Uitslagenlijst Rabo Stratenloop

Bladel - Zaterdag 9 september 2006

J4-8, JEUGDLOOP 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey Boxtel
Bladel
3:16
2
Lorenzo de Beijer
Bladel
3:20
3
Brian Meeus
Arendonk
3:22
4
Gijs Spooren
Bladel
3:23
5
Teun Roymans
Bladel
3:25
6
Devin Appels
Bladel
3:39
7
Bas Nijhof
Bladel
3:59
8
Jens Maas
Bladel
4:10
9
Jorg Maas
Bladel
4:12
10
Joost Koolen
Bladel
4:14
11
Jesper van Erkel
Bladel
4:16
12
Stefano de Beijer
Bladel
5:17
M4-8, JEUGDLOOP 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlie Spooren
Bladel
3:41
2
Desi Hallegraeff
Reusel
3:51
3
Rana van Ginneken
Oost West en Middelb
4:00
4
Iris Sanders
Bladel
4:03
5
isabel Schoofs
Bladel
4:34
6
Nickx van Gompel
Hapert
4:49
J9-11, JEUGDLOOP 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Willems
Eersel
5:38
2
Max Wouters
Reusel
5:54
3
Roel Kox
Eersel
6:02
4
Miky van Boxtel
Bladel
6:15
5
Martijn Antonis
Bladel
6:23
6
Niek Panjoel
Bladel
6:24
7
Ricardo de Beijer
Bladel
7:26
8
Lex Scheepens
Bladel
7:37
M9-11, JEUGDLOOP 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
linda kox
Hapert
5:58
2
Noa van Ginneken
Oost West en Middelb
6:25
3
Camilla Maas
Netersel
6:52
4
Inge Hallegraeff
Reusel
6:56
5
Anouk Nijhof
Best
7:04
6
Brenda Kox
Bladel
7:22
7
Brit Scheepers
Bladel
7:28
8
Anika Nieuwenhuizen
Bladel
7:39
9
Kim van Gompel
Hapert
7:44
J1214, JEUGDLOOP 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Alphen Nb
8:15
2
Twan Goossens
Hoogeloon
8:21
3
Joris Hallegraeff
Reusel
8:42
4
Sam de Looff
Hapert
10:08
5
Nick Michelbrink
Bladel
10:43
6
Luuk Schepens
Bladel
11:04
7
Ben Kraaijvanger
Bladel
11:12
M1214, JEUGDLOOP 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Antonis
Bladel
9:39
HREC, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peters
Loon op Zand
15:57
2
Willem Goosens
Hoogeloon
17:02
3
Jordy Smilde
Tilburg
17:57
4
Ruud van den Borne
Reusel
20:22
5
Ed van den Boomen
Bladel
20:43
6
Dries Waalen
Netersel
20:52
7
Martijn Blankers
Reusel
20:55
8
coen Lauwers
Reusel
21:34
9
Bart Nijhof
Casteren
22:00
10
Arno Hermans
Hapert
22:04
11
Mark van Steenbergen
Reusel
22:06
12
Hein Hout
Eersel
22:11
13
Walther van Gompel
Hapert
22:14
14
Joseph Nijhof
Bladel
22:16
15
Adriaan van Dijsseblon
Hapert
22:20
16
Willem Adams
Bladel
22:55
17
Matthijs Verhees
Hapert
23:08
18
Henk v.d.Ven
Hapert
23:23
19
Joop Lauwers
Reusel
23:33
20
Lennart Wouters
Bergeyk
24:34
21
Wim Wijlaars
Reusel
25:49
22
Gerard Roeland
Bladel
25:50
23
Ruud Lauwers
Reusel
27:18
24
Kees van der Leer
Zwijndrecht
35:00
25
Wout van Rooy
arendonk
35:14
DREC, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Vosters
Reusel
22:19
2
Lenne van der Heijden
Hulsel
23:54
3
Wendy Vermeulen
Bladel
24:24
4
Mary Lauwers
Reusel
30:08
5
Ellen Scheijven
Nijmegen
32:47
6
Miranda van Wingerden
Zwijndrecht
35:01
7
Annemiek Roijmans
Bladel
35:12
8
Ann Geerts
Arendonk
35:15
HREC, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van de pol
Best
36:36
2
Arjan Swaans
Casteren
38:14
3
Ad Kerkhofs
Bladel
38:47
4
Wiljan Roosen
Bladel
38:51
5
Marlijn van den Honing
Eindhoven
38:54
6
Richard Kroonenburg
Bladel
39:27
7
Tijn Seuntjens
Bladel
40:22
8
Robert van den Boom
Bladel
40:48
9
Jan Leermakers
Hilvarenbeek
41:12
10
Wil Bierens
Eersel
41:29
11
Danny Meeus
Arendonk
41:35
12
Harold Lathouwers
Hapert
41:39
13
Frank Bongers
Valkenswaard
42:02
14
Marcel Jager
Bladel
42:06
15
Pieter Bierens
Bladel
42:11
16
Laurens van Ham
Waalre
42:19
17
Hans Nijhof
Best
42:27
18
Ruud Goossens
Eindhoven
42:53
19
Paul Schoofs
Bladel
42:56
20
Henk van de Ven
Oirschot
43:01
21
Ton Antonis
Reusel
43:20
22
Bert van Rooy
Bladel
43:37
23
André Pickhard
Nuenen
43:52
24
Jef Laurijssen
Zoeterwoude
44:17
25
Fried Goossens
Hoogeloon
44:23
26
Wil Sol
Bladel
44:35
27
Ralph Hallegnacff
Reusel
44:39
28
Ferry Moonen
