Uitslagenlijst 71e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 1 oktober 2006

2½KMM, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Morris Kouwenberg
Amsterdam
11:39
2
Tobie Umans
Amsterdam
11:46
3
Giancarlo Simzon
Amsterdam Zuidoost
11:51
4
Jesse Rigter
Badhoevedorp
11:52
5
Leonard Hammond
Amsterdam
11:57
6
Jordi de Jong
Ouderkerk aan de Ams
12:23
7
Martin Meyers
Amsterdam
12:35
8
Dennis Pieloor
Amsterdam
12:45
9
Mitchel Ruinard
Amsterdam
13:05
10
Boris Wolbink
Amsterdam
13:23
11
Frank van Veen
Amsterdam
13:36
12
Pepijn Garsten
Amsterdam
13:46
13
Jeroen Arkenbout
Amstelveen
14:05
14
Michel Pieloor
Amsterdam
14:06
15
Rob Breed
Bussum
14:21
16
Titus Rombout
Amsterdam
14:24
17
Ruben Ligthert
Amsterdam
14:44
18
Wessel Garsten
Amsterdam
15:00
19
Jeffrey van Wonderen
Amsterdam
15:26
20
Kevin Grevink
Amsterdam
15:38
21
Enrique Ebbink
Amsterdam
16:07
22
Jens Ernst
Almere
17:07
23
Sandor Kiszer
Amsterdam
18:42
2½KMV, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisabeth Zwerver
Amsterdam
10:51
2
Demi Kist
Purmerend
12:06
3
Maria Dam
Purmerend
12:13
4
Zola Zwerver
Amsterdam
12:42
5
F S Walgering
Amsterdam
14:20
6
Maike Edwards van Muij
Amsterdam
14:32
7
Louise Dam
Purmerend
14:52
8
Luce Sandfort
Amsterdam
14:54
9
Hedwig Ligthert
Amsterdam
14:57
10
Schiavone Simzon
Amsterdam Zuidoost
15:11
11
Ashley Simzon
Amsterdam Zuidoost
15:12
12
Anouk Miserus
Amsterdam
15:19
13
Pleuntje Rombout
Amsterdam
15:23
14
Jo Oskamp
Amsterdam
15:29
15
Julia Wolbink
Amsterdam
15:33
16
J Edwards van Muijen
Amsterdam
15:43
17
Asuka Koyama
Amstelveen
15:50
18
Robin Telling
Amsterdam
15:53
19
Donja Vos
Amsterdam
16:23
20
Darinda Vos
Amsterdam
16:27
21
Nebi Ceyhan
Amsterdam
17:03
22
Karen Konijn
Amsterdam
17:03
23
Fleur Schram
Amsterdam
17:08
24
Natsu Koyama
Amstelveen
17:11
25
Tomako Koyama
Amstelveen
17:11
26
Cheraine Muller
Amsterdam
18:06
27
Romy Kiszer
Amsterdam
18:40
5KMM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Spangenberg
Amsterdam
18:10
2
Ayoub Oueladabdellah
Amsterdam
18:33
3
Piet de Reuver
Amsterdam
19:02
4
Yannick Boerop
Amstelveen
19:07
5
Eddy Jordaan
Amsterdam
19:08
6
Louis Herrema
Amsterdam
19:18
7
Jason van der Burgt
Amsterdam
19:33
8
Bjorn Vennema
Amsterdam
19:55
9
Jan Dirk Ferdinadusse
Amsterdam
20:01
10
Mark Tijsterman
Amsterdam
20:09
11
Micha Smit
Purmerend
20:31
12
Raul van den Bedem
Amsterdam
20:50
13
Hans Pamer
Amsterdam
23:35
14
Tomas Baars
Aalsmeer
23:54
15
Wouter van Sambeek
Amsterdam Zuidoost
23:55
16
Mats Verschuren
Amsterdam
23:57
17
Andre van Dam
Purmerend
24:15
18
Mike Eijssen
Amsterdam
24:33
19
Mohamed Salouli
Amsterdam
24:36
20
Jeroen Bakker
Purmerend
24:45
21
Gerard van Beek
Amsterdam
24:54
22
Tetsuya Koyama
Amstelveen
24:57
23
Rijker
Badhoevedorp
25:35
24
Gerrit Hoppe
Amsterdam
25:43
25
Jurriën de Smit
Amsterdam
25:50
26
Thijs de Korte
Amsterdam
26:17
27
