Uitslagenlijst 27e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 17 september 2006

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niklas van Cassel
VOAB
4:05:23
MMAST, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
2:46:49
2
Renaat Moyson
Merchtem (BEL)
2:47:04
3
Gino Deplae
Hooglede (BEL)
2:52:35
4
Wim Callens
Twiste (BEL)
3:00:55
5
Rudi Vanden Berghe
Schoten (BEL)
3:09:05
6
Sjef van Beers
AVR '69
3:10:35
7
Peter Wasser
Kevelaer (BEL)
3:11:10
8
Jack van de Huygevoort
Achil '87
3:18:27
9
Jean Pierre Merken
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:23:19
10
Paul Langenberg
Tilburg
3:23:23
11
Hans-Christoph Weiss
Essen (GER)
3:25:01
12
Peter Godschalk
THOR
3:33:13
13
Hans van Klaveren
Energie
3:33:53
14
Warren d´Rozario
Oldbury/West Midland
3:42:10
15
Willem de Ridder
Wolvertem (BEL)
3:42:52
16
Fu Cheung
Daventry/Northants (
3:54:33
17
Jack Hendrickx
Veteranen Nederland
3:56:04
18
Dave King
Orpington/Kent (GBR)
4:03:21
19
Erik Moors
Taxandria
4:03:36
20
Han Frenken
Stein
4:08:44
21
Stephen Price
Southdene/Kirkby (GB
4:16:39
22
Patrick Pypaert
Antwerpen (BEL)
4:32:54
23
Dave Farthing
Stevenage/Herts (GBR
4:38:37
24
Dave Major
Moulton/Northampton
4:48:36
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van Kaam
Lionitas
2:52:46
2
Henk van den Heuvel
AV Oirschot
3:04:48
3
Ghislain Dops
Lanaken (BEL)
3:08:45
4
Harrie vd Heijden
AVR '69
3:15:27
5
Sjaak Bus
Spiridon
3:17:36
6
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:19:52
7
Hugo Bruynooghe
Opwijk (BEL)
3:20:27
8
Leon Dautzenberg
Wilnis
3:23:40
9
Heinrich van Nahmen
Alpen (GER)
3:31:01
10
Dré van den Bosch
Dongen
3:44:46
11
Gustaaf de Witte
Aalst (BEL)
3:48:03
12
Roger Biggs
Stevenage/ Herts (GB
3:51:34
13
Jo Pfeifer
STAP
3:53:43
14
Jack van de Sande
Achil '87
4:05:29
15
Cor Beukelman
Valkenswaard
4:07:58
16
Arthur Brooks
St. Albans/Herts (GB
4:10:33
17
Ton Jacobs
Tilburg Road Runners
4:12:16
18
Jim Mundy
Sutton/Surrey (GBR)
4:14:43
19
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:30:19
20
Colin Longworth
Norris Green/Liverpo
4:31:39
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Pardaens
Pellenberg (BEL)
3:08:23
2
Karel Leeuwangh
Fortuna
3:26:52
3
Vincent Schoenmakers
Veteranen Nederland
3:49:40
4
Joop van Aggelen
Veteranen Nederland
3:51:46
5
John Dawson
Lichfield/Staffs (GB
4:22:39
6
Jos Hopman
Veteranen Nederland
4:30:12
7
Gijs Honing
Veteranen Nederland
4:38:23
8
Raymond Bennett
Petts Wood/ Kent (GB
4:48:35
VMAST, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Knops
Atletiek Maastricht
3:14:49
2
Corrie Waterschoot
AVR '69
3:43:14
3
Nathalie Backer
Achil '87
3:47:30
4
Gertie Theunissen
PSV
4:01:49
5
Carol Paul
Stevenage/Herts (GBR
4:16:38
6
Els Lips de Kok
Tilburg Road Runners
4:49:37
7
Michaela Norton-Lay
Stevenage/Herts (GBR
4:50:53
8
Linda Major
Moulton/Northampton
4:50:53
30KMM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Elfrink
PSV
1:49:22
2
Kees Helmond
Scorpio
1:49:34
3
Jos op 't Hoog
Haaren
1:49:59
4
Peter van Gool
PSV
1:52:11
5
Rob Mellegers
