Uitslagenlijst Internationale VGZ Warandeloop

Tilburg - Zondag 12 november 2006

10KM, CROSSGALA MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Belz
Zwitserland
30:04
2
Gary Murray
Ierland
30:06
3
Gert-Jan Liefers
Nederland
30:14
4
Kamiel Maase
Nederland
30:22
5
Saji Bouazza
Marokko
30:30
6
Mohamed Mourhit
BelgiŽ
30:32
7
Mark Kenneally
Ierland
30:32
8
Patrick Stitzinger
Nederland
30:33
9
Jamal Baligha
Marokko
30:35
10
Peter Riley
Groot-BrittanniŽ
30:37
11
Alexiej Gurkin
Rusland
30:42
12
Jermaine Mays
Groot-BrittanniŽ
30:44
13
Hans Janssens
BelgiŽ
30:47
14
Leonid Rybak
OekraÔne
30:47
15
Michel Butter
Nederland
30:50
16
Piet Rijnders
BelgiŽ
30:55
17
Abdelhak Sabhi
Marokko
31:00
18
Oleksandr Matvichuk
OekraÔne
31:04
19
Lakhar Irba
Frankrijk
31:09
20
Joe McAlister
Ierland
31:09
21
Dries Busselot
BelgiŽ
31:11
22
Stefan van den Broek
BelgiŽ
31:20
23
Andy Green
Duitsland
31:23
24
Khalid Choukoud
Nederland
31:24
25
Illya Sukharyev
OekraÔne
31:28
26
Fiskovych Serhiy
OekraÔne
31:29
27
Wim Borms
BelgiŽ
31:30
28
David Norman
Groot-BrittanniŽ
31:33
29
Erik Negerman
Nederland
31:35
30
Dennis Licht
Nederland
31:36
31
Ben Fish
Groot-BrittanniŽ
31:38
32
Michael May
Bayer 04 Leverkusen
31:52
33
Gary Thomton
Ierland
31:57
34
Jeroen van Damme
Nederland
32:02
35
Rachid Benjira
Zweden
32:07
36
Mykola Rudyk
OekraÔne
32:12
37
Kevin Skinner
Groot-BrittanniŽ
32:15
38
Mohamed Labqira
Marokko
32:17
39
James Connor
Groot-BrittanniŽ
32:21
40
Jan Havlicek
TsjechiŽ
32:24
41
Koen Wilssems
BelgiŽ
32:29
42
Michel van der Klein
Nederland
32:35
43
Jan-Pierre Weerts
BelgiŽ
32:45
44
Mark Leeman
Nederland
32:47
45
Steven de Vlieger
AV Lokeren
32:54
46
Carsten Schlangen
Duitsland
32:56
47
Bernard te Boekhorst
Nederland
32:59
48
Roy van Son
Nederland
33:20
49
Ismail Schamali
Marokko
33:29
50
Colin Beekers
Nederland
33:40
51
Edgard Creemers
Nederland
34:14
7100M, CROSSGALA VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aniko Kalovics
Hongarije
23:31
2
Hilde Kibet
Kenia
24:04
3
Hanan Fahroun
Frankrijk
24:19
4
Nadja Ejjaffini
Bahrein
24:23
5
Susanne Hahn - Ritter
Duitsland
24:43
6
Sonja Stolic
Duitsland
24:46
7
Mouniah Abdoulachen
BelgiŽ
24:59
8
Orla O'Mahony
Ierland
25:00
9
Birte Bultmann
Duitsland
25:04
10
Andrea Deelstra
Nederland
25:09
11
Louise Damen
Groot-BrittanniŽ
25:10
12
Anja Smolders
BelgiŽ
25:36
13
Merel de Knegt
Nederland
25:37
14
Veronika Ulrich
Duitsland
25:45
15
Jolanda Verstraten
Nederland
25:54
16
Daphne Panhuijsen
Nederland
26:11
17
Rebecca Robinson
Groot-BrittanniŽ
26:12
18
Rachel Felton
Groot-BrittanniŽ
26:24
19
Barbara Maveau
BelgiŽ
26:26
20
Anne-Mieke van der Pol
Nederland
26:32
21
Claartje Raedts
Nederland
26:35
22
Ilse Pol
Nederland
26:37
23
Nadja Wijenberg
Nederland
26:54
24
Lenka Ptackova
TsjechiŽ
27:23
25
Fatiha Adda
Nederland
28:43
2000M, KORTE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Clerbout
BelgiŽ
5:21
2
Bas Eefting
Ciko '66
5:26
3
Kristof van Malderen
BelgiŽ
5:29
4
Tarek Jalouli
BelgiŽ
5:30
5
Bouke Onstenk
Hollandia
5:31
6
Marcel Wouters
Nijmegen Atletiek
5:36
7
David- Hemstede
Atletico '73
5:37
8
Michiel LŲschner
AAC
5:41
9
Renť Stokvis
TION
5:43
10
Sybren Mulder
Hollandia
5:43
11
Vincent Groen
Hera / TDR
5:44
12
Toon Dierickx
VAL / Topsportschool
5:44
13
SŲren Ludolph
LG Nordheide (D)
5:45
14
Michel Kerkdijk
Daventria
5:46
15
Cees van Maanen
Arena / URT
5:46
16
Marinus Winters
Leiden Atletiek
5:46
17
Tjerk Conijn
Lycurgus
5:48
18
Christiaan Hemstede
Atletico '73
5:48
19
Robert Planting
Prins Hendrik
5:48
20
Jordy Smilde
Attila
5:49
21
Jonas Roels
BelgiŽ
5:51
22
Wouter de Boer
TION
5:51
23
Sam Pannemans
BelgiŽ
5:52
24
Jan van den Broeck
L.A.T. (B)
5:53
25
Casper Dirks
Phanos
5:54
26
Fulco de Heus
AV '23
5:54
27
Rens Huijben
Prins Hendrik
5:55
28
Bart Uiterwijk
Hellas / URT
5:55
29
Stefan Wessel
De Sperwers
5:56
30
Sander Steijvers
AV Weert
5:57
31
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
5:58
32
Wouter Visser
AV Wijchen
5:58
33
Hugo de Haan
Zaanland
6:02
34
Paul Boon
Hollandia
6:02
35
Martijn Peters
HAC
6:03
36
Paul Dekkers
GAC Gemert
6:03
37
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
6:04
38
Victor Bouwman
De Liemers
6:05
39
Jeroen Vister
De Liemers
6:06
40
Boyd Declercq
AVA '81 / TDR
6:07
41
Dennis van Esch
GAC Gemert
6:09
42
Joost Rademaekers
AV Weert
6:09
43
Alex da ConceicaoFrede
Hellas / URT
6:10
44
Vincent Hofmann
Pijnenburg
6:12
45
Ronald Weevers
Prins Hendrik
6:12
46
Sandro Schoenmaker
Atverni / URT
6:13
47
Lukas van der Storm
Attila
6:14
48
Joris Wijte
Hera
6:14
49
Andre Diemeer
Lycurgus
6:14
50
Pieter-Jan Fioole
Rotterdam
6:15
51
Joris de Man
PSV
6:15
52
DirkJan Linsen
PSV
6:16
53
Jamal Baussatati
BelgiŽ
6:16
54
Tim van den Berg
Prins Hendrik
6:19
55
Ernst van Beekhuizen
AV '23
6:19
56
Joris de Man
PSV
6:21
57
Patrick van Engelen
Parthenon
6:23
58
Pieter Bas van den Ber
Olympus '70
6:25
59
Thijs Reiling
Pijnenburg
6:28
60
Jacco van der Weijden
Atverni
6:29
61
Ronald Kuin
Kronos
6:29
62
Chokri Araiedh
Bayer 04 Leverkusen
6:30
63
Thys Onderwater
Lycurgus
6:32
64
Stephan Muldrow
Nijmegen Atletiek
6:35
65
Tariq van Rooijen
Pallas '67
6:37
66
Remco Hoetmer
AV '23
6:38
67
Mike Krak
PSV
6:39
68
Christiaan van Os
Suomi
6:39
69
JoŽl de Bree
Pijnenburg
6:40
70
Jim van Ruijven
Olympus '70
6:41
71
Paul Konings
Unitas
6:43
72
Tim van Ommen
Hellas
6:49
73
Tim Mout
Pijnenburg
6:53
74
Bart van der Zanden
HAC
6:56
75
Niels Kleijwegt
Pijnenburg
6:58
76
Sam Praagman
Atverni
6:58
77
Matthijs Buist
Lopersgroep Deurne
7:19
78
Jeroen Kleijwegt
Pijnenburg
7:46
79
Hoss Wilstra
Lopersgroep Deurne
9:40
2000M, KORTE CROSS VR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
6:16
2
Sabine van de Rijt
Sprint
6:21
3
Yvonne Hak
Hera
6:27
4
Ingrid Grutters
Atverni
6:28
5
Machteld Mulder
Hollandia
6:32
6
Vivien Tiedemann
LG Nordheide (D)
6:34
7
Helen Hofstede
Atverni
6:36
8
Corine van Beek
Groningen Atletiek
6:41
9
Suzanna Landman
Atverni
6:47
10
Sabine Bachmann
USC Mainz (D)
6:49
11
Najla Jaber
Seven Hills Running
6:52
12
Birgit van Boxstael
L.A.T. (B)
6:53
13
Mariska Parewyck
L.A.T. (B)
6:59
14
Stefanie Pooyť
Sprint
7:06
15
Nicole Jetten
Seven Hills Running
7:08
16
Sabine Gorter
Prins Hendrik
7:15
17
Broers Katja
Venray Regio
7:18
18
Olga Muller
Vitalis
7:21
19
Cindy Verstappen
GAC Gemert
7:24
20
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
