Uitslagenlijst 5e Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 24 september 2006

J 0-5, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Siemes
Beugen
1:00
2
Daan Daanen
Boxmeer
1:15
3
Joep Wiggers de Vries
Boxmeer
1:19
4
Jeroen Wintjes
Boxmeer
1:28
5
Sam Sokolov
Boxmeer
1:31
6
Tom Daanen
Boxmeer
2:15
M 0-5, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Ter Burg
Boxmeer
1:04
2
Kika Kuijpers
Nijmegen
1:09
3
Julia Kuijpers
Nijmegen
1:23
4
Kristie Rutten
Boxmeer
1:26
5
Isabel Rutten
Boxmeer
1:29
6
Floor Reintjes
Gennep
1:36
7
Laura Martens
Boxmeer
1:45
8
Evelien van den Beld
Boxmeer
1:49
9
Renske Urselmann
Boxmeer
1:53
10
Liselotte Siemes
Beugen
2:08
J 6-8, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Verhaegh
Molenhoek Lb
5:38
2
Jelle Willems
Sint Hubert
5:41
3
Bjorn van Maasacker
Sint Hubert
5:57
4
Lars Hendriks
Boxmeer
6:03
5
Casper Siemes
Beugen
6:06
6
David van den Beld
Boxmeer
6:14
7
Casper Wintjes
Boxmeer
6:19
8
Teun Wiggers de Vries
Boxmeer
6:20
9
Stijn Berbers
Boxmeer
6:22
10
Joel Arts
Sint Anthonis
6:29
11
Nan Kallen
Boxmeer
6:42
12
Daan ter Burg
Boxmeer
6:44
13
Frank van Koningsbrugg
Boxmeer
6:46
14
Tim Willems
Sint Hubert
7:09
15
Stijn Boekholt
Vierlingsbeek
7:12
16
Gilermo Kessler
Boxmeer
7:16
17
Robbert van de Ven
Boxmeer
7:28
18
Jesse Reijnen
Boxmeer
7:37
19
Philip Sokolov
Boxmeer
8:50
M 6-8, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Kuijpers
Ledeacker
5:14
2
Olga Toonen
Boxmeer
6:02
3
Anne Berbers
Boxmeer
6:21
4
Inge Bijnen
Schijndel
6:24
5
Maartje Bergers
Beugen
6:25
6
Leonoor van den Beld
Boxmeer
6:27
7
Jente Bijnen
Schijndel
6:34
8
Lieke van Koningsbrugg
Boxmeer
6:47
9
Julie van Neerven
Boxmeer
6:50
10
Nine van Neerven
Boxmeer
7:24
J9-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Cloosterman
Nijmegen
4:31
2
Niels Aarns
Nijmegen
4:41
3
Nick van de Hoogen
Geffen
4:52
4
Stan van Lanen
Ledeacker
5:07
5
Dave Artz
Boxmeer
5:13
6
Ludo Neve
Boxmeer
5:20
7
Simon Schaminée
Boxmeer
5:25
8
Erwin Weerts
Vierlingsbeek
5:29
9
Kevin Schaminée
Sambeek
5:33
10
Jordi Schaminee
Sambeek
5:44
11
Mark Janss
Overloon
5:48
12
Koen Aarns
Nijmegen
6:00
13
Werner Jans
Overloon
6:23
14
Rowan De Kloe
Boxmeer
7:34
M9-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Albers
Westerbeek
5:30
2
Gitta Toonen
Boxmeer
5:43
3
Wieke Bergers
Beugen
5:52
4
Sisa Toonen
Boxmeer
5:55
5
Anka Bijnen
Schijndel
6:35
6
Floor Tuijtelaars
Boxmeer
6:48
J/H, 2350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Poels
Venray
8:01
2
Axel Neve
Boxmeer
9:45
3
Kas vd Bosch
Boxmeer
9:50
4
Ruben Nentenaar
Boxmeer
10:11
5
Rik de Kort
Boxmeer
10:48
6
Stijn Roosenboom
Boxmeer
10:54
7
Berry Groeneveld
Boxmeer
11:15
8
Jorie van Haren
Boxmeer
11:27
9
Ciske Jansen
Boxmeer
11:37
10
Bart de Kort
Boxmeer
11:44
M/D, 2350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Broers
Venray
9:19
2
Renee Albers
Westerbeek
10:58
3
Innes vd Heuvel
Boxmeer
11:17
4
Dieuwertje Gijsbers
Boxmeer