PSV
1:55:18
6
Thijs Dekkers
Fortuna '67
1:55:35
7
Kees Franken
Spado
1:57:15
8
Toontje de Jongh
Spiridon
1:59:11
9
Gerard Posthuma
AV '56
2:00:10
10
Jan Offermans
Wijnandsrade
2:01:58
11
Frans Pasmans
Bergeijk
2:03:28
12
Cees Kooman
Spado
2:04:50
13
Arie van Houwelingen
Loopgroep Aart Stigt
2:05:50
14
Henk Gommer
Heerlen
2:08:09
15
Cocky de Brouwer
Achil '87
2:08:26
16
Rob van Tol
Pallas '67
2:09:35
17
Laurens van der Haven
AV '56
2:12:11
18
Hub Wijnands
Heerlen
2:14:12
19
Frank Zigenhorn
AVR '69
2:14:31
20
Herman van Haaren
Achil '87
2:15:02
21
René Joosten
Putte
2:15:05
22
Jon van Caspel
Loopgroep PK
2:15:06
23
Nico van Dijck
LOGO
2:15:13
24
Bart Lavrijsen
AVR '69
2:16:30
25
Mark Moeskops
AVR '69
2:16:31
26
Kees Verplanke
Sprint
2:16:38
27
Joep Leen
Amsterdam
2:16:44
28
Albert Peeters
Heemskerk
2:17:34
29
Maarten Veldhuizen
Attila
2:18:40
30
Jan Muller
Achilles
2:18:58
31
Tom Huijben
Oosterhout Nb
2:19:25
32
Bert Lemmens
Rijen
2:20:46
33
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
2:21:08
34
Ben Hermeler
Sprint
2:21:26
35
Piet van der Nat
DES
2:22:05
36
Jos van Rijswijk
Breda
2:22:10
37
Piet van der Nat
DES
2:22:48
38
J W van Stel
AV '56
2:23:05
39
Adri Zagers
Eindhoven
2:23:42
40
Cris Simons
Haaren
2:24:07
41
Peter Witlox
Haaren
2:24:11
42
Stefan de Ruijter
Tilburg
2:26:03
43
Frank de Haan
Waalre
2:26:25
44
Jeroen Vroemen
's-Gravenhage
2:26:28
45
Casper Vroemen
Phoenix
2:26:29
46
René van Oevelen
Achil '87
2:26:30
47
Harm Boerma
BAV
2:26:39
48
Eric Sweens
Riel
2:26:58
49
Dennis Mollet
Tilburg
2:26:59
50
Victor de Moura Correi
PAC
2:26:59
51
Ronald Cune
Attila
2:27:36
52
Gerard van Boxtel
Haaren
2:27:37
53
René van Strien
Dongen
2:28:22
54
Jeroen van Hoorn
Eindhoven
2:28:54
55
Lex Boer
Eindhoven
2:29:18
56
André vd Ende
Nisse
2:29:22
57
J Sprinkhuizen
AV '56
2:29:34
58
Rinus Joosse
AV '56
2:30:27
59
Tony vd Brand
Tilburg
2:30:30
60
Wim Tempelaar
Dynamica
2:30:31
61
Richard Gerrits
Heeze
2:31:02
62
Bas van de Wiel
Drunen
2:34:10
63
Cor Ribbens
Loopservice.nl
2:34:34
64
Eric vd Starre
Loopservice.nl
2:35:42
65
Geurt Bagchus
Attila
2:36:54
66
Jan Vriens
Tilburg
2:39:38
67
Ad van Alphen
Tilburg Road Runners
2:39:59
68
Arnold Jummen
Arnhem
2:40:52
69
Kees Hess
Haaren
2:41:23
70
Henk Lauwers
Arendonk (BEL)
2:41:35
71
Robert Meeuwissen
Breda
2:42:20
72
Gert-Jan van Roosmalen
Boxtel
2:43:06
73
Theo Mimpen
Drunen
2:44:48
74
Mari Oerlemans
AV Oirschot
2:45:56
75
Ronald Heins
Gelre
2:46:21
76
Hans Jelierse
NSL
2:46:30
77
Ferry van Pieterson
Loopservice.nl
2:47:23
78
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
2:48:13
79
Peter van Straalen
Taxandria
2:49:03
80
Harm Kuipers
Haarlem
2:49:44
81
Richard Westbroek
DAK
2:55:54
82
Jan Verbaan
IJsselstein Ut
2:58:54
83
Meindert Willems
Breda
3:01:46
84
Raymond Bosman
Dilsen-Stokken (BEL)
3:01:54
85
Pedro Jie Sam Foek
Tilburg
3:14:40
86
Jan Aanen
Udenhout
3:14:43
87
Fernando Snoek
Breda
3:39:10
30KMV, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
2:16:29
2
Loes Struycken-Eickhou
Attila
2:24:28
3
Edith van Aarle