Ed van Lingen
Utrecht
26:41
28
K Ozinga
Amsterdam
27:36
29
Marc de Boer
Amsterdam
27:43
30
Geert Stokhof
Amsterdam
27:43
31
Kees Verkerk
Uithoorn
27:45
32
Jan van der Laan
Weesp
28:02
33
Marcel Beumer
Amsterdam
28:14
34
Mitsuhiro Kakamu
Amsterdam
28:19
35
M Chaniago
Amsterdam
28:41
36
Martin de Goede
Hoofddorp
29:19
37
P Stompe
Amsterdam
29:21
38
Biko Vos
Amsterdam
30:19
39
Koen Miserus
Amsterdam
30:20
40
Daan Miserus
Amsterdam
30:26
41
J A T Huisman
Amsterdam
30:36
42
Buddy Vos
Amsterdam
30:44
43
Hans Arkenbout
Amstelveen
31:29
44
Fred Goveia
Wormer
32:50
45
F B Sarlemijn
Amsterdam
33:34
46
Bijtenhoorn
Haarlem
33:35
47
Mohamed Belmessaoud
Amsterdam
35:29
48
S Leijser
Almere
35:30
49
J vd Linden
Amsterdam
35:52
50
Frank van Bronckhorst
Amsterdam
36:18
51
R Peereboom Voller
Amsterdam
36:28
5KMV, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Sleeuwenhoek
De Kwakel
21:32
2
Miki Matsumoto
Amstelveen
22:47
3
Saskia Smit
Amsterdam
23:20
4
Rosa Hofgartner
Amsterdam
24:48
5
Sophie de Roda Husman
Amsterdam
24:54
6
Ester Hakvoort
Zaandam
25:32
7
Helma Bot
Purmerend
26:01
8
Els Verhoef
Amsterdam
26:23
9
Ina Bruns
Oostzaan
26:54
10
Sandra Vaandering
Amsterdam
27:09
11
Astrid Lefering
Amsterdam
27:20
12
Chie Fujimoto
Amsterdam
27:44
13
Nancy Oldert-Henninghe
Amsterdam
27:57
14
Esther van Bochove
Hilversum
28:13
15
Gerdien Dalmulder
Amsterdam
28:20
16
Rosa Klerkx
Amsterdam
28:49
17
Marloes van der Zon
Nieuwkoop
29:18
18
L Winnukst
Amsterdam
29:22
19
S Kampman
Amsterdam
29:23
20
S M Trenidad
Amsterdam
29:34
21
Jeanine Albronda
Amsterdam
29:46
22
C Koppen
Amsterdam
29:51
23
Moud Hoezen
Amsterdam
29:57
24
Cynthia Burgzorg
Haarlem
30:04
25
Margreet Koot
Nieuwkoop
30:29
26
Babette de Jong
Amsterdam
30:34
27
Benedicte Viola
Amsterdam
30:35
28
C Jong
Amsterdam
30:50
29
J van Brummelen
Amsterdam
30:55
30
Linda Vogel
Amsterdam
30:57
31
Judith Boerema
Amsterdam
31:01
32
Annelies Giezeman
Amsterdam
31:15
33
M G Rijkaard
Amsterdam
31:20
34
Klaske Grimmerink
Amsterdam
31:22
35
N P Westerhout
Alphen aan den Rijn
31:45
36
Geertje Terhenne
Amstelveen
32:08
37
Annick van Oostveen
Amstelveen
32:11
38
Margreet Zwarts
Amsterdam
32:12
39
Mieke Reijnders
Badhoevedorp
32:54
40
A M van Quest
Amsterdam
33:01
41
Carola Verlooij
Nieuwkoop
33:05
42
Anneke van Willegen
Amsterdam
33:14
43
D V Wietzes
Amsterdam
33:19
44
Irene de Ruijter
Amsterdam
33:19
45
Nina van Rooyen
Amsterdam
33:57
46
Julia van Rooyen
Amsterdam
33:58
47
Suze Pels
Amsterdam Zuidoost
35:32
48
K Diemeer
Bloemendaal
36:29
49
Mia Soubhac
Hoofddorp
36:40
50
Carla Bakker
Hoofddorp
38:05
51
Joke Diepgrond
Amsterdam
38:05
10REM, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A Benali
Amsterdam
36:23
2
Paul Leidelmeijer
Amsterdam Zuidoost
36:29
3
Peter Vermeij
Delft
36:37
4
Roland Saalmink
Amsterdam
36:59
5
Jorrit de Kieviet
Amsterdam
38:39
6
J w Martijn