7:27
21
Anne Vergunst
Scorpio
7:27
22
Rianne van Dijk
Atverni
7:32
23
Sanne Joosten
HAC
7:33
24
Christina Wubs
TION
7:36
25
Elke Reykers
VAL / Topsportschool
7:38
26
Karin Gorter
Kronos
7:43
27
Kirsten Huygen
Athlos
7:47
28
Roxanne Martin
Seven Hills Running
7:49
29
Agnes Baarsen
De Liemers
7:51
30
Ann de Clerck
AV Lokeren
8:11
31
Anneke Hustings
AV Weert
8:14
5500M, JJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atelaw Yeshetela Bekel
VAL (B)
16:29
2
Alexander Hahn
Bayer 04 Leverkusen
16:38
3
Jonathan Pepper
Groot-BrittanniŽ
16:43
4
Kim Ruell
Atletiek Vlaanderen
16:49
5
Mark Burgess
Groot-BrittanniŽ
16:54
6
Tom Minshull
Groot-BrittanniŽ
16:58
7
Mitchell Goose
Groot-BrittanniŽ
16:59
8
Jorit van Malsen
Atverni / URT
17:02
9
Fynn Schwiegelshohn
LG Olympia Dortmund
17:08
10
Kenneth Gerschler
LG Olympia Dortmund
17:09
11
Ruben Vandevelde
VAL (B)
17:12
12
Stephen Scullion
Ierland
17:16
13
Jonathan Haas
SV Eintr. Heldesheim
17:18
14
Joost van den Ende
Seven Hills Running
17:23
15
Wesley de Kerpel
VAL (B)
17:24
16
Bas Bodewes
Parthenon
17:27
17
Maarten Blokland
AV Gouda
17:27
18
Brian van den Bossche
VAL / Topsportschool
17:30
19
Craig Murphy
Ierland
17:31
20
Luc Schout
Attila
17:36
21
Thomas Poesiat
AV Aalsmeer
17:43
22
Gijs Jacobs
HAC
17:48
23
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
17:49
24
Sebastian Hahn
Bayer 04 Leverkusen
17:58
25
Besleaga Veaceslav
MoldaviŽ
17:58
26
Jesse van Burg
Ilion
17:59
27
Arnoud Brugge
Groningen Atletiek
18:01
28
Thijs Demeester
VAL / Topsportschool
18:04
29
Jarno van Miltenburg
Hellas / URT
18:04
30
Maikel van Eekelen
Attila
18:05
31
Pim Molenaar
Trias
18:06
32
Sven van de Vliet
AVA '81 / TDR
18:06
33
Thomas vande Put
VAL (B)
18:08
34
Jelle Kemper
OSS-VOLO
18:08
35
Jorrit Pels
AV '40
18:10
36
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
18:11
37
Milco Driessen
Almere '81 / URT
18:13
38
Menno Beck
Avantri / URT
18:15
39
Paul Zwama
Groningen Atletiek
18:18
40
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
18:19
41
Malte Pielhau
Bayer 04 Leverkusen
18:23
42
Maarten Mortelmans
Duffel AC
18:29
43
Cornť Boutkan
Typhoon
18:35
44
Alwin Groen
Nova / TDR
18:37
45
Tibor Peters
Attila
18:41
46
Guus Reyngoud
Hellas / URT
18:42
47
Timo van Beek
Pijnenburg
18:43
48
Maarten van Zeggeren
Parthenon
18:44
49
Jasper van de Ploeg
Nova / TDR
18:46
50
Dominik Fabianowski
TV Refrath (D)
18:48
51
Ron Szigetti
Attila
18:48
52
Wouter Jansen
Attila
18:49
53
Nout Jansen
Pallas '67
18:53
54
Ronald Droppert
AV '40
18:57
55
Wouter Nijkerk
AV '34
19:01
56
Erci Fonseca
AVON
19:04
57
Gijs Groen
Haag Atletiek
19:05
58
Samuel Nadaj
Ciko '66
19:06
59
Harmen Korfage
Hera
19:06
60
Niels Verwer
Trias
19:09
61
Marten Korfage
Hera
19:12
62
Thorsten Lajewski
Bayer 04 Leverkusen
19:18
63
Bob Martens
Caesar
19:18
64
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
19:22
65
Thomas Steffens
DAK (B)
19:23
66
Jannik Klumpenaar
Veenendaal
19:27
67
Jeroen Verboom
Triathlon
19:31
68
Brian Bulgac
Almere '81 / TDR
19:32
69
Jelmer Bosma
TAS '82 / TDR
19:41
70
Elmar Kal
KAV Holland
19:48
71
Koen Buitendijk
Hollandia
19:50
72
Mike Rasenberg
Attila
19:53
73
Tim van Dongen
Scorpio
19:55
74
Kevin van der Stroom
Lycurgus
20:02
75
Tim van der Houwen
Olympus '70
20:12
76
Edwin van Gurp
Sprint
20:23
77
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
20:27
78
Eddy Jordaam
AAC
20:42
79
Jelle de Jong
DOKEV
20:48
80
Robbert Wouters
Atverni
20:50
81
Michael Ligthart
Almere '81
20:50
82
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
20:51
83
Ricardo Kessels
PSV
20:52
84
Jasper van Burken
VAV
20:55
85
Bert Groeneveld
Energie
21:29
86
Tom Michielsen
Gloria
22:00
87
Eric Davelaar
VAV
22:45
88
Gijs Franken
Attila
23:27
4100M, MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucy Mayo
Groot-BrittanniŽ
14:15
2
Hannah England
Groot-BrittanniŽ
14:19
3
Sarah van Eynde
VAL (B)
14:25
4
Sara-Louise Treacy
Ierland
14:26
5
Marieke Falkmann
De Sperwers
14:26
6
Katherine Sparke
Groot-BrittanniŽ
14:29
7
Charlotte Mahieu
Damp (B)
14:31
8
Linzi Snow
Groot-BrittanniŽ
14:33
9
Margriet Berkhout
Nova / TDR
14:33
10
Delyth James
Groot-BrittanniŽ
14:35
11
Eleanor Sprake
Groot-BrittanniŽ
14:40
12
Elke Steffens
VAL (B)
14:42
13
Nina Kramer
LG Hilden (D)
14:43
14
Raika Lenaarts
Hera / TDR
14:43
15
Manon Kruiver
Nova / TDR
14:43
16
Charlotte O'Connell
Groot-BrittanniŽ
14:48
17
Lorna Comyn
Ierland
14:51
18
Tozlovanu Lilia
MoldaviŽ
14:53
19
Lotte Jacobs
HAC
14:55
20
Florence Ray
Groot-BrittanniŽ
14:56
21
Corelien Kloek
NOP / URT
15:14
22
Nikki Fairley
Loopgroep PK
15:25
23
Marjon van der Wansem
LADB
15:27
24
Judy Middelburg
Olympus '70
15:33
25
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
15:37
26
Esther Schipper
Hylas / TDR
15:44
27
Rachel Boddy
KAV Holland
15:48
28
Mirau Natalia
MoldaviŽ
15:50
29
Jane Boddy
KAV Holland
15:55
30
Kelly Schouten
TAS '82 / TDR
15:57
31
Esther Arts
HAC
15:59
32
Lisanne Groen
Nova / TDR
16:09
33
Katharina Grohmann
Eintracht Frankfurt
16:20
34
Josien Aarntzen
Atletico '73
16:21
35
Simone Gouw
Zuidwal / URT
16:23
36
Elina van der Linde
Almere '81 / TDR
16:24
37
Marloes van Loon
ACW '66
16:26
38
Anniek Hylkema
Atverni
16:29
39
Jill Holterman
Zaanland
16:33
40
Sharon de Knegt
Oss '78
16:35
41
Jitske van Heeswijk
AV Heythuysen
16:36
42
Jacelyn Gruppen
AAC '61
16:42
43
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
17:11
44
Saskia Uittenbosch
VAV
17:27
45
Nikki Godschalk
THOR
17:29
46
Sarah KŲrver
PSV
17:44
47
Marijke Gouw
Zuidwal / URT
17:47
48
Hilde Pape
SISU
17:52
49
Mireille Ploegmakers
Oss '78
18:22
50
Annelie Verbon
Tilburg Road Runners
18:52
7200M, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Barsaiyan
Hylas
22:24
2
Ronald Bassa
Prins Hendrik
23:13
3
Ate van der Burgt
Tartlťtos
23:22
4
Christian de Lie
Castricum / TDR
23:25
5
Niels de Bruin
BAV / URT
23:27
6
Michiel Otten
Prins Hendrik
23:36
7
Christophe Stoelinga
Asterix
23:41
8
Jeroen Maas
Parcival
23:43
9
Ronald Schroer
Hera / TDR
23:48
10
NoŽl Keijsers
Prins Hendrik
23:54
11
Peter Heusschen
GAC Gemert
23:55
12
Robin vd Linde
AVA '81 / TDR
23:58
13
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
24:03
14
Jeroen Pals
Sprint
24:04
15
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
24:09
16
Matthijs KŁnzel
Trias
24:09
17
Bart van Aalst
Prins Hendrik
24:23
18