11:28
5
Julia Roosenboom
Boxmeer
6
Roos Clercx
Boxmeer
HEREN, VOLKSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bulkens
Boxmeer
20:54
2
Marcel Robben
Beugen
20:56
3
Hans van Heumen
Ommeren
21:05
4
Carel Stortelder
Gennep
21:36
5
Martijn van Maasacker
Sint Hubert
21:48
6
Theo Aben
Ledeacker
21:56
7
Frans Artz
Boxmeer
21:59
8
Toine Konings
Beuningen Gld
22:21
9
Koen Sommers
Vierlingsbeek
23:20
10
Niels Leijdekkers
Wijchen
24:07
11
Hasan Turan
Boxmeer
24:21
12
Rens van Dongen
Velden
24:23
13
Jan Melkert
Deurne
25:18
14
Pascal van Lanen
Ledeacker
26:40
15
Erik ter Burg
Boxmeer
27:49
16
Jesper Vrouwenvelder
Venray
28:00
17
Tiny Hurkens
Vianen Nb
28:02
18
Cor Aarns
Nijmegen
28:04
19
Ernst van Zutphen
Deurne
29:25
20
Martien Weerts
Vierlingsbeek
30:49
21
Daan Clercx
Boxmeer
31:14
22
Joris Dorrestein
Boxmeer
31:16
23
Evert Schroten
Boxmeer
31:58
24
Van Scheppingen
Boxmeer
32:46
DAMES, VOLKSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wintjes
Landhorst
22:47
2
Nel Selten
Venray
25:36
3
Marieke Pluk
Boxmeer
25:50
4
Loes Reijnders
Boxmeer
28:21
5
Monique vd Bosch
Boxmeer
28:43
6
Elly van Mil
Sambeek
29:19
7
Zinda Vitoria
Nijmegen
30:50
8
Rachel Beker
Sint Anthonis
31:12
9
Antoinette Willems
Sint Hubert
31:17
10
Boudewien Bosma
Sint Anthonis
32:04
11
Tiny Kollee
Boxmeer
32:53
12
Sabrine Jolie
Afferden Lb
32:54
13
Margot Nentenaar
Boxmeer
33:11
14
Janneke Loermans
Malden
33:15
15
Mylene Rutten
Boxmeer
36:22
HEREN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Lensen
Nijmegen
32:47
2
Huib Rost
Boxmeer
34:09
3
Anton van den Heuvel
Gemert
36:24
4
Nico Verstraten
Koningslust
36:52
5
Pim vd Oever
Oploo
37:14
6
Ton Melssen
Wyler (GER)
37:19
7
Jos Linders
Wanroij
37:26
8
Bert Janssen
Molenhoek Lb
37:30
9
Gerald Verhaegh
Molenhoek Lb
37:42
10
Adriaan Dekkers
Gemert
38:02
11
Erik Willems
Sint Anthonis
38:52
12
Hennie van der Cruijse
Gennep
39:28
13
Marcel Nooijen
Nijmegen
39:47
14
Alexander van Barel
Boxmeer
39:58
15
Geert Linders
Ysselsteyn Lb
40:05
16
Ferry Vreede
Gennep
40:27
17
Toon Verkerk
Nijmegen
41:32
18
Jan Poelen
Mook
41:34
19
Theo Toonen
Siebengewald
41:54
20
Gerwin Godschalk
Malden
42:29
21
Mark van Beek
Sint Anthonis
42:35
22
Roger Hendriks
Boxmeer
43:05
23
Theo van de Ligt
Elsendorp
43:22
24
Lorenz Thijssen
Venray
43:44
25
Erik Lucassen
Bergen Lb
44:24
26
John Weys
Veulen
44:32
27
Paul de Kort
Boxmeer
44:40
28
Peter Arts
Boxmeer
44:41
29
Jeroen Luckers
Nijmegen
44:42
30
Geert Verberk
Oeffelt
44:47
31
Peter Jacobs
Rijkevoort
44:49
32
Luc Maassen
Boxmeer
44:53
33
Bert Reintjes
Boxmeer
45:30
34
Frank Lichteveld
Boxmeer
45:49
35
Peter van Woensel
Boxmeer
46:06
36
Lauw Thijssen
Goch (GER)
46:43
37
Theo Daanen
Haps
46:47
38
Bastiaan Görts
Boxmeer
46:51
39
Peter Broers
Venray
47:12
40
Tijn Gijsbers
Boxmeer
47:50
41
Eric Groot
Cuijk
47:59
42
Jeroen de Kort
Boxmeer
48:02
43
Niek Verhijen
Boxmeer
48:03
44
Thijs van Kempen
Westerbeek
48:07
45
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
