Uitslagenlijst 2e Cross Crosscompetitie Geld./Ov

Aalten - Zaterdag 9 december 2006

HEREN, HEREN SR. 9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van der Wal
AV '34
30:31
2
Jurgen Mesman
Ciko '66
34:20
3
Frank de Graeff
Veluwe
36:59
4
Elroy Brouwer
Isala '96
37:34
5
Matthijs Leurink
Isala '96
38:45
M35+, HR MASTERS 9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Wienholts
Atletico '73
31:03
2
Bennie Thunker
Isala '96
32:41
3
Harry Veldkamp
Cialfo
34:49
H 40+, HR MASTERS 9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alfred Rekers
PEC 1910
32:06
2
Wim Helmink
Archeus
32:37
3
Aart van Beek
Athlos
32:59
4
Jan van den Broek
Daventria
33:23
5
André Pelgröm
Veteranen Nederland
33:33
6
Ronald Nijland
De Gemzen
33:40
7
Paul Swart
Gelre
33:57
8
Carl Penninga
AV '34
34:20
9
Pieter-Jan Vlaming
NOP
34:43
10
Dick Leseman
Ciko '66
35:43
11
Benno Aversteeg
AVA '70
37:51
12
Nico Baalbergen
AVA '70
39:50
H REC, HR RECR. 6,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Woeltjes
Aalten
22:51
2
Geert Wevers
Aalten
22:56
3
Dirk Wigmans
Vaassen
23:52
4
Pascal Kolkman
Winterswijk
24:08
5
Rudi Lammers
Aalten
26:03
6
Leo Poen
Apeldoorn
29:08
M 50+, HR M 50+ 6,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Liefers
AV '34
22:38
2
Gerrit Ormel
AVA '70
23:04
3
Jaap Kooiman
Cialfo
23:33
4
Frank Duking
Atletico '73
23:43
5
André Petterson
Atletico '73
23:45
6
Hans Licht
AV '34
24:10
7
Reyer Demoet
Loopgroep Aart Stigt
24:12
8
Gerard van de Bovenkam
Veteranen Nederland
24:28
9
Philip Wheeler
Cifla
25:42
10
Toon Woertman
Daventria
25:47
H MID, H SEN 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Hemstede
Atletico '73
9:08
2
Michel Kerkdijk
Daventria
9:32
3
Christiaan Hemstede
Atletico '73
9:40
4
Erwin Meijer
Climax
9:57
5
Seran Nijkamp
Veluwe
10:01
6
Raimo Westerhof
Athlos
10:12
7
Dirk-Jan Demkes
Atletico '73
10:24
8
Sander Hilferink
Ciko '66
10:26
9
Ernst Hulsman
PEC 1910
10:33
10
Kris Sprokholt
Cialfo
10:42
11
Jelle Schoemaker
Atletico '73
10:50
12
Mathias Meijer
Climax
10:50
13
Wilco Steenwijk
PEC 1910
10:57
14
Gerard Kroes
Cialfo
10:59
15
Jaap Vlaming
NOP
11:20
16
Jelle Hanswijk
Climax
11:34
17
Pieter Boone
Isala '96
12:10
18
Wouter Kreeft
Ciko '66
12:38
19
Dennis Pieterson
Cialfo
12:42
20
Constant Volmeijer
AVA '70
14:33
JA, JA 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfred van Holst
De Gemzen
14:00
2
Ralph Uenk
Climax
14:12
3
Koen Vossers
Argo
14:20
4
Andreas Potgieter
AV '34
14:24
5
Marco de Meer
Athlos
14:53
6
Stefan Schouten
Athlos
15:00
7
Arjen Janssen
Gelre
15:07
8
Jordy Harleman
De Gemzen
15:29
9
Peter Boone
Isala '96
16:07
10
Sander Bos
Daventria
16:30
11
Xander Knispel
Athlos
17:38
12
Tom Wevers
AVA '70
18:08
JB, JB 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Reintjes
Atletico '73
13:35
2
Edwin Boone
Isala '96
13:54
3
Arjen Venema
Climax
14:43
4
Thomas Luttikhold
AVA '70