Amsterdam
38:46
7
J F Hammond
Amsterdam
38:48
8
Paul vd Horst
Amsterdam
38:50
9
Walter Krijger
Amsterdam
38:53
10
Abder Iziyi
Amsterdam
38:59
11
Raimond Zwart
Amsterdam
39:03
12
Frank Frugte
Alkmaar
39:09
13
Demis Kniese
Amsterdam
39:13
14
Henk van der Pijl
Amsterdam
39:28
15
Jacco Leeuwerink
Amsterdam
39:31
16
Ghirardelli Sergio
Haarlem
39:36
17
Eric Worden
Stedum
39:46
18
M A Tikkel
Amsterdam
40:21
19
Arnold Kok
Haarlem
40:23
20
Andre van Leeuwen
Halfweg Nh
40:49
21
Marcus Turner
Amsterdam
41:18
22
R I Fleming
Brussel
41:32
23
Beens
Amsterdam
41:42
24
Stefan van der Zijden
Amsterdam
41:51
25
Folkert Brolsma
Haarlem
41:59
26
Frits d Brouver
Apeldoorn
42:01
27
Hendrik van de Vegt
Amsterdam
42:07
28
Marc Telling
Amsterdam
42:12
29
Tony van den Berg
Amsterdam Zuidoost
42:30
30
K A Wouters
Amnsterdam
42:31
31
P Versteegen
Amsterdam Zuidoost
42:42
32
Niels Lindeman
Overveen
42:44
33
Jan Keijzer
Voorhout
42:54
34
Ralph Krant
Amsterdam
42:58
35
Hans de Jong
Amsterdam
42:59
36
Adrie Straathof
Delft
43:06
37
P F LopesEscudeiro
Almere
43:20
38
Willem Machielsen
Amsterdam
43:21
39
R P Alberda
Amsterdam
43:33
40
Duncan van Soest
Amsterdam
43:35
41
Akos van der Plaat
Nieuw Vennep
43:36
42
Takahito Fujimoto
Amsterdam
43:50
43
Wout Sterken
Amsterdam
43:53
44
Ronald Bohle
Hoofddorp
43:54
45
Patrick van der Veen
Hoofddorp
44:06
46
N Radhakishun
Amsterdam
44:06
47
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
44:07
48
Michael van Deijk
Zwaag
44:09
49
Jethro van 't Hof
Purmerend
44:09
50
Fester Langhaar
Amsterdam
44:11
51
Joris van de Vis
Amsterdam
44:15
52
Johan van der Ploeg
Amsterdam
44:17
53
Reinier van Oen
Kudelstaart
44:25
54
Xander Esser
Amsterdam
44:28
55
Leon Hanssen
Amsterdam
44:31
56
Jeroen Zuidwijk
Amsterdam
44:35
57
M Kemperman
Hilversum
44:37
58
Robin Uijt de Boogaard
Hoorn Nh
44:55
59
Jeroen vd Schaaf
Amsterdam
44:59
60
P Coesel
Velserbroek
45:01
61
Mark van den Berg
Amsterdam
45:04
62
Kris Dorst
Amsterdam
45:13
63
Marc van Zijl
Amsterdam
45:14
64
Ramon Derkhof
Purmerend
45:23
65
Oscar Aaarsman
Amsterdam
45:25
66
Davis Leinwand recte R
Amsterdam
45:28
67
Auke Lever
Amsterdam
45:29
68
Maarten Bangma
Amstelveen
45:29
69
Adrie Nillisen
Amsterdam Zuidoost
45:30
70
Marc Kessen
Driebergen-Rijsenbur
45:36
71
Tjarco Alta
Amstelveen
45:37
72
Jack Visser
Castricum
45:38
73
Oscar Gonzalez
Amsterdam
45:40
74
Darryl Tjin-A-Lien
Amstelveen
45:41
75
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
45:43
76
Nuri Kirik
Haarlem
45:51
77
Bert van Gastelen
Uithoorn
45:53
78
Paul Hendrix
Amsterdam
45:56
79
Kamiel Schopmeijer
Huizen
45:58
80
Rob Lansbergen
Amsterdam
46:03
81
Milko de Jonge
Amsterdam
46:09
82
Martin van der Kint
Amsterdam
46:28
83
Jasper Huzenberg
Amsterdam
46:29
84
Dennis van Beek
Castricum
46:29
85
Robert Muller
Amsterdam
46:30
86
Jasper Huizinga
Haarlem
46:32
87
Martin Pouw
