Uitslagenlijst Vechtdalmarathon 2 daagse, halve marathon

Ommen - Zaterdag 30 september 2006

HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde
1:11:00
1:10:59
2
Leon Sanderman
Rijssen
1:11:39
1:11:39
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:12:28
1:12:28
4
Jan Scheenstra
Steenwijkerwold
1:14:50
1:14:49
5
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
1:16:09
1:16:09
6
Andre Plette
Oldebroek
1:19:09
1:19:08
7
Jan Otter
Vriezenveen
1:23:48
1:23:47
8
Richard Lugies
Slagharen
1:24:28
1:24:25
9
Martijn Dekker
Dalfsen
1:25:05
1:25:04
10
J Dunnink
Rouveen
1:26:58
1:26:56
11
René de Jager
AV Vriezenveen
1:28:10
1:28:07
12
Wim Ramaker
Marienberg
1:28:37
1:28:35
13
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
1:29:15
1:29:11
14
Maarten Vos
Zwolle
1:32:56
1:32:54
15
Eric Benjamins
Ane
1:33:09
1:33:03
16
Martin Neijensteijn
Zwolle
1:33:11
1:33:08
17
Henri Olthof
Atletics Nijverdal
1:37:40
1:37:37
18
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
1:38:37
1:38:36
19
Albert Coelwijk
Zuidwolde Dr
1:39:37
1:39:33
20
Leo Hulter
Gramsbergen
1:40:37
1:40:31
21
Eddy Cornelissen
Heerde
1:41:17
1:41:10
22
Ronald Westerhof
Zwolle
1:43:09
1:42:58
23
Harrie Jasper
Sibculo
1:44:00
1:43:55
24
René Kampman
Ommen
1:46:02
1:45:56
25
Rob Stapersma
Loopgroep Aart Stigt
1:47:42
1:47:35
26
Sybrand Westhuis
Zwolle
1:49:15
1:49:05
27
Alex Klein
Loopservice.nl
1:49:49
1:49:44
28
Patrick Grobbee
Dalfsen
1:50:24
1:50:19
29
Dick Dreschler
Lemelerveld
1:53:39
1:53:29
30
Han Jansen
Ommen
1:54:22
1:54:12
31
Erik Veurink
Ommen
1:57:01
1:56:55
32
Jan Wermink
Ommen
1:57:01
1:56:54
33
Marcel Kvoeze
Den Ham Ov
1:57:11
1:57:01
34
Wim van der Kolk
Zwolle
2:01:08
2:00:59
H40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert de Ruddere
Wevelweg (Be)
1:12:51
1:12:50
2
A Deemter
Hardenberg
1:14:56
1:14:56
3
Henk Uitslag
Oldebroek
1:17:43
1:17:43
4
Jan Poortman
Rijssen
1:17:56
1:17:55
5
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
1:22:00
1:21:59
6
Erik Post
Bergentheim
1:23:10
1:23:08
7
Peter Scheutjens
Marvel
1:24:19
1:24:17
8
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
1:25:10
1:25:08
9
Vincent Holtmaat
Luttenberg
1:26:03
1:26:02
10
Jos Keulstra
LAAC Twente
1:30:05
1:30:00
11
Henny Berends
Spurt '88
1:30:35
1:30:30
12
Tom Volkers
Dalfsen
1:32:11
1:32:09
13
Bert de Lange
Hardenberg
1:32:59
1:32:57
14
Rene Nijkamp
AV '34
1:33:05
1:33:02
15
Bennie Schakelaar
Zwolle
1:33:31
1:33:23
16
Allard Meijerink
Den Ham Ov
1:33:50
1:33:45
17
H Enock
Den Ham Ov
1:33:58
1:33:55
18
B Roeten
Ommen
1:35:10
1:34:59
19
Ronny oude Veldhuis
Oldenzaal
1:35:18
1:35:11
20
Kees vd Wetering
IJsselmuiden
1:35:38
1:35:36
21
