Uitslagenlijst r ING vaartloop 2006

Aalsmeer - Zondag 26 november 2006

HSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
54:21
2
Joost de Klerk
Phanos
1:02:56
3
Mario Willemsen
AKU
1:12:24
4
Bas Zwart
Phanos
1:16:00
5
Mathijs van der Pol
Haarlemmermeer
1:18:09
6
Bjorn Parée
AV Aalsmeer
1:32:28
M-35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Klein
AKU
1:00:14
2
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
1:01:32
3
Konrad Wiebenga
Startbaan
1:03:49
4
Eelco Müller
Phanos
1:08:29
5
Frank de Horde
AV Aalsmeer
1:15:41
6
John Celie
AKU
1:19:40
M-40, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Leuven
Suomi
59:10
2
Jaap Koning
Kombijsport
1:04:55
3
Jan Mulder
Kombijsport
1:06:29
4
Dick Verhoef
AV Aalsmeer
1:06:47
5
John 't Hoen
AV Aalsmeer
1:07:17
6
Gilles Visser
Kombijsport
1:09:45
M-45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Baas
De Veenlopers
1:04:44
2
Joris de Wijs
Phanos
1:06:38
3
Johan Licht
Startbaan
1:06:43
4
Paul Stevens
AKU
1:13:42
5
Nan van den Berg
AKU
1:14:45
6
Cock van der Pol
Haarlemmermeer
1:20:32
7
Ed Janssen
AKU
1:26:58
8
Jos Cornelissen
Loopservice.nl
1:32:08
M-50, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oskam
AV '47
1:03:32
2
Jan van den Boom
Hellas
1:07:11
3
Bert Bouwmeester
AKU
1:07:21
4
Theo Noij
AKU
1:09:24
5
Kees de Groot
De Koplopers
1:16:17
D-SEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda de Klerk
Trias
1:13:45
2
Kim de Bruin
AKU
1:26:07
3
Monika Kapitany
AKU
1:34:39
D-35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasperina Furman
Phanos
1:35:45
D-40, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Voorn
AV '40
1:08:08
2
José Doorson
Zaanland
1:10:53
D-45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elizabeth van den Berg
AKU
1:17:10
D-50, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
M H de Bruin-van Duijk
AKU
1:17:06
2
Wil Voorn-Bouwmeester
AKU
1:23:56
3
Annie Calmez
AKU
1:25:27
4
Marja vd Sluis-vd Stee
AV Aalsmeer
1:26:57
D-55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lilian Schreuder
AV Castricum
1:27:53
M-55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
1:08:05
2
Wim Haagsma
Hardloopclub Amsterd
1:12:08
3
Jan van Maren
Veteranen Nederland
1:15:24
4
Arnold van Velthoven
Loopservice.nl
1:16:55
5
Jos Snel
De Veenlopers
1:17:05
6
John van Meeningen
Tenaco
1:29:55
M-60, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Methorst
Veteranen Nederland
1:12:59
2
Barrie Henson
Leiden Atletiek
1:18:28
3
Hans Oostindiën
BAV
1:21:23
4
Maarten Breggeman
AKU
1:25:43
MRECR, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle van Schaik
Amsterdam
1:03:22
2
Johan Koolhaas
Amstelveen
1:04:37
3
Tonny Blom
Haarlem
1:05:31
4
Bas de Bruijn
Amstelveen
1:05:37
5
Wim Epskamp
Hoofddorp
1:05:40
6
Paul van der Horst
Amsterdam
1:05:46
7
Kees Schouten
Kudelstaart
1:08:54
8
Wim Koster
Boskoop
1:09:14
9
Hendrik Bulle
Uithoorn
1:10:07
10
Winfried Falk
Aalsmeer
1:10:49
11
Ron van Dalen
Hoofddorp
1:12:29
12
Han van der Linden
Wilnis
1:12:31
13
Hans Blommestijn
Uithoorn
1:12:41
14
Jeroen Hijstek
Nieuw Vennep
1:13:04
15
Kees Koeleman
De Kwakel
1:13:08
16
Eric Traa
Rijsenhout
1:13:09
17
Guido van Vliet
Uithoorn
1:13:10
18
Fred Feeke
Uithoorn
1:13:54
19
Daniel Kalker
Leimuiden
1:14:57
20
Rolf de Horde
Amstelveen
1:15:41
21
Naveen Radhakishun
Amsterdam
1:16:18
22
Henry Lee
Amsterdam
1:16:31
23
Alexander Goutbeek
Amstelveen
1:17:32
24
Ronald Lammers
Heemstede
1:17:44
25
Jan Wolfrat
Zaandam
1:18:18
26
Fred Kaslander
Aalsmeer
1:18:24
27
Gerrie Verschuren
