Uitslagenlijst Bestmenerbergcross en Palazoloop Ommen - Zondag 1 oktober 2006
HSEN, 11.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
40:50
40:50
4
Jan Scheenstra
Steenwijkerwold
41:44
41:43
8
Marijn de Jonge
Vroomshoop
44:29
44:27
13
René de Jager
AV Vriezenveen
51:40
51:38
16
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
56:49
56:47
18
Bart van der Meulen
Zwolle
58:35
58:31
19
Rob Stapersma
Loopgroep Aart Stigt
58:39
58:31
21
Martijn Reurink
Vriezenveen
1:03:21
1:03:16
H40+, 11.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert de Ruddere
Wevelweg (Be)
41:15
41:15
3
Klaas jan Hofstra
Appelscha
43:11
43:11
5
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
45:15
45:14
6
Vincent Holtmaat
Luttenberg
46:32
46:31
12
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
52:27
52:26
13
Henk Koopman
Loopservice.nl
53:11
53:06
21
Henk vd Kolk
ACO Van Elderen
55:15
55:07
22
Martin Kappert
Dedemsvaart
56:28
56:24
28
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
57:48
57:40
29
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
57:48
57:40
39
Herman Westerman
Spurt '88
1:01:55
1:01:46
44
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
1:09:26
1:09:16
45
Martin Boswinkel
Vriezenveen
1:11:45
1:11:35
46
Frank Renier van Gesse
Harderwijk
1:22:04
1:21:59
H50+, 11.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
44:28
44:28
4
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
47:20
47:19
12
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
56:41
56:39
14
Ari Borgstijn
De Koplopers
57:27
57:23
17
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
58:42
58:36
20
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:02:51
1:02:43
22
Evert Luchtenbelt
Witharen
1:08:19
1:08:16
DAMES, 11.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marleen Herbert
Bergentheim
54:48
54:47
4
Anita Deemter-Weits
Hardenberg
55:02
55:00
5
Joke Lubberdink
Vriezenveen
57:19
57:17
7
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
1:03:27
1:03:23
8
Edith van den Heiden
Assen
1:04:29
1:04:25
14
Sandra de Goede
Kerkenveld
1:08:35
1:08:28
HEREN, 5.55 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Leon van der Lans
Stuifzand
20:26
20:25
4
K vd Veen
Sint Jansklooster
21:06
21:06
11
Martijn Kolkman
Vriezenveen
23:52
23:51
14
Mathieu van der Veen
Ommen
24:49
24:47
15
Martin Luteyn
Zuidwolde Dr
25:17
25:16
19
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
26:59
26:54
22
Bernhard Herbert
Bergentheim
27:43
27:41
23
Marinus Jasper
Kloosterhaar
27:58
27:55
30
Simon Zoetebier
Beerzerveld
32:38
32:36
DAMES, 5.55 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Astrid van Velden
Hardenberg
24:49
24:48
4
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
26:33
26:31
8
Linda Breukelman
Hardenberg
30:01
29:58
11
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
30:29
30:27
16
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
32:41
32:36
17
Geke Tempelman
Bruchterveld
33:07
33:03
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
34:22
34:22
5
Jan Scheenstra
Steenwijkerwold
36:36
36:35
6
Martin Stevens
Almere Buiten
37:52
37:50
9
René de Jager
AV Vriezenveen
41:17
41:15
14
Rob Stapersma
Loopgroep Aart Stigt
49:01
48:55
16
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
50:07
50:05
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert de Ruddere
Wevelweg (Be)
34:26
34:25
4
K vd Veen
Sint Jansklooster
37:28
37:27
5
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
38:31
38:30
7
Vincent Holtmaat
Luttenberg
40:18
40:16
20
Henk Koopman
Loopservice.nl
46:23
46:12
21
Martin Kappert
Dedemsvaart
46:29
46:25
26
Henk vd Kolk
ACO Van Elderen
47:57
47:51
27
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
49:04
48:55
30
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
49:11
49:02
31
Herman Westerman
Spurt '88
49:28
49:22
34
Erik van Limburg
Wapenveld
49:53
49:49
38
Mark Wigmans
Loopservice.nl
53:08
52:55
41
Martin Boswinkel
Vriezenveen
57:37
57:29
42
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
58:06
57:52
43
Frank Renier van Gesse
Harderwijk
1:05:57
1:05:53
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
38:00
37:59
8
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
47:34
47:32
10
Ari Borgstijn
De Koplopers
48:20
48:17
15
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:31
51:19
19
Evert Luchtenbelt
Witharen
57:17
57:15
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Astrid Jansen Hollebau
Ommen
48:48
48:38
4
Marleen Herbert
Bergentheim
52:06
52:04
5
Alma van de Velde
Hardenberg
52:16
52:04
12
Jeanet Westerman
Gramsbergen
56:24
56:17
16
Henny van der Meer
Heemserveen
58:24
58:12
De 11 km van de Besthmenerbergcross is onderdeel van de Rabobank Vechtdalmarathon 2 daagse, zie http://www.vechtdalmarathon.nl. Zowel de 11 als de 5.6 km zijn onderdeel van het Vechtdalloopcircuit, http://www.vechtdalloopcircuit.nl
Uitslagen.nl
01-10-2006 00:00