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
24:25
19
Michiel van Nispen
Sprint
24:31
20
Bernard Heshof
Typhoon
24:43
21
Frank Wouters
Typhoon
25:01
22
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
25:08
23
Stefan Beumer
Prins Hendrik
25:27
24
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
25:28
25
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
25:39
26
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
25:48
27
Ronald Voeten
Typhoon
25:53
28
Sam Krop
Asterix
26:01
29
Sebastiaan Francke
ART Dusseldorf
26:05
30
Hans Klanker
Leiden Atletiek
26:07
31
Paul Visser
Tilburg Road Runners
26:13
32
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
26:28
33
Jean Pierre Hoeboer
Spado
26:57
34
Teun van Gorp
Loopgroep Aart Stigt
27:04
35
Jack van der Walle
Suomi
27:13
36
Bram van den Hoek
Spiridon
27:17
37
Mark Burger
Road Runners Etten-L
27:28
38
Rob Strik
Marvel
27:49
39
Steven Verwaard
Phoenix
27:55
40
Dennis van Doorn
Phoenix
28:50
41
Kevin Joosten
ACW '66
29:42
42
Frank de Graeff
Veluwe
30:39
43
Yassin Htitach
Sparta
31:25
44
Jochen Alhaeuser
SC Myhl LA (D)
31:33
45
Niklas van Cassel
Loopgroep Goirle
33:17
7200M, MANNEN <23
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Clohisey
Ierland
22:23
2
Mark Kirwan
Ierland
22:32
3
Robert Ton
AV Gouda
22:36
4
Ricardo Giehl
Bayer 04 Leverkusen
22:40
5
James Ellis
Groot-BrittanniŽ
22:41
6
John Beattie
Groot-BrittanniŽ
22:43
7
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
22:43
8
Kelvin Hardy
Groot-BrittanniŽ
22:47
9
Mark Hanrahan
Ierland
22:56
10
Erik Sanders
Nijmegen Atletiek
23:00
11
Dennis Weijers
Phoenix
23:00
12
Gert-Jan Wassink
Argo
23:09
13
Daniel Mulhare
Ierland
23:16
14
Vitali MŁller
SG Essen-Garthe (D)
23:23
15
Alexander van der Voor
Atverni
23:38
16
Antonius Antoniadis
SFD'75
23:38
17
Chris Schwiegelshohn
LG Olympia Dortmund
23:45
18
Gauduc Sergiu
MoldaviŽ
23:47
19
Marc Pšhler
LG Olympia Dortmund
24:05
20
Allan van Hulst
Nijmegen Atletiek
24:05
21
Vincent BŲhm
VAV
24:10
22
Peter Janssen
Prins Hendrik
24:11
23
Ries van Zon
Climax
24:17
24
Doroftei Dumitru
MoldaviŽ
24:18
25
Wouter Gijsberts
Seven Hills Running
24:27
26
Gijs Peters
Attila
24:33
27
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
24:54
28
Sander Halin
PSV
25:05
29
Paul Musters
THOR
25:17
30
Niels Govers
Oss '78
25:53
31
Marco Keijsers
Scorpio
26:21
32
Florian Lichtendonk
Hellas / URT
27:00
33
Stijn Rutten
Atledo
33:45
5500M, VROUW. SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Mathijssen
Phanos
19:56
2
Anouska Lievaart
Attila
20:15
3
Laura Huijbregts
Asterix
21:02
4
Marisa Hopmans
Spado
21:03
5
Annelies Homma
Prins Hendrik
21:31
6
Lindsay Marrewijk
Haag Atletiek
21:32
7
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
22:29
8
Elisa Ferrao
AAC
22:33
9
Rinske Nijland
Leiden Atletiek
22:34
10
Martien Schaub
Phanos
23:31
5500M, VROUWEN <23
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Orla Drumm
Ierland
19:03
2
Kerstin Marxen
Bayer 04 Leverkusen
20:10
3
Saskia Janssen
Bayer 04 Leverkusen
20:32
4
Ellis Jacobs
AVON
20:49
5
Natascha Schmitt
Eintracht Frankfurt
20:57
6
Zahra es Sablas
Atos
22:41
7
Linda Rutten
Atledo
23:37
8
Valerie Keutgen
TION
24:04
7200M, MANNEN 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fransua Woldemarian
Zuidwal
23:17
2
Armand van der Smissen
Attila
23:19
3
Rachid Mohammadi
Atos
24:15
4
Jack Hopmans
Spado
24:33
5
Marco van Dongen
Sprint
25:26
6
Mar-Hein van de Wiel
DAK
25:35
7
Cornť van Oirschot
Tilburg Road Runners
25:51
8
Joan Simon Artigas
Loopgroep Goirle
25:57
9
Rob van Cromvoirt
ACW '66
27:34
10
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
28:12
11
Johann-Frederick te Pe
Phanos
29:06
12
Maikel Mardjan
AV '34
29:26
13
Patrick van Dop
Olympus '70
29:32
14
Edwin Spangenberg
Achilles
29:55
15
Eelco Muller
Phanos
30:02
16
Maikel Doreleijers
Attila
30:32
17
Hubert Leemans
Atledo
31:03
18
Fabian Spoor
Scorpio
31:10
19
Hamid Terfaoui
ACW '66
31:20
7200M, MANNEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Blockx
Duffel AC
23:44
2
Alfred Rekers
PEC 1910
25:57
3
Frank van Eijk
't Jasper Sport
26:12
4
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
26:36
5
Geert Peeters
Marvel
26:40
6
Bas d'Heripon
Attila
26:42
7
Arno Hulshof
Sprint
26:52
8
Luc Koning
Prins Hendrik
26:54
9
Marcel Ticheloven
AAC '61
27:10
10
Johan van Breda
Typhoon
28:58
11
Jack van Broekhoven
Attila
29:05
12
Kees vd Riet
Achilles
29:26
13
Sander Eggenhuizen
AV '23
29:39
14
Frank Faes
Tilburg Road Runners
30:35
15
Johan Stokkel
Attila
30:50
16
Peter Boer
AAA
31:37
7200M, MANNEN 45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Lemmens
Looise AV
24:36
2
Bert van Nunen
De Keien
25:42
3
Peter Huls
Loopgroep PK
25:50
4
Chris Henet
Ciko '66
25:54
5
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
26:18
6
Itrukhin Oleksandr
OekraÔne
26:39
7
Hans Vugts
Scorpio
26:46
8
Henk Flipsen
AV Weert
27:05
9
Wout Graafmans
Spiridon
27:26
10
John Coster
AV '23
28:42
11
Ton van Son
Loopvereniging TOF
29:04
12
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
29:39
13
Herman Lenferink
Phoenix
30:22
14
Peter Noordam
AAA
30:52
15
Michel van Boxtel
Achilles
31:06
16
Jos van den Broek
Attila
31:25
17
Toon van Baast
Attila
32:55
18
Theo Baljon
Ciko '66
33:19
19
onbekend
34:25
7200M, MANNEN 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Eck
GAC Gemert
25:55
2
Tini de Laat
DAK
26:08
3
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
26:27
4
Ad Buijs
Phoenix
26:38
5
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
27:04
6
George van Gorkum
Nijmegen Atletiek
27:17
7
Nico Verstraten
Scopias
27:20
8
Wim Liefers
AV '34
27:29
9
Gerard Wouters
Spiridon
27:33
10
Peter van den Boom
THOR
27:58
11
Luud Rutten
Atledo
28:17
12
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
28:47
13
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
29:45
14
Ad Schoonderbeek
Tilburg Road Runners
30:17
15
Jan van Liempt
Atledo
30:49
16
Hennie Bijsterbosch
Loopgroep Wijbosch
31:35
17
Wim Meijer
Achilles
32:24
18
G Heij
Attila
33:06
19
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
33:51
20
Kees Loose
Loopgroep Goirle
34:45
21
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
35:15
7200M, MANNEN 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolaev Vasile
MoldaviŽ
26:00
2
Cor Zegers
Oss '78
27:08
3
