Uitslagenlijst Droomtijdloop

Delft - Zondag 29 oktober 2006

MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van den Berg
Maassluis
1:17:49
2
Bas van Zijp
Leiden
1:17:59
3
Tom Pierik
Delft
1:18:34
4
Rut Zoutman
Monster
1:19:58
5
Ruud de Vette
Hellevoetsluis
1:20:53
6
Pierre van Leeuwen
's-Gravenhage
1:21:46
7
Frans Nieboer
Personeelscommando 2
1:22:01
8
Marius Schwartz
Delft
1:22:55
9
Richard Deen
Delft
1:23:41
10
Mehmet Dag
Arnhem
1:23:48
11
Cor Hoebeke
Pijnacker
1:23:50
12
Paul Wolters
Delft
1:24:03
13
Andri Schaap
Leiderdorp
1:24:19
14
Ron Heijkant
Rijnsburg
1:24:37
15
Leo van Leeuwen
Den Hoorn Zh
1:25:10
16
Hans Terlouw
's-Gravenhage
1:25:22
17
Robert van der Hulst
Delfgauw
1:25:34
18
Rob Smit
Pijnacker
1:25:51
19
Marcel Mientjes
Voorburg
1:26:09
20
Tom Camphens
Naaldwijk
1:26:18
21
Edward Pechler
Groningen
1:26:18
22
Maarten Prins
Delft
1:26:21
23
Cees Wubben
Gem.Delft-De Nachtbr
1:26:25
24
Cor Kuijvenhoven
Pijnacker
1:26:35
25
Ron Koorevaar
Personeelscommando 2
1:26:45
26
Guus van Veen
Wassenaar
1:27:00
27
Jeroen van Vliet
Berkel en Rodenrijs
1:27:36
28
Maurits van der Heijde
Delft
1:27:45
29
Rene Raadgever
Schiedam
1:28:06
30
Frans van der Meer
Nootdorp
1:28:20
31
Andre Hensbergen
Nootdorp
1:28:32
32
Matthijs van Boxtel
Vlaardingen
1:28:49
33
Willem van Vliet
Wassenaar
1:29:14
34
Gerard van Es
Rijsenhout
1:29:57
35
Jan van Boheemen
Delft
1:30:43
36
Richard van Haastert
Schiedam
1:30:58
37
Adrie Hoek
Den Hoorn Zh
1:31:19
38
Bart Daman
Den Hoorn Zh
1:31:23
39
Marcel de Vette
Oud Beijerland
1:32:01
40
Ron Janssen
Nootdorp
1:32:06
41
Reni Wisselo
Delft
1:32:15
42
Jan Kerkhof
Vlaardingen
1:32:17
43
Eric van der Does
Schipluiden
1:33:03
44
Arjan Hoekstra
's-Gravenhage
1:33:11
45
Steef Karthaus
Rijnsburg
1:33:19
46
Guillermo Rocco
's-Gravenhage
1:33:21
47
Andri Bovelander
Rijswijk Zh
1:33:23
48
Hemmo Koornneef
Delft
1:33:32
49
Arjan van den Berg
Delft
1:33:36
50
Bert van Zwinkels
's-Gravenzande
1:33:42
51
Wessel Dekker
Pijnacker
1:34:06
52
Jori Kleis
Maasland
1:34:09
53
Nijs de Graaff
Delft
1:34:16
54
Ron Duyvestein
's-Gravenhage
1:34:27
55
Uwe Peters
's-Gravenhage
1:34:34
56
John van der Kroft
Rijswijk Zh
1:34:45
57
Fred Vink
Nootdorp
1:34:45
58
Tejo Scholten
Voorburg
1:34:47
59
Dick van den Boogert
Delfgauw
1:34:51
60
Frans Dorrestein
Eindhoven
1:35:05
61
Richard van der Wal
Zoetermeer
1:35:21
62
Henny Bollen
Leidschendam
1:35:29
63
Ard Persoon
Monster
1:35:34
64
Pascal van der Vendel
Den Helder
1:35:36
65
Fred van Berkum
Delft
1:35:38
66
Sandor Post
's-Gravenhage
1:35:42
67
Johan van Meurs
Schiedam
1:35:44
68
Hans Stijger
Monster
1:35:50
69
Peter Hoogendoorn
Delft
1:35:54
70
Merlijn Kamerling
Meppel
1:35:56
71
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:36:33
72
Frank van der Krogt
Wateringen
1:36:33
73
Johan Edwards
Bavel
1:36:36
74
Mark van Huystee
Delft
1:36:41
75
Ferry van Haastert
Voorburg
1:37:02
76
Hakim Ait
Delft
1:37:12
77
Arie Postma
Capelle aan den IJss
1:37:24
78
Peter Dorsman
Capelle aan den IJss
1:37:24
79
Rob Schuring
Pijnacker
1:37:37
80
Martin Hink
Hoogeveen
1:37:39
81
Rick Wassenaar
Delft
1:37:40
82
Paul Turion
's-Gravenhage
1:37:52
83
Huub van der Riet
