Uitslagenlijst Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 4 november 2006

M 1, JEUGD T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
4:29
2
Rebecca Lougheed
Sibcullo
4:38
3
Nijnke Dijkstra
Hellendoorn
5:09
4
Dominiek Hulzebos
Zuidwolde
5:25
5
Vera Hulzebos
Zuidwolde
5:47
6
Daphne Dikkers
Meppel
5:49
7
Anne Dijkstra
Hellendoorn
5:59
J 1, JEUGD T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Schoemaker
Ommen
5:12
2
Ruben Lougheed
Sibcullo
5:26
M 2.5, JEUGD T/M 16 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herlinde Roke
Arrien
10:34
2
Aline Koostra
Dalfsen
10:37
3
Dionne Deemter
Hardenberg
11:02
4
Lynn Meier
Hardenberg
11:11
5
Aniek de lange
Arrien
11:59
J 2.5, JEUGD T/M 16 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven janssen
Hardenberg
9:09
2
Gertin Roke
Arrien
9:11
3
Alfred Voortman
Rijssen
9:27
4
Robbin Schulenburg
Rijssen
9:32
5
Marc bakker
Ommen
10:00
6
Ron Willems
Bergentheim
10:02
7
Joep van Boxtel
Nijverdal
10:21
8
Roald Goossen
Rijssen
10:25
9
Daan van Boxtel
Nijverdal
10:29
10
John Fokke
Den Ham
10:57
11
Kevin Lek
Emmen
11:14
12
Merijn Winters
Ommen
11:22
13
Stef Claassen
Nijverdal
11:55
H 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Postma
De Blesse
19:06
2
Caimin Stevens
Enschede
19:07
3
Ruad Blikman
Hellendoorn
19:33
4
Leon van der Lans
Stuifzand
19:38
5
Gerritjan Karstenberg
Lent
20:00
6
Rik Minkjan
Ommen
20:11
7
Jeroen Machielsen
Nijverdal
20:29
8
Niek Lincken
Ommen
21:06
9
Martin Breunissen
Raalte
21:26
10
Rene van Weezep
Nijverdal
21:33
11
Rick Willems
Bergentheim
21:42
12
Pieter-jan Vlaming
Nagele
21:52
13
Martijn Kolkman
Vriezenveen
21:55
14
Arne Lubbers
Rijssen
22:01
15
Patrick Postma
De Blesse
22:12
16
Marco Vinke
Enschede
22:13
17
Johan lek
Emmen
22:21
18
Tom Minkjan
Ommen
22:29
19
Bronnie Dodde
Veendam
22:37
20
Maik voppen
Denekamp
22:50
21
Jan Kamphuis
Vroomshoop
22:59
22
Michiel Broeksma
Zwolle
23:29
23
Casper Boerkamp
Olst
23:39
24
Johan Nijland
IJhorst
23:49
25
Carlos baltus
Holten
24:06
26
Arjan Busscher
Rijssen
24:19
27
Frans Koops
Dalen
24:22
28
Ard Kolkman
Vriezenveen
24:44
29
Aschwin Kruders
Goor
24:56
30
Gerard Heenink
Lemelerveld
25:04
31
Kevin Timmerman
Hardenberg
25:19
32
Martin Matena
Dalen
25:28
33
Marco Vlaming
Ommen
25:32
34
Eddie Veenstra
Steenwijksmoer
25:33
35
Gerben ter broeke
Lemelerveld
25:36
36
Jan Henning
Broekland
25:55
37
Edward Ballast
Daarlerveen
26:20
38
Rutger Everts
Hoogeveen
26:35
39
Piet Finke
Dalen
26:48
40
Bernhard Herbert
Bergentheim
26:58
41
Evert Bos
Vriezenveen
27:19
42
Marco Dik
Zwolle
27:31
43
Eric Baltus
Holten
27:42
44
Marinus Baltus
Holten
27:48
45
Jan Reijnders
Rheezerveen
28:01
46
