Uitslagenlijst & 25 feb, NK Cross en Crossfestival

Wageningen - Zaterdag 24 februari 2007

MPC, MPC & 3_4 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Diane van Es
Energie
3:40
2
Suzan Werps
AV Weert
3:42
3
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
3:48
4
Isabelle Spierenburg
Sprint
3:55
5
Anne Deckers
AV Heythuysen
3:58
6
Linda Alzate Ramirez
Ilion
4:02
7
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
4:10
8
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
4:15
9
Mirjam Kraakman
Pallas '67
4:33
10
Maaike Lukkien
Pallas '67
4:36
11
Famke Heinst
De Liemers
4:38
12
Seline Vels
Argo
4:42
13
Eva de Wilde
Hanzesport
4:48
14
Jente van Dreven
Pallas '67
5:15
MS3_4, MPC & 3_4 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Roos van Zwam
Renkum
4:11
2
Betty Lahr
Wageningen
4:32
3
Tjitske de Lorijn
Wageningen
4:34
4
Francka van Eeten
Arnhem
4:45
5
Maike Conijn
Wageningen
4:47
6
Floor Zwietering
Wageningen
4:48
7
Noa Helder
Wageningen
5:17
8
Milou van der Veen
Wolfheze
5:26
9
Fleur Groenendijk
Wageningen
5:29
10
Kim Boersma
Wageningen
5:35
11
Veerle Supheert
Wageningen
5:36
12
Aniek Tegelenbosch
Wageningen
5:57
13
Lisa Raymann
Horssen
6:10
JPC, JPC & 3_4 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn Kleinbekman
Ilion
3:54
2
Ryan de Groot
Ilion
3:54
3
Noah Woeltjes
AVA '70
4:04
4
Joris van Aken
Argo
4:06
5
Toine van den Bos
Delta Sport
4:09
6
Fabian van Dongen
Climax
4:11
7
Jort Landman
Hanzesport
4:31
8
Nathan Greven
Hanzesport
4:36
9
Tobias van Hennik
Hanzesport
4:39
10
Maarten van Dijk
Astylos
4:41
11
Wouter Kortleve
Pallas '67
4:42
12
Sander Hanou
De Liemers
4:45
13
Wietse Stuiver
AV Rijssen
5:06
14
David de Groot
Hanzesport
5:21
JS3_4, JPC & 3_4 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Marijn Aarts
Malden
4:10
2
Ties Bos
Wageningen
4:37
3
Daniël Kock
Wageningen
4:41
4
Maxim Verheul
Wageningen
4:54
5
Tim Beekmans
Wageningen
5:00
6
Sjors Driever
Wageningen
5:12
7
Luuk Biemans
Wageningen
5:20
8
Lars Smit
Wolfheze
5:56
MPB, MPB & 5_6 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Leonie Glazenborg
Aquilo
4:37
2
Annamarth Hoogland
Daventria
4:51
3
Kyara Bijker
De Liemers
4:54
4
Kim Okkerse
AV Aalsmeer
5:03
5
Bente Lutteke
Hanzesport
5:06
6
Rowey Kantelberg
AV Heythuysen
5:08
7
Emma Hersbach
AV '40
5:10
8
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:21
9
Sterre van Velzen
Ilion
5:27
10
Jasmijn Hoevers
Pallas '67
5:40
11
Seda van Faassen
Ciko '66
5:46
12
Lilian Ploeger
Pallas '67
5:50
13
Anouk Scholing
Climax
5:57
14
Nynke Hospes
Pallas '67
6:04
15
Bette Benerink
De Liemers
6:12
16
Sanne Golembiewski
De Liemers
6:23
17
Marleen van Dijk
Astylos
6:32
MS5_6, MPB & 5_6 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Anouk van Leeuwen
Wageningen
5:09
2
Sanne Jansen
Wageningen
5:25
3
Maaike de Heij
Heteren
5:25
4
Floor Knippers
Heteren
5:27
5
Fleur Dijkstra
Wageningen
5:27
6
Nikki Kempenaar
Wageningen
5:38
7
Sara Mostert
Wageningen
5:47
8
Jacintha Wolschijn
Wolfheze
6:04
9
Anne Stoopen
Wageningen
6:24
10
Romy Beukenboom
Wageningen
6:36
11
Hilde Stuurman
Wageningen
6:39
12
Maud Kuijpers
Wageningen
6:41
13
Elsa van der Veen
Wolfheze
6:42
14
Sabah Agroud
Veenendaal
7:02
15
Aybike Tas
Veenendaal
7:13
16
Caitlin van Holland
Wageningen
7:39
JPB, JPB & 5_6 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Nout van den Bos
Delta Sport
4:36
2
Mischa Plasmeijer
AKU
4:43
3
Kyan Verbeek
AV '40
4:44
4
Derk van Ee
AV Aalsmeer
4:49
5
Djurre van der Molen
Pallas '67
4:51
6
Oscar Greven
Hanzesport
5:09
7
Wim Vonk
Triathlon
5:11
8
Ivar van Straaten
Ilion
5:12
9
Kjell Sprado
Oss '78
5:15
10
Jacob Stuiver
AV Rijssen
5:22
11
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
5:23
12
Pelle Gelderblom
Delta Sport
5:46
13
Patrick van Oostrom
Triathlon
5:54
14
Mylan Voskamp
Hanzesport
5:55
JS5_6, JPB & 5_6 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Mohammed Tagharbit
Veenendaal
4:43
2
Abel Mellema
Wageningen
4:46
3
Tim Werps
Weert
4:55
4
Jonas Dijkstra-H
Wageningen
5:13
5
Jelle Marang
Wageningen
5:14
6
Wouter Kraakman
Wageningen
5:20
7
Jimmy Raymann
Horssen
5:22
8
Otto van Henten
Wageningen
5:26
9
Stijn Ros
Wageningen
5:29
10
Sammiel Tewodros
Wageningen
5:33
11
Tim Monshauwer
Wageningen
5:39
12
Joram Van den Bossche
Wageningen
5:42
13
Roel Groot
Wageningen
5:42
14
Luuk van den Meiracker
Wageningen
5:43
15
Joris Haanschoten
Wageningen
5:44
16
Arne van Rooijen
Wageningen
5:45
17
Jan Boersma
Wageningen
5:50
18
Christiaan van der Gaa
Wageningen
6:02
19
Twan Driever
Wageningen
6:03
20
Ebu Bekir Artar
Veenendaal
6:13
21
Jelmer Bastiaans
Wageningen
6:15
22
Daniel Wiesehahn
Wageningen
6:19
23
Tim Koene
Wageningen
6:23
24
Joost Bos
Wageningen
6:52
25
Koen Nijland
Wageningen
8:51
MPA, MPA & 7_8 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
4:19
2
Judith Rasch
Pijnenburg
4:23
3
Reinet van der Wal
AV '40
4:23
4
Esther Brilman
AV Nijkerk
4:24
5
Romy (Esmay) Strobos
Aquilo
4:28
6
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
4:29
7
Sabine Rutten
VAV
4:34
8
Eline de Jong
De Liemers
4:38
9
Corinde van Es
Energie
4:40
10
Esmee Kroon
AV '40
4:40
11
Megan Kantelberg
AV Heythuysen
4:41
12
Emma van Mourik
Delta Sport
4:42
13
Inga Bakker
ACO Touwen
4:45
14
Fieke Kivits
DAK
4:49
15
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
4:50
16
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:50
17
Floor Buigel
Groningen Atletiek
5:01
18
Robin Benerink
De Liemers
5:04
19
Cynthia Slothouber
De Liemers
5:05
20
Oceane Mbombo
Argo
5:06
21
Marije van Aken
Argo
5:07
22
Nina Dijkstra
De Liemers
5:09
23
Frankie Lammers
AVA '70
5:09
24
Lotte Hendriksen
De Liemers
5:12
25
Maria Boerman
AV Rijssen
5:12
26
Sabrine Vels
Argo
5:13