Amstelveen
46:33
88
Hen van Gastelen
Purmerend
46:33
89
Adriaan Lindenhovius
Amsterdam
46:38
90
Robert Torin
Beverwijk
46:39
91
Norman Roos
Bussum
46:43
92
Marco Bekker
Amstelveen
46:51
93
Chris de Ronde
Amsterdam
46:57
94
Manabu Matsumoto
Amstelveen
47:12
95
Rob RodriquesPereira
Amsterdam
47:13
96
Frans Koop
Amsterdam
47:17
97
Arie Bults
Amsterdam
47:26
98
J P P M Vis
Amsterdam
47:31
99
H Punt
Amsterdam
47:33
100
Peter Eyer
Amsterdam
47:34
101
Rene van Schaijk
Amsterdam
47:34
102
Mark Bakker
Diemen
47:34
103
Edwin Lether
Amsterdam
47:38
104
W Allan
Zaandam
47:39
105
Christiaan Hiensch
Terneuzen
47:42
106
Adri Deijkers
Amsterdam
47:42
107
Pieter van Harmelen
Amsterdam
47:43
108
Bram van der Gaag
Amsterdam
47:45
109
Ronald Franken
Almere
47:45
110
R Miserus
Amsterdam
47:48
111
Mitchell Ashworth
Haarlem
47:50
112
Martin van Vugt
Hoorn Nh
47:50
113
Jan Kooy
Amsterdam
47:53
114
A Bruebaart
Houtdorp
47:54
115
Marc van Manen
Velserbroek
47:58
116
Ben Diepstraten
Amsterdam
48:02
117
Evert Schoenmaker
Amsterdam
48:04
118
Paul Moeskops
Heemstede
48:11
119
Albert van der Meer
Amsterdam
48:15
120
Ben Hulsebos
Amsterdam
48:21
121
W Cossiga
Amsterdam
48:22
122
Bas Pfister
Amsterdam
48:26
123
Reinoud Leeuwerink
Amsterdam
48:32
124
Jack Krom
Amsterdam
48:33
125
Ewart Tamminga
Amsterdam
48:37
126
F Moolenaar
Amsterdam
48:38
127
Mathieu Nagelkerke
Amsterdam
48:39
128
Willem de Haan
Amsterdam
48:41
129
R Martuscieno
Haarlem
48:53
130
Theo Frohn
Amstelveen
48:53
131
Thieu Engels
Amsterdam
48:56
132
Aart Scholte
Weesp
49:18
133
Kees Koersvelt
Naarden
49:24
134
Kees Eigenhuis
Kudelstaart
49:26
135
Frank van der Velde
Abcoude
49:28
136
Rob Hofland
Assendelft
49:31
137
Martin Roodenburg
Amsterdam
49:31
138
Regina Homan
Purmerend
49:37
139
E C Schram
Amsterdam
50:05
140
Peter Nooij
Hoofddorp
50:07
141
Jos van Gastelen
Purmerend
50:11
142
André Wieringa
Huizen
50:13
143
T de Ruijter
Amsterdam
50:37
144
Paul N de Groot
Amsterdam
50:45
145
Vivian Jozefzoon
Amsterdam
50:53
146
Jack Daniels
Amsterdam
50:54
147
V C F Tersteeg
Amsterdam
50:55
148
Eelco van Dijk
Amsterdam
51:01
149
J m Wit
Uitgeest
51:04
150
Ruud de Jong
Amsterdam
51:10
151
Martin Kalkman
Amsterdam
51:14
152
Andy Weers
Diemen
51:16
153
T Melten
Amstelveen
51:17
154
C T Smit
Amsterdam
51:25
155
O van Wijngaarden
Amsterdam
51:33
156
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
51:46
157
Satoshi Terada
Amsterdam
51:48
158
P f Pouwets
Amsterdam
51:50
159
Wim Roozenboom
Amstelveen
51:51
160
Evert Schuringa
Amsterdam
51:52
161
R Geelen
Amsterdam
51:56
162
Peter Pebesma
Amsterdam
51:57
163
Coen Terbrack
Amstelveen
52:00
164
N Busker
Almere
52:05
165
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
52:07
166
Frank Homburg
Haarlem
52:12
167
Mart Lacroix
Amsterdam
52:14
168
Martin van der Voet
Amsterdam
52:18
169
Simon w Oosterbaan
Amsterdam
