Harriers
2:17:30
2
Sandra van Orselen
Pallas '93
2:23:22
D40, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
2:03:44
2
Monique Hoeven
Loopgroep PK
2:37:59
3
Joyce Dijkhuizen- v Ve
RRZ
2:46:51
D45, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ulrike Blankenstein
Flakkee
2:45:35
D50, 30 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H25 R, 25 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerbert Branderhorst
Spijkenisse
1:40:09
2
Tjia Liem
Rotterdam Atletiek
1:49:12
3
Gerard Mellaard
Abbenbroek
1:50:22
8
Randell Oldenstam
Ridderkerk
1:57:51
9
Theo vd Klundert
Melissant
1:58:33
16
Rob den Adelt
Nieuwerkerk a/d Ysse
2:03:48
26
Hans Mensert
Loopservice.nl
2:15:08
29
Hans Nieuwland
Sommelsdijk
2:15:34
30
Cees Osseweijer
Voorne Atletiek
2:15:36
34
Rens Korver
Voorne Atletiek
2:20:41
35
Robert vd Gaag
Hellevoetsluis
2:22:03
36
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
2:22:04
38
Cor van der Linden
Hellevoetsluis
2:23:09
40
Harold Stap
Voorne Atletiek
2:24:24
44
Ben Russcuanbrug
Alphen a/d Rijn
2:40:26
45
Jacques van Dingen
Fortuna
2:41:01
D25 R, 25 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Odijk
Hendrik Ido Ambacht
2:03:12
2
Lilian van der Steen
Fortuna
2:12:56
6
Hannie Vermuelen
Voorne Atletiek
2:20:56
7
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
2:22:05
9
Annemie van Hattem
Fortuna
2:26:23
13
Margriet Bakker
Oostvoorne
2:48:38
H30 R, 30 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marcel de Vette
Oud-Beyerland
2:05:58
6
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
2:07:09
8
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
2:12:17
10
Cees den Dunnen
Vlaardingen
2:15:48
13
Jos Heinen
Voorne Atletiek
2:18:08
15
Jos Mastenbroek
Pallas '93
2:20:55
18
René Godschalk
Hellevoetsluis
2:21:59
22
David Bindervoet
Hoogvliet Rotterdam
2:23:00
25
Roland Groen
Voorne Atletiek
2:24:15
26
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
2:24:15
28
Richard van Dooren
Spijkenisse
2:25:52
30
Nico Roest
Voorne Atletiek
2:27:24
31
Cok van Bodegom
Pallas '93
2:28:57
32
Jasper van Santen
Hoogvliet
2:29:11
34
Dennie van Ham
's Gravendeel
2:29:31
40
Joost Neuvel
Loopgroep Oegstgeest
2:34:14
41
Hans Luijten
's-Gravenhage
2:35:10
42
Harry de Wilt
Capelle a/d Yssel
2:36:07
43
Frank Groen
Voorne Atletiek
2:36:08
44
Hans Jolink
Loopservice.nl
2:37:23
45
René van Berkel
Pallas '93
2:38:00
49
Richard Markx
Hellevoetsluis
2:41:13
50
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
2:41:43
51
Joop van Tuil
Voorne Atletiek
2:41:49
52
Wouter Borst
Voorne Atletiek
2:41:50
53
Aries van de Weijgaert
Maassluis
2:41:56
55
Chris Mijer
Voorne Atletiek
2:41:59
56
Hans van den Berg
Pallas '93
2:42:18
58
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
2:44:06
63
Jaap Graaf
Voorne Atletiek
2:46:41
65
Peter Strohmayer
Rozenburg
2:47:38
67
John Roobol
Voorne Atletiek
2:49:10
70
John Walshaw
Redcar Running Club
2:56:30
72
Dick Muizer
Voorne Atletiek
2:58:04
73
Dick assenberg v Eijsd
Voorne Atletiek
2:58:05
75
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