27
Marleen Kas
Pallas '67
5:16
28
Dorien Konig
Pallas '67
5:19
29
Sydney de Groot
Ilion
5:24
30
Femke Tigchelaar
AAA
5:40
31
Eva Aarts
Wageningen
5:45
32
Lisa Thuijs
Argo
5:47
33
Marieke Ticheloven
AAC '61
5:55
34
Christine Moene
Pallas '67
5:59
35
Karin Zijp
Pallas '67
6:11
MS7_8, MPA & 7_8 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Joosje Goedhart
Wageningen
4:44
2
Rianne Kraakman
Wageningen
5:07
3
Muriel Hagenaars
Wageningen
5:11
4
Iris Conijn
Wageningen
5:13
5
Mareen Bastiaans
Wageningen
5:16
6
Djoeke van Ruitenbeek
Jozefschool, Wageni
5:17
7
Nihada Hodzic
Veenendaal
5:22
8
Elise Klaasen
Wageningen
5:22
9
Yuna Rasing
Wageningen
5:23
10
Cox Bogaards
Wageningen
5:34
11
Nadia Getaweh
Veenendaal
5:35
12
Madelon Kempenaar
Wageningen
5:38
13
Lotte Supheert
Wageningen
5:42
14
Puck Schipper
Wageningen
5:50
15
Loek Bogaard
Wageningen
5:51
16
Jasmina Tagharbit
Veenendaal
6:31
17
Samiha Sabbar
Veenendaal
7:00
18
Fahima Riyani
Veenendaal
7:11
JPA, JPA & 7_8 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Koen Jansen
Pallas '67
3:52
2
Wouter Verstraate
Dynamica
4:03
3
Jonas Bakker
AV '40
4:12
4
Kevin van Kooij
Hanzesport
4:14
5
Laurens Koeman
AV '40
4:15
6
Joris Tukker
Avantri
4:19
7
Roel Verhagen
Attila
4:22
8
Thijs Spierenburg
Sprint
4:23
9
Mathijs Berkhout
AV '40
4:29
10
Jelmer de Mare
Hellas
4:31
11
Hilbrand Wouters
Triathlon
4:32
12
Daniël Ticheloven
AAC '61
4:38
13
Robin Wassens
Groningen Atletiek
4:38
14
Marijn van den Born
AV '40
4:51
15
Tom Luijten
AV '40
4:51
16
Martijn Stuiver
AV Rijssen
4:56
17
Casper Maas
Pallas '67
5:01
18
Kenneth Sonntag
AVA '70
5:02
19
Jorn Heinst
De Liemers
5:04
20
Tim Jansen
De Liemers
5:06
21
Hugo van 't Wout
De Liemers 3
5:15
22
Jasper van Manen
Ilion
5:16
23
Wim Reuterink
Argo
5:24
24
Tymon Simonides
De Liemers
5:55
JS7_8, JPA & 7_8 1100M
Plts
Naam
Tijd
1
Michiel Sijthoff
Wageningen
4:06
2
Jeroen Bakker
Driebergen
4:17
3
Jonas Mars
Wageningen
4:37
4
Jelle Ros
Wageningen
4:37
5
Bart Konig
Wageningen
4:43
6
Sander Bakker
Driebergen
4:50
7
Stijn Dijkstra-H
Wageningen
4:59
8
Nick Schram
5:22
9
Alan Rijnders
Wageningen
5:39
10
Ewout Luit
Wageningen
5:50
11
Niek Koene
Wageningen
5:50
12
Irman Podrug
Veenendaal
5:59
13
Koen Smid
Wageningen
6:01
14
Esra Schouwenberg
Wageningen
6:18
MJD1, MJD1 1500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Frederiek Jansen
AV '40
5:22
2
Laura Rijvers
Gloria
5:29
3
Meike van Gastel
Delta Sport
5:31
4
Bianca Douma
Jahn II
5:34
5
Lindie van der Steen
Lopersgroep Deurne
5:37
6
Minke van der Meer
Athlon Loopgroep Hee
5:39
7
Denise Sinnema
Athlon Loopgroep Hee
5:41
8
Louise Manting
Jahn II
5:41
9
Cherise Helant Muller
Phanos
5:41
10
Luna van Kuijk
Phanos
5:47
11
Eva van Ee
AV Aalsmeer
5:50
12
Rense Leseman
Ciko '66
5:55
13
Aileen Blommaert
Delta Sport
6:03
14
Dianne van Kooten
VAV
6:06
15
Karlijn van Es
Energie
6:07
16
Carlijn Niessen
Ciko '66
6:09
17
Lisanne Elshof
Venray Regio
6:11
18
Sofie van Ginkel
Athleta
6:29
19
Iris Dijkstra
De Liemers
6:34
20
Lisanne van Manen
Ilion
6:35
21
Anna Buter
Argo
6:47
22
Amy de Vlieger
Delta Sport
7:14
23
Amerens Koster
AV '47
7:30
JJD1, JJD1 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Nick Besamusca
Atverni
7:28
2
Yuri ten Katen
ATC '75
7:32
3
Timo Braspenning
Gloria
7:36
4
Bram Buigel
Groningen Atletiek
7:38
5
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
7:40
6
Ingmar de Klerk
BAV
7:43
7
Messaoud Dardouri
Atverni
7:45
8
Casper van der Putten
PSV
7:48
9
Robbert Feddema
AV '40
7:51
10
Thymo Reichgelt
Sprint
7:54
11
Rob Spin
Dionysos
7:55
12
Jorik van Egdom
VAV
7:57
13
Niels Romeijn
VAV
8:00
14
Jeffrey Bon
BAV
8:02
15
Jelger Kan
AV '55
8:04
16
Mark te Brake
AVA '70
8:05
17
Jeroen Heskes
Olympus '70
8:11
18
Tom van de Berg
Delta Sport
8:13
19
Emiel van den Bos
Delta Sport
8:14
20
Rico van de Pol
BAV
8:14
21
Jeroen Berkhout
AV '40
8:18
22
Lars Bakker
ACO Touwen
8:20
23
Chris van Hensbergen
Suomi
8:24
24
Roy van Eekelen
Sprint
8:28
25
Dylan Jansen
BAV
8:30
26
Bas van der Vuurst
BAV
8:33
27
Bas Kroon
AV '40
8:36
28
Maurijn Teunisse
Pallas '67
8:38
29
Mark Rigter
BAV
8:49
30
Marius Wouters
Triathlon
9:11
31
Maarten van der Weel
Spiridon
9:33
32
Daan Houwers
AVA '70
9:44
33
Jan Boerman
AV Rijssen
9:45
34
Mark Bossink
Ciko '66
9:48
MJD2, MJD2 1500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
5:10
2
Marijke Brilman
AV Nijkerk
5:19
3
Heleen Wildoer
SAV
5:19
4
Tirza vd Wolf
SC Reeuwijk
5:21
5
Marlies Huigen
Hanzesport
5:28
6
Laura Wientjens
Spado
5:31
7
Anouk van den Ouweland
AVV
5:33
8
Kaylee van Gent
Sprint
5:37
9
Linda de Vlieger
Delta Sport
5:37
10
Anne-Lique Weeren
Triathlon
5:38
11
Anne Luijten
AV '40
5:39
12
Amerins Hoogland
Daventria
5:40
13
Anna Wientjens
Spado
5:41
14
Tara Smid
AAV '36
5:41
15
Marlijn van der Mei
Athlon Loopgroep Hee
5:45
16
Nadine Willems
De Liemers
5:47
17
Daniëlle Flipse
AV '56
5:49
18
Bouchra Hadi
VAV
5:50
19
Aline Kootstra
ACO Touwen
5:50
20
Lotte van Neer
Unitas
5:51
21
Mirthe Overkamp
Hanzesport
5:53
22
Sanne van Mourik
Delta Sport
5:55
23
Renske van Os
Generaal Michaelis
5:57
24
Chouaref Imane
VAV
5:59
25
Ilse Venema
GAC Hilversum
6:01
26
Michelle van de Meer
Isala '96
6:02
27
Wieke Philippart
Sprint
6:03
28
Demy Zahradnik
BAV
6:07
29
Lisanne Verhoek
VAV
6:08
30
Minke van Oeffelt
Pallas '67
6:11
31
Sanne Knollema
Ilion
6:32
32
Debora Droppert
AV '40
6:40
33
Jill Schonk
Ciko '66
6:42
34
Jeanitha Pannekoek
Delta Sport
6:50
35
Lotte Marang
Pallas '67
6:56
36
Hannah Mars
Pallas '67
7:20
JJD2, JJD2 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Freek Lier
Daventria
7:00
2
Thomas Ticheloven
AAC '61
7:07
3
Tommy Staal
Delta Sport
7:12
4
Jorijn de Mare
Atverni
7:14
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
