Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross
Drunen - Zondag 5 november 2006
MPUPC, MEISJES PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Spierenburg
Sprint
4:52
6
Anouk van Herwaarden
ACW '66
6:05
JPUPC, JONGENS PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Olivier van der Ree
Parthenon
5:36
6
Jelle van Ravenstein
ACW '66
5:37
MPUPB, MEISJES PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevy Jane Nederveen
Energie
4:25
8
Robbin Schoenmakers
ACW '66
5:25
JPUPB, JONGENS PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Antione van der Sanden
DAK
5:02
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Carlijn van de Heuvel
Attila
4:43
13
Marjo van den Velden
ACW '66
4:52
24
Deborah Okundia Agho
ACW '66
5:28
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Joeri van den Elshout
ACW '66
4:21
10
Robin van der Ree
Parthenon
4:36
11
Jeroen van den Berg
Gloria
4:37
12
Frank van Dorsselaer
Atledo
4:39
MJUND, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne van der Lee
ACW '66
4:02
2
Tess van den Assem
Scorpio
4:05
5
Julia van Velthoven
Attila
4:18
9
Kirsten van Tilburg
Scorpio
4:24
15
Melanie Herwaarden
ACW '66
4:40
28
Danielle van Gorkum
Atledo
5:48
JJUND, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUNC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rio Sarah Nederveen
Energie
8:44
6
Kaylee van de Par
Spiridon
9:29
9
Linda van der Schriek
Atledo
10:13
JJUNC, JONGENS JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
8:20
10
Thomas Oosterhuis
Dynamica
8:33
12
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
8:47
MJUNB, MEISJES JUN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
8:40
3
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
8:54
JJUNB, JONGENS JUN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martijn van der Hulst
Scorpio
15:42
6
Stefan van Schendel
Scorpio
17:08
JJUNA, JONGENS JUN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
22:00
3
Maarten van Zeggeren
Parthenon
22:27
VSEN, VROUWEN SEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
15:18
2
Marleen van der Graaff
Typhoon
16:08
3
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
16:20
7
Marieke van Wingerden
Scorpio
19:15
V35, VROUWEN 35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Monique van der Aa
Prins Hendrik
18:47
V40, VROUWEN 40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerlan
17:38
2
Monique Haans
Tilburg Road Runners
19:52
V45, VROUWEN 45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sieta Kervel-van der Z
Prins Hendrik
18:45
2
Ria van Musters-Beurde
DAK
19:05
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
19:44
4
Joke van Gils-Laurijse
Atledo
20:58
MSEN, MANNEN SEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond v.d. Berg
Prins Hendrik
27:46
8
Dick van den Broek
Loopgroep PK
30:13
17
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
35:46
M35, MANNEN 35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Corne v Oorschot
Tilburg Road Runners
30:28
M40, MANNEN 40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Pepijn Muller
Prins Hendrik
35:11
8
Frank Faes
Tilburg Road Runners
35:52
M45, MANNEN 45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
31:29
7
Frank van den Akker
Atledo
36:45
M50, MANNEN 50
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
33:03
6
Willem van den Thillar
DAK
34:25
13
René van Oevelen
Achil '87
38:55
14
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
39:04
15
Ron Greve
Veteranen Nederland
39:43
VKORT, V KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
7:28
3
Karin Schelle
Prins Hendrik
8:09
4
Sabine Gorter
Prins Hendrik
8:28
MKORT, M KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Dick van den Broek
Loopgroep PK
7:15
7
Patrick v an Engelen
Parthenon
7:22
8
Koen Bolink
Generaal Michaelis
7:37
11
A.P.J.M. Robben
Nijmegen Atletiek
8:58
SPEC, SPECIALS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Het een bewolkte dag
Weinig westenwind (windkracht 4)
Droog
Temeratuur tussen 9 en 12 graden
Uitslagen.nl
08-11-2006 22:54