Heiloo
1:19:11
28
Pual Buitendijk
Hoofddorp
1:19:19
29
Bert Heuzen
Leimuiden
1:19:44
30
Dick Lam
Amsterdam
1:20:08
31
Arthur de Jong
Hoofddorp
1:20:29
32
Cor Stuivenberg
Nieuwkoop
1:20:32
33
Hugo van Luling
Rijsenhout
1:20:36
34
Peter Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
1:20:50
35
Ruud van Wees
Kudelstaart
1:20:55
36
Koos Koopman
Uithoorn
1:21:19
37
Arnold van Bruggen
Soest
1:21:49
38
Peter Schouwenaar
Amstelveen
1:21:57
39
Johan dan der Laan
Aalsmeer
1:21:58
40
Mark Willems
Amsterdam
1:22:12
41
Bert de Haan
Aalsmeer
1:22:41
42
Mennolt Bunjes
Leimuiden
1:22:48
43
Ruud van Dun
Uithoorn
1:22:49
44
Tim Nulkes
Nieuw Vennep
1:24:09
45
Cor de Boer
Hoofddorp
1:24:25
46
Leo Peters
Aalsmeer
1:24:54
47
Chris Koolhaas
Alphen aan den Rijn
1:24:55
48
Laurens van Zeben
Nieuw Vennep
1:24:58
49
Bart JanninK
Kudelstaart
1:25:01
50
Wim Roozendaal
Amstelveen
1:25:08
51
Ton Mes
Alphen aan den Rijn
1:25:21
52
Nico van der Maden
Aalsmeer
1:25:29
53
Rob Gorissen
Kudelstaart
1:26:00
54
Fred van Andel
Amstelveen
1:26:20
55
Adri van der Sluis
Aalsmeer
1:26:56
56
Hans Bakker
Aalsmeer
1:26:57
57
Sjaak van Kesteren
Lisserbroek
1:29:11
58
Remco de Schipper
Nieuw Vennep
1:29:54
59
Cees de Schipper
Hoofddorp
1:30:51
60
Ad Rieder
Hoofddorp
1:30:54
61
Jan Honhoff
Uithoorn
1:31:05
62
Eduard Mulder
Amstelveen
1:31:13
63
Peter Noij
Hoofddorp
1:31:36
64
Hans ter Hoek
Alphen aan den Rijn
1:33:04
65
Cees Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
1:33:46
66
Fernand Fens
Uithoorn
1:35:53
67
Ron Wijnands
Amstelveen
1:37:02
68
Jaap Pruis
Hoofddorp
1:39:50
VRECR, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Friedel
Hoofddorp
1:17:34
2
Marjolein van der Vlug
Amsterdam
1:20:31
3
Mirjam Colijn
Aalsmeerderbrug
1:26:21
4
Miranda Borger
Nieuwkoop
1:31:06
5
Maria Doorson
Aalsmeer
1:34:13
6
Angela den Hamer
Aalsmeer
1:34:54
7
Rosalia Dietmar
Amstelveen
1:35:35
8
Sharon Nieuwstadt
Amstelveen
1:37:01
M-5KM, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Koster
Boskoop
17:23
2
Erwin Metselaar
Amstelveen
18:20
3
Remi Bouwmeester
Amstelveen
18:27
4
Yarnick Boerop
Amstelveen
19:22
5
Menno Koolhaas
Amstelveen
22:44
6
Ben Klijn
De Kwakel
25:28
7
Huib Peters
Aalsmeer
25:51
8
Peter Nieuwenhuis
Badhoevedorp
26:24
9
Marcel Nieuwenhuis
Haarlem
27:05
10
Jos Lakerveld
Uithoorn
29:20
11
Chris Woerden
Mijdrecht
29:44
12
Gerrit van der Steeg
Aalsmeer
30:36
13
J van der Linden
Aalsmeer
38:24
14
Martin de Goede
Hoofddorp
38:24
V-5KM, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
Boskoop
19:52
2
Deborah van der Jagt
Alphen aan den Rijn
25:19
3
Judy Martins
Amstelveen
30:32
4
Amanda van Hoorn
Amsterdam
31:04
5
Tanja Vissers
Amstelveen
31:23
V-1KM, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa van Eenennaam
Aalsmeer
4:02
2
Kim Okkerse
Nieuw Vennep
4:12
3
Kim van Eenennaam
Aalsmeer
4:15
4
Isabel Pouw
De Kwakel
5:30
5
Iris Koeleman
De Kwakel
5:55
6
Julia Okkerse
Nieuw Vennep
6:17
7
Rosa Koeleman
De KWakel
6:21
8
Ayleen Falk
Aalsmeer
6:32
M-1KM, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Borgstijn
Ter Aar
3:48
2
Rutger Bos
Mijdrecht
4:20
3
Sander Hoek
Kudelstaart
4:20
4
Sebastiaan Ramp
Aalsmeer
4:26
5
Fabian van Stijn
Uithoorn
4:27
6
Jelle Hoek
Kudelstaart
4:32
7
Bjorn van den Berg
Aalsmeer
4:44
8
Brian Pouw
De Kwakel
5:08
9
Grgory 't Hoen
Rijsenhout
5:18
10
Roan Koster
Boskoop
5:45
11
Quinten van Stijn
Uithoorn
5:54
12
Graeme 't Hoen
Rijsenhout
6:29
Droog, Stevige wind, 12 graden
Met dank aan de ING Bank en Florimex International b.v.
Uitslagen.nl
04-12-2006 19:49