7:19
6
Milan Roelofs
Delta Sport
7:27
7
Wadie Moussaouo
AV Weert
7:29
8
Benjamin Leune
Pallas '67
7:30
9
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
7:31
10
Roy van der Have
Fortuna
7:34
11
Melvin Seevinck
De Liemers
7:45
12
Tobias Zethoven
Phanos
7:52
13
Martijn Verboom
Triathlon
7:54
14
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
7:57
15
Arthur Niessen
Scorpio
8:00
16
Joren van Genderen
VAV
8:03
17
Robbert Keus
Olympus '70
8:08
18
Niels Aarns
Nijmegen Atletiek
8:09
19
Thijs Krukkert
De Gemzen
8:11
20
Stijn Brandsma
VAV
8:13
21
Patrick Elfrink
Delta Sport
8:15
22
Jorrit van den Born
AV '40
8:19
23
David Sonntag
AVA '70
8:24
24
Toone Boerman
AV Rijssen
8:26
25
Merijn Winters
ACO Touwen
8:30
26
Robin Steinbach
BAV
8:31
27
Mike Willems
DES
8:42
28
Joost Sijthoff
Pallas '67
8:47
29
Sjoerd van der Velde
Hanzesport
8:48
30
Mees van de Coterlet
Triathlon
8:50
31
Christiaan Kats
AV '55
8:52
32
Tomas Baars
AV Aalsmeer
9:06
33
David van Bergen
Argo
9:10
34
Stefan Vrinzen
Ilion
9:12
35
Lucas Hoevers
Pallas '67
9:14
36
Silvan Elbertsen
De Liemers
9:14
37
Luuk Frankemölle
Hanzesport
9:24
MJC, MJC 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marlin van Hal
De Keien
7:08
2
Maureen Koster
AV '47
7:14
3
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
7:19
4
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
7:22
5
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
7:29
6
Hester van Oorschot
THOR
7:37
7
Marleen Loman
NOP
7:39
8
Daphne van Es
DOKEV
7:39
9
Irene van Lieshout
De Keien
7:40
10
Nicola Krukkert
Daventria
7:40
11
Merel van Steenbergen
AV '47
7:50
12
Winne Vos
Daventria
7:52
13
Tatjana Simoiu
PAC
7:53
14
Aly Boersma
Horror
7:54
15
Elif Erken
Seven Hills Running
7:54
16
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
7:59
17
Maud Stigter
THOR
7:59
18
Nienke van 't Veer
Sprint
8:01
19
Maud Schijven
Nijmegen Atletiek
8:04
20
Pauliena Rooijakkers
't Jasper Sport
8:06
21
Herlinde Roke
ACO Touwen
8:09
22
Lisa Habermehl
Energie
8:11
23
Dionne Deemter
Spurt '88
8:12
24
Anouk Kruiswijk
AV '40
8:13
25
Lindsey Faken
Energie
8:14
26
Shannon van der Gaag
Almere '81
8:14
27
Eva van den Born
AV '40
8:16
28
Saskia van Bergen
Argo
8:18
29
Laura Morren
Athlos
8:21
30
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
8:24
31
Anniek de Jong
AV '55
8:25
32
Savanna Warmink
ACO Touwen
8:25
33
Merle Schots
Pallas '67
8:28
34
Laila Dardouri
Atverni
8:36
35
Lotte Visser
Energie
8:40
36
Vera van Staveren
Nijmegen Atletiek
8:41
37
Sterrin Smalbrugge
AV Rijssen
8:44
38
Willine van den Berg
VAV
8:45
39
Susan van de Lagemaat
Pallas '67
8:50
40
Margo Dickhout
Seven Hills Running
8:53
41
Lynn Meier
Spurt '88
8:55
42
Anne Weening
VAV
8:58
43
Elsa Mulder
Athlon Loopgroep Hee
8:59
44
Aletta Schraa
Triathlon
9:09
45
Nicole vd Heijden
Lopersgroep Deurne
9:09
JJC, JJC 3100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
10:21
2
Lars Paardekooper
AV '56
10:22
3
Jordi Baars
AV Aalsmeer
10:27
4
Jordi de Winkel
PAC
10:32
5
Hans Dilling
Seven Hills Running
10:38
6
Jesse van de Ven
Spado
10:40
7
Jeroen van Calker
PEC 1910
10:50
8
Gijs van Rooij
DAK
10:53
9
Dean Salwegter
Hercules
10:54
10
Sinnige Lex
AV Weert
10:57
11
Sten Schaper
Argo
11:03
12
Merijn de Klerk
BAV
11:13
13
Tom Koetsenruyter
THOR
11:15
14
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
11:17
15
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
11:19
16
Derrick Kazemier
VAV
11:20
17
Pim Bijl
PAC
11:23
18
Lion van Egmond
AV '40
11:25
19
Tim Droppert
AV '40
11:29
20
Jasper Smits
Pijnenburg
11:31
21
Edwin de Vries
Almere '81
11:32
22
Chiljen Velvis
ATC '75
11:32
23
Ruben van der Waals
BAV
11:34
24
Seb Wiggemans
Daventria
11:36
25
Yannick Boerop
AV Aalsmeer
11:38
26
Timo Verroen
AV '40
11:38
27
Fenno Polderman
Clytoneus
11:50
28
Bram Kocx
Attila
11:54
29
Mathijs Ticheloven
AAC '61
11:55
30
Teun Geurts
Seven Hills Running
11:57
31
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
11:57
32
Christian Rasch
Pijnenburg
11:58
33
Jelger Elings
Pallas '67
12:03
34
Kasper Sprado
Oss '78
12:04
35
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
12:07
36
Job de Brouwer
RK HAV
12:08
37
Wart Weeren
Triathlon
12:10
38
Arnold vd Esschert
AV Nijkerk
12:14
39
Maico Suijkerbuijk
AVO 1983
12:16
40
Yoran Ruiter
Lionitas
12:19
41
Imber van Dijk
Oss '78
12:35
42
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
12:39
43
Roy van Schendel
Prins Hendrik
12:42
44
Maik Kelderman
VAV
12:44
45
Patrick Sinnema
Athlon Loopgroep Hee
12:46
46
Daan Reintjes
De Liemers
12:49
47
Marc Bakker
ACO Touwen
12:57
48
Dirk-Jan Kloet
Scorpio
12:57
49
Niek Hooge
Nijmegen Atletiek
13:31
50
Mark Swanenberg
De Liemers
13:54
51
Maarten Assendorp
De Liemers
14:00
52
Fynn van Buuren
Pallas '67
15:24
MJB, MJB 4300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
16:08
2
Eefje Tielemans
AV Gouda
17:10
3
Lisa Driessen
Olympus '70
17:14
4
Marjon van der Wansem
LADB
17:17
5
Jessica Oosterloo
AAC '61
17:22
6
Wilmke Boersma
Horror
17:28
7
Anne van Loon
Oss '78
17:33
8
Lisanne Wever
NEA Volharding
18:02
9
Marit Tegelaar
PAC
18:09
10
Suzanne Verwegen
Oss '78
18:36
11
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
18:42
12
Admay van Oevelen
Attila
18:44
13
Marise Hop
BAV
18:54
14
Regina Cornelisz
Almere '81
18:59
15
Jessica Faesen
Attila
19:08
16
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
19:14
17
Tiny Poortinga
Lionitas
19:22
18
Caressa Toonstra
Phanos
19:25
19
Sophie Maria Pelle
THOR
19:26
20
Ineke van der Kaaij
AV Nijkerk
19:39
21
Judith Monsieurs
THOR
19:52
22
Nikki Tromp
GVAC
20:09
23
Marcella Roks
THOR
20:23
24
Suzanne van Staveren
Nijmegen Atletiek
20:25
25
Alissa Jalink
Atverni
20:30
26
