| | | | | Uitslagenlijst Zilveren Turfloop
Mijdrecht - Zondag 5 november 2006
1H1, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mischa Plasmeijer
Amstelhoek
5:39
3
Roon van Scheppingen
Mijdrecht
6:12
4
Doveij Wesselingh
Mijdrecht
6:12
6
Mick Van der Loo
Vinkeveen
6:53
18
Fabien Boer
IJsselstein Ut
8:05
1H2, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Michiel Zeldenthuis
Mijdrecht
6:05
1D1, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Janne van der Loo
Vinkeveen
7:22
7
Lisa van Scheppingen
Mijdrecht
8:18
12
Angela van Sprang
Uithoorn
9:08
15
Kirsten Heemskerk
Uithoorn
9:31
1D2, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharona Plasmeijer
Amstelhoek
5:23
3
Linda van Rossum
Mijdrecht
5:38
13
Kirshi Wesselingh
Mijdrecht
7:39
15
Charlotte Bosman
Mijdrecht
9:54
5PH, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Jorn vand der Kolk
Mijdrecht
21:30
20
Thomas van den Bosch
Abcoude
26:04
5PD, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Margreet Zandbelt
Mijdrecht
25:09
12
Monique van Dorsten
Harmelen
26:44
17
Stepharie Pieterse
Nieuw Vennep
30:40
27
Marian Sturkenboom
De Meern
33:29
31
Eveline van de Akerboo
mijdrecht
34:46
10PH, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido van Meeteren
Nieuwegein
36:34
14
Alexander Goutbeek
Amstelveen
43:37
19
Steven van der Poel
Mijdrecht
44:17
26
Wilfred Rijnsburger
Alphen aan den Rijn
44:50
30
Siegfried Munzer
Vinkeveen
45:34
45
Kees Eigenhuis
Kudelstaart
47:47
52
Kees Bosman
Ouderkerk aan de Ams
48:03
54
Marco Vermaas
Nederhorst den Berg
48:06
55
Teunis de Kruijk
Nieuwegein
48:19
57
Allard van Pelt
Amstelveen
48:26
58
Robber van de Hooger
Amsterdam
48:31
62
Rene Sawelsbergh
Vinkeveen
48:35
63
Dennis Gijsbertsen
Mijdrecht
48:44
72
Jan de Weille
Aalsmeerderbrug
49:58
73
Jan Willem Burggraaff
Woerden
50:16
80
Herman van 't Schip
Mijdrecht
51:02
84
Wim van der Wilt
Mijdrecht
51:55
100
Chris Reizevoort
Nieuwegein
54:41
106
Rene van de Hoek
Amsterdam
55:43
110
Jean-Paul Schreuder
Huizen
56:59
10PD, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeanette Visser
Amstelveen
44:35
5
Joyce Toment-van Speng
Amstelveen
47:53
7
Mirjam Colijn
Aalsmeerderbrug
49:21
9
Liz van der Poel
Mijdrecht
49:55
10
Gea de Weille
Aalsmeerderbrug
50:01
11
Margreet van der Wilt
Uithoorn
50:14
12
Ellen van Gijsel
Mijdrecht
51:50
14
Arianne Kuulkers
Kudelstaart
52:07
16
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
52:18
17
Willemien van de Hooge
Amsterdam
52:20
21
Mariëtte Kooijman
Woerden
53:09
24
Arin van Zijlveld
Mijdrecht
53:47
31
Yvonne Vermeulen
Amsterdam
56:05
34
Marielle van Dijk
Bodegraven
56:48
35
Franka Groenevelt
Ossendrecht
59:20
37
Maystein de Weijer
Nieuwkoop
1:00:29
40
Eline van de Horst
Mijdrecht
1:01:22
41
Sandra Vreugdenhill
Vinkeveen
1:01:45
42
Hellen Nijenhuis
Mijdrecht
1:01:57
43
Annette van Doorn
Mijdrecht
1:02:30
44
Danielle Gerritsen
Hoorn Nh
1:03:16
45
Annie Schrijvers
Hoofddorp
1:03:35
48
Caroline van Lith
Aarlanderveen
1:05:29
49
Carla van Scheppingen
Mijdrecht
1:08:46
50
Kawita Sewnandan
's-Gravenhage
1:10:12
16PH, 16 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Willem van Leeuwen
De Hoef
1:07:14
7
Naveen Radhakishun
Amsterdam
1:09:38
11
Martien Plasmeijer
Breukelen Ut
1:12:17
12
Martin Sloot
Alphen aan den Rijn
1:12:24
14
Patrick Groeneveld
Bodegraven
1:12:54
23
Debbe van der Hoek
Mijdrecht
1:15:48
24
Marco van Dijk
IJsselstein Ut
1:15:55
25
Jan willem van Lindhei
Mijdrecht
1:15:58
26
Hen van Gastelen
Purmerend
1:16:02
30
Edwin van de Heuvel
Bodegraven
1:16:28
33
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
1:17:19
39
Mark van der Meulen
Amersfoort
1:17:58
43
René Steinmann
IJsselstein Ut
1:18:28
44
Paul Buijtendijk
Hoofddorp
1:18:40
51
Wim Rouwenhorst
Amstelveen
1:19:24
55
Stefan van der Baan
Teroele
1:21:27
56
Guus van Basten
Nieuwegein
1:21:31
57
Teus den Hollander
Utrecht
1:21:39
59
Nico van de Maden
Aalsmeer
1:22:03
64
Joep van Seters
Kudelstaart
1:22:54
67
Toni Samallo
Alphen aan den Rijn
1:24:08
69
Roy van der Heijden
Amsterdam
1:24:19
81
Hans ter Hoek
Alphen aan den Rijn
1:31:55
82
Willem Scheffer
Alphen aan den Rijn
1:32:03
85
Sjaak Lelivel
Aarlanderveen
1:32:59
86
Jos van Gastelen
Purmerend
1:33:01
92
Ton van Sevenbergen
Kamerik
1:41:59
16PD, 16 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marjan van 't Hart
Mijdrecht
1:19:59
5
Evelien den Blanken
Mijdrecht
1:20:03
11
Mario vd Hijligenberg
Zegveld
1:23:11
18
Karen van Dillen
Montfoort
1:33:26
20
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
1:40:20
10BUS, 10 KM BUSINESS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bram van Schagen
Ons Tweede Thuis
38:00
5
Thomas de Liefde
PK Sport 1
38:15
6
Robbert Luttikhuizen
Bayer 1
38:19
8
Bertus Vrielink
Veenlanden College
39:23
9
H van Nieuwkerk
Van Nieuwkerk
39:45
10
Kees Dirkson
SC Johnson Europe
40:09
12
Stefan van der Zijden
Pimentel Fasteners
41:02
17
Aad van Gastern
PK Sport 1
42:55
18
Jack Pruijssers
Van Nieuwkerk
43:00
19
Frans Bosman
Pimentel Fasteners
43:07
20
Johan Kroon
Veenlanden College
43:22
21
Mario Willemse
Ons Tweede Thuis
43:24
22
Johan Twaalfhoven
SC Johnson Europe
43:27
23
Evert Berkelaar
Verwey Printing
43:33
25
Jos van den Berg
Rabobank veenstromen
43:54
27
Ed Toonen
OBS de Pijlstaart 2
44:08
30
Jos van 't Schip
SC Johnson Europe
44:37
33
Sjirk Jan Zijlstra
Verwey Printing
45:28
34
Emile van Bruggen
PK sport 1
45:53
37
Kees Schuijlenburg
Rabobank Veenstromen
46:08
40
Marijke Berkenbosch
Veenlanden College
47:13
42
Jos Hoogland
Rabobank Veenstromen
47:52
43
Joop van Veen
Rabobank Veenstromen
48:04
44
Peter Lucas
Veenlanden College
48:05
46
Dennis Boon
Pimentel Fasteners
48:06
47
Charles Keijman
Verwey Printing
48:07
48
Jan Visser
Rabobank Veenstromen
48:14
49
Jose Keijman
Verwey Printing
48:14
53
Dirk van Nieuwkerk
OBS de Pijlstaart 2
48:48
56
Leo van Diemen
OBS de Pijlstaart 2
49:15
58
Maarten Nijssen
Ons Tweede Thuis
49:20
59
R van Renswouw
Van Nieuwkerk
49:34
60
Jan Kortekaas
Rabobank Veenstromen
49:47
62
Ceciel Smits
SC Johnson Europe
50:12
63
Hans Goris
Verwey Printing
50:21
64
Ralph Koetenhorst
ING Bank 2
51:01
65
George Reurings
Van Nieuwkerk
51:11
66
Erik van de Beek
Ons Tweede Thuis
51:13
67
Gertjan de Boer
ING Bank 1
51:19
69
Casper Duchart
Rabobank Veenstromen
52:03
71
Jaap Meulstee
OBS de Pijlstaart 1
52:53
72
Jeroen Holthuijsen
Pimentel Fasteners
52:58
73
Jessica Kamp
Pimentel Fasteners
53:05
74
Joep Pothuizen
Verwey Printing
53:10
75
Ruud van der Vliet
Rabobank Veenstromen
53:15
76
Gertjan van Dijk
ING Bank 1
53:26
77
Rene Ostendorf
Rabobank Veenstromen
53:30
80
Adri Brabander
SC Johnson Europe
53:59
81
Dick Scheppingen
ING Bank 2
54:04
84
Mieke van der Loo
OBS de Pijlstaart 2
55:43
85
Thom Brabander
SC johnson Europe
55:46
86
Heleen Doornewaard
OBS de Pijlstaart 2
55:51
87
Yvonne van Zalingen
OBS de Pijlstaart 2
56:56
88
Anja Verlaan
Rabobank Veenstromen
57:09
89
Ronald Meijer
Rabobank Veenstromen
57:12
90
Ellen Groenewegen
OBS de Pijlstaart 1
58:05
91
Emmy Goris
Verwey Printing
58:08
93
Mark Huisman
Veenlanden College
58:50
94
Rene Schoenmaker
SC Johnson Europe
59:45
95
Jaap van der Loo
OBS de Pijlstaart 1
1:00:04
10WH, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Gert Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
36:15
3
Ricardo van 't Schip
De Veenlopers
36:18
12
Theo Vork
Veteranen Nederland
45:06
15
Marten van Leeuwen
Veteranen Nederland
49:42
10WD, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Arkenbout
AV Castricum
39:53
7
Iris Verkuil
Veteranen Nederland
50:25
9
Imelda Wahlen
De Veenlopers
54:35
16WH, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
52:21
2
Hendrikjan Heyerman
Phoenix
58:43
3
Arjan Kaashoek
Breukelen Ut
1:01:34
4
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
1:02:42
5
Jacco den Hollander
Phoenix
1:03:11
16WH1, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Rietheide
AV Aalsmeer
55:09
7
Bob Schennach
Loopgroep Aart Stigt
1:02:26
9
Robert Hofman
Loopgroep Aart Stigt
1:03:09
11
Andre Meixner
Loopgroep Aart Stigt
1:04:25
12
Adraan Oprins
Loopgroep PK
1:06:47
16
Bert Eskes
Running Athletic Poi
1:14:57
16WH2, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Nijssen
Veteranen Nederland
59:47
9
Henk de Graaf
De Veenlopers
1:05:48
10
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:05:52
12
Wim Hogendoorn
Running Athletic Poi
1:08:43
14
Wim Verhage
Veteranen Nederland
1:10:22
18
Rene Spitteler
AV Aalsmeer
1:12:42
21
Hajo van de Berg
Clytoneus
1:15:22
16WH3, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geu Siebenga
Loopgroep Aart Stigt
1:02:18
3
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
1:07:15
6
Leo van Koppen
Olympus '70
1:07:40
7
Jan Luidens
Veteranen Nederland
1:10:12
9
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
1:12:50
10
Koos Knotter
Veteranen Nederland
1:14:17
11
Joop Raaphorst
Veteranen Nederland
1:14:25
13
Arie de Haan
Veteranen Nederland
1:22:21
15
Harm Spijker
Veteranen Nederland
1:24:51
16
Frans BE Joen Swan
Hardloopclub Amsterd
1:25:12
18
Adri van der Sluis
AV Aalsmeer
1:26:52
19
Gerrit vd Steeg
AV Aalsmeer
1:44:30
16WD, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelies van Bentum
Phanos
1:15:56
16WD1, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Carolina Verspuij
Maarssen
1:13:34
4
Pieteke van Weperen
Loopgroep Aart Stigt
1:15:33
5
Marjan van Ginkel
AV Aalsmeer
1:15:44
16WD2, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mary Roelse
Running Athletic Poi
1:08:47
4
Anita Geijtenbeek
Nieuwegein
1:20:34
5
Marja vd Sluis
AV Aalsmeer
1:26:54
16WD3, 16 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mary van den Heuvel
Clytoneus
1:21:16
Uitslagen.nl
07-12-2006 10:59