52:21
170
Bob vd Berg
Amsterdam
52:24
171
Marco Vermaas
Nederhorst den Berg
52:27
172
Piet van Wieringen
Amsterdam
52:29
173
Ewald van Honschoten
Amstelveen
52:37
174
Siem de Vries
Heemskerk
52:40
175
P van Britsom
Duivendrecht
52:41
176
A M Fahy
Amsterdam
52:41
177
S Nick
Aalsmeer
52:41
178
Jeroen G de Boer
Amsterdam
52:46
179
Robin Troost
Amsterdam
52:57
180
Lian Kosse
Amsterdam
53:11
181
Roy Muller
Oostzaan
53:13
182
Jan van der Hoef
Amsterdam
53:19
183
Joost Ulmans
Amsterdam
53:23
184
D Hostra
Amsterdam
53:25
185
H W van Dam
Amsterdam
53:26
186
Fons vd Wiel
Lelystad
53:42
187
Ben Kok
Kampen
53:43
188
Paul van Nobelen
Zaandam
53:50
189
Nico de Bruijne
Diemen
53:54
190
Gert Mulder
Badhoevedorp
53:55
191
Jeroen Ruys
Almere
54:02
192
Leo Kahn
Amsterdam
54:02
193
René Saras
Hilversum
54:02
194
Satoski Yamamoto
Amstelveen
54:07
195
Guillermo Correa
Amsterdam
54:11
196
Graafland
Amsterdam
54:20
197
Peter van Veen
Ilpendam
54:25
198
Owen Carter
Amsterdam Zuidoost
54:25
199
Jhj Vreugdenhil
Grave
54:29
200
M R Slijngaard
Almere
54:31
201
Albert Slager
Castricum
54:31
202
A Schuurman
Amsterdam
54:41
203
Martin Eggerdinck
Purmerend
55:01
204
JHT Rohling
Amsterdam
55:02
205
Rick Scholte
Amsterdam
55:09
206
Olmedo Correa
Amsterdam
55:14
207
A W Talman
Amsterdam
55:26
208
H P van Arkel
Amsterdam
55:38
209
Jaap Zijda
Amsterdam
55:42
210
Frank Melten
Amstelveen
55:43
211
Bas Blokpoel
Amsterdam
55:56
212
R J vd Heijden
Amsterdam
55:58
213
Oscar Hefting
Amsterdam
56:04
214
Nbm Beumer
Amsterdam
56:11
215
Kerer
Amsterdam
56:15
216
Eric Boter
Badhoevedorp
56:31
217
Peter d Jong
Amsterdam
56:33
218
Danial Khalesi
Amsterdam
56:41
219
Danny Kunst
Amsterdam
56:41
220
Meinoert Meijen
Blokker
56:42
221
Robert de Bree
Zeist
56:53
222
Rob Munscher
Amsterdam
57:02
223
Ferdy Boer
Amsterdam
57:06
224
K C Chung
Amsterdam Zuidoost
57:30
225
A T Janmaat
Amsterdam
57:32
226
Marcel Kroes
Badhoevedorp
57:40
227
Piet van Grol
Amsterdam
57:41
228
Thomas Koelemeijer
Amsterdam
57:54
229
Ovi Henriquez
Amsterdam
58:16
230
Jan Jaap Stijten
Amsterdam
58:24
231
J Furman
Amsterdam
58:28
232
Harold Muller
Amstelveen
58:38
233
E J Koenjer
Amsterdam
58:51
234
S I van den Berg
Amsterdam
59:23
235
C Noordanus
Kudelstaart
59:58
236
Bert Mulder
Amsterdam Zuidoost
1:01:31
237
R Rikkert
Badhoevedorp
1:02:26
238
Zyron Cybulkiewicz
Amsterdam
1:02:29
239
S J Flamand
Amsterdam
1:02:31
240
P Janse
Amsterdam
1:02:45
241
Gertjan Wolbink
Amsterdam
1:02:46
242
Harry Ebbink
Amsterdam
1:04:43
243
P Doeswijk
Amsterdam
1:04:57
244
Y C Ha
Amsterdam
1:05:10
245
T N Bleijswijk
Amsterdam
1:05:29
246
Wim Klerkx
Amsterdam
1:05:33
247
Hans van Troost
Hoofddorp
1:14:51
10REV, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Spaargaren
Nieuw Vennep
43:36
2
Nicole Luijenberg
Amsterdam
43:40
3
Miebeth Lucassen
Amsterdam
44:37
4
Nicolette vd Dikkenber
Amsterdam