48:35
46
Rudy Poelen
Malden
48:45
47
Jo van Haren
Boxmeer
48:50
48
Hans Theloosen
Valburg
49:08
49
Jacques Botden
Sint Anthonis
49:13
50
Theo van de Ven
Stevensbeek
49:53
51
Antwan Terburg
Groeningen
51:02
52
Bart Miggiels
Beugen
51:08
53
Guido Ronnes
Wijchen
51:56
54
Jan Poppelaars
Arcen
52:01
55
Shahien Mohamedradja
Boxmeer
52:13
56
Robbin Baltussen
Boxmeer
52:57
57
Wiemel van Vonderen
Boxmeer
53:01
58
Rob Daanen
Boxmeer
53:34
59
Wim Lokers
Breda
54:10
60
Antonio Visscher
Boxmeer
54:14
61
Ger Gijsbers
Boxmeer
54:26
62
Henk Bongers
Boxmeer
54:49
63
Jeroen Sommers
Boxmeer
55:07
64
Guus Verzellenberg
Boxmeer
1:00:21
65
August Hertz
Kleve (GER)
1:00:31
66
Bart van den Heuvel
Boxmeer
1:01:17
67
Ad van der Donk
Wageningen
1:01:22
68
Jan Thijssen
Cuijk
1:07:59
DAMES, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Koningslust
35:57
2
Manon Loeffen
Vierlingsbeek
41:17
3
Fannie van Bree
Handel
41:42
4
Ryan van Baal
Milsbeek
43:06
5
Gerda Top
Overloon
45:08
6
Jessica Kok
Nijmegen
45:19
7
Mieke van Berlicum
Oploo
47:17
8
Emmy Verstraaten
Overloon
50:39
9
Jizka Helder
Breda
51:00
10
Olga Görts
Boxmeer
52:28
11
Ingrid de Winter
Boxmeer
52:31
12
Marianne Hendriks
Oploo
53:23
13
Marjo Driessen
Gennep
53:39
14
Marjan Hendriks
Boxmeer
54:01
15
Pia Kroezen
Boxmeer
56:02
16
Annelies Otten
Ledeacker
56:07
17
Carin van den Berg
Boxmeer
57:26
18
Marinka Don
Oss
57:51
19
Joke Faassen
Boxmeer
58:10
20
Marianne van Lanen
Ledeacker
1:00:09
21
Ellen Roosenboom
Boxmeer
1:01:45
22
Marijke Reer
Soest
1:03:08
23
Dominique Clercx
Boxmeer
1:03:49
24
Paulette Wolters
Ledeacker
1:06:03
25
Anja van Schijndel
Sint Anthonis
1:08:01
M SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Jansen
Eindhoven
1:15:24
2
Rik Elfrink
Nuenen
1:17:42
3
Rob Mellegers
Eindhoven
1:18:20
4
Ivan Lowe
Eindhoven
1:18:59
5
Milan Perc
Cuijk
1:19:43
6
Wilfred van Mill
Waalre
1:20:12
7
Dorus Jaspers
Gemert
1:25:06
8
Frans Pasmans
Bergeijk
1:27:46
9
Jack Boekholt
Vierlingsbeek
1:30:50
10
Jan-Willem Janssen
Oploo
1:31:41
11
Andre van Aarle
Erp
1:32:35
12
Rudy vd Heijden
Grave
1:34:18
13
Thijs van Oosterhout
Ottersum
1:34:54
14
Eric de Waal
Beek Ubbergen
1:36:56
15
Cor van den Broek
Boxmeer
1:41:51
16
Jiri van der Vleuten
Helmond
1:41:57
17
Maarten Peters
Westerbeek
1:42:34
18
Marcel van Hest
Bergen Lb
1:46:20
19
Patrick Spapens
Tilburg
1:48:58
20
Remo Knobel
Vierlingsbeek
1:50:15
21
Simon van Mierlo
Boxmeer
1:50:25
22
Niels Houben
Beringe
1:50:39
23
Math Berbers
Boxmeer
1:53:01
24
Perry Ermers
Vortum Mullem
2:06:25
25
Paul Peters
Bergen Lb
2:14:32
M 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Jaspers
Ottersum
1:23:04
2
Jan Nabuurs
Stevensbeek
1:24:31
3
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:26:19
4
Eric Sommers
Sint Anthonis
1:27:11
5
Leon Mooren
Meterik
1:31:26
6
Gert-Jan Bijnen
Schijndel
1:33:25
7
Bernard van den Beld
Boxmeer
1:39:15
8
Albert Bokslag
Boxmeer
1:42:24
9
Bart van Zijl