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
21:14
27
Danique Ploegmakers
Oss '78
22:07
28
Merel Postema
Pijnenburg
22:36
JJB, JJB 4900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
16:41
2
Wesley Pauel
Almere '81
16:48
3
Wouter Dilling
Seven Hills Running
16:56
4
Jesper van der Wielen
Loopgroep PK
17:09
5
Olaf Mesman
PAC
17:14
6
Leon Koch
Almere '81
17:16
7
Mark Nouws
Loopteam Ed Sligcher
17:20
8
Jeroen Reintjes
Atletico '73
17:24
9
Bilal Anrar
OSS-VOLO
17:30
10
Robert Tangerman
Spado
17:38
11
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
17:45
12
Rik van Venrooij
De Keien
17:46
13
David Vonk
Zuidwal
17:52
14
Rutger Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
17:57
15
Tom Stultiens
PSV
17:58
16
Mart Sijtsema
AV '55
18:06
17
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
18:07
18
Quinten Hennekam
Parthenon
18:08
19
Sten van den Thillart
DAK
18:09
20
Youri Hille
Atverni
18:16
21
Remco Hoeymans
AVV
18:19
22
Niels Jacobs
HAC
18:19
23
Emiel Rutgers
AAC '61
18:20
24
Oussama el Kharraz Ala
Phanos
18:21
25
Robin van Limpt
GVAC
18:22
26
Wouter van der Graaf
Atverni
18:22
27
Elmar Ruiter
Lionitas
18:29
28
Camiel Kruiswijk
BAV
18:30
29
Alain Gossens
Achilles-Top
18:46
30
Ydo Homma
Start '78
18:53
31
Thomas Luttikhold
AVA '70
18:54
32
Gertin Roke
ACO Touwen
18:57
33
Rens Seunis
AV Heythuysen
19:01
34
Niek Aarts
Venray Regio
19:04
35
Stijn Hoogwout
Voorschoten '97
19:05
36
Mads Bijsterveld
PSV
19:08
37
Laurens Stam
Venray Regio
19:09
38
Joeri Spoor
PSV
19:20
39
Dennis van der Woude
NOP
19:21
40
Melvin Hazeleger
Spirit Lelystad
19:26
41
Yolan Knol
Venray Regio
19:30
42
Sander van Leeuwen
Achilles-Top
19:39
43
Mart Reiling
Pijnenburg
19:43
44
Tom Minkjan
ACO Touwen
19:48
45
Rob Stavenuiter
SAV
19:48
46
Dino Kessels
PSV
19:59
47
Eric Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
20:03
48
Tom van Kerkoerle
BAV
20:04
49
Rob van Agt
GVAC
20:09
50
Luc Bekers
GVAC
20:16
51
Vincent Maalderink
Hanzesport
20:22
52
Paul Rasch
Pijnenburg
20:33
53
Menno van den Hazel
Loopgroep Visie
20:40
54
Arjen Vogel
Almere '81
20:52
55
Lionel van den Berg
Loopgroep Visie
20:55
56
Martijn Boeree
Pijnenburg
21:31
57
Kaj Bemelen
Achilles-Top
21:45
58
Maurice Simons
Achilles-Top
21:45
59
Sjaak van den Bosse
AVA '70
21:57
60
Erwin Wamelink
AVA '70
22:05
MJA, MJA 4900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Manon Kruiver
NOVA
18:40
2
Lotte Jacobs
HAC
18:55
3
Raika Lenaarts
Hera
19:23
4
Sharon de Knegt
Seven Hills Running
19:40
5
Kelly Schouten
TAS '82
19:49
6
Jane Boddy
KAV Holland
19:57
7
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
20:02
8
Esther Arts
HAC
20:09
9
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
20:12
10
Kimba ten Kampe
Daventria
20:55
11
Jacelyn Gruppen
AAC '61
21:04
12
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
21:17
13
Franne Jelske Anema
Groningen Atletiek
21:40
14
Marloes van Loon
ACW '66
21:48
15
Nieneke van den Akker
Leiden Atletiek
22:11
16
Nicole Jetten
Seven Hills Running
22:26
17
Hilde Pape
SISU
22:37
18
Bethlehem Teklemedhin
KAV Holland
22:55
19
Stephanie Crooijmans
HAC
23:11
20
Natascha van Neck
Startbaan
23:23
21
Hanne Rehr
Unitas
23:25
22
Marijke Gouw
Zuidwal
23:28
23
Mireille Ploegmakers
Oss '78
23:43
JJA, JJA 6700 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jorit van Malsen
Atverni
22:47
2
Menno Beck
Avantri
23:07
3
Joost van den Ende
Seven Hills Running
23:13
4
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
23:21
5
Jesse van Burg
Ilion
23:34
6
Jelle Kemper
OSS-VOLO
23:38
7
Alwin Groen
NOVA
23:55
8
Milco Driessen
Almere '81
24:04
9
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
24:11
10
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
24:20
11
Jarno van Miltenburg
Hellas
24:22
12
Bouke Kooreman
Hellas
24:24
13
Wilfred van Holst
De Gemzen
24:27
14
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
24:29
15
Guus Reyngoud
Hellas
24:32
16
Marten Korfage
Hera
24:39
17
Jeroen Verboom
Triathlon
24:52
18
Timo van Beek
Pijnenburg
25:04
19
Sjoerd van Marrewijk
Olympus '70
25:11
20
Harmen Korfage
Hera
25:14
21
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
25:24
22
Koen Vossers
Argo
25:26
23
Tim van Dongen
Scorpio
25:29
24
Leon van Hamersveld
AV Nijkerk
25:32
25
Rob Tijdink
Caesar
25:36
26
Bob Martens
Caesar
25:39
27
Fabian Vergne
Ilion
25:55
28
Tim Kragten
Caesar
26:10
29
Jesper Francke
Dynamica
26:15
30
Bas van Oorschot
Seven Hills Running
26:31
31
Jelle de Jong
DOKEV
26:58
32
Dinesh Randjietsingh
De Keien
27:18
33
Stijn van Merle
De Keien
27:35
34
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
28:37
35
Geale Simon Postma
Friesland
28:37
36
Lennart van der Burg
AVV
29:36
37
Stephan Hoeymans
AVV
30:39
VRS_K, VRSEN_K 2500M
Plts
Naam
Tijd
1
Lesley van Miert
Sprint
8:39
2
Helen Hofstede
Atverni
8:44
3
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
8:53
4
Sabine van de Reijt
Sprint
8:56
5
Ingrid Grutters
Atverni
9:13
6
Suzanna Landman
Atverni
9:42
7
Esther Swart
Tartlétos
9:49
8
Stefanie Pooyé
Sprint
9:53
9
Anne Vergunst
Scorpio
10:00
10
Marieke van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
10:05
11
Isabel Sticker
De Liemers
10:10
12
Lisanne Groen
NOVA
10:15
13
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
10:21
14
Renske Weeda
Nijmegen Atletiek
10:35
15
Caressa Janssen
NSAV 't Haasje
11:14
16
Amely van Bavel-Verrei
OSS-VOLO
11:19
17
Loes Visscher
PEC 1910
11:34
MAS_K, MASEN_K 2500M
Plts
Naam
Tijd
1
Tom Wiggers
AV Castricum
7:36
2
David Hemstede
Atletico '73
7:42
3
Robert Planting
Prins Hendrik
7:46
4
Tijs Groen
De Liemers
7:50
5
Casper Dirks
Phanos
7:53
6
Robin van der Linde
Almere '81
7:56
7
Jeroen Pals
Sprint
7:57
8
Tjerk Conijn
Lycurgus
7:58
9