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
27:18
4
Harry Boezer
Veteranen Nederland
27:24
5
Roel Timmers
Veteranen Nederland
27:27
6
Frans Govers
Oss '78
27:28
7
Henk Cretier
OSS-VOLO
27:50
8
Arie Kant
Altena Road Runners
28:25
9
Gerard Joosten
ACW '66
28:46
10
Frans Dieden
Attila
29:03
11
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
30:30
12
Kees Schijvenaars
Atledo
30:42
13
Ko van Kuijk
Sprint
31:00
14
Theo van de Ligt
GAC Gemert
31:16
15
Harrie Verhoeven
Attila
31:45
16
Harry Boezer
Veteranen Nederland
32:09
17
Piet van Diepen
GAC Gemert
32:41
18
Bert Stofmeel
Attila
32:50
19
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
33:20
20
Ad Kanters
Veteranen Nederland
36:38
7200M, MANNEN 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo van Waesberghe
RK HAV
28:34
2
Jac Beekers
Achilles
28:39
3
Jan Keijzers
Sprint
29:30
4
Ton Overeem
Veteranen Nederland
30:44
5
Frits Claassens
Attila
31:04
6
Tom Hessels
Veteranen Nederland
31:52
7
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
32:09
8
Jack Stuifmeel
Sprint
35:26
9
Jos van Velthoven
Scorpio
35:45
10
Christiaan Mettrop
Spark
36:34
7200M, MANNEN 65+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Schellekens
Atledo
30:05
2
Jan Olieslagers
Gloria
32:35
3
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
34:18
4
Wim Schild
Antilope
42:33
5KV35, VROUWEN 35-55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith van Aarle
Achil '87
21:10
2
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
21:20
3
Ingrid Oonincx
Attila
21:29
5KV40, VROUWEN 35-55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
18:36
2
Hilde de Wolf
AS Riem
19:49
3
Marijke von Bergh
Attila
19:53
4
Elisabeth de Nooijer
Altis
20:00
5
Marian Wintjes
GAC Gemert
20:41
6
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
21:14
7
Ingrid Keusters
Veteranen Nederland
21:23
8
Wilma Venmans
Attila
22:14
5KV45, VROUWEN 35-55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Coster
AV '23
20:08
2
Rita van Nunen
De Keien
22:38
3
Tiny Rutten
Atledo
23:28
4
Carolien Smilde
Atledo
24:34
5
Jeannette Leemans-Dirv
Atledo
26:42
5KV50, VROUWEN 35-55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van den Eede
Ol.Essenb.-Halle
21:42
2
Ria Musters
DAK
22:41
3
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
37:02
5KV55, VROUWEN 35-55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Raap
Kombijsport
21:40
2
Martha van Hal
Pijnenburg
23:40
3
Lyda van Doorn-Jonk
Veteranen Nederland
26:58
MAN, DAAG JE LERAAR!
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liban Yonis
Praktijkschool de Lo
6:28
2
Remon van Rijswijk
Praktijkschool de Lo
6:46
3
Thijs van de Burg (L)
de Poort
6:58
4
Marc van de Velden
Praktijkschool de Lo
7:17
5
Michel Pijnenburg
Praktijkschool de Lo
7:19
6
Jeffrey Neutelings
de Poort
7:47
7
Hein Wagener (L)
de Poort
7:54
8
Sven Bosmans
de Poort
7:59
9
Nick Denekamp
de Poort
8:02
10
Abdullah Chouiba
de Poort
8:13
11
Leroy van Batenburg
de Poort
8:14
12
Ivron Maal
de Poort
8:23
13
Genaro Nepomuceno
de Poort
8:51
14
Paul Lenferink (L)
de Poort
8:51
15
Noredien Bilikane
de Poort
9:07
16
Peter van Schilt (L)
2College Cobbenhagen
9:09
17
Paul Goijaerts
de Poort
9:20
18
Matthew van Brussel
de Poort
10:33
19
Mohamed CharaÔ
de Poort
11:52
20
Lars Emmen
de Poort
11:52
21
Halis GŲrgen
de Poort
11:56
22
Stanley van Vugt
de Poort
11:57
23
Jeffrey van Dongen
Praktijkschool de Lo
12:46
VR, DAAG JE LERAAR!
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora van Alphen (L)
Praktijkschool de Lo
7:50
2
MariŽlle Jansen
Praktijkschool de Lo
7:57
3
Maartje Gerrits
Praktijkschool de Lo
8:32
4
Carlijn van Ierland
de Poort
8:43
5
Femke Schats (L)
de Poort
9:02
6
Natascha Bart
de Poort
12:00
7
Hanan al-Samarrai
de Poort
12:01
TRM10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel van der Wee
Tilburg
26:36
2
Sven Volkers
Brasschaat (BEL)
36:42
3
Arne Koeman
Attila
37:09
4
Waldo Karbaat
Rotterdam
38:41
5
Maarten Veldhuizen
Attila
38:49
6
Adriaan van Engelen
Gilze
39:25
7
Cees Broers
Tilburg
39:27
8
Rien Scheutjens
Boxtel
39:39
9
Jeroen Raijmakers
Uden
40:05
10
Rogier van Heeswijk
Tilburg
40:29
11
Henry Bink
Waalwijk
40:31
12
Henk Naaijkens
Attila
40:38
13
Clemens Bastiaansen
Tilburg
40:47
14
Henk van Rosmalen
Tilburg
40:49
15
Peter van der Ark
Scorpio
41:11
16
Johan van Zon
Tilburg Road Runners
41:23
17
Stefaan Swaak
Tilburg
41:28
18
Andrť Schoenmakers
Tilburg
41:44
19
Marco de Lege
Tilburg
41:49
20
Rolf-Giso Heijkoop
Tilburg
41:51
21
Frank van der Boom
Gilze
42:04
22
Marcel Bussers
Beek en Donk
42:14
23
Paul Surendonk
Tilburg
42:16
24
Andrť Droppert
Rijswijk Zh
42:23
25
Boudewijn Planken
Oisterwijk
42:35
26
Henk Liefting
DAK
42:42
27
BjŲrn Becx
Tilburg
42:49
28
Ad van Hamond
Loopservice.nl
42:50
29
Jan Karels
Breda
42:56
30
Bas Jansen
Tilburg
42:59
31
Frank Sjaardema
Sprint
43:06
32
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
43:06
33
Jan Vermeer
Spiridon
43:08
34
Erik van Luit
Loopgroep Goirle
43:14
35
Edwin de Gouw
Drunen
43:18
36
Arie Meijers
Tilburg
43:23
37
Gerard Veroude
Loopservice.nl
43:24
38
David Engel
Loopservice.nl
43:31
39
Lesley John Fens
Tilburg Road Runners
43:35
40
Erwin Rockx
Tilburg
43:37
41
Kornť Beeris
Tilburg
43:41
42
Geert-Jan Hamers
Attila
44:12
43
Roel Smeulders
Berkel-Enschot
44:15
44
Sander de Jong
Waalwijk
44:22
45
Jan Hendricks
Tilburg
44:25
46
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
44:30
47
Peer Brouwers
Tilburg
44:44
48
Willem de Vries
Tilburg
44:50
49
Leon van Keulen
Oisterwijk
44:50
50
Ton Wilthagen
Tilburg
44:52
51
Frank Gijselhart
Tilburg
44:53
52
Jos Droge
Tilburg
44:55
53
Laurens de Kroon
Tilburg Road Runners
44:56
54
Walter Baart
Goirle
44:58
55
Tom Smits
Tilburg
45:08
56
Max Kleijngeld
Tilburg
45:10
57
Willem de Jong
Taxandria
45:11
58
Roel van Roij
Tilburg
45:12
59
Patrick Sterke
van Casteren
45:12
60
Bas van de Lest
Breda
45:20
61
Jan vd Wouw
Berkel-Enschot
45:21
62
Ralf Vissers
Oosterhout Nb
45:24
63
Willem de Bont
Tilburg
45:25
64
Kees Gosens
Gilze
45:26
65
Jeffrey Wijnans
45:27
66
Cyriel Janse
Tilburg
45:30
67
Caspar Fagel
Tilburg
45:38
68
Ton Schakel
Diemen
45:44
69
Madeline Buys
Tilburg Road Runners
45:45
70
Marc van den Enden
Breda
45:47
71
Marco Hout
Tilburg Road Runners
45:50
72
Bas van der Mierden
Eindhoven
46:03
73
Francois Kraneveld
Tilburg