Wim Matel
Spurt '88
1:35:45
1:35:44
22
Bennie Kosse
De Krim
1:35:54
1:35:50
23
Hans Dat
LAAC Twente
1:36:00
1:35:55
24
Jan Verdonkschot
Klazienaveen
1:36:58
1:36:55
25
Jasper Klein
Dedemsvaart
1:37:42
1:37:38
26
Arian Wassink
Daventria
1:38:07
1:38:00
27
Bernhard Kootstra
Dalfsen
1:38:10
1:38:01
28
Henk vd Kolk
ACO Van Elderen
1:38:58
1:38:50
29
Henk Veurink
Ommen
1:39:25
1:39:20
30
Henk Koopman
Loopservice.nl
1:39:40
1:39:35
31
Anton Haitink
Dalfsen
1:39:44
1:39:40
32
Arie Drogt
Balkbrug
1:40:01
1:39:56
33
Dick Aalderink
Ommen
1:40:30
1:40:25
34
Wouter Bos
Dalfsen
1:40:41
1:40:35
35
Harrie Poll
Zwolle
1:41:11
1:41:04
36
Martin Kampman
Holten
1:41:15
1:41:13
37
Wim Pasman
Dalfsen
1:41:48
1:41:44
38
Rik Olijve
Ommen
1:42:07
1:41:57
39
Martin Kappert
Dedemsvaart
1:42:15
1:42:11
40
Roel Otten
Bruchterveld
1:42:18
1:42:14
41
Herman Westerman
Spurt '88
1:42:37
1:42:28
42
Richard de Wit
Arrien
1:42:41
1:42:32
43
Arthur Selbach
Deventer
1:42:46
1:42:42
44
Martin Kuipers
Albergen
1:43:29
1:43:26
45
Dirk Timmermans
Spurt '88
1:43:51
1:43:47
46
Bert Jan Beldman
Nijverdal
1:43:53
1:43:46
47
Albert Smit
Daarlerveen
1:43:53
1:43:46
48
Paul Slot
Dalfsen
1:45:00
1:44:53
49
J Folkers
De Krim
1:48:13
1:47:59
50
Hilbert Bakker
Ommen
1:48:20
1:48:09
51
Wim Slotman
Ommen
1:48:36
1:48:27
52
Jan van Beesten
Ommen
1:48:43
1:48:37
53
J Binnemars
den ham
1:49:23
1:49:19
54
Eric Logtenberg
Ommen
1:49:35
1:49:29
55
Theo Bosch
Loopservice.nl
1:49:47
1:49:39
56
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
1:50:17
1:50:06
57
Bert vd Vegt
Ommen
1:50:22
1:50:12
58
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
1:50:26
1:50:15
59
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
1:50:29
1:50:20
60
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
1:50:54
1:50:47
61
Botter Erik
Hardenberg
1:51:03
1:50:59
62
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
1:51:25
1:51:13
63
Henk jan Jansen
Ommen
1:51:53
1:51:42
64
Onno Reehoorn
Zwolle
1:52:19
1:52:11
65
Nico Dontje
Nieuwegein
1:53:04
1:52:51
66
Willem Kramer
Apeldoorn
1:56:48
1:56:35
67
Martin Boswinkel
Vriezenveen
1:58:28
1:58:17
68
Gert Hendriks
Almelo
1:59:03
1:58:54
69
Lucas Vermeeren
Ommen
1:59:14
1:59:08
70
Aad van Benten
Heemserveen
1:59:37
1:59:28
71
Albert Eissen
Meppel
1:59:44
1:59:36
72
Hans Haandrikman
Hardenberg
2:07:18
2:07:09
73
J Hooyer
Wezep
2:08:59
2:08:53
74
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
2:10:27
2:10:14
75
Peter Borgman
ACO Van Elderen
2:15:36
2:15:26
76
Frank Renier van Gesse
Harderwijk
2:21:08
2:21:04
H50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
W de Weerdt
Hattem
1:16:08
1:16:08
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
