Uitslagenlijst 22e Strandloop Ouddorp

Ouddorp Zh - Vrijdag 11 augustus 2006

TM9M, 500M T/M9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danus Siegrist
Tarusstein
2:12
2
Tijs de Groot
Dirksland
2:17
3
Nout vd Bos
Zierikzee
2:23
4
Toine vd Bos
Zierikzee
2:36
5
Joey vt Verlaat
Spijkeniss
2:46
TM9V, 500M T/M9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ornella Wierikx
Heijningen
2:14
2
Emma van Mourik
Ouwerkerk
2:18
3
Jobine Akershoek
Ouddorp
2:27
4
Froukje van Es
Dirksland
2:44
5
Louise Viree
Bussum
2:55
6
Anne Fleur van Es
Dirksland
3:11
7
Emilie Viree
Bussum
3:20
TM15M, 1000M 10T/M15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Nieuw Haamstede
3:51
2
Marco Akershoek
Ouddorp
4:01
3
Milan Roelofs
Zierikzee
4:02
4
Emiel vd Bos
Zierikzee
4:35
5
Huib de Groot
Dirksland
4:53
6
Glenn Melissant
Dirksland
4:59
7
Jim Carstens
Den Haag
5:14
8
Davi Nieuwland
Sommelsdijk
6:24
TM15V, 1000M 10T/M15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
4:31
2
Marloes Troost
Stellendam
5:09
3
Sanne Troost
Stellendam
6:12
4
Kim Ardon
Dordrecht
6:27
5
Iris Jacobs
Sommelsdijk
6:36
4,5PM, 4500M PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Stolk
Dirksland
15:26
2
Paul Korver
Leiden
16:01
3
Carlo Vismara
Italy
16:17
4
Tommy Staal
Nieuw Haamstede
16:27
5
Jurrie vd Velden
Tilburg
16:43
6
Robin Vismara
Italy
17:23
7
Yorick Koumans
Vlaardingen
17:43
8
Milan Roelofs
Zierikzee
18:00
9
M Grinwis
Ouddorp
18:09
10
Tim Woudenberg
Sommelsdijk
19:43
11
Robin Schor
Dordrecht
20:45
12
Arjo Zwart
Brielle
21:43
13
Gerard van de Bok
Ouddorp
21:45
14
Wim Bulten
Duiven
22:05
15
John Schreuders
Vught
22:19
16
Teun Tanis
Ouddorp
23:10
17
Mul
Ouddorp
23:13
18
Daniel Roder
Goedereede
23:49
19
Lennard Melissant
Middelharnis
26:01
20
Tony
Sommelsdijk
26:17
21
John de Visser
Schiedam
31:32
4,5PV, 4500M PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie vd Graaf
Vlaardingen
20:04
2
Esther de Jong
Wetherby, Engeland
20:37
3
Roos Jonker
Herkingen
21:50
4
Lyanne van 't Zelfde
Middelharnis
24:05
5
Liane Gielbert
Ouddorp
24:31
6
Addy Groenenboom
Papendrecht
25:08
7
Manon Troost
Stellendam
25:50
8
B Jacobs
Sommelsdijk
26:22
9
Ada Kwakkelstein
Ouddorp
27:32
10
Linda Voogt
Oudehoorn
27:58
11
Anneriet Bulten
Duiven
28:05
10PM, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusich
Mijnsheerenland
34:05
2
Jaap Hoek
Goedereede
39:15
3
G Speksnijder
Spijkenisse
41:30
4
Herbert Zoon
Dirksland
41:48
5
Loeve
Scharredijke
42:04
6
John Gijzen
Roosendaal
42:20
7
Eric Sluimers
Maassluis
43:28
8
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
44:08
9
Jan van Vliet
Numansdorp
44:09
10
Jan Kweekel
Hellevoetsluis
44:57
11
Jaap Melissant
Herkingen
45:07
12
Mike van Uithoven
Stellendam
45:47
13
Frans van Es
Rockanje
45:51
14
Arjan Reuijl
Sommelsdijk
45:55
15
Andre Carstens
Den Haag
45:56
16
Gertjan vd Ruit
Hellevoetsluis
45:57
17
Jos Heinen
Brielle
45:59
18
Sjaak de Korte
Lewedorp
46:04
19
William Boot
Serookerke
46:28
20
Bram Schellevis
Herkingen
46:58
21
Leendert de Groot
Schiedam
47:03
22
Jaap Groenhof
Nieuwegein
47:15
23
Rubi Ravia
Zierikzee
47:44
24
Bart van Eijsbergen
Goedereede
47:45
25
Pa van Veen
Goedereede
47:54
26
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
47:54
27
Ligthart
Roozenburg
49:06
28
J Slingerland
Hellevoetsluis
49:12
29
Theo Geutjes
Zeist
51:17
30
Mark Ramackers
Maassluis
52:02
31
Co de Feijter
Zierikzee
52:03
32
Ruud van Eck
Barendrecht
52:08
33
Andries Brouwers
waalre
52:10
34
Fred Sundermeijer
Den Bommel
52:11
35
Kelder
Rotterdam
53:04
36
Jura van Zwoll
Middelharnis
53:19
37
Visee
Bussum
53:55
38
V d Dungen
Vlaardingen
53:59
39
Wiljo vd Nieuwendijk