Herman Schepers
Coevorden
28:09
47
Henk Veldhuis
Deventer
28:27
48
Jan kok
Vroomshoop
28:54
49
Ane van der lee
Raalte
29:24
50
Anne Bartelds
Havelte
29:26
51
Tonnie Hollegien
Dalmsholte
29:30
52
Antonie Bergman
Coevorden
29:47
53
Christiaan v Steenbrug
Hardenberg
29:54
54
Gradus Meijering
Dalen
29:59
55
Henk Haverkort
Steenwijkersmoer
30:01
56
Johannes Kuilder
Almelo
31:02
57
Wim Bosch
Lemelerveld
31:22
58
Henny Biemans
Slagharen
31:31
59
Nico Wassens
Dedemsvaart
31:57
60
Jan Zandbergen
Rijssen
32:10
61
Jan Voortman
Rijssen
32:26
62
Steffen Raven
Hoogeveen
32:30
63
Ab Koetsier
Holten
33:01
64
Egbert Goosen
Rijsen
33:07
65
Harry Drost
meppel
33:15
66
Woeter Schapelhouman
Steenwijk
33:23
67
Haron dekker
Steenwijksmoer
33:34
68
Martin Schoonheim
Hoogeveen
34:14
69
Gerard van der werf
meppel
34:18
70
Jan Haagsma
Hoogeveen
34:27
71
Hans Mulder
Diepenveen
34:42
72
Derk Kuipers
Beilen
35:22
73
Bob Oost
Hoogeveen
35:28
74
Robert Koster
Zwolle
38:00
75
Patrick Pottjegort
Almelo
38:02
76
Menco Bolt
Raalte
38:43
D 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Veneklaas
Holten
24:29
2
Manon Herberts
Bergentheim
24:32
3
Lommie Lomulder-Luis
Dalen
26:39
4
Marianne Kremer
Beerse
27:21
5
Marry de lange
Arrien
27:51
6
Eline Aasman
Dalerpeel
28:02
7
Anja Bennink
Hollandscheveld
28:05
8
Ingrid Stellingwerf
Dalen
28:24
9
Gerry Meier
Hardenberg
29:06
10
Henriet Hense
Amsterdam
29:34
11
Hetty Kamphuis
Ommen
29:52
12
Lieke Nawijn
Hardenberg
30:18
13
Margot Heddes
Diepenveen
30:42
14
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
30:43
15
Erna Jasper- sturris
Kloosterhaar
31:39
16
Janine Goorman
Rijssen
31:42
17
Johanneke Wiarda
Meppel
32:04
18
Ellen Adema
Coevorden
32:09
19
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
32:12
20
Siska Tielbeke
Lemelerveld
33:24
21
Nienke Wijnstok
Amstelveen
34:31
22
Mireille De Vries
Meppel
35:05
23
Annet Zwiep
Beilen
35:21
24
Annelies Boersen
Zwolle
35:25
25
Saskia Oost-Koster
Hoogeveen
35:26
26
Truus Wiersma
Dalen
35:37
27
Aline Hulzebos
Hardenberg
35:53
28
Joke Helsloot
Deventer
35:54
29
Jos Kramer Kolleman
Ruinerwold
36:41
30
Reineke v. Riessen
Zwolle
38:00
D, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
LAAC Twente
45:28
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
48:36
3
Bernadette Schuurman
Winschoten
50:38
4
Marleen Herbert
Spurt '88
51:24
5
Minique Kroezen
AV Rijssen
52:07
6
Gerda Willems
ACO Van Elderen
52:18
7
Diny Detert
LAAC Twente
55:30
8
Iny Hobert
Atletics Nijverdal
57:06
9
Heidy Snijders
HAC '63
57:20
10
Freddy Kappert
Raalte
58:47
11
Agnes Troost
Staphorst
59:29
12
Alida Jansma
HAC '63
1:00:12
13
Els Moors
Salland
1:01:07
14
Marry Hooijer