1:20:27
1:20:26
3
Dick Sanderman
Rijssen
1:24:11
1:24:10
4
Ger Kolner
Albergen
1:29:14
1:29:11
5
Adriaan Sparreboom
Dronten
1:31:26
1:31:24
6
Bert Lock
Ommen
1:31:50
1:31:45
7
Toon van Kessel
Twello
1:33:01
1:32:58
8
Piet Wassenaar
Barneveld
1:34:05
1:34:04
9
Fokke Wind
AV Vriezenveen
1:34:56
1:34:54
10
M de Jager
Hengelo Ov
1:35:48
1:35:45
11
Ddirk Platjes
Sibculo
1:36:57
1:36:52
12
Freek Vosjan
hardenberg
1:37:14
1:37:11
13
Ari Borgstijn
De Koplopers
1:38:11
1:38:08
14
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
1:38:45
1:38:43
15
Gijd Kuiper
Soest
1:40:18
1:40:15
16
Ton Wissink
Wierden
1:41:42
1:41:36
17
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
1:42:04
1:41:58
18
H Martens
Ommen
1:43:10
1:42:59
19
Be Krul
Nieuwleusen
1:45:07
1:45:05
20
A Vreeman
Ommen
1:45:49
1:45:37
21
Henk Veldkamp
Hoogeveen
1:45:50
1:45:48
22
Willem Langendijk
Flevo Delta
1:48:15
1:48:05
23
Herman Euverman
Zwolle
1:48:28
1:48:20
24
Cor Westhuis
Dalfsen
1:49:15
1:49:05
25
Theo Zoer
Hardenberg
1:52:46
1:52:35
26
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:55:15
1:55:04
27
Dick Telman
Nieuwleusen
1:55:24
1:55:16
28
Henk Schuurman
Lemele
1:55:28
1:55:16
29
Derk Pullen
Staphorst
1:57:37
1:57:24
30
Wim Meijerink
Ommen
1:57:42
1:57:37
31
Peter Alferink
Ommen
2:03:33
2:03:22
32
Evert Luchtenbelt
Witharen
2:05:27
2:05:21
33
Gerard Bolte
Hardenberg
2:07:19
2:07:15
DAMES, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
Enschede
1:29:11
1:29:09
2
Marleen Lubbers
Klazienaveen
1:31:55
1:31:53
3
Rona Meijer
Lutten
1:41:12
1:41:09
4
Manon Herbert
Bergentheim
1:45:37
1:45:35
5
Ina Kamermans
Zwolle
1:51:09
1:51:02
6
Anja Bennink
Hollandscheveld
1:54:42
1:54:38
7
Mirella Makkinqa
Nieuwleusen
1:55:24
1:55:16
8
Margriet KOEKOEK
Rogat
1:56:12
1:56:04
9
Janny Jansen
Hasselt
1:56:35
1:56:29
10
Jose Benjamins
Bruchterveld
1:56:40
1:56:33
11
Marry Hooijer
Zwolle
1:57:12
1:57:06
12
Gea Dijk-Schuurman
Nieuwleusen
1:58:28
1:58:19
13
Willy van Vliet
Rogat
2:00:21
2:00:13
14
Hilda Paarhuis
Rouveen
2:01:25
2:01:20
15
Annet Gerkes-Webbink
Montfoort
2:04:09
2:04:02
16
Connie Kolfschoten
Montfoort
2:04:09
2:04:03
17
Lida de Vries
Houten
2:04:10
2:04:04
18
Ria Borgstijn
Schiedam
2:04:44
2:04:41
19
Ineke Nawijn
Hardenberg
2:07:18
2:07:09
20
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
2:08:48
2:08:38
21
Laura Schipper
Groningen
2:09:51
2:09:40
22
Janine Pullen
Zwolle
2:16:37
2:16:26
BEDR., BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steven Janssen
Heering Kunststoffen
16:35
16:34
2
Hendry Pappot
Heering Kunststoffen
16:39
16:37
3
Mathieu vd Veen
Gemeente Ommen/Brand
18:21
18:18
4
Justin Mannot
Flater