Ouddorp
54:26
40
Alex Schingel
Ouddorp
54:39
41
Werner Eger
Andernach
54:47
42
Aad van Herk
Hellevoetsluis
55:24
43
Willem van Eck
Mijnsherenland
55:30
44
H Nieuwland
Sommelsdijk
55:35
45
S A van Dijk
Amsterdam
55:40
46
Jeroen Hartog
Hellevoetsluis
55:51
47
M Klepper
Ouddorp
55:52
48
J van Erkel
Ridderkerk
56:07
49
Joop Hartog
Hellevoetsluis
56:20
50
A Jacobs
Sommelsdijk
57:13
51
Michel Hitert
Oud Beyerland
58:54
52
Hannes Jochen
Ouddorp
59:10
53
Edward van Noordenne
Hellevoetsluis
1:01:59
54
Henk Vogel
Ouddorp
1:02:20
55
Hennie Ravesteijn
Burgh Haamstede
1:03:55
56
Van Gelder
Ridderkerk
1:04:35
57
Rob de Jong
Schiedam
1:06:45
10PV, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Siegrist
Tannesstein
46:38
2
Annemieke Bouwers
Waalre
50:52
3
Andrea van der Sluis
Den Bommel
53:27
4
Ineke Kievit
Nieuwe Tonge
54:10
5
Judith van Groningen
Dirksland
55:23
6
Petra Vlietstra
Ridderkerk
59:11
7
Lenie Vonk
Schiedam
1:06:40
8
Arina de Jong
Schiedam
1:06:44
HSEN, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Barendregt
PAC
35:14
2
Leonard van Putten
Delta Sport
35:26
3
Andre Melissant
Flakkee
37:09
4
Lou Wondergem
Middelburg
37:28
5
Erik Kok
Dynamica
38:40
6
Pieter Klem
Flakkee
39:00
7
Léon Jacobse
Dynamica
40:05
8
Mannuel Kramer
Dynamica
40:48
9
E de Winter
Stelle Runners
45:22
10
S Warmerdam
Roozenburg
45:50
11
G Speksnijder
Hellevoetsluis
1:01:34
VSEN, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Overbeeke
PAC
39:32
2
Jacqueline Vlietland
Voorne Atletiek
43:47
H35, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
34:35
2
Miguel van Tongeren
Middelburg
36:44
3
Niels Koole
Dynamica
36:46
4
Rachid
AV '56
37:31
5
Jaap vd Bok
Flakkee
38:04
6
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
38:16
7
Michel vd Bos
Zierikzee
38:36
8
Erik Peeman
Flakkee
38:55
9
Ab Snoey
Voorne Atletiek
39:14
10
Cock Dorst
Veteranen Nederland
40:11
11
Wute Thomas
Voorne Atletiek
40:56
12
Remco Schraven
Voorne Atletiek
41:41
13
Bennie van Huizen
Flakkee
41:46
14
Piet van Mourik
Delta Sport
42:32
15
Cees Hartmans
Passaat
43:53
16
Heero Spaan
Passaat
43:53
17
Archie Staal
Delta Sport
44:00
18
Bert de Groot
Flakkee
45:43
19
Klundert
Hellevoetsluis
46:19
20
Henk Vlekke
Hellevoetsluis
48:00
V35, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne de Kok
Loopgroep PK
41:33
2
Danielle van Dulst
Flakkee
45:52
3
Cora Goudswaard
Passaat
53:43
4
Corrie Slingerland
Voorne Atletiek
56:31
H45, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Ginneken
Spiridon
38:24
2
Cees Kooman
Spado
40:42
3
Kolloffel
Waterweg
41:18
4
Fer Buwens
Delta Sport
41:52
5
Jack van Aspent
Dynamica
44:19
6
Ton Valk
Voorne Atletiek
44:56
7
Leon Springer
Voorne Atletiek
45:36
8
Jos van Leeuwen
Antilope
45:39
9
Kees Damen
Passaat
45:49
10
Willem Korvet
Voorne Atletiek
48:09
11
Andre Knook
Flakkee
48:26
V45, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannie van Reek
Voorne Atletiek
46:30
2
Joleen Melse
Spado
47:22
3
Riet van Leeuwen
Pallas '93
48:22
4
Myra van Althena
Flakkee
49:20
5
Jannie Braber
Flakkee
51:58
6
Mieke van den Bos
Pallas '93
52:47
7
Jeanet Grootenboer
Flakkee
57:50
H55, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
40:49
2
Willem de Jong
Hellevoetsluis
44:17
3
Jaap Oele
Kapelle
44:44
4
Frits Claessens
Attila
44:58
5
Alex Halter
Passaat
47:20
6
Jan van Putten
Flakkee
48:27
7
Leen vt Hof
Flakkee
48:49
8
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
49:12
9
Adri Noordijke
Veteranen Nederland
52:04
10
Arnold Melissant
Flakkee
53:03
11
Wim Zoon
Flakkee
55:59
12
S Pleijsier
Waterweg
56:12
www.avflakkee.nl
Ouddorpse Reddingsbrigade en MSV & AV Flakkee
Uitslagen.nl
17-08-2006 20:47