Erwin Meijer
Climax
8:00
10
Wouter de Boer
TION
8:02
11
David Bronsveld
Leiden Atletiek
8:04
12
Pieter van Langen
AAC
8:08
13
Dave Klink
Leiden Atletiek
8:10
14
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
8:11
15
Jan Roos
Tartlétos
8:11
16
Erik Niemeijer
Sprint
8:12
17
Yennick Wolthuizen
DOKEV
8:13
18
René Stokvis
TION
8:13
19
Michiel de Ruiter
Hera
8:14
20
Michiel Hulleman
Phanos
8:14
21
Coos van Buuren
Leiden Atletiek
8:15
22
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
8:16
23
Sven van der Vliet
Almere '81
8:17
24
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
8:21
25
Joris Wijte
Hera
8:22
26
Bram van Buggenum
AVON
8:22
27
Cees van Maanen
Arena
8:24
28
Fulco de Heus
AV '23
8:25
29
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
8:25
30
Ronald Droppert
AV '40
8:28
31
Nout Jansen
Pallas '67
8:29
32
Imo Muller
AAC
8:30
33
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
8:30
34
Nils Daas
Atverni
8:31
35
Rens Huijben
Prins Hendrik
8:34
36
Michel Mooij
Clytoneus
8:34
37
Wouter Visser
PAC
8:35
38
Marijn Verweij
Tartlétos
8:36
39
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
8:38
40
Joep Dekkers
Sprint
8:39
41
Maurice Vriend
SAV
8:40
42
Arnout Salome
Prins Hendrik
8:41
43
Alex da Conceicao
Hellas
8:42
44
Elmar Kal
KAV Holland
8:43
45
Rik Minkjan
ACO Touwen
8:45
46
Wouter Jansen
Attila
8:46
47
Ronald Weevers
Prins Hendrik
8:48
48
Lukas van der Storm
Attila
8:48
49
Jeroen Vister
De Liemers
8:50
50
Niek Linckens
ACO Touwen
8:51
51
Ernst van Beekhuizen
AV '23
8:52
52
Marcel de Wit
SAV
8:52
53
Joost Rademaekers
AV Weert
8:54
54
Sander Hilferink
Ciko '66
8:58
55
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
9:00
56
Jack van der Walle
Suomi
9:01
57
Thijs Reiling
Pijnenburg
9:02
58
Wilco Steenwijk
PEC 1910
9:03
59
Emiel Harder
Impala
9:08
60
Bert-Jan Haarkamp
AV Rijssen
9:13
61
Manfred Boer
ACO Touwen
9:19
62
Christiaan van Os
Suomi
9:21
63
Jan Fokke Oosterhof
Leiden Atletiek
9:25
64
Leon van der Lans
HAC '63
9:27
65
Paul Könings
Unitas
9:34
66
Erik Simons
Tartlétos
9:39
67
Maarten Vliex
AVON
9:41
68
Vincent Hofmann
Pijnenburg
9:45
69
Wouter Dijksma
Leiden Atletiek
9:52
70
Tariq van Rooijen
Pallas '67
9:54
71
Ivo Eijkenboom
STB
9:56
72
Sander Eggenhuizen
AV '23
10:06
VRS_L, VRSEN_L 6700M
Plts
Naam
Tijd
1
Adrienne Herzog
Groningen Atletiek
24:41
2
Selma Borst
Hera
24:48
3
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
25:29
4
Marieke Falkmann
De Sperwers
25:56
5
Silvia Kruijer
NOVA
26:04
6
Marlies Overbeeke
PAC
26:16
7
Jolanda Verstraten
Scopias
26:27
8
Claartje Maase
Leiden Atletiek
26:34
9
Barbara Zutt
Hera
26:54
10
Marisa Hopmans
Spado
27:06
11
Maud Goldsteyn
Caesar
27:16
12
Mechtild Panhuysen
Atletiek Maastricht
27:26
13
Stefanie Bouma
Impala
27:42
14
Nina Mathijssen
Phanos
27:53
15
Inge de Jong
Trias
27:57
16
Rian van der Burgt
AVV
28:06
17
Anouska Lievaart
Attila
28:25
18
Ilonka van den Hengel
Athlos
28:44
19
Paddy Herijgers-van He
Loopgroep PK
28:47
20
Esther van Heerde
KAV Holland
28:54
21
Alyn Testerink
Seven Hills Running
29:21
22
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
29:26
23
Stefanie Nijenhuis
De Liemers
29:46
MAS_L, MASEN_L 10300M
Plts
Naam
Tijd
1
Michel Butter
Lycurgus
33:09
2
Sander Schutgens
Pegasus
33:13
3
Patrick Stitzinger
Pegasus
33:41
4
Guus Janssen
Nijmegen Atletiek
33:44
5
Gadisa Abebe (BM)
PSV
34:03
6
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
34:20
7
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
34:29
8
Roger Smeets
Caesar
34:43
9
Robert Ton
AV Gouda
34:45
10
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
34:45
11
Erik Negerman
GAC Hilversum
34:49
12
Roy van Son
Pegasus
34:52
13
Ronald Bassa
Prins Hendrik
34:55
14
Michel van der Klein
PAC
35:06
15
Alexander van der Voor
Atverni
35:15
16
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
35:19
17
Noël Keijsers
Prins Hendrik
35:35
18
Rik van Laarhoven
RK HAV
35:45
19
Alex van der Meer
Prins Hendrik
35:53
20
Hidde Tangerman
AAC
36:01
21
Erik Sanders
Nijmegen Atletiek
36:04
22
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
36:15
23
Joost Blokland
Pegasus
36:20
24
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
36:38
25
Jeroen van Dijke
Leiden Atletiek
36:46
26
Sebastiaan Francke
Achilles-Top
36:48
27
Peter Heusschen
GAC Gemert
36:49
28
Bas Bodewes
Parthenon
36:50
29
Christian de Lie
AV Castricum
36:53
30
Peter Janssen
Prins Hendrik
36:54
31
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
37:03
32
Bart van Aalst
Prins Hendrik
37:04
33
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
37:05
34
Gijs Jacobs
HAC
37:10
35
Niels van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
37:20
36
Gaby van Caulil
NSAV 't Haasje
37:22
37
Christophe Stoelinga
Asterix
37:27
38
Pim Molenaar
Trias
37:28
39
Peter Res
AV Castricum
37:30
40
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
37:32
41
Addy de Kort
Prins Hendrik
37:44
42
René van Dijke
Leiden Atletiek
37:55
43
Ruud van der Wal
AV '34
37:59
44
Alan van Hulst
Nijmegen Atletiek
38:02
45
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
38:06
46
Mark Leeman
Phoenix
38:18
47
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
38:19
48
Wouter Kegge
Clytoneus
38:21
49
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
38:29
50
Patrick Engels
Pegasus
38:33
51
Maarten Blokland
AV Gouda
38:37
52
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
38:40
53
Bart van Gurp
Loopteam Ed Sligcher
38:44
54
Maikel van Eekelen
Attila
38:49
55
Joris Kampen
Groningen Atletiek
38:52
56
Maurice Niessen
Nijmegen Atletiek
38:53
57
Marco Barendregt
PAC
38:57
58
Harm-Jan Martens
HAC '63
38:58
59
John van Bussel
Pegasus
39:15
60
Michael van Cleeff
PAC
