Uitslagenlijst 2e Kruininger Gorscross

Oostvoorne - Zondag 3 december 2006

H 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
20:42
2
Carlo Poll
Hellevoetsluis
21:10
3
Ron Ouwens
Energie
23:08
4
Maurice vd Merwe
Hoogvliet
23:11
5
Peter Deurloo
Hellevoetsluis
24:34
6
Richard den Hartog
Voorne Atletiek
25:55
7
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
26:03
8
Mark van Ruiven
Voorne Atletiek
28:22
9
Cock Verburgh
Voorne Atletiek
35:14
D 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van Es
Energie
23:42
2
Kardine van Es
Rotterdam
25:02
3
Corrie Faasse
Voorne Atletiek
25:57
4
Marina Ars
Voorne Atletiek
26:20
5
Saskia Kroon
Voorne Atletiek
26:27
6
Yael de Man
Voorne Atletiek
26:55
7
Corrie Slingerland
Voorne Atletiek
27:12
8
Lenet Kranse
PAC
27:19
9
Janneke van Leer
Voorne Atletiek
27:34
10
Carmen Hermans
Voorne Atletiek
28:21
11
Larissa du Mortier
Spark
28:50
12
Mieneke Ewald
Voorne Atletiek
29:03
13
Erna Lise Snoeij
Rockanje
29:21
14
Elma van 't Hof
Hellevoetsluis
29:37
15
Tannette Croes
Voorne Atletiek
32:43
16
Nancy Verburgh
Voorne Atletiek
32:45
17
Marga van Gulik
Voorne Atletiek
35:13
H 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Houdijk
PAC
38:39
2
Loek van der Lans
Voorne Atletiek
39:00
3
Harry van den Band
Voorne Atletiek
40:36
4
Don Croes
Voorne Atletiek
41:23
5
Andre Bruijn
Voorne Atletiek
42:23
6
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
43:10
7
Ton van Marrewijk
Schipluiden
43:42
8
John van de Pas
Fortuna
44:24
9
Krijn Boogaard
PAC
46:24
10
John de Winter
Brielle
46:36
11
Perry Sintnicolaas
Hoogvliet
48:05
12
Edwin Mensink
Brielle
48:23
13
Jeroen Hartog
Pallas '93
48:37
14
Bas van der Laan
Parthenon
48:40
15
Gerard van Raalte
Parthenon
49:07
16
Michiel Ruigrok
Bijlmer
49:23
17
Jan op den Dies
Geervliet
49:34
18
Niels van Setten
H.I. Ambacht
49:38
19
Menno Kriekaart
Zuidland
50:43
20
Johan Snoeij
Rockanje
51:11
21
Fred Sintnicolaas
Poortugaal
55:26
D 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannie van Reek
Voorne Atletiek
43:07
2
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
44:35
3
Concetta Pichierri
Voorne Atletiek
48:04
4
Mitzy Nieuwenhuizen
Pallas '93
49:23
5
Suzan van den Broek
Voorne Atletiek
49:24
6
Marja Visser
Brielle
51:25
7
Cilie van Waardenberg
Voorne Atletiek
52:43
8
Dionne Buizert - van V
Voorne Atletiek
54:03
9
Marleen van de Engel
Voorne Atletiek
54:04
10
Margriet Bakker-Eurlin
Oostvoorne
56:03
11
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
1:00:10
H13,1, 13,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
50:58
2
Dennis Postma
Voorne Atletiek
51:20
3
Pieter Heggen
Zuidland
52:19
4
Charles Timmermans
Voorne Atletiek
52:35
5
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
54:23
6
Erik Schumacher
PAC
55:00
7
Gert-Jan Verbrugge
AV '56
55:38
8
Paul Jansen
Olympus '70
55:41
9
Ronald Kohn
Zuidland
55:44
10
Nico van der Berg
Olympus '70
55:48
11
Marcel van Deursen
Hoogvliet
56:34
12
Cock Dorst
Veteranen Nederland
56:41
13
Erik Tuk
Voorne Atletiek
56:57
14
Kevin ten Hoeve
Oostvoorne
57:25
15
Eric Sluimer
Maassluis
57:31
16
Martien Blok
Voorne Atletiek
57:43
17
Mark de Boer
Rotterdam
58:05
18
Marcel van de Haterd
Alblasserdam
58:19
19
Johan Lacroix
Rockanje
58:24
20
Jan Kweekel
Pallas '93
59:31
21
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
59:40
22
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:02:56
23
Michel Siep
Rotterdam
1:03:08
24
René Godschalk