's-Gravenhage
1:37:56
84
Marcel rene de l Ange
Maasdam
1:37:59
85
Richard Jansen
Wateringen
1:38:05
86
Andri Dokman
Zoetermeer
1:38:07
87
Ian Ralston
Lunteren
1:38:08
88
Fred Govaart
De Lier
1:38:10
89
Wim van der Knaap
Naaldwijk
1:38:15
90
Richard van Galen
Delft
1:38:19
91
Henk de Witte
Delft
1:38:36
92
Sjaak Sibbing
Zoetermeer
1:38:43
93
Cees Methorst
Zegveld
1:38:48
94
A van der Ham
Wassenaar
1:38:50
95
Casper Rodijk
Delft
1:38:54
96
Rene van den Berg
Delft
1:38:54
97
Menno Emmink
Delft
1:38:58
98
Aad Zonneveld
Nootdorp
1:39:00
99
Piet de Jong
's-Gravenzande
1:39:02
100
Wilfred van Winden
Bleiswijk
1:39:22
101
Jonas Bartsch
Remotica-Linvision
1:39:29
102
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:39:31
103
Rene Godschalk
Hellevoetsluis
1:39:36
104
Marcel van Deursen
Hoogvliet Rotterdam
1:39:36
105
Edo Visser
Rotterdam
1:39:40
106
Pjotter Oudshoorn
Amsterdam
1:39:40
107
Fred Rodewijk
Rijswijk Zh
1:39:52
108
Jos Toth
Delft
1:39:53
109
Joep Oudesluys
Monster
1:39:54
110
Edward Pieters
Delft
1:40:00
111
Kees van den Berg
Voorhout
1:40:06
112
Wilfred Barendse
Tinte
1:40:11
113
Evert Wallien
Pieter van Foreest
1:40:34
114
René Ambrus
's-Gravenhage
1:40:38
115
Wils van Vliet
Hazerswoude Dorp
1:40:42
116
Onno Kouwen
Papendrecht
1:40:43
117
Erik de Winter
Rozenburg Zh
1:40:44
118
Hans Wortel
Zeist
1:40:46
119
Ron Zwinkels
Tinte
1:40:56
120
Dennis Ponsen
Rotterdam
1:41:03
121
Bo Andersen
's-Gravenhage
1:41:04
122
Ties van Elst
Pijnacker
1:41:07
123
Alex Bruckner
De Lier
1:41:14
124
Bram Schellevis
Herkingen
1:41:19
125
Ed van der Riet
Heiloo
1:41:26
126
Marcel Blokland
Nootdorp
1:41:31
127
Richard de Ruiter
Arnhem
1:41:33
128
Robert Moro
Nootdorp
1:41:36
129
Aad Romijn
Zoetermeer
1:41:47
130
Pepijn (Pino) Arkestei
Rijswijk Zh
1:41:51
131
Koert Kouwenhoven
Pijnacker
1:41:55
132
Bert Pellikaan
Maassluis
1:42:00
133
Aad van Holsteijn
Nootdorp
1:42:05
134
Jan Sikkema
Delft
1:42:14
135
David Grimes
's-Gravenhage
1:42:18
136
Cor Verlaan
's-Gravenhage
1:42:18
137
Jan Huib van de Stadt
Rotterdam
1:42:20
138
Martin de Vette
Schiedam
1:42:21
139
Peter van Gelderen
Delft
1:42:25
140
Steven Bos
Delfgauw
1:42:32
141
Arnold Jongenburger
's-Gravenhage
1:42:32
142
Ruud Dudink
Poeldijk
1:42:36
143
Heink Lamain
Den Hoorn Zh
1:42:38
144
Cor Olsthoorn
Gem.Delft-De Nachtbr
1:42:39
145
Frans Smits
Pijnacker
1:42:47
146
Jan van de Erve
Barendrecht
1:42:48
147
Marcel Versteeg
Delft
1:42:53
148
Eef Goeyenbier
Voorburg
1:42:54
149
Ronald Overdijk
's-Gravenhage
1:42:55
150
Henk Verheijen
Nootdorp
1:42:58
151
Martin den Hamer
Vlaardingen
1:43:00
152
Kees van Geel
Roosendaal
1:43:06
153
Loek Schulte
Nootdorp
1:43:12
154
Hendrik Jan Bloemert
Delft
1:43:14
155
Cok Hogervorst
Pijnacker
1:43:18
156
Jan van Schaften
Delfgauw
1:43:19
157
Praveen Bommannavar
Delft
1:43:20
158
Danny Elbers
Maassluis
1:43:21
159
Henk van Hagen
Nootdorp
1:43:28
160
Martin Pronk
Nootdorp
1:43:31
161
Frans van Oosterom
Delft
1:43:37
162
Joop van Soest
Nootdorp
1:43:39
163
Mario Groenendijk
Ridderkerk
1:43:39
164
Arno Mansveld
Rotterdam
1:43:40
165
Piet 't Hart
's-Gravenzande
1:43:46
166
Anton Kneppers
Pieter van Foreest
1:43:48
167