39:16
61
Ronald Voeten
Typhoon
39:32
62
Paul Musters
THOR
39:41
63
Mart Solleveld
Olympus '70
39:49
64
Maarten van Ommen
Phoenix
39:56
65
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
39:58
66
Tom Egging
Ciko '66
40:05
67
Guus Gilsing
HAC
40:37
68
Ivo Lustenhouwer
Tartlétos
40:47
69
Wesley Sleegers
HAC
41:10
70
Hans Klanker
Leiden Atletiek
41:13
71
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
41:17
72
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
41:43
73
Niels Govers
Oss '78
42:16
74
Mark Ravesloot
Tartlétos
42:31
75
Vincent Guinee (BM)
Phoenix
42:51
76
Richard Holstege
AV '40
42:56
77
Tim van Griensven
HAC
44:44
78
Ramon Holtus
Phanos
44:49
79
Laurens den Ouden
Nijmegen Atletiek
45:46
80
Frank de Graeff
Veluwe
46:19
81
Johann-Frederick te Pe
Phanos
49:25
82
Theo Baljon
Ciko '66
57:20
VRM35, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
18:19
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
19:04
3
Martine Hendriksen
Leiden Atletiek
19:50
4
Annet van der Linde
AV '56
20:02
5
Tanja de Groot
Atos
20:11
6
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
20:16
7
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
20:25
8
Birgit Krämer
GAC Hilversum
20:36
9
Anja fransen van Eldik
Climax
20:59
10
Elise Versteeg
PAC
21:45
11
Adele Smits
LAAC Twente
21:46
12
Giny Dunnewind
ACO Touwen
23:54
VRM40, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
18:11
2
Maaike Hornstra
Friesland
19:14
3
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
19:26
4
Corina Voorn
AV '40
19:29
5
Florence van Rijsberge
THOR
19:32
6
Anja van den Berg
Lopersgroep Deurne
19:52
7
Marjan Wintjes
GAC Gemert
19:56
8
Marijke de Wijs
SV Sportlust
20:48
9
Astrid Glorie
Loopgroep PK
21:12
10
Susan Hagevoort
Triathlon
21:19
11
Wilma Venmans
Attila
21:34
12
Nina Joosten
Pallas '67
22:17
VRM45, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
18:36
2
Ella Witjes
Altis
19:17
3
Corina Dekker-Kruijer
Hera
19:35
4
Marja Mulder
SV Sportlust
20:27
5
Marijke van Campen
Loopgroep De Lutte
20:33
6
Jeanine van Overveld
THOR
21:21
7
Moniek Verbeek
Pallas '67
21:28
8
Frederike Sieders
Pallas '67
21:39
9
Josien van den Berg
Cifla
21:50
10
Paulien Adamse
Pallas '67
21:50
11
Francien Lenssen
GAC Gemert
21:56
12
Rita van Nunen
De Keien
22:09
13
Henny Dekkers
GAC Gemert
23:35
VRM50, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Angnetta van 't Wout
Oss '78
20:22
2
Joleen Melse
Spado
20:42
3
Gerda Willems
ACO Touwen
21:13
4
Sjaan Maartense
AV '56
21:30
5
Martine Bodemans
KAV Holland
22:15
6
Minke Oord
Friesland
23:04
VRM55, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Els Raap
Kombijsport
21:37
2
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
21:49
3
Marianne Knapen
Loopgroep PK
22:07
4
Ria Hoksbergen
Arena
22:28
5
Ria van Weezep-Brusche
Spirit Lelystad
22:59
6
Afra Kruijer-Floris
Hera
23:06
7
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
24:26
8
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
25:22
VRM60, VRMAS 4900M
Plts
Naam
Tijd
1
Martha van Hal-van Dij
Pijnenburg
23:15
2
Carla Meijer
Veteranen Nederland
23:17
3
Mieke Toorenaar
Cifla
23:49
MAM35, MAMAS_L 10300M
Plts
Naam
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
34:09
2
Van der Smissen
Tilburg Road Runners
34:14
3
Michiel Otten
Prins Hendrik
34:31
4
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
34:58
5
Rachid Mohammadi
Atos
35:01
6
Bernard te Boekhorst
Phoenix
35:02
7
Koos Verweij
DAK
35:08
8
Jack Hopmans
Spado
35:31
9
Jan Venhuizen
AAC '61
36:30
10
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
36:36
11
Cor Datema
Prins Hendrik
36:47
12
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
36:51
13
Marco van Dongen
Sprint
36:54
14
Jay Sauer
Cifla
37:12
15
Erik Bakker
De Spartaan
37:27
16
Melchior van de Pol
AV '34
37:50
17
Mar-Hein van de Wiel
DAK
37:56
18
Jan-Willem Mennink
Parthenon
39:39
19
Wietse Bouma
Nijmegen Atletiek
40:01
20
Ernst Hulsman
PEC 1910
40:05
21
Michel Drijfhout
Lycurgus
40:49
22
Manfred Vels
Argo
40:59
23
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
41:04
24
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
41:50
25
Marcel Wilmink
Pallas '67
42:26
26
Job Zijderlaan
Avantri
43:15
27
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
43:25
28
Erik Strikker
SV Sportlust
43:27
29
Johann-Frederick te Pe
Phanos
43:52
30
Maikel Mardjan
AV '34
45:06
31
Peter den Hartog
Avantri
45:44
MAM40, MAMAS_L 10300M
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
35:35
2
Brahim Ait Rahou
Atos
35:38
3
Lamko Hulzebos
HAC '63
35:41
4
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
36:17
5
Frans Roelofs
Prins Hendrik
36:42
6
Richard van Oosterhout
AVR '90
37:06
7
Leo van Gent
Sprint
37:13
8
Gosse van der Zee
Almere '81
37:15
9
Jos Kaptein
AAC
37:22
10
Roel van den Meiracker
Pallas '67
37:26
11
Michel Rietheide
AV Aalsmeer
37:29
12
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
37:31
13
Stef Harweg
Loopgroep PK
37:44
14
Alfred Rekers
PEC 1910
38:14
15
Kees van Helmond
Scorpio
38:23
16
Arno Hulshof
Sprint
38:29
17
Nico van den Berg
Altis
38:32
18
Erik van den Elsen
AV Wijchen
38:40
19
Nico van der Heiden
AV '40
38:50
20
John van Rennes
Loopgroep PK
39:03
21
Peter Mijsberg
Cifla
39:29
22
Bart Claessens
Caesar
39:32
23
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
39:37
24
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
39:49
25
Toin van den Broeck
Sprint
39:57
26
Jan van den Broek
Daventria
40:09
27
Bart Verberkt
Typhoon
40:13
28
Marcel Ticheloven
AAC '61
40:19
29
Michel van den Bos
Delta Sport
40:25
30
Leon Nillessen
Cifla
41:06
31
Ton Wareman
Climax
41:08
32
Peter Scheutjens
Marvel
41:14
33
