Uitslagenlijst Fortis 10EM Hoek van Holland

Hoek van Holland - Zondag 5 november 2006

MSR, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Krop
Kenia
49:06
49:05
2
Said Ribag
Marokko
52:51
52:50
3
Rizki Monder
België
53:24
53:24
4
Vincent Ternet
België
53:45
53:45
5
Danny in 't Veen
Rotterdam Atletiek
54:28
54:27
6
Michiel van Nispen
Sprint
57:56
57:55
7
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
59:06
59:05
8
Hitoshi Komoto
Delft
59:07
59:02
9
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
1:00:08
1:00:05
10
Remko Peters
EUR Roadrunners
1:01:34
1:01:32
11
Joop Helbers
Voorne Atletiek
1:02:18
1:02:17
12
Richard Koudijs
PAC
1:02:19
1:02:18
13
H Barendregt
Energie
1:02:32
1:02:29
14
Jens Holierhoek
Fortuna
1:03:30
1:03:25
15
Jack 't Hoen
De Kieviten
1:03:54
1:03:52
16
Erik Uilenhoed
EUR Roadrunners
1:04:07
1:04:06
17
Richard Donders
Attila
1:04:27
1:04:25
18
Davy Admiraal
PAC
1:05:21
1:05:19
19
Rob Riedijk
PAC
1:06:02
1:05:59
20
Marco Medendorp
De Kieviten
1:06:13
1:06:11
21
Martijn Kleiberg
Breda
1:06:28
1:05:37
22
Duncan Wondergem
EUR Roadrunners
1:07:09
1:07:06
23
Farid Oilad-Adj-Amar
Energie
1:07:31
1:07:28
24
Robert Maas
Rotterdam
1:07:36
1:07:34
25
Diede Jansen
PAC
1:07:48
1:07:36
26
Jasper Vedder
Olympus '70
1:08:03
1:07:56
27
Stefan de Groot
Alphen aan den Rijn
1:09:38
1:09:33
28
Torbjorn Jansson
's-Gravenhage
1:09:58
1:08:36
29
Xander Vlasblom
Parthenon
1:10:37
1:10:33
30
Fabian Zwart
Rotterdam
1:10:47
1:10:36
31
Robin Zonneveld
Hellevoetsluis
1:10:50
1:10:42
32
Arian van der Veer
Maassluis
1:12:16
1:12:02
33
Erwin van der Linde
Vlissingen
1:12:33
1:12:10
34
Casper Odijk
Vlaardingen
1:12:50
1:12:44
35
Erik Vermeulen
Spijkenisse
1:12:59
1:12:43
36
Christiaan Zwart
Utrecht
1:13:06
1:12:47
37
Menno van Rest
's-Gravenzande
1:13:17
1:12:17
38
Matthijs Cloos
's-Gravenhage
1:13:17
1:11:53
39
Joris Barendrecht
Barendrecht
1:13:28
1:12:55
40
Ridwan Alblas
Maasland
1:13:39
1:13:10
41
Peter van Leeuwen
Delft
1:13:59
1:13:54
42
Danny van Haaften
Fortuna
1:14:10
1:14:03
43
Serge van Heiningen
Vlissingen
1:14:13
1:13:50
44
Hemmo Koornneef
Delft
1:14:35
1:13:21
45
Tim Kapfer
Rotterdam
1:14:41
1:14:23
46
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:14:42
1:14:37
47
Arjan van Limborgh
Rotterdam
1:14:55
1:14:16
48
Joris van Delft
PAC
1:15:01
1:14:56
49
Erik de Winter
Stelle Runners
1:15:04
1:14:30
50
Martin Foltz
PAC
1:15:34
1:15:00
51
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:15:42
1:14:55
52
Luco Overvoorde
's-Gravenzande
1:15:55
1:14:55
53
Ton van Leeuwen
De Koplopers
1:16:20
1:15:29
54
Paul van Broekhoven
Spark
1:16:31
1:16:01
55
Silvester Pastoor
Maarssen
1:16:36
1:16:17
56
Erik Hendriks
PAC
1:16:47
1:15:42
57
Pieter de Bruijn
Rotterdam
1:16:51
1:16:07
58
Jacques Uys
Spirit Oud Beijerlan
1:16:57
1:15:53
59
Martijn Meijer
Rotterdam
1:17:35
1:17:07
60
Tim Willems
Ridderkerk
1:17:39
1:16:54
61
Pieterjan Griep
Spark
1:17:54
1:17:24
62
Niels Groenendijk
Noordwijk Zh
1:18:04
1:17:27
63
Wouter Slis
Vlaardingen
1:18:16
1:17:36
64
Alexander Blokland
Loopservice.nl
1:18:20
1:17:19
65
Arie van Leeuwen
Wateringen
1:18:23
1:18:10
66
Willem van Leeuwen
Wateringen
1:18:24
1:18:10
67
Douwe Mateman
Rotterdam
1:18:35
1:18:15
68
Martin van der Linden
Rotterdam
1:18:37
1:18:11
69
Jeroen Troost
Ridderkerk
1:18:39
1:18:23
70
Marcel Blokland
Loopservice.nl
1:18:50
1:17:50
71
Bastiaan Kruijt
Schiedam
1:19:14
1:19:00
72
Paul Hendriks
PAC
1:20:18
1:19:13
73
Jeroen Meersma
Amsterdam
1:20:45
1:20:04
74
Rene van Doorn
's-Gravenhage
1:20:53
1:19:41
75
Edwin Pauli
's-Gravenhage
1:20:53
1:20:27
76
Daan Smit
Rotterdam
1:21:19
1:20:46
77
Colm Boer
Papendrecht
1:21:22
1:20:59
78
Nick Platje
Dordrecht
1:21:24
1:20:07
79
Jan Malschaert
Dordrecht
1:21:24
1:20:07
80
Sean Caesar
's-Gravenhage
1:21:26
1:20:01
81
Paul van de Veire
Rotterdam
1:21:47
1:20:32
82
Nicky Aalders
's-Heer Hendrikskind
1:22:06
1:21:36
83
Martijn van Oort
Hendrik Ido Ambacht
1:22:17
1:21:10
84
Mart-Jan Schirmer
Rotterdam
1:22:40
1:22:19
85
Daniël Everaarts
Dordrecht
1:22:57
1:22:45
86
Matthew Prange
's-Gravenhage
1:23:07
1:21:54
87
Peter Oud
Loopservice.nl
1:23:55
1:22:42
88
Steven Zwart
Nijmegen
1:24:12
1:23:37
89
Dominique van der Door
Rotterdam
1:24:31
1:23:38
90
Jeroen van Hoorn
PAC
1:25:07
1:24:51
91
Alex van der Pluijm
Breda
1:25:56
1:24:52
92
Rutger Kooijmans
Rotterdam
1:26:39
1:26:12
93
David ten Cate
Amsterdam
1:26:46
1:26:15
94
Robin Angelier
Rotterdam
1:26:47
1:26:08
95
Roy Houkes
EUR Roadrunners
1:26:59
1:26:56
96
Magchiel Koekkoek
Dordrecht
1:27:32
1:26:15
97
Danny Helder
Rotterdam
1:27:49
1:26:36
98
Jerry Smit
Amsterdam
1:28:36
1:27:55
99
Rudi van der Pluijm
Teteringen
1:29:05
1:27:59
100
Lars de Wit
Berkel en Rodenrijs
1:29:25
1:28:31
101
Martijn Niekus
Amsterdam
1:29:26
1:27:54
102
Ramon van Santen
Rotterdam
1:29:48
1:28:33
103
J Driessen
Rotterdam
1:29:59
1:28:34
104
Simon van Ede
Rotterdam
1:30:03
1:28:36
105
Thomas Daemen
Rotterdam
1:30:15
1:29:57
106
Nick Kerckhoffs
Rotterdam
1:30:19
1:28:47
107
Ferry Jansen
Capelle aan den IJss
1:33:52
1:33:40
108
Bert de Jeu
Spijkenisse
1:34:44
1:34:08
109
Arie de Boed
Oud Beijerland
1:34:58
1:34:25
110
Bart van den Heuvel
Loopservice.nl
1:35:33
1:34:04
111
Alexander van Schouwen
PAC
1:35:40
1:35:00
112
Paul Pouwels
Amsterdam
1:38:03
1:36:34
113
Michael Valies
Capelle aan den IJss
1:44:12
1:44:02
114
Lodi Boedels
Rotterdam
1:47:28
1:47:03
M35, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Postma
Voorne Atletiek
58:40
58:38
2
Hans Middelburg
Olympus '70
58:56
58:56
3
Jan-Willem Mennink
Parthenon
1:02:20
1:02:18
4
John Ketelaar
PAC
1:02:50
1:02:47
5
John van Amelsvoort
Parthenon
1:06:18
1:06:12
6
Hans Olde
Capelle aan den IJss
1:07:44
1:07:26
7
Eric Sluimer
Maassluis
1:08:06
1:07:36
8
Mark de Boer
Rotterdam
1:08:56
1:08:45
9
Johan Moree
Hercules
1:08:56
1:08:52
10
Jan Kweekel
Pallas '93
1:09:24
1:09:22
11
Mario Wesdorp
PAC
1:09:36
1:09:23
12
Michel Bogerman
Hellevoetsluis
1:10:09
1:09:37
13
Leo van der Nat
PAC
1:10:26
1:10:20
14
Peter Noordam
Waterweg
1:11:03
1:11:00
15
Rob Prins
Waterweg
1:12:39
1:12:28
16
Patrick van der Wal
Rotterdam
1:13:35
1:13:28
17
Robin van Vliet
Rhoon
1:13:57
1:13:49
18
Geert-Jan Mols
's-Gravenhage
1:14:29
1:14:12
19
Ard Cloo
Amersfoort
1:14:45
1:14:37
20
Marcel de Jeu
Rotterdam
1:14:59
1:14:44
21
Dw Ota
's-Gravenhage
1:16:16
1:15:43
22
Gert van Groenigen
Loopservice.nl
1:16:29
1:16:04
23
Dennis Ponsen
Rotterdam Atletiek
1:16:39
1:16:18
24
Jeroen de Beer
Ouderkerk aan den IJ
1:17:05
1:16:33
25
Stefan Hulsing
Delft
1:17:40
1:17:03
26
Edwin Mersch
Capelle aan den IJss
1:18:13
1:17:16
27
Rene Buesink
Spark
1:18:22
1:18:18
28
Robert Maas
Rotterdam
1:18:25
1:17:36
29
Martin van Oort
Capelle aan den IJss
1:18:41
1:17:45
30
Wilko Keulemans
Santpoort-Noord
1:19:00
1:18:28
31
Dimitri Houthoff
Rotterdam
1:19:33
1:19:09
32
Ronald Daaleman
's-Gravenzande
1:19:40
1:19:01
33
John van Zutphen
Pallas '93
1:20:38
1:20:34
34
Ronald van Mil
Vlaardingen
1:21:01
1:19:48
35
D van der Burg
Rotterdam
1:21:23
1:20:34
36
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runne
1:22:13
1:22:03
37
Gez Draycott
's-Gravenhage
1:23:07
1:21:54
38
Rob de Voogd
Parthenon
1:23:10
1:22:38
39
Jos Mastenbroek
Pallas '93
1:23:21
1:23:17
40
Raymond Herruer
Nieuw Vennep
1:23:34
1:22:26
41
Marcel Pelgrim
Poortugaal
1:24:16
1:23:51
42
Peter Bos
Doetinchem
1:24:17
1:23:36
43
Jeroen de Groot
Hercules
1:25:26
1:24:53
44
Taco Breukel
Rotterdam
1:25:29
1:24:14
45
Dennis Kunst
Barendrecht
1:27:09
1:26:53
46
Peter de Ruiter
's-Gravenhage
1:27:16
1:25:49
47
Radjesh Ramasray
PAC
1:27:27
1:26:14
48
Gilbert Post
Waterweg
1:27:39
1:27:20
49
Simon Jansson
Nieuwerkerk ad IJsse
1:29:01
1:28:36
50
Reinier Smeele
's-Gravenhage
1:29:23
1:28:05
51
Edwin de Haas
Rotterdam
1:29:48
1:29:01
52
John van Zutphen
Pallas '93
1:30:21
1:30:14
53
Marcel Holierhoek
Hoogvliet Rotterdam
1:30:23
1:29:06
54
Hans Tros
Rotterdam
1:30:51
1:30:02
55
Arjan Heuten
Haag Atletiek
1:31:50
1:30:47
56
Michel Engelbert
Maassluis
1:32:23
1:32:07
57
Richard Langerak
PAC
1:33:15
1:32:55
58
Marcel Zevenbergen
Poortugaal
1:33:18
1:32:53
59
Remi van Vugt
Capelle aan den IJss
1:34:28
1:33:31
60
Bart Zeldenrust
Pijnacker
1:35:44
1:34:16
61
Gert Bos
Amsterdam
1:40:06
1:38:50
62
Robert Bos
Doetinchem
1:43:57
1:43:17
M40, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
54:27
54:26
2
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
57:51
57:50
3
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
58:04
58:03
4
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
59:32
59:32
5
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
1:01:24
1:01:23
6
Paul Keehnen
Spark
1:03:02
1:03:00
7
Martin Edelman
Energie
1:03:36
1:03:34
8
Thomas White
Voorne Atletiek
1:03:55
1:03:53
9
Remon Biesheuvel
Schiedam
1:05:00
1:04:41
10
Richard Verberne
Krimpen aan den IJss
1:05:03
1:04:56
11
Erik Boehle
Energie
1:05:23
1:05:21
12
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:07:12
1:07:07
13
Michael van Dijk
PAC
1:07:20
1:07:14
14
Jan Verwijs
Energie
1:07:39
1:07:36
15
Raymond Bouwman
AV Gouda
1:08:20
1:08:17
16
Frans Strikwerda
Generaal Michaelis
1:09:19
1:09:12
17
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
1:09:28
1:09:26
18
Andre Leewis
Papendrecht
1:10:17
1:09:52
19
Eric Stam
Rotterdam Atletiek
1:11:31
1:11:24
20
Fred Noorlander
Ouderkerk aan den IJ
1:11:34
1:11:29
21
Hans de Man
Papendrecht
1:11:40
1:11:35
22
Steve Sommeling
Passaat
1:11:50
1:11:33
23
Bob Polack
PAC
1:11:57
1:11:38
24
Jaco Sprong
Waterweg
1:12:03
1:11:55
25
Edwin van der Knaap
Waterweg
1:12:35
1:12:24
26
Dirk Jumelet
Loopgroep PK
1:12:45
1:12:20
27
Perry van Dijk
Phanos
1:13:08
1:11:37
28
Jan Keijzer
Voorhout
1:13:42
1:13:10
29
Bert Pellikaan
Waterweg
1:13:46
1:13:36
30
Marcel van den Berg
Rotterdam
1:13:53
1:13:45
31
Arnoud de Lange
Oss
1:14:20
1:14:14
32
Gert-Jan van de Ruit
Pallas '93
1:14:36
1:14:33
33
Arno van Unnik
Vlaardingen
1:14:37
1:14:20
34
Leo van Zielst
Pallas '93
1:15:04
1:15:00
35
Wim Rijntalder
Schiedam
1:15:04
1:14:58
36
John van Slobbe
PAC
1:15:59
1:15:40
37
Peter Boer
AAA
1:16:20
1:16:12
38
Roel Bonkes
Capelle aan den IJss
1:16:38
1:16:19
39
Berend de Vries
Rotterdam
1:16:51
1:16:13
40
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:17:08
1:16:57
41
Peter Boekhorst
Rotterdam
1:17:13
1:16:24
42
Jan van Eeuwijk
Bergschenhoek
1:17:30
1:17:02
43
Wolter Keus
Woerden
1:17:50
1:16:39
44
Bob de Vos
Loopservice.nl
1:17:51
1:17:43
45
Hans Hoogelander
Krimpen aan den IJss
1:17:58
1:17:47
46
Richard Snijders
Capelle aan den IJss
1:17:59
1:17:25
47
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:18:13
1:17:31
48
Peter van der Wijden
Delft
1:18:26
1:18:02
49
Henk Dubbeldam
Loopservice.nl
1:18:50
1:17:49
50
Bruno Baartse
's-Gravenhage
1:19:01
1:18:12
51
Albert Visser
Rotterdam
1:19:08
1:18:10
52
Pieter Dorst
Energie
1:19:22
1:18:22
53
Aad Lensen
Rotterdam
1:19:43
1:19:20
54
Rolf Roos
Spijkenisse
1:20:02
1:19:38
55
René Slootweg
Rotterdam
1:20:16
1:19:58
56
Jerrel Wijnaldum
Rotterdam
1:20:34
1:19:19
57
Jan van Hasselt
Vlaardingen
1:20:51
1:20:23
58
Herman de Roo
Vlaardingen
1:21:31
1:20:08
59
Marc Fuhring
Barendrecht
1:21:58
1:20:47
60
Edwin Heuvelman
Vlaardingen
1:22:21
1:22:11
61
Duncan Elias
's-Gravenhage
1:22:33
1:22:01
62
Cees Looren de Jong
Krimpen aan de Lek
1:22:34
1:22:25
63
Marc Deetman
Rotterdam
1:22:46
1:21:38
64
Pieter Alkemade
Rotterdam
1:22:58
1:22:09
65
Chris Roeland
PAC
1:23:16
1:22:48
66
Alex Molenaar
Capelle aan den IJss
1:23:33
1:23:11
67
Berry van Leeuwen
Amsterdam
1:23:53
1:23:21
68
Peter Nolden
Rotterdam
1:24:07
1:23:51
69
Ronald de Vries
Parthenon
1:24:10
1:24:06
70
Jan Knipmeyer
Vlaardingen
1:24:24
1:23:39
71
Sjaak Hoogerheide
Rotterdam
1:24:31
1:23:36
72
Mark Schoonhoven
Rotterdam
1:24:58
1:23:37
73
Gijsbert van der Kooij
Oud Beijerland
1:25:32
1:24:55
74
Mike Overdevest
PAC
1:26:12
1:25:57
75
Simon de Blok
PAC
1:26:47
1:26:31
76
Sandor Wols
Maassluis
1:27:22
1:26:41
77
Nico Belloni
's-Gravenhage
1:27:34
1:26:15
78
Peter Wolters
Barendrecht
1:27:38
1:26:26
79
Paul de Haas
Vlaardingen
1:27:38
1:26:27
80
Marco Schregardus
De Lier
1:27:50
1:26:32
81
Martin Slooff
Capelle aan den IJss
1:28:18
1:27:14
82
Ben Burgers
Bavel
1:28:28
1:27:15
83
Eric van Velzen
Rotterdam
1:29:08
1:28:14
84
Eric Klok
Waterweg
1:29:52
1:29:09
85
Marcel Roggeveen
Rotterdam
1:30:25
1:30:04
86
Bert Hoornweg
Spark
1:30:49
1:30:15
87
Johan Jongeneel
Gouda
1:31:24
1:30:19
88
Robert Mallee
Loopservice.nl
1:31:29
1:31:22
89
Henk Leusink
Spark
1:32:04
1:31:51
90
Marco Zielhuis
Rotterdam
1:32:26
1:31:43
91
Roberto Mathlener
Capelle aan den IJss
1:32:51
1:31:59
92
Ernst-Jan van Eck
Loopservice.nl
1:33:04
1:32:03
93
Hans van der Arend
Spark
1:34:03
1:33:27
94
Martin Zuithof
Team 10
1:34:50
1:34:29
95
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
1:36:16
1:34:47
96
Arjan Groeneveld
Culemborg
1:36:54
1:36:22
97
Nico Vester
Hendrik Ido Ambacht
1:41:56
1:41:50
98
Frits Kesselring
Fortuna
1:42:03
1:41:43
99
Theo van Giesen
Rotterdam
1:43:10
1:41:48
100
Matthijs de Kort
Rotterdam
1:44:13
1:44:02
101
Sander Holierhoek
Spijkenisse
1:52:42
1:51:25
M45, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
58:44
58:43
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:01:20
1:01:19
3
Einar Tveter
Spark
1:01:28
1:01:27
4
Jan Olsthoorn
PAC
1:02:36
1:02:34
5
Johan van Straaten
Energie
1:02:49
1:02:45
6
José Hoppenbrouwers
Hendrik Ido Ambacht
1:04:20
1:04:18
7
Ernesto Gonzalez
Ridderkerk
1:04:24
1:04:23
8
Hans Blokker
the Hague Road Runne
1:04:37
1:04:34
9
Han van der Weck
Waterweg
1:04:44
1:04:42
10
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:06:17
1:06:15
11
Ron Huizer
Spijkenisse
1:06:22
1:06:14
12
Ben Groenewegen
Olympus '70
1:06:46
1:06:42
13
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
1:09:22
1:09:16
14
Nicolas A Pastén
Spijkenisse
1:09:29
1:09:12
15
Peet Koornneef
Olympus '70
1:09:54
1:09:44
16
Gerard de Jong
PAC
1:10:00
1:09:48
17
Martien Blok
Oostvoorne
1:10:04
1:09:29
18
Theo Peters
Spijkenisse
1:10:16
1:10:11
19
Bert Vogel
Parthenon
1:10:26
1:10:20
20
Ruud Wessels
Waterweg
1:10:40
1:10:30
21
EL mokhtar Fissoune
PAC
1:10:50
1:10:37
22
Rob Erwich
Spark
1:10:52
1:10:40
23
Kees Voogt
De Kieviten
1:11:43
1:11:39
24
Marc Jacquemard
Loopservice.nl
1:11:47
1:11:37
25
Jan den Hartigh
Vlaardingen
1:11:50
1:11:38
26
Leo van Hoorn
PAC
1:11:51
1:11:34
27
Ruud Warmer
PAC
1:11:54
1:11:37
28
Jan Vuik
AV Gouda
1:12:09
1:12:06
29
Rob van Kessel
Loopgroep PK
1:12:11
1:12:06
30
Rob Schuring
AV '40
1:12:30
1:12:26
31
Peter Noordam
AAA
1:12:36
1:12:27
32
Henk Kieboom
Rotterdam
1:12:48
1:12:35
33
Bert Eeuwijk
Waterweg
1:13:04
1:12:54
34
Bert Spek
PAC
1:13:13
1:12:55
35
Bert Wensveen
Monster
1:13:16
1:13:10
36
Cor van Hekken
Veteranen Nederland
1:13:19
1:13:12
37
Peter Spruit
AV Gouda
1:13:26
1:13:23
38
Ricardo Baptiste
Capelle aan den IJss
1:13:36
1:13:33
39
Kees Smies
PAC
1:14:11
1:13:54
40
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:14:31
1:13:36
41
Mario Polet
Ouderkerk aan den IJ
1:14:40
1:14:33
42
Wim Los
Antilope
1:14:45
1:14:32
43
Peter van Meel
Pallas '93
1:14:48
1:14:45
44
Leo van Deventer
Hoek van Holland
1:14:57
1:14:33
45
Jelle Heins
Olympus '70
1:15:01
1:14:47
46
Anno Govers
Haag Atletiek
1:15:37
1:15:28
47
Gerrit de Bruin
De Kieviten
1:15:52
1:15:44
48
Matteo Bevilacqua
Capelle aan den IJss
1:16:06
1:15:30
49
Chris Larrewijn
Leiderdorp
1:16:12
1:16:06
50
Martin Jongste
De Koplopers
1:16:17
1:16:11
51
Bo Andersen
's-Gravenhage
1:16:28
1:16:17
52
Robert Vrijhof
Energie
1:16:40
1:16:25
53
Ronald Vervoort
Vlaardingen
1:16:43
1:16:14
54
Henk Jumelet
Loopgroep PK
1:16:56
1:16:32
55
Leen van Winden
Loopservice.nl
1:17:18
1:16:14
56
Detlev Konig
AV Gouda
1:17:25
1:17:20
57
Jan van Prooijen
Rotterdam
1:17:32
1:16:59
58
Harry Dekker
Rotterdam
1:18:05
1:16:38
59
Henk Vlasblom
Rotterdam
1:18:06
1:17:19
60
Willem Eijer
Rotterdam Atletiek
1:18:33
1:18:12
61
Robert Herling
Capelle aan den IJss
1:18:43
1:18:30
62
Ton Kuhlmann
Energie
1:18:44
1:18:30
63
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:18:58
1:18:52
64
Rienk de Vries
Spark
1:19:03
1:18:20
65
Jaap van Berkel
Waterweg
1:19:12
1:19:01
66
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:19:39
1:19:26
67
Fred Kaslander
Aalsmeer
1:20:09
1:19:35
68
Alphons Dashorst
Olympus '70
1:20:12
1:19:06
69
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:20:17
1:19:50
70
Ger Bosman
PAC
1:20:49
1:20:30
71
Jan van Leenen
Loopservice.nl
1:20:59
1:19:55
72
IJsbrand Koornneef
Rozenburg Zh
1:21:06
1:20:59
73
Aad Spruijt
Rotterdam
1:21:07
1:20:56
74
Ab Schierboom
Vlaardingen
1:21:11
1:20:00
75
Ronald Verboom
's-Gravenhage
1:21:22
1:20:56
76
Calogero Profita
PAC
1:21:27
1:20:51
77
Wim de Kwant
the Hague Road Runne
1:21:39
1:21:30
78
Peter van der Gaag
Krimpen aan den IJss
1:21:42
1:21:32
79
Anner Eggink
Rotterdam
1:22:01
1:21:36
80
Hermann Groenevelt
Parthenon
1:22:01
1:21:58
81
Jaspert van Schoonevel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:22:34
1:22:28
82
Gerrit Barendrecht
Barendrecht
1:22:49
1:22:17
83
Marinus van Splunder
Capelle aan den IJss
1:23:08
1:22:25
84
Jan Vergouwe
Capelle aan den IJss
1:23:11
1:22:27
85
Anton van Est
Spark
1:23:17
1:22:40
86
Peter Veldhorst
PAC
1:23:17
1:22:51
87
Cor Wennekes
Krimpen aan den IJss
1:23:18
1:22:18
88
Dick van Yperen
Heerjansdam
1:23:20
1:22:28
89
Gert Jan van der Leer
Rotterdam
1:23:24
1:22:37
90
Rene Esser
Krimpen aan den IJss
1:23:25
1:22:25
91
Roland Dheere
Olympus '70
1:23:37
1:23:30
92
Johan Struijs
Vlaardingen
1:23:38
1:22:47
93
Aat Scheepbouwer
PAC
1:23:59
1:23:19
94
Frans Verhoeven
Waddinxveen
1:24:02
1:23:54
95
Paul Smit
Ridderkerk
1:24:17
1:23:19
96
Pim Broeren
Fortuna
1:24:19
1:24:06
97
Ruud Hoogland
Krimpen aan de Lek
1:24:20
1:23:47
98
Karel Slot
Rotterdam
1:24:20
1:23:45
99
Dick Roelse
Poortugaal
1:24:30
1:24:04
100
Edjo Frank
Parthenon
1:24:32
1:24:14
101
Joop de Bruijn
Energie
1:24:48
1:24:34
102
Charles van Blijswijk
Spark
1:24:55
1:24:19
103
Marc Oosterlee
Nieuwkoop
1:24:56
1:23:28
104
Boudewijn Haverkoorn
Rotterdam
1:25:11
1:25:05
105
Koos van Meeuwen
Vlaardingen
1:25:27
1:24:23
106
Hans Hoefsloot
Rotterdam
1:25:38
1:24:51
107
Leo van der Maarel
Waterweg
1:25:40
1:24:12
108
Eric Hennes
Rotterdam
1:26:01
1:25:10
109
Johan Gharbaran
RRZ
1:26:03
1:24:55
110
Emil Verhoef
Rotterdam Atletiek
1:26:05
1:25:44
111
Wim de Man
Pernis Rotterdam
1:26:22
1:26:16
112
Wim Egberts
Rotterdam
1:26:24
1:25:38
113
Wim Bangert
Linschoten
1:26:56
1:26:35
114
Ton de Regt
Gorinchem
1:27:05
1:25:37
115
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
1:27:06
1:26:43
116
Ad Stuyts
Rotterdam
1:27:09
1:26:57
117
Gerard van Raalte
Dordrecht
1:27:13
1:27:08
118
Peter van der Sande
Olympus '70
1:27:13
1:26:14
119
Kees van der Pijl
Maassluis
1:27:18
1:27:03
120
Leo Voogd
Vlaardingen
1:27:34
1:26:49
121
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:27:36
1:27:26
122
Eddy Rozema
Pallas '93
1:27:42
1:27:08
123
Jack van der Hoff
Rotterdam
1:27:42
1:27:42
124
Fred Gorter
Barendrecht
1:27:51
1:27:27
125
Leendert Kok
Spark
1:27:56
1:27:40
126
Mike van Schoonderwalt
Maarssen
1:28:00
1:27:04
127
Jannes van Mourik
Spark
1:28:09
1:27:07
128
Kees van Rijs
Hercules
1:28:09
1:27:36
129
Bernard den Boogert
PAC
1:28:10
1:27:14
130
Ad van Doezelaar
De Meern
1:28:10
1:27:43
131
Rob Kol
Capelle aan den IJss
1:28:14
1:27:53
132
Bert Seip
Rotterdam
1:28:17
1:27:28
133
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
1:28:18
1:28:05
134
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
1:28:25
1:28:10
135
Wim van der Kolk
Vlaardingen
1:28:35
1:27:32
136
Bernard Kleikamp
Leiden Road Runners
1:28:45
1:26:41
137
Aad Kooijman
Heinenoord
1:29:02
1:28:40
138
Piet van der Plas
Voorschoten
1:29:03
1:27:00
139
Gerrit Spruit
Capelle aan den IJss
1:29:23
1:29:11
140
Hans Nieuwland
Sommelsdijk
1:29:43
1:29:24
141
Andre Jacobs
Sommelsdijk
1:29:43
1:29:24
142
Wim Spit
Rotterdam
1:29:58
1:29:20
143
Marco van Esch
Energie
1:30:06
1:29:12
144
Koos Keijzer
Krimpen aan den IJss
1:30:16
1:29:15
145
Willem Engering
Loopservice.nl
1:30:24
1:29:46
146
Alex van Etten
Capelle aan den IJss
1:30:55
1:30:33
147
Chris Braem
Veteranen Nederland
1:31:21
1:30:50
148
Maarten Hoffmann
Voorne Atletiek
1:31:39
1:31:01
149
Peter van Leeuwen
Energie
1:31:45
1:30:52
150
Kris Gharbaran
RRZ
1:31:47
1:30:39
151
John Huijzer
Elst Gld
1:32:03
1:31:14
152
Chris van Hout
Uden
1:32:07
1:30:37
153
Paul Linger
Zoetermeer
1:32:43
1:32:23
154
Peter de Jong
Rotterdam
1:32:54
1:32:00
155
Wim van der Boor
Rotterdam
1:32:58
1:32:47
156
Paul Gagesteijn
Hercules
1:33:26
1:32:53
157
Wim de Heer
Waterweg
1:33:45
1:33:01
158
Erwin Audenaerde
Krimpen aan den IJss
1:33:59
1:33:25
159
Theo Piening
Loopservice.nl
1:34:01
1:32:41
160
Theo de Bruijn
Vlaardingen
1:34:24
1:32:58
161
Frits Drost
Capelle aan den IJss
1:35:40
1:34:48
162
Wim Deenen
Achil '87
1:35:42
1:34:46
163
Bart van Leeuwen
Parthenon
1:37:01
1:36:56
164
Thomas Oosterbaan
Rotterdam
1:37:28
1:37:12
165
Willem Tieleman
Rotterdam
1:37:38
1:36:43
166
John van der Doorn
Rotterdam
1:37:38
1:36:45
167
Bert Roeling
ROVS
1:37:54
1:37:12
168
Henny van Dort
Rotterdam
1:38:13
1:37:30
169
Jan van Garderen
Apeldoorn
1:38:22
1:37:05
170
Rene Walraven
's-Gravenhage
1:38:48
1:37:45
171
Jan van de Wijnboom
Olympus '70
1:39:01
1:38:03
172
Jan Mersch
Vlaardingen
1:39:39
1:38:40
173
Eric Jansen
Berkel en Rodenrijs
1:40:05
1:36:39
174
Jan Burggraaf
Loopservice.nl
1:41:18
1:40:12
175
Wim Kwekkeboom
Veteranen Nederland
1:44:10
1:43:12
176
Ron 't Lam
Schiedam
1:45:30
1:44:15
177
Vincent Klooster
's-Gravenhage
1:46:35
1:43:09
178
Wim Kloos
PAC
1:47:28
1:46:41
179
Hans Prins
Almere
1:49:26
1:47:55
180
Piet Schoonderwoerd
Berkenwoude
1:50:25
1:50:00
VSR, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline Wangui
Kenia
57:50
57:49
2
Nadja Wijenberg
Nederland
1:00:34
1:00:32
3
Alemitu Bekele
Ethiopië
1:02:11
1:02:10
4
Marian Goijert-Hoogerb
Haag Atletiek
1:04:11
1:04:10
5
Wilma van Onna
Nederland
1:05:05
1:05:04
6
Jessica Rosbergen
Spark
1:07:54
1:07:51
7
Jacqueline Vlietland
Voorne Atletiek
1:09:28
1:09:26
8
Janna Brand
De Kieviten
1:11:48
1:11:44
9
Sandra van Orselen
Pallas '93
1:18:43
1:18:39
10
Rosalie Ohm
Rotterdam
1:19:03
1:18:37
11
Pauline van Donkelaar
De Kieviten
1:21:14
1:21:11
12
Agnes Klaren
Energie
1:22:41
1:22:37
13
Julie Mestdagh
Brussel (BEL)
1:22:58
1:22:46
14
Sarah Mollink
's-Gravenhage
1:24:21
1:23:06
15
Marleen ter Weele
Rotterdam
1:26:36
1:26:14
16
Heleen Moes
Gelre
1:26:44
1:26:09
17
Fieke Broeders
EUR Roadrunners
1:27:00
1:26:56
18
Miranda Leban
Voorne Atletiek
1:27:21
1:26:43
19
Mascha van der Vlies
Leiden
1:27:56
1:27:08
20
Renate Kerckhoffs
Breda
1:29:58
1:29:39
21
Kayung Cheung
Rotterdam
1:30:26
1:29:47
22
Anne Vellinga
Rotterdam
1:32:00
1:30:34
23
Gerlinde van der Pijl
Maassluis
1:32:23
1:32:09
24
Josefien van Olmen
Amsterdam
1:34:15
1:32:59
25
Carmen Snijder
Hoogvliet Rotterdam
1:35:25
1:34:48
26
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
1:35:37
1:34:13
27
Danijela Leban
Voorne Atletiek
1:36:26
1:35:48
28
Nienke Becker
Rotterdam
1:37:03
1:36:26
29
Gonneke van den Broeke
Rotterdam
1:37:45
1:36:39
30
Patricia Polo
Energie
1:38:49
1:37:42
31
Henriette van Eckeveld
PAC
1:39:05
1:38:09
32
Rosalie Beetsma
's-Gravenhage
1:39:32
1:38:07
33
Danize Kuperus
Rotterdam
1:39:33
1:38:38
34
Clare Barnes
Delft
1:41:01
1:39:44
35
Kamonchanok Sansuk
Amstelveen
1:42:40
1:41:50
36
Sandra van As
Rotterdam
1:43:06
1:41:44
37
Bianca Kleingeld
Rotterdam
1:43:09
1:41:47
38
Suzanne de Beer
Ouderkerk aan den IJ
1:43:28
1:42:56
39
Sonja Wendel
Rotterdam
1:44:02
1:43:38
40
Grettel Leandro
Amsterdam
1:47:22
1:46:14
41
Joanne Reeves
Oud Beijerland
1:48:52
1:48:20
42
Wendy Verschoor
Rotterdam
2:00:50
1:59:18
V35, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carola Schot
Energie
1:08:34
1:08:32
2
Juli Beukers
De Kieviten
1:11:12
1:11:10
3
Astrid Kunst
Energie
1:13:45
1:13:41
4
Marion Corfield
Rotterdam
1:16:11
1:15:51
5
Marleen Jansen
Passaat
1:18:31
1:18:14
6
Martine Dries
Schiedam
1:18:52
1:18:43
7
Hanita Buitendijk
Lekkerkerk
1:19:42
1:19:31
8
Yvonne Houweling
Berkel en Rodenrijs
1:22:38
1:21:59
9
Carine Banga
Parthenon
1:23:35
1:23:31
10
Véronique Kuijper
Waterweg
1:26:10
1:25:10
11
Hilda van der Veen
PAC
1:29:46
1:28:41
12
Jeanette Cozzuto
Loopservice.nl
1:29:48
1:29:12
13
Nancy den Boer
PAC
1:33:15
1:32:55
14
Lucretia Eggelmeijer
Poortugaal
1:33:23
1:33:13
15
Natasja Beumer
Rotterdam
1:39:01
1:38:38
16
Ester Valkenberg
Assendelft
1:39:14
1:37:52
17
Geralda Blijenburg
Krimpen aan den IJss
1:41:18
1:40:11
18
Leunie Sandee
Melissant
1:50:56
1:49:40
19
Teresa Sassone
Amsterdam
1:51:09
1:50:01
V40, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:04:29
1:04:27
2
Winifred Broeder
PAC
1:14:41
1:14:23
3
Jeanette Poldervaart
Spark
1:16:28
1:16:24
4
Petra Salij
Hoogvliet Rotterdam
1:17:30
1:17:03
5
Ada Blaauwboer
Capelle aan den IJss
1:18:34
1:17:43
6
Mitzy Nieuwenhuizen
Pallas '93
1:20:05
1:20:02
7
Maria Schumm
Loopservice.nl
1:21:39
1:21:12
8
Esther Nolf
Hercules
1:21:43
1:21:10
9
Janette Buijs-Noorland
Krimpen aan den IJss
1:24:32
1:24:19
10
Jorien van den Doel
Vlaardingen
1:25:58
1:25:13
11
Anita Hollemans
Schiedam
1:26:21
1:25:15
12
Karin van Rooijen
Capelle aan den IJss
1:28:16
1:27:24
13
Brigitte Staal
Energie
1:29:22
1:28:31
14
Silvija Hollink
Loopservice.nl
1:30:02
1:29:22
15
Monique Haagoort
Rotterdam
1:30:17
1:30:05
16
Jacqueline Termeulen
Loopservice.nl
1:30:29
1:30:18
17
Sigrid Jahn
the Hague Road Runne
1:31:32
1:31:20
18
Sawitri Jadoenathmissi
AV '40
1:33:39
1:32:30
19
Erna van Es
Middelharnis
1:34:19
1:33:04
20
Trudy van Holst
Krimpen aan den IJss
1:34:33
1:33:25
21
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
1:35:33
1:34:46
22
Ingrid Klop-Deenen
Fortuna
1:35:41
1:34:46
23
Angelique Schriek
Hellevoetsluis
1:36:46
1:36:39
24
Jolanda Huijzer
Elst Gld
1:37:36
1:36:46
25
Tosca de Jong
Fortuna
1:37:54
1:37:41
26
Marie-Anne Jansen v Ga
Krimpen aan den IJss
1:41:18
1:40:10
27
Patricia Gerritsen
Loopservice.nl
1:41:29
1:40:32
28
Liesbeth Theunissen
Amersfoort
1:47:29
1:46:29
V45, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irina Lebedinskaya
Rusland
1:07:28
1:07:27
2
Silvia Dingemans
's-Gravenhage
1:10:52
1:10:47
3
Anje den Daas
Spark
1:11:46
1:11:42
4
Gerda vd Weele
AV Gouda
1:18:01
1:17:58
5
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:20:03
1:19:58
6
Riet van Leeuwen
Pallas '93
1:21:44
1:21:40
7
Kitt Bosman
Rotterdam
1:22:08
1:21:50
8
Janny Eijer-Devilee
Rotterdam Atletiek
1:23:47
1:23:27
9
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
1:23:59
1:23:19
10
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:27:36
1:27:27
11
Lilian van der Steen
Fortuna
1:28:09
1:27:07
12
Gina Heuser
Energie
1:28:18
1:27:42
13
Marja Knap
Capelle aan den IJss
1:28:38
1:28:10
14
Linda Blommers
Heinenoord
1:29:02
1:28:41
15
Edith Knibbe
Ouderkerk aan den IJ
1:30:12
1:29:43
16
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:30:19
1:30:10
17
Lia van Leenen
Loopservice.nl
1:30:23
1:29:16
18
Marijke Kok
Spark
1:31:09
1:30:53
19
José van Uffelen
Rozenburg Zh
1:31:40
1:30:54
20
Margaret Koree
Rotterdam
1:32:14
1:32:05
21
Sylvia Hoenderkamp
Loopservice.nl
1:33:05
1:32:10
22
Ria Bikker
PAC
1:33:24
1:33:08
23
Thea Jansen-Rorije
Loopservice.nl
1:33:56
1:33:34
24
Marry van der Klooster
Energie
1:34:02
1:33:10
25
José Spiertz
Parthenon
1:37:01
1:36:57
26
Marjan Groenendijk
Parthenon
1:37:05
1:36:24
27
Yvonne Hijdra
Spark
1:37:24
1:37:08
28
Patty van den Bos
Rotterdam
1:43:06
1:42:05
29
Hanneke Pouwels
Amsterdam
1:46:52
1:45:23
30
Toos Verbeek
Rotterdam
1:46:59
1:45:36
31
Manel de Zwart
Veteranen Nederland
1:52:49
1:52:26
32
Marjolijn Hazewinkel
's-Gravenhage
1:54:48
1:53:31
M, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniel van der Ven
Passaat
29:01
28:59
2
Marco Hoogenraad
Rijswijk Zh
29:04
28:47
3
Tonny Lauret
Scheldesport
31:24
31:13
4
Martin Weeda
Maassluis
32:07
32:04
5
Michael Deira
Rotterdam
33:17
32:47
6
Mark Stuurman
Loopgroep PK
33:32
33:26
7
Danny Elbers
Maassluis
33:57
33:24
8
Olaf van Campenhout
Zoetermeer
34:36
34:08
9
Perry Oomen
Hoek van Holland
35:00
34:49
10
Iwan Oprins
Spiridon
35:22
35:12
11
Ralph van der Leije
Fortuna
35:35
35:28
12
Sander Belien
Rotterdam
36:09
35:38
13
Gerard Oomen
Hoek van Holland
37:08
36:51
14
Arjen Stroo
's-Gravenzande
37:27
36:46
15
André Poot
Vlaardingen
37:31
37:13
16
Yoe Kie Onno Teng
Leiden
38:14
37:48
17
Rene Leusen
Hercules
38:23
37:49
18
Rober Pronk
's-Gravenhage
38:33
37:39
19
Joost Hendrikx
Schiedam
38:35
38:07
20
Jeroen Hoogvliet
Numansdorp
38:45
37:52
21
Pim Pernot
Papendrecht
38:55
38:49
22
Desmond van Gastel
Hellevoetsluis
39:04
38:57
23
Romano Ruis
Rotterdam
39:21
38:37
24
Jaap van Laar
Voorschoten
40:37
40:11
25
Eric Blok
Energie
40:49
40:13
26
Nico van der Wel
's-Gravenzande
40:53
40:42
27
Dick Voogd
's-Gravenzande
41:00
40:50
28
Bas Gerretsen
Rotterdam
41:14
40:04
29
Tim Lader
Barendrecht
41:36
40:33
30
Ger Rotmeijer
Rotterdam
41:39
40:48
31
Edwin Lensen
Capelle aan den IJss
41:53
41:29
32
Ramon de Kwaadsteniet
Ridderkerk
42:06
41:01
33
Marvin Buitendijk
Rotterdam
42:21
41:53
34
Dick Eichhorn
Waterweg
42:22
41:54
35
Erik Visser
Rotterdam
42:59
42:44
36
Joop de Rijke
Vlaardingen
43:39
42:53
37
Henk van Herk
Olympus '70
45:05
44:27
38
Hartley Deira
Berkel en Rodenrijs
45:12
44:42
39
Marius vd Klooster
Energie
45:36
44:43
40
Peter Bosch
Sparta
45:39
44:48
41
René van Kessel
Ridderkerk
45:39
44:49
42
Willem Willemsen
Olympus '70
45:50
44:51
43
Clement Moe
Rotterdam
45:53
45:34
44
Ben Velberg
Bergschenhoek
46:27
45:29
45
Jos Rademaekers
Goirle
46:34
45:22
46
Theo Verstege
Rotterdam
46:49
45:44
47
Clemens Beerden
Capelle aan den IJss
47:30
47:00
48
Cor Gijsbertsen
Rotterdam
48:11
47:20
49
Martin Beerden
Rotterdam
48:36
48:06
50
Maurice de Ruiter
's-Gravenhage
49:34
48:06
51
Riny van den Herik
Ridderkerk
49:50
48:31
52
J van den Heuvel
Loopservice.nl
50:29
49:24
53
Aad Vink
Energie
50:38
49:44
54
Marcel Velthuis
Nieuwerkerk ad IJsse
50:40
49:54
55
Jerry van Eijkelenburg
Vlaardingen
50:41
50:10
56
Jos Beckers
Rotterdam
54:19
53:28
57
Piet van Alphen
Middelharnis
56:34
55:18
58
Ed de Kwaadsteniet
Ridderkerk
56:53
55:48
59
Tom Lader
Barendrecht
56:53
55:49
60
Martin Houtman
Hellevoetsluis
1:06:32
1:06:25
61
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
1:07:03
1:05:54
V, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danièle Huikeshoven
Loopservice.nl
34:56
33:55
2
Karin van der Werff
Hoek van Holland
39:43
39:14
3
Chantal de Hoog
Rotterdam
40:55
40:47
4
Talitha Zondag
Rotterdam
41:01
40:52
5
Annemieke Vijn
Rotterdam
41:16
41:09
6
Mariëlle Kemper
Rotterdam
41:48
41:09
7
Annemarie Bakker
Vlaardingen
41:49
40:46
8
Kim van Herk
Olympus '70
41:52
41:14
9
Nienke Oosterhoff
Loopservice.nl
42:16
41:32
10
Cassandra Eichhorn
Waterweg
42:22
41:54
11
Joke Kuipers
Rotterdam
44:36
44:16
12
Els Kooyman
Krimpen aan den IJss
44:38
43:32
13
Sylvia de Klein
's-Gravenhage
44:47
43:52
14
Eline Huijgen
Energie
45:02
44:32
15
Jolanda Fraterman
Capelle aan den IJss
45:29
44:17
16
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
45:41
45:12
17
Wendy Krijgsman
Rotterdam
45:48
45:13
18
Tineke Schaap
's-Gravenzande
45:53
45:13
19
Fennie Lansbergen
Rotterdam
46:24
45:48
20
Hedwig de Coo
Rotterdam
46:28
45:43
21
Anja Snoek
Poortugaal
46:37
46:07
22
Jilleke Rouwet
Hoogvliet Rotterdam
46:38
46:07
23
Heleen van Kampen
Olympus '70
46:54
45:49
24
Nicolien Bimmel
Rotterdam
47:05
46:38
25
Shirley Mellaard
Energie
47:34
46:58
26
Carolien Labee
Rotterdam
47:35
47:01
27
Monique Pronk
's-Gravenhage
47:36
46:41
28
Els Bierhuizen
Energie
47:37
47:01
29
Anne-Marie Bayirli
Energie
47:37
47:01
30
Margot Spelbrink
Energie
47:50
47:15
31
Anne de Jaegere
Hendrik Ido Ambacht
47:54
47:20
32
Wil van Rijnsbergen
Hendrik Ido Ambacht
48:26
47:51
33
Esther van Bezouwen
Dordrecht
48:28
47:58
34
Josien Lanting
Rotterdam
48:43
47:45
35
Ellen Bal
Rotterdam
48:46
48:16
36
Marty Lodder
Rotterdam
49:20
48:28
37
Liesbeth Kilsdonk
Rotterdam
49:45
49:08
38
Petra Luthart
Capelle aan den IJss
49:45
48:15
39
José van den Bergh
Rotterdam
49:48
49:11
40
Annelies Virginia
Rotterdam
49:50
49:20
41
Jolanda Klompenhouwer
's-Gravenhage
50:03
49:15
42
Yolanda Jacobsen
Rotterdam
50:18
49:49
43
Jolanda Bok
Rotterdam
50:25
49:54
44
Angelique Wolters
Rotterdam
50:25
49:55
45
Anita Borghouts
Rotterdam
50:25
49:54
46
Barbara van Cortenberg
Energie
50:38
49:46
47
Martine von Stein
Rotterdam
50:40
50:12
48
Lianne Vlendré
Maassluis
50:49
50:20
49
Tineke Krijnen
Krimpen aan den IJss
51:05
49:59
50
Els Philippa-Koehler
's-Gravenhage
51:37
50:48
51
Marjolein de Heer
Rotterdam
52:09
51:18
52
Margaret Dingemans
Hercules
52:09
52:03
53
Inge Wiese
Amsterdam
54:33
54:12
54
Constance Esser
Krimpen aan den IJss
54:35
53:28
55
Betty Wennekes
Krimpen aan den IJss
54:35
53:28
56
Wendy Selling
Rozenburg Zh
54:45
53:35
57
Daniela Meijer
Spijkenisse
54:46
53:36
58
Gerlinde van der Male
Energie
55:18
54:42
59
Karin Velthuis
Nieuwerkerk ad IJsse
57:54
57:09
60
Esther Lems
Krimpen aan den IJss
1:02:44
1:01:14
61
Toos Raadtgever
Rotterdam
1:02:44
1:01:45
www.fortis10emhoekvanholland.nl
Uitslagen.nl
11-05-2009 08:13