Achil '87
2:26:33
4
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
2:36:57
5
Mariëlle Sprangers
Loopgroep PK
2:38:13
6
Stannie Petta
PAC
2:38:38
7
Monique Haans
Tilburg Road Runners
2:39:58
8
Joleen Oonk
Twello
2:40:27
9
Norma van Eijk
Tilburg Road Runners
2:40:53
10
Caroline Poortier Brie
Tilburg Road Runners
2:40:53
11
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
2:41:34
12
Magriet van Vliet
Teteringen
2:44:39
13
Ria van Hoof
AVR '69
2:45:47
14
Betty van Zoelen
Parthenon
2:49:45
15
Xandra Beckers
Hilvarenbeek
2:51:48
16
M G van Stel
AV '56
2:54:58
17
Karin Wagenmakers
Berkel-Enschot
3:14:42
18
Priscilla Haverhals
Kaatsheuvel
3:39:10
21KMM, 1/2 MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Tramontina
PSV
1:17:31
2
Ismet Gumusboga
Housse (BEL)
1:18:44
3
John van der Velde
Kasterlee (BEL)
1:19:18
4
Rudi Wouters
Lichtaart (BEL)
1:19:57
5
Guy Lataster
Nuth
1:20:25
6
Aart Baan
Energie
1:24:33
7
Geert Abraham
Achil '87
1:26:00
8
Jan van Mechelen
DJA
1:26:34
9
Peter van der Velden
AVV
1:28:30
10
Kees Timmermans
DES
1:28:58
11
Mario Poortier
Tilburg Road Runners
1:29:08
12
Ton Peeters
AV Oirschot
1:30:43
13
Arie van Gerwen
AVR '69
1:32:20
14
Frits Claassens
Attila
1:32:27
15
Corné van Dorst
Achilles
1:32:35
16
Johan Sperber
Loopgroep PK
1:32:48
17
Frans Louwers
Generaal Michaelis
1:33:17
18
Ad Oomen
Sprint
1:35:08
19
Adrie Louwers
AV Oirschot
1:35:57
20
Hans vd Biggelaar
Veldhoven
1:36:29
21
Harry Bouwhuis
Breda
1:36:32
22
Henry Bink
Waalwijk
1:36:37
23
Jan Pater
Eindhoven
1:37:32
24
Wil Legius
Hilvarenbeek
1:37:45
25
Ad Kieboom
Scorpio
1:38:21
26
Koen Graat
Tilburg
1:39:00
27
Mark vd Ven
Attila
1:39:07
28
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:39:48
29
Tim Soetens
Amsterdam
1:41:22
30
Ronald vd Vondervoort
AV Oirschot
1:41:56
31
Jan-Pleun Lens
Sprint
1:42:02
32
Peter van de Kerkhof
Reusel
1:42:04
33
Roel Kolman
Vught
1:42:53
34
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:43:09
35
Kees Koppen
AV Oirschot
1:43:45
36
Ad van Beek
Achilles
1:44:37
37
Joep Vrenken
Tilburg
1:44:43
38
Ed Lemmers
Berkel-Enschot
1:45:04
39
Jos Bonink
Tilburg
1:45:05
40
Rob Jacobs
Taxandria
1:46:35
41
Frank van Aert
DJA
1:47:21
42
Peter Hesselmans
Achil '87
1:48:41
43
Joost Klarenbeek
Goirle
1:49:59
44
Leon Kersten
's-Hertogenbosch
1:50:01
45
Roald Riet
Esbeek
1:50:07
46
Jan Schapendonk
Achil '87
1:50:16
47
Nard Leermakers
Olympia Eindhoven
1:52:42
48
Stan Favier
Achil '87
1:53:24
49
P J A Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:53:52
50
Leon Mulkens
Veteranen Nederland
1:54:47
51
Wim Deenen
Achil '87
1:54:48
52
Cees van Gils
Breda
1:57:38
53
Jan Verbunt
Achil '87
1:59:19
54
Anton den Boer
Hilvarenbeek
2:01:53
55
Anthony Conijn
AV Oirschot
2:03:55
56
John Koolwijk
Achil '87
2:08:48
57
Rudy vd Heyden
Loopgroep PK
2:22:12
21KMV, 1/2 MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
1:32:21
2
Maaike Raaijmakers
Loopservice.nl
1:38:24
3
Jet Bles
Achil '87
1:38:31
4
J A P van Mechelen-Mee
DJA
1:39:57
5
Trees van de Sande
AVR '69
1:42:25
6