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
41:17
34
Johan van Breda
Typhoon
42:08
35
Robbert Jak
SV Sportlust
42:35
36
Harry Veldkamp
Cialfo
42:58
37
Piet van Mourik
Delta Sport
43:28
38
Martin van Steenis
SV Sportlust
43:29
39
Heero Spaan
Passaat
44:17
40
Nico van Dalen
SV Sportlust
44:33
41
Vincent Heering
Goor '75
46:42
42
Richard van Klooster
Triathlon
47:26
MAM45, MAMAS_L 10300M
Plts
Naam
Tijd
1
Hub Kurvers
Caesar
36:38
2
Hans Verbaandert
GVAC
37:10
3
Bert van Nunen
De Keien
37:17
4
Ruud Woord
THOR
37:33
5
Klaas Talma
Impala
37:58
6
Peter Huls
Loopgroep PK
38:19
7
Ton van 't Veer
Sprint
38:46
8
Chris van der Neut
Startbaan
38:48
9
Jan van Heteren
Passaat
38:52
10
Paul van Rooyen
Ciko '66
39:15
11
Chris Daanen
Phoenix
39:44
12
Jan de Wilde
AV '56
39:46
13
Theo van der Wielen
Nijmegen Atletiek
39:51
14
Izaak de Bruyne
Altis
40:03
15
Henk Uitslag
Cialfo
40:08
16
Aart van Beek
Athlos
40:21
17
Jos Schaper
SAV
40:22
18
Kees Denneman
AV Castricum
40:39
19
Hans Rawee
Triathlon
40:56
20
Gerard Smit
Statina
41:01
21
Roel De Jong
AV '55
41:12
22
Pieter-jan Vlaming
NOP
41:26
23
Carl Jansen
Pallas '67
41:47
24
Wieger Wiggemans
Daventria
42:22
25
Frans Rutten
Arena
43:02
26
Rubert Rietkerk
Altis
43:46
27
Fleijsman Henny
Pallas '67
44:13
28
Eric Rennert
Passaat
45:55
29
Marcel van Druten
PAC
48:33
30
Nico Plaatzer
Leiden Atletiek
51:39
MAM50, MAMAS_K 8050M
Plts
Naam
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
29:28
2
Tini de Laat
DAK
29:34
3
Albert Oldehinkel
Spurt '88
29:55
4
Henk van Eck
GAC Gemert
30:01
5
Paul Vos
Triathlon
30:04
6
Cees Kraaijeveld
AV '34
30:16
7
Nico Vlaar
PAC
30:17
8
Ger Kragten
Atos
30:22
9
Theo van der Veer
Climax
30:28
10
John Vaessen
Caesar
30:29
11
Wim Liefers
AV '34
30:32
12
Ad Buijs
Phoenix
30:33
13
Jan Kreuk
SAV
31:19
14
Nico Alberts
PAC
31:41
15
Jaap Vlaming
NOP
31:47
16
Doeke de Jong
Olympus '70
31:55
17
Piet van Wijngaarden
Avantri
32:17
18
Frank Schneijderberg
Altis
32:47
19
Peter van den Boom
THOR
32:50
20
Andre Koeslag
Triathlon
32:57
21
Cees van der Velden
AV Wijchen
33:12
22
Wiel van Lier
AV Helden
33:18
23
Leo van Leeuwen
AV '40
33:22
24
Rob de Swart
Spirit Lelystad
33:25
25
Adrie van Graafeijland
Triathlon
33:27
26
Adrie Honders
Loopgroep PK
33:46
27
Bert Nap
VAV
33:51
28
Piet Verbruggen
Triathlon
33:55
29
Hans Bos
Triathlon
34:04
30
John Boer
Ron Clarke
34:13
31
Gert van den Hoven
Triathlon
34:16
32
Hans Koppelman
Almere '81
34:22
33
Hans Licht
AV '34
34:30
34
Klaas Schaafsma
Triathlon
34:35
35
Frans de Waal
Nijmegen Atletiek
35:05
36
Frans Wijlens
Iphitos
35:19
37
Toon Woertman
Daventria
36:05
38
Henk Bruggeman
De Liemers
36:11
39
Bas Schraa
Triathlon
36:23
40
Peter Bartels
Atos
36:33
41
Ben van Vliet
Veteranen Nederland
36:42
42
André Toonen
Nijmegen Atletiek
37:48
43
Gerard van de Bovenkam
Veteranen Nederland
40:57
MAM55, MAMAS_K 8050M
Plts
Naam
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
28:49
2
Ad Huijsmans
Fit
30:09
3
Cees Stolwijk
Altis
30:24
4
George van Gorkum
Nijmegen Atletiek
30:26
5
Frans Govers
Oss '78
31:07
6
Henk van der Meijde
Loopgroep PK
31:29
7
Cor Zegers
Oss '78
31:38
8
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
31:49
9
Hans Janssen
Oss '78
32:21
10
Wim van Teutem
Phoenix
32:22
11
Van de Akker Arie
Olympia Eindhoven
32:29
12
Henk Schaap
Haarlemmermeer
32:35
13
Bart Mulders
Cifla
32:42
14
Arie Kant
Altena Road Runners
32:48
15
Ben Ellenbroek
PAC
33:04
16
Arie Snoek
Hera
33:13
17
Klaas Tanis
Friesland
33:13
18
Nico Wenker
Hollandia
33:18
19
Henny Roodhorst
Cifla
33:45
20
Willie Jansen
Veteranen Nederland
34:25
21
Wim de Jonge
AV '56
34:50
22
Evert de Graaf
Altis
35:27
23
Peter van Eijck
Ciko '66
35:37
24
Bert Zijlstra
Triathlon
35:41
25
Piet van Diepen
GAC Gemert
36:53
26
Theo Kosters
Goor '75
37:16
27
Frans Verheuvel
Triathlon
37:37
28
Theo van de Ligt
GAC Gemert
37:47
29
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
38:25
30
Arie Smedinga
Friesland
40:17
31
Aad Vink
Energie
41:36
32
Ton van Laethem
Nijmegen Atletiek
42:06
33
Piet Wijnsema
Energie
42:28
MAM60, MAMAS_K 8050M
Plts
Naam
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
31:46
2
Jo van Waesberghe
RK HAV
31:58
3
Karst Anema
Friesland
32:11
4
Keimpe Jager
Friesland
32:28
5
Jac Beekers
Achilles
32:40
6
Joop Lasseur
Delta Sport
33:31
7
Ko van Kuijk
Sprint
34:45
8
Ton Overeem
Veteranen Nederland
35:04
9
Gerrit Nillessen
Cifla
35:11
10
Gerard Smink
Triathlon
35:12
11
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
35:30
12
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
36:30
13
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
36:48
14
Ed Zijl
the Hague Road Runne
36:59
15
Willem van Prooijen
the Hague Road Runne
37:22
16
Evert van t Veld
Veteranen Nederland
38:19
17
Henk Knapen
DES
38:59
18
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
40:56
19
Ad van der Donk
Pallas '67
51:09
MAM65, MAMAS_K 8050M
Plts
Naam
Tijd
1
Walter van Gelderen
Hera
34:19
2
Tjeerd Doornbos
ATC '75
34:59
3
Herman ten Broeke
Iphitos
35:19
4
Cor Vellinga
Athlos
35:25
5
Rinus Joosse
AV '56
35:50
6
Jan Tenbult
LADB
36:36
7
Hen van der Wilt
Veteranen Nederland
37:25
8
Willem Landman
Spirit Lelystad
37:45
9
Cor Hartsema
Veteranen Nederland
39:05
10
Henk van de Langerijt
AV Weert
40:31
11
Wim Schild
Antilope
54:07
VRTR5, TRIMLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Josan Tielen
Arnhem
26:46
2
Hannie van der Honing
Wageningen
26:47
3
Zaynab Lasshab
Wageningen
27:04
4
Heidrun Stritzke
Wageningen
29:08
5
Veronica van Nielen
Wageningen
29:33
6
Iet van der Sluijs
Heelsum
29:35
7
Sabine Tates
Haalderen
29:59
8
Jennie van der Kolk
Wageningen
30:52
9
Maruschka van Marle
Ede Gld
31:13
10
Anja Machteisen
Wageningen
31:14
11
Linda Spies
