Uitslagenlijst 2e Menzis Dorschkampcross

Wageningen - Zondag 10 december 2006

MPC, M PUP C/M, 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Amersfoort
4:12
2
Naomi Mols
Nijmegen
4:19
3
Maaike Lukkien
Bennekom
4:30
4
Mirjam Kraakman
Wageningen
4:48
5
Jojo Ordelman
Wageningen
4:53
6
Tjitske de Lorijn
Wageningen
4:54
7
Emma Verhoeven
Nijmegen
5:17
8
Madelon van Eeten
Arnhem
5:44
9
Jonneke van Empelen
Dinxperlo
JPC, J PUP C/M, 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karsten Missler
Ede
4:14
2
Joris van Aken
Doetinchem
4:28
3
Niels Leerkes
Ede
4:37
4
Hidde Hanning
Bennekom
4:51
5
Wiebe van Aken
Doetinchem
MPB, M PUP B, 1100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Scholing
Bennekom
5:30
2
Jasmijn Hoevers
Wageningen
5:42
3
Fieke Pepping
Wageningen
5:44
4
Seda van Faassen
Wolfheze
6:03
5
Lilian Ploeger
Wageningen
6:06
6
Francka van Eeten
Arnhem
6:21
7
Sally Hovden
Wageningen
7:56
JPB, J PUP B, 1100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre van der Molen
Wageningen
4:54
2
Coen Drost
Rhenen
5:06
3
Jelle Marang
Wageningen
5:26
4
Imre Fodi
Amsterdam
5:57
MPA, M PUP A, 1100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Amersfoort
4:34
2
Sabine Rutten
Veenendaal
4:38
3
Emma van Mourik
Ouwerkerk
4:51
4
Zillah Cornelissen
Malden
4:52
5
Floor Buigel
Warffum
5:12
6
Marije van Aken
Doetinchem
5:13
7
Iris Conijn
Wageningen
5:24
8
Dorien Konig
Wageningen
5:29
9
Selma van Aken
Wageningen
5:36
10
Marleen Kas
Wageningen
5:37
11
Marleen Verhoeven
Nijmegen
6:03
12
Lotte Supheert
Wageningen
6:07
13
Emma Hovden
Wageningen
6:16
14
Romy Beukeboom
Wageningen
6:17
15
Elske Kloen
Wageningen
6:34
JPA, J PUP A, 1100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Jansen
Wageningen
4:18
2
Milan van der Meer
Rhenen
4:21
3
Jelmer de Mare
Houten
4:27
4
Thomas Leerkes
Ede Gld
4:28
5
Jonas Mars
Wageningen
4:48
6
Wesley Mols
Nijmegen
4:54
7
Jarno Cobben
Wageningen
5:07
8
Bouke de Mare
Houten
5:10
9
Jeroen Koeleman
Tiel
5:15
10
Thilo Marang
Wageningen
5:18
11
Sander van Hasselt
Veenendaal
5:23
12
Niels Drost
Rhenen
5:26
13
Lennert-Jan van Zanten
Pallas '67
5:35
14
Pim van Empelen
Dinxperlo
5:40
MJD, M JUN D, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
5:43
2
Minke van Oeffelt
Wageningen
6:32
3
Jill Schonk
Huissen
6:49
4
Nathalie van Ravenswaa
Ede
6:55
5
Joosje Goedhart
Wageningen
7:03
6
Djoeke van Ruitenbeek
Wageningen
7:13
7
Cindy Harteveld
Ede Gld
7:42
8
Hannah Mars
Wageningen
8:08
9
Myrte van der Molen
Wageningen
9:31
JJD, J JUN D, 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorijn de Mare
Houten
7:28
2
Jordy Vijfschaft
Roden
7:35
3
Michael Cornelisz
Almere
8:06
4
Bram Buigel
Warffum
8:14
5
Messaoud Dardouri
Nieuwegein
8:22
6
Stan van de Meer
Rhenen
8:34
7
Joost de Jong
Wageningen
8:48
8
Dion van Veenendaal
Rhenen
9:02
9
Franke Slotboom
Wageningen
9:06
10
Maurijn Teunisse
Wageningen
9:18
11
Bart Konig
Wageningen
9:19
12
Lucas Hoevers
Wageningen
9:58
13
Joeri Missler
Ede
11:06
MJC, M JUN C, 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Loman
Tollebeek
7:39
2
Juul Lavrijsen
Dodewaard
7:43
3
Liesbeth Bos
Leiden
7:50
4
Megan Batty
Leiden
7:51
5
Maud Schijven
Nijmegen
8:03
6
Tatjana Simoiu
Dordrecht
8:12
7
Laura Morren
Harderwijk
8:15
8
Elif Erken
Dodewaard