John Treffers
Delft
1:43:54
168
Theo Polderdijk
Honselersdijk
1:43:55
169
Duurt Alkema
's-Gravenhage
1:44:00
170
Jan de Kwant
Voorburg
1:44:02
171
Jaap Keppel
Berkel en Rodenrijs
1:44:03
172
Andre Bolhuis
's-Gravenhage
1:44:05
173
Ton Heijne
Leidschendam
1:44:13
174
Michel de Zwart
Delft
1:44:16
175
Bertus Blaauwbroek
Personeelscommando 2
1:44:19
176
Sander Hendrickx
Personeelscommando 2
1:44:21
177
Van der Voort
Delfgauw
1:44:29
178
Joacim Golliard
Delft
1:44:32
179
Marco van Gaalen
's-Gravenzande
1:44:34
180
Bart van Dodeweerd
Rotterdam
1:44:42
181
Rob Spaans
Delft
1:44:45
182
Henk Pape
Monster
1:44:46
183
B Arad
Wassenaar
1:44:52
184
Henk Nottrot
Delft
1:44:53
185
Ricky Martens
Zoetermeer
1:45:00
186
Maarten van den Tweel
Delft
1:45:03
187
Henk scholte Albers
Berkel en Rodenrijs
1:45:05
188
Piet Zuidgeest
Naaldwijk
1:45:08
189
Gerard van der Sman
Den Hoorn Zh
1:45:17
190
Jaap Krayenbosch
Leertouwer Schilders
1:45:20
191
Arie Borgstijn
Leertouwer Schilders
1:45:20
192
Cees Klippel
Schiedam
1:45:25
193
Olaf Schoenmakers
Den Hoorn Zh
1:45:28
194
Hans Jelierse
Noordwijk Zh
1:45:28
195
Rob Peeters
Bleiswijk
1:45:33
196
Patrick Canten
Rijswijk Zh
1:45:35
197
Huub Duivenvoorde
Noordwijkerhout
1:45:36
198
Stefan Pieters
Rijswijk Zh
1:45:44
199
Nico Swanink
Aerdenhout
1:45:48
200
Joop Raaphorst
's-Gravenzande
1:45:49
201
Leo van Marrewijk
Gem.Delft-De Nachtbr
1:45:53
202
Arjan Stevens
Exloo
1:45:55
203
Jelle van Vliet
Delft
1:45:56
204
Bart Zuiderveen
Zuidhorn
1:45:57
205
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:46:06
206
Han Verdijsseldonck
Delft
1:46:06
207
Thijs Strobos
Delft
1:46:09
208
Albert Termaten
Veenendaal
1:46:12
209
Peter van der Heide
Den Helder
1:46:13
210
Corneel de Wilde
Amsterdam
1:46:15
211
Frank Mokveld
Delft
1:46:16
212
Elbert Nieuwenhuizen
Zoetermeer
1:46:17
213
Peter Elshout
Delft
1:46:31
214
Radboud van Kleef
Voorburg
1:46:36
215
Ton Hoeks
Voorburg
1:46:36
216
Arjen de korver
Delfgauw
1:46:37
217
Harry Brugman
Wassenaar
1:46:40
218
Dennis Mooldijk
Leidschendam
1:46:41
219
Koen Tiemessen
's-Gravenhage
1:46:45
220
Henk Bodde
Leertouwer Schilders
1:46:47
221
Dennis Radder
Nootdorp
1:46:49
222
Toon Weisenborn
Leidschendam
1:46:54
223
Rene Bezemer
Delft
1:46:56
224
Ingmar de Groot
Zoetermeer
1:47:00
225
Wim Beekman
Zoetermeer
1:47:06
226
Fred Dessens
Delft
1:47:13
227
Rob Krijns
Den Helder
1:47:29
228
Bob van Steenwijk
Gouda
1:47:33
229
Ap Jaspers
Delft
1:47:34
230
Ron Holling
Delfgauw
1:47:41
231
Taco Vleesenbeek
Delfgauw
1:47:52
232
Mark Kattenberg
Amsterdam
1:47:56
233
Willem Eijer
Vlaardingen
1:47:56
234
Johan Lamboo
Delft
1:47:57
235
Wim de Jong
's-Gravenzande
1:48:02
236
Clive ter Heege
Leidschendam
1:48:04
237
Ronald in 't Velt
Voorburg
1:48:05
238
Paolo Atzei
Delft
1:48:06
239
Wilco Kalkhoven
Delft
1:48:10
240
Frank Radtke
Delft
1:48:11
241
Jean-Antoin van de Rij
Huijbergen
1:48:17
242
Guus van Dijk
Lisse
1:48:24
243
Rob Vermond
Hoofddorp
1:48:26
244
Hans Uijtenhout
's-Gravenhage
1:48:32
245
Peter de Vette
Vlaardingen
1:48:49
246
Theo Lupker
Pijnacker
1:48:56
247
Marcel Lupker
Delfgauw
1:48:56
248
Hans Oostindien
Baarn
1:48:57
249
Rinus van Egmond
Leiden
