Uitslagenlijst De Verspaandonk mode Crossloop Bladel - Zondag 5 november 2006
TRIM, 2,4,6,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Anita van de Winden
Bladel
23:07
9
Antoinette Briet
Eindhoven
28:55
12
Marjon van den Boogaar
Eindhoven
31:27
25
Robert van den Boom
Bladel
37:39
29
Peter van de Kerkhof
Reusel
37:59
35
Theo van der Zanden
Bladel
39:20
37
Hans v Stekelenborg
Geldrop
39:48
41
Angelia v d Ven
Roelofarendsveen
40:09
42
Albert Jan Kuiper
Luyksgestel
40:44
43
Mariette Hoefnagels
Hooge Mierde
40:52
54
Wim van der Maat
Eindhoven
45:48
62
Gerry van Heerbeek
Oost West en Middelb
50:31
DAMES, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D 35+, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marianne Knapen
Loopgroep PK
28:19
JJA, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HEREN, 8000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christophe Stoelinga
Eindhoven
28:35
9
Joris van Vlerken
Valkenswaard
37:27
H 35+, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
22:55
6
Michael Harris
Olympia Eindhoven
23:51
9
Maarten v d Heijden
Fortuna '67
24:49
18
Hein Wulf
Olympia Eindhoven
28:26
H 45+, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees van den Biggelaar
Generaal Michaelis
23:53
4
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
24:28
6
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
24:37
7
Arie v d Akker
Olympia Eindhoven
25:12
11
Frans van der Staak
AV Oirschot
26:16
13
Martien van de Ven
Oirschot
26:31
19
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
28:27
20
Pierre Lurdenois
Fortuna '67
28:30
22
Cees van de Schoot
Oirschot
29:41
23
Tiny Steenbakkers
Veteranen Nederland
29:46
MJB, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne v Dijseldonk
Hapert
8:38
5
Lenne van der Heuvel
AVR '69
9:28
6
Karin Timmermans
AV Oirschot
9:58
8
Sanne Heijmans
AV Oirschot
11:55
MJA, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJB, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
daan Crombach
Generaal Michaelis
16:27
10
Thijs v Heerebeek
Oirschot
18:49
KCRD, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KCRH, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rene van de Ven
AV Oirschot
20:49
MJC, 2080 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Brenda Oosterbosch
Veldhoven
10:28
JJC, 3120 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
12:11
3
Bart van der Pasch
Generaal Michaelis
12:40
8
Maurice Lurdenoir
Fortuna '67
13:11
11
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
13:34
17
Rohan de Bresser
Generaal Michaelis
15:12
MJD, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk van den Ouweland
AVV
6:57
3
Lionka de Bresser
Generaal Michaelis
7:19
4
Tamara Doreleijers
Generaal Michaelis
7:20
7
Demi Saris
Generaal Michaelis
7:44
13
Gwen Nowee
Olympia Eindhoven
8:41
15
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
11:45
16
Martine van den Boom
AV Oirschot
11:46
JJD, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Lennart Zandbergen
Fortuna '67
7:25
7
Marko Steenbergen
Fortuna '67
7:28
11
Gijs Graat
Olympia Eindhoven
7:43
13
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
8:02
MPC, 620 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Naomi van de Heuvel
AVR '69
3:23
JPC, 620 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daan van der Velden
Eersel
3:06
8
Martijn Schrijnemakers
GVAC
3:51
MPB, 1040 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van der Pasch
AV Oirschot
4:33
JPB, 1040 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Luca Tramontina
Olympia Eindhoven
4:54
8
Thijs de Leest
AV Oirschot
5:11
MPA, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Renske van de Wijdeven
AVV
7:50
5
Jonne Dommerholt
Olympia Eindhoven
8:13
11
Marielle Lavrijsen
AVR '69
8:37
13
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
8:54
16
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
9:03
19
Bo van den Branden
AV Oirschot
9:11
20
Joelle Doreleijers
Generaal Michaelis
9:12
JPA, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Shaun Harris
Olympia Eindhoven
7:20
3
Sam van der Pasch
AV Oirschot
7:22
5
Jordan Harris
Olympia Eindhoven
7:39
12
Zowa Rindt
Olympia Eindhoven
8:04
20
Biek Baetsen
Olympia Eindhoven
8:36
21
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
8:47
23
Kim van Straten
AV Oirschot
9:17
25
Youri van den Heuvel
AVR '69
9:20
27
Bart van Leeuwen
AV Oirschot
9:25
28
Teun Scheutjens
Fortuna '67
9:41
Het was koud maar droog lekker loop weer De volgende cross is op 19 november in Veldhoven valt ook onder het Run2day cross circuit. Tipmast bedankt voor u gastvrijheid.
Uitslagen.nl
07-11-2006 20:09