8:17
9
Aly Boersma
Wommels
8:18
10
Estelle Klink
Leiden
8:21
11
Fieke Wolters
Nijmegen
8:26
12
Britta Ehlert
Duitsland
8:28
13
Becky Cutts
Wassenaar
8:29
14
Shannon van der Gaag
Almere
8:49
15
Fieke Grooters
Wageningen
8:58
16
Floor Schonk
Huissen
9:00
17
Susan vd Lagemaat
Bennekom
9:08
18
Kim Wiegertjes
Wageningen
9:09
19
Renske Wiegertjes
Wageningen
9:11
20
Merle Schots
Wageningen
9:12
21
Vivian Boer
Heelsum
9:12
22
Anne van Ruitenbeek
Wageningen
9:23
JJC, J JUN C, 3100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi de Winkel
Rotterdam
10:40
2
Hans Dilling
Dodewaard
10:54
3
Jordi Baars
Aalsmeer
11:14
4
Riccardo Sprong
Woerden
11:29
5
Lion van Egmond
Den Haag
11:31
6
Dean Salwegter
Dordrecht
11:34
7
Chiljen Velvis
Haren Gn
11:52
8
Fenno Polderman
Woerden
11:54
9
Edwin de Vries
Almere
11:55
10
Teun Geurts
Dodewaard
12:17
11
Dwayne Witjes
Beuningen
12:55
12
Tipp Bongers
Dodewaard
13:05
13
Maarten van 't Hooft
Wageningen
13:30
14
Tobias Fink
Duitsland
13:32
15
Wilco van Roekel
Ede
13:46
16
Frank Buigel
Warffum
14:13
17
Tim Zuiderwijk
Heemskerk
14:26
18
Fynn van Buuren
Wageningen
14:39
19
Nick vd Hoogen
Geffen
14:43
20
DaniŰl Huis in 't Veld
Ede Gld
15:12
21
Jelger Elings
Wageningen
15:16
MJB, M JUN B, 2900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
AAC '61
10:50
2
Eefje Tielemans
AV Gouda
10:53
3
Jessie Fairley
Nijmegen Atletiek
11:04
4
Lisanne Wever
NEA Volharding
11:12
5
Wilmke Boersma
Horror
11:15
6
Sanne Woertink
HAC '63
11:22
7
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
11:22
8
Regina Cornelisz
Almere '81
11:25
9
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
11:32
10
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
11:39
11
Laura van Tilborg
PAC
11:43
12
Lisanne Drost
Athlos
11:46
13
Diana Spaargaren
AV Castricum
11:52
14
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
11:54
15
Suzanne Bos
Leiden Atletiek
12:02
16
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
12:04
17
Caroline Figuergoa
Leiden Atletiek
12:39
18
Felicia Aroma
Lycurgus
12:49
19
Jeanine van de Klashor
Atverni
13:06
20
Nadia Dardouri
Atverni
13:25
MJA, M JUN A, 4100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon de Knegt
Seven Hills Running
16:22
2
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
16:37
3
Jacelyn Gruppen
AAC '61
16:56
4
Nieneke van den Akker
Leiden Atletiek
17:26
5
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
17:42
6
Marijke Gouw
Zuidwal
17:43
7
Hilde Pape
SISU
18:17
JJB, J JUN B, 4100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Polderman
Woerden
13:35
2
Wouter Dilling
Seven Hills Running
13:37
3
Vito Verbeek
Fit
13:39
4
Wesley Pauel
Almere '81
13:41
5
Olaf Mesman
PAC
13:55
6
Mark Nouws
Loopteam Ed Sligcher
14:01
7
Leon Koch
Almere '81
14:02
8
Jesper van der Wielen
Loopgroep PK
14:28
9
Quinten Hennekam
Parthenon
14:29
10
Tobias Hibbe
Duitsland
14:29
11
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
14:34
12
Rutger Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
14:40
13
Simon Tesfay
Rotterdam
14:42
14
Nick van Tol
GAC Hilversum
14:47
15
Eric Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
14:48
16
Arjan Bloem
AAC '61
14:52
17
Melvin Hazeleger
Spirit Lelystad
15:10
18
Emiel Rutgers
AAC '61
15:14
19