1:49:00
250
Roel de Loomi
Delft
1:49:02
251
Feye jan van der Meule
Joure
1:49:04
252
Corné Zwinkels
Tinte
1:49:08
253
Koos Wenneker
Schipluiden
1:49:22
254
Eddy van Oort
Delft
1:49:26
255
Hans Verbeek
Delft
1:49:30
256
Rene Pieterman
Bussum
1:49:31
257
Karel de Graaf
Jan Hoekstra reclame
1:49:32
258
Paul Francis
Voorschoten
1:49:35
259
André Hoek
Delft
1:49:36
260
Gerard Buitelaar
De Lier
1:49:47
261
Mariska Nederpel
Delft
1:49:50
262
Gerard Hollestelle
Nootdorp
1:49:59
263
Huub Lausberg
Rotterdam
1:50:02
264
Aad van der Ende
Delfgauw
1:50:03
265
Kees Schillemans
Delft
1:50:09
266
Arie Boer
Delft
1:50:28
267
Henk Nebbeling
Delft
1:50:28
268
Taco Boot
Nootdorp
1:50:34
269
Frits van der Horst
Delfgauw
1:50:35
270
Jan Neutel
Gem.Delft-De Nachtbr
1:50:38
271
Elbert de Vos
Wassenaar
1:50:40
272
Fred Lantinga
Maassluis
1:50:41
273
Jan Hommes
Delft
1:50:43
274
Wim de Kwant
's-Gravenhage
1:50:45
275
Henk Kaptein
Delfgauw
1:50:49
276
Ronald van den Berg
Rijswijk Zh
1:50:49
277
Jeroen van Leeuwen
Pijnacker
1:50:54
278
Martin Appel
Rijswijk Zh
1:50:58
279
Jan van Maren
Woerden
1:51:00
280
Frank Schoones
Delft
1:51:01
281
Aad van der Voort
Naaldwijk
1:51:13
282
Riem de Vreede
Delft
1:51:17
283
Jan vd Knaap
Wateringen
1:51:17
284
Gerard Waayer
Nootdorp
1:51:17
285
Sjaak de Vreede
Nootdorp
1:51:18
286
Ed Post
Pijnacker
1:51:25
287
Jan Otsen
Hoorn Nh
1:51:35
288
Marco van Maurik
Zwijndrecht
1:51:37
289
Leonard G Boekestijn
De Lier
1:51:43
290
Piet Wolff
Delft
1:51:45
291
Ruud van Balkom
Dordrecht
1:51:47
292
Ron Verouden
Jan Hoekstra reclame
1:51:52
293
Rob Taal
's-Gravenhage
1:52:21
294
Rob van Balkom
IJsselstein Ut
1:52:24
295
Duncan Elias
's-Gravenhage
1:52:25
296
Harry Jansen
Amsterdam
1:52:28
297
Rob Voordendag
Rotterdam
1:52:33
298
Arnold van Bruggen
Soest
1:52:33
299
Harm Kuipers
Haarlem
1:52:36
300
Jeroen Brand
De Lier
1:52:47
301
Henk Neerings
Amsterdam
1:52:48
302
Jean Brakenhoff
Castricum
1:52:48
303
Rene van Eeden
Delft
1:52:51
304
Ben van Leeuwen
Delft
1:52:52
305
Fred Bastemeijer
Dordrecht
1:52:55
306
John Haksteen
Dordrecht
1:52:57
307
Niels Hamoen
Pijnacker
1:52:58
308
Wim Remmerswaal
Den Hoorn Zh
1:53:01
309
Johan Lieffering
Delft
1:53:04
310
Marty Messerschmidt
's-Gravenhage
1:53:08
311
Arie Ruitenbeek
Bodegraven
1:53:14
312
Bert Schepers
Nootdorp
1:53:17
313
Gert van Beek
Heerenveen
1:53:26
314
Kristofer Skaug
Delft
1:53:27
315
Cees vd Made
Made
1:53:32
316
Tom de With
Leertouwer Schilders
1:53:38
317
Gerard van de Zijden
's-Gravenhage
1:53:47
318
Frans van Winden
Pijnacker
1:53:52
319
Maurice Verhoeff
Delft
1:53:56
320
Andre de Roo
Vlaardingen
1:53:58
321
Remco van Eijk
Hellevoetsluis
1:54:06
322
Paul Buijtendijk
Hoofddorp
1:54:13
323
Hen Welles
Personeelscommando 1
1:54:24
324
Pieter Overgaag
Delft
1:54:26
325
Gijs vd Meijden
Veenendaal
1:54:28
326
Willem Zegers
Veenendaal
1:54:28
327
Lex Boers
's-Gravenzande
1:54:32
328
Axel Pel
Delft
1:54:33
329
Cock Hogervorst
Leiden
1:54:34
330
Ron van Leeuwen
Delft
1:54:36
331
Huib Hoogeveen
Rijswijk Zh
1:54:41
332
Kees Vermeulen
Rotterdam
1:54:41
333
Ben van Leeuwen
Delft
1:54:48
334
Bart Cuperus
Delft
1:54:48
335
Marcel Huijsing
Delfgauw
1:54:54