46:03
74
Eddy van der Linde
Almere
46:06
75
Frank Jacobs
Loopservice.nl
46:13
76
Rene Spieringhs
Tilburg
46:25
77
Paul Goossen
Achilles
46:29
78
Gijs van der Zand
Tilburg
46:33
79
Bob Streefkerk
Tilburg
46:35
80
Bastiaan de Koeijer
Tilburg
46:37
81
Eugene Vermeer
Tilburg
46:37
82
Theo Oortwijn
Tilburg
46:39
83
Joost Verheugen
Tilburg Road Runners
46:40
84
Jan-Hein Biekens
Tilburg
46:54
85
Tijn Mutsaerts
Tilburg
46:55
86
Noureddine Rhezila
Scorpio
46:57
87
Maatren Robben
Oisterwijk
46:59
88
Willem Bijlefeld
Tilburg
47:00
89
Christian Pulles
Loopservice.nl
47:01
90
Paul Aquarius
Tilburg
47:03
91
Albert Dietvorst
Udenhout
47:27
92
Ron Kennis
Udenhout
47:29
93
Ton Scheutjens
Tilburg
47:31
94
Jan ten Hage
van Casteren
47:32
95
Bastiaan van de Rijt
Tilburg
47:34
96
Jeroen van de Rijt
Tilburg
47:38
97
Koen Graat
Tilburg
47:40
98
Thommy Marcelissen
Oosterhout Nb
47:47
99
Paul de Ruijg
Sprint
47:49
100
Raymond Tuerlings
Goirle
47:53
101
Jaap Hoek
Tilburg
47:57
102
Jan Oomen
Meerle (BEL)
47:59
103
Jean-Pierre Zandboer
Tilburg
48:02
104
Geert Jansen
Tilburg
48:03
105
Joris Kruijzen
Tilburg
48:10
106
Geert van der Zand
Tilburg
48:12
107
Geert van der Zand
Tilburg
48:15
108
Erik van Haaren
Udenhout
48:17
109
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
48:18
110
John Seebregs
Tilburg
48:18
111
Ad Vermeer
Tilburg
48:27
112
Hans Mols
Hulten
48:30
113
Jan Posthumus
Tilburg
48:30
114
Rico Verhiel
Beatrix College
48:32
115
Olav Buur
Goirle
48:33
116
Pauline Hannam
Loon op Zand
48:34
117
Pieter Krol
Loopservice.nl
48:35
118
Siegfried van Schooten
Berkel-Enschot
48:36
119
Peter Hesselmans
Diessen
48:38
120
Bert Wielaert
Tilburg
48:45
121
Frans van Bommel
Oost West en Middelb
48:47
122
Sjef Janssen
Attila
48:50
123
Joost Sanders
Zeist
48:51
124
Barry Bertrams
Breda
49:01
125
Jeroen Kleiweg
Udenhout
49:06
126
Frans van Ierland
Tilburg
49:07
127
Robbert Keulemans
Tilburg
49:07
128
Cees Teurlings
Tilburg
49:08
129
Carmen de Jonge
Tilburg
49:11
130
Esther van de Pas
Schijndel
49:13
131
Huub de Jong
Leiden
49:19
132
Leonard Eekels
Hoogerheide
49:22
133
Chretien Bergmans
Tilburg
49:25
134
Toine Zegers
Tilburg
49:26
135
Monique Buster
Sprint
49:31
136
Merijn van Heesch
Loopservice.nl
49:36
137
Linda Jansen
Tilburg
49:41
138
Martin Vaartjes
Tilburg
49:42
139
Gert Traa
Rijsbergen
49:42
140
Co Jansen
Tilburg
49:46
141
Bas de Scheemaker
Tilburg
50:03
142
Leezan van Wijk
Parcival
50:07
143
Toine Wouters
Spiridon
50:18
144
Ben van den Brand
Tilburg
50:33
145
Stefan van Iersel
Tilburg
50:36
146
Hendriks Twan
Goes
50:40
147
Eric van de Wiel
Tilburg
50:52
148
Michiel van Poppel
Tilburg
50:58
149
Mariette Baars
Tilburg
51:06
150
Joost Andrik
Tilburg
51:10
151
Stef Staps
Tilburg
51:16
152
Martin van de Rijt
Attila
51:29
153
Neufegkse
Tilburg
51:34
154
Paul van Daal
Tilburg
51:46
155
Judith Smets
Tilburg
51:47
156
Marion van Wijk
Marvel
51:49
157
Wandy Janssen
Goirle
52:01
158
Simon van Casteren
van Casteren
52:01
159
Ronald van Nieuwameron
Berkel-Enschot
52:05
160
Roel van der Wee
Tilburg
52:07
161
Rutger Nicaise
Haaren
52:15
162
Jos Wielders
Tilburg
52:21
163
Martijn Groot
Tilburg
52:28
164
Paul Hoeijmans
Tilburg
52:29
165
Ad Redelijkheid
van Casteren
52:31
166
Marieke van Hout
Gemert
52:36
167
Margriet van der Krabb
Udenhout
52:41
168
Frans Bonants
Tilburg
52:52
169
Christina Weijde
Apeldoorn
52:53
170
Peter van Roy
Udenhout
52:55
171
Jos Schellekens
Tilburg
52:58
172
Hans vd Nouweland
53:10
173
Tijn Jacobs
Tilburg
53:15
174
Sanderijn Janssen
Tilburg
53:15
175
Janet Ressang-Wildschu
Tilburg Road Runners
53:17
176
Menno Jongerius
Loopservice.nl
53:22
177
Annelies Kuijten
Tilburg
53:25
178
Frans van Hout
Gemert
53:28
179
Mark van Hassel
Tilburg
53:28
180
Marcel Smulders
Tilburg
53:32
181
Betsy Groen-Schoorl
Burgerbrug
53:47
182
Kirk Znider
Tilburg
53:49
183
Katja van Etten
Zevenbergschen Hoek
53:50
184
Tim van den Heijkant
Oosteind
53:51
185
Willem Appelboom
Tilburg
53:53
186
Piet Karbaat
Zevenbergen
54:03
187
Marjon Vingerhoets
Berkel-Enschot
54:04
188
Maria Bouw
Mariahout
54:08
189
Leon van den Heuvel
Tilburg
54:10
190
Michel Rombouts
Tilburg
54:28
191
Ron van de Ven
Tilburg
54:30
192
Hans Janmaat
Tilburg
54:31
193
Maarten Appelboom
Gemonde
54:34
194
Andre Bogaard
Loopservice.nl
54:39
195
Mieke Verheugen-Molens
Tilburg Road Runners
54:42
196
Sonja den Bakker
Breda
54:45
197
Arthur Robbesom
Tilburg
54:52
198
Marco Staps
Tilburg
54:52
199
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
55:07
200
Paul van Roy
Udenhout
55:18
201
Daisy Goddijn
Breda
55:19
202
Adrienne Dirven
Berkel-Enschot
55:20
203
Sierd de Vos
Tilburg
55:22
204
Susan Sparidaens
Tilburg
55:23
205
Jolanda Vonhout
Goirle
55:30
206
Angelique de Rijk
Tilburg
55:33
207
Ad Cleijsen
Berkel-Enschot
55:39
208
Gijs Bosch
Tilburag
55:44
209
Kees van Wanrooij
Kaatsheuvel
55:50
210
Marjon Boons
Kaatsheuvel
55:51
211
Hans Jager
Tilburg
55:52
212
Gijs Horsten
Tilburg
55:58
213
Theo Prince
Tilburg
55:59
214
Jan van Balkom
Prins Hendrik
56:01
215
Wim van Dijk
Berkel-Enschot
56:15
216
Bart Vogels
Tilburg
56:23
217
Karolien Megers
Tilburg Road Runners
56:37
218
Johan van Dijck
Tilburg
56:38
219
Juliette Rahman
Tilburg
56:54
220
Loes Janssen
Aarle Rixtel
57:01
221
Jan van Rens
Tilburg
57:01
222
Ward van den Dries
Tilburg
57:07
223
Henrie van den Broek
Tilburg
57:21
224
Natasja Holleman
Tilburg
57:22
225
Guus van Es
Loon op Zand
57:25
226
George Schuerman
Breda
57:40
227
Carel Denisse
Tilburg Road Runners
57:48
228
Theo Leemans
Tilburg
58:24
229
Brigitte Fokkema
Breda
58:29
230
Henri Schelle
Tilburg
58:43
231
Martin Erkeland
Oisterwijk
58:45
232
Frans Reijnen
Tilburg
58:53
233
Nannie Hessels
Tilburg
59:02
234
Carin Jansen
Atledo
59:09
235
Renť van Pelt
Tilburg
59:14
236
Hans van der Mast
Oosterhout Nb
59:31
237
Els Schults
Tilburg
59:35
238
Maudy van Dongen
Beatrix College
59:38
239
Henk Verhoeven
Tilburg
59:45
240
Karen van den Berg
Eindhoven
59:48
241
Hans van den Berg
Eindhoven
59:49
242
Anton Brands
Tilburg
1:00:02
243
Dianne Rijnen
Tilburg
1:00:04
244
Liesbeth Bastiaansen
Tilburg
1:00:05
245
Peggy Haans
Tilburg Road Runners
1:00:52
246
Jules de Nivelle
Tilburg Road Runners
1:01:13
247
Diana Martens
Schijndel
1:01:26
248
Leo Koonraads
Tilburg
1:01:26
249
Anita de Jongh
Tilburg
1:01:42
250
Jenny de Jongh
Tilburg
1:01:43
251
Noortje Bertens
Tilburg