44:38
5
Wietske de Vries
Amsterdam
46:13
6
Denise Eijsman
Blaricum
46:33
7
Jolein de Bruin
Amsterdam
46:58
8
Mariska Tijmstra
Amsterdam
47:38
9
Kaori Ito
Amsterdam
48:20
10
S vd Valk
Amsterdam
48:33
11
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
49:18
12
Milly Weijerman
Duivendrecht
49:29
13
Marjolein Deiters
Amsterdam
49:42
14
Julie Jurriaans
Amsterdam
50:19
15
Liesbeth d Boer
Amsterdam
50:47
16
Angelique Bosman
Amsterdam
50:53
17
Antoinette Botman
Badhoevedorp
50:59
18
Heidy Wolters
Amsterdam
51:02
19
Yvonne Dorst
Vinkeveen
51:26
20
Cindy Koomen
Amsterdam
51:27
21
Katalin Gallyas
Amsterdam
51:38
22
Margreet van der Wit
Uithoorn
51:59
23
Mirelle de Weerdt
Haarlem
52:09
24
Christel Niemeijer
Amsterdam
52:26
25
Christina Lucassen
Almere
52:28
26
Judith van Beek
Mijdrecht
52:42
27
Jessica Kamp
Amsterdam
52:49
28
Barbara Duns
Amsterdam
52:54
29
Mette Vervoort-Dekhuij
Amsterdam
53:15
30
Tatiana Kalinina
Amsterdam
53:21
31
Claudia Remijn
Amsterdam
53:30
32
Kristin Strumane
Amsterdam
53:30
33
Margie Sahupala
Amsterdam
53:49
34
Sandra Langeveld
Amsterdam
53:58
35
Martine Martine
Heemstede
54:20
36
Ivon Soldaat
Amsterdam
54:28
37
Esther Terhoeve
Amsterdam
54:34
38
Marjolijn van Nes
Amsterdam
54:56
39
Marja Hoekstra
Amsterdam
55:02
40
Quirien Tijssen
Amsterdam
55:15
41
J J F Cevat
Monnickendam
55:16
42
Irma van Kampen
Amsterdam
55:20
43
W Hudepoht
Amsterdam
55:33
44
M vd Ven
Amsterdam
55:50
45
Esther Slingerland
Amsterdam
56:01
46
Franka de Zwart
Vinkeveen
56:06
47
Marlies de Jong
Amsterdam
56:12
48
Mariska Koers
Amsterdam
56:14
49
Judith Roozemond
Amsterdam
56:23
50
Margot Mudde
Amsterdam
56:24
51
T Tjoe-Fat
Amsterdam
56:34
52
Carla Nagel
Amsterdam
56:42
53
Ria Post
Amsterdam
56:46
54
Joke Hoed
Amsterdam
56:50
55
Linda Pouwels
Amsterdam
56:54
56
Geertje Boersma
Uithoorn
57:07
57
Conny van den Bussche
Amsterdam
57:08
58
Bianca van Milligen
Amsterdam
57:15
59
Ingrid Bulder
Amsterdam
57:43
60
Christel d Rooy
Purmerend
58:03
61
Heidy Terhoeve
Amsterdam
58:10
62
Marije van Lint
Amsterdam
58:10
63
Mia Hunze
Amsterdam
58:11
64
Astrid Claassens
Amsterdam
58:19
65
Jo Haen-van Langen
Amsterdam
58:19
66
M Garsten
Amsterdam
58:22
67
Annet van Esch
Grave
58:38
68
Hanneke Pauwels
Amsterdam
58:41
69
Anja Komen
Haarlem
58:43
70
Caroline van Dijk
Heemstede
58:43
71
Allison Bruce
Amsterdam
59:02
72
Mascha Krol
Duivendrecht
59:07
73
Marlie Duizings
Amsterdam
59:08
74
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
59:13
75
Angelique Peper
Amsterdam
59:49
76
Chris Kant
Amsterdam
59:57
77
Kathy Worden
Stedum
59:59
78
Alice vd Laan
Amsterdam
1:00:08
79
Ilona Klitsie
Amsterdam
1:00:16
80
Jacqueline Rijkers
Amsterdam
1:00:28
81
Charlotte Rodriguez
Amsterdam
1:00:36
82
Renske Luca
Diemen
1:00:48
83
Berna Homan
Purmerend
1:01:19
84
Marjolein den Breejen
Almere
1:02:13
85
Marjon van Dijk
Badhoevedorp