Stijn Hoogwout
Voorschoten '97
15:32
20
Jorian Damen
Ciko '66
15:32
21
Marcel van Harlingen
Lycurgus
15:50
22
Florian Kirch
Duitsland
16:08
23
Ralph Janssen
Loopgroep PK
16:24
24
Ryan Janssen
Loopgroep PK
16:26
25
Wilbert Grooters
Pallas '67
16:28
JJA, J JUN A, 5400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Beck
Avantri
17:53
2
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
18:03
3
Roy Hoornweg
Passaat
18:05
4
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
18:25
5
Sven vd Vliet
Almere '81
18:55
6
Guus Reyngoud
Hellas
18:57
7
M Jumelet
Rijnsoever
19:10
8
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
19:15
9
Nout Jansen
Pallas '67
19:16
10
Jeroen Verboom
Triathlon
19:16
11
Bouke Kooreman
Hellas
19:32
12
Bas van Oorschot
Seven Hills Running
20:08
13
Marcel Vos
AAC '61
20:39
14
Niels Weijers
Argo
20:47
KV, KORTE C,V,2300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine van Beek
Groningen Atletiek
8:05
2
Najla Jaber
Seven Hills Running
8:10
3
Machteld Mulder
Hollandia
8:14
4
Marjon van der Wansem
LADB
8:17
5
Ingrid Grutters
Atverni
8:25
6
Nikki Fairley
Nijmegen Atletiek
8:30
7
Esther Swart
TartlÚtos
8:51
8
Marieke van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
8:58
9
Isabel Sticker
De Liemers
8:59
10
Anniek Hylkema
Atverni
9:03
11
Karin Gorter
Kronos
9:06
12
Nicole Jetten
Seven Hills Running
9:09
13
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
9:30
14
Bianca van Osch
Haag Atletiek
9:32
15
Simone Falkena
AV '55
9:39
16
Marjolein van Geest
AV Wijchen
10:13
KM, KORTE C,M,2300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ate van der Burgt
TartlÚtos
6:46
2
Michiel L÷schner
Ciko '66
6:50
3
Bouke Onstenk
Hollandia
6:54
4
Cees van Maanen
Arena
7:02
5
Tjerk Conijn
Lycurgus
7:03
6
Victor Bouwman
De Liemers
7:08
7
Marcel Wouters
Nijmegen Atletiek
7:13
8
Bart Uiterwijk
Hellas
7:16
9
Maarten van Baardwijk
AV '34
7:18
10
Guido Lijster
Ciko '66
7:20
11
Bart van Gurp
Loopteam Ed Sligcher
7:22
12
CornÚ Boutkam
Typhoon
7:23
13
Bram van Buggenum
AVON
7:23
14
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
7:24
15
Wouter Nijkerk
AV '34
7:24
16
Samuel Nadaj
Westervoort
7:26
17
Volker Aengenheister
Essen (GER)
7:28
18
Wouter Visser
AV Wijchen
7:29
19
Paul Boon
SAV
7:33
20
Alex da Conceicao
Hellas
7:34
21
Lennart Kleinjans
Unitas
7:36
22
Koen Buijtendijk
Hollandia
7:40
23
Gijs Groen
Haag Atletiek
7:43
24
Roel Hubers
Passaat
8:12
25
Michiel Heimgartner
Sittard
8:15
26
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
8:18
27
Bjorn Blauwhof
NEA Volharding
8:27
28
Paul Konings
Unitas
8:28
29
Jan Buwalda
Pallas '67
8:37
30
Jan-Diederik Kuiken
PAC
8:41
31
Dick Leseman
Ciko '66
8:47
32
Arjan van Asselt
Pallas '67
9:41
LV, LANGE C,V,6200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Seven Hills Running
23:17
2
Ilse Pol
AV '34
23:48
3
Zahra Essabban
Amsterdam
26:03
4
Jorieke Casteleijn
TartlÚtos
26:16
5
Simone Gouw
Zuidwal
26:43
6
Alyn Testerink
Seven Hills Running
26:52
7
Mieke Eppink
TartlÚtos
27:20
8
Annemarie Rietman
Wageningen
31:42
LVMAS, LANGE C,V,6200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen van Beek
LADB
24:18
2
Elisabeth de Nooijer
Altis
25:30
3
Petra Sloots
Voorne Atletiek
26:12
4
Frederike Sieders
Pallas '67
27:32
5
Els Raap