1:02:09
252
Sonja Muilwijk
Tilburg
1:02:24
253
Judith IJpelaar
Tilburg
1:02:34
254
Luuk Wieringa
Amsterdam
1:02:49
255
Annelies van Tussenbro
Tilburg
1:02:49
256
Mayke Tuerlings
Tilburg
1:04:13
257
Henny Rigter
Tilburg Road Runners
1:04:23
258
Monique Rigter
Tilburg Road Runners
1:04:26
259
Annie Os Van
Tilburg
1:04:27
260
Gerben Beunis
Tilburg Road Runners
1:04:29
261
Saskia Jansen
Kaatsheuvel
1:04:30
262
Hetty van Lier
Loon op Zand
1:04:36
263
Kim Hoppenbrouwers
Hulten
1:04:40
264
Alex Basterbal
Oisterwijk
1:04:40
265
Astrid van Lieshout
Tilburg Road Runners
1:05:00
266
Marie Jose Mathijssen
Oisterwijk
1:06:05
267
Karin Blom
Taxandria
1:06:08
268
Willy de Kruyf
Oisterwijk
1:06:42
269
Sacha Hoogkamer
Breda
1:07:46
270
Laurens Theunissen
Tilburg
1:07:46
271
Henny Wijdemans
Tilburg
1:10:35
272
Nico Claassen
Tilburg
1:10:48
273
Jules de Nivelle
Tilburg Road Runners
1:14:37
TRIM5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van de Weerelhof
Veenendaal
18:07
2
Marco Reinders
Tilburg
18:22
3
Sander van Holland
Attila
19:15
4
Marcel Broods
Maarheeze
19:29
5
Cees Smulders
Eindhoven
19:33
6
Ruud Brosens
Etten Leur
19:48
7
Arnoud Cremers
Tilburg
19:59
8
Toine Bolhaar
Ophemert
20:30
9
Willem Vernooij
Beatrix College
20:46
10
Ronald de Boeij
Attila
21:00
11
Rik van Balkom
Berkel Enschot
21:05
12
Matthieu Boeren
Tilburg
21:29
13
Nathan Schiffer
Tilburg
21:52
14
Cas Hamers
Beatrix College
21:54
15
Hans Staps
Beatrix College
22:02
16
Karen Schellekens
Tilburg
22:11
17
Martijn Lambooij
Veenendaal
22:11
18
Dirk Verbraak
Tilburg
22:12
19
Frank Hagenaars
Berkel Enschot
22:18
20
Maarten van der Poll
Zundert
22:19
21
Lion Tan
Ell
22:32
22
Dylan Rombouts
Tilburg
22:39
23
Judith Lumbela
Eindhoven
22:42
24
Tristan Raggers
Nijmegen
22:55
25
Max van Kollenburg
Oirschot
23:01
26
Luc van den Nouwelandt
Attila
23:06
27
Teun van Bommel
Oost West en Middelb
23:07
28
Wil Geerts
Oisterwijk
23:14
29
Pim Fijneman
Beatrix College
23:22
30
Tonny Jonckbloedt
Attila
23:30
31
Steven van Gils
Tilburg
23:37
32
Ron Verhaaren
Tilburg
23:50
33
Fred Hendriks
Tilburg
23:51
34
Steven van Rossum
Beatrix College
24:00
35
Els Wiersma
Tilburg
24:04
36
Evelien van de Schoot
Attila
24:16
37
Lambert Theunissen
Zwijndrecht
24:23
38
Pascal Veveen
Gorinchem
24:23
39
Nico Scheffers
Scorpio
24:27
40
Tom van den Dries
Tilburg
24:43
41
Michelle van der Veeke
Parcival
24:59
42
Lia Rops
Tilburg
25:00
43
Paul Wstland
Tilburg
25:04
44
Patrick Vrolijk
Tilburg
25:08
45
Wilbert van Herwijnen
Tilburg
25:11
46
Marco Couwenberg
Beatrix College
25:21
47
Daphne de Bie
Beatrix College
25:23
48
Caia Oortwijn
Tilburg
25:33
49
Myra Theunissen
Tilburg
25:38
50
Ton Bolhaar
Ophemert
25:48
51
Kristel Zegers
Tilburg
25:59
52
Jan Ophuis
Tilburg
26:00
53
Nicole Kuijpers van Ha
Tilburg
26:04
54
Marco Mutsaers
Tilburg
26:04
55
Marleen Gosens
Gilze
26:08
56
Christ van den Hout
Oisterwijk
26:10
57
Perry van Engelen
Gilze
26:11
58
Lisette Stoopen
Gilze
26:12
59
Rob Kemna
Tilburg
26:14
60
MariŽlle Kemna
Tilburg
26:16
61
Jan van Riel
Tilburg Road Runners
26:17
62
Ineke van den Broek
DES
26:28
63
Remy Jeurissen
Tilburg
26:29
64
Leo van den Hout
Oisterwijk
26:31
65
Albert Franken
Tilburg
26:42
66
Kees Zebregs
Tilburg
26:44
67
Bram van Rooy
Oirschot
26:58
68
Linda Minderhout
Loopservice.nl
27:06
69
Arjen Vonhout
Goirle
27:07
70
Dirk Markink
Tilburg
27:11
71
Sten Hofsteenge
Beatrix College
27:13
72
Alexander Delien
Tilburg
27:26
73
Erwin Dierckx
Beatrix College
27:31
74
Tfm Wijgergans
Eindhoven
27:54
75
Arno den Hollander
Tilburg
27:56
76
Bieke Liefting
Drunen
28:02
77
Marco van Boxtel
Tilburg
28:06
78
Jochem Peeters
Beatrix College
28:17
79
Maaike Stoops
Breda
28:18
80
Joost van der Ven
Beatrix College
28:19
81
Henriette de Kok
Liempde
28:25
82
Sylvie Willekens
Tilburg
28:32
83
Marjolein Rombouts
Tilburg
28:33
84
Jeroen van de Wiel
Tilburg
28:34
85
Jan de Kok
Liempde
29:09
86
Marco Lindhout
Breda
29:20
87
Marjolein Jansen
Tilburg
29:21
88
Paul Vermee
Tilburg
29:22
89
Patricia van Abeelen
Beatrix College
29:23
90
Ceriel Schuerman
Breda
29:29
91
Hans van Wijk
Boxtel
29:43
92
Yvonne Maas
Tilburg
29:44
93
Elly van Iersel
Goirle
29:56
94
Piet van Iersel
Goirle
30:01
95
Ilse van Iersel
Goirle
30:09
96
Mariťtte Koens
Tilburg
30:10
97
Yvonne Krouwels-Weerts
Tilburg
30:16
98
Claron Filippini
Tilburg
30:19
99
Rina Zegers
Nistelrode
30:31
100
Maarten vd Berg
Eindhoven
30:51
101
Gerand van Ree (L)
Praktijkschool de Lo
30:54
102
Yvonne Rooijakkers
Eindhoven
31:10
103
Nathalie Andrieux
Tilburg
31:29
104
Pascale Geboers
Tilburg
31:31
105
Berry de Rooij
Tilburg
31:32
106
Trees de Bruyne
Rijen
31:36
107
Jim Bouwens
Rijen
31:37
108
Marlies Kraan
Tilburg
31:38
109
Mark van Nunen
Tilburg
31:48
110
Sandra Janssen
Tilburg
32:10
111
Linda van Leuken
Tilburg
32:18
112
Edit Derix
Loopservice.nl
32:21
113
Fiona Conrads
Hulten
32:37
114
Yvonne Rooijakkers
Eindhoven
32:39
115
Hedy Wouters
Eindhoven
32:46
116
Esther Snoeren
Beatrix College
32:49
117
Irma Prince
Tilburg
32:56
118
Riet Smeets
Helmond
33:31
119
Jose Marse
Tilburg
33:33
120
Leon Camiel Ferket
Gorinchem
33:50
121
Stacey Rene
Tilburg
34:11
122
Audrey van Gils
Berkel-Enschot
34:30
123
Trees Jansen
Tilburg
35:13
124
Yneke Vocking
Amerongen
35:37
125
Suzy van Boxtel
Tilburg
35:38
126
ViŽnna Westphal
Beatrix College
36:56
127
Kylie Lelieveld
Beatrix College
36:57
128
Greet Hesemans
Tilburg
39:52
129
Marco Reinders
Tilburg
52:15
BUS10, BUSINESS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert van Zon
Stichting de Wever 3
28:02
2
Laurette Franken
CZ Actief in Gezondh
31:47
3
Patrick van Meel
Grote Clubactie 1
33:56
4
Bas de Graaf
Grote Clubactie 1
34:29
5
Ton Niessen
Citroen Bertens 2
35:20
6
Jack Govers
Grote Clubactie 1
36:03
7
Hans van de Horst
Grote Clubactie 1
36:47
8
Jac Rindt
Stichting de Volckae
37:16
9
Roel Vrenken
Stichting de Wever 1
38:53
10
Henk Gallť
CZ Actief in Gezondh
38:56
11
Roland van Loon
Interpolis 4
39:39
12
Niels Mertens
CZ Actief in Gezondh
39:43
13
Marco Jonkers
Bodycote 1
39:46
14
Ben Strik
Midden Brabantcolleg
40:03
15
Jan van Dal
CZ Actief in Gezondh
40:07
16
Maarten Verhoeven
CZ Actief in Gezondh
40:21
17
Gijs Kloek
Interpolis 4
40:59
18
Christ Libregts
s.g De Rooi Pannen 2
41:01
19
Chris van Noije
sport instituut ooms
41:09
20
Emiel Tijs
Interpolis 1
41:11
21
Rob Peij
Scheepens recl. adv.