Mirjam Verhagen
Generaal Michaelis
1:55:14
7
Paula Louwers
Generaal Michaelis
1:57:25
8
Arja Oerlemans
AV Oirschot
1:58:24
9
Silvuia Tempelman
AV Oirschot
2:00:48
10
Ellen Waszer
Kevelaer (GER)
2:03:36
11
Femke Spil
Eindhoven
2:06:57
12
Gudy van Klaveren
Energie
2:07:42
13
Joke Barendregt
Energie
2:07:42
14
Nelly de Brouwer
Achil '87
2:08:19
15
Karin de Jong
Achil '87
2:08:19
16
Astrid de Brouwer
Achil '87
2:08:19
17
Maria van Eyken
Achil '87
2:08:19
18
Mieke vd Wassenberg
Achil '87
2:08:57
19
Antoinette van Doormaa
Achil '87
2:08:57
20
Moniek van Egmond
Grave
2:22:14
10KMM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:38
2
Ad de Bruyn
LADB
34:54
3
Wilfried van Meer
Scorpio
34:56
4
Joery Kouwenberg
Attila
35:14
5
Niels de Greef
Breda
37:12
6
Ad Kerkhofs
Bladel
38:34
7
Gerben van Hest
Best
39:09
8
Marc Donders
Scorpio
39:19
9
Jan Struycken
Loon op Zand
39:38
10
Karel Weykamp
OSS-VOLO
40:11
11
Joop Bolck
Hilvarenbeek
40:29
12
Frank Hazendonk
Achil '87
40:34
13
Wim Kompier
OSS-VOLO
40:41
14
Henk Cretier
OSS-VOLO
40:48
15
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
41:06
16
Jan Leermakers
Achil '87
41:08
17
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
41:26
18
Jos Bierens
Duizel
41:27
19
Peter van der Ark
Scorpio
42:18
20
Evert Groen
Best
42:43
21
Jac Rombouts
Boxtel
43:29
22
Tom Moolenaar
Attila
43:36
23
Jan Vermeer
Spiridon
43:55
24
Ralph Hallegraeff
AVR '69
44:09
25
Henk van Overveld
Rijen
44:12
26
Arthur Faessen
Parthenon
44:15
27
André Boel
OSS-VOLO
44:40
28
Berry Hoes
Tilburg
44:48
29
George Kerkhoven
Loon op Zand
44:53
30
Mark van de Wiel
OSS-VOLO
45:04
31
Marc Voets
Reusel
45:27
32
Johan Kant
Altena Road Runners
45:44
33
Jurgen Trouw
Achilles
45:48
34
Wim Nieuwenhuize
Tilburg
46:02
35
Frank vd Akker
Tilburg
46:13
36
Adrie de Haas
OSS-VOLO
47:00
37
Eric Masthoff
Kaatsheuvel
47:07
38
Geert Hesselmans
Achil '87
47:15
39
Jan van Dal
Achil '87
47:16
40
Jan van Hecke
Rosmalen
47:58
41
Sjef van Gastel
Moergestel
47:59
42
Jan Halters
Hilvarenbeek
49:38
43
Paul Damen
Berlicum Nb
50:03
44
Herman van Blitterswij
Tilburg
50:07
45
Erik van Roovert
Diessen
51:00
46
Ad van Lipmt
DES
51:05
47
Frans Huijben
Goirle
51:17
48
H E Brakhoven
Leiderdorp
51:57
49
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
52:03
50
Mart vd Meijs
Tilburg
52:37
51
René Kerstens
Hilvarenbeek
54:15
52
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
54:16
53
Dick Gierlings
Berlicum Nb
54:37
54
Pieter Wijnsema
Energie
54:42
55
Johan Manders
Rijen
55:08
56
Seb de Groot
Achil '87
55:09
57
Leonardo Eekels
Hoogerheide
55:15
58
Ton van Sleuwen
Achil '87
55:25
59
Maykel Staps
Tilburg
55:40
60
Niels Hustings
Tilburg
55:41
61
Huub van Veen
Hilvarenbeek
56:13
62
Ton Voogt
Tilburg
56:22
63
Ruud Vorselaars
Taxandria
56:28
64
Brian Smith
Beckenham/Kent (GBR)
57:56
65
Ad Cuypers
Tilburg
58:28
66
Kees Stads
Achil '87
58:33
67
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:01:03
68
Cees Hüfken
Achil '87
1:07:28
10KMV, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
40:47
2
Karen Kops