18:47
18:44
5
Roelof Westerhof
Gemeente Ommen/Brand
18:52
18:51
6
Marcel Theunissen
Jong & Laan Nijverda
18:53
18:41
7
Theo Wieringa
Adminion
19:31
19:30
8
Cris Funk
Stijlgroep Twente
19:46
19:45
9
Erik Speek
Vechtdal gerechtsdeu
19:49
19:45
10
John Huizing
Schoeller Arca Syste
19:57
19:56
11
Maurits Bloem
Heuver Banden
20:05
19:57
12
Donald Bunning
Schoeller Arca Syste
20:07
20:05
13
Ton Reinders
Flater
20:13
20:10
14
Hans van Kluiven
Larcom
20:13
20:09
15
Jaap den Bakker
Van Elderen & Partne
20:17
20:15
16
Martijn Gaasbeek
Sport Plaza - team 1
20:20
20:18
17
Ferdinand van Essen
Heuver Banden
20:26
20:22
18
Ben Baan
Stijlgroep Twente
20:36
20:35
19
Michiel Andriessen
Schoeller Arca Syste
20:36
20:34
20
Astrid Janssen
Huisartsen Caroussel
20:41
20:38
21
Martijn Dankelman
Golfrest. Hooge Grav
20:44
20:39
22
Roel Veldhuysen
Gemeente Ommen/Brand
20:45
20:43
23
Sake Pol
Gemeente Ommen/Brand
20:55
20:54
24
Roel Gaasbeek
Sport Plaza - team 1
20:56
20:55
25
Robert Meijerink
Golfrest. Hooge Grav
21:00
20:56
26
Gerben Andriessen
Vechtdal gerechtsdeu
21:08
21:03
27
Tom Onderwater
Larcom
21:13
21:11
28
Freddie Jansen
Van Elderen & Partne
21:21
21:17
29
Giny Dunnewind
De Zon
21:59
21:56
30
Henk Schoeman
Jong & Laan Nijverda
22:18
22:13
31
Joop Weenink
Jong & Laan Nijverda
22:36
22:30
32
Annie Herbrink
De Zon
22:40
22:37
33
Rene Boertien
Van Elderen & Partne
22:45
22:40
34
Marchel Roddenhof
De Zon
22:52
22:49
35
Jochem Andriessen
Vechtdal gerechtsdeu
22:57
22:53
36
Hans Pol
Van Elderen & Partne
23:10
23:06
37
Lidwien Swartjes
Jong & Laan Nijverda
23:45
23:40
38
Zeljko Zoric
Gemeente Ommen/Brand
23:45
23:43
39
Ceciel Huuskes
Huisartsen Caroussel
23:46
23:43
40
Margreet Bosch
Huisartsen Caroussel
23:47
23:43
41
Karin Heuver
Sport Plaza - team 1
24:07
24:03
42
Bertus Heuver
Heuver Banden
24:09
24:04
43
Frans Heerink
De Zon
24:23
24:19
44
Stijlgroep Twente
24:34
24:32
45
Bard Peskens
Bard. Zo
24:40
24:36
46
Henk vd Linde
Bard. Zo
24:40
24:36
47
Sylvia Chen
Sport Plaza - team 2
24:43
24:39
48
Conny Lenderink
Sport Plaza - team 2
24:44
24:41
49
Ciska Nijhuis
Vechtdal gerechtsdeu
25:28
25:24
50
Ilse Meilink
De Zon
25:33
25:27
51
Ella Pluimers
Jong & Laan Nijverda
25:46
25:42
52
Raymond Nijenhuis
Larcom
25:56
25:54
53
Gerrit Hekman
Larcom
25:56
25:54
54
Mirjam Vroom
De Zon
26:32
26:25
55
Klaas Jan Hazebroek
Stijlgroep Twente
26:39
26:35
56
Arjan Sibon
Heuver Banden
26:41
26:33
57
Hayo Braakman
Heuver Banden
26:46
26:40
58
Anet Bakker
Flater
26:49
26:46
59
Eric vd Berg
Huisartsen Caroussel
26:50
26:48
60
Gerrit Helmich
Larcom
26:51
26:49
61
Geertje van Lenthe
Van Elderen & Partne
26:58
26:54
62
Patrick Breukers
Schoeller Arca Syste