41:33
22
Martijn de Kock
ABAB 2
41:48
23
Sjoerd Baarda
s.g De Rooi Pannen 2
41:56
24
Jan van der Laak
ABAB 2
42:00
25
Theo van Poppel
Vollenhoven Olie B.V
42:04
26
Joost Donders
CZ Actief in Gezondh
42:22
27
Wil Damen
Thebe 1
42:23
28
Gerard Sanberg
ROC Midden Brabant 1
42:26
29
Andrť Noyens
CZ Actief in Gezondh
42:28
30
Mark Buijze
CZ Actief in Gezondh
42:57
31
Hennie Welten
Interpolis 2
43:15
32
Wil de Klerk
Citroen Bertens 1
43:18
33
Dennis de Bakker
Amarant 1
43:27
34
Leon van de Wouw
CZ Actief in Gezondh
43:44
35
Frank Brouwers
Amarant 1
43:45
36
Tiny Alewijn
ROC Midden Brabant 1
43:45
37
Kimmo Johanson
ROC Midden Brabant 3
43:47
38
Peter Marcelis
Bodycote 1
43:53
39
Jacques Kusters
Stichting de Volckae
43:55
40
Derk de Vries
Moonen 2
43:57
41
Rik Visser
borstlap bv 1
44:02
42
Arjen Keijbets
BDO CampsObers B.V.
44:04
43
Piet Maas
sport instituut ooms
44:18
44
Emiel van de Burgt
Interpolis 3
44:21
45
Dick Zwanink
Thebe 1
44:30
46
Jos van Santvoort
Vollenhoven Olie B.V
44:31
47
Erwin Manders
borstlap bv 2
44:32
48
Ramon de Haas
Brabants Dagblad
44:34
49
Jan van Dongen
Stichting de Wever 2
44:36
50
Jeroen Perebooms
Mazars 6
44:42
51
Pim Wetzelaer
Interpolis 3
44:44
52
Ruud van Basten
Interpolis 1
44:48
53
Ed Lemmers
Interpolis 1
44:50
54
Jan van de Corput
borstlap bv 1
44:54
55
Peter Faber
sport instituut ooms
45:00
56
Theo van Summeren
Stichting de Wever 1
45:03
57
Wim Nieuwenhuize
sport instituut ooms
45:07
58
Joep Vrenken
Stichting de Wever 1
45:11
59
Ragner van der Valk
Moonen 1
45:15
60
Bart Heeren
Vollenhoven Olie B.V
45:21
61
Peter van de Heuvel
Mazars 3
45:27
62
Peter Fitters
sport instituut ooms
45:36
63
Rene Snoeren
borstlap bv 2
45:40
64
Jos Bonink
Interpolis 1
45:44
65
Peter van Straalen
Thebe 1
45:48
66
Leo Wijdemans
Citroen Bertens 1
46:02
67
Jan van Velthoven
Interpolis 4
46:05
68
Joop Arnold
Grote Clubactie 2
46:07
69
Hans van de Sande
borstlap bv 2
46:11
70
Harrie Loonen
Interpolis 2
46:14
71
Ger Hegeman
CZ Actief in Gezondh
46:19
72
Bert Rops
Mazars 6
46:19
73
Vincent van den Elsen
Interpolis 3
46:20
74
Wil van Puijenbroek
Vollenhoven Olie B.V
46:26
75
Lucas Rijk
Interpolis 3
46:27
76
Frans Toemen
ROC Midden Brabant 3
46:28
77
Sjaak Coenen
Amarant 1
46:36
78
Ben Janssen
Stichting de Wever 1
46:48
79
Niek Houterman
sport instituut ooms
47:03
80
Hans Melissant
BDO CampsObers B.V.
47:06
81
Marco van Rijsewijk
JVH Gaming / Toy Toy
47:07
82
Rene van de Zande
Vollenhoven Olie B.V
47:10
83
Koos van den Oever
ROC Midden Brabant 2
47:11
84
Francoise Bax
borstlap bv 5
47:12
85
Geert Hesselmans
CZ Actief in Gezondh
47:18
86
Tom Pijnenburg
CZ Actief in Gezondh
47:19
87
Vijay Paragh
JVH Gaming / Toy Toy
47:23
88
Carlo van Rooij
Stichting de Wever 4
47:24
89
Koen Peters
Citroen Bertens 2
47:27
90
Marjan Schoneveld
borstlap bv 5
47:30
91
Frans van Meeren
Stichting de Wever 4
47:31
92
Stefan van de Louw
borstlap bv 6
47:32
93
Lianne Verouden
CZ Actief in Gezondh
47:39
94
Timo Spijkers
CZ Actief in Gezondh
47:56
95
Ronald Leijten
Scheepens recl. adv.
48:03
96
Peter paul vd Schoot
ROC Midden Brabant 3
48:06
97
Mick Berry
Kinderstad 1
48:09
98
Han Tetteroo
Mazars 4
48:11
99
Frits Kuijpers
ABAB 3
48:14
100
Bastian Schakenraad
ABAB 3
48:24
101
Chris Schuurmans
borstlap bv 6
48:32
102
Gerard vd Rijt
Stichting de Wever 2
48:34
103
Ed van de Meerendonk
CZ Actief in Gezondh
48:45
104
Francois van der Heijd
Stichting de Volckae
48:52
105
Maarten van den Hurk
Brabants Dagblad
48:56
106
Wouter den Otter
Mazars 2
48:59
107
Floren ter Wolbeek
Vollenhoven Olie B.V
49:06
108
Stephan Franken
s.g De Rooi Pannen 2
49:17
109
Eric van Daelen
ROC Midden Brabant 1
49:19
110
Walter Schoonus
ROC Midden Brabant 1
49:21
111
Anja Dusťe
Stichting de Wever 3
49:24
112
Peter van Grinsven
Mazars 6
49:26
113
Sjef van Leijs
BDO CampsObers B.V.
49:29
114
Wouter de Waard
Interpolis 4
49:32
115
Bart van Uden
JVH Gaming / Toy Toy
49:33
116
Rian van den Dungen
JVH Gaming / Toy Toy
49:34
117
Wilbert van den Oord
Moonen 2
49:35
118
Dymphy Meeuwissen
Stichting de Wever 3
50:17
119
Henk Verhoeven
Stichting de Wever 2
50:18
120
Marion Oomens
Bodycote 1
50:20
121
Magriet Moonen
Moonen 1
50:21
122
Andrť Janssen
BDO CampsObers B.V.
50:23
123
Belinda Gabriels
sport instituut ooms
50:25
124
Leon Berkouwer
sport instituut ooms
50:33
125
Patricia Elands
s.g De Rooi Pannen 1
50:39
126
Gerard Beerens
CZ Actief in Gezondh
50:50
127
Angela Janssen
Midden Brabantcolleg
50:55
128
Edgar Kannekens
Mazars 4
50:58
129
Remco Schoonderwoerd
Mazars 2
50:59
130
Hans Rombouts
CZ Actief in Gezondh
51:04
131
Mario DeWit
borstlap bv 1
51:06
132
Leon Sparidaens
borstlap bv 4
51:08
133
Toine van de Wouw
Mazars 3
51:10
134
Piet van Zon
Stichting de Wever 2
51:12
135
Letty van den Hout
Stichting de Wever 4
51:13
136
Elles Kooijmans
Mazars 2
51:18
137
Jeroen Bertens
Citroen Bertens 2
51:22
138
Kees Hermes
ABAB 2
51:25
139
Peggy Lips
Stichting de Wever 3
51:30
140
Joost Broers
CZ Actief in Gezondh
51:31
141
Toine van Rijsewijk
JVH Gaming / Toy Toy
51:32
142
Jose Quirijnen
Thebe 1
51:33
143
Arie Verhoeven
Stichting de Wever 1
52:03
144
Mike Kocking
Mazars 3
52:06
145
Hellen Dikmans-Denisse
Interpolis 2
52:11
146
Ton Soek
borstlap bv 4
52:20
147
Rob Smulders
Thebe 2
52:21
148
Ron van de Vlerk
Scheepens recl. adv.
52:24
149
Toos van der Linden
s.g De Rooi Pannen 1
52:26
150
Dorien Duindam
ROC Midden Brabant 2
52:29
151
Peter van Kampen
Brabants Dagblad
52:32
152
Barry Brocken
JVH Gaming / Toy Toy
52:33
153
Marco de Kok
Mazars 4
52:37
154
Carly ten Broeke
Midden Brabantcolleg
52:38
155
Piet Jonkers
Bodycote 1
52:50
156
Peter Appeljan
Interpolis 2
52:58
157
Wendy Kroesen
sport instituut ooms
53:04
158
Rob de Leeuw
borstlap bv 6
53:11
159
Noor de Leeuw
borstlap bv 5
53:12
160
Elly Gallť
CZ Actief in Gezondh
53:13
161
Marie-Josť Rasenberg
Mazars 1
53:14
162
Bianca Smulders
Vollenhoven Olie B.V
53:15
163
Benito Alvares
Grote Clubactie 2
53:16
164
Ton Kuipers
Grote Clubactie 2
53:19
165
Gerda Louwerse
sport instituut ooms
53:44
166
Renť Doorbakkers
CZ Actief in Gezondh
53:45
167
Jeroen Voesenek
Stichting de Volckae
54:01
168
Karen de Bel
s.g De Rooi Pannen 1
54:24
169
Herald Verhagen
Citroen Bertens 2
54:30
170
Rob Voorzee
s.g De Rooi Pannen 2
54:31
171
Hans van Ierland
CZ Actief in Gezondh
54:32
172
Karlijn de Jongh
JVH Gaming / Toy Toy
54:38
173
Cees Castelijns
CZ Actief in Gezondh
55:01
174
Wilbert van den Oord
Moonen 2
55:09
175
Huub van Ree
BDO CampsObers B.V.
55:15
176
Paul Spierings
Amarant 2
55:16
177
Henny Vrins
Amarant 1
55:17
178
Jeroen Stiphorst
Brabants Dagblad
55:18
179
Jan van de Pol
Amarant 2
55:19
180
Els Lips
Stichting de Wever 2
55:23
181
Danny Heblij
Mazars 2
55:29
182
Joris van Hulten
s.g De Rooi Pannen 2
55:34
183
Mike Haanappel
Grote Clubactie 2
55:41
184
Peter Emmen
CZ Actief in Gezondh
55:42
185
Ellen van Iersel
Moonen 1
55:46
186
Miriam Triepels
Bodycote 1
55:51
187
Michel Hamers
Midden Brabantcolleg
56:05
188
Hans Janssen
Kinderstad 1
56:22
189
Eric van de Laak
Amarant 2
56:24
190
Toon Spijkers
CZ Actief in Gezondh
56:31
191
Josť van Grinsven
Mazars 1
56:41
192
Regina Raymakers
Mazars 1
56:45
193
Brigitte van Schooten
Thebe 2
57:06
194
Corinne Luijk
Amarant 2
57:13
195
Elly Dusťe
Stichting de Wever 4
57:42
196
Carla van Erp
Amarant 2
57:45
197
Joop le Conge
CZ Actief in Gezondh
57:46
198
Leonne Janssen
Midden Brabantcolleg
58:04
199
Brigitte Dijs
Thebe 1
58:14
200
Barbara de Beer
Kinderstad 1
59:16
201
Luc Verschuren
CZ Actief in Gezondh
59:17
202
Karin Weijters
JVH Gaming / Toy Toy
59:24
203
Saskia Wasser
CZ Actief in Gezondh
59:29
204
Aukje Stellinga
CZ Actief in Gezondh
59:30
205
Ingeborg Pijnenburg
Stichting de Wever 3
59:33
206
Ton Stassen
ABAB 2
59:52
207
Dion de Bakker
Citroen Bertens 1
59:54
208
Tilly de Beer
Thebe 2
59:55
209
Mariet van Roy
Thebe 2
59:56
210
Gerrie van Ierland
CZ Actief in Gezondh
1:00:07
211
Ingrid van Huijgevoort
Kinderstad 1
1:00:24
212
Albert Schuermans
borstlap bv 4
1:00:39
213
Mariette Mulder
ROC Midden Brabant 2
1:01:22
214
Sulsters
Kinderstad 1
1:01:26
215
Bram Timmermans
JVH Gaming / Toy Toy
1:01:34
216
Joost Merkx
Vollenhoven Olie B.V
1:01:52
217
Ben Weijters
Citroen Bertens 1
1:02:11
218
Bert van Vliet
CZ Actief in Gezondh
1:04:12
219
Karin Pijnacker
CZ Actief in Gezondh
1:04:14
220
Hans Roest
Grote Clubactie 2
1:06:43
221
Rien Moonen
Moonen 2
1:22:51
BUS5, BUSINESS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Schuurkes
Amarant 4
20:36
2
Alex Voermans
DOCdata Benelux BV 1
20:50
3
Danny van Puijenbroek
Vollenhoven Olie B.V
21:08
4
Willem Mulders
Bodycote 2
21:57
5
Frank Broeders
Scheepens recl. adv.
22:01
6
Mark van Iersel
Bodycote 2
22:05
7
Guido Leen
Scheepens recl. adv.
22:17
8
Peter Maas
DOCdata Benelux BV 1
22:41
9
Tesse van Dal
DOCdata Benelux BV 1
22:42
10
Rene Rasenberg
Mazars 7
23:44
11
Marwin Saris
Scheepens recl. adv.
23:53
12
Hans Gallť
Amarant 4
23:59
13
Toine Graumans
ABAB 1
24:13
14
Bert van den Kerkhof
ABAB 1
24:18
15
Hein Havens
Interpolis 5
24:26
16
Dirk van Hilt
Bodycote 2
24:31
17
Gerard van Heijst
Mazars 7
24:39
18
Franc Vosman
DOCdata Benelux BV 1
25:31
19
Sabine PiŽtter
Bodycote 2
25:52
20
Piet Hein Bogaers
Vollenhoven Olie B.V
25:52
21
Yvonne Merkx
Vollenhoven Olie B.V
26:07
22
Lian van Roozendaal
Amarant 3
26:41
23
Astrid van Hemert
Interpolis 5
26:43
24
Ramona de Roij-Peters
Interpolis 5
26:44
25
Hendrik Veldhuizen
Amarant 4
26:45
26
Chantal Goewie
Interpolis 5
27:21
27
Winie Knippen
Thebe 3
27:24
28
Judith Nemezes
Interpolis 5
27:50
29
John Hilt
Bodycote 2
28:05
30
Esther Boemaars
DOCdata Benelux BV 1
28:07
31
Ineke van den Kerkhof
ABAB 1
28:27
32
Peter van Beek
ABAB 1
28:28
33
Bert Coomans
Thebe 3
28:34
34
Teddy Haen
Amarant 3
29:16
35
Henk Holtmaat
Amarant 3
29:23
36
Monique Smulders
Thebe 3
29:27
37
Wilma Hagendijk
Mazars 7
31:40
38
Rens Brooimans
Mazars 7
31:42
39
Willem Gudden
Thebe 3
31:55
40
Elly Gudden
Thebe 4
31:56
41
Susan Mertens
Thebe 4
33:38
42
Marlou Arnold
Thebe 4
34:55
43
Lauret Smits
Thebe 4
34:57
BUS5V, BUSINESS 5KM VR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berna Schellekens
Citroen Bertens 3
27:11
2
Jessica Bik
Kinderstad 2
27:55
3
Monique Flipsen
Citroen Bertens 3
28:03
4
Suzanne van Hoesel
Kinderstad 2
29:17
5
Wilma van Kempen
Kinderstad 2
30:04
6
Anja van Rijen
Citroen Bertens 3
33:34
www.uitslagen.nl
20-11-2006 22:56