336
Chris Davis
Voorburg
1:54:54
337
Rob Franken
Delft
1:54:54
338
Jessey Pietersz
's-Gravenhage
1:54:55
339
Frank Hendriks
Alphen aan den Rijn
1:54:56
340
Jan Lansbergen
Pijnacker
1:55:01
341
Leon Rijnbeek
Bodegraven
1:55:03
342
Jan van Offeren
Veenendaal
1:55:24
343
Wim van Baarle
Hekelingen
1:55:25
344
Marcel Janson
Delft
1:55:40
345
Edward Kegge
Delfgauw
1:55:42
346
Kees van Paassen
De Lier
1:55:43
347
Bart Human
Beverwijk
1:55:43
348
Martin van Schie
Haarlem
1:55:43
349
Erik Schlangen
Delft
1:55:54
350
Tino de Waal
Maassluis
1:55:59
351
Peter Perlot
Delft
1:56:01
352
Michel Goemans
Zoeterwoude
1:56:11
353
Paul Baars
Bennebroek
1:56:12
354
Wiebe Brandsma
Delft
1:56:23
355
Erik van Ham
Zevenbergen
1:56:36
356
Richard Goeman
Pijnacker
1:56:37
357
Ronald Westerink
IJsselstein Ut
1:56:38
358
Tjeerd Daane
Pijnacker
1:56:45
359
Peter van Meel
Gouda
1:56:47
360
Ad Witte
Nieuwegein
1:56:49
361
Jan Hilkhuijsen
Delft
1:56:51
362
Johan Struijs
Vlaardingen
1:56:54
363
Rob de Wit
Delft
1:57:11
364
Wim Most
Vlaardingen
1:57:12
365
Anne Schouten
Delft
1:57:29
366
Wil van der Krogt
Delft
1:57:30
367
Melchior Kerklaan
Delfgauw
1:57:32
368
Laurens van Vliet
's-Gravenhage
1:57:33
369
Loek Gijben
Remotica-Linvision
1:57:38
370
Michael Durang
Leidschendam
1:57:41
371
Jan van Rijn
Katwijk Zh
1:57:54
372
Nico van Rijn
Katwijk Zh
1:57:54
373
Gert-Jan de Jong
Haarlem
1:57:55
374
Johan van de Velde
Dordrecht
1:58:13
375
Jan Doorduijn
Delft
1:58:15
376
Duz Olcay
Personeelscommando 1
1:58:21
377
Eric Sloekers
Personeelscommando 1
1:58:26
378
Martin Wensveen
Delft
1:58:27
379
Paul Geels
Velserbroek
1:58:27
380
Robert Schween
's-Gravenhage
1:58:37
381
Ruben Laros
Delft
1:58:40
382
Gert-Jan Krimp
Delft
1:58:45
383
Peter van Hemmen
Delft
1:58:50
384
Frans Rebel
's-Gravenhage
1:58:55
385
Cor Wiersma
Delfgauw
1:58:59
386
Arjan Mulder
's-Gravenhage
1:59:01
387
Richard van den Akker
Delfgauw
1:59:10
388
Willem Devilee
Rotterdam
1:59:13
389
Thijs Ligteringen
Delft
1:59:19
390
Bert Smit
Rotterdam
1:59:24
391
Leo Bevaart
Delft
1:59:26
392
Marcellino
Nootdorp
1:59:30
393
Ed Brands
Waddinxveen
1:59:34
394
Ruud Nieuwpoort
Delft
1:59:35
395
Jaco van Giezen
Schiedam
1:59:40
396
Edwin Bakker
Schiedam
1:59:43
397
Alfred van de Hulst
Delft
1:59:54
398
Rob Trompper
Delft
1:59:54
399
Dick Bakker
Delft
1:59:55
400
Hans Endenburg
Vlaardingen
1:59:58
401
Cor van Huut
Rotterdam
2:00:01
402
Geert Komduur
Hoogeveen
2:00:06
403
Paul van Raaij
Beverwijk
2:00:11
404
Dick Bakkenes
's-Gravenhage
2:00:12
405
Ton Konincks
Leertouwer Schilders
2:00:13
406
Zion Sharabi
Delfgauw
2:00:19
407
Peter Boer
Delft
2:00:24
408
Rob Bovelander
Rijswijk Zh
2:00:29
409
Marc Plones
Delft
2:00:32
410
Pepijn Rothfusz
Delfgauw
2:00:32
411
Ben Groenendijk
Hoofddorp
2:00:44
412
Koos Planken
Delft
2:00:45
413
Victor Hoya
Pieter van Foreest
2:00:49
414
Sam Leertouwer
Leertouwer Schilders
2:01:00
415
Jaap Graaf
Oostvoorne
2:01:00
416
Chris Hagoort
Delft
2:01:02
417
Ed Agema
Den Helder
2:01:05
418
Martin Liefting
Berkel en Rodenrijs
2:01:10
419
Piet Tetteroo
Delft
2:01:37
420
Haaije Schreuder
Delft
2:01:53
421
Leo Pruijsers
Delft
2:01:55
422
Cor van der Gaag
Nootdorp