Hellevoetsluis
1:03:22
25
José van Rijsewijk
Hellevoetsluis
1:03:29
26
Hans Rosbergen
Voorne Atletiek
1:03:31
27
Gertjan van de Ruit
Pallas '93
1:03:38
28
Ed Stuut
Hellevoetsluis
1:03:54
29
Nico van Riet
Voorne Atletiek
1:03:57
30
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:04:13
31
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:04:18
32
Hans Erkelens
PAC
1:04:30
33
Leo van Zielst
Pallas '93
1:05:12
34
Antony de Winter
Voorne Atletiek
1:05:16
35
Marco Meeling
Spijkenisse
1:05:21
36
Henk van Vianen
Vlaardingen
1:05:49
37
Rob Bekker
Zwartewaal
1:06:45
38
John Visser
Rotterdam Atletiek
1:06:57
39
Jacobus Slingerland
Pallas '93
1:07:08
40
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:07:25
41
Henk-Jan Benschop
Hellevoetsluis
1:07:30
42
Leo Kleyburg
Voorne Atletiek
1:07:39
43
Ton van Almen
Hellevoetsluis
1:08:04
44
Timo van Toledo
Oostvoorne
1:08:32
45
Peter Groeneveld
Oostvoorne
1:08:49
46
Corne Zwinkels
Voorne Atletiek
1:09:00
47
Richard van Dooren
Spijkenisse
1:09:02
48
John van Hoorn
Voorne Atletiek
1:10:07
49
Leo Dupon
Hoogvliet Rotterdam
1:10:23
50
Jan Schaay
Voorne Atletiek
1:10:51
51
John van Zutphen
Hellevoetsluis
1:10:57
52
Leen van Waardenberg
Hellevoetsluis
1:10:58
53
Wouter Vonk
Voorne Atletiek
1:12:13
54
John Roobol
Voorne Atletiek
1:12:38
55
Andre Vingerling
Zwartewaal
1:13:09
56
Chris Mijer
Voorne Atletiek
1:13:53
57
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:15:12
58
Marco Klepper
Ouddorp
1:15:17
59
Eddy Rozema
Pallas '93
1:17:39
60
Peter Dahlhaus
Spirit Oud Beijerlan
1:18:10
61
Arie den Arend
Voorne Atletiek
1:19:06
62
Klaas Duizendstra
Hellevoetsluis
1:21:07
D13,1, 13,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
58:16
2
Mieke van den Bos
Pallas '93
1:11:21
3
Froukje Visser
Rotterdam Atletiek
1:11:50
4
Wilma de Zoete
Voorne Atletiek
1:16:00
5
Reja Lageweg
Geervliet
1:16:57
6
Anja Langendoen
Voorne Atletiek
1:21:33
7
Sonja van Dijk
Voorne Atletiek
1:21:33
8
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
1:21:34
J 1KM, 1000 MTR JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boss Priester
Oostvoorne
4:21
2
Brent Biesheuvel
Spark
4:22
3
Luc Lacroix
Voorne Atletiek
4:27
4
Bart van Numen
Spark
4:35
5
Mischa Ouwens
Energie
4:38
6
Bas Kooiman
Spark
4:48
7
Brandon ten Hoeven
4:55
8
Tjark Klee
Voorne Atletiek
4:59
9
Bas Poel
Voorne Atletiek
5:03
10
Sanne Troost
Flakkee
5:04
11
Karin Egberts
Voorne Atletiek
5:12
12
Eva Ritmeester
Voorne Atletiek
5:16
13
Céline de Jong
Voorne Atletiek
5:21
14
Daan Bruin
Voorne Atletiek
5:22
15
Lotte van der Stap
Voorne Atletiek
5:28
16
Mandy Erkelend
PAC
5:34
17
Jory de Zoete
5:53
18
Thomas van der Lans
Brielle
5:55
19
Tamar Hoogerwerf
Voorne Atletiek
6:00
20
Tahnee de Goede
6:12
21
Lars de Zoete
6:13
22
Thom Leeuwenstein
6:46
23
Ilse den Dekker
Voorne Atletiek
7:01
24
Ivana Leban
7:26
25
Eline Egberts
7:27
26
Isabel Leeuwenstein
7:40
J 2KM, 2000 MTR JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Kranse
PAC
7:49
2
Sander Boogaard
PAC
8:23
3
Rick Versluis
8:30
4
Martijn Boer
Voorne Atletiek
8:45
5
Thomas van der Hoeven
Voorne Atletiek
8:50
6
Manon Troost
Voorne Atletiek
9:14
7
Marloes Troost
Voorne Atletiek
9:19
8
Femke van Kampen
Spark
9:29
9
Diane van Es
Energie
9:40
10
Corinde van Es
Energie
9:51
11
Esra Hoogerwerf
Voorne Atletiek
10:16
12
Amanda Ouwens
Energie
10:38
13
Anna Bruijn
Voorne Atletiek
10:45
www.voorneatletiek.nl
Uitslagen.nl
04-03-2007 20:48