OSS-VOLO
45:03
3
Loes Verhoeven
Hilvarenbeek
46:07
4
Angelina den Harder
OSS-VOLO
49:20
5
Esther Lambooij
Oosterhout Nb
49:42
6
Mirjan van Overdijk
Tilburg Road Runners
51:18
7
Anne-Marie van de Scho
Achil '87
51:32
8
Marga Wouters
Goirle
54:47
9
José van de Groep
Achil '87
55:29
10
José Dusée
Tilburg
55:34
11
Lies Smulders
Achil '87
55:59
12
Dorien van Poucke
Deerlijk (BEL)
56:07
13
Natasja van Esdonk
Tilburg
58:04
14
Michelle van der Veeke
Parcival
58:13
15
Susanne Schapendonk
Achil '87
58:31
16
Caroline van Haasteren
Achil '87
58:32
17
Doret Mooren
Oost West en Middelb
1:02:36
18
José Boerma
BAV
1:04:25
5KMM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward Geertse
Achil '87
17:35
2
Rob Michiels
Netersel
20:24
3
Arno Dingemans
Tilburg
20:59
4
Sven Voets
Reusel
21:23
5
Joris Hallegraeff
AVR '69
21:23
6
Rien Wouters
Tilburg
24:20
7
Rob Smulders
Tilburg Road Runners
26:04
8
Marc Terreur
Hoogstraten (BEL)
30:42
9
Frank van Eijk
Tilburg
31:47
5KMV, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Lekkerkerker
Phoenix
25:00
2
Nicolle Ronmans
Den Haag
27:54
3
Cecile Scholten
Hilvarenbeek
28:18
4
Sjannie vd Loo
Achil '87
28:47
5
Karin Spierings
Hilvarenbeek
30:49
6
Viénne van Trier
Hilvarenbeek
30:49
7
Jolande Vermeer
Hilvarenbeek
30:49
8
Mariet van Roy
Tilburg
31:02
9
Monique Smulders
Tilburg Road Runners
31:03
JPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Tramontina
Olympia Eindhoven
4:19
2
Roel Michiels
Netersel
4:25
3
Timo Grundeken
Berkel-Enschot
4:26
4
Tim Uytdewilligen
Hilvarenbeek
4:40
5
Sam van Dijk
Hilvarenbeek
4:53
6
Wouter Drabbe
Hilvarenbeek
4:54
7
Daan vd Velden
AVV
5:11
8
Marijn van Heijst
Goirle
5:16
9
Quinten Peeters
Heemskerk
5:38
10
Marnix Peeters
Heemskerk
5:41
11
Rowan Christiaans
Heusden gem Heusden
7:52
12
Rayen Brown
Tilburg
8:42
MPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi Hallegraeff
AVR '69
4:55
2
Pien Vroemen
's-Gravenhage
6:06
3
Manon van Heijst
Goirle
6:41
4
Tamara Christiaans
Heusden gem Heusden
7:52
5
Jet Vroemen
's-Gravenhage
9:09
JPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
4:34
2
Justen Rombouts
Tilburg
4:37
3
Nicky Bolmers
Veghel
7:06
JPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Rombouts
Tilburg
3:53
2
Jorg Voets
Reusel
4:01
3
Niels Groen
Generaal Michaelis
4:10
4
Maarten Smulders
Attila
4:12
5
Daan Michiels
Netersel
4:16
6
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
4:38
MPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Smulders
Attila
4:13
2
Milou Uytdewilligen
Hilvarenbeek
4:33
3
Lea-Nada Kerkhoven
Loon op Zand
4:42
4
Anne-Lotte Drabbe
Hilvarenbeek
5:33
JJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Hesselmans
Diessen
4:17
MJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Hallegraeff
AVR '69
4:27
JJUNC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Simons
Attila
3:09
2
Milan Stawicki
Alphen Nb
3:44
Bedankt voor uw deelname aan de Beekse Marathon en tot de volgende keer, de
Beekse Bosloop/Run for Fun op 12 november 2006
www.uitslagen.nl
18-09-2006 21:26