Linne
1:44:10
10
Maarten Verberkt
Boxmeer
1:44:25
11
Bart Kestens
Zuid-Beijerland
1:46:34
12
Eddy Schelsema
Den Helder
1:48:01
13
Huub Voesten
Sassenheim
1:52:38
14
Harold van Eijsden
Boxmeer
1:55:40
15
Lennart van den Broek
Bennekom
1:56:55
M 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Gijsbers
Berghem
1:22:12
2
Ron Slangen
Berg en Dal
1:26:17
3
Guido Verhagen
Boxmeer
1:34:01
4
Bert Arents
Groesbeek
1:34:05
5
Klaus Lippon
Boxmeer
1:36:31
6
Wim Walrave
Valkenswaard
1:37:07
7
Victor Mion
Waalwijk
1:37:11
8
Roberto Ragni-Alumni
Boxmeer
1:40:21
9
Corné Rijnen
Roermond
1:42:33
10
Mari van Dooren
Boxmeer
1:43:03
11
Gerard Manders
Mierlo
1:44:47
12
Paul van Dongen
Etten-Leur
1:45:20
13
Willem Vrouwenvelder
Venray
1:49:12
14
Cor van der Linden
Oud Beijerland
1:52:57
15
Frans Baltussen
Sint Anthonis
1:53:00
16
Sjaak Hendriks
Sint Anthonis
1:56:26
17
Paul Gerrits
Geldrop
1:57:11
18
Eric Roos
Malden
1:58:56
19
Henk Kollee
Boxmeer
2:04:27
20
Ruud Marschalk
De Rips
2:05:09
M 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lambert Sels
Geel (BEL)
1:20:53
2
Harrie Theunissen
Oeffelt
1:36:11
3
Twan Madou
Vlodrop
1:39:36
4
Matthee Moons
Malden
1:40:58
5
Geert Rongen
Venray
1:41:24
6
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
1:43:11
7
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:43:28
8
Jan Maessen
Venray
1:43:42
9
Stefan Reekers
Overloon
1:52:07
10
Hans de Groot
Nijmegen
1:55:33
11
Frits Gerrits
Geldrop
2:23:52
M 55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ebisch
Maasbree
1:26:45
2
Piet van den Oever
Oploo
1:32:32
3
Martin Toonen
Siebengewald
1:38:49
4
Jan Kempen
Sint Anthonis
1:40:52
5
Henk Gijsbers
Boxmeer
1:42:57
6
Herman Vullings
Druten
1:44:17
7
Jos van der Sterren
Meterik
1:45:39
8
Leo Crompvoets
Maashees
1:52:48
9
Jan Litjens
Afferden Gld
1:52:55
10
Ger van Hoof
Sint Anthonis
1:52:59
11
Martien Ketelaar
Boxmeer
1:53:10
12
Leo de Bijl
Cuijk
1:56:45
13
Jan Cornelissen
Beugen
2:00:43
14
Martien Bongers
Boxmeer
2:07:10
15
Goof Spiekman
Boxmeer
2:14:16
16
Dick Blick
Boxmeer
2:14:17
M 60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Gerrits
Cuijk
1:37:29
2
Toon van Tienen
Rijkevoort
2:03:12
V SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Paantjens
Venray
1:44:46
2
Marion Faassen
Haarlem
2:15:08
V 35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline KleinGunnew
Nijmegen
1:40:12
V 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolie van de Ven
Boxmeer
2:00:37
2
Marij Kuijpers
Sint Anthonis
2:02:30
3
Ernie Hofmans
Overloon
2:02:30
V 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
1:44:33
2
Diny Bongers
Boxmeer
2:00:37
V 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nel Classens
Venray
1:49:54
2
Maria Boomgaars
Ottersum
1:52:18
V 55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Meijer
Leunen
1:49:13
Georganiseerd door AV Sporting Boxmeer
i.s.m. de B.O.C. en Van Neerven Sport
Uitslagen.nl
24-09-2006 16:26