Uitslagenlijst Lokoloop-5 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 11 februari 2007

J6, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelvin Schrijnewerkers
Zeewolde
3:55
2
Him de Looper
Zeewolde
3:55
3
Maurits Kruizinga
Zeewolde
4:11
4
Laurens Revet
Zeewolde
4:12
5
Guido Janssen
Zeewolde
4:22
6
Sander Bruil
Zeewolde
4:45
7
Sietse Helbig
Zeewolde
4:59
8
Lars Huijbregts
Zeewolde
5:20
9
Jonne Houtstra
Zeewolde
5:22
10
Ralph van Schaik
Amersfoort
6:38
J6V, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mylou de Vries
Zeewolde
4:26
2
Aniek Huijbregts
Zeewolde
4:29
3
Steffie Knaken
Zeewolde
4:32
4
Sanne den Hollander
Zeewolde
4:48
5
Julia Dijkens
Zeewolde
4:54
6
Esmee den Hollander
Zeewolde
5:01
7
Mylene Vis
Zeewolde
5:38
J9, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Groeneveld
Zeewolde
3:30
2
Leon Hollestelle
Dronten
3:38
3
Thomas van der Meer
Zeewolde
3:49
4
Chris van den Heuvel
Zeewolde
3:51
5
Lennart Kruizinga
Zeewolde
4:03
6
Emiel Knaken
Zeewolde
4:03
7
Tom Leijenaar
Zeewolde
4:11
8
Melvin Vis
Zeewolde
4:25
9
Auke Helbig
Zeewolde
4:36
J9V, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje van Gorkom
Zeewolde
3:45
2
Laura van der Horst
Zeewolde
3:58
3
Aniek Wolsing
Amersfoort
3:59
4
Vivian Fafié
Zeewolde
4:03
5
Myrthe de Vries
Zeewolde
4:16
6
Kelly Berkenbosch
Zeewolde
4:21
7
Merel Revet
Zeewolde
4:34
8
Femke Florie
Zeewolde
4:37
9
Ayla Houtstra
Zeewolde
5:41
J13, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fokko van de Koppel
Zeewolde
21:46
2
Ron Dekker
Zeewolde
22:11
3
Joey Modderkolk
Zeewolde
23:25
4
Bart Stam
Zeewolde
24:32
5
Jasper Wolsing
Amersfoort
26:47
J13V, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Sibbald
Zeewolde
21:22
2
Lotte Sibbald
Zeewolde
22:45
3
Roos Pon
Zeewolde
27:59
4
Desiree vd Veen
Zeewolde
29:43
5
Senna van Peperzeel
Zeewolde
36:52
M16, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aschwin Wijnands
Zeewolde
18:27
2
Maarten Langstraat
Huizen
18:40
3
René Oosterhof
Zeewolde
18:57
4
Rob Stuber
Zeewolde
19:24
5
Wieger Heijenk
Zeewolde
21:07
6
Raymond de Droog
21:20
M40, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teus Groenestein
Zeewolde
18:53
2
Rien Fokkens
Zeewolde
21:03
3
Simon Dekker
Zeewolde
25:42
4
Gurbe Helbig
Zeewolde
25:57
M50, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry van der Horst
Zeewolde
21:00
V16, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mascha Kok
Zeewolde
20:45
2
Jeanny Keijser
Almere
20:51
3
Rianne Doorn
Zeewolde
27:39
V35, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frida Fafié
Zeewolde
26:29
2
Rose Sitanala
Hilversum
27:37
V45, 5 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Westland
Huizen
28:27
2
Tineke Haak
Zeewolde
36:48
M16, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Eigenhuis
Soest
37:31
2
Gerwin Van De Veen
Bunschoten Spakenbur
37:32
3
Olav Hoekwater
Zeewolde
41:41
4
Jan Fledderus
Zeewolde
42:00
5
Jelmer de Jong
Zeewolde
43:37
6
Eric Revet
Zeewolde
44:45
7
Wouter Zondervan
Amersfoort
45:46
8
Ruben Velema
Zeewolde
48:49
9
Kees Koops
Zeewolde
49:00
M40, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Wolsing
Amersfoort
36:42
2
Mik Borsten
Amersfoort
37:00
3
Rene Korporaal
Zeewolde
37:47
4
Jan Hollestelle
Dronten
37:56
5
Henk Groen
Dronten
39:06
6
Gerco Pon
Zeewolde
41:03
7
Johan van Peperzeel
Zeewolde
41:17
8
Paul Lindeboom
Zeewolde
41:49
9
Hans de Kam
Zeewolde
42:19
10
Gertjan Eekel
Huizen
42:38
11
Valentijn van Gorkom
Zeewolde
43:19
12
Hein Smelt
Zeewolde
43:30
13
Marco Rademaker
Zeewolde
44:23
14
Leon Sausen
Huizen
44:56
15
John Janssen
Zeewolde
45:24
16
Jan Berkenbosch
Zeewolde
46:00
17
Paul Hundscheidt
Zeewolde
46:19
18
Niek Brumlief
Zeewolde
46:21
19
Johan Zwaal
Heemstede
46:23
20
Jaap de Vries
Zeewolde
46:42
21
Edu van Schaik
Amersfoort
47:34
22
Rob Biemond
Lelystad
47:50
23
Frank van Schaik
Zeewolde
48:20
24
Edwin Fafié
Zeewolde
48:50
25
Ron Knaken
Zeewolde
49:22
26
Frank Ellenbroek
Zeewolde
49:31
27
Ton van Schaik
Amersfoort
50:50
28
Marcel Scholtus
Zeewolde
51:46
29
Erik Stam
Zeewolde
52:40
30
Luc Haak
Zeewolde
53:36
M50, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Elten
Swifterbant
36:37
2
Arnold Stoop
Biddinghuizen
41:48
3
Louis Doorn
Zeewolde
43:07
4
Wim Andriessen
Huizen
43:42
5
Roelof Pepping
Dronten
44:19
6
Dennis Gehring
Huizen
45:14
7
Rob Emmens
Zeewolde
45:54
8
Rob den Hollander
Huizen
46:41
9
Hans van Oort
Zeewolde
49:52
10
Frans Vermeltvort
Zeewolde
51:58
11
Ad vd Veen
Zeewolde
52:57
12
Peter Wolff
Zeewolde
56:47
V16, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolette Leeuwerke
Zeewolde
59:39
V35, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Wolsing
Amersfoort
48:55
2
Inge Vaatstra
Zeewolde
50:29
3
Carin Lindeboom
Zeewolde
50:29
4
Anita Siemerink
Zeewolde
50:37
5
Tineke Hollestelle
Dronten
54:59
6
Heidie Janssen
Zeewolde
57:20
V45, 10 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marga Lesterhuis
Huizen
45:29
2
Tinka Mathijssen
Zeewolde
47:50
3
Hanneke Brumlief
Zeewolde
50:14
4
Marjolein Bos
Zeewolde
52:02
5
Erna Emmens
Zeewolde
53:03
6
Anita Schouwaert
Zeewolde
54:07
7
Noortje Huiskens
Zeewolde
54:08
8
Vera Casteleijn
Zeewolde
56:29
Met dank aan onze sponsors: Loko IT Specialisten, Run2Day Almere,
Fysiotherapie de Pyramide en Wolter Koops
www.uitslagen.nl
11-02-2007 16:05