27:05
27:03
63
Lianne Oude Nijeweme
Golfrest. Hooge Grav
29:02
28:58
64
Willem Legebeke
Vechtdal gerechtsdeu
29:49
29:45
65
Ilona Makkinga
Huisartsen Caroussel
30:14
30:08
66
Bianca Dijk
Jong & Laan Nijverda
30:29
30:24
67
Esmee Wissink
Huisartsen Caroussel
30:32
30:29
68
Henk Dekkers
Schoeller Arca Syste
32:22
32:20
69
Anja Ritterbeks
Schoeller Arca Syste
32:22
32:20
70
Rene Drost
Adminion
32:44
32:41
71
Nick Brouwer
Adminion
32:44
32:42
72
Bertie Horst
Sport Plaza - team 2
35:01
34:57
J-7, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Schoemaker
Ommen
3:06
3:05
2
Ruben Lougheed
sibculo
3:08
3:07
M-7, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Lendrink
ommen
2:56
2:55
2
Meike Eilert
Lemelerveld
3:08
3:07
3
Julia Klomp
ommen
3:16
3:15
4
Celine Dijk
ommen
3:19
3:17
5
Julia Plette
Oldebroek
3:21
3:20
6
Esther Loughead
sibculo
4:39
4:38
J-9, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Verbeek
ommen
4:43
4:42
2
Sam Freriks
hardenberg
4:44
4:43
3
Tom Roeten
Ommen
4:50
4:49
4
Emanuel Lougheed
sibculo
4:59
4:58
5
Ivo te Woerd
ommen
5:01
4:59
6
Nina Warmink
ommen
5:09
5:08
7
Mink Lambers
ommen
5:11
5:10
8
Robin Veltink
vroomshoop
5:24
5:24
9
Maarten Hamberg
ommen
5:39
5:38
10
Thijs de Groot
ommen
5:41
5:40
11
Ruben Gerner
Ommen
6:04
6:03
M-9, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inga Bakker
Ommen
5:02
5:01
2
Rebecca Lougheed
sibculo
5:04
5:04
3
Maaike Lendrink
ommen
5:06
5:05
4
Kari Eilert
lemerleveld
5:25
5:24
5
Ellen Hollak
ommen
5:27
5:26
6
Allisha Hendriks
ommen
5:35
5:34
7
Myrett Kootstra
dalfsen
6:37
6:37
8
Amber ter Haar
ommen
7:39
7:38
J-12, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Broek
ommen
6:22
6:21
2
Jasper Broek
Ommen
6:28
6:27
3
Marnix Woertink
ane
6:30
6:29
4
Lars Bakker
Ommen
6:31
6:30
5
Merijn Winters
Ommen
6:39
6:37
6
Otmar Heerink
ommen
6:50
6:49
7
Peter Lendrink
ommen
6:55
6:53
8
Emiel Veltink
vroomshoop
7:07
7:06
9
Erik Hamberg
ommen
7:07
7:06
10
Remon Slotman
Ommen
7:27
7:26
11
Nicky Frederiks
hardenberg
7:28
7:27
12
Rob Meyerink
Ommen
7:30
7:28
13
Tristan Hendriks
ommen
7:40
7:39
14
Leonard Uijlenbroek
Ommen
7:54
7:53
M-12, 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Rietman
Dalfsen
8:01
7:59
2
Kira Hilgenkamp
Ommen
8:43
8:40
3
Tessa Gerner
Ommen
9:02
9:01
4
Eva vd Berg
ommen
9:28
9:27
5
Tirza Ruiter
Ommen
9:28
9:27
6
Inge Hollak
ommen
10:45
10:44
De Vitens Vechtdal Halve Marathon is onderdeel van
de Rabobank Vechtdalmarathon 2 daagse:
http://www.vechtdalmarathon.nl
Winnend bedrijventeam: Gemeente Ommen/Brandweer
Winnende ambtenaar: Adri Deemter
Wij danken al onze sponsoren en Gemeente Ommen voor hun medewerking!
Uitslagen.nl
30-09-2006 00:00