2:01:55
423
Ruud van der Kroef
Benthuizen
2:01:57
424
Henk de Jonge
Rijnsburg
2:02:01
425
Wilmer van Doorn
Veenendaal
2:02:01
426
Marco de Bruijn
Nootdorp
2:02:08
427
Ger Schotting
Rijswijk Zh
2:02:13
428
Piet Wensveen
Voorburg
2:02:18
429
Peter Rijkhoek
Rotterdam
2:02:33
430
Paul oortman Gerlings
Rijswijk Zh
2:02:35
431
Hennie van Eeuwijk
Lisse
2:02:40
432
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:02:43
433
Jan Hoekstra
Jan Hoekstra reclame
2:02:44
434
Ed van den Berg
Delft
2:02:45
435
Johan van Rianen
Rotterdam
2:02:49
436
Anton Spee
Rijswijk Zh
2:03:23
437
Ton Houtepin
Jan Hoekstra reclame
2:03:39
438
Gert Schoeman
Veenendaal
2:03:46
439
Piet van den Akker
Delft
2:03:47
440
Henk Gordijn
Vlaardingen
2:04:00
441
Sander Barkhuyzen
Pijnacker
2:04:04
442
Gert van Leeuwen
Pijnacker
2:04:11
443
Gijs Kemp
Pijnacker
2:04:28
444
Cor van der Berg
Delft
2:04:29
445
Bartjan Kerklaan
Delfgauw
2:04:40
446
Erwin van der Vlist
Den Hoorn Zh
2:04:40
447
Jan Derksen
Rijswijk Zh
2:04:44
448
Arjan Smaling
Delfgauw
2:04:51
449
Floor Toetenel
Delft
2:04:51
450
Kees van Dam
Vlaardingen
2:04:56
451
Titus de Koning
Delft
2:05:07
452
Robert Kampschreur
Leiden
2:05:10
453
Ancient Mariner
Delft
2:05:16
454
Marius Zondag
Schipluiden
2:05:20
455
Toon Lops
Rotterdam
2:05:48
456
Frank van Kampenhout
Amsterdam
2:05:54
457
Simon Doorgeest
Zaandam
2:06:04
458
Ruud Wessels
Maassluis
2:06:08
459
Marcel van der Stap
Delft
2:06:37
460
Dimitri Hartman
Den Hoorn Zh
2:06:50
461
Geert-jan Bergers
Delft
2:06:51
462
Ricardo Lodder
Oud Zuilen
2:07:07
463
Paul Linger
Zoetermeer
2:07:07
464
Aad de Koning
Nootdorp
2:07:22
465
Cees Mol
Pijnacker
2:07:22
466
Rob de Bruin
Nootdorp
2:07:35
467
Patrick Smit
Rotterdam
2:07:40
468
Fred Smit
Rotterdam
2:07:42
469
Richard Oostdam
Bleiswijk
2:07:45
470
Marcel Bierings
Pijnacker
2:07:48
471
Joost Kerklaan
Delfgauw
2:07:59
472
Piet Ammerlaan
Pijnacker
2:08:30
473
Cees van Velzen
Den Hoorn Zh
2:08:30
474
Arno van Eijk
Nootdorp
2:08:33
475
Paul de Jong
Delfgauw
2:08:56
476
Paul Leurs
Delft
2:09:03
477
Roberto Madretsma
Vlaardingen
2:09:11
478
Peter Asselman
Den Helder
2:09:34
479
Aad de Vries
Delft
2:09:36
480
Erik Basset
Veenendaal
2:09:50
481
Albert Ruigrok
Pijnacker
2:09:53
482
Aad van Oosten
Delft
2:09:58
483
Willem Franken
Delft
2:10:00
484
Jos Toetenel
Delft
2:10:06
485
Ron de Ruyter
2:10:44
486
Chris Vermeulen
Den Helder
2:10:50
487
Peter Vlam
Delfgauw
2:10:59
488
Ton van Brussel
Nieuwerkerk ad IJsse
2:11:14
489
Leen van der Plas
Delft
2:11:27
490
Bob Maltha
Pijnacker
2:11:31
491
Henk van Mechelen
Oudewater
2:11:38
492
Frans van Zanden
Delft
2:11:38
493
Jan Groenewegen
Schipluiden
2:11:40
494
Jaap Suir
Delft
2:11:57
495
Jaap Braam
Delft
2:12:02
496
Rene Zorg
Delft
2:12:02
497
Otto Wolfs
Pijnacker
2:12:06
498
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:12:12
499
Renee Ypma
Delft
2:12:13
500
Maurits Ypma
Delft
2:12:14
501
Frank de Bruin
Delft
2:12:20
502
Johan de Hoog
Pijnacker
2:12:28
503
Walter van Dijk
Nieuwegein
2:12:47
504
Mark Duinkerken
Delfgauw
2:13:17
505
Hans Rommelse
Capelle aan den IJss
2:14:12
506
Stephan Slee
Delft
2:14:23
507
Ben Laros
Delft
2:15:23
508