1:02:26
86
Masja Slag
Amsterdam
1:02:32
87
Angela Wolbink
Amsterdam
1:02:45
88
Marjolijn van de Wiel
Lelystad
1:03:01
89
Annemarie Könecke
Broek in Waterland
1:03:16
90
Karin de Rooy
Amsterdam
1:04:08
91
Gea Porsius
Amsterdam
1:04:40
92
R G M Punt-Bleijswijk
Amsterdam
1:05:29
10MSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adnan Naanaa
AAC
31:55
2
Jeroen Veldhuis
AAC
32:57
3
Jiri Kemper
Zaanland
33:32
4
Bart F W Minnebo
Kronos
36:25
5
Robbert Luttikhuizen
Loopgroep PK
37:00
6
Dennis Veldkamp
Amersfoort
37:04
7
J C Smit
AV Edam
37:17
8
Jonk
AV Edam
37:51
9
Veron Lust
Purmerend
37:53
10
Z Obrenovic
Diemen
38:08
11
Freek Koersvelt
AKU
38:35
12
Mathijs de Vroome
U-Track
38:53
13
Laurens Tol
Volendam
40:37
14
Patrick van Amstel
Koog aan de Zaan
45:55
15
Tjerk Peijnenborg
Purmerend
46:50
16
Michiel van Gorkum
Phanos
47:00
17
Dennis Krommenhoek
Startbaan
52:07
10M35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Tol
AV Edam
33:21
2
Edwin van Oort
Phanos
33:33
3
Arno van den Berg
SV Sportlust
33:41
4
Jos Kaptein
AAC
34:08
5
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
34:16
6
Jan Hendrikse
Amsterdam Zuidoost
34:48
7
Norman Kock
Phanos
35:28
8
Piotr Janmaat
Phanos
35:42
9
Ronald Gordijn
De Koplopers
35:43
10
André Ruiter
SAV
35:56
11
Marcel Hooiveld
SAV
35:59
12
Bart Eveleens
Startbaan
36:00
13
Martijn Hiensch
Phanos
36:02
14
Marco van Nek
Loopgroep PK
36:23
15
Cor Vonk
Phanos
36:25
16
Ron Kruger
Lycurgus
36:33
17
Ronald de Roos
Hellas
36:48
18
Bas Poot
NEA Volharding
36:51
19
Maikel-Tjeerd Luiking
Phanos
36:57
20
Klaas-Jan Elzinga
Friesland
37:09
21
Robert Boersma
Purmerend
37:10
22
Wim Veldhuisen
Hardloopclub Amsterd
37:31
23
Jan Fidder
Atos
37:52
24
M Kroonenberg
Amstelveen
37:53
25
Walter Zuijderduin
AAC
38:12
26
Rene Duijvekam
AV '23
38:18
27
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
38:39
28
Alfred Bosker
Loopgroep PK
38:40
29
Marco Knijn
Loopgroep PK
38:53
30
Mimoun Yacoubi
Almere '81
39:32
31
Perry van Dijk
Phanos
40:26
32
Henry van der Spoel
Phanos
40:38
33
Sander Eggenhuizen
AV '23
40:40
34
Kees Lamboo
NEA Volharding
40:47
35
Ton Tijssen
Loopgroep PK
40:54
36
A Post
Atos
42:32
37
Marcel van der Aart
KAV Holland
45:26
38
Antoon van Olderen
AV '23
45:43
39
Ben van Arum
Loopgroep PK
45:46
40
Martin Cevat
AV Monnickendam
47:57
10M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Stelling
AV '23
33:49
2
Dick van Zalinge
AV Edam
34:36
3
Piet Mossel
AV Edam
34:42
4
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
35:01
5
Johnny Johnson
Triathlon
35:25
6
Kees Elsinga
AV '23
35:38
7
J A M van der Peet
AV Monnickendam
35:51
8
Titus Mulder
Apeldoorn
35:57
9
Ger Kragten
Atos
36:12
10
Duk Bekema
Startbaan
36:21
11
Oscar Smit
Veteranen Nederland
36:32
12
Jan Zwarthoed
AV Edam
36:50
13
Wim Schoots
Phanos
37:22
14
Rob Spijker
NEA Volharding
37:23
15