Renkum
31:23
12
Marieke Dieden
Waalre
31:29
13
Moniek Vessuer
Wageningen
31:45
14
Beatrix van Baren
Wageningen
33:40
15
Hettie van Zalinge
Ede Gld
34:10
16
Henny Heis
Wageningen
34:15
17
Petra Jansen van Dis
Doorwerth
35:55
18
Josje Blesgraaf
Arnhem
36:36
MATR5, TRIMLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Saichon Kloyiam
Maastricht
18:28
2
Tim Droppert
Rijswijk
18:39
3
Jeroen van Weperen
Nijmegen
18:42
4
Hanno de Boer
Nijmegen
19:29
5
Jan Knuiman
Wageningen
20:28
6
Marcel Kuijntjes
Barneveld
20:30
7
Paul Copini
Wageningen
20:46
8
Paul Brans
Nijmegen
21:08
9
Raoul Hoomans
Westerpoort
23:28
10
Adriaan Tates
Haalderen
23:32
11
Caspar Terheggen
Nijmegen
24:34
12
Haroen Lasshab
Wageningen
24:53
13
Jacques Lezer
Renkum
25:07
14
Maartje van Hattem
Beek-Ubbergen
25:10
15
Guido Hoomans
Wageningen
25:31
16
Roel Knuiman
Wageningen
25:55
17
Rinse Jan Boersma
Wageningen
26:11
18
Rodolf Reckewell
Wageningen
27:36
19
Coen Akkerman
Wageningen
29:23
20
Ad van der Donk
Wageningen
32:57
21
L C ferkel
Gorinchem
37:41
VRT75, TRIMLOOP 7.5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Saskia Grootemaat
Wageningen
38:04
2
Daniëlle Haenen
Wageningen
38:20
3
Annemarie Rietman
Wageningen
40:02
4
Nienke Brouwer
Wageningen
42:48
5
Renske Terhürne
Heelsum
43:46
6
Olga van den Pol
Wageningen
44:18
7
Marieke Bettonville
Ede Gld
47:44
8
Angela Hinz
wageningen
48:22
9
Mara Roosjen
Wageningen
49:39
MAT75, TRIMLOOP 7.5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Pascal Viveen
Gorinchem
27:23
2
Erik Timmerman
Wageningen
33:21
3
Koen Hendriks
Nijmegen
35:18
4
Rob Kuhlmann
Huissen
37:08
5
Marcel Sas
wageningen
38:12
6
Oebele Boomsma
Britsum
39:45
7
Wieger Wamelink
Wageningen
41:57
8
Maarten A Zijp
Wageningen
42:45
9
Edwin van Asten
Huissen
43:40
10
Arjan de Roon
Elst Gld
43:48
11
Dick van Kleef
Ede Gld
45:36
12
Eric Poll
Elst
45:38
VRT10, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Rianne Klinkert
Utrecht
53:00
2
Hanneke Witsenboer
Wageningen
53:58
3
Karin van der Goot
wageningen
54:09
4
Helga Meijer
Otterlo
55:03
5
Lydia de Haer
Wageningen
56:50
6
Marloes Wijdeven
Nijmegen
57:14
7
Angekka Komanek
Arnhem
59:43
8
Matty Lupker
Nijmegen
1:00:46
MAT10, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Arne Koeman
Tilburg
41:26
2
Edwin van Maurik
Eindhoven
44:27
3
Rob Blesgraaf
Arnhem
44:36
4
Ruud Löbel
Wijchen
44:48
5
Arjen de Boer
Oosterhout gem Nijme
45:40
6
Arie Peerdeman
Bovenkarspel
45:42
7
Vincent Sloterwijk
Leusden
45:55
8
André Droppert
Rijswijk Zh
46:14
9
Guido Roording
Arnhem
46:56
10
Henk Libbers
IJsselstein
46:59
11
Hubčrt van Hees
Bergharen
47:01
12
Maarten van Vulpen
Bunnik
47:24
13
Jan van de Pol
Veenendaal
47:35
14
Eugene Schijvens
Renkum
47:39
15
Maarten van Helvoort
Wageningen
48:17
16
Albert Lenting
Didam
48:38
17
Startnummer 8221
48:43
18
Jesse Poppema
Ede Gld
48:44
19
Erik Seebus
Renkum
48:50
20
Martijn Huibers
Wageningen
49:12
21
Flip Werner
Heelsum
49:33
22
Maarten Ettema
Wageningen
49:43
23
Marcel Zwietering
Bennekom
49:49
24
Stefan van Oss
Druten
50:16
25
Gerrit Dijkerman
Oosterhout gem Nijme
50:48
26
Bart van Dalsen
Arnhem
50:49
27
Ron Tersmette
Nijmegen
51:01
28
Drikus Haalboom
Bennekom
52:34
29
Wilhelm Thieme
Wageningen
53:14
30
Bas Pfister
Amsterdam
54:05
31
Marc Mulders
Arnhem
54:14
32
Ralf Piepers
Wageningen
55:24
33
Riny Jansen
Oosterbeek
55:36
34
Henk Slotboom
Wageningen
56:44
35
Marc de Waal
Beek-Ubbergen
1:01:31
36
Karel Barkey
1:02:57
JVBP, GCROSS 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Giel Krooymans
Sprint
4:06
MVBJ, GCROSS 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Madelon Tax
Sprint
4:30
2
Sira Lambregts
Sprint
4:43
JVBJ, GCROSS 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Dielemans
Sprint
3:14
2
Soren Gommers
Scheldesport
3:45
3
Tim Szelech
Sprint
4:32
4
Damien de Hoog
Sprint
4:37
5
Yunus Özden
Scheldesport
5:24
VRVB, GCROSS 850M
Plts
Naam
Tijd
1
Mirjam Boekema
Veldhoven
3:15
2
Marianne Verdonk
Scheldesport
3:32
3
Saskia Hopmans
Scheldesport
5:09
MAVB, GCROSS 850M
Plts
Naam
Tijd
1
John Peterse
De Keien
2:44
2
Ronnie Tiggelman
Sprint
4:17
ESTPU, JEUGDESTAFETTE
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper van Manen
Ilion
14:17
2
Kevin van Kooij
Hanzesport 1
14:44
3
Casper Maas
Pallas '67 2
15:10
4
Koen Jansen
Pallas '67 1
15:46
5
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
17:30
ESTSC, JEUGDESTAFETTE
Plts
Naam
Tijd
1
Jonas Mars
Montessorischool Wag
14:59
2
Irman Podrug
O.B.S. Mozaiek 2
16:05
3
Nick Schram
De Zwanenridder 1
16:17
4
Mohammed Tagharbit
O.B.S. Mozaiek 1
17:45
ESTJD, D ESTAFETTE
Plts
Naam
Tijd
1
Thomas Onwudiegwu
Leiden Atletiek
7:03
2
Martijn Verboom
Triathlon
7:12
3
Tommy Staal
Delta Sport
7:14
4
Tjeerd Roosjen
Leiden Atletiek
7:20
5
Jorrit van den Born
AV '40
7:22
6
Sjoerd van der Velde
Hanzesport 1
7:25
7
Thymo Reighelt
Sprint
7:25
8
Melvin Seevinck
De Liemers 1
7:26
9
Bart van de Bogaard
HAC
7:28
10
Jules de Bont
Phanos
7:30
11
Joren van Genderen
VAV 1
7:33
12
Tom van de Berg
Delta Sport
7:35
13
Christiaan Kats
AV '55
7:40
14
Jorik van Egdom
VAV 2
7:52
15
Ben Huttinga
Climax
8:05
16
Martin Koorn
Pallas '67
8:12
17
Steef Severijn
Ilion
8:13
18
Benjamin Leune
Pallas '67
8:22
19
Emiel van den Bos
Delta Sport
8:24
20
Tim Jansen
De Liemers
8:45
ESTJC, C ESTAFETTE
Plts
Naam
Tijd
1
Paul Botman
Leiden Atletiek
6:30
2
Hans Dilling
Seven Hills Running
6:35
3
Timo Verroen
AV '40
6:49
4
Sietse Soet
Athlon Loopgroep Hee
6:55
5
Melvin Bertelink
Climax
6:57
6
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
7:02
7
Robin Schulenburg
AV Rijssen
7:06
8
Derrick Kazemier
VAV 1
7:18
9
Alex Kolmus
Pallas '67
7:29
10
Jelger Elings
Pallas '67
7:42
www.uitslagen.nl
24-02-2007 00:00