Uitslagenlijst de Ronde van ERM

Erm - Zaterdag 16 september 2006

J-J, JONGSTEN-JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beeke Beeksma
5:42
2
Arjen Vermaas
Nieuw Amsterdam
5:45
3
Damy Vos
Sleen
6:26
4
Brend Bosma
Aadorp
6:46
5
Dami Gerding
Sleen
6:51
6
Thomas Boeve
6:53
7
Emiel Moree
Erm
7:03
8
Stijn van Wijk
7:06
9
Lars Dobben
7:08
10
Hendri Nijenbanning
7:15
11
Rolf Oosterhof
7:24
12
Leon Kiers
7:36
13
Martijn Peeters
7:38
14
Herman Schultz
7:54
15
Ingmar Bos
8:02
16
Rutger Vaartjes
8:03
17
Stefan Zandbergen
8:06
18
Robert Wilms
8:07
19
Marnix Meijeringh
8:13
20
Ruben Vaartjes
8:16
21
Gerben de Sain
8:21
22
Jesse de Jong
8:54
J-M, JONGSTEN-MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorike Bosma
Aadorp
6:44
2
Maud Wester
6:50
3
Esmee Meijer
7:21
4
Linke Maandag
7:27
5
Desteny Roelofs
8:11
6
Laura Hidding
9:00
7
Nina Kamping
9:22
M-J, MIDDEL-JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Horsten
Erm
5:07
2
Wouter Eiting
5:29
3
Emile van Beek
Emmen
5:30
4
Pascal Vos
Sleen
5:50
5
Jordi Schrik
6:11
6
Nordin Hoving
6:16
7
Daan Berends
6:33
8
Luuk Wester
6:36
9
Gerjan van Wijk
7:04
10
Matthijs van Oostrum
7:21
11
Robbert Groothuis
7:22
12
Ramon van Oostrum
8:13
13
Bastiaan Wiers
8:25
14
Joran Hoving
8:45
15
Bart Geugies
10:51
16
Sebastiaan Cornet
12:17
M-M, MIDDEL-MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Meijeringh
5:56
2
Ardine Bosma
Aadorp
6:07
3
Leonie Ziengs
6:17
4
Rose Anne Woering
6:28
5
Marrit Heida
Erm
6:34
6
Tessa Kiers
6:35
7
Jeske Wieken
7:23
8
Maud Bos
7:29
9
Floor Blaauwwiekel
7:34
10
Ruth van der Walle
7:49
11
Nadine van Oostrum
8:02
12
Bertine Nijenbanning
8:41
13
Julia de Groot
Sleen
8:54
14
Iris Boeve
8:55
15
Mirthe Wielens
8:57
16
Maaike Wieken
8:58
17
Anne Lotterman
8:59
18
Karin Klunder
10:09
O-J, OUDSTEN-JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pelle........
5:06
2
Jordy Dorneviel
5:11
3
Jelle Kerkdijk
5:15
4
Lars Ruinemans
5:16
5
Jorrit Feitsma
5:22
6
Thomas Kiers
5:38
7
Peter Jan Dijkstra
Erm
5:42
8
Arjan Goeree
5:52
9
Dennis Bonnema
5:56
10
Henk Mennik
Emmen
6:14
11
Arwin Kiers
6:15
12
Louis Wiers
7:06
O-M, OUDSTEN-MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José Sikken
5:21
2
Willemijn Maandag
5:36
3
Claudia Schoutens
6:04
4
Margien Timmer
6:16
5HS, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Timmer
Vitalis
17:06
2
Maurice Bergsma
Zwartemeer
18:43
3
Wouter Haan
Bedum
19:42
4
Ewoud Lalkens
Sleen
19:46
5
Kristiaan Timmer
Groningen
21:27
6
Derek Slot
Sleen
21:38
7
Rink-Arjen Feitsma
Erm
21:43
8
Kevin Timmerman
Spurt '88
21:55
9
Thomas Schuitemaker
De Sperwers
22:07
10
Paul Haan
De Sperwers
22:11
11
Richard Boxem
Klazienaveen
23:07
12
Thijs Haan
Emmen
23:13
13
Timon van Rijn
De Sperwers
23:24
14
John Sikken
Erm
23:33
15
W. Thijs
Emmen
23:54
16
Ruud Timmer
Groningen
24:08
17
Jelle Kerkdijk
Sleen
24:55
18
Jordy Darneviel
Sleen
24:57
19
Bas Kiers
Erm
25:39
20
Magiel Kragten
Hoogeveen
26:05
21
Marco Fuhner
Emmen
27:23
22
Steffen Raven
Hoogeveen
27:33
23
Mark Ziel
Sleen
29:35
24
Bertus Veenstra
De Sperwers
32:10
5HVET, 5KM VET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Timmermans
Den Haag
17:25
2
Jos Bosma
Aadorp
19:05
3
Wilco Lohuis
Raalte
19:10
4
Jan Hankamp
Vroomshoop
19:16
5
Bert Dekker
Hollandscheveld
19:34
6
Harder Wiebe
20:25
7
Johan Nijland
Ijhorst
20:40
8
Jaap Talen
Hoogeveen
21:22
9
Bernhard Herbert
Spurt '88
22:55
10
S. van der Weide
24:11
11
Mans Veldsink
Dedemsvaart
24:14
12
Egbert Geertsma
Groningen
24:15
13
Jaap Bos
Sleen
24:18
14
L. Timmer
Sleen
24:19
15
Jan Kok
Vroomshoop
24:33
16
Wim van Reenen
Emmen
24:53
17
G. Lamberts
Erm
25:47
18
Piet Piening
Emmen
25:48
19
D.J. Douwstra
Emmen
25:56
20
K. de Groote
De Sperwers
25:59
21
Karst Schonewille
Klazienaveen
26:13
22
Henk Kerkdijk
Sleen
27:03
23
Henk Warring
Borger
27:36
24
Frans de Bode
Veteranen Nederland
27:56
25
Bert Haan
Vlissingen
29:03
26
Rudy Schut
Emmen
29:52
27
J. Feitsma
Erm
30:29
5KM-D, 5KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde
19:48
2
Manon Herbert
Spurt '88
20:59
3
Toke Beeksma
Noord-Sleen
21:18
4
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde
22:46
5
Alinda Vermaas
De Sperwers
23:44
6
Geeke Snijders
Dalen
24:05
7
Carolien Huttinga
Schoonebeek
24:21
8
Judith Berens
Klazienaveen
24:21
9
Carlijn Roos
Groningen Atletiek
24:33
10
Esther Post
Emmen
24:57
11
Erna de Jonge
Sleen
26:28
12
Carla Kiers
Erm
26:35
13
Nicolette Middel
Nieuw Amsterdam
26:49
14
Aly Wieken
Noord-Sleen
27:04
15
Aly Snijders
Dalen
27:17
16
Annie van der Veen
De Sperwers
27:39
17
Geke Overzet
Schoonebeek
27:39
18
Annie Wortelboer
Dalen
29:03
19
Miriam Boxem
Klazienaveen
29:17
20
Gaby Haandrikman
Erm
29:41
21
Ina van Schijndel
De Sperwers
30:45
22
Judith Boddeus
Emmen
30:47
23
Alida Wubs
Erica
31:08
24
Christa Weusthof
Emmen
31:25
25
Monique Kuiper
Nieuw Dordrecht
32:04
26
Dore Visser
Nieuw Amsterdam
32:16
Uitslagen.nl
16-09-2006 16:03