Eef Hoff
Zuidwal
37:55
16
G E Vliegenthert
Atos
38:16
17
Dick Nijland
AV '23
38:23
18
Ruud Verhoef
Ron Clarke
39:15
19
Joris de Wijs
Phanos
39:36
20
Dick Kwakman
AV Edam
39:44
21
Albert Hingstman
AV '23
40:09
22
Joep van den Hoven
AV '23
40:24
23
Ritsert Haitsma
Phanos
41:33
24
Theo de Haan
AAC
41:41
25
André Boom
Kombijsport
41:48
26
Klaas van der Veen
Almere '81
41:52
27
Eric Berenstra
AV '23
41:59
28
Jaco Ruinard
Atos
42:04
29
Harry Zaal
Kombijsport
42:16
30
Hans Steinraht
AV '23
42:29
31
Johan van Steen
AV '23
42:36
32
Ambro Visser
Phanos
42:48
33
Lejo van den Brule
AV '23
42:48
34
Albert Witteveen
Veteranen Nederland
43:23
35
Evert Kranendonk
Atos
43:45
36
Sjaak Smit
AV '23
44:02
37
Rolf van der Meulen
Veteranen Nederland
44:30
38
Reinout Koperdraat
AV '23
44:31
39
Rene Sijmons
Phanos
45:19
40
Ralph Ferouge
Phanos
45:48
41
Jan Mens
Phanos
46:24
42
Henk van Dijk
Kombijsport
47:01
43
Ben Heijmeijer
Tempo
47:43
44
Allard van Pelt
Phanos
47:55
45
Valk
Amsterdam
49:38
46
Paul van Rutten
Startbaan
50:46
47
Alfons Knijn
Phanos
52:21
48
Hans Bontjes
NEA Volharding
54:21
10M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
38:18
2
Jaap Bouwmeester
AKU
38:20
3
Tom van Breukelen
Phanos
39:45
4
Bob Renkema
Phanos
40:43
5
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
41:20
6
Jaap Dooijewaard
Phanos
42:35
7
M Koorn
Veteranen Nederland
42:47
8
Henk Walkier
Amsterdam
42:51
9
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
43:27
10
Gerard Blees
Veteranen Nederland
44:23
11
Pieter Servatius
Phanos
44:53
12
Peter Groen
AV '23
44:56
13
Pierre van den Berg
Startbaan
45:18
14
Henkv Anholt
RK HAV
46:32
15
Jos Snel
NEA Volharding
48:26
16
Jacq de Rol
Veteranen Nederland
49:19
17
Frans Levelt
Veteranen Nederland
49:23
18
Ruud Teeuwen
Veteranen Nederland
53:17
19
Kasan Kasanmdehamat
Veteranen Nederland
54:30
20
Gerrit vd Steeg
AV Aalsmeer
1:03:01
10VSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pol
AV '34
35:44
2
Zoe Fleming
Phanos
36:37
3
Ingrid Grutters
Atverni
38:15
4
Sara Goudsmit
Loopgroep PK
43:18
5
Mi-Sook van den Bosch
AAC
46:03
6
C Dekker
NEA Volharding
57:10
10V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Zeekant
Loopgroep Aart Stigt
40:47
2
Ingrid Dekker
Haarlemmermeer
40:54
3
Bianca Koole
Loopgroep PK
42:47
4
Astrid Glorie
Loopgroep PK
43:24
5
Mai Neijens
Atos
43:34
6
Marijke van Oostrum
Phanos
44:44
7
Hortense Nollet
Kombijsport
46:33
8
Aty Duin
NEA Volharding
47:07
9
Sandry Meerdink
Atos
47:57
10
Marjolein van Valderen
Phanos
48:32
11
Marianne IJnsen
Phanos
50:13
12
Marike Struwe
NEA Volharding
52:24
13
Sonja van Zeelt
Veteranen Nederland
55:27
14
Sylvia Heemskerk
Sassenheim
56:26
onderdeel van het TradeXchangeRondjeMokum, hoofdsponsor Run2Day Amsterdam
met bijzondere dank aan FINISH BOX Amsterdam Self Storage (Opslagruimte)
www.uitslagen.nl
10-10-2006 00:31