Kombijsport
28:15
6
Anja Matakena
KAV Holland
30:10
7
Martine Bodemann
Amsterdam
31:00
8
Olga Bakker
PAC
31:50
9
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
51:38
LM, LANGE C,M,9100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel van der Klein
PAC
30:02
2
Bob Winter
Phanos
30:30
3
Alexander van der Voor
Atverni
30:31
4
Dennis Weijers
Phoenix
30:34
5
Robin van de Linde
Almere '81
30:59
6
Bas Bodewes
Parthenon
31:03
7
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
31:10
8
Casper Dirks
Phanos
31:12
9
Niels van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
31:28
10
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
31:35
11
Maarten Blokland
Antilope
31:37
12
Arend T Mulder
Hollandia
31:47
13
Tijs Groen
De Liemers
32:11
14
Alex van der Meer
Prins Hendrik
32:38
15
Jan Roos
TartlÚtos
33:13
16
Thomas Miedema
Phanos
33:30
17
Marc Rofsaert
Schiedam
33:41
18
Hans Klanker
Leiden Atletiek
34:10
19
Ronnie van der Graaf
PAC
34:36
20
Erwin Reijmer
De Liemers
34:39
21
Ivo Lustenhouwer
TartlÚtos
34:48
22
Florian Lichtendonk
Hellas
35:18
23
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
35:49
24
Mark Ravesloot
TartlÚtos
36:20
25
Ramon Holtus
Parcival
38:36
26
Bastiaan Warnaar
Utrecht
39:11
LMMAS, LANGE C,M,9100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Erp
Nijmegen Atletiek
30:19
2
Michiel Otten
Prins Hendrik
30:31
3
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
31:15
4
Rachid Mohammadi
Atos
31:19
5
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
31:22
6
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
33:31
7
Roel van den Meiracker
Pallas '67
33:34
8
Mark Rietveld
Pallas '67
33:55
9
B P Kerkvliet
Leiden Atletiek
34:04
10
Chris Henet
Ciko '66
34:12
11
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
34:17
12
J van Heteren
Passaat
34:22
13
Ad Buijs
Phoenix
34:31
14
Ronald Derksen
Veluwe
34:34
15
T F L M van der Wielen
Nijmegen Atletiek
34:46
16
Ad Huijsmans
Fit
35:00
17
John van Rennes
Loopgroep PK
35:06
18
Wobbe van der Meulen
Pallas '67
35:54
19
Nico Alberts
PAC
36:02
20
Leo van Leeuwen
AV '40
36:14
21
Bart Verberkt
Typhoon
36:41
22
Kees Greidanus
Hellas
36:56
23
Paul van Rooyen
Ciko '66
37:15
24
Henk van der Meijde
Loopgroep PK
37:44
25
Jansen Carl
Pallas '67
39:08
26
Henny Roodhorst
Cifla
39:26
27
Maikel Mardjan
AV '34
40:05
28
Frans de Waal
Nijmegen Atletiek
40:53
29
Teus Valkenburg
Veteranen Nederland
42:14
30
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
42:20
31
Kjeld van Hees
Hellas
42:32
32
Ton Wildenborg
Hellas
42:52
33
Sidney Delara
43:33
34
C M Hartsema
Veteranen Nederland
44:57
35
Marcel van Druten
PAC
45:20
36
Theo Baljon
Ciko '66
45:34
37
Pieter Wijnsema
Energie
49:57
T5V, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peet van Erp
Groesbeek
24:04
2
Nanette Hagedoorn
Velp
24:16
3
Karin van der Goot
Wageningen
25:00
4
Dine Volker
Renkum
25:46
5
Sjanne Meinders
Wageningen
25:55
6
Petra van Damme
Wageningen
27:06
7
Martina Rothfusz
Den Haag
27:08
8
Cobi Pape
Vriezenveen
27:14
9
Margo van Hout
Wageningen
27:15
10
Moniek Vesseur
Wageningen
27:43
11
Joke Pastoors
Wageningen
28:42
12
Monique Bulle
Wageningen
29:25
13
Mieke Lumens
Wageningen
29:31
14
Beatrix van Baren
Wageningen
30:48
15
Robin Pijnappel
Heveadorp