Jacco Dunweg
Vlaardingen
2:15:38
509
Hans Damme
Schiedam
2:15:39
510
Maurice Huisman
Hilversum
2:15:52
511
Bert Roeling
Vlaardingen
2:15:53
512
Huib Hartman
Schiedam
2:15:53
513
Jos van Esschoten
Delft
2:17:23
514
Marcel de Letter
Delft
2:17:33
515
Jan van Duinen
Delfgauw
2:18:18
516
Joop van Dorp
Delft
2:18:29
517
Patrick van Dalen
Delft
2:18:38
518
Jooste Mayer
Nootdorp
2:19:12
519
Theo Kuijpers
Delfgauw
2:19:45
520
Leo Vogelzang
Hoek van Holland
2:19:49
521
Peter van Duinen
Amersfoort
2:20:16
522
Bart Duijndam
Delft
2:20:20
523
Jan Tegelaar
Delft
2:21:16
524
Louis Zwarts
Delft
2:22:15
525
Paul Peters
Personeelscommando 1
2:22:55
526
Jan van der Beek
Delft
2:22:57
527
Aad van Raamt
Delft
2:23:50
528
Henk Zwanenburg
Haarlem
2:23:51
529
Job Vermaat
Voorburg
2:25:26
530
Ronald van der Knaap
Gouda
2:25:26
531
Koos Blokland
Delft
2:29:04
532
Jos van Koppen
Delft
2:29:58
533
Ties Pangalila
Hellevoetsluis
2:46:18
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaartje van Schie
Delfgauw
1:26:48
2
Bernadette Simon
Monnickendam
1:33:24
3
Richard Schouten
's-Gravenhage
1:38:45
4
Christa Hofstra
Leiderdorp
1:40:22
5
Heleen Kleijn
Voorburg
1:40:48
6
Willeke van de Groep
Delft
1:42:19
7
Nancy Kroon
Rijswijk Zh
1:42:55
8
Patricia de Jager
Delft
1:44:02
9
Marieke van Loon
Delfgauw
1:44:05
10
Gonne van Maanen
Delft
1:44:38
11
Noeleen van Es
Rotterdam
1:44:40
12
Elise Versteeg
Delft
1:45:30
13
Wil Lochtenberg
Veenendaal
1:46:12
14
Claudia Geldermans
Den Helder
1:46:13
15
Ingeborg Boorder-Barte
Voorschoten
1:46:47
16
Claudia Wesselman
Nieuw Vennep
1:47:02
17
Corrie Hoogweg
Pijnacker
1:47:12
18
Saskia Smit
Haarlem
1:48:16
19
Jacqueline v Broekhuys
Delft
1:48:45
20
Paulien Wijnvoord
's-Gravenhage
1:49:15
21
Ingrid Eeklema
Leiden
1:49:33
22
Anneke Solleveld
De Lier
1:49:48
23
Keetie Fleur
Leiden
1:50:41
24
Riet van der Enden
Delft
1:51:31
25
Betty van Zoelen
Dordrecht
1:52:40
26
Irene de Groot
Remotica-Linvision
1:52:59
27
Janny Eijer-Devilee
Rotterdam
1:53:11
28
Tineke van Mensfoort
's-Hertogenbosch
1:53:12
29
Jeanette Koene
Schipluiden
1:53:17
30
Anneke de Niet
Rijswijk Zh
1:53:23
31
Annemarie de Jong
Vlaardingen
1:53:58
32
Marjolein Daman
Den Hoorn Zh
1:55:06
33
Joke de Vette
Numansdorp
1:55:11
34
Edith Margadant
Rotterdam
1:55:19
35
Henriette van Eijk
Delfgauw
1:55:41
36
Vironique Kuijper
Rotterdam
1:55:59
37
Elly Mulder
Gem.Delft-De Nachtbr
1:56:45
38
Lidy Warffemius
Maassluis
1:57:20
39
Annie Breeuwsma
Delft
1:58:26
40
Maaike Spaans
Delft
1:58:32
41
Rosina dos reis Brito
Delfgauw
1:58:47
42
Etty Wiersma
Hoogeveen
1:58:59
43
Sandra Kerstens
Oegstgeest
1:59:23
44
Joyce Krijns
Den Helder
1:59:37
45
Jorien van den Doel
Vlaardingen
1:59:58
46
Ilja Kaptein
Delft
2:00:15
47
Wendy de Witte
Delft
2:00:15
48
Ellen Biesheuvel
Maassluis
2:00:21
49
Ingrid hoya Martinez
Delft
2:00:22
50
Claudia Slee
Delft
2:01:23
51
Sabine Verwiel
Delft
2:01:37
52
Karin Romeijn-Karlas
Delft
2:01:55
53
Marscha Roodakkers
Leiden
2:02:01
54
Margreet Sluimer
Leiden
2:02:02
55
Elly van der Spek
Delft
2:02:11
56
Marielle van der Helm
Pijnacker
2:02:16
57
Sally Francis
Voorschoten
2:02:17
58
Mia van Zinnen
Leertouwer Schilders
2:02:24