Eersel
44:51
29
Marc voets
Reusel
44:55
30
Eric Sanders
Bladel
44:59
31
Kees Visser
meerhout
45:01
32
Roy Goossens
Hoogeloon
45:06
33
Jos Baijens
Eersel
45:14
34
Kees Huygevoort
Hoogeloon
45:28
35
Arnold Moonen
Bladel
45:49
36
Johan Dirkx
Reusel
46:14
37
Cees van den Putte
Bladel
46:21
38
Harrie van Koll
Bladel
46:24
39
Willy van de Pol
Zwammerdam
46:26
40
Geert Hoek
Veldhoven
46:29
41
Frank de Beer
Eersel
46:59
42
Hans Verspaandonk
Bladel
47:18
43
Sjaak Verbeek
Bladel
47:26
44
Theo Janssen
Bladel
47:59
45
Thieu van der Heijden
Reusel
48:46
46
Dick Geheniau
Hapert
50:44
47
Jan van Herk
Hapert
51:02
48
Gé de louw
Sint Oedenrode
52:06
49
Jos Jansen
Bladel
52:34
50
Theo van der Burgt
Veldhoven
52:48
51
Frans van Steenbergen
Reusel
58:40
DREC, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magda Geheniau
Hapert
45:47
2
Trees van de Sande
Hulsel
45:53
3
Sandra van Limpt
Reusel
47:35
4
Carla Roeland
Bladel
47:51
5
Corrie Waterschoot
Hoogeloon
48:14
6
Aukje Dirkx
Bladel
48:31
7
Miranda Moonen
Helmond
48:49
8
May Backx
Zoeterwoude
49:05
9
Christie Krekels
Bladel
49:39
10
Betty Frederickx
Zwammerdam
50:03
11
Helma van Noort
Bergeyk
50:04
12
Anita van Winden
Bladel
51:01
13
Hennie Legeland
Bladel
51:07
14
Maartja Krekels
Reusel
51:29
15
Laurien Wouters
Bladel
55:14
16
Woudy van der Linden
Bladel
55:44
17
Gerrie Coolen
Bladel
56:07
18
Natasja Vennix
Bladel
56:16
HEREN, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gadesa Abebe
PSV
30:28
2
Thimoth Karanu
PSV
30:40
3
Pieter Hendrickx
ARAC
31:02
4
Tom van Rooy
AC Herentals
31:38
5
Gino Steemans
Zwammerdam
31:49
6
Bart Lieckens
AC Herentals
32:01
7
Jack van Avendonk
Attila
32:40
8
Peter van Gool
PSV
32:52
9
Rik Meylaers
Hechtel (B)
33:46
10
Edwin Jansen
Eindhoven
34:05
11
DirkJan Linsen
Waalre
34:06
12
Thijs Dekkers
Sint Oedenrode
35:37
13
Bart Le Coq
Eindhoven
36:12
14
Robbert-jan de Graaf
36:31
15
Teun van Gorp
Tilburg
37:10
16
Alexander Hendriks
Reusel
39:39
M40, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronny Agten
VABCO MOL
31:55
2
Jos Lemmens
Laarhof
32:20
3
Jan Hendrickx
Atletica 84 (VAL)
33:54
4
Henricus van Dongen
Marvel
35:16
5
Ruud van Woensel
Oost West en Middelb
35:55
6
Kees Wouters
DES
36:22
7
Wim den Otter
No-Limits
37:42
8
Mark Moeskops
Reusel
37:55
9
Kees van den Biggelaar
Best
38:10
10
Bart Lavrijsen
Reusel
38:46
11
Arie van Gerwen
AVR '69
38:57
12
Toon Wouters
Bergeyk
40:52
13
Jac van Heevebeek
Oirschot
43:23
14
Ton Antonis
No-Limits
43:38
15
Peter van Rooij
Sint Oedenrode
46:23
M50, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lambert Sels
VABCO MOL
35:21
2
Arie van de Akker
Olympia Eindhoven
37:37
3
Pieter Grootes
Best
38:26
4
Joop Slagboom
Veldhoven
40:10
5
Richard Peters
Dessel
41:32
6
John Williams
Eindhoven
43:45
7
Cees van de Schoot
AV Oirschot
45:16
8
Kees van Gool
Bladel
45:41
M60, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van de Putte
Ter Aar
36:44
2
Ad Pheninxks
AVV
40:57
3
Jan Olieslagers
Gloria
41:47
4
Ad van Kimpt
Hapert
49:36
5
Piet van Engeland
Sint Oedenrode
53:06
DAMES, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven
36:32
2
Wendy Spijker
Haag Atletiek
39:19
3
Vicky Lieckens
AC Herentals
41:00
D35, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
38:58
2
Ester van Hoof
AVR '69
40:07
3
Anita Opheij
Breugel
43:33
D45, WEGWEDSTR. 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
44:43
2
Mieke van Hoof
No-Limits
45:32
3
Tineke Mous
Fortuna '67
45:56
4
Mariette van de Weyer
Nieuwveen
49:49
Prima omstandigheden was lekker loopweer
Hartelijk dank voor uw deelname.
Graag tot ziens op 8 september 2007 bij de
volgende Rabostratenloop Bladel.
Bedankt Libra Service Automatisering Bladel voor
de uitslagverwerking!
Onderdeel van het "Kempisch Rabo Loopcircuit"
Uitslagen.nl
11-09-2006 23:24