31:13
16
Marianne Pesch-Post
Doorwerth
31:21
17
Petra Pijnappel
Doorwerth
31:26
18
Petra Jansen van Dis
Doorwerth
31:38
19
Saskia Venema
Heelsum
32:12
20
Claudia Speck - Eekela
Geldermalsen
33:36
21
Lianne den Breejen
Varik
33:37
22
Carine Westendorp
Rotterdam
33:49
T5M, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Broeksma
Zwolle
21:37
2
Pim Lenderink
Ede Gld
21:44
3
Roeland van Egmond
Den Haag
21:56
4
Henk Lenderink
Ede Gld
22:01
5
Dries Pluimers
Arnhem
22:04
6
Erwin Kippersluijs
Ede Gld
22:04
7
Willie Jansen
Doorwerth
22:05
8
Dick Lam
Delft
23:16
9
Wim Grooters
Wageningen
23:40
10
Willem de Vos
Wolfheze
24:18
11
Alex Venema
Heelsum
24:35
12
Willy de Groot
Wijchen
24:55
13
Luuk de Groot
Wijchen
25:39
14
Remco Layerwey
Ede
26:09
15
Marinius Schonk
Huissen
26:37
16
Wim den Breejen
Varik
27:10
17
Ron Slammes
Wolfheze
27:45
18
Erik van het Schut
Ede
31:00
19
Micha Meinders
Wageningen
41:59
20
Marcel Meinders
Wageningen
42:09
T7.5V, 7.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla vom Lint
Cothen
39:01
2
Irma Weijman
Wageningen
42:50
3
Nienke van Dartel
Bennekom
43:46
4
Hettie van Zalinge
Ede Gld
46:25
T7.5M, 7.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Sas
Wageningen
34:43
2
Paul Lemmens
Wageningen
34:46
3
Sjaak Conijn
Wageningen
36:40
4
Daniel van Hasselt
Veenendaal
39:15
5
Boudewijn Bleekman
Arnhem
40:21
6
Cor Janssen
Renkum
42:49
7
Anton van Waarden
Oosterbeek
43:23
8
Dick van Kleef
Ede Gld
44:00
9
Kees Peelen
Wageningen
45:58
T10V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adele Smits
Oldenzaal
45:56
2
Heidi Kuin
Bennekom
47:34
3
Marise van Ravenswaaij
Ede Gld
49:08
4
Froukje Visser
Berkenwoude
49:55
5
Karin Wortelboer
Wageningen
50:03
6
Dorry Sleutels
Nijmegen
52:12
7
Matty de Beer
Nieuwegein
54:09
8
Mechteld Ross
Wolfheze
54:34
9
Sonja Kruitwagen
Wageningen
54:36
10
Marjan Verhaar
Wageningen
56:02
11
Klaske Hoogstra
Wageningen
57:37
12
Hanneke Witsenboer
Wageningen
57:43
13
Wietske van Dijk
Wageningen
59:41
T10M, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendrik-Jan Hanning
Bennekom
39:42
2
Erik Fransen
Slijk Ewijk
39:51
3
Adri Lamkamp
Ede
40:12
4
Henk Pos
Ede
40:28
5
Marcel vd Berg
Arnhem
41:10
6
Ronald Veerbeek
Nijmegen
41:21
7
Arnold Broek
Hoorn
43:50
8
Guido Roording
Arnhem
44:43
9
Albert Peters
Heteren
45:03
10
John Visser
Berkenwoude
45:26
11
Eugene Schijvens
Renkum
45:29
12
Sander van den Burg
Wageningen
46:08
13
Haje Visser
Oosterbeek
46:24
14
Cees de Kramer
Arnhem
46:33
15
Jaap Immerzeel
Wageningen
46:47
16
Remko van den Burg
Arnhem
47:01
17
Drikus Haalboom
Bennekom
47:36
18
Patrick van Beek
Ede
47:51
19
Adrie Wichards
Bennekom
47:59
20
H J B M Baak
Nijmegen
48:39
21
R Nijdam
48:44
22
Peter van Campenhout
Wageningen
48:52
23
Mark Mulders
Arnhem
48:55
24
Wim Heijman
Wageningen
49:17
25
Jacco Heek
Ede Gld
50:10
26
Pieter Gardenier
Wageningen
50:35
27
Hans Theloosen
Valburg
50:41
28
J W de Hollander
Bilthoven
50:54
29
Fred van Bergen
Wageningen
51:46
30
Paul Fransen
Wageningen
52:44
31
Jan van Geresteyn
Barneveld
52:45
32
Ralf Piepers
Wageningen
53:15
33
Henk Slotboom
Wageningen
54:07
34
Hans Konig
Wageningen
55:29
35
Gerard Radstaat
Lexmond
56:09
36
A van der Donk
Wageningen
1:00:54
TartlÚtos & Pallas'67
www.uitslagen.nl
12-12-2006 10:40