59
Wies vd Linden
Jan Hoekstra reclame
2:02:43
60
Marijke Hoogstraat
Jan Hoekstra reclame
2:02:44
61
Diana Honig
Leertouwer Schilders
2:02:44
62
Karin Sikkema
Delft
2:02:45
63
Dinie Nijman
Hollandscheveld
2:02:59
64
Anneke Gordijn vd Baan
Vlaardingen
2:04:00
65
Heleen Koun
Dordrecht
2:04:12
66
Vanessa Wuijster
Groningen
2:04:18
67
Sawitri Jadoenathmissi
's-Gravenhage
2:05:29
68
Sonja Alsemgeest
Gouda
2:05:59
69
Natasja Alsemgeest
Berkel en Rodenrijs
2:06:03
70
Carin Wessels
Maassluis
2:06:07
71
Diana van Meurs
Schiedam
2:06:19
72
Dick Riedeman
Delfgauw
2:06:41
73
Paula Boer-Slee
Delft
2:06:44
74
Ank Goeman
Nootdorp
2:07:14
75
Marion de Vlieger
Delft
2:07:22
76
Elma Leonard
Pieter van Foreest
2:07:22
77
Joke Lock
Delft
2:07:47
78
Linda Bruinooge
Pieter van Foreest
2:08:07
79
Marjolijn van Velzen
Den Hoorn Zh
2:08:30
80
Renata Vermeulen
Den Helder
2:08:32
81
Nel van Wijk
Heemskerk
2:09:20
82
Elly Martens
Beverwijk
2:09:22
83
Lian Buijs
Pijnacker
2:09:24
84
Willy Zwiep
Dronten
2:09:36
85
Karin van der Meer
Delfgauw
2:09:51
86
Carola Ellen
Den Helder
2:09:58
87
Thea Kuipers
Delft
2:10:17
88
Frederika welle Donker
Delft
2:10:24
89
Martha Vakkers
Voorburg
2:10:33
90
Andrea IJff
Dordrecht
2:10:57
91
Karin van Piershil
Gouda
2:11:26
92
Ans van der Graaf
Waddinxveen
2:11:26
93
Carla van der Gaag
Delft
2:11:29
94
Toos Duijndam
Delft
2:11:45
95
Paula van der Vaart
Maasland
2:11:46
96
Carla Basset
Veenendaal
2:11:46
97
Marieke van den Akker
Delft
2:12:02
98
Sjaak vd Sman
Nootdorp
2:12:02
99
Esther Hartman
Voorschoten
2:12:11
100
Nance Hartman
Voorschoten
2:12:12
101
Loes van Zijl
Delft
2:12:16
102
Tieneke Metekohy
Veenendaal
2:12:19
103
Jose vd Zalm
Pieter van Foreest
2:12:36
104
Jacinta Jansing
Delft
2:12:45
105
Ria Borgstijn
Schiedam
2:13:50
106
Annemiek Jansen
Pijnacker
2:14:12
107
Nora Hilkhuijsen
Delft
2:15:22
108
Gwen Bowier
Delft
2:15:22
109
Patricia Langelaan
Vlaardingen
2:15:38
110
Mieke Hemken
Vlaardingen
2:15:39
111
Corry Nieuwstraten
Vlaardingen
2:15:53
112
Janny Gort
Delft
2:17:11
113
Hanneke v Breen - Fial
Delfgauw
2:17:44
114
Marja van Duinen
Delfgauw
2:18:17
115
Mireille Boschma
Dronten
2:18:37
116
Marijke Knol
Dronten
2:18:37
117
Isabella van Schie
Pijnacker
2:20:55
118
Annelies Roose
Schiedam
2:25:38
119
Anneke de Roo
Vlaardingen
2:25:41
120
Marja van Vliet
Leidschendam
2:25:45
121
Anne-Marie de Jong
Den Hoorn Zh
2:26:58
ESTAF, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Profict hardloop4daags
Apeldoorn
1:12:08
2
Hardloop4daagse Team2
Apeldoorn
1:26:12
3
Bastiaans
Delft
1:39:33
4
SKN Bouw
1:52:08
5
Bagijnhof 13
Delft
1:52:59
6
Jam-X
Delft
1:58:29
7
Fam van Aad de Vette
Schiedam
2:00:10
8
Tap Tap
Nootdorp
2:00:45
9
Pieter van Foreest
Delft
2:04:47
10
Sportsart Jan Koster
2:05:22
11
Def Personeelsmanageme
Berkel en Rodenrijs
2:07:11
12
Cafe de Nieuwe Prins
2:10:44
13
De Buigknotten
Delft
2:11:55
14
DIJC Bertus - Dreamtea
Delft
2:16:22
15
DIJC Bertus - Dreamtea
Den Hoorn Zh
2:17:01
16
Gem Delft - Dreamteam
Delft
2:20:51
Inschrijving en uitslagverwerking door Studiehulp Delft (015-2622155)
in samenwerking met Gataway Concepts bv (0183-627473)
www.uitslagen.nl
29-12-2006 04:59