3:00:30
76
Cees Sprengen
Haag Atletiek
3:03:43
D30 R, 30 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mariolein Hemelaar
Rotterdam
2:32:13
3
Magda Biesheuvel-Bijl
Voorne Atletiek
2:41:42
4
Concetta Pichierri
Voorne Atletiek
2:41:51
5
Angela de Jong-Gilmour
Voorne Atletiek
2:41:54
6
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
2:44:23
7
José van Uffelen
Rozenburg Zh
2:44:49
8
Anja Langendoen
Voorne Atletiek
2:46:39
9
Monique van der Horst
Spijkenisse
2:47:39
12
Véronique Kuijper
Waterweg
3:02:12
14
Marjan de Bruin-Corbij
Schiedam
3:05:24
H10, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Kor van der Polder
Veteranen Nederland
39:41
5
Alex Nieuwenhuijzen
Waterweg
40:13
6
Mark Stuurman
Loopgroep PK
40:31
13
Marcel de Koning
Barendrecht
43:15
14
Peter Best
New Marske Harriers
43:27
15
Andre Bruijn
Voorne Atletiek
44:25
16
Marcel 't Mannetje
Voorne Atletiek
44:59
18
Wim Buizert
Hellevoetsluis
45:15
22
Michael Oliver
Billingham Marsh Hou
46:56
25
Sid Rudd
Billingham Marsh Hou
48:08
26
Hans van Seters
Nieuwerkerk ad IJsse
48:30
27
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
48:38
28
Eric van Buuren
Voorne Atletiek
50:24
30
Harry van den Band
Voorne Atletiek
50:48
33
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
51:50
35
Stuart Edwards
New Marske Harriers
52:29
37
Stephan Mosheuvel
Capelle a/d Yssel
54:50
39
Barrie Emmerson
Billingham Marsh Hou
56:40
41
Leslie P Gordon
Billingham Marsh Hou
59:07
42
Shawe Kyme
New Marske Harriers
59:12
43
Henk Vosselman
Hellevoetsluis
1:05:25
D10, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
47:33
3
Miranda van Gils
Hoogvliet
47:38
4
Denise de Boer
Loopgroep Aart Stigt
48:25
5
Suzan van den Broek
Voorne Atletiek
50:46
6
Christine Oliver
Billingham Marsh Hou
53:02
7
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
54:26
8
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
55:40
9
Christine Ardon
Oostvoorne
55:52
10
Yolande Ardon
Voorne Atletiek
55:53
11
Wil Barendrecht
Voorne Atletiek
58:54
12
Pamela May Best
New Marske Harriers
59:13
13
Annuska van Vlaenderen
Voorne Atletiek
59:27
14
Nellie Nijssen
Hellevoetsluis
1:00:57
15
Vera van Weelen
Loopgroep Oegstgeest
1:03:46
H5, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
21:00
D5, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke van der Leer
Voorne Atletiek
25:40
3
Marjolein van Laere
Den Haag
29:03
5
Petra Verschuren
Zwartewaal
32:26
J 1KM, JEUGD 1000 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Lacroix
Voorne Atletiek
3:28
4
Brent Biesheuvel
Voorne Atletiek
3:46
5
Martijn Bloothoofd
Voorne Atletiek
3:50
7
Tjark Klee
Voorne Atletiek
3:56
9
Karin Egberts
Voorne Atletiek
4:05
10
Lotte van der Stap
Voorne Atletiek
4:08
11
Eva Ritmeester
Voorne Atletiek
4:15
12
Céline de Jong
Voorne Atletiek
4:29
17
Tamar Hoogerwerf
Voorne Atletiek
4:56
19
Eline Egberts
Voorne Atletiek
5:07
J 2KM, JEUGD 2000 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Thomas van Hoeven
Voorne Atletiek
7:48
4
Esra Hoogerwerf
Voorne Atletiek
8:37
Uitslagen.nl
28-09-2007 22:06