14:50
5
Joris Petterson
Atletico '73
15:05
6
Gertin Roke
ACO Touwen
15:10
7
Dennis vd Woude
NOP
15:14
8
Daan Knoef
Daventria
15:23
9
Tom Minkjan
ACO Touwen
15:35
10
Vincent Maalderink
Hanzesport
15:42
11
Gerko Wassink
NOP
16:15
12
Wietse Bouwknegt
AV '34
16:17
13
Erwin Wamelink
AVA '70
17:23
14
Jeroen Koetsier
De Gemzen
17:39
15
Sjoerd van Beek
Gelre
17:42
16
Ellard Schutte
AV '34
18:53
JC, JC 2,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wiggemans
Daventria
8:41
2
Jeroen van Calker
PEC 1910
8:42
3
Sten Schaper
Argo
8:55
4
Stefan Breet
Flevo Delta
9:33
5
Thomas Stigt Thans
PEC 1910
9:46
6
Kris Minkjan
NOP
9:53
7
Julian Wassink
NOP
10:02
8
Marc Bakker
ACO Touwen
10:07
9
Roel Schreurs
AVA '70
10:12
10
Remco Bos
Daventria
10:20
11
Gian Potgieter
AV '34
10:24
12
Edwin Siebert
PEC 1910
10:26
13
Joost Roddeman
Atletics Nijverdal
10:30
14
Daan Vos
PEC 1910
10:34
15
Benjamin Oderkerk
AV '34
10:40
16
Luuk te Brake
AVA '70
10:41
17
Daan Reintjes
De Liemers
10:42
18
Ingmar van der Lucht
PEC 1910
10:43
19
Ruben Soewarto
ACO Touwen
10:44
20
Willem Kempers
AV '34
10:51
21
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
10:55
22
Jens Tijbout
Isala '96
11:04
23
Sven Meerdink
Archeus
11:05
24
Casper van Leeningen
AV '34
11:07
25
Remco van Veluwen
PEC 1910
11:21
26
Brian Rispens
Daventria
11:29
27
Bart Willemsen
AV '34
11:42
28
Casper Boon
AV '34
11:49
29
Lennard Nawijn
AVA '70
11:58
30
Emiel Schutte
AV '34
12:30
31
Beer van Esser
Atletico '73
13:55
JD1, JD 1E JRS 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Cialfo
8:30
2
Jordy Dikkers
De Sprinter
8:32
3
Ruben van Dijk
AV '34
8:36
4
Mark Brake
AVA '70
8:39
5
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
8:42
6
Loran Hollander
AV '34
8:55
7
Lukas Hoes
AV '34
8:58
8
Menno Ottens
AV '34
9:00
9
Lars Bakker
ACO Touwen
9:03
10
Rowan van Emden
Atletico '73
9:06
11
Wiebe de Heer
Atletico '73
9:07
12
Pieter van der Wal
Atletico '73
9:10
13
Bran Van Aalten
Atletico '73
9:12
14
Thijs Kranenburg
Atletico '73
9:31
15
Lourens Broeze
Archeus
9:32
16
Bas Oudenhuijsen
AV '34
9:33
17
MARK Hoop
AV '34
9:34
18
Wanja Hoogland
AV '34
9:45
19
Arend-Jan Spierenburg
Cialfo
9:46
20
Sjoerd Mol
AV '34
9:47
21
Laurens Oosterwegel
Daventria
10:10
22
Ruud Mulleman
Atletico '73
10:11
23
Tom Elzinga
AV '34
10:33
24
Daan Houwers
AVA '70
10:35
25
Rutger van Dam
Gelre
10:59
JD2, JD 2E JRS 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Seevinck
De Liemers
8:21
2
Juriaan Scholten
De Liemers
8:25
3
Simon de Regt
AV '34
8:33
4
Mathijs de Goede
NOP
8:44
5
Marcel Boone
Flevo Delta
8:46
6
Kevin Kugathasan
AVA '70
8:50
7
David Sonntag
AVA '70
8:58
8
Stijn Masselink
Atletico '73
9:02
9
Marijn Winters
ACO Touwen
9:15
10
Paul Heinen
AVA '70
9:20
11
Nick Lankwarden
AV '34
9:24
12
Sjoerd van der Velde
Hanzesport
9:36
13
Koen Fransen
Atletico '73
9:38
14
Luuk Frankemölle
Hanzesport
9:41
15
Roy Grievink
AVA '70
9:46
16
Stan Barelds
AV '34
9:46
17
David van Bergen
Argo
9:57
18
Luuk Boevink
AV '34
9:59
19
Guus Loman
Daventria
10:14
20
Pieter Luinstra
Daventria
10:19
21
Niels Schaveling
Cialfo
10:20
22
Steven van Kesteren
Atletico '73
10:33
23
Freek Heuvels
Atletico '73
10:56
24
Twan Veldhuis
Archeus
11:09
25
Lukas Aversteeg
AVA '70
11:31
26
Stef Tervelde
Daventria
12:33
JPA1, J PUP A1 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Peerdeman
NOP
4:26
2
Loek Könning
Isala '96
4:37
3
Niels Regelink
Gelre
4:38
4
Tim te Brake
AVA '70
4:40
5
Michiel van Veluwen
PEC 1910
4:45
6
Chris Fidder
Isala '96
4:46
7
Wietse Koot
Daventria
4:49
8
Nout Wardenburg
AV '34
4:50
9
Luuk Vos
PEC 1910
4:53
10
Kenneth Sonntag
AVA '70
4:56
11
Aike de Heer
Atletico '73
5:00
12
Thijs van Aalten
Atletico '73
5:01
13
Jitse Spierings
Nijmegen Atletiek
5:03
14
Jesse Jeunink
Gelre
5:05
15
Twan Wagenaar
AVA '70
5:06
16
Simon Spierings
Nijmegen Atletiek
5:07
17
Dirk Mulleman
Atletico '73
5:08
18
Maik Scholten
De Gemzen
5:17
19
Matthieu van den Broek
De Gemzen
5:25
20
Gertjan Bentert
AVA '70
5:27
21
Leon Luijmes
AVA '70
5:27
22
Sander van Heerde
Daventria
5:31
23
Pim van Empelen
Atletico '73
5:41
24
Bas de Wit
AV '34
6:03
25
Stefan Reurink
De Gemzen
6:21
26
Martijn Jonker
Hanzesport
7:00
JPA2, J PUP A2 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin van Kooij
Hanzesport
4:15
2
Robin Pastoor
Atletico '73
4:16
3
Benjamin Janssen
Atletico '73
4:19
4
Mats Fierkens
De Liemers
4:23
5
Nick Barelds
AV '34
4:27
6
Daniel Oderkerk
AV '34
4:30
7
Marco Schurink
Gelre
4:36
8
Gijs Langkamp
Daventria
4:37
9
Ruben Vos
PEC 1910
4:39
10
Jimmy Brandt
Hanzesport
4:40
11
David Spiro
Archeus
4:40
12
Yoran van Meeuwen
Ciko '66
4:47
13
Yannick vd Lucht
PEC 1910
4:49
14
Bram Tolkamp
AVA '70
4:49
15
Mark Grasmeijer
AV '34
4:50
16
Lennart Eringfeld
AV '34
4:50
17
Auke van Dijk
AV '34
4:53
18
Mark Jansonius
AV '34
4:53
19
Dani Kugathasan
AVA '70
5:10
20
David Albers
Isala '96
5:13
21
Kay Sanders
Atletico '73
5:14
22
Martin ten Thije
Archeus
5:21
23
Tim Scholten
AVA '70
5:22
24
Emiel Boekelder
AVA '70
5:23
25
Bram de Wilde
Hanzesport
5:25
26
Frank Zegers
AV '34
5:28
27
Rene Scholten
AV '34
5:28
28
Raul Griffioen
AVA '70
5:32
29
Tymon Simonides
De Liemers
5:35
30
Michiel Blom
Daventria
6:00
JPB, J PUP B 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Greven
Hanzesport
4:42
2
Cas Swienink
PEC 1910
4:49
3
Tom Rewinkel
Atletico '73
4:51
4
Nicholas Mitchell
Atletico '73
4:53
5
Daniel Ogink
AV '34
4:57
6
Mattijs Kok
Atletico '73
5:02
7
Jurian van Lohuizen
AV '34
5:13
8
Wilco Jonker
De Gemzen
5:14
9
Tom Versloot
De Liemers
5:15
10
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
5:23
11
Bram van den Bor
AV '34
5:23
12
Darren van den Brink
AV '34
5:37
13
Pim Langkamp
Daventria
5:37
14
Joell van Beek
De Gemzen
5:42
15
Arnout Mak
De Gemzen
5:57
16
Bart Elburg
AVA '70
5:58
17
Teun Houwers
AVA '70
5:58
18
Mylan Voskamp
Hanzesport
5:59
19
Jelte Braakman
Hanzesport
6:00
20
Rik Dunnewold
AVA '70
6:05
21
Wouter Jonker
Hanzesport
6:13
22
Guido Ennen
Hanzesport
6:43
23
Robin Fortgens
AV '34
6:58
JPC, J PUP C 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauri Hulleman
AV '34
5:03
2
Ruben Boekelder
AVA '70
5:09
3
Peter Afman
PEC 1910
5:10
4
Noah Woeltjes
AVA '70
5:13
5
Tobias van Leeuwen
AV '34
5:22
6
Rik van Ingen
AV '34
5:29
7
Chris Ruisch
NOP
5:35
8
Taco vd Werff
AV '34
5:38
9
Mylan van Meeuwen
Ciko '66
5:51
10
Natan Greven
Hanzesport
5:55
11
Leon Mak
De Gemzen
5:57
12
Mick Wagener
AVA '70
5:58
13
Kay Klein Hesselink
AVA '70
5:59
14
Stijn Jansonius
AV '34
6:13
15
Cas Luijmes
AVA '70
6:21
16
Daan Penninga
AV '34
6:22
DAMES, DAMES 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Koers
PEC 1910
22:51
2
Nelleke van Twist
PEC 1910
23:00
3
Geke Groenveld
PEC 1910
26:27
4
Christel te Lindert
AVA '70
32:26
D35+, D MASTERS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Stevens
Cifla
25:34
V45+, D MASTERS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Voets
Veluwe
21:16
2
Josien van den Berg
Cifla
22:34
3
Mieke Toorenaar
Cifla
23:57
4
Marianne Renckens-Klok
Cifla
26:00
MA, MA 2,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gejanne Lussenburg
Isala '96
10:09
2
Kimba ten Kampe
Daventria
10:23
MB, MB 2,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristen Nijenhuis
Atletico '73
9:58
2
Lisanne Drost
Athlos
10:31
3
Hilke Knoef
Daventria
11:06
4
Anne Toebes
AV '34
11:17
5
Ellen Houweling
Hanzesport
11:39
6
Marjolein Frielink
De Liemers
12:46
7
Emmy Overkamp
Hanzesport
13:26
MC, MC 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicola Krukkert
Daventria
8:18
2
Winne Vos
Daventria
8:24
3
Margit Korporaal
AV '34
8:26
4
Herlinde Roke
ACO Touwen
8:39
5
Laura Morren
Athlos
8:43
6
Dionne Deemter
Spurt '88
8:55
7
Savanna Warmink
ACO Touwen
8:56
8
Saskia van Bergen
Argo
8:56
9
Lynn Meier
Spurt '88
8:59
10
Sterrin Smalbrugge
AV Rijssen
9:09
11
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
9:30
12
Tamara Oderkerk
AV '34
9:34
13
Minke Berendsen
Atletico '73
9:42
14
Marijke Frielink
De Liemers
9:46
15
Nienke Tebbens
AV '34
9:47
16
Myrthe Nabbe
De Liemers
9:59
17
Marijn Ruessink
Archeus
10:11
18
Renske van Gelder
Hanzesport
10:14
19
Melanie Polderdijk
AV '34
10:15
20
Willemijn van Laar
Cialfo
10:16
21
Kinley Sanders
Atletico '73
10:16
22
Jill Jansen
Atletico '73
10:18
23
Laura Ouwerkerk
Atletico '73
10:26
24
Marleen van Heerde
Cialfo
10:45
25
Sharon Hendriks
AV '34
11:16
26
Ruth Visser
Gelre
12:04
MD1, MD 1E JRS 1,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien van Amelsvoort
AV '34
5:47
2
Rense Leseman
Ciko '66
5:54
3
Sophie van de Most
De Liemers
6:02
4
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
6:18
5
Laurie Kampkuiper
AV '34
6:22
6
Carlijn Niessen
Ciko '66
6:25
7
Atke Visser
PEC 1910
6:25
8
Frederieke ter Avest
De Liemers
6:31
9
Iris Dijkstra
De Liemers
6:32
10
Pauline Lussenburg
Flevo Delta
6:36
11
Emke Obbink
AVA '70
6:38
12
Laura Weinans
Atletico '73
6:47
13
Tirza Amersfoort
AV '34
6:50
14
Laura Jansma
De Gemzen
6:51
15
Esmée Bannink
AV '34
6:52
16
Sharon Rispens
Daventria
6:52
17
Silke Hulman
Daventria
6:53
18
Rachel Weerdenburg
AV '34
6:58
19
Marlon Koopman
Atletico '73
7:02
20
Janice Everaars
AV '34
7:04
21
Anke Wensink
AV '34
7:09
22
Marije van Hunenstijn
AV '34
7:15
23
Madelief Hoijtink
Archeus
7:16
24
Anouck Quansah
AV '34
7:17
25
Sophia Helmus
Cialfo
7:20
26
Eline Hietbrink
AV '34
7:22
27
Sara Nijmeijer
Archeus
7:31
28
Lisa Elskamp
AV '34
7:33
29
Franka Brekvoort
Hanzesport
7:34
30
Sanne Bril
Hanzesport
7:38
31
Tessa Poen
AV '34
7:41
32
Hella Hulman
Daventria
7:45
33
Elina Linger
AV '34
7:46
34
Anna Buter
Argo
7:50
35
Hilde Bentert
AVA '70
8:17
36
Manon Harte
De Liemers
8:47
37
Pauline Veenbergen
Gelre
8:53
38
Andrea Bruntink
Hanzesport
9:53
MD2, MD 2E JRS 1,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle van der Meer
Isala '96
5:50
2
Aline Kootstra
ACO Touwen
5:51
3
Amerins Hoogland
Daventria
6:07
4
Loes Oudenhuijsen
AV '34
6:12
5
Saskia Weinans
Atletico '73
6:16
6
Mirthe Overkamp
Hanzesport
6:17
7
Nadine Willems
De Liemers
6:24
8
Eefje Boons
Daventria
6:24
9
Ella van Amelsvoort
AV '34
6:39
10
Marieke Bijman
NOP
6:39
11
Anne Koot
Daventria
6:40
12
Karlijn Rutten
Daventria
6:41
13
Lincy Hoeiink
Hanzesport
6:46
14
Rosanne Zandgrond
AV '34
6:48
15
Nettie Sipayung
Hanzesport
7:05
16
Marloes Timmerman
Daventria
7:05
17
Lieke Ruesink
Archeus
7:13
18
Inge Stoffer
PEC 1910
7:14
19
Eva Nijboer
Cialfo
7:17
20
Marloes Oosterwegel
Daventria
7:19
21
Loes Ross
Atletico '73
7:26
22
Marijn Wilbrink
Atletico '73
7:42
23
Iris Poen
AV '34
7:49
24
Robin Verheij
Daventria
7:53
25
Lize Weddepohl
AV '34
7:55
26
Yoshka Denekamp
AV '34
7:59
MPA1, M PUP A1 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa Haan
AV '34
4:28
2
Danique Slob
Isala '96
4:43
3
Eline de Jong
De Liemers
4:44
4
Annelinde Jongejan
Atletics Nijverdal
4:46
5
Jelynn Timisela
AV '34
4:59
6
Welmoed Jonker
Daventria
5:02
7
Isa van Rijswijk
Hanzesport
5:03
8
Judith vd Wetering
AV '34
5:07
9
Inga Bakker
ACO Touwen
5:12
10
Kelly Cornelissen
De Gemzen
5:13
11
Anne Bijsterbosch
AV '34
5:19
12
Gerber Loman
Cialfo
5:20
13
Anne Meiberg
De Gemzen
5:25
14
Marye Bosboom
Cialfo
5:26
15
Jos Harleman
Daventria
5:28
16
Brechtje Pieterse
Nijmegen Atletiek
5:32
17
Julia Tiggeloven
Archeus
5:33
18
Elzemieke Scholten
De Liemers
5:35
19
Esther de Regt
AV '34
5:40
20
Hananne Heil
AV '34
5:42
21
Floor Mulder
AV '34
5:53
22
Lotte Coenen
Atletico '73
5:54
23
Annemyn Groters
Hanzesport
6:07
24
Jetske Brinkman
AV '34
6:09
25
Nina ten Kate
AV '34
6:47
26
Noah Stegehuis
Hanzesport
6:50
27
Anne Bosman
AVA '70
6:50
MPA2, M PUP A2 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
4:18
2
Marleen Stoel
Isala '96
4:22
3
Lotte Keizer
Nijmegen Atletiek
4:28
4
Emma Hoes
AV '34
4:40
5
Marlou Zandgrond
AV '34
4:42
6
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
4:47
7
Simone Timmerman
Daventria
4:48
8
Frankie Lammers
AVA '70
4:57
9
Tanne Schuiling
Daventria
5:01
10
Erin Bade
Ciko '66
5:02
11
Eva Zanden
De Liemers
5:03
12
Maxime Meussen
Daventria
5:04
13
Tess Lont
AV '34
5:06
14
Laura Brands
NOP
5:08
15
Fleur Oprel
Hanzesport
5:09
16
Bente Dijkstra
Daventria
5:09
17
Irene Afman
PEC 1910
5:10
18
Kiki Wesselo
Cialfo
5:11
19
Babs Vermeulen
Atletico '73
5:13
20
Nina Dijkstra
De Liemers
5:14
21
Madelon Eggengoor
De Gemzen
5:17
22
Lisa Siegelaar
AV '34
5:18
23
Jolente Janssen
De Gemzen
5:19
24
Sharon Lukassen
Atletico '73
5:20
25
Hanneke Oosterwegel
Daventria
5:22
26
Margreet Klein Willink
AV '34
5:26
27
Dieuwke Slump
AV '34
5:29
28
Anouschka Schröder
Flevo Delta
5:32
29
Romy van den Dungen
Flevo Delta
5:34
30
Michal Janssen
Ciko '66
5:36
31
Kim van der Velde
AV '34
5:49
32
Madelon Matse
Atletico '73
5:57
33
Renske Versloot
De Liemers
5:57
34
Maartje Ross
Atletico '73
6:11
35
Marion Rouw
AV '34
6:16
36
Chanda van den Brink
AV '34
6:23
37
Wendy Polderdijk
AV '34
6:34
38
Nienke Rewinkel
Atletico '73
6:52
39
Mirjam Dunnewold
AVA '70
7:49
MPB, M PUP B 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annamarth Hoogland
Daventria
4:47
2
Bente Lutteke
Hanzesport
4:49
3
Willemeijn ter Avest
De Liemers
5:02
4
Marit Fiechter
PEC 1910
5:09
5
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:11
6
Kayara Bijker
De Liemers
5:15
7
Myrthe Schouten
AV '34
5:19
8
Cheuk-A-Lem
PEC 1910
5:20
9
Bo Burgmeijer
De Gemzen
5:20
10
Anouschka Heemskerk
Flevo Delta
5:21
11
Sylvana Wijers
Daventria
5:22
12
Emma Oosterwegel
Daventria
5:24
13
Martha Tiel Groenesteg
PEC 1910
5:26
14
Lisette Poen
AV '34
5:28
15
Julia van der Werf
Isala '96
5:34
16
Nienke Grasmeijer
AV '34
5:47
17
Claudia Nieuwenhuis
AV '34
5:52
18
Lisanne Maasland
Cialfo
6:20
19
Julia Xykiminos
Archeus
6:37
20
Anne Walters
Gelre
6:48
21
Holly Haverkamp
De Gemzen
6:55
22
Veerle Linger
AV '34
7:01
23
Evie Brinkman
AV '34
7:24
MPC, M PUP C 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
5:11
2
Hanna van Aalten
Atletico '73
5:15
3
Floor Doornwaard
De Gemzen
5:18
4
Irene Bijman
Isala '96
5:22
5
Ilham Tamrouti
Isala '96
5:27
6
Jorinde Heil
AV '34
5:34
7
Corean Benschop
AV '34
5:41
8
Emma Matse
Atletico '73
5:48
9
Mirren van Blanken
AV '34
5:52
10
Yoka Hubers
AV '34
5:59
11
Verena van den Dikkenb
AV '34
6:17
12
Jinke Janssen
Daventria
6:24
13
Ilse van Huffelen
De Gemzen
6:27
14
Loes Harleman
Daventria
6:33
15
Eva de Wilde
Hanzesport
6:35
16
Kato Fierkens
De Liemers
7:33
17
Perla Griffioen
AVA '70
7:39
18
Janneke van Empelen
Atletico '73
7:45
www.uitslagen.nl
09-12-2006 16:21