Zwolle
1:01:28
15
Dianne Fokke
Daarlerveen
1:03:29
16
Aafke Jansma
Dionysos
1:03:35
17
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
1:05:22
18
Monique Hester
Ruinen
1:10:53
19
Hetty Freie
LAAC Twente
1:11:38
20
Marleen de Wit
Arrien
1:12:50
H SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Oudeweme
Arnhem
37:05
2
Leon Sanderman
AV Rijssen
37:58
3
Bjorn Geerdink
Hengelo
38:25
4
Eric Borg
Hengelo
38:55
5
Jan Venhuizen
AAC '61
39:18
6
Jan Paalman
AV Rijssen
39:42
7
Bert Kelder
Den Ham
40:32
8
Frank Everts
HAC '63
40:35
9
Casper Koelma
Hengelo
41:25
10
Bertjan Haarkamp
AV Rijssen
41:50
11
Martijn van Goor
HAC '63
41:59
12
Erwin Akkerman
Staphorst
42:02
13
Jan Jansen
Rijssen
43:50
14
Harold Kruidhof
Staphorst
44:06
15
Han Smook
Dalfsen
44:12
16
Dennis Nijhuis
Atletics Nijverdal
44:27
17
Richard Lugies
Slagharen
44:44
18
Richard Tiemeijer
Beverwijk
45:18
19
Harrold van den Enk
Raalte
45:35
20
Stefan Lamain
Valthe
46:32
21
Remco Kemper
Lemelerveld
47:03
22
Jan Schra
Staphorst
47:22
23
Kees Timmerman
Den Ham
47:41
24
Alfred Beens
Genemuiden
47:58
25
Eddy de Vries
Emmen
48:43
26
Pascal van Zon
Oosterhout
50:35
27
Teun van der Wal
Zwolle
50:44
28
Maurice Vos
Zevenaar
51:03
29
A. Coelingh
Zuidwolde
51:18
30
Joost Engel
Coevorden
52:20
31
Bert Manenschijn
Lemele
52:39
32
Rinus Marsman
Den Ham
52:43
33
Rutger Kloppenberg
Kleven
53:27
34
Oscar Standaart
HAC '63
54:14
35
Willy Heijnen
Dalen
54:18
36
Silvo van der Vegte
Wijhe
56:35
37
Dick Dreschler
Lemelerveld
57:42
38
Arjan Rosink
Bergentheim
58:26
39
Jeroen Klunder
Ommen
1:00:56
40
Martin Savenije
Klazienaveen
1:00:58
41
Erik Birza
Schalkhaar
1:01:00
42
Marco Fuhmen
Emmen
1:02:49
43
Alexander Oldeman
Amsterdam
1:04:41
H 40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluis
Atletics Nijverdal
39:53
2
Adri Deemter
Spurt '88
40:03
3
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
40:20
4
Dirk Hoekman
Bathmen
40:57
5
Henk Uitslag
Cialfo
41:36
6
Jan Poortman
AV Rijssen
42:06
7
Theo Haverkamp
Windesheim
42:27
8
Douwe Weima
Nijverdal
42:59
9
Johan Hulzebos
HAC '63
43:19
10
Rob de Bruin
AV Holten
44:02
11
Gerard Lugtenberg
Heino
44:09
12
Hilko Zwolle
Dalfsen
44:32
13
Evert Spijkerboer
Cialfo
46:22
14
Frank Falkmann
Hanzesport
46:27
15
Ignas Heuvelink
Zwolle
47:46
16
Gerrit Joling
Zuidwolde
47:47
17
Tony Ruiter
Den Ham
47:52
18
Erik Kappert
Daventria
48:37
19
Ashok Jodha
Amsterdam
49:02
20
Henk vd Kolk
ACO Van Elderen
49:18
21
Henk Enoch
Den Ham
49:39
22
Arnoud Lammers
Zwolle
49:55
23
Ron Sloof
AV Rijssen
50:12
24
Wouter Bos
Dalfsen
50:25
25
Bennie Kosse
51:07
26
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
51:47
27
Frans Greve
Coevorden
52:04
28
Jan Tjerkstra
Ommen
52:13
29
Anton Haitink
Dalfsen
52:50
30
Taeke Woutsma
Lemelerveld
53:35
31
Peter Hermans
Coevorden
53:36
32
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
53:52
33
Arend Eikelboom
Lemelerveld
54:54
34
Klaas Veerman
Nieuwleusen
55:09
35
Richard de Wit
Arrien
55:19
36
Jan Pezy
Vriezenveen
55:40
37
Theo Stevens
De Sperwers
56:03
38
Rick Bosma
Klijndijk
56:10
39
Bert Nevel
Heino
57:00
40
Gerrit Vonstman
Lemelerveld
59:28
41
Peter Cornelissen
Zuidwolde
1:06:36
H 50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Spurt '88
42:16
2
Tonny Scheurwater
Ophemert
42:33
3
Herman Kemerink
LAAC Twente
43:38
4
Dick Sanderman
AV Rijssen
44:17
5
Harry Kloppenberg
Giederholten
44:29
6
Tjibbe de Vries
Cialfo
44:38
7
Harry Coes
Nieuwleusden
45:54
8
Jos Keulstra
LAAC Twente
46:48
9
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
46:50
10
Jans Kikkert
Alteveer
48:54
11
Hennie Lensink
Coevorden
49:04
12
Jannes Heijnen
HAC '63
49:16
13
Ko van Kuijk
Sprint
49:25
14
Ben Mars
Coevorden
50:52
15
Jan versluis
Oldenzaal
51:05
16
Albert Broekhoff
Daventria
51:41
17
Henk Akkerman
Staphorst
51:57
18
Paul Israel
Heino
52:27
19
Klaas Speets
Zwolle
52:44
20
Lex Van der Chijs
Ommen
52:49
21
Jan Lip
Alteveer
53:55
22
Jan Assink
AV Rijssen
54:23
23
Jan Staman
Wierden
54:28
24
Jan Kuiper
Raalte
54:35
25
Jan Nijland
AV Rijssen
54:39
26
Jan Fransen
Hasselt
55:58
27
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
56:17
28
Jo Hobert
Atletics Nijverdal
56:22
29
Henk Schuurman
Lemele
56:31
30
Harry Schrijver
Lemelerveld
56:32
31
Tonny Holleboom
Broekland
56:38
32
Roelof Beek
Dalen
56:50
33
Mannus Schulenburg
Nijverdal
57:18
34
Laurend Zeegers
Coevorden
57:35
35
Willem Reimert
Dalmsholte
58:00
36
Jan Olsman
Almelo
58:04
37
Klaas Nienhuis
HAC '63
58:13
38
Theo ten Haver
Diepenveen
58:51
39
Henk Veneklaas
AV Rijssen
59:35
40
Dirk Gijzen
Vriezenveen
1:00:36
41
Henk schulenburg
Rijsen
1:01:05
42
Kees Zuydervelt
Hoogerheide
1:03:19
43
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
1:03:20
44
Kees Spruijelig
Veteranen Nederland
1:06:57
45
Machiel Sinke
Veteranen Nederland
1:15:12
M 1, JEUGD T/M 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Bosch
Bruchterveld
4:32
2
Sharon Grootebromhaar
Lemele
4:33
3
Rianne koster
Zwolle
5:25
4
Anouk Goris
Hoogeveen
5:40
J 1, JEUGD T/M 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
Meppel
3:48
2
Lars Bakker
Ommen
3:58
3
Dave Hulzebos
Zuidwolde
4:00
4
Dennis Lek
Emmen
4:02
5
Arne kootstra
Dalfsen
4:21
6
Edwin Goris
Hoogeveen
4:21
7
Jelmer Buit
Hoogeveen
4:31
8
Leon Casse
Hoogeveen
4:40
9
Thijs Oost
Hoogeveen
5:23
www.